CConstaterende datHaarlem
Koppel je AI →
Document · PDF

2 Bijlage 1 NV SRO Jaarverslag 2024

commissie Bestuur 11 september 2025, gemeente HaarlemBij agendapunt: Resultaat deelnemingen 2024 (FR)18.951 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 3

Gezien de activiteiten van SRO heeft informatiebeveiliging vanuit de perspectieven continuïteit, fraude en privacy en daarmee samenhangende reputatie een hoge prioriteit. Tijdens de dagelijkse bedrijfsvoering vinden controles plaats om vast te stellen of gewerkt wordt volgens de daarover gemaakte afspraken, waaronder de diverse protocollen voor informatie- beveiliging. Daarnaast worden de kwaliteit en naleving van de getroffen beheersingsmaatregelen periodiek beoordeeld. Periodiek wordt de beheersing van informatiebeveiliging getoetst, zowel via interne als externe audits.

- 38 -

NV SRO

Vooruitzichten Het jaar 2025 zal in het teken staan van uitvoering geven aan ons strategische plan. Het jaar 2024 is met een positief resultaat afgesloten een we zien het komende jaar met vertrouwen tegemoet. We zijn verheugd met onze bestaande opdrachtgevers en aandeelhouders en kijken uit naar de samenwerking de komende jaren. De financiële vooruitzichten zijn goed. We werken voor tien gemeenten en dat geeft een solide basis. De verwachtingen voor onze activiteiten zijn goed en we blijven vernieuwen. Als maatschappelijke organisatie streven we naar een duurzame maatschappelijk impact. Niet alleen nu maar ook in de toekomst. De vooruitzichten voor SRO zijn goed, waardoor we ook op langere termijn voor onze opdrachtgevers en aandeelhouders een bloeiend maatschappelijk leven in de gemeenten kunnen realiseren. Dit doen we door het bevorderen van vitaliteit, beweging en gezondheid in de omgeving waarin mensen wonen, werken en leven; zowel binnen als buiten. Wij bedanken alle stakeholders, onze medewerkers, klanten, opdrachtgevers, aandeelhouders en al onze andere relaties voor hun bijdrage aan het succes van SRO, niet enkel in het afgelopen jaar maar in alle jaren vanaf onze oprichting.

Amersfoort, 9 mei 2025

M.C. Bloemsma Directeur/Bestuurder

- 39 -

GECONSOLIDEERDE JAARREKENING 2024

NV SRO (in duizenden euro's) 1 GECONSOLIDEERDE BALANS PER 31 DECEMBER 2024 (voor resultaatbestemming)

31 december 2024

31 december 2023

ACTIVA Vaste ac@va Materiële vaste ac$va Financiële vaste ac$va

(1) (2)

8.799 55

7.613 76 8.854

7.689

VloAende ac@va Voorraden Onderhanden projecten Vorderingen Liquide middelen

(3) (4) (5)

134 5.977 14.990 19.582

- 41 -

142 2.650 8.911 25.344 40.683

37.047

49.537

44.736

NV SRO (in duizenden euro's)

31 december 2024

31 december 2023

PASSIVA Groepsvermogen

(6)

Eigen vermogen Aandeel van derden in het groepsvermogen

14.868

13.499

963

990 15.831

14.489

Voorzieningen

(7)

16.642

16.069

Kortlopende schulden

(8)

17.064

14.178

49.537

44.736

- 42 -

NV SRO (in duizenden euro's) 2

GECONSOLIDEERDE WINST-EN-VERLIESREKENING OVER 2024

2024

NeAo-omzet Overige bedrijfsopbrengsten

(9) (10)

Som van de bedrijfsopbrengsten

2023

58.464 38.168

46.946 34.876

96.632

81.822

Kosten Kosten projecten Kosten exploita$e en andere externe (11) kosten (12) Personeelskosten (13) Afschrijvingen Algemene beheerskosten

17.859

10.445

43.464 29.984 1.088 2.263

39.515 27.145 930 1.783

Som van de bedrijfskosten

94.658

79.818

Bedrijfsresultaat

1.974

2.004

479

135

2.453

2.139

-507

-495

1.946

1.644

Financiële baten en lasten Resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening voor belas@ngen Belas$ngen resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening

(14)

Buitengewone baten Aandeel van derden in het groepsresultaat

71

-

-248

-296

Resultaat na belas@ngen

1.769

1.348

- 43 -

NV SRO (in duizenden euro's) 3

GECONSOLIDEERD KASSTROOMOVERZICHT 2024

Het kasstroomoverzicht is opgesteld volgens de indirecte methode. 2024

2023

Kasstroom uit opera@onele ac@viteiten Bedrijfsresultaat

1.974

2.004

Aanpassingen voor: Afschrijvingen Muta$e voorzieningen

1.088 573

930 3.088

Veranderingen in het werkkapitaal: Muta$e voorraden Muta$e onderhanden projecten Muta$e vorderingen Muta$e kortlopende schulden

8 -3.328 -6.076 2.885

-10 -195 -2.115 2.914

Kasstroom uit bedrijfsopera$es

-2.876

Ontvangen interest Vennootschapsbelas$ng Buitengewone baten Aandeel van derden in het groepsresultaat

479 -507 71 -248

Kasstroom uit opera$onele ac$viteiten

6.616 136 -495 -296

-205

-656

-3.081

5.961

Kasstroom uit investeringsac@viteiten Investeringen in materiële vaste ac$va Desinvesteringen materiële vaste ac$va

-2.374 99

Kasstroom uit investeringsac$viteiten

-1.694 53 -2.275

-1.641

Kasstroom uit financieringsac@viteiten Afname overige vorderingen Betaalbaar gesteld dividend Muta$e aandeel derden

21 -400 -28

Kasstroom uit financieringsac$viteiten NeAo kasstroom

- 44 -

29 -1 306 -407

334

-5.763

4.654

NV SRO (in duizenden euro's) Samenstelling geldmiddelen 2024

2023

Geldmiddelen per 1 januari

25.346

20.690

Muta$e liquide middelen

-5.763

4.655

Geldmiddelen per 31 december

19.583

25.345

- 45 -

NV SRO (in duizenden euro's) 4

GECONSOLIDEERDE GRONDSLAGEN VOOR WAARDERING EN RESULTAATBEPALING

ALGEMEEN

Oprich@ng en ac@viteiten NV SRO (geregistreerd onder KvK-nummer 31047474), statutair geves$gd te Amersfoort, heeV tot doel het verrichten van werkzaamheden, verlenen van diensten en adviezen, beheren en exploiteren van voorzieningen voor sport, onderwijs en welzijn.

Con@nuïteit De jaarrekening is opgemaakt op basis van de veronderstelling van con$nuïteit. NV SRO heeV als doel om de con$nuïteit van haar dienstverlening te waarborgen. Hierbij worden zowel opera$onele als financiële aspecten in ogenschouw genomen. Er is een meerjarenplan opgesteld waarin de kernprocessen en de con$nuïteit daarvan nauwleEend worden gevolgd. De financiële gevolgen worden daarbij zo goed mogelijk ingeschat en worden in een meerjarenbegro$ng tot uitdrukking gebracht. NV SRO heeV geen vreemd vermogen van banken en andere kredietverstrekkers en derhalve geen financieringsafspraken. In 2024 was geen sprake van een breach van afspraken of convenanten. Op basis van de meerjaren-prognose is onze verwach$ng dat NV SRO ook in de (nabije) toekomst voldoende kasstromen blijV genereren om aan haar verplich$ngen te blijven voldoen. Op grond hiervan is de direc$e van mening dat de con$nuïteit van NV SRO is gewaarborgd.

Ves@gingsadres, rechtsvorm en inschrijfnummer handelsregister NV SRO (geregistreerd onder KvK-nummer 31047474) is feitelijk geves$gd op Soesterweg 556 te Amersfoort.

Oordelen en schaFngen Om de grondslagen en regels voor het opstellen van de jaarrekening te kunnen toepassen, is het nodig dat het bestuur van NV SRO zich over verschillende zaken een oordeel vormt en dat het bestuur schaWngen maakt die essen$eel kunnen zijn voor de in de jaarrekening opgenomen bedragen. Indien het voor het geven van het in ar$kel 2:362 lid 1 BW vereiste inzicht noodzakelijk is, is de aard van deze oordelen en schaWngen inclusief de bijbehorende veronderstellingen opgenomen bij de toelich$ng op de betreffende jaarrekeningposten.

Consolida@e In de consolida$e worden de financiële gegevens opgenomen van NV SRO samen met haar groepsmaatschappijen en andere rechtspersonen waarop zij overheersende zeggenschap kan uitoefenen of waarover zij de centrale leiding heeV. Groepsmaatschappijen zijn rechtspersonen waarin NV SRO direct of indirect overheersende zeggenschap kan uitoefenen doordat zij beschikt over de meerderheid van de stemrechten of op enige andere wijze de financiële en opera$onele ac$viteiten kan beheersen. Hierbij wordt tevens rekening gehouden met poten$ële stemrechten die direct kunnen worden uitgeoefend op balansdatum.

- 46 -

NV SRO (in duizenden euro's) De groepsmaatschappijen en andere rechtspersonen waarop zij een overheersende zeggenschap kan uitoefenen of waarover zij de centrale leiding heeV, worden voor 100% in de consolida$e betrokken. Het aandeel van derden in het groepsvermogen en in het groepsresultaat wordt afzonderlijk vermeld. Deelnemingen waarop geen overheersende zeggenschap kan worden uitgeoefend (geassocieerde deelnemingen) worden niet betrokken in de consolida$e. Wanneer er sprake is van een belang in een joint venture, dan wordt het desbetreffende belang propor$oneel geconsolideerd. Van een joint venture is sprake indien als gevolg van een overeenkomst tot samenwerking de zeggenschap door de deelnemers gezamenlijk wordt uitgeoefend. Intercompany-transac$es, intercompany-winsten en onderlinge vorderingen en schulden tussen groepsmaatschappijen en andere in de consolida$e opgenomen rechtspersonen worden geëlimineerd, voor zover de resultaten niet door transac$es met derden buiten de Groep zijn gerealiseerd. Ongerealiseerde verliezen op intercompany-transac$es worden ook geëlimineerd tenzij er sprake is van een bijzondere waardevermindering. Waarderingsgrondslagen van groepsmaatschappijen en andere in de consolida$e opgenomen rechtspersonen zijn waar nodig gewijzigd om aanslui$ng te krijgen bij de geldende waarderingsgrondslagen voor de Groep.

Consolida@e In de geconsolideerde jaarrekening worden opgenomen de financiële gegevens van de vennootschap en haar groepsmaatschappijen per 31 december van het boekjaar. Groepsmaatschappijen zijn rechtspersonen en vennootschappen waarin beslissende zeggenschap wordt uitgeoefend. De posten in de geconsolideerde jaarrekening worden integraal volgens uniforme grondslagen van waardering en resultaatbepaling vastgesteld. De geconsolideerde jaarrekening omvat de financiële gegevens van de NV SRO en haar groepsmaatschappijen: SRO Amersfoort B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Bunschoten B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Nijkerk B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Services B.V. (100% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  SRO Leusden B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Vastgoed B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Kennemerland B.V. (100% deelneming) geves$gd te Amersfoort;  SRO Zandvoort B.V. (51% deelneming) geves$gd te Zandvoort.  SRO Zeist B.V. (50% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  SRO De Bilt B.V. (50% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  SRO Huizen B.V. (50% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  SRO Servicecentrum B.V. (98% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  SRO Velsen B.V.

(50% deelneming ) geves$gd te Amersfoort;  ALGEMENE GRONDSLAGEN VOOR DE OPSTELLING VAN DE GECONSOLIDEERDE JAARREKENING De geconsolideerde jaarrekening is opgesteld volgens de bepalingen van Titel 9 Boek 2 BW en de in Nederland algemeen aanvaarde grondslagen voor financiële verslaggeving.

- 47 -

NV SRO (in duizenden euro's) De geconsolideerde jaarrekening is opgemaakt op basis van historische kostprijs. De waardering van ac$va en passiva geschiedt, voor zover niet anders is vermeld, tegen nominale waarde. Winsten worden toegerekend aan de periode waarin ze zijn gerealiseerd. Verliezen worden verantwoord in het jaar waarin ze voorzienbaar zijn. Baten en lasten worden toegerekend aan het jaar waarop ze betrekking hebben. Winsten worden slechts opgenomen voor zover zij op balansdatum zijn gerealiseerd. Verplich$ngen en mogelijke verliezen die hun oorsprong vinden voor het einde van het verslagjaar, worden in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden.

Vergelijkende cijfers De vergelijkende cijfers zijn daar waar nodig aangepast voor vergelijkingsdoeleinden.

- 48 -

NV SRO (in duizenden euro's)

Pensioenen Pensioenverplich@ngen De gehanteerde pensioenregelingen van de vennootschap en haar geconsolideerde maatschappijen zijn toegezegde pensioenregelingen die zijn ondergebracht bij een bedrijfstakpensioenfonds. De pensioenlasten en -verplich$ngen worden gewaardeerd volgens de 'verplich$ng aan de pensioen uitvoerder benadering'. In deze benadering wordt de aan de pensioenuitvoerder te betalen premie als last in de winst-enverliesrekening verantwoord. Onder een toegezegde pensioenregeling wordt verstaan een regeling waarbij aan de werknemers een pensioen wordt toegezegd, waarvan de hoogte a.ankelijk is van leeVijd, salaris en dienstjaren. Op deze pensioenregeling zijn de bepalingen van de Nederlandse Pensioenwet van toepassing en worden op verplichte of contractuele basis premies betaald door de instelling. De pensioenregeling bij het ABP / Pensioenfonds Recrea$e is een middelloon regeling. Aan de hand van de uitvoeringsovereenkomst wordt beoordeeld of en zo ja welke verplich$ngen naast de betaling van de jaarlijkse aan de pensioen uitvoerder verschuldigde premie op balansdatum bestaan. De premies worden verantwoord als personeelskosten zodra deze verschuldigd zijn. Vooruitbetaalde premies worden opgenomen als overlopende ac$va indien dit tot een terug stor$ng leidt of tot een vermindering van toekoms$ge betalingen.

Nog niet betaalde premies worden als verplich$ng op de balans opgenomen. De kosten voor indexa$es zijn verdisconteerd in de jaarlijkse premie. Ul$mo 2024 waren er voor de groep geen pensioen vorderingen en geen verplich$ngen naast de betaling van de jaarlijkse aan de pensioen uitvoerder verschuldigde premie. ABP probeert ieder jaar de pensioenen te verhogen met de gemiddelde s$jging van de prijzen. Wanneer de beleidsdekkingsgraad lager is dan 110% vindt er geen indexa$e plaats. De beleidsdekkingsgraad van S$ch$ng Bedrijfspensioenfonds ABP per ul$mo 2024 is 111,9%. Zolang de beleidsdekkingsgraad lager is dan 110% worden de pensioenen van de werknemers niet geïndexeerd, tussen de 110 - 125% vindt een gedeeltelijke indexering van de pensioenen plaats. Vanaf een beleidsdekkingsgraad van 125% is volledige indexa$e mogelijk (en vindt eventueel een na-indexa$e plaats). Recron: De kosten voor indexa$es worden door het Pensioenfonds Recrea$e uit beleggingsrendementen gefinancierd. Het Pensioenfonds Recrea$e probeert jaarlijks de pensioenen te verhogen met de gemiddelde s$jging van de prijzen. De beleidsdekkingsgraad van het Pensioenfonds Recrea$e bedroeg ul$mo 2024 118,4%. Zolang de beleidsdekkingsgraad lager is dan 110% worden de pensioenen van de werknemers niet geïndexeerd, tussen de 110 - 128,1% vindt een gedeeltelijke indexering van de pensioenen plaats.

Vanaf een beleidsdekkingsgraad van 128,1% is volledige indexa$e mogelijk (en vindt eventueel een inhaaltoeslag plaats en herstel van kor$ngen).

Financiële instrumenten Financiële instrumenten, die op grond van de economische realiteit worden aangemerkt als eigen vermogensinstrumenten, worden gepresenteerd onder het eigen vermogen. Uitkeringen aan houders van deze instrumenten worden in mindering op het eigen vermogen gebracht als onderdeel van de winstverdeling. Financiële instrumenten, die op grond van de economische realiteit worden aangemerkt als een financiële verplich$ng, worden gepresenteerd onder de schulden. Rente, dividenden, baten en lasten met betrekking tot deze financiële instrumenten worden in de winst-en-verliesrekening verantwoord als kosten of opbrengsten.

- 49 -

NV SRO (in duizenden euro's) GRONDSLAGEN VOOR DE WAARDERING VAN ACTIVA EN PASSIVA

Materiële vaste ac@va De materiële vaste ac$va in eigen gebruik worden gewaardeerd tegen de kostprijs (verkrijgingsprijs of vervaardigingsprijs) verminderd met de cumula$eve afschrijvingen en indien van toepassing met bijzondere waardeverminderingen. De afschrijving is lineair en gebaseerd op de verwachte gebruiksduur rekening houdend met de restwaarde. In de waardering zijn geen herstelkosten begrepen. Subsidies op investeringen worden in mindering gebracht op de verkrijgings- of vervaardigingsprijs van de ac$va waarop de subsidies betrekking hebben.

Financiële vaste ac@va Latente belas ngvorderingen De berekening van de latente belas$ngvorderingen geschiedt tegen de op het einde van het verslagjaar geldende belas$ngtarieven of tegen de in komende jaren geldende tarieven, voor zover deze al bij wet zijn vastgesteld. Latente belas$ngvorderingen worden gewaardeerd op nominale waarde.

Bijzondere waardeverminderingen van vaste ac@va De vennootschap beoordeelt op iedere balansdatum of er aanwijzingen zijn dat een vast ac$ef aan een bijzondere waardevermindering onderhevig kan zijn. Indien dergelijke indica$es aanwezig zijn, wordt de realiseerbare waarde van het ac$ef vastgesteld. Indien het niet mogelijk is de realiseerbare waarde voor het individuele ac$ef te bepalen, wordt de realiseerbare waarde bepaald van de kasstroomgenererende eenheid waartoe het ac$ef behoort. Van een bijzondere waardevermindering is sprake als de boekwaarde van een ac$ef hoger is dan de realiseerbare waarde; de realiseerbare waarde is de hoogste van de opbrengstwaarde en de bedrijfswaarde. Een bijzonder-waardeverminderingsverlies wordt direct als last verwerkt in de winst-en-verliesrekening onder gelijk$jdige verlaging van de boekwaarde van het betreffende ac$ef.

Voorraden Voorraden grond- en hulpstoffen, gereed product en handelsgoederen worden gewaardeerd tegen verkrijgingsprijs of vervaardigingsprijs dan wel de lagere opbrengstwaarde.

Onderhanden projecten De onderhanden projecten in opdracht van derden worden gewaardeerd tegen de gerealiseerde projectkosten vermeerderd met de winst die aan dat deel van het project waarvoor presta$es zijn verricht is toe te rekenen ('percentage of comple$on'- methode), indien deze winst op verantwoorde wijze bepaald kan worden en verminderd met verwerkte verliezen en gedeclareerde termijnen. Als de winst niet op betrouwbare wijze kan worden bepaald, wordt de winst geheel verantwoord in het boekjaar waarin het project wordt opgeleverd respec$evelijk voltooid ('percentage of comple$on with zero profit'- methode).

- 50 -

NV SRO (in duizenden euro's) De projectkosten omvaEen de direct op het project betrekking hebbende kosten. De mate waarin de presta$es zijn verricht is bepaald op basis van de tot de balansdatum gemaakte projectkosten in verhouding tot de geschaEe totale projectkosten. Onderhanden projecten waarvan het saldo een debetstand vertoont, worden gepresenteerd onder de vloEende ac$va. Onderhanden projecten waarvan het saldo een creditstand vertoont, worden gepresenteerd onder de kortlopende schulden.

Vorderingen De vorderingen worden bij de eerste verwerking gewaardeerd op basis van reële waarde en vervolgens tegen geamor$seerde kostprijs, voor zover nodig onder aVrek van een voorziening voor mogelijke oninbaarheid.

Liquide middelen De liquide middelen worden gewaardeerd tegen nominale waarde en er zijn geen vreemde valuta aanwezig.

Aandeel van derden in het groepsvermogen Het aandeel van derden in het groepsvermogen betreV het minderheidsbelang van derden in het eigen vermogen van geconsolideerde maatschappijen. Het aandeel van derden in het resultaat van geconsolideerde maatschappijen wordt in de winst-en-verliesrekening in mindering gebracht op het groepsresultaat.

Voorzieningen Algemeen Voorzieningen worden gevormd voor in rechte afdwingbare of feitelijke verplich$ngen die op de balansdatum bestaan, waarbij het waarschijnlijk is dat een uitstroom van middelen noodzakelijk is en waarvan de omvang op betrouwbare wijze is te schaEen. De voorzieningen worden gewaardeerd tegen de beste schaWng van de bedragen die noodzakelijk zijn om de verplich$ngen per balansdatum af te wikkelen. De voorzieningen worden gewaardeerd tegen de nominale waarde van de uitgaven die naar verwach$ng noodzakelijk zijn om de verplich$ngen af te wikkelen, tenzij anders vermeld. Wanneer het de verwach$ng is dat een derde de verplich$ngen vergoedt, en wanneer het waarschijnlijk is dat deze vergoeding zal worden ontvangen bij de afwikkeling van de verplich$ng, dan wordt deze vergoeding als een ac$ef in de balans opgenomen. Overige voorzieningen Onderhoudsvoorzieningen De voorzieningen voor groot onderhoud zijn opgenomen op basis van condi$e gestuurd onderhoud volgens de NEN 2767. Om de fluctuerende uitgaven te egaliseren wordt jaarlijks een vast bedrag toegevoegd aan de voorziening. De jaarlijkse uitgaven voor het verrichEe groot onderhoud worden onErokken aan de voorziening.

Indexa)everplich)ngen pensioenen De Voorziening Indexa$everplich$ngen pensioenen is gevormd in verband met toekoms$ge toeslagverplich$ngen met betrekking tot opgebouwde pensioenrechten bij Centraal Beheer Achmea (tot en met 31 december 2009 was sprake van een eigen pensioenregeling bij Centraal Beheer Achmea).

- 51 -

NV SRO (in duizenden euro's)

Kortlopende schulden Kortlopende schulden worden bij de eerste verwerking gewaardeerd tegen reële waarde. Kortlopende schulden worden na eerste verwerking gewaardeerd tegen de bedragen waartegen de schuld moet worden afgelost. GRONDSLAGEN VOOR RESULTAATBEPALING

Opbrengstverantwoording Algemeen NeEo-omzet omvat de opbrengsten uit levering van goederen en diensten en gerealiseerde projectopbrengsten uit hoofde van onderhanden projecten onder aVrek van kor$ngen en dergelijke en van over de omzet geheven belas$ngen. Hierbij worden de individuele presta$everplich$ngen geïden$ficeerd. Vervolgens wordt de transac$eprijs vastgesteld en deze wordt toegerekend aan de individuele presta$everplich$ng. Hierbij wordt rekening gehouden met kor$ngen en dergelijke en van over de omzet geheven belas$ngen. Verkoop van goederen Opbrengsten uit de verkoop van goederen worden verwerkt zodra alle belangrijke rechten en risico's met betrekking tot de eigendom van de goederen zijn overgedragen aan de koper. Verlenen van diensten Verantwoording van opbrengsten uit de levering van diensten geschiedt naar rato van de geleverde presta$es, gebaseerd op de verrichte diensten tot aan de balansdatum in verhouding tot de in totaal te verrichten diensten.

- 52 -

NV SRO (in duizenden euro's) Projectopbrengsten en projectkosten Voor onderhanden projecten, waarvan het resultaat op betrouwbare wijze kan worden bepaald, worden de projectopbrengsten en de projectkosten verwerkt als neEo-omzet en kosten in de winst- en verliesrekening naar rato van de verrichte presta$es per balansdatum (de 'Percentage of Comple$on'-methode, ofwel de PoC-methode). De voortgang van de verrichte presta$es wordt bepaald op basis van de tot de balansdatum gemaakte projectkosten in verhouding tot de geschaEe totale projectkosten. Als het resultaat (nog) niet op betrouwbare wijze kan worden ingeschat, dan worden de opbrengsten als neEo-omzet verwerkt in de winsten verliesrekening tot het bedrag van de gemaakte projectkosten dat waarschijnlijk kan worden verhaald; de projectkosten worden dan verwerkt in de winst-en-verliesrekening in de periode waarin ze zijn gemaakt. Zodra het resultaat wel op betrouwbare wijze kan worden bepaald, vindt opbrengstverantwoording plaats volgens de PoC-methode naar rato van de verrichte presta$es per balansdatum. Het resultaat wordt bepaald als het verschil tussen de projectopbrengsten en projectkosten.

Projectopbrengsten zijn de contractueel overeengekomen opbrengsten en opbrengsten uit hoofde van meer- en minderwerk, claims en vergoedingen indien en voor zover het waarschijnlijk is dat deze worden gerealiseerd en ze betrouwbaar kunnen worden bepaald. Projectkosten zijn de direct op het project betrekking hebbende kosten, die in het algemeen aan projectac$viteiten worden toegerekend en toegewezen kunnen worden aan het project, en andere kosten die contractueel aan de opdrachtgever kunnen worden toegerekend. Indien het waarschijnlijk is dat de totale projectkosten de totale projectopbrengsten overschrijden, dan worden de verwachte verliezen onmiddellijk in de winst- en verliesrekening verwerkt. Dit verlies wordt verwerkt in de kostprijs van de omzet. De voorziening voor het verlies maakt deel uit van de post onderhanden projecten op de balans.

Overige bedrijfsopbrengsten Onder overige bedrijfsopbrengsten worden de exploita$e bijdragen van de Gemeente verantwoord. Deze opbrengsten worden toegerekend aan de verslagperiode in overeenstemming met de inhoud van de overeenkomst.

Kosten De kosten worden bepaald met inachtneming van de hiervoor reeds vermelde grondslagen voor waardering en toegerekend aan het verslagjaar waarop zij betrekking hebben. (Voorzienbare) verplich$ngen en mogelijke verliezen die hun oorsprong vinden voor het einde van het boekjaar worden in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden en overigens wordt voldaan aan de voorwaarden voor het opnemen van voorzieningen.

Kosten exploita@e en andere externe kosten De kosten van uitbesteed werk en andere externe kosten omvaEen de kosten die door derden in rekening zijn gebracht in het kader van de uitbesteding of ondersteuning van de werkzaamheden. Deze kosten bestaan uit de inkoopprijs en eventuele bijkomende kosten.

- 53 -

NV SRO (in duizenden euro's)

Personeelsbeloningen Periodiek betaalbare beloningen Lonen, salarissen en sociale lasten worden op grond van de arbeidsvoorwaarden verwerkt in de winst-enverliesrekening.

Afschrijvingen De afschrijvingen geschieden $jdsevenredig op basis van de verwachte economische levensduur. SoVware wordt in het jaar van aanschaf ten laste van het resultaat gebracht.

Intercompany-transac@es Resultaten uit transac$es met en tussen groepsmaatschappijen worden volledig geëlimineerd.

Financiële baten en lasten Rentebaten en rentelasten Renteopbrengsten worden $jdsevenredig in de winst-en-verliesrekening verwerkt rekening houdend met de effec$eve rentevoet van de desbetreffende ac$efpost, indien hun bedrag bepaalbaar is en hun ontvangst waarschijnlijk. Periodieke rentelasten en soortgelijke lasten komen ten laste van het jaar waarover zij verschuldigd worden.

Belas@ngen De vennootschapsbelas$ng wordt berekend tegen het geldende tarief over het resultaat van het boekjaar, waarbij rekening wordt gehouden met permanente verschillen tussen de winstberekening volgens de jaarrekening en de fiscale winstberekening en waarbij ac$eve belas$nglaten$es (indien van toepassing) worden gevormd. (Latente) belas$ngvorderingen en verplich$ngen worden gewaardeerd in overeenstemming met de (voorgenomen) fiscale aangiVe, tenzij het niet waarschijnlijk is dat de fiscale autoriteiten hiermee zullen instemmen. Alsdan wordt de waardering van de onzekere belas$ngposi$e gebaseerd op de beste schaWng van het afwijkende belas$ngbedrag ten opzichte van de (voorgenomen) aangiVe.

Resultaat deelnemingen Het resultaat is het bedrag waarmee de boekwaarde van de deelneming sinds de voorafgaande jaarrekening is gewijzigd als gevolg van het door de deelneming behaalde resultaat voor zover dit aan NV SRO wordt toegerekend.

GRONDSLAGEN VOOR DE OPSTELLING VAN HET GECONSOLIDEERD KASSTROOMOVERZICHT Het kasstroomoverzicht is opgesteld volgens de indirecte methode.

- 54 -

NV SRO (in duizenden euro's) 5

TOELICHTING OP DE GECONSOLIDEERDE BALANS PER 31 DECEMBER 2024 31-12-2024

31-12-2023

1. Materiële vaste ac@va Bedrijfsgebouwen en -terreinen Andere vaste bedrijfsmiddelen

2.660 6.139

2.671 4.942

8.799

7.613

BedrijfsAndere vaste gebouwen en bedrijfs-terreinen middelen

Totaal

Boekwaarde per 1 januari 2024

Aanschaffingswaarde Cumula$eve afschrijvingen en waardeverminderingen

2.843 -173

17.560 -12.617

20.403 -12.790

2.670

4.943

7.613

13 -23 -

2.361 -166 72 -1.065 -6

2.374 -166 72 -1.088 -6

-11

1.196

1.186

2.856 -196

19.755 -13.616

22.611 -13.812

2.660

6.139

8.799

Mutaties

Investeringen Desinvesteringen Afschrijving desinvesteringen Afschrijvingen Overige waardeverminderingen

Boekwaarde per 31 december 2024

Aanschaffingswaarde Cumula$eve afschrijvingen en waardeverminderingen

Afschrijvingspercentages %

Bedrijfsgebouwen en -terreinen Andere vaste bedrijfsmiddelen

3,33 2,5-33,33

Op bedrijfsterreinen wordt niet afgeschreven. Bedrijfswaarde Het bedrijfsgebouw aan de Soesterweg te Amersfoort is recent getaxeerd op een waarde in het economisch verkeer van € 2.100.000 tegenover een boekwaarde per 31 december 2024 van € 2.062.000.

- 55 -

NV SRO (in duizenden euro's)

31-12-2024

31-12-2023

2. Financiële vaste ac@va Overige vorderingen

55

2024

76

2023

Latente belastingvorderingen

Stand per 1 januari Muta$e boekjaar

76 -28

105 -29

Stand per 31 december

48

76

3. Onderhanden projecten 31-12-2024

Projectkosten Gedeclareerde termijnen Projectvoorzieningen

Projecten in uitvoering waarvan de geac$veerde kosten hoger zijn dan de gedeclareerde termijnen Projecten in uitvoering waarvan de gedeclareerde termijnen hoger zijn dan de geac$veerde kosten

31-12-2023

27.702 -25.963 -258

14.377 -15.142 -379

1.481

-1.144

5.977

2.650

-4.496

-3.794

1.481

-1.144

De winst van de onderhanden projecten is volgens de 'percentage of comple$on methode' verantwoord. Voor het bepalen van het percentage gereedheid is uitgegaan van de gerealiseerde kosten.

- 56 -

NV SRO (in duizenden euro's) 31-12-2024

31-12-2023

4. Vorderingen Handelsdebiteuren Vorderingen op aandeelhouder(s) Belas$ngen en premies sociale verzekeringen Overige vorderingen en overlopende ac$va

3.488 9.901 303 1.298

2.171 5.128 362 1.250

14.990

8.911

De vorderingen op de aandeelhouders, betreffen vorderingen op de gemeente Amersfoort, de gemeente Haarlem en de overige joint venture gemeenten. Deze gemeenten zijn tevens opdrachtgever aan SRO. De transac$es met deze verbonden par$jen vinden plaats tegen normale marktprijzen dan wel betreffen verleende vergoedingen.

Handelsdebiteuren Debiteuren Voorziening dubieuze debiteuren

3.689 -201

2.325 -153

3.488

2.172

2024

2023

Voorziening dubieuze debiteuren

Stand per 1 januari Dota$e OnErekking Vrijval

152 117 -126 58

188 143 -178

Stand per 31 december

201

153

31-12-2024

31-12-2023

Overige vorderingen en overlopende ac@va Vooruitbetaalde bedragen Te ontvangen bedragen

- 57 -

767 531

319 931

1.298

1.250

NV SRO (in duizenden euro's) 5. Liquide middelen De NV SRO heeV een kredie[aciliteit bij de Rabobank ten bedrage van € 531.000. Naast hypothecaire zekerheid op het kantoorpand zijn ook de huurpenningen van het kantoorpand verpand aan de Rabobank. De liquide middelen zijn vrij opneembaar.

- 58 -

NV SRO (in duizenden euro's)

PASSIVA 6. Groepsvermogen

Eigen vermogen Voor een toelich$ng op het aandeel van de rechtspersoon in het groepsvermogen verwijzen wij u naar de toelich$ng op het eigen vermogen van de enkelvoudige balans op pagina 75 van dit rapport.

De direc$e stelt voor om het resultaat over 2024 ad € 1.769.180, € 640.000 uit te keren als dividend.Hiervan is € 440.000 voor de aandeelhouder Gemeente Amersfoort en € 200.000 voor de aandeelhouder Gemeente Haarlem. In afwach$ng van de goedkeuring van dit voorstel door de algemene vergadering is dit voorstel nog niet in de jaarrekening verwerkt maar opgenomen onder de post onverdeelde winst. 7. Voorzieningen 31-12-2024

31-12-2023

Overige voorzieningen Personeelsregelingen Onderhoudsvoorzieningen Indexa$everplich$ngen pensioenen

66 16.500 76

109 15.858 102

16.642

16.069

De voorziening personeelsregelingen is gevormd in verband met jubileumaanspraken voortkomend uit de CAO-afspraken, aanspraken uit spaarovereenkomsten en aanspraken van oud-medewerkers.

Stand per 1 januari 2024

Personeelsregelingen Onderhoudsvoorzieningen Indexa$everplich$ngen pensioenen

Dota$e

OnErekking

Vrijval

Stand per 31 december 2024

109 15.858 102

7.454 -

-43 -6.311 -26

-500 -

66 16.500 76

16.069

7.454

-6.380

-500

16.642

Voor het komende uitvoeringsjaar staat een bedrag van circa € 6,6 mln. aan onderhoudswerkzaamheden gepland.

- 59 -

NV SRO (in duizenden euro's) 31-12-2024

31-12-2023

8. Kortlopende schulden Onderhanden projecten Vooruitontvangen bedragen Crediteuren Schulden aan par$cipanten en aan maatschappijen waarin wordt deelgenomen Belas$ngen en premies sociale verzekeringen Schulden terzake van pensioenen Overige schulden en overlopende passiva

4.496 1.587 2.841

3.794 1.483 3.467

667 2.441 292 4.740

-1 1.963 275 3.197

17.064

14.178

1.466 121 -

1.231 117 135

1.587

1.483

590 791 993 4 63

470 566 903 17 7 -

2.441

1.963

1.958 2.783

1.736 1.461

4.741

3.197

Vooruitontvangen bedragen Vooruitontvangen bedragen Waarborgsommen Vooruitontvangen gebruikers onderhoud

Belas@ngen en premies sociale verzekeringen Vennootschapsbelas$ng Omzetbelas$ng Loonheffing en premies sociale verzekeringen Bedrijfsvereniging Pensioenen Overige belas$ngen

Overige schulden en overlopende passiva Vakan$egeld en -dagen Overlopende passiva

- 60 -

NV SRO (in duizenden euro's)

NIET IN DE BALANS OPGENOMEN ACTIVA EN VERPLICHTINGEN Voorwaardelijke verplich@ngen Fiscale eenheid

De vennootschap maakt deel uit van de fiscale eenheid voor de vennootschapsbelas$ng en omzetbelas$ng van NV SRO; op grond daarvan is de vennootschap hoofdelijk aansprakelijk voor de belas$ngschuld van de fiscale eenheid als geheel. De fiscale eenheid bestaat uit: SRO Bunschoten B.V. te Amersfoort SRO Leusden B.V. te Amersfoort SRO Nijkerk B.V. te Amersfoort SRO Services B.V. te Amersfoort SRO Vastgoed B.V. te Amersfoort SRO Amersfoort B.V. te Amersfoort SRO Kennemerland B.V. te Amersfoort SRO Zandvoort B.V. te Amersfoort SRO Servicecentrum B.V. te Amersfoort SRO Zandvoort en SRO Bunschoten maken alleen deel uit van de fiscale eenheid voor de omzetbelas$ng.

Meerjarige financiële verplich@ngen Huurverplichtingen onroerende zaken

Door tot de groep behorende vennootschappen zijn meerjarige financiële verplich$ngen aangegaan voor de huur van sportaccommoda$es tot een bedrag van circa € 20.300.000 per jaar.

Financiële instrumenten Algemeen De in deze toelich$ng opgenomen gegevens verschaffen informa$e die behulpzaam is bij het schaEen van de omvang van risico's die verbonden zijn aan zowel de in de balans opgenomen als de niet in de balans opgenomen financiële instrumenten. De financiële instrumenten van de groep dienen ter financiering van de opera$onele ac$viteiten van de groep of vloeien direct uit deze ac$viteiten voort. De groep handelt niet in financiële instrumenten. De belangrijkste risico's uit hoofde van de financiële instrumenten van de groep zijn het kredietrisico, het liquiditeitsrisico, het marktrisico en het renterisico. Het beleid van de groep om deze risico's te beperken, luidt als volgt: Valutarisico

Het valutarisico voor de groep is niet van toepassing.

- 61 -

NV SRO (in duizenden euro's) Renterisico

Het renterisico bestaat met name uit de fluctua$es van de ontwikkelingen van de kortlopende rente. Marktrisico

De gemeentelijke markten, die de groep bedient, gaan de komende jaren verder met het op$maliseren van contract afspraken. Gewijzigde contract afspraken kunnen zich vertalen in een afname van het ac$viteitenniveau van de groep. Kredietrisico

De groep handelt met kredietwaardige par$jen en heeV procedures om de kredietwaardigheid te bepalen. Tevens heeV de groep richtlijnen opgesteld om de omvang van het kredietrisico bij elke par$j te beperken. Bovendien bewaakt de groep voortdurend haar vorderingen en hanteert de groep een strikte aanmaningsprocedure. Door de bovenstaande maatregelen is het kredietrisico voor de groep beperkt. Verder zijn er geen belangrijke concentra$es van kredietrisico binnen de groep. Liquiditeitsrisico

Het risico voor de groep dat toekoms$ge kasstromen verbonden aan een monetair financieel instrument fluctueren in omvang is minimaal, aangezien de langlopende vorderingen en schulden vastrentend zijn.

- 62 -

NV SRO (in duizenden euro's) 6

TOELICHTING OP DE GECONSOLIDEERDE WINST-EN-VERLIESREKENING OVER 2024

Gesegmenteerde informa@e Bedrijfssegmenten Amersfoort 2024

Kennemerland

2023

2024

Overige

2023

2024 10.818

Totaal 2023

2024

10.870

58.466

2023

NeEo-omzet Overige bedrijfsopbrengsten

24.536

18.810

23.111

17.267

46.947

13.522

12.413

10.735

10.298

13.911

12.166

38.167

34.876

Opbrengsten

38.058

31.223

33.846

27.565

24.729

23.036

96.633

81.823

Kosten

37.356

30.362

33.810

27.374

23.262

22.244

94.428

79.980

Bedrijfsresultaaat na belas$ng

702

861

36

191

1.467

792

2.205

1.843

Belas$ngen resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening Buitengewone baten

-188 0

-229 0

-13 0

-53 0

-306 71

-214 0

-507 71

-495 0

Resultaat

514

632

23

138

1.232

578

1.769

1.348

9. NeAo-omzet Onder de neEo omzet worden verantwoord: de horeca opbrengsten, huren en pachten, opbrengsten zwemac$viteiten, overige inkomsten en de in het boekjaar gemaakte kosten en de winstneming op de projecten. De neEo-omzet is in 2024 ten opzichte van 2023 met 24,5% gestegen.

10. Overige bedrijfsopbrengsten De in rekening gebrachte exploita$e bijdragen van de gemeenten Amersfoort, Bunschoten, Leusden, Zeist, De Bilt, Haarlem, Huizen en Velsen worden hier verantwoord. De ontvangen exploita$e bijdragen worden in de winst-en-verliesrekening verwerkt voor zover zij betrekking hebben op het boekjaar en de tegenpresta$e ook in het boekjaar is uitgevoerd. 11. Kosten exploita@e en andere externe kosten Hier worden de kosten verantwoord van de uitbestede werkzaamheden zoals: huren, energie, inkoop materialen, verzekeringen, belas$ngen en heffingen. 2024

2023

12. Personeelskosten Lonen en salarissen Sociale lasten

18.964 2.198

17.379 1.939

transporteren

21.162

19.318

- 63 -

NV SRO (in duizenden euro's) 2024

2023

Transport

21.162

19.318

Pensioenlasten Overige personeelskosten

2.098 6.724

2.028 5.799

29.984

27.145

5.743 255 420 306

4.783 259 283 474

6.724

5.799

Overige personeelskosten Uitzendkrachten Reiskostenvergoedingen Opleidingskosten Overige personeelskosten

Bezoldiging van (voormalige) bestuurders en commissarissen De bezoldiging aan (voormalige) bestuurders (inclusief pensioenpremies) over 2024 bedraagt 404.745 (2023: 354.312) en aan commissarissen 48.049 (2023: 51.415). Personeelsleden Bij de groep waren gemiddeld in 2024 respec$evelijk 2023 onderstaande werknemers werkzaam op basis van volledig dienstverband in de volgende segmenten: 2024

2023

Onderverdeeld naar: Bedrijfssegment Amersfoort Bedrijfssegment Kennemerland Bedrijfssegment Overige

125,76 71,92 133,82

129,87 74,42 137,76

331,50

342,05

13. Afschrijvingen 2024

2023

Afschrijvingen materiële vaste ac@va Bedrijfsgebouwen en -terreinen Andere vaste bedrijfsmiddelen

- 64 -

23 1.065

22 908

1.088

930

NV SRO (in duizenden euro's) 2024

2023

14. Belas@ngen resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening Resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening voor belas$ngen

2.453

2.139

Vennootschapsbelas$ng

-507

-495

Effec$ef belas$ngtarief Toepasselijk belas$ngtarief over 200.000 Toepasselijk belas$ngtarief over bedrag groter dan 200.000

20,08 19,00 25,80

23,12 19,00 25,80

Het toepasselijke belas$ngtarief bedraagt over de eerste 200.000 19,0% (2023: 19,0%) en over het meerdere wordt 25,8% (2023: 25,8%) vennootschapsbelas$ng geheven. Het effec$eve belas$ngtarief bedraagt 20,08% (2023: 23,12%). Het effec$eve belas$ngtarief wijkt af ten opzichte van het toepasselijke belas$ngtarief als gevolg van afwijkingen tussen de commerciële winst en de fiscale winst als gevolg van fiscaal niet aVrekbare kosten, de toegepaste investeringsaVrek en de fiscaal hogere afschrijvingslasten op de vaste ac$va, waardoor de fiscale winst over 2024 lager uitvalt dan de commerciële winst. Accountantshonoraria Onderzoek van de jaarrekening Andere controleopdrachten

- 65 -

166 0

160 70

166

230

NV SRO (in duizenden euro's) 7

OVERIGE TOELICHTING

Gebeurtenissen na balansdatum Er hebben zich geen gebeurtenissen voorgedaan.

Bestemming van de winst 2024 De direc$e stelt voor om het resultaat over 2024 ad € 1.769.180, € 640.000 uit te keren als dividend.Hiervan is € 440.000 voor de aandeelhouder Gemeente Amersfoort en € 200.000 voor de aandeelhouder Gemeente Haarlem. In afwach$ng van de goedkeuring van dit voorstel door de algemene vergadering is dit voorstel nog niet in de jaarrekening verwerkt maar opgenomen onder de post onverdeelde winst. Transac@es met verbonden par@jen Gedurende het boekjaar hebben geen van betekenis zijnde transac$es met verbonden par$jen onder nietmarktconforme voorwaarden plaatsgevonden.

- 66 -

ENKELVOUDIGE JAARREKENING 2024

NV SRO (in duizenden euro's) 8 ENKELVOUDIGE BALANS PER 31 DECEMBER 2024 (voor winstbestemming)

31 december 2024

31 december 2023

ACTIVA Vaste ac@va Financiële vaste ac$va

(16)

10.856

10.325

VloAende ac@va Vorderingen Liquide middelen

(17) (18)

406 14.356

- 68 -

335 18.662 14.762

18.997

25.618

29.322

NV SRO (in duizenden euro's)

31 december 2024

31 december 2023

PASSIVA Eigen vermogen

(19)

Geplaatst kapitaal Agio Overige reserves Onverdeelde winst

61 1.964 11.074 1.769

61 1.964 10.126 1.348 14.868

13.499

Voorzieningen

(20)

2

2

Kortlopende schulden

(21)

10.748

15.821

25.618

29.322

- 69 -

NV SRO (in duizenden euro's) 9

ENKELVOUDIGE WINST-EN-VERLIESREKENING OVER 2024

2024

NeAo-omzet

(22)

Som van de bedrijfsopbrengsten

2023

454

464

454

464

Kosten Kosten exploita$e en andere externe (23) kosten (24) Personeelskosten Beïnvloedbare kosten

101 667 -9

19 377 -

Som van de bedrijfskosten

759

396

Bedrijfsresultaat

-305

68

Rentebaten en soortgelijke opbrengsten Rentelasten en soortgelijke kosten

390 -192

188 -

Financiële baten en lasten

198

188

Resultaat voor belas@ngen

-107

256

158 1.718

-53 1.145

1.769

1.348

Belas$ngen resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening Resultaat deelnemingen

(25)

Resultaat na belas@ngen

- 70 -

NV SRO (in duizenden euro's) 10

ALGEMENE GRONDSLAGEN VOOR DE OPSTELLING VAN DE ENKELVOUDIGE JAARREKENING

De enkelvoudige jaarrekening is opgesteld volgens de bepalingen van Titel 9 Boek 2 BW. Voor de algemene grondslagen voor de opstelling van de jaarrekening, de grondslagen voor de waardering van ac$va en passiva en de bepaling van het resultaat, alsmede de toelich$ng op de onderscheidende ac$va en passiva en de resultaten wordt verwezen naar de toelich$ng op de geconsolideerde jaarrekening, voor zover hierna niets anders wordt vermeld.

Financiële vaste ac@va Deelnemingen in groepsmaatschappijen waarin invloed van betekenis op het zakelijke en financiële beleid wordt uitgeoefend, worden gewaardeerd op de neEovermogenswaarde, doch niet lager dan nihil. Deze neEovermogenswaarde wordt berekend op basis van de grondslagen van NV SRO.

- 71 -

NV SRO (in duizenden euro's) 11

TOELICHTING OP DE ENKELVOUDIGE BALANS PER 31 DECEMBER 2024

15. Materiële vaste ac@va

Andere vaste bedrijfsmiddelen

Boekwaarde per 1 januari 2024

Aanschaffingswaarde Cumula$eve afschrijvingen en waardeverminderingen

1.387 -1.387 -

Boekwaarde per 31 december 2024

Aanschaffingswaarde Cumula$eve afschrijvingen en waardeverminderingen

1.387 -1.387 -

Afschrijvingspercentages %

Andere vaste bedrijfsmiddelen

2,5-33,33 31-12-2024

31-12-2023

16. Financiële vaste ac@va Deelnemingen in groepsmaatschappijen Vorderingen op groepsmaatschappijen

- 72 -

10.607 249

9.916 409

10.856

10.325

NV SRO (in duizenden euro's) DeelVorderingen nemingen in op groepsmaat groepsmaat -schappijen -schappijen

Stand per 1 januari 2024 Muta$e Aandeel resultaat onderneming waarin wordt deelgenomen Dividend deelnemingen

9.916 1.356 -665

409 -160 -

Stand per 31 december 2024

10.607

249

Met betrekking tot de vordering op groepsmaatschappijen wordt er voor komend jaar een aflossing verwacht van € 160k. 31-12-2024

31-12-2023

Deelnemingen in groepsmaatschappijen SRO Bunschoten B.V. te Amersfoort SRO Leusden B.V. te Amersfoort SRO Nijkerk B.V. te Amersfoort SRO Services B.V. te Amersfoort SRO Vastgoed B.V. te Amersfoort SRO Amersfoort B.V. te Amersfoort SRO Kennemerland B.V. te Amersfoort SRO Zandvoort B.V. te Amersfoort SRO Zeist B.V. te Amersfoort SRO De Bilt B.V. te Amersfoort SRO Huizen B.V. te Amersfoort SRO Servicecentrum B.V. te Amersfoort SRO Velsen B.V. te Amersfoort

NV SRO neemt voor 98 % deel in SRO Servicecentrum B.V.

- 73 -

253 116 126 2.112 976 2.901 3.155 123 103 282 228 232

237 102 127 2.244 691 2.387 3.132 146 135 391 261 63

10.607

9.916

NV SRO (in duizenden euro's) Stand per 31 december 2024

Stand per 1 januari 2024

Resultaat boekjaar

237 102 127 2.243 691 2.387 3.133 146 135 391 261 63

16 16 -1 253 285 514 23 28 -22 41 34 169

-2 -385 -51 -10 -150 -67 -

253 116 126 2.112 976 2.901 3.155 123 103 282 228 232

9.916

1.356

-665

10.607

SRO Bunschoten B.V. SRO Leusden B.V. SRO Nijkerk B.V. SRO Services B.V. SRO Vastgoed B.V. SRO Amersfoort B.V. SRO Kennemerland B.V. SRO Zandvoort B.V. SRO Zeist B.V. SRO De Bilt B.V. SRO Huizen B.V. SRO Velsen B.V.

Dividend

17. Vorderingen 31-12-2024

31-12-2023

Een specifica$e van de vorderingen volgt hieronder: Belas$ngen en premies sociale verzekeringen Overige vorderingen en overlopende ac$va

270 136

211 124

406

335

270

211

135

124

Belas@ngen en premies sociale verzekeringen Vennootschapsbelas$ng

Overige vorderingen en overlopende ac@va Overige vorderingen en overlopende ac$va

Overige vorderingen betreffen met name de vooruitbetaalde onderhouds- en licen$e kosten van (ict) apparatuur.

- 74 -

NV SRO (in duizenden euro's) 18. Liquide middelen De NV SRO heeV een kredie[aciliteit bij de Rabobank ten bedrage van € 531.000. De liquide middelen zijn vrij opneembaar.

19. Eigen vermogen Geplaatst kapitaal

Overige reserves

Agio

Onverdeelde winst

Totaal

Stand per 1 januari 2024 Onverdeeld resultaat boekjaar Verdeeld resultaat voorgaand boekjaar Betaalbaar gesteld dividend

61 0

1.964 0

10.127 0

1.348 1.769

13.499 1.769

0 0

0 0

1.348 -400

-1.348 0

0 -400

Stand per 31 december 2024

61

1.964

11.075

1.769

14.868

De direc$e stelt voor om het resultaat over 2024 ad € 1.769.180, € 640.000 uit te keren als dividend.Hiervan is € 440.000 voor de aandeelhouder Gemeente Amersfoort en € 200.000 voor de aandeelhouder Gemeente Haarlem. In afwach$ng van de goedkeuring van dit voorstel door de algemene vergadering is dit voorstel nog niet in de jaarrekening verwerkt maar opgenomen onder de post onverdeelde winst. 31-12-2024

31-12-2023

Geplaatst kapitaal Geplaatst en volgestort zijn 60.505 gewone aandelen nominaal € 1,00

61

61

Het geplaatst maatschappelijk kapitaal van de vennootschap bedraagt € 225.000. De kostprijs per aandeel is € 1,00. De gemeente Amersfoort en de gemeente Haarlem hebben ieder 30.252 aandelen plus de helV van 1 aandeel. Het geplaatste en volgestorte kapitaal bedraagt in euro's ul$mo 2024 € 60.505. 2024

2023

Overige reserves Stand per 1 januari Resultaatbestemming voorgaand boekjaar Betaalbaar gesteld dividend

10.127 1.348 -400

9.533 594 0

Stand per 31 december

11.075

10.127

- 75 -

NV SRO (in duizenden euro's) 20. Voorzieningen 31-12-2024

31-12-2023

Overige voorzieningen Personeelsregelingen

2

2

De voorziening personeelsregelingen is gevormd in verband met jubileumaanspraken voortkomend uit de CAO-afspraken, aanspraken uit spaarovereenkomsten en aanspraken van oud-medewerkers. 21. Kortlopende schulden Vooruitontvangen bedragen Crediteuren Schulden aan groepsmaatschappijen Schulden aan par$cipanten en aan maatschappijen waarin wordt deelgenomen Belas$ngen en premies sociale verzekeringen Schulden terzake van pensioenen Overige schulden en overlopende passiva

20 979 8.687

5 2.018 12.407

334 602 6 120

695 594 5 97

10.748

15.821

De post Schulden aan groepsmaatschappijen heeV betrekking op het gecentraliseerde betalingsverkeer van alle werkmaatschappijen dat loopt over de NV SRO, hierover wordt interest berekend. De post Overige schulden en overlopende passiva bevat met name nog te ontvangen facturen inzake kosten voor licen$es, automa$sering, advies en accountant alsmede de reservering voor vakan$edagen en -geld. Alle schulden hebben een overwegend kortlopend karakter van aard.

- 76 -

NV SRO (in duizenden euro's)

NIET IN DE BALANS OPGENOMEN VERPLICHTINGEN EN ACTIVA Voorwaardelijke verplich@ngen Fiscale eenheid

De vennootschap maakt deel uit van de fiscale eenheid voor de vennootschapsbelas$ng en omzetbelas$ng van NV SRO; op grond daarvan is de vennootschap hoofdelijk aansprakelijk voor de belas$ngschuld van de fiscale eenheid als geheel. De fiscale eenheid bestaat uit: SRO Bunschoten B.V. te Amersfoort SRO Leusden B.V. te Amersfoort SRO Services B.V. te Amersfoort SRO Vastgoed B.V. te Amersfoort SRO Amersfoort B.V. te Amersfoort SRO Kennemerland B.V. te Amersfoort SRO Zandvoort B.V. te Amersfoort SRO Servicecentrum B.V. te Amersfoort SRO Zandvoort en SRO Bunschoten maken alleen deel uit van de fiscale eenheid voor de omzetbelas$ng.

- 77 -

NV SRO (in duizenden euro's) 12

TOELICHTING OP DE ENKELVOUDIGE WINST-EN-VERLIESREKENING OVER 2024

22. NeAo-omzet Onder de neEo omzet worden verantwoord de projectopbrengsten en de diensten aan andere groepsmaatschappijen. De neEo-omzet is in 2024 ten opzichte van 2023 met 2,1% gedaald. De dienstverlening aan de verbonden werkmaatschappijen vindt vanaf 2022 niet meer plaats vanuit de NV SRO.

23. Kosten exploita@e en andere externe kosten Hier worden de kosten verantwoord van de uitbestede werkzaamheden zoals: huren, energie, inkoop materialen, verzekeringen, belas$ngen en heffingen. 2024

2023

24. Personeelskosten Lonen en salarissen Sociale lasten Pensioenlasten Overige personeelskosten

335 12 47 273

290 11 45 31

667

377

Bezoldiging van (voormalige) bestuurders en commissarissen De bezoldiging aan (voormalige) bestuurders (inclusief pensioenpremies) over 2024 bedraagt € 405 (2023: € 354) en aan commissarissen € 48 (2023: € 51). Personeelsleden Gedurende het jaar 2024 waren 2,02 werknemers in dienst op basis van een volledig dienstverband (2023: 2,00). Financiële baten en lasten 25. Belas@ngen resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening Vennootschapsbelas$ng Effec$ef belas$ngtarief Toepasselijk belas$ngtarief over 200.000,00 Toepasselijk belas$ngtarief over bedrag groter dan 200.000,00

- 78 -

158

-53

148,59 19,00 25,80

20,59 19,00 25,80

NV SRO (in duizenden euro's) Het toepasselijke belas$ngtarief voor de fiscale eenheid bedraagt over de eerste 200.000 19,0% (2023: 19,0%) en over het meerdere wordt 25,8% (2023: 25,8%) vennootschapsbelas$ng geheven. De tariefsopstap wordt in de moedermaatschappij tot uitdrukking gebracht.

Het effec$eve belas$ngtarief bedraagt 148,59% (2023: 20,59%). Het effec$eve belas$ngtarief wijkt af ten opzichte van het toepasselijke belas$ngtarief als gevolg van afwijkingen tussen de commerciële winst en de fiscale winst als gevolg van fiscaal (niet) aVrekbare kosten en (energie) investeringsaVrek, waardoor de fiscale winst over 2024 hoger uitvalt dan de commerciële winst. Het effec$eve belas$ngtarief wijkt af van het toepasselijke belas$ngtarief als gevolg van defini$eve vaststellingen van voorgaande jaren waardoor een posi$ef effect is ontstaat. Accountantshonoraria Met ingang van het boekjaar 2016 verricht BDO Audit & Assurance B.V. het onderzoek naar de jaarrekening. De in het boekjaar ontvangen facturen voor de externe accountant en de accountantsorganisa$e, genoemd in ar$kel 1, eerste lid, onder a en e, van de Wet toezicht accountantsorganisa$es, zijn als volgt: Onderzoek van de jaarrekening Andere controleopdrachten

166 -

160 70

166

230

Op fiscaal terrein wordt ondersteuning verleend door EY belas$ng adviseurs, deze vergoeding is niet opgenomen in bovenstaand overzicht.

- 79 -

OVERIGE GEGEVENS

NV SRO

OVERIGE GEGEVENS 1

Statutaire regeling winstbestemming

De winstbestemming vindt plaats in overeenstemming met ar$kel 21 van de statuten. Daarin wordt bepaald dat de winst, zoals die blijkt uit de vastgestelde winst-en-verliesrekening, geheel ter beschikking staat van de aandeelhouders.Voorstel is om deze winst toe te voegen aan de algemene reserves.

2

Bestemming van het resultaat over het boekjaar 2023

De jaarrekening 2023 is vastgesteld in de algemene vergadering gehouden op 13 juni 2024. De algemene vergadering heeV de bestemming van het resultaat vastgesteld conform het daartoe gedane voorstel.

3

Voorstel bestemming resultaat 2024

De direc$e stelt voor om het resultaat over 2024 ad € 1.769.180, € 640.000 uit te keren als dividend.Hiervan is € 440.000 voor de aandeelhouder Gemeente Amersfoort en € 200.000 voor de aandeelhouder Gemeente Haarlem. In afwach$ng van de goedkeuring van dit voorstel door de algemene vergadering is dit voorstel nog niet in de jaarrekening verwerkt maar opgenomen onder de post onverdeelde winst.

- 81 -

NV SRO (in duizenden euro's) 4

CONTROLEVERKLARING VAN DE ONAFHANKELIJKE ACCOUNTANT

- 82 -

Controleverklaring van de onafhankelijke accountant Aan: de aandeelhouders en de raad van commissarissen van N.V. SRO

Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen jaarrekening 2024 Ons oordeel Wij hebben de jaarrekening 2024 van N V. SRO te Amersfoort gecontroleerd. De jaarrekening omvat de geconsolideerde en de enkelvoudige jaarrekening. Naar ons oordeel geeft de in dit jaarverslag opgenomen jaarrekening een getrouw beeld van de grootte en de samenstelling van het vermogen van N V. SRO op 31 december 2024 en van het resultaat over 2024 in overeenstemming met Titel 9 Boek 2 BW. De jaarrekening bestaat uit: 1. de geconsolideerde en enkelvoudige balans per 31 december 2024; 2. de geconsolideerde en enkelvoudige winst- en verliesrekening over 2024; en 3. de toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving en andere toelichtingen. De basis voor ons oordeel Wij hebben onze controle uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de Nederlandse controlestandaarden vallen. Onze verantwoordelijkheden op grond hiervan zijn beschreven in de sectie ‘Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening’. Wij zijn onafhankelijk van N V. SRO zoals vereist in de Wet toezicht accountantsorganisaties (Wta), de Verordening inzake de onafhankelijkheid van accountants bij assurance-opdrachten (ViO) en andere voor de opdracht relevante onafhankelijkheidsregels in Nederland.

Verder hebben wij voldaan aan de Verordening gedrags- en beroepsregels accountants (VGBA). Wij vinden dat de door ons verkregen controle informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Informatie ter ondersteuning van ons oordeel Wij hebben onze controlewerkzaamheden bepaald in het kader van de jaarrekeningcontrole als geheel en bij het vormen van ons oordeel hierover. Onderstaande informatie ter ondersteuning van ons oordeel en onze bevindingen moeten in dat kader worden bezien en niet als afzonderlijke oordelen of conclusies. Controleaanpak continuïteit Zoals toegelicht in het onderdeel 'Continuïteit' op pagina 46 van de jaarrekening en in het onderdeel ‘Vooruitzichten’ op pagina 39, heeft het bestuur zijn continuïteitsbeoordeling voor de periode van

12 maanden vanaf de datum van opmaken van de jaarrekening uitgevoerd en geen gebeurtenissen of omstandigheden geïdentificeerd die gerede twijfel kunnen doen ontstaan over de mogelijkheid van de entiteit om haar continuïteit te handhaven (hierna: continuïteitsrisico's). Onze procedures om de continuïteitsbeoordeling van het bestuur te evalueren omvatten onder andere:  Nagaan of het bestuur gebeurtenissen of omstandigheden heeft geïdentificeerd die gerede twijfel kunnen doen ontstaan over de mogelijkheid van de onderneming om haar continuïteit te handhaven.  Overwegen of de continuïteitsbeoordeling van het bestuur alle relevante informatie bevat waarvan wij als gevolg van onze controle kennis hebben en het bestuur bevragen over de belangrijkste veronderstellingen en uitgangspunten.  Evalueren van de financiële situatie van de onderneming op balansdatum, waaronder de beoordeling van solvabiliteits- en liquiditeitsratio’s.  Evalueren van de begrote operationele resultaten en daaraan gerelateerde kasstromen voor de periode van 12 maanden vanaf de datum van opmaken van de jaarrekening, rekening houdend met ontwikkelingen in de branche en onze kennis uit de controle.  Inwinnen van inlichtingen bij het bestuur over zijn kennis van continuïteitsrisico’s na de periode van de door het bestuur verrichte continuïteitsbeoordeling.

Uit onze werkzaamheden blijkt dat de door het bestuur gehanteerde continuïteitsveronderstelling aanvaardbaar is en er geen continuïteitsrisico’s zijn geïdentificeerd. Controleaanpak frauderisico’s Wij hebben risico’s geïdentificeerd en ingeschat op een afwijking van materieel belang op de jaarrekening die het gevolg is van fraude en het niet-naleven van wet- en regelgeving. Wij hebben tijdens onze controle inzicht verkregen in de entiteit en haar omgeving, de componenten van het interne beheersingssysteem, waaronder het risico-inschattingsproces en de wijze waarop het bestuur inspeelt op frauderisico’s en het interne beheersingssysteem monitort en de wijze waarop de raad van commissarissen toezicht uitoefent, alsmede de uitkomsten daarvan. Wij verwijzen naar pagina 37 van het bestuursverslag, waarin het bestuur zijn frauderisicoanalyse heeft opgenomen. Wij hebben de opzet en de relevante aspecten van het interne beheersingssysteem en in het bijzonder de frauderisicoanalyse geëvalueerd alsook bijvoorbeeld de gedragscode, klokkenluidersregeling en de incidentenregistratie. Wij hebben de opzet en het bestaan van de relevante aspecten van het interne beheersingssysteem geëvalueerd, en voor zover wij noodzakelijk achten, de werking getoetst van interne beheersmaatregelen gericht op het mitigeren van frauderisico’s.

Als onderdeel van ons proces voor het identificeren van risico’s op een afwijking van materieel belang in de jaarrekening die het gevolg is van fraude, hebben wij frauderisicofactoren overwogen met betrekking tot frauduleuze financiële verslaggeving, oneigenlijke toe-eigening van activa, omkoping en corruptie. Wij hebben geëvalueerd of deze frauderisicofactoren een indicatie vormden voor de aanwezigheid van het risico op afwijkingen van materieel belang als gevolg van fraude. In onze controle bouwen wij een element in van onvoorspelbaarheid. Ook hebben wij de uitkomst van andere controlewerkzaamheden beoordeeld en overwogen of er bevindingen zijn die aanwijzing geven voor fraude of het niet-naleven van wet- en regelgeving. Wij hebben kennis genomen van de beschikbare informatie en om inlichtingen gevraagd bij leden van het bestuur en de raad van commissarissen en ook anderen binnen N.V. SRO waaronder de Manager Financieel Management & ICT. Uit onze werkzaamheden volgden geen signalen of vermoedens van fraude die kunnen leiden tot een afwijking van materieel belang.

2 |

De door ons geïdentificeerde frauderisico’s en uitgevoerde specifieke werkzaamheden zijn als volgt: Het risico dat het bestuur maatregelen van interne beheersing doorbreekt Frauderisico Het bestuur bevindt zich in een unieke positie om fraude te plegen, omdat het in staat is de administratieve vastleggingen te manipuleren en frauduleuze financiële overzichten op te stellen door interne beheersingsmaatregelen te doorbreken die anderszins effectief lijken te werken. Daarom besteden wij bij al onze controles aandacht aan het risico van het doorbreken van maatregelen van interne beheersing door het bestuur bij:  journaalposten en andere aanpassingen die tijdens het opstellen van de jaarrekening zijn gemaakt;  schattingen en schattingsprocessen;  significante transacties buiten het kader van de normale bedrijfsuitoefening.

Controlewerkzaamheden en waarnemingen Wij hebben:  de opzet en het bestaan geëvalueerd van de maatregelen van interne beheersing in de processen voor het genereren en verwerken van journaalposten en het maken van schattingen, uitgaande van een risico op doorbreking van dat proces;  het proces rondom de totstandkoming van financiële verslaggeving beoordeeld en daarbij met name de opzet en implementatie geëvalueerd van de interne beheersingsmaatregelen;  specifieke aandacht gegeven aan de toegangsbeveiligingen in het IT-systeem en de mogelijkheid dat hierin functiescheiding kan worden doorbroken; hierbij hebben wij bij een aantal applicaties (Financiële en personele administratie) vastgesteld dat enkele medewerkers te ruime rechten hebben. Hier zijn aanvullende controlewerkzaamheden op verricht.  journaalposten geselecteerd op basis van risicocriteria, zoals memoriaalboekingen in de omzetverantwoording, journaalposten met betrekking tot afboekingen, memoriaalboekingen binnen het bankdagboek en kosten die direct zijn verantwoord vanuit het bankboek.

Hierop zijn controlewerkzaamheden verricht, waarbij wij tevens aandacht hebben besteed aan significante transacties buiten de normale bedrijfsuitoefening;  controlewerkzaamheden verricht ten aanzien van belangrijke schattingen van het bestuur, waaronder de waardering van de onderhanden projecten en de voorziening groot onderhoud;  aandacht besteed aan mogelijke tendenties in de prognoses van het bestuur. Wij hebben daarbij vooral aandacht gegeven aan de juistheid van de omzetverwachtingen, door deze verwachtingen op consistentie te toetsen met plannen van het bestuur. Onze werkzaamheden hebben niet geleid tot specifieke aanwijzingen voor fraude of vermoedens van fraude ten aanzien van het doorbreken van de interne beheersing door het bestuur.

3 |

Het risico van frauduleuze financiële verslaggeving ten gevolge van te laag verantwoorde omzet Frauderisico

Controlewerkzaamheden en waarnemingen

Zoals bij het vorige risico aangegeven bevindt

Wij hebben:

het bestuur zich in een unieke positie om fraude te plegen, waardoor er een verhoogd

 ten aanzien van het verkoopproces de opzet en het bestaan

risico op doorbreking van interne

geëvalueerd van de maatregelen van interne beheersing en

controlemaatregelen bestaat. Ten aanzien

de effectieve werking van deze maatregelen vastgesteld;

van de opbrengstverantwoording onderkennen wij een verhoogd risico dat het bestuur middels bijv. handmatige journaalposten de omzet onvolledig verantwoordt.

 per jaareinde afgrenzingswerkzaamheden uitgevoerd om vast te stellen dat de omzet in het juiste boekjaar is verantwoord;

 getoetst of er in het boekjaar creditnota’s zijn geboekt die een indicatie kunnen geven van onvolledig geboekte omzet in het lopende boekjaar;

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/15911113/1