CConstaterende datSchouwen-Duiveland
Koppel je AI →
Document · PDF

1703140 Bijlage 1 Onderbouwing fysieke leefomgeving

Gemeenteraad 24 juni 2026, gemeente Schouwen-DuivelandBij agendapunt: RVS Omgevingsvergunning nieuwbouw hotel aan de Hogezoom 169 Renesse (1703140)17.131 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 3 van 3

handleidingen op onze website

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Omschrijving Toelichting

Rekentaak

A. de Looff Hogezoom 169 , 4325BH Renesse Hogezoom 169 Renesse Hotelontwikkeling van restaurant/cafe en discotheek naar hotel.

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

RhatkvTgMaH4 28 april 2026, 13:51 OwN2000-rekengrid

Totale emissie

Rekenjaar

Resultaten

Hoogste bijdrage

Situatie 2 bouwhotel "Fundering en bgg" - Beoogd Situatie 2 bouwhotel "Fundering en bgg" - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename Grootste afname

RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

2027 -

Afroomfactor Hexagon

Emissie NH₃

76,0 g/j

Emissie NOₓ

0,7 kg/j

Gebied

2/7

Projectberekening

Situatie 2 bouwhotel "Fundering en bgg" (Beoogd), rekenjaar 2027 Emissiebronnen 3 4 

Mobiele werktuigen | Bron 3 pompen + mixers tijdens lossen Mobiele werktuigen | Bron 4 storten cementdek 7cm Verkeersnetwerk

RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

59,3 g/j 14,4 g/j 2,3 g/j

0,4 kg/j 0,2 kg/j 0,1 kg/j

3/7

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

© OSM & Kadaster Grootste toename (projectberekening) Grootste afname (projectberekening) Hoogste totaal (achtergrond + projectberekening)

De letters bij de bronlabels op de kaart geven bij welke type situaties de bronnen horen: beoogde situatie (B), referentiesituatie (R) en/of salderingssituatie (S). RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

4/7

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Situatie 2 bouwhotel "Fundering en bgg"" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Er zijn geen resultaten voor deze weergave.

RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

5/7

Projectberekening

Situatie 2 bouwhotel "Fundering en bgg" (Beoogd), rekenjaar 2027

1 Verkeer | Rijdend verkeer Naam Bron 1 aanleveren materialen licht en middel zwaar Links Rechts NOₓ Locatie X:43309,13 Y:416951,75 Type scherm - - NO₂ Lengte 159,49 m Hoogte - - NH₃ Wegtype Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg - Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogteligging Normaal Weghoogte t.o.v. maaiveld 0 m Verkeer Maximum snelheid Aantal voertuigbewegingen

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

46,0 /jaar 92,0 /jaar 0,0 /jaar 0,0 /jaar

2 Verkeer | Rijdend verkeer Naam Bron 2 aanleveren materiaal en materieel zwaar Links Rechts NOₓ Locatie X:43318,05 Y:416965,74 Type scherm - - NO₂ Lengte 182,68 m Hoogte - - NH₃ Wegtype Binnen bebouwde kom (normaal) Afstand tot de weg - Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogteligging Normaal Weghoogte t.o.v. maaiveld 0 m Verkeer Maximum snelheid Aantal voertuigbewegingen

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer 3

Naam

Mobiele werktuigen

Locatie Oppervlakte

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

Bron 3 pompen + mixers tijdens lossen X:43347,2 Y:417041,81 0,13 ha

39,9 g/j 9,9 g/j 0,0 kg/j

In file

0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %

78,2 g/j 22,5 g/j 1,4 g/j

In file

0,0 /maand 0,0 /maand 8,0 /maand 0,0 /maand

0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %

NOₓ NH₃

0,4 kg/j 59,3 g/j

Naam/Stageklasse Brandstof­Draaiuren Uittreedhoogte/Warmteinhoud Spreiding/Temporele Stof Emissie verbruik/AdBlue variatie verbruik

pompen + mixers 247 l/j tijdens lossen 17 l/j Stage-IV, 20142018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

7 u/j

2,9 m 0,027 MW

0,7 m NOₓ Standaard Profiel NH₃ Industrie

0,4 kg/j 59,3 g/j

6/7

Projectberekening

4

Mobiele werktuigen

Naam Locatie Oppervlakte

Bron 4 storten cementdek 7cm X:43347,2 Y:417041,81 0,13 ha

NOₓ NH₃

0,2 kg/j 14,4 g/j

Naam/Stageklasse Brandstof­Draaiuren Uittreedhoogte/Warmteinhoud Spreiding/Temporele Stof Emissie verbruik/AdBlue variatie verbruik

pompen + mixer 60 l/j tijdens lossen 4 l/j Stage-IV, 20142018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

10 u/j

2,9 m 0,027 MW

0,7 m NOₓ Standaard Profiel NH₃ Industrie

0,2 kg/j 14,4 g/j

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2025.3_20260409_7392213271 Database versie 2025.3_7392213271_calculator_nl_stable Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://link.aerius.nl/website

RhatkvTgMaH4 (28 april 2026)

7/7

Bijlage 3: Mobiliteitsnotitie

Onderbouwing parkeren en verkeersgeneratie Actualisatie memo

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16964028/1