90787RH 2020_BW_00558
Tekst van het document
9.56
9.34 9.4
9.61 9.4 9.6 11 7 9.6 5 9.308 8 9.3 9.2 9.29.3
9.40
9.57 9.41 19.506 9.79.7 9.53 9.12 9.12 9.39
9.70
10.45 8 5 10.5 10.6 10.40
10.29
9.69 9.81
10.10
10.05
9.96 8.86 9.91 9.885 10.0 10.05
10.08
10.18 10.00
8.71
8.76
8.85
8.98
9.31
9.31
9.16
9.22
9.13
9.08
9.28
9.08
9.26
45 9.39.3 9.41 9.34 9.42 9.43 9.34 9.55 9.42 9.35 vb 1 6 9.34 9.3 9.409.49.43
9.42
9.43
9.34
9.36 9.32
9.15
7.16
7.10
9.67
9.36 9.21
B01
9.60
8.52
8.10 7.18
9.18 9.36 9.34 9.39
9.44
9.33
9.40
82
Voo 10.39
10.27
dijk
10.38 10.50
8.56
10.84 10.90 10.8 43 10.8
10.88 10.90
10.84
10.79
1 8 11.0 910.8 10.8
Kan 8.40 10.28 10.2 10.4 8 9 10.4
8.67
8.79 9.23
9.41
9.31
9.33
9.35
9.28
9.26
9.23 8 9.359.3
9.38
9.30
9.27
9.31
9.33
9.35
9.34
vb9.26
9.11
9.26
9.34
9.42
9.42
9.50 9.38
vb9.38
9.25
9.63
9.71
8.78
8.84
8.90
8.53
9.30 9.26
9.36 9.40
9.27
9.37 9.33
8.53
7.09
VR09-0
9.45 9.4 5 2 59.4 9.4vb
9.41 9.60 VL 9.42
vb9.59 9.56 9.411 VL 9.4 9.429.40
9.39
9.41
9.45 VL
9.379.395
9.39
9.410 9.4
9.39
9.33 9.23
9.14
9.63
9.59
9.62
9.45
9.49
9.39
9.33
8.87
8.83
6.52
6.28 6.23
78a
g We 8.29
8.51
1 10.6 10.8 6 6410.6 10.8 10.60
7 0 10.710.6
10.89
Visue l e d remp el 5 10.9 10.93
8.15
0 0.9 3 11.11.14
8.29
8.37
8.56
8.89
8.64
8.72 8.701 8.7 7 8 8.71 8.6 W58.6 8.6 8.63
9.06
9.12
9.13
9.37
9.38 9.42
cai
9.33 9.42 fbo6om Loo9.3 ∅ 0.2 9.32
9.31
om Loofbo ∅ 0.2
9.33
fbo4om Loo9.3 ∅ 0.2
9.34
9.37
9.37 9.38
9.389.39 9.41
9.39
9.42
23 9.4 vb9.4
22 _BB
7.43
W7.54
7.82
7.84
7.98
8.07
8.15
8.20
7
8.47 W8.4 W
8.52 8.53
8.44
3 8.74 8.7
8.82 5 31 8.88.8 8.8
9 8.9 8.99
9.07 9.20
9.27
9.40 0 9.3
9.33
5 9.39.34
9.349.45
2ro D0
7.52
7.56
7.68
7.71
7.99 7.9
5 5 W8.0 W8.0 8.06 BR 8.0328.07 8.0
8.12 8.12
3 8.08.11 8.118.118.15 8.178.18 8.158.17
W8.19 8.18 8.25
W
8.31 8.2 8.3 8.3272 3 2 3 8.38.3 8.3 8.34
8.60 8.60
8.69 0 8.5
8.82
2a-2c 8.96
8.86
8.92
9.11
9.15
9.16
9.33
9.44
02 9.49.4
9.34
9.33
9.28
9.30
9.34
4 9.2 7 9.0
9.06
9.22
9.32
9.37
87 9.39.3
9.43
9.35
9 7 9.29.2
9.33
9.28 9.73
9.71
9.53
8.88
8.61
Meerstammige boom te planten
Banden t.p.v. deze oversteek NIET verlagen
9.81
9.27
9.27
9.43
9.58
9.90
6.01
6.16
9.90
9.63
9.38
9.63
27
6.15
9.79
9.88
9.51
9.58 3 9.6
9.78
9.69 9.67
9.80
9.81
5.62
9.81
9.20
9.66
6.07
9.77
6.40
5.60
5.9g4 Wil ∅ 0.4
9.78
5.90
5.85
Wilg ∅ 0.4
9.79
5.94
6.09
9.87
6.01
N 9.89
9.92 9.86 7 9.79.8 9.723
9.65
9.68
9.62
Wilg ∅ 0.6
9.85
9.90
9.81
9.76
9.69
9 9.71 9.66 9.6
9.65
9.65
9.67 9.65
9.65
9.39
9.92
9.80
Wilg ∅ 0.4
5.97
5.86
5.90
5.97 Wilg ∅ 0.4
5.90
6.15
Wilg ∅ 0.4
6.00
9.39
9.66
9.63
9.91
9.64
9.49
9.34
9.80
6.13
Wilg ∅ 0.4
5.93 5.67
5.66
5.75
5.54
5.59
Wilg ∅ 0.4
Wilg ∅ 0.4
5.72
6.07
Wilg ∅ 0.3
5.70
5.67
5.52
Wilg ∅ 0.4
Wilg 5.8 ∅ 0.4
5.47
Wilg ∅ 0.4
Wilg ∅ 0.4
5.64
5.63
6.00
6.03
5.93
5.86
5.85
5.75
6.07
5.81
5.85
5.92
5.75
5.77
5.85
5.97
5.94
5.76
5.80
5.92
5.68
5.80
5.87
5.84
5.87
5.78
5.76
5.59
5.70
5.62
5.65
Gemeente Zutphen 5.64
2020-0663
A0
Behorende bij doc. nr.
Schaal
1: 500
50 40 30 20 10
m
's-Hertogenbosch
Opdrachtgever 5.73
Tekeningnummer
Formaat
Herten
5.78
E B Definitief ontwerp
E W Fase
ZUT001-0001
088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Projectnummer
Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch
K R
Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond
Definitief ontwerp blad -3-
5.93
Onderdeel
G IN Herinrichting De Hoven
-+L0RST+-+R0KHE+-+C0RJO+-
Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum
-+L1RST+-
RST RST -+R1KHE+-
KHE KHE -+C1RJO+-
RJO RJO 21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020 1 0
5.90+
P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0663 DO blad -3-.dwg 9 7.5 7.56
7.71
8.0 32 8.0
7.94 7.945 7.937.9
53 8.08.0
4 W7.7 7.7 67 7.767.7 42 7.8 7.8 7.81 7.8 7.90
8.15
8.15
8.01
8 7.9 7.988 7.977.9
4 8.80
8.868.74
8 8.798.6 8.84 8.81 vb 8.8111 8.8 98.8 8.78.81
3 8.8
8.84
8.9 8.956 8.97
9.23
9.29
1 6 9.49.3
9.41
9.40
9.43 9.37 9.39.36
9.30 9 9.2
9.28 9.27
9.32
0 9.3
9.29 9.29
9.2 9.235
9.27
B01
7.54
7.53
7.55 7.53
7.59
7.589 7.5
7.61
7.62
6 8.628.71
8.678.80
98 8.6 8.78.81 8.7658.7
2 8.9138.81 8.9 vb8.918.908.82
8.85
8.79 8.67 8.73
8.77 8.85
8.99 9.00
89.000 9.09.0
9.11
9.00
9.14
9.32 2 9.3
9.24
9.28
om Loofbo ∅ 0.2
om Loofbo 0.24 ∅ 9.2
9.15
9.20 vb9.19 9.14 9.14 69.128.99 9.0VL 32 9.09.0
9.20 9.23 9.24 9.42 2 9.25 vb9.4 9.2 6 9.26 9.26
9.28
9.30
7 8 9.39.3
9.34 9.35
9.35 9.33 9.37
9.38
9.64
9.80
9.68
9.74
9.80
9.80
vb9.79 9.71
9.71
9.78
9.84
9.71
9.44
9.57
9.58
9.43
9.71
9.62
8.91
8.78
8.71 8.51
8.01
6.28
5
7.58 7.60
K
8 545 8.5 8.5 8.5 56 8.558.58.5
20 8.68.6
8.90
8.84 8.89
9.11
8.99
93 3 8.88.9 8.9 65 8.9 8.9
vb8.83 8.92 8.94 8.88
2
9.00
W9.0 9.04 9.03 9.02 9.10 9.13 9.13 9.03
8.94 8.88
8.95
9.04
8.98
8.95
9.0 9.026 6
9.10
9.12
9.20
9.26
4 vb9.3 9.34 9.34
9.20
9.27
9.27
9.23
9.21
9.23
9.18
9.11
9.05
6 3 9.01 9.09.0 9.04 0 9.139.0 8.989 9.000 8.9 77 9.08.98.98.9 9.00
9.13
9.17 9.17 9.17
9.41
9.24
9.18
9.32
9.16
9.80
9.58
B01 6.48
J15
6.32
100m OB 401-100
6.30
7.49
7.48
7.37
4 7.2
7.09
7.13
7.32
7.20
7.297.15 7.33 7.22 7.21 7.317.19 7.18 4 7.2
7.23
7.17
7.22
2
3 9.1
9.06
9.24
9.21 9.23 9.21 9.2 3 vb9.36
0 9.2 9.29.3 8 2
5 vb9.3 0 9.2 0 9.2 9.20
9.14
9.189.15
9.16 2 9.2 9.24
9.16 9.18
9.12 9.13
9.21
9.26
9.19
9.244 9.29.24
9.35
2 9.39.21
9.31
9.26 9.22 1 9.29.21 9.21
9.21 9.20
9.29 VL 9.30
9.30 9.22
9.72
9.54
9.31
9.32
9.28
vb9.29
9.36
9.24
9.29
9.32
9.35
9.30 9.30
9.32 9.16
9.28
9.29
6 9.39.24 9.30
9.22
9.37
9.68
6.42
7.53
7.36
7.21 7.34
7.25
7.21 7.31
6.06 6.04
7.36 7.25
3 7.3 om Loofbo ∅ 0.2
7.11
9.28
9.0 cai
9.19 9.09 9.15
9.17 9.179.17
8.98 8.96 om Loofbo ∅ 0.2
6 9.3
9.34
9.47
9.48
9.14 9.14 9.15 9.14 9.14
9.37
9.20 9.31 vb9.33
9.30
9.19
9.13
9.13
9.189.18 9.16 9.16 9.17 9.29 9.30 VL 9.23 9.09vb 9.29
9.20 9.21 9.21
9.28
22 9.2 9.2 9.21
9.16
9.16
9.04
9.04
9.10 9.15
8.97
9.13
9.02
9.22 9.31
9.13 9.17
9.26
9.31
9.24 VL
9.26 9.71
6.46
7.11
7.33
7.21 24 347.2 7.27.2 7.25 7.2 77.2 97 7.27.2
7.23
6.79 6.79 66.80 5.716.81 5.7 5.79 5.88 5.89
4
9.06
9.07
9.11 9.21
9.15
9.15 9.13 9.31
9.03
8.93 9.11
9.26 9.28
9.32
9.30+ 9.26+ 9.17+
9.599.62 9.59 9.63 2 9.67 9.60 9.5 9 6 9.65 9.57 3 9.61 9.6 07 9.69.5 0 3 9.69.6 9.619.5 9.682
9.09
9.38
7.71
9.28
9.26 8 9.29.18
9.18
9.31
9.45
9.36
vb9.26
9.46
9.65
8.97
6.61
22-2 4
7.18 7.20
7.27
7.29
5.79 5.78 6.86
9.32
6
S
9.10
9.09
2 9.11 9.17 9.29.10
9.149.14
9.17 9.17
9.239.19
9.12
9.14
vb9.29 9.13 9.12 9.13
9.12
8.94 vb9.10 3∅ om 8.9fbo 0.2 8.97Loo 9.11 9.19
9.25
9.31
9.20
9.21
9.29
9.15
7.39
9.10 9.25
9.28
0 9.39.19
9.28
vb9.33
9.80
9.82
C16
C14
6.45
5.80 5.79
6.57
10
He2rs t aans raten luitin g
9.17 BR 9.13
3 9.2
9.19
9.11
8.90
6 8 8.9 9.039.0 9.08 9.11 9.11 9.11 9.10
9.15
9.10
9.09 3 8.99.0 om Loo9fbo ∅ 0.2 9.109.11
9.10
9.06
9.19
9.16
9.25
9.20
9.18 9.17 9.17 9.17
8.94 9.28 9.09 9.34 9.30 om Loofbo ∅ 0.2 9.10 9.10 9.17 9.12 9.10 9.20 9.25 9.12 8.95 9.10 9.10 9.06 om Loofbo ∅ 0.2 9.13 9.08 .17 8.919.10 9 9.12 9.14 cai 9.11 9.13 9.01 7 9.11 9.119.0 9.16 9.14 9.13 8.97 9.13 9.129.13 9.12 0 9.12 9.0 9.12 80 8.9.0 8.96 8.94
9.17
9.16 9.169.15
9.15 vb9.33 9.17
9.19
9.23 9.26
9.24
9.14
9.15
9.20 9.30 + +
10
5
9.14
9.09 9.18 9.15
9.17
9.14
9.14 9.16 9.13
9.15
9.24
9.18
9.26
9.23 9.21 om Loofbo ∅ 0.3 9.289.23
9.15
9.25 9.19
+
12
5a
9.07
6 9.09.04 9.08 9.04
9.09 9.17
9.20
9.16 2 vb9.3 9.16 9.14 9.16 9.16
9.20 9.17
9.30
9.25
9.20 9.21
9.10
9.32
7
9.28
8.99
9.10
9.22
9.24 3 9.2 9.24
9.22
9.23
9.23 9.3 9.356 9.23
9.33 9.29
9.29
kruin 8 hoogte 129.26
9.07 9.10 9.10
9.12
9.20 9.17
9.01
8.62
8.15
9.18
9.28 79.30 9.2vb l fietsbeuge
9.17
9.30 9.20 + +
12a
9
9.06 9.03
0
9.069 9.0 vb9.08 9.27
9.09
9.26
9.26
9.27
9.26
4 89.2 9.3 9.38
9.38 9.38 9.27
9.37
vb9.38
9.13
9.00
9.03
9.06
9.18
9.25 9.15++ 9.07+
14
11
8
8.6
8.588.67
8.67
9.24
9.39
vb9.45
vb9.43
9.38
9.35
9.15
kruin 8 hoogte 12 9.21
9.31 9.30
vb9.11 9.09 7 9.0 9.04 9.04 9.03 8.99
9.04
9.03
9.17
8.99
6.66
7.32
7.34
7.18
9.12
9.29
vb9.29
9.34 9.3120 9.3
9.39
9.27 9.2 9.319
3 9.2 31 9.39.3 4 vb9.2
9.119.26 9.19
D02r o_BB 22
13
6 8 8.28.2
8.75
8.83
8.8 8 9 8.8 . 0 4 + 8.55 8.61 8.678.71 8.97 8.75 + 8.92 8.92 + 8.51 8 8.48 8.4 8.43
k 8.59 (portie 12 8.28.2 70 8.3 8.4
8.48
8.24 in 8 8.21 kru hoogte 12 8.99
8.19 8.15 8.18
9.26
9.13
9.19
vb9.39
9.30
9.40
9.17
9.09
vb9.12 9.14 9.06 kruin 8 hoogte 129.04 8.26
9.27 9.33
9.37
9.31
9.38
9.35
9.32 9.37
9.22
9.15
6.74 6.91
6.93
9.17 9.14
9.21
6.66 6.77
6.68
6.65
6.57
6.66
8.37
9.22 9.24 3 cai 9.29.26 9.18 8 9.23 kruin 9.19 hoogte 129.24 9.12 9.19 9.11
6.49
6.67
9.22
9.12
9.11
9.02
8.96
6.706.83
6.45
6.45
6.25
6.25
6.34
6.42
9 9 6.76.9
6.91
7.45
9.19
9.41
9.34
9.29 9.35
9.349.37
9.46
9.45
9.21
9.45
9.76
26
6.68
6.61
6.99
18
16
15
8.20
8.20 8.16
8.12 8.14 8.14 8.14
9.30
9.21
9.25
9.23 9.21 9.18 9.14 9.13 9.13
8.97
9.10
8.42
kruin 8 hoogte 12 9.10
6.21
6.57
6.77
7.43 7.13 7.26
9.11 9.15
9.33
9.50
9.459.44
9.11
9.04
7.35 7.28
6.69
6.75
B01
17
8.65
8.14
56 8.0 8.0 8.17 8.14 8.04
8.02
8.06
8.08
8.06 7.96
7.95
8.37
7.99 kruin 8 hoogte 12 8.51 8.04
9.27
3 9.1
9.07
0 9.29.2 9.26 6
8.32 vb 9.27
9.16 9.18
9.21 9.13 9.12 9.00
vb9.07
8.43
6.29
8.23
6.32
6.74
6.70
6.72 6.67
9.08
9.25
6.68
9.12
9.509.49
9.52 9.30
9.23
9.22 9.18
9.26
9.85
30
28
6.57
6.55
6.57
8 7.22
7.04
6.28 9.39
9.93
D02ro_BB22
19
8.057.91
9.26+
21
14
8.18
8.19
8.23
P 7.97
8.00
9.16 9.07
9.18
9.25
9.17
8 kruin 12 gte 7.88 hoo 8.43
8.25 9.26
7.84
7.95
9.11
9.06
C14
23
13 15
8.36 8.14 8.05 8.11 8.16 3 8.0 8.09
7.90
8.27
9.04
9.08 9.02
9.07 9.08 9.16
9.20
kruin 8 hoogte 12 8.41 7.94 7.93 1 9 7.87.9
7.96
8.138.04 7.84 9 8.08.04 8.148.07 7.87
8.078.02 7.83 7.85 7.9 7.9777 7.83 7.9
7.93 58 7.87.8 7.85
8.95
C16
25
12
8.00
8
7.966 7.9
7.90
8.25
7.977 7.9
7.90 7.81 7.82
7.8
8.198.93 32 8.98.9
8.23 8 8.9 9.10 8.07 8.23 kruin 8 hoogte 12 8.32 8.94
8.12 8.92
8.95
9.01 90 8.89.0 8.97
8.51
6.04
6.25
6.97
6.72
6.78
6.94
9.16
9.47
9.50
9.37
9.49
9.53
9.25
9.34
6.60
38
36
34 32
7
16
19
7.956 7.9
8.14
7.75
7.77 7.75
9.04
8.95
6.20
7.19
9.11
9.30
9.55
9.22 9.18
6.70
6.71
9
Boom te rooien
Inritbanden t.b.v. rolstoel
27
11
20
7.93
7.897.84 7.86 7.79 7.80 7.74 7.75 7.787.74
8.96 9.04 8.91
6.23
6.04
6.17
6.10
6.14
6.14
6.27
20 9.59.5
9.77
6.88
6.92
6.95
11
Boom bestaand 8.85+
IN 45/51
8.21
7.81
7.81
7.80
9.01
6.28
6.18
6.12
6.14
6.27
6.98
6.89
7.29
7.07
6.89
6.88
6.81
6.76
6.67
6.67
7.23
9.20
9.26 9.37
9.59
9.56 9.58
9.56 9.57
9.54
9.40
9.20
9.36
0 6.276.2 6.13
9.16
9.34
9.31
9.61 9.12
9.88
6.98
6.97
1
7.77 7.74 7.74
8.9 82 8.0
8.24 8.90
6.33
6.29 6.12
7.38
7.61
9.23
9.21
7.41
7.20
9.19
6 1 7.27.4
9.26
9.16
9.81
M
8.94
7.05
6.95 6.88
4
kruin 8 hoogte 12 8.17
8.48
8.36
7.48
8.98
9.15
9.61
9.47
9.22 9.20 9.31
9.25
9.77
9.76
9.77
7.99
7.00
10
Boom te planten
27
12
Haag
Hoogteportaal
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering 9.10 9.18
9.17
126
8.90
3
7.56
9.10 9.10
9.12
9.36 9.35 9.54
9.64
9.13
9.83
9.81
9.87
9.76
9.78
6.69
6.75
130-13 4
9.03
8.8 8.85
7.49
7.49
7.56
8.91
98 9.09.0
9.269.25
9.34 5 9.4
9.66
9.62 9.78 9.643
35 9.89.6
35 9.89.6
9.16 9.13 9.18
9.16 9.10 9.11
9.48
9.82
9.88
7 vb10.0
9.87
6.97
6.90
Inritzakbanden 130/150mm
7.73
9.03 8.86
8.99 8.88
7.68
9.20
7
9.239.21 9.30
9.42
9.4 9.5980 9.6
9.80
57 9.81 9.89.6
9.84 9.82
9.44
9.08
9.14
9.13 9.12 9.13
9.06
9.16 9.12 9.13
9.06
9.12 9.12 9.21
9.93
9.81
16
7.77 8.35 5 7.86 7.9 7 7.93 8.02 0 8.95 vb7.7.84 8.9 8.93 8.00 7.84 7.98 8.94 7.68 8.95
9.02
7.75 9.00
9.20
9.17 9.18 9.20
9.19 9.19
9.3 9.35
9.31 9.33 9.38
9.56
9.65
9.82
9.75
67 9.89.6
68 9.73 9.89.6
9.72
57 9.6 9.74 9.8
67 9.89.6
9.45
9.05
9.88
3
7.73
9.11
9.13
9.10
8.01
9.20
9.18
9.04
66 9.29.2
9.22
69 9.39.4
9.55
9.49
76 6 9.3 9.3 9.3 9.3 9.486 6 8 9.3 9.3
9.33
2 7 9.39.4
9 5 9.29.4
9.67
5 9 9.29.3
3 7 9.29.3 9.23 9.23 9.37
9.76
9.74
3 9.72 9.89.64
9.80
23 9.6 9.759.8
02 9.89.6
9.62 9.81
9.22
2
7.648 7.7 7.67
8.98 8.98 8.98 7 8.94 9.0
5 9.09.10 9.05
8.94
9.08
8.85
9.18
9.03
9.19
vb9.34
9.36 66 9.39.3 9.35
9.29
9.22
9.27
9.14
9.18
9.16
9.15 9.34
9.47
7 9.179.3
9.69
9.60
9.65
9.32 9.21
9.15 9.14
14
Prairie beplanting
9.74+
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125 Uitstroomvoorziening IT riool
HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting 6.40 ∅500 6.40
IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
Nieuwe hoogte wadi
Wadi in te zaaien B06
k sdij n o Kan 9.42
dijk
21
8 8.8 8.88 8.9 27 9.0
9.03 9.07 9.04 65 8.9.0 8.95 9.07
9.18
9.20
9.15
59.2 9.29.2 57
9.25
9.12
9.08
9.02
8.98
9.05
9.06
9.14 9.16 9.14
9.37
9.27
9.12 9.10 9.11 9.12 9.11
9.10 8 9.0 9.07 9.09
9.06 5 9.0
9.12
9.15
9.32 9.19
9.17
9.619 9.7
6
22
8.84
9.04
9.04
9.03
8.95
9.18
9.16
9.06
9.13
9.15
9.2.2 00 3 9.19 9.2 9.08 9.38 9.19 9.20
9.06
9.13
1 9.09.0 9.0 1 9.01
8.99
9.0890 8.9 8.9 0 9.0 9.0 9.035
9.00
8.99
9.03 9.01
9.03
9.05
8.93
9.14 9.11 9.15
9.08
9.18
9.12
9.54
9.60
Kanons
128
Traptreden 160mm hoog
1G/4 1G/5 1G/6
1
9.00
9.10
8 8.8 8.86
36 9.08.9
vb9.17 9.03 9.069.13
9.16
9.02 9.03
9.06
8.97
8.96
8.99
8.95
8.97
9.14
9.15
9.01
9.10
9.05 9.29 9.16
9.17 0 9.159.3 9.16
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
9.09
9.05
9.05
9.00
7 8.95 8.9 9.14 8.94
8.88
8.90
9.00
8.87
8.92 1
9.0 9.01
8.92
9.01
8.91
8.92 8.92
9.09 9.09
9.00 8.95 9.08 9.24 9.24
9.11 9.13
9.13
9.16
9.12 0 9.29.13
9.13 9.16
9.15
9.14 9.11
9.117 9.0 9.10 9.13 9.12 9.10 9.13 9.13 9.149.13 9.15 9.12
9.12
9.16 9.16
9.14 9.17 9.16
9.13
9.14 G
9.00
8.98
9.14 9.159.12
9.19
9.18 9.2W0
9.16
9.15 9.15 9.01 9.16
9.22
9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16 9.20
8.99
1 9.18 9.29.18
9.16 9.19 9.21
9.18 9.18 59.17 9.2 9.28
9.17 9.16 9.12 9.189.16
9.15
9.25 9.30
9.28 9.33 9.26
9.24 9.18
9.34
W9.19
12
14
4
1a
9.15
9.07
9.07
8.71
8.88
9.00 9.01 9.15 9.00 9.02
9 8.8 8.95
8.97 8.9 6 939 8.98.8 8.8 8.68
9.02 9.013 9.0
8.24
8.25
9.34
2
9.0 cai
9.05
9.10
9.17 9.13
0 8.9 8.91
9.0 9.055
4 8.48 9.0 9.2 9.24 9.0
9.10
9.09
9.10 9.10
8.98
9.00
8.91
9.03
9.00
8.95
0 9.209.2 9.17 9.12 9.20 9.11 9.19
9.19
9.25
8.61 8.56
8.30
8.31
9.16 9.15 9.16 9.15 9.17
9.27
9.40
9.29
9.41
9.41
8.51
8.50
8.50
9.14
9.17 9.19
9.34
3
Inritbanden t.b.v. rolstoel
Bloemrijk grasland B06
B09
9.65+
9.22+ 9.32+
9.27+ 9.37+
B10
B11
B10 G11 9.13+
9.29+
Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)
E
B12
9.17+
ZON
5.35
Houten hekwerk 1,00 m 9.35+ 9.37+
9.34+ 9.44+
2x Zitbank B12
Kunstwerk "lopende man" 0zb
A01 3
30 te 7. 0m
leng
B09
9.59+
Kantlaag van goottegel 150x300x60mm
B07 G11
9.38+ 9.28+
Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat 9.10+ 9.10+
9.25+ 9.20+ 9.28+
8.75+
B08
9.20 9.15 + + 8.94 + 9.15 9.20 + +
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
9.43+ 9.33+
Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat
B08
rst
Voo
9.38+ 9.48+ 9.44+ 9.51+ 9.61+ 9.73+ 9.63+ 9.69+ 9.79+
Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs +
B06
+
+ 7.70 5+ 6 . 7 3+ 7.7 + + 1 7.65 0+ 7.8 7 . 7 +
1
B07
9.06
aar
9.10
gn We
9.23
+
9.14 +
B07
8.83+
9.37+ 9.31+
9.44+
Opsluitband 200x250mm 9.52+ 9.46+ 9.46+
9.47+
Opsluitband 100x200mm 5+ 8.2 0+ . 82 + 8.28 0+ 2 8. 5+ 8.2
B09
9.36+
Bushalteband 1c B06
nsdi jk
9.04
9.2 9.30 0+ +
3a
1a
7c 9.26 + 9.18+ 9.13+
9.14 +
9 ZONE
dijk
Trottoirband 130/150x250mm
+
Kano
Oude A0130zb
9.50+
RWS-band 110/220x250mm + 7.76 + 7.70 5+ 7.6 3+ 7.7 + 7.65 0+ 7.7
8.22 8. + 8.2817+ 8.21++
+ 8.20 9.0 9.05 0+ +
Herstraten aansluiting
∅315
Geleideband 50/200x250mm
5
6.65
Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm 9.08
9.32+ 9.22+
Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel 1 9.05 9.00 + +
Herstraten aansluiting
13G/3 13G/2 13G/1 44
1a
9.20+
Strook van betonprint minimaal 500mm breed
46
3-3a
Kanons
Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs
9.65+ 9.59+
9.35+
Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)
9.65+
B06
10
Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood
9.75+ 9.65+
50
12
46a
17 18 20
50a
Inritten van betonstraatstenen 48 7 11T
Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger) 22
52
Rijbaan van grasbetontegels
24
25 26 28
Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger) 54
Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint
2
Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger) 26 56
Deklaag vervangen kleur rood 23
Fietspad van asfaltverharding kleur rood 30
Deklaag vervangen
34
9 7 6 5
4 3
3
Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband
30
2a
Verklaring 8
5
Rijbaan van asfaltverharding 36
2
1
7
10
1
8
62a
64a 64
66 68
70 70a
72 74 76a
80
84 84a
76
Programmabegroting Omschrijving: Definitief ontwerp wegen en pleinen De Hoven
Begrotingswijziging 2021 - 01
Griffienummer:
De raad van de gemeente Zutphen; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. ............. team P3, zaaknummer 9788. besluit: de programmabegroting 2021 als volgt te wijzigen: Uitgaven
Bedrag van verhoging
Programma 3 Duurzame leefomgeving Budget Ontwerp wegen en pleinen
Bedrag van verlaging
5.500.000
Mutaties in reserves
Inkomsten Programma 3 Duurzame leefomgeving Subsidie provincie / Rivier in de Stad
5.500.000
0
Bedrag van verhoging
Bedrag van verlaging
5.500.000
Mutaties in reserves
Investeringen en mutaties reserves
5.500.000
0
Bedrag van de verhoging
Bedrag van de verlaging
0
0
Toelichting: Met de provincie Gelderland zijn afspraken gemaakt over de aanleg van de rondweg de Hoven. Deze afspraken zijn vastgelegd in een Samenwerkingsovereenkomst . Met deze rondweg wordt een kortsluiting gemaakt tussen de Weg naar Voorst en de Kanonsdijk. Hierdoor rijdt het doorgaande verkeer niet meer door de bebouwde kom van de Hoven. De oplevering van de rondweg is eind 2021. Het gevolg is dat de Weg naar Voorst vanaf de Sprabanenweg richting het IJsselplein de inrichting van een 30 km dorpsstraat krijgt. Dat geldt ook voor het Van Gelreplein en het IJsselplein. De Kanonsdijk vanaf de bebouwde kom tot het IJsselplein krijgt een 50 km inrichting. De aanleg van de Kanonsdijk start in het laatste kwartaal van 2021 en vervolgens zal de aanleg van de Weg naar Voorst in januari 2022 starten. Medio 2022 worden de wegen opgeleverd. Voorgesteld wordt voor de uitvoering van Wegen en Pleinen de Hoven een budget van € 5.500.000 (excl. btw) beschikbaar te stellen in 2021 en geheel te dekken ten laste van de beklemde middelen Rivier inde stad (is provinciale subsidie). De raad voornoemd, de voorzitter,
de griffier,
46/51
VOORBLAD
Griffienummer:
ONTWERP RAADSVOORSTEL Onderwerp Programma Forum Portefeuillehouder Inlichtingen bij
Soort bevoegdheid Beleidsvrijheid Programmabegrotingswijziging
Bekrachtiging geheimhouding Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven 5. Aantrekkelijke stad, met een sterkekeuzelijst economie oordeelsvormend Annelies de Jonge G van der Blink 0633748956. kaderstellend geen ja
j.schotlen@zutphen.nl controlerend beperkt
budgetrecht ruim nee
overig
Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor: De geheimhouding te bekrachtigen van de op grond van artikel 25, tweede lid van de Gemeentewet door het college voorlopig opgelegde geheimhouding (vanwege het belang vermeld in artikel 10, lid 2 onder b Wet Openbaarheid van Bestuur) op: SSK-raming Wegen & Pleinen De Hoven Kragten SSK-raming Wegen & Pleinen De Hoven Civil Management Tabel vergelijk Wegen & Pleinen De Hoven
47/51
1 van 4
TOELICHTING
Inleiding/aanleiding Ons college heeft op de in het besluit genoemde stukken geheimhouding opgelegd. Wij stellen u voor deze geheimhouding te bekrachtigen in de eerstvolgende raadsvergadering, zodat deze geheimhouding niet vervalt.
Beoogd effect Geheimhouding te waarborgen ten aanzien van de stukken die door het college als ‘geheim’ aan de raad zijn overgelegd.
Argumenten 1. Zonder bekrachtiging vervalt de geheimhouding Ons college heeft op grond van artikel 25 lid 2 van de Gemeentewet geheimhouding opgelegd ten aanzien van de in het besluit genoemde aan uw raad overgelegde stukken. Deze geheimhouding vervalt als uw raad die niet in de eerstvolgende raadsvergadering bekrachtigt. 2. Geheimhouding is nodig Op de stukken rust geheimhouding, omdat verstrekken van de informatie niet opweegt tegen het volgende belang: o de economische of financiële belangen van de gemeente (artikel 10 lid 2 sub b Wob); want het project wegen en pleinen moet worden aanbesteed en de bijgevoegde bijlagen bevatten gespecificeerde ramingen.
Kanttekeningen nvt Risico’s nvt
Communicatie/Vervolgtraject/Uitvoering Alle raadsleden en forumleden nemen de geheimhouding in acht ten aanzien van de als ‘geheim’ aangeduide stukken totdat de geheimhouding wordt opgeheven.
Rapportage/evaluatie nvt 48/51
2 van 4
Financiën nvt
Bijlagen --
Stukken die ter inzage liggen SSK raming Wegen&Pleinen De Hoven Kragten SSK-raming Wegen&Pleinen Civil management Tabel vergelijk budgetten Wegen & Pleinen de Hoven
49/51
3 van 4
ONTWERP BESLUIT Griffienummer:
De raad van de gemeente Zutphen, gelezen het voorstel van het college van burgemeester en wethouders van
met nummer
;
gelet op besluit: De geheimhouding te bekrachtigen van de op grond van artikel 25, tweede lid van de Gemeentewet door het college voorlopig opgelegde geheimhouding (vanwege het belang vermeld in artikel 10, lid 2 onder b Wet Openbaarheid van Bestuur) op: SSK-raming Wegen&Pleinen De Hoven Kragten SSK-raming Wegen&Pleinen De Hoven Civil Management Tabel vergelijk budgetten Wegen & Pleinen De Hoven
Aldus besloten in de openbare vergadering van de raad van de gemeente Zutphen, gehouden op:
De voorzitter,
de griffier,
50/51
4 van 4
51/51