CConstaterende datSúdwest-Fryslân
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 2. - Ontwerpbegroting 2024 en MJR 2025-2027 Recreatieschap Marrekrite

Raadsvergadering 22 juni 2023, gemeente Súdwest-FryslânBij agendapunt: Jierstikken 2022, Untwerpbegrutting 2024 en mearjierrenrûzing 2025-2027 Marrekrite11.809 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

26

4.2 Uiteenzetting financiële positie 4.2.1

Geprognosticeerde balans

4.2.1. Meerjarige balans Activa Vaste activa Activa in aanbouw Voorraden Vorderingen Liquide middelen TOTAAL

JR 2022 7.370.758 308.130 8.890 1.831.273 90 9.519.140

2023 8.680.590 -523.790 8.156.800

2024 2025 2026 2027 9.957.422 11.231.254 10.939.092 10.679.328 -2.199.653 -3.854.998 -3.754.762 -3.586.756 7.757.769 7.376.257 7.184.330 7.092.572

Passiva Eigen Vermogen Onverdeeld resultaat Voorzieningen Langlopende schulden Kortlopende schulden TOTAAL

4.494.858 196.083 4.000.000 9.519.048 18.209.990

4.244.857 5.277 3.866.667 40.000 8.156.800

3.994.857 9.579 3.733.333 20.000 7.757.769

3.744.857 31.399 3.600.000 7.376.257

3.694.857 22.806 3.466.667 7.184.330

3.727.048 32.191 3.333.333 7.092.572

4.2.2 Stand en verloop van reserves/eigen vermogen In de paragrafen 4.1 en 4.2 wordt de stand en het verloop van de reserves tot en met 2027 weergegeven. Het is goed zichtbaar dat Marrekrite het credo “alleen financieren met eigen vermogen” niet langer kan handhaven. De vervangingsopgave naar de toekomst is groter dan de eigen financiële liquiditeit. Het voornemen tot het incidenteel uitbetalen van het rekeningresultaat en het besluit tot de afbouw van het eigen vermogen vraagt om verdere externe financiering. Hoewel het voor Marrekrite een noviteit is, is het voor overheden in het algemeen heel gebruikelijk om vreemd vermogen aan te trekken om investeringen te financieren. Zoals uit de balans blijkt, heeft Marrekrite meer dan voldoende bezittingen (activa in de vorm van aanlegvoorzieningen) om een gezonde financiële positie te behouden. Het zal alleen even wennen zijn dat we onze investeringen niet langer uit de eigen liquide middelen kunnen bekostigen. Een liquiditeitsvoordeel behalen we door alle bijdragen, ook de BTW, aan het begin van het jaar bij de deelnemers in rekening te brengen.

27

4.2.3

Meerjarenraming 2025-2027

4.2.3 Meerjarenraming 2024-2026 Marrekrite

2025

2026

2027

Baten

Lasten

Saldo

Baten

Lasten

Saldo

Baten

Lasten

Saldo

1 Bedrijfsvoering

2.157.668

-1.023.458

1.134.210

1.918.812

-543.998

1.374.814

1.970.377

-516.096

1.454.281

2 Waterrecreatie

16.481

-930.531

-914.050

16.811

-974.243

-957.433

17.147

-987.770

-970.623

3 Landrecreatie

-

-347.420

-347.420

-

-352.908

-352.908

-

-359.467

-359.467

4 Baggeren

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

5 Ontwikkelingen

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

200.000

-21.340

178.660

200.000

-21.667

178.333

200.000

-22.001

177.999

SUBTOTAAL PROGRAMMA'S

2.374.149

-2.592.749

-218.601

2.135.623

-2.162.817

-27.194

2.187.523

-2.155.332

32.191

Mutaties reserves TOTAAL RESULTAAT

250.000 2.624.149

-2.592.749

250.000 31.399

50.000 2.185.623

-2.162.817

50.000 22.806

2.187.523

-2.155.332

32.191

Begin

Resultaat

Eind

Begin

Resultaat

Eind

Begin

Resultaat

Eind

6 Wimpels, donateurs en vrijwilligers

A

Algemene Reserve (AR)

3.499.737

-250.000

3.249.737

3.249.737

-50.000

3.199.737

3.199.737

-

3.199.737

B

Bestemmingsreserve Bestemmingsreserve Baggeren Innovatie (BB) en Ontwikkeling Recreatie (BIOR)

250.000

-

250.000

250.000

-

250.000

250.000

-

250.000

164.138

-

164.138

164.138

-

164.138

164.138

-

164.138

SUBTOTAAL MUTATIES RESERVES

3.913.875

-250.000

3.663.875

3.663.875

-50.000

3.613.875

3.613.875

-

3.613.875

C

RESULTAAT NA MUTATIES RESERVES

31.399

22.806

32.191

28

Hieronder volgt een korte analyse van de verschillen per programma (2024 en 2025 en opmerkelijke verschillen in de meerjarenbegroting). Programma Bedrijfsvoering (baten + € 71.000) Vanwege de indexatie van de deelnemersbijdragen hebben we meer inkomsten uit deelnemersbijdragen die we volledig aan het programma Bedrijfsvoering toerekenen. De personeelskosten hebben we met circa 3%, geïndexeerd op basis van de verwachte ontwikkeling van de lonen. We kunnen inmiddels - op grond van de geraamde loonkosten en de toe te rekenen overheadkosten als gevolg van het geactualiseerde, verhoogde overheadpercentage (van 20,88% naar 26,94%) - de kosten specifieker toerekenen aan de programma’s waar ze bij horen. Dit leidt tot het resterende verschil in de lasten. Op rekeningbasis kan een aanvullend deel van deze loonkosten aan de investeringen toe te rekenen zijn. Dit hebben we op begrotingsbasis voorzichtig berekend. Programma Waterrecreatie Geen verschillen > € 25.000 Programma Landrecreatie Geen verschillen > € 25.000 Programma Baggeren Geen verschillen > € 25.000 Programma Ontwikkeling Geen verschillen > € 25.000 Programma Wimpels, donateurs & vrijwilligers Geen verschillen > € 25.000 In 2026 zien we een sterke daling in de baten en lasten binnen het programma Bedrijfsvoering.

Dit is het gevolg van het einde van de investeringsimpuls van inmiddels € 1,6 miljoen jaarlijks, waardoor de doorschuif-BTW verder daalt van circa € 500.000 per jaar naar € 200.000 per jaar. Daarnaast is er in 2026 sprake van een afbouw van eigen vermogen van “slechts” € 50.000 in plaats van € 250.000. Per 2027 zijn nog geen afspraken vastgelegd over de afbouw van het eigen vermogen.

4.2.4 Ontwikkeling financiële positie Niet vaak genoeg kunnen we benadrukken, dat de langere termijn prognose voor Marrekrite uitstekend is. De onderhoudskosten dalen enorm door het gebruik van duurzame materialen (gerecycled kunststof en beton). Het vereist aan de voorkant een forse investering waar we in de toekomst langjarig (decennia) de financiële vruchten van zullen plukken. Zoals aangegeven zal de huidige investeringspiek in damwanden en steigers vanaf 2026 sterk afvlakken. Pas na 2045 zal weer een serieuzere investeringsopgave volgen, die vooral afhankelijk zal zijn van de staat (tegen die tijd) van de steigers en damwanden die in de periode 2003-2017 zijn gebouwd. Marrekrite behoudt met deze maatregelen een gezonde financiële positie, ook al zullen we voor de financiering van de vervangingsinvesteringen vreemd vermogen moeten aantrekken en met de huidige rentestand zullen we die (nog) moeten vertalen in de meerjarenraming.

29

5

Bijlagen

5.1

Overzicht deelnemersbijdragen

Hieronder treft u de deelnemersbijdrage voor de jaren 2024-2027 aan. Het algemeen bestuur van Recreatieschap Marrekrite heeft op 9 juni 2021 ingestemd met de nieuwe deelnemersbijdrageregeling. De bijdragen voor de jaren 2024-2026 zijn in die vergadering eveneens vastgesteld en moeten helaas –zoals eerder in de begroting is weergegeven- extra worden geïndexeerd om de meerjarenraming sluitend te houden. Deze hier genoemde bijdragen zijn exclusief afbouw van het eigen vermogen en vormen daarmee de bruto deelnemersbijdrage. INTEGRALE deelnemersbijdragen voor: Deelnemers bijdrage% Achtkarspelen 1,06% Dantumadiel 1,36% De Fryske Marren 12,95% Harlingen 0,50% Heerenveen 2,95% Leeuwarden 10,25% Noardeast Fryslan 4,16% Opsterland 1,72% Smallingerland 4,56% Súdwest Fryslân 13,40% Tytsjerksteradiel 2,59% Waadhoeke 2,48% Weststellingwerf 2,03% Provincie Fryslân 40,00% Totaal 100,00%

2023 16.667 21.422 203.627 7.807 46.379 161.197 65.502 27.108 71.707 210.804 40.722 38.969 31.864 629.183 1.572.957

2024 17.167 22.064 209.736 8.041 47.771 166.033 67.467 27.921 73.859 217.128 41.943 40.138 32.820 648.058 1.620.145

2025 17.682 22.726 216.028 8.282 49.204 171.014 69.491 28.759 76.074 223.642 43.202 41.342 33.804 667.500 1.668.750

2026 18.213 23.408 222.509 8.531 50.680 176.144 71.576 29.622 78.357 230.351 44.498 42.582 34.819 687.525 1.718.812

2027 18.759 24.110 229.184 8.787 52.200 181.428 73.723 30.510 80.707 237.262 45.833 43.859 35.863 708.151 1.770.377

2028 19.322 24.833 236.060 9.050 53.766 186.871 75.934 31.425 83.129 244.379 47.208 45.175 36.939 729.395 1.823.488

Gegarandaarde winstuitkering ivm afbouw eigen vermogen en begrotingsresultaat 2022-2025 Deelnemers bijdrage% 2023 2024 2025 2026 Achtkarspelen 1,06% -3.078 -3.001 -2.766 -530 Dantumadiel 1,36% -3.957 -3.857 -3.556 -681 De Fryske Marren 12,95% -37.610 -36.668 -33.798 -6.473 Harlingen 0,50% -1.442 -1.406 -1.296 -248 Heerenveen 2,95% -8.566 -8.352 -7.698 -1.474 Leeuwarden 10,25% -29.773 -29.027 -26.756 -5.124 Noardeast Fryslan 4,16% -12.098 -11.795 -10.872 -2.082 Opsterland 1,72% -5.007 -4.881 -4.499 -862 Smallingerland 4,56% -13.244 -12.913 -11.902 -2.279 Súdwest Fryslân 13,40% -38.936 -37.960 -34.990 -6.701 Tytsjerksteradiel 2,59% -7.521 -7.333 -6.759 -1.294 Waadhoeke 2,48% -7.198 -7.017 -6.468 -1.239 Weststellingwerf 2,03% -5.885 -5.738 -5.289 -1.013 Provincie Fryslân 40,00% -116.211 -113.299 -104.433 -20.000 Totaal 100,00% -290.527 -283.247 -261.082 -50.000

30

Voorgenomen resultaatsbestemming ivm afbouw eigen vermogen begrotingsresultaat 2023-2026 Deelnemers bijdrage% 2023 2024 2025 2026 Achtkarspelen 1,06% -3 -49 -280 -189 Dantumadiel 1,36% -4 -62 -360 -242 De Fryske Marren 12,95% -36 -593 -3.418 -2.305 Harlingen 0,50% -1 -23 -131 -88 Heerenveen 2,95% -8 -135 -778 -525 Leeuwarden 10,25% -28 -469 -2.705 -1.825 Noardeast Fryslan 4,16% -12 -191 -1.099 -741 Opsterland 1,72% -5 -79 -455 -307 Smallingerland 4,56% -13 -209 -1.203 -812 Súdwest Fryslân 13,40% -37 -614 -3.538 -2.386 Tytsjerksteradiel 2,59% -7 -119 -683 -461 Waadhoeke 2,48% -7 -113 -654 -441 Weststellingwerf 2,03% -6 -93 -535 -361 Provincie Fryslân 40,00% -111 -1.832 -10.560 -7.122 Totaal* 100,00% -277 -4.579 -26.399 -17.806

* negatieve resultaten komen ten laste van het eigen vermogen van Marrekrite

VOORGESTELDE DEELNEMERSBIJDRAGE GR MARREKRITE 2024 naar onderdeel ( exclusief toerekening inzet afbouw vermogen en begrotingsresultaat) Deelnemers Achtkarspelen Dantumadiel De Fryske Marren Harlingen Heerenveen Leeuwarden Noardeast Fryslan Opsterland Smallingerland Súdwest Fryslân Tytsjerksteradiel Waadhoeke Weststellingwerf Provincie Fryslân Totaal

Waterrecreatie

Landrecreatie

Baggeren

Totaal

% aandeel

6.462 12.019 137.922 3.940 24.160 104.814 32.999 9.678 45.809 136.596 21.594 16.647 14.910 378.366 945.915

8.467 5.884 24.056 2.737 15.244 24.925 23.041 14.892 12.188 33.234 12.873 17.727 12.747 138.676 346.691

2.238 4.162 47.758 1.364 8.366 36.294 11.427 3.351 15.862 47.299 7.477 5.764 5.163 131.016 327.540

17.167 22.064 209.736 8.041 47.771 166.033 67.467 27.921 73.859 217.128 41.943 40.138 32.820 648.058 1.620.145

1,06% 1,36% 12,95% 0,50% 2,95% 10,25% 4,16% 1,72% 4,56% 13,40% 2,59% 2,48% 2,03% 40,00% 100,00%

31

5.2

Overzicht incidentele baten en lasten

Overzicht incidentele lasten en baten Marrekrite meerjarenbegroting 2023-2026 (per programma)

1 2 3 4 5 6

Programma Bedrijfsvoering Waterrecreatie Landrecreatie Baggeren Ontwikkelingen Wimpels, donateurs en vrijwilligers SUBTOTAAL incidentele lasten

JR2022 -102.846 -134.446 -50.000 -287.292

2023 -35.000 -4.000 -39.000

2024 -25.000 -4.000 -29.000

2025 -20.000 -4.000 -24.000

2026 -15.000 -4.000 -19.000

LASTEN 2027 -15.300 -4.080 -19.380

1 2 3 4 5 6

Programma Bedrijfsvoering Waterrecreatie Landrecreatie Baggeren Ontwikkelingen Wimpels, donateurs en vrijwilligers SUBTOTAAL incidentele baten

JR2022 350.000 37.190 387.190

2023 -

2024 -

2025 -

2026 -

BATEN 2027 -

TOTAAL incidentele lasten en baten

99.898

-39.000

-29.000

-24.000

-19.000

-19.380

SPECIFICATIE LASTEN EN BATEN > EUR 25.000 of wijzigingen t.o.v. voorgaande jaren: a Bedrijfsvoering: inhuur personeel -30.000 b Bedrijfsvoering: lease auto's; einde 2022 0 c Waterrecreatie: overige lasten -4.000

-25.000 0 -4.000

-20.000 0 -4.000

-15.000 0 -4.000

-15.300 0 -4.080

32

5.3

Overzicht Algemene dekkingsmiddelen

Overzicht baten en lasten (verplichte indeling BBV), meerjarig Marrekrite Jaarrekening 2022 Baten Lasten 1 Bedrijfsvoering (excl overhead)

Saldo

Baten

2023 Lasten

Saldo

Baten

2024 Lasten

Saldo

Baten

2025 Lasten

Saldo

Baten

2026 Lasten

Saldo

Baten

2027 Lasten

Saldo

1.970.988

-808.021

1.162.967

2.032.430

-702.480

1.329.950

2.086.898

-698.310

1.388.588

2.157.668

-653.675

1.503.993

1.918.812

-155.220

1.763.592

1.970.377

-516.096

1.454.281

2 Waterrecreatie

11.137

-838.906

-827.769

15.841

-782.644

-766.803

16.158

-886.867

-870.709

16.481

-930.531

-914.050

16.811

-974.243

-957.433

17.147

-987.770

-970.623

3 Landrecreatie

40.744

-316.821

-276.077

-

-328.120

-328.120

-

-343.000

-343.000

-

-347.420

-347.420

-

-352.908

-352.908

-

-359.467

-359.467

4 Baggeren

-

-77.412

-77.412

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

-

-250.000

-250.000

5 Ontwikkelingen

-

18.169

18.169

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

-

-20.000

-20.000

221.762

-21.076

200.685

200.000

-15.000

185.000

200.000

-21.020

178.980

200.000

-21.340

178.660

200.000

-21.667

178.333

200.000

-22.001

177.999

-304.481

6 Wimpels, donateurs en vrijwilligers Overhead

-304.481

-

-394.750

-394.750

-

-324.280

-324.280

-

-369.783

-369.783

-

-388.778

-388.778

-

-

-

Algemene dekkingsmiddelen

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Heffing Vpb

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Onvoorzien

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SUBTOTAAL PROGRAMMA'S

2.244.630

-2.348.547

-103.917

2.248.271

-2.492.994

-244.723

2.303.056

-2.543.477

-240.421

2.374.149

-2.592.749

-218.601

2.135.623

-2.162.817

-27.194

2.187.523

-2.155.332

32.191

Mutaties reserves TOTAAL RESULTAAT

350.000 2.594.630

-50.000 -2.398.547

300.000 196.083

250.000 2.498.271

-2.492.994

250.000 5.277

250.000 2.553.056

-2.543.477

250.000 9.579

250.000 2.624.149

-2.592.749

250.000 31.399

50.000 2.185.623

-2.162.817

50.000 22.806

2.187.523

-2.155.332

32.191

33

5.4

EMU-saldo

EMU-saldo

Marrekrite MJB 2024-2027 Omschrijving

T-1

T

T+1

2023 x € 1000,-

2024 x € 1000,-

2025 x € 1000,-

Volgens meerjarenra ming in begroting 2023

Volgens meerjarenra ming in begroting 2024

Volgens meerjarenra ming in begroting 2025

0

5

26

1.721

1.277

1.274

1.

Exploitatiesaldo vóór toevoeging aan c.q. onttrekking uit reserves (zie BBV, artikel 17c)

2.

Mutatie (im)materiële vaste activa

3.

Mutatie voorzieningen

0

0

0

4.

Mutatie voorraden (incl. bouwgronden in exploitatie)

0

0

0

5.

Verwachte boekwinst bij verkoop effecten en verwachte boekwinst bij verkoop (im)materiële vaste activa

0

0

0

-1.721

-1.272

-1.247

Berekend EMU-saldo

34

5.5

Overzicht IV-3 taakvelden Gemeenschappelijke Regelingen

Overzicht IV-3 taakvelden Gemeenschappelijke Regelingen; Marrekrite meerjarenbegroting 2023-2026

0.1 0.4 0.5 0.8 0.9 0.10 0.11 2.1 2.4 5.7 7.2

0.1 0.4 0.5 0.8 0.9 0.10 0.11 2.1 2.4 5.7 7.2

Bestuur Overhead Treasury Overige baten en lasten Vennootschapsbelasting (Vpb) Mutaties reserves Resultaat van de rekening van baten en lasten Verkeer en vervoer Economische havens en waterwegen Openbaar groen en (openlucht) recreatie Riolering TOTAAL BATEN

Bestuur Overhead Treasury Overige baten en lasten Vennootschapsbelasting (Vpb) Mutaties reserves Resultaat van de rekening van baten en lasten Verkeer en vervoer Economische havens en waterwegen Openbaar groen en (openlucht) recreatie Riolering TOTAAL LASTEN TOTAAL SOM BATEN EN LASTEN

JR 2022 2.244.630 350.000 2.594.630

JR 2022 -14.748 -304.481 -5.006 -774.748 -50.000 -196.083 -25.296 -784.720 -376.471 -63.077 -2.594.630 -

2024 500.000 250.000 1.803.056 2.553.056

2024 -15.300 -324.280 -73.010 -771.020 -9.579 -21.323 -938.544 -400.000 -2.553.056 -

2025 500.000 250.000 1.874.149 2.624.149

2025 -15.606 -323.961 -70.891 -771.340 -31.399 -21.323 -982.908 -406.720 -2.624.149 -

2026 200.000 50.000 1.935.623 2.185.623

BATEN 2027 200.000 1.987.523 2.187.523

2026 -15.918 -343.655 -68.425 -271.667 -22.806 -21.323 -1.027.294 -414.534 -2.185.623

LASTEN 2027 -16.236 -369.783 -66.076 -222.001 -32.191 -21.573 -1.032.838 -426.825 -2.187.523

-

-

35

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12789635/1