CConstaterende datTilburg
Koppel je AI →
Document · PDF

09 Toelichting OBP Lijnsheike 8_pdf

Raadsvergadering 13 maart 2023, gemeente TilburgBij agendapunt: Raadsvoorstel BP Heikant 2007, 8e herziening (Lijnsheike 8)45.739 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 4 van 5

1.4

Figuur 1: Impressie ontwerp (Wolfs Architecten)

Onderzochte onderdelen

Deze bezonningsstudie bestaat uit een studie naar schaduweffecten op percelen, gevelopeningen en zonnepanelen. Op de volgende pagina is een overzicht van de onderzochte onderdelen weergegeven. Figuur 2: Plattegrond ontwerp (Wolfs Architecten) 4

93

91

2

1-3

107

4-6

L

E

7

raat

rst eha

L

109c 109d 109 Inleiding109fe Bezonningsstudie Lijnsheike 8109g 97

9

[aeg]

11

10,5

D

W

6,5

WR-C

F

(e)

5

17 19 21

27

54

(zw) (dv)

[gs]

B

14 19,5

B

5

ike Lijnshe

23 25

9 12,5

V-VB

Benat

12 14

16

Be

Lijnsh

eike

Figuur 4: Verbeelding nieuwe planologische situatie

18

Tabel 20 1: Adres

243241 2

Overzicht onderzochte onderdelen Perceel Gevelope247ning

2Lijnsheike 4 1-3

maandag 8 februari 2021

35 233

Zonnepaneel

Lijnsheike 2

x

Lijnsheike 4-6

x

Lijnsheike 7

x

Lijnsheike 9

x

Lijnsheike 11

x

Lijnsheike 17

x

Lijnsheike 19

x

Lijnsheike 21

x

231St

x

x

x

Leharstraat 93

x

Leharstraat 101

x

Leharstraat 105 - 107

x

Lij Til Ge

Op

249 x

Lijnsheike 23

Figuur 3: Bestaande situatie. De onderzochte adressen zijn te herkennen aan de rode huisnummers.

39 237 2

5

Bij een voldoende bezonning van het perceel geldt dat: - voor het gemiddelde van alle onderzochte peilmomenten bedraagt de bezonningsgraad in gebied A

Achtergrond en systematiek

Bij een goede bezonning van het perceel geldt dat: - voor alle onderzochte peilmomenten bedraagtBezonningsstudie de bezonningsgraad in Lijnsheike gebied A tenminste 8 20%.

2.1

Achtergrond en systematiek Bezonning perceel

Om te bepalen wat een acceptabele bezonning is op een woonperceel (verder: perceel) is het van belang om te weten hoe een perceel gebruikt wordt om vervolgens richtlijnen te definiëren welk gedeelte van het perceel op welke momenten een bepaalde hoeveelheid zon dient te ontvangen. 2.1.1 Bepaling en definiëring zones • Zone vóór de voorgevel van de woning. Dit is aangeduid als de voortuin. De voortuin heeft over het algemeen een sierfunctie en zorgt daarmee voor privacy door het verhogen van de afstand tussen het openbaar gebied (weg of trottoir) en de voorgevel van de woning (met daarin raamopeningen). Over het algemeen kan gesteld worden dat het verblijven in de voortuin niet gebruikelijk is. Om die reden wordt de voortuin niet betrokken bij de bepaling van het onderzoeksgebied. • Zone aan weerszijden van de woning. Deze zone ligt tussen de voor- en de achtergevel aan weerszijden van de woning. Deze zone wordt regelmatig gebruikt voor het realiseren van aan- of uitbouwen of het parkeren van een auto. Op deze delen van het perceel is verblijf niet gebruikelijk. Om die redenen wordt deze zone niet betrokken bij de bepaling van het onderzoeksgebied. • Zone achter de achtergevel van de woning. Dit is de meest waarschijnlijke zone waar bewoners van de woning hun privé buitenruimte zullen willen realiseren. In deze zone worden veelal terrassen en (sier)tuinen aangelegd.

Daarbij wordt onderscheid gemaakt in het voorste deel van de tuin (gedeelte het dichtst gelegen bij de achtergevel) en het achterste gedeelte (het gedeelte het dichtst gelegen bij de achtergrens van het perceel). maandag 8 februari 2021

2.1.2 Bepaling onderzoeksgebied De hierboven gedefinieerde achtertuin is verdeeld in twee ongelijke delen in de verhouding 1/3 - 2/3. Het achterste gedeelte (1/3) wordt vaker gebruikt voor het realiseren van schuurtjes, bergingen of andere vormen van bebouwing. Dit zijn objecten die extra schaduw veroorzaken. Bovendien kan de tuin op deze plek dan niet gebruikt worden voor buiten verblijven. Om die reden wordt deze zone niet betrokken bij de bepaling van het onderzoeksgebied. Bij percelen met een bijzondere vorm, wordt de verhouding 1/3 - 2/3 altijd bepaald door de loodlijn op het midden van de achtergevel van de woning. Dit is gedaan omdat de beleving en het gebruik van de achtertuin vanuit de woning beginnen. De zone die recht achter de achtergevel van de woning is gelegen, wordt hiermee het belangrijkst geacht.

Rekenvoorbeeld 1/3

2/3

Bij een voldoende bezonning van het perceel geldt dat: Voor het gemiddelde van alle onderzochte peilmomenten bedraagt de bezonningsgraad in gebied A ten minste 20%. Bij een goede bezonning van het perceel geldt dat: Voor alle onderzochte peilmomenten bedraagt de bezonningsgraad in gebied A tenminste 20%.

- naastgelegen perceel: 773 - x=20,7 meter - 2/3x = 13,8 meter - gebied A = 374 m2

1/3X

x

Voor een goede bezonning grootte van gebied B: - op alle peilmomenten volle zon te ontvangen.

xX

2/3X

AA

Voor een voldoende bezon ter grootte van gebied B: - op het gemiddelde van alle volledig zon te ontvangen.

B= B= 20% 20% A A Figuur 5: Bepaling onderzoeksgebied (peilmomenten) 06 uur

Tabel 2: 21 maart

De nu gedefinieerde zone (het 2/3 gedeelte) noemen we het onderzoeksgebied (A). De richtlijn om te bepalen of er voldoende bezonning op een perceel is, wordt toegepast op dit gebied. 2.1.3 BRO Richtlijn De afstand ‘x’ wordt door het trekken van een loodlijn in het midden van de achtergevel van het gebouw, tot aan de achterzijde van het perceel. Het te onderzoeken gebied is twee derde van de afstand x, gemeten vanaf de achtergevel van het gebouw.

Rekenvoorbeeld

x

- 20% van gebied A = B = 7

09 uur

12 uur

15 uur

18 uur

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X 773

X

X

Rekenvoorbeeld X

21 juni (midzomer)

X

21 september Perceelgrootte 21 december (midwinter)

Lengte X

bezonningsvlak (%)

2

m²

X

X

20,7

m

2/3 van X

13,8

m

Oppervlakte A (voorbeeld) (onderzoeksgebied)

374

m²

B is 20% van oppervlakte A (normgebied) 20%

74,8

m²

Tabel 3: 6

9

19% (gem bezonningsgraad B)

Peilmomenten 12

15

18

06 uur 09 uur tijd (h)

21 maart 21 juni (midzomer)

X

12 uur

15 uur

18 uur

X

X

X

X

X

X

X

21 september X Xbezonning X objectivering beoordeling

op een woonperceel 21 december X (midwinter) concept

X

X

X Postbus 4 5280 AA Boxtel Bosscheweg 107 Boxtel

X

datum: 31.05.201

www.bro.nl

getekend Luke Vre

info@bro.nl

telefoon +31 (0)411 85 04 00 fax +31 (0)411 85 04 01

In dit onderzoek toetsen we of de percelen een voldoende bezonning halen.

6

tekening h:\bezon

Achtergrond en systematiek Bezonningsstudie Lijnsheike 8

2.2

Bezonning gevelopening

Regels ten aanzien van bezonning In Nederland bestaan géén wettelijke regels ten aanzien van vermindering van bezonning van objecten als gevolg van ruimtelijke ontwikkelingen in de onmiddellijke nabijheid hiervan, zoals bijvoorbeeld een NEN-norm. BRO gebruikt daarom een systematiek die is gebaseerd op de zogenaamde Haagse Norm. De Haagse Norm is gebaseerd op de TNO-richtlijn welke bestaat uit een ‘lichte’ en ‘strenge’ richtlijn. Deze vinden hun oorsprong in het woonwaarderingsstelsel uit 1962. Bij deze richtlijn wordt het midden van de gevel en waar mogelijk de onderkant van het middelste raam als peilpunt genomen. De Haagse Norm voegt daar nog de eis aan toe dat de zonhoogte tenminste 10 graden moet zijn, om de ongewenste effecten van een lage zonnestand te compenseren (hele lange schaduwen van objecten die relatief ver weg gelegen zijn). In tegenstelling tot de Haagse Norm onderzoekt BRO normaliter iedere gevelopening waarachter verblijfsruimten zijn gelegen en gaat daarbij uit van het uitgangspunt ‘voldoende bezonning’. In dit onderzoek wordt de volgende richtlijn getoetst: Ten minste twee mogelijke bezonningsuren per dag in de periode van 19 februari tot 21 oktober ter plaatse van het fictieve meetpunt, bij een minimale zonhoogte van 10 graden (zie bijlage voor de exacte tijdstippen).

Praktisch gezien betekent dit, als in de twee ‘uiterste’ data aan de richtlijn voldaan wordt, automatisch ook alle tussenliggende data voldoen. Daarom worden alleen de uiterste twee data onderzocht.

2.2.1 Meetpunten Om een exacte beoordeling te kunnen maken van schaduwwerking op de gevelopeningen, wordt er een meetpunt geplaatst op ieder te onderzoeken gevelopening. Uitgangspunt is om ieder relevante gevelopening te bestuderen, omdat niet van alle panden de functies van de daarachter gelegen ruimten bekend zijn. Er wordt uitgegaan dat de gevelopening op 70 centimeter boven maaiveld of onderzijde van de verdieping ligt. Doorgaans is dit ongeveer de vensterbankhoogte.

19 februari - 09:02

19 februari - 16:46

21 oktober - 09:31

21 oktober - 17:17

Figuur 6: Bepaling tijdstip zonnehoogte 10 graden (gegenereerd via https://www.suncalc.org/)

maandag 8 februari 2021

7

Onderzoek bezonning perceel Bezonningsstudie Lijnsheike 8

3

Onderzoek bezonning perceel

3.1

Onderzoeksgebied

Door de aanwezige stedenbouwkundige structuur en grillige verkaveling zal de systematiek voor de perceelsstudie (toegelicht in 2.1) niet tot een objectief oordeel leiden. Op de luchtfoto is te zien dat de gebruiksruimten van de percelen afwijken dan wanneer de systematiek gevolgd wordt. Vandaar is op basis van de luchtfoto het onderzoek bepaald. Dit heeft mede tot gevolg dat voor perceel Lijnsheike 4-6 een deel het dakoppervlak van de aanbouw wordt onderzocht, aangezien op de luchtfoto een zithoek op deze plek zichtbaar is. Op de luchtfoto lijkt de tuin van Lijnsheike 105 en 107 samengevoegd te zijn, op basis daarvan is het onderzoek voor deze percelen samengevoegd. Onderstaande percelen zijn onderzocht: • Lijnsheike 4-6 • Lijnsheike 2 • Leharstraat 93 • Leharstraat 101 • Leharstraat 105 - 107

Leh

ars

7 4-6 17

t

93 2

e

h ns

j

Li

ike

traa

101 105-107

Naast het onderzoek naar omliggende percelen is tevens onderzoek uitgevoerd naar zonnepanelen. Voor dit onderzoek is dezelfde methodiek aangehouden als de perceelsstudie. Voor onderstaande adressen zijn de zonnepanelen onderzocht: • Lijnsheike 7 • Lijnsheike 17

Figuur 7: De onderzochte onderdelen zijn in groen weergegeven. De oranje massa is de bestaande bebouwing.

maandag 8 februari 2021

8

Onderzoek bezonning perceel Bezonningsstudie Lijnsheike 8

3.2

Resultaten

3.2.1 Bestaande feitelijke situatie In de bestaande feitelijke situatie behalen alle onderzochte onderdelen de norm van voldoende bezonning ruimschoots. Het perceel Leharstraat 93 ontvangt in verhouding de minste zonuren, maar met 37,9% bezonning t.o.v. het onderzoeksgebied wordt de norm van 20% ruim overschreden. De onderzochte zonnepanelen overschrijden eveneens ruimschoots de norm. 3.2.2 Nieuwe feitelijke situatie Ook in de nieuwe feitelijke situatie behaalt ieder perceel of zonnepaneel de norm van voldoende bezonning. Ondanks de behaalde norm, ontvangen zes van de zeven onderzochte onderdelen minder bezonning in de nieuwe feitelijke situatie. Perceel Lijnsheike 4-6 kent de grootste absolute afname met 12,5% minder zon ten opzichte van het onderzoeksgebied. De absolute afname van de bezonning op de percelen komt Tabel 4:

voornamelijk door minder zon in de wintermaanden. De afname van bezonning bevindt zich voornamelijk in de achterste zone van de percelen. De achteruitgang van bezonning op de zonnepanelen komt tot stand door minder bezonning in de ochtenduren. Het perceel Leharstraat 101 ontvangt daarentegen meer zon. De absolute bezonning vermeerdert op dat perceel met 5,6%. 3.2.3 Nieuwe planologische situatie Tussen de nieuwe feitelijke en nieuwe planologische situatie is weinig onderscheid waar te nemen. Enkel het perceel Lijnsheike 2 en de zonnepanelen van Lijnsheike 17 kennen een iets grotere afname. Daarentegen is de toename van de bezonning voor Leharstraat 101 nog ruimer met 7,1%.

3.3

Conclusie en aanbevelingen

Alle percelen en zonnepanelen behouden gemiddeld genomen voldoende bezonning. De norm wordt door alle onderzochte percelen of zonnepanelen ruimschoots overschreden. De afname van bezonning is daarnaast relatief klein te noemen. Bovendien is de afname van bezonning met name in de wintermaanden, de maanden waar doorgaans weinig gebruik wordt gemaakt van de bezonning op het eigen perceel. De afname van bezonning op de zonnepanelen treedt op in de uren waarin de zon minder sterk is, namelijk in de ochtend. Er kan daarom worden gesteld dat de beoogde nieuwbouw geen onredelijke afbreuk doet aan het woongenot van de bewoners van de onderzochte onderdelen. Voor perceel Leharstraat 101 neemt de bezonning zelfs toe.

Overzicht resultaten onderzoek bezonning perceel

Zonnepannelen

Bestaande feitelijke situatie

gemiddelde huidige situatievan het onderzoeksgebied dat Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte volledig zon krijgt (m²) 17,4

gemiddelde huidige situatie gemiddelde gemiddelde huidige nieuwe situatie Lijnsheike 2 Leharstraat 93 101 situatie Leharstraat 105-107 0,07Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten dat Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van oppervlakte het onderzoeksgebied van het onderzoeksgebied dat Lijnsheike dat volledig krijgt (m²) zon krijgt (m²) 263,4 43,7volledig zon krijgt (m²) 5,3 86,7zon volledig 32,9 0,0 14,1

gemiddelde nieuwe Lijnsheike 17 Lijnsheike 2 0,0 aaneengesloten oppes (m²) 20,3 43,1volledig zon krijgt0,0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

64,6%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied 48,0% 37,9% Score:

75,0%

percentage t.o.v.#DEE onde 47,4% Score:

0

0

0

0,6% Absolute afname#DEE van

Score:

Nieuwe feitelijke situatie in vergelijking met bestaande feitelijke situatie

gemiddelde huidige nieuwe 101 situatie 105-107 0,0Lijnsheike 7 4-6 ed gemiddelde aaneengesloten dat Leharstraat aaneengesloten oppervlakte oppervlakte van situatie hetLeharstraat onderzoeksgebied van het onderzoeksgebied dat Lijnsheike dat volledig krijgt (m²) zon krijgt (m²) 263,4 86,7zonvolledig 32,9 0,014,1 percentage t.o.v. onderzoeksgebied t.o.v. onderzoeksgebied 53,8% percentage 56,2% 93,9% #DEEL/0! 52,1% Score: 0

0

12,5% #DEEL/0!

0

Absolute afname van bezonning 0

93,9% #DEEL/0! 52,1% 0

12,5% #DEEL/0!

nieuwe situatie gemiddelde nieuwe Lijnsheike Lijnsheike 17 gemiddelde 2 0,0 Leharstraat 93 101 situatievan hetLeharstraat 105-107 0,0 7 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten dat Leharstraat oppervlakte onderzoeksgebied dat Lijnsheike (m²) volledig 20,3 43,1volledig zon krijgt0,0 4,5 95,6zon krijgt (m²) 257,4 30,7 4,5

Lijnsheike 17

0,0

18,3

3,6

75,0%

percentage t.o.v.#DEEL/0! onderzoeksgebied 47,4% 32,1% Score:

percentage 59,4% t.o.v. onderzoeksgebied 54,9% Score:

87,7% #DEEL/0!

67,6%

#DEE

0

0,6%Absolute afname#DEEL/0! van bezonning 5,8%

Absolute -5,6%afname van bezonning

6,3%

7,4%

#DEE

Lijnsheike 17

0,0

18,1

3,6

Score: Absolute afname van bezonning 0

0

percentage percentage onderzoeksgebied t.o.v. onderzoeksgebied 53,8% t.o.v. 56,2% Score: Score:

1,3%

#DEEL/0!

Nieuwe planologische situatie in vergelijking met bestaande feitelijke situatie

gemiddelde gemiddelde huidige nieuwe Leharstraat 101 situatie 105-107 0,0Lijnsheike 7 4-6 ed dat aaneengesloten aaneengesloten oppervlakte oppervlakte van situatie hetLeharstraat onderzoeksgebied van het onderzoeksgebied dat Lijnsheike dat volledig krijgt (m²) zon krijgt (m²) 263,4 86,7zonvolledig 32,9 0,014,1 percentage t.o.v. onderzoeksgebied t.o.v. onderzoeksgebied 53,8% percentage 56,2% 93,9% #DEEL/0! 52,1% Score: 0

gemiddelde nieuwe situatie gemiddelde nieuwe Lijnsheike Lijnsheike 17 aaneengesloten 2 0,0 Leharstraat 93 Leharstraat 101 situatievan hetLeharstraat 105-107 0,0 7 oppervlakte van het onderzoeksgebied dat aaneengesloten oppervlakte onderzoeksgebied dat Lijnsheike (m²) volledig 20,3 41,6volledig zon krijgt0,0 4,5 98,1zon krijgt (m²) 260,4 30,7 4,5 75,0%

percentage t.o.v.#DEEL/0! onderzoeksgebied 45,7% 32,1% Score:

percentage 60,9% t.o.v. onderzoeksgebied 55,5% Score:

87,7% #DEEL/0!

66,9%

#DEE

0

2,3%Absolute afname#DEEL/0! van bezonning 5,8%

Absolute -7,1%afname van bezonning

6,3%

8,1%

#DEE

Score: Absolute afname van bezonning 0

maandag 8 februari 2021

0

12,5% #DEEL/0!

0,6%

#DEEL/0!

9

Onderzoek bezonning gevelopeningen Bezonningsstudie Lijnsheike 8

4

Onderzoek bezonning gevelopeningen

4.1

Meetpunten

4.2

Normering

De meetpunten zijn op basis van de benoemde systematiek bepaald. De te onderzoeken gevelopeningen zijn Lijnsheike 1-3 tot en met 23. Door de draaiing van de zon zijn dit de gevelopeningen waar een verandering van bezonning plaats kan vinden.

De maximaal mogelijke bezonningsduur (vanaf 10°) is op 19 februari 2021, 7 uur en 44 minuten. Op 21 oktober 2021 is de maximaal mogelijke bezonningsduur 7 uur en 46 minuten. Binnen deze tijden zijn de zonuren op de gevelopeningen beoordeeld. De minimale bezonningsduur conform de gehanteerde richtlijn is 2 uur. Een bezonning van 2 uur of langer wordt beoordeeld als voldoende.

7 23

21

19

17

11

1-3

9

Lijnsheike

Figuur 8: Meetpunten gevelopeningen studie

maandag 8 februari 2021

10

Onderzoek bezonning gevelopeningen Bezonningsstudie Lijnsheike 8

4.3

Resultaten

4.3.1 Bestaande feitelijke situatie De minimale bezonningsduur van 2 uur wordt door alle gevelopeningen behaald in de bestaande feitelijke situatie. Lijnsheike 7 behaald de norm met slechts 11 minuten speling op 19 februari. De overige percelen behalen de norm ruimschoots. Door de ligging aan het bestaande parkeerterrein ontvangen de adressen Lijnsheike 11 tot en met 23 met 4 uur en 38 minuten veel zon. 4.3.2 Nieuwe feitelijke situatie Tabel 6 geeft een overzicht van de afname van bezonningsduur per gevelopening in vergelijking tot de bestaande feitelijke situatie.

Tabel 5:

Overzicht afname bezonningsduur per gevelopening

Adres

Afname bezonningsduur

Lijnsheike 1-3

00:49:00

Lijnsheike 7

00:47:00

Lijnsheike 9

00:21:00

Lijnsheike 11

02:02:00

Lijnsheike 17

01:12:00

Lijnsheike 19

00:00:00

Lijnsheike 21

00:00:00

Lijnsheike 23

00:00:00

4.3.3 Nieuwe planologische situatie De verschillen tussen de nieuwe planologische situatie en de nieuwe feitelijke situatie zijn minimaal. De grootste verandering is een afname van 6 minuten voor de gevelopening van het adres Lijnsheike 1-3. De gevelopening van Lijnsheike 9 ontvangt in de nieuwe planologische situatie 2 minuten meer zon dan in de feitelijke nieuwe situatie.

4.4

Door een afname van meer dan 11 minuten voldoet de bezonning op de gevelopening van Lijnsheike 7 niet meer aan de norm voor een voldoende bezonning. In totaal ontvangt de gevelopening van Lijnsheike nog 1 uur en 24 minuten zon. Lijnsheike 11 kent een forse afname van 2 uur en 2 minuten, oorzaak is dat de beoogde bebouwing zuidelijker is gelegen dan de bebouwing in de bestaande situatie. Voor Lijnsheike 19, 21 en 23 is er geen verandering van bezonningsduur.

Conclusie en aanbevelingen

De gevelopeningen van Lijnsheike 1-3, 7, 9, 11 en 17 ondervinden een grote afname van bezonning. Met een tekort van 36 minuten voldoet de gevelopening van Lijnsheike 7 niet meer aan de norm voor een voldoende bezonning. Daarentegen behalen de overige gevelopeningen met een achteruitgang alsnog ruimschoots een voldoende bezonning met een marge van minimaal 36 minuten. Hoewel de norm voor één gevelopening niet wordt behaald en de afname van het aantal zonuren groot is voor een aantal percelen, zijn de gevolgen niet dermate groot dat de beoogde bebouwing het woongenot van de bewoners ingrijpend verminderd. De norm wordt immers behaald door 7 van de 8 gevelopeningen.

Overzicht resultaten onderzoek bezonning gevelopeningen

datum: situatie:

19-feb

2021

Feitelijk bestaand Bestaande feitelijke situatie 19 februari Gevelopening zon Lijnsheike 1-3 09:19 u Lijnsheike 7 09:30 u Lijnsheike 9 10:12 u Lijnsheike 11 09:02 u Lijnsheike 17 09:02 u Lijnsheike 19 09:02 u Lijnsheike 21 09:02 u Lijnsheike 23 09:02 u datum: 21-okt Feitelijk bestaand situatie:

21 oktober Gevelopening Lijnsheike 1-3 Lijnsheike 7 Lijnsheike 9 Lijnsheike 11 Lijnsheike 17 Lijnsheike 19 Lijnsheike 21 Lijnsheike 23

Tabel 6:

zon 09:50 u 09:57 u 10:40 u 09:31 u 09:31 u 09:31 u 09:31 u 09:31 u

maandag 8 februari 2021

2021

pand gevel

schaduw 13:39 u 11:41 u 13:25 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u pand gevel

schaduw 14:09 u 12:12 u 13:56 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u

datum:

Lijnsheike voorgevel

totaal 04:20 u 02:11 u 03:13 u 04:38 u 04:38 u 04:38 u 04:38 u 04:38 u Lijnsheike voorgevel

conclusie

totaal 04:19 u 02:15 u 03:16 u 04:39 u 04:39 u 04:39 u 04:39 u 04:39 u

conclusie

19-feb

2021

Feitelijk nieuw situatie: Nieuwe feitelijke situatie 19 februari Gevelopening zon Lijnsheike 1-3 10:08 u Lijnsheike 7 10:17 u Lijnsheike 9 10:33 u Lijnsheike 11 11:04 u Lijnsheike 17 10:14 u Lijnsheike 19 09:02 u Lijnsheike 21 09:02 u Lijnsheike 23 09:02 u datum: 21-okt Feitelijk nieuw situatie:

21 oktober Gevelopening Lijnsheike 1-3 Lijnsheike 7 Lijnsheike 9 Lijnsheike 11 Lijnsheike 17 Lijnsheike 19 Lijnsheike 21 Lijnsheike 23

zon 10:35 u 10:46 u 11:02 u 11:31 u 10:45 u 09:31 u 09:31 u 09:31 u

2021

pand gevel

schaduw 13:39 u 11:41 u 13:25 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u pand gevel

schaduw 14:09 u 12:12 u 13:56 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u

datum:

Lijnsheike voorgevel

totaal 03:31 u 01:24 u 02:52 u 02:36 u 03:26 u 04:38 u 04:38 u 04:38 u Lijnsheike voorgevel

conclusie

totaal 03:34 u 01:26 u 02:54 u 02:39 u 03:25 u 04:39 u 04:39 u 04:39 u

conclusie

19-feb

2021

pand

Planologisch nieuw situatie: Nieuwe planologische situatiegevel 19 februari Gevelopening zon Lijnsheike 1-3 10:13 u Lijnsheike 7 10:21 u Lijnsheike 9 10:31 u Lijnsheike 11 11:04 u Lijnsheike 17 10:14 u Lijnsheike 19 09:02 u Lijnsheike 21 09:02 u Lijnsheike 23 09:02 u datum: 21-okt Planologisch nieuw situatie:

21 oktober Gevelopening Lijnsheike 1-3 Lijnsheike 7 Lijnsheike 9 Lijnsheike 11 Lijnsheike 17 Lijnsheike 19 Lijnsheike 21 Lijnsheike 23

zon 10:41 u 10:51 u 11:00 u 11:33 u 10:45 u 09:31 u 09:31 u 09:31 u

2021

schaduw 13:39 u 11:41 u 13:25 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u 13:40 u pand gevel

schaduw 14:09 u 12:12 u 13:56 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u 14:10 u

Lijnsheike voorgevel

totaal 03:26 u 01:20 u 02:54 u 02:36 u 03:26 u 04:38 u 04:38 u 04:38 u Lijnsheike voorgevel

conclusie

totaal 03:28 u 01:21 u 02:56 u 02:37 u 03:25 u 04:39 u 04:39 u 04:39 u

conclusie

11

Bijlage 1

Resultaten peilmomenten bezonning perceel

Datum: 21 juni 06:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Datum: 21 juni 06:00

Lijnsheike

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

1

1

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Score: Datum: 21 juni 09:00

Bestaande feitelijke situatie Lijnsheike 4-6, Lijnsheike 2 en Leharstraat 93

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Resultaten peilmomentenScore: bezonning perceel

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

71

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

78,0%

Leharstraat 93

P03349

Datum onderzoek

28-1-2021

Percentage normstelling

20%

1

Lijnsheike

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

Score: Projectnummer

Bezonningsstudie Lijnsheike 8 Datum: 21 juni 09:00

0,0%

Score: 0

0

1

Datum: 21 juni 12:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 12:00

0

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

77

14

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

84,6%

100,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

0

0

0

Datum: 21 juni 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 15:00

Lijnsheike

Normering

voldoende

bezonning

Algemene informatie

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

oppervlakte onderzoeksgebied (m²)

27

91

14

normgebied (x% van onderzoeksgebied) (m²)

5,4

18,2

2,8

adres 1

Lijnsheike 4-6

adres 2

Lijnsheike 2

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

75

10

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

adres 3

23

23

Leharstraat 93

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

85,2%

82,4%

71,4%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

85,2%

oppervlakte achtertuin (m²)

Score:

BESTAANDE SITUATIE 21-mrt

normering: voldoende

bezonning

Datum: 21 maart 09:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

65

1

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

71,4%

7,1%

Score: Datum: 21 maart 12:00

Score:

NIEUWE SITUATIE 21-mrt Datum: 21 juni 18:00

0

0

0

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

27

59

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

64,8%

100,0%

Score: 0

0

0

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

21-sep

Datum: 21 maart 12:00 Datum: 21 september 09:00

100,0%

0

0 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

0 Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 september 15:00

Lijnsheike

22 0,0%81,5%

0

53 0,0%58,2%

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

22

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

81,5%

1

1

1

Leharstraat 93

Datum: 21 maart 18:00 Datum: 21 september 15:00

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 0 volledig zon krijgt

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

0,0%

1

1

1

Datum: 21 juni 06:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

0,0%

1

1

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 12:00

0

0

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

77

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

84,6%

100,0%

0

0

0

Datum: 21 juni 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

23

75

10

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

85,2%

82,4%

71,4%

0

0

0

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Score:

Score: Datum: 21 juni 18:00 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

3

80

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

11,1%

87,9%

0,0%

Score:

21-sep

Datum: 21 september 09:00 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat

0

1

0

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

Score:

11 0,0%78,6%

0

Lijnsheike 2 Lijnsheike 2 24,2% 0,0%

0

Leharstraat 93 Leharstraat 93

22 0

1

0 0

0,0% 0,0%

0

1

Lijnsheike

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

71 18 78,0% 19,8%

0 0,0%0,0%

Score: 0

1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

1

77 8 84,6% 8,8%

14 13 100,0% 92,9%

0

1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

75 0 82,4% 0,0%

10 0 71,4% 0,0%

0

0

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

43,7 80 48,0% 87,9%

5,3 0

37,9% 0,0%

0

0 1

Datum: 21 september 09:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

27

63

0

100,0%

69,2%

0,0%

0 0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied Score:

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0% 1

Datum: 21 december 15:00

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

Score:

0

69,2%

1 Datum: 21 december 12:00

Score: 0 Leharstraat 93 93 Leharstraat

1

63

1

21-dec

Datum: 21 december 09:00

1 Datum: 21 juni 18:00 Lijnsheike 4-6 4-6 gemiddelde huidige situatie Lijnsheike aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon oppervlakte krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 17,4 aaneengesloten volledig zon krijgtt.o.v. (m²)onderzoeksgebied 3 64,6% percentage percentage 11,1% Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score: 0

100,0%

0,0%

Score:

Leharstraat 93 93 Leharstraat

0

27

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

1

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 23 0 volledig zon krijgt percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 85,2% percentage onderzoeksgebied 0,0% Score: Score:

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0 Datum: 21 september 18:00

1

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 27 27 volledig zon krijgt percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score:

21-sep

0

Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0

Datum: 21 juni 15:00 Datum: 21 december 15:00

14 57,1% 100,0%

0

1

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 27 27 volledig zon krijgt percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score: Datum: 21 juni 12:00 Datum: 21 december 12:00

0

Score:

21-jun Datum: 21 september 18:00 Lijnsheike 4-6 Datum: 21 juni 06:00 Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon oppervlakte krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 0 aaneengesloten volledig zon krijgtt.o.v. (m²)onderzoeksgebied 0 0,0% percentage percentage 0,0% Score: t.o.v. onderzoeksgebied

maandag 8 (m²) februari 2021 volledig zon krijgt Score:

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

Score:

0,0%

100,0%

Score:

27

Lijnsheike 2

0

27

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

Lijnsheike 4-6

78,0%

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Lijnsheike

Datum: 21 maart 18:00

71

1

21-sep

Datum: 21 september 09:00

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

100,0%

11,1%

Score:

8

0

27

3

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

49 59 53,8% 64,8%

0

Score:

Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Datum: 21 september 12:00

57,1%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0 Datum: 21 juni 18:00

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

53,8%

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

14 0 100,0% 0,0%

Score:

0

55,6%

21-dec

59 63 64,8% 69,2%

0

0 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 15 27 volledig zon krijgt percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 55,6% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score:

Datum: 21 juni 09:00 Datum: 21 december 09:00

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

Datum: 21 juni 09:00

0 1

8

Score:

0 0,0% 7,1%

Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

49

21-jun

1

0

15

Score:

80 65 87,9% 71,4%

Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0

percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied Score: Score:

Leharstraat 93 Leharstraat 93

0

aaneengesloten oppervlakte van het dat dat aaneengesloten oppervlakte van onderzoeksgebied het onderzoeksgebied volledig zon krijgt (m²)(m²) 27 27 volledig zon krijgt percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score: Datum: 21 maart 15:00 Datum: 21 september 12:00

bezonning 0

Lijnsheike 2 Lijnsheike 2

1

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) Score:

normering: voldoende 0

Lijnsheike 4-6 Datum: 21 maart 09:00 Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon oppervlakte krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 3 aaneengesloten volledig zon krijgtt.o.v. (m²)onderzoeksgebied 27 11,1% percentage percentage 100,0% Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score:

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Datum: 21 maart 15:00

Score:

1 gemiddelde nieuwe situatie aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Lijnsheike

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

52,1%

14,1

Score: Absolute afname van bezonning

12,5%

13

Datum: 21 juni 06:00

Lijnsheike 4-6

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 06:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

0,0%

0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

0,0% 1

Lijnsheike 2

Score:

Score:

Datum: 21 juni 09:00

Resultaten peilmomenten bezonning perceel

1

1

1

1

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 09:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

71

0

0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

78,0%

0,0%

0

0

1

Nieuwe feitelijke situatie 27 71 Lijnsheike 4-6, Lijnsheike 2 en 100,0% Leharstraat 93 78,0% percentage t.o.v. onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) Score:

Score: 0

0

1

Datum: 21 juni 12:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 12:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

77

14

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

77

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

84,6%

100,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

84,6%

100,0%

0

0

0

0

0

0

Datum: 21 juni 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

Datum: 21 juni 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

23

75

10

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

23

75

10

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

85,2%

82,4%

71,4%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

85,2%

82,4%

71,4%

Score:

Score:

Score:

NIEUWE SITUATIE 21-mrt Datum: 21 juni 18:00

0

normering: voldoende 0

Lijnsheike 4-6 Datum: 21 maart 09:00 Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 3 aaneengesloten oppervlakte volledig zon krijgt (m²)onderzoeksgebied 27 11,1% percentage t.o.v. percentage 100,0% Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score:

21-sep

Datum: 21 maart 12:00 Datum: 21 september 09:00

0,0%

1

0

1

21-sep

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

59 63

14 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

63

0

64,8% 69,2%

100,0% 0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

69,2%

0,0%

0

0

1

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0

Score: 0

0 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 september 12:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

49 59

8

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

27

59

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

64,8%

100,0%

0

0

0

53,8% 64,8%

14 57,1% 100,0%

0

0 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

0 Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 september 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

53 0,0% 58,2%

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

22

53

11

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

81,5%

58,2%

78,6%

1

1

Score:

11 0,0% 78,6%

Score: 0

Lijnsheike 2 Lijnsheike 2 22 0

24,2% 0,0%

1

0

Leharstraat 93 Leharstraat 93 0 0

0,0% 0,0%

0

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

21

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

23,1%

0,0%

Score: 1

0

1

1

1

Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 december 09:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

18

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

19,8%

0,0%

1

1

1

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 27 27 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score: 0

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 23 0 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 85,2% percentage onderzoeksgebied 0,0% Score: Score: 0

1 Datum: 21 juni 18:00 Lijnsheike 4-6 4-6 gemiddelde huidige situatie Lijnsheike aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 17,4 aaneengesloten oppervlakte volledig zon krijgt (m²)onderzoeksgebied 3 64,6% percentage t.o.v. percentage 11,1% Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score: 0

71 18 78,0% 19,8%

1

0

Lijnsheike 4-6

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0 Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

0

0 Datum: 21 september 18:00

1

0

0 0,0% 0,0%

21-dec

Score: 0

1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

1

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 december 12:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

77 8

14 13

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

0,0%

1

1

1

84,6% 8,8%

100,0% 92,9%

0

1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

0

0 Leharstraat 93 93 Leharstraat

Datum: 21 december 15:00

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

75 0

10 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

82,4% 0,0%

71,4% 0,0%

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

0,0%

0

0

1

1

1

Score:

Score: 1 Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

1 Leharstraat 93 93 Leharstraat

43,7 80 48,0%

5,3 0

87,9%

37,9% 0,0%

0

0

1

0

1

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

maandag 8 (m²) februari 2021 volledig zon krijgt

27

63

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

69,2%

0,0%

Score:

0

87,9%

Lijnsheike 4-6

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 27 27 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score:

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat

80

11,1%

Score:

Datum: 21 september 09:00

Score:

Datum: 21 september 09:00

1

3

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

Leharstraat 93 93 Leharstraat

21-jun Datum: 21 september 18:00 Lijnsheike 4-6 Datum: 21 juni 06:00 Lijnsheike 4-6 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) van het onderzoeksgebied dat 0 aaneengesloten oppervlakte volledig zon krijgt (m²)onderzoeksgebied 0 0,0% percentage t.o.v. percentage 0,0% Score: t.o.v. onderzoeksgebied

21-sep

0

Leharstraat 93

1

1

Datum: 21 juni 15:00 Datum: 21 december 15:00

0 0,0% 7,1%

0

Lijnsheike 2

Lijnsheike 2 2 Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 0 22 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 0,0% percentage onderzoeksgebied 81,5% Score: Score:

Datum: 21 juni 12:00 Datum: 21 december 12:00

1

71,4%

0

Lijnsheike 4-6

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

21-dec

80 65 87,9%

0 Datum: 21 juni 18:00

Lijnsheike 4-6 4-6 Lijnsheike

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 15 27 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 55,6% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score:

Datum: 21 juni 09:00 Datum: 21 december 09:00

Leharstraat 93 Leharstraat 93

Score:

0

0

Datum: 21 maart 18:00 Datum: 21 september 15:00

bezonning 0

Lijnsheike 2 Lijnsheike 2

1

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied dat dat aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 27 27 volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 100,0% Score: Score: Datum: 21 maart 15:00 Datum: 21 september 12:00

Bezonningsstudie Lijnsheike 8

gemiddelde nieuwe situatie aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Lijnsheike 4-6

Lijnsheike 2

Leharstraat 93

14,1

43,1

4,5

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

52,1%

47,4%

32,1%

12,5%

0,6%

5,8%

Score: Absolute afname van bezonning

14

Datum: 21 juni 06:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 06:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

1

1

#DEEL/0!

1

1

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

285

0

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

60,8%

#DEEL/0!

Score:

Score:

Datum: 21 juni 09:00

Nieuwe planologische situatie 161 285 Lijnsheike 4-6, Lijnsheike 2 en100,0% Leharstraat 9360,8% percentage t.o.v. onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) Score:

Datum: 21 juni 12:00

Resultaten peilmomenten bezonning perceel

Score:

0

0

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

431

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

431

14

91,9%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

91,9%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

157

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

97,5%

Score:

Score: 0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

133

460

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

149

460

10

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

82,6%

98,1%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

92,5%

98,1%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

Score:

NIEUWE SITUATIE PLANOLOGISCH 21-mrt Datum: 21 juni 18:00

0

normering: voldoende 0

Leharstraat 101 Datum: 21 maart 09:00 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebiedLeharstraat 101 dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 42 aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon t.o.v. krijgt onderzoeksgebied (m²) percentage 161 26,1% percentage Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score:

21-sep

Datum: 21 maart 12:00 09:00 Datum: 21 september

100,0%

bezonning #DEEL/0!

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

0,0

417 182 88,9%

1

38,8%

0

0

0,0

Datum: 21 juni 18:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

99

422

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

61,5%

90,0%

#DEEL/0!

#DEEL/0! #DEEL/0!

#DEEL/0! #DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

0,0 0,0

Datum: 21 september 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

436 67

14 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

140

67

0

93,0% 14,3%

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

14,3%

#DEEL/0! #DEEL/0!

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 83 147 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied 51,6% 91,3%

0

1 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

0

1

Datum: 21 september 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

399 390

8

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

146

390

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

90,7%

83,2%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

85,1% 83,2%

0 #DEEL/0! #DEEL/0!

Score: Score:

Score: 0

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 0 104 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied 0,0% 64,6%

0

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

Datum: 21 september 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

106

446

11

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

65,8%

95,1%

#DEEL/0!

456 0,0% 97,2%

0 #DEEL/0! #DEEL/0!

Score: Score:

Score:

1 0 21-jun Datum: 21 september 18:00 Leharstraat 101 Datum: 21 juni 06:00 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebiedLeharstraat 101 dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 9 aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon t.o.v. krijgt onderzoeksgebied (m²) percentage 0 5,6% percentage Score: t.o.v. onderzoeksgebied 0,0% Score:

21-dec

1

0

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0!

43,5% 0,0% 0

0

0

#DEEL/0!

0,0

Datum: 21 september 18:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

41

252

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

25,5%

53,7%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

0,0

204 0

1

0

#DEEL/0! #DEEL/0!

1

1

Leharstraat 101 101 Leharstraat

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

0,0 0,0

Datum: 21 december 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

67

78

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

41,6%

16,6%

#DEEL/0!

0

1

#DEEL/0!

285 16 60,8% 3,4%

0 #DEEL/0! #DEEL/0!

Score: Score: 1 Leharstraat 101 101 Leharstraat

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 161 107 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied 100,0% 66,5%

0

1 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

Datum: 21 december 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

431 305

14 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

107

319

0

91,9% 65,0%

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

66,5%

68,0%

#DEEL/0!

0

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 december 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

460 121

10 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

98,1% 25,8%

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

1

1

#DEEL/0!

Score: Score:

Score: 0

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 149 0 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied 92,5% 0,0%

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

Score: Score:

Score:

0 1 Datum: 21 juni 18:00 gemiddelde huidige situatievan het onderzoeksgebiedLeharstraat 101 101 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 86,7 aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon t.o.v. krijgt onderzoeksgebied (m²) percentage 99 53,8% percentage Score: t.o.v. onderzoeksgebied 61,5% Score: 0

0

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

gemiddelde nieuwe situatievan het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

98,1

260,4

4,5

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

60,9%

55,5%

#DEEL/0!

Absolute afname van bezonning

-7,1%

0,6%

#DEEL/0!

263,4 422 56,2% 90,0%

0

0

0

Datum: 21 september 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied maandag 8 februari 2021 dat volledig zon krijgt (m²)

140

67

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

14,3%

#DEEL/0!

Score:

0

0,0

#DEEL/0! #DEEL/0!

21-sep

21-dec

Score: 0

Datum: 21 juni 15:00 Datum: 21 december 15:00

Score:

#DEEL/0! #DEEL/0!

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 161 14 percentage t.o.v. onderzoeksgebied percentage t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% 8,7%

Datum: 21 juni 12:00 Datum: 21 december 12:00

21-sep

Score: 0

Datum: 21 juni 09:00 Datum: 21 december 09:00

Score:

Leharstraat 101 101 Leharstraat

Score: Score:

Datum: 21 maart 18:00 15:00 Datum: 21 september

Score:

0

aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) dat volledig 148 140 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied percentage onderzoeksgebied 91,9% 87,0%

Datum: 21 maart 15:00 12:00 Datum: 21 september

Bezonningsstudie Lijnsheike 8

Score:

15

21-jun

21-jun

Datum: 21 juni 06:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

Score:

Bestaande feitelijke situatie Leharstraat 101 en Leharstraat 105-107 Projectnummer

P03349

Datum onderzoek

28-1-2021

Percentage normstelling

20%

voldoende

bezonning

Algemene informatie oppervlakte achtertuin (m²)

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

oppervlakte onderzoeksgebied (m²)

161

469

normgebied (x% van onderzoeksgebied) (m²)

32,2

93,8

adres 1

Leharstraat 101

adres 2

Leharstraat 105-107

0,0

0,0

normering: voldoende Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

bezonning 0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

157

182

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

97,5%

38,8%

#DEEL/0!

Score: 0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

145

436

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

90,1%

93,0%

#DEEL/0!

Score: 0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 maart 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

71

444

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

44,1%

94,7%

#DEEL/0!

Score: 0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

Score:

21-jun

Datum: 21 juni 06:00

1

1

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

Score:

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) percentage t.o.v. onderzoeksgebied

1

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

161

285

0

100,0%

60,8%

#DEEL/0!

Score: Datum: 21 juni 12:00

0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

157

431

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

97,5%

91,9%

#DEEL/0!

Score: 0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

133

460

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

82,6%

98,1%

#DEEL/0!

Score: 0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 juni 18:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

42

417

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

26,1%

88,9%

#DEEL/0!

Score:

21-sep

Datum: 21 september 09:00

0

1

1

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

285

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

60,8%

0

#DEEL/0!

Leharstraa

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

0

#DEEL/0!

Datum: 21 juni 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 12:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

157

431

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

97,5%

91,9%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

Datum: 21 juni 15:00

0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraa

460

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

149

98,1%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

92,5%

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

133

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

82,6%

Score:

NIEUWE SITUATIE 21-mrt Datum: 21 juni 18:00

0

normering: voldoende 0

Leharstraat 101 Datum: 21 maart 09:00 Leharstraat 101 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 42 dat volledig zon t.o.v. krijgt (m²) 161 26,1% percentage onderzoeksgebied percentage t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% Score: 0

0 21-sep Datum: 21 maart 12:00 Leharstraat 101 101 Datum: 21 september 09:00 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 148 140 dat volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 91,9% percentage onderzoeksgebied 87,0% Score: Score:

0

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

Datum: 21 maart 15:00 Datum: 21 september 12:00 aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) 84 147 dat volledig zon krijgt (m²) percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 52,2% percentage onderzoeksgebied 91,3% Score: Score:

0

0 Datum: 21 maart 18:00 Leharstraat 101 101 Datum: 21 september 15:00 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) 1 104 dat volledig zon krijgt (m²) percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 0,6%64,6% percentage onderzoeksgebied Score: Score:

1

0

21-jun Datum: 21 september 18:00 Leharstraat 101 Datum: 21 juni 06:00 Leharstraat 101 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 9 dat volledig zon t.o.v. krijgt (m²) 0 5,6% percentage onderzoeksgebied percentage t.o.v. onderzoeksgebied 0,0% Score: 1

1 21-dec Datum: 21 juni 09:00 Leharstraat 101 101 Datum: 21 december 09:00 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 161 14 dat volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 8,7% Score: Score:

0

1 Datum: 21 juni 12:00 Leharstraat 101 101 Datum: 21 december 12:00 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) 161 dat volledig zon krijgt (m²) 107 percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 100,0% percentage onderzoeksgebied 66,5% Score: Score:

0

0 Datum: 21 juni 15:00 Leharstraat 101 101 Datum: 21 december 15:00 Leharstraat aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon zon krijgtkrijgt (m²)(m²) 149 0 dat volledig percentage t.o.v.t.o.v. onderzoeksgebied 92,5% percentage onderzoeksgebied 0,0% Score: Score:

0

1 Datum: 21 juni 18:00 101 101 gemiddelde huidige situatievan het onderzoeksgebiedLeharstraat Leharstraat aaneengesloten oppervlakte aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied 86,7 dat volledig zon t.o.v. krijgt (m²) 99 53,8% percentage onderzoeksgebied percentage 61,5% Score: t.o.v. onderzoeksgebied

21-sep

0

0

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107 417

182 88,9% 38,8% 0

0

bezonning #DEEL/0! 0,0 1

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

99

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

61,5%

#DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0!

436 67

14 0 #DEEL/0! #DEEL/0!

1 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

400 390

8

85,3% 83,2% 0

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107 2

456 0,4%97,2% 1

0

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107 0

204

43,5% 0,0% 1

0

0 #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0 0

0 #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0

Score: 0

21-sep

Datum: 21 september 09:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

140

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

Score: 0 Datum: 21 september 12:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

147

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

91,3%

Score: 0 Datum: 21 september 15:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

111

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

68,9%

Score: 0

0,0

Datum: 21 september 18:00

Leharstraa

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

46

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

28,6%

#DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0!

Score: 0

21-dec

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

0,0 0,0

Datum: 21 december 09:00

Leharstraa

285 16

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

15

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

9,3%

60,8% 3,4% 0

1 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107 431 305

91,9% 65,0% 0

0 #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0 14 0 #DEEL/0! #DEEL/0!

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

460 121

10 0 #DEEL/0! #DEEL/0!

98,1% 25,8% 0

0 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

263,4 422 56,2%

0

90,0% 0

0

Score: 1 Datum: 21 december 12:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

107

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

66,5%

Score: 0 Datum: 21 december 15:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

Score: 1 gemiddelde nieuwe situatievan het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon krijgt (m²)

Leharstraa

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

59,4%

#DEEL/0! #DEEL/0!

Absolute afname van bezonning

0,0

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 september 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

140

67

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

140

67

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

14,3%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

14,3%

#DEEL/0!

Score:

0

0

0,0 0,0

0

Score: Datum: 21 juni 18:00

Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

93,0% 14,3%

0

0,0

Leharstraat 101

Score:

0

Score:

dat volledig zon krijgt (m²)

aaneengesloten het onderzoeksgebied maandag 8oppervlakte februarivan 2021

1

Datum: 21 juni 09:00

0

Score: 0

Bezonningsstudie Lijnsheike 8

0,0%

Score:

Score: 1

Datum: 21 juni 09:00

0

t.o.v. onderzoeksgebied Resultaten#DEEL/0! peilmomentenpercentage bezonning perceel Score:

Datum: 21 juni 09:00

Score:

Datum: 21 maart 12:00

Datum: 21 maart 18:00

Leharstraa

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

Score:

adres 3

Datum: 21 maart 09:00

Datum: 21 juni 06:00

Score:

Normering

BESTAANDE SITUATIE 21-mrt

0,0

95,6

Score: -5,6%

16

Datum: 21 juni 06:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 06:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

0

0

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

0,0%

0,0%

#DEEL/0!

1

1

#DEEL/0!

1

1

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

285

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

285

0

60,8%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

60,8%

#DEEL/0!

Score:

Score:

Datum: 21 juni 09:00

Nieuwe feitelijke situatie 161 Leharstraat 101 en Leharstraat100,0% 105-107 percentage t.o.v. onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²) Score:

Datum: 21 juni 12:00

Resultaten peilmomenten bezonning perceel

Score:

0

0

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

431

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

161

431

14

91,9%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

100,0%

91,9%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

157

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

97,5%

Score:

Score: 0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

Datum: 21 juni 15:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

133

460

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

149

460

10

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

82,6%

98,1%

#DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

92,5%

98,1%

#DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

Score:

NIEUWE SITUATIE 21-mrt Datum: 21 juni 18:00

0

normering: voldoende 0

Leharstraat 101 Datum: 21 maart 09:00 aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebiedLeharstraat 101 dat volledig zon krijgt (m²)van het onderzoeksgebied aaneengesloten oppervlakte dat volledig zon t.o.v. krijgt onderzoeksgebied (m²) percentage percentage Score: t.o.v. onderzoeksgebied Score:

21-sep

Datum: 21 maart 12:00 09:00 Datum: 21 september

0,0

42 161 26,1%

417 182 88,9%

1

100,0%

38,8%

0

0,0

0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

99

422

0

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

61,5%

90,0%

#DEEL/0!

#DEEL/0! #DEEL/0!

0

0

#DEEL/0!

Datum: 21 september 09:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

436 67

14 0

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

140

67

0

93,0% 14,3%

#DEEL/0! #DEEL/0!

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

87,0%

14,3%

#DEEL/0!

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

0 Leharstraat 101 101 Leharstraat

0

1 Leharstraat 105-107 Leharstraat 105-107

#DEEL/0! #DEEL/0! 0,0 0,0

0

1

#DEEL/0!

Datum: 21 september 12:00

Leharstraat 101

Leharstraat 105-107

0,0

400 390

8

aaneengesloten oppervlakte van het onderzoeksgebied dat volledig zon krijgt (m²)

147

390

14

percentage t.o.v. onderzoeksgebied

91,3%

83,2%

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12470811/2