CConstaterende datHaarlem
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 2 Delftplein PvEL

gemeenteraad 18 juli 2024, gemeente HaarlemBij agendapunt: Delftplein - Programma van Eisen van de Leefomgeving (PvEL)18.963 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 3 van 3

1.570 790 710

3.070

710 500 660 610

2.480

2.510 3.510

9.808

Opp. bovenste bouwlaag 2.890 met terugliggende 2.260 gevelllijn

150 130 100

380

Aantal bouwlagen per programma

Sociaal 1 1Midden klein 1Midden groot 1

480 310 450 430

1.670

60,17% 19,20% 20,63%

3 6 4 3

50 50 60 55

1 1 1 1

Fase 2

2.510 3.510 2.890 2.260

2.008 Sociaal 24,00 2.808 Sociaal 33,60 Midden groot 2.312 26,60 1.808 Midden klein 22,40 8.936 106,60

23.430

18.744

11.170

Totale footprint tbv parkeeroplossing, fietsgarage etc.

Principe bouwlaag en atriumlaag

223,30

Ziegler | Branderhorst

110

63 63 75 69

Categorie

50 17,28 50 24,19 60 19,15 55 16,13 76,75 160,78

200,97

40 56 38 32

166

349

Normatief Gereduceerd 4,73 29,75 6,21 34,50 9,18 51,00 4,59 28,90 24,71 144,15

22,37 26,08 38,56 21,73 108,73

6,00 8,40 5,70 4,80 24,90

5,40 7,56 5,13 4,32 22,41

30,00 42,00 32,30 27,20 131,50

22,68 31,75 24,28 20,45 99,16

52,35

47,12

275,65

207,89

5,25 6,90 10,20 5,10 27,45

1.570 0 790 710

200 200

600 0 650 400

2.510 3.510 2.890 2.260

2.008 Sociaal 2.808 Sociaal 2.312 Midden groot 1.808 Midden klein

16.290

3.070

400

1.650

11.170

8.936

34.015

6.600

600

3.385

23.430

18.744

Totaal:

24% 34% 23% 19%

100%

63 63 75 69

50 50 60 55

40 56 38 32

166

349

Categorie

Aandeel 60,17% 19,20% 20,63%

Deelauto's

8,04

Aandeel

E 120 0,4 F 168 0,4 56 Totaal 38 programma 114 0,4 *excl atrium G ,vormfactor 0,8 *excl atrium vormfactor 0,8 32 H 96 0,4 Voorzieningen Atrium BVO Wonen BVO (m2) Wonen GOFase (m2)2 Totaal Footprintlaag 498 166 BVO BVO (m2) (m2) totaal totaal Categorie Aandeel opp BVO (m2) opp GO (m2) Woningen BVO (m2) 3.725 775 500 2.450 1.960 Midden klein 19% 69 55 35 Tot. 1.047 349 5.590 1.885 200 575 2.930 2.344 Sociaal 25% 63 50 46 4.300 0 0 4.300 3.440 Sociaal 37% 63 50 68 4.110 870 660 2.580 2.064 Midden groot 19% 75 60 34 17.725 3.530 200 1.735 12.260 9.808 100% 183

Sociaal Midden klein Midden groot

Bijlage 9 Overzicht cijfers proefverkaveling

24% 21,60 34% 30,24 23% 23,94 19% 20,16 100% 95,94

Resultaat: Totaal programma 40

4.880 3.510 4.530 3.370

TOTAAL

PP totaal RNET reductie 10%

Sociaal 60,17% Fietsparkeren Midden klein 19,20% Midden groot 20,63% Blok Aantal fiets pp bewoners Opp regulier (400mm) (80%) Opp breder (500mm) (15%) Opp extra (1000mm) (5%) Opp fiets pp bewoners (m2) A 105 0,4 0,5 1,0 46,73 B 138 0,4 0,5 1,0 61,41 C 204 0,4 0,5 1,0 90,78 D 102 0,4 0,5 1,0 45,39 Fase 1 549 0,4 0,5 1,0 244,31

183

100%

2.008 Sociaal 24% 63 2.808 Sociaal 34% 63 2.312 Midden groot 23% 75 1.808 Midden klein 19% 69 Bouwlaag BVO400 Atriumlaag BVO Setbacklaag BVO Garagelaag Programma Woonlaag volledig Woonlaag setback 16.290 3.070 1.650 11.170 8.936 100% Footprint BVO (m2) (m2) (m2) (m2) (aantal) laag 5,0 775 650 3 1 34.015 6.600 600 3.385125 23.430500 18.744 1 6,0 1.885 650 115 430 1 4 1 8,0 620 380 1 6 1 5,0 870 700 165 480 1 3 1 3.530 2.620 405 1.790 Categorie Aandeel Totaal: 3.510 Opp. footprint tbv 4.530 parkeeroplossing, 3.370 fietsgarage etc.

E F G H

Totaal:

*excl atrium vormfactor 0,8 Voorzieningen Atrium BVO Wonen BVO (m2) Wonen GO (m2) Footprintlaag BVO (m2) (m2) totaal totaal Categorie Aandeel opp BVO (m2) opp GO (m2) Woningen BVO (m2) 3.725 775 500 2.450 1.960 Midden klein 19% 69 55 35 5.590 1.885 200 575 2.930 2.344 Sociaal 25% 63 50 46 4.300 0 0 4.300 3.440 Sociaal 37% 63 50 68 4.110 870 660 2.580 2.064 Midden groot 19% 75 60 34

17.725

Totaal aantal Bouwlagen Blok A TOTAAL B C D

1.570 0 790 710

*excl atrium ,vormfactor 0,8

per laag 1Invulbaar: Indeling Blokken 4.880 1.570 1 1 1

*excl atrium

,vormfactor 0,8 *excl atrium vormfactor 0,8 Bewoners Bezoekers Voorzieningen Atrium BVO Wonen BVO (m2) Wonen GO (m2) Footprintlaag BVO (m2) (m2) totaal totaal Categorie Aandeel opp BVO (m2) opp GO (m2) Woningen BVO (m2) Normatief reductie Deelmobiliteit 20% Normatief 3.725 775 500 Blok 2.450 1.960 RNET Midden klein 10% 19% 69 reductie 55 35 24,50 22,05 17,64 5.590 1.885 200 575 A 2.930 2.344 Sociaal 25% 63 50 46 B 27,60 24,84 19,87 4.300 0 0 4.300 3.440 Sociaal 37% 63 50 68 40,80 Midden groot 36,72 29,38 4.110 870 660 C 2.580 2.064 19% 75 60 34 23,80 21,42 17,14 17.725 3.530 200 1.735 D 12.260 9.808 100% 183 Fase 1 116,7 105,0 84,02

Totaal BVO

Principe bouwlaag en atriumlaag

Totaal programma Totaal BVO

Autoparkeren

Totaal programma

Aantal bouwlagen per programma

TOTAAL

oonlaag setback

riumlaag

Totaal aantal Bouwlagen

Opp. footprint tbv parkeeroplossing, fietsgarage etc.

Aantal fiets pp bezoekers Opp buiten (800mm) (100%) Opp fiets pp bezoekers (m2) 17,5 1,5 26,25 23,0 1,5 34,50 34,0 1,5 51,00 17,0 1,5 25,50 91,5 1,5 137,25

0,5

1,0

53,40

20,0

1,5

30,00

0,5 0,5 0,5

1,0 1,0 1,0

74,76 50,73 42,72 221,61

28,0 19,0 16,0 83,0

1,5 1,5 1,5 1,5

42,00 28,50 24,00 124,50

465,92

174,5

261,75

Ziegler | Branderhorst

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14385441/2