3. Ontwerp-jaarrekening 2020 Rembrandt College - bestuursverslag en jaarrekening 2020
Tekst van het document
Personeel In het onderwijs is de personele formatie per definitie afhankelijk van het leerlingaantal. In geval van een dalend leerlingaantal dient de personele formatie mee te dalen. Daarnaast bepaalt de keuze van de bovenbouwleerlingen van vakkenpakketten de docentenformatie. Ondanks de omvang van de school is er een minimale bezetting van de directie- en onderwijsondersteunende functies nodig om de schoolorganisatie te laten draaien. Een minimale bezetting van directie- en onderwijs ondersteunende functies maakt de organisatie kwetsbaar: voor veel functies is slechts een persoon verantwoordelijk. Daarnaast neemt vanwege onze complexere wordende samenleving de noodzaak toe om specifieke expertise in te kopen, bijvoorbeeld op het gebied van personele en juridische zaken, ICT, kwaliteitszorg, enz. Tevens is er nadrukkelijk aandacht voor het gegeven dat governance- principes als functiescheiding en het vier-ogen-beleid onder druk staan. In 2020 zijn diverse personeelsgebonden regelingen kritisch tegen het licht gehouden. Daar waar ze een gunstige uitzondering op de CAO VO vormden hebben we ze moeten stopzetten. In 2020 is begonnen met de herziening van het taakbeleid.
Bestuursverslag Rembrandt College 2020
53
Ook voor het Rembrandt College geldt de problematiek van tijdige invulling van vacatures middels gekwalificeerde docenten. Daarom is in 2020 het beleid met betrekking tot het opleiden in de school van stagiairs en leraren in opleiding verbeterd. Het is de school in de meeste gevallen gelukt om adequate vervanging te regelen. De grootste uitdaging voor de medewerkers van de school op dit moment is tijdig mee te gaan in het ingezette transitieproces en zich bewust te zijn van de landelijke onderwijsontwikkelingen.
Gebouwen, inventaris en apparatuur De risico’s op dit gebied blijven beperkt omdat we steeds bewuste beslissingen nemen wanneer iets vervangen wordt en wel zodanig dat verwaarlozing en achterstallig onderhoud worden voorkomen. De financiële voorschriften voor het Meerjaren Onderhouds Plan worden gevolgd.
Afdekken van financiële risico’s Om de financiële risico’s af te dekken zijn er financiële buffers beschikbaar. Die buffers, het weerstandsvermogen - bestaan uit de algemene reserve, de bestemmingsreserve en de voorzieningen. Naast de zekerheid van de beschikbare buffers biedt de verzelfstandiging het perspectief van samenwerking met een andere school(organisatie).
Kwantificering risico’s Risicogebied
Risico
Kans dat het risico zich daadwerkelijk voordoet risico
Bedrag
Leerlingen
Fluctuatie van het aantal leerlingen in leerjaar 1
groot
330k
Fluctuatie van het aantal leerlingen kan leiden tot ontslag en werkgeversrisico’s
middel
85k
Minder leerlingen door coronavirus
middel
Reeds gecalculeerd
Onderwijskwaliteit
Blijvend onvoldoende
klein
pm
Personeel
Stijgende kosten van personeelsvoorzieningen als (onbetaald) verlof, BAPO, etc.
groot
100k
T.o.v. huidige situatie stijgende kosten ziekteverzuim
klein
pm
Onvoldoende
klein
pm
Ontslagtrajecten
middel
150k
Wet- en regelgeving
Onvoorspelbare regelgeving
groot
pm
Gebouw, inventaris, apparatuur
Aanpassingen vernieuwingen
n.a.v.
onderwijskundige
klein
pm
Aanpassingen problemen
n.a.v.
geïnventariseerde
groot
350k
middel
Zie hierboven
bekwame
Aanpassingen MOP
Bestuursverslag Rembrandt College 2020
docenten
54
Financiën
Investeringen ICT en gevolgen voor de afschrijvingen, m.n. voor leerlingen
groot
120k
Dalende financiële ratio’s vanwege dalende leerlingaantallen en stijgende kosten
groot
500k
Niet vinden van een samenwerkingspartner, wat kan leiden tot opheffing van de school.
middel
Niet calculeerbaar
Impactanalyse coronavirus Met het schrijven van het bestuursverslag per maart 2021 is door de accountant aangegeven dat er een impactanalyse naar aanleiding van het coronavirus dient te worden opgenomen. Hieronder wordt de financiële impact van het coronavirus beschreven. o De basisscholen nemen vanwege een ministerieel besluit dit jaar geen cito eindtoets af. De cito eindtoets leidt met regelmaat tot ophoging van de afgegeven adviezen. Dit betekent dat bijvoorbeeld kaderadviezen worden opgehoogd naar een tl-advies. Afgelopen jaren ontvingen wij uit deze groep extra leerlingen. o Doordat ouder(s)/verzorger(s) nu eventuele verhuisplannen e.d. uitstellen leidt dit mogelijk tot minder zij- instromers. o Mede door de schoolsluiting en een tekort aan cijfers zetten wij in op het beleid van optimale bevordering - eventueel met ondersteuning van reparatieprogramma’s. o Met de aangepaste slaag/zak-regeling kan het slaagpercentage hoger dan voorheen uitpakken, waardoor het totaal aantal leerlingen sneller kan teruglopen dan geprognotiseerd. o De komst van de ondersteuning voor HR en daarmee de facturering is opgeschort.
Bestuursverslag Rembrandt College 2020
55
Deel 2 Financieel verslag & Jaarrekening Financiële informatie
Bestuursverslag Rembrandt College 2020
56
1. Financiële informatie Ontwikkelingen gedurende het boekjaar
1.1 Instroom
In het schooljaar 2020-2021 zijn 172 nieuwe leerlingen ingeschreven op het Rembrandt College. Het totaal aantal leerlingen komt daarmee op 943 per 1 oktober 2020, 76 minder dan op 1 oktober 2019.
Doorstroomgegevens schooljaar 2019 - 2020 Leerjaar
Onderwijs-
Begin
type
school-
Gekomen
Vertrokken
Niet
Diploma
Geen
bevorderd
Totaal
diploma
jaar 1
Brugjaar 1
170
2
Brugjaar 2
230
3
Vmbo tl 3
84
4
Vmbo tl 4
86
3
Havo 3
69
4
Havo 4
89
5
Havo 5
109
3
vwo 3
44
4
vwo 4
44
5
vwo 5
46
vwo 6
43
VAVO
6
6 externe
3 1 1
7
163
6
220
5
4
12
1
72
5
84 98
2
8 44
1
43
1
44 41
1 3
instroom
172
Totaal:
250
1020
5
5
25
213
3
943
Doorstroomgrafiek Rembrandt College 2019-2020 Begin schooljaar Gekomen Vertrokken Niet bevorderd Diploma behaald Geen diploma Totaal
200 Aantallen
78 74
150 100 50 0
Onderwijstype
Inzet Per 31 december waren er 92 personeelsleden in dienst, waarvan 21 medewerkers in een tijdelijk dienstverband. Het aantal deeltijders bedroeg 67. Van alle collega's maken 10 collega's gebruik van de seniorenregeling. Van de voltijders maken 3 collega's gebruik van de seniorenregeling. In totaal waren 70,60 fte's in dienst. Ten opzichte van 31 december 2019 is dit een daling van 9,72 fte. Scholing Gedurende het kalenderjaar 2020 is er weer veel scholing gevolgd door de collega's. Hieronder wordt dit uitgesplitst. Schoolleiding
€
4.000
Docenten
€
15.006
Ondersteunend personeel
€
20.600
Algemene scholing
€
2.141
Totaal scholing 2020
€ 41.747
Rembrandt College bestuursverslag 2020
57
1.2
Toelichting op het resultaat
Verschillen analyse jaarrekening en begroting 2020 Begroot
Werkelijk
Verschil
€
€
€
Rijksbijdrage sector VO
7.000.282
7.178.171
177.889
2,5
1
Overige subsidies OC&W
792.317
987.703
195.386
24,7
2
3.000
0
-3.000
-100,0
0
3.232
3.232
-100,0
6.522
7.690
1.168
17,9
0
0
0
0,0
240.000
113.629
-126.371
-52,7
0
0
0
0,0
Overig
17.500
16.327
-1.173
-6,7
Totaal
8.059.621
8.306.752
247.131
3,1
5.954.102
5.966.483
12.381
0,2
1
Overige personele lasten
269.797
279.264
9.467
3,5
2
Afschrijvingen
336.135
330.260
-5.875
-1,7
Huren
95.000
94.838
-162
-0,2
0
0
0
0,0
Onderhoud
76.000
32.592
-43.408
-57,1
3
Energie en water
108.500
93.140
-15.360
-14,2
4
Schoonmaakkosten
%
Inkomsten
Gemeentelijke bijdragen en subsidies Overige overheidsbijdragen Verhuur Detachering personeel Ouderbijdragen e.d. (privaat) Ouderbijdrage leerlingen vervoer
3
Uitgaven Lonen en salarissen
Verzekeringen
117.750
124.433
6.683
5,7
Heffingen inzake huisvesting
1.707
1.069
-638
-37,4
Overige huisvestingslasten
10.150
11.834
1.684
16,6
Administratie, beheer en bestuur
338.258
555.173
216.915
64,1
Inventaris, apparatuur en leermiddelen
427.650
420.715
-6.935
-1,6
Dotatie overige voorzieningen
100.000
100.000
0
0,0
Overige
163.449
185.261
21.812
13,3
6
Ouderbijdragen e.d. (privaat)
242.400
101.353
-141.047
-58,2
7
8.240.898
8.296.415
55.517
0,7
35.000
30.528
-4.472
-12,8
0
0
0
0,0
-146.277
40.865
187.142
-127,9
Totaal Saldo financiële baten en lasten Saldo buitengewone baten en lasten Resultaat
Rembrandt College bestuursverslag 2020
5
58
Verklaring verschillen Inkomsten 1. Rijksbijdrage sector VO In 2020 is de lump sum vergoeding weer bijgesteld. Hiermee is ook de verhoging van de loonkosten grotendeels bekostigd. 2. Overige subsidies OC&W In juli heeft het Rembrandt College een aanvraag voor de subsidie inhaalprogramma's gehonoreerd gekregen voor een bedrag van € 91.800. Het overgrote deel van de uitgaven komt in 2021. Het bedrag dient volledig in 2020 in het resultaat meegenomen te worden. 3. Ouderbijdragen e.d. (privaat) In verband met COVID-19 zijn bijna alle reizen en excursies in 2020 komen te vervallen. Reeds ontvangen bedragen van ouders zijn teruggestort. Daartegenover staan natuurlijk ook geen of nauwelijks uitgaven.
Uitgaven 1. Lonen en salarissen De afwijking valt mee. Dit komt aan de ene kant dat we minder collega's hebben hoeven in te zetten vanaf augustus 2020. Aan de andere kant heeft de verhoging van de CAO voor een behoorlijke stijging gezorgd. Deze is, zoals al aangegeven, voornamelijk bekostigd vanuit de ophoging lump sum vergoeding. 2. Overige personele lasten Met name de negatieve dotatie aan de personele voorzieningen zorgt hier voor een kleine negatieve afwijking. 3. Onderhoud De personele wisselingen bij de facilitaire dienst hebben gezorgd voor een behoudend uitgavepatroon. Alle niet noodzakelijke uitgaven zijn deels vooruitgeschoven naar 2021. 4. Energie en water De lagere uitgaven hebben voornamelijk te maken met COVID-19. Leerlingen zijn een deel van het schooljaar niet op school geweest en dat is voornamelijk te merken aan de uitgaven voor elektra. Het zachte jaar 2020 zorgt tevens voor lagere uitgaven voor gas. 5. Administratie, beheer en bestuur De overschrijding komt door de inhuur van een interim-rector die langer heeft geduurd dan vooraf ingeschat. Al met al is de inhuur van externen de grootste reden van de forse overschrijding.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
59
6. Overige De reden om de risicobuffer van 1% op te nemen is om onvoorziene uitgaven op te vangen. Op deze post worden geen uitgaven geboekt, maar de overschrijdingen worden bij de desbetreffende posten verantwoord. Deze post was voor 2020 begroot op € 76.548. De grootste oorzaak van de overschrijding is de inhuur van externe expertise. 7. Ouderbijdragen e.d. (privaat) Vanwege COVID-19 zijn er veel minder uitgaven geweest dan verwacht. Daar tegenover staan ook minder inkomsten. Al met al hebben de private inkomsten en uitgaven een positief resultaat opgeleverd. Veel ouders hebben aangegeven dat zij niet alle betaalde ouderbijdragen terug hoeven te ontvangen.
Conclusie Het jaar 2020 is in meerdere opzichten een bijzonder jaar geworden. Met name alle maatregelen rondom de uitbraak van COVID-19 hebben een grote impact binnen de school gehad. Dit is ook terug te zien bij de inkomsten en uitgaven. Al met al sluit het Rembrandt College het jaar 2020 positief af, terwijl er een negatief resultaat begroot was. Met name de toegekende subsidie voor inhaalprorgramma's heeft dit resultaat gunstig beïnvloed. Het grootste deel van de uitgaven zal in 2021 plaatsvinden, wat zou kunnen betekenen dat we in 2021 een hoger negatief resultaat realiseren. Gevolgen vanwege COVID-19: - Extra inkomsten vanwege toegekende subsidie inhaalprogramma's. - Lagere energielasten, omdat een deel van het schooljaar leerlingen niet op school zijn geweest. - Extra uitgaven voor het opzetten van een inhaalprogramma dat doorloopt tot en met juli 2021. - Extra vervanging vanwege afwezigheid van collega's in verband met COVID-19. - Lagere inkomsten EN uitgaven bij de ouderbijdragen.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
60
1.3
Financiële situatie op balansdatum
De financiële situatie op balansdatum is voor het Rembrandt College positiever ten opzichte van 2019 en De liquiditeit blijft een punt van aandacht, ook omdat een deel van de liquide middelen "geparkeerd" staat bij de gemeente Veenendaal. Het meerjarenperspectief is de komende jaren fragiel. De solvabiliteit is nog voldoende en de kapitalisatiefactor ligt onder de bovengrens. De ingeschatte risico's kunnen lastig binnen het Eigen Vermogen worden opgevangen, het meerjarenperspectief laat wat dat betreft een fragiele situatie zien. Het Rembrandt College hanteert een lagere bufferfunctie dan het door het ministerie gehanteerde percentage van 9.18%. Het weerstandsvermogen daalt licht en de kapitalisatiefactor stijgt licht. Het meerjarenperspectief ziet er somber uit. De vereenvoudiging van de bekostiging gaat door, maar pakt voor ons iets minder gunstig uit dan bij eerdere berichten van de overheid. De ontvangen doelsubsidies worden op moment van besteding in de exploitatie verantwoord. De liquide middelen op de balans bestaan uit het saldo van de BNG, ING en Simpled Card en een bescheiden kas van het Rembrandt College. De "overige liquide middelen" van het Rembrandt College, op de balans vermeld als "Bij de gemeente belegde gelden", maken op de balans van de gemeente Veenendaal deel uit van de post liquide middelen.
Toelichting Eigen Vermogen In de jaarrekening over 2020 van het Rembrandt College zijn onder het Eigen Vermogen de volgende reserves opgenomen: € Algemene reserve 1.891.108 Herwaarderingsreserve Bestemmingsreserve mobiliteitsgelden 45.745 Bestemmingsreserve niet verzekerde zaken 75.000 Bestemmingsreserve privaat 16.216 Totaal Eigen Vermogen 2.028.069 Daarnaast zijn nog de volgende voorzieningen in de jaarrekening opgenomen.: Onderhoudsvoorziening Overige voorziening (privaat) Personeelsvoorzieningen
Totaal
1.087.965 7.887 270.206 1.366.058
Verdeling eigen vermogen Rembrandt College Algemene reserve
Herwaarderingsreserve
Bestemmingsreserve mobiliteitsgelden
Bestemmingsreserve niet verzekerde zaken
Bestemmingsreserve privaat
Rembrandt College bestuursverslag 2020
61
Toelichting Eigen Vermogen (vervolg) Deze reserves en voorzieningen zijn om de navolgende redenen in de jaarrekening opgenomen: Algemene reserve
€
De algemene reserve is te onderscheiden in de volgende onderdelen: a. vastgelegd in materiële vaste activa (excl. Gebouwen en terreinen)
676.357
b. afdekken van toekomstige risico's in de financiële bedrijfsvoering
623.006
c. beschikbaar als financieringsbron voor nieuwe activiteiten en investeringen
591.745
Financiële kengetallen Liquiditeit (Current ratio)
2020
Vlottende activa + Voorraden
2.849.280
Kortlopende schulden
713.477
2019 3,99
3,19
2.645.834 829.495
De liquiditeit van het Rembrandt College is goed te noemen. Er is een lichte stijging ten opzichte van 2019. De current ratio dient minimaal 2 te zijn. Rentabiliteit Resultaat
2019
2020 x100
Totale Baten
40.865
x 100 =
0,49%
8.337.280
30.499
x 100 =
0,34%
x 100 =
48,70%
9.049.515
De rentabiliteit van het Rembrandt College is ten opzichte van vorig jaar iets hoger. Solvabiliteit
2020
Eigen Vermogen x100
2.028.069
Totaal Vermogen
4.107.604
2019 x 100 =
49,37%
1.987.204 4.080.560
De solvabiliteit van het Rembrandt College is voldoende. Het percentage is ten opzichte van vorig jaar licht gestegen. Algemeen wordt aangenomen dat een onderneming solvabel is bij een percentage van 50% of hoger. De gehanteerde ondergrens bedraagt 20%. Weerstandsvermogen
2020
Eigen Vermogen x 100
2.028.069
Totale Baten
8.337.280
2019 x 100 =
24,33%
1.987.204
x 100 =
21,96%
9.049.515
Het weerstandsvermogen is ten opzichte van vorig jaar licht gestegen en ligt tussen de signaleringsgrenzen van minimaal 10% en maximaal 40%. Kapitalisatiefactor Totaal kapitaal - G&T x 100 Totale Baten
2020 3.525.637
2019 x 100 =
42,29%
8.337.280
3.491.641
x 100 =
38,58%
9.049.515
Het Rembrandt College blijft met de kapitalisatiefactor onder de door het ministerie ingestelde bovengrens van 55,9%. Er is door het ministerie geen ondergrens gehanteerd. Het is echter wel een aandachtspunt, omdat de financiële buffer (om onvoorziene risico's op te vangen) onvoldoende is. Het Rembrandt College hanteert bij de uitgaven ook een risicobuffer van 1% van de rijksbijdrage om onvoorziene uitgaven op te vangen.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
62
1.4
Toelichting op de ontwikkeling van de balansposten
Vaste activa Al eerder is genoemd de wisselingen bij de facilitaire afdeling. Geplande investeringen zijn daarom (nog) niet uitgevoerd en doorgeschoven. Wat zich wel doorzet is een verschuiving van aanschaf van leerboeken naar licenties. Dit zorgt ook voor lagere investeringen dan voorheen. Vlottende activa De post overlopende activa omvat voor het grootste deel de transitorisch geboekte facturen. Verder zijn er geen opvallende zaken. Liquide middelen De liquide middelen zijn voor ons doen fors toegenomen. Oorzaken zijn, extra ontvangen subsidie, minder uitgaven voor investeringen.
Eigen Vermogen Het Eigen Vermogen stijgt licht door een klein positief resultaat. Wij gaan er vanuit dat we volgend jaar een wat groter negatief resultaat boeken vanwege (deels) doorgeschoven uitgaven voor inhaalprogramma's en onderhoud gebouw.
Berekening Normatief Eigen Vermogen Voor het eerst dienen scholen een berekening op te nemen van het "Normatief Eigen Vermogen". Deze berekening resulteert in een signaleringswaarde waarbij de inspectie vooral kijkt naar de hoogte van de reserves bij een eigen vermogen dat boven de signaleringswaarde uitkomt. Berekening: Totaal eigen vermogen
€
2.028.069
Privaat eigen vermogen
€
16.216
Feitelijk eigen vermogen
€
2.011.853
Normatief eigen vermogen (F1, F2 en F3)
€
2.118.477
Resultaat
€
-106.624
Ratio eingen vermogen
0,95
Volgens de voorgeschreven berekening is er bij het Rembrandt College geen sprake van een bovenmatig eigen vermogen per 31 december 2020. Berekening Normatief eigen vermogen: Aanschafwaarde gebouwen
€
Factor (0,5*1,27)= 0,635 (F1)
€
1.355.350 860.647
Boekwaarde MVA
€
1.258.324
Boekwaarde gebouwen
€
581.967
Uitkomst (F2)
€
676.357
Totale baten
€
8.306.752
Bufferfunctie = 0,07 (F3)
€
581.473
Rembrandt College bestuursverslag 2020
63
Voorzieningen De voorzieningen hebben een soms lastig te voorspellen verloop. Een deel van de huidige voorzieningen is gedaald en een deel is juist weer hoger geworden. Met name de personele voorzieningen laten een wat minder voorspelbaar verloop zien. De voorziening voor groot onderhoud is wel beter in te schatten. De komende jaren zullen er grotere uitgaven plaatsvinden in verband met de leeftijd van het gebouw en de voorziene uitgaven vanuit het MJOP. Kortlopende schulden Bij de kortlopende schulden is er een daling te zien ten opzichte van vorig jaar. Met name schulden terzake van belastingen, sociale verzekeringen, pensioenen en reserveringen voor vakantiegeld en bindingstoelage zijn lager. Dit komt omdat er vanwege de daling van het aantal leerlingen ook minder personeel nodig is. Voor de toekomst is dit lastig in te schatten en afhankelijk van de ontwikkeling van het leerlingenaantal.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
64
1.5
Continuïteitsparagraaf (in cijfers)
Kengetal
2020
2021 *
2022 *
2023 *
2024 *
- Management / Directie
2,73
3,40
3,40
3,40
3,40
- Onderwijzend personeel
48,65
46,60
45,45
44,15
43,15
- Overige medewerkers
16,81
16,81
16,81
16,81
16,81
Leerlingaantallen
943
941
934
911
885
Personele bezetting in fte
* = prognose
Toelichting op de kengetallen Belangrijk onderdeel van de begroting is de leerlingprognose. De prognose van het totaal aantal leerlingen is voor een groot deel afhankelijk van de inschatting van het aantal aanmeldingen in leerjaar 1. In 2020 is door MOOZ een nieuwe prognose opgesteld van de ontwikkeling van de leerlingenaantallen. Deze is als basis gebruikt voor de meerjarenbegroting. Balans ACTIVA
2020
2021 *
2022 *
2023 *
2024 *
VASTE ACTIVA €
-
€
-
€
1.470.805
€
1.357.996
Immateriële vaste activa
€
Materiële vaste activa
€
Financiële vaste activa
€
TOTAAL VASTE ACTIVA
€
1.258.324
€
1.387.001
€
1.449.988
€
1.470.805
€
1.357.996
Voorraden
€
1.211
€
1.591
€
1.591
€
1.591
€
1.591
Vorderingen
€
1.100.753
€
1.070.815
€
1.070.814
€
1.070.814
€
1.070.814
Liquide middelen
€
1.747.316
€
1.258.143
€
1.119.383
€
1.231.162
€
1.250.277
TOTAAL VLOTTENDE ACTIVA
€
2.849.280
€
2.330.549
€
2.191.788
€
2.303.567
€
2.322.682
TOTAAL ACTIVA
€
4.107.604
€
3.717.550
€
3.641.776
€
3.774.372
€
3.680.678
1.258.324 -
€ € €
1.387.001 -
€ € €
1.449.988 -
€
-
€
-
VLOTTENDE ACTIVA
PASSIVA
2020
2021 *
2022 *
2023 *
2024 *
EIGEN VERMOGEN Algemene reserve
€
1.891.108
€
1.617.129
€
1.668.981
€
1.711.148
€
1.756.374
Bestemmingsreserve publiek
€
120.745
€
121.610
€
121.610
€
121.610
€
121.610
Bestemmingsreserve privaat
€
16.216
€
3.940
€
3.940
€
3.940
€
3.940
Bestemmingsfonds publiek
€
-
€
-
€
-
€
-
€
-
Bestemmingsfonds privaat
€
-
€
-
€
-
€
-
€
-
VOORZIENINGEN
€
LANGLOPENDE SCHULDEN
€
-
€
-
€
-
€
-
€
-
KORTLOPENDE SCHULDEN
€
713.477
€
790.434
€
790.434
€
790.434
€
790.434
TOTAAL PASSIVA
€
4.107.604
€
3.717.550
€
3.641.776
€
3.774.372
€
3.680.678
1.366.058
Rembrandt College bestuursverslag 2020
€
1.184.437
€
1.056.811
€
1.147.240
€
1.008.320
65
Toelichting op de balans Doordat de verwachte negatieve resultaten van de voorgaande meerjarenbegroting grotendeels zijn verdwenen, heeft dit een positief effect op de stand van de liquide middelen en het eigen vermogen. Dat houdt onder andere in, dat een aantal uitgestelde investeringen nu wel worden doorgevoerd. Deze investeringen hebben met name te maken met de ICT-infrastructuur. Voor de rest blijven we nog wel terughoudend met grote investeringen, met name omdat de kosten van groot onderhoud de komende jaren voor een aanzienlijk deel beslag leggen op onze liquide middelen. Staat / Raming van Baten en Lasten BATEN Rijksbijdrage
2020
2021 * €
Overige overheidsbijdragen,subsidie €
3.232
€
-
€
-
€
-
€
-
Overige baten
€
24.017
€
23.496
€
23.451
€
23.304
€
23.139
Overige baten privaat
€
113.629
€
205.000
€
203.474
€
198.461
€
192.793
TOTAAL BATEN
€
8.306.752
€
7.653.543
€
7.656.055
€
7.535.478
€
7.388.428
2021 *
7.429.130
€
2022 *
7.313.713
2024 *
8.165.874
2020
€
2023 *
€
LASTEN
7.425.047
2022 *
€
2023 *
7.172.496
2024 *
Personeelslasten
€
6.245.747
€
5.898.816
€
5.806.904
€
5.716.408
€
5.627.642
Afschrijvingen
€
330.260
€
332.507
€
335.363
€
349.682
€
310.309
Huisvestingslasten
€
357.906
€
409.107
€
406.307
€
406.307
€
406.307
Overige lasten
€
1.261.149
€
936.861
€
882.154
€
849.952
€
831.151
Overige lasten privaat
€
101.353
€
205.000
€
203.474
€
198.461
€
192.793
TOTAAL LASTEN
€
8.296.415
€
7.782.291
€
7.634.202
€
7.520.810
€
7.368.202
Saldo financiële baten en lasten
€
30.528
€
30.500
€
30.000
€
27.500
€
25.000
Saldo financiële bedrijfsvoering
€
-
€
-
€
-
€
-
€
-
Saldo buitengewone baten en lasten €
-
€
-
€
-
€
-
€
-
€
40.865
€
-98.248
€
51.852
€
42.167
€
45.226
€
-
€
-
€
-
€
-
€
-
TOTAAL RESULTAAT Incidentele baten en lasten in totaal resultaat
Toelichting op de staat / raming van baten en lasten De uitkomsten van de voorfase van het sociaal plan zijn zichtbaar in deze meerjarenbegroting. De verhouding tussen LB, LC en LD zijn gunstiger. Het definitief doorgaan van de vereenvoudiging van de bekostiging vanaf 2022 is, zoals al eerder aangegeven, gunstig voor onze school. De verzelfstandiging van de school per 1-1-2021 heeft als gevolg dat er een aantal kosten bij zijn gekomen, zoals de kosten voor de Raad van Toezicht, extra afgesloten verzekeringen en nog wat andere kosten zoals een lidmaatschap van een vereniging voor leden van een RvT. Verder zijn alle overige uitgaven nog eens goed tegen het licht gehouden en waar het kon zijn nog kleine bezuingingen doorgevoerd. Omdat de school zich echter in een krimpsituatie bevindt, is ook besloten om extra te investeren in werving, scholing en inzet tijdelijk ondersteunend personeel. Ook in verband met de herstelopdracht van de inspectie zijn extra middelen ingezet om de kwaliteitszorg op onze school te verbeteren en te borgen. De effecten van al deze maatregelen zien we terug in het geprognosticeerd resultaat vanaf 2021.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
66
Financieringsstructuur De financieringsstructuur van het Rembrandt College is relatief eenvoudig te noemen. Ongeveer 97% van de inkomsten bestaat uit Rijksbijdragen, de overige bijdragen zijn inkomsten uit de vrijwillige ouderbijdrage. De investeringen in MVA zijn laag ten opzichte van de inkomsten en de kengetallen voor solvabiliteit en liquiditeit zijn niet ongunstig voor de komende jaren.. Het Rembrandt College kan in haar financiële behoeften voorzien zonder extern kapitaal aan te trekken. Het financieringsbeleid is er op gericht om ook in de toekomst zonder extern kapitaal voldoende financiële middelen ter beschikking te hebben. Toelichting op de verwachte ontwikkelingen inzake: Huisvesting De gesprekken met de gemeente Veenendaal inzake een gebruiksovereenkomst naar aanleiding van de verzelfstandiging zijn nog niet afgerond. Uiteindelijk zal het de bedoeling zijn dat het juridisch eigendom overgaat naar de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Veenendaal, maar tot die tijd zal er gewerk worden met een gebruiksovereenkomst voor het gebouw. Deze gesprekken zijn gestart in 2020 en hebben vertraging opgelopen in verband met een wisseling in de schoolleiding. Wellicht zal het integraal huisvestingsplan op onderdelen worden aangepast aan de actuele situatie. Aanpassingen in het gebouw zullen niet eerder plaatsvinden dan vanaf 2022.
Ontwikkeling reserves De algemene reserve zal licht dalen en daarna redelijk stabiliseren. De herwaarderingsreserve zal binnen afzienbare tijd volledig afgeboekt zijn. De bestemmingsreserve niet verzekerde zaken zal voorlopig op het huidige niveau gehandhaafd blijven. De bestemmingsreserve privaat zal afhankelijk van het verschil tussen inkomsten en uitgaven van de vrijwillige ouderbijdrage en kantine-inkomsten licht stijgen dan wel dalen. Ontwikkeling voorzieningen De voorziening jubilea zal afhankelijk van de ontwikkelingen binnen het personeelsbestand waarschijnlijk dalen de komende jaren i.v.m. de lagere leerlingaantallen. De ontwikkeling van de voorziening persoonlijk budget is lastig in te schatten en is afhankelijk van de deelname van collega's dan wel de opname door collega's. De voorziening eigen deel WW zou in de toekomst wel eens toe kunnen nemen i.v.m. de lagere leerlingaantallen en mede daardoor het vertrek van personeel. De voorziening voor langdurig zieke werknemers is in 2019 voor het eerst opgenomen. Voor deze voorziening is het lastig in te schatten wat de toekomstige ontwikkelingen zullen zijn. Het personeelsbeleid is er op gericht om uitval zoveel mogelijk te voorkomen en proactief te reageren op signalen van mogelijke langdurige uitval.
De voorziening onderhoud zal in de komende jaren dalen, omdat de eerste grote onderhoudszaken aan het gebouw zich aandienen. De afgelopen 20 jaar is er vooral gedoteerd aan de voorziening en hoefde er geen grote bedragen te worden onttrokken. Het gebouw is ondertussen 20 jaar oud, waarbij de eerste grote onderhoudskosten ontstaan door het einde van de technische levensduur van o.m. plein, dak en tecchnische installatie. Tevens is in 2020 het MJOP herijkt, de dotatie zal daarom ook naar boven bijgesteld te worden. Het solidariteitsfonds zal afhankelijk van het beroep dat hierop wordt gedaan door ouders/verzorgers inzake een bijdrage voor de betaling van schoolreizen en excursies veranderen.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
67
1.6
Investeringenbeleid
Het investeringsplan voor 2021 ziet er als volgt uit: Groep
Soort investering
€
Meubilair:
vervangingsinvesteringen
113.000
investeringsaanvragen
113.000
Apparatuur:
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen
1.809 1.809
Audio-/Visuele middelen:
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen
24.380 700 25.080
Computers/Software:
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen
134.100 70.000 204.100
Duurzame leermiddelen:
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen
10.346 7.991 18.337
Interne verbouwingen
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen -
Gebouwen en terreinen
vervangingsinvesteringen investeringsaanvragen -
Schoolboeken
vervangingsinvesteringen
60.000 60.000
Totaal investeringsplan 2021
422.326
Het investeringsplan komt tot stand in overleg met alle geledingen binnen de school. Alle ingediende wensen worden in de schoolleiding beoordeeld en al dan niet goedgekeurd. Er wordt met de ingediende aanvragen rekening gehouden met toekomstige vervangingen en welke invloed deze investeringen hebben op de exploitatie.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
68
1.7
Treasury management
Het Rembrandt College belegt of beleent geen publieke middelen. De gemeente Veenendaal heeft een "Treasurystatuut" opgesteld. Dit treasurystatuut is leidend voor het Rembrandt College. De doelstelling hiervan is om een formeel kader te scheppen waar binnen de financierings- en beleggingsactiviteiten dienen plaats te vinden. In dit statuut wordt uitgegaan van de, door de 'Regeling beleggen, lenen en derivaten OC&W 2016' voor onderwijs en onderzoek gestelde, eisen. Er wordt bij het Rembrandt College geen gebruik gemaakt van financiële instrumenten zoals derivaten, renteswaps, e.d.
1.8
Kasstroom en financieringsbehoeften
Door een toename van het leerlingenaantal en de noodzakelijke vervangingsinvesteringen zal het Rembrandt College goed moeten letten op haar financieringsbehoefte de komende twee jaar. Vooralsnog ziet het er niet naar uit dat het Rembrandt College een beroep moet doen op externe financieringsbronnen.
1.9
Onbezoldigde nevenfunctie(s)
Er is op dit moment geen sprake van onbezoldigde nevenfuncties.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
69
2. Jaarrekening 2.1 Grondslagen voor de jaarrekening Algemeen Bij het opstellen van het financieel jaarverslag zijn de nieuwe BW/RJ-richtlijnen voor de jaarverslaglegging (RJ 660) toegepast. Integrale bestuursvorm De o.s.g. Rembrandt College is een openbare scholengemeenschap die valt onder een integrale bestuursvorm. De school is een onderdeel van de rechtspersoon gemeente Veenendaal en vormt in administratie zin integraal onderdeel van de hoofdtaak voortgezet onderwijs binnen de afdeling Maatschappelijke Ondersteuning (team Beleid) van de gemeente Veenendaal. Verbonden partijen Als verbonden partijen worden alle rechtspersonen aangemerkt waarover overheersende zeggenschap, gezamenlijke zeggenschap of invloed van betekenis kan worden uitgeoefend. Transacties van betekenis met verbonden partijen worden toegelicht voor zover deze niet onder normale marktvoorwaarden zijn aangegaan. Hiervan wordt toegelicht de aard en de omvang van de transactie en andere informatie die nodig is voor het verschaffen van inzicht. Valuta De jaarrekening wordt gepresenteerd in euro's. Schattingen De opstelling van de jaarrekening vereist dat het management oordelen vormt en schattingen en veronderstellingen maakt die van invloed zijn op de toepassing van grondslagen en de gerapporteerde waarde van activa en verplichtingen, en van baten en lasten.
De belangrijkste schattingen hebben betrekking op: - de waardering van materiële vaste activa, waaronder de gehanteerde afschrijvingstermijnen; - de verwachte onderhoudsuitgaven bij bepaling van de voorziening groot onderhoud; - de bepaling van personele voorzieningen. De daadwerkelijke uitkomsten kunnen afwijken van deze schattingen. De schattingen en onderliggende veronderstellingen worden voortdurend beoordeeld. Herzieningen van schattingen worden opgenomen in de periode waarin de schatting wordt herzien en in toekomstige perioden waarvoor de herziening gevolgen heeft.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
70
Vergelijking met voorgaand jaar De gehanteerde grondslagen van waardering en van resultaatbepaling zijn ongewijzigd gebleven ten opzichte van het voorgaande jaar. Kasstroomoverzicht Het kasstroomoverzicht is opgesteld op basis van de indirecte methode.
Waardering van de activa en de passiva De activa en passiva zijn opgenomen tegen nominale waarde, tenzij hieronder anders is vermeld.
Materiële vaste activa Gebouwen en terreinen Het gebouw van de o.s.g. Rembrandt College is niet met Rijksmiddelen gebouwd maar is geheel met gemeentegelden gerealiseerd. Het juridisch claimrecht ligt bij de gemeente Veenendaal. Het economisch claimrecht ligt ook bij de gemeente Veenendaal, in haar hoedanigheid van gemeentebestuur. De verbouwing wordt gewaardeerd op verkrijgingprijs, verminderd met de cumulatieve afschrijvingen. De afschrijvingen worden gebaseerd op de verwachte levensduur en worden berekend op basis van een vast percentage van de verkrijgingprijs, rekening houdend met eventuele residuwaarde. Er wordt afgeschreven vanaf het moment van ingebruikname. De afschrijvingstermijn in jaren en -percentage is : Materiële vaste activa
Afschrijvingstermijn
Afschrijvingspercentage
in jaren Gebouwen en terreinen
40
2,50%
Interne verbouwingen
15
6,67%
Rembrandt College bestuursverslag 2020
71
Inventaris en apparatuur De materiële vaste activa worden gewaardeerd op verkrijgingprijs, verminderd met de cumulatieve afschrijvingen. De afschrijvingen worden gebaseerd op de verwachte technische levensduur en worden berekend op basis van een vast percentage van de verkrijgingprijs, rekening houdend met eventuele residuwaarde. Er wordt afgeschreven vanaf het moment van ingebruikneming. Hierbij is de aanschafwaarde van de inventaris bepaald op basis van de aanschafnota's (verkrijgingprijs). De boekwaarde is bepaald door de verkrijgingprijs te verlagen met een gedeelte van de in 1996 van het ministerie van OC&W verkregen vergoeding en de jaarlijkse afschrijvingen. De afschrijving van deze inventaris tot en met 2001 komt ten laste van de herwaarderingsreserve. De afschrijving van de inventaris vanaf 2002 komt gedeeltelijk ten laste van de exploitatie. Het overige deel loopt via de egalisatiereserve investeringssubsidies, gerelateerd aan de investeringen vanaf 2002 via deze egalisatiereserve. De afschrijvingstermijnen in jaren en -percentages voor inventaris en apparatuur zijn als volgt: Materiële vaste activa
Afschrijvingstermijn
Afschrijvingspercentage
in jaren Meubilair
15
6,67% (tot en met 2005 5%)
Apparatuur
15
6,67%
Audiovisuele middelen
5
20,00%
Computer apparatuur
5
20,00%
Instrumentarium
15
6,67% (tot en met 2005 4%)
Duurzame leermiddelen
5
20,00%
Schoolboeken
5
20,00%
Het Rembrandt College heeft de activeringsgrenzen niet schriftelijk vastgesteld. Over het algemeen worden alleen die zaken geactiveerd die meer dan € 300,00 bedragen. Dit geldt voor alle te onderscheiden categorieën.
Vorderingen Vorderingen worden bij eerste verwerking gewaardeerd tegen reële waarde. Vorderingen worden na eerste verwerking gewaardeerd tegen de geamortiseerde kostprijs. Voorzieningen wegens oninbaarheid worden in mindering gebracht op de boekwaarde van de vordering.
Liquide middelen Liquide middelen bestaan uit kas, banktegoeden en deposito's met een looptijd korter dan twaalf maanden. Rekening-courantschulden bij banken zijn opgenomen onder de schulden aan kredietinstellingen onder kortlopende schulden. Liquide middelen worden gewaardeerd tegen de nominale waarde.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
72
Eigen vermogen Er wordt bij de reserves een onderscheid gemaakt tussen publieke en private reserves. Publieke reserves worden gevormd uit de middelen die verkregen zijn bij of krachtens de wet ingestelde heffingen. Private reserves worden gevormd uit de middelen die zijn verkregen middels (bijv.) de ouderbijdragen.
Bestemmingsreserves (publiek) De jaarlijkse onttrekking aan de reserve herwaardering is gelijk aan de jaarlijkse afschrijving op de inventaris en apparatuur die medio 1997 aanwezig waren. Deze reserve herwaardering is in 2002 aangepast met de tot dan toe gedane investeringen die niet verantwoord zijn onder de vooruitontvangen investeringssubsidies. De reserve mobiliteitsgelden is opgenomen om voor personeel zorg meer op maat te maken. De bedoeling van deze gelden is trajecten ter verbetering van de balans tussen werk en privé aan te bieden. De reserve niet verzekerde zaken is om schade aan niet verzekerde zaken op te kunnen vangen. Het Rembrandt College heeft namelijk lease-apparatuur die niet onder de dekking van de verzekering valt. De egalisatiereserve personeel is opgenomen om de extra personeelskosten te kunnen opvangen, die ontstaan door de fluctuaties in de leerlingaantallen. Bij forse toename van het leerlingaantal zal de school extra personeel moeten aantrekken. Omdat de bekostiging 5 maanden na aanvang van het schooljaar wordt aangepast zullen wij deze personeelslasten moeten voorfinancieren. Bij afname van het leerlingenaantal zullen wij een aantal personeelsleden moeten laten afvloeien. In de CAO zijn de voorwaarden hiervoor opgenomen. Personeel dat moet afvloeien krijgt maximaal twee jaar de tijd om een andere betrekking te vinden.
Dit betekent dat de school deze personeelskosten twee jaar zal moeten betalen, terwijl deze personeelskosten geen deel meer uitmaken van de lumpsum financiering. Dit houdt in dat de school deze personeelskosten uit haar reserves moeten betalen.
Bestemmingsreserve (privaat) Deze reserve wordt vanaf start schooljaar 2016/2017 gevormd. De jaarlijkse toevoeging of onttrekking geschiedt op basis van het resultaat uit private ontvangsten (vrijwillige ouderbijdrage ed.).
Rembrandt College bestuursverslag 2020
73
Voorzieningen Een voorziening wordt in de balans opgenomen wanneer: - Er sprake is van een in rechte afdwingbare of feitelijke verplichting die het gevolg is van een gebeurtenis in het verleden; - het waarschijnlijk is dat voor de afwikkeling van de verplichting een uitstroom van middelen noodzakelijk is; en - er een betrouwbare schatting kan worden gemaakt van de omvang van de verplichting. De voorzieningen worden gewaardeerd tegen de beste schatting van de bedragen die noodzakelijk zijn om de verplichtingen per balansdatum af te wikkelen. Alleen uitgaven waarvoor de voorziening oorspronkelijk was gevormd worden ten laste van de voorziening gebracht.
Personeelsvoorzieningen Vanuit RJ 660 is het Rembrandt College gehouden aan richtlijn 271. Deze richtlijn verplicht de opname van voorzieningen voor uitgestelde personeelsbeloningen en dus opname van een voorziening jubileumuitkeringen, persoonlijk budget en eigen deel WW. De grondslagen voor de betreffende voorzieningen zijn als volgt. Jubileumuitkeringen Per persoon wordt aan de hand van de in diensttreding en de blijfkans bepaald welke voorziening wordt opgenomen. Verder wordt er rekening gehouden met een gemiddelde loonkostenstijging van 3% en een disconteringsvoet van 2% (gelijk aan de ontvangen rente baten van de gemeente). Persoonlijk budget De gespaarde uren uit het persoonlijk budget worden omgerekend naar het maandsalaris van december. Eigen deel WW Op basis van de gegevens van het UWV wordt per persoon die vanuit het UWV en KPMG in het kader van (bovenwettelijk) WW een uitkering ontvangt voor de periode waarop hij/zij daar in de toekomst nog rechten aan kan ontlenen een voorziening gevormd door het maandelijks uit te keren bedrag te vermenigvuldigen met het aantal maanden dat hij/zij daar nog recht op heeft per 31 december.
Langdurig zieke medewerkers Op basis van de inschatting van het niet herstellen van langdurig zieke medewerkers wordt voor de resterende maanden van doorbetaling van de salariskosten tot het moment dat de medewerker ziek uit dienst gaat een voorziening opgenomen (100% 1e jaar en 70% 2e jaar).
Rembrandt College bestuursverslag 2020
74
Overige voorzieningen Groot onderhoud voorziening Het Rembrandt College heeft voor het groot onderhoud een onderhoudsvoorziening gevormd voor de toekomstige verplichtingen. De dotatie aan de voorziening gebeurt op basis van het meest recent opgestelde meerjaren onderhoudsplan (MOP). Deze voorziening is gevormd tegen nominale waarde. Bij de bepaling voor de voorziening groot onderhoud is gebruik gemaakt van de tijdelijke uitzonderingsbepaling conform RJO 4, lid 1c. Solidariteitsfonds vrijwillige ouderbijdrage (privaat) Vanuit de te ontvangen vrijwillige ouderbijdrage wordt een voorziening gevormd voor ouder(s)/ verzorger(s) die vanwege omstandigheden niet in staat zijn om (een deel van) de schoolkosten te betalen. Deze ouder(s)/verzorger(s) kunnen een beroep doen op een financiële bijdrage uit dit fonds. Dit fonds wordt gevuld door de vrijwillig betaalde bedragen "solidariteitsfonds", zoals deze is opgenomen in de vrijwillige ouderbijdrage.
Kortlopende schulden Kortlopende schulden worden bij eerste verwerking gewaardeerd tegen reële waarde. Kortlopende schulden worden na eerste verwerking gewaardeerd tegen de geamortiseerde kostprijs.
Bepaling van het resultaat De baten en lasten worden toegerekend aan het boekjaar waarop ze betrekking hebben. Het resultaat wordt bepaald als het verschil tussen de baten en lasten over het jaar. Lasten en risico's die hun oorsprong vinden voor het einde van het verslagjaar, worden in acht genomen, indien zij voor het vaststellen van de jaarrekening bekend zijn geworden en de omvang betrouwbaar kan worden vastgesteld.
Personeelsbeloningen en pensioen Lonen, salarissen en sociale lasten worden op grond van de arbeidsvoorwaarden verwerkt in de Staat van baten en lasten over de verslagperiode voor zover ze verschuldigd zijn aan de werknemers respectievelijk de belastingautoriteit. Voor zover de verschuldigde betalingen op balansdatum nog niet zijn voldaan, wordt hiervoor een verplichting opgenomen (zie ook 2.5.7 en 2.5.8). De entiteit is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (ABP). Het ABP is het bedrijfstakpensioenfonds voor overheidswerkgevers, waaronder onderwijsinstellingen. De over het verslagjaar verschuldigde premie wordt als last verantwoord.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
75
3. Balans per 31 december 2020 1 ACTIVA 1.2 1.2.1 1.2.2 1.2.3 1.3 1.3.5
Vaste activa Materiële vaste activa Gebouwen en terreinen Inventaris en apparatuur Overige materiële vaste activa Financiële vaste activa Vorderingen op OC&W
31-12-2020 €
31-12-2019 €
581.967 676.357 0 0
Totaal vaste activa
588.919 845.807 0 1.258.324
0
1.258.324
1.434.726 1.434.726
1.4.1 1.5 1.5.1 1.5.2 1.5.7 1.5.8
Vlottende activa Voorraden Vorderingen Debiteuren Ministerie van OC&W Overige vorderingen Overlopende activa
1.7
Liquide middelen
1.747.316
1.558.450
Totaal vlottende activa
2.849.280
2.645.834
Totaal activa
4.107.604
4.080.560
2 PASSIVA 2.1 2.1.1 2.1.2 2.1.3
Eigen vermogen Algemene reserve Bestemmingsreserves (publiek) Bestemmingsreserves (privaat) Totaal groepsvermogen
2.3 2.3.1 2.3.3 2.3.3
Voorzieningen Onderhoudsvoorziening Overige voorzieningen (publiek) Overige voorzieningen (privaat)
2.4
Langlopende schulden
2.5 Kortlopende schulden 2.5.3 Crediteuren 2.5.7 Belastingen en premies sociale verzekeringen. 2.5.8 Schulden ter zake pensioenen 2.5.9 Overige kortlopende schulden 2.5.10 Overlopende passiva (publiek) Overlopende passiva (privaat) Totaal passiva Rembrandt College bestuursverslag 2020
1.211
1.591
11.484 0 1.007.076 82.193
25.137 0 1.006.421 54.235
1.101.964
31-12-2020 € 1.891.108 120.745 16.216
1.087.965 270.206 7.887
31-12-2019 €
2.028.069
1.366.058
1.861.654 121.610 3.940
991.542 266.681 5.638
0 94.254 260.204 79.507 9.060 270.452 0
1.087.384
713.477 4.107.604
1.987.204
1.263.861 0
98.651 286.974 84.486 11.049 348.335 0
829.495 4.080.560 76
4. Staat van baten en lasten over 2020
2020
Begroting 2020
€
2019
€
€
3. BATEN 3.1 Rijksbijdrage 3.2 Overige overheidsbijdragen en -subsidies 3.5 Overige baten TOTAAL BATEN 4. LASTEN 4.1 Personele lasten 4.2 Afschrijvingen 4.3 Huisvestingslasten 4.4 Overige materiële lasten TOTAAL LASTEN
8.165.874
7.792.599
8.760.828
3.232 137.646
3.000 264.022
348 251.201
6.245.747 330.260 357.906 1.362.502
8.306.752
8.296.415
6.223.899 336.135 409.107 1.271.757
8.059.621
8.240.898
6.924.001 358.348 389.748 1.346.919
9.012.377
9.019.016
SALDO BATEN EN LASTEN
10.337
-181.277
-6.639
5. SALDO FINANCIËLE BATEN EN LASTEN
30.528
35.000
37.138
RESULTAAT
40.865
-146.277
30.499
6. BUITENGEWONE BEDRIJFSVOERING
0
0
0
7. RESULTAAT DEELNEMINGEN
0
0
0
RESULTAAT NA BELASTINGEN
40.865
-146.277
30.499
8. AANDEEL DERDEN
0
0
SALDO EXPLOITATIE
40.865
-146.277
Rembrandt College bestuursverslag 2020
30.499
77
5. Kasstroomoverzicht over 2020
2020
€
2019
€
Kasstroom uit operationele activiteiten Resultaat Aanpassingen voor: - afschrijvingen - mutaties voorzieningen
330.260 102.197
Veranderingen in vlottende middelen: - voorraden - vorderingen - schulden
-380 -14.200 -116.018
Kasstroom uit bedrijfsoperaties Ontvangen interest Betaalde interest Buitengewoon resultaat
40.865
0 0 0
Totaal kasstroom uit operationele activiteiten
432.457
-130.598 342.724
0 342.724
30.499 358.348 133.547 444 51.171 71.829
0 0 0
491.895
123.444 645.838
0 645.838
Kasstroom uit investeringsactiviteiten Investeringen in materiële vaste activa Desinvesteringen in materiële vaste activa Investeringen in immateriële vaste activa Desinvesteringen in immateriële vaste activa Mutatie bij de gemeente vastgelegde middelen Overige investeringen in financiële vaste activa
-153.858 0 0 0 0 0
Totaal kasstroom uit investeringsactiviteiten
-153.858 -153.858
Mutatie liquide middelen
188.866
Beginstand liquide middelen Mutatie liquide middelen Eindstand liquide middelen
1.558.450 188.866
-100.184 0 0 0 0 0
-100.184 -100.184 545.654
1.012.796 545.654 1.747.316
1.558.450
Toelichting kasstroomoverzicht: Alle bedragen zijn in euro's. Het geconsolideerd kasstroomoverzicht is opgesteld volgens de indirecte methode. Voor de herleiding van de mutatie in de liquide middelen wordt het resultaat aangepast voor posten van de winst- en verliesrekening en balansmutaties die geen invloed hebben op ontvangsten en uitgaven in het boekjaar. In het kasstroomoverzicht wordt onderscheid gemaakt naar kasstromen uit operationele, investerings- en financieringsactiviteiten. De operationele kasstroom omvat onder andere de uitgaven voor rente en de ontvangsten van rente. Ontwikkelingskosten, investeringen en desinvesteringen in vaste activa (inclusief financiële belangen) worden opgenomen onder de kasstroom uit investeringsactiviteiten. Rembrandt College bestuursverslag 2020
78
6. Toelichting op de onderscheiden posten van de Balans 1. Activa VASTE ACTIVA 1.2 Materiële vaste activa De materiële vaste activa zijn als volgt nader te specificeren:
Gebouwen en 1.2.1 terreinen Inventaris en 1.2.2 apparatuur
Aanschafprijs
Cumulatieve afschrijvingen en waardeverminderingen
Boekwaarde 1 januari 2020
1.285.084
696.165
3.353.550 4.638.634
€
Investeringen 2020
Aanschafwaarde desinvesteringen
Cumulatieve afschrijvingen desinvesteringen
Afschrijvingen 2020
588.919
70.266
0
0
2.507.743
845.807
83.592
470.607
3.203.908
1.434.726
153.858
470.607
€
€
€
€
Aanschafprijs
Cumulatieve afschrijvingen en waardeverrminderingen
Boekwaarde 31 december 2020
77.218
1.355.350
773.383
581.967
470.607
253.042
2.966.535
2.290.178
676.357
470.607
330.260
4.321.885
3.063.561
1.258.324
€
€
€
€
1.2.a OZB en verzekerde waarde gebouwen en terreinen De gebouwen en terreinen zijn verzekerd door de gemeente Veenendaal.
1.3 Financiële vaste activa Vanwege een stelselwijziging is de vordering op OC&W met ingang van verslagjaar 2012 niet meer opgenomen. De vordering is openomen bij de niet uit de balans blijkende rechten.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
79
VLOTTENDE ACTIVA 1.4 Vorderingen
1.4.1 Voorraden Voorraad
1.5.1 Debiteuren Bijdrage energieverbruik sporthal Overig Debiteuren ouderbijdrage privaat Totaal
1.5.2 Vorderingen op het ministerie van OC&W Rijksbijdrage boekjaar: - Maatschappelijke stage - Lesmateriaal
31-12-2020 1.211
1.211
31-12-2020 3.259 0 8.225
11.484
31-12-2020
Bij de gemeente belegde gelden Nog te ontvangen bedragen Overige vorderingen
1.591
2.966 348 21.823
0 0
€
25.137
31-12-2019
€
€ 1.591
31-12-2019
€
€
0 0
Totaal vorderingen ministerie van OC&W
1.5.7 Overige vorderingen
31-12-2019
€
0
31-12-2020 1.003.314 0 3.762
€
1.007.076
0
31-12-2019 1.003.314 0 3.107
€
1.006.421
Het college belegt de niet direct noodzakelijke liquide middelen van het Voortgezet Onderwijs bij de gemeente Veenendaal. Over deze gelden wordt een rentevergoeding ontvangen. Deze opbrengsten zijn verantwoord onder onderdeel 5.1.1 in de exploitatierekening. De afstemming van deze post vindt jaarlijks in overleg met de gemeente plaats.
1.5.8 Overlopende activa Vooruitbetaalde bedragen
Rembrandt College bestuursverslag 2020
31-12-2020 82.193
€ 82.193
31-12-2019 54.235
€ 54.235
80
1.7 LIQUIDE MIDDELEN
1.7.1 Kasmiddelen Kas
1.7.2 Tegoeden op bank- en girorekeningen Bank Nederlandse Gemeenten ING Simpled Card
31-12-2020 534
625
534
31-12-2020 1.699.168 44.169 3.445
31-12-2019
€
625
31-12-2019
€
1.746.782
1.502.982 44.103 10.740
€
€
1.557.825
2. Passiva 2.1 EIGEN VERMOGEN
2.1.1 Algemene reserve
Algemene reserve Totaal algemene reserve
2.1.2 Bestemmingsreserves (publiek)
Herwaarderingsreserve Bestemmingsreserve mobiliteitsgelden Bestemmingsreserve niet verzekerde zaken Egalisatiereserve personeel Egalisatiereserve exploitatie Totaal bestemmingsreserves (publiek)
2.1.3 Bestemmingsreserves (privaat)
Saldo per Bestemming 01-01-2020 resultaat boekjaar € € 1.861.654 1.861.654
0 0 Mutaties 2020
1.891.108 1.891.108 Saldo ultimo boekjaar €
€
-865 0 0 0 0 -865
Saldo per Bestemming 01-01-2020 resultaat boekjaar € €
Saldo ultimo boekjaar €
€
29.454 29.454
Saldo per Bestemming 01-01-2020 resultaat boekjaar € € 865 45.745 75.000 0 0 121.610
Mutaties 2020
0 0 0 0 0 0 Mutaties 2020
0 45.745 75.000 0 0 120.745 Saldo ultimo boekjaar €
€
Bestemmingsreserve
3.940
12.276
0
16.216
Totaal bestemmingsreserves (privaat)
3.940
12.276
0
16.216
1.987.204
40.865
0
2.028.069
Totaal eigen vermogen
Rembrandt College bestuursverslag 2020
81
2.3 VOORZIENINGEN
2.3.1 Personeelsvoorzieningen
- Voorziening jubilea - Voorziening persoonlijk budget - Voorziening eigen deel WW - Voorziening langdurige zieke werknemers Totaal personeelsvoorzieningen
Saldo per Dotatie 2020 01-01-2020 ten laste van exploitatie € € 78.714 17.746 130.162 40.059 266.681
8.502 23.469 31.971
Onttrekkingen in 2020 €
21.520 6.926 28.446
Saldo ultimo boekjaar € 87.216 41.215 108.642 33.133 270.206
Met ingang van 1 januari 2008 is bij het Rembrandt College een voorziening voor jubileumuitkeringen gevormd en per 1 januari 2014 een voorziening voor persoonlijk budget en per 1 januari 2015 een voorziening voor eigen deel WW voor de toekomstige verplichtingen. Vanuit RJ 660 is het Rembrandt College gehouden aan richtlijn 271. Deze richtlijn verplicht de opname van voorzieningen voor uitgestelde personeelsbeloningen en dus opname van een voorziening voor jubileumuitkeringen, persoonlijk budget, eigen deel WW en langdurige zieke werknemers.
2.3.3 Overige voorzieningen
-Voorziening onderhoud -Solidariteitsfonds (privaat)
Saldo per Dotatie 2020 01-01-2020 ten laste van exploitatie € € 991.542 100.000 5.638 2.249 997.180 102.249
Onttrekkingen in 2020 € 3.577 3.577
Saldo ultimo boekjaar € 1.087.965 7.887 1.095.852
> 5 jaar € 87.622 179.786 267.408
Totaal € 270.206 1.095.852 1.366.058
Aan de voorziening onderhoud ligt een onderhoudsplan ten grondslag.
Onderverdeling saldo voorzieningen 31-12-2020 Personeelsvoorzieningen Overige voorzieningen Totaal
Rembrandt College bestuursverslag 2020
< 1 jaar € 97.310 162.115 259.425
1 - 5 jaar € 85.274 753.951 839.225
82
2.5 KORTLOPENDE SCHULDEN
2.5.3 Crediteuren
Nog te betalen bedragen
2.5.7 Belastingen en premies sociale verzekeringen
Loonheffing Premies sociale verzekeringen Omzet belasting
2.5.8 Schulden ter zake pensioenen
Nog te betalen bedragen
2.5.9 Overige kortlopende schulden
Overige (publiek) Overige (privaat)
2.5.10 Overlopende passiva
Vooruitontvangen doelsubsidies OC&W geoormerkt Vooruitontvangen doelsubsidies OC&W niet geoormerkt Vooruitontvangen investeringssubsidies Vakantiegeld- en dagen/bindingstoelagen/verlofuren Overige (publiek) Overige (privaat)
31-12-2020 94.254
94.254
31-12-2020
260.204 0
79.507
9.060
31-12-2020
84.486
31-12-2019
€
9.060 0
286.974 0
31-12-2019
€ 79.507
31-12-2020
98.651
31-12-2019
€
260.204
31-12-2020
0 12.000 0 196.236 62.216 0
31-12-2019
€
€
270.452
11.049 0
31-12-2019 0 12.000 0 244.558 91.777 0
€ 98.651
€
286.974
€ 84.486
€
11.049
€
348.335
Bij investeringssubsidies wordt een bedrag gepassiveerd dat overeenkomt met de besteding in vaste activa. De afschrijving ten laste van de vaste activa wordt gedekt door de vrijval uit de egalisatierekening voor eenzelfde bedrag gedurende de economische gebruiksduur. In model G staat een specificatie van de vooruitontvangen meerjarige investeringssubsidies OC&W opgenomen.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
83
Niet uit de balans blijkende verplichtingen Het Rembrandt College is de volgende verplichtingen aangegaan: Huur van kopieerapparatuur en printers Het Rembrandt College heeft bij Canon een contract afgesloten voor de huur van kopieerapparatuur en printers. De nieuwe contracten hebben een ingangsdatum van 1 juni 2017 en zijn aangegaan voor 60 maanden. De jaarlijkse last hiervan bedraagt € 35.000. De oude contracten zijn per die datum komen te vervallen. Schoonmaak Het Rembrandt College heeft bij Hectas een contract afgesloten voor schoonmaak. Het contract heeft een ingangsdatum van 17 augustus 2015 en is aangegaan voor 36 maanden en mag maximaal vijf maal verlengd worden onder gelijkblijvende voorwaarden. De gemiddelde jaarlijkse last hiervan bedraagt € 115.000. Leermiddelen Het Rembrandt College heeft voor de aanschaf van schoolboeken een contract afgesloten met Van Dijk Educatie. Het contract heeft een ingangsdatum van 1 april 2014 en is aangegaan voor 36 maanden en mag maximaal viermaal verlengd worden onder gelijkblijvende voorwaarden. De jaarlijkse last is afhankelijk van het aantal te bestellen leerboeken, werkboeken en licenties.
Niet uit de balans blijkende rechten De vordering op het Ministerie van OC&W ten bedrage van € 478.412 is ontstaan bij de overgang van declaratiebekostiging naar lumpsumbekostiging. Er heeft op geen enkele wijze afstand van recht plaatsgevonden. Jaarlijks zal het recht op de vordering worden aangepast op basis van maximaal 7,5% van de personeelsvergoeding zoals vermeld op de laatst bekende beschikking van het Cfi.
Gebeurtenissen na balansdatum De gemeenteraad van Veenendaal heeft in december 2020 besloten, na een zorgvuldig voortraject, het Rembrandt College per 1-1-2021 te verzelfstandigen. Hiervoor is een nieuwe stichting opgericht met de naam Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Veenendaal. Het interne toezicht wordt uitgeoefend door een Raad van Toezicht die in december 2020 door de gemeenteraad van Veenendaal is benoemd.
Rembrandt College bestuursverslag 2020
84
7. Toelichting op de onderscheiden posten van de Staat van baten en lasten 3. BATEN 3.1 Rijksbijdragen OC&W
3.1.1 Rijksbijdrage sector VO 3.1.2 Overige subsidies OC&W (projectgelden e.d.) 3.1.4 Ontvangen doorbetalingen Rijksbijdrage SWV Totaal rijksbijdrage
2020 €
Begroting 2020 €
2019 €
7.178.171 844.841 142.862
7.000.282 669.557 122.760
7.680.902 943.966 135.960
8.165.874
7.792.599
8.760.828
In de jaarrekening is onder de normatieve rijksbijdrage OC&W de vergoeding personeels- en exploitatiekosten opgenomen. De overige rijksvergoedingen zijn opgenomen onder de overige subsidies OC&W (projectgelden e.d.).
3.2 Overige overheidsbijdragen en -subsidies
3.2.1 Gemeentelijke bijdragen en subsidies 3.2.2 Overige overheidsbijdragen Totaal overheidsbijdragen en -subsidies
3.5 Overige baten
3.5.1 Verhuur (opbergkastjes) 3.5.2 Detachering personeel 3.5.5 Ouderbijdragen (privaat) Kantine-inkomsten leerlingen (privaat) 3.5.6 Overig Ouderbijdrage leerlingen vervoer Overig Totaal overige baten
2020 €
Begroting 2020 €
2019 €
0 3.232
3.000 0
0 348
3.232
3.000
348
2020 €
Begroting 2020 €
2019 €
7.690 0 89.115 24.514
6.522 0 205.000 35.000
8.280 0 188.093 33.540
0 16.327 137.646
0 17.500 264.022
0 21.288 251.201
4. LASTEN 4.1 Personele lasten
Brutolonen en salarissen Sociale lasten (incl. Risicofonds/participatiefonds) Pensioenlasten 4.1.1 Lonen en salarissen Dotaties personele voorzieningen Personeel niet in loondienst Overig 4.1.2 Overige personele lasten SUBTOTAAL 4.1.3 Af: uitkeringen (w.o. risicofonds) TOTAAL Rembrandt College bestuursverslag 2020
2020 €
Begroting 2020 €
2019 €
4.578.510 686.181 701.792 5.966.483
4.558.306 704.925 690.871 5.954.102
5.109.696 813.660 794.153 6.717.509
-4.519 52.897 263.966 312.344 6.278.827 33.080 6.245.747
40.000 30.000 229.797 299.797 6.253.899 30.000 6.223.899
42.290 20.668 236.289 299.247 7.016.756 92.755 6.924.001 85
4.2 Afschrijvingen 4.2.2 Gebouwen en terreinen 4.2.2 Inventaris en apparatuur TOTAAL 4.3 Huisvestingslasten 4.3.1 Huren 4.3.2. Verzekeringen 4.3.3 Onderhoud 4.3.4 Energie en water 4.3.5 Schoonmaak kosten 4.3.6 Heffingen i.v.m. huisvesting 4.3.7 Overige huisvestingslasten TOTAAL
2020 € 77.218 253.042 330.260
Begroting 2020 € 80.921 255.214 336.135
2019 € 73.691 284.657 358.348
2020 € 94.838 0 32.592 93.140 124.433 1.069 11.834 357.906
Begroting 2020 € 95.000 0 76.000 108.500 117.750 1.707 10.150 409.107
2019 € 91.054 0 62.834 90.598 134.436 1.468 9.358 389.748
2020 €
Begroting 2020 €
2019 €
4.4 Overige lasten 4.4.1 Administratie beheer en bestuur: medezeggenschapsraad advertentie- en wervingskosten nieuwe leerlingen wervingskosten vacatures onderwijsdiensten, diensten door derden overige kosten administratie, beheer en bestuur 4.4.2 Inventaris, apparatuur en leermiddelen 4.4.3 Dotatie overige voorzieningen 4.4.4 Overige Overig Ouderbijdrage e.d. (privaat) Kantine (privaat) Overig (privaat) TOTAAL Specificatie accountantslasten 4.4.1.1 Onderzoek jaarrekening 4.4.1.2 Andere controleopdrachten 4.4.1.3 Fiscale adviezen 4.4.1.4 Andere niet-controledienst
2.347 28.111 33.928 416.118 74.669 420.715 100.000
2.150 22.500 5.000 206.108 102.500 427.650 100.000
3.071 54.290 9.075 293.165 76.891 404.291 100.000
185.261 79.055 22.298
163.449 205.000 35.000 2.400 1.271.757
176.361 195.277 34.498
1.362.502 17.054 5.142 0 0 22.196
1.346.919 13.193 0 0 0 13.193
5. Financiële baten en lasten 5.1 Financiële baten 5.1.1 Rentebaten 5.1.2 Overige financiële baten Subtotaal financiële baten 5.2 Financiële lasten Subtotaal financiële lasten Saldo financiële baten en lasten
2020 € 30.528 0 30.528
Begroting 2020 € 35.000 35.000
2019 € 37.138 0 37.138
0
0
0
30.528
35.000
37.138
De rentebaten hebben betrekking op de in 2020 genoten rente op de bij de gemeente belegde middelen. Het saldo is gelijk aan de op de overheidsreserves bijgeschreven rente volgens de gemeentelijke administratie. Dit percentage is met ingang van 2019 verlaagd van 2,0 % naar 1,25 % per jaar. Rembrandt College bestuursverslag 2020
86
8. (Voostel) Bestemming van het resultaat Vooruitlopend op het bestuursbesluit is het resultaat over 2019 deels toegevoegd aan de algemene reserve en deels onttrokken aan de bestemmingsreserves. RESULTAAT BESTEMMING 2020 € Saldo resultaat
40.865
Voorgesteld wordt het resultaat als volgt te bestemmen: 2020 € Bestemmingsreserve (publiek): Algemene reserve 29.454 Herwaarderingsreserve -865 Bestemmingsreserve mobiliteitsgelden Bestemmingsreserve 25-jarig jubileum 0 Bestemmingsreserve niet verzekerde zaken 0 Egalisatiereserve personeel 0 Egalisatiereserve exploitatie Bestemmingsreserve (privaat): Bestemmingsreserve
12.276
Totaal resultaat
40.865
Rembrandt College bestuursverslag 2020
87
Model E: Overzicht verbonden partijen Overige verbonden partijen Naam Samenwerkingsverband VO Barneveld-Veenendaal
Rembrandt College bestuursverslag 2020
Juridische vorm Stichting
Statutaire zetel Veenendaal
Code activiteiten 4
88
RJ 660, Model G 2.5.10 Specificatie kortlopende schulden Model G1 Verantwoording van subsidies zonder verrekeningsclausule Toewijzing Datum
Bedrag Ontvangen van de t/m toewijzing verslagjaar € € 10.286 10.286
Prestatie is ultimo verslagjaar conform de subsidieverstrekking geheel uitgevoerd nog niet en afgerond geheel afgerond
Omschrijving
Kenmerk
Regeling Lerarenbeurs studieverlof
1007810-1
20-9-2019
Regeling Lerarenbeurs studieverlof
1091592-1
28-8-2020
33.002
33.002
X
Inhaal- en ondersteuningprogramma's
IOP-10907-VO
10-7-2020
91.800
91.800
X
Totaal
135.088
135.088
Model G2-A Verantwoording van subsidies met verrekeningsclausule Toewijzing Omschrijving
Kenmerk
Datum
Bedrag van de toewijzing €
Ontvangen t/m verslagjaar €
Aankruisen wat van toepassing is X
Totale kosten
Te verrekenen ultimo verslagjaar €
€
0
0
Model G2-B Verantwoording van subsidies met verrekeningsclausule, doorlopend tot in een volgend verslagjaar Toewijzing Bedrag Saldo Ontvangen van de 01-01-2018 t/m verslagjaar toewijzing Omschrijving Kenmerk Datum € € €
Lasten in verslagjaar €
Totaal
Totaal
Rembrandt College bestuursverslag 2020
0
0
0
0
0
0
Totale Saldo nog te lasten t/m besteden ultimo 31-12-2018 verslagjaar € € 0
0
89
RJ 660, Model H Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector (WNT) WNT-verantwoording 2020 Rembrandt College
Per 1 januari 2013 is de Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector (WNT) ingegaan. Deze verantwoording is opgesteld op basis van de volgende op het Rembrandt College van toepassing zijnde regelgeving: het WNT-maximum voor het onderwijs. Het bezoldigingsmaximum in 2020 voor het Rembrandt College is door het toezicht houdend orgaan vastgesteld op klasse C met een bezoldigingsmaximum van € 143.000. Het weergegeven individuele WNT-maximum is berekend naar rato van de omvang (en voor topfunctionarissen tevens de duur) van het dienstverband, waarbij voor de berekeing de de omvang van het dienstverband nooit groter kan zijn dan 1,0 fte. Het individuele WNT-maximum voor leden van de Raad van Toezicht bedraagt voor de voorzitter 15% en voor de overige leden 10% van het bezoldigingsmaximum, berekend naar rato van de duur van het dienstverband. Het toezichthoudend bestuur betreft burgemeester en wethouders van de gemeente Veenendaal. A.P. v.d. Klift is gemandateerd om het schrijven van de toezichthouder op te stellen en te ondertekenen. De besprekingen worden door de toezichthouder gedelegeerd aan de wethouder Onderwijs, M. Verloop. Ambtelijk vertegenwoordiger M. Vogels is bij deze besprekingen aanwezig; maar maakt geen deel uit van het toezichthoudend bestuur. Bezoldiging topfunctionarissen