2023-17a D23.287175 Boekwerk Jaarstukken 2022 DEF2
Tekst van het document
- Jongeren met jeugdbescherming: in % van alle jongeren tot 18 jaar, per 1 januari. Jeugdbescherming is een maatregel die de rechter dwingend oplegt. Dat gebeurt als een gezonde en veilige ontwikkeling van een kind of jeugdige wordt bedreigd en vrijwillige hulp niet of niet voldoende helpt. Een kind of jongere wordt dan 'onder toezicht gesteld' of ‘onder voogdij geplaatst’. - Jongeren met jeugdreclassering: in % van alle jongeren in de leeftijd van 12 tot 23 jaar, per 1 januari. Jeugdreclassering is een combinatie van begeleiding en controle voor jongeren vanaf 12 jaar, die voor hun 18e verjaardag met de politie of leerplichtambtenaar in aanraking zijn geweest en een proces-verbaal hebben gekregen. Indien de persoonlijkheid van de dader of de omstandigheden waaronder de overtreding of het misdrijf is begaan daartoe aanleiding geven, bijvoorbeeld bij jongvolwassenen met een verstandelijke beperking, kan het jeugdstrafrecht eveneens worden toegepast op jongvolwassenen in de leeftijd 18 tot en met 22 jaar. De jongere krijgt op maat gesneden begeleiding van een jeugdreclasseringswerker om te voorkomen dat hij of zij opnieuw de fout ingaat. Jeugdreclassering kan worden opgelegd door de kinderrechter of de officier van justitie. Jeugdreclassering kan ook op initiatief van de Raad voor de Kinderbescherming in het vrijwillige kader worden opgestart.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
39
-
Cliënten met een maatwerkarrangement WMO: Aantal per 10.000 inwoners in de betreffende bevolkingsgroep. Een maatwerkarrangement is een vorm van specialistische ondersteuning binnen het kader van de Wmo. Voor de Wmo-gegevens geldt dat het referentiegemiddelde gebaseerd is op 327 deelnemende gemeenten.
De omschrijvingen en gegevens zijn verkregen via het dataplatform Waarstaatjegemeente. De beschikbare omschrijvingen en de meest recente data zijn overgenomen. Als er door de bronhouder geen relevante gegevens kunnen worden verstrekt is in de tabel met een * aangegeven dat de gegevens niet beschikbaar zijn. Sociaal Domein Werk Inkomen WMO 2015 WMO 2007 WMO lokaal Jeugdzorg Gezondheidszorg Lasten Werk WMO 2015 WMO 2007 WMO lokaal Jeugdzorg Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Lasten Mutatie reserves Totaal
Begroting 2022 2.044 453 1.478 1.567 1.010 3.717 669 10.937 -1.302 0 -250 0 0 -1.552 9.386 0 0 0 9.386
Gewijzigde begroting 2022 2.070 933 1.342 1.790 814 3.811 712 11.472 -1.357 0 -94 0 0 -1.451 10.021 17 17 17 10.038
Jaarrekening 2022 2.016 877 1.311 1.833 834 3.626 730 11.227 -1.276 25 -82 0 -2 -1.335 9.892 32 32 32 9.924
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
40
Overzicht Leren en leven Kernpunten 1. Kinderen in Kapelle groeien gezond en veilig op en kunnen zich optimaal ontwikkelen en ontplooien. 2. Er wordt gestreefd naar kwalitatief goede en goed toegankelijke voorzieningen voor cultuur, sport en welzijn. Wij streven ernaar dat alle groepen van de bevolking kunnen deelnemen aan sport, bewegings- en recreatieactiviteiten. 3. De gemeente stimuleert en faciliteert maatschappelijke activiteiten en burgerparticipatie. 4. Wij willen het onderwijs op integrale wijze benaderen en dit leidend maken in de facilitering van het onderwijs. Er wordt gestreefd naar toereikende onderwijshuisvesting. 5. Binnen onze invloedssfeer zal de gemeente zich inspannen om het kwaliteitsniveau van onderwijsvoorzieningen te handhaven en zo nodig te verbeteren. Ook willen we de samenwerking tussen het onderwijs en andere relevante maatschappelijke actoren bevorderen. 6. Welzijnswerk wordt als preventieve en voorliggende voorziening georganiseerd. Hierdoor hoeven minder Kapelse inwoners een beroep te doen op professionele ondersteuning vanuit het Sociaal Domein. 7. Elke inwoner, ongeacht achtergrond of leeftijd, kan zich ontwikkelen binnen de samenleving. Wij willen ons als gemeente extra inzetten voor die inwoners die dat niet, of slechts gedeeltelijk, op eigen kracht kunnen doen.
1. Sport en spel Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Bewegen
Wat willen we als raad bereiken? We willen sporten en bewegen mogelijk maken voor inwoners van alle leeftijden.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We houden de sportaccommodaties op hoog niveau.
Status
Realisatie
Afgerond
Padel is gerealiseerd.
Mee bezig
We zijn in afwachting van planvorming van beide voetbalverenigingen inzake verbouwingen van de kleedruimtes.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
41
Wat zijn onze bestuurlijke ambities?
b) Sportcentrum
Wat willen we als raad bereiken?
We bouwen een nieuw sportcentrum.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We dienen een aanvraag in bij het Rijk voor uitvoeringsbudget voor het Sportakkoord voor 2022. We blijven de motorische ontwikkeling van kinderen op de basisscholen meten zodat we activiteiten, interventies en gymlessen kunnen richten op behoeften en achterstanden. Daarnaast wordt er een Wemeldingse beweegroute ontwikkeld en worden er andere ambities uit het Kapels Sportakkoord gerealiseerd.
Status
Realisatie
Afgerond
De beweegroute is gerealiseerd. Medio april 2023 wordt de beweegroute officieel geopend.
De bouw is gestart. Sportcentrum ‘de Bloesem’ wordt voor de zomer van 2022 in gebruik genomen. We ontwikkelen de vrijkomende ruimte voor sporten in de openbare ruimte.
Afgerond
Het nieuwe sportcentrum De Bloesem in Kapelle is in gebruik.
Mee bezig
De buitenruimte wordt naar verwachting in mei 2023 afgerond.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
42
2. Onderwijs Wat zijn onze bestuurlijke ambities? Onderwijshuisvesting
Extra
Wat willen we als raad bereiken? Een bouwplan voor het integraal kindcentrum Wemeldinge. Een bouwplan voor de vernieuwbouw van de Juliana van Stolbergschool.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We bereiden nieuwbouw voor de scholen in Wemeldinge voor.
Status
Realisatie
Mee bezig
Verdere planvorming wordt voorbereid om u aan te bieden.
We bereiden gezamenlijk met de Juliana van Stolbergschool het proces voor.
Mee bezig
Medio februari ontvangen we een rapportage met kostenindicatie Coxstraat en ijsbaan.
Er was in 2022 sprake van een overschrijding op de begroting 2022 voor wat betreft leerlingenvervoer. Deze is verwerkt in de 3e begrotingswijziging van SWVO. Er was in 2022 sprake van een aanzienlijke toename van SMI (kinderopvang op basis van Sociaal Medische Indicatie).
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
43
3. Cultuur Wat zijn onze bestuurlijke ambities? Cultuur
Wat willen we als raad bereiken? Een divers aanbod van culturele voorzieningen.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We vragen de Cultuurraad om ook te kijken naar culturele activiteiten voor jongeren.
Status
Realisatie
Mee bezig
Samen met Kapelle cultureel wordt gekeken naar de invulling van de programmering voor volgend jaar. Er lopen gesprekken met de kunst- en cultuurroute om dit na de Covid19-tijd bij het publiek opnieuw in the picture te zetten. Talent en Starz gaat door in een andere vorm door middel van het organiseren van workshops voor jongeren.
Beleidsindicatoren Naam indicator
2018
2019
2020
2021
2022
Eenheid
Bron
Absoluut verzuim
0
0
*
*
*
Aantal per 1.000 leerlingen
DUO/Ingrado
Relatief verzuim
45
62
*
30
*
Aantal per 1.000 leerlingen
DUO/Ingrado
Vroegtijdig schoolverlaters zonder startkwalificatie (vsv-ers)
1,4
1,0
1,1
2,1
*
% deelnemers aan het VO en MBO onderwijs
DUO/Ingrado
*
*
51,4
*
*
%
Gezondheidsmonitor
Niet-Sporters
Omschrijving - Absoluut verzuim: Het aantal leer- of kwalificatieplichtige jongeren dat absoluut verzuimer is (geweest) gedurende het schooljaar: de jongere is niet ingeschreven bij een onderwijsinstelling en beschikt niet over een vrijstelling. - Relatief verzuim: Het relatieve aantal leer- of kwalificatieplichtige jongeren zonder vrijstelling dat langer dan 4 opeenvolgende weken niet ingeschreven was op school. - Voortijdige schoolverlaters zonder startkwalificatie (vsv-ers): Vsv’ers zijn jongeren van 12 tot 23 jaar die zonder startkwalificatie het onderwijs verlaten. Een startkwalificatie is een havo of vwo diploma of minimaal een mbo-2 diploma. Het vsv-percentage staat voor het aantal vsv’ers als percentage van het aantal onderwijsdeelnemers die aan het begin van het schooljaar ingeschreven staan. Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
44
-
Niet-Sporters: Het percentage niet-wekelijkse sporters t.o.v. de bevolking van 19 jaar en ouder. Bevolking van 19 jaar en ouder dat niet minstens één keer per week aan sport doet.
De omschrijvingen en gegevens zijn verkregen via het dataplatform Waarstaatjegemeente. De beschikbare omschrijvingen en de meest recente data zijn overgenomen. Als er door de bronhouder geen relevante gegevens kunnen worden verstrekt is in de tabel met een * aangegeven dat de gegevens niet beschikbaar zijn. Begroting 2022 Gewijzigde begroting Jaarrekening 2022 Leren en leven 2022 Onderwijs Cultuur Sport en Spel Welzijnsactiviteiten Lasten Onderwijs Cultuur Sport en Spel Welzijnsactiviteiten Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Baten Mutatie reserves Totaal
1.652 619 1.424 321 4.016 -328 -4 -159 -26 -516 3.501 -798 -798 -798 2.703
1.646 637 1.820 537 4.640 -384 -4 -548 -179 -1.114 3.526 -813 -813 -813 2.714
1.613 666 1.893 507 4.679 -419 -3 -540 -134 -1.096 3.583 -813 -813 -813 2.770
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
45
Overzicht Economie Kernpunten 1. De economie en de werkgelegenheid worden gestimuleerd en bevorderd. Wij werken samen met alle relevante partijen in de regio om antwoord te geven op uitdagingen en de regionale economie te versterken. 2. Passende ondernemingen wordt de ruimte geboden om zich hier te vestigen terwijl bestaande ondernemingen zoveel mogelijk worden gefaciliteerd en ondersteund. 3. De toeristisch recreatieve sector wordt duurzaam versterkt. 4. Ondernemers worden eerder en intensiever betrokken bij het ontwikkelen van beleid. Ondernemers zijn tevreden over de wijze waarop rekening is gehouden met hun bijdrage. Daarbij vragen we een actieve bijdrage van ondernemers in het versterken van de regionale economie.
1. Toerisme Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Toeristische aantrekkelijkheid
Wat willen we als raad bereiken? Toeristische aantrekkelijkheid van Wemeldinge versterken, waarbij rekening wordt gehouden met de belangen van de inwoners.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We beschouwen het Integraal Masterplan Wemeldinge als richtinggevend koersdocument.
Status
Realisatie
Mee bezig
Er is uitvoering gegeven aan de uitvoeringsagenda 20212022. Er is via participatie een uitvoeringsagenda 2023 opgesteld. Er wordt uitvoering gegeven aan het projectplan “Dompel je onder in de wereld van de Oosterschelde”.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
46
Wat zijn onze bestuurlijke ambities?
Wat willen we als raad bereiken?
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We geven uitvoering aan de uitvoeringsagenda 20212022
Status
Realisatie
Mee bezig
Informatieborden, toeristische website en getijdenbakken zijn gerealiseerd. Er is opdracht verleend voor een openbaar toilet. Interactieve belevingsroute is in gang gezet door middel van een overlegtafel met inwoners en ondernemers. Onderzoek heeft plaatsgevonden naar de kleilaag van de dijk in relatie tot de veiligheid voor het realiseren van de bloemendijken. Er vinden onderzoeken plaats voor een mindervalidenopgang. Er is opdracht verleend voor het aanbrengen van antislipmatten.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
47
Wat zijn onze bestuurlijke ambities?
Wat willen we als raad bereiken?
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We stellen samen met inwoners en ondernemers de uitvoeringsagenda 2023 op.
Status
Realisatie
Afgerond
Uitvoeringsagenda 2023 opgesteld.
We participeren in de Regiodeal ZeeuwsVlaanderen. We wisselen kennis en ervaringen uit met collega-gemeenten en benutten de middelen om uitvoering te geven aan de uitvoeringsagenda. We vragen de POP3 subsidie aan.
Afgerond
Dit is een doorlopende activiteit.
Afgerond
Het projectplan is ingediend (in feb-mrt 2023 wordt duidelijk of de Interregsubsidie wordt toegekend).
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? Wij herzien de regionale bedrijventerreinprogrammering.
Status
Realisatie
Mee bezig
GS van Zeeland hebben ingestemd met dit
2. Bedrijfsgrond Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Uitgifte bedrijfsgrond
Wat willen we als raad bereiken? De bedrijfsgronden die beschikbaar zijn of beschikbaar komen, worden
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
48
Wat zijn onze bestuurlijke ambities?
Wat willen we als raad bereiken? bij voorkeur uitgegeven aan bedrijven die voldoende werkgelegenheid met zich meebrengen.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022?
Wij verkennen de uitbreiding Smokkelhoek en bereiden deze voor.
Status
Mee bezig
Wij benaderen bedrijven actief.
Realisatie programma met daarbij wel een voorbehoud namelijk: GS van Zeeland kunnen niet op voorhand instemmen met de individuele uitbreidingsplannen die in het programma staan genoemd. Hiervoor dient de bestemmingsplanprocedure te worden doorlopen. Voor Smokkelhoek 2 dienen diverse onderzoeken plaats te vinden. In afstemming met de Provincie zal er nu een marktonderzoek en de ladderonderbouwing voor Smokkelhoek 2 worden opgesteld.
3. Huisvesting arbeidsmigranten Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Huisvesting
Wat willen we als raad bereiken? Voldoende huisvesting voor arbeidsmigranten.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We bevorderen het kwalitatief en kwantitatief ontwikkelen van de huisvesting van arbeidsmigranten samen met onze buurgemeenten.
Status
Realisatie
Mee bezig
Met de regio hebben wij een regiotafel georganiseerd waarin de gemeenten in gesprek zijn gegaan met de marktpartijen om te komen tot kwalitatieve goede huisvesting.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
49
4. Kernenbeleid Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Dorpsvisie Schore
Wat willen we als raad bereiken? Versterken van de leefbaarheid van Schore. Een aantrekkelijk winkelbestand.
b) Detailhandel
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We geven uitvoering aan de dorpsvisie Schore. Voor de kernen Kapelle en Wemeldinge stellen wij een detailhandelsvisie op.
Status
Realisatie
Afgerond Mee bezig
Er vinden gesprekken plaats met individuele ondernemers. Voor de zomer 2023 zal de koers samen met de ondernemers worden bepaald.
Beleidsindicatoren Naam indicator
2018
2019
2020
2021
2022
Eenheid
Bron
Functiemenging
49,3
49,0
48,8
48,2
*
%
CBS BAG/LISA bewerking ABF Research
Vestigingen (van bedrijven)
165,5
174,4
178,5
181,7
*
Aantal per 1.000 inwoners in de leeftijd van 15 t/m 64 jaar
LISA
Omschrijving - Functiemenging: De functiemengingsindex (FMI) weerspiegelt de verhouding tussen banen en woningen, en varieert tussen 0 (alleen woningen) en 100 (alleen werken). Bij een waarde van 50 zijn er evenveel woningen als banen. - Vestigingen (van bedrijven): Het aantal vestigingen van bedrijven, per 1.000 inwoners in de leeftijd van 15-65 jaar. De omschrijvingen en gegevens zijn verkregen via het dataplatform Waarstaatjegemeente. De beschikbare omschrijvingen en de meest recente data zijn overgenomen. Als er door de bronhouder geen relevante gegevens kunnen worden verstrekt is in de tabel met een * aangegeven dat de gegevens niet beschikbaar zijn.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
50
Economie Economische bedrijvigheid Grondexploitatie Dorpshuizen Toerisme en recreatie Overige accommodaties Lasten Economische bedrijvigheid Grondexploitatie Dorpshuizen Toerisme en recreatie Overige accommodaties Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Lasten Mutatie reserves Baten Mutatie reserves Totaal
Begroting 2022 154 4.231 261 211 51 4.908 0 -4.231 -48 -1 -59 -4.339 569 0 0 -58 -58 -58 511
Gewijzigde begroting 2022 139 4.231 265 156 48 4.839 0 -4.231 -48 -1 -59 -4.339 500 42 42 -40 -40 2 502
Jaarrekening 2022 156 4.955 287 196 56 5.649 -8 -6.769 -58 -6 -74 -6.914 -1.265 42 42 -30 -30 12 -1.253
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
51
Overzicht Middelen Functie en inhoud van dit overzicht Gemeentelijke dekkingsmiddelen Specificatie van de overhead Beleggingen en dividend Bedrag van de heffing Vennootschapsbelasting
Regelgeving (in- en extern) BBV Financiële verordening Wet op de Vennootschapsbelasting
1. Financieel beleidskader Wat zijn onze bestuurlijke ambities? a) Een verantwoord financieel beleid binnen een structureel sluitende meerjarenbegroting.
Wat willen we als raad bereiken? De gemiddelde (woon)lasten voor huishoudens en bedrijven met maximaal de inflatiecorrectie verhoogd worden.
De leges zullen in het algemeen kostendekkend worden geheven
b) Voor gezonde gemeentefinanciën zijn het weerstandsvermogen en de financiële kengetallen (netto schuldquote, solvabiliteit, grondexploitatie, belastingcapaciteit en structurele
De investering in het nieuwe sportcomplex betekent een stijging van de netto schuldquote. Mocht de ontwikkeling van (een van de) kengetallen daar aanleiding toe geven, zal de focus gericht zijn op versterking daarvan.
Wat gaan we daarvoor doen in 2022? We implementeren en taxeren WOZ op gebruikersoppervlakte in samenwerking met Sabewa Zeeland. We baseren onze tarieven op de WOZ- prognoses van november. We passen de legesverordening aan in verband met de invoering van de omgevingswet, naar verwachting op 1-7-2022.
Status
Realisatie
Afgerond
Aanslagen door Sabewa opgelegd.
Afgerond
Meegenomen in de tarieven 2022.
Nog starten
De invoering van de Omgevingswet is uitgesteld tot 1 januari 2024.
Afgerond
Opgenomen in de begroting 2022.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
52
Wat zijn onze bestuurlijke ambities? exploitatieruimte) maatgevend. c) Voldoen aan rechtmatigheidsverantw oordingswet in 2022
Wat willen we als raad bereiken?
Wat gaan we daarvoor doen in 2022?
Status
Realisatie
Rechtmatigheidsverantwoor ding door college i.p.v. accountant
We geven sturing op processen en procesverbetering naar aanleiding van verbetervoorstellen uit de (verbijzonderde) interne controles die binnen de gemeente worden uitgevoerd.
Continu proces
Wij evalueren samen met uw raad de afspraken over het rechtmatig handelen en verantwoorden ons hierover. Rechtmatigheid hangt namelijk niet af van cijfers, maar de wereld achter de cijfers, de bedrijfsvoering.
In voorbereiding
De invoering van de rechtmatigheidsverantwoordi ng is uitgesteld naar boekjaar 2023. In 2022 is verdere ervaring opgedaan met interne controle en het uitzetten van verbeterprocessen. Dit maakt dat we in 2023 voorbereid zijn op het afgeven van een rechtmatigheidsverklaring. Zie hierboven. Door uitstel van de invoering heeft er nog geen evaluatie plaatsgevonden.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
53
Uitkering gemeentefonds De berekening van de algemene uitkering is gebaseerd op de decembercirculaire 2022 en kan als volgt worden gespecificeerd. Onderbouwing algemene uitkering Algemene uitkering Integratie uitkering Overige uitkering Totale uitkering
20.556 1.482 -17 22.021
Algemene uitkering voorgaande jaren 2020 2021 Totaal
3 -/- 20 22.004
Toelichting Overhead Hieronder zijn alle lasten en baten opgenomen. De opslag over overhead wordt berekend door de lasten van overhead te delen op de totale lasten minus toevoegingen aan reserves en minus de lasten van grondexploitatie.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
54
Overhead Baten Beleid en Dienstverlening Huisvest. Gemeentehuis Kosten organisatie Middelen OZO regiobureau zeeland P&O Samenwerking De Bevelanden Reserve Lasten Beleid en Dienstverlening Best. Samenwerking E-Kapelle INUP Huisvest. Gemeentehuis Juridische zaken Kosten organisatie Leefomgeving Middelen Ondernemingsraad OZO regiobureau zeeland P&O Samenwerking De Bevelanden Staf Voorlichting en communicatie Eindtotaal
Begroting 2022 Gewijzigde begroting Jaarrrekening 2022 -495 -508 -898 -7 0 0 -2 -1 -1 -273 -164 -89 0 -3 -3 -4 0 -438 -3 0 0 -8 0 0 -199 -340 -367 4847 4679 5192 27 32 78 132 127 127 181 239 280 369 330 312 33 28 8 2416 2253 2488 103 119 29 216 230 183 10 7 7 9 0 438 136 135 107 973 943 943 215 201 127 27 36 66 4353 4171 4294
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
55
Overhead Kosten organisatie, Middelen, Leefomgeving, Beleid & Dienstverlening en Staf De lasten bij deze onderdelen betreft voornamelijk salarisexploitatie. De baten onder “kosten organisatie” zijn hoger door meer detachering van ambtelijk personeel. E-Kapelle De toelichting is opgenomen bij de toelichting op het overzicht baten en lasten. P&O In de gewijzigde begroting zijn de kosten voor het 3-jaarlijkse feest doorgeschoven naar 2022. OZO regiobureau Zeeland In 2022 is deze OZO-regeling uitgevoerd door gemeente Goes. Overhead percentage Het overheadspercentage is lager dan bij de begroting aangenomen. Dat komt door het toegenomen niveau van lasten (en baten) in de exploitatie. In absolute omvang zijn de overhead kosten iets lager dan begroot. Overhead Lasten af: lasten grondexploitaties taakveld 3.2 af: lasten grondexploitaties taakveld 8.2 Subtotaal lasten 0.04 Overhead Totaal
Begroting 2022 36.022 2.116 2.178 31.728 5.192 16,4%
Gewijzigde begroting 2022 38.779 2.116 2.223 34.440 4.679 13,6%
Jaarrekening 2022 39.253 3.821 1.209 34.223 4.847 14,2%
Heffing vennootschapsbelasting (VPB) Met ingang van 2016 vallen de gemeenten onder de vennootschapsbelastingplicht. De belangrijkste belaste activiteiten betreffen de grondexploitaties. Met behulp van een extern bureau is een doorrekening van de Notitie grondexploitaties uitgevoerd. De fiscale gevolgen voor de grondexploitaties worden gemuteerd in de reserve grondexploitaties.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
56
Beleidsindicatoren Naam indicator
2018
2019
2020
2021
2022
Eenheid
Bron
Gemiddelde WOZ waarde
231
242
252
265
291
x € 1.000
CBS - Statistiek WOZ
Demografische druk
81,8
82,7
82,6
83,4
84,1
%
CBS - Bevolkingsstatistiek
Gemeentelijke woonlasten éénpersoonshuishouden
615
614
650
694
740
€
COELO, Groningen
Gemeentelijke woonlasten meerpersoonshuishouden
757
755
782
819
871
€
COELO, Groningen
Omschrijving - Gemiddelde WOZ waarde: De gemiddelde WOZ waarde van woningen. - Demografische druk: Het aantal personen van 0 tot 20 jaar én 65 jaar of ouder per honderd personen van 20 tot 65 jaar. - Gemeentelijke woonlasten eenpersoonshuishouden: Het gemiddelde totaalbedrag in euro’s per jaar dat een éénpersoonshuishouden betaalt aan woonlasten. - Gemeentelijke woonlasten meerpersoonshuishouden: Het gemiddelde totaalbedrag in euro’s per jaar dat een meerpersoonshuishouden betaalt aan woonlasten. De omschrijvingen en gegevens zijn verkregen via het dataplatform Waarstaatjegemeente. De beschikbare omschrijvingen en de meest recente data zijn overgenomen. Als er door de bronhouder geen relevante gegevens kunnen worden verstrekt is in de tabel met een * aangegeven dat de gegevens niet beschikbaar zijn.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
57
Middelen Algemene dekkingsmiddelen Belastingen en heffingen Geldmiddelen Mutatie reserves Lasten Belastingen en heffingen Geldmiddelen Algemene uitkering Mutatie reserves Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Overhead Overhead Lasten Overhead Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Lasten Mutatie reserves Baten Mutatie reserves Vennootschapsbelasting Vennootschapsbelasting Lasten Vennootschapsbelasting Baten Saldo baten en lasten Mutatie reserves Baten Mutatie reserves
Begroting 2022
Gewijzigde begroting 2022
Jaarrekening 2022
85 573 0 658 -5.142 -726 -19.711 0 -25.579 -24.922 0
97 572 1.935 2.604 -5.532 -1.924 -21.699 508 -28.648 -26.044 0
102 582 0 684 -5.623 -1.929 -22.004 0 -29.556 -28.872 0
5.192 5.192 -531 -531 4.661 0 0 -367 -367 -367
4.679 4.679 -168 -168 4.511 341 341 -340 -340 1
4.847 4.847 -296 -296 4.551 326 326 -199 -199 127
202 202 0 0 202 -202 -202 -202
-93 -93 0 0 -93 93 93 93
0 0 -127 -127 -127 127 127 127 Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
58
Totaal
-20.628
-21.532
-24.194
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
59
Paragrafen Paragraaf Lokale heffingen Inleiding Kapelle streeft naar een evenwichtige ontwikkeling van de lastendruk. Uitgangspunt is dat de lokale heffingen met de inflatie mogen stijgen. Voor een aantal heffingen geldt het principe van 100% kostendekking. Dit geldt voor de riool- en afvalstoffenheffing en lijkbezorgingsrechten. Bij de berekeningen van de kostendekking is de handreiking kostenonderbouwing lokale heffingen van het ministerie van BZK gehanteerd. Sabewa Zeeland verzorgt de heffing en invordering van de OZB, afvalstoffenheffing, rioolheffing, hondenbelasting, forensen- en toeristenbelasting en de waardebepaling op grond van de Wet WOZ. Ook verzorgt Sabewa Zeeland de kwijtschelding. Belasting/heffing Onroerende zaakbelasting Onroerende zaakbelasting Onroerende zaakbelasting Totaal onroerende zaakbelasting Totaal opbrengst rioolheffing Totaal opbrengst afvalstoffenheffing Lijkbezorgingsrechten Forensenbelasting Toeristenbelasting Hondenbelasting
Eigenaren woningen Eigenaren niet-woningen Gebruikers niet-woningen
excl. bedrijfsafval
Primitieve begroting 1.512 455 621 2.588
Na wijzigingen 1.557 455 640 2.652
Jaarrekening 1.572 443 648 2.663
1.572 1.489 229 74 175 69
1.662 1.516 229 95 175 0
1.663 1.469 228 173 205 1
Woonlasten Kapelle ten opzichte van Nederland • Onder de gemeentelijke woonlasten verstaan we het gemiddelde bedrag dat een huishouden in een bepaalde gemeente betaalt aan onroerendezaakbelasting, rioolheffing en afvalstoffenheffing, minus een eventuele korting. • De gemiddelde landelijke woonlasten liggen € 904 voor meerpersoonshuishoudens. • Op de website van coelo.nl staan alle gemeentelijke woonlasten per gemeente. • Kapelle staat op nummer 125 (vorig jaar 168) van alle gemeentes met de gemeentelijke woonlasten, voor éénpersoonshuishoudens € 740 en voor meerpersoonshuishoudens is dit € 871.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
60
Kostendekkendheid Rioolheffing: Berekening kostendekking riolering Kosten taakveld (incl. omslagrente) Opbrengst taakveld Netto kosten taakveld Overhead BTW Totale kosten Rioolheffing opbrengst Kostendekking
Primitieve begroting 1361 25 1.336 72 280 1.688 1.572
Jaarrekening 1.478 25 1.453 47 288 1.788 1.663
93%
93%
Het saldo op de exploitatie riolering bedraagt € 121.000 positief. Dit komt door een hogere rioolheffingsopbrengst en daarnaast lagere toerekening voor overhead. Om de kostendekking op 93% te laten komen, zoals het uitgangspunt in de begroting 2022, voegen we een bedrag van € 147.000 toe aan de voorziening riolering. Dit is onder de kosten taakveld verwerkt. Zonder de toevoeging aan de voorziening komt kostendekking uit op 101%. Afvalstoffenheffing: Berekening kostendekking afvalstoffenheffing Kosten taakveld (incl. omslagrente) Opbrengst taakveld Netto kosten taakveld Overhead BTW Totale kosten Afvalstoffenheffing opbrengst Kostendekking
Primitieve begroting 1355 116 1.239 59 236 1.534 1.520
Jaarrekening 1.441 199 1.242 47 195 1.484 1.469
99%
99%
Het exploitatiesaldo op de afvalverwijdering bedraagt € 69.000 positief. Dit wordt veroorzaakt door een voordelige afrekening op de milieustraat (€ 45.000) en hogere opbrengsten uit oud-papier/PMD (€ 83.000). Daar staat tegenover dat door een lager aantal ledigingen de opbrengst afvalstoffenheffing lager is dan de raming. Om de kostendekking op 99% te laten komen, zoals het uitgangspunt in de begroting 2022, voegen we een bedrag van € 123.000 toe aan de voorziening afvalstoffenheffing. Dit is onder de kosten taakveld verwerkt. Zonder de toevoeging aan de voorziening komt kostendekking uit op 108%.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
61
Lijkbezorgingsrechten: Berekening kostendekking lijkbezorging Kosten taakveld (incl omslagrente) Opbrengst taakveld Netto kosten taakveld Overhead Totale kosten Opbrengst heffingen Kostendekking
Primitieve begroting 264 28 236 110 346 229
Jaarrekening 282 8 274 73 347 228
66%
66%
De toename in de kosten zit vooral in hogere externe inhuur in verband met ziekte. Daarnaast is er minder uit de algemene reserve geput omdat door capaciteitstekort nog geen nieuwe verordening begraven is opgesteld (raming € 20.000). De toerekening overhead valt lager uit dan geraamd. De opbrengsten uit begraafrechten zijn gelijk aan de begroting. Hierdoor komt het kostendekkingspercentage ongeveer gelijk uit dan bij de begroting was verwacht. Leges De tarieven van de leges voor diverse diensten mogen maximaal 100% kostendekkend zijn. Dit wordt bekeken op het niveau van de verordening in zijn geheel. In 2022 komen we dan uit op een kostendekking van 89%. De hogere opbrengst op Titel 2 Omgevingsvergunning wordt veroorzaakt door de leges voor het uitbreiden van Zorgcentrum Cederhof.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
62
Hoofdstuk Product Titel 1 Algemene dienstverlening Burgerlijke stand Reisdocument Rijbewijzen Verstrekkingen BRP Titel 2 Dienstverlening vallend onder fysieke leefomgeving / omgevingsvergunning Omgevingsvergunning Bestemmingswijziging Titel 3 Dienstverlening vallen onder Europese dienstenrichtlijn Horeca Vent- en straatvergunning APV Totaal
Begroting 2022 Lasten Baten 472 145 52 14 212 55 156 63 51 13 568 518 501 503 68 15 20 14 5 3 10 9 5 1 1060 676
% 31% 26% 26% 40% 25% 91% 100% 22% 68% 62% 92% 25% 64%
Jaarrekening 2022 Lasten Baten % 431 142 33% 46 10 21% 183 70 38% 130 52 40% 73 11 15% 577 766 133% 512 763 149% 65 3 4% 19 9 45% 5 0 9% 10 8 85% 5 0 0% 1028 917 89%
Kwijtscheldingsbeleid ▪ Wanneer iemand een laag inkomen heeft kan kwijtschelding worden aangevraagd. Verzoeken om kwijtschelding worden getoetst aan landelijke normen (Uitvoeringsregeling Invorderingswet 1990 en de Leidraad kwijtschelding gemeentelijk en waterschapsbelastingen). ▪ Kwijtschelding is mogelijk voor rioolheffing gebruik woningen en voor een gedeelte van de afvalstoffenheffing. ▪ In de begroting is € 47.000 gereserveerd voor kwijtscheldingen. ▪ Met ingang van 2019 houdt Sabewa nog een beperkt aantal gegevens bij. Hierdoor kunnen we de tabel niet meer volledig invullen. Voor 2022 zijn aanvullende gegevens weer verstrekt. Jaar
Ontvangen
Afgehandeld
2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022
72 70 67 85 68 71 79 82
70 70 64 29 68 69 73 77
Aantal handmatige verzoeken (Deels) Toegewezen 42 51 43 11
Afgewezen
56
21
28 19 21 18
Automatisch kwijtschelding
56 44 54 91 93 99
Bedragen Begroot Realisatie € 30.000 € 30.000 € 40.000 € 40.000 € 35.000 € 35.000 € 35.000 € 47.000
€ 36.215 € 41.601 € 36.646 € 35.585 € 54.788 € 46.581 € 47.139 € 57.400
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
63
Paragraaf Weerstandsvermogen en Risicobeheersing Inleiding Deze paragraaf geeft, in de lijn van de wet- en regelgeving (BBV), inzicht in de belangrijkste risico’s in het verslagjaar en de beschikbare weerstandscapaciteit die aangewend kan worden als buffer voor het opvangen van een eventueel financieel nadeel. Begrippen • Weerstandsvermogen: de relatie tussen de weerstandscapaciteit en de risico’s waarvoor geen voorzieningen zijn getroffen of verzekeringen zijn afgesloten. Het weerstandsvermogen wordt uitgedrukt in de ratio weerstandsvermogen (beschikbare weerstandscapaciteit / benodigde weerstandscapaciteit). • Weerstandscapaciteit: middelen waarover de gemeente beschikt / kan beschikken om niet begrote kosten te dekken. Naast het eigen vermogen zijn dit onbenutte inkomstenbronnen en bezuinigingsmogelijkheden. • Risico1: kans op het optreden van een gebeurtenis met een bepaalde (financiële) impact. De risico’s relevant voor het weerstandsvermogen zijn die risico’s die niet op een andere manier zijn te ondervangen en die een financieel gevolg kunnen hebben. • Kans2: de mogelijkheid dat er schade wordt veroorzaakt door een gebeurtenis. • Benodigde weerstandscapaciteit: kans vermenigvuldigd met de financiële impact van het risico. • Financiële impact: de ernst van de financiële schade wanneer deze optreedt.
Beschikbare weerstandscapaciteit • Bij de beoordeling van het weerstandsvermogen moet worden gekeken naar de structurele weerstandscapaciteit en de incidentele weerstandscapaciteit. o Onder incidentele weerstandscapaciteit wordt verstaan de capaciteit die de gemeente heeft om éénmalige tegenvallers op te vangen. o Onder structurele weerstandscapaciteit wordt verstaan de middelen die permanent inzetbaar zijn om tegenvallers op te vangen.
Weerstandscapaciteit Algemene reserve (vrij aanwendbaar) Bestemmingsreserves (vrij aanwendbaar) Onbenutte belastingcapaciteit Eventuele begrotingsruimte Kostenreductie (bezuinigingen)
Incidenteel X X
Structureel
X X X
1 Grote risico’s die slechts in zeer zeldzame gevallen voordoen, zijn niet meegenomen in de inventarisatie. Dan moet bijvoorbeeld gedacht worden aan een grote ramp op de
Westerschelde. Er zal dan direct opschaling naar minimaal het niveau van de provincie en de Veiligheidsregio plaatsvinden. 2 De kans wordt uitgedrukt in een viertal klassen: zeer laag (10%), laag (25%), middel (50%) en hoog (90%).
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
64
Incidentele weerstandscapaciteit De incidentele weerstandscapaciteit per 31 december 2021 en per 31 december 2022, bestaat uit: Weerstandsvermogen 31-12-2021 31-12-2022 Minimaal Algemene reserve, niet vrij besteedbaar Algemene reserve, vrij besteedbaar, excl. verplichtingen Bestemmingsreserves, excl. verplichtingen Reserves exploitatie bouwgrond Jaarrekeningresultaat 2021, nog te bestemmen Jaarrekeningresultaat 2022, nog te bestemmen Onbenutte belastingcapaciteit Begrotingsruimte Kostenreductie (bezuinigingen) Totaal
31-12-2022 Maximaal
1.425 2.820 100 715 504
1.425 3.161 100 712
1.425 3.161 100 712
0 0 0 5.564
0 0 0 5.398
5.963 0 0 0 11.361
Risicoklassen In de Nota weerstandsvermogen en risicomanagement is gekozen voor de volgende indeling in vier klassen: zeer laag, laag, middel en hoog. • Zeer laag (kansfactor 10%): voor risico’s die zich wel af en toe voordoen, maar waarvan geen tot weinig cijfers bekend zijn, vanwege het zeldzame karakter van het risico; • Laag (kansfactor 25%): voor risico’s die zelden voorkomen maar wel al eens zijn voorgekomen in de afgelopen 5 jaar; • Middel (kansfactor 50%): voor risico’s die al verscheidene malen zijn voorgekomen (3 x of vaker in de afgelopen 5 jaar); • Hoog (kansfactor 90%): voor risico’s die met enige regelmaat voorkomen (1 of meerdere keren per jaar) of waarvan het reëel is dat ze op korte termijn gaan optreden.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
65
Risico’s
Kans
Maximale Benodigde financiële impact weerstandscapaciteit Exploitatie sportcentrum Zeer laag PM 0 Garantstellingen Zeer laag PM 0 Leges omgevingswet Laag 100 25 Wet inburgering Laag PM 0 Open einde regelingen Sociaal Domein Middel 500 250 (Abonnementstarief) WMO Middel 520 260 Jeugdzorg Middel 500 250 Gemeenschappelijke regelingen (excl. Open einde regelingen) Middel 400 200 Bedrijfsvoering Middel 50 25 Cybercrime, Informatiebeveiliging en privacy Middel 250 125 Gemeentefonds Zeer laag 100 10 Totaal 2.420 1.145 Het manifest risico is gelijk aan de totale overschrijding t.o.v. de primaire begroting, voor de risico’s is er dekking gevonden.
Manifest risico in 2022 0 0 0 0 285 222 121 0 331 0 0 959
De belangrijkste risico’s zijn in beeld en gekwantificeerd, waardoor een onderbouwing gegeven kan worden van de voor de gemeente benodigde omvang van de weerstandscapaciteit. De benodigde weerstandscapaciteit kan afgezet worden tegen de beschikbare weerstandscapaciteit. De uitkomst van die berekening vormt de ratio weerstandsvermogen. Ratio weerstandsvermogen =
Beschikbare weerstandscapaciteit Benodigde weerstandscapaciteit
Om het weerstandsvermogen te kunnen beoordelen wordt gebruik gemaakt van onderstaande waarderingstabel die in samenwerking tussen het Nederlands Adviesbureau voor Risicomanagement (NAR) en de Universiteit Twente is opgesteld. Ratio weerstandsvermogen minimaal = € 5.398/€ 1.145 = 4,7 (uitstekend) (2021:6,9) Ratio weerstandsvermogen maximaal = € 11.361/€ 1.145 = 9,9 (uitstekend) (2021:7,6) Ratio weerstandsvermogen (begroting) = € 6.299 / € 1.145= 6,6 (begroting 2021: 6,3)
Waarderingscijfer A B C D E F
Ratio weerstandsvermogen 2,0 1,4 > x > 2,0 1,0 < x < 1,4 0,8 < x < 1,0 0,6 < x < 0,8 < 0,6
Betekenis Uitstekend Ruim voldoende Voldoende Matig Onvoldoende Ruim onvoldoende
Kengetallen Netto schuldquote Netto schuldquote gecorrigeerd voor alle verstrekte leningen Solvabiliteitsratio
Jaarrekening 2021 102% 98% 32%
Begroting 2022 128 % 123 % 28 %
Jaarrekening 2022 87 % 84 % 36 %
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
66
Structurele exploitatieruimte Grondexploitatie Belastingcapaciteit
0% 3% 106%
0% 2% 100 %
7% 7% 96 %
Toelichting Netto schuldquote ▪ Het kengetal “netto schuldquote” ook wel bekend als de netto-schuld als aandeel van de inkomsten, zegt het meest over de financiële vermogenspositie van een gemeente. De netto-schuldquote geeft aan of een gemeente investeringsruimte heeft of juist op zijn tellen moet passen. Daarnaast zegt het kengetal ook wat over de flexibiliteit van de begroting. Hoe hoger de schuld is, hoe meer kapitaallasten er zijn, waardoor een begroting minder flexibel wordt. ▪
In de VNG-uitgave “Houdbare overheidsfinanciën” is aangegeven dat wanneer de schuld lager is dan de jaaromzet (<100%) dit als goed kan worden bestempeld en boven de 130% als onvoldoende.
▪
De netto schuldquote wordt eenmalig sterk beïnvloed door winstnemingen van de grondexploitaties.
Solvabiliteitsratio ▪ De “solvabiliteitsratio” geeft de mate aan waarmee de gemeentelijke bezittingen zijn betaald met eigen middelen. Anders gezegd: het aandeel van het eigen vermogen in het totaal vermogen. Hoe hoger de verhouding eigen vermogen ten opzichte van het totale vermogen, hoe gezonder de gemeente. ▪ Wanneer de helft of meer van het totaal vermogen uit eigen vermogen bestaat, dan is de solvabiliteit goed. Is het kengetal voor solvabiliteit kleiner dan 30%, dan is er veel vreemd vermogen aanwezig. Structurele exploitatieruimte ▪ Het kengetal “structurele exploitatieruimte” geeft aan hoe groot de structurele vrije ruimte is binnen de vastgestelde begroting. Daarnaast geeft dit kengetal ook aan of de gemeente in staat is om structurele tegenvallers op te vangen dan wel of er nog ruimte is voor nieuw beleid. Uit het overzicht blijkt dat de begroting structureel in evenwicht is.
Goed Matig Onvoldoende
Goed Matig Onvoldoende
Goed Matig Onvoldoende
Tot 100% 100% tot 130% Hoger dan 130%
50% en hoger Tussen 30% en 50% Kleiner dan 30%
Structureel hoger dan 0,6% Structureel tussen 0% en 0,6% Structureel kleiner 0%
Grondexploitatie ▪ Het kengetal “grondexploitatie” geeft aan hoe groot de grondpositie (boekwaarde) is ten opzichte van de jaarlijkse baten. Wanneer de gemeente grond tegen de lagere prijs van landbouwgrond heeft aangekocht, loopt de gemeente veel minder risico dan wanneer er dure grond is aangekocht en de vraag naar bouwgrond stagneert. ▪ Een norm bepalen voor het kengetal grondexploitatie is lastig. De boekwaarde van de gronden en bezit zegt namelijk nog niets over de relatie tussen vraag en aanbod van woningbouw dan wel m2-bedrijventerrein. Maatwerk is hiervoor van toepassing, dat wil onder andere zeggen hoeveel woningen of m2bedrijventerrein er zijn gepland. Daarnaast is het van wezenlijk belang wat de verwachte vraag zal zijn. ▪ De boekwaarde van de gronden geeft aan of een gemeente veel middelen heeft gestopt in haar grondexploitatie. Dit geld moet namelijk ook nog terugverdiend worden. Om bovenstaande redenen is geen norm verbonden aan het kengetal grondexploitatie. ▪ Hoe lager het percentage hoe lager het risicoprofiel met betrekking tot het terug verdienen van de investeringen in de grondexploitaties. Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
67
Belastingcapaciteit ▪ De OZB is voor de gemeente de belangrijkste eigen belastinginkomst. Het kengetal “lokale lasten” wordt berekend aan de hand van de ozb-lasten en rioolheffing voor een gezin bij een gemiddelde WOZ-waarde plus de afvalstoffenheffing voor een gezin. ▪ Zowel bij de rioolheffing als bij de afvalstoffenheffing wordt in onze gemeente uitgegaan van een kostendekkend tarief. Bij de ozb wordt daar niet naar gekeken, maar wordt de ozb vergeleken met de norm voor artikel 12. Deze norm ligt op 120% van het gewogen landelijk gemiddelde met betrekking tot het ozb-tarief. ▪ De uitkomsten liggen boven de woonlasten van het landelijk gemiddelde voor een gezin in het voorafgaande begrotingsjaar. Voor het bepalen van een norm is meer achtergrondinformatie nodig over de opbouw van de landelijk gemiddelde woonlasten. Over deze opbouw beschikken wij nog niet. Samenvatting kengetallen De netto schuldquote daalt sterk doordat de baten sterk zijn gestegen. De stijging van de baten hebben een incidenteel karakter.
Paragraaf Financiering In de paragraaf financiering kijken we hoe de verhouding van kort en lang vreemd vermogen ten opzichte van begroting is. Dit doen we door te kijken naar de kasgeldlimiet, daarbij mag niet meer dan 8,5% van de totale begroting in kort vreemd vermogen worden gefinancierd. Daarnaast kijken we ook naar het renterisico. Daarbij mag de totale aflossing van lang vreemd vermogen niet hoger zijn dan 20% van de totale begroting. Kasgeldlimiet Kasgeldlimiet en renterisiconorm De kasgeldlimiet betreft een plafond voor de kortlopende schuld van de gemeente. We hebben dit plafond om een te grote gevoeligheid voor rentefluctuaties op de kortlopende schuld te voorkomen. Hiervoor geldt een wettelijke norm van 8,5% van het begrotingstotaal. Door het aantrekken van de langlopende lening voor het sportcentrum in één keer voorkomen we renterisico’s en maken we gebruik van de lage rente. De overtollige liquide middelen staan op de rekening van het schatkistbankieren. De gemeente Kapelle voldoet ruim aan de norm voor het renterisico. Datum Kwartaal 1 Kwartaal 2 Kwartaal 3 Kwartaal 4
Saldo liquiditeiten - € 961 - € 51 € 56 -€ 664
Schatkistbankieren € 3.134 € 320 € 304 € 774
✓ ✓ ✓ ✓
Omvang begroting Limiet (8,5%) Gemiddelde schuld Ruimte
Renterisiconorm ✓ Omvang begroting ✓ Norm 20% ✓ Renteherziening ✓ Aflossing ✓ Ruimte
Stand leningen Leningen per 1 januari 2022 Aangetrokken leningen Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
€ 36.023 € 3.061 € -/- 728 € 3.789
€ 36.023 € 7.204 € 0 € 2.199 € 5.005
€ 38.425 € 5.000 68
€ 2.199€ 41.226
Aflossingen Leningenportefeuille Leningen per 31 december 2022 • De huidige leningenportefeuille bestaat uit leningen aangegaan bij de NV Bank Nederlandse Gemeenten, gemeente Borsele en Nationale Nederlanden Levensverzekering Maatschappij. De geldleningen zijn niet vervroegd aflosbaar. • Per 31-12-2022 is er € 41,2 miljoen aangetrokken. • De rentepercentages van deze geldleningen variëren tussen de 0,245% en 6,11%.
Schatkistbankieren Met ingang van 2013 is het zogenaamde schatkistbankieren in werking getreden. Dit houdt in dat o.a. gemeenten hun overtollige middelen verplicht moeten aanhouden in de schatkist. Middelen kunnen worden aangehouden via een rekening-courant of in deposito’s. Er is een deel van de middelen wat niet verplicht bij de schatkist hoeft te worden aangehouden. Dit zogenaamde drempelbedrag voor het jaar 2022 bedraagt € 1.000.000. Zodra het banksaldo boven dit bedrag uitkomt, wordt het meerdere automatisch afgeroomd naar de schatkist. Jaarrekening Jaarrekening EMU Saldo 2021 2022 • De Nederlandse overheid moet voldoen aan Europese begrotingsregels; het EMU saldo € 7.452 € 3.783 begrotingstekort per deelnemend land moet beperkt blijven tot maximaal 3%. • In dat kader dient het EMU-saldo (EMU: Economische en Monetaire Unie) van de Over of tekort Tekort Tekort Nederlandse overheid binnen de grenswaarde te blijven. • Het aandeel van de decentrale overheden in het EMU-saldo is macro genormeerd. • In het financieel akkoord van januari 2013 is opgenomen dat het kabinet geen sancties als gevolg van overschrijding van de norm toepast.
Begroting 2023 € 4.527 Tekort
Rentelasten De rentelasten worden aan de diverse taakvelden toegerekend op basis van de boekwaarden van de vaste activa per 1 januari van het jaar. De boekwaarde bedraagt aan het begin van het jaar ruim € 62 miljoen. Het renteomslagpercentage voor 2022 is berekend op 0,912%. Voor de grondexploitaties rekenen we met 1% over de boekwaarde per 1 januari. Door het aantrekken van een langlopende lening met een hoger rentepercentage dan begroot en de opbrengsten op kortlopende leningen in verband met de negatieve rente, vallen rentelasten lager uit. Rente schema Externe rentelasten (lang en kort) Externe rentebaten Saldo rentelasten en rentebaten Rente doorberekend aan grondexploitaties Aan taakvelden toe te rekenen rente Aan taakvelden toegerekende rente Renteresultaat taakveld Treasury
Begroting 2022 € 469 €1 € 468 € -98 € 566 € 566 €0
Gewijzigde begroting 2022 € 494 €1 € 493 € -70 € 563 € 566 € -3
Jaarrekening 2022 € 503 €4 € 499 € -70 € 569 € 569 €0
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
69
Paragraaf Onderhoud Kapitaalgoederen Samenvatting: De gemeente heeft de openbare ruimte in beheer. In de openbare ruimte bevinden zich allerlei kapitaalgoederen, zoals groen, wegen en riolering etc. De gemeente optimaliseert de levensduur van de kapitaalgoederen door integraal, planmatig en adequaat onderhoud. De kapitaalgoederen wegen, riolering, water, groen en gebouwen zijn vanuit het Besluit Begroting en Verantwoording (BBV) verplichte onderdelen van de paragraaf onderhoud kapitaalgoederen. In Kapelle zijn daar civieltechnische kunstwerken, speeltoestellen, openbare verlichting, sportaccommodaties en begraafplaatsen aan toegevoegd. Voor het groot onderhoud bestaat de keuze tussen dekking van de lasten via de exploitatie en/of met een voorziening. De geactiveerde lasten van de meeste kapitaalgoederen komen jaarlijks terug in de begroting. Onderhoud aan de kapitaalgoederen gebouwen, speeltoestellen, sportaccommodaties, civieltechnische kunstwerken en stranden worden uit een voorziening betaald. Met een groeimodel wordt het kapitaalgoed riolering vanaf 2028 voor een derde gedeelte geactiveerd en voor twee derde deel betaald uit de voorziening. Prijsontwikkeling: Op basis van de huidige ontwikkelingen in de wereld zien wij in de markt dat er sprake is van forse kostenstijgingen.
Op basis van de CBS Grond- weg- en waterbouw indexatielijst zijn de kosten voor projecten fors gestegen. Afhankelijk van het soort werk varieert dit. Voor de geplande projecten betekent dit een prijsstijging van ca. 24% t.o.v. 2019. Voor de lopende projecten in 2022 zijn de prijsstijgingen binnen de programma’s opgevangen. Wegen, straten en pleinen (programma Leefomgeving), voortgang Investeringsprojecten 2022: • Europese project Wemeldinge-N NSCiti2seas; Project grotendeels uitgevoerd • De Klinker; Projectwerkvoorbereiding mee bezig • Oude Havenstraat e.o.; Projectwerkvoorbereiding mee bezig • Nieuwe Kerkstraat; Projectwerkvoorbereiding nog opstarten • Noordstraat; Project uitgevoerd • Stationsstraat Warretjes Dijkwelsestraat; Project in uitvoering en deels in voorbereiding • Binnenhof/ Biezelingsstr./ Mauritsstraat; Project uitgevoerd • De Omloop Project vervallen, riolering vanuit leiding hersteld, hierdoor geen bovengrondse werk nodig • Pr.
Beatrixweg plateau Project vervallen, wordt als onderdeel in breder investeringsproject meegenomen • Asfaltwerken projectmatig straatwerk (Eliwerve) Projectwerkvoorbereiding uitgesteld naar 2023 • Parkeervoorziening Station Projectwerkvoorbereiding in uitvoering • Aanpassen Bushaltes Project wordt vooralsnog niet uitgevoerd • Glasvezelnetwerk Delta Fiber Wemeldinge Project is in uitvoering Openbare verlichting (programma Leefomgeving), voortgang Investeringsprojecten 2022: • Smokkelhoek bedrijventerrein revitalisering; Project gereed • Vervangingen uit openbare verlichtingsplan; Project In uitvoering doorlopend Riolering (programma Leefomgeving), voortgang Investeringsprojecten 2022: Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
70
• • • • • • • • • • • • •
Europese project Wemeldinge-N NSCiti2seas; Grenadier; De Klinker; Oude Havenstraat e.o.; Nieuwe Kerkstraat; Noordstraat; Middenweg; Stationsstraat (Warretjes - Dijkwelsestraat) De Warretjes, Oude Bosstraat Dijkwelsestraat (gedeelte spoor-dorp) Binnenhof/ Biezelingsstr./ Mauritsstraat; De Omloop Pr. Beatrixsweg plateau
Project grotendeels uitgevoerd Project uitgevoerd Projectwerkvoorbereiding mee bezig Projectwerkvoorbereiding mee bezig Projectwerkvoorbereiding nog opstarten Project uitgevoerd Project uitgevoerd binnen revitalisering Smokkelhoek Project in uitvoering en deels in voorbereiding Projectwerkvoorbereiding in uitvoering Projectwerkvoorbereiding in uitvoering Project uitgevoerd Project vervalt, deelreparaties uitgevoerd. Project vervalt, wordt als onderdeel in breder investeringsproject meegenomen
Opstellen nieuw rioleringsplan. De voorbereiding is opgestart. Watergangen (programma Leefomgeving), voortgang stedelijk waterplan 2022: • Beheer oppervlaktewater in de bebouwde kom; Uitgevoerd • Ambitie om in te spelen op klimaatontwikkeling; Oppervlaktewater nabij Coroos op het bedrijventerrein Smokkelhoek is toegankelijk gemaakt voor de afname van productiewater voor agrariërs • Baggerwerkzaamheden Wemeldinge en Oostelijk Kapelle zijn uitgevoerd • Sloot achterzijde Nieuwe Kerkstraat opschonen moet nog opgestart worden Civieltechnische kunstwerken (programma Leefomgeving) 2022 • Het reguliere onderhoud van de civieltechnische objecten is uitgevoerd • De draaibrug in Wemeldinge, diverse technische veiligheidsaanpassingen uitgevoerd • Havenlichten zijn vernieuwd Openbaar groen (programma Leefomgeving). Openbaar groen in relatie tot bouwsteen Natuur & Biodiversiteit 2022: • De ambitie om in 2030 10% meer groen in de openbare ruimte te hebben wordt in lopende projecten meegenomen door “Werk met Werk te maken” • De voorbereiding voor het opstellen van groenstructuurplannen is uitgesteld • Het businessmodel wat onderdeel uitmaakt van het Nature Smart Cities twee Zeeën Interreg project Wemeldinge Noordzijde bevindt zich in de afrondende fase. De universiteitspartners uit Antwerpen, Gent en Londen leveren dit op.
Hiermee komt er een rekentool beschikbaar om duurzaamheidsaspecten binnen projecten op een objectieve manier te toetsen. Begraafplaatsen (programma Leefomgeving) 2022: De voorbereiding van een beleidsplan begraafplaatsen is nog niet opgestart. Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
71
Speeltoestellen (programma Leefomgeving) 2022: • Oranjeboomstraat, Goudreinettestraat, Duizendblad, Fluitekruid zijn uitgevoerd • De renovatie van de 2 speelplaatsen in de wijk Wemeldinge Noordzijde zijn uitgevoerd Sportaccommodaties (programma Leren en Leven) 2022: • Nieuw sportcentrum De Bloesem Opgeleverd en in gebruik genomen • Nieuw sportcentrum (inrichting) Opgeleverd en in gebruik genomen • Nieuw sportcentrum (installaties 20 jaar 75%) Opgeleverd en in gebruik genomen • Nieuw sportcentrum infra buitenruimte In uitvoering Onderwijs, schoolgebouwen (programma Leren en Leven) 2022: • Integraal Kind Centrum Wemeldinge In voorbereiding • Juliana van Stolbergschool In voorbereiding Gebouwen: • Gemeentehuis werkplekconcept: Als gevolg van de organisatieontwikkeling is flexwerken de nieuwe manier van werken. Vaste werkplekken zijn vervangen door flexibele werkplekken in combinatie met het thuiswerken. In 2023 moet het gemeentehuis beschikken over energielabel C. Daarvoor is in het nieuwbouwgedeelte een nieuwe luchtbehandeling met warmteterugwinning geplaatst. Onderzoek naar de bouwkundige staat van de bordesvloer heeft uitgewezen dat de oplossing voor een waterdichte vloer alleen mogelijk is als de entree weer inpandig wordt. Wat dit betekent voor de aanpassingen aan de hoofdingang wordt uitgewerkt.
• Gemeentewerf: In 2021 is gestart met een eerste verkenning naar de toekomstige huisvesting. Voor 2022 is een startkrediet van € 15.000 opgenomen voor het financieren van voorbereidende onderzoeken en begeleiding voor een nieuwe huisvesting. Uit onderzoek is gebleken dat een combinatie van gemeentewerf met een brandweerkazerne geen optie blijkt. Gesprekken voor een nieuwe locatie voor de gemeentewerf vinden plaats. • Brandweerkazernes: De Veiligheidsregio Zeeland is gevraagd na te denken over herhuisvesting. • Gymzaal Molenvate: De grootonderhoudsvoorziening voor dit gebouw is gestopt. In de begroting wordt alleen het klein onderhoud meegenomen voor tijdelijke instandhouding in afwachting van herbestemming of sloop. • Gymzaal Burgemeester van Sas: De grootonderhoudsvoorziening voor dit gebouw is gestopt. In de begroting wordt alleen het klein onderhoud meegenomen voor tijdelijke instandhouding in afwachting van de nieuwbouw brede school. • Prokino Vroonland: het onderhoud komt volledig voor rekening van Prokino, zoals afgesproken in de huurovereenkomst tot 2025. Daarna wordt opnieuw gesproken over de verkoop van het pand aan Prokino. • Dorpshuis de Vroone: Als gevolg van de hoge energieprijzen heeft de exploitant van de Vroone gevraagd maatregelen te treffen om de energiekosten te verlagen.
Begin januari 2023 heeft overleg met de exploitant plaatsgevonden om vervolgens de maatregelen uit te werken. Hierbij wordt uitgegaan van een afschrijvingstermijn van 10 tot 15 jaar. Overschrijdingen van investeringsbudgetten: Ondanks kritische beoordeling bij de 2e bestuursrapportage is er bij 5 projecten sprake geweest van een budgetoverschrijding. De totale overschrijding bedraagt € 72.000. De overschrijdingen variëren van een bedrag van € 2.000 tot € 27.000. De overschrijdingen worden hieronder toegelicht. Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
72
•
Het budget voor herstraten/asfalteren is in de 2e bestuursrapportage voor een groot deel overgeheveld naar project Nieuwendijk. Achteraf hebben we iets teveel afgeraamd, waardoor een kleine overschrijding is veroorzaakt. De overschrijding op de post speelvoorzieningen wordt met name veroorzaakt doordat het verwijderen van de oude speeltuin aan de Oosterscheldestraat en de aanleg van nieuw basketbalveld aan Stormezandeweg. Daarnaast was het jaarbudget niet helemaal voldoende voor de aankoop van speeltoestellen. Het project wateroverlast Warretjes-Oude Bosstraat staat op de begroting 2023. De voorbereidingen van dit project is al in 2022 gestart en veroorzaakt daardoor overschrijding. De bestede bedragen in 2022 brengen we in mindering op het budget 2023. De kosten voor de Klinker zijn iets overschreden door onder meer de kosten van meerwerk en externe inhuur. De overschrijding bij de startersleningen wordt veroorzaakt door rentebaten die aan het startersfonds zijn toegevoegd. Deze post is vooraf moeilijk in te schatten en ramen we niet mee als investering. De rentebaten brengen we overigens ten gunste van het programma Leefomgeving.
• • • •
1 2 3 4 5
Herstraten/asfalteren Speelvoorzieningen Wateroverlast Warretjes-Oude Bosstraat De Klinker Startersleningen Totale overschrijding
Begroot 13 57 0 28 0
Werkelijk 15 76 27 35 17
Bedrag van overschrijding 2 19 27 7 17 72
Paragraaf Bedrijfsvoering Inleiding Bedrijfsvoering kent al langer onder meer de volgende aspecten: personeel en organisatie, informatievoorziening inclusief automatisering, communicatiebeleid, financiën, facilitair en huisvesting. Tot de huisvesting behoren het gemeentehuis en de gemeentewerkplaats. Organisatieontwikkeling Gemeenten krijgen steeds meer te maken met maatschappelijke opgaven, zoals wonen en voorzieningen, het sociaal domein, de economische versnelling en toerisme, klimaat, energie en milieu, leefomgeving en mobiliteit. Opgaven die vaak overstijgend zijn aan de grenzen van de gemeente, waar meerdere overheden en maatschappelijke partners bij zijn betrokken en die een aanpak vergt die langer duurt dan een raadsperiode. Dergelijke maatschappelijke opgaven vergen een meer strategische samenwerking in de regio en een geregelde bijstelling van de ambities en concrete doelstellingen. Wij participeren als Kapelle om die reden steeds vaker in deze netwerksamenwerkingen, hetgeen een bepaalde flexibiliteit, wendbaarheid en ook inzet van ons vraagt. Dit is ook van invloed op onze samenstelling van de ambtelijke organisatie. Veel medewerkers zullen in diverse opgaven werkzaam zijn. Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
73
De focus ligt op: - De gemeente Kapelle als netwerkorganisatie. Hoe doen we (samen) de goede dingen? - De gemeente Kapelle in de formele structuur. Belangrijke uitgangspunten zijn: Iedereen wil ergens bij horen en iedereen heeft 1 leidinggevende. Het management is hier veelvuldig over in gesprek met de medewerkers. Tegelijkertijd zijn er ook al veel mooie ontwikkelingen in de organisatie. Er wordt steeds vaker opgave gericht en integraal gewerkt, we benutten elkaars talenten en zoeken meer de aansluiting met de inwoners, ondernemers en maatschappelijke partners. Ambtelijke capaciteit in relatie tot de arbeidsmarkt Zoals eerder genoemd wordt steeds vaker flexibiliteit van onze organisatie en medewerkers gevraagd. De arbeidsmarkt is nog steeds krap en dit blijkt nog langere tijd te duren, waardoor o.a. ervaren medewerkers uitstromen naar veelal grotere organisaties, zoeken de medewerkers in- of extern naar meer uitdagingen, terwijl het (tijdelijk) vervullen van vacatures moeilijker is geworden. Toch lukt het ons als gemeente om nog steeds nieuwe medewerkers aan ons te binden. Het ontstaan van vacatures is ook wel van invloed geweest op het realiseren van de bestuurlijke ambities en doelstellingen. CAO Werkgevers en vakbonden zijn momenteel nog in onderhandeling over een nieuwe cao Gemeenten en cao SGO.
Overzicht van de belangrijkste afspraken - De salarissen zijn per 1 april 2022 met 2,4 % verhoogd. - Eenmalige uitkering. Elke werknemer die 1 december 2022 in dienst was heeft een eenmalige uitkering ontvangen van bruto € 750,- en (tot en met functieschaal 8) en € 375 (vanaf functieschaal 9) Formatie Bezetting Personen - Thuiswerkvergoeding. Medewerkers die volgens afspraak thuiswerken, hebben een 1-1-2017 53,6 52,5 62 vergoeding van € 2 netto per dag ontvangen. Voor 2023 gaan partijen nieuwe afspraken ontwerpen. 1-1-2018 59,0 58,9 70 1-1-2019 61,1 60,9 74 Formatie en inhuur 1-1-2020 63,0 62,9 77 Structurele werkzaamheden worden bij voorkeur structureel belegd. Dit zien we terug in de groei 1-1-2021 70,4 67,7 81 van de formatie in de voorgaande jaren. Deze groei is ook veroorzaakt doordat wij als gemeente 1-1-2022 73,5 69,5 84 meer taken hebben gekregen en nieuwe bestuurlijke ambities. 1-1-2023 86,6 81,2 99 Verzuimbeleid
Verzuim
2019
2020
2021
2022
Meldingsfrequentie
0,54
0,36
0,39
0,41
Type verzuim
2019
2020
2021
2022
Kort verzuim (%)
0,44
0,25
0,31
0,44
Middellang verzuim (%)
0,35
0,15
0,34
0,34
Lang verzuim (%)
3,49
2,37
1,77
3,93
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
74
De meldingsfrequentie is in 2022 minimaal gestegen van 0,39 naar 0,41. Dit is lager dan Extra langverzuim (%) 6,80 2,23 0,77 0,21 de beoogde 1,0 en het landelijke gemiddelde van momenteel 1,57. De structureel lage 11,08 Totaal verzuim (%) 5,00 3,19 4,92 frequentie weerspiegelt nog steeds een goed werkklimaat (werksfeer, collegialiteit, uitdaging en persoonlijke ontwikkeling) Medewerkers en leidinggevenden vullen hun verantwoordelijkheden om het verzuim zo veel mogelijk te beperken op een adequate wijze in. Het totaal verzuimpercentage is in 2022 gestegen van 3,19 naar 4,92. Dit komt met name door een stijging in het lang verzuim. Er wordt inmiddels al meerdere jaren voldaan aan de doelstelling om in deze raadsperiode weer te voldoen aan de landelijke verzuimnorm die over 2022 op 6,7 is bepaald. Wij blijven streven naar een verzuim van maximaal 2,5%. Door het vitaliteitsbeleid op meerdere fronten te verstevigen willen we dit doel nastreven. 14,00 12,00 10,00 8,00 6,00 4,00
Voortschrijdend verzuim gemeente Kapelle 2019 - 2022 per jaar Totaal verzuim (%) Kort verzuim (%) Middellang verzuim (%) Lang verzuim (%) Extra lang verzuim (%)
2,00 0,00 Werkkostenregeling • Met ingang van 2015 is de werkkostenregeling (WKR) voor de gemeenten verplicht ingevoerd. Het budget hiervoor bedraagt 1,18% van de fiscale loonsom. Ook in 2021 is het percentage tijdelijk opgehoogd naar 3% over de eerste € 400.000 van de personele kosten. • In de begroting 2022 is rekening gehouden met een eindheffing van € 40.000. • De berekende eindheffing op basis van werkelijke cijfers bedraagt € 50.000. Overhead Alle overhead wordt apart begroot en verantwoord. Onder overhead worden alle kosten verstaan die samenhangen met de sturing en ondersteuning van medewerkers in het primaire proces. De overheadopslag wordt berekend door de lasten overhead te delen op de totale lasten minus toevoegingen aan reserves en minus lasten grondexploitatie. Voor 2022 is de overhead berekend op 14,2 % en dit is iets lager dan 2021. Bij de lokale heffingen en leges wordt naast directe kosten (zowel middelen als loonkosten) ook overhead toegerekend. De overhead wordt toegerekend als een percentage over de directe loonkosten.
Gemeente Kapelle | Jaarrekening 2022
75
Raad Hier zijn de budgetten en realisaties voor de raad, de griffie, de rekenkamer en de accountant weergeven.
Raad Griffie Rekenkamer Accountant