CConstaterende datZutphen
Koppel je AI →
Document · PDF

90787RH 2020_BW_00558

Raadsvergadering 25 januari 2021, gemeente ZutphenBij agendapunt: Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven35.714 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 3 van 3

9.56

9.34 9.4

9.61 9.4 9.6 11 7 9.6 5 9.308 8 9.3 9.2 9.29.3

9.40

9.57 9.41 19.506 9.79.7 9.53 9.12 9.12 9.39

9.70

10.45 8 5 10.5 10.6 10.40

10.29

9.69 9.81

10.10

10.05

9.96 8.86 9.91 9.885 10.0 10.05

10.08

10.18 10.00

8.71

8.76

8.85

8.98

9.31

9.31

9.16

9.22

9.13

9.08

9.28

9.08

9.26

45 9.39.3 9.41 9.34 9.42 9.43 9.34 9.55 9.42 9.35 vb 1 6 9.34 9.3 9.409.49.43

9.42

9.43

9.34

9.36 9.32

9.15

7.16

7.10

9.67

9.36 9.21

B01

9.60

8.52

8.10 7.18

9.18 9.36 9.34 9.39

9.44

9.33

9.40

82

Voo 10.39

10.27

dijk

10.38 10.50

8.56

10.84 10.90 10.8 43 10.8

10.88 10.90

10.84

10.79

1 8 11.0 910.8 10.8

Kan 8.40 10.28 10.2 10.4 8 9 10.4

8.67

8.79 9.23

9.41

9.31

9.33

9.35

9.28

9.26

9.23 8 9.359.3

9.38

9.30

9.27

9.31

9.33

9.35

9.34

vb9.26

9.11

9.26

9.34

9.42

9.42

9.50 9.38

vb9.38

9.25

9.63

9.71

8.78

8.84

8.90

8.53

9.30 9.26

9.36 9.40

9.27

9.37 9.33

8.53

7.09

VR09-0

9.45 9.4 5 2 59.4 9.4vb

9.41 9.60 VL 9.42

vb9.59 9.56 9.411 VL 9.4 9.429.40

9.39

9.41

9.45 VL

9.379.395

9.39

9.410 9.4

9.39

9.33 9.23

9.14

9.63

9.59

9.62

9.45

9.49

9.39

9.33

8.87

8.83

6.52

6.28 6.23

78a

g We 8.29

8.51

1 10.6 10.8 6 6410.6 10.8 10.60

7 0 10.710.6

10.89

Visue l e d remp el 5 10.9 10.93

8.15

0 0.9 3 11.11.14

8.29

8.37

8.56

8.89

8.64

8.72 8.701 8.7 7 8 8.71 8.6 W58.6 8.6 8.63

9.06

9.12

9.13

9.37

9.38 9.42

cai

9.33 9.42 fbo6om Loo9.3 ∅ 0.2 9.32

9.31

om Loofbo ∅ 0.2

9.33

fbo4om Loo9.3 ∅ 0.2

9.34

9.37

9.37 9.38

9.389.39 9.41

9.39

9.42

23 9.4 vb9.4

22 _BB

7.43

W7.54

7.82

7.84

7.98

8.07

8.15

8.20

7

8.47 W8.4 W

8.52 8.53

8.44

3 8.74 8.7

8.82 5 31 8.88.8 8.8

9 8.9 8.99

9.07 9.20

9.27

9.40 0 9.3

9.33

5 9.39.34

9.349.45

2ro D0

7.52

7.56

7.68

7.71

7.99 7.9

5 5 W8.0 W8.0 8.06 BR 8.0328.07 8.0

8.12 8.12

3 8.08.11 8.118.118.15 8.178.18 8.158.17

W8.19 8.18 8.25

W

8.31 8.2 8.3 8.3272 3 2 3 8.38.3 8.3 8.34

8.60 8.60

8.69 0 8.5

8.82

2a-2c 8.96

8.86

8.92

9.11

9.15

9.16

9.33

9.44

02 9.49.4

9.34

9.33

9.28

9.30

9.34

4 9.2 7 9.0

9.06

9.22

9.32

9.37

87 9.39.3

9.43

9.35

9 7 9.29.2

9.33

9.28 9.73

9.71

9.53

8.88

8.61

Meerstammige boom te planten

Banden t.p.v. deze oversteek NIET verlagen

9.81

9.27

9.27

9.43

9.58

9.90

6.01

6.16

9.90

9.63

9.38

9.63

27

6.15

9.79

9.88

9.51

9.58 3 9.6

9.78

9.69 9.67

9.80

9.81

5.62

9.81

9.20

9.66

6.07

9.77

6.40

5.60

5.9g4 Wil ∅ 0.4

9.78

5.90

5.85

Wilg ∅ 0.4

9.79

5.94

6.09

9.87

6.01

N 9.89

9.92 9.86 7 9.79.8 9.723

9.65

9.68

9.62

Wilg ∅ 0.6

9.85

9.90

9.81

9.76

9.69

9 9.71 9.66 9.6

9.65

9.65

9.67 9.65

9.65

9.39

9.92

9.80

Wilg ∅ 0.4

5.97

5.86

5.90

5.97 Wilg ∅ 0.4

5.90

6.15

Wilg ∅ 0.4

6.00

9.39

9.66

9.63

9.91

9.64

9.49

9.34

9.80

6.13

Wilg ∅ 0.4

5.93 5.67

5.66

5.75

5.54

5.59

Wilg ∅ 0.4

Wilg ∅ 0.4

5.72

6.07

Wilg ∅ 0.3

5.70

5.67

5.52

Wilg ∅ 0.4

Wilg 5.8 ∅ 0.4

5.47

Wilg ∅ 0.4

Wilg ∅ 0.4

5.64

5.63

6.00

6.03

5.93

5.86

5.85

5.75

6.07

5.81

5.85

5.92

5.75

5.77

5.85

5.97

5.94

5.76

5.80

5.92

5.68

5.80

5.87

5.84

5.87

5.78

5.76

5.59

5.70

5.62

5.65

Gemeente Zutphen 5.64

2020-0663

A0

Behorende bij doc. nr.

Schaal

1: 500

50 40 30 20 10

m

's-Hertogenbosch

Opdrachtgever 5.73

Tekeningnummer

Formaat

Herten

5.78

E B Definitief ontwerp

E W Fase

ZUT001-0001

088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Projectnummer

Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch

K R

Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond

Definitief ontwerp blad -3-

5.93

Onderdeel

G IN Herinrichting De Hoven

-+L0RST+-+R0KHE+-+C0RJO+-

Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum

-+L1RST+-

RST RST -+R1KHE+-

KHE KHE -+C1RJO+-

RJO RJO 21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020 1 0

5.90+

P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0663 DO blad -3-.dwg 9 7.5 7.56

7.71

8.0 32 8.0

7.94 7.945 7.937.9

53 8.08.0

4 W7.7 7.7 67 7.767.7 42 7.8 7.8 7.81 7.8 7.90

8.15

8.15

8.01

8 7.9 7.988 7.977.9

4 8.80

8.868.74

8 8.798.6 8.84 8.81 vb 8.8111 8.8 98.8 8.78.81

3 8.8

8.84

8.9 8.956 8.97

9.23

9.29

1 6 9.49.3

9.41

9.40

9.43 9.37 9.39.36

9.30 9 9.2

9.28 9.27

9.32

0 9.3

9.29 9.29

9.2 9.235

9.27

B01

7.54

7.53

7.55 7.53

7.59

7.589 7.5

7.61

7.62

6 8.628.71

8.678.80

98 8.6 8.78.81 8.7658.7

2 8.9138.81 8.9 vb8.918.908.82

8.85

8.79 8.67 8.73

8.77 8.85

8.99 9.00

89.000 9.09.0

9.11

9.00

9.14

9.32 2 9.3

9.24

9.28

om Loofbo ∅ 0.2

om Loofbo 0.24 ∅ 9.2

9.15

9.20 vb9.19 9.14 9.14 69.128.99 9.0VL 32 9.09.0

9.20 9.23 9.24 9.42 2 9.25 vb9.4 9.2 6 9.26 9.26

9.28

9.30

7 8 9.39.3

9.34 9.35

9.35 9.33 9.37

9.38

9.64

9.80

9.68

9.74

9.80

9.80

vb9.79 9.71

9.71

9.78

9.84

9.71

9.44

9.57

9.58

9.43

9.71

9.62

8.91

8.78

8.71 8.51

8.01

6.28

5

7.58 7.60

K

8 545 8.5 8.5 8.5 56 8.558.58.5

20 8.68.6

8.90

8.84 8.89

9.11

8.99

93 3 8.88.9 8.9 65 8.9 8.9

vb8.83 8.92 8.94 8.88

2

9.00

W9.0 9.04 9.03 9.02 9.10 9.13 9.13 9.03

8.94 8.88

8.95

9.04

8.98

8.95

9.0 9.026 6

9.10

9.12

9.20

9.26

4 vb9.3 9.34 9.34

9.20

9.27

9.27

9.23

9.21

9.23

9.18

9.11

9.05

6 3 9.01 9.09.0 9.04 0 9.139.0 8.989 9.000 8.9 77 9.08.98.98.9 9.00

9.13

9.17 9.17 9.17

9.41

9.24

9.18

9.32

9.16

9.80

9.58

B01 6.48

J15

6.32

100m OB 401-100

6.30

7.49

7.48

7.37

4 7.2

7.09

7.13

7.32

7.20

7.297.15 7.33 7.22 7.21 7.317.19 7.18 4 7.2

7.23

7.17

7.22

2

3 9.1

9.06

9.24

9.21 9.23 9.21 9.2 3 vb9.36

0 9.2 9.29.3 8 2

5 vb9.3 0 9.2 0 9.2 9.20

9.14

9.189.15

9.16 2 9.2 9.24

9.16 9.18

9.12 9.13

9.21

9.26

9.19

9.244 9.29.24

9.35

2 9.39.21

9.31

9.26 9.22 1 9.29.21 9.21

9.21 9.20

9.29 VL 9.30

9.30 9.22

9.72

9.54

9.31

9.32

9.28

vb9.29

9.36

9.24

9.29

9.32

9.35

9.30 9.30

9.32 9.16

9.28

9.29

6 9.39.24 9.30

9.22

9.37

9.68

6.42

7.53

7.36

7.21 7.34

7.25

7.21 7.31

6.06 6.04

7.36 7.25

3 7.3 om Loofbo ∅ 0.2

7.11

9.28

9.0 cai

9.19 9.09 9.15

9.17 9.179.17

8.98 8.96 om Loofbo ∅ 0.2

6 9.3

9.34

9.47

9.48

9.14 9.14 9.15 9.14 9.14

9.37

9.20 9.31 vb9.33

9.30

9.19

9.13

9.13

9.189.18 9.16 9.16 9.17 9.29 9.30 VL 9.23 9.09vb 9.29

9.20 9.21 9.21

9.28

22 9.2 9.2 9.21

9.16

9.16

9.04

9.04

9.10 9.15

8.97

9.13

9.02

9.22 9.31

9.13 9.17

9.26

9.31

9.24 VL

9.26 9.71

6.46

7.11

7.33

7.21 24 347.2 7.27.2 7.25 7.2 77.2 97 7.27.2

7.23

6.79 6.79 66.80 5.716.81 5.7 5.79 5.88 5.89

4

9.06

9.07

9.11 9.21

9.15

9.15 9.13 9.31

9.03

8.93 9.11

9.26 9.28

9.32

9.30+ 9.26+ 9.17+

9.599.62 9.59 9.63 2 9.67 9.60 9.5 9 6 9.65 9.57 3 9.61 9.6 07 9.69.5 0 3 9.69.6 9.619.5 9.682

9.09

9.38

7.71

9.28

9.26 8 9.29.18

9.18

9.31

9.45

9.36

vb9.26

9.46

9.65

8.97

6.61

22-2 4

7.18 7.20

7.27

7.29

5.79 5.78 6.86

9.32

6

S

9.10

9.09

2 9.11 9.17 9.29.10

9.149.14

9.17 9.17

9.239.19

9.12

9.14

vb9.29 9.13 9.12 9.13

9.12

8.94 vb9.10 3∅ om 8.9fbo 0.2 8.97Loo 9.11 9.19

9.25

9.31

9.20

9.21

9.29

9.15

7.39

9.10 9.25

9.28

0 9.39.19

9.28

vb9.33

9.80

9.82

C16

C14

6.45

5.80 5.79

6.57

10

He2rs t aans raten luitin g

9.17 BR 9.13

3 9.2

9.19

9.11

8.90

6 8 8.9 9.039.0 9.08 9.11 9.11 9.11 9.10

9.15

9.10

9.09 3 8.99.0 om Loo9fbo ∅ 0.2 9.109.11

9.10

9.06

9.19

9.16

9.25

9.20

9.18 9.17 9.17 9.17

8.94 9.28 9.09 9.34 9.30 om Loofbo ∅ 0.2 9.10 9.10 9.17 9.12 9.10 9.20 9.25 9.12 8.95 9.10 9.10 9.06 om Loofbo ∅ 0.2 9.13 9.08 .17 8.919.10 9 9.12 9.14 cai 9.11 9.13 9.01 7 9.11 9.119.0 9.16 9.14 9.13 8.97 9.13 9.129.13 9.12 0 9.12 9.0 9.12 80 8.9.0 8.96 8.94

9.17

9.16 9.169.15

9.15 vb9.33 9.17

9.19

9.23 9.26

9.24

9.14

9.15

9.20 9.30 + +

10

5

9.14

9.09 9.18 9.15

9.17

9.14

9.14 9.16 9.13

9.15

9.24

9.18

9.26

9.23 9.21 om Loofbo ∅ 0.3 9.289.23

9.15

9.25 9.19

+

12

5a

9.07

6 9.09.04 9.08 9.04

9.09 9.17

9.20

9.16 2 vb9.3 9.16 9.14 9.16 9.16

9.20 9.17

9.30

9.25

9.20 9.21

9.10

9.32

7

9.28

8.99

9.10

9.22

9.24 3 9.2 9.24

9.22

9.23

9.23 9.3 9.356 9.23

9.33 9.29

9.29

kruin 8 hoogte 129.26

9.07 9.10 9.10

9.12

9.20 9.17

9.01

8.62

8.15

9.18

9.28 79.30 9.2vb l fietsbeuge

9.17

9.30 9.20 + +

12a

9

9.06 9.03

0

9.069 9.0 vb9.08 9.27

9.09

9.26

9.26

9.27

9.26

4 89.2 9.3 9.38

9.38 9.38 9.27

9.37

vb9.38

9.13

9.00

9.03

9.06

9.18

9.25 9.15++ 9.07+

14

11

8

8.6

8.588.67

8.67

9.24

9.39

vb9.45

vb9.43

9.38

9.35

9.15

kruin 8 hoogte 12 9.21

9.31 9.30

vb9.11 9.09 7 9.0 9.04 9.04 9.03 8.99

9.04

9.03

9.17

8.99

6.66

7.32

7.34

7.18

9.12

9.29

vb9.29

9.34 9.3120 9.3

9.39

9.27 9.2 9.319

3 9.2 31 9.39.3 4 vb9.2

9.119.26 9.19

D02r o_BB 22

13

6 8 8.28.2

8.75

8.83

8.8 8 9 8.8 . 0 4 + 8.55 8.61 8.678.71 8.97 8.75 + 8.92 8.92 + 8.51 8 8.48 8.4 8.43

k 8.59 (portie 12 8.28.2 70 8.3 8.4

8.48

8.24 in 8 8.21 kru hoogte 12 8.99

8.19 8.15 8.18

9.26

9.13

9.19

vb9.39

9.30

9.40

9.17

9.09

vb9.12 9.14 9.06 kruin 8 hoogte 129.04 8.26

9.27 9.33

9.37

9.31

9.38

9.35

9.32 9.37

9.22

9.15

6.74 6.91

6.93

9.17 9.14

9.21

6.66 6.77

6.68

6.65

6.57

6.66

8.37

9.22 9.24 3 cai 9.29.26 9.18 8 9.23 kruin 9.19 hoogte 129.24 9.12 9.19 9.11

6.49

6.67

9.22

9.12

9.11

9.02

8.96

6.706.83

6.45

6.45

6.25

6.25

6.34

6.42

9 9 6.76.9

6.91

7.45

9.19

9.41

9.34

9.29 9.35

9.349.37

9.46

9.45

9.21

9.45

9.76

26

6.68

6.61

6.99

18

16

15

8.20

8.20 8.16

8.12 8.14 8.14 8.14

9.30

9.21

9.25

9.23 9.21 9.18 9.14 9.13 9.13

8.97

9.10

8.42

kruin 8 hoogte 12 9.10

6.21

6.57

6.77

7.43 7.13 7.26

9.11 9.15

9.33

9.50

9.459.44

9.11

9.04

7.35 7.28

6.69

6.75

B01

17

8.65

8.14

56 8.0 8.0 8.17 8.14 8.04

8.02

8.06

8.08

8.06 7.96

7.95

8.37

7.99 kruin 8 hoogte 12 8.51 8.04

9.27

3 9.1

9.07

0 9.29.2 9.26 6

8.32 vb 9.27

9.16 9.18

9.21 9.13 9.12 9.00

vb9.07

8.43

6.29

8.23

6.32

6.74

6.70

6.72 6.67

9.08

9.25

6.68

9.12

9.509.49

9.52 9.30

9.23

9.22 9.18

9.26

9.85

30

28

6.57

6.55

6.57

8 7.22

7.04

6.28 9.39

9.93

D02ro_BB22

19

8.057.91

9.26+

21

14

8.18

8.19

8.23

P 7.97

8.00

9.16 9.07

9.18

9.25

9.17

8 kruin 12 gte 7.88 hoo 8.43

8.25 9.26

7.84

7.95

9.11

9.06

C14

23

13 15

8.36 8.14 8.05 8.11 8.16 3 8.0 8.09

7.90

8.27

9.04

9.08 9.02

9.07 9.08 9.16

9.20

kruin 8 hoogte 12 8.41 7.94 7.93 1 9 7.87.9

7.96

8.138.04 7.84 9 8.08.04 8.148.07 7.87

8.078.02 7.83 7.85 7.9 7.9777 7.83 7.9

7.93 58 7.87.8 7.85

8.95

C16

25

12

8.00

8

7.966 7.9

7.90

8.25

7.977 7.9

7.90 7.81 7.82

7.8

8.198.93 32 8.98.9

8.23 8 8.9 9.10 8.07 8.23 kruin 8 hoogte 12 8.32 8.94

8.12 8.92

8.95

9.01 90 8.89.0 8.97

8.51

6.04

6.25

6.97

6.72

6.78

6.94

9.16

9.47

9.50

9.37

9.49

9.53

9.25

9.34

6.60

38

36

34 32

7

16

19

7.956 7.9

8.14

7.75

7.77 7.75

9.04

8.95

6.20

7.19

9.11

9.30

9.55

9.22 9.18

6.70

6.71

9

Boom te rooien

Inritbanden t.b.v. rolstoel

27

11

20

7.93

7.897.84 7.86 7.79 7.80 7.74 7.75 7.787.74

8.96 9.04 8.91

6.23

6.04

6.17

6.10

6.14

6.14

6.27

20 9.59.5

9.77

6.88

6.92

6.95

11

Boom bestaand 8.85+

IN 45/51

8.21

7.81

7.81

7.80

9.01

6.28

6.18

6.12

6.14

6.27

6.98

6.89

7.29

7.07

6.89

6.88

6.81

6.76

6.67

6.67

7.23

9.20

9.26 9.37

9.59

9.56 9.58

9.56 9.57

9.54

9.40

9.20

9.36

0 6.276.2 6.13

9.16

9.34

9.31

9.61 9.12

9.88

6.98

6.97

1

7.77 7.74 7.74

8.9 82 8.0

8.24 8.90

6.33

6.29 6.12

7.38

7.61

9.23

9.21

7.41

7.20

9.19

6 1 7.27.4

9.26

9.16

9.81

M

8.94

7.05

6.95 6.88

4

kruin 8 hoogte 12 8.17

8.48

8.36

7.48

8.98

9.15

9.61

9.47

9.22 9.20 9.31

9.25

9.77

9.76

9.77

7.99

7.00

10

Boom te planten

27

12

Haag

Hoogteportaal

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering 9.10 9.18

9.17

126

8.90

3

7.56

9.10 9.10

9.12

9.36 9.35 9.54

9.64

9.13

9.83

9.81

9.87

9.76

9.78

6.69

6.75

130-13 4

9.03

8.8 8.85

7.49

7.49

7.56

8.91

98 9.09.0

9.269.25

9.34 5 9.4

9.66

9.62 9.78 9.643

35 9.89.6

35 9.89.6

9.16 9.13 9.18

9.16 9.10 9.11

9.48

9.82

9.88

7 vb10.0

9.87

6.97

6.90

Inritzakbanden 130/150mm

7.73

9.03 8.86

8.99 8.88

7.68

9.20

7

9.239.21 9.30

9.42

9.4 9.5980 9.6

9.80

57 9.81 9.89.6

9.84 9.82

9.44

9.08

9.14

9.13 9.12 9.13

9.06

9.16 9.12 9.13

9.06

9.12 9.12 9.21

9.93

9.81

16

7.77 8.35 5 7.86 7.9 7 7.93 8.02 0 8.95 vb7.7.84 8.9 8.93 8.00 7.84 7.98 8.94 7.68 8.95

9.02

7.75 9.00

9.20

9.17 9.18 9.20

9.19 9.19

9.3 9.35

9.31 9.33 9.38

9.56

9.65

9.82

9.75

67 9.89.6

68 9.73 9.89.6

9.72

57 9.6 9.74 9.8

67 9.89.6

9.45

9.05

9.88

3

7.73

9.11

9.13

9.10

8.01

9.20

9.18

9.04

66 9.29.2

9.22

69 9.39.4

9.55

9.49

76 6 9.3 9.3 9.3 9.3 9.486 6 8 9.3 9.3

9.33

2 7 9.39.4

9 5 9.29.4

9.67

5 9 9.29.3

3 7 9.29.3 9.23 9.23 9.37

9.76

9.74

3 9.72 9.89.64

9.80

23 9.6 9.759.8

02 9.89.6

9.62 9.81

9.22

2

7.648 7.7 7.67

8.98 8.98 8.98 7 8.94 9.0

5 9.09.10 9.05

8.94

9.08

8.85

9.18

9.03

9.19

vb9.34

9.36 66 9.39.3 9.35

9.29

9.22

9.27

9.14

9.18

9.16

9.15 9.34

9.47

7 9.179.3

9.69

9.60

9.65

9.32 9.21

9.15 9.14

14

Prairie beplanting

9.74+

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125 Uitstroomvoorziening IT riool

HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting 6.40 ∅500 6.40

IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

Nieuwe hoogte wadi

Wadi in te zaaien B06

k sdij n o Kan 9.42

dijk

21

8 8.8 8.88 8.9 27 9.0

9.03 9.07 9.04 65 8.9.0 8.95 9.07

9.18

9.20

9.15

59.2 9.29.2 57

9.25

9.12

9.08

9.02

8.98

9.05

9.06

9.14 9.16 9.14

9.37

9.27

9.12 9.10 9.11 9.12 9.11

9.10 8 9.0 9.07 9.09

9.06 5 9.0

9.12

9.15

9.32 9.19

9.17

9.619 9.7

6

22

8.84

9.04

9.04

9.03

8.95

9.18

9.16

9.06

9.13

9.15

9.2.2 00 3 9.19 9.2 9.08 9.38 9.19 9.20

9.06

9.13

1 9.09.0 9.0 1 9.01

8.99

9.0890 8.9 8.9 0 9.0 9.0 9.035

9.00

8.99

9.03 9.01

9.03

9.05

8.93

9.14 9.11 9.15

9.08

9.18

9.12

9.54

9.60

Kanons

128

Traptreden 160mm hoog

1G/4 1G/5 1G/6

1

9.00

9.10

8 8.8 8.86

36 9.08.9

vb9.17 9.03 9.069.13

9.16

9.02 9.03

9.06

8.97

8.96

8.99

8.95

8.97

9.14

9.15

9.01

9.10

9.05 9.29 9.16

9.17 0 9.159.3 9.16

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

9.09

9.05

9.05

9.00

7 8.95 8.9 9.14 8.94

8.88

8.90

9.00

8.87

8.92 1

9.0 9.01

8.92

9.01

8.91

8.92 8.92

9.09 9.09

9.00 8.95 9.08 9.24 9.24

9.11 9.13

9.13

9.16

9.12 0 9.29.13

9.13 9.16

9.15

9.14 9.11

9.117 9.0 9.10 9.13 9.12 9.10 9.13 9.13 9.149.13 9.15 9.12

9.12

9.16 9.16

9.14 9.17 9.16

9.13

9.14 G

9.00

8.98

9.14 9.159.12

9.19

9.18 9.2W0

9.16

9.15 9.15 9.01 9.16

9.22

9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16 9.20

8.99

1 9.18 9.29.18

9.16 9.19 9.21

9.18 9.18 59.17 9.2 9.28

9.17 9.16 9.12 9.189.16

9.15

9.25 9.30

9.28 9.33 9.26

9.24 9.18

9.34

W9.19

12

14

4

1a

9.15

9.07

9.07

8.71

8.88

9.00 9.01 9.15 9.00 9.02

9 8.8 8.95

8.97 8.9 6 939 8.98.8 8.8 8.68

9.02 9.013 9.0

8.24

8.25

9.34

2

9.0 cai

9.05

9.10

9.17 9.13

0 8.9 8.91

9.0 9.055

4 8.48 9.0 9.2 9.24 9.0

9.10

9.09

9.10 9.10

8.98

9.00

8.91

9.03

9.00

8.95

0 9.209.2 9.17 9.12 9.20 9.11 9.19

9.19

9.25

8.61 8.56

8.30

8.31

9.16 9.15 9.16 9.15 9.17

9.27

9.40

9.29

9.41

9.41

8.51

8.50

8.50

9.14

9.17 9.19

9.34

3

Inritbanden t.b.v. rolstoel

Bloemrijk grasland B06

B09

9.65+

9.22+ 9.32+

9.27+ 9.37+

B10

B11

B10 G11 9.13+

9.29+

Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)

E

B12

9.17+

ZON

5.35

Houten hekwerk 1,00 m 9.35+ 9.37+

9.34+ 9.44+

2x Zitbank B12

Kunstwerk "lopende man" 0zb

A01 3

30 te 7. 0m

leng

B09

9.59+

Kantlaag van goottegel 150x300x60mm

B07 G11

9.38+ 9.28+

Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat 9.10+ 9.10+

9.25+ 9.20+ 9.28+

8.75+

B08

9.20 9.15 + + 8.94 + 9.15 9.20 + +

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

9.43+ 9.33+

Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat

B08

rst

Voo

9.38+ 9.48+ 9.44+ 9.51+ 9.61+ 9.73+ 9.63+ 9.69+ 9.79+

Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs +

B06

+

+ 7.70 5+ 6 . 7 3+ 7.7 + + 1 7.65 0+ 7.8 7 . 7 +

1

B07

9.06

aar

9.10

gn We

9.23

+

9.14 +

B07

8.83+

9.37+ 9.31+

9.44+

Opsluitband 200x250mm 9.52+ 9.46+ 9.46+

9.47+

Opsluitband 100x200mm 5+ 8.2 0+ . 82 + 8.28 0+ 2 8. 5+ 8.2

B09

9.36+

Bushalteband 1c B06

nsdi jk

9.04

9.2 9.30 0+ +

3a

1a

7c 9.26 + 9.18+ 9.13+

9.14 +

9 ZONE

dijk

Trottoirband 130/150x250mm

+

Kano

Oude A0130zb

9.50+

RWS-band 110/220x250mm + 7.76 + 7.70 5+ 7.6 3+ 7.7 + 7.65 0+ 7.7

8.22 8. + 8.2817+ 8.21++

+ 8.20 9.0 9.05 0+ +

Herstraten aansluiting

∅315

Geleideband 50/200x250mm

5

6.65

Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm 9.08

9.32+ 9.22+

Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel 1 9.05 9.00 + +

Herstraten aansluiting

13G/3 13G/2 13G/1 44

1a

9.20+

Strook van betonprint minimaal 500mm breed

46

3-3a

Kanons

Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs

9.65+ 9.59+

9.35+

Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)

9.65+

B06

10

Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood

9.75+ 9.65+

50

12

46a

17 18 20

50a

Inritten van betonstraatstenen 48 7 11T

Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger) 22

52

Rijbaan van grasbetontegels

24

25 26 28

Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger) 54

Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint

2

Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger) 26 56

Deklaag vervangen kleur rood 23

Fietspad van asfaltverharding kleur rood 30

Deklaag vervangen

34

9 7 6 5

4 3

3

Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband

30

2a

Verklaring 8

5

Rijbaan van asfaltverharding 36

2

1

7

10

1

8

62a

64a 64

66 68

70 70a

72 74 76a

80

84 84a

76

Programmabegroting Omschrijving: Definitief ontwerp wegen en pleinen De Hoven

Begrotingswijziging 2021 - 01

Griffienummer:

De raad van de gemeente Zutphen; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. ............. team P3, zaaknummer 9788. besluit: de programmabegroting 2021 als volgt te wijzigen: Uitgaven

Bedrag van verhoging

Programma 3 Duurzame leefomgeving Budget Ontwerp wegen en pleinen

Bedrag van verlaging

5.500.000

Mutaties in reserves

Inkomsten Programma 3 Duurzame leefomgeving Subsidie provincie / Rivier in de Stad

5.500.000

0

Bedrag van verhoging

Bedrag van verlaging

5.500.000

Mutaties in reserves

Investeringen en mutaties reserves

5.500.000

0

Bedrag van de verhoging

Bedrag van de verlaging

0

0

Toelichting: Met de provincie Gelderland zijn afspraken gemaakt over de aanleg van de rondweg de Hoven. Deze afspraken zijn vastgelegd in een Samenwerkingsovereenkomst . Met deze rondweg wordt een kortsluiting gemaakt tussen de Weg naar Voorst en de Kanonsdijk. Hierdoor rijdt het doorgaande verkeer niet meer door de bebouwde kom van de Hoven. De oplevering van de rondweg is eind 2021. Het gevolg is dat de Weg naar Voorst vanaf de Sprabanenweg richting het IJsselplein de inrichting van een 30 km dorpsstraat krijgt. Dat geldt ook voor het Van Gelreplein en het IJsselplein. De Kanonsdijk vanaf de bebouwde kom tot het IJsselplein krijgt een 50 km inrichting. De aanleg van de Kanonsdijk start in het laatste kwartaal van 2021 en vervolgens zal de aanleg van de Weg naar Voorst in januari 2022 starten. Medio 2022 worden de wegen opgeleverd. Voorgesteld wordt voor de uitvoering van Wegen en Pleinen de Hoven een budget van € 5.500.000 (excl. btw) beschikbaar te stellen in 2021 en geheel te dekken ten laste van de beklemde middelen Rivier inde stad (is provinciale subsidie). De raad voornoemd, de voorzitter,

de griffier,

46/51

VOORBLAD

Griffienummer:

ONTWERP RAADSVOORSTEL Onderwerp Programma Forum Portefeuillehouder Inlichtingen bij

Soort bevoegdheid Beleidsvrijheid Programmabegrotingswijziging

Bekrachtiging geheimhouding Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven 5. Aantrekkelijke stad, met een sterkekeuzelijst economie oordeelsvormend Annelies de Jonge G van der Blink 0633748956. kaderstellend geen ja

j.schotlen@zutphen.nl controlerend beperkt

budgetrecht ruim nee

overig

Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor: De geheimhouding te bekrachtigen van de op grond van artikel 25, tweede lid van de Gemeentewet door het college voorlopig opgelegde geheimhouding (vanwege het belang vermeld in artikel 10, lid 2 onder b Wet Openbaarheid van Bestuur) op:  SSK-raming Wegen & Pleinen De Hoven Kragten  SSK-raming Wegen & Pleinen De Hoven Civil Management  Tabel vergelijk Wegen & Pleinen De Hoven

47/51

1 van 4

TOELICHTING

Inleiding/aanleiding Ons college heeft op de in het besluit genoemde stukken geheimhouding opgelegd. Wij stellen u voor deze geheimhouding te bekrachtigen in de eerstvolgende raadsvergadering, zodat deze geheimhouding niet vervalt.

Beoogd effect Geheimhouding te waarborgen ten aanzien van de stukken die door het college als ‘geheim’ aan de raad zijn overgelegd.

Argumenten 1. Zonder bekrachtiging vervalt de geheimhouding Ons college heeft op grond van artikel 25 lid 2 van de Gemeentewet geheimhouding opgelegd ten aanzien van de in het besluit genoemde aan uw raad overgelegde stukken. Deze geheimhouding vervalt als uw raad die niet in de eerstvolgende raadsvergadering bekrachtigt. 2. Geheimhouding is nodig Op de stukken rust geheimhouding, omdat verstrekken van de informatie niet opweegt tegen het volgende belang: o de economische of financiële belangen van de gemeente (artikel 10 lid 2 sub b Wob); want het project wegen en pleinen moet worden aanbesteed en de bijgevoegde bijlagen bevatten gespecificeerde ramingen.

Kanttekeningen nvt Risico’s nvt

Communicatie/Vervolgtraject/Uitvoering Alle raadsleden en forumleden nemen de geheimhouding in acht ten aanzien van de als ‘geheim’ aangeduide stukken totdat de geheimhouding wordt opgeheven.

Rapportage/evaluatie nvt 48/51

2 van 4

Financiën nvt

Bijlagen --

Stukken die ter inzage liggen SSK raming Wegen&Pleinen De Hoven Kragten SSK-raming Wegen&Pleinen Civil management Tabel vergelijk budgetten Wegen & Pleinen de Hoven

49/51

3 van 4

ONTWERP BESLUIT Griffienummer:

De raad van de gemeente Zutphen, gelezen het voorstel van het college van burgemeester en wethouders van

met nummer

;

gelet op besluit: De geheimhouding te bekrachtigen van de op grond van artikel 25, tweede lid van de Gemeentewet door het college voorlopig opgelegde geheimhouding (vanwege het belang vermeld in artikel 10, lid 2 onder b Wet Openbaarheid van Bestuur) op:  SSK-raming Wegen&Pleinen De Hoven Kragten  SSK-raming Wegen&Pleinen De Hoven Civil Management  Tabel vergelijk budgetten Wegen & Pleinen De Hoven

Aldus besloten in de openbare vergadering van de raad van de gemeente Zutphen, gehouden op:

De voorzitter,

de griffier,

50/51

4 van 4

51/51

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Zutphen&id=6b7d1832-8dc2-4404-a235-5a2aba2ea00b