CConstaterende datEmmen
Koppel je AI →
Document · PDF

De Digitale Transitie van de Economie. Programmaplan 2025 - 2028

Informatiebijeenkomst 16 juni 2025, gemeente Emmen9.495 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Observaties

Totaal

Totaal

Voldoende Goed - We zijn hebben onsbeleid bewust basis van maatregelen en cybersecurity, maatregelen maar hebbenenbeperkte beleid, geïmplementeerd. maar maatregelen er zijn nog verbeterpunten. en beleid geïmplementeerd.

Voldoende Onvoldoende - We - beleid. We zijnhebben ons bewust minimale van cybersecurity, tot geen cybersecurity maar hebben maatregelen beperkte of maatregelen beleid. en beleid geïmplementeerd.

Onvoldoende Weet ik niet -/ We Niethebben van toepassing minimale tot geen cybersecurity maatregelen of beleid.

Weet ik

259 259

In hoeverre is jouw onderneming afhankelijk van externe leveranciers of consultants voor digitalisering? In hoeverre is jouw onderneming In hoeverre afhankelijk is jouw onderneming van externe afhankelijk leveranciers vanofexterne consultants leveranciers voor digitalisering? of consultants voor digitalise

Observaties Totaal

259

259

Volledig afhankelijk

20.8%

20.8%

Gedeeltelijk afhankelijk

36.3%

36.3%

Niet afhankelijk, we hebben deze kennis in huis

25.5%

25.5%

Weet niet / Niet van toepassing

17.4%

17.4%

Observaties Observaties Totaal

Observaties

Volledig afhankelijk

259 259 20.8% 20.8% 36.3%

Gedeeltelijk afhankelijk Gedeeltelijk Niet afhankelijk, we hebben deze kennis inafhankelijk huis Niet afhankelijk, we hebben deze Niet afhankelijk, in huiswe hebben deze kennis in huis Weet niet / Niet van toepassing kennis

36.3% 25.5% 25.5% 17.4%

Weet niet / Niet van toepassing Weet niet / Niet van toepassing

17.4%

Totaal Volledig afhankelijk Volledig afhankelijk Gedeeltelijk afhankelijk

Totaal

32Powered De de economie Programmaplan 2025-2028 bydigitale Enalyzer | transitie 27 juni 2024van om 10:17

igitaliseringHoe ondersteunt? belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?

Hoe belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?

Observaties Totaal

250

250

igitaliseringHoe ondersteunt? belangrijk is het voor jouw Essentieel 7.6% onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt? Belangrijk

7.6%

24.8%

24.8%

Hoe belangrijk is het voor26.8% jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt? Enigszins belangrijk Niet belangrijk

26.8%

40.8%

40.8%

erken of ietsObservaties Heb anders je behoefte om metaan financiële steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met Totaal digitalisering aan de slag te gaan? Hoe belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?

250

Essentieel

7.6%

Belangrijk

24.8%

Enigszins belangrijk

26.8%

100%

75%

Niet belangrijk

40.8%

50%

Observaties

45.5%

Totaal 250 25% Observaties 18.3% Essentieel 7.6% 16.3% 16.3% 5.7% 4.5% 9.8% Totaal Heb je behoefte aan financiële 0%Belangrijk 24.8% steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met Weet ik niet

Ja, financiële steun Iets anders, namelijk: en informatie Enigszins 26.8% digitalisering aan de slag Ja, tekennis gaan? Essentieelbelangrijk

Niet belangrijk Belangrijk 100% Observaties Enigszins belangrijk Totaal Niet belangrijk

Ja, connecties en netwerken

Nee

Weet ik niet

250 5.7%

7.6% 250 24.8%

Iets anders, namelijk:

40.8%

26.8% 7.6% 40.8% 24.8%

246

26.8% 246 40.8%

75%

50%

Observaties

erken of ietsHeb anders je behoefte om metaan financiële steun, kennis, connecties, relevante45.5% netwerken of iets anders om met Totaal 25% digitalisering aan de slag te gaan? Essentieel Heb je behoefte aan financiële18.3% steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets16.3% anders om met 4.5% 100% 9.8% Belangrijk 0% digitalisering aan de slag te gaan? Ja, financiële steun Enigszins belangrijk

Ja, kennis en informatie

Ja, connecties en netwerken

Nee

Weet ik niet

250 7.6%

5.7%

24.8%

Iets anders, namelijk:

26.8%

100% 75%

Niet belangrijk Observaties

40.8%

75% 50% Totaal

246 45.5%

50% 25% 16.3%

18.3%

5.7%

45.5% 4.5%

16.3%

5.7%

Weet ik niet

Iets anders, namelijk:

9.8% Heb je behoefte aan financiële steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met 25% 0% Weet ik niet Ja, financiële steun Iets anders, namelijk: en informatie Ja, connecties en netwerken Nee Weet ik niet Iets anders, namelijk: digitalisering aan de slag Ja,tekennis gaan? 18.3% 16.3% 5.7% 4.5%

9.8%

0% 100%

Observaties Ja, financiële steun Totaal 75% Observaties

Ja, kennis en informatie

Ja, connecties en netwerken

Nee

246

246

Totaal

246

50% 45.5% 25% by Enalyzer | 27 juni 2024 om 10:17 Powered 18.3% 9.8% 0%

33 4.5%

16.3%

5.7%

Zijn er digitale vaardigheden die in jouw onderneming missen?

Zijn er digitale vaardigheden die in jouw onderneming missen?

Observaties Totaal

245

245

Ja

24.5%

24.5%

Nee

39.6%

39.6%

Weet ik niet

34.7%

34.7%

Iets anders, namelijk:

1.2%

1.2%

Observaties Totaal

245

Ja

24.5%

Nee

39.6%

Weet ik niet

34.7%

Iets anders, namelijk:

1.2%

Powered by Enalyzer | 27 juni 2024 om 10:17

34

De digitale transitie van de economie Programmaplan 2025-2028

35

Colofon

Bezoekadres

Een uitgave van de gemeente Emmen

Raadhuisplein 1, 7800 RA Emmen Telefoon: 14 0591

gemeente.emmen.nl gemeente@emmen.nl 00000

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Emmen&id=bc443516-ab08-411a-820e-c93361dc1938