CConstaterende datVlaardingen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bestemmingsplan Floreskwartier

Gemeenteraad 14 oktober 2021, gemeente VlaardingenBij agendapunt: Bestemmingsplan Floreskwartier31.768 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 4 van 4

Toestaan van voorzieningen van algemeen nut

Burgemeester en wethouders kunnen bij een omgevingsvergunning afwijken van de bestemmingsbepalingen ten aanzien van het realiseren van gebouwtjes voor voorzieningen van algemeen nut, zoals abri's, nutsvoorzieningen, dienstgebouwen ten behoeve van het onderhoud of gebruik van openbaar groen, wegen en speelplaatsen, mits deze gebouwtjes geen grotere inhoud hebben dan 50 m3.

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

23

Artikel 13 13.1

Algemene wijzigingsregels

Overschrijding van bouw- en/of bestemmingsgrenzen

Burgemeester en wethouders zijn bevoegd de in het plan opgenomen bestemmingen te wijzigen ten behoeve van overschrijding van bouw- c.q. bestemmingsgrenzen, voor zover dit van belang is voor een technisch betere realisering van bestemmingen of bouwwerken dan wel voor zover dit noodzakelijk is in verband met de werkelijke toestand van het terrein. De overschrijding mag echter niet meer bedragen dan 3 m en het bestemmingsvlak mag met niet meer dan 10% worden vergroot. 13.2

Overschrijding van de bestemmingsgrenzen

Burgemeester en wethouders zijn bevoegd de in het plan opgenomen bestemmingen te wijzigen, ten behoeve van overschrijding van bestemmingsgrenzen en toestaan dat het beloop van wegen of de aansluiting van wegen onderling in geringe mate wordt aangepast, indien de verkeersveiligheid en/of -intensiteit daartoe aanleiding geeft. De overschrijding mag echter niet meer bedragen dan 3 meter en het bestemmingsvlak mag met niet meer dan 10% worden vergroot. 13.3

Aanpassen van bepalingen die verwijzen naar wettelijke regelingen

Burgemeester en wethouders zijn bevoegd de in het plan opgenomen regels, waarbij verwezen wordt naar regels in wettelijke regelingen, te wijzigen indien deze wettelijke regelingen na het tijdstip van de tervisielegging van het ontwerp van het plan, worden gewijzigd.

24

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

Hoofdstuk 4 Artikel 14 14.1

Overgangs- en slotregels

Overgangsrecht

Overgangsrecht bouwwerken

a. Een bouwwerk dat op het tijdstip van inwerkingtreding van het bestemmingsplan aanwezig of in uitvoering is, dan wel gebouwd kan worden krachtens een omgevingsvergunning voor het bouwen, en afwijkt van het plan, mag, mits deze afwijking naar aard en omvang niet wordt vergroot, 1. gedeeltelijk worden vernieuwd of veranderd; 2. na het teniet gaan ten gevolge van een calamiteit geheel worden vernieuwd of veranderd, mits de aanvraag van de omgevingsvergunning voor het bouwen wordt gedaan binnen twee jaar na de dag waarop het bouwwerk is teniet gegaan. b. Het bevoegd gezag kan eenmalig in afwijking van sub a een omgevingsvergunning verlenen voor het vergroten van de inhoud van een bouwwerk als bedoeld in sub a met maximaal 10%. c. Sub a is niet van toepassing op bouwwerken die weliswaar bestaan op het tijdstip van inwerkingtreding van het plan, maar zijn gebouwd zonder vergunning en in strijd met het daarvoor geldende plan, daaronder begrepen de overgangsbepaling van dat plan. 14.2

Overgangsrecht gebruik

a. Het gebruik van grond en bouwwerken dat bestond op het tijdstip van inwerkingtreding van het bestemmingsplan en hiermee in strijd is, mag worden voortgezet. b. Het is verboden het met het bestemmingsplan strijdige gebruik, bedoeld in het bepaalde in sub a te veranderen of te laten veranderen in een ander met dat plan strijdig gebruik, tenzij door deze verandering de afwijking naar aard en omvang wordt verkleind. c. Indien het gebruik, bedoeld in sub a, na het tijdstip van inwerkingtreding van het plan voor een periode langer dan een jaar wordt onderbroken, is het verboden dit gebruik daarna te hervatten of te laten hervatten. d. Sub a is niet van toepassing op het gebruik, dat reeds in strijd was met het voorheen geldende bestemmingsplan, daaronder begrepen de overgangsbepalingen van dat plan.

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

25

Artikel 15

Slotregel

Deze regels worden aangehaald als: Regels van het bestemmingsplan 'Floreskwartier, Vlaardingen'.

26

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

Bijlagen bij regels

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

27

Bijlage 1 Staat van Bedrijfsactiviteiten

28

Bestemmingsplan "Floreskwartier, Vlaardingen" (ontwerp)

Richtafstandenlijst, Versie 2009 Toelichting op de Staat van bedrijfsactiviteiten

naar de eerdergenoemde publicatie "Bedrijven en milieuzonering" van de VNG. Staat van bedrijfsactiviteiten

Inleiding Een goede milieuhygiënische kwaliteit in gebieden kan worden gerealiseerd door een juiste afstemming van de situering van bedrijven en milieugevoelige functies (zoals woningen). Om dit te bereiken kunnen globaal bezien twee wegen worden bewandeld: beïnvloeding door middel van ruimtelijke ordening; het nemen van maatregelen op het milieuhygiënische vlak. De ruimtelijke ordening fungeert daarbij als het beleidskader en vormt een "grove zeef", waarbij getracht wordt de juiste functie op de juiste plaats te situeren. Bij de ruimtelijke ordening zijn het aanhouden van afstand tussen bron en gevoelig object (zonering) en functietoedeling de belangrijkste middelen. Milieuhygiënische maatregelen zorgen er vervolgens voor dat, zonodig, voor de inrichting maatregelen worden getroffen ter voorkoming of beperking van hinder in het omliggende gebied. Bij de regeling in het bestemmingsplan wordt gebruik gemaakt van een "Staat van bedrijfsactiviteiten", gebaseerd op de publicatie "Bedrijven en milieuzonering" van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG, publicatie juni 2009; “het groene boekje”). Door het koppelen van soorten bedrijven aan richtafstanden met betrekking tot aan te houden afstanden tussen bedrijven en milieugevoelige objecten biedt de staat een (aanvullend) instrument voor ruimtelijk-ordeningsbeleid bij bestemmingsplannen.

Hierna wordt een korte toelichting gegeven op de Staat van bedrijfsactiviteiten. Voor een uitgebreide toelichting wordt verwezen

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

De Staat van bedrijfsactiviteiten geeft slechts inzicht in milieuplanologische aspecten per bedrijfstype en een specifieke bedrijfssituatie. Voor de onderscheiden bedrijfstypen, gerangschikt volgens de Standaard Bedrijfs Indeling (SBI-lijst) van het CBS, zijn per bedrijfstype voor elk van de aspecten geur, stof, geluid en gevaar de richtafstanden aangegeven die in de meeste gevallen kunnen worden aangehouden tussen een bedrijf, bedrijven c.q. bedrijfsactiviteiten (de milieubelastende activiteiten, opslagen en installaties) en een rustige woonwijk. Bij het aanhouden van de richtafstanden tussen de bedrijven/bedrijfsactiviteiten en milieugevoelige objecten (woningen) kan hinder en schade aan mensen binnen aanvaardbare normen worden gehouden. Onder bedrijven worden in dit verband ook begrepen diverse productie- en handelsbedrijven en recreatiebedrijven en milieubelastende vormen van publieke dienstverlening en openbare instellingen. Onder milieugevoelige objecten vallen ook ziekenhuizen scholen en terreinen voor verblijfsrecreatie. In verband met de specifieke situatie van bedrijventerreinen is er, in het kader van een goede ruimtelijke ordening, gekozen voor het in eerste instantie uitsluiten van een aantal bedrijven/bedrijfsactiviteiten (de negatieve lijst). Deze activiteiten zijn in bijgaande staat doorgehaald.

Aan vestiging van de doorgehaalde bedrijven kan, na een door burgemeester en wethouders te verlenen ontheffing, en na een nadere belangenafweging, medewerking worden verleend. In de regels is aangegeven of en zo ja onder welke voorwaarden medewerking kan worden verleend. Aan de ontheffing kunnen daarbij, zo nodig voorwaarden worden gesteld.

1

Richtafstandenlijst, Versie 2009 Voor wat betreft de milieucomponenten zijn "afstanden" bepaald ten aanzien van: geur; stof; geluid; gevaar. Richtafstanden voor geur, stof, geluid en gevaar De in lijst 1 en 2 vermelden richtafstanden voor de vier ruimtelijk relevante milieuaspecten geur, stof, geluid en gevaar. Bij het bepalen van de richtafstanden zijn de volgende uitgangspunten gehanteerd:: het betreft "gemiddelde" nieuwe bedrijven met voor nieuwe bedrijven gangbare voorzieningen binnen het gedefinieerde bedrijfstype; het referentiegebied betreft woningen in een “rustige woonwijk” en een “rustig buitengebied”; de opgenomen richtafstanden bieden in beginsel ruimte voor normale groei van de bedrijfsactiviteiten;

Bij de onderscheiden bedrijfstypen is bij de beoordeling van de milieu-planologische aspecten uitgegaan van: in Nederland aanvaarde normen voor wat betreft de emissies door milieubelastende activiteiten; in Nederland voorgeschreven of aanvaarde grens- en richtwaarden voor wat betreft de toelaatbare immissies bij woningen en andere milieugevoelige objecten; ervaringen/waarnemingen voor wat betreft de omvang en schadelijkheid van emissies door activiteiten. Doordat de bedrijfstypen zodanig gedefinieerd/geclusterd zijn dat voor wat betreft de milieubelastingen sprake is van een zekere uniformiteit kan, onder meer door verschillende installaties, processen, (grond)stoffen, producten, productieomvang, terreinindeling, voorzieningen en dergelijke, sprake zijn een zekere variatie. De in de lijst aangegeven afstanden zijn dan ook indicatief. In concrete situaties kan er sprake zijn van afwijkingen van de gehanteerde uitgangspunten voor lijst 1 en 2. Daarbij kan er in concrete situaties sprake zijn van een hogere dan wel een lagere milieubelasting

Wijze van meten richtafstanden Kolom met richtafstanden voor geluid De richtafstanden gelden enerzijds de grens van de bestemming of perceel die bedrijven/bedrijfsactiviteiten en/of andere milieubelastende functies toelaat en anderzijds de uiterste situering van de gevel van het milieugevoelig object zoals een woning of een andere milieugevoelige functie die volgens het bestemmingsplan of via vergunningvrij bouwen (bijvoorbeeld voor een uitbreiding van de woning) mogelijk is. De gegeven afstanden zijn richtafstanden en geen harde afstandsnormen. Geringe afwijkingen kunnen in de lokale situatie (gemotiveerd) mogelijk zijn.

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

In de kolom met richtafstanden voor geluid is, waar van toepassing, de letter “C” van continu opgenomen om aan te geven dat bij de betreffende activiteiten voor geluid meestal continu (dag en nacht) in bedrijf zijn. Voor bedrijven die in belangrijke mate geluidhinder kunnen veroorzaken in de zin van de Wet geluidhinder art 4.2 van het Inrichtingen- en vergunningenbesluit milieubeheer is de letter “Z“ opgenomen. Kolom met richtafstanden voor gevaar

2

Richtafstandenlijst, Versie 2009 Het betreft hier over het algemeen alle gevaarsaspecten met inbegrip van brandgevaar en explosiegevaar. De letter “R” is opgenomen voor activiteiten die onder de werking van het Besluit externe veiligheid inrichtingen (Bevi) vallen of gaan vallen. Voor deze activiteiten die altijd te worden nagegaan of het Bevi van toepassing is en dient zonodig te worden getoetst aan de in het Bevi opgenomen vaste afstanden voor het plaatsgebonden risico. Daarnaast geldt ook nog de verantwoordingsplicht voor het groepsrisico in het invloedsgebied rondom deze inrichtingen. Nieuwvestiging van een Bevi-inrichting is slechts mogelijk nadat een “afweging op maat” heeft plaatsgevonden, waarbij is bezien wat de gevolgen zijn voor de bouw- en gebruiksmogelijkheden in de omgeving van de vestiging. De letter “V” is opgenomen voor activiteiten waarop het Vuurwerkbesluit van toepassing is. Grootste afstand en milieucategorie -

Per bedrijfsactiviteit is voor elke milieucomponent een afstand aangegeven, die vanwege die milieucomponent tot een milieugevoelig object in beginsel moet worden aangehouden. De grootste daarvan vormt de indicatie voor de aan te houden afstand van de bedrijfsactiviteit tot een milieugevoelig object. Deze grootste afstand is daarom in de Staat van bedrijfsactiviteiten opgenomen in de kolom "afstand". De in deze kolom gegeven afstandsmaten bepalen tezamen met de indices de milieucategorie van een bedrijfsactiviteit; deze categorieën staan vermeld in de kolom "cat". Er zijn zes milieucategorieën; per milieucategorie gelden de volgende afstanden:

voorzieningen. In deze kolom is de letter “D” opgenomen indien er sprake is van een grote variatie in productieprocessen, waardoor er sprake kan zijn van een grote variatie in milieubelasting. In die gevallen dient dat per casus te worden bekeken. Milieucategorie

1 2 3.1 3.2 4.1 4.2 5.1 5.2 5.3 6

Aan te houden richtafstand tot omgevingstype rustige woonwijk en rustig buitengebied 0 - 10 m 30 m 50 m 100 m 200 m 300 m 500 m 700 m 1.000 m 1.500 m

Tevens zijn indices opgenomen voor verkeer, visueel, bodem en lucht, waarbij voor: index 1 sprake is van potentieel geen of geringe emissie of hinder; index 2 sprake is van aanzienlijke emissie of hinder; index 3 sprake is van potentieel ernstige emissie of hinder.

Kolom milieucategorie

Index voor verkeersaantrekkende werking

Bij de bepaling van de richtafstanden is uitgegaan van “gemiddelde moderne activiteiten met gebruikelijke productieprocessen en

In de kolom is onderscheid gemaakt tussen goederenvervoer (G) en personenvervoer (P). De index is van belang in relatie tot de gekozen

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

3

Richtafstandenlijst, Versie 2009 verkeersontsluiting. Daar waar de verkeersontsluiting slecht is zijn activiteiten met een relatief grote verkeersaantrekkende werking niet gewenst.

mogelijk relevant is, is de letter “L“ van luchtverontreiniging opgenomen. Tabellen

Visuele hinder De index voor visuele hinder is een indicator voor de (visuele) inpasbaarheid van activiteiten. Hoe kolossale industriële bouwwerken hebben een index gelijk aan 3; een klein kantoorgebouw een index gelijk aan 1. De bepaling van de index is subjectief en niet eenduidig. Door aankleding of afscherming kunnen “lelijke” installaties worden gemaskeerd. De index heeft dan ook vooral een signaalfunctie. Bodemverontreiniging De index voor bodem kan een hulpmiddel zijn bij de selectie van toelaatbare inrichtingen op gevoelige gebieden zoals bodembeschermingsgebieden. In de kolom is de letter “B” opgenomen indien een activiteit een verhoogde kans geeft op bodemverontreiniging bijvoorbeeld bij calamiteiten, incidenten of “sluimerende” lekkages. Luchtverontreiniging De uitstoot van schadelijke stoffen naar de lucht is niet te vertalen in een richtafstand die bij voorkeur tot milieugevoelige objecten in acht genomen zou moeten worden. Toch kan de uitstoot van schadelijke stoffen naar de lucht planologisch relevant zijn, zoals ingeval van geëmitteerde stoffen op gevoelige bodems, gewassen en flora, zoals ingeval van neerslag verzurende stoffen op natuurgebieden en de neerslag van ware metalen op groenten. Bij activiteiten waar dit

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

De Staat van bedrijfsactiviteiten uit de publicatie "Bedrijven en milieuzonering" van de VNG bevat twee tabellen. Tabel 1 van de Staat van bedrijfsactiviteiten bevat de verschillende bedrijfstypen met de SBI-codes, alsmede de bij de bedrijfstypen behorende milieu-planologische kenmerken gerelateerd aan de richtafstand tot het omgevingstype "rustige woonwijk" en "rustig buitengebied"; deze gegevens zijn verwerkt in de hierna volgende Staat van bedrijfsactiviteiten. De in tabel 2 van de Staat van bedrijfsactiviteiten van de VNG opgenomen "Opslagen en installaties" zijn niet afzonderlijk in de hierna volgende versie van de Staat vermeld, omdat deze doorgaans reeds tot een andere bedrijfsvoering gerekend worden. Milieucategorie

1 2 3.1 3.2 4.1 4.2 5.1 5.2 5.3 6

Aan te houden richtafstand tot omgevingstype gemengd gebied 0m 10 m 30 m 50 m 100 m 200 m 300 m 500 m 700 m 1.000 m

4

Richtafstandenlijst, Versie 2009 Lijst van afkortingen: niet van toepassing of niet relevant < kleiner dan > groter dan = gelijk aan cat. categorie e.d. en dergelijke kl. klasse n.e.g. niet elders genoemd o.c. opslagcapaciteit p.c. productiecapaciteit p.o. productieoppervlak v.c. verwerkingscapaciteit u uur d dag w week t ton j jaar B bodemverontreiniging C continu D divers L luchtverontreiniging Z zonering (op basis van de Wet geluidhinder) R risico (Besluit externe veiligheid inrichtingen mogelijk van toepassing V vuurwerkbesluit van toepassing

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

5

Richtafstandenlijst, Versie 2009

0113

5

0112 0112 0121

0163 011 0141, 0142

6 7

0122 0122 0122 0123 0124 0124 0124 0124 0124 0125 0125 0125 0125 0125 0125 0125

0143, 0145 0143 0145 0146 0147 0147 0147 0147 0147 0149 0149 0149 0149 0149 0149 0149

0 1 2

0130 014

0150 016

0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6

0

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

LUCHT

0112

BODEM

0 1 2 3 4

VISUEEL

011, 012, 013 011, 012, 013, 016 011, 012, 013 011, 012, 013 011, 012, 013 0113

VERKEER

0111, 0113 0112 0112 0112 0112 0112

LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW Akkerbouw en fruitteelt (bedrijfsgebouwen) Tuinbouw: - bedrijfsgebouwen - kassen zonder verwarming - kassen met gasverwarming - champignonkwekerijen (algemeen) - champignonkwekerijen met mestfermentatie - bloembollendroog- en prepareerbedrijven - witlofkwekerijen (algemeen) Fokken en houden van rundvee Fokken en houden van overige graasdieren: - paardenfokkerijen - overige graasdieren Fokken en houden van varkens Fokken en houden van pluimvee: - legkippen - opfokkippen en mestkuikens - eenden en ganzen - overig pluimvee Fokken en houden van overige dieren: - nertsen en vossen - konijnen - huisdieren - maden, wormen e.d. - bijen - overige dieren Akker-en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren (niet intensief) Dienstverlening t.b.v. de landbouw:

CATEGORIE

-

GROOTSTE AFSTAND

01

GEVAAR

01

INDICES GELUID

-

AFSTANDEN IN METERS STOF

-

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

10

10

30

C

10

30

2

1 G

1

B

L

10 10 10 30

10 10 10 10

30 30 30 30

C C C C

10 10 10 10

30 30 30 30

2 2 2 2

1 1 1 1

G G G G

1 1 1 1

B B B B

L L L

100

10

30

C

10

100

3.2

1 G

1

B

30 30 100

10 10 30

30 30 30

C C C

10 10 0

30 30 100

2 2 3.2

1 G 1 G 1 G

1

B

50 50 200

30 30 30

30 30 50

C C C

0 0 0

50 50 200

3.1 3.1 4.1

1 G 1 G 1 G

1 1 1

200 200 200 100

30 30 50 30

50 50 50 50

C C C C

0 0 0 0

200 200 200 100

D

4.1 4.1 4.1 3.2

1 1 1 1

G G G G

1 1 1 1

200 100 30 100 10 30

30 30 0 0 0 10

30 30 50 30 30 30

C C C C C C

0 0 10 10 10 0

200 100 50 100 30 30

D

4.1 3.2 3.1 3.2 2 2

1 1 1 1 1 1

G G G G G G

1 1 1 1 1 1

100

30

30

C

0

100

3.2

1 G

1

D D

6

1

Richtafstandenlijst, Versie 2009

016

3

014 0142 02

016 0162 02

4

02

02

-

020 05 05 0501.1 0501.2 0502

021, 022, 024 03 03 0311 0312 032

0502 0502 10 10 103 11 11 111 111

032 032 08 08 089 06 06 061, 062 061

1 2 -

111

062

2

111 14

062 08

3 -

14 1421

08 0812

0

LUCHT

014

BODEM

2

VISUEEL

016

VERKEER

014

- algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o. > 500 m² - algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.<= 500 m² - plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. > 500 m² - plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. <= 500 m² KI-stations

CATEGORIE

1

3.1

2 G

1

30

2

1 G

1

10

50

3.1

2 G

1

10 0

30 30

2 2

1 G 1 G

1 1

0

50

3.1

1 G

1

100 50

3.2 3.1

2 G 1 G

2 1

0 0

100 50

3.2 3.1

1 G 1 G

1 1

C

10

100

3.2

2 G

2

200

C

200

R

200

4.1

1 G

2

B

L

0

500

C

200

R

500

5.1

1 G

1

B

0

700

C

200

R

700

5.2

1 G

1

B

GROOTSTE AFSTAND

016

GEVAAR

014

INDICES GELUID

-

AFSTANDEN IN METERS STOF

-

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

30

10

50

10

50

30

10

30

10

30

10

50

30 30

10 10

30 30

10

10

50

100 50

0 0

100 50

C C

50 10

100 50

30 0

50 50

C C

50

50

100

100

0

30 50

C

D

BOSBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. BOSBOUW Bosbouwbedrijven -

0

0 1

VISSERIJ- EN VISTEELTBEDRIJVEN Zeevisserijbedrijven Binnenvisserijbedrijven Vis- en schaaldierkwekerijen - oester-, mossel- en schelpenteeltbedrijven - visteeltbedrijven TURFWINNING Turfwinningbedrijven AARDOLIE- EN AARDGASWINNING Aardolie- en aardgaswinning: - aardoliewinputten - aardgaswinning incl. gasbeh.inst.: < 10.000.000 N m3/d - aardgaswinning incl. gasbeh.inst.: >= 10.000.000 N m3/d

Z

R

WINNING VAN ZAND, GRIND, KLEI, ZOUT, E.D. Steen-, grit- en krijtmalerijen (open lucht):

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

7

Richtafstandenlijst, Versie 2009

VISUEEL

BODEM B

5.1

3 G

3

3.2 5.2

2 G 2 G

1 2

300

4.2

2 G

2

100

3.2

2 G

2

30

50

3.1

1 G

1

50

10

50

3.1

1 G

1

0

50

10

50

3.1

1 G

1

50

0

50

10

50

3.1

2 G

1

700 200 300 300 100 50

100 0 0 10 10 10

200 100 50 50 50 30

C C C C

30 30 0 30 30 10

700 200 300 300 100 50

5.2 4.1 4.2 4.2 3.2 3.1

2 2 1 2 1 1

G G G G G G

2 2 2 2 1 1

300

30

200

C

50

R

300

4.2

2 G

2

50

10

50

50

R

50

3.1

1 G

1

C

200 700 100

500

C

50

500

0 0

100 100

C C

50 30

R

100 700

300

0

100

C

50

R

100

0

100

C

50

R

50

0

50

C

30

0

50

10 10 50

100 200 10

200 700 100

10

200

100 700

-

1421 1421 144

0812 0812 0893

1 2

145 15

0899 10, 11

-

15 151 151 151

10, 11 101, 102 101, 102 101

0 1 2

151

101

3

151

101

4

151

101

5

151

101

6

151

101, 102

7

151 152 152 152 152 152 152 152 1531 1531

108 102 102 102 102 102 102 102 1031 1031

8 0 1 2 3 4 5 6 0 1

1531 1532, 1533

1031 1032, 1039

2 0

- algemeen - steenbrekerijen Zoutwinningbedrijven Mergel- en overige delfstoffenwinningbedrijven VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN Slachterijen en overige vleesverwerking: - slachterijen en pluimveeslachterijen - vetsmelterijen - bewerkingsinrichting van darmen en vleesafval - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. > 1000 m² - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 1000 m² - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 200 m² - loonslachterijen - vervaardiging van snacks en vervaardiging van kant-en-klaarmaaltijden met p.o. < 2.000 m² Visverwerkingsbedrijven: - drogen - conserveren - roken - verwerken anderszins: p.o.> 1000 m² - verwerken anderszins: p.o. <= 1000 m² - verwerken anderszins: p.o. <= 300 m² Aardappelprodukten fabrieken: - vervaardiging van aardappelproducten - vervaardiging van snacks met p.o. < 2.000 m² Groente- en fruitconservenfabrieken:

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

Z

D

D

D

8

LUCHT

VERKEER

1 2 1

GROOTSTE AFSTAND

2 G 2 G 2 G

GEVAAR

4.1 5.2 3.2

10 10 30

GELUID

-

INDICES CATEGORIE

AFSTANDEN IN METERS STOF

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

Richtafstandenlijst, Versie 2009

104101 104101 104101

0 1 2

1542 1542 1542 1543 1543 1543 1551 1551

104102 104102 104102 1042 1042 1042 1051 1051

0 1 2 0 1 2 0 1

1551

1051

2

1551

1051

3

1551 1551 1552 1552 1561 1561 1561 1561 1562 1562 1562 1571

1051 1051 1052 1052 1061 1061 1061 1061 1062 1062 1062 1091

4 5 1 2 0 1 2 0 1 2 0

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

3.2 3.2 3.2 4.2 4.2

1 2 2 2 2

G G G G G

1 2 2 2 2

R R

200 300

4.1 4.2

3 G 3 G

2 3

B B

100 200

R R

200 300

4.1 4.2

3 G 3 G

2 3

B B

Z

30 50

R R

200 300

4.1 4.2

3 G 3 G

2 3

B

C

Z

50

R

500

5.1

3 G

2

500

C

Z

50

R

500

5.1

3 G

2

0

100

C

50

R

100

3.2

2 G

1

100 50 50 10

0 50 0 0

300 300 100 30

C C C

Z

50 50 50 0

R R R

300 300 100 30

4.2 4.2 3.2 2

3 3 2 1

G G G G

2 2 2 1

200 100 50

100 50 100

300 200 200

C C C

Z

100 50 50

R R

300 200 200

4.2 4.1 4.1

2 G 2 G 2 G

2 2 2

200 300

50 100

200 300

C C

30 50

R R

4.1 4.2

1 G 2 G

2 3

100 100 100 200 100

C C C C C

200 300

30 50

100 300

C C

Z

30 50

200 300

10 10

100 300

C C

Z

100 200

10 10

200 300

C C

200

100

500

200

30

50

Z

200 300

D

9

LUCHT

100 100 100 300 300

10 10 10 10 10

BODEM

10 10 10 30 10

50 50 100 300 300

VISUEEL

VERKEER

1541 1541 1541

- jam - groente algemeen - met koolsoorten - met drogerijen - met uienconservering (zoutinleggerij) Vervaardiging van ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten: - p.c. < 250.000 t/j - p.c. >= 250.000 t/j Raffinage van plantaardige en dierlijke oliën en vetten: - p.c. < 250.000 t/j - p.c. >= 250.000 t/j Margarinefabrieken: - p.c. < 250.000 t/j - p.c. >= 250.000 t/j Zuivelprodukten fabrieken: - gedroogde produkten, p.c. >= 1,5 t/u - geconcentreerde produkten, verdamp. cap. >=20 t/u - melkprodukten fabrieken v.c. < 55.000 t/j - melkprodukten fabrieken v.c. >= 55.000 t/j - overige zuivelprodukten fabrieken Consumptie-ijsfabrieken: p.o. > 200 m² - consumptie-ijsfabrieken: p.o. <= 200 m² Meelfabrieken: - p.c. >= 500 t/u - p.c. < 500 t/u Grutterswarenfabrieken Zetmeelfabrieken: - p.c. < 10 t/u - p.c. >= 10 t/u Veevoerfabrieken:

CATEGORIE

1 2 3 4 5

GROOTSTE AFSTAND

1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039 1032, 1039

GELUID

1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533 1532, 1533

INDICES GEVAAR

AFSTANDEN IN METERS STOF

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

Richtafstandenlijst, Versie 2009

VERKEER

VISUEEL

1091

1

1571

1091

2

1571

1091

3

1571 1571 1571 1572

1091 1091 1091 1092

4 5 6

1581

1071

0

1581 1581 1582 1583 1583 1583

1071 1071 1072 1081 1081 1081

1 2

1584

10821

0

1584

10821

1

1584

10821

2

1584

10821

3

1584

10821

4

1584

10821

5

1584 1585 1586 1586 1586

10821 1073 1083 1083 1083

6

0 1 2

0 1 2

- destructiebedrijven - beender-, veren-, vis-, en vleesmeelfabriek - drogerijen (gras, pulp, groenvoeder, veevoeder) cap. < 10 t/u water - drogerijen (gras, pulp, groenvoeder, veevoeder) cap. >= 10 t/u water - mengvoeder, p.c. < 100 t/u - mengvoeder, p.c. >= 100 t/u Vervaardiging van voer voor huisdieren Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen: - v.c. < 7500 kg meel/week, bij gebruik van charge-ovens - v.c. >= 7500 kg meel/week Banket, biscuit- en koekfabrieken Suikerfabrieken: - v.c. < 2.500 t/j - v.c. >= 2.500 t/j Verwerking cacaobonen en vervaardiging chocolade- en suikerwerk: - Cacao- en chocoladefabrieken: p.o. > 2.000 m² - cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. < 2.000 m² - cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met p.o. <= 200 m² - Suikerwerkfabrieken met suiker branden - Suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. > 200 m² - suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. <= 200 m² Deegwarenfabrieken Koffiebranderijen en theepakkerijen: - koffiebranderijen - theepakkerijen

D

5.2

3 G

3

700

D

5.2

3 G

3

300

4.2

2 G

2

700 200 300 200

5.2 4.1 4.2 4.1

3 3 3 2

G G G G

3 3 3 2

30 100 100

2 3.2 3.2

1 G 2 G 2 G

1 2 2

30

200

C

700

100

100

C

30

300

100

200

C

30

700 200 300 200

200 50 100 100

300 200 300 200

C C C C

50 30 50 30

30 100 100

10 30 10

30 100 100

C C C

500 1000

100 200

300 700

C C

500

50

100

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

Z Z

R

R

10 30 30 100 200

R R

500 1000

5.1 5.3

2 G 3 G

2 3

100

50

R

500

5.1

2 G

3

30

50

30

100

3.2

2 G

2

30

10

30

10

30

2

1 G

1

300

30

50

30

R

300

4.2

2 G

2

100

30

50

30

R

100

3.2

2 G

2

30 50

10 30

30 10

10 10

30 50

2 3.1

1 G 2 G

1 2

500 100

30 10

200 30

10 10

500 100

5.1 3.2

2 G 2 G

1 1

C

Z

D

10

B B

LUCHT

CATEGORIE

700

700

-

1571

BODEM

GROOTSTE AFSTAND

50

GELUID

-

INDICES GEVAAR

AFSTANDEN IN METERS STOF

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

Richtafstandenlijst, Versie 2009

110102 110102 110102 1102 t/m 1104 1105 1106 1107 12 12 120 13 13 131 132 132 132 133 139 1393

176, 177 18

139, 143 14

-

18

14

-

0 1 2

0 1 2

VERWERKING VAN TABAK Tabakverwerkende industrie VERVAARDIGING VAN TEXTIEL Bewerken en spinnen van textielvezels Weven van textiel: - aantal weefgetouwen < 50 - aantal weefgetouwen >= 50 Textielveredelingsbedrijven Vervaardiging van textielwaren Tapijt-, kokos- en vloermattenfabrieken Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen

4.1

2 G

1

4.1 4.1

2 G 2 G

2 2

100 300 200 300

3.2 4.2 4.1 4.2

2 2 2 2

G G G G

2 2 2 2

200 300 30 300 300 100

4.1 4.2 2 4.2 4.2 3.2

1 2 1 2 2 3

G G G G G G

2 3 1 2 2 2

30

200

4.1

2 G

1

30

100

3.2

2 G

1

0 50 10 10 10

100 300 50 50 200

3.2 4.2 3.1 3.1 4.1

2 3 2 1 2

G G G G G

1 2 2 1 2

10

50

3.1

1 G

2

30

50

10

200 200

30 50

50 50

30 50

100 300 200 300

10 50 50 30

50 50 50 200

10 50 30 30

200 300 10 300 300 10

30 50 0 30 50 0

200 300 30 100 100 100

C C C C C

200

30

50

C

10

50

100

10 10 50 10 100

10 30 0 0 30

100 300 50 50 200

0

10

50

C

30 50 0 50 30 50

Z

R

R

R R R R

200 200

D

VERVAARDIGING VAN KLEDING; BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT

Gemeente Vlaardingen, Bestemmingsplan Marathonweg - Spoorkruising

11

LUCHT

200

200

BODEM

VISUEEL

1592 1592 1592 1593 t/m 1595 1596 1597 1598 16 16 160 17 17 171 172 172 172 173 174, 175 1751

0 1 2

VERKEER

1089 1089 1089 1089 1089 1089 110101

CATEGORIE

1589 1589.1 1589.2 1589.2 1589.2 1589.2 1591

Vervaardiging van azijn, specerijen en kruiden Vervaardiging van overige voedingsmiddelen Bakkerijgrondstoffenfabrieken Soep- en soeparomafabrieken: - zonder poederdrogen - met poederdrogen Bakmeel- en puddingpoederfabrieken Destilleerderijen en likeurstokerijen Vervaardiging van ethylalcohol door gisting: - p.c. < 5.000 t/j - p.c. >= 5.000 t/j Vervaardiging van wijn, cider e.d. Bierbrouwerijen Mouterijen Mineraalwater- en frisdrankfabrieken

GROOTSTE AFSTAND

108401

GEVAAR

1587

INDICES GELUID

-

AFSTANDEN IN METERS STOF

-

OMSCHRIJVING

GEUR

SBI-2008 nummer

SBI-1993

B

B B

L

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10631461/1