CConstaterende datTilburg
Koppel je AI →
Document · PDF

10 Bijlagen toelichting-b001-1

Raadsvergadering 1 juli 2024, gemeente TilburgBij agendapunt: Raadsvoorstel Bestemmingsplan Bedrijventerrein Loven 2016, 2e herziening (Bosscheweg 236-240)24.058 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 3

Deze omwenteling ging gepaard met een aantal technische en sociale vernieuwingen, zoals huizen, geslepen bijlen en het gebruik van aardewerk. Door de productie van overschot kon de bevolking gaan groeien en die bevolkingsgroei had tot gevolg dat de samenleving steeds complexer werd. Uit het neolithicum zijn verschillende grafmonumenten bekend, zoals hunebedden en grafheuvels. Het begin van de bronstijd (2000-800 voor Chr.) valt samen met het eerste gebruik van bronzen voorwerpen, zoals bijlen. Het gebruik van vuursteen was hiermee niet direct afgelopen. Vuursteenmateriaal uit de bronstijd is meestal niet goed te onderscheiden van dat uit andere perioden. Het aardewerk is over het algemeen zeldzaam. De grafheuveltraditie die tijdens het neolithicum haar intrede deed werd in eerste instantie voortgezet, maar rond 1200 voor Chr. vervangen door begravingen in urnenvelden. Het gaat hier om ingegraven urnen met crematieresten waar overheen kleine heuveltjes werden opgeworpen, eventueel omgeven door een greppel. In de ijzertijd (800-12 voor Chr.) werden de eerste ijzeren voorwerpen gemaakt. Ten opzichte van de bronstijd traden er in de aardewerktraditie en in het gebruik van vuursteen geen radicale veranderingen op. De mensen woonden in verspreid liggende hoeven of in nederzettingen van enkele huizen.

Op de hogere zandgronden ontstonden uitgebreide omwalde akkercomplexen (celtic fields). In deze periode werden de kleigebieden ook in gebruik genomen door mensen afkomstig van de zandgebieden. Opvallend zijn de verschillen in materiële welstand. Er zijn zogenaamde vorstengraven bekend in Zuid-Nederland, maar de meeste begravingen vonden plaats in urnenvelden. Met de Romeinse tijd (12 voor Chr. tot 450 na Chr.) eindigt de prehistorie en begint de geschreven geschiedenis. In 47 na Chr. werd de Rijn definitief als rijksgrens van het Romeinse Rijk ingesteld. Ter controle van deze zogenaamde limes werden langs de Rijn castella (militaire forten) gebouwd. De inheems leefwijze handhaafde zich wel, ook al werd de invloed van de Romeinen steeds duidelijker in soorten aardewerk (o.a. gedraaid) en een betere infrastructuur. Onder meer ten gevolge van invallen van Germaanse stammen ontstond er instabiliteit wat uiteindelijk leidde tot het instorten van de grensverdediging langs de Rijn. Over de middeleeuwen (450-1500 na Chr.), en met name de vroege middeleeuwen (450-1000 na Chr.), zijn nog veel zaken onbekend. Archeologische overblijfselen zijn betrekkelijk schaars. De politieke macht was na het wegvallen e van de Romeinen in handen gekomen van regionale en lokale hoofdlieden. Vanaf de 10 eeuw ontstaat er weer enige stabiliteit en is een toenemende feodalisering zichtbaar.

Door bevolkingsgroei en gunstige klimatologische omstandigheden werd in deze periode een begin gemaakt met het ontginnen van bos, heide en veen. Veel van onze huidige steden en dorpen dateren uit deze periode. De hierop volgende periode 1500 – heden wordt aangeduid als nieuwe tijd.

Bijlage 2: Archeologische Monumentenzorg (AMZ)

Schema Archeologische Monumentenzorg (AMZ)

Schema Archeologische Monumentenzorg (AMZ) Verklarende woordenlijst Archeologische Monumentenzorg (AMZ) Archeologische begeleiding (STAP 5c) Een archeologische begeleiding wordt uitgevoerd wanneer proefsleuven of en opgraving niet mogelijk zijn door bijvoorbeeld civieltechnische beperkingen. Archeologische indicatoren Hiermee worden aanwijzingen in de bodem bedoeld die duiden op menselijke activiteiten in het verleden, zoals aardewerkscherven, houtskool, botmateriaal, vondstlagen, etc. Archis Archeologisch informatiesysteem voor Nederland. Een digitale databank met gegevens over archeologische vindplaatsen en terreinen. Bureauonderzoek (STAP 1) Het bureauonderzoek is een rapportage waarin een gespecificeerd archeologisch verwachtingsmodel wordt opgesteld aan de hand van geomorfologische en bodemkaarten, de Archeologische Monumentenkaart (AMK), het Archeologisch Informatiesysteem (ARCHIS), historische kaarten en archeologische publicaties. Fysiek beschermen (STAP 4c) De archeologische resten blijven in de bodem behouden door bijvoorbeeld planaanpassingen. Geofysisch onderzoek Meetapparatuur brengt archeologische verschijnselen in de bodem driedimensionaal in kaart zonder te boren of te graven. Dit kan bijvoorbeeld door radar-, weerstandsonderzoek of elektromagnetische metingen.

Gespecificeerd archeologisch verwachtingsmodel Dit model geeft op detailniveau voor het plangebied aan wat aan archeologische vindplaatsen aanwezig kan zijn. Op basis van dit verwachtingsmodel wordt bepaald of een inventariserend veldonderzoek nodig is en wat de juiste methode is om eventueel aanwezige archeologische resten aan te tonen. Inventariserend veldonderzoek (IVO) (STAP 2) Tijdens een inventariserend veldonderzoek worden archeologische waarden in het veld geïnventariseerd en gedocumenteerd. Waar is wat in de bodem aanwezig? De inventarisatie kan bestaan uit een inventariserend veldonderzoekoverig (door middel van een booronderzoek, veldkartering en/of geofysisch onderzoek) en/of een inventariserend veldonderzoek door middel van proefsleuven. Wat de beste methode is, hangt sterk af van de omstandigheden en de aard van de vindplaats. Inventariserend veldonderzoek - overig (IVO-o) (STAP 2b of 2c) Bij een Inventariserend veldonderzoek - overig door middel van boringen (IVOo) worden boringen gezet door middel van een handboor of guts. Inventariserend veldonderzoek -proefsleuven (IVO-p) (STAP 2f) Proefsleuven zijn lange sleuven van twee tot vijf meter breed die worden aangelegd in de zones waar aanwijzingen zijn voor het aantreffen van archeologische vindplaatsen.

Inventariserend veldonderzoek (IVO) - Verkennende fase (STAP 2b) Wanneer bij het bureauonderzoek onvoldoende gegevens beschikbaar zijn om een gespecificeerd verwachtingsmodel op te stellen, wordt een inventariserend veldonderzoek - verkennende fase uitgevoerd. In deze fase wordt onderzocht of de bodem nog intact is, wat de bodemopbouw is en hoe deze invloed heeft gehad op de locatiekeuze van de mens in het verleden. Het onderzoek is bedoeld om kansarme zones om archeologische resten aan te treffen uit te sluiten en kansrijke zones te selecteren voor vervolgonderzoek. Een verkennend onderzoek kent een relatief lage onderzoeksintensiteit en wordt meestal uitgevoerd door middel van boringen. Inventariserend veldonderzoek (IVO) - Karterende fase (STAP 2c of 2f)

Tijdens een inventariserend veldonderzoek - karterende fase wordt het plangebied systematisch onderzocht op de aanwezigheid van archeologische sporen en/of vondsten. De intensiteit van onderzoek is groter dan in de verkennende fase, bijvoorbeeld door een groter aantal boringen per hectare of door het aanleggen van proefsleuven. Inventariserend veldonderzoek (IVO) - Waarderende fase (STAP 2f) Tijdens de waarderende fase wordt aangegeven of de aangetroffen archeologische vindplaatsen behoudenswaardig zijn. Dat betekent dat de aard, omvang, datering, conservering en inhoudelijke kwaliteit van de vindplaats(en) wordt vastgesteld. Wanneer de waardering van de archeologische resten laag is, hoeft geen verder archeologisch onderzoek te worden uitgevoerd. Het plangebied wordt 'vrijgegeven'. Wanneer de resten behoudenswaardig zijn, wordt in eerste instantie behoud in situ (ter plekke in de bodem) nagestreefd. Wanneer dit door de voorgenomen ontwikkelingen niet mogelijk is, wordt vervolgonderzoek uitgevoerd in de vorm van een opgraving of archeologische begeleiding. Vaak wordt deze fase gecombineerd uitgevoerd met het inventariserend veldonderzoek karterende fase. Opgraving (STAP 5c) Wanneer door de toekomstige ontwikkelingen aanwezige archeologische resten in de bodem niet behouden kunnen worden, wordt een opgraving uitgevoerd.

Tijdens de opgraving worden archeologische resten gedocumenteerd, gefotografeerd en bestudeerd. Hierdoor wordt informatie over het verleden zo goed mogelijk vastgelegd en behouden. Plan van Aanpak (PvA) (STAP 2a) Voor een booronderzoek is een Plan van Aanpak (PvA) noodzakelijk. Het PvA beschrijft hoe het veldwerk wordt uitgevoerd en uitgewerkt. Programma van Eisen (PvE) (STAP 2d of 5a) Voor het uitvoeren van een inventariserend veldonderzoek proefsleuven, archeologische begeleiding of opgraving is een Programma van Eisen (PvE) noodzakelijk. Het PvE beschrijft het doel, vraagstelling en uitvoeringsmethode van het archeologisch onderzoek. Dit document wordt beschouwd als basisdocument voor archeologisch veldonderzoek waarmee de inhoudelijke kwaliteit gewaarborgd wordt. Het PvE wordt goedgekeurd door het bevoegd gezag (gemeente, provincie of het rijk). Quickscan In een quickscan wordt geïnventariseerd of en waar archeologisch onderzoek moet worden uitgevoerd. Selectieadvies (STAP 3) In het selectieadvies wordt op archeologisch inhoudelijke argumenten het advies gegeven welke delen van het plangebied vrijgegeven kunnen worden voor verdere ontwikkeling en welke delen behouden of opgegraven moeten worden. Selectiebesluit (STAP 4) De bevoegde overheid (gemeente, provincie of soms het rijk) geeft op basis van het selectieadvies aan welke maatregelen genomen worden.

De bevoegde overheid kan van het selectieadvies afwijken indien zij dat nodig acht. Veldkartering Bij een veldkartering wordt het plangebied systematisch belopen om archeologische oppervlaktevondsten te verzamelen.

Bijlage 3: Boorprofielen

Legenda (NEN 5104 en ASB)

laaggrens (wordt bepaald voor de ondergrens van de beschreven laag)

" < 0,3 cm D 0,3 - < 3 cm E > 3 cm

scherpe overgang overgang geleidelijk diffuse overgang

amorfiteit veen (veraardheid)

? zwak amorf A matig amorf @ sterk amorf

niet tot zwak veraarde resten structuur nog zichtbaar sterk veraard, structuurloos

gezeefd traject

Projectnaam: Bosscheweg 240 Tilburg Projectnr. 473989.101

Boring:

1

Boring:

2

Datum:

6-2-2023

Datum:

6-2-2023

Boormeester:

Gerjan Sophie

Boormeester:

Gerjan Sophie

X-coördinaat:

135708,49

X-coördinaat:

135727,43

Y-coördinaat:

397197,26

Y-coördinaat:

397207,19

Maaiveldhoogte: NAP 13.927 m

Maaiveldhoogte: NAP 13.671 m 0

klinker

8

Edelmanboor, Klinker Zand, matig grof, zwak siltig, neutraalbeige, Edelmanboor, Opgebracht. Cunetzand

1350

0

tuin AAN-HORIZONT Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak humeus, zwak wortelhoudend, sporen puin, donkerbruin, Edelmanboor, Geroerd. Pu resten bovenin

1350

1300 ( 17 0)

1300 (1 92)

1250

1250 170

1200

200

Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak roesthoudend, licht geelbeige, Edelmanboor

(30)

1200

200

Boring:

3

Boring:

4

Datum:

6-2-2023

Datum:

6-2-2023

Boormeester:

Gerjan Sophie

Boormeester:

Gerjan Sophie

X-coördinaat:

135742,96

X-coördinaat:

135749,92

Y-coördinaat:

397177,76

Y-coördinaat:

397158,07

Maaiveldhoogte: NAP 13.878 m

1350

Maaiveldhoogte: NAP 13.826 m 0

klinker

0

klinker

8

Edelmanboor, Klinker

8

Edelmanboor, Klinker

(6 7)

Zand, matig fijn, zwak siltig, neutraalbeige, Edelmanboor, Opgebracht. Cunetzand

(52)

1350

Zand, matig fijn, zwak siltig, neutraalbeige, Edelmanboor, Opgebracht. Cunetzand

60 75

Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak humeus, donker grijsbruin, Edelmanboor, Geroerd

1300

1300 (70)

Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak humeus, donker grijsbruin, Edelmanboor, Geroerd

130

1250

(1 25)

1250

140 (30) 170

C-HORIZONT Zand, matig fijn, zwak siltig, geelbeige, Edelmanboor

1200 200

Boring:

5

Boring:

6

Datum:

6-2-2023

Datum:

6-2-2023

Boormeester:

Gerjan Sophie

Boormeester:

Gerjan Sophie

X-coördinaat:

135760,31

X-coördinaat:

135734,57

Y-coördinaat:

397142,79

Y-coördinaat:

397148,21

Maaiveldhoogte: NAP 13.851 m

1350

Maaiveldhoogte: NAP 13.837 m 0

klinker

0

klinker

8

Edelmanboor, Klinker

8

Edelmanboor, Klinker

(2 7)

Zand, matig fijn, zwak siltig, sporen puin, neutraalbeige, Edelmanboor, Opgebracht. Cunetzand, Veel gevlekt donker grijsbruin

(27)

Zand, matig grof, zwak siltig, sterk grindhoudend, matig puinhoudend, neutraalbeige, Edelmanboor, Opgebracht. Cunetzand. Gestaakt, ondoordringbaar, Veel gevlekt

35 (3 5) 70

Schaal: 1: 40

AC-HORIZONT Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak humeus, donker grijsbruin, Edelmanboor, Geroerd, Veel gevlekt geelbeige

Zand, matig fijn, zwak siltig, zwak humeus, sporen puin, donker grijsbruin, Edelmanboor, Geroerd. Gestaakt wel op leiding of riool, Weinig gevlekt licht geelbeige

1350

35

getekend volgens NEN 5104

Bijlage 4: Bouwtekeningen Bosscheweg

Kaartbijlagen

OPDRACHTGEVER

OPDRACHTGEVER

Over Antea Group Antea Group is het thuis van 1500 trotse ingenieurs en adviseurs. Samen bouwen wij elke dag aan een veilige, gezonde en toekomstbestendige leefomgeving. Je vindt bij ons de allerbeste vakspecialisten van Nederland, maar ook innovatieve oplossingen op het gebied van data, sensoring en IT. Hiermee dragen wij bij aan de ontwikkeling van infra, woonwijken of waterwerken. Maar ook aan vraagstukken rondom klimaatadaptatie, energietransitie en de vervangingsopgave. Van onderzoek tot ontwerp, van realisatie tot beheer: voor elke opgave brengen wij de juiste kennis aan tafel. Wij denken kritisch mee en altijd vanuit de mindset om samen voor het beste resultaat te gaan. Op deze manier anticiperen wij op de vragen van vandaag en de oplossingen voor morgen. Al 70 jaar.

Contactgegevens Beneluxweg 125 4904 SJ OOSTERHOUT Postbus 40 4900 AA OOSTERHOUT T. (0162) 487 000 E. margot.dehaan@anteagroup.nl

www.anteagroup.nl ISSN: 1570-6273 Copyright © 2023 Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd en/of openbaar worden gemaakt door middel van druk, fotokopie, Copyright © elektronisch of 2015 op welke wijze dan ook, Niets schriftelijke uit deze uitgave mag worden zonder toestemming van de verveelvoudigd en/of openbaar worden auteurs. gemaakt door middel van druk, fotokopie, elektronisch of op welke wijze dan ook, Disclaimer zonder schriftelijke toestemming de Antea Group aanvaardt op generlei van wijze auteurs. aansprakelijkheid voor schade welke voortvloeit uit beslissingen genomen op basis van de resultaten van archeologisch (voor)onderzoek.

Bijlage 2 Verkeersrapport herontwikkeling Bosscheweg Verkeersrapport herontwikkeling Bosscheweg

Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240 te Tilburg

projectnummer 0473989.100 definitief revisie 03 17 november 2023

www.anteagroup.nl

Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240 projectnummer 0473989.100 definitief revisie 03 17 november 2023

Auteurs A. Damen R. Verschelling

Opdrachtgever Maatschap Crossroads T.a.v. dhr. J. Roskam Parklaan 1 5061 JV Oisterwijk

Gecontroleerd R. Verschelling

datum 17 november 2023

beschrijving Definitief

vrijgave J. Heijmans

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Inhoudsopgave 1.

Inleiding

4

2.

Uitgangspunten

5

3.

Parkeerbehoefte

6

3.1 3.2 3.3

Huidige situatie Toekomstige situatie Fietsparkeren

6 7 9

4.

Deelmobiliteit

11

5.

Verkeersafwikkeling

14

5.1 5.2 5.2.1 5.3

Verkeersgeneratie Huidige situatie Toekomstige situatie Verkeersafwikkeling kruispunten

14 14 14 15

6.

Conclusie

16

Bijlagen

18

Bijlage 1: Doelgroep-kenmerken Bijlage 2: Cocon resultaten

18 19

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

1.

Inleiding Maatschap Crossroads is voornemens de locatie aan de Bosscheweg 236 t/m 240 in Tilburg te herontwikkelen, zie Figuur 1-1. Het voornemen is om op de locatie 49 appartementen alsmede een commerciële ruimte te realiseren. Op het moment is het terrein (deels) bestemd en in gebruik als bedrijventerrein. Om deze woningbouw mogelijk te maken, dient een nieuw bestemmingsplan te worden opgesteld. Voor het wijzigen van het bestemmingsplan zijn verschillende omgevingsonderzoeken nodig, verkeer en parkeren maakt hier onderdeel van uit. Dit rapport beschrijft het verkeerskundig onderzoek naar de parkeerbehoefte, verkeersgeneratie en toepassing van deelmobiliteit voor deze nieuw te bouwen woningen.

Figuur 1-1 Locatie plangebied

blad 4 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

2.

Uitgangspunten Om de parkeerbehoefte, verkeersgeneratie en toepassing van deelmobiliteit te berekenen zijn de volgende uitgangspunten gebruikt. Algemeen • Het plangebied heeft een oppervlakte van circa 0,4 ha. • De huidige invulling van het plangebied betreft: o 2 woningen: oppervlakte > 130 m2 bvo o 3 woningen: oppervlakte < 70 m2 bvo o Automaterialenhandelaar ca. 1.000 m2 bvo, waarvan: & 300 m2 bvo winkel & 700 m2 bvo werkplaats • De ontwikkeling voorziet in de realisatie van 49 woningen waarvan:

•

Type woning

Aantal

Oppervlakte

Dure koopwoning

2

125 > m² GO

Dure koopwoning

4

100 125 m² GO

Dure koopwoning

4

90 100 m² GO

Dure huurwoning

5

70 75 m² GO

Middeldure koopwoning

19

70 75 m² GO

Middeldure huurwoning

15

70 75 m² GO

Daarnaast voorziet de ontwikkeling in 555 m 2 commerciële ruimte. Hierbij wordt uitgegaan van commerciële dienstverlening (met baliefunctie).

Parkeren • De parkeerberekeningen zijn gemaakt op basis van de van Parkeernormen Tilburg 2023. • Uitgangspunt voor deze ontwikkeling is zone C. Verkeersgeneratie • De berekeningen voor de verkeersgeneratie zijn gemaakt op basis van kencijfers van CROW-publicatie • •

bevindt. Bij de berekeningen is uitgegaan van de maximale waarde van de bandbreedte van de verkeersgeneratie.

Verkeersafwikkeling • De effecten van het plan op de verkeersafwikkeling is getoetst op twee kruispunten, namelijk: o Bosscheweg Lovense Kanaaldijk Hoevense Kanaaldijk o Bosscheweg Jules Verneweg • Beide kruispunten zijn geregeld met verkeerslichten (VRI), voor de toetsing van de verkeersafwikkeling 19, Goudappel Coffeng) leidend. • Maximale cyclustijd: 90 seconden voor kruispunten met 3 takken, 120 seconden voor kruispunten met 4 takken; • Maximale conflictbelasting: 95% • Bron verkeerscijfers: Verkeersmodel BBMA, regio Midden-Brabant, versie 2022. Prognosejaar 2040.

blad 5 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

3.

Parkeerbehoefte In dit hoofdstuk wordt de huidige parkeerbehoefte van het plangebied berekend op basis van het gemeentelijke beleid. Vervolgens wordt hetzelfde gedaan voor de toekomstige situatie. Daarnaast wordt de parkeerbehoefte voor de fiets inzichtelijk gemaakt.

3.1

Huidige situatie In de huidige situatie kent het plangebied twee functies. Aan de Bosscheweg bevinden zich vijf woningen. Deze woningen voldoen niet aan de eisen voor sociale huur of middeldure huur en vallen daarmee automatisch onder dure huur. Het overige terrein is in gebruik door een autohandelaar. Tabel 3-1 toont de parkeerbehoefte van deze functies. In totaal zijn 18 parkeerplaatsen vereist waarvan 7 voor de woningen en 11 voor de autohandelaar. Functie Woning Totaal woningen

Typologie Nota Parkeernormen Huurwoning duur

Autohandelaar

Commerciële dienstverlening met baliefunctie Autohandelaar Bedrijf arbeidsextensief Totaal autohandelaar

Aantal/ m2 bvo 5 5

Parkeernorm bewoners 1,2

bezoek 0,2

300

2,0 /100 m2 bvo

20%

700 1.000

0,7 / 100 m2 bvo

5%

Totaal (afgerond)

Parkeerbehoefte bewoners bezoek 6 1 6 1

Totaal 7 7

4,8 4,8 9,6

1,2 0,2 1,4

7,2 5,1 11,0

15,6

2,4

18

Tabel 3-1 Parkeerbehoefte huidige situatie

De parkeerbehoefte van de autohandelaar kan opgevangen worden op eigen terrein. De huidige woningen zijn basis van de aanwezigheidspercentages van woningen (zowel bewoners als bezoek) is in Tabel 3-2 de maximale perkeerbehoefte in de Bosscheweg berekend. Deze bedraagt op de drukste momenten (werkdag avond) (naar boven afgerond) 7 parkeerplaatsen. Aanwezigheidspercentages Woningen bewoners Woningen bezoek

werkdag Ochtend 50% 10%

Middag 50% 20%

Avond 90% 80%

Nacht 100% 0%

koop avond 80% 70%

Zaterdag Middag Avond 60% 80% 60% 100%

zondag middag 70% 70%

Woningen bewoners Woningen bezoek Totaal (afgerond)

3,0 0,1 4

3,0 0,2 4

5,4 0,8 7

6,0 0 6

4,8 0,7 6

3,6 0,6 5

4,2 0,7 5

4,8 1 6

Tabel 3-2 Parkeerbehoefte huidige situatie in Bosscheweg

In de Nota Parkeernormen (2023 wordt benoemd dat het eventuele tekort aan parkeerplaatsen in de huidige situatie niet gecompenseerd hoeven te worden in de toekomstige situatie. Het uitgangspunt is dat door de bouwontwikkeling de parkeerdruk op het maatgevende moment in de directe omgeving niet nadelig wordt beïnvloed. Voor onderhavig ontwikkeling betekent dit dat maximaal 7 parkeerplaatsen welke vanuit de ontwikkeling in de toekomstige situatie benodigd zijn aan de Bosscheweg, van de parkeerbehoefte mogen worden afgehaald, omdat de huidige parkeerbehoefte van de woningen aan de Bosscheweg komen te vervallen.

blad 6 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

3.2

Toekomstige situatie In de toekomstige situatie worden op de locatie 49 appartementen en 555 m 2 bvo aan commerciële ruimte gerealiseerd. Tabel 3-3 toont de bijbehorende parkeerbehoefte van deze ontwikkeling. In totaal zijn (afgerond) 76 parkeerplaatsen vereist. Hiervan zijn 65 parkeerplaatsen benodigd voor de woningen (bewoners) en commerciële ruimte (personeel) en 11 parkeerplaatsen voor bezoek. Typologie Nota Parkeernormen Koopwoning duur Huurwoning duur Koopwoning middelduur Huurwoning middelduur Commerciële dienstverlening met baliefunctie Totaal ontwikkeling (afgerond)

Aantal/ m2 bvo 10 5 19 15

Parkeernorm bewoners bezoek 1,3 0,2 1,2 0,2 1,1 0,2 1,0 0,2

Parkeerbehoefte bewoners bezoek 13,0 2,0 6,0 1,0 20,9 3,8 15,0 3,0

Totaal 15,0 7,0 24,7 18,0

555 m2

2 / 100 m2 bvo

8,9

2,2

11,1

64

12

75,8

20%

Tabel 3-3 Parkeerbehoefte toekomstige situatie

De ontwikkeling voorziet in een parkeerterrein op eigen terrein, welke via de Lovense Kanaaldijk ontsloten wordt, zie Figuur 3-1. Dit parkeerterrein is deels afgesloten met een hek (ter hoogte van rode lijn op de afbeelding) om de sociale veiligheid van de locatie te waarborgen. Het terrein achter het hek is alleen toegankelijk voor bewoners en personeel van de commerciële ruimte. Dit g zijn 7 parkeerplaatsen gesitueerd voor het hek. Deze parkeerplaatsen zijn openbaar toegankelijk en door bezoek van de woningen en commerciële ruimten te gebruiken. In totaal biedt de parkee

Figuur 3-1 Ontsluiting en parkeervoorziening

blad 7 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Door de verschillende functies is dubbelgebruik van de parkeerplaatsen mogelijk. Tabel 3-4 toont de aanwezigheidspercentages en parkeerbehoefte van de woningen en commerciële ruimte (bewoners en personeel). Op de drukste momenten (werkdagnacht) zijn 55 parkeerplaatsen vereist. Daarmee is er een tekort van 4 parkeerplaatsen voor het afgesloten deel van het parkeerterrein in de nacht. Op alle andere momenten is er geen tekort. Indien de parkeerplaats vol is kunnen bewoners/personeel in het openbare gedeelte, buiten het hek, van het parkeerterrein parkeren. Aanwezigheidspercentages Woningen bewoners Commerciële ruimte (personeel)

werkdag Ochtend 50% 100%

Middag 50% 100%

Avond 90% 5%

Nacht 100% 0%

koop avond 80% 40%

Zaterdag Middag Avond 60% 80% 100% 0%

zondag middag 70% 0%

Woningen bewoners Commerciële ruimte (personeel)

27,5 8,9

27,5 8,9

49,4 0,4

54,9 0,0

43,9 3,6

32,9 8,9

43,9 0,0

38,4 0,0

Parkeerbehoefte privé (afgerond) Capaciteit parkeerplaats privé Tekort parkeerplaats privé

36 51 0

36 51 0

50 51 0

55 51 4

47 51 0

42 51 0

44 51 0

38 51 0

Tabel 3-4 parkeerbehoefte privé terrein

Tabel 3-5 toont de aanwezigheidspercentages en parkeerbehoefte van de bezoekers van de woningen en commerciële ruimte. Deze zullen allemaal van de openbaar toegankelijke parkeerplaatsen op het terrein en langs de Bosscheweg gebruik maken. Daarbij komt ook in de nacht de parkeervraag vanuit de bewoners/personeel erbij (die niet op het afgesloten deel kunnen staan). Er zijn in totaal drie momenten waarop de parkeerbehoefte niet op eigen terrein (op de 7 parkeerplaatsen voor het hek) opgelost kan worden. Op deze momenten kan gebruik worden gemaakt van de parkeerplaatsen langs de Bosscheweg welke beschikbaar komen door de sloop van de huidige woningen. • Op het drukste moment (zaterdag avond) zijn 10 parkeerplaatsen in de openbare ruimte vereist. Op Langs de Bosscheweg kunnen de andere 3 zijn dan nog 4 parkeerplaats beschikbaar. • Gedurende de (werkdag en koop-) avond is er vanuit de ontwikkeling een parkeerbehoefte van 8 parkeerplaatsen in de openbare ruimte. Langs de Bosscheweg zal daardoor gebruik gemaakt worden van 1 parkeerplaats. 6 parkeerplaatsen blijven beschikbaar. • Op zaterdag middag zijn 9 parkeerplaatsen vereist in de openbare ruimte. Langs de Bosscheweg zal daardoor gebruik gemaakt worden van 2 parkeerplaatsen en blijven 5 parkeerplaatsen beschikbaar. Op alle andere momenten kan de (openbare) parkeerbehoefte voorzien worden op eigen terrein.

Daarmee volstaat de parkeercapaciteit van de gehele ontwikkeling. Aanwezigheidspercentages Woningen bezoek Commerciële ruimte (bezoek)

werkdag Ochtend 10% 100%

Middag 20% 100%

Avond 80% 5%

Nacht 0% 0%

koop avond 70% 40%

Zaterdag Middag Avond 60% 100% 100% 0%

zondag middag 70% 0%

Woningen bezoek Commerciële ruimte (bezoek)

1,0 2,2

2,0 2,2

7,8 0,1

0,0 0,0

6,9 0,9

5,9 2,2

9,8 0,0

6,9 0,0

Tekort vanuit bewoners/personeel Totale parkeerbehoefte openbaar

0 3,2

0 4,2

0 8,0

4 4,0

0 7,7

0 8,1

0 9,8

0 6,9

4

5

7

4

7

7

7

7

0

0

1

0

1

2

3

0

Parkeerbehoefte eigen terrein openbaar (afgerond) Parkeerbehoefte Bosscheweg (afgerond) Tabel 3-5 Parkeerbehoefte openbaar terrein

blad 8 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

3.3

Fietsparkeren Bewoners Naast parkeernormen voor de auto wordt in de Parkeernota ook gewezen op het belang van fietsparkeerplaatsen. Voor het vereiste aantal fietsparkeervoorzieningen van deze ontwikkeling wordt, in overeenstemming met de gemeente Tilburg, gebruik gemaakt van de Bouwbrief 1 van de gemeente Amsterdam. Hieronder wordt de toepassing van deze bouwbrief voor onderhavige ontwikkeling toegelicht. Het Bouwbesluit stelt in artikel 4.31, lid 1, voor woningen een individuele fietsenberging verplicht van 5 m². In de Bouwbrief wordt toegelicht dat een gemeenschappelijke fietsenberging in combinatie met een inpandige berging bij de woning als gelijkwaardig aan een individuele fietsenberging conform het Bouwbesluit wordt beschouwd. Een aantal aspecten zijn hierbij van belang: het aantal fietsplekken per woning, de eisen aan de inpandige beging in de woning, de bereikbaarheid en het beheer van de gemeenschappelijke fietsenbeging. • Het aantal fietsplekken per woning moet voldoen aan Tabel 3-6. Het is daarbij toegestaan om dubbele fietsenrekken toe te passen. Er dienen echter wel altijd twee plekken per woning in een laag rek beschikbaar te zijn. • Volgens het bouwbesluit is een fietsenberging ook bedoel voor het opbergen van spullen. Deze moet minimaal 2,7 m2 zijn, exclusief benodigde oppervlak van (warmte)installaties.

Deze wordt bij onderhavig ontwikkeling voorzien bij de woning. • Daarnaast worden in het bouwbesluit eisen gesteld aan een makkelijk bereikbare gemeenschappelijke fietsenberging. Deze eisen zijn terug te vinden in de bouwbrief. Bij het indienen van het bouwplan zal een omgevingsvergunning worden ingediend om aanspraak te maken van deze regeling. Hierbij zal een onderbouw worden toegevoegd ten aanzien van de bereikbaarheid van deze fietsenstalling. • Tot slot stelt de bouwbrief eisen aan het beheer. Aan deze eisen zal voldaan worden. Gebruiksoppervlakte woning (GO) (m2) < 50 > 50 - < 75 > 75 - < 100 > 100 > 125

Aantal plekken in fietsrek 2 3 4 5 6

Benodigde interne berging (m2) n.v.t. 2,7 2,7 2,7 2,7

Tabel 3-6 Vereiste aantal plekken per woning

Op basis van bovenstaande uitgangspunt zijn voor onderhavig ontwikkeling in totaal 165 fiets parkeerplaatsen benodigd voor de bewoners, zie ook Tabel 3-7. Hiervan dienen er tenminste 98 in een laag rek gestald te kunnen worden. De ontwikkeling voorziet in een inpandige fietsenstalling welke toegankelijk is voor de bewoners. Deze biedt plek aan 170 fietsen, waarvan 98 in een laag rek. Tevens kunnen in deze stalling 6 buitenmodelfietsen (bakfietsen, scooters, e.d.) gestald worden. Type woning Dure koopwoning Dure koopwoning Dure koopwoning Dure huurwoning Middeldure koopwoning Middeldure huurwoning Totaal

Oppervlakte 125 > m² GO 100 125 m² GO 90 100 m² GO 70 75 m² GO 70 75 m² GO 70 75 m² GO

Aantal 2 4 4 5 19 15 49

Parkeernorm 6 5 4 3 3 3

Parkeerbehoefte 12 20 16 15 57 45 165

Tabel 3-7 Fietsparkeerbehoefte bewoners ontwikkeling

1 https://www.fietsberaad.nl/getmedia/7e02c7f5-9816-4443-896c-238cc554c421/2015_Gemeenschappelijke-fietsenberging-bij-een-

woongebouw-Amsterdam.pdf.aspx?ext=.pdf

blad 9 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Commerciële ruimte en bezoek De bouwbrief stelt geen eisen aan fietsparkeervoorzieningen voor bezoek en overige functies. De gemeente Tilburg kent hiervoor haar eigen normen welke benoemd staan in de Nota Parkeernormen (2023). Hieronder wordt de verwachte stallingsbehoefte voor bezoek van de woningen en de commerciële ruimten toegelicht. De Nota gaat uit van 0,2 fietsparkeervoorziening voor bezoek per woning. Voor de stallingsbehoefte van de commerciële ruimte (met baliefunctie) wordt in de Nota onderscheid gemaakt in de parkeerbehoefte voor personeel (2,0 stallingsplaats per 100 m2 bvo) en bezoek (6 stallingsplaatsen per balie). Gezien de beoogde functies binnen de commerciële ruimte (gericht op zakelijke dienstverlening, zoals verhuur- en reparatiebedrijven, drukker en uitzendbureaus) wordt verwacht dat het aandeel bezoek (klanten) lager zal is het verantwoord om het aantal stallingsplaatsen per balie bij te stellen naar 2 plaatsen. Het aanbevolen aantal stallingsplaatsen voor personeel wordt wel gehandhaafd. Tabel 3-8 toont de fietsparkeerbehoefte voor het bezoek van de woningen en commerciële ruimten (personeel + bezoek). In totaal zijn (afgerond) 23 fietsparkeerplaatsen vereist wanneer geen dubbelgebruik wordt toegepast. Functie Woningen bezoek Commerciële ruimten (personeel) Commerciële ruimten (bezoek) Totaal (afgerond)

Aantal/ m2 bvo 49 woningen 555 m2 bvo 1 balie

Parkeernorm 0,2 / woning 2 / 100 m2 2 per balie

Parkeerbehoefte 9,8 11,1 2 22,9

Tabel 3-8 Parkeerbehoefte fiets bezoek en commerciële ruimten

, omdat gebruikers van verschillende functies op andere momenten aanwezig zijn. Tabel 3-9 toont het aantal vereiste stallingsplaatsen voor de ontwikkeling, rekening houdend met dit dubbelgebruik. Op het drukste moment (zaterdagmiddag) zijn in totaal 19 stallingsplaatsen vereist. De ontwikkeling voorziet in 4 nietjes waar 8 fietsen gestald kunnen worden bij de commerciële ruimten. Daarnaast worden 10 nietjes voorzien waar 20 fietsen gestald kunnen worden bij de hoofdentree van het appartementencomplex. Daarmee biedt de ontwikkeling plek aan 28 fietsen waarmee voorzien wordt in de parkeerbehoefte. Aanwezigheidspercentages Woningen bezoek Commerciële ruimte (personeel + bezoek)

werkdag Ochtend 10% 100%

Middag 20% 100%

Avond 80% 5%

Nacht 0% 0%

koop avond 70% 40%

Zaterdag Middag Avond 60% 100% 100% 0%

zondag middag 70% 0%

Woningen bezoek Commerciële ruimte (personeel) Commerciële ruimte (bezoek) Totaal (afgerond)

1,0 11,1 2,0 15

2,0 11,1 2,0 16

7,8 0,6 0,1 9

0,0 0,0 0,0 0

6,9 4,4 0,8 13

5,9 11,1 2,0 19

6,9 0,0 0,0 7

9,8 0,0 0,0 10

Tabel 3-9 Fietsparkeerbehoefte

blad 10 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

4.

Deelmobiliteit Deelmobiliteit, of Mobility as a Service (MaaS), biedt kansen tot het verlagen van de parkeerbehoefte bij nieuwe - en deelfietsmobiliteit in Neder van de hand doen (het waargenomen effect) en aan de andere kant doordat de aanschaf van een extra auto wordt voorkomen (het niet-waargenomen effect). Jorritsma et al. (2015) hebben een schatting gemaakt voor Nederland, waarbij ze zowel het waargenomen als het niet-waargenomen effect meten. Ze komen uit op een reductie van het autobezit van 30% vanaf het moment dat mensen beginnen met autodelen. Gebruikers Volgens het KiM (2021) kunnen aan de Nederlanders met een positieve houding ten opzichte van autodelen een aantal kenmerken worden gekoppeld. Vaak zijn het jongeren, stedelingen, hoogopgeleiden, alleenstaanden, en mensen die op dit moment geen auto bezitten het sterkst vertegenwoordigd. Ook mensen die in een appartement wonen, mensen die in een omgeving met goede alternatieven voor de auto wonen of zouden willen wonen, en mensen die verder moeten lopen van hun voordeur naar een parkeerplaats, staan vaker open voor autodelen. Veel van deze factoren zijn gerelateerd aan stedelijkheid. Van de mensen die weleens autodelen, is meer dan de helft tussen de 31 en 50 jaar oud, en iets minder dan 1/3 is jonger dan 30 jaar oud. Verder maken alleenstaanden (oudere) paren zonder kinderen en gezinnen met jongere

Het belangrijkste motief voor het gebruik van de deelauto is de financiële kosten van een privéauto. Door de eigen auto weg te doen en daarvoor in plaats de deelauto te gebruiken, kunnen zij de kosten van autobezit uitsparen, en afhankelijk van het type deelauto kunnen ook de parkeerkosten lager zijn. Daarnaast noemen gebruikers het gemak van de deelauto, met name in vergelijking met andere alternatieven zoals openbaar vervoer en de fiets. De belangrijkste bestemmingen van het gebruik van een deelauto is bezoek aan vrienden/familie (zie Figuur 4-1). Andere belangrijke verplaatsingsmotieven zijn een dagje uit, zakelijke trips, winkelen, en het wegbrengen of ophalen van kinderen of boodschappen doen. Particuliere gebruikers gebruiken de deelauto vooral voor de langere afstand, waarbij de helft van de verplaatsingen langer is dan 30 km. Bij zakelijk deelautogebruik is 50% van de verplaatsingen langer dan 43 km.

Figuur 4-1

blad 11 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Factoren onderstaande Tabel 4-1 is toegelicht in hoeverre deze factoren van toepassing zijn op de ontwikkeling aan de Bosscheweg. Factor Het lokale verkeersen vervoersbeleid

Zichtbaarheid, omvang van het combinatie met bebouwingsdichtheid Doelgroep ontwikkeling

Gemak en flexibiliteit van het systeem Aanbod aan alternatief vervoer

Mede-eigenschap

Omschrijving Duidelijk op de deelauto afgestemd parkeerbeleid, zoals gereguleerd parkeren, speciale parkeerplaatsen

beschikbaarheid hiervan dat (in de omgeving) wordt aangeboden in relatie met het aantal (potentiële) gebruikers. Potentiële doelgroepen voor stedelingen, hoogopgeleiden, kleine huishoudens, en mensen die op dit moment geen auto bezitten. De kosten en gemak voor het gebruik van een deelauto, ook bij pech, boetes, etc. combinatie met andere modaliteiten gebruikt, waaronder openbaar vervoer.

Door eigenschap van de deelauto onderdeel uit te laten maken van huur-/koopcontract zullen bewoners zich mede-eigenaar voelen en eerder geneigd te zijn hiervan gebruik te maken.

Situatie Bosscheweg In de omgeving van de ontwikkeling is geen sprake van gereguleerd parkeren (vergunningsgebied), waardoor er voor bewoners geen noodzaak is om een deelauto te gebruiken, omdat men de privé- auto gewoon kwijt kan. Dit is afhankelijk van de invulling door de ontwikkelaar/ aanbieder van het deelautosysteem, maar gezien het beperkte woningbouwprogramma van de ontwikkeling is de haalbaarheid hiervan onzeker. Op het moment wordt in de wijk Armhoef (overzijde kanaal op circa 500m afstand) een deelauto aangeboden via MyWheels. De ontwikkeling richt zich zowel op starters, doorstromers (gezinnen) en senioren, veelal in het hogere segment. Slechts voor een deel van deze doelgroepen is een deelauto interessant. Dit is afhankelijk van de invulling door de ontwikkelaar/ aanbieder van het deelautosysteem. Op 400m (4 min lopen) bevindt zich een bushalte -Hertogenbosch en Uden bereikt kunnen worden. Station Tilburg bevindt zich op 2 km afstand (8 min fietsen) van de ontwikkellocatie. Binnen het uur zijn steden als Breda, -Hertogenbosch, Nijmegen en Eindhoven te bereiken. Dit is afhankelijk van de invulling door de ontwikkelaar/ aanbieder van het deelautosysteem, maar gezien het relatief beperkte woningbouwprogramma van de ontwikkeling is de haalbaarheid hiervan onzeker.

Tabel 4-1 Invloedsfactoren gebruik en succes deelauto's

Reductie parkeerbehoefte onderzoeken geven aan tussen de één en vijf. Het gemeentelijk parkeerbeleid van de gemeente Tilburg kent geen -/MaaS-concepten worden toegepast. Bij het indienen van een vergunningsaanvraag voor een bouwplan dient de initiatiefnemer te onderbouwen op welke wijze deze "Mobility as a Service"- concepten worden ingezet en welk verwacht effect dit heeft op de parkeerbehoefte van de toekomstige bewoners. Op basis van landelijke OViN/ODiN-data 2 is voor onderhavig ontwikkeling een inschatting gemaakt van de Het OViN/ODiN is een langlopend nationaal onderzoek sinds 2010, waarin personen gevraagd worden om hun dagelijkse mobiliteit/verplaatsingen bij te houden. De dataset bevat niet alleen verplaatsings- en omgevingskenmerken, maar ook socio-economische eigenschappen van de persoon die de verplaatsing maakt, evenals het huishouden waar deze persoon deel van uitmaakt. Dit biedt de mogelijkheid om het te verwachten gedrag verder te specificeren naar huishoudeigenschappen, zoals de beoogde doelgroep van een specifieke ontwikkeling.

2 Onderzoek Verplaatsingen in Nederland (OViN) / Onderweg in Nederland (ODiN)

blad 12 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Op basis van statistische analyse van OViN/ODiN-data kan worden gesteld dat voor de stedelijkheidsgraad 3 van onderhavig ontwikkeli reduceren. Rekening houdend met de doelgroepen4 die in deze ontwikkeling zullen gaan wonen wordt verwacht dat dit reductiepercentage maximaal verhoogd kan worden tot 4%. Dat zijn voor onderhavige ontwikkeling circa 4 parkeerplekken op basis van de gemeentelijke parkeernormen (paragraaf 3.2). Aangenomen dat er 2 dee vereist zijn om het aanbod van een deelauto voor bewoners te garanderen kunnen maximaal netto 2 plekken gereduceerd worden. geacht en biedt daarom weinig meerwaarde, zeker aangezien de toekomstige parkeerbehoefte binnen de beschikbare capaciteit past.

3

De stedelijkheid is vastgesteld op basis van het aantal aanwezige personen binnen een straal van 3km van de locatie. Voor onderhavig

4 Informatie over de doelgroepen is aangeleverd door de ontwikkelaar en vertaald naar de benodigde informatie welke te vinden is in

bijlage 1.

blad 13 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

5.

Verkeersafwikkeling Dit hoofdstuk behandelt de verkeerseffecten van het plan op de doorstroming. Om de verkeerseffecten van het plan te kunnen beoordelen is als eerste de verkeersgeneratie in beeld gebracht voor zowel de huidige als de toekomstige situatie. Vervolgens is gekeken naar de verkeerafwikkeling op de nabijgelegen kruispunten.

5.1

Verkeersgeneratie Door de veranderende functies in het plangebied verandert ook de verkeersgeneratie. Op basis van kencijfers van het CROW (publicatie 381 Toekomstbestendig parkeren) is dit verschil inzichtelijk gemaakt. Voor het berekenen

van CBS-data, maar wordt aangesloten bij het gemeentelijk beleid en wordt een worst-case beeld geschetst. Bij het gebruik van de kengetallen is tevens de bovenkant van de bandbreedte aangehouden, waarmee een worstcase beeld geschetst wordt.

5.2

Huidige situatie Tabel 5-1 toont de verkeersgeneratie van het plangebied in de huidige situatie. Deze komt neer op circa 136 mvt (motorvoertuigen)/weekdag. Om het aantal verkeersbewegingen om te rekenen van weekdagcijfers naar werkdagcijfers moeten de mvt van de woningen vermenigvuldigd worden met 1,11 en die van de autohandelaar met 1,33. Dit resulteert in een verkeersgeneratie van 174 mvt per werkdag. Functie

Typologie parkeernota

Typologie CROW

Woning Autohandelaar

Huurwoning duur Commerciële dienstverlening met baliefunctie Bedrijf arbeidsextensief

Huur, app, duur Commerciële dienstverlening Bedrijf arbeidsintensief/ bezoekersintensief

Autohandelaar

Aantal/ m2 bvo 5 300 700 m2

Kencijfer 6 11,8 / 100 m2 10,1 / 100 m2

Totaal weekdag (afgerond) Totaal werkdag (afgerond)

Verkeersgeneratie 30 35,4 70,7 136 174

Tabel 5-1 Verkeersgeneratie huidige situatie

5.2.1

Toekomstige situatie Tabel 5-2 toont de verkeersgeneratie van het plangebied in de toekomstige situatie. Deze komt neer op circa 324 mvt/weekdag, een toename van 188 mvt/etm ten opzichte van de huidige situatie. Omgerekend naar werkdag geneert het plangebied circa 374 mvt/etm, een toename van 200 mvt/etm. De ontwikkeling wordt in de toekomstige situatie ontsloten via de Loevense Kanaaldijk. Functie

Typologie CROW

Kencijfer

Koop, appartement, duur Huur, appartement, duur

Aantal/ m2 bvo 20 13

7,5 6

Verkeersgeneratie 80 78

Koopwoning duur Huurwoning duur Koopwoning middelduur Huurwoning middelduur Totaal woningen

Koop, appartement, midden

3

6

18

Huur, appartement, midden/goedkoop (incl. sociale huur)

3

4

18

Commerciële ruimte

Commerciële dienstverlening met baliefunctie

49

Totaal weekdag (afgerond) Totaal werkdag (afgerond)

555

258 11,8

65,5 324 374

Tabel 5-2 Verkeersgeneratie toekomstige situatie

blad 14 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

5.3

Verkeersafwikkeling kruispunten Om de verkeerseffecten van de ontwikkeling van de Bosscheweg te toetsen is gekeken naar de verkeersafwikkeling van kruispunten die dichtbij het plangebied liggen. Binnenstedelijk zijn kruispunten maatgevend voor de doorstroming van een netwerk, omdat deze vaak de grootste knelpunten vormen. Gekeken is naar twee kruispunten die maatgevend zijn voor de verkeersafwikkeling in van het plan. Het gaat daarbij om de kruispunten Bosscheweg Lovense Kanaaldijk Hoevense Kanaaldijk (4 takken) en Bosscheweg Jules Verneweg (3 takken). Beide kruispunten zijn geregeld met verkeerslichten (VRI). Op andere kruispunten is de verkeersafwikkeling niet getoetst omdat het verkeer van het plan is opgenomen in het heersende verkeersbeeld. Als basis voor de verkeersafwikkeling zijn de verkeerscijfers uit het verkeersmodel BBMA Midden-Brabant5 voor het prognosejaar 2040 gehanteerd. Hierin zijn de volgende ontwikkelingen meegenomen die impact hebben op de berekening: Spaendonck (Enschotseweg) woningbouw, Piushaven woningbouw, (Her)ontwikkelingen Stationsgebied, Oostflank, verbreding A58 en aanpassing knooppunt De Baars.

Voor de berekening van het effect van de ontwikkeling op de verkeersafwikkeling van de kruispunten is de referentiesituatie (zonder verkeersgeneratie vanuit ontwikkeling) vergeleken met de plansituatie (met verkeersgeneratie vanuit ontwikkeling), zie ook Tabel 5-3. Situatie Referentiesituatie Plansituatie

Bron verkeersgegevens BBMA verkeersmodel versie 2019 prognosejaar 2040. BBMA verkeersmodel versie 2019 prognosejaar 2040 + verkeersgeneratie Bosscheweg zoals berekend in dit onderzoek.

Tabel 5-3 Berekeningswijze verkeersafwikkeling ontwikkeling

Voor VRI s wordt getoetst op cyclustijd in seconden. Zoals vermeld in de uitgangspunten (hoofdstuk 2) wordt als grenswaarde 90 seconden gehanteerd voor de Jules Verneweg en 120 seconde voor de Kanaaldijk. In Tabel 5-4 is de cyclustijden voor de referentie en de plansituatie weergegeven. In bijlage 2 zijn de resultaten te zien voor beide kruispunten en alle vier de situaties (referentie/ plansituatie en ochtend- / avondspits). Deze bevatten de intensiteitsgegevens in 2040, toename door ontwikkeling per richting, cyclustijd, conflict belasting, wachtrijlengte, etc. Kruispunt Bosscheweg Lovense Kanaaldijk Hoevense Kanaaldijk Bosscheweg Jules Verneweg

Referentiesituatie Ochtendspits Avondspits 43 s 42 s 45 s

50 s

Plansituatie Ochtendspits Avondspits 43 s 42 s 45 s

50 s

Tabel 5-4: verkeersafwikkeling kruispunten Bosscheweg (cyclustijden in seconden)

Uit de kruispuntberekeningen komt naar voren dat zowel in de referentiesituatie als de plansituatie de verkeersafwikkeling op beide kruispunten ruim voldoende is. Voor beide kruispunten in zowel de ochtend- als de avondspits liggen de cyclustijden ruim onder de gestelde grenswaarde van 90 respectievelijk 120 seconden. De bijdrage van het plan in de spitsen is zelfs te klein om tot een zichtbaar verkeerseffect te komen, voor beide situaties blijven de cyclustijden gelijk. Gesteld kan worden dat de ontwikkeling van de Bosscheweg niet leidt tot doorstromingsknelpunten.

5 Verkregen via provincie Noord-Brabant in februari 2023. Het basisjaar van dit model is 2019, maar voor berekening is het modeljaar 2040

gebruikt.

blad 15 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

6.

Conclusie In dit rapport is de parkeerbehoefte en verkeersgeneratie van onderhavig ontwikkeling inzichtelijk gemaakt. n onderzocht. In dit hoofdstuk worden de conclusies en aanbevelingen samengevat. Parkeren auto In de huidige situatie kent het plangebied twee functies. Aan de Bosscheweg bevinden zich vijf woningen. Het overige terrein is in gebruik door een autohandelaar. De huidige woningen zijn niet voorzien van een eigen oprit Bosscheweg. Rekening houdend met aanwezigheidspercentages bedraagt de maximale parkeerbehoefte op het drukste moment (werkdag avond) 7 parkeerplaatsen. Deze parkeerplaatsen mogen in de toekomstige situatie van de parkeerbehoefte in de openbare ruimte worden afgehaald, omdat de parkeerbehoefte van deze woningen vervalt. De ontwikkeling voorziet in een parkeerterrein op eigen terrein welke via de Lovense Kanaaldijk ontsloten wordt. Dit parkeerterrein is deels afgesloten met een hek en is alleen toegankelijk voor bewoners en personeel van de commerciële ruimte. Dit gedeelte van het parkeerterrein b parkeerplaatsen gesitueerd voor het hek. Deze parkeerplaatsen zijn openbaar toegankelijk en door bezoek van de woningen en commerciële ruimten te gebruiken. Rekening houdend met aanwezigheidspercentages bedraagt de maximale parkeerbehoefte op het drukste moment (werkdag avond) 58 parkeerplaatsen.

Hiervan zijn 49 plaatsen bestemd voor bewoners van de woningen, 1 voor personeel van de commerciële ruimte en 8 voor bezoekers (zowel van bewoners als commerciële ruimte). Voor het afgesloten deel van het parkeerterrein, welke alleen toegankelijk is voor bewoners en personeel, is er op dit tijdstip een overschot van 1 parkeerplaatsen op de privé parking. Voor bezoek van de woningen en commerciële ruimten zullen alle parkeerplaatsen op eigen terrein en één parkeerplaats langs de Bosscheweg gebruikt worden. Gedurende de (werkdag) nacht bedraagt de parkeerbehoefte van de ontwikkeling 55 parkeerplaatsen. Deze behoefte is volledig afkomstig van de bewoners van de woningen. De andere functies kennen geen parkeerbehoefte gedurende de nacht. Daarmee is de privé parking volledig bezet. De overige 4 geparkeerd worden op de openbare parkeerplaatsen op eigen terrein (voor het hek). Daarmee is er genoeg ruimte om de parkeervraag van de gehele ontwikkeling op te vangen en volstaat de parkeercapaciteit van de gehele ontwikkeling. Parkeren - fiets Naast parkeernormen voor de auto wordt in de Parkeernota ook gewezen op het belang van fietsparkeerplaatsen. Voor het bewonersgedeelte voorziet de ontwikkeling in een gemeenschappelijke fietsenberging in combinatie met een inpandige berging bij de woning. Hiermee wordt voldaan aan het bouwbesluit.

In totaal moet de gemeenschappelijke fietsenstalling voor bewoners en personeel plek bieden aan 165 fietsen. Hiervan dienen er tenminste 98 in een laag rek gestald te kunnen worden. De rest van de fietsen (78) mogen ook in een hoog rek gestald worden. Daarnaast moet voorzien worden in stallingsplekken voor de commerciële ruimte (personeel) en bezoek (zowel van bewoners als commerciële ruimte). In de openbare ruimte dienen voor de commerciële ruimte (personeel en bezoek) en de woningen (bezoek) 19 fietsparkeerplekken gerealiseerd te worden. De ontwikkeling voorziet in een inpandige fietsenstalling welke toegankelijk is voor de bewoners. Deze biedt plek aan 170 fietsen, waarvan 98 in een laag rek. Tevens kunnen in deze stalling 6 buitenmodelfietsen (bakfietsen, scooters, e.d.) gestald worden. De fietsparkeerplaatsen welke benodigd zijn voor het personeel van de commerciële ruimte en bezoek (zowel van de bewoners als de commerciële ruimte) worden in de buitenruimte gerealiseerd. Daarmee voorziet de ontwikkeling in het benodigde aantal stallingsplaatsen.

blad 16 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Deelmobiliteit Deelmobiliteit of Mobility as a Service (MaaS) biedt kansen tot het verlagen van de parkeerbehoefte bij nieuwe stedelijke ontwikkelingen. Op basis van doelgroep- en omgevingskenmerken kan worden gesteld dat de toepassing reduceren. Dat zijn voor zijn om het aanbod van een deelauto voor bewoners te garanderen kunnen netto 2 plekken gereduceerd worden. De ruimtebesparing en toegevoegde waarde als gevolg van het to wordt daarmee als beperkt geacht. Verkeersafwikkeling De ontwikkeling voorziet in een verkeersgeneratie van circa 324 mvt/weekdag, een toename van circa 188 mvt/etm ten opzichte van de huidige situatie. Omgerekend naar werkdag geneert het plangebied circa 374 mvt/etm, een toename van circa 200 mvt/etm. De ontwikkeling wordt in de toekomstige situatie ontsloten via de Loevense Kanaaldijk. Het plan leidt niet tot knelpunten in de doorstroming. Beide beoordeelde kruispunten kunnen het verkeer in zowel de ochtend- als de avondspits voldoende verwerken.

blad 17 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Bijlagen Bijlage 1: Doelgroep-kenmerken Bij de ontwikkelaar is informatie opgevraagd over de doelgroep van onderhavig ontwikkeling. De informatie is vertaald naar geschatte huishoudinkomen, huishoudsamenstelling en leeftijdscategorieën: Woningtype

Huishoudsamenstelling

3-kamerappartement

Alle

4-kamerappartement

Alle

3-kamerappartement

Alle Paar of alleenstaand

3-kamerappartement Maisonnette 3-kamerappartement Penthouse Benedenwoning Bovenwoning

Alle Paar of alleenstaand Paar of alleenstaand Paar of alleenstaand

Inkomen (ondergrens) 40e percentiel 60e percentiel 50e percentiel 70e percentiel

Inkomen (bovengrens) 70e percentiel 80e percentiel 80e percentiel

60e percentiel 60e percentiel

90e percentiel 80e percentiel

70e percentiel

Leeftijd (ondergrens)

Leeftijd (bovengrens)

-

35

35

65

-

65

65

-

35

65

65

-

65

-

50e percentiel

80e percentiel

65

-

50e percentiel

80e percentiel

-

65

datapunten (huishoudens)

Tabel 0-1 uitgangspunten en aantal datapunten OViN/ODiN data 2012 t/m 2021

blad 18 van 20

datum 17 november 2023 projectnummer 0473989.100 betreft Verkeersonderzoek herontwikkeling Bosscheweg 240

Bijlage 2: Cocon resultaten Vormgeving kruising Bosscheweg Jules Verneweg

Vormgeving kruising Bosscheweg - Lovense Kanaaldijk

blad 19 van 20

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 17-11-2023 11:45:09

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg -Jules Verneweg Vormgevingsvariant: Vormgeving 2012 D&C aanleg wel parallelweg Belastingsvariant: Ochtendspits referentie Regelingsvariant: 62 maar 1* per 2 cycli

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 45 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 001 1 15 21 002 1 27 33 008 1 31 38 009 1 1 10 010 1 1 7 011 1 15 22 022 1 45 5 026 1 14 19 028 1 29 34 036 1 14 20 037 1 29 34 038 1 29 34 062 1 36 42

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 001 002 008 009 010 011 022 026 028 036 037 038 062

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 56 1900 9 354 2000 9 335 1900 10 414 1700 12 216 1750 9 46 1750 10 40 5000 7 40 5000 7 40 5000 7 100 9999 9 100 9999 8 100 9999 8 25 1800 9

[%] 15 88 79 91 62 12 5 5 5 5 6 6 7

[sec] 14,8 39,4 23,5 43,3 16,4 14,0 16,2 16,2 16,2 14,5 15,4 15,4 14,6

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 0,2 0,01 0,6 0,0 100 0 18 18 3,9 0,14 6,6 2,4 500 0 66 60 2,2 0,10 4,5 0,8 500 0 54 48 5,0 0,17 8,2 3,4 100 0 78 72 1,0 0,05 2,3 0,0 66 0 36 30 0,2 0,01 0,5 0,0 500 0 18 12 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 999 0,4 0,02 0,0 500 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,1 0,01 0,3 0,0 999 0 12 12

Verz. Verl. 14,7 14,8 88,5 39,4 79,3 23,5 91,3 43,3 61,7 16,4 11,8 14,0 5,1 16,2 5,1 16,2 5,1 16,2 5,0 14,5 5,6 15,4 5,6 15,4 6,9 14,6

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 17-11-2023 11:45:40

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg -Jules Verneweg Vormgevingsvariant: Vormgeving 2012 D&C aanleg wel parallelweg Belastingsvariant: Avondspits referentie Regelingsvariant: 62 maar 1* per 2 cycli

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 50 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 001 1 5 18 002 1 5 15 008 1 1 14 009 1 21 28 010 1 19 27 011 1 33 39 022 1 21 26 026 1 34 39 028 1 43 48 036 1 34 40 037 1 43 48 038 1 43 48 062 1 46 2

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 001 002 008 009 010 011 022 026 028 036 037 038 062

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 57 1900 16 467 2000 13 529 1900 16 314 1700 10 333 1750 11 100 1750 9 40 5000 7 40 5000 7 40 5000 7 100 9999 9 100 9999 8 100 9999 8 25 1800 9

[%] 9 90 87 92 86 32 6 6 6 6 6 6 8

[sec] 11,9 37,7 28,1 59,2 36,8 17,8 18,6 18,6 18,6 17,0 17,8 17,8 17,0

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 0,2 0,01 0,5 0,0 100 0 18 18 4,9 0,16 8,7 2,9 500 0 84 78 4,1 0,16 8,2 2,0 500 0 78 72 5,2 0,14 8,0 3,7 100 0 78 72 3,4 0,12 6,1 1,9 66 2 66 60 0,5 0,02 1,2 0,0 500 0 24 24 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 999 0,5 0,02 0,0 500 0,5 0,02 0,0 100 0,5 0,02 0,0 100 0,1 0,01 0,3 0,0 999 0 12 12

Verz. Verl. 9,4 11,9 89,8 37,7 87,0 28,1 92,4 59,2 86,5 36,8 31,7 17,8 5,7 18,6 5,7 18,6 5,7 18,6 5,6 17,0 6,3 17,8 6,3 17,8 7,7 17,0

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 17-11-2023 11:46:15

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg -Jules Verneweg Vormgevingsvariant: Vormgeving 2012 D&C aanleg wel parallelweg Belastingsvariant: Ochtendspits Plan Regelingsvariant: 62 maar 1* per 2 cycli

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 45 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 001 1 15 21 002 1 27 33 008 1 31 44 009 1 1 10 010 1 1 7 011 1 15 22 022 1 6 11 026 1 14 19 028 1 29 34 036 1 14 20 037 1 29 34 038 1 29 34 062 1 36 42

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 001 002 008 009 010 011 022 026 028 036 037 038 062

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 56 1900 9 355 2000 9 336 1900 16 413 1700 12 217 1750 9 46 1750 10 40 5000 7 40 5000 7 40 5000 7 100 9999 9 100 9999 8 100 9999 8 25 1800 9

[%] 15 89 50 91 62 12 5 5 5 5 6 6 7

[sec] 14,8 40,1 11,4 42,6 16,4 14,0 16,2 16,2 16,2 14,5 15,4 15,4 14,6

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 0,2 0,01 0,6 0,0 100 0 18 18 4,0 0,14 6,6 2,5 500 0 72 66 1,1 0,07 3,0 0,0 500 0 42 36 4,9 0,17 8,1 3,3 100 0 78 72 1,0 0,05 2,3 0,0 66 0 36 30 0,2 0,01 0,5 0,0 500 0 18 12 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 999 0,4 0,02 0,0 500 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,1 0,01 0,3 0,0 999 0 12 12

Verz. Verl. 14,7 14,8 88,7 40,1 49,7 11,4 91,1 42,6 62,0 16,4 11,8 14,0 5,1 16,2 5,1 16,2 5,1 16,2 5,0 14,5 5,6 15,4 5,6 15,4 6,9 14,6

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 17-11-2023 11:46:49

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg -Jules Verneweg Vormgevingsvariant: Vormgeving 2012 D&C aanleg wel parallelweg Belastingsvariant: Avondspits Plan Regelingsvariant: 62 maar 1* per 2 cycli

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 50 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 001 1 5 18 002 1 5 15 008 1 1 20 009 1 21 29 010 1 19 27 011 1 34 40 022 1 27 32 026 1 34 39 028 1 44 49 036 1 34 40 037 1 44 49 038 1 44 49 062 1 46 2

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 001 002 008 009 010 011 022 026 028 036 037 038 062

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 57 1900 16 470 2000 13 526 1900 22 316 1700 11 339 1750 11 100 1750 9 40 5000 7 40 5000 7 40 5000 7 100 9999 9 100 9999 8 100 9999 8 25 1800 9

[%] 9 90 63 84 88 32 6 6 6 6 6 6 8

[sec] 11,9 39,2 10,8 33,4 40,4 17,8 18,6 18,6 18,6 17,0 17,8 17,8 17,0

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 0,2 0,01 0,5 0,0 100 0 18 18 5,1 0,17 9,0 3,1 500 0 84 78 1,6 0,10 4,7 0,0 500 0 60 54 2,9 0,10 5,5 1,5 100 0 60 60 3,8 0,12 6,6 2,3 66 2 66 60 0,5 0,02 1,2 0,0 500 0 24 24 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 500 0,2 0,01 0,0 999 0,5 0,02 0,0 500 0,5 0,02 0,0 100 0,5 0,02 0,0 100 0,1 0,01 0,3 0,0 999 0 12 12

Verz. Verl. 9,4 11,9 90,4 39,2 62,9 10,8 84,5 33,4 88,1 40,4 31,7 17,8 5,7 18,6 5,7 18,6 5,7 18,6 5,6 17,0 6,3 17,8 6,3 17,8 7,7 17,0

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 6-10-2023 12:05:52

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg - Lovense kanaaldijk Vormgevingsvariant: Aanlegsituatie 2014 Belastingsvariant: Ochtendspits referentie Regelingsvariant: basis

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 43 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 102 1 3 17 103 1 3 26 105 1 32 38 108 1 3 25 109 1 1 26 111 1 32 38 124 1 1 6 128 1 1 6 132 1 31 37 134 1 1 8 138 1 1 9 202 1 1 23 203 1 1 23 205 1 32 38 208 1 1 19 209 1 1 23 211 1 32 38 224 1 1 6 226 1 29 34 228 1 1 6 234 1 1 6 236 1 29 34 238 1 1 7

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 102 103 105 108 109 111 124 128 132 134 138 202 203 205 208 209 211 224 226 228 234 236 238

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 537 1800 15 31 1800 25 116 1800 7 779 1800 23 1 1800 26 113 1800 7 40 5000 6 40 5000 6 100 9999 7 100 9999 8 100 9999 9 522 1800 23 41 1800 23 23 1800 7 733 1800 19 94 1800 23 54 1800 7 40 5000 6 40 5000 6 40 1800 6 100 9999 6 100 9999 6 100 9999 7

[%] 86 3 40 81 0 39 6 6 6 5 5 54 4 8 92 10 18 6 6 16 7 7 6

[sec] 22,9 3,8 16,1 11,7 3,4 16,1 16,0 16,0 15,2 14,4 13,6 6,6 4,8 15,3 29,4 4,9 15,5 16,0 16,0 16,3 16,1 16,1 15,2

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 3,4 0,16 6,6 1,7 100 0 72 66 0,0 0,00 0,1 0,0 100 0 12 12 0,5 0,03 1,1 0,0 100 0 24 24 2,5 0,18 6,2 0,9 100 0 66 60 0,0 0,00 0,0 0,0 999 0 6 6 0,5 0,03 1,1 0,0 100 0 24 18 0,2 0,01 0,0 10 0,2 0,01 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 1,0 0,09 3,1 0,0 100 0 42 36 0,1 0,01 0,2 0,0 999 0 12 12 0,1 0,01 0,2 0,0 100 0 12 12 6,0 0,26 10,6 4,0 100 2 96 90 0,1 0,01 0,5 0,0 999 0 18 12 0,2 0,01 0,5 0,0 100 0 18 12 0,2 0,01 0,0 100 0,2 0,01 0,0 100 0,2 0,01 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 -

Verz. Verl. 85,5 22,9 3,0 3,8 39,6 16,1 80,9 11,7 0,1 3,4 38,6 16,1 5,7 16,0 5,7 16,0 6,1 15,2 5,4 14,4 4,8 13,6 54,2 6,6 4,3 4,8 7,8 15,3 92,2 29,4 9,8 4,9 18,4 15,5 5,7 16,0 5,7 16,0 15,9 16,3 7,2 16,1 7,2 16,1 6,1 15,2

COCON 10.0

Afdruk van: Gegevens starre regeling Afgedrukt op: 6-10-2023 12:05:37

Pag 1 Antea Group

Kruispunt: Bosscheweg - Lovense kanaaldijk Vormgevingsvariant: Aanlegsituatie 2014 Belastingsvariant: Avondspits referentie Regelingsvariant: basis

COMMENTAAR Fasendiagram Cyclustijd 42 [sec] Sg Rea. Start Eind 1 102 1 1 18 103 1 1 24 105 1 31 37 108 1 1 22 109 1 1 25 111 1 31 37 124 1 1 6 128 1 1 6 132 1 28 34 134 1 1 8 138 1 1 9 202 1 2 24 203 1 2 24 205 1 31 37 208 1 2 16 209 1 2 24 211 1 31 37 224 1 1 6 226 1 30 35 228 1 1 6 234 1 1 6 236 1 30 35 238 1 1 7

30

Evaluatie gegevens Signaalgroep 102 103 105 108 109 111 124 128 132 134 138 202 203 205 208 209 211 224 226 228 234 236 238

Int.

Cap.

Eff. Verz. Gem. groen graad verl.tijd

[pae/u] [pae/u] [sec] 703 1800 18 98 1800 25 156 1800 7 819 1800 22 1 1800 25 190 1800 7 40 5000 6 40 5000 6 100 9999 7 100 9999 8 100 9999 9 545 1800 23 121 1800 23 221 1800 7 541 1800 15 61 1800 23 139 1800 7 40 5000 6 40 5000 6 40 1800 6 100 9999 6 100 9999 6 100 9999 7

[%] 91 9 52 87 0 63 6 6 6 5 5 55 12 74 84 6 46 6 6 16 7 7 6

[sec] 27,5 3,6 16,0 16,4 3,4 16,3 15,6 15,6 14,7 13,9 13,1 6,2 4,6 20,7 20,6 4,4 15,8 15,6 15,6 15,8 15,6 15,6 14,7

Delay

Gem. stops

Gem.max. Overf. Opstel Verw. Benod. Benod. wachtrij queue cap. overschr. opst.cap. opst.cap. P=5[%] P=10[%] [pae.u/u] [pae/sec] [pae] [pae] [m] [/u] [m] [m] 5,4 0,24 9,7 3,5 100 0 90 78 0,1 0,01 0,4 0,0 100 0 18 12 0,7 0,04 1,5 0,0 100 0 30 24 3,7 0,22 7,9 2,0 100 0 78 72 0,0 0,00 0,0 0,0 999 0 6 6 0,9 0,04 1,8 0,0 100 0 30 30 0,2 0,01 0,0 10 0,2 0,01 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 0,4 0,02 0,0 10 0,9 0,09 3,0 0,0 100 0 42 36 0,2 0,02 0,6 0,0 999 0 18 18 1,3 0,06 2,5 0,3 100 0 36 30 3,1 0,16 6,1 1,5 100 0 60 60 0,1 0,01 0,3 0,0 999 0 12 12 0,6 0,03 1,3 0,0 100 0 24 24 0,2 0,01 0,0 100 0,2 0,01 0,0 100 0,2 0,01 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 0,4 0,02 0,0 100 -

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14318721/2