CConstaterende datHelmond
Koppel je AI →
Document · PDF

A3 Blink kwartaalrapportages Q3 div gemeenten GEANONIMISEERD

Gemeenteraad 10 januari 2023, gemeente HelmondBij agendapunt: Ter kennisname21.087 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

De opdrachten om dit te realiseren zijn inmiddels aan Inovim verstrekt. In samenwerking met PreZero Business Applications is Blink gestart met de voorbereidingen om over te gaan naar Microsoft 365 Sharepoint en OneDrive. De daadwerkelijke overgang zal naar verwachting in Q4 2022 of Q1 2023 plaatsvinden. Helaas biedt IT PreZero momenteel niet de ondersteuning om hierbij meteen rekening te houden met de mogelijkheden die Sharepoint biedt om compliance aan de archiefwet te ondersteunen. Archiefwetgeving Blink heeft - met inzet van externe expertise - een traject gedefinieerd om te voldoen aan de archiefwetgeving. Er vinden constructieve gesprekken plaats met de horizontaal toezichthouder RHCe en de verticaal toezichthouder IBT van provincie Noord-Brabant, en de afhandeling van de actiepunten uit het verbeterplan loopt volgens plan. Dit verbeterplan maakt onderdeel uit van het Jaarverslag informatieen archiefbeheer, dat in de Algemeen Bestuursvergadering van 6 juli 2022 is vastgesteld. De verwachting is dat alle inspanningen en opgeleverde producten zullen leiden tot een toezichtoordeel ‘Voldoet’ vanuit de provincie. Momenteel wordt als volgende actiepunt het handboek Vervanging opgesteld. 11

2.2.5 Projecten & Advies

2.2.8 Uitvoering Blink

Per gemeente wordt er aan verschillende projecten, advies- en vraagstukken gewerkt, waarbij uniformiteit van de algehele operatie centraal staat. Aansluitend heeft er een tussenfase of afronding plaatsgevonden van circulaire projecten. Deze worden in het vierde kwartaal verder opgepakt om impact te creëren op regionale innovatie. Hierbij speelt de ontwikkeling van het circulaire ambachtscentrum een zekere rol, waarbij verbreding van het algeheel (regionaal) duurzaamheidsnetwerk.

Het waterstofvoertuig staat nog steeds stil. De verwachting is dat begin november het voertuig zijn werkzaamheden op kan pakken. Dit door een verzwaring van Enexis en het plaatsen van een laadpaal. Dan start de PMD-inzameling in de gemeente Son en Breugel.

 In het derde kwartaal heeft verdere ontwikkeling van de strategische trajecten de nodige aandacht gekregen. Hierbij zijn de trajecten ‘vergroenen van de vloot’, ‘Containermanagement’ en ‘beheers- en onderhoudsdienst Blink’ geprioriteerd. Gezien de onzekerheid van het strategisch traject is het bepalen van de toekomstvisie hierin onderbelicht.

2.2.6 AVG Het ondertekenen van het dataconvenant door de deelnemende gemeenten is bijna afgerond. Nog twee gemeenten moeten het convenant ondertekenen. Daar is de DPIA (Data Protection Impact Assessment) voor de milieustraat Asten/Someren herzien en is er een nieuwe DPIA opgesteld voor de milieustraat Gemert-Bakel met de aanvulling van een LIA (Legitimate Interests Assessment). De nog te ontwikkelen productbladen worden met alle door het verwerkingsregister beschreven verwerkingen en betreffende persoonsgegevens in verbinding gebracht.

2.2.7 HSE •

• • • 12

In het derde kwartaal 2022 is het ingevoerde hitteprotocol voor de milieustraten en de buitendienst (Inzameling en Wijkvegers) geëvalueerd. Op hete dagen werd eerder gestart met inzamelen en werd er regelmatig water uitgedeeld aan de buitendienstmedewerkers. De openingstijden van de milieustraten werden aangepast. Bedrijfsnoodplannen voor milieustraten zijn opgesteld en goedgekeurd door naleving ZO-Brabant. Deze noodplannen zijn op elke milieustraat terug te vinden en gaan over de handelingsprotocollen bij het optreden van een calamiteit. Er is veel aandacht besteed aan de fysieke belasting van de beladers. Met het vervallen van de oude ‘P90-norm’ is er informeel een leidraad. Inmiddels is er intern een dashboard ontwikkeld wat meer inzicht moet geven in de fysieke belasting van de beladers. Er hebben twee ongevallen plaatsgevonden in dit kwartaal.

 Inzameling Per juli is Blink begonnen met inzameling van inco-containers in Deurne. In de zomervakantie was er tekort aan personeel, met name aan beladers. Eind tweede kwartaal hebben twee kraanchauffeurs de organisatie verlaten. Beide vacatures zijn inmiddels weer ingevuld. Ook na de zomervakantie blijft er een tekort aan beladers. Door een verhoging van de salarisschalen per juli 2022 wil Blink beladers langer aan zich binden. De salarissen zijn nu ook marktconform.

Milieustraten Per september van dit jaar zijn de transporten van milieustraat Helmond overgegaan van PreZero naar Blink. Hiermee wordt het aantal haakarmauto’s binnen Blink uitgebreid naar drie stuks. De verwachting is dat medio oktober het overige containerwerk overgenomen wordt van PreZero. Tevens zal het transport van de milieustraat Son en Breugel worden uitgevoerd door Blink. Op de milieustraat in Helmond vindt een omwisseling plaats van containers. Dit wordt in het vierde kwartaal afgerond. Blink heeft een controle gehad van de omgevingsdienst op iedere milieustraat. Het belangrijkste aspect is het definitief vaststellen of de vloeistofdichte vloeren op de diverse milieustraten daadwerkelijk vloeistofdicht zijn. Al eerder is geconstateerd dat de hoeveelheid tonnages op de milieustraten daalt. Deze trend heeft zich ook in het derde kwartaal voortgezet. Analyses moeten inzicht geven in de mogelijke oorzaken hiervan. Reinigingstaken Ondanks het groeizame weer is de beeldkwaliteit redelijk tot goed. De gerealiseerde uren binnen de onkruidbeheersing blijven onder de begroting. Daarin is een verschuiving zichtbaar van borstelnaar bosmaaiuren. Binnen de reiniging is de bezetting op orde, ondanks een tijdelijke piek in het ziekteverzuim. Het contract met de firma Panhuijzen is met een jaar verlengd tot en met 2024.

Daarnaast is er in de piekperiode gebruik gemaakt van externe partijen zoals Adriaans en Elco. De eerste voorbereidingen voor de bladcampagnes zijn gestart. Daarin is een groei van de dienstverlening zichtbaar.

13

3. FINANCIËLE RESULTATEN 3.1 Personeelskosten

Tot en met het derde kwartaal 2022 realiseert Blink een positief operationeel resultaat van €729.000 (exclusief kosten buiten begroting).

Totaal

14

Toegestaan

Verschil

Per 2022 zijn de personeelslasten van Personeel Blink, inhuur personeelslasten en inhuur SWmedewerkers (detachering en inhuur milieustraten) apart in de boekhouding opgenomen. Deze drie componenten vormen de basis van de personeelslasten. Overall blijven de personeelslasten €87.000 onder de begroting 2022.

Begroting

Directe personeelskosten Materieelkosten Overige directe kosten Werk derden

4.257 2.394 864 1.481

4.344 2.147 866 1.380

87 -247 2 -101

6.030 2.879 1.135 1.743

Totaal directe kosten

8.997

8.738

-259

11.787

Verwerking & Transport

4.429

5.394

965

7.035

Indirecte kosten (incl. fee)

2.429

2.521

92

3.361

Totaal kosten

15.855

16.653

798

22.183

Post onvoorzien / Taakstelling Totale projectkosten MJ Bedrijfsplan 2019-2023

116 182

113

-69

150

Totale kosten buiten begroting

125

0

-125

0

Het ziekteverzuim 2022 ytd ligt op 8,4%. Daarvan is 2,6% kort verzuim en 5,8% lang verzuim. Het ziekteverzuimpercentage is ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar verlaagd. De productiviteit van het uitvoerend personeel is iets verhoogd ten opzichte van de begroting 2022.

3.2 Materieelkosten De materieelkosten 2022 overschrijden de begroting 2022 met €247.000. De brandstofprijzen zijn sinds februari van dit jaar enorm gestegen. De gemiddelde brandstofprijs is ca €1,60 per liter. Dit resulteert in een overschrijding van brandstofkosten tot en met het derde kwartaal van €112.000. Het wagenpark, met name de inzamelvoertuigen, is verouderd. Dit gaat gepaard met meerkosten voor onderhoud, reparaties en schade. Een bedrag van €60.000. Door veroudering van de inzamelwagens is het wagenpark medio mei 2022 uitgebreid met twee inhuur inzamelwagens. Dit zorgt voor een structurele kostenverhoging van €65.000. Dit om dienstverlening te blijven waarborgen en uitval op te kunnen vangen. De exploitatiekosten van de kleine veegwagens is een aandachtspunt. Ondanks nieuw materieel zijn de onderhoudskosten verhoogd. Dit geldt ook voor de kosten van brandstof. 15

3.4 Verwerkingslasten & Transport Milieustraten Op de milieustraten van Blink wordt overall 20%-25% minder afval aangeleverd dan vorig jaar. Dit vertaalt zich ook naar afname van verwerkingskosten ten opzichte van de begroting 2022. De afname verschilt per milieustraat.

3.3 Directe kosten en werk derden Directe inkoop De kosten voor onderhoud en reinigen van containers, exploitatiekosten (inclusief kapitaallasten) milieustraten zijn conform begroting. Het aantal ingekochte mini-containers is beperkt ten opzichte van de begroting 2022. Dit omdat ook het aantal uitgezette containers binnen de Blink gemeenten achter blijft ten opzichte van de begroting 2022. Ten opzichte van het vorig jaar laat de uitzet mini-containers een daling van 35% zien. Uitzondering hierop is de gemeente Laarbeek: vanwege de extra uitzet van papiercontainers. De inkoopprijs van zakken is met 25% verhoogd. Deze kosten zijn reeds in de realisatie opgenomen. Werk derden De kosten voor werk derden laten tot en met het derde kwartaal 2022 een overschrijding zien van 10%. Door uitbreiding van de dienstverlening GRIP Helmond en uitbreiding met twee extra inzamelrondes KCA. De kosten voor calamiteitenbestrijding overschrijden de begroting 2022. Door de toename van calamiteiten (11% meer dan in vergelijking vorig jaar). In juni van dit jaar heeft er een calamiteit plaatsgevonden met uitzonderlijk hoge inzetkosten.

Aantal calamiteiten B2022

16

2021

Realisatie 2022

Begroting 2022 ytd

Begroting 2022

Deurne

1.470

1.265

2.018

2.691

Gemert-Bakel

6.040

4.025

6.131

8.174

Laarbeek

3.508

2.703

3.933

5.244

Nuenen

3.230

3.368

3.456

4.608

Someren

3.340

2.817

3.338

4.451

0

0

0

0

17.588

14.179

18.876

25.168

Helmond

0

8.223

10.193

13.590

Son & Breugel

0

2.263

3.322

4.429

17.588

24.665

32.391

43.187

Son & Breugel Totaal

Aantal inzet derden

2022

2021

2020

B2022

2022

2021

2020

Asten

4

4

12

4

4

3

8

Deurne

0

0

0

1

0

0

0

Gemert-Bakel

8

10

12

6

7

5

9

Heeze-Leende

2

3

0

0

2

3

0

Helmond

68

48

31

16

48

33

22

Laarbeek

2

7

6

4

2

6

3

Nuenen

5

6

5

4

3

6

3

Someren

3

5

5

3

2

2

5

Totaal

92

83

71

38

68

58

50

Totaal incl grof afval Helmond

Door de afname van tonnages blijven de verwerkingskosten tot en met het derde kwartaal 2022 onder de begroting 2022. In de rapportage per gemeente worden de resultaten per milieustraat verder toegelicht. Ondanks dat de aanlevering van afvalstromen op de milieustraat is afgenomen, stijgen de transportkosten. Dit komt door een tekort aan chauffeurs, waardoor eigen wagens meer stilstaan. Inhuur van derden transporteurs is noodzakelijke om de dienstverlening te waarborgen. Maar ook door de uitvoering van af-transport van de milieustraten Helmond en Son en Breugel door PreZero en door het on-hold zetten van de investering van een derde haakarmwagen. Per september 2022 is deze situatie gewijzigd: Blink heeft nu de beschikking over een derde haakarmwagen, overgenomen vanuit Prezero. Dit geeft Blink de mogelijkheid om alle eigen diensten haakarmwagen uit te gaan voeren (uitgezonderd zaterdagen). De kosten op milieustraten blijven door bovengenoemde redenen €742.000 onder begroting 2022. 17

Overigen Het ingezamelde GFT in 2022 is gedaald ten opzichte van vorig jaar en dus ook ten opzichte van de begroting 2022. Een afname van ca 2.500 ton leidt tot afname van verwerkingskosten van €160.000.

Tonnage Realisatie 2021 t/m september

21.135

Realisatie 2022 t/m september

20.776

Begroting 2022 t/m september

23.300

Begroting 2022

29.642

Later gemaakte keuzes binnen de gemeente Son & Breugel (GFT-contract Attero en gemeenten, transport & overslag van GFT en restafval in Son) leiden tot een positief resultaat ten opzichte van de begroting 2022 van €63.000.

3.5 Indirecte Kosten De indirecte kosten blijven €92.000 onder begroting 2022. De toetreding van Son & Breugel per 2022 genereerde €177.000 extra dekking, gecreëerd voor de indirecte organisatie. Een deel van deze dekking wordt gebruikt voor extra capaciteit ten behoeve van Informatiemanagement en vervanging van Projecten & Advies. Ook is er binnen de organisatie een tweede opzichter milieustraten werkzaam sinds begin 2022. Dit door onder andere uitbreiding van vijf naar zeven milieustraten. Blink stuurt maandelijks op forecast en/of begroting 2022. Daarin vinden er, onderling, beperkte wijzigingen plaats in de opgenomen functies van de begroting 2022. De fee wordt conform begroting 2022 doorbelast naar de gemeenten. De uiteindelijke afrekening 2022 vindt plaats na afronding van het boekjaar 2022, nadat de werkelijke gerealiseerde kosten bekend zijn.

3.6 Projectkosten Blink Blink heeft eind vorig jaar één van de twee waterstofvoertuigen tijdelijk teruggegeven aan PreZero Nederland. In de realisatie zijn dus alleen de kosten van 1 waterstofvoertuig opgenomen. De totale kosten tot en met het derde kwartaal 2022 zijn €108.000. In de fase van het opstellen van de begroting is rekening gehouden met verhoogde exploitatiekosten van €75.000 per jaar. In verband met het huidige evaluatieonderzoek is de inzet van onderzoeksbureau Berenschot en AKD verlengd tot en met het eerste kwartaal 2022. Deze kosten (ca €65.000) zijn destijds niet in de begroting 2022 opgenomen en zullen dus leiden tot een begrotingsoverschrijving van de post projecten.

3.7 Kosten buiten begroting De totale kosten buiten begroting zijn €125.000. Dit zijn de kosten voor de gemeente Son & Breugel voor investering van bordestrappen, aanschaf van milieupassen en pda voor op de milieustraat. In totaal €46.000. En een kostenpost voor de ontwikkeling van de website van Blink die gepland stond voor 2021. Een bedrag van €7.500. Tevens is de uitzet en aanschaf van de papiercontainers Laarbeek als kosten buiten begroting opgenomen: een totale kostenpost van €70.000. 18

19

4. GRAFISCHE WEERGAVE FINANCIEEL RESULTAAT Q3 2022

Kosten per kostencomponent (x €1.000) ytd R22

B22 ytd

6.000 5.394

5.000 4.257

4.429

4.344

Kosten x €1.000

4.000

3.000 2.429

2.394

2.521

2.147

2.000 1.481 864

1.000

1.380

866

182

0

Personeelskosten

Materieelkosten

Overige k osten

Werk derden

Verwerking & Transport

Indirecte kosten & Fee

113

Projectkosten

Overall analyse De totale exploitatiekosten, met uitzondering van verwerking en transport, liggen €150.000 boven begroting 2022. Dit door stijgende brandstofkosten, reparatie, onderhoud, schade en verhoogde inkoopprijzen van inzamelmiddelen. Een bedrag van €330.000. Een positief resultaat op directe en indirecte personeelslasten van €180.000. Het positieve resultaat van €729.000 (uitgezonderd buiten begroting) wordt voornamelijk gerealiseerd door afname van verwerkingskosten op de milieustraten. 20

21

5. GRAFISCHE WEERGAVE FORECAST FINANCIEEL RESULTAAT 2022 Naar aanleiding van de cijfers tot en met het derde kwartaal, is de verwachting dat de totale kosten €996.000,- onder begroting 2022 blijven tot en met einde jaar 2022. De belangrijkste redenen hiervoor zijn: • toename van productiviteit van personeel (-€115.000); • stijging van materieelkosten door verhoogde brandstofprijzen (€300.000); • afname van directe kosten en inhuur door afname van diensten (€125.000); • structurele afname van aangeleverde tonnages op de milieustraten. Wanneer deze trend zich • blijft voortzetten blijven de verwerking- en transportkosten -€1.100.000 onder de begroting 2022; • Overhead. Extra dekking door toetreding Son en Breugel is deels ingevuld. Daarnaast zijn er op dit moment drie vacatures die ingevuld moeten worden (-€150.000); • Overige resultaten op post onvoorzien en taakstelling (-€56.000).

FORECAST Kosten per kostencomponent (x €1.000) ytd F22

B22

8.000 7.035

7.000

6.000

6.030

5.935

5.915

Kosten x €1.000

5.000

4.000 3.361

3.179

3.211

2.879

3.000

2.000

1.743

1.868

1.135 1.135

1.000 150

0

22

Personeelskosten

Materieelkosten

Overige k osten

Werk derden

Verwerking & Transport

Indirecte kosten & Fee

210

Projectkosten

116

0

Post onv oorzien / taakstelling

23

Verhoging van de productiviteit van personeel In de begroting 2022 is rekening gehouden met een productiviteit van 77,5%. Tot en met het derde kwartaal 2022 is de productiviteit ca 83,6%. Dit is ongeveer gelijk aan 2021. Dit mede door het terugdringen van het ziekteverzuim. Deze effecten resulteren in een gemiddeld gerealiseerd tarief wat €0,91 lager ligt dan de begroting 2022. Een positief financieel resultaat tussen de €80.000 en €100.000. Optimalisatie inzet materieelpark ten behoeve van inzameling en BOR-taken Door opname van nieuwe dienstverlening in bestaande routes gaan ook de draaiuren per inzamelvoertuig omhoog. Dit zou moeten leiden tot een daling van uurtarieven; door de sterke stijging van de gas- en olieprijzen en het steeds verder verouderde materieelpark, leidt dit echter tot een omgekeerd effect van de uurtarieven. Calculaties waarbij de stijgende brandstofprijzen niet meegenomen worden, leiden tot een lichte stijging van het tarief van de inzamelvoertuigen. Afname van op- en overslagkosten restafval van gemeente Helmond De gemeente Helmond heeft per 1/1/2021 een nieuw afvalbeleid. Het terugdringen van het restafval is daarbij één van de speerpunten. De behaalde inzamelresultaten 2020 en 2022 tonen aan dat het restafval enorm is afgenomen.

2020

2022

Verschil

Blink

Gemeente

13.267

8.432

-4.835

€ -120.875

€ -396.422

6.638

6.994

356

€ 23.140

€-

1.304

2.390

1.086

€-

€ -108.600

1.434

2.066

632

€ 30.000

€ -137.776

22.643

19.882

-2.761

€ -67.735

€ -642.798

Rest Transport & overslag Blink, vewerking via gemeente

GFT Verwerking & transport via Blink

Papier Verwerking via Kappa (obv €100,-/ton)

PMD

6. KOSTENREDUCTIES 2022 Bij het opstellen van de begroting 2022 (definitief vastgesteld op 30 juni 2021), heeft Blink rekening gehouden met een aantal te behalen kostenreducties: • • • •

verhoging van de productiviteit van personeel door; • optimalisatie van inzamelroutes; • terugdringen ziekteverzuim; optimalisatie inzet materieelpark ten behoeve van inzameling en BOR-taken; afname van op- en overslagkosten restafval van gemeente Helmond; reductie door optimalisatie milieustraten; • transport milieustraten in eigen beheer; • verhogen containervolumes op milieustraten; • robuustere bedrijfsvoering.

Aanpassingen van gemeentelijk beleid hebben de afgelopen jaren ook geleid tot het sterk terugdringen van verwerkings- en transportkosten op de milieustraten van Helmond, Asten-Someren en Deurne. Deze reducties zijn in de jaren 2020-2021 behaald en gerapporteerd. Omdat deze reducties een structureel karakter hebben, worden die slechts gerapporteerd in de kwartaaltoelichting van de betreffende gemeenten. 24

Zakken via Blink, inzamelvergoeding via gemeente

Totaal

Tot en met het derde kwartaal 2022 is een positief resultaat behaald van ca €700.000. Dit resultaat valt voor een groot gedeelte direct toe aan de gemeente. De totale inzameluren over beide jaren liggen op hetzelfde niveau. Reductie door optimalisatie milieustraten Tot op heden zijn er in 2022 nog geen resultaten behaald binnen de milieustraten, anders dan een afname van aangeleverde tonnages. Door het verhogen van de containervolumes stijgen wel de tonnages per afgevoerde container, maar door het tekort aan chauffeurs (om diverse redenen) wordt veel capaciteit ingehuurd. De bezettingsgraad van eigen voertuigen is daardoor lager. Daarnaast is er een aanpassing geweest op de Blink milieustraten waarbij een deel van het grof restafval als zijnde huishoudelijk restafval aangeleverd wordt. Dit leidt tot een gunstig resultaat binnen de verwerkingskosten van de milieustraten. Tot en met het derde kwartaal is dit ongeveer 230 ton. Voorheen werd dit afgerekend tegen het verwerkingstarief van grof afval. In totaal ca. €47.000. De totale kosten nu zijn 230 ton x transport en overslag (€26/ton) via Blink en voor verwerking (ca. €80/ton) via Attero (rechtstreeks naar gemeenten). Een besparing van €24.000. 25

7. O NTWIKKELINGEN AFVALBRANCHE 2022-2023 De afgelopen periode is de wereld opgeschrikt door de oorlogssituatie in OostEuropa. Door deze situatie heeft de afvalbranche te maken met stijgende olie- en brandstofprijzen, waarvan de eerste effecten inmiddels zichtbaar zijn binnen de exploitatie van Blink. Stijgende literprijzen voor het inzamel- en reinigingsmaterieel Jan 2021 €1,02 Juli 2021 €1,14 Jan 2022 €1,34 Mrt 2022 €1,72 Jun 2022 €1,74 Sep 2022 €1,62 De gemiddelde brandstofprijs is €1,60 per liter. Het begrote brandstoftarief 2022 is €1,30 per liter. Dit is een stijging van bijna 57% ten opzichte van de literprijs begin 2021. Het totaal aantal getankte liters tot en met het derde kwartaal 2022 is ongeveer 410.000 ltr. Een stijging tussen de €110.000 - €120.000 tot en met het derde kwartaal 2022. Stijgende inkoopprijzen pmd-zakken Per maart 2022 zijn de inkoopprijzen van zakken ten behoeve van pmd-afval gestegen met 23,8% van €0,042 naar €0,052 per zak. Dit resulteert in extra kosten over de maanden maart t/m september 2022 van €52.000.

26

27

RAPPORTAGE INGEZAMELDE AFVALSTROMEN T/M Q3 2022 Ingezamelde tonnages huis-aan-huis-inzameling per afvalstroom t/m september 2022.

Rest-afval

2022

2021

756

652

Asten

1.263

1.039

Deurne

1.878

1.650

Deurne

1.756

1.560

Gemert-Bakel

1.146

1.073

Gemert-Bakel

4.221

3.671

Heeze-Leende

707

627

Heeze-Leende

1.559

1.391

Helmond

9.173

8.432

Helmond

7.771

7.020

Laarbeek

961

860

Laarbeek

1.611

1.507

Nuenen

1.334

1.193

Nuenen

1.631

1.254

Someren

951

827

Someren

1.430

1.238

0

1.178

0

2.096

TOTAAL

16.906

16.492

TOTAAL

21.242

20.776

PMD-afval

2021

2022

Papier

2021

2022

Son en Breugel

Asten

389

370

Asten

577

Deurne

820

759

Deurne

0

0

1.375

1.317

Gemert-Bakel

838

789

Heeze-Leende

388

369

Helmond

2.100

2.066

Laarbeek

644

614

Nuenen

655

612

Someren

459

447

0

433

6.293

6.459

Son en Breugel

TOTAAL

Glas

28

GFT-afval

Asten

Son en Breugel

BIJLAGEN

2022

2021

2022

2021

Gemert-Bakel

472

717

630

Helmond

1.457

2.390

Heeze-Leende Laarbeek

1.121

1.001

Nuenen

955

795

Someren

646

562

0

665

6.848

7.832

Son en Breugel

TOTAAL

Totaal

2022

2021

Asten

366

322

Asten

3.351

2.855

Deurne

637

588

Deurne

5.091

4.557

Gemert-Bakel

670

603

Gemert-Bakel

8.250

7.453

Heeze-Leende

342

320

Heeze-Leende

3.713

3.337

Helmond

1.506

1.403

Helmond

22.007

21.311

Laarbeek

464

424

Laarbeek

4.801

4.406

Nuenen

613

559

Nuenen

5.188

4.413

Someren

379

364

Someren

3.865

3.438

0

359

Son en Breugel

0

4.731

4.977

4.942

56.266

56.501

Son en Breugel

TOTAAL

TOTAAL

29

INGEZAMELDE TONNAGES HUIS-AAN-HUIS-INZAMELING Rest-afval tonnages 2020

2021

2022

2019cum

2020cum

2021cum

2022cum

3.000

25.000

2.500

20.000

2.000

15.000

1.500 10.000

1.000

5.000

500 0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Tonnages cumulaitef

Tonnages per maand

2019

0

11

KG'S REST-AFVAL / INWONER T/m 3e kwartaal

2022

2021

2020

2019

60,6

66,7

83,7

78,7

GFT tonnages 2019

2020

2021

2022

2019cum

2020cum

2021cum

2022cum

3.500

20.000

2.500 2.000

15.000

1.500

10.000

1.000

5.000

500 0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Tonnages cumulatief

3.000 Tonnages per maand

KG'S GFT-AFVAL / INWONER

25.000

T/m 3e kwartaal

2022

2021

2020

2019

76,3

83,3

78,7

72,3

0

PMD tonnages

30

900 850 800 750 700 650 600 550 500 450 400

2020

2021

2022

2019cum

2020cum

2021cum

KG'S PMD-AFVAL / INWONER

2022cum 7.000

T/m 3e kwartaal

6.000 5.000 4.000 3.000 2.000

Tonnage cumulatief

Tonnages per maand

2019

2022

2021

2020

2019

24,0

25,1

22,5

20,2

1.000 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

0

31

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK Blink milieustraten Q3-2022 (tonnen en ritten) Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

32

Ton

2021 Rit

Ton

2022 Rit

Ton

Rit

2.568 0 176 14 83 91 201 458 0 0 449 0 150 22 9 84 128 4.038 1.451 43 1 170 25 103 620 383 136 1.838 1.480 4.227 163 0

715 0 38 8 29 58 102 70 0 23 165 0 23 23 20 22 94 1.335 74 210 17 44 40 95 207 217 98 181 134 246 128 24

2.518 0 162 22 86 88 0 376 0 0 402 0 136 20 10 115 110 3.506 822 53 1 163 17 102 564 512 111 1.716 1.552 4.013 206 0

623 0 35 28 26 76 0 35 0 19 138 0 24 25 20 29 76 1.074 36 229 23 53 34 92 190 217 68 160 128 235 148 22

4.476 0 133 6 82 101 0 766 110 0 642 422 155 31 17 227 185 4.804 1.681 47 6 244 18 181 849 401 108 2.050 2.868 3.436 313 0

1.108 0 31 4 24 76 0 155 22 22 232 18 22 36 30 80 97 1.708 59 216 70 77 29 160 300 345 62 163 95 183 218 2

0 55 29 186 0 0 0 0 0 19.382

0 143 22 59 0 0 0 0 0 4.664

0 41 0 162 0 0 0 0 0 17.588

0 130 0 49 0 0 0 0 0 4.042

3 37 0 263 0 0 0 0 0 24.664

2 149 0 65 0 0 0 0 0 5.860

33

Dashboard Gemeente:

Asten

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

34

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

7.220

16.817

2,33

7.159

16.721

2,34

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

335,5

781,4

80,0%

374,8

875,4

79,4%

67,2

24,8

77,1

25,2

Containers REST

Tonnage REST

6.000

140 120

5.000

100

4.000

80 3.000 60 2.000

40

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

20

jan.

febr.

mrt.

jan

feb

april

mrt

apr

mei

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

Totaal

KG (tonnen)

74

71

63

131

60

65

66

62

60

652

Containers

2.824

2.818

2.519

5.243

2.493

2.615

2.734

2.530

2.490

26.266

KG / container

26,1

25,2

25,2

25,0

23,9

25,0

24,1

24,5

24,2

24,8

35

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Asten

Asten

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

82,4

32,5

26,3

31,1

25,6

37,4

0,8

1,3

63,4

33,1

28,7

45,9

1,0

1,3

57,5

94,3

33,7

35,8

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

274

6

10

21

0

197

463*

83*

17*

14*

2*

302*

Container GFT

CMS

Tonnage GFT

7.000

180

Aantal containers

6.000

140

5.000

120

4.000

100

3.000

80 60

2.000

40

1.000 0

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT

20 jan.

febr.

jan

36

Hoeveelheid (*1.000kg)

160

feb

mrt.

mrt

april

apr

mei

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

nov.

okt

dec.

nov

Bezoekers MS tm 3e kw 2022

0

dec

Gratis

Totaal

KG (tonnen)

79

80

130

110

139

136

162

101

103

1.039

Containers

1.680

2.237

4.002

3.233

3.966

4.086

5.759

3.595

3.417

31.975

KG / container

47,1

35,7

32,6

34,1

35,0

33,2

28,1

28,0

30,0

32,5

307

521

486 457

Betalend

534 446

396

416

513

%

Aantal

Betalend

71%

4.363

Gratis

29%

1.754

Bezoekers

100%

6.117

287 278

1

136

163

2

3

216

4

173

133

158

157

167

173

5

6

7

8

9

10

11

12

37

Dashboard Gemeente:

Asten

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Asten / Someren Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

38

Ton 358 0 53 0 80 0 0 99 0 0 61 0 21 3 1 0 25 579 123 0 1 26 4 17 72 111 57 409 8 1.089 29 0 0 28 3 23 0 0 0 0 0 3.278

2021 Rit

Ton 134 0 12 0 27 0 0 17 0 6 28 0 3 5 4 0 18 272 4 0 5 9 9 16 22 69 31 44 1 67 18 7 0 46 2 9 0 0 0 0 0 885

439 0 46 3 84 0 0 82 0 0 56 0 24 3 2 18 26 569 108 0 1 31 4 19 84 227 43 464 0 912 46 0 0 26 0 25 0 0 0 0 0 3.340

2022 Rit

Ton 132 0 10 6 24 0 0 7 0 4 26 0 4 5 4 5 16 243 5 0 4 11 9 18 26 54 20 42 0 47 26 5 0 48 0 9 0 0 0 0 0 810

437 0 32 0 79 0 0 98 0 0 51 99 12 3 1 16 24 416 127 0 1 32 2 22 70 0 48 443 0 705 51 0 0 22 0 25 0 0 0 0 0 2.817

Rit 98 0 7 0 23 0 0 19 0 7 21 4 2 5 3 4 12 117 6 0 5 10 5 18 22 0 24 40 0 35 26 2 0 74 0 8 0 0 0 0 0 597

Het servicegebied van Blink in de Peelregio (ZuidoostBrabant) telt ongeveer 118.000 huisaansluitingen.

39

Dashboard Gemeente:

Deurne

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

40

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

13.825

32.437

2,35

13.764

32.471

2,36

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

239,6

562,3

67,7%

258,6

610,1

67,1%

77,3

29,8

85,1

29,5

Containers REST

Tonnage REST 250

7.000 6.000

200

5.000 150

4.000 3.000

100

2.000 50

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

jan.

febr.

mrt.

april

jan

feb

mrt

apr

KG (tonnen)

168

150

196

160

Containers

5.771

4.729

6.043

KG / container

29,1

31,7

32,4

mei

juni

mei

juli

aug.

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

jun

jul

Totaal

139

123

152

187

163

1.436

5.232

4.941

4.651

4.882

6.363

5.618

48.230

30,5

28,1

26,4

31,0

29,4

28,9

29,8

41

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Deurne

Deurne

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

64,1

39,2

15,0

32,1

24,2

0,0

0,4

1,4

25,1

33,6

26,3

0,0

0,3

1,7

20,7

66,9

43,0

24,0

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

711

17

32

48

0

509

718*

23*

26*

25*

0*

440*

Container GFT

CMS

Tonnage GFT

7.000

300

6.000

Aantal containers

5.000

200

4.000 150 3.000 100

2.000 1.000

50

0

0

jan.

febr.

mrt.

april

mei

juni

juli

aug.

sept.

okt.

nov.

dec.

Hoeveelheid (*1.000kg)

250

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT Bezoekers MS tm 3e kw 2022 Gratis

613

KG (tonnen)

jan

feb

111

106

mrt 203

apr 153

mei 262

jun

jul

234

189

aug 160

sep 142

okt 141

nov

dec

585

Totaal

976 865

Containers

2.497

2.532

4.969

3.716

6.272

5.928

5.186

4.553

4.106

39.759

KG / container

44,5

41,9

40,8

41,1

41,8

39,5

36,4

35,0

34,7

42,8

1

1032

957

2

3

758

4

980 972

802

1.701 1217

42

909

Betalend

966

5

1151

1268

6

7

828

1057

1081

1052

1081

8

9

10

11

%

Aantal

Betalend

45%

8.587

Gratis

55%

10.563

Bezoekers

100%

19.150

12

43

Dashboard Gemeente:

Deurne

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Deurne Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

44

Ton 254 0 43 8 0 0 0 111 0 0 50 0 13 8 1 0 24 481 0 1 0 47 7 20 94 0 30 36 104 618 33 0 0 14 4 26 0 0 0 0 0 2.028

2021 Rit

Ton 92 0 9 3 0 0 0 15 0 5 24 0 2 6 4 0 19 251 0 3 2 9 8 18 48 0 35 4 15 34 37 5 0 29 6 9 0 0 0 0 0 692

150 0 30 6 1 0 0 75 0 0 31 0 0 6 1 5 13 248 0 11 0 41 4 14 69 0 25 0 59 626 33 0 0 9 0 11 0 0 0 0 0 1.470

2022 Rit

Ton 39 0 6 7 1 0 0 7 0 3 15 0 0 8 3 1 10 122 0 39 4 11 8 13 36 0 22 0 9 33 32 3 0 36 0 3 0 0 0 0 0 471

179 0 28 4 0 0 0 92 0 0 34 0 0 7 2 11 23 230 10 8 0 32 1 20 67 0 20 0 70 366 34 0 3 10 0 15 0 0 0 0 0 1.265

Rit 39 0 7 2 0 0 0 18 0 5 9 0 0 9 4 2 16 91 1 26 3 10 3 18 19 0 10 0 8 19 19 0 2 38 0 2 0 0 0 0 0 380

Jaarlijks wordt er zo’n 105.000 ton aan grof en fijn huishoudelijk afval ingezameld, waarvan het meeste door PreZero duurzaam wordt verwerkt.

45

Dashboard Gemeente:

Gemert-Bakel

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

46

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

13.101

30.760

2,35

13.056

30.723

2,35

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

500,1

1.174,2

84,1%

594,9

1.399,8

83,2%

79,6

26,8

100,0

27,0

Containers REST

Tonnage REST 180

7.000

160

6.000

140

5.000

120

4.000

100

3.000

80 60

2.000

40

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

20 jan.

febr.

mrt.

april

mrt

mei

jan

feb

apr

KG (tonnen)

161

100

159

99

Containers

5.577

3.553

5.909

KG / container

28,9

28,2

27,0

juni

mei

juli

aug.

sept.

aug

okt.

sep

nov.

okt

dec

0

jun

jul

101

104

101

91

93

3.690

3.817

3.880

3.929

3.642

3.653

37.650

26,8

26,6

26,7

25,8

25,0

25,4

29,6

104

nov

dec.

Totaal 1.114

47

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Gemert-Bakel

Gemert-Bakel

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

159,1

Nb

22,7

35,5

26,1

57,1

2,3

1,5

116,2

36,3

28,4

60,1

7,0

1,7

138,8

181,3

Nb

41,2

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

601

6

97

11

0

407

923*

25*

104*

8*

2*

640*

CMS

Tonnage GFT

1

800

1

700

Aantal containers

1

600

1 1

500

1

400

0

300

0

200

0

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT

100

0 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

Container GFT

jan.

febr.

jan KG (tonnen)

293

mrt.

feb 242

april

mrt 421

mei

apr 361

juni

mei 677

juli

jun 518

aug.

jul 411

sept.

aug 383

okt.

sep 365

nov.

okt

dec.

nov

Bezoekers MS tm 3e kw 2022

0

dec

Gratis

1064

Totaal 3.671

1136

1213 960

Containers KG / container

48

Betalend

462

406

1

2

625 3

1026

890

812

921

5

6

1108 1190

%

Aantal

Betalend

57%

10.743

Gratis

43%

8.072

Bezoekers

100%

18.815

996

1160

481 4

1117

1011

930

7

8

9

1307

10

11

12

49

Dashboard Gemeente:

Gemert-Bakel

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Gemert-Bakel Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

50

Ton 975 0 37 0 0 91 201 100 0 0 138 0 43 6 2 64 42 1.459 927 0 0 44 5 30 198 127 26 0 1.345 797 49 0 0 6 10 62 0 0 0 0 0 6.781

2021 Rit 243 0 7 0 0 58 102 15 0 5 42 0 9 5 4 17 32 397 56 0 3 9 6 26 64 51 15 0 116 33 35 6 0 36 6 23 0 0 0 0 0 1.421

Ton 910 0 42 5 1 88 0 85 0 0 131 0 63 5 2 69 31 1.317 328 0 0 39 3 33 174 119 22 0 1.493 959 66 0 0 2 0 54 0 0 0 0 0 6.040

2022 Rit 204 0 8 5 1 76 0 7 0 6 36 0 11 5 4 17 23 333 16 0 3 9 3 28 54 56 12 0 119 60 37 6 0 8 0 18 0 0 0 0 0 1.165

Ton 697 0 20 0 0 101 0 95 0 0 112 52 26 6 3 55 34 764 211 0 0 33 1 31 140 97 26 0 894 524 57 0 0 0 0 46 0 0 0 0 0 4.025

Rit 134 0 4 0 0 76 0 17 0 4 28 2 5 4 4 14 26 181 10 0 4 10 3 28 39 47 17 0 65 29 31 0 0 0 0 14 0 0 0 0 0 796

Onder beheer van Blink vallen een vijftal milieustraten. Op de milieustraat kunnen diverse grondstoffen apart ingeleverd worden.

51

Dashboard Gemeente:

Heeze-Leende

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

52

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

6.856

16.243

2,37

6.791

16.152

2,38

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

279,7

662,7

81,6%

303,1

721,0

81,5%

51,5

23,8

56,1

25,8

Containers REST

Tonnage REST

4.000

100

3.500

90 80

3.000

70

2.500

60

2.000

50 40

1.500

30

1.000

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

20

500

10

0

0

jan.

febr.

jan

mrt.

feb

april

mrt

mei

apr

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

Totaal

KG (tonnen)

93

66

86

66

67

53

69

83

46

627

Containers

3.487

2.547

3.403

2.654

2.720

2.522

2.795

3.526

2.659

26.313

KG / container

26,6

25,7

25,3

24,8

24,7

20,8

24,6

23,4

17,2

23,8

53

Dashboard Gemeente:

Heeze-Leende

GFT - HAH-INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

114,2

32,2

0,0

120,8

34,0

0,0

Container GFT

Tonnage GFT

8.000

250

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

7.000

Aantal containers

6.000 5.000

150

4.000 100

3.000 2.000

Hoeveelheid (*1.000kg)

200

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

30,3

26,3

51,4

6,1

0,0

0,0

32,6

28,4

58,8

6,4

0,0

0,0

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

387

4

19

13

0

4

575*

21*

24*

24*

1*

2*

50

1.000 0

jan.

febr.

mrt.

april

jan

feb

mrt

apr

mei

mei

juni

juli

aug.

jun

jul

sept.

aug

okt.

sep

nov.

okt

dec.

nov

0

CMS

dec

Totaal

KG (tonnen)

98

91

196

142

193

225

154

158

135

1.391

Containers

2.459

2.580

6.151

4.041

5.188

6.802

5.537

5.738

4.705

43.201

KG / container

39,7

35,2

31,8

35,2

37,1

33,1

27,8

27,5

28,6

32,2 * Aantal is voor volledig jaar 2021.

54

55

Dashboard Gemeente:

Helmond

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

41.418

92.627

2,24

41.077

92.423

2,25

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

429,8

961,1

64,7%

359,5

808,9

52,7%

151,7

24,0

170,0

23,9

Containers REST 35.000

800

30.000

700 600

25.000

500

20.000

400

15.000

300

10.000

200

5.000 0

KG (tonnen) Containers KG / container

56

Tonnage REST

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

100 jan.

febr.

mrt.

april

jan

feb

mrt

apr

612

592

mei

mei

juni

juli

aug. sept.

jun

jul

722

665

aug

sep

okt.

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

Totaal

525

5.571

24.063 23.352 24.938 23.134 30.284 30.112 28.469 23.763 23.715

231.830

25,4

25,3

618

24,8

573

24,8

735

24,3

24,0

23,4

530

22,3

22,1

24,0

57

Dashboard Gemeente:

Helmond

GFT - HAH-INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

101,0

19,3

3,2

106,7

21,4

0,0

Tonnage GFT

60.000

1200

50.000

1000

40.000

800

30.000

600

20.000

400

10.000

200

0

jan.

febr. mrt.

april

mei

juni

juli

aug. sept.

okt.

nov.

dec.

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING Hoeveelheid (*1.000kg)

Aantal containers

Container GFT

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

29,8

20,2

34,4

5,7

1,2

82,5

29,6

21,2

25,6

5,9

0,0

0,5

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

2.848 1.651

420

0

431

0

7.777*

466*

0*

572*

0*

0

CMS

KG (tonnen) Containers KG / container

jan

feb

638

509

mrt

apr

mei

jun

jul

823

781

aug

sep

okt

nov

dec

Totaal

745

7.020

33.561 29.393 46.580 39.994 40.014 40.111 41.272 48.522 43.583

363.030

19,0

17,3

966

20,7

840

21,0

864

21,6

20,5

18,9

855

17,6

17,1

Vervangen Containers

6.032*

19,3 * Aantal is voor volledig jaar 2021.

58

59

Dashboard Gemeente:

Helmond

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Helmond Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

60

Ton

2021 Rit

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2022 Rit

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

1.774 0 16 0 0 0 0 264 110 0 273 91 57 7 6 103 53 1.992 635 0 4 77 7 62 316 152 1 0 1.789 242 88 0 0 0 0 102 0 0 0 0 0 8.223

Rit 510 0 4 0 0 0 0 49 22 0 117 5 7 8 9 49 11 929 13 0 35 18 8 54 140 217 3 0 20 15 99 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 2.367

Blink is menige jaren actief binnen de afvalbranche. Wij verzorgen de afvalinzameling voor verschillende gemeenten.

61

Dashboard Gemeente:

Laarbeek

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

62

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

9.670

22.805

2,36

9.492

22.523

2,37

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

412,0

971,6

80,6%

474,8

1.126,6

79,8%

80,0

29,0

95,7

31,3

Containers REST

Tonnage REST

7.000

180 160

6.000

140

5.000

120

4.000

100

3.000

80 60

2.000

40

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

20 jan.

febr.

jan

mrt.

feb

april

mrt

mei

apr

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

Totaal

KG (tonnen)

102

84

89

87

69

101

169

78

82

860

Containers

3.287

2.928

2.894

2.833

3.026

3.240

5.873

2.795

2.808

29.684

KG / container

31,0

28,8

30,7

30,6

22,9

31,2

28,7

27,8

29,1

29,0

63

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Laarbeek

Laarbeek

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

88,1

39,5

39,7

36,3

24,8

58,5

0,3

1,5

82,7

39,6

26,8

69,2

0,3

1,6

93,3

90,3

43,8

57,9

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

2.809 17

24

18

0

304

595*

37*

20*

4*

493*

Container GFT

CMS

Tonnage GFT

7.000

300

6.000

200

4.000 150 3.000 100

2.000

Hoeveelheid (*1.000kg)

250

5.000 Aantal containers

Vervangen Containers

27*

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT

50

1.000

Bezoekers MS tm 3e kw 2022

0

0 jan.

febr.

mrt.

april

mei

juni

juli

aug.

sept.

okt.

nov.

Gratis

dec.

Betalend

KG (tonnen)

64

109

feb 97

mrt 176

apr 244

mei 186

jun

jul

183

167

aug 148

sep 197

okt

nov

dec

Totaal

2.594

2.235

4.097

5.845

4.445

4.538

4.542

4.291

5.607

38.194

KG / container

41,8

43,6

43,0

41,7

41,8

40,4

36,8

34,5

35,2

39,5

918

1

673

2

564 653

537

1.507

Containers

706

698

938

3

Aantal

Betalend

41%

6.422

Gratis

59%

9.188

Bezoekers

100%

15.610

628

777

jan

%

642

607

936

933

8

9

610

661

631

4

5

943

6

1201

7

1354

10

11

12

65

Dashboard Gemeente:

Laarbeek

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Laarbeek Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

66

Ton 482 0 30 0 1 0 0 71 0 0 87 0 29 2 2 20 23 894 244 25 0 24 4 17 101 37 15 698 0 983 23 0 0 6 6 35 0 0 0 0 0 3.861

2021 Rit

Ton 136 0 6 0 1 0 0 12 0 2 43 0 5 2 3 5 15 277 9 117 2 8 8 16 33 18 13 64 0 64 24 1 0 32 6 12 0 0 0 0 0 934

483 0 23 5 0 0 0 57 0 0 75 0 25 2 2 23 26 726 153 42 0 26 4 15 92 43 14 591 0 1.014 30 0 0 5 0 34 0 0 0 0 0 3.508

2022 Rit

Ton 125 0 5 6 0 0 0 7 0 3 32 0 5 2 3 6 19 230 7 190 3 11 7 14 32 21 11 56 0 61 35 3 0 38 0 12 0 0 0 0 0 944

451 0 20 1 0 0 0 76 0 0 44 25 25 2 2 17 18 509 186 39 0 23 2 14 73 38 8 399 0 678 31 0 0 5 0 18 0 0 0 0 0 2.703

Rit 117 0 4 1 0 0 0 14 0 2 18 1 3 3 3 5 12 145 8 190 8 10 4 13 21 15 3 31 0 36 16 0 0 37 0 5 0 0 0 0 0 725

In een aantal van de bij Blink aangesloten gemeenten is de reiniging van de openbare ruimte opgedragen aan Blink.

67

Dashboard Gemeente:

Nuenen

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

68

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

9.670

23.702

2,45

10.144

23.383

2,31

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

425,4

1.042,8

76,5%

451,8

1.041,5

76,1%

100,1

26,3

108,1

27,6

Containers REST

Tonnage REST

7.000

180 160

6.000

140

5.000

120

4.000

100

3.000

80 60

2.000

40

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

20 jan.

febr.

mrt.

april

mrt

apr

mei

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

jan

feb

Totaal

KG (tonnen)

116

102

115

102

105

100

105

118

160

1.023

Containers

4.315

3.696

4.066

3.914

4.005

3.729

4.056

4.645

6.553

38.979

KG / container

26,8

27,5

28,2

26,1

26,2

26,9

26,0

25,5

24,5

26,3

69

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Nuenen

Nuenen

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

70,6

29,0

33,9

34,7

31,4

44,7

0,0

1,7

108,4

37,4

34,4

54,8

0,0

1,6

102,2

81,2

31,9

32,1

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

519

8

119

44

0

426

428*

12*

187*

21*

2*

546*

Container GFT

CMS

Tonnage GFT 250

9.000 8.000

Aantal containers

6.000 150

5.000 4.000

100

3.000 2.000

Hoeveelheid (*1.000kg)

200

7.000

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT

50

1.000 0

Bezoekers MS tm 3e kw 2022

0 jan.

febr.

mrt.

april

mei

juni

juli

aug.

sept.

okt.

nov.

Gratis

dec.

Betalend

976

jan

70

feb

mrt

apr

mei

jun

jul

aug

sep

okt

nov

dec

Totaal

KG (tonnen)

102

100

149

134

162

223

143

121

112

1.245

Containers

2.637

2.760

4.922

4.333

5.164

8.220

5.534

4.928

4.502

43.000

KG / container

38,8

36,1

30,2

31,0

31,4

27,2

25,8

24,6

24,8

29,0

968 837

944

902 735

347

1

2

538

3

Aantal

Betalend

66%

8.444

Gratis

34%

4.323

Bezoekers

100%

12.767

701

659

357

849

873

%

414

374

427

461

463

4

5

6

7

8

365 9

577

10

11

12

71

Dashboard Gemeente:

Nuenen

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Nuenen Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

72

Ton 499 0 13 6 2 0 0 77 0 0 113 0 43 4 3 0 15 626 158 18 0 30 6 19 155 108 8 694 23 739 29 0 0 0 6 39 0 0 0 0 0 3.435

2021 Rit

Ton 110 0 4 5 1 0 0 11 0 5 28 0 4 5 5 0 10 138 5 90 5 9 9 19 40 79 4 69 2 48 14 5 0 0 2 6 0 0 0 0 0 732

535 0 21 3 0 0 0 77 0 0 109 0 25 4 3 0 14 646 232 0 0 27 3 21 145 123 7 662 0 503 32 0 0 0 0 39 0 0 0 0 0 3.230

2022 Rit

Ton 123 0 6 4 0 0 0 7 0 3 29 0 4 5 6 0 8 146 8 0 9 11 7 19 42 86 3 62 0 34 18 5 0 0 0 7 0 0 0 0 0 652

542 0 14 1 0 0 0 98 0 0 80 105 25 4 3 9 20 587 203 0 0 28 2 19 137 114 5 553 115 640 29 0 0 0 0 38 0 0 0 0 0 3.368

Rit 117 0 4 1 0 0 0 19 0 4 20 4 4 5 5 2 10 130 8 0 5 10 3 17 38 66 2 42 2 33 14 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 571

Blink draagt bij aan het realiseren van de ambities en doelstellingen van de deelnemende gemeenten en PreZero.

73

Dashboard Gemeente:

Someren

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

ALGEMEEN - INZAMELING

74

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

8.219

19.428

2,36

8.188

19.368

2,37

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

341,5

807,3

79,0%

381,3

902,0

78,5%

71,9

27,0

82,1

29,3

Containers REST

Tonnage REST

7.000

180 160

6.000

140

5.000

120

4.000

100

3.000

80 60

2.000

40

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

DASHBOARD

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

Someren

Gem. per jaar / per inwoner

20 jan.

febr.

jan

mrt.

feb

april

mrt

mei

apr

juni

mei

juli

jun

aug.

jul

sept.

aug

okt.

sep

okt

nov.

nov

dec.

dec

0

Totaal

KG (tonnen)

99

92

167

83

76

91

84

57

77

827

Containers

3.326

3.208

5.969

3.146

2.854

3.096

3.116

2.925

2.938

30.578

KG / container

29,9

28,6

28,0

26,5

26,5

29,5

26,9

19,6

26,2

27,0

75

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Someren

Someren

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

85,0

36,3

25,6

32,4

25,0

38,5

6,8

1,3

55,0

33,7

26,1

53,9

7,1

1,3

49,3

93,0

40,9

34,9

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

447

8

24

61

0

280

528*

22*

35*

22*

3*

360*

Container GFT

CMS

Tonnage GFT

7.000

300

6.000

Aantal containers

5.000

200

4.000 150 3.000 100

2.000

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT

50

1.000 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

250

jan.

febr.

mrt.

april

mei

juni

juli

aug.

sept.

okt.

nov.

dec.

Bezoekers MS tm 3e kw 2022

0

Gratis

405

jan

feb

mrt

apr

mei

jun

jul

aug

sep

okt

nov

dec

Totaal

KG (tonnen)

84

83

150

132

163

242

138

123

124

1.238

Containers

1.898

1.920

4.185

3.396

4.253

6.312

4.244

4.188

3.706

34.102

KG / container

44,2

43,1

35,8

38,9

38,4

38,3

32,5

29,4

33,5

36,3

641 385

646

76

528

1

446

455

519

2

3

4

551

562

Betalend

625

535

512

647

434

391

442

486

511

508

5

6

7

8

9

10

11

%

Aantal

Betalend

53%

5.391

Gratis

47%

4.838

Bezoekers

100%

10.229

12

77

Dashboard Gemeente:

Someren

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Someren Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

78

Ton 358 0 53 0 80 0 0 99 0 0 61 0 21 3 1 0 25 579 123 0 1 26 4 17 72 111 57 409 8 1.089 29 0 0 28 3 23 0 0 0 0 0 3.278

2021 Rit

Ton 134 0 12 0 27 0 0 17 0 6 28 0 3 5 4 0 18 272 4 0 5 9 9 16 22 69 31 44 1 67 18 7 0 46 2 9 0 0 0 0 0 885

439 0 46 3 84 0 0 82 0 0 56 0 24 3 2 18 26 569 108 0 1 31 4 19 84 227 43 464 0 912 46 0 0 26 0 25 0 0 0 0 0 3.340

2022 Rit

Ton 132 0 10 6 24 0 0 7 0 4 26 0 4 5 4 5 16 243 5 0 4 11 9 18 26 54 20 42 0 47 26 5 0 48 0 9 0 0 0 0 0 810

437 0 32 0 79 0 0 98 0 0 51 99 12 3 1 16 24 416 127 0 1 32 2 22 70 0 48 443 0 705 51 0 0 22 0 25 0 0 0 0 0 2.817

Rit 98 0 7 0 23 0 0 19 0 7 21 4 2 5 3 4 12 117 6 0 5 10 5 18 22 0 24 40 0 35 26 2 0 74 0 8 0 0 0 0 0 597

Blink werkt op het gebied van reiniging daar waar mogelijk samen met de regionale werkvoorzieningsschappen.

79

Dashboard Gemeente:

Son en Breugel

RESTAFVAL - HAH-INZAMELING + GHRA (MILIEUSTRAAT)

ALGEMEEN - INZAMELING

Q3

Aantal huishoudens

Aantal inwoners

Huishoudgrootte

7.377

17.552

2,38

Nb

Nb

Nb

Afval per inw. / jaar

Kg afval per huish/jaar

Bronscheiding

535,1

1.273,1

78,9%

Nb

Nb

Nb

112.7

Nb

Nb

Nb

Containers REST

Tonnage REST

1

250

1

200

1 150 1 100 0 50

0 0

Hoeveelheid (*1.000kg)

INZAMELING + OVERIGE DIENSTEN (Q3-2022)

Gewicht per container hah-inzameling

Aantal containers

DASHBOARD

Gem. per jaar / per inwoner

jan.

KG (tonnen)

febr.

mrt.

jan

feb

199

116

april

mrt 85

mei

apr 117

juni

mei 115

juli

jun 107

aug.

jul 115

sept.

aug 172

okt.

sep 152

nov.

okt

dec.

nov

dec

0

Totaal 1.178

Containers KG / container

80

81

Dashboard Gemeente:

Dashboard Gemeente:

Son en Breugel

Son en Breugel

GFT - HAH-INZAMELING

OVERIGEN PER JAAR / PER INWONER - INZAMELING

Gem. per jaar / per inwoner

Gewicht per container inzameling

Gem. per jaar / per inwoner GFT (grof / milieustraat)

PMD

Glas

Papier

Textiel

KCA

Overigen

159,2

Nb

21,4

33,0

27,2

50,5

4,5

1,5

125,1

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

CMS

Tonnage GFT

1

350

Vervangen Containers

Ingenomen Containers

Repareren Containers

Nieuwe Chip

Overigen

Passen MS

1

300 250

14

0

89

166

360

17

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

Nb

1

200 1 150 0

100

0

50

0

0 jan.

febr.

mrt.

april

mei

juni

juli

aug.

sept.

okt.

nov.

Hoeveelheid (*1.000kg)

Aantal containers

Container GFT

* Aantal is voor volledig jaar 2021.

BEZOEKERS MILIEUSTRAAT Bezoekers MS tm 3e kw 2022 Gratis

dec.

691 736

KG (tonnen) Containers KG / container

82

jan

feb

155

148

mrt 295

apr 235

mei 296

jun

jul

267

248

aug 229

sep 223

okt

nov

dec

Totaal

547

676

Betalend

669

655

579

420

%

Aantal

Betalend

49%

5.990

Gratis

51%

6.173

Bezoekers

100%

12.163

568 449

2.096 727

530

492

1

2

3

568

634

4

5

518

6

643

7

739

8

782 540

9

10

11

12

83

Dashboard Gemeente:

Son en Breugel

INGEZAMELDE TONNAGES MILIEUSTRATEN BLINK

Son en Breugel Q3-2022 Totaal Q3 2020 Afvalsoort A/B hout Afgewerkte olie Asbest Banden Bedrijfsafval Bedrijfsafval werf Bladafval Bruin en witgoed Cartridges C-Hout Compostering Dakleer Frituurvet Gasflessen Gips Glas, vlak glas Grof huisvuil Grond Incontinentiemateriaal Kadavers KCA KCA opbrengst Matrassen Metalen Papier PMD Puin gemengd Puin schoon Snoeihout Harde kunststoffen (gemengd) Tempex (piepschuim) Tetra (Drankenkartons) Textiel, kleding Harde kunststoffen (tuinmeubelen) Vloerbedekking Kleding BSA Bladgras Grof huisvuil niet recyclebaar Gasontladingen TL-lampen

84

Ton

2021 Rit

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2022 Rit

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ton 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

396 0 4 0 3 0 0 44 0 0 47 49 9 1 1 16 14 305 310 0 0 18 2 14 46 0 1 654 0 282 25 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 2.263

Rit 93 0 1 0 1 0 0 19 0 0 19 2 1 2 2 4 10 115 13 0 10 9 3 12 21 0 3 50 0 16 13 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 424

Blink wil duurzaam verbindend naar een circulaire economie en een kwalitatief hoogstaande participatieve samenleving.

85

Adres Gerstdijk 1 5704 RG Helmond

Contact Klantenservice: 0800 - 0492 E-mail: klantenservice@mijnblink.nl Website www.mijnblink.nl

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12181229/1