PR22.119 Stukken ALV VNG 29 juni 2022
Tekst van het document
De herwaarderingsreserve is vanaf 2009 positief. Hierdoor lopen de ongerealiseerde koersresultaten via de balans. In 2020 is binnen de effectenportefeuille een fonds opgeheven waardoor vastrentende waarden (obligaties) overgeheveld zijn naar een ander fonds. Dit leidde tot afname van de herwaarderingsreserve als gevolg van gerealiseerde waardemutaties. Dit jaar zijn verkoop bewegingen zeer beperkt gebleven. Dit en stijgende waarden van aandelen leidt ertoe dat per saldo de herwaarderingsreserve in omvang is toegenomen. De negatieve ongerealiseerde bijdrage ongerealiseerde waardemutaties vastrentende waarden (obligaties) wordt veroorzaakt door de blijvend lage rente.
Omrekenverschillen
2021
2020
Stand per 1 januari
-155
-127
11
-28
-144
-155
2021
2020
Stand per 1 januari
-16
-316
Naar Overige reserves (uit onverdeeld resultaat voorgaand boekjaar)
16
316
Mutatie bestemmingsreserve 2021 (afschr.lasten huisvesting)
608
608
Mutatie bestemmingsreserve 2021 (Werkzaamheden a.g.v. Covid)
569
608
Resultaat boekjaar
-53
-624
1.124
-16
Mutatie Stand per 31 december Onverdeeld resultaat boekjaar
Stand per 31 december
Het onverdeeld resultaat wordt in mindering gebracht op de overige reserve.
Voorzieningen (9) De VNG heeft een tweetal voorzieningen voor verplichtingen die voortvloeien uit aanspraken op de WW- en Bovenwettelijke WW-regelingen en voor de uit te keren jubileumuitkeringen. Deze voorzieningen hebben in overwegende mate een langlopend karakter. Deze voorzieningen worden jaarlijks in overeenstemming gebracht met de maximale toekomstige verplichtingen. De voorzieningen worden gepresenteerd tegen de contante waarde.
36
Financieel jaarverslag 2021
Egalisatievoorziening
2021
2020
Stand per 1 januari
1.105
1.376
Dotaties
358
254
Onttrekkingen/vrijval
-652
-526
Stand per 31 december
811
1.105
In 2021 is de egalisatievoorziening voor toekomstige jaarlijkse verplichtingen voor afvloeiingslasten gedaald met € 0,294 miljoen. De weergegeven dotatie wordt in hoge mate veroorzaakt door de opgebouwde rechten van (oud-)medewerkers die recht hebben op een WW-uitkering. De onttrekking bestaat uit de betaling van de uitkeringsrechten van de oud-medewerkers die reeds in de voorziening waren meegenomen en de vrijval van de opgenomen uitkeringsrechten, omdat de oud-medewerkers een baan gevonden hebben en geen recht meer hebben op de WW uitkering.
Voorziening ambtsjubilea
2021
2020
424
438
Onttrekkingen
-
-14
Dotaties
7
-
431
424
Stand per 1 januari
Stand per 31 december
De voorziening is gevormd voor de toekomstige ambtsjubilea. De voorziening betreft de in de toekomst uit te keren jubileumuitkeringen gebaseerd op de gedane toezeggingen, blijfkans en leeftijd.
Handelscrediteuren (10) 2021
2020
Handelscrediteuren
12.287
15.259
Betalingen onderweg
-
-
Reclassificatie
-6.510
-8.413
Stand per 31 december
5.777
6.846
De reclassificatie betreft de af te dragen BTW aangifte (€ 5,934 miljoen) en het saldo nog te betalen Intercompany (€ 0,576 miljoen). Deze zijn onderdeel van het subboek Crediteuren en worden in de jaarrekening onder de daarvoor bestemde rubriek verantwoord.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
37
Belastingen en premie sociale verzekeringen (11) 2021
2020
1.696
737
394
385
Omzetbelasting
5.967
4.687
Stand per 31 december
8.057
5.809
2021
2020
265
336
2
834
130
134
VNG Realisatie B.V.
1.602
3.178
VNG Naleving B.V.
376
734
2.375
5.216
2021
2020
Vooruit gefactureerde contributie
16.037
12.872
Vooruit ontvangen subsidies
33.247
27.820
Fonds GGU & Gemeentefonds Saldi
7.162
8.002
56.446
48.695
Afdracht loonbelasting en sociale premies Pensioenen
Intercompanycrediteuren (12)
Congres- en Studiecentrum VNG B.V. VNG International B.V. VNG Opleiding & Detachering B.V.
Stand per 31 december
Overlopende passiva (13)
Stand per 31 december
Onder de post vooruit ontvangen subsidies zijn de bedragen opgenomen van het rijk voor de projecten die nog doorlopen of afgerekend worden in 2021 en later. Onder de post Fonds GGU en Gemeentefonds Saldi staan de nog uit te geven bedragen van de uitname uit het Gemeentefonds en het Fonds GGU. De ALV 2020 heeft ingestemd om in 2022 uit deze gelden € 1,1 miljoen te besteden aan de collectieve activiteiten zoals genoemd in het plan GGU 2022. De overige gelden blijven ter beschikking van de activiteiten binnen het Fonds GGU voor 2022 en later.
38
Financieel jaarverslag 2021
Overige schulden (14) 2021
2020
62
93
Div. reserveringen voor verlof en vakantiegeld
1.887
2.956
Overige schulden
4.048
3.104
Stand per 31 december
5.997
6.153
Vooruit gefactureerde bedragen
Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen De totale verplichting voor beheer en onderhoud van het automatiseringssysteem en de Facilitaire Diensten (catering, onderhoud gebouwen, schoonmaak en receptiediensten), en verbouwingen van het pand op de tweede etage in 2022, bedraagt € 5,700 miljoen (t/m 2026). Per jaar is de verplichting: 2022 € 2,650 miljoen 2023 € 2,262 miljoen 2024 € 0,415 miljoen 2025 € 0,299 miljoen 2026 € 0,074 miljoen Wet Ketenaansprakelijkheid De onderneming is onderworpen aan de Wet Ketenaansprakelijkheid en de Wet Inlenersaansprakelijkheid. Op grond daarvan kan de onderneming worden aangesproken voor de door onderaannemers mogelijk niet afgedragen belastingen en premies sociale verzekeringen. Hoofdelijke aansprakelijkheid De VNG maakt onderdeel uit van een fiscale eenheid voor de omzetbelasting, waarvan naast de VNG ook VNG Diensten B.V., VNG International B.V., VNG Realisatie B.V., Congres- en Studiecentrum VNG B.V., VNG Risicobeheer B.V., VNG Naleving B.V. en VNG Opleiding & Detachering B.V. deel uitmaken.Binnen deze fiscale eenheid zijn de bedrijven, die onderdeel van de eenheid wordt geen btw aangerekend op de onderlinge leveringen en diensten. Elke afzonderlijke entiteit binnen deze fiscale eenheid doet zelfstandig aangifte.
Daarnaast zijn de entiteiten binnen de fiscale eenheid volledig aansprakelijk voor de afdracht van de omzetbelasting van de fiscale eenheid als geheel.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
39
Toelichting op de enkelvoudige staat van baten en lasten (bedragen x € 1.000)
Bijdrage projecten (15) De bijdragen projecten zijn hoger dan begroot. Dit geldt voor zowel de subsidies als voor het Fonds GGU. Deze hogere realisatie is het gevolg van nieuwe extern gefinancierde projecten en de projecten die uitgevoerd zijn vanuit de saldi van GF gelden, welke ultimo 2020 nog op de balans stonden. In de begroting wordt rekening gehou den met de subsidieaanvragen die op dat moment al goedgekeurd zijn. De nieuwe projecten hebben effect op het totale bedrijfsresultaat, omdat tegenover de hogere projectbaten, vaak een minder dan evenredige toename van de lasten (zowel uitbestedings- als personele lasten) staat. Uit deze personele lasten op de projecten wordt extra dekking gegenereerd middels de overhead (zoals huisvesting en overhead verwerkt in het uurtarief), die een bijdrage levert aan het resultaat. In vergelijking met 2021 neemt de bijdrage projecten toe met € 5,791 miljoen.
Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Bijdrage projecten
98.869
77.817
93.078
Waarvan subsidies van het rijk
53.844
29.732
31.947
Waarvan projecten uit het Fonds GGU en saldo Gemeentefonds uitname
45.025
48.085
61.131
De begroting van het Fonds GGU en de hoogte van de financiële bijdrage van de leden aan het Fonds, is in beginsel gebaseerd op inwoneraantal en wordt jaarlijks ter goedkeuring voorgelegd aan de ALV, waarna de leden verplicht zijn deze financiële bijdrage te voldoen ter dekking van de kosten van het Fonds. De financiële en inhoudelijke verantwoording over het Fonds aan de ALV wordt opgenomen in de jaarrekening en het jaarverslag van de vereniging. (zie daarvoor onderstaande tabel). De realisatie van de GGU activiteiten 2021 bedraagt € 45.025 miljoen. Verder is er € 0,252 miljoen uitgegeven aan doorlopende activiteiten uit eerdere jaren voor het programma Naleving en zijn er opbrengsten/crediteringen uit voorgaande jaren voor een bedrag van € 0,168 miljoen. De bedragen die niet uitgegeven zijn in 2021, worden als overlopende passiva opgenomen op de balans. Deze worden in 2022 en verder uitgegeven, aan de daarvoor aangewezen activiteiten binnen het Fonds GGU.
40
Financieel jaarverslag 2021
Fonds GGU 2021
Realisatie
Begroting
Expertisecentrum Dienstverlening
268
307
Common Ground en basisprocessen
2.257
2.209
Architectuur en Standaarden incl. IPv6
2.401
2.443
Gemeenschappelijke Digitale Infrastructuur (GDI)
947
984
Gemeentelijk Experiment BRP
613
220
Single Digital Gateway
101
-
Data en sturingsinformatie
2.782
2.854
Digitale Veiligheid
3.225
4.217
Privacy
377
548
Beheer Tooling Ensia
79
-
Servicecentrum Gemeenten, incl. beheer GGI
3.849
4.023
GT 14+
243
261
Gezamenlijke inkoop - Microsoft Contract
145
200
Inkoop
8
-
Transitieprojecten Leefomgeving
487
488
Programma Omgevingswet
4.765
4.570
Samenwerkingsverband bronhouders Basisregistratie grootschalige topografie
154
110
Beheer Taxatiewijzer WOZ
1.172
950
Digitale Connectiviteit - 5G
130
160
Grip op Financiën
560
900
Zorg en Jeugd
300
409
Zorg en Veiligheid
995
1.019
Landelijke Coördinatie raamcontracten Sociaal domein
446
528
Projecten VWS en Jeugdbescherming
936
952
Ketenbureau I-Sociaal Domein
7.423
7.604
Expertiseteam Werk, Inkomen, Schulden en Inburgering (WISI)
-
Projecten Werk, Inkomen, Schulden en Inburgering (WISI)
1.786
2.190
Gemeenschappelijke Basisprocessen Inkomen (GBI)
469
550
Informatie Knooppunt Zorgfraude (IKZ)
32
300
Programma Verbinden Schuldendomein
104
200
Transitieprojecten Lokale democratie, Veiligheid en Recht
227
388
Duiden en analyse
647
787
Innovatie ondersteuning
785
856
Implementatie en ondersteuning beweging Samen organiseren
465
837
Communicatie
890
1.061
Bedrijfskosten VNG
4.347
4.401
Ondersteuningsteam GGU
396
343
Quality Assurance
215
391
Totaal
45.025
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
48.260
41
Overige baten (16) Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Opbrengst derden
1.743
1.449
2.421
Auteursvergoedingen
201
175
200
Vacatiegelden
14
10
9
Interne baten
3.448
2.995
3.426
Overige baten
713
776
794
6.119
5.404
6.851
Totaal overige baten
Opbrengst derden De realisatie 2021 is € 0,294 miljoen hoger dan begroot en is ruim lager dan de realisatie van 2020. Deze daling van opbrengsten was ook in de begroting 2021 al voorzien. Auteursvergoedingen De realisatie van de auteursvergoedingen ligt boven begroot. Dit komt doordat de royaltyvergoeding inzake de Gids Gemeentebesturen en de Modelverordeningen, inclusief de CAR-UWO hoger was dan begroot. Interne baten In de begroting was rekening gehouden met een daling van de opbrengsten. De verwachting was dat corona invloed zou hebben op de afname van diensten. Dit bleek in de praktijk niet het geval. De realisatie is in lijn met die van 2020 en is € 0,453 miljoen hoger dan begroot. De overige baten bestaan voornamelijk uit de opbrengsten Reprorecht. De omvang hiervan is € 0,634 miljoen.
Salarissen, sociale lasten en pensioenlasten (17) Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Salarissen
20.869
20.659
20.179
Sociale lasten
2.536
2.511
2.390
Pensioenlasten
3.603
3.567
3.275
Vergoedingen (ZW, uitlenen personeel)
-850
-
-708
26.158
26.737
25.135
Totaal salarissen, sociale lasten en pensioenlasten
Het totaal van salarislasten, sociale lasten en pensioenlasten stijgt met € 0,689 miljoen ten opzichte van 2020. De stijging is o.a. veroorzaakt door een toename van salariskosten volgend uit wijzigingen in de cao.
42
Financieel jaarverslag 2021
Het uitstroompercentage laat sinds 2019 een stijgende lijn zien. In 2021 kwam het uitstroompercentage met 13,16% uit op ongeveer hetzelfde niveau als in 2020 (2020: 13%, 2019: 8,84%). Het gemiddeld aantal fte in 2021 is ten opzichte van 2020 nagenoeg gelijk gebleven. Ultimo 2021 waren er 291,43 fte in dienst (2020: 295,52 fte). De vergoedingen voor zwangerschap, uitlenen van personeel en overige loonlastenvergoedingen kwamen in 2021 hoger uit dan 2020. De gemiddelde salarislast per fte stijgt van € 87.450 in 2020 naar € 92.600 in 2021. Deze stijging van 5,56% is het gevolg van de nieuwe cao, reguliere periodieke verhogingen, de wijzigingen van de sociale en pensioen lasten en hogere inschaling van medewerkers.
Overige personeelslasten (18) Realisatie 2021 Uitzendkrachten/personeel derden
Begroot Realisatie 2021 2020
2.415
163
12.474
Arbolasten
48
42
54
Studielasten
277
505
299
Werving
39
75
48
Rechtspositionele lasten
96
327
410
Onttrekking/Dotatie voorzieningen
260
260
236
Overige lasten
-22
303
535
Reis- en verblijflasten
68
207
80
3.181
1.882
14.136
Totaal overige personeelslasten
De overige personeelslasten overschrijden de begroting met € 1,301 miljoen. Per begrotingspost zijn de verschillen als volgt te duiden: • De lasten van uitzendkrachten/personeel derden komen € 2,252 miljoen hoger uit dan begroot. Deze kosten hebben onder andere betrekking op vervangende inhuur voor openstaande vacatures, detacheringen en zwangerschapsvervanging. Ten opzichte van 2020 dalen de lasten met € 10,059 miljoen. De daling is het gevolg van een wijziging in de presentatie van de kosten van de externe inhuur op de subsidie en GGU gefinancierde activiteiten. Deze kosten zijn in 2021 opgenomen onder de activiteitslasten. • De studielasten en reis- en verblijfskosten vallen € 0,270 miljoen en respectievelijk € 0,147 lager uit dan begroot als gevolg van de coronacrisis. • De arbolasten vallen hoger uit dan begroot. Deze lasten bestaan uit een bedrijfszorgpakket, begeleiding vanuit een bedrijfsarts en arbo-gerelateerde aanpassingen aan de werkplekken. • Het ziekteverzuim is in 2021 uitgekomen op 4,36%. Dit is hoger dan vorig jaar (3,42%) en ook hoger dan het streefpercentage van 3,5%. • De rechtspositionele kosten vallen lager uit dan begroot door de gewijzigde arbeidsvoorwaardenregeling. Het flexbudget dat in de begroting onderdeel uitmaakt van dit budget is niet meer van toepassing.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
43
Specificatie:
Omschrijving Overige personeelslasten
Realisatie 2021 Project gefinancierd
Overig
Totaal
70
3.112
3.181
Kantoor- en huisvestingslasten (19) Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Huisvestingslasten
643
721
767
Onderhoud en inventaris
359
375
328
Automatiseringslasten
2.839
2.489
3.515
Telecommunicatie
11
63
-116
Drukwerklasten
20
43
28
Bibliotheeklasten
746
794
154
Restauratieve lasten
261
382
273
4.879
4.866
4.948
Totaal kantoor- en huisvestingslasten
De kantoor- en huisvestingslasten zijn ten opzichte van de begroting € 0,013 miljoen lager. Op alle onderdelen is de realisatie lager uitgekomen dan begroot. De voornaamste reden hiervoor is het thuiswerken als gevolg van corona. Dit brengt lagere huisvestings-, onderhouds- en restauratieve lasten met zich mee. De automatiseringslasten zijn wel hoger dan begroot. Ten opzichte van 2020 liggen de kosten € 0,676 miljoen lager. Dit komt mede door het verstrekken van laptops aan alle medewerkers. Deze hebben lagere ondersteuningslasten. Specificatie:
Omschrijving
Kantoor- en huisvestingskosten
44
Financieel jaarverslag 2021
Realisatie 2021 Project gefinancierd
Overig
Totaal
112
4.767
4.879
Activiteitslasten (20) Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Voorlichting
1.188
491
1.073
Bijeenkomsten
1.805
230
1.780
Onderzoek
5.206
3.861
1.251
Advies derden
85.238
77.817
75.762
384
553
538
-
-6.509
-
93.821
76.443
80.403
Bijdragen en lidmaatschappen Doorbelasting Totaal activiteitslasten
De activiteitslasten zijn € 17,376 miljoen hoger dan de begroting. De voornaamste verschillen per afzonderlijke begrotingspost zijn: • Voorlichting: Het budget voor voorlichting wordt met € 0,697 miljoen overschreden. Dit bedrag heeft grotendeels betrekking op extern gefinancierde projecten. De kosten hiervan bedroegen in 2021 € 0,629 miljoen. • Bijeenkomsten: De overschrijding van € 1,575 miljoen heeft voor een bedrag van € 1,462 miljoen betrekking op extern gefinancierde projecten die bij het opstellen van de begroting nog niet bekend waren. • Onderzoek: Dit budget wordt in de loop van het jaar projectmatig toegewezen, de lasten van deze activiteiten worden verantwoord onder afzonderlijke begrotingsposten zoals adviezen derden, overige personeelslasten en ICT-lasten. Daardoor blijft de realisatie (€ 0,437) op de post onderzoekskosten achter bij begroot. In de presentatie wordt dit opgeheven door de realisatie op de extern gefinancierde projecten. Deze bedroeg in 2021 € 4,769 en was geen onderdeel van de begroting 2021. • Advies derden: Er is €7,421 miljoen meer uitgegeven dan begroot. De realisatie ten opzichte van 2020 is gestegen met € 9,476 miljoen. Dit wordt veroorzaakt door extern gefinancierde projecten. De kosten van de inhuur van personeel op de subsidie en GGU gefinancierde activiteiten zijn in de presentatie opgenomen onder de activiteitskosten.
Deze kosten waren in 2021 opgenomen onder de overige personeelskosten. • Doorbelasting: De inzet van medewerkers voor extern gefinancierde projecten wordt doorbelast aan deze projecten. In de begroting werd rekening gehouden met een doorbelasting van € 6,509 miljoen aan baten. Door het gestegen projectvolume was de werkelijke inzet van medewerkers hoger. De werkelijke doorbelasting kwam uit op € 7,421 miljoen, € 0,912 miljoen hoger dan begroot. Dit levert een positief dekkingsresultaat op.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
45
Specificatie:
Omschrijving
Realisatie 2021 Project gefinancierd
Overig
Totaal
Voorlichting
629
559
1.187
Bijeenkomsten
1.462
343
1.805
Onderzoek
4.769
437
5.206
Advies derden
83.823
1.415
85.238
-
384
384
Doorbelasting
7.421
(7.421)
-
Activiteitskosten
98.104
(4.285)
93.821
Bijdragen en lidmaatschappen
Overige lasten (21) Realisatie 2021 Overige lasten
1.795
Begroot Realisatie 2021 2020 1.502
452
Specificatie:
Omschrijving Overige lasten
Realisatie 2021 Project gefinancierd
Overig
Totaal
643
1.152
1.795
Financiële baten en lasten (22) Realisatie 2020
Begroot Realisatie 2020 2019
Opbrengst van effecten
670
-
3.298
Rentebaten
507
-
15
(Rente)lasten
-132
-
-161
Totaal financiële baten en lasten
1.045
-
3.152
De opbrengst van effecten is conform de gemaakte contributieafspraken niet opgenomen in de begroting. De gerealiseerde opbrengst is daardoor in het resultaat van de vereniging een plus ten opzichte van de begroting.
46
Financieel jaarverslag 2021
Resultaat deelnemingen (23) Realisatie 2021
Begroot Realisatie 2021 2020
Congres- en Studiecentrum VNG B.V.
-417
-905
-1.989
VNG International B.V.
299
160
98
VNG Risicobeheer B.V.
656
201
615
VNG Realisatie B.V.
123
-
22
VNG Naleving B.V.
170
151
152
VNG Diensten B.V. (enkelvoudig)
-168
-
143
Vennootschapsbelasting
-142
-
-
Totaal resultaat deelnemingen
523
-392
-959
VNG Diensten B.V. (VNG Diensten) VNG Diensten is de houdstermaatschappij namens VNG en is 100% aandeelhoudster van de VNG-deelnemingen. VNG Diensten voert uitsluitend houdstermaatschappij activiteiten. De inkomsten van Diensten bestaat uit rente en uit de omslag van kosten die wordt doorbelast aan de VNG-deelnemingen. Gezien externe omstandigheden is besloten dat alleen externe kosten aan de deelnemingen worden doorbelast. De intern vanuit VNG aan te rekenen kosten worden nu gedekt door de resulteren van de VNG-deelnemingen wat voor VNG betekent dat de post resultaat deelnemingen iets lager uitkomt. Het resultaat VNG Diensten geschoond van het resultaat deelnemingen kwam het voorgaande jaar uit op € 0,143 miljoen. Hierin was een eenmalige bate van € 0,307 miljoen begrepen als gevolg van verliesverrekening van de fiscale eenheid voor vennootschapsbelasting. Indien deze eenmalige bate niet zou worden meegenomen, zou het resultaat VNG Diensten 2020 uitgekomen zijn op € 0,164 miljoen negatief. Voor 2021 komt het resultaat VNG Diensten, geschoond van de bijdrage van de deelnemingen, uit op € 0,168 miljoen negatief. Dit is een geringe verslechtering. Oorzaak wordt gevonden in verslechterde financiële baten en lasten (€ 0,019 miljoen) gecorrigeerd met minder slecht bedrijfsresultaat (€ 0,015 miljoen). Congres- en Studiecentrum VNG B.V.
Het resultaat van Congres- en Studiecentrum VNG B.V. voor belastingen bedraagt € 0,417 miljoen negatief ten opzichte van een verlies van € 1,960 miljoen een jaar eerder. In vergelijking met de begroting 2021 is een positieve afwijking zichtbaar van € 0,506 miljoen. Deze positieve afwijking is toe te schrijven aan enerzijds betere brutomarges dan begroot en anderzijds besparingen op de bedrijfskosten. Academie noteerde 95% van de gestelde target, Congressen en Trainees noteerde een plus ten opzichte van de targets van 5% resp. 32%. Hiermee behaalde Trainees voor het tweede jaar in successie hun beste jaar ooit. De totale gerealiseerde brutomarge voor 2021 bedraagt € 3.172 miljoen en is daarmee ruim 14% hoger dan begroot en bijna 8% hoger dan voorgaand boekjaar. De bedrijfskosten zijn 0,081 miljoen lager dan begroot, namelijk € 3,560 miljoen versus € 3,641 miljoen. In de bedrijfskosten zit in 2021 voor 0,131 miljoen aan incidentele lasten uit hoofde van het terugbetalen van in 2020 (achteraf gezien) ten onrechte ontvangen coronasteun. Zonder deze eenmalige last is een daling van de bedrijfskosten zichtbaar zijn van 0,212 miljoen. Deze positieve afwijking is verklaarbaar door gerealiseerde besparingen op de overige bedrijfskosten.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
47
VNG Risicobeheer B.V. In 2021 kwam het resultaat van VNG Risicobeheer B.V. voor belasting uit op € 0,724 miljoen, dit is € 0,523 miljoen hoger dan begroot. De opbouw hiervan is als volgt; de baten kwamen € 0,134 miljoen (7%) boven begroot uit door hogere bijdragen uit verzekeringsproducten. De stijging is het gevolg van premiestijgingen en de toename van het aantal verzekerden. De totale lasten kwamen € 0,401 miljoen (25%) lager uit dan begroot. De lagere personeelskosten worden veroorzaakt doordat een van de externen eerder zijn contract heeft beëindigd. De lagere overige bedrijfskosten hebben betrekking op de door VNG gemaakte kosten betreffende de adviezen van derden en de activiteit kosten. Door corona zijn diverse activiteiten niet doorgegaan. VNG International B.V. Het nettoresultaat van VNG International B.V. na belasting kwam ten opzichte van het vorige boekjaar € 0,173 miljoen of wel 181,4% hoger uit. In het resultaat is het resultaat van de deelneming in Tunesië (€ 0,092 miljoen) opgenomen. Het resultaat voor belastingen is als volgt te verklaren. De marge (baten minus directe lasten) nam toe met 4,3% of wel met € 0,273 miljoen. De indirecte of apparaatskosten namen met € 0,368 miljoen (6,3%) toe. Hierdoor nam het bedrijfsresultaat ten opzichte van 2020 met € 0,095 miljoen af.
Vervolgens kwam ten opzichte van 2020 het saldo financiële baten € 0,297miljoen hoger uit ten op zicht van het in 2020 geleden verlies op de toen in waarde afgenomen USD. Na winstbelasting geeft dit ten opzichte van 2020 181,4% hoger resultaat. De ten opzichte van 2020 hogere indirecte kosten komen voort uit hogere personeelslasten (6,1%) en hogere bedrijfskosten (6,6%). Bij dit alles kan worden gesteld dat de meeste projecten die VNG International B.V. uitvoert opdrachten zijn van het Ministerie van Buitenlandse Zaken de Europese Commissie en de Wereld Bank. De VNG is voor een (zeer gering) deel opdrachtgever (de beleidsopdracht). Niet al deze projectbaten zijn marge gevend. Ten opzichte van de begroting 2021 realiseert VNG International B.V. een resultaat dat € 0,109 miljoen (68,6%) boven begroot uitkomt. Ten opzichte van begroot komt de brutomarge met € 0,367 miljoen hoger uit. De indirecte kosten komen ten opzichte van begroot € 0,191 miljoen hoger uit. Na aftrek van rentelasten blijft er een resultaat over dat 68,6% hoger is dan begroot. VNG Realisatie B.V. VNG Realisatie B.V. heeft geen permanent winststreven. In de begroting 2021 is een positief resultaat opgenomen teneinde eventuele toekomstige schommelingen in het weerstandsvermogen te kunnen opvangen.
Deze schommelingen kunnen alleen ontstaan door projectverliezen dan wel een substantieel beroep op de BWW-voorziening. Ook in 2021 heeft die zich niet voorgedaan. Het positieve resultaat over 2021 komt uit op € 0,123 miljoen netto positief. Begroting 2021 was € 0. De omzet is iets lager uitgekomen (€ 44,1 miljoen) dan over boekjaar 2020 (€ 46,5 miljoen). In begroting 2021 was al rekening gehouden met een lagere omzet (€ 35,4 miljoen). VNG Naleving B.V. Het resultaat voor belasting over 2021 komt uit op € 0,019 boven begroot. De kosten van de inzet kwamen in 2021 nagenoeg uit op begroot. Deze kosten bevatten hoofdzakelijk personele lasten op het realiseren van de doelstelling van VNG Naleving B.V. Die betreft het ondersteunen en adviseren van gemeenten op het terrein van handhaving en naleving ter verbetering van de uitvoeringskracht van gemeenten. De focus lag ook in 2021 primair op het sociaal domein waarbij vanwege het integrale karakter van handhaving en naleving ook andere gemeentelijke domeinen betrokken werden. Inhoudelijk heeft VNG Naleving B.V. zich gericht op kennisontwikkeling, innovatie, en het delen van kennis hiervan, zowel tussen de verschillende afdelingen/ domeinen binnen gemeenten, tussen gemeenten onderling en tussen gemeenten en ketenpartners.
In de personele lasten bleven de salarislasten achter bij begroot door het vertrek van medewerkers en het (soms) langere tijd openstaan van vacatures. Hier tegenover staat dat deze ruimte is ingevuld door externe medewerkers. De omzet over 2021 was € 0,021 miljoen hoger
48
Financieel jaarverslag 2021
dan begroot. Ten opzichte van 2020 stijgt het resultaat voor belasting met € 0,018 miljoen. WNT-verantwoording 2021 vereniging van Nederlandse Gemeenten Per 1 januari 2013 is de Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector (WNT) ingegaan. Deze verantwoording is opgesteld op basis van de volgende op VNG van toepassing zijnde regelgeving. Het bezoldigingsmaximum in 2021 voor de VNG is € 209.000. Het weergegeven individuele WNT-maximum is berekend naar rato van de omvang (en voor topfunctionarissen tevens de duur) van het dienstverband, waarbij voor de berekening de omvang van het dienstverband nooit groter kan zijn dan 1,0 fte. Het individuele WNT-maximum voor de leden van het Bestuur bedraagt voor de voorzitter 15% en voor de overige leden 10% van het bezoldigingsmaximum, berekend naar rato van de duur van het dienstverband. De leden van het Bestuur van de VNG ontvangen geen bezoldiging.
Bezoldiging topfunctionarissen Gegevens 2021 bedragen x € 1
Leonard Geluk
Pieter Jeroense
Functiegegevens
Algemeen Directeur
Plv. Algemeen Directeur
01/01 – 31/12
01/01 – 31/12
Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte)
1
1
Dienstbetrekking?
ja
ja
Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen
163.716,48
159.578,52
Beloningen betaalbaar op termijn
22.562,16
22.507,44
Subtotaal
186.278,64
182.085,96
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
209.000,00
209.000,00
N.v.t.
N.v.t.
186.278,64
182.085,96
Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan
N.v.t.
N.v.t.
Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling
N.v.t.
N.v.t.
Aanvang en einde functievervulling in 2018
Bezoldiging
-/- Onverschuldigd betaald en nog niet terugontvangen bedrag Bezoldiging
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
49
Gegevens 2020 bedragen x € 1
Jantine Kriens
Leonard Geluk
Pieter Jeroense
Functiegegevens
Algemeen Directeur
Algemeen Directeur
Plv. Algemeen Directeur
01/01 – 31/03
01/04 – 31/12
01/01 – 31/12
Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte)
1
1
1
Dienstbetrekking?
ja
ja
ja
Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen
41.480
112.659
148.407
Beloningen betaalbaar op termijn
5.506
15.833
21.138
Subtotaal
46.986
128.4929
169.544
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
50.250
150.750
201.000
-/- Onverschuldigd betaald en nog niet terugontvangen bedrag
N.v.t.
N.v.t.
N.v.t.
Totale bezoldiging
46.986
128.492
169.544
Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan
N.v.t.
N.v.t.
N.v.t.
Aanvang en einde functievervulling in 2020
Bezoldiging
Overzicht 2021 voor de WNT van de Toezichthoudende functionarissen VNG (met bezoldiging kleiner dan € 1.700)
50
Naam
Functie
Periode
Dhr. J. van Zanen
Voorzitter van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. H. Bruls
Vice-voorzitter van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. E. van Oosterhout
Secretaris/Penningmeester
01/01 t/m 31/12
Mw. I. Diks
Lid van het Bestuur
16/06 t/m 31/12
Dhr. V. Everhardt
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. T. Heerts
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. P. Heijkoop
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. A. Hofland
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Mw. L. Hooijdonk
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. J. Kompier
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. M. van der Kraan
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. S. de Langen
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 15/10
Dhr. R. Lievense
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. H. Lenferink
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. A. Mulder
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Mw. S. Mutluer
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Mw. W. Paulusma
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 15/04
Dhr. A. Reinders
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. C. Rutten
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Mw. E. van Selm
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. G. Soest
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Mw. Tiemens
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 01/09
Dhr. F. Weerwind
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Dhr. T. Weterings
Lid van het Bestuur
01/01 t/m 31/12
Financieel jaarverslag 2021
Geconsolideerde jaarrekening 2021
Geconsolideerde balans per 31 december 2021 Voor bestemming van het resultaat (bedragen x € 1.000)
ACTIVA 2021
2020
Vaste activa Immateriële vaste activa
414
433
Software Materiële vaste activa (24) Bedrijfsgebouwen en -terreinen
9.319
9.958
Activa in uitvoering
84
282
Machines en installaties
836
646
1.407
953
Andere vaste bedrijfsmiddelen
11.646
11.839
Financiële vaste activa Overige effecten
66.937
Totaal vaste activa
63.385 66.937
63.385
78.997
75.657
Vlottende activa Vorderingen Handelsdebiteuren
6.236
7.053
Overige vorderingen
847
13.032
Overlopende activa
16.264
7.793 23.347
27.878
77.520
53.563
77.520
53.563
Totaal vlottende activa
100.870
81.441
Totaal activa
179.864
157.098
Liquide middelen (25)
52
Financieel jaarverslag 2021
PASSIVA 2021
2020
Eigen vermogen Groepsvermogen
63.912
62.379 63.912
62.379
Voorzieningen (26) Voorzieningen
2.981
3.739 2.981
3.739
Kortlopende schulden Handelscrediteuren
9.252
10.280
Belastingen en premie sociale verzekeringen
8.978
6.165
Overlopende passiva (27)
85.358
60.848
Overige schulden (28)
9.383
13.687
Totaal passiva
112.971
90.980
179.864
157.098
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
53
Geconsolideerde staat van baten en lasten over 2021 (bedragen x € 1.000)
Realisatie 2021
Realisatie 2020
Baten Contributies
24.514
23.480
Bijdrage projecten
100.092
93.879
Vergoeding geleverde diensten (29)
35.209
27.717
Overige baten (30)
5.270
5.546
165.085
150.622
Som der baten
Lasten Salarissen (31)
33.467
33.129
Sociale lasten (31)
4.337
4.245
Pensioenbijdragen (31)
6.010
5.506
Overige personeelslasten (31)
5.589
14.665
Afschrijvingen
1.413
1.214
Activiteitslasten
107.360
89.481
7.724
6.073
Som der lasten
165.900
154.313
Bedrijfsresultaat
-815
-3.691
Overige lasten (32)
54
Financieel jaarverslag 2021
Financiële baten en lasten Opbrengst van effecten
670
3.298
Rentebaten
507
16
(Rente)lasten
-273
-555
Som der financiële baten en lasten
904
2.759
-
308
89
-624
Vennootschapsbelasting
-142
-
Resultaat
-53
-624
Dekking uit het vermogen
1.177
608
Onverdeeld resultaat
1.124
-16
Bijzondere baten en lasten
Resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening voor Vpb
Resultaatsbestemming Het resultaat 2021 is gelijk aan € 0,053 miljoen negatief. De onttrekking uit de bestemmingsreserve, gelijk aan € 1,177 miljoen, is toegevoegd aan het onverdeeld resultaat. Het onverdeeld resultaat komt daarmee uit op € 1,124 miljoen en wordt toegevoegd aan de overige reserves.
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
55
Geconsolideerd kasstroomoverzicht (bedragen x € 1.000)
2021 2020 Bedrijfsresultaat
-815 -3.691
Afschrijvingen en waardeverminderingen
1.413
Cashflow
1.214
598 -2.477
Afname vorderingen
-4.528
-2.690
Afname voorzieningen
-758
975
21.992
5.076
Toename kortlopende schulden
25.762 3.361 Kasstroom uit bedrijfsoperaties Ontvangen interest
507
16
Ontvangen dividend
623
1.064
Betaalde interest
-273
-555
Resultaat effectentransacties
47
2.235
Mutatie omrekenverschillen
11
-28
-142
307
Betaalde/ontvangen vennootschapsbelasting
Kasstroom uit operationele activiteiten (Des)investeringen in immateriële vaste activa
56
26.360
773
19
-57
(Des)investeringen in materiële vaste activa
-1.219
-693
Investeringen in financiële vaste activa
-1.976
-2.613
884
3.039
Kasstroom uit investeringsactiviteiten
-3.176
-3.363
Kasstroom uit financieringsactiviteiten
-
-
Netto kasstroom
23.957
560
Mutatie liquide middelen (01-01 t/m 31-12)
23.957
560
Financieel jaarverslag 2021
Toelichting op de geconsolideerde balans (bedragen x € 1.000)
Materiële vaste activa (24) Het verloop van de materiële vaste activa is als volgt: Activa in Bedrijfsgebouwen en uitvoering -terreinen
Machines en Andere vaste installaties bedrijfsmiddelen
Totaal 2021
Beginstand Aanschafwaarde
24.464
282
5.953
5.170
35.870
1
1
-4.217
-24.030
-1
-1
Correctie waarde investering ivm wisselkoersen* Cumulatieve afschrijvingen en waardeverminderingen
-14.506
-
-5.307
Correctie waarde afschrijvingen ivm wisselkoersen* Verschuiving afschrijving Activa o.b.v. artikelgroep 2016
-
-
-
Verschuiving afschrijving Activa o.b.v. artikelgroep 2017
-
-
-
Boekwaarde 1 januari 2021
9.958
282
646
953
11.840
212
84
58
766
1.120
Desinvesteringen aanschafwaarde
-
-
-51
-888
-938
Desinvesteringen afschrijvingen
-
-
51
887
937
Herrubriceringen aanschafwaarde
21
-282
261
-
-
Afschrijvingen
-872
-
-129
-311
-1.312
Totaal mutaties
-638
-198
190
454
-194
Aanschafwaarde
24.697
84
6.222
5.049
36.052
Cumulatieve afschrijvingen en waardeverminderingen
-15.378
-
-5.386
-3.642
-24.406
Boekwaarde 31 december 2021
9.319
84
836
1.407
11.646
Afschrijvingspercentages
2-20%
5-16,7%
10-33%
Mutaties Investeringen
Eindstand
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
57
Liquide middelen (25) 2021
2020
Kas
9
13
Bank
77.511
53.550
Stand per 31 december
77.520
53.563
Het saldo van de liquide middelen betreft het totaal van de kas, zakelijke rekeningen-courant en spaar-/vermogensspaarrekeningen. De liquide middelen staan ter vrije beschikking van de vereniging.
Voorzieningen (26) Voorziening
2021
2020
Stand per 1 januari
3.739
2.764
759
1.651
-1.428
-668
-89
-8
2.981
3.739
Bij: dotaties Af: onttrekkingen Af: vrijval Stand per 31 december
In 2021 is de voorziening voor toekomstige jaarlijkse verplichtingen gedaald met € 0,758 miljoen. Het saldo bestaat uit: • De voorzieningen projecten (€ 0,859 miljoen) voor de te verwachten juridische claims uit gerechtelijke procedures die lopen in Jordanië en Bosnië; • De voorziening voor WW- en Bovenwettelijke WW-gerechtigden (€ 1,303 miljoen), mede als gevolg van de afspraken gemaakt met individuele medewerkers, en de betaling van bestaande gerechtigden en de vrijval als gevolg van oud-medewerkers, waarvan de rechten vrijvallen als gevolg van ander werk en/of het opnieuw berekenen van de looptijd van de BWW (€ 1,570 miljoen); • De reorganisatievoorziening (€ 0,267 miljoen) gevormd per eind 2020 voor de organisatiewijzigingen als gevolg van de corona-pandemie; • De voorziening gevormd voor toekomstige ambtsjubilea (€ 0,561 miljoen). De voorziening betreft de contante waarde van de in de toekomst uit te keren jubileumuitkeringen. De berekening is gebaseerd op gedane toezeggingen, verwachte salarisstijgingen, blijfkans en leeftijd. In de reorganisatievoorziening (€ 0,267 miljoen) zijn voor VNG Congres- en Studiecentrum VNG B.V., de kosten als gevolg van de lopende herstructurering opgenomen die niet in verband staan met de doorlopende activiteiten van de onderneming.
Deze reorganisatie is het gevolg van verslechterde bedrijfseconomische omstandigheden naar aanleiding van de negatieve gevolgen van de corona-pandemie. De voorziening betreft het totaal van de nog te betalen reorganisatiekosten per ultimo boekjaar. De berekening is gebaseerd op de kosten van externe adviseurs met betrekking tot uit te brengen advisering, transitievergoedingen, sociaal plan en overige personeelsgerelateerde kosten.
58
Financieel jaarverslag 2021
Overlopende passiva (27) 2021
2020
Vooruit gefactureerde bedragen
28.912
12.154
Vooruit gefactureerde contributie
16.037
12.872
Vooruit ontvangen subsidies
33.247
27.820
Fonds GGU & Gemeentefonds saldi
7.162
8.002
85.358
60.848
2021
2020
557
5.174
Overige schulden
8.826
8.513
Stand per 31 december
9.383
13.687
Stand per 31 december
Overige schulden (28)
Div. reserveringen voor verlof en vakantiegeld
In 2021 daalt de reserveringen voor vakantiegeld en eindejaarsuitkering, omdat met de invoering van het IKB (individueel Keuze Budget) de opgebouwde rechten in het jaar uitbetaald worden.
Overige informatie Bankgaranties VNG International B.V. heeft bij ABN AMRO een obligokrediet van € 2,6 miljoen. Binnen dit krediet kan VNG International B.V. bij ABN AMRO Bank N.V. bankgaranties afsluiten. Als zekerheid zijn voor een gelijk bedrag debiteuren verpand. Voorts heeft VNG International B.V. één bankgarantie via ABN AMRO N.V. afgegeven ter waarde van € 3,259 miljoen. • Libya, EU Pilot Projects (€ 0,273 miljoen) met als begunstigde Directorate-General for Neighbourhood and Enlargement Negotiations. • Libya, Improved Service delivery and Accountability (€ 1,021 miljoen met als begunstigde European Commission. • Tunisia, support to the process of decentr & deconcentration (€ 1,074 miljoen met als begunstigde Delegation de L’Union Europe. Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen De totale verplichting voor het beheer en onderhoud van het automatiseringssysteem, het platform voor aanbestedingen, de Facilitaire Diensten (Catering, Onderhoud gebouwen, Schoonmaak en receptiediensten) en verbouwingen van de Willemshof in 2022 bedraagt € 9,531 miljoen (t/m 2024). Per jaar is de verplichting: 2022 € 4,935 miljoen 2023 € 3,067 miljoen 2024 € 1,156 miljoen 2025 € 0,299 miljoen 2026 € 0,075 miljoen Wet Ketenaansprakelijkheid De onderneming is onderworpen aan de Wet Ketenaansprakelijkheid en de Wet Inlenersaansprakelijkheid.
Op grond daarvan kan de onderneming worden aangesproken voor de door onderaannemers mogelijk niet afgedragen belastingen en premies sociale verzekeringen. Vereniging van Nederlandse Gemeenten
59
Toelichting op de geconsolideerde staat van baten en lasten (bedragen x € 1.000)
Algemeen Het resultaat is uitgekomen op € 0,053 miljoen negatief. Na de onttrekking uit de bestemmingsreserve, € 1,177 miljoen voor de lasten van de herhuisvesting en de het Covid budget, is het onverdeeld resultaat uitgekomen op € 1,124 miljoen positief. Het resultaat is ten opzichte van 2020 met € 1,140 miljoen gestegen. Het bedrijfsresultaat is uitgekomen op € 0,815 miljoen negatief. Dit is ten opzichte van 2020 een verbetering van € 2,876 miljoen. Deze verbetering ontstaat voornamelijk door hogere opbrengsten in de dienstverlening na een slecht jaar als gevolg van de corona-pandemie. Het resultaat uit de effectenportefeuille is lager dan in 2020. Er is meer gehandeld, waardoor het gerealiseerde resultaat lager is. In 2020 was er een bijzondere bate zijnde de carry back van VPB verrekening, die in 2021 niet van toepassing is.
Vergoeding geleverde diensten (29) Realisatie 2021
Realisatie 2020
Vergoeding geleverde diensten
35.209
27.717
Totaal vergoeding geleverde diensten
35.209
27.717
De vergoeding geleverde diensten stijgt ten opzichte van 2020 met € 7,492 miljoen komt voornamelijk door de verbetering van opbrengsten van de georganiseerde congressen en gestegen opbrengsten VNG International B.V.
60
Financieel jaarverslag 2021
Overige baten (30) Realisatie 2021
Realisatie 2020
Opbrengst derden
2.231
2.662
Auteursvergoedingen
202
201
Overige baten
2.837
2.683
Totaal overige baten
5.270
5.546
De overige baten zijn in 2021 € 0,276 miljoen lager dan vorig jaar. De lagere baten komen voornamelijk uit minder doorbelasting van specifieke dienstverlening zoals, doorbelasting detacheringskosten en facilitaire diensten aan diverse secretariaten.
Personeelslasten (31) Realisatie 2021
Realisatie 2020
Salarissen
33.467
33.129
Sociale lasten
4.337
4.245
Pensioenbijdragen
6.010
5.506
Overige personeelslasten
5.589
14.665
Totaal personeelslasten
49.403
57.545
De overige personeelskosten dalen ten opzichte van vorig jaar. Daartegenover staat de inhuur van personeel en inkoop van advies voor de projecten gefinancierd vanuit het rijk of het Fonds GGU. De totale bezetting van de VNG is per ultimo 2021 als volgt onderverdeeld naar de verschillen de onderdelen (in fte’s):
Realisatie 2021
Realisatie 2020
VNG, de vereniging
291,4
295,5
Congres- en Studiecentrum VNG B.V. (incl. COD)
31,2
31,3
VNG International B.V. (incl. buitenlandse dochterbedrijven)
81,3
87,2
VNG Risicobeheer B.V.
3,9
3,9
VNG Realisatie B.V.
65,9
70,0
VNG Naleving B.V.
35,2
32,2
508,9
520,1
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
61
Ten opzichte van het voorgaande jaar dalen de personeelslasten met € 8,142 miljoen. De daling wordt voornamelijk veroorzaakt door een lagere inzet op uitzendkrachten en personeel van derden.
Overige lasten (32) Realisatie 2021
Realisatie 2020
Huisvestingskosten
865
911
Onderhoudskosten en inventaris
361
328
Automatisering
3.019
2.316
Telecommunicatie
16
-117
Drukwerkkosten
26
-4
Bibliotheekkosten
751
158
Restauratieve kosten
261
273
Overige bedrijfskosten
2.425
2.208
7.724
6.073
De stijging in de overige lasten komt voornamelijk door de hogere automatiseringslasten veroorzaakt door de kosten die hier geboekt staat vanuit het GT Telefonie project. De stijging van de bibliotheekkosten wordt veroorzaakt, doordat de factuur voor Reprorecht (€ 0,635 miljoen) in 2020 onder de overige bedrijfskosten geboekt was. In 2021 is de factuur op de juiste post geboekt. De honoraria voor de externe accountant met betrekking tot het boekjaar 2021, opgenomen in de controle- en advieskosten, opgenomen onder overige bedrijfsposten, zijn als volgt samengesteld:
62
Realisatie 2021
Realisatie 2020
Onderzoek van de jaarrekening
180
188
Andere controle opdrachten
308
156
Fiscaal advies en niet controle opdrachten
70
83
Totaal
558
427
Financieel jaarverslag 2021
Overzicht mutatie eigen vermogen (bedragen x € 1.000)
Vermelding van de mutatie in het eigen vermogen is volgens de Raad voor de Jaarverslaggeving (RJ) een verplicht onderdeel van de jaarrekening.
Geconsolideerd nettoresultaat na belastingen toekomend aan de rechtspersoon Mutatie herwaarderingsreserve Omrekenverschillen Mutatie eigen vermogen
Realisatie 2021
Realisatie 2020
-53
-624
1.576
-1.596
11
-28
1.533
-2.248
Den Haag, 22 april 2022.
Namens het bestuur, Vereniging van Nederlandse Gemeenten w.g. Jan van Zanen w.g. Eric van Oosterhout Voorzitter Penningmeester
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
63
64
Financieel jaarverslag 2021
Overige gegevens Vereniging van Nederlandse Gemeenten
65
Overige zaken betreffende de jaarrekening Vaststelling jaarrekening Conform artikel 8 lid 5 legt het bestuur de jaarrekening ter vaststelling voor aan de algemene ledenvergadering.
66
Financieel jaarverslag 2021
Vallei Accountants Audit B.V. E info@vaacc.nl W www.vaacc.nl IBAN NL74 RABO 0356 8652 15 BIC RABONL2U BTW 8185.48.137.B.01 KVK 3212 6939
CONTROLEVERKLARING VAN DE ONAFHANKELIJKE ACCOUNTANT
Maarsbergseweg 48 3931 JJ Woudenberg T +31 (0)33 286 66 19 Postbus 191 3930 ED Woudenberg Parmentierstraat 8 3772 MS Barneveld T +31 (0)342 41 28 09 Sinds 2020 zijn wij ook gevestigd in Amsterdam.
Aan: de leden van Vereniging van Nederlandse Gemeenten Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen jaarrekening 2021 Ons oordeel Wij hebben de jaarrekening 2021 van Vereniging van Nederlandse Gemeenten te ’s Gravenhage gecontroleerd. Naar ons oordeel geeft de in dit jaarverslag opgenomen jaarrekening een getrouw beeld van de grootte en de samenstelling van het vermogen van Vereniging van Nederlandse Gemeenten per 31 december 2021 en van het resultaat over 2021 in overeenstemming met Richtlijn voor de jaarverslaggeving 640 ‘Organisaties zonder winststreven’ en met de bepalingen bij en krachtens de Wet Normering Topinkomens (WNT). De jaarrekening bestaat uit: - de geconsolideerde en enkelvoudige balans per 31 december 2021; - de geconsolideerde en enkelvoudige staat van baten en lasten over 2021; - het geconsolideerde kasstroomoverzicht over 2021; en - de toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving en andere toelichtingen. De basis voor ons oordeel Wij hebben onze controle uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de Nederlandse controlestandaarden, de Regeling Controleprotocol Wet Normering Topinkomens (WNT) 2021 en het Protocol beheer Fonds Gezamenlijke Gemeentelijke Uitvoering VNG vallen.
Onze verantwoordelijkheden op grond hiervan zijn beschreven in de sectie 'Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening'. Wij zijn onafhankelijk van Vereniging van Nederlandse Gemeenten, zoals vereist in de Wet toezicht accountantsorganisaties (Wta), de Verordening inzake de onafhankelijkheid van accountants bij assurance-opdrachten (ViO) en andere voor de opdracht relevante onafhankelijkheidsregels in Nederland. Verder hebben wij voldaan aan de Verordening gedrags- en beroepsregels accountants (VGBA). Wij vinden dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Informatie ter ondersteuning van ons oordeel Wij hebben onze controlewerkzaamheden bepaald in het kader van de controle van de jaarrekening als geheel en bij het vormen van ons oordeel hierover. Onderstaande informatie ter onderbouwing van ons oordeel en onze bevindingen moeten in dat kader worden bezien en niet als afzonderlijke oordelen of conclusies. Controleaanpak frauderisico's Onze controle is niet specifiek gericht op het ontdekken van fraude en corruptie. De primaire verantwoordelijkheid voor het voorkomen en ontdekken van fraude en corruptie berust bij de directie van de vereniging. De accountant is niet verantwoordelijk en aansprakelijk voor de preventie van fraude en corruptie.
Dé partner voor succesvol ondernemen Vallei Accountants Audit B.V. is statutair gevestigd te Woudenberg. Op al onze diensten en offertes zijn de algemene voorwaarden NBA 2017 (variant 2) van toepassing, zoals gedeponeerd bij de griffie van de Arrondissementsrechtbank te Amsterdam en te raadplegen op onze website: www.vaacc.nl. Op verzoek wordt u een exemplaar toegezonden.
67
Bij de planning en uitvoering van de controlewerkzaamheden houden wij rekening met het risico dat de jaarrekening als gevolg van fraude en onregelmatigheden onjuistheden van materieel belang zou kunnen bevatten. De mogelijke frauderisico’s en fraudesituaties zijn met de directie besproken. Wij hebben aandacht besteed aan het risico op het doorbreken van interne beheersingsmaatregelen door het management en het frauderisico rondom de nauwkeurigheid, rechtmatigheid en afgrenzing van (project)opbrengsten en - kosten. Wij hebben, voor zover relevant voor onze controle, de opzet geëvalueerd van de relevante maatregelen van interne beheersing die deze risico’s moeten mitigeren. Wij hebben onder andere journaalposten geselecteerd op basis van risicocriteria en hierop specifieke controlewerkzaamheden verricht waarbij wij tevens aandacht hebben besteed aan significante transacties buiten de normale bedrijfsuitoefening. Tevens hebben wij onder andere specifieke controlewerkzaamheden verricht ten aanzien van belangrijke schattingen van het bestuur. Daarnaast hebben wij overige passende controlewerkzaamheden uitgevoerd zoals de beoordeling van projectkosten met onderliggende documentatie als facturen en urenregistraties. Op basis van onze werkzaamheden hebben wij geen andere materiële frauderisico’s gesignaleerd.
Controleaanpak continuïteit De uitgangspunten van de waarderingen in de jaarrekening van Vereniging van Nederlandse Gemeenten zijn gebaseerd op de veronderstelling dat de vereniging als geheel in continuïteit zal worden voortgezet. De inschatting of een duurzame voortzetting mogelijk is, inclusief de in de jaarrekening opgenomen toelichtingen, is de wettelijke verantwoordelijkheid van de directie. Als accountant beoordelen wij de aanvaardbaarheid van deze inschattingen. Hierbij hebben wij de begroting, liquiditeitsprognose en tussentijdse voortgangsrapportages in het nieuwe boekjaar beoordeeld. Wij hebben dit jaar tevens de gevolgen van de oorlog in Oekraïne en de sanctiewetgeving voor Vereniging van Nederlandse Gemeenten, inclusief de risico’s en maatregelen besproken. Aandachtspunten voor de Vereniging van Nederlandse Gemeenten zijn onder andere het beschikbaar stellen van middelen en capaciteit voor de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne, waarde van de effectenportefeuille, mogelijk betrokken gesanctioneerde personen bij de organisatie of verbonden partijen in diverse rollen als bestuurder, intern toezichthouder, UBO, aandeelhouder, et cetera, alsmede de impact op de continuïteit van de organisatie. Hieruit blijkt dat de impact van de oorlog met name tot uiting komt in het beschikbaar stellen van capaciteit, vanwege (advies)vragen vanuit de leden.
Vooralsnog weet de Vereniging van Nederlandse Gemeenten de extra activiteiten op te vangen in de huidige begroting. De impact op de continuïteit is op dit moment niet materieel en is niet toegelicht in de jaarrekening. Naar aanleiding van onze beoordeling hebben wij vastgesteld dat de veronderstellingen van de directie inzake de continuïteit van de vereniging aanvaardbaar zijn. Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen andere informatie Het jaarverslag bevat andere informatie, naast de jaarrekening en onze controleverklaring daarbij. Op grond van onderstaande werkzaamheden zijn wij van mening dat de andere informatie: - met de jaarrekening verenigbaar is en geen materiële afwijkingen bevat; - alle informatie bevat die op grond van Richtlijn voor de jaarverslaggeving 640 ‘Organisaties zonder winststreven’ is vereist voor het bestuursverslag en de overige gegevens. Wij hebben de andere informatie gelezen en hebben op basis van onze kennis en ons begrip, verkregen vanuit de jaarrekeningcontrole of anderszins, overwogen of de andere informatie materiële afwijkingen bevat.
68
Met onze werkzaamheden hebben wij voldaan aan de vereisten in Richtlijn voor de jaarverslaggeving 640 ‘Organisaties zonder winststreven’ en de Nederlandse Standaard 720. Deze werkzaamheden hebben niet dezelfde diepgang als onze controlewerkzaamheden bij de jaarrekening. Het bestuur is verantwoordelijk voor het opstellen van het bestuursverslag en de overige gegevens in overeenstemming met Richtlijn voor de jaarverslaggeving 640 ‘Organisaties zonder winststreven’. Beschrijving van verantwoordelijkheden met betrekking tot de jaarrekening Verantwoordelijkheden van het bestuur voor de jaarrekening Het bestuur is verantwoordelijk voor het opmaken en getrouw weergeven van de jaarrekening in overeenstemming met Richtlijn voor de jaarverslaggeving 640 ‘Organisaties zonder winststreven’ en met de bepalingen bij en krachtens de Wet Normering Topinkomens (WNT). In dit kader is het bestuur verantwoordelijk voor een zodanige interne beheersing die het bestuur noodzakelijk acht om het opmaken van de jaarrekening mogelijk te maken zonder afwijkingen van materieel belang als gevolg van fouten of fraude. Bij het opmaken van de jaarrekening moet het bestuur afwegen of de vereniging in staat is om haar werkzaamheden in continuïteit voort te zetten.
Op grond van genoemd verslaggevingsstelsel moet het bestuur de jaarrekening opmaken op basis van de continuïteitsveronderstelling, tenzij het bestuur het voornemen heeft om de vereniging te liquideren of de bedrijfsactiviteiten te beëindigen of als beëindiging het enige realistische alternatief is. Het bestuur moet gebeurtenissen en omstandigheden waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de vereniging haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten, toelichten in de jaarrekening. Het bestuur is verantwoordelijk voor het uitoefenen van toezicht op het proces van financiële verslaggeving van de vereniging. Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening Onze verantwoordelijkheid is het zodanig plannen en uitvoeren van een controleopdracht dat wij daarmee voldoende en geschikte controle-informatie verkrijgen voor het door ons af te geven oordeel. Onze controle is uitgevoerd met een hoge mate, maar geen absolute mate van zekerheid, waardoor het mogelijk is dat wij tijdens onze controle niet alle materiële fouten en fraude ontdekken. Afwijkingen kunnen ontstaan als gevolg van fraude of fouten en zijn materieel indien redelijkerwijs kan worden verwacht dat deze, afzonderlijk of gezamenlijk, van invloed kunnen zijn op de economische beslissingen die gebruikers op basis van deze jaarrekening nemen.
De materialiteit beïnvloedt de aard, timing en omvang van onze controlewerkzaamheden en de evaluatie van het effect van onderkende afwijkingen op ons oordeel. Wij hebben deze accountantscontrole professioneel kritisch uitgevoerd en hebben waar relevant professionele oordeelsvorming toegepast in overeenstemming met de Nederlandse controlestandaarden, de Regeling Controleprotocol WNT 2021, het Protocol beheer Fonds Gezamenlijke Gemeentelijke Uitvoering VNG, ethische voorschriften en de onafhankelijkheidseisen. Onze controle bestond onder andere uit: - het identificeren en inschatten van de risico’s dat de jaarrekening afwijkingen van materieel belang bevat als gevolg van fouten of fraude, het in reactie op deze risico’s bepalen en uitvoeren van controlewerkzaamheden en het verkrijgen van controle-informatie die voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Bij fraude is het risico dat een afwijking van materieel belang niet ontdekt wordt groter dan bij fouten. Bij fraude kan sprake zijn van samenspanning, valsheid in geschrifte, het opzettelijk nalaten transacties vast te leggen, het opzettelijk verkeerd voorstellen van zaken of het doorbreken van de interne beheersing; 69
-
-
-
-
het verkrijgen van inzicht in de interne beheersing dat relevant is voor de controle met als doel controlewerkzaamheden te selecteren die passend zijn in de omstandigheden. Deze werkzaamheden hebben niet als doel om een oordeel uit te spreken over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit; het evalueren van de geschiktheid van de gebruikte grondslagen voor financiële verslaggeving en het evalueren van de redelijkheid van schattingen door het bestuur en de toelichtingen die daarover in de jaarrekening staan; het vaststellen dat de door het bestuur gehanteerde continuïteitsveronderstelling aanvaardbaar is. Tevens het op basis van de verkregen controle-informatie vaststellen of er gebeurtenissen en omstandigheden zijn waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten. Als wij concluderen dat er een onzekerheid van materieel belang bestaat, zijn wij verplicht om aandacht in onze controleverklaring te vestigen op de relevante gerelateerde toelichtingen in de jaarrekening. Als de toelichtingen inadequaat zijn, moeten wij onze verklaring aanpassen. Onze conclusies zijn gebaseerd op de controle-informatie die verkregen is tot de datum van onze controleverklaring.
Toekomstige gebeurtenissen of omstandigheden kunnen er echter toe leiden dat een onderneming haar continuïteit niet langer kan handhaven; het evalueren van de presentatie, structuur en inhoud van de jaarrekening en de daarin opgenomen toelichtingen; en het evalueren of de jaarrekening een getrouw beeld geeft van de onderliggende transacties en gebeurtenissen.
Gegeven onze eindverantwoordelijkheid voor het oordeel zijn wij verantwoordelijk voor de aansturing van, het toezicht op en de uitvoering van de groepscontrole. In dit kader hebben wij de aard en omvang bepaald van de uit te voeren werkzaamheden voor de groepsonderdelen. Bepalend hierbij zijn de omvang en/of het risicoprofiel van de groepsonderdelen of de activiteiten. Op grond hiervan hebben wij de groepsonderdelen geselecteerd waarbij een controle of beoordeling van de volledige financiële informatie of specifieke posten noodzakelijk was. Wij communiceren aan het bestuur onder andere over de geplande reikwijdte en timing van de controle en over de significante bevindingen die uit onze controle naar voren zijn gekomen, waaronder eventuele significante tekortkomingen in de interne beheersing.
Woudenberg, 18 mei 2022 Vallei Accountants Audit B.V. w.g. Drs. L.S. Goeman RA
70
6a. VNG contributievoorstel 2023 Bijlage bij ledenbrief 1 juni 2022: “Uitnodiging ALV 29 juni 2022” Toelichting Tijdens de ALV 2018 hebben de leden ingestemd met de uitgangspunten voor de meerjarige ontwikkeling van de contributie. Daarbij is afgesproken om de VNG-begroting weer in evenwicht te brengen door een combinatie van geleidelijke contributieverhoging en het inzetten van het vermogen van de VNG. Binnen dit uitgangspunt beweegt de contributie op basis van twee componenten: • •
Compensatie voor de loon- en prijsontwikkeling op basis van CPB-indexcijfers 1,0% voor de groei naar volledige dekking van de kosten van de kernorganisatie van de VNG vanuit de contributie.
Voor de goede orde merken wij nog op dat vorig jaar vanwege de zware financiële omstandigheden van de gemeenten eenmalig is afgezien van deze 1% ingroei. Gelet op de positieve ontwikkeling in de financiële omstandigheden van gemeenten, waarbij wij ons wel ernstige zorgen maken over de financiën vanaf 2026, wordt dit jaar de meerjarig vastgestelde contributiesystematiek weer gevolgd. De dekking voor de ingroei is door de VNG zelf middels een structurele taakstelling in haar begroting opgenomen. Indexatie De compensatie voor de loon- en prijsontwikkeling is gebaseerd op een combinatie van de loonvoetsector van de overheid (3,6%) en het HICP index (2,2%), afgezet tegen de kosten van de basisorganisatie van de VNG. De genoemde indices zijn in maart 2022 door het CPB gepresenteerd in het Centraal Economisch Plan 2022. Op basis van genoemde indices zijn de verwachte kosten voor de VNG berekend, waarmee de gewogen indexatie voor de loon- en prijsontwikkeling uitkomt op 3,4%. Voorstel aan de leden Conform de systematiek stelt het bestuur u voor om de contributie voor 2023 te indexeren voor de loonen prijsontwikkeling op basis van CPB-indexcijfers, aangevuld met 1% ingroei. Op basis van de indexatie en de vastgestelde ingroei leidt dat tot een verhoging van de contributie voor 2023 met 4,4%. Dit betekent voor de te betalen contributie het volgende bedrag per inwoner:
2023 Inwonersaantal van 0 - 5.000 inwoners Inwonersaantal van 5.000 - 25.000 inwoners Inwonersaantal van 25.000 - 200.000 inwoners Inwonersaantal vanaf 200.000 inwoners
€ € € €
2022 1,812 1,664 1,434 0,712
€ € € €
1,736 1,594 1,374 0,682
6b. Kadernota 2023 met ambities voor beleidsinzet en inzet op gebied GGU 6c. De totale GGU begroting 2023 en financiële bijdrage Fonds GGU Bijlage bij ledenbrief 1 juni 2022: “Uitnodiging ALV 29 juni 2022” Samenvatting Gemeenten worden dagelijks geconfronteerd met impactvolle gebeurtenissen. Na de coronacrisis hebben gemeenten nu de handen vol aan de woonopgave en de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne. Ook de uitdagingen voor gemeenten op de arbeidsmarkt zijn op dit moment groot. Dit speelt zowel op het gebied van ruimtelijke ordening en milieu, automatisering en ICT, als welzijn en jeugdzorg. Het heeft niet alleen consequenties voor bijvoorbeeld de woningbouwopgaven, maar voor veel meer vraagstukken waarvoor gemeenten aan de lat staan. Als eerste overheid moet de gemeente altijd klaar staan en rekening houden met onverwachte gebeurtenissen. Het vergt veerkracht om daadkrachtig te handelen en verantwoordelijkheid te nemen. De VNG wil gemeenten ondersteunen bij het versterken van deze veerkracht. Dat doen we in de volle breedte van de maatschappelijk opgaven, zoals die in deze Kadernota 2023 zijn uitgewerkt. Daarin geven we per maatschappelijke opgave op hoofdlijnen aan waarop we willen inzetten, welke prioriteiten we daarbij stellen en hoeveel middelen we daaraan besteden in 2023. De inzet van de VNG wordt gefinancierd uit contributie, het Fonds GGU en subsidies.
De begroting is in de jaren 2018 - 2020 gestegen door de toename van rijkssubsidies en het GGU-fonds. We hebben op basis van de begroting voor 2022 een doorrekening gemaakt die leidt tot een raming voor 2023 en 2024, rekening houdend met structurele en tijdelijke effecten. De meerjarenraming stellen we op om een eerste inzicht te geven in de financiële ruimte voor beleids- en bedrijfsvoeringprioriteiten. Het contributievoorstel wordt separaat aan de ALV voorgelegd. De bijdrage van de leden aan het Fonds GGU is gekoppeld aan de Kadernota 2023 waarin de GGUambities zijn uitgewerkt op hoofdlijnen. Het Bestuur legt de volgende voorstellen aan u voor (bedragen exclusief BTW): a. De VNG Kadernota 2023, waarin VNG beleidsmatige ambities en de Gezamenlijke Gemeentelijke Uitvoering geïntegreerd zijn, vast te stellen. b. In te stemmen met de totale GGU begroting 2023 ad €59,838 miljoen, inclusief ophoging van het Fonds GGU in verband met: a. de jaarlijkse indexatie van 3,4% op basis van de CPB indexcijfers van maart. conform het ALV-besluit van 2020 Voor 2023 komt de indexatie uit op €1,850 miljoen. b. de toevoeging van de nieuwe structurele diensten op gebied van: 1. Digitale Veiligheid; ENSIA en versterking Informatiebeveiligingsdienst IBD (€1,250 miljoen) 2. Digitale transitie Common Ground; regie op beheer API’s (€0,750 miljoen) 3.