De Digitale Transitie van de Economie. Programmaplan 2025 - 2028
Tekst van het document
Observaties
Totaal
Totaal
Voldoende Goed - We zijn hebben onsbeleid bewust basis van maatregelen en cybersecurity, maatregelen maar hebbenenbeperkte beleid, geïmplementeerd. maar maatregelen er zijn nog verbeterpunten. en beleid geïmplementeerd.
Voldoende Onvoldoende - We - beleid. We zijnhebben ons bewust minimale van cybersecurity, tot geen cybersecurity maar hebben maatregelen beperkte of maatregelen beleid. en beleid geïmplementeerd.
Onvoldoende Weet ik niet -/ We Niethebben van toepassing minimale tot geen cybersecurity maatregelen of beleid.
Weet ik
259 259
In hoeverre is jouw onderneming afhankelijk van externe leveranciers of consultants voor digitalisering? In hoeverre is jouw onderneming In hoeverre afhankelijk is jouw onderneming van externe afhankelijk leveranciers vanofexterne consultants leveranciers voor digitalisering? of consultants voor digitalise
Observaties Totaal
259
259
Volledig afhankelijk
20.8%
20.8%
Gedeeltelijk afhankelijk
36.3%
36.3%
Niet afhankelijk, we hebben deze kennis in huis
25.5%
25.5%
Weet niet / Niet van toepassing
17.4%
17.4%
Observaties Observaties Totaal
Observaties
Volledig afhankelijk
259 259 20.8% 20.8% 36.3%
Gedeeltelijk afhankelijk Gedeeltelijk Niet afhankelijk, we hebben deze kennis inafhankelijk huis Niet afhankelijk, we hebben deze Niet afhankelijk, in huiswe hebben deze kennis in huis Weet niet / Niet van toepassing kennis
36.3% 25.5% 25.5% 17.4%
Weet niet / Niet van toepassing Weet niet / Niet van toepassing
17.4%
Totaal Volledig afhankelijk Volledig afhankelijk Gedeeltelijk afhankelijk
Totaal
32Powered De de economie Programmaplan 2025-2028 bydigitale Enalyzer | transitie 27 juni 2024van om 10:17
igitaliseringHoe ondersteunt? belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?
Hoe belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?
Observaties Totaal
250
250
igitaliseringHoe ondersteunt? belangrijk is het voor jouw Essentieel 7.6% onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt? Belangrijk
7.6%
24.8%
24.8%
Hoe belangrijk is het voor26.8% jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt? Enigszins belangrijk Niet belangrijk
26.8%
40.8%
40.8%
erken of ietsObservaties Heb anders je behoefte om metaan financiële steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met Totaal digitalisering aan de slag te gaan? Hoe belangrijk is het voor jouw onderneming dat de gemeente Emmen digitalisering ondersteunt?
250
Essentieel
7.6%
Belangrijk
24.8%
Enigszins belangrijk
26.8%
100%
75%
Niet belangrijk
40.8%
50%
Observaties
45.5%
Totaal 250 25% Observaties 18.3% Essentieel 7.6% 16.3% 16.3% 5.7% 4.5% 9.8% Totaal Heb je behoefte aan financiële 0%Belangrijk 24.8% steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met Weet ik niet
Ja, financiële steun Iets anders, namelijk: en informatie Enigszins 26.8% digitalisering aan de slag Ja, tekennis gaan? Essentieelbelangrijk
Niet belangrijk Belangrijk 100% Observaties Enigszins belangrijk Totaal Niet belangrijk
Ja, connecties en netwerken
Nee
Weet ik niet
250 5.7%
7.6% 250 24.8%
Iets anders, namelijk:
40.8%
26.8% 7.6% 40.8% 24.8%
246
26.8% 246 40.8%
75%
50%
Observaties
erken of ietsHeb anders je behoefte om metaan financiële steun, kennis, connecties, relevante45.5% netwerken of iets anders om met Totaal 25% digitalisering aan de slag te gaan? Essentieel Heb je behoefte aan financiële18.3% steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets16.3% anders om met 4.5% 100% 9.8% Belangrijk 0% digitalisering aan de slag te gaan? Ja, financiële steun Enigszins belangrijk
Ja, kennis en informatie
Ja, connecties en netwerken
Nee
Weet ik niet
250 7.6%
5.7%
24.8%
Iets anders, namelijk:
26.8%
100% 75%
Niet belangrijk Observaties
40.8%
75% 50% Totaal
246 45.5%
50% 25% 16.3%
18.3%
5.7%
45.5% 4.5%
16.3%
5.7%
Weet ik niet
Iets anders, namelijk:
9.8% Heb je behoefte aan financiële steun, kennis, connecties, relevante netwerken of iets anders om met 25% 0% Weet ik niet Ja, financiële steun Iets anders, namelijk: en informatie Ja, connecties en netwerken Nee Weet ik niet Iets anders, namelijk: digitalisering aan de slag Ja,tekennis gaan? 18.3% 16.3% 5.7% 4.5%
9.8%
0% 100%
Observaties Ja, financiële steun Totaal 75% Observaties
Ja, kennis en informatie
Ja, connecties en netwerken
Nee
246
246
Totaal
246
50% 45.5% 25% by Enalyzer | 27 juni 2024 om 10:17 Powered 18.3% 9.8% 0%
33 4.5%
16.3%
5.7%
Zijn er digitale vaardigheden die in jouw onderneming missen?
Zijn er digitale vaardigheden die in jouw onderneming missen?
Observaties Totaal
245
245
Ja
24.5%
24.5%
Nee
39.6%
39.6%
Weet ik niet
34.7%
34.7%
Iets anders, namelijk:
1.2%
1.2%
Observaties Totaal
245
Ja
24.5%
Nee
39.6%
Weet ik niet
34.7%
Iets anders, namelijk:
1.2%
Powered by Enalyzer | 27 juni 2024 om 10:17
34
De digitale transitie van de economie Programmaplan 2025-2028
35
Colofon
Bezoekadres
Een uitgave van de gemeente Emmen
Raadhuisplein 1, 7800 RA Emmen Telefoon: 14 0591
gemeente.emmen.nl gemeente@emmen.nl 00000