CConstaterende datTubbergen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage TAM-omgevingsplan Hoofdstuk 22o LTC locatie Geesteren_Bijlagen bij de motivering

Gemeenteraad Tubbergen 22 september 2026, gemeente TubbergenBij agendapunt: 8: TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22o LTC locatie Geesteren173.297 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 17

In dit deelgebied is voldoende restcapaciteit. | Hierdoor volstaat het voorziene | parkeeraanbod | ten opzichte van de vraag. 3. | VERKEERSGENERATIE Bij het bepalen van de verkeersgeneratie zijn | de uitgangspunten conform de beleidsnotitie ‘Bouwen & Parkeren 2018’ van de gemeente Tubbergen toegepast. De gemeente hanteert het beleidsuitgangspunt dat voor parkeren in Tubbergen wordt uitgegaan van een gemiddelde norm voor de ‘rest bebouwde kom’ in een ‘niet stedelijk’ gebied. Op basis van het ruimtelijk programma is met behulp van CROW publicatie 744 ‘Parkeerkencijfers – basis voor parkeernormering (2024)’ | is de te verwachten verkeersgeneratie inzichtelijk gemaakt voor een gemiddelde weekdag. Met de CROW omrekenfactoren van 1,11 (woningen) is de verkeersgeneratie inzichtelijk gemaakt voor een gemiddelde werkdag | .

Voorgaande | leidt tot de volgende te verwachten verkeersgeneratie: • | Rijwoningen | sociale huur | (12x) | * 4,8 mvt/etm | = | 57,6 mvt/etmaal • | Rijwoningen koop (12x) | * 7,4 mvt/etm | = | 88,8 mvt/etmaal • | Twee-onder-een-kapwoningen (18x) | * 7,8 mvt/etm | = | 140,4 mvt/etmaal • | Levensloopbestendige woningen (6x) | * 7,8 mvt/etm | = | 46,8 mvt/etmaal • | Vrijstaande woningen (13x) | * 8,2 mvt/etm | = | 106,6 mvt/etmaal + Totaal weekdag | = 440,2 mvt/etmaal Totaal werkdag | = 488,6 mvt/etmaal In de huidige situatie worden de opstallen | op het LTC terrein | als opslag van banden gebruikt. Vanuit worst-case benadering is de huidige (te vervallen) verkeersgeneratie op 0 mvt/werkdag gesteld, waaruit een planeffect van + 490 mvt/werkdag volgt. 3 | NO01-C02-41003253-RTN NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN 4 4. VERKEERSONTSLUITING 4.1 ONTSLUITINGSSTRUCTUUR Figuur 4.1 toont de voorgenomen ontsluitingsstructuur van het plangebied voor gemotoriseerd verkeer (links) en fietsers en voetgangers (rechts) rondom het plangebied. Het gemotoriseerd verkeer van/naar het plangebied ontsluit aan de oostzijde via de Langeveenseweg in noordelijke of zuidelijke richting. Aan de westzijde ontsluit het verkeer via de Randweg in zuidelijke richting.

De Heetkampweg direct aan de westzijde van het plangebied fungeert als ontsluiting van de aanliggende woningen en is geen ontsluiting voor het overige (doorgaande) gemotoriseerde verkeer. Voor het langzaam verkeer (fietsers & voetgangers) kent het plangebied in de basis dezelfde ontsluitingsstructuur, met de aanvulling dat fietsverkeer niet is toegestaan op de Randweg en gebruikt maakt van de parallelstructuur via de Potstal en de Bleek. Tevens zijn er , aanvullend op de reguliere ontsluitingen waar ook gemotoriseerd verkeer gebruik van maakt, een aantal extra ontsluitingen van het plangebied. Hiermee wordt voorzien in een fijnmazige ontsluitingsstructuur. Figuur 4.1 Verkeersontsluiting omliggend wegennet gemotoriseerd verkeer (links ) en fietsers & voetgangers (rechts) Figuur 4.2 toont de interne ontsluitingsstructuur van het plangebied. Primair kent het plangebied voor gemotoriseerd verkeer één ontsluiting op de Langeveenseweg en één ontsluiting op de Randweg. Met deze twee ontsluitingen wordt ook vanuit bereikbaarheid voor hulpdiensten en/of bij (weg)werkzaamheden voorzien in een acceptabele ontsluiting. Binnen het plangebied is (ook bij calamiteiten) een goede structuur beschikbaar. Met een rijbaanbreedte van 5,5 tot 6,0 m zijn de wegen breed genoeg.

De ontsluiting voor langzaam verkeer (fietsers en voetgangers) komt in de basis overeen met die voor gemotoriseerd verkeer, met toevoeging van een aantal alternatieven, waarmee wordt voorzien in een fijnmazige ontsluitingsstructuur.

NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN 5 Figuur 4.2 Verkeersontsluiting plangebied gemotoriseerd verkeer (links) en fietsers & voetgangers (rechts) 4.2 VORMGEVING 4.2.1 Langeveenseweg De Langeveenseweg is een erftoegangsweg aan de oostzijde van het plangebied en kent een snelheidslimiet van 30 km/uur. Het wegprofiel op het noordelijk deel (zie figuur 4.3 links) bestaat uit een rijbaan van circa 6,5 m breed , uitgevoerd in asfalt, met aan beide zijden rode fietssuggestiestroken van circa 1,5 m. Aan de westzijde van de rijbaan ligt achter een groenstrook een vrijliggend voetpad met een breedte van 1,8 m. Op de kruispunten geldt een gelijkswaardige voorrang (rechts heeft voorrang). Het kruispunt met de Schollinksweg is voorzien van een kruispuntplateau en ook op het wegvak tussen de Schollinksweg en Randweg is een wegvakplateau aanwezig. De Langeveenseweg ten zuiden van Randweg (zie figuur 4.3 rechts) kent een rijbaanbreedte van 6,2 m breed met rode fietssuggestiestroken van 1,5 m. Ook is het voetpad hier deels aanliggend aan de rijbaan. Ook op dit wegvak geldt een gelijkwaardige voorrang op de kruispunten. Het kruispunt met de Vermolenweg is vormgegeven als kruispuntplateau. Figuur 4.3 Wegprofiel Langeveenseweg noord (links) en zuid (recht s)

NOTITIE 4.2.2 | Randweg De Randweg is grotendeels een gebiedsontsluitingsweg aan de zuidzijde van het plangebied en kent een snelheidslimiet van 50 km/uur. Op de laatste 90 meter voor het kruispunt met de Langeveenseweg gaat de Randweg over naar een erftoegangsweg 30 km/uur. Het wegprofiel op de Randweg 50 km/uur (zie figuur 4.4 links) bestaat uit een rijbaan van 6,5 m | , uitgevoerd in asfalt, met 2x1 rijstrook van 3,25 m. | De scheiding tussen rijstroken bestaat uit een enkele doorgetrokken asmarkering. | De kruispunten op de Randweg zijn vormgegeven als voorrangskruispunt. | Fietsers zijn niet aanwezig op de rijbaan, maar maken gebruik van de | parallelwegen (De Bleek | en De Potstal) en | het fietspad in de bocht bij de Heetkampweg. Het wegprofiel op | de Randweg 30 | km/uur | (zie figuur 4.4 rechts) | bestaat uit een rijbaan van 6,2 m, uitgevoerd in asfalt, met | rode | fietssuggestiestroken van 1,5 m. | De voorrang op het kruispunt met de Langeveenseweg is gelijkwaardig. | De overgang van 30 naar 50 km/uur is vormgegeven als wegvakplateau, waarbij fietsers ook oversteken van/naar de parallelstructuur. Figuur 4.4 | Wegprofiel Randweg | 50 km/uur (links) en 30 km/uur (rechts) 4.2.3 | Heetkampweg De | Heetkampweg | aan de westzijde van het plangebied | is binnen de bebouwde kom | formeel een gebiedsontsluitingsweg | 50 km/uur en buiten de bebouwde kom 80 km/uur | .

In de huidige situatie geldt een geslotenheidsverklaring voor gemotoriseerd verkeer | (m.u.v. bestemmingsverkeer). | Het wegvak binnen de bebouwde kom is vormgegeven met een rijloper van asfalt van 3, | 4 m. Buiten de bestaande kom gaat de rijbaan | over in betonplaten (circa 90 m) en daarna wordt de Heetkampweg een onverhard pad. Fietsers en voetgangers maken gebruik van de rijbaan. De Heetkampweg sluit als voorrangskruispunt aan op de Randweg en moet voorrang verlenen. 6 | NO01-C02-41003253-RTN NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN 7 Figuur 4.5 Wegprofiel Heetkampweg zuid (links) en noord (rechts) huidig In de plansituatie vormt de aansluiting van de Heetkampweg op de Randweg één van de twee ontsluitingen van het plangebied. De 11 woningen die gesitueerd zijn langs de Heetkampweg kunnen ontsluiten via de Heetkampweg. Het voornemen in de plansituatie is om de (onverharde) rijbaan tot aan de laatste woning vorm te geven als ‘karrenspoor’ (zie figuur 4.6). Ten noorden van de laatste woning blijft de Heetkampweg een onverhard pad met geslotenheidsverklaring voor gemotoriseerd verkeer. Figuur 4.6 Wegprofiel Heetkampweg plansituatie 4.3 BEOORDELING ONTSLUITING Met de voorgenomen ontsluitingsstructuur wordt in de plansituatie voorzien in een goede ontsluiting op zowel het omliggend wegennet als in het plangebied.

Aandachtspunt is dat de geslotenheidsverklaring op de Heetkampweg verplaatst moet worden tot voorbij de laatste woning en de bestaande rijbaan ook opgewaardeerd moet worden. Vanuit geloofwaardigheid is het daarbij ook logisch om de bestaande komgrens ook tot deze locatie te verplaatsen. 5. VERKEERSBELASTING 5.1 HUIDIGE VERKEERSBELASTING Om inzicht te krijgen in de huidige verkeersbelasting rondom het plangebied zijn op onderstaande drie locaties van 9 t/m 22 mei 2025 wegvaktellingen uitgevoerd. Tabel 5.1 bevat de belangrijkste resultaten van de tellingen. De uitgebreide resultaten zijn opgenomen in bijlage I. Meetlocaties: 1. Langeveenseweg noord (tussen Randweg en Schollinksweg); 2. Langeveenseweg zuid (tussen Randweg en Vermolenweg); 3. Randweg (tussen De Veldkers en Vermolenweg).

NOTITIE Langeveenseweg noord | Randweg | Langeveenseweg zuid gemotoriseerd verkeer etmaal 00-24 u | 2.379 | 2.078 | 2.063 ochtendspits 07-09 u | 326 | 308 | 254 avondspits 16-18 u | 459 | 430 | 394 (brom)fietsverkeer etmaal 00-24 u | 366 | n.v.t. | 413 ochtendspits 07-09 u | 55 | n.v.t. | 60 avondspits 16-18 u | 59 | n.v.t. | 61 Tabel 5.1 | Resultaten wegvaktellingen mei 2025 (per werkdag) 5.2 | TOEKOMSTIGE VERKEERSBELASTING In het hoofdstuk ‘verkeersgeneratie’ is berekend dat de voorgenomen woningbouw een verkeersgeneratie kent van circa 490 motorvoertuigen per werkdag. Op basis van expert-judgement is de prognose dat 50% van het gemotoriseerd verkeer ontsluit via de Randweg, 15% via de noordelijke Langeveenseweg en 35% ontsluit via de zuidelijke Langeveenseweg. Concreet betekent dit op de noordelijke Langeveenseweg een toename van circa 70 mvt/werkdag, op het zuidelijk deel van de Langeveenseweg een toename van | 175 mvt/werkdag en op de Randweg een toename van 245 mvt/werkdag In de plansituatie ligt daarmee de geprognotiseerde wegvakintensiteit op de noordelijke Langeveenseweg op circa 2.450 | mvt/werkdag. Op het zuidelijk deel van de Langeveenseweg ligt de geprognotiseerde intensiteit op | 2.250 | mvt/werkdag en | op de Randweg | gaat op om een prognose van circa | 2.325 mvt/werkdag.

5.3 | BEOORDELING VERKEERBELASTING Voor de Langeveenseweg geldt, op basis van de functie, weginrichting, omgevingskenmerken en expert- judgement, een wenselijke capaciteit van maximaal circa 3.500 mvt/etmaal. De Randweg kent op basis van functie, vormgeving en weginrichting een verkeerskundig wenselijke capaciteit van maximaal 8.000 mvt/werkdag. Deze grenswaarden worden in de plansituatie met intensiteiten <2.500 mvt/werkdag niet benaderd. De verkeersbelasting op wegvakniveau in de plansituatie is daarmee acceptabel voor het ontsluitende wegennet. Ook op kruispuntniveau zijn er als gevolg van de planontwikkeling geen knelpunten te veronderstellen. Vanuit de verkeersafwikkeling volstaat de huidige vormgeving als voorrangkruispunt op de kruispunten waar het plangebied ontsluit op de Langeveenseweg en de Randweg. | De verkeersbelasting in de plansituatie is hiermee acceptabel. 8 | NO01-C02-41003253-RTN NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN 9 6. VERKEERSVEILIGHEID Wat betreft de verkeersveiligheid voorziet de plankaart voor de LTC -locatie in de basis in een verkeersveilige inrichting. De interne wegenstructuur kent nauwelijks lange rechtstanden en alleen bestemmingsverkeer maakt gebruik van de wegenstructuur. Binnen het plangebied kennen de rijbanen een wegbreedte van 5,5 m met daarnaast een trottoir of 6,0 wanneer voetgangers gebruik maken van de rijbaan.

De Heetkampweg is als ontsluiting van de aanliggende woningen vormgegeven als ‘karrenspoor’ van 3,5 m. De wegbreedtes zijn voldoende om comfortabel en verkeersveilig parkeermanoeuvres uit te voeren. De gelijkwaardige materialisering en kleur benadrukt de gelijkwaardige voorrangsregeling in het plangebied. De voetgangers in het plangebied hebben op een aantal locaties eigen voorzieningen in de vorm van een vrijliggend trottoir of voetpad. Daarbij zijn ook een aantal doorsteken van/naar de omliggende infrastructuur. Aan de randen van het plangebied sluiten deze voorzieningen goed aan op de bestaande voetgangersvoorzieningen rondom het plangebied. Wel ontbreekt een voetgangersverbinding en oversteek bij de ontsluiting van de Heetkampweg op de Randweg. Voor fietsverkeer is deze oversteek wel voorzien. Fietsers kunnen binnen het plangebied op een verkeersveilige manier gebruik maken van de rijbanen. De ontsluiting op de Langeveenseweg (30 km/uur) is voorzien tussen het kruispuntplateau op het kruispunt Langeveenseweg – Randweg en het wegvakplateau op de Langeveenseweg. Het kruispuntplateau kent een beperkt hoogteverschil en heeft vooral een attenderende functi e. Het wegvakplateau heeft wel een snelheidsremmend effect. Om de bijbehorende voorrangsregeling bij de ontsluiting te benadrukken is het advies om deze ontsluiting vorm te geven als gelijkwaardig kruispuntplateau.

Vanwege de afstand tot het wegva kplateau (circa 50 m) is het advies om het kruispuntplateau vorm te geven als fysiek plateau en het wegvakplateau te verwijderen. Het alternatief is het bestaande wegvakplateau handhaven en het kruispuntplateau visueel uit te voeren. De ontsluiting op de Randweg (50 km/uur) is voorzien op het bestaande voorrangskruispunt waar de Heetkampweg aansluit op de Randweg. Deze aansluiting ligt in de bocht, waarmee vanaf de Heetkampweg goed zicht is op naderend verkeer op de Randweg. Wel kent de aansluiting grote bochtstralen vanwege het vrachtverkeer dat in het verleden gebruik maakte van de aansluiting. Om het kruispunt compacter en dus overzichtelijk te maken is het advies om de bochtstralen te verkleinen. Hierbij kan dan ook de eerder aanbevolen voetgangersverbinding en oversteek worden toegevoegd. In de nadere uitwerking vormen de toegankelijkheidseisen (doorloopbreedte, inritblokken e.d.) een aandachtspunt. Resumerend wordt vanuit de verkeersveiligheid -met toepassing van de aanbevolen maatregelen - voorzien in een acceptabele plansituatie. NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN 10 7. CONCLUSIE & AANBEVELINGEN Op basis van voorgaande verkeersonderzoek volgen onderstaande conclusies: • Parkeren: - Met een parkeeraanbod van totaal 13 1 parkeerplaatsen en een parkeervraag van totaal 131 parkeerplaatsen kent het plangebied voldoende parkeercapaciteit.

Met inachtneming van acceptabele loopafstanden kent het planvoornemen voldoende parkeercapaciteit; • Verkeersgeneratie: - De verkeersgeneratie van de planontwikkeling ligt op circa 490 mvt/werkdag. De huidige (te vervallen verkeersgeneratie ) is nagenoeg 0 mvt/werkdag, waarmee het planeffect uitkomt op een extra verkeersgeneratie van circa 490 mvt/werkdag; • Verkeersontsluiting: - Het plangebied kent een goede ontsluitingsstructuur voor alle modaliteiten; - In de plansituatie dient de geslotenheidsverklaring voor gemotoriseerd verkeer opgeschoven te worden, waarbij het ook logisch is om de komgrens op te schuiven; - Binnen het plangebied volstaat een rijbaanbreedte van minimaal 5,5 m; • Verkeersafwikkeling: - In de plansituatie ligt de geprognotiseerde verkeersbelasting op het noordelijk deel van de Langeveenseweg op circa 2.450 mvt/werkdag.

Op het zuidelijk deel van de Langeveenseweg ligt de geprognotiseerde intensiteit op circa 2.250 mvt/werkdag en op de Randweg op circa 2.325 mvt/werkdag; - De geprognotiseerde wegvakintensiteiten in de plansituatie vallen ruim binnen de wenselijke capaciteitswaarden voor de ontsluitende wegen; - Vanuit de verkeersafwikkeling voorzie n de kruispunten waar het plangebied ontsluit op de Langeveenseweg en Randweg in een acceptabele situatie; • Verkeersveiligheid: - Vanuit de verkeersveiligheid voorziet de inrichting binnen het plangebied in een acceptabele situatie. Voor de ontsluitingen op de Langeveenseweg (30 km/uur) en Randweg (50 km/uur) zijn aanvullende verkeersmaatregelen gewenst om de verkeersveiligheid te waarborgen. Aanbevolen wordt om het planvoornemen verder uit te werken conform het stedenbouwkundig plan en hierbij de ontsluiting op de Langeveenseweg vorm te geven als fysiek kruispuntplateau en het bestaande wegvakplateau 50 m noordwaarts te verwijderen. Als alternatief kan dit wegvakplateau behouden blijven en de ontsluiting worden vormgegeven als visueel kruispuntplateau. Voor de ontsluiting op de Randweg is de aanbeveling om het kruispunt compacter te maken door verkleinen van de bochtstralen en een voetgangersverbinding met oversteek van de Randweg toe te voegen. NOTITIE NO01-C02-41003253-RTN I.

UITGEBREIDE RESULTATEN WEGVAKTELLINGEN VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | INTENSITEITEN | UURVERLOOP WERKDAG PER RIJRICHTING Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 300 | Doorsnede Tussen Randweg en Schollinksweg | Etmaal (0-24u) | 2379 | 100% | 2195 | 100% | 1192 | 1099 | 1187 | 1096 | Ri. Noord Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg ) | Dag (7-19u) | 1926 | 81,0% | 1788 | 81,4% | 966 | 895 | 960 | 893 | 250 | Ri. Zuid Ri. 2 = Ri. Zuid (Randweg ) | Avond (19-23u) | 316 | 13,3% | 285 | 13,0% | 170 | 151 | 146 | 134 Nacht (23-7u) | 137 | 5,8% | 122 | 5,6% | 57 | 54 | 80 | 69 | 200 Meting | Ochtendspits (7-9u) | 326 | 13,7% | 269 | 12,2% | 136 | 113 | 190 | 156 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | Avondspits (16-18u) | 459 | 19,3% | 390 | 17,8% | 253 | 212 | 206 | 178 | 150 Methodiek: Telslangen In opdracht van: BJZ.nu | UURCIJFERS | 100 Uitgevoerd door: Roelofs Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid | 50 Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag 00:00 | - | 01:00 | 5 | 0,2% | 12 | 0,5% | 3 | 6 | 3 | 6 | 0u | 0 01:00 | - | 02:00 | 3 | 0,1% | 6 | 0,3% | 2 | 3 | 1 | 2 | 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u 02:00 | - | 03:00 | 1 | 0,1% | 3 | 0,1% | 1 | 2 | 1 | 1 | 2u 03:00 | - | 04:00 | 1 | 0,0% | 1 | 0,1% | 0 | 1 | 1 | 1 04:00 | - | 05:00 | 7 | 0,3% | 5 | 0,2% | 3 | 3 | 4 | 3 | 4u ETMAALTOTALEN | SNELHEID 05:00 | - | 06:00 | 20 | 0,8% | 15 | 0,7% | 9 | 7 | 11 | 8 06:00 | - | 07:00 | 78 | 3,3% | 59 | 2,7% | 26 | 20 | 52 | 39 | 6u | Aantal 07:00 | - | 08:00 | 166 | 7,0% | 130 | 5,9% | 67 | 53 | 99 | 77 | voertuigen | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid 08:00 | - | 09:00 | 160 | 6,7% | 139 | 6,3% | 70 | 60 | 91 | 78 | 8u vr 9-mei | 2661 | Gem.

snelheid | 45 | 44 | 46 09:00 | - | 10:00 | 125 | 5,2% | 123 | 5,6% | 57 | 56 | 67 | 67 | za 10-mei | 2280 | V85 | 55 | 53 | 56 10:00 | - | 11:00 | 122 | 5,1% | 128 | 5,8% | 62 | 63 | 60 | 64 | 10uzo 11-mei | 1360 | < 20 km/u | 0,6% | 0,6% | 0,6% 11:00 | - | 12:00 | 127 | 5,3% | 134 | 6,1% | 68 | 72 | 59 | 63 | ma 12-mei | 2193 | 20 - 30 km/u | 3,6% | 4,1% | 3% 12:00 | - | 13:00 | 133 | 5,6% | 137 | 6,3% | 71 | 73 | 62 | 64 | 12udi 13-mei | 2373 | 30 - 40 km/u | 20,6% | 24,1% | 17% 13:00 | - | 14:00 | 150 | 6,3% | 152 | 6,9% | 69 | 73 | 82 | 79 | wo 14-mei | 2345 | 40 - 50 km/u | 48,5% | 50,6% | 46,3% 14:00 | - | 15:00 | 164 | 6,9% | 162 | 7,4% | 89 | 87 | 75 | 75 | 14udo 15-mei | 2399 | 50 - 60 km/u | 23,5% | 19% | 28% 15:00 | - | 16:00 | 169 | 7,1% | 160 | 7,3% | 91 | 83 | 79 | 77 | vr 16-mei | 2412 | 60 - 70 km/u | 3% | 1,5% | 4,5% 16:00 | - | 17:00 | 242 | 10,2% | 206 | 9,4% | 134 | 112 | 108 | 94 | 16uza 17-mei | 2035 | 70 - 80 km/u | 0,3% | 0,1% | 0,5% 17:00 | - | 18:00 | 216 | 9,1% | 184 | 8,4% | 119 | 99 | 98 | 84 | zo 18-mei | 1266 | > 80 km/u | 0% | 0% | 0,1% 18:00 | - | 19:00 | 151 | 6,4% | 133 | 6,0% | 71 | 63 | 80 | 70 | 18uma 19-mei | 2087 Voertuigclassificatie | 19:00 | - | 20:00 | 127 | 5,3% | 113 | 5,1% | 66 | 59 | 61 | 54 | di 20-mei | 2323 Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties | 20:00 | - | 21:00 | 93 | 3,9% | 85 | 3,9% | 51 | 45 | 42 | 39 | 20uwo

21-mei | 2394 L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | 21:00 | - | 22:00 | 57 | 2,4% | 52 | 2,4% | 31 | 27 | 26 | 25 | do 22-mei | 2624 M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) | 22:00 | - | 23:00 | 39 | 1,6% | 36 | 1,6% | 21 | 19 | 18 | 17 | 22u Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) | 23:00 | - | 24:00 | 23 | 1,0% | 22 | 1,0% | 14 | 13 | 9 | 9 VOERTUIGVERDELING Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag Licht (L) | 2199 | 92,4% | 2048 | 93,3% | 93,5% | 94,3% | 91,4% | 92,4% Middelzwaar (M) | 107 | 4,5% | 85 | 3,9% | 3,5% | 3,0% | 5,5% | 4,8% Zwaar (Z) | 73 | 3,1% | 62 | 2,8% | 3,0% | 2,7% | 3,1% | 2,9% 1 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | WERKDAG Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid | Doorsnede Geesteren | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot Tussen Randweg en Schollinksweg | 00:00 | - | 01:00 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 Ri. 2 = Ri.

Zuid (Randweg ) | 02:00 | - | 03:00 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 03:00 | - | 04:00 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 6 | 1 | 0 | 7 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 17 | 2 | 1 | 20 | 8 | 0 | 0 | 9 | 9 | 1 | 1 | 11 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 69 | 5 | 4 | 78 | 23 | 1 | 2 | 26 | 45 | 5 | 2 | 52 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 152 | 8 | 6 | 166 | 61 | 2 | 3 | 67 | 91 | 6 | 3 | 99 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 149 | 6 | 5 | 160 | 64 | 3 | 2 | 70 | 85 | 3 | 3 | 91 09:00 | - | 10:00 | 111 | 9 | 5 | 125 | 51 | 4 | 2 | 57 | 60 | 5 | 3 | 67 10:00 | - | 11:00 | 112 | 7 | 3 | 122 | 58 | 2 | 1 | 62 | 54 | 5 | 2 | 60 11:00 | - | 12:00 | 114 | 9 | 5 | 127 | 61 | 4 | 3 | 68 | 52 | 5 | 2 | 59 12:00 | - | 13:00 | 123 | 6 | 4 | 133 | 67 | 3 | 2 | 71 | 56 | 4 | 2 | 62 13:00 | - | 14:00 | 138 | 8 | 4 | 150 | 63 | 3 | 2 | 69 | 75 | 5 | 2 | 82 14:00 | - | 15:00 | 150 | 8 | 5 | 164 | 83 | 3 | 2 | 89 | 68 | 5 | 3 | 75 15:00 | - | 16:00 | 155 | 8 | 6 | 169 | 84 | 3 | 3 | 91 | 71 | 5 | 3 | 79 16:00 | - | 17:00 | 223 | 11 | 8 | 242 | 127 | 3 | 4 | 134 | 97 | 8 | 4 | 108 17:00 | - | 18:00 | 205 | 6 | 5 | 216 | 112 | 2 | 4 | 119 | 93 | 3 | 2 | 98 18:00 | - | 19:00 | 144 | 3 | 4 | 151 | 68 | 1 | 2 | 71 | 76 | 2 | 3 | 80 19:00 | - | 20:00 | 121 |

3 | 3 | 127 | 63 | 1 | 1 | 66 | 58 | 2 | 2 | 61 20:00 | - | 21:00 | 88 | 3 | 2 | 93 | 48 | 1 | 1 | 51 | 40 | 2 | 0 | 42 21:00 | - | 22:00 | 54 | 1 | 1 | 57 | 30 | 0 | 1 | 31 | 24 | 1 | 0 | 26 22:00 | - | 23:00 | 38 | 1 | 1 | 39 | 20 | 0 | 0 | 21 | 17 | 0 | 0 | 18 23:00 | - | 24:00 | 22 | 1 | 0 | 23 | 13 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 9 Etmaal (0-24u) | 2199 | 107 | 73 | 2379 | 1115 | 42 | 36 | 1192 | 1085 | 65 | 37 | 1187 Dag (7-19u) | 1776 | 89 | 61 | 1926 | 901 | 35 | 30 | 966 | 875 | 54 | 31 | 960 Avond (19-23u) | 301 | 8 | 6 | 316 | 162 | 4 | 4 | 170 | 139 | 4 | 2 | 146 Nacht (23-7u) | 122 | 9 | 6 | 137 | 52 | 3 | 2 | 57 | 71 | 7 | 3 | 80 Ochtendspits (7-9u) | 301 | 14 | 11 | 326 | 125 | 5 | 5 | 136 | 176 | 9 | 6 | 190 Avondspits (16-18u) | 429 | 17 | 13 | 459 | 239 | 6 | 8 | 253 | 189 | 11 | 5 | 206 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) 2 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | WEEKDAG Langeveenseweg | DoorsnedeDoorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot Tussen Randweg en Schollinksweg | 00:00 | - | 01:00 | 12 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 Ri. 1 = Ri.

Noord (Schollinksweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 5 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 Ri. 2 = Ri. Zuid (Randweg ) | 02:00 | - | 03:00 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 03:00 | - | 04:00 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 4 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 13 | 1 | 1 | 15 | 6 | 0 | 0 | 7 | 7 | 1 | 1 | 8 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 52 | 4 | 3 | 59 | 18 | 1 | 1 | 20 | 34 | 3 | 2 | 39 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 119 | 6 | 5 | 130 | 49 | 2 | 2 | 53 | 70 | 4 | 3 | 77 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 130 | 5 | 4 | 139 | 56 | 2 | 2 | 60 | 74 | 3 | 2 | 78 09:00 | - | 10:00 | 112 | 7 | 4 | 123 | 51 | 3 | 2 | 56 | 61 | 4 | 3 | 67 10:00 | - | 11:00 | 119 | 6 | 3 | 128 | 60 | 2 | 1 | 63 | 58 | 4 | 2 | 64 11:00 | - | 12:00 | 123 | 7 | 4 | 134 | 66 | 3 | 2 | 72 | 57 | 4 | 2 | 63 12:00 | - | 13:00 | 129 | 5 | 3 | 137 | 70 | 2 | 1 | 73 | 59 | 3 | 2 | 64 13:00 | - | 14:00 | 142 | 7 | 4 | 152 | 68 | 3 | 2 | 73 | 73 | 4 | 2 | 79 14:00 | - | 15:00 | 150 | 7 | 5 | 162 | 81 | 3 | 2 | 87 | 69 | 4 | 3 | 75 15:00 | - | 16:00 | 149 | 7 | 5 | 160 | 79 | 3 | 2 | 83 | 70 | 4 | 3 | 77 16:00 | - | 17:00 | 192 | 8 | 6 | 206 | 107 | 2 | 3 | 112 | 85 | 6 | 3 | 94 17:00 | - | 18:00 | 175 | 4 | 4 | 184 | 95 | 2 | 3 | 99 | 80 | 2 | 2 | 84

18:00 | - | 19:00 | 127 | 2 | 4 | 133 | 60 | 1 | 2 | 63 | 67 | 1 | 2 | 70 19:00 | - | 20:00 | 108 | 2 | 2 | 113 | 57 | 1 | 1 | 59 | 51 | 1 | 1 | 54 20:00 | - | 21:00 | 81 | 2 | 1 | 85 | 43 | 1 | 1 | 45 | 38 | 1 | 0 | 39 21:00 | - | 22:00 | 50 | 1 | 1 | 52 | 26 | 0 | 1 | 27 | 24 | 1 | 0 | 25 22:00 | - | 23:00 | 35 | 0 | 0 | 36 | 19 | 0 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 17 23:00 | - | 24:00 | 21 | 1 | 0 | 22 | 13 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 9 Etmaal (0-24u) | 2048 | 85 | 62 | 2195 | 1036 | 33 | 30 | 1099 | 1012 | 52 | 32 | 1096 Dag (7-19u) | 1664 | 71 | 52 | 1788 | 842 | 28 | 25 | 895 | 822 | 44 | 27 | 893 Avond (19-23u) | 274 | 6 | 5 | 285 | 145 | 3 | 3 | 151 | 129 | 3 | 2 | 134 Nacht (23-7u) | 111 | 8 | 4 | 122 | 49 | 3 | 2 | 54 | 61 | 5 | 2 | 69 Ochtendspits (7-9u) | 249 | 11 | 9 | 269 | 105 | 4 | 4 | 113 | 144 | 7 | 5 | 156 Avondspits (16-18u) | 367 | 13 | 11 | 390 | 202 | 4 | 6 | 212 | 165 | 9 | 5 | 178 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) 3 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | DOORSNEDE Langeveenseweg | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do Geesteren | 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5

| 19-5 | 20-5 | 21-5 | 22-5 Tussen Randweg en Schollinksweg | 00:00 | - | 01:00 | 8 | 36 | 40 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 20 | 19 | 1 | 0 | 2 | 4 Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg) | 01:00 | - | 02:00 | 4 | 13 | 16 | 3 | 2 | 0 | 4 | 2 | 16 | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 Ri. 2 = Ri. Zuid (Randweg) | 02:00 | - | 03:00 | 0 | 2 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 03:00 | - | 04:00 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 4 | 0 | 1 | 3 | 11 | 7 | 9 | 6 | 0 | 2 | 4 | 13 | 7 | 5 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 21 | 8 | 1 | 19 | 20 | 17 | 20 | 21 | 4 | 1 | 15 | 14 | 24 | 21 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 66 | 13 | 5 | 69 | 84 | 72 | 76 | 75 | 16 | 7 | 77 | 73 | 92 | 81 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 167 | 72 | 9 | 155 | 187 | 168 | 192 | 141 | 65 | 13 | 159 | 160 | 165 | 168 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 189 | 123 | 43 | 140 | 143 | 146 | 162 | 175 | 140 | 33 | 159 | 164 | 156 | 169 09:00 | - | 10:00 | 183 | 201 | 76 | 106 | 137 | 119 | 105 | 121 | 136 | 65 | 103 | 117 | 122 | 130 10:00 | - | 11:00 | 182 | 189 | 109 | 106 | 113 | 126 | 109 | 106 | 174 | 95 | 114 | 108 | 112 | 142 11:00 | - | 12:00 | 162 | 218 | 125 | 106 | 130 | 111 | 126 | 124 | 154 | 107 | 123 | 133 | 124 | 133 12:00 | - | 13:00 | 178 | 209 | 109 | 133 | 110 | 119 | 135 | 150 | 151 | 127 | 108 | 121 | 127 |

160 13:00 | - | 14:00 | 187 | 218 | 137 | 138 | 155 | 153 | 132 | 173 | 148 | 124 | 113 | 135 | 151 | 171 14:00 | - | 15:00 | 174 | 174 | 125 | 149 | 175 | 181 | 157 | 190 | 196 | 126 | 121 | 161 | 161 | 176 15:00 | - | 16:00 | 189 | 174 | 107 | 160 | 182 | 135 | 185 | 170 | 186 | 84 | 177 | 161 | 182 | 173 16:00 | - | 17:00 | 218 | 164 | 87 | 233 | 245 | 242 | 247 | 245 | 132 | 82 | 227 | 248 | 271 | 265 17:00 | - | 18:00 | 209 | 117 | 72 | 197 | 205 | 237 | 240 | 204 | 114 | 107 | 176 | 217 | 209 | 262 18:00 | - | 19:00 | 149 | 87 | 80 | 151 | 147 | 139 | 171 | 165 | 100 | 79 | 125 | 134 | 143 | 186 19:00 | - | 20:00 | 120 | 104 | 71 | 128 | 119 | 123 | 117 | 146 | 77 | 57 | 92 | 151 | 132 | 151 20:00 | - | 21:00 | 122 | 68 | 63 | 84 | 79 | 105 | 83 | 89 | 80 | 47 | 88 | 83 | 95 | 101 21:00 | - | 22:00 | 53 | 38 | 36 | 53 | 59 | 44 | 53 | 56 | 51 | 32 | 56 | 71 | 57 | 57 22:00 | - | 23:00 | 37 | 24 | 23 | 40 | 39 | 60 | 43 | 23 | 40 | 26 | 33 | 36 | 43 | 36 23:00 | - | 24:00 | 39 | 27 | 15 | 10 | 21 | 34 | 27 | 25 | 28 | 7 | 7 | 21 | 15 | 29 Etmaal (0-24u) | 2661 | 2280 | 1360 | 2193 | 2373 | 2345 | 2399 | 2412 | 2035 | 1266 | 2087 | 2323 | 2394 | 2624 Dag (7-19u) | 2187 | 1946 | 1079 | 1774 | 1929 | 1876 | 1961 | 1964 | 1696 | 1042 | 1705 | 1859 | 1923 | 2135 Avond (19-23u) | 332 | 234 | 193 | 305 | 296 | 332 | 296 | 314 | 248 | 162 | 269 | 341 | 327 | 345 Nacht (23-7u) |

142 | 100 | 88 | 114 | 148 | 137 | 142 | 134 | 91 | 62 | 113 | 123 | 144 | 144 Ochtendspits (7-9u) | 356 | 195 | 52 | 295 | 330 | 314 | 354 | 316 | 205 | 46 | 318 | 324 | 321 | 337 Avondspits (16-18u) | 427 | 281 | 159 | 430 | 450 | 479 | 487 | 449 | 246 | 189 | 403 | 465 | 480 | 527 Voertuigclassificatie | Validatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | DOORSNEDE M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5 | 19-5 | 20-5 | 21-5 | 22-5 Validatie | Ri. Noord | 1281 | 1152 | 658 | 1102 | 1161 | 1179 | 1193 | 1243 | 1035 | 620 | 1050 | 1174 | 1184 | 1360 █ = Compleet en representatief | Ri. Zuid | 1380 | 1128 | 702 | 1091 | 1212 | 1166 | 1206 | 1169 | 1000 | 646 | 1037 | 1149 | 1210 | 1264 █ = Niet representatief | Ri. Noord | 48% | 51% | 48% | 50% | 49% | 50% | 50% | 52% | 51% | 49% | 50% | 51% | 49% | 52% █ = Niet compleet | Ri.

Zuid | 52% | 49% | 52% | 50% | 51% | 50% | 50% | 48% | 49% | 51% | 50% | 49% | 51% | 48% █ = Feestdag | Licht (L) | 2481 | 2162 | 1336 | 2007 | 2171 | 2186 | 2213 | 2211 | 1939 | 1247 | 1915 | 2160 | 2221 | 2451 Middelzwaar (M) | 95 | 54 | 14 | 112 | 120 | 99 | 112 | 109 | 48 | 10 | 110 | 100 | 108 | 93 Zwaar (Z) | 85 | 64 | 10 | 74 | 82 | 60 | 74 | 92 | 48 | 9 | 62 | 63 | 65 | 80 % Licht (L) | 93,2% | 94,8% | 98,2% | 91,5% | 91,5% | 93,2% | 92,2% | 91,7% | 95,3% | 98,5% | 91,8% | 93,0% | 92,8% | 93,4% % Middelzwaar (M) | 3,6% | 2,4% | 1,0% | 5,1% | 5,1% | 4,2% | 4,7% | 4,5% | 2,4% | 0,8% | 5,3% | 4,3% | 4,5% | 3,5% % Zwaar (Z) | 3,2% | 2,8% | 0,7% | 3,4% | 3,5% | 2,6% | 3,1% | 3,8% | 2,4% | 0,7% | 3,0% | 2,7% | 2,7% | 3,0% 4 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | SNELHEDEN WEEKDAG | SNELHEDEN PER DAGSOORT Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 Tussen Randweg en Schollinksweg | 00:00 | - | 01:00 | 46 | 57 | 45 | 55 | 48 | 59 | Maandag | 45 | 55 | 44 | 53 | 47 | 56 Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg) | 01:00 | - | 02:00 | 44 | 56 | 42 | 53 | 47 | 60 | Dinsdag | 45 | 55 | 44 | 53 | 46 | 56 Ri. 2 = Ri.

Zuid (Randweg) | 02:00 | - | 03:00 | 44 | 56 | 42 | 55 | 47 | 58 | Woensdag | 46 | 56 | 45 | 54 | 47 | 57 03:00 | - | 04:00 | 44 | 53 | 44 | 49 | 45 | 55 | Donderdag | 45 | 55 | 44 | 53 | 46 | 56 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 45 | 57 | 42 | 52 | 48 | 59 | Vrijdag | 45 | 55 | 43 | 53 | 46 | 57 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 46 | 56 | 43 | 54 | 48 | 58 | Zaterdag | 45 | 54 | 43 | 52 | 46 | 56 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 48 | 57 | 45 | 54 | 49 | 58 | Zondag | 45 | 55 | 44 | 52 | 47 | 57 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 47 | 57 | 47 | 56 | 48 | 57 | Werkdag | 45 | 55 | 44 | 53 | 46 | 57 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 45 | 56 | 44 | 54 | 46 | 57 | Weekdag | 45 | 55 | 44 | 53 | 46 | 56 09:00 | - | 10:00 | 45 | 55 | 43 | 52 | 46 | 56 10:00 | - | 11:00 | 45 | 54 | 43 | 52 | 46 | 56 | SNELHEIDSVERDELING WEEKDAG 11:00 | - | 12:00 | 44 | 54 | 43 | 52 | 45 | 56 12:00 | - | 13:00 | 45 | 55 | 44 | 53 | 47 | 57 | Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid 13:00 | - | 14:00 | 44 | 53 | 43 | 50 | 46 | 55 | % | Cumulatief % | % | Cumulatief % | % | Cumulatief % 14:00 | - | 15:00 | 43 | 52 | 42 | 50 | 45 | 54 | < 20 km/u | 0,6% | 0,6% | 0,6% | 0,6% | 0,6% | 0,6% 15:00 | - | 16:00 | 44 | 54 | 43 | 51 | 45 | 56 | 20 - 30 km/u | 3,6% | 4,1% | 4,1% | 4,7% | 3,0% | 3,6% 16:00 | - | 17:00 | 45 | 55 | 44 | 52 | 46 | 56 | 30 - 40 km/u | 20,6% | 24,7% | 24,1% | 28,7% | 17,0% | 20,6% 17:00 | - | 18:00 | 46 | 56 | 45 | 55 | 47 | 57 | 40 - 50 km/u | 48,5% | 73,2% | 50,6% | 79,4% | 46,3% | 67,0% 18:00 | - | 19:00 | 46 | 55 | 45 | 54 | 47 | 56 | 50 - 60 km/u | 23,5% | 96,7% | 19,0% | 98,4% | 28,0% | 94,9% 19:00 | - | 20:00 | 45 | 54 | 44 | 53 | 46 | 56 | 60 - 70 km/u | 3,0% | 99,6% | 1,5% | 99,9% | 4,5% | 99,4% 20:00 | - | 21:00 | 45 | 55 | 44 | 53 | 47 | 57 | 70 - 80 km/u | 0,3% | 100,0% | 0,1% | 100,0% | 0,5% | 99,9% 21:00 | - | 22:00 | 45 | 55 | 43 | 52 | 47 | 57 | > 80 km/u | 0,0% | 100,0% | 0,0% | 100,0% | 0,1% | 100,0% 22:00 | - | 23:00 | 46 | 56 | 44 | 54 | 48 | 58 23:00 | - | 24:00 | 47 | 57 | 46 | 55 | 49 | 59 Gemiddelde | 45 | 55 | 44 | 53 | 46 | 56 UURVERLOOP SNELHEDEN | SNELHEIDSVERDELING DOORSNEDE Gemiddelde | 60,0% Voertuigclassificatie | 60 | V85 Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties | 50,0% L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | 50 M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) | 40,0% Z = Zwaar

verkeer (3 of meer assen) | 40 30 | 30,0% 20 | 20,0% 10 | 10,0% 0 | 0,0% 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u | < 20 | 20 - 30 | 30 - 40 | 40 - 50 | 50 - 60 | 60 - 70 | 70 - 80 | > 80 5 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Bromfietsers en fietsers | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | INTENSITEITEN | UURVERLOOP WERKDAG PER RIJRICHTING Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 40 | Doorsnede Tussen Randweg en Schollinksweg | Etmaal (0-24u) | 366 | 100% | 364 | 100% | 178 | 178 | 188 | 186 | 35 | Ri. Noord Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg) | Dag (7-19u) | 288 | 78,6% | 280 | 76,8% | 140 | 137 | 148 | 142 | Ri. Zuid Ri. 2 = Ri. Zuid (Randweg) | Avond (19-23u) | 52 | 14,3% | 56 | 15,3% | 29 | 27 | 24 | 28 | 30 Nacht (23-7u) | 26 | 7,1% | 29 | 8,0% | 9 | 13 | 17 | 16 | 25 Meting | Ochtendspits (7-9u) | 55 | 15,0% | 43 | 11,8% | 13 | 10 | 42 | 33 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | Avondspits (16-18u) | 59 | 16,1% | 55 | 15,1% | 32 | 30 | 27 | 26 | 20 Methodiek: Telslangen | 15 In opdracht van: BJZ.nu | UURCIJFERS Uitgevoerd door: Roelofs | 10 Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 5 00:00 | - | 01:00 | 2 | 0,4% | 4 | 1,1% | 1 | 3 | 1 | 2 | 0u | 0 01:00 | - | 02:00 | 1 | 0,2% | 4 | 1,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u 02:00 | - | 03:00 | 0 | 0,1% | 2 | 0,4% | 0 | 1 | 0 | 1 | 2u 03:00 | - | 04:00 | 0 | 0,0% | 0 | 0,1% | 0 | 0 | 0 | 0 04:00 | - | 05:00 | 2 | 0,5% | 2 | 0,5% | 0 | 1 | 1 | 1 | 4u ETMAALTOTALEN 05:00 | - | 06:00 | 7 | 1,8% | 5 | 1,4% | 3 | 2 | 4 | 3 06:00 | - | 07:00 | 10 | 2,7% | 8 | 2,1% | 2 | 1 | 8 | 7 | 6u | Aantal 07:00 | - | 08:00 | 23 | 6,4% | 18 | 4,9% | 4 | 3 | 19 | 15 | voertuigen 08:00 | - | 09:00 | 32 | 8,6% | 25 | 6,9% | 8 | 7 | 23 | 18 | 8u vr 9-mei | 381 09:00 | - | 10:00 | 14 | 3,7% | 14 | 3,8% | 5 | 6 | 8 | 8 | za 10-mei | 414 10:00 | - | 11:00 | 14 | 3,9% | 16 | 4,3% | 7 | 7 | 8 | 9 | 10uzo 11-mei | 394 11:00 | - | 12:00 | 21 | 5,8% | 21 | 5,7% | 12 | 11 | 9 | 10 | ma 12-mei | 325 12:00 | - | 13:00 | 21 | 5,8% | 24 | 6,6% | 9 | 11 | 12 | 13 | 12udi 13-mei | 368 13:00 | - | 14:00 | 20 | 5,5% | 23 | 6,4% | 9 | 11 | 11 | 12 | wo 14-mei | 397 14:00 | - | 15:00 | 37 | 10,1% | 38 | 10,4% | 29 | 26 | 8 | 12 | 14udo 15-mei | 383 15:00 | - | 16:00 | 24 | 6,5% | 24 | 6,5% | 14 | 14 | 10 | 10 | vr 16-mei | 356 16:00 | - | 17:00 | 30 | 8,1% | 29 | 8,0% | 17 | 16 | 12 | 13 | 16uza 17-mei | 285 17:00 | - | 18:00 | 29 | 7,9%

| 26 | 7,2% | 14 | 14 | 15 | 12 | zo 18-mei | 347 18:00 | - | 19:00 | 23 | 6,2% | 22 | 6,1% | 11 | 11 | 12 | 11 | 18uma 19-mei | 360 Voertuigclassificatie | 19:00 | - | 20:00 | 23 | 6,2% | 21 | 5,8% | 12 | 11 | 10 | 10 | di 20-mei | 416 Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties | 20:00 | - | 21:00 | 16 | 4,5% | 16 | 4,4% | 8 | 7 | 8 | 9 | 20uwo 21-mei | 349 21:00 | - | 22:00 | 8 | 2,1% | 12 | 3,2% | 5 | 6 | 3 | 6 | do 22-mei | 377 22:00 | - | 23:00 | 6 | 1,5% | 7 | 1,9% | 3 | 3 | 2 | 3 | 22u 23:00 | - | 24:00 | 5 | 1,2% | 5 | 1,3% | 2 | 3 | 2 | 2 6 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Bromfietsers en fietsers | Tussen Randweg en Schollinksweg Meetlocatie | DOORSNEDE Langeveenseweg | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do Geesteren | 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5 | 19-5 | 20-5 | 21-5 | 22-5 Tussen Randweg en Schollinksweg | 00:00 | - | 01:00 | 2 | 10 | 15 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | 1 | 1 | 1 | 2 Ri. 1 = Ri. Noord (Schollinksweg) | 01:00 | - | 02:00 | 0 | 11 | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 13 | 4 | 0 | 2 | 0 Ri. 2 = Ri.

Zuid (Randweg) | 02:00 | - | 03:00 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 03:00 | - | 04:00 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 5 | 3 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 4 | 1 | 0 | 7 | 6 | 8 | 17 | 10 | 1 | 1 | 5 | 3 | 4 | 6 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 8 | 3 | 1 | 6 | 9 | 15 | 6 | 17 | 5 | 0 | 6 | 5 | 12 | 15 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 31 | 7 | 3 | 18 | 22 | 21 | 32 | 25 | 6 | 3 | 28 | 26 | 18 | 19 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 27 | 8 | 7 | 33 | 34 | 28 | 31 | 25 | 9 | 11 | 36 | 56 | 23 | 26 09:00 | - | 10:00 | 31 | 16 | 12 | 8 | 12 | 20 | 15 | 17 | 8 | 24 | 19 | 6 | 8 | 10 10:00 | - | 11:00 | 10 | 19 | 19 | 16 | 23 | 15 | 22 | 6 | 18 | 21 | 7 | 12 | 15 | 16 11:00 | - | 12:00 | 27 | 13 | 32 | 16 | 20 | 23 | 19 | 14 | 11 | 25 | 13 | 32 | 24 | 24 12:00 | - | 13:00 | 23 | 30 | 39 | 19 | 24 | 28 | 23 | 30 | 27 | 28 | 18 | 16 | 17 | 20 13:00 | - | 14:00 | 13 | 44 | 34 | 25 | 18 | 24 | 23 | 17 | 18 | 27 | 23 | 20 | 24 | 26 14:00 | - | 15:00 | 32 | 44 | 45 | 32 | 46 | 47 | 40 | 23 | 33 | 37 | 36 | 49 | 36 | 38 15:00 | - | 16:00 | 19 | 33 | 28 | 15 | 27 | 24 | 31 | 20 | 12 | 23 | 25 | 21 | 32 | 26 16:00 | - | 17:00 | 24 | 43 | 18 | 27 | 28 | 32 | 25 | 39 | 26 | 21 | 27 | 34 | 31 | 29 17:00 | - |

18:00 | 27 | 18 | 27 | 25 | 21 | 25 | 36 | 34 | 18 | 13 | 36 | 38 | 24 | 29 18:00 | - | 19:00 | 31 | 15 | 33 | 20 | 22 | 24 | 22 | 22 | 11 | 22 | 21 | 26 | 19 | 19 19:00 | - | 20:00 | 16 | 18 | 19 | 23 | 24 | 25 | 17 | 17 | 15 | 16 | 23 | 34 | 20 | 28 20:00 | - | 21:00 | 26 | 22 | 12 | 17 | 12 | 11 | 8 | 16 | 15 | 14 | 14 | 22 | 13 | 25 21:00 | - | 22:00 | 13 | 44 | 10 | 6 | 8 | 7 | 6 | 5 | 21 | 8 | 14 | 7 | 6 | 6 22:00 | - | 23:00 | 9 | 12 | 12 | 2 | 7 | 8 | 6 | 4 | 8 | 8 | 3 | 3 | 8 | 3 23:00 | - | 24:00 | 4 | 2 | 5 | 2 | 4 | 9 | 4 | 10 | 7 | 8 | 0 | 4 | 4 | 7 Etmaal (0-24u) | 381 | 414 | 394 | 325 | 368 | 397 | 383 | 356 | 285 | 347 | 360 | 416 | 349 | 377 Dag (7-19u) | 295 | 290 | 297 | 254 | 297 | 311 | 319 | 272 | 197 | 255 | 289 | 336 | 271 | 282 Avond (19-23u) | 64 | 96 | 53 | 48 | 51 | 51 | 37 | 42 | 59 | 46 | 54 | 66 | 47 | 62 Nacht (23-7u) | 22 | 28 | 44 | 23 | 20 | 35 | 27 | 42 | 29 | 46 | 17 | 14 | 31 | 33 Ochtendspits (7-9u) | 58 | 15 | 10 | 51 | 56 | 49 | 63 | 50 | 15 | 14 | 64 | 82 | 41 | 45 Avondspits (16-18u) | 51 | 61 | 45 | 52 | 49 | 57 | 61 | 73 | 44 | 34 | 63 | 72 | 55 | 58 Validatie | Validatie █ = Compleet en representatief █ = Niet representatief | DOORSNEDE █ = Niet compleet █ = Feestdag | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5 | 19-5 | 20-5 | 21-5 | 22-5

Ri. Noord | 185 | 185 | 202 | 152 | 182 | 208 | 172 | 161 | 138 | 189 | 162 | 218 | 177 | 170 Ri. Zuid | 196 | 229 | 192 | 173 | 186 | 189 | 211 | 195 | 147 | 158 | 198 | 198 | 172 | 207 Ri. Noord | 49% | 45% | 51% | 47% | 49% | 52% | 45% | 45% | 48% | 54% | 45% | 52% | 51% | 45% Ri. Zuid | 51% | 55% | 49% | 53% | 51% | 48% | 55% | 55% | 52% | 46% | 55% | 48% | 49% | 55% 7 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | INTENSITEITEN | UURVERLOOP WERKDAG PER RIJRICHTING Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 250 | Doorsnede Tussen Vermolenweg en Randweg | Etmaal (0-24u) | 2063 | 100% | 1991 | 100% | 962 | 927 | 1101 | 1064 | Ri. Noord Ri. 1 = Ri. Noord (Randweg ) | Dag (7-19u) | 1651 | 80,0% | 1605 | 80,7% | 766 | 744 | 886 | 862 | 200 | Ri. Zuid Ri. 2 = Ri. Zuid (Vermolenweg) | Avond (19-23u) | 317 | 15,4% | 293 | 14,7% | 153 | 140 | 164 | 153 Nacht (23-7u) | 95 | 4,6% | 92 | 4,6% | 43 | 43 | 52 | 49 Meting | Ochtendspits (7-9u) | 254 | 12,3% | 213 | 10,7% | 110 | 92 | 145 | 121 | 150 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | Avondspits (16-18u) | 394 | 19,1% | 351 | 17,6% | 180 | 162 | 214 | 188 Methodiek: Telslangen | 100 In opdracht van: BJZ.nu | UURCIJFERS Uitgevoerd door: Roelofs Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid | 50 Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag 00:00 | - | 01:00 | 4 | 0,2% | 11 | 0,6% | 2 | 5 | 3 | 6 | 0u | 0 01:00 | - | 02:00 | 3 | 0,1% | 6 | 0,3% | 2 | 3 | 1 | 3 | 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u 02:00 | - | 03:00 | 0 | 0,0% | 2 | 0,1% | 0 | 1 | 0 | 1 | 2u 03:00 | - | 04:00 | 1 | 0,0% | 2 | 0,1% | 0 | 1 | 0 | 1 04:00 | - | 05:00 | 4 | 0,2% | 3 | 0,2% | 2 | 2 | 2 | 2 | 4u ETMAALTOTALEN | SNELHEID 05:00 | - | 06:00 | 14 | 0,7% | 11 | 0,5% | 8 | 6 | 5 | 4 06:00 | - | 07:00 | 48 | 2,3% | 36 | 1,8% | 18 | 14 | 29 | 22 | 6u | Aantal 07:00 | - | 08:00 | 114 | 5,5% | 91 | 4,6% | 53 | 42 | 61 | 49 | voertuigen | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid 08:00 | - | 09:00 | 140 | 6,8% | 122 | 6,1% | 57 | 50 | 83 | 72 | 8u vr 9-mei | 2323 | Gem.

snelheid | 33 | 34 | 32 09:00 | - | 10:00 | 105 | 5,1% | 109 | 5,5% | 44 | 46 | 61 | 64 | za 10-mei | 2189 | V85 | 39 | 41 | 38 10:00 | - | 11:00 | 105 | 5,1% | 119 | 6,0% | 48 | 54 | 57 | 64 | 10uzo 11-mei | 1253 | < 15 km/u | 0,3% | 0,4% | 0,3% 11:00 | - | 12:00 | 108 | 5,2% | 122 | 6,1% | 52 | 59 | 56 | 63 | ma 12-mei | 1924 | 15 - 20 km/u | 1,6% | 1,4% | 1,7% 12:00 | - | 13:00 | 112 | 5,4% | 124 | 6,2% | 55 | 60 | 57 | 64 | 12udi 13-mei | 1865 | 20 - 25 km/u | 6,8% | 6,2% | 7,2% 13:00 | - | 14:00 | 130 | 6,3% | 140 | 7,1% | 59 | 64 | 71 | 76 | wo 14-mei | 1915 | 25 - 30 km/u | 20,6% | 17,6% | 23,2% 14:00 | - | 15:00 | 143 | 6,9% | 145 | 7,3% | 77 | 76 | 66 | 70 | 14udo 15-mei | 2194 | 30 - 35 km/u | 36,5% | 30,8% | 41,4% 15:00 | - | 16:00 | 146 | 7,1% | 143 | 7,2% | 71 | 68 | 75 | 75 | vr 16-mei | 2388 | 35 - 40 km/u | 22,9% | 26,1% | 20,2% 16:00 | - | 17:00 | 193 | 9,4% | 176 | 8,8% | 93 | 83 | 101 | 92 | 16uza 17-mei | 2342 | 40 - 45 km/u | 8,1% | 12,1% | 4,7% 17:00 | - | 18:00 | 201 | 9,7% | 175 | 8,8% | 88 | 79 | 113 | 96 | zo 18-mei | 1454 | > 45 km/u | 3,2% | 5,3% | 1,3% 18:00 | - | 19:00 | 155 | 7,5% | 139 | 7,0% | 71 | 63 | 84 | 76 | 18uma 19-mei | 2067 Voertuigclassificatie | 19:00 | - | 20:00 | 131 | 6,4% | 119 | 6,0% | 64 | 58 | 67 | 61 | di 20-mei | 0 Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties | 20:00 | - | 21:00 | 85 | 4,1% | 83 | 4,1% | 43 | 41 | 42 |

42 | 20uwo 21-mei | 0 L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | 21:00 | - | 22:00 | 57 | 2,8% | 53 | 2,6% | 27 | 24 | 30 | 28 | do 22-mei | 0 M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) | 22:00 | - | 23:00 | 44 | 2,1% | 39 | 2,0% | 19 | 17 | 25 | 22 | 22u Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) | 23:00 | - | 24:00 | 21 | 1,0% | 21 | 1,1% | 11 | 11 | 11 | 10 VOERTUIGVERDELING Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag Licht (L) | 2007 | 97,3% | 1941 | 97,5% | 97,3% | 97,4% | 97,2% | 97,6% Middelzwaar (M) | 24 | 1,2% | 19 | 0,9% | 1,2% | 1,0% | 1,1% | 0,8% Zwaar (Z) | 32 | 1,6% | 31 | 1,5% | 1,4% | 1,5% | 1,7% | 1,6% 1 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | WERKDAG Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid | Doorsnede Geesteren | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot Tussen Vermolenweg en Randweg | 00:00 | - | 01:00 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 Ri. 1 = Ri. Noord (Randweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 Ri. 2 = Ri.

Zuid (Vermolenweg) | 02:00 | - | 03:00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 03:00 | - | 04:00 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 13 | 1 | 0 | 14 | 8 | 0 | 0 | 8 | 5 | 1 | 0 | 5 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 46 | 2 | 1 | 48 | 17 | 1 | 0 | 18 | 28 | 1 | 1 | 29 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 109 | 2 | 3 | 114 | 51 | 1 | 1 | 53 | 58 | 1 | 2 | 61 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 137 | 2 | 2 | 140 | 55 | 1 | 1 | 57 | 81 | 1 | 1 | 83 09:00 | - | 10:00 | 100 | 2 | 2 | 105 | 43 | 1 | 0 | 44 | 57 | 2 | 2 | 61 10:00 | - | 11:00 | 102 | 1 | 2 | 105 | 47 | 0 | 1 | 48 | 55 | 1 | 1 | 57 11:00 | - | 12:00 | 105 | 1 | 2 | 108 | 50 | 1 | 1 | 52 | 55 | 0 | 0 | 56 12:00 | - | 13:00 | 110 | 1 | 1 | 112 | 54 | 0 | 1 | 55 | 56 | 1 | 0 | 57 13:00 | - | 14:00 | 128 | 1 | 1 | 130 | 57 | 1 | 1 | 59 | 71 | 0 | 0 | 71 14:00 | - | 15:00 | 139 | 2 | 2 | 143 | 75 | 1 | 1 | 77 | 64 | 1 | 1 | 66 15:00 | - | 16:00 | 141 | 2 | 3 | 146 | 68 | 1 | 1 | 71 | 73 | 1 | 2 | 75 16:00 | - | 17:00 | 188 | 2 | 3 | 193 | 90 | 2 | 1 | 93 | 98 | 1 | 2 | 101 17:00 | - | 18:00 | 198 | 1 | 2 | 201 | 86 | 1 | 1 | 88 | 111 | 0 | 1 | 113 18:00 | - | 19:00 | 151 | 1 | 2 | 155 | 69 | 1 | 1 | 71 | 82 | 0 | 1 | 84 19:00 | - | 20:00 | 129 |

0 | 2 | 131 | 63 | 0 | 1 | 64 | 66 | 0 | 1 | 67 20:00 | - | 21:00 | 83 | 0 | 1 | 85 | 42 | 0 | 1 | 43 | 41 | 0 | 1 | 42 21:00 | - | 22:00 | 55 | 1 | 1 | 57 | 27 | 0 | 0 | 27 | 28 | 1 | 1 | 30 22:00 | - | 23:00 | 43 | 0 | 0 | 44 | 19 | 0 | 0 | 19 | 25 | 0 | 0 | 25 23:00 | - | 24:00 | 21 | 0 | 0 | 21 | 11 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 11 Etmaal (0-24u) | 2007 | 24 | 32 | 2063 | 936 | 12 | 14 | 962 | 1071 | 12 | 18 | 1101 Dag (7-19u) | 1607 | 19 | 26 | 1651 | 745 | 10 | 11 | 766 | 862 | 9 | 15 | 886 Avond (19-23u) | 310 | 2 | 5 | 317 | 150 | 1 | 2 | 153 | 160 | 1 | 3 | 164 Nacht (23-7u) | 90 | 3 | 1 | 95 | 42 | 1 | 0 | 43 | 49 | 2 | 1 | 52 Ochtendspits (7-9u) | 246 | 4 | 5 | 254 | 106 | 2 | 2 | 110 | 139 | 2 | 3 | 145 Avondspits (16-18u) | 385 | 3 | 5 | 394 | 176 | 2 | 2 | 180 | 209 | 1 | 4 | 214 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) 2 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | WEEKDAG Langeveenseweg | DoorsnedeDoorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot | L | M | Z | Tot Tussen Vermolenweg en Randweg | 00:00 | - | 01:00 | 11 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 6 Ri. 1 = Ri.

Noord (Randweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 Ri. 2 = Ri. Zuid (Vermolenweg) | 02:00 | - | 03:00 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 03:00 | - | 04:00 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 10 | 1 | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 4 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 35 | 1 | 1 | 36 | 14 | 1 | 0 | 14 | 21 | 1 | 0 | 22 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 87 | 1 | 3 | 91 | 41 | 0 | 1 | 42 | 47 | 1 | 2 | 49 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 118 | 2 | 2 | 122 | 48 | 1 | 1 | 50 | 70 | 1 | 1 | 72 09:00 | - | 10:00 | 105 | 2 | 3 | 109 | 45 | 1 | 0 | 46 | 60 | 1 | 2 | 64 10:00 | - | 11:00 | 115 | 1 | 2 | 119 | 53 | 0 | 2 | 54 | 63 | 1 | 1 | 64 11:00 | - | 12:00 | 120 | 1 | 2 | 122 | 57 | 1 | 1 | 59 | 63 | 0 | 0 | 63 12:00 | - | 13:00 | 122 | 1 | 2 | 124 | 59 | 0 | 1 | 60 | 63 | 0 | 0 | 64 13:00 | - | 14:00 | 138 | 1 | 1 | 140 | 62 | 1 | 1 | 64 | 76 | 0 | 0 | 76 14:00 | - | 15:00 | 142 | 1 | 2 | 145 | 74 | 1 | 2 | 76 | 68 | 1 | 1 | 70 15:00 | - | 16:00 | 139 | 2 | 3 | 143 | 66 | 1 | 1 | 68 | 73 | 1 | 1 | 75 16:00 | - | 17:00 | 171 | 2 | 3 | 176 | 81 | 1 | 1 | 83 | 90 | 1 | 2 | 92 17:00 | - | 18:00 | 172 | 1 | 2 | 175 | 78 | 1 | 1 | 79 | 95 | 0 | 1 | 96 18:00 |

- | 19:00 | 136 | 1 | 2 | 139 | 62 | 1 | 1 | 63 | 74 | 0 | 1 | 76 19:00 | - | 20:00 | 117 | 0 | 2 | 119 | 56 | 0 | 1 | 58 | 60 | 0 | 1 | 61 20:00 | - | 21:00 | 81 | 0 | 1 | 83 | 40 | 0 | 1 | 41 | 40 | 0 | 1 | 42 21:00 | - | 22:00 | 51 | 1 | 1 | 53 | 24 | 0 | 0 | 24 | 27 | 1 | 1 | 28 22:00 | - | 23:00 | 39 | 0 | 1 | 39 | 17 | 0 | 0 | 17 | 21 | 0 | 0 | 22 23:00 | - | 24:00 | 21 | 0 | 0 | 21 | 11 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 10 Etmaal (0-24u) | 1941 | 19 | 31 | 1991 | 903 | 10 | 14 | 927 | 1038 | 9 | 17 | 1064 Dag (7-19u) | 1566 | 15 | 25 | 1605 | 724 | 8 | 12 | 744 | 842 | 7 | 13 | 862 Avond (19-23u) | 287 | 2 | 5 | 293 | 138 | 1 | 2 | 140 | 149 | 1 | 3 | 153 Nacht (23-7u) | 88 | 2 | 1 | 92 | 42 | 1 | 0 | 43 | 47 | 1 | 1 | 49 Ochtendspits (7-9u) | 206 | 3 | 4 | 213 | 89 | 1 | 2 | 92 | 117 | 2 | 3 | 121 Avondspits (16-18u) | 343 | 3 | 5 | 351 | 159 | 2 | 2 | 162 | 185 | 1 | 3 | 188 Voertuigclassificatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) 3 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | DOORSNEDE Langeveenseweg | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do Geesteren | 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5 | 19-5 | 20-5 |

21-5 | 22-5 Tussen Vermolenweg en Randweg | 00:00 | - | 01:00 | 6 | 29 | 35 | 5 | 3 | 2 | 6 | 3 | 28 | 22 | 6 | 1 | 0 | 0 Ri. 1 = Ri. Noord (Randweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 0 | 20 | 14 | 6 | 3 | 0 | 5 | 4 | 14 | 12 | 3 | 2 | 0 | 0 Ri. 2 = Ri. Zuid (Vermolenweg) | 02:00 | - | 03:00 | 0 | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 03:00 | - | 04:00 | 0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6 | 3 | 5 | 4 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 14 | 3 | 2 | 12 | 19 | 13 | 14 | 14 | 3 | 2 | 14 | 11 | 0 | 0 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 39 | 11 | 3 | 44 | 45 | 47 | 34 | 43 | 8 | 9 | 68 | 76 | 0 | 0 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 121 | 56 | 5 | 92 | 105 | 105 | 125 | 100 | 60 | 15 | 134 | 129 | 0 | 0 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 160 | 94 | 30 | 126 | 125 | 127 | 129 | 156 | 134 | 43 | 167 | 156 | 0 | 0 09:00 | - | 10:00 | 177 | 181 | 71 | 107 | 79 | 105 | 92 | 119 | 147 | 82 | 90 | 83 | 0 | 0 10:00 | - | 11:00 | 143 | 167 | 120 | 98 | 110 | 83 | 106 | 112 | 197 | 127 | 108 | 102 | 0 | 0 11:00 | - | 12:00 | 146 | 208 | 103 | 92 | 100 | 97 | 105 | 124 | 190 | 135 | 109 | 0 | 0 | 0 12:00 | - | 13:00 | 161 | 190 | 110 | 98 | 96 | 101 | 114 | 179 | 186 | 129 | 82 | 0 | 0 | 0 13:00 | - | 14:00 | 178 | 212 | 138 | 123 | 112 | 122 | 135 |

165 | 179 | 137 | 108 | 0 | 0 | 0 14:00 | - | 15:00 | 146 | 161 | 114 | 145 | 137 | 147 | 152 | 174 | 207 | 128 | 116 | 0 | 0 | 0 15:00 | - | 16:00 | 164 | 148 | 80 | 126 | 130 | 104 | 161 | 178 | 204 | 106 | 215 | 0 | 0 | 0 16:00 | - | 17:00 | 179 | 181 | 68 | 200 | 172 | 202 | 202 | 213 | 172 | 104 | 193 | 0 | 0 | 0 17:00 | - | 18:00 | 177 | 118 | 67 | 177 | 174 | 198 | 253 | 213 | 148 | 109 | 197 | 0 | 0 | 0 18:00 | - | 19:00 | 135 | 98 | 85 | 149 | 134 | 133 | 211 | 194 | 124 | 96 | 124 | 0 | 0 | 0 19:00 | - | 20:00 | 144 | 120 | 68 | 130 | 119 | 110 | 149 | 179 | 104 | 61 | 121 | 0 | 0 | 0 20:00 | - | 21:00 | 106 | 80 | 62 | 80 | 69 | 87 | 85 | 93 | 102 | 61 | 83 | 0 | 0 | 0 21:00 | - | 22:00 | 53 | 40 | 30 | 62 | 66 | 47 | 51 | 54 | 66 | 31 | 57 | 0 | 0 | 0 22:00 | - | 23:00 | 37 | 30 | 25 | 42 | 42 | 55 | 38 | 38 | 33 | 23 | 54 | 0 | 0 | 0 23:00 | - | 24:00 | 33 | 35 | 11 | 6 | 16 | 26 | 22 | 27 | 33 | 5 | 12 | 0 | 0 | 0 Etmaal (0-24u) | 2323 | 2189 | 1253 | 1924 | 1865 | 1915 | 2194 | 2388 | 2342 | 1454 | 2067 | 566 | 0 | 0 Dag (7-19u) | 1887 | 1814 | 991 | 1533 | 1474 | 1524 | 1785 | 1927 | 1948 | 1211 | 1643 | 470 | 0 | 0 Avond (19-23u) | 340 | 270 | 185 | 314 | 296 | 299 | 323 | 364 | 305 | 176 | 315 | 0 | 0 | 0 Nacht (23-7u) | 96 | 105 | 77 | 77 | 95 | 92 | 86 | 97 | 89 | 67 | 109 | 96 | 0 | 0 Ochtendspits (7-9u) | 281 | 150 | 35 | 218 | 230 | 232 | 254 | 256 | 194

| 58 | 301 | 285 | 0 | 0 Avondspits (16-18u) | 356 | 299 | 135 | 377 | 346 | 400 | 455 | 426 | 320 | 213 | 390 | 0 | 0 | 0 Voertuigclassificatie | Validatie Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | DOORSNEDE M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) Z = Zwaar verkeer (3 of meer assen) | vr | za | zo | ma | di | wo | do | vr | za | zo | ma | di | wo | do 9-5 | 10-5 | 11-5 | 12-5 | 13-5 | 14-5 | 15-5 | 16-5 | 17-5 | 18-5 | 19-5 | 20-5 | 21-5 | 22-5 Validatie | Ri. Noord | 1064 | 1068 | 566 | 937 | 874 | 888 | 994 | 1114 | 1087 | 641 | 959 | 247 | 0 | 0 █ = Compleet en representatief | Ri. Zuid | 1259 | 1121 | 687 | 987 | 991 | 1027 | 1200 | 1274 | 1255 | 813 | 1108 | 319 | 0 | 0 █ = Niet representatief | Ri. Noord | 46% | 49% | 45% | 49% | 47% | 46% | 45% | 47% | 46% | 44% | 46% | 44% | - | - █ = Niet compleet | Ri.

Zuid | 54% | 51% | 55% | 51% | 53% | 54% | 55% | 53% | 54% | 56% | 54% | 56% | - | - █ = Feestdag | Licht (L) | 2229 | 2124 | 1236 | 1866 | 1809 | 1873 | 2142 | 2332 | 2317 | 1430 | 2028 | 558 | 0 | 0 Middelzwaar (M) | 30 | 15 | 3 | 26 | 27 | 27 | 26 | 17 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 Zwaar (Z) | 64 | 50 | 14 | 32 | 29 | 15 | 26 | 39 | 22 | 24 | 33 | 6 | 0 | 0 % Licht (L) | 96,0% | 97,0% | 98,6% | 97,0% | 97,0% | 97,8% | 97,6% | 97,7% | 98,9% | 98,3% | 98,1% | 98,6% | - | - % Middelzwaar (M) | 1,3% | 0,7% | 0,2% | 1,4% | 1,4% | 1,4% | 1,2% | 0,7% | 0,1% | 0,0% | 0,3% | 0,4% | - | - % Zwaar (Z) | 2,8% | 2,3% | 1,1% | 1,7% | 1,6% | 0,8% | 1,2% | 1,6% | 0,9% | 1,7% | 1,6% | 1,1% | - | - 4 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Motorvoertuigen | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | SNELHEDEN WEEKDAG | SNELHEDEN PER DAGSOORT Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 | Gemiddelde | V85 Tussen Vermolenweg en Randweg | 00:00 | - | 01:00 | 35 | 44 | 37 | 48 | 34 | 41 | Maandag | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 37 Ri. 1 = Ri. Noord (Randweg ) | 01:00 | - | 02:00 | 34 | 41 | 36 | 42 | 33 | 39 | Dinsdag | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 Ri. 2 = Ri.

Zuid (Vermolenweg) | 02:00 | - | 03:00 | 36 | 44 | 38 | 45 | 32 | 39 | Woensdag | 34 | 40 | 35 | 42 | 33 | 39 03:00 | - | 04:00 | 32 | 39 | 34 | 42 | 30 | 38 | Donderdag | 34 | 39 | 34 | 41 | 33 | 38 Meting | 04:00 | - | 05:00 | 38 | 45 | 36 | 43 | 39 | 53 | Vrijdag | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | 05:00 | - | 06:00 | 35 | 45 | 37 | 48 | 32 | 44 | Zaterdag | 33 | 39 | 34 | 40 | 31 | 37 Methodiek: Telslangen | 06:00 | - | 07:00 | 34 | 42 | 36 | 44 | 33 | 40 | Zondag | 33 | 39 | 35 | 42 | 32 | 37 In opdracht van: BJZ.nu | 07:00 | - | 08:00 | 35 | 42 | 38 | 44 | 33 | 39 | Werkdag | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 Uitgevoerd door: Roelofs | 08:00 | - | 09:00 | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 | Weekdag | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 09:00 | - | 10:00 | 33 | 39 | 34 | 40 | 32 | 38 10:00 | - | 11:00 | 32 | 38 | 34 | 39 | 31 | 37 | SNELHEIDSVERDELING WEEKDAG 11:00 | - | 12:00 | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 37 12:00 | - | 13:00 | 33 | 39 | 34 | 40 | 33 | 38 | Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid 13:00 | - | 14:00 | 33 | 39 | 35 | 41 | 32 | 37 | % | Cumulatief % | % | Cumulatief % | % | Cumulatief % 14:00 | - | 15:00 | 32 | 38 | 32 | 39 | 31 | 36 | < 15 km/u | 0,3% | 0,3% | 0,4% | 0,4% | 0,3% | 0,3% 15:00 | - | 16:00 | 31 | 38 | 33 | 40 | 30 | 36 | 15 - 20 km/u | 1,6% | 1,9% | 1,4% | 1,8% | 1,7% | 2,0% 16:00 | - | 17:00 | 33 | 39 | 34 | 40 | 32 | 37 | 20 - 25 km/u | 6,8% | 8,7% | 6,2% | 8,1% | 7,2% | 9,2% 17:00 | - | 18:00 | 34 | 40 | 36 | 43 | 33 | 38 | 25 - 30 km/u | 20,6% | 29,3% | 17,6% | 25,7% | 23,2% | 32,4% 18:00 | - | 19:00 | 34 | 39 | 35 | 40 | 33 | 38 | 30 - 35 km/u | 36,5% | 65,8% | 30,8% | 56,5% | 41,4% | 73,8% 19:00 | - | 20:00 | 33 | 39 | 34 | 40 | 32 | 38 | 35 - 40 km/u | 22,9% | 88,7% | 26,1% | 82,6% | 20,2% | 94,0% 20:00 | - | 21:00 | 33 | 39 | 35 | 41 | 32 | 38 | 40 - 45 km/u | 8,1% | 96,8% | 12,1% | 94,7% | 4,7% | 98,7% 21:00 | - | 22:00 | 33 | 39 | 33 | 40 | 34 | 39 | > 45 km/u | 3,2% | 100,0% | 5,3% | 100,0% | 1,3% | 100,0% 22:00 | - | 23:00 | 34 | 40 | 35 | 43 | 33 | 39 23:00 | - | 24:00 | 36 | 44 | 38 | 49 | 33 | 41 Gemiddelde | 33 | 39 | 34 | 41 | 32 | 38 UURVERLOOP SNELHEDEN | SNELHEIDSVERDELING DOORSNEDE Gemiddelde | 40,0% Voertuigclassificatie | 50 | V85 Voertuigclassificatie op basis van ascombinaties | 45 | 35,0% L = Licht verkeer (2 assen, asafstand < 3,7 m) | 40 | 30,0% M = Middelzwaar verkeer (2 assen, asafstand > 3,7 m) | 35 Z =

Zwaar verkeer (3 of meer assen) | 30 | 25,0% 25 | 20,0% 20 | 15,0% 15 | 10,0% 10 5 | 5,0% 0 | 0,0% 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u | < 15 | 15 - 20 | 20 - 25 | 25 - 30 | 30 - 35 | 35 - 40 | 40 - 45 | > 45 5 VERKEERSTELLING | LANGEVEENSEWEG, GEESTEREN Bromfietsers en fietsers | Tussen Vermolenweg en Randweg Meetlocatie | INTENSITEITEN | UURVERLOOP WERKDAG PER RIJRICHTING Langeveenseweg | Doorsnede | Ri. Noord | Ri. Zuid Geesteren | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 45 | Doorsnede Tussen Vermolenweg en Randweg | Etmaal (0-24u) | 413 | 100% | 432 | 100% | 209 | 208 | 204 | 224 | 40 | Ri. Noord Ri. 1 = Ri. Noord (Randweg ) | Dag (7-19u) | 329 | 79,7% | 338 | 78,3% | 166 | 163 | 163 | 175 | 35 | Ri. Zuid Ri. 2 = Ri. Zuid (Vermolenweg) | Avond (19-23u) | 59 | 14,3% | 64 | 14,7% | 29 | 29 | 30 | 34 Nacht (23-7u) | 25 | 6,0% | 30 | 7,0% | 13 | 16 | 12 | 14 | 30 Meting | Ochtendspits (7-9u) | 60 | 14,5% | 48 | 11,0% | 16 | 14 | 44 | 34 | 25 Meetperiode: 9 mei t/m 22 mei 2025 | Avondspits (16-18u) | 61 | 14,8% | 62 | 14,3% | 35 | 32 | 27 | 30 Methodiek: Telslangen | 20 In opdracht van: BJZ.nu | UURCIJFERS | 15 Uitgevoerd door: Roelofs | 10 Doorsnede | Ri. Noord | Ri.

Zuid Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | Werkdag | Weekdag | 5 00:00 | - | 01:00 | 2 | 0,5% | 5 | 1,2% | 1 | 2 | 1 | 3 | 0u | 0 01:00 | - | 02:00 | 1 | 0,2% | 4 | 0,9% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0u | 2u | 4u | 6u | 8u | 10u | 12u | 14u | 16u | 18u | 20u | 22u 02:00 | - | 03:00 | 0 | 0,0% | 2 | 0,4% | 0 | 1 | 0 | 1 | 2u 03:00 | - | 04:00 | 0 | 0,0% | 0 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 04:00 | - | 05:00 | 2 | 0,6% | 2 | 0,5% | 1 | 1 | 1 | 1 | 4u ETMAALTOTALEN 05:00 | - | 06:00 | 8 | 1,9% | 6 | 1,3% | 5 | 4 | 3 | 2 06:00 | - | 07:00 | 7 | 1,7% | 6 | 1,3% | 3 | 2 | 4 | 3 | 6u | Aantal 07:00 | - | 08:00 | 21 | 5,0% | 16 | 3,7% | 6 | 5 | 15 | 11 | voertuigen 08:00 | - | 09:00 | 39 | 9,5% | 31 | 7,3% | 10 | 9 | 29 | 22 | 8u vr 9-mei | 411 09:00 | - | 10:00 | 16 | 3,8% | 17 | 3,8% | 8 | 8 | 8 | 9 | za 10-mei | 539 10:00 | - | 11:00 | 20 | 4,7% | 23 | 5,3% | 10 | 10 | 10 | 13 | 10uzo 11-mei | 412 11:00 | - | 12:00 | 19 | 4,6% | 22 | 5,0% | 9 | 10 | 10 | 11 | ma 12-mei | 358 12:00 | - | 13:00 | 23 | 5,6% | 28 | 6,4% | 13 | 14 | 10 | 14 | 12udi 13-mei | 433 13:00 | - | 14:00 | 26 | 6,3% | 32 | 7,3% | 13 | 16 | 13 | 16 | wo 14-mei | 364 14:00 | - | 15:00 | 42 | 10,1% | 43 | 9,9% | 29 | 26 | 13 | 17 | 14udo 15-mei | 348 15:00 | - | 16:00 | 38 | 9,2% | 40 | 9,3% | 24 | 23 | 14 | 17 | vr 16-mei | 420 16:00 | - | 17:00 | 32 | 7,8% | 32 | 7,5% | 21 | 19 | 12 | 14 | 16uza 17-mei | 456 17:00 | - | 18:00 | 29 |

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://bestuur.tubbergen.nl/api/v1/meetings/1438/documents/27938