D09 01 Bijlage bij Nota - Jaarverslag 2022 VariO.pdf
Tekst van het document
Vakcollege Noordoostpolder
ZZL Emmeloord
X-tuur
ZZL Lemmer
Caleido Emmeloord
Caleido Lemmer
TOTAAL VariO
Zuyderzee Lyceum locaties - 20 CF
Bonifatius mavo
02KR
Jaar
Brin
2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023
510 507 455 401 400 427 464 483
1.028 1.044 1.056
2024 2025 2026
500 497 483
109 100 87 89 109 102 99 100 88 95 94
0 0 23 43 50 74 92 108 108 108 100
399 395 373 383 373 338 321 306 302 310 315
122 158 148 120 100 104 187 165 165 165 165
16 55 25 37 42 15 63 50 50 50 50
2.184 2.259 2.167 2.143 2.095 2.030 2.164 2.147 2.144 2.163 2.142
1.070 1.021 970 938 943 939 946 935
VariO: aantal leerlingen per locatie
Bonifatius mavo
40
Vakcollege ZZL Emmeloord Noordoostpolder
M 2016
X-Tuur
ZZL Lemmer
Caleido Emmeloord
M 2021
Caleido Lemmer
Hoofdstuk 9 vervolg Personele bezetting Als de personele bezetting alleen wordt afgezet tegen het aanwezige leerlingenaantal dan zou het aantal fte’s ook een lichte daling moeten laten zien. Echter vanwege de extra middelen die op grond van de NPO (Nationaal Plan Onderwijs) worden ontvangen is het mogelijk om in 2022 en deels in 2023 extra formatie in te zetten.
Kengetal
Aantal fte (formatie eenheid) 1 oktober
Verslagjaar
T+1
T+2
T+3
T+4
T+5
2022
2023
2024
2025
2026
2027
223,56
213,60
200,06
196,45
193,36
191,49
6,50
6,42
6,30
6,30
6,30
5,30
Onderwijzend Personeel (OP)
180,82
176,59
168,61
165,70
163,08
162,21
Onderwijsondersteunend Personeel (OOP)
36,24
30,35
25,15
24,45
23,98
23,98
Management/directie
A2
Balansgegevens
EUR bedragen
Verslagjaar
T+1
T+2
T+3
T+4
T+5
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2.134.000
7.297.000
560.000
560.000
Activa Materiële vaste activa Financiële vaste activa, leningen Vlottende activa, voorraden Vorderingen
1.073.944
1.141.000
2.461.000
2.368.000
0
0
0
0
560.000
560.000
0
0
545.239
560.000
Liquide middelen
14.681.391
13.375.000
11.434.000
11.272.000
11.709.000
6.913.000
Totaal activa
16.300.574
15.076.000
14.455.000
14.200.000
1 4.403.000
14.770.000
1.322.319
876.000
1.200.000
1.478.000
1.854.000
2.444.000
12.915
4.000
0
0
0
0
EV, best.res.publiek, personeel
500.000
500.000
500.000
500.000
500.000
500.000
EV, best.res.publiek, huisv.Lemmer
843.723
844.000
827.000
787.000
747.000
707.000
Passiva Eigen vermogen EV, algemene reserve EV, best.res.publiek, vern.bouw Boni
EV, best.res.publiek, invent.Lemmer
675.000
675.000
656.000
611.000
566.000
521.000
EV, best.res.publiek, VO-Campus
2.950.000
2.950.000
2.950.000
2.950.000
2.950.000
2.803.000
EV, best.res.publiek, invent. VO-C.
1.000.000
1.000.000
1.000.000
1.000.000
1.000.000
853.000
EV, best.res.publiek, NPO algemeen
2.045.500
2.017.000
1.286.000
938.000
938.000
938.000
EV, best.res.publiek, NPO arbeidsm.
0
0
0
0
0
0
EV, best.res.publiek werkdrukmid.
596.951
0
0
0
0
0
EV, bestemmingsreserve privaat
403.643
403.000
403.000
403.000
403.000
403.000
EV, bestemmingsfonds privaat
171.682
172.000
172.000
172.000
172.000
172.000
Subtotaal eigen vermogen
10.521.733
9.441.000
8.994.000
8.839.000
9.130.000
9.341.000
Voorzieningen
2.522.701
2.364.000
2.198.000
2.149.000
2.037.000
2.113.000
Langlopende schulden
0
0
0
0
0
0
Kortlopende schulden
3.256.140
3.271.000
3.266.000
3.215.000
3.239.000
3.319.000
16.300.574
15.076.000
14.455.000
14.200.000
1 4.403.000
14.770.000
Totaal passiva
42
Inzet FTE’s 250 —
2022 2023 2024 2025 2027 2027
200
150
100
50
0
2022
2023
2024
2025
2026
2027
De balanspositie van VariO Onderwijsgroep is voorlopig goed. De financiële kengetallen zijn aan de hoge kant. Dit heeft te maken met opgebouwde reserves voor toekomstige investeringen in onderwijsvernieuwingen en nieuwe huisvesting. Daarnaast is er, met het zicht op mogelijke nieuwbouw in Emmeloord en Lemmer, ook een voorzichtig uitgavenbeleid geweest voor investeringen en groot onderhoud. Het gecorrigeerde resultaat over 2022 is ten laste gebracht van de algemene reserve. De meerjarenprognose laat in de komende drie jaar nog een exploitatietekort zien, daarna gaat de exploitatie naar een overschot. Dit heeft enerzijds te maken met de ingezette strategische koers 2018-2022 waarin aan dacht is N/oor vernieuw end onderwijs, maatwerk en kwaliteitszorg. Zagen we tot 2022 het leerlingenaantal dalen, voor de komende jaren zien we dit licht aantrekken en stabiliseren. De komende jaren zal specifiek aandacht besteed worden aan het opzetten van een meerjarenformatiebeleidsplan in relatie met de opzet van het strate gisch personeelsbeleid. Een groot deel van de inventaris is aangeschaft in de jaren 2002-2003. Met een afschrijvingstermijn van vijftien jaar is dat op dit moment allemaal afgeschreven. Met het oog op de nieuwe huisvesting wordt alleen het hoog nodige meubilair vervangen.
Deze, nog niet ingezette gelden, moeten liquide aanwezig blijven voor de nieuwe inrichting en infrastructuur na nieuwbouw. Daarnaast zijn er een aantal personele voorzieningen, bijvoorbeeld verlof wegens leeftijdsbewust personeelsbe leid, transitievergoedingen als gevolg van tijdelijke aanstellingen op basis van NPO-gelden, waarvoor voldoende liquide middelen aanwezig moeten zijn.
Kengetal Rentabiliteit (cumulatief laatste drie jaar)
Signaleringswaarden < 007o 0s
V
un
Rentabiliteit (cumulatief laatste twee jaar) Rentabiliteit (laatste jaar)
< -10/
Current ratio
< 0,75
Solvabiliteit (2)
< 0,30
43
Hoofdstuk 9 vervolg
A3
Staat van baten en lasten
Exploitatie gegevens EUR bedragen: x1
verslagjaar
T+1
T+2
T+4
T+3
T+5
2022
2023
2024
2025
2026
2027
23.444.652
22.118.000
20.512.000
20.234.000
20.412.000
20.480.000
72.934
3.000
0
0
0
0
BATEN (normatieve) Rijksbijdragen OCW Overige overheidsbijdragen (gemeenten) Overige baten
536.402
481.000
428.000
423.000
423.000
458.000
TOTAAL BATEN
24.053.988
22.602.000
20.940.000
20.657.000
20.835.000
20.938.000
18.622.183
19.970.000
17.883.000
17.373.000
17.072.000
16.966.000
360.201
495.000
467.000
496.000
504.000
725.000
LASTEN Personele lasten Afschrijving vaste activa Huisvestingslasten
1.079.815
1.017.000
1.034.000
946.000
954.000
966.000
Overige materiële lasten
2.550.106
2.201.000
2.005.000
1.997.000
2.014.000
1.990.000
TOTAAL LASTEN
22.612.305
23.683.000
21.389.000
20.812.000
20.544.000
20.647.000
Saldo baten en lasten
1.441.683
-1.081.000
-449.000
-155.000
291.000
291.000
Saldo financiële baten en lasten (rente)
-33.660
0
0
0
0
0
1.408.023
-1.081.000
-449.000
-155.000
291.000
291.000
TOTAAL RESULTAAT
Zoais onder A2 vermeid zijn de begrotingen voor de komende jaren niet sluitend. Dit als gevolg van de extra in te zetten middelen NPO ten laste van de bestemmingsreserve. Vanaf 2026 lukt het om tot een dekkende prognose te komen. Een lastige factor bij het opstellen van de begrotingen zijn de leerlingenaantallen van de Internationale Schakelklas. Daarnaast is het aantal locaties (zeven stuks) ten opzichte van het aantal leerlingen erg nadelig voor wat betreft de verhouding tussen de materiële bekostiging en de materiële uitgaven. Deze baten dekken niet die lasten. Per saldo dient er dus een korting plaats te vinden op het primaire proces onderwijs, om de exploitatie sluitend te kunnen krijgen. De extra locaties zorgen voor extra lasten op het gebied van inzet van conciërges, heffingen, licenties, energie, lidmaatschappen en beveiiiging. De personele uitgaven worden vóór elk schooljaar afgestemd met de bekostiging per leerling. De inzet van formatie wordt nauwiettend gevoigd. De in te zetten formatie en de overige lasten zullen de komende jaren de nodige aandacht vragen. Het is noodzakeiijk om de negatieve exploitatieresultaten voor de komende jaren om te buigen naar nui c.q. een plus. Het weerstandsvermogen zonder rekening te houden met de voorzieningen - voldoet mogeiijk niet meer aan de streefwaarde op basis van het voor VariO vastgesteide risicoprofiel van 707o.
Rapportage aanwezigheid en werking van het interne risicobeheersings- en controlesysteem
Binnen VariO Onderwijsgroep wordt gewerkt met een planning- en control cyclus. Maandelijks worden de financiële gegevens gerapporteerd aan de schoolleiding en College van Bestuur. Per 4 maanden wordt een uitgebreide manage mentrapportage met financiële gegevens en onderwijsinhoudelijke gegevens opgesteld en voorgelegd aan directie, bestuur, raad van toezicht en GMR. De werkelijke exploitatiecijfers worden afgezet tegen de begrote cijfers en er wordt een prognose afgegeven voor het lopende jaar.
44
B2
Beschrijving van de belangrijkste risico’s en onzekerheden
Het grootste risico is, zoais voor eik schoolbestuur, het verloop van het leerlingenaantal. Bij VariO Onderwijsgroep is dit risico, door een fluctuerende ISK-afdeling, groter dan bij het regulier onderwijs. De andere onzekerheid voor de nabije toekomst betreft de nieuwbouw in Lemmer en Emmeloord. De bouwsommen voor de nieuwbouw in Lemmer en de VO-Campus in Emmeloord zijn vastgesteld. Onzekerheid ontstaat vanwege de gestegen bouwkosten. De uitbraak van COVID-19 in 2020 heeft voor de nodige onzekerheden gezorgd voor zowel het onderwijs aan de leerlingen als wel voor het welbevinden van het personeel. De overheid heeft extra gelden beschikbaar gesteld, de NPO-gelden, maar met deze aanvullende middelen zijn niet alle problemen opgelost. De onderwijskundige opbrengsten staan onder druk. Het hybride lesgeven vraagt een grote inzet van de medewerkers. Dit terwijl als gevolg van corona het ziekteverzuim hoog is. Dit alles doet een groot beroep op zowel de personele als materiële inzet. Vanwege de ventilatie perikelen zijn de energielasten erg hoog mede gezien de hoge leeftijd van de diverse locaties. Het laat zich op dit moment aanzien dat de gevolgen van het Covid-19-virus niet de continuïteit van VariO Onderwijsgroep negatief zal beïnvloeden.
Ontwikkeling eigen vermogen-algemene reserve
M Eigen vermogen incl. bestem.reserves M Ondergrens inspectie eigen vermogen M Bovengrens inspectie eigen vermogen M VariO-streefwaarde eigen vermogen M VariO-grens alleen algemene reserve
500Zo 400Zo 300Zo 200Zo 10Z 0Z 2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
Het risicoprofiel voor VariO Onderwijsgroep is vastgesteld op 7Z. Er is een aantal beheersmaatregelen opgesteld om dit doel te bereiken aangezien de meerjarenprognose een aantal jaren een exploitatietekort laat zien. De komende jaren moeten de lasten in verhouding worden gebracht met de geprognotiseerde leerlingenaantallen. In principe moet gestuurd worden op een exploitatieresultaat rondom nul. Vanuit de overheid wordt nadrukkelijk aandacht gevraagd om geen onnodige reserves aan te houden, het geld moet worden ingezet t.b.v. onderwijs. VariO Onderwijsgroep laat zien dat daarop wordt geanticipeerd maar moet wel degelijk de doorkijk naar de toekomst in het oog houden.
Rapportage toezichthoudend orgaan
De Raad van Toezicht heeft een eigen rapportage opgesteld, zie hiervoor: Bericht Raad van Toezicht (2e notitie in dit bestuursverslag)
Bijlagen
Bijlage 1
Gegevens leden Raad van Toezicht 2022
Mevrouw I. Gerritzen (1969) voorzitter Raad van Toezicht, lid Remuneratiecommissie en lid Bouwcommissie Benoeming vanaf 1-3-2016 Jaar eerste benoeming 2016 Jaar herbenoeming 2020 2024 (niet herkiesbaar) Aftredend Mede-eigenaar adviesbureau De Mevrouwen Functies buiten de VariO Nevenfuncties
De heer A.G. Toeter (1970) secretaris Raad van toezicht, voorzitter Auditcommissie en lid Bouwcommissie Benoeming vanaf 7-2-2018 Jaar eerste benoeming 2018 Jaar herbenoeming 2022 Aftredend Functies buiten de VariO Nevenfuncties
2026 (niet herkiesbaar) Instellingscontroller Aeres Hogeschool Voorzitter oranjevereniging Raalte te Raalte Voorzitter Diaconie PKN Raalte te Raalte
De heer W. Zuidberg (1964) lid Raad van Toezicht, voorzitter Remuneratiecommissie en lid Onderwijs(kwaliteit)commissie Benoeming vanaf 1-2-2020 Jaar eerste benoeming 2020 Functies buiten de VariO Nevenfuncties
Eigenaar trainings- en adviesbureau WIZIN Bestuurslid van VVE De Silo in Dronten
De heer E. Nikkels (1966) lid Raad van Toezicht en lid Auditcommissie Benoeming vanaf 22-9-2021 Jaar eerste benoeming 2021 Manager Financiën, Verhuur & Ondersteuning bij Mercatus Functies buiten de VariO Penningmeester hoofdbestuur Koninklijke Vereniging voor Nevenfuncties Leraren Lichamelijke Opvoeding (KVLO) Kerkrentmeester Prot. Gemeente Marknesse
Mevrouw P. Heegsma (1969) lid Raad van Toezicht en voorzitter Onderwijs(kwaliteits)commissie Benoeming vanaf 30-10-2019 Jaar eerste benoeming 2019 Functies buiten de VariO Nevenfuncties
46
Eigenaar onderwijsadviesbureau Hoffmans & Heegsma Directeur samenwerkingsverband primair passend onderwijs Doetinchem Lid Raad van Commissarissen Concern voor Werk
Bijlage 2
Nevenfuncties College van Bestuur
De voorzitters van het College van Bestuur hadden in 2022 de volgende nevenfuncties:
Mevrouw H.F. Kruize Bezoldigd Lid Raad van Toezicht Flores te Arnhem Voorzitter Raad van Toezicht MBO te Amersfoort Onbezoldigd Geen
De heer J.D. Speelman Bezoldigd Voorzitter van de Raad van Toezicht Iris onderwijs en opvang te Kampen Onbezoldigd Voorzitter Stichting De Eerebegraafplaats te Bloemendaal Lid bestuur GroenLinks Kampen
47
48
College van Bestuur en Raad van Toezicht
Emmeloord, ... juni 2023
College van Bestuur
Raad van Toezicht
De heer J.J. Wildeboer Voorzitter College van Bestuur
Mevrouw I.M.T. Gerritzen Voorzitter Raad van Toezicht
De heer A.G. Toeter Secretaris Raad van Toezicht
49
Jaarrekening 2022
Emmeloord, 14 juni 2023
Onderwijsgroep
Inhoudsopgave
Jaarrekening
Balans per 31 december 2022
3
Staat van baten en lasten 2022
4
Kasstroomoverzicht
5
Grondslagen jaarrekening
6
Verbonden partijen
12
Toelichting op de balans
13
Model G subsidies
19
Toelichting op de staat van baten en lasten
20
Bezoldiging Topfunctionarissen WNT
23
Bijlagen:
VariO Onderwijsgroep
Bijlage 1 Resultaatbestemming
26
Bijlage 2 Algemene gegevens
27
Bijlage 3 Voorziening groot onderhoud
28
Bijlage 4 Financiële kengetallen
29
Bijlage 5 Accountantsverklaring
30
1
Jaarrekening 2022
De Stichting VariO Onderwijsgroep:
Zuyderzee Lyceum Emmeloord Zuyderzee Lyceum Lemmer Vakcollege Caleido ISK X-tuur Bonifatius Mavo
VariO Onderwijsgroep
2
Balans per 31 december 2022 (na voorgestelde resultaatbestemming)
31-12-2022
31-12-2021
6 1.
6
Activa
Vaste activa 1.2.
Materiële vaste activa
1.073.944
913.386
545.239
427.018
Vlottende activa 1.5
Vorderingen
1.7
Liquide middelen
14.681.391
12.378.163
TOTAAL ACTIVA
16.300.574
13.718.567
31-12-2022 6
31-12-2021 6
6 2.
Passiva
Eigen vermogen Algemene reserve (incl. resultaat)
1.322.319
2.682.448
Bestemmingsreserve publiek
6.578.589
4.824.207
Bestemmingsreserve NPO
2.045.500
992.217
Bestemmingsreserve privaat
575.325
614.838
Bestemmingsreserve
2.1.
Eigen vermogen
10.521.733
9.113.706
2.2.
Voorzieningen
2.522.701
2.579.144
2.3.
Langlopende schulden
2.4.
Kortlopende schulden
2.4.8.
Crediteuren
2.4.12.
Kortlopende schulden
2.4.19.
Overige schulden en overlopende passiva
2.4
296.049
254.577
1.961.407
1.541.208
998.684
229.932
Kortlopende schulden
3.256.140
2.025.717
TOTAAL PASSIVA
16.300.574
13.718.567
VariO Onderwijsgroep
3
Staat van baten en lasten 2022 Realisatie 2022
Begroting 2022
Realisatie 2021
C
C
C
3.
Baten
3.1. 3.2. 3.3.
23.444.652
19.970.513
20.598.761
Overige overheidsbijdragen en -subsidies
72.934
12.000
12.000
Overige baten
536.402
456.000
584.931
24.053.988
20.438.513
21.195.692
18.622.183
17.675.766
17.361.975
360.201
361.022
415.031
Rijksbijdragen
TOTAAL BATEN 4. 4.1. 4.2. 4.3. 4.4.
5.2
Lasten Personeelslasten Afschrijvingen Huisvestingslasten
1.079.815
924.500
723.496
Overige lasten
2.550.106
2.187.800
2.101.990
TOTAAL LASTEN
22.612.305
21.149.088
20.602.492
Saldo baten en lasten uit gewone bedrijfsvoering
1.441.683
-710.575
593.200
-33.660
-56.000
-57.355
1.408.023
-766.575
535.845
1.084.710
960.790
-31.427
31.427
596.951
-
-11.292
-9.081
36.723
-
Mutatie bestemmingsreserve Werkweken Mutatie Fonds ZL Lemmer Resultaat ten laste van Algemene Reserve
-39.318 -195 -228.129
-6.239 -202 -440.850
Resultaat
1.408.023
535.845
Rentelasten
TOTAAL RESULTAAT Voorgestelde resultaatbestemming (is reeds verwerkt) Mutatie bestemmingsreserve NPO algemeen Mutatie bestemmingsreserve NPO arbeidsmarkttoelage Mutatie bestemmingsreserve Personeel Werkdrukmiddelen/professionals Mutatie bestemmingsreserve Nieuwbouw Z verbouw Bonifatius 2008 Mutatie bestemmingsreserve Nieuwbouw Lemmer
Er was een negatief eindresultaat ten laste van het eigen vermogen begroot van C 440.850. Het bedrag dat in 2022 werkelijk ten laste van de Algemene reserve wordt gebracht bedraagt negatief C 228.129. De afwijking van de begrote mutatie is (positief) C 212.721, zijnde 107o van de baten.
VariO Onderwijsgroep
4
Kasstroomoverzicht 2022 Kasstroom 2022
Kasstroom 2021
Kasstromen uit operationele activiteiten Resultaat
1.441.683
593.200
Aanpassingen voor:
- afschrijvingen
360.201 -56.443 303.758
361.051 6.583 367.634
-118.218 1.230.423 1.112.205
-134.716 -776.337 -911.053
- mutaties voorzieningen Veranderingen in vlottende middelen
- voorraden - vorderingen - schulden
Kasstroom uit bedrijfsoperaties
Betaalde interest Kasstroom uit operationele activiteiten
1.415.963
-543.419
2.857.646
49.781
-33.660
-57.355
2.823.986
-7.574
Kasstromen uit investeringsactiviteiten Investeringen materiële vaste activa Desinvesteringen materiële vaste activa
-520.758 __________
Kasstroom uit investeringsactiviteiten
-118.488 53.980 -520.758
______ -64.508
Mutatie liquide middelen
2.303.228
-72.082
Beginstand liquide middelen Eindstand liquide middelen
12.378.163 14.681.391
12.450.245 12.378.163
Mutatie liquide middelen
2.303.228
-72.082
Het bovenstaande kasstroomoverzicht is opgesteld volgend de indirecte methode.
VariO Onderwijsgroep
5
Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling Algemeen Toegepaste standaarden
De jaarrekening is opgesteld in overeenstemming met de wettelijke bepalingen van Titel 9 Boek 2 BW en de stellige uitspraken van de Richtlijnen voor de jaarverslaggeving, die uitgegeven is door de Raad voor de Jaarverslaggeving en in het bijzonder RJ 660 onderwijsinstellingen. Voor de jaarrekening wordt de Regeling jaarverslaggeving Onderwijs (RJO) gevolgd. Verslaggevingsperiode
Deze jaarrekening is opgesteld uitgaande van een verslaggevingsperiode van een kalenderjaar, dat is geëindigd op balansdatum 31 december 2022. De jaarrekening wordt gepresenteerd in euro's. Continuïteit
Deze jaarrekening is opgesteld uitgaande van de continuïteitsveronderstelling. Vergelijking met voorgaand jaar
De gehanteerde grondslagen van waardering en van resultaatbepaling zijn ongewijzigd gebleven ten opzichte van het voorgaande jaar. De vergelijkende cijfers van het voorgaande boekjaar zijn, waar nodig, qua rubricering voor vergelijkingsdoeleinden aangepast. Verbonden partijen
Als verbonden partijen worden alle rechtspersonen aangemerkt waarover overheersende zeggenschap, gezamenlijke zeggenschap of invloed van betekenis kan worden uitgeoefend. Ook rechtspersonen die overwegende zeggenschap kunnen uitoefenen worden aangemerkt als verbonden partij. Ook de statutaire directieleden, andere sleutelfunctionarissen in het management van de entiteit zijn verbonden partijen. Transacties van betekenis met verbonden partijen worden toegelicht voor zover deze niet onder normale marktvoorwaarden zijn aangegaan. Hiervan wordt toegelicht de aard en de omvang van de transactie en andere informatie die nodig is voor het verschaffen van het inzicht. Het kasstroomoverzicht
Het kasstroomoverzicht is opgesteld op basis van de indirecte methode.
Grondslagen
Voor zover niet anders is vermeld, worden activa en passiva opgenomen tegen nominale waarde. Een actief wordt in de balans opgenomen wanneer het waarschijnlijk is dat de toekomstige economische voordelen naar de Stichting zullen toevloeien en de waarde daarvan betrouwbaar kan worden vastgesteld. Een verplichting wordt in de balans opgenomen wanneer het waarschijnlijk is dat de afwikkeling daarvan gepaard zal gaan met een uitstroom van middelen die economische voordelen in zich bergen en de omvang van het bedrag daarvan betrouwbaar kan worden vastgesteld. Baten worden in de staat van baten en lasten opgenomen wanneer een vermeerdering van het economisch potentieel, samenhangend met een vermeerdering van een actief of een vermindering van een verplichting, heeft plaatsgevonden, waarvan de omvang betrouwbaar kan worden vastgesteld. Lasten worden verwerkt wanneer een vermindering van het economisch potentieel, samenhangend met een vermindering van een actief of een vermeerdering van een verplichting, heeft plaatsgevonden, waarvan de omvang betrouwbaar kan worden vastgesteld.
VariO Onderwijsgroep
6
Indien een transactie ertoe leidt dat nagenoeg alle of alle toekomstige economische voordelen en alle of nagenoeg alle risico's met betrekking tot een actief of verplichting aan een derde zijn overgedragen, wordt het actief of de verplichting niet langer in de balans opgenomen. Verder worden activa en verplichtingen niet meer in de balans opgenomen vanaf het tijdstip waarop niet meer wordt voldaan aan de voorwaarden van waarschijnlijkheid van de toekomstige economische voordelen en/of betrouwbaarheid van de bepaling van de waarde. De opbrengsten en kosten worden toegerekend aan de periode waarop de betreffende transacties of gebeurtenissen betrekking hebben. Winsten worden slechts genomen voor zover zij op balansdatum zijn verwezenlijkt. Verliezen en risico's die hun oorsprong vinden voor het einde van het verslagjaar, worden in acht genomen, indien zij voor het vaststellen van de jaarrekening bekend zijn geworden. De grondslagen die worden toegepast voor de waardering van activa en passiva en de resultaatbepaling zijn gebaseerd op historische kosten. Deze grondslagen zijn ongewijzigd ten opzichte van het voorgaande jaar. Gebruik van schattingen
De opstelling van de jaarrekening vereist dat het bestuur oordelen vormt en schattingen en veronderstellingen maakt die van invloed zijn op de toepassing van grondslagen en de gerapporteerde waarde van activa en verplichtingen en van baten en lasten. De daadwerkelijke uitkomsten kunnen afwijken van deze schattingen. De schattingen en onderliggende veronderstellingen worden voortdurend beoordeeld. Herzieningen van schattingen worden opgenomen in de periode waarin de schatting wordt herzien en in toekomstige perioden waarvoor de herziening gevolgen heeft. De waarderingsgrondslagen van de voorzieningen zijn naar de mening van het bestuur het meest kritisch voor het weergeven van de financiële positie; deze grondslagen vereisen daarom extra zorgvuldige schattingen en veronderstellingen. Financiële instrumenten
Financiële instrumenten omvatten investeringen in aandelen en obligaties, handels- en overige vorderingen, leningen en overige financieringsverplichtingen, handelsschulden en overige te betalen posten. In de jaarrekening zijn de volgende categorieën financiële instrumenten opgenomen: verstrekte leningen en overige vorderingen en overige financiële verplichtingen. Financiële instrumenten omvatten tevens in contracten besloten afgeleide financiële instrumenten (derivaten). De stichting maakt geen gebruik van derivaten. Na de eerste opname worden financiële instrumenten op de hierna beschreven manier gewaardeerd.
Waardering Materiële vaste activa
De materiële vaste activa worden, voor zover niet anders vermeld, gewaardeerd tegen kostprijs, verminderd met de cumulatieve afschrijvingen en bijzondere waardeverminderingen. De kostprijs bestaat uit de vervaardigings- of verkrijgingsprijs en overige kosten om de activa op hun plaats en in de staat te krijgen noodzakelijk voor het beoogde gebruik. De afschrijvingen worden berekend als een percentage over de aanschafprijs volgens de lineaire methode op basis van de economische levensduur rekening houdend met de restwaarde. Op materiële vaste activa in uitvoering en vooruitbetalingen op materiële vaste activa wordt niet afgeschreven.
VariO Onderwijsgroep
7
De gehanteerde afschrijvingstermijnen zijn: Activa
/o
Kantoormeubilair Schoolmeubilair Laptops Stoffering-inrichting ICT divers Afwasmachine/wasmachines Muziekinstrumenten Natuur/scheikundemateriaal Gebruiks-ZStudieboeken Leerlingen
6,67 6,67 25 6,67 20 20 10 10 25
Termijn
15 jaar 15 jaar 4 jaar 15 jaar 5 jaar 5 jaar 10 jaar 10 jaar 4 jaar
Onderhoudsuitgaven worden slechts geactiveerd indien zij de gebruiksduur van het object verlengen. Ter zake van verwachte kosten van periodiek groot onderhoud aan gebouwen, inventaris e.d. wordt een voorziening gevormd. Zie hiervoor de grondslag onder het kopje Voorzieningen. Buiten gebruik gestelde activa worden gewaardeerd tegen boekwaarde of lagere opbrengstwaarde. Bijzondere waardeverminderingen
De materiële vaste activa wordt op iedere balansdatum beoordeeld of er aanwijzingen zijn dat deze activa onderhevig zijn aan bijzondere waardeverminderingen. Als dergelijke indicaties aanwezig zijn, wordt de realiseerbare waarde van het actief geschat. De realiseerbare waarde is de hoogste van de bedrijfswaarde en de opbrengstwaarde. Als het niet mogelijk is de realiseerbare waarde te bepalen voor een individueel actief, wordt de realiseerbare waarde bepaald van de kasstroom genererende eenheid waartoe het actief behoort. Wanneer de boekwaarde van een actief (of een kasstroom genererende eenheid) hoger is dan de realiseerbare waarde, wordt een bijzonder waardeverminderingsverlies verantwoord voor het verschil tussen de boekwaarde en de realiseerbare waarde. Indien sprake is van een bijzonder waardeverminderingsverlies van een kasstroom genererende eenheid, wordt het verlies allereerst toegerekend aan goodwill die is toegerekend aan de kasstroom genererende eenheid. Een eventueel restant verlies wordt toegerekend aan de andere activa van de eenheid naar rato van hun boekwaarden. Verder wordt op iedere balansdatum beoordeeld of er enige indicatie is dat een in eerdere jaren verantwoord bijzonder waardeverminderingsverlies is verminderd. Als een dergelijke indicatie aanwezig is, wordt de realiseerbare waarde van het betreffende actief (of kasstroom genererende eenheid) geschat.
Vorderingen
Vorderingen worden na eerste opname gewaardeerd tegen geamortiseerde kostprijs. Dit gebeurt op basis van de effectieve rentemethode, verminderd met bijzondere waardeverminderingsverliezen. Kortlopende schulden en overige financiële verplichtingen
Kortlopende schulden en overige financiële verplichtingen worden na eerste opname gewaardeerd tegen geamortiseerde kostprijs op basis van de effectieve rentemethode. De aflossingsverplichtingen voor het komend jaar van de langlopende schulden worden opgenomen onder kortlopende schulden.
Liquide middelen
Liquide middelen bestaan uit banktegoeden en direct opeisbare spaarrekeningen met een looptijd korter dan 12 maanden. Liquide middelen worden gewaardeerd tegen de nominale waarde.
VariO Onderwijsgroep
8
Eigen vermogen
Het eigen vermogen, bijna geheel ontstaan uit publiek geld, bestaat uit de algemene reserve, de publieke en private bestemmingsreserves. Het in de jaarrekening gepresenteerde eigen vermogen is ná voorgestelde resultaatverdeling.
Voorzieningen Algemeen
Voorzieningen worden gevormd voor in rechte afdwingbare of feitelijke verplichtingen die op balansdatum bestaan en die het gevolg zijn van een gebeurtenis uit het verleden. De voorzieningen worden gewaardeerd tegen de nominale waarde van de uitgaven die naar verwachting noodzakelijk zijn om de verplichtingen af te wikkelen, tenzij anders vermeld. Behalve de voorziening voor jubilea zijn de voorzieningen niet verdisconteerd. Personeelsvoorzieningen zijn gevormd voor de kosten van het levensfasebewust budget, toekomstige jubileumuitkeringen, langdurig zieken, spaarverlof, en voor toekomstige ww-verplichtingen.
Voorziening voor sociaal beleid: het levensfasebewust budget
De voorziening voor het levensfase bewust budget houdt verband met de mogelijkheid voor medewerkers om op grond van de CAO VO een persoonlijk budget van 50 uur per jaar te sparen. De financiële weerslag daarvan wordt onder de personeelsvoorzieningen opgenomen. Hierbij wordt rekening gehouden met de kans dat het spaarsaldo wordt verzilverd. De voorziening bestaat uit een aantal componenten: 1) gefixeerd deel; 2) kinderopvang; 3) uit te betalen; 4) verlofsparen. Jubileumvoorziening
De jubileumvoorziening betreft de contante waarde van de in de toekomst uit te keren jubileum uitkeringen. De berekening is gebaseerd op leeftijd, loopbaangegevens, fte, loonschaalindeling en blijfkans. Voorziening kosten langdurig zieken
De voorziening Langdurig zieken is gevormd op basis van de nominale waarde van de verwachte loonkosten van de arbeidsongeschiktheid (voor medewerkers die naar verwachting niet terugkeren in het arbeidsproces), voor zover deze na 31 december vallen, gebaseerd op de resterende salariskosten gedurende het eerste en tweede ziektejaar. Spaarverlof
De voorziening voor spaarverlof is gevormd voor gespaarde en in de toekomst op te nemen uren van medewerkers. De voorziening is gewaardeerd tegen in de cao opgenomen uurbedragen. Voorziening voor WW-uitkeringen
Deze voorziening is berekend aan de hand van de verwachte WW-uitkeringen van ex-werknemers, die ten laste van de VariO Onderwijsgroep komen. Daarbij is rekening gehouden met de baankans gerelateerd aan de leeftijd van de betreffende persoon.
VariO Onderwijsgroep
9
Voorziening groot onderhoud
Ter egalisatie van de onderhoudslasten wordt een voorziening voor groot onderhoud gevormd. De basis voor de vorming van deze voorziening en de toekomstige dotaties is een onderhoudsinventarisatie van het toekomstig binnen- en buitenonderhoud van de schoolgebouwen. De toekomstige dotaties zijn gebaseerd op de meerjarig gemiddelde onderhoudslasten. De stand van de voorziening ultimo 2022 is bepaald op basis van de meest actuele schatting van het onderhoud aan de gebouwen. De dotaties aan de voorziening onderhoud gebouwen voor de komende jaren wordt elk jaar opnieuw bekeken in samenhang met door de nieuwbouw in Lemmer en Emmeloord en de verwachte datum van verhuizing daarheen. Er is bij de bepaling van de voorziening groot onderhoud gebruik gemaakt van de tijdelijke uitzonderingsbepaling conform RJO 4 lid 1c.
Resultaatbepaling Rijksbijdragen
De Rijksbijdragen (lumpsum) wordt op basis van de jaarlijkse toekenning volledig in de staat van baten en lasten van het betreffende verslagjaar verwerkt. Rijksbijdragen (niet zijnde lumpsum) wordt aanvankelijk opgenomen als vooruit ontvangen baten zodra er redelijke zekerheid bestaat dat zij zullen worden ontvangen en dat de Stichting zal voldoen aan de daaraan verbonden voorwaarden. De NPO-gelden (die het rijk vanaf augustus 2021 heeft toegekend) worden bij de Rijksbijdragen verantwoord. Deze gelden worden na ontvangst volledig in de staat van baten en lasten van het verslagjaar verwerkt. Het bedrag dat niet in 2022 is ingezet wordt, via de resultaatbestemming, toegevoegd aan de bestemmingsreserve NPO. Ook de Werkdrukmiddelen (die het rijk vanaf augustus 2022 heeft toegekend) worden hier verantwoord. Deze gelden worden na ontvangst volledig in de staat van baten en lasten van het verslagjaar verwerkt. Het bedrag dat niet in 2022 is ingezet wordt, via de resultaatbestemming, toegevoegd aan de bestemmingsreserve Personeel Werkdrukmiddelen/Professionalisering . Overige overheidsbijdragen en -subsidies
Onder de overige overheidsbijdragen worden de vergoedingen opgenomen verstrekt door gemeente, provincie of andere overheidsinstellingen. De overige overheidsbijdragen worden toegerekend aan het verslagjaar waarop ze betrekking hebben. Exploitatiesubsidies worden als bate verantwoord in de staat van baten en lasten in het jaar waarin de gesubsidieerde kosten zijn gemaakt of opbrengsten zijn gederfd, of wanneer een gesubsidieerd exploitatietekort zich heeft voorgedaan. De baten worden verantwoord als aan de subsidievoorwaarden is voldaan. Subsidies met betrekking tot investeringen in materiële vaste activa worden in mindering gebracht op het desbetreffende actief en als onderdeel van de afschrijvingen verwerkt in de staat van baten en lasten. Overige baten
Overige bedrijfsopbrengsten bestaan uit baten uit verhuur, detachering, ouderbijdragen en overige baten, niet zijnde vergoedingen die zijn verstrekt door het Ministerie van OC&W, gemeenten, provincies of andere overheidsinstellingen. De overige baten worden toegerekend aan het verslagjaar waarop ze betrekking hebben. Lonen en salarissen
Lonen en salarissen, sociale lasten en pensioenpremies worden verwerkt in de staat van baten en lasten voor zover ze verschuldigd zijn aan werknemers en voor zover nog niet uitbetaald als verplichting op de balans opgenomen. Indien de reeds betaalde bedragen de verschuldigde beloningen overtreffen, wordt het meerdere opgenomen als een overlopend actief voor zover er sprake zal zijn van terugbetaling door het personeel of van verrekening met toekomstige betalingen door de stichting. De personeelskosten worden toegerekend aan perioden waarin de daarmee verband houdende arbeidsprestaties zijn geleverd. VariO Onderwijsgroep
10
Nederlandse pensioenregelingen
Op grond van de Nederlandse pensioenwet worden de Nederlandse regelingen primair volgens een “verplichting aan de pensioenuitvoerder benadering” in deze jaarrekening verwerkt. In deze benadering wordt de verplichting voortvloeiende uit een door de rechtspersoon gedane pensioentoezegging gebaseerd op de financieringsafspraken zoals vastgelegd in de uitvoeringsovereenkomst tussen ASG en pensioenuitvoerder. De pensioenrechten worden jaarlijks geïndexeerd, indien en voor zover de dekkingsgraad van het pensioenfonds (het vermogen van het pensioenfonds gedeeld door haar financiële verplichtingen) dit toelaat. Pensioenfondsen moeten vanaf 2015 gebruikmaken van de zogenaamde ‘beleidsdekkingsgraad'. De beleidsdekkingsgraad (gemiddelde van de laatste 12 maanden) van het ABP is 118,60Zo. De actuele dekkingsgraad van het ABP per 31 december 2022 is 110,907o. Leasing
De stichting kan financiële en operationele leasecontracten afsluiten. Een leaseovereen-komst waarbij de voor- en nadelen verbonden aan het eigendom van het leaseobject geheel of nagenoeg geheel door de lessee worden gedragen, wordt aangemerkt als een financiële lease. Alle andere leaseovereenkomsten classificeren als operationele lease. Bij de leaseclassificatie is de economische realiteit van de transactie bepalend en niet zozeer de juridische vorm. Operationele leases
Als de stichting optreedt als lessee in een operationele lease, wordt het leaseobject niet geactiveerd. Leasebetalingen inzake de operationele lease worden lineair over de leaseperiode ten laste van de staat van baten en lasten gebracht. Rentebaten en rentelasten
Rentebaten en rentelasten worden tijdsevenredig verwerkt, rekening houdend met de effectieve rentevoet van de betreffende activa en passiva. Bij de verwerking van de rentelasten wordt rekening gehouden met de verantwoorde transactiekosten op de ontvangen leningen die als onderdeel van de berekening van de effectieve rente worden meegenomen. Belastingen
De Stichting VariO Onderwijsgroep is belastingplichtig voor de loonbelasting. VariO is niet vennootschapsbelastingplichtig. In 2022 heeft VariO btw-plichtige activiteiten verricht
VariO Onderwijsgroep
11
Verbonden partijen Naam: Stichting Aandacht+
Juridische vorm
Statutaire zetel
Code Eigen vermogen Resultaat activiteiten 31-12-2021 2021 euro euro Stichtingi Emmeloord 4 142.801 -133.571
Art 2: 403 BW nee
Deelname Consolidatie
48^
nee
Code activiteiten: 1. contractonderwijs, 2. contractonderzoek, 3 onroerende zaken, 4 overige.
Samenwerkingsverband: Aandac^ De scholen van de VariO Onderwijsgroep zijn aangesloten bij samenwerkingsverband VO2402 met de naam stichting Aandacht+. Het samenwerkingsverband is verantwoordelijk voor de leerlingen in het voortgezet- en voortgezet speciaal onderwijs woonachtig in de regio Noordoostpolder, Lemmer en het niet-reformatorische deel van Urk. Wanneer de basisondersteuning op de scholen niet toereikend blijkt te zijn, worden de diensten vanuit het samenwerkingsverband ingezet om te voorkomen dat een leerling zijn of haar schoolgaan niet continueert en afsluit zonder een diploma. De regio bevat ongeveer 4800 leerlingen in de leeftijd 12-17 jaar en heeft daarmee een groei van ongeveer 200 leerlingen in tegenstelling tot prognoses. Deze groei wordt vooral veroorzaakt door het aantal Nieuwkomers binnen de regio. Binnen het samenwerkingsverband gaan, ten opzichte van landelijke gemiddelden, veel leerlingen naar het voortgezet speciaal onderwijs. Dit heeft als gevolg dat de middelen die beschikbaar zijn voor de zogenaamde zware ondersteuning niet toereikend zijn en dat de schoolbesturen op basis van het leerlingenaantal aan dit tekort moeten bijdragen. In 2014 is de wet op Passend Onderwijs ingevoerd. Dit betekende voor Aandacht+ dat het Voortgezet Speciaal Onderwijs onderdeel werd van het samenwerkingsverband.
In 2016 werd daarbij de verantwoordelijkheid voor LWOO en praktijkonderwijs gevoegd. Deze regio huisvest een bovengemiddeld aantal leerlingen met meervoudige beperkingen. Deze leerlingen zijn op hun plaats binnen een speciale setting van het VSO. De bekostiging voor deze groep leerlingen is echter niet toereikend en moet worden aangevuld vanuit het budget van de overige scholen. Daarnaast is het aantal leerlingen in het praktijkonderwijs door meerdere redenen gegroeid in deze regio. Deze groei wordt eveneens niet meegenomen in de bekostiging. Tot 2020 kon dit bekostigd worden uit de reserves van het samenwerkingsverband, maar na 2020 is dit niet meer mogelijk. Om aandacht voor deze problematiek te vragen wordt regelmatig overleg gevoerd met het ministerie en andere instanties met als doel deze ongelijkheid binnen Nederland gecompenseerd te krijgen. Voor de scholen van VariO Onderwijsgroep heeft dit negatieve effecten op de exploitatie.
VariO Onderwijsgroep
12
Toelichting op de balans 2022
1. 1.1
Activa Vaste activa
1.1.2.
Materiële vaste activa
De mutaties in de materiële vaste activa worden als volgt weergegeven
Gebouwen en terreinen
1.1.2.3. Inventaris en apparatuur
1.1.2.4. Overige materiele vaste activa
1.1.2.3 Activa in ontwikkeling *
Aanschafwaarde
128.652
6.710.699
1.468
-
6.840.819
Cum. afschrijving eind 2021
-121.115
-5.804.850
-1.468
-
-5.927.433
7.537
905.849
-
-
913.386
45.234
520.758
1.1.2.1.
T otaal
Stand per 31 december 2021
Boekwaarde Mutaties 2022 Investeringen Desinvesteringen
475.524 -
-5.448
-
-
-5.448
-4.615
-350.138
-
-
-354.753
-
-
-
-
-
-4.615
119.938
-
45.234
160.558
Aanschafwaarde
128.652
7.180.775
1.468
45.234
7.356.130
Cum. afschrijving totaal eind 2022
-125.730
-6.154.988
-1.468
-
-6.282.186
2.922
1.025.787
-
45.234
1.073.944
20/40 jaar
4/5/10/15 jaar
Afschrijvingen Afschrijvingen op desinvesteringen
Saldo Stand per 31 december 2022
Boekwaarde Afschrijvingstermijn
De door de stichting beheerde schoolgebouwen zijn door de gemeente NOP en Fryske Marren ter beschikking gesteld en dienen, wanneer ze niet meer conform de bestemming worden gebruikt, om niet te worden overgedragen aan de Gemeenten. In 2022 is ruim C 520.000 geïnvesteerd: in inventaris en apparaten C 101.000, in laptops/Ipads C 148.000, in digitale schoolborden C 61.000, in overige ICT C 45.000, in slimme thermostaatknoppen C 85.000 en in de infrastructuur voor 4 noodlokalen C 30.000. En in de activa in ontwikkeling (de verbouwing van X-tuur die nog niet afgerond is) C 45.000. De post "Activa in ontwikkeling" betreft de verbouwing van een aantal lokalen van X-tuur die eind december 2022 nog niet gereed was. De kosten voor deze verbouwing zijn wel geactiveerd, hier wordt echter pas op afgeschreven nadat het project gereed is.
VariO Onderwijsgroep
13
1.2
Vlottende activa Alle vorderingen hebben een resterende looptijd van minder dan een jaar. De reële waarde van de vorderingen benadert, gegeven het kortlopende karakter ervan, de boekwaarde. Waar nodig zijn voorzieningen voor oninbaarheid gevormd.
1.2.2.
Vorderingen :
1.2.2.1.
Debiteuren
1.2.2.16. Voorziening wegens oninbaarheid debiteuren 1.2.2.2. OCW/EZ 1.2.2.10.
31-12-2022
31-12-2021
64.624
56.520
-230
-417 62.000
-
Overige vorderingen
-
-
64.394
118.103
31-12-2022
31-12-2021
1.2.2.12. Vooruitbetaalde kosten : ICT-diensten
21.319
37.086
ICT-licenties VAVO leerlingen 22/23
118.741 34.271
57.121
Abonnementen Excursies
10.923 -
Gemeente Fryske Marren ivm nieuwbouw Lemmer Overig
85.526 63.151
Subtotaal
333.931
Overige vorderingen en overlopende activa
44.320 14.292 152.819
1.2.2.15. Nog te ontvangen : UWV uitkeringen m.b.t personeel
12.826
20.610
Gemeente Fryske Marren ivm nieuwbouw Lemmer Huisvestingskosten Oekraïnse leerlingen
66.119 67.968
135.486
Subtotaal
146.914
156.096
Totaal overige vorderingen en overlopende activa
480.845
308.915
-
1.2.4.
Liquide middelen
31-12-2022
31-12-2021
1.2.4.2.
Tegoeden op bankrekeningen
14.681.391
12.378.163
1.2.
Totaal vlottende activa
15.226.630
12.805.181
De vordering op Gemeente Fryske Marren betreft kosten voor de nieuwbouw die via de VariO Onderwijsgroep lopen. Een bedrag van C 66.000 is op 3 januari 2023 aan VariO betaald.
VariO Onderwijsgroep
14
2.
Passiva
2.1.
Toelichting op eigen vermogen
De mutaties in de posten die opgenomen zijn in het eigen vermogen zijn als volgt: Stand 31-12-2022 2.1.1.
2.1.2.
Algemene reserve Algemene reserve
Bestemmingsreserve (publiek) Nieuwbouw Lemmer Inventaris Lemmer
Resultaat
Overige mutaties
2022
Stand per 31-12-2021
1.322.319
-228.129
-1.132.000
2.682.448
843.723
36.723
7.000
800.000
675.000
-
275.000
400.000
Nieuwbouw Emmeloord
2.950.000
-
750.000
2.200.000
Inventaris Emmeloord Risicoprofiel VariO
1.000.000
-
-
1.000.000
500.000
-
100.000
400.000
Personeel werkdrukmiddelen professionalisering
596.951
596.951
Nieuwbouw Z verbouw Bonifatius 2008
12.915
-11.292
-
24.207
Bestemmingsreserve publiek
6.578.589
622.382
1.132.000
4.824.207
NPO algemeen NPO arbeidsmarkttoelage
2.045.500 -
1.084.710 -31.427
-
960.790 31.427
2.1.2.1.
Bestemmingsreserve NPO
2.045.500
1.053.283
-
992.217
2.1.2.
Totaal bestemmingsreserve publiek
8.624.089
1.675.666
1.132.000
5.816.424
2.1.2.1.
2.1.3.
-
Bestemmingsreserve (privaat) Schoolfonds
113.673
Boekenfonds
234.889
-
-
234.889
Werkweken Fonds ZL Lemmer
55.081 171.682
-39.318 -195
-
94.399 171.877
2.1.3.
Totaal bestemmingsreserve privaat
575.325
-39.513
-
614.838
2.1.
Eigen vermogen
10.521.733
113.673
9.113.706
De bestemmingsreserves nieuwbouw en inventaris van Lemmer en Emmeloord zijn bestemd voor aanpassingen en inrichting van de nog te realiseren nieuwbouw. Er zijn tussentijdse dotaties geweest aan deze reserves vanuit het eigen vermogen, omdat de nieuwbouwreserves lager waren dan afgesproken. De bestemmingsreserve risicoprofiel VariO was vorig jaar de bestemmingsreserve personeel, deze is hernoemd. De bestemmingsreserve is op basis van de actuele risico-analyse verhoogd naar C 500.000. De bestemmingsreserve voor personeel werkdrukmiddelen/professionals is dit jaar nieuw en is ontstaan doordat in de CAO afspraken zijn gemaakt en deze met terugwerkende kracht ingingen. De school heeft echter voor een groot deel van het geld nog niet de tijd gehad om hier goed invulling aan te geven. Dit geld moet gebruikt gaan worden om voor werkdrukverlichting te zorgen en voor verdere professionalisering van leerkrachten en schoolleiders. De bestemmingsreserve voor nieuw/verbouw Bonifatius 2008 is voor dekking van de afschrijvingskosten van de investeringen die in het kader hiervan destijds zijn gemaakt. Deze reserve is gelijk aan de boekwaarde van deze investeringen.
VariO Onderwijsgroep
15
Er is in 2022 in het kader van het NPO C 2.974.124 euro ontvangen, hiervan is in 2022 C 1.709.415 besteed. Het nog niet bestede bedrag wordt via de resultaatbestemming toegevoegd aan de reserve NPO. Deze subsidie mag tot eind juli 2025 ingezet worden. Vanuit het NPO is in 2021 een bedrag voor een arbeidsmarkttoelage ontvangen. Deze is inmiddels besteed en omdat het rijk deze subsidie vanaf augustus 2022 per maand uitbetaalt is de reserve niet meer nodig. De bestemmingsreserves Schoolfonds, Boekenfonds en Werkweken zijn private reserves vanuit het verleden. De reserve Werkweken wordt gebruikt t.b.v. verschillen in uitgaven en inkomsten op de werkweken en excursies. De bestemmingsreserve Fonds ZL Lemmer is ontstaan door overdracht van de gelden van de Stichting Onderwijsbijdragen Lemsterland in oktober 2014 aan het Zuyderzee Lyceum Lemmer. Het door de stichting Onderwijsbijdragen Lemsterland aanwezige kapitaal is overgedragen met de bepaling dat hiervan C 136.134 tot 12-12-2025 in stand gehouden moet worden met het doel om (na deze datum) faciliteiten, die niet voor bekostiging door de overheid in aanmerking komen, te verlenen aan casu quo ten behoeve van ingezetenen in de gemeente Fryske Marren of naaste omgeving, die enige vorm van onderwijs volgen. Het ontvangen bedrag van C 181.322,75 is destijds in zijn geheel aan deze bestemmingsreserve toegevoegd.
2.2.1.
2.2.1.1.
Personele voorzieningen
Stand 31-12-2022
Sociaal beleid, reorganisatie
Dotaties
Onttrekkingen
Stand 31-12-2021
784.562
35.810
-7.962
756.714
Verlofsparen en sabbatical leave Jubilea
36.516 156.016
12.000
-10.669 -29.181
47.185 173.197
Werkeloosheidsbijdragen Langdurig zieken
148.632 373.403
-23.391
8.506
2.2.1.6.
-
140.126 396.794
2.2.1.
Personele voorzieningen
1.499.129
24.419
-39.306
1.514.016
en rechtspositioneel (LFB) 2.2.1.2.
2.2.1.4. 2.2.1.5.
Personele voorzieningen met looptijd Korter dan een jaar
447.097
315.154
Langer dan 5 jaar
586.651
865.692
De voorzieningen Sociaal beleid bestaat uit het levensfase bewust budget (LFB). Het levensfase bewust budget bestaat uit 4 componenten: 1) het gefixeerde deel; 2) kinderopvang; 3) uit te betalen; 4) verlofsparen. 1) Het gefixeerde deel bestaat (dit jaar) uit de niet-opgenomen uren van schooljaar 2017-2018 en ouder. De uren van 2018-2019 werden vermenigvuldigt met het uurtarief van de medewerker op 31-12-2022 en toegevoegd aan het reeds gefixeerde deel van voorziening voor de medewerker. Als de medewerker verlofuren opneemt wordt uitgegaan van de langst staande verlofuren tegen het huidige uurtarief. 2) De werknemer kan de werkgever vragen het geld voor kinderopvang uit te laten betalen. Dit gebeurt eenmaal per jaar (in juni). 3) Werknemers tot schaal 8 kunnen er voor kiezen de verlofuren (in juni) uit te laten betalen. 4) De werknemer kan de verlofuren opsparen om zo later een tijd korter te werken of een sabbatical te nemen. De voorziening Spaarverlof en sabbatical leave is vervangen door het levensfase bewust budget en kan niet verder opgebouwd worden. Mensen die hier al gebruik van maakten kunnen de opgespaarde uren nog opnemen.
De voorziening Jubilea is gebaseerd op leeftijd, loopbaangegevens, fte, loonschaalindeling en blijfkans. De te reserveren bedragen werden contant gemaakt tegen een marktrente van 10Zo. De voorziening Werkeloosheidsbijdragen bestaat uit de berekende verplichtingen van de verwachte WW-uitkeringen van ex-werknemers, die ten laste van de VariO Onderwijsgroep komen. De voorziening Langdurig zieken is gevormd op basis van de nominale waarde van de verwachte loonkosten van de arbeidsongeschiktheid (voor medewerkers die naar verwachting niet terugkeren in het arbeidsproces), voor zover deze na 31 december vallen, gebaseerd op de resterende salariskosten gedurende het eerste en tweede ziektejaar. VariO Onderwijsgroep
16
2.2.3.
Stand
Voorziening groot onderhoud
31-12-2022 1.023.572 Stand groot onderhoud
Stand Dotaties
Onttrekkingen
41.000
-82.556
1.023.572
31-12-2021 1.065.128 1.065.128
De voorziening voor groot onderhoud is uitgesplitst naar locatie in bijlage 3. De onderhoudsvoorziening van ZL Lemmer loopt tot 1-8-2024 in verband met nieuwbouw. Voor de locaties die hun intrek nemen in de Campus in de loop van 2027 loopt de onderhoudsvoorziening tot en met 2027. Bij intrek in de nieuwe gebouwen wordt dan gestart met het opbouwen van een nieuwe onderhoudsvoorziening.
2.4.
Kortlopende schulden
2.4.8.
2.4.4. 2.4.9. 2.4.9. 2.4.12. 2.4.12. 2.4.12. 2.4.12. 2.4.12. 2.4.12. 2.4.17 2.4.18.
31-12-2022
31-12-2021
Crediteuren
296.049
254.577
OCW - WW verplichtingen 250Zo verevening Loonbelasting en premies sociale verzekeringen
7.923 842.435
6.807 672.880
Btw 4e kwartaal Bindingstoelage Te betalen netto loon Huur Bosbad, Hege Fonnen, Lennastraat en AMV lokalen Te betalen Energie Te betalen inhuur personeel Overige kortlopende schulden Vakantiegeld en -dagen Te betalen interest Kortlopende schulden
-
5.528
52.039
44.557
8.773 78.648
2.096 76.200
69.445 45.726
-
194.463 639.445
114.915 583.390
22.510
34.835
1.961.407
1.541.208
De pensioenpremie van december is 30-12-2022 betaald, hierdoor is de schuld pensioenen eind 2022 nihil.
Overige schulden en overlopende passiva
Overlopende passiva Vooruitontvangen:
2.4.14.
Nog te besteden subsidies
830.010
2.4.14. 2.4.15.
Teveel nieuwkomers ontvangen van OCW Investeringssub. Gemeente NOP - inrichting Bonifatius
27.675 29.592
34.558
2.4.15. 2.4.15.
Overige investeringssubsidies Projectsubsidies
22.349 21.968
39.936 8.690
2.4.16. 2.4.19.
Vooruit ontvangen ouderbijdragen excursies Borg kluisjes
61.065 6.025
56.331 6.028
Overlopende passiva
998.684
229.932
3.256.140
2.025.717
2.4.
Totaal van kortlopende schulden
84.389 -
De stand van de nog te besteden subsidies is eind 2022 veel hoger dan eind 2021. Dit komt doordat er subsidies eind 2022 zijn ontvangen en nog niet helemaal besteed zijn, zoals de subsidie basisvaardigheden (513.000) en de heterogene brugklassen (300.000). De overige investeringssubsidies betreft subsidies die in 2018 ontvangen zijn en gebruikt zijn voor investeringen. Elk jaar worden de afschrijvingskosten van deze investeringen gecompenseerd door vrijval van deze subsidies. Projectsubsidies zijn subsidies die ontvangen zijn van andere instanties dan het Rijk. VariO Onderwijsgroep
17
Niet uit de balans blijkende activa en passiva Leermiddelen verplichting VariO Onderwijsgroep heeft met Iddink Learning Materials B.V. een overeenkomst voor levering en distributie van leermiddelen voor de schooljaren 2020/2021 tot en met schooljaar 2023/2024. Partijen hebben de mogelijkheid om de overeenkomst jaarlijks voor 01-01 op te zeggen voor het aankomende schooljaar. De verwachte verplichting voor schooljaar 2023-2024 wordt geschat op een bedrag van O 595.000,-. Het definitieve bedrag is afhankelijk van het daadwerkelijke aantal leerlingen en de gemaakte pakketkeuzes per leerling.
De overeenkomst met Iddink voor de levering en distributie van leermiddelen is een raamovereenkomst. De waarde van deze overeenkomst is geschat op de inkomsten voor leermiddelen vanuit de lumpsum (ca. O 340 per leerling per jaar). Dit lumpsum-bedrag per leerling 'verdwijnt' als gevolg van de invoering van de vereenvoudigde bekostiging, maar CvB en directie hebben aangegeven dit bedrag wel te willen aanhouden als richtbedrag voor de besteding aan leermiddelen.
Voor alle kopieerapparaten is een lease contract op bestuursniveau afgesloten met Ricoh. De vaste verplichting bedraagt na indexatie O 79.333 per jaar. Daarnaast zijn er variabele kosten voor het aantal afdrukken boven 'de norm'. Er zijn voor de locaties Caleido, Zuyderzee Junior, Senior (2 stuks) en Lemmer operational lease overeenkomsten aangegaan voor koffiemachines voor de periode 14-9-2020 tot 14-9-2025 bij Overwijk voor O 3.900,- per jaar.
Op basis van de uitkomsten van een onderzoek naar een passende samenwerkingsconstructie voor het Vakcollege Noodoostpolder hebben de bestuurders van de VariO Onderwijsgroep en het Emelwerda College besloten om het Vakcollege Noordoostpolder onder te brengen bij het Emelwerda College. Bestuurlijk en organisatorisch valt het Vakcollege Noordoostpolder vanaf schooljaar 2023/2024 volledig onder het Emelwerda College.
Gebeurtenissen na balansdatum In 2022 is de voormalige bestuurder geschorst en per 1 februari 2023 is het dienstverband geëindigd. Er loopt op dit moment nog een procedure inzake de afwikkeling van het beëindigde dienstverband.
VariO Onderwijsgroep
18
Model G Verantwoording subsidies G1 subsidies zonder verrekening clausule
Omschrijving
Toewijzing kenmerk
Prestatie afgerond
datum
Studieverlof lerarenbeurs BONI 21-22
ABLTINS-333189
27-6-2021
ja
Studieverlof lerarenbeurs ZLE 21-22
ABLTINS-338910
21-7-2021
ja
Studieverlof lerarenbeurs ZLE 21-22
ABLTINS-332759
27-6-2021
ja
Studieverlof lerarenbeurs ZLE 21-22
ABLTINS-334771
27-6-2021
ja
Studieverlof lerarenbeurs VC 22-23
ABLTINS-365397
19-6-2022
nee
Studieverlof lerarenbeurs BONI 22-23
ABLTINS-367598
19-6-2022
nee
Studieverlof lerarenbeurs BONI 22-23
ABLTINS-363938
19-6-2022
nee
Studieverlof lerarenbeurs ZLE 22-23
ABLTINS-367289
19-6-2022
nee
Studieverlof lerarenbeurs ZLE 22-23
ABLTINS-367345
19-6-2022
nee
Subsidie zij-instroom 2021
115939984
17-6-2021
nee
Subsidie zij-instroom 2021
115939985
17-6-2021
nee
Subsidie zij-instroom 2021
104939989
22-3-2021
nee
Doorstroomprogramma VMBO-MBO
DMBO22048
5-7-2022
nee
Onnodig Zittenblijven ZZL Lemmer
VOZ21192
10-6-2021
ja
Heterogene brugklassen Lemmer
SHB210201
8-2-2022
nee
Heterogene brugklassen X-tuur Junior
SHB210200
8-2-2022
nee
Heterogene brugklassen Vakcollege
SHB210202
8-2-2022
nee
Subsidie basisvaardigheden
VBV22-0617/2400203906 DPOVO19034
11-11-2022
nee
Doorstroomprogramma PO-VO
26-1-2022
ja
Expertisedeling Nieuwkomers
SEN22043
28-11-2022
nee
G2A Subsidies met verrekeningsclausule, aflopend per ultimo verslagjaar Niet van toepassing
G2B Subsidies met verrekeningsclausule, doorlopend tot in een volgend kalenderjaar
VariO Onderwijsgroep
19
Toelichting op de staat van baten en lasten 2022 Realisatie 2022
Begroting 2022
Realisatie 2021
RB lumpsum personeel (2021) Z basisbekostiging (2022) RB rijksbijdragen NPO RB prestatieboxmiddelen-SHRM/Verzuim RB lumpsum materieel RB leermiddelen ( bedrag per leerling) RB nieuwkomers + vreemdelingen Normatieve rijksbijdragen OCW
17.059.898 2.794.124 1.063.188 2.391.423 23.308.633
16.496.132 1.381.564 229.000 1.932.009 20.038.705
14.370.474 1.427.211 648.662 1.851.614 668.523 1.051.205 20.017.689
RB lerarenbeurs RB overige rijksbijdragen (bijv. VSV) RB AF: inkomstenoverdracht SWV- samenwerkingsverb. RB ontvangen doorbetaling SVW-samenwerkingsverband
26.572 325.988 -218.291 1.750
22.362 804.288 -248.578 3.000
Overige subsidies OCW
136.019
16.128 160.680 -245.000 -68.192
23.444.652
19.970.513
20.598.761
3.
Baten
3.1.
(Rijks)bijdragen OCW
3.1.1.
3.1.2.
(RIJKS)BIJDRAGEN OCW
581.072
3.2
Overige overheidsbijdragen 4.966 67.968 72.934
12.000
12.000
3.2.1.
Gemeente NOP vrijval investeringssubsidie (BONI) Gemeenten overige vergoedingen Gemeentelijke bijdragen en subsidies
12.000
12.000
OVERIGE OVERHEIDSBIJDRAGEN
72.934
12.000
12.000
3.5.
Overige baten
3.5.2.
Detachering personeel Detachering personeel
138.156 138.156
74.000 74.000
81.567 81.567
77.255 6.631 19.515 700 4.422 202.402 313.145
91.000 4.000
3.5.5.
Ouderbijdragen - vrijwillig jaarbedrag Ouderbijdragen - STG/BSM activiteitenbijdrage Ouderbijdragen - servicecontract MacBook lln Ouderbijdragen - verzekering leerlingen Ouderbijdragen - gebruik kluisje Ouderbijdragen - overig (besch. boeken-gyml..-Ipad) Ouderbijdragen - lln. Vakcollege-door te betalen Ouderbijdragen - excursies en werkweken Ouderbijdragen
76.453 7.686 13.764 465 7.950 65.824 172.142
3.5.6.
Opbrengst verkoop uit automaten-commissie Overige Baten - bijdragen COA Overige baten Overige baten
6.606 40.392 38.103 85.101
2.220
10.000 20.000
5.000 204.000 334.000 6.000
15.000 27.000 48.000
4.553 16.078 310.591 331.222
Er is 1 fte meer gedetacheerd dan begroot. Bij de overige baten staat o.a. de bijdrage Gezonde School (5.000 euro) en de subsidie Frijroastren (1.600)
OVERIGE BATEN
536.402
456.000
584.931
TOTAAL BATEN
24.053.988
20.438.513
21.195.692
VariO Onderwijsgroep
20
4.
Lasten
4.1. 4.1.11. 4.1.12. 4.1.1.3 4.1.1.
Personeelslasten Lonen en salarissen Sociale lasten Pensioenlasten
4.1.2.1. 4.1.2.2. 4.1.2.3.
Dotaties personele voorzieningen Lasten personeel niet in loondienst
Lonen, salarissen, sociale lasten en pensioenlasten
Realisatie 2022
Begroting 2022
Realisatie 2021
12.894.693 1.787.996 2.018.603 16.701.292
16.240.266 16.240.266
11.924.883 1.621.357 1.930.753 15.476.993
-6.928 1.352.914 695.205
268.000 472.500 695.000
237.846 1.068.174 711.701
4.1.2.
Overige Overige personele lasten
2.041.191
1.435.500
2.017.721
4.1.3.3. 4.1.3.
Overige uitkeringen, die de personeelslasten verminderen Ontvangen vergoedingen
-120.300 -120.300
-
-132.739 -132.739
FTE
2022 fte
Directie OP OBP OOP Totaal
“/o
-
2021 fte
“/o
6,5
2,9Vo
8,5
4,1 “/o
145,98
65,3^0
135,31
65,7^0
34,84
15,6^0
33,65
ie.3%
36,24
16,2^o
28,61
13,9^0
223,56
100o7o
206,07
100o7o
De lasten personeel niet in loondienst zijn fors hoger dan begroot omdat het moeilijk was vast personeel te krijgen. Er is meer met interim personeel gewerkt en daarnaast waren er dit jaar vanaf mei kosten voor een interimbestuurder.
PERSONEELSLASTEN
18.622.183
17.675.766
17.361.975
4.2. 4.2.2.
Afschrijvingen Afschrijvingslasten gebouw
4.615
9.126
4.135
4.2.2.
Afschrijvingslasten inventaris en apparatuur
351.087
350.628
356.916
4.2.2.
Afschrijvingslasten overige materiële vaste activa
4.499
1.268
-
4.2.2.
Boekverlies i.v.m. desinvesteringen
-
-
53.980
360.201
361.022
415.031
AFSCHRIJVINGEN 4.3.
Huisvestingslasten
4.3.1.
Huurlasten
182.224
123.000
115.470
4.3.3.
Onderhoudslasten (klein onderhoud)
188.784
160.000
118.054
4.3.4.
Energie en water Schoonmaakkosten
290.308
310.000
330.134
4.3.5.
319.723
251.500
291.996
4.3.6.
Belasting en heffingen
57.776
39.000
74.515
4.3.7.
Dotaties onderhoudsvoorzieningen
41.000
41.000
-206.673
Vanwege de voorgenomen nieuwbouw is voor de voorziening Groot Onderhoud een nieuwe schatting gemaakt van nog noodzakelijk onderhoud tot en met 2027. Zie bijlage 2.
HUISVESTINGSLASTEN
VariO Onderwijsgroep
1.079.815
21
924.500
723.496
4.4. 4.4.1. 4.4.3. 4.4.4.
Realisatie
Begroting
Realisatie
2022
2022
2021
Instellingslasten Administratie- en beheerslasten Leer- en hulpmiddelen Overige
608.311 1.526.500 415.295
692.800 1.085.000 410.000
488.699 1.363.866 249.425
INSTELLINGSLASTEN
2.550.106
2.187.800
2.101.990
42.263 9.849
-
39.144 5.487 1.717 4.135
Specificatie kosten instellingsaccountant: Accountantshonoraria Van Ree Accountants Controle van de jaarrekening Andere controle opdrachten Advies op fiscaal terrein Andere niet-controle opdrachten
1.202
15.830
ACCOUNTANTSHONORARIA
69.144
rOTAAL LASTEN_____________________________22.612.305
21.149.088
20.602.492
-710.575
593.200
33.660
56.000
57.355
FINANCIELE BATEN en LASTEN____________________ 33.660
56.000
57.355
-766.575
535.845
SALDO BATEN en LASTEN 5. 5.2.1.
50.483
1.441.683
Financiele baten en lasten Rentelasten
TOTAAL RESULTAAT
1.408.023
In de statuten van onderwijsstichting VariO Onderwijsgroep zijn geen specifieke bepalingen opgenomen omtrent de resultaatbestemming. Realisatie
Begroting
2022
2022
Voorgestelde resultaatbestemming (reeds verwerkt) Mutatie bestemmingsreserve NPO algemeen
1.084.710
960.790
Mutatie bestemmingsreserve NPO arbeidsmarkttoelage
-31.427
31.427
Mutatie bestemmingsreserve Personeel Werkdrukmiddelen/professionals
596.951
-
Mutatie bestemmingsreserve Nieuwbouw Z verbouw Bonifatius 2008
-11.292
-9.081
Mutatie bestemmingsreserve Nieuwbouw Lemmer
36.723
-
Mutatie bestemmingsreserve Werkweken
-39.318
-6.239
-195
-202
Resultaat ten laste van Algemene Reserve
-228.129
-440.850
Resultaat
1.408.023
535.845
Mutatie Fonds ZL Lemmer
VariO Onderwijsgroep
22
WNT-verantwoording 2022 Leidinggevende topfunctionaris Op 1 januari 2013 is de Wet normering topinkomens (WNT) in werking getreden. De WNT is van toepassing op de VariO-Onderwijsgroep. Het voor de VariO Onderwijsgroep toepasselijke bezoldigingsmaximum is in 2022 f 168.000. Dit is het bezoldigingsmaximum dat behoort bij klasse D. Deze klasse is bepaald o.b.v. 9 complexiteitspunten; 4 naar aanleiding van de baten van 2020, 2 op basis van het aantal leerlingen op 1 oktober 2020 en 3 op basis van het aantal onderwijssoorten op 1 oktober 2020. 1a Leidinggevende topfunctionaris in loondienst Gegevens 2022___________________________ bedragen x C 1 |Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2022 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking? Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen Beloningen betaalbaar op termijn
1
E. Kruize Bestuurder 0,9 ja 117.199 20.193
Subtotaal
137.392
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
151.200
-/- Onverschuldigd betaald en nog niet terugontvangen bedrag Totale bezoldiging
|
1/1-31/12
1
n.v.t 137.392
Het bedrag van de overschrijding en de reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling
n.v.t n.v.t
Gegevens 2021
1
bedragen x C 1 Functiegegevens Aanvang en einde functievervulling in 2021 Omvang dienstverband (als deeltijdfactor in fte) Dienstbetrekking? Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen Beloningen betaalbaar op termijn
E. Kruize Bestuurder 1/1-31/12 0,9
Subtotaal
126.845
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
146.700
-/- Onverschuldigd betaald en nog niet terugontvangen bedrag Totale bezoldiging
ja 107.403 19.442
1
n.v.t 126.845
1
1 Het bedrag van de overschrijding en de reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan
n.v.t
Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling
n.v.t
VariO Onderwijsgroep
23
1.b Leidinggevende topfunctionaris zonder dienstbetrekking in 2022 Gegevens 2022 bedragen x C 1
D. Speelman
Functiegegevens
Bestuurder a.i.
Kalenderjaar
2022
Periode functievervulling in het kalenderjaar (aanvang einde) Aantal kalendermaanden functievervulling in het kalenderjaar Omvang van het dienstverband in uren per kalenderjaar
1/5-31/12 8