Bijlage 2 - Cure begroting 2024
Tekst van het document
Ontwerpbegroting 2024
maart 2023
Woord vooraf Voor u ligt de begroting van de Gemeenschappelijke regeling Cure (GR Cure) voor 2024. De GR verzorgt vanaf 1 januari 2014 het afvalbeheer voor de gemeenten Eindhoven, Geldrop-Mierlo en Valkenswaard. De begroting betreft de werkzaamheden die GR Cure uitvoert in opdracht van de drie gemeenten. Cure Uitvoeringsdienst B.V., de 100% dochter van de GR, omvat de personele kosten van het merendeel van het personeel. In voorliggende begroting van de GR zijn ook de begrote cijfers van deze B.V. opgenomen. Voorzitter van de Gemeenschappelijke regeling Cure Maart 2023
Ontwerpbegroting 2024
|2
Inhoud Woord vooraf
2
Managementsamenvatting
5
1. Algemeen
8
1.1
Taken Cure in relatie tot gemeentelijke programma’s
8
1.2
Uitgangspunten begroting
9
2. Programma en producten
11
2.1
Wat willen we bereiken?
11
2.2
Beleid en nieuwe ontwikkelingen
11
2.3
Bestaande service
15
2.4
Kosten
16
2.4.1
Begroting 2024 Programma GR Cure
2.4.2
Inzicht (niet) beïnvloedbare mutaties begroting 2023 en begroting 2024
23
2.4.3
Begroting 2024 Producten GR Cure
27
2.4.4
Totale baten en lasten 2024 GR Cure
29
2.4.5
Inzicht (niet) beïnvloedbare mutaties realisatie 2022 en begroting 2024
30
3. BBV-paragrafen
17
34
3.1
Weerstandvermogen en risicobeheersing
34
3.2
Onderhoud kapitaalgoederen
36
3.3
Financiering
36
3.4
Bedrijfsvoering
37
3.4.1
Personeel en organisatie
38
3.4.2
Veiligheids-, gezondheids-, milieu- en kwaliteitszorg (SHEQ)
40
3.4.3
Administratieve organisatie
41
3.4.4
ICT
41
3.4.5
Inkoop
41
3.4.6
Communicatie
41
Verbonden partijen
42
Bijlage I - Specificatie per gemeente
3.5
43
Gemeente Eindhoven per kostensoort
43
Gemeente Eindhoven per product
46
Gemeente Geldrop-Mierlo per kostensoort
47
Gemeente Geldrop-Mierlo per product
50
Gemeente Valkenswaard per kostensoort
51
Gemeente Valkenswaard per product
53
Niet-Cure gemeenten per kostensoort
54
Niet-Cure gemeenten per product
55
Bijlage II - Investeringen en kapitaallasten
56
Specificatie investeringen 2024
57
Kapitaallasten
58
Bijlage III - Financiering
59
Langlopende leningen
Ontwerpbegroting 2024
59
|3
Bijlage IV - Reserves en voorzieningen
61
Bijlage V - EMU-saldo
62
Bijlage VI - Overzicht interne en externe wet- en regelgeving
63
Bijlage VII - Meerjarenramingen
64
Meerjarenraming exploitatie afvalbeheer
64
Meerjarenraming investeringen
65
Colofon
Ontwerpbegroting 2024
66
|4
Managementsamenvatting De begroting voor 2024 is tot stand gekomen door zorgvuldige ramingen van actuele hoeveelheden, kostenontwikkelingen en trendanalyses. Het huidige takenpakket van Cure is beknopt weergegeven in paragraaf 2.3. De realiteit van 2022 en 2023 wijkt, door de effecten van bijvoorbeeld corona en de oorlog in Oekraïne, af van hetgeen we destijds, bij het opstellen van de begrotingen voor deze jaren, hadden kunnen vermoeden. Zo hebben de verwerkingstarieven en -hoeveelheden in 2022 sterke schommelingen laten zien ten opzichte van eerdere jaren, en zien we extreme prijsindexeringen. Omdat het jaar 2022 in alle opzichten een bijzonder jaar is geweest heeft Cure de keuze gemaakt om de focus te leggen op een vergelijking van begroting 2024 met de begroting 2023. De vergelijking tussen realisatie 2022 en begroting 2024 is beknopter opgenomen in paragraaf 2.4.5.
Mutaties begroting 2023 naar begroting 2024; een stijging van €4.225.000
Ontwerpbegroting 2024
|5
Mutaties begroting 2023 versus begroting 2024 (x €1.000) Beinvloedbaar, incidenteel Uitbreiding dienstverlening
Eindhoven 179
Beinvloedbaar, structureel
351 243 -35
Geldrop-Mierlo 0 179
Uitbreiding dienstverlening Doorontwikkeling organisatie Route-optimalisaties
Totale mutaties
649 709 499 -158 344 314 212 131 -21
16 29 0
397 328 -35
82 162 65 47 -35 82 -39 47 16 -10
2.680 3.418
Cure 179
0 30 52 0
559 Niet-beinvloedbaar, structureel CAO-stijging Investeringen 2024 Verduurzaming wagenpark incl. laadplein Afname fossiele brandstoffen Prijsindexeringen Verwerkingskosten Ontwikkelingen arbeidsmarkt Diversen Onvoorzien
Valkenswaard 0
103 59 61 -37 55 56 31 20 -2 335 417
Niet-Cure gemeenten 0 0 0 0 4 0 45 4 7 3 5 10 4 0 4 -36 0 346 -4 390 0
179
690 921 835 612 -220 485 332 295 130 -33 3.356 4.225
Beïnvloedbaar; incidenteel +€179.000 Cure inventariseert de feitelijke hoeveelheden minicontainers per adres ten opzichte van de hoeveelheid mini-containers die conform het beleid van gemeente Eindhoven geaccepteerd worden. Door wijzigingen in de papier-inzameling in gemeente Eindhoven verwacht Cure in de overgangsperiode extra inzamelrondes te moeten rijden om al het papier op te halen. Beïnvloedbaar; structureel +€690.000 Voor gemeente Eindhoven leidt de uitbreiding van de volumes mini-containers en ondergrondse containers, ten behoeve van de papier-inzameling, tot verhoging van de beheerkosten, en stijgen de kosten ook vanwege de inzet van buurtcoaches. De overname van papierroutes van verengingen leidt binnen de gemeentelijke exploitatie tot een afname van de vergoedingen aan verenigingen. De uitbreiding van dienstverlening (incidenteel en structureel samen cira 8.000 uur) is met name van toepassing voor de gemeente Eindhoven. Beperkt voor gemeente Geldrop-Mierlo en Valkenswaard. Onder de doorontwikkeling van de Cure-organisatie vallen de invulling van de functies Hoofd Facilitair Beheer en een interne opleider ten behoeve van chauffeurs, en de ontwikkeling van de IT-omgeving. Niet- beïnvloedbaar; structureel +€3.356.000 -
-
Voor de CAO TLN is rekening gehouden met een indexering per 1/1/2023 van 7,5% en een verwachte indexering 2024 van 5,0%. De totale indexering over 2 jaren is 12,88%. De afgelopen jaren heeft de dienstverlening plaatsgevonden met een groot aantal afgeschreven voertuigen. 21 (van de 37) voertuigen staan op de planning om vervangen te worden. Door de kostprijsconstructie die Cure kent, zullen de werkelijke kapitaallasten (inclusief rente) sterk toenemen. 19 van de 21 inzamelvoertuigen zullen vervangen worden door elektrische voertuigen. (Zie het vervangingsplan in paragraaf 2.2.) De investeringswaarden van elektrische voertuigen ligt meer dan tweemaal hoger dan de investeringswaarden van de huidige vloot. Deels wordt dit veroorzaakt door de stijging van de investeringswaarden van nieuwe
Ontwerpbegroting 2024
|6
-
-
conventionele voertuigen met 25% tot 40%. Daarnaast moet geïnvesteerd worden in een nieuw laadplein. De verduurzaming van inzamelvoertuigen resulteert ook in afname van fossiele brandstoffen. Door prijsontwikkelingen en tariefsverwachtingen bij rest- en gft-afval, papier en diverse milieustraatstromen stijgen de verwerkingskosten met +€635.000. Door gemeentelijke beleidsaanpassingen in Eindhoven en Geldrop-Mierlo wil men het volume restafval terugbrengen. Dit onder andere door inzameling van papier met mini- en verzamelcontainers en GFT in de hoogbouw. De begroting houdt rekening met een afname van aangeleverde volumes op de milieustraten van ongeveer 10% ten opzichte van de begrtoing 2023 (-€303.000). Dit op basis van de ontwikkelingen in 2022. De verwerkingskosten in Geldrop-Mierlo dagen, in tegenstelling tot de andere gemeenten, omdat het GFT-afval sterk is afgenomen op basis van realisatie 2022. Door de huidige situatie op de arbeidsmarkt is het essentieel dat Cure zich blijft profileren als aantrekkelijke werkgever om de continuïteit van de dienstverlening te blijven borgen. Incidenteel worden medewerkers hoger ingeschaald en er wordt veel aandacht gegeven aan HR-management.
Een uitgebreide toelichting op de mutaties is terug te lezen in paragrafen 2.4.1 en 2.4.2. (Niet begrote) ontwikkelingen in 2023 De stijging van 4,2 mio van begroting 2023 naar begroting 2024 komt mede voort uit de opgenomen uitgangspunten voor de begroting 2023 waarin nog geen rekening is gehouden met de huidige economische situatie met hoge inflaties, stijgende brandstofprijzen en buitenproportionele CAOstijgingen. Cure volgt de ontwikkelingen op de voet en zal in de eerste voortgangsrapportage van 2023 (mei 2023) een eerste forecast afgeven. Indien de situatie daarom vraagt zal Cure een voorstel doen om een begrotingswijziging 2023 in te dienen.
Ontwerpbegroting 2024
|7
1.
Algemeen
1.1 Taken Cure in relatie tot gemeentelijke programma’s De gemeenten Eindhoven, Geldrop-Mierlo en Valkenswaard hebben de afvalbeheertaken, zoals bedoeld in de artikelen 10.21 en 10.22 van de Wet Milieubeheer (inzameling van huishoudelijk afval en ketenregie), in de Gemeenschappelijke regeling Cure (GR Cure) ondergebracht. Deze regeling is op 30 januari 2013 in werking getreden en de organisatie is sinds 1 januari 2014 operationeel. In onderstaande tabel staat waar de bijdrage aan de Gemeenschappelijke regeling Cure in de verschillende programma’s uit de programmabegrotingen van de deelnemende gemeenten staat. gemeente
programma
onderdeel
Eindhoven
Raadsprogramma HTV 7 Volksgezondheid en Milieu
TV 73 Afval
Geldrop-Mierlo
9 Natuur, milieu en duurzaamheid
Afval
Valkenswaard
1 Wonen
Milieu
GR Cure (hierna ook: Cure) heeft als doel het door middel van een openbaar lichaam behartigen van de belangen van - en het tot stand brengen van een samenwerking tussen - de aan de regeling deelnemende gemeenten op het terrein van het beheer van huishoudelijke afvalstoffen afkomstig uit de deelnemende gemeenten en de daarmee samenhangende taken, een en ander met inachtneming van de Wet Milieubeheer en van het door de overheid gevoerde afvalstoffenbeleid. GR Cure kan daarnaast van één of meer deelnemende gemeenten en in samenhang daarmee van andere gemeenten en organisaties, opdrachten aannemen om belangen te behartigen.
Cure heeft als taak om de afvalketen optimaal te laten functioneren, nu en in de toekomst, bestaande uit: - de zorg voor de inzameling, het vervoer en de eventuele opslag van afvalstoffen, een en ander als bedoeld in de artikelen 10.21, lid 1 en 10.22, lid 1 van de Wet Milieubeheer, met inachtneming van nadere regelgeving en besluitvorming van de betrokken gemeenten gebaseerd op de desbetreffende wettelijke bepalingen; - de zorg voor het beheer van huishoudelijke afvalstoffen, als bedoeld in titel 10.4 van de Wet Milieubeheer voor zover deze aan de gemeente is opgedragen; - het vermarkten van afvalstoffen; - de klachtenafhandeling; - de technische advisering aan de gemeenten inzake afvalbeleid, -inzameling en -verwerking; - het fungeren als kenniscentrum op het terrein van afval, gericht op het optimaal vermarkten van afval en het bevorderen dat afval weer als grondstof kan worden ingezet; - de ontwikkeling van projecten inzake afvalbeheer; - de registratie en administratieve verwerking inzake afvalbeheer; - het verzorgen van rapportages aan de gemeenten en aan nationale instanties (zoals het CBS).
Ontwerpbegroting 2024
|8
Cure verzorgt haar eigen ondersteuning van de bedrijfsvoering (financiën, personeel en organisatie, ICT, inkoop en administratie). Cure ontzorgt de deelnemende gemeenten op het vlak van afvalbeheer. De gemeenten blijven zelf verantwoordelijk voor het afvalbeleid, de afvalstoffenverordening en de handhaving daarvan, alsmede voor het opleggen en innen van de afvalstoffenheffing en de reinigingsrechten. De begroting is opgesteld volgens de regels van het Besluit Begroting en Verantwoording provincies en gemeenten (BBV). De inhoudelijke kaders voor de begroting zijn: - de genoemde programma’s van de meerjarige programmabegrotingen van de gemeenten Eindhoven, Geldrop-Mierlo en Valkenswaard; - de milieubeleidsplannen of afvalstoffenplannen van de gemeenten (en de doorwerking daarin van het vigerende landelijke afvalbeheerplan: LAP). Nieuw in deze begroting zijn de werkzaamheden die Cure in 2023 en 2024 zal uitvoeren voor de gemeenten Veldhoven, Best en Waalre. Het onverwachts wegvallen van de leverancier voor onderhoud ondergrondse containers vormde voor deze gemeenten een probleem. Aangezien Cure begin 2021 al was gestart met het onderhoud in eigen beheer kunnen we deze dienstverlening ook voor deze gemeenten uitvoeren. Nadrukkelijk is gezorgd dat de Cure-gemeenten geen risico lopen door deze activiteit.
1.2 Uitgangspunten begroting Voor de opstelling van de begroting zijn de volgende uitgangspunten gehanteerd: - de werkelijke cijfers over 2022; - de begroting voor 2023; - Indexatie van loonkosten volgens de cao TLN (+7,5% per 1-1-2023 en geschat per 1-1-2024 5,0% t.o.v. boekjaar 2022; - Indexatie van loonkosten volgens de cao Gemeenten (+6,0% per 1-2-2023, 4,0% en geschat 4,0% per 1-4-2024 over boekjaar 2022; - groei van inwoneraantallen 2023 met 1,33% en 2024 met 1,43 % t.o.v. boekjaar 2022. Dezelfde groei is opgenomen in het volume van het huishoudelijk afval. Hierbij dient in ogenschouw genomen te worden dat dit ook leidt tot een hogere opbrengst afvalstoffenheffing in de begroting van de gemeente; - een te bereiken efficiencybesparing op de ureninzet in de inzamelroutes van restafval en gft, waarbij het streven is om hiermee de extra uren te compenseren; - tarieven volgens contracten voor zover bekend; anders toename prijspeil 2022 - 2024 met 10,0% - het verduurzamen van het wagenpark door aanschaf van emissieloze voertuigen; - tarieven voor variabele onderhoud, reparaties, banden; toename prijspeil 2022 – 2024 met 10,0%;
Ontwerpbegroting 2024
|9
-
-
-
de verdeling van lasten van de gemeenschappelijke regeling Cure over de gemeenten is gekoppeld aan het dienstenpakket dat per gemeente wordt afgenomen (artikel 30 lid 3 van de gemeenschappelijke regeling). Lasten die niet direct zijn toe te delen aan gemeenten worden verdeeld op basis van de inzet van directe mensuren per deelnemende gemeente; de diverse lastensoorten zijn individueel beoordeeld en begroot voor het te verwachten prijspeil; Actuele beleidswijzigingen in de Cure gemeenten zoals: papier-inzameling met mini-containers (EHV), GFT hoogbouw (EHV); De besluitvorming ‘nascheiding PBD’ is niet opgenomen in de begroting 2024. Uitbreiding van dienstverlening Cure zoals: overname papier-inzameling van verenigingen, in eigen beheer wassen van onder- en bovengrondse containers.
De lasten en baten van de begroting van Cure werken door in de begrotingen van de deelnemende gemeenten. Naast de lasten en baten van activiteiten van Cure kunnen op de begrotingen van de gemeenten lasten en baten worden opgenomen die betrekking hebben op het volgende: - afspraken en contracten met kringloopbedrijven over inzameling van afvalstromen; - afspraken met verenigingen over inzameling en vergoedingen van bijvoorbeeld papier en karton; - afspraken over vergoedingen voor particuliere initiatieven (bijvoorbeeld IVN Natuureducatie); - bijdragen van het voormalige SRE/Samenwerkingsverband Regio Eindhoven (thans MRE/ Metropool Regio Eindhoven) inzake de Regeling Verwijdering Calamiteuze Stoffen (RVCS); - bijdragen voor het medegebruik van milieustraten; - poorttarieven bij milieustraten; - individuele vergoeding voor het ophalen van grof huisvuil; - afspraken met woningbouwcorporaties over specifieke inzameling van afvalstromen; - kapitaallasten die niet zijn opgenomen in de begroting van Cure; - het gemeentelijk sociaal minimabeleid (kwijtscheldingen en verminderingen); - aan afval gerelateerd beheer van openbare ruimte (onder meer beheer zwerfafval); - toezicht en handhaving; - bepaling, vaststelling en inning afvalstoffenheffingen en reinigingsheffingen; - lasten en baten in relatie tot het BTW-compensatiefonds (BCF).
Ontwerpbegroting 2024
|10
2.
Programma en producten
2.1 Wat willen we bereiken? De primaire doelstellingen van Cure zijn afgeleid van de beleidsdoelstellingen van de gemeenten: 1. Milieu: minder (te verbranden) huishoudelijk restafval door meer kwalitatief hoogwaardig hergebruik en een lagere (netto) uitstoot van CO2 en fijnstof. 2. Dienstverlening: bieden van een hoog serviceniveau, op maat van de inwoners. 3. Werkgelegenheid: door de afvalketen heen creëren van werkgelegenheid op verschillende opleidingsniveaus met speciale aandacht voor hen met een achterstand tot de arbeidsmarkt. 4. Kosten: realiseren van deze doelstellingen tegen zo laag mogelijke, maatschappelijke kosten. Afgeleide, meer operationele doelstellingen zijn: - zo veel mogelijk terugdringen van bijzet tot een incidenteel in plaats van structureel probleem; - realiseren van een emissieloze bedrijfsvoering door een elektrisch aangedreven wagenpark en door (zelf opgewekte) duurzame energie; - naar de inwoners helder communiceren over de dienstverlening en deze (continu) verbeteren; - ter beschikking stellen van bij de huishoudens passende inzamelmiddelen, waaronder een optimaal netwerk van (boven- en ondergrondse) verzamelcontainers; - binnen de invloed van Cure stimuleren de regionale circulaire economie; - waar nodig, nuttig of wenselijk samenwerken met gelijkgestemde bedrijven en belangenorganisaties en samenwerking zoeken met regiogemeenten.
2.2 Beleid en nieuwe ontwikkelingen Op basis van het gemeentelijk beleid zijn in 2022 en 2023 een groot aantal projecten ingang gezet. Deze projecten worden in 2024 voortgezet en afgeronde en dragen bij aan de duurzaamheidsdoelstellingen van de betreffende gemeente. Minder te verbranden restafval door meer hergebruik Naast optimalisatie van de bronscheiding, zoals deze in Plan B van Eindhoven, het Grondstoffenplan van Geldrop-Mierlo en het Afvalplan van Valkenswaard zijn en worden geformuleerd, is nascheiding hierop een noodzakelijke aanvulling (zeker in gebieden waar bronscheiding traditioneel moeilijk is, zoals bij de hoogbouw en in het centrum. Cure et al onderzoeken de mogelijke participatie in een nieuw te bouwen nascheidingsinstallatie van HVC. Een finale beslissing is voorzien voor eind 2023/begin 2024. Regionale circulaire economie Bij Cure is het staand beleid om met haar inkoop- en aanbestedingsbeleid duurzaamheid, sociale werkgelegenheid en regionale bedrijvigheid te bevorderen.
Ontwerpbegroting 2024
|11
CO2-reductie Naast het verminderen van de CO2 -uitstoot door: - minder afval te verbranden door meer hergebruik; - daarbij rekening te houden in de keuze voor verwerking én verwerker; - de inzameling te optimaliseren en zo het aantal transportbewegingen te minimaliseren; - waar mogelijk medewerkers vaker thuis te laten werken; - door over te gaan op een emissieloos wagenpark (zie planning in onderstaande tabel). -
Ontwerpbegroting 2024
|12
Milieustraat Valkenswaard Langjarig knelpunt is de geringe beschikbare ruimte op de milieustraat in Valkenswaard en de slechter wordende staat van onderhoud van het gebouw. In de meerjarenbegroting is voorzien dat Cure hier in 2024 in zal gaan investeren voor een bedrag van €2.500.000. Onder- en bovengrondse verzamelcontainers In 2024 worden 180 verzamelcontainers voor restafval en 3 perscontainers voor PBD vervangen. Daarnaast begint de uitrol van de in totaal 90 ondergrondse containers voor de inzameling van OPK in de hoogbouw. Verbetering van de communicatie van en naar Cure Hoeksteen van een succesvol afvalbeleid is heldere en toegankelijk communicatie, zowel van Cure naar de inwoners als van de inwoners naar Cure. Naast het eenrichtingsverkeer via website, afvalapp, (digitale) afvalkalender, bewonersbrieven, advertenties en sociale media speelt in het tweerichtingsverkeer de klantenservice van Cure een belangrijke rol om inwoners met vragen, klachten of andere meldingen te helpen. In 2024 optimaliseert Cure de informatieverstrekking richting de inwoners door de bereikbaarheid van de klantenservice te optimaliseren en te stabiliseren. Zo is er ook op piekmomenten een snelle en kwalitatief hoge dienstverlening richting de inwoners van Valkenswaard, Geldrop – Mierlo en Eindhoven.
Bijzet Niet-regulier achtergelaten afval (bijzet en sluikstort naast een verzamelcontainer) is een landelijk probleem. In 2019, 2020 en 2021 hebben Cure en gemeente Eindhoven diverse pilots uitgevoerd met wisselend maar vooral tijdelijk succes. In 2021 hebben we ook een plan van aanpak vastgesteld met en voor gemeente Valkenswaard en in 2022 voor gemeente Geldrop-Mierlo. De aanpakstrategie voor alle gemeenten is in grote lijnen hetzelfde: [1] basis op orde, [2] monitoren van bijzet en dan pas [3] een projectaanpak kiezen: gebiedsgericht of hot-spotgericht. Via pilots is de samenwerking tussen de verschillende partijen (gemeente, inwoners, Cure en Ergon) sterk verbeterd. In 2021 is Ergon begonnen met het vastleggen van de ruimingen in ons registratiesysteem Apptimize en medio 2022 zijn ook de ruimingen in Valkenswaard en Geldrop-Mierlo vastgelegd . Eindhoven is in 2021 gestart met het handhaven op bijzet. Voldoende capaciteit voor de juridische afhandeling is ten behoeve handhaving een aandachtspunts. Om ongewenst gedrag niet te belonen is gestopt met doordeweeks ruimen van bijzet zonder melding. In de weekenden gebeurt dat nog wel op de ons bekende plaatsen. Samenwerking, registratie en handhaving hebben ervoor gezorgd dat de bijzet beheersbaar is. Dee beoogde 50% minder bijzet is nog niet behaald.
Ervan uitgaande dat bijzet voor de afzienbare toekomst geen tijdelijk fenomeen, maar een maatschappelijk feit is, is de bestrijding van bijzet als regulier werk in de begroting opgenomen.
Ontwerpbegroting 2024
|13
Projecten Om de gemeentelijke en daarvan afgeleide Cure-doelstellingen te realiseren voeren we – al dan niet in opdracht van de gemeenten dan wel op eigen initiatief – verbeterprojecten uit om: - milieurendement en duurzaamheid te verhogen - het serviceniveau te verhogen; - circulaire economie en werkgelegenheid te stimuleren; - de kostenstructuur te verbeteren. Voor 2023 staan de volgende, nieuwe projecten gepland.
Bovengenoemde projecten vloeien grotendeels voort uit het Grondstoffenplan dat de van de gemeenteraad van Geldrop-Mierlo in oktober 2021 heeft vastgesteld, en uit Plan B, dat de gemeenteraad van Eindhoven medio 2021 heeft vastgesteld. - Voor Geldrop-Mierlo betreft het de frequentieverlaging van de inzameling van restafval met minicontainers en daaruit voortvloeiend het omgekeerde inzamelen. Verder staat een proef gepland met een mobiele milieustraat voor kleinere artikelen die nu te vaak in de grijze bak terecht komen. - Voor Eindhoven gaat het grootste project over oud papier en karton: het uitzetten van minicontainers bij alle laagbouwaansluitingen in 2024 gevolgd door ondergrondse containers bij de hoogbouwaansluitingen. - De milieustraat aan de Lodewijkstraat zal medio 2023 worden verbouwd, waarbij we nadrukkelijk kijken naar het realiseren van een circulariteitscentrum gekoppeld aan de milieustraat. - Voor beide gemeenten gaat Cure proeven voorbereiden om GFE te gaan scheiden in de hoogbouw. - Voor alle drie de gemeenten gaat Cure onderzoeken of de textielinzameling op een andere en effectievere wijze kan plaatsvinden dan nu het geval is.
Ontwerpbegroting 2024
|14
2.3 Bestaande service Soort
Activiteit
Frequentie
EHV
GM
Algemeen
Beheer afvalketen
Dagelijks
x
x
x
Vermarkten van alle afvalstromen
Dagelijks
x
x
x
1 x per 2 weken
x
fHRA: fijn huishoudelijk restafval
gHRA: grof huishoudelijk restafval GFT: groente-, fruit- en tuinafval + etensresten PBD: plastic verpakkingen, blik en drankkartons OPK: oud papier en karton
Legen minicontainers restafval
1 x per 4 weken
x x
Inzamelen zakken restafval
1 x per week
Legen verzamelcontainers restafval
2 x per week / 1 x per week
x
Legen ondergrondse containers restafval
Volmelding
x
Inzamelen Big Bags / grof huishoudelijk afval
Afroep
x
Inzamelen los aangeboden grof huishoudelijk afval
Afroep
x
x
Legen minicontainers gft
1 x per 2 weken
x
x
Legen minicontainers gft (wintermaanden)
1 x per 4 weken
x
x
Legen bovengrondse en ondergrondse PBD-containers
1 x tot 3x per week
x
Inzamelen van zakken PBD
1 x per 2 weken
x x x
x
x x
x
Inzamelen los aangeboden oud papier en karton
1 x per 2 weken
x
Inzamelen los aangeboden oud papier en karton binnenstad
1 x per week
x
1 x per 2 weken
x
1 x per 4 weken
x
Legen minicontainers oud papier en karton
VLK
Legen verzamelcontainers oud papier en karton inpandig
1 x per week
x
Legen verzamelcontainers oud papier en karton bovengronds
2 x per week
x
x
x
x
Legen verzamelcontainers oud papier en karton ondergronds
2 x per week
x
x
Glas: verpakkingsglas
Legen bovengrondse en ondergrondse glascontainers
1 x per week
x
x
x
Textiel
Inzameling textiel bovengronds
1 x per week
x
x
x
x
x
KGA
Legen chemoboxen
Afroep
x
x
Kerstbomen
Organiseren en inzamelen van kerstbomen d.m.v. standplaatsen
Jaarlijks
x
Milieustraat
Beheer milieustraten
Dagelijks
x
x
x
Transport afvalstromen milieustraten
Dagelijks
x
x
x
Inzameling textiel ondergronds
Mobiele milieustraat
x
x
Klantenservice
Aannemen en intern verwerken van burgermeldingen
Dagelijks
x
x
Containerbeheer
Beheren, repareren, uitzetten en innemen van alle containers
Dagelijks
x
x
x
Regie op plaatsen ondergrondse containers
Projectgewijs
x
x
x
x
x
x
Mechanisch onderhoud boven en ondergrondse containers
Dagelijks
Diftar
Registreren van ledigingen en klaarzetten voor facturatie
Dagelijks
Zwerfvuil
Opruimen bijgeplaatst afval ("bijzet") directe omgeving verzamelcontainers
Bij lediging container
x
Opruimen bijzet hotspotlijst
Dagelijks / weekend
x
Afval-opruimacties samen met de buurt
Afroep
x
Ontwerpbegroting 2024
x
x x
x x
|15
2.4 Kosten Deze toelichting op de begroting 2024 bevat diverse analyses om de gemeenten te voorzien van de gewenste informatiebehoeften voor het boekjaar 2024. Dit document bevat de volgende analyses:
Vergelijking tussen de begroting 2023 en de begroting 2024 uitgesplitst in de programma’s (afval en overhead) en kostensoort > paragraaf 2.4.1.
Vergelijking tussen de begroting 2023 en de begroting 2024 uitgesplitst in beinvloedbaar / niet-beinvloedbaar en incidenteel / structureel > paragraaf 2.4.2. De managementsamenvatting bevat een beknopte toelichting op deze vergelijking.
Vergelijking tussen de begroting 2023 en de begroting 2024 uitgesplits in de producten en per afvalstroom > paragraaf 2.4.3.
Vergelijking tussen de realisatie 2022 en de begroting 2024 uitgesplitst in beinvloedbaar / niet-beinvloedbaar en incidenteel / structureel > paragraaf 2.4.4.
Ontwerpbegroting 2024
|16
2.4.1 Begroting 2024 Programma GR Cure In deze paragraaf staan de lasten weergegeven van de programma’s op het vlak van afvalbeheer voor de Gemeenschappelijke regeling per deelnemende gemeente voor het boekjaar 2024. De programmabegroting is gebaseerd op de uitgangspunten die in paragraaf 1.2 zijn genoemd. De gemeenten Best, Veldhoven en Waalre (de niet-Cure gemeenten) hebben Cure gevraagd het onderhoud, keuren en wassen voor hen te doen. Cure gaat dit doen voor 2023 en 2024 met na 1 jaar een evaluatie. Voor deze gemeenten zijn, net als in de begroting 2023, begroting 2024 kosten opgenomen en voor hetzelfde bedrag omzet zodat het saldo voor deze gemeenten nihil is. De niet-Cure gemeenten dragen bij aan de overheadkosten van Cure en de Cure gemeenten lopen nadrukkelijk geen risico’s.
Programma's GR Cure Bedragen x € 1.000
Programma Afval Eindhoven Geldrop - Mierlo Valkenswaard Niet-Cure gemeenten Totaal programma Afval Programma Overhead Eindhoven Geldrop - Mierlo Valkenswaard Niet-Cure gemeenten Totaal programma Overhead Onvoorz., buitengew. lst., VpB Eindhoven Geldrop - Mierlo Valkenswaard Niet-Cure gemeenten Totaal onvoorz., buitengew., VpB
Verschil Verschil begroting begroting Begroting Realisatie Begroting Begroting 2024 vs. 2024 vs. 2022 2022 2023 2024 realisatie Begroting 2022 2023
15.244 2.121 2.279 -22 19.622
16.517 2.616 2.696 -54 21.776
19.224 2.906 3.002 -61 25.071
3.980 785 722 -39 5.449
2.707 290 306 -7 3.296
4.673
3.797 882 624 22 5.326
3.898 880 648 54 5.479
4.629 1.017 733 61 6.440
832 135 109 39 1.114
731 137 85 7 961
257 69 42
3 1 -66
287 68 38
267 58 36
264 58 102
-20 -9 -2
369
-62
392
361
424
-31
Totaal generaal Eindhoven Geldrop - Mierlo Valkenswaard Niet-Cure gemeenten
20.273 3.554 3.208
19.044 3.004 2.837 0
20.702 3.564 3.381 0
24.120 3.982 3.771 0
5.076 978 933 0
3.418 417 390 0
Totaal generaal
27.036
24.885
27.647
31.872
6.987
4.225
Ontwerpbegroting 2024
16.687 2.698 2.609 21.994 3.329 787 556
|17
GR Cure (totaal) Uitgesplitst naar programma / kostensoort Bedragen x € 1.000
Programma Afval Direct personeel Tractie Inzamelmiddelen Verwerking Diensten derden Overige directe kosten Omzet buiten begroting Totaal programma Afval Programma Overhead Indirect personeel Overige indirecte kosten Projecten Totaal programma Overhead Saldo lasten - baten Onvoorzien Buitengewone lasten Vennootschapsbelasting Bijdrage gemeenten
Verschil Verschil begroting begroting Realisatie Begroting Begroting 2024 vs. 2024 vs. 2022 2023 2024 realisatie Begroting 2022 2023
7.257 3.366 2.124 5.497 243 1.317 -182 19.622
7.019 4.271 2.521 6.771 274 1.212 -292 21.776
8.751 4.814 3.089 7.103 179 1.456 -321 25.071
1.494 1.448 965 1.606 -64 139 -139 5.449
1.732 543 568 332 -95 244 -29 3.296
2.826 2.198 302 5.326
2.948 2.339 193 5.479
3.153 2.762 524 6.440
327 565 223 1.114
205 424 332 961
24.948
27.255
31.511
6.563
4.256 -33
4.225
390
357
-67 4
3
4
357 67 0
24.885
27.647
31.872
6.987
2
Toelichting op de begroting 2024 versus de begroting 2023 De lasten van activiteiten variëren per gemeente. Aantal inwoners, aantal aansluitingen, inzamelmethoden en gemeentelijke infrastructuur zijn bepalende factoren voor de te besteden mens- en voertuiguren en de ingezamelde tonnages zijn bepalend voor de kosten en opbrengsten van verwerkers. De begroting voor 2024 is €4.225.000 hoger dan de begroting 2023.
Ontwerpbegroting 2024
|18
Grootste verschillen in begroting 2024 t.o.v. begroting 2023
CAO-stijging Inventarisatie van mini-containers bij burgers conform beleid EHV (incidenteel) Overname papier-inzameling verenigingen Tijdelijke losse papierroutes ivm beleidswijziging (incidenteel) Route-optimalisaties Mutatie uren beheer ondergrondse en mini-containers Verhoging omrekenfactor Uitzendbureau Structurele verhoging inzet personeel demontagehal Stijging opleidingskosten + overige HR kosten Interne opleider Verhoging werkzaamheden buiten werkorders om tov 2023 Stijging premies en soc.lasten Aanpassing salarisschaal Diversen Subtotaal personeelskosten Kapitaallasten traktie verv.afgeschreven voertuigen (incl. rente) Kapitaallasten traktie electr. Vs. Conventioneel) Afname inhuur door verv. Investeringen Brandstof E-wagens Kapitaallasten laadstations Prijsindexeringen tractie Kapitaalllasten mini-containers papier (incl. rente) Kapitaalllasten inzamelmiddelen verzamelcontainers papier (incl. rente) Kapitaalllasten inzamelmiddelen verv. afgeschreven containers (incl.
rente) Exploitatiekosten stijging volume inzamelmiddelen Prijsindexeringen inzamelmiddelen Subtotaal tractie & inzamelmiddelen Volume-effect verwerking Prijseffect verwerking Subtotaal effecten prijs- en volume Verhoging UPV-vergoeding matrassen Indexeringen Diverse externe adviezen Communicatiekosten Subtotaal derden en overige directe kosten CAO-stijging Opslag loods Acht tbv CMS (1,3 naar 1,9 mio) Kapitaallasten gebouwen, bedrijfsinventarissen, etc Organisatie-ontwikkeling Indexeringen Subtotaal overige Omzet buiten begroting Onvoorzien Vennootschapsbelasting Subtotaal onvoorzien/bijz.lst./VpB Totaal
Totaal
516 85 144 94 -35 46 203 72 64 110 160 170 61 43 1.734 250 220 -150 -220 392 50 50 107 300 58 55 1.111 -303 635 332 -118 83 149 35 149 405 102 177 183 94 960 -29 -33 2 -60 4.225
Eindhoven
341 85 144 94 -35 46 131 53 46 79 115 122 44 31 1.297 193 168 -111 -158 331 35 50 107 260 49 47 971 -200 514 314 -94 62 112 20 100 308 71 139 144 69 731 24 -21 1 5 3.418
GeldropMierlo
Valkenswaard
101 0 0 0 0 0 45 11 11 18 25 27 10 7 254 29 26 -20 -35 21 7 0
69 0 0 0 0 0 25 7 5 11 18 19 7 5 166 28 26 -19 -37 35 7 0
20 5 4 57 -51 12 -39 -15 11 25 9 30 61 16 20 25 15 137 -12 -10 0 -22 417
20 4 4 67 -53 109 56 -10 10 12 6 19 34 14 16 12 9 85 -1 -2 0 -3 390
Niet Cure
5 0 0 0 0 0 2 2 2 2 1 2 1 0 16
10 5 1
16
0
0 2 1 2 2 1 7 -40 0 0 -40 0
a. Personeelskosten - De personeelskosten stijgen door een (hoge) cao TLN indexering van 7,5% per 1-1-2023. In de begroting 2023 is rekening gehouden met 5,25%. Vanwege de huidige wereldeconomie en de hoge inflatie in het economisch verkeer is voor 2024 een aanvullende indexering van 5,0% opgenomen. Een stijging van in totaal +€516.000.
Ontwerpbegroting 2024
|19
-
-
-
Binnen de Cure- gemeenten heeft er besluitvorming plaatsgevonden over beleidswijzigingen die invloed hebben op de afvalinzameling. Zo gaat de gemeente Eindhoven starten met papierinzameling met mini-containers in de laagbouw en wordt er een groot aantal verzamel(pers)containers geplaatst op hoogbouw locaties. In de jaren 2023 en (begin) 2024 leidt deze actie tot een incidentele verhoging van uren. Door efficiency te realiseren zal een deel van deze inzameluren weer vrijvallen in (eind) 2024 en 2025. Daarnaast gaat Cure de papier-inzameling van de verenigingen overnemen en wordt gestart met het wassen van onder- en bovengrondse containers. Een stijging van +€334.000. Per begin 2023 heeft Cure een nieuwe overeenkomst afgesloten met een uitzendbureau. Zij kunnen beter voldoen aan de verwachte vraag waardoor de gevraagde kwaliteit van de dienstverlening geborgd kan blijven. Het nieuwe uitzendbureau calculeert met een (iets) hogere omrekenfactor (+€203.000). De overige personeelslasten stijgen onder andere door de huidige situatie in de arbeidsmarkt. Cure wil zich blijven profileren als aantrekkelijke werkgever door het geven van interne opleidingen, het aanpassen / verhogen van salarisschalen, extra aandacht voor werving en selectie. Ook stijgen de sociale lasten en premiepercentages.
b. Tractie en inzamelmiddelen Voertuigen - De laatste jaren is er weinig in voertuigen geïnvesteerd. In 2022 is ingezameld met een groot aantal afgeschreven inzamelvoertuigen. De komende 2 jaar (2023-2024) staan er 21 inzamelvoertuigen op de planning om vervangen te worden. Dit betreft zij- en achterladers, kraan- en haakwagens. 19 van de 21 conventionele voertuigen worden vervangen door elektrische voertuigen. Dit leidt in 2024 ten opzichte van 2023 tot een stijging van de kapitaallasten: -Verhoogde afschrijving door vervangen afgeschreven voertuigen +€100.000 -Verhoogde afschrijving door vervangen van conventioneel naar elektrische voertuigen +€220.000 -Afname van inhuur inzamelwagens door minder stilstand in verband met vernieuwd wagenpark -€150.000 - De rente is in het boekjaar 2022 gestegen van 0,5%-1,0% naar het niveau van 3,0%. Door deze rentestijging en de stijging van het gemiddelde geïnvesteerd vermogen door het vervangen van afgeschreven conventionele voertuigen door elektrische voertuigen stijgen de financieringslasten met +€150.000. - Door de vervanging van conventioneel naar elektrisch nemen de brandstofkosten sterk af. Deze zullen de komende jaren alleen maar verder afnemen. Voor het boekjaar 2024 wordt een afname van -€220.000 verwacht. Cure investeert in 2022-2023 in een groot aantal laadstations.
De exploitatiekosten (afschrijving / rente / onderhoud) zijn geraamd op +€392.000. Na het boekjaar 2023 is er meer inzicht in de transitie van conventionele naar elektrische voertuigen. Enerzijds leidt dit tot toename van kapitaalasten, door hogere investeringswaarden van elektrische voertuigen en laadstations, maar de brandstofkosten zullen in de toekomst sterk afnemen. Ontwerpbegroting 2024
|20
-
De huidige wereldeconomie leidt tot hoge inflaties. Voor de variabele onderhoudskosten, reparaties en banden is hier rekening mee gehouden. Cure heeft de aandacht voor schadepreventie verhoogd met als doel het aantal schades te reduceren. Dit met als doel ‘met plezier en veilig werken’ en het reduceren van schadekosten. Dit remt een deel van de verwachte inflatie over 2024. Totale mutatie is +€50.000.
Inzamelmiddelen - De afgelopen jaren is er nauwelijks geïnvesteerd in boven- en ondergrondse containers. Er zijn nog steeds veel afgeschreven containers in gebruik. De piek van vervangen ligt in de periode 2023 t/m 2025. De gemeente Eindhoven heeft ingestemd met een beleidswijziging voor de inzameling van papier. Dit gebeurt nu met losse bundels aan de straat, maar daar komen minicontainers en ondergrondse containers voor in de plaats. Hierdoor stijgen de kapitaallasten met +€250.000. - De rente is in het boekjaar 2022 gestegen van 0,5%-1,0% naar het niveau van 3,0%. Door deze rentestijging en de stijging van het gemiddelde geïnvesteerd vermogen door het vervangen van afgeschreven onder- en bovengrondse containers stijgen de financieringslasten met +€206.000. - Een prijsindexering en de toename van het aantal onder- en bovengrondse containers, door uitbreiding van papiercontainers in de hoogbouw, leidt tot verhoogde onderhouds-, reparatie- en keuringskosten (+€112.000).
c. Prijs- en volumestijgingen De reeds bekend zijnde prijsstijgingen uit lopende contracten zijn verwerkt in de begroting. Daar waar de tarieven niet bekend zijn is rekening gehouden met een index van 10,0% voor de periode 2022 - 2024. Dit is per afvalstroom bekeken. De volumes stijgen in het algemeen als gevolg van de groei van inwoneraantallen. Rekening is gehouden met een groei van 2,76% voor de periode 2022 2024. Dit geldt zowel voor de inzet in mens- en voertuiguren als voor de afvalvolumes. De hier genoemde prijs- en volumestijgingen zijn in de regel niet door Cure beïnvloedbaar. Zo was bij papier de vergoeding begin 2022 nog € 155 per ton, maar daalde deze gedurende 2022 naar €85 per ton. In begroting 2023 is conservatief rekening gehouden met € 75 per ton. De inzamelvergoeding van PMD was in 2020 nog €261 per ton, maar is verder gedaald naar €218,- per ton in 2022. Cure doet vanzelfsprekend haar uiterste best om beleid te bepalen waardoor bespaard kan worden. Dat kan zijn op prijs (door mee te liften met Midwaste om door het grotere volume van alle leden samen een gunstiger prijs te krijgen), maar ook op volume (project milieustraten, beter scheiden, papier inzamelen met minicontainers enzovoorts). In Eindhoven wordt minder restafval verwacht en een verhoging van gft en papier. Deze volume-verschillen hebben een positief financieel effect.
Ontwerpbegroting 2024
|21
De verwerkingskosten stijgen met €332.000 door prijsverschillen (stijging van €635.000) respectievelijk volumeverschillen (een daling van €303.000) De prijsverschillen betreffen hoofdzakelijk: - papier €190.000 minder (opbrengsttarief daalt van -€ 90 naar -€ 75 per ton); - milieustraatstromen €48.000 meer (puin-tarief stijgt van € 5 naar € 10 per ton); - milieustraatstromen €57.000 meer (dakleer-tarief stijgt van € 235 naar € 400 per ton); - milieustraatstromen €192.000 minder (houtB-tarief stijgt daalt van € 55 naar € 35 per ton); - restafval €609.000 meer (tarief stijgt van € 101 naar € 112 per ton) - gft €228.000 meer (tarief stijgt van € 74 naar € 84 per ton) - Plastic €181.000 meer (opbrengsttarief stijgt van -€ 193,50 naar -€ 218 per ton) - Overigen €124.000 De volumeverschillen betreffen hoofdzakelijk: - restafval €168.000 minder (lager volume beleidswijziging inzameling); - papier €110.000 minder (aanpassing tonnages papier op basis van jaar 2022). - Milieustraatstromen €257.000 minder (volume afname op basis van jaar 2022) - Overigen €12.000 d. Derden en overige directe kosten De UPV-vergoeding ter compensatie voor de verwerking-, transport- en huurkosten wordt verhoogd van 15% (2022) naar 60% (2023). Dit resulteert in een toename van -€118.000. Een algemene prijsindexering van 10,0% over 2 jaren leidt tot een stijging van €83.000.
Ten behoeve van de nieuwe beleidsplannen voor onder andere de papier-inzameling in de laag- en hoogbouw en GFT hoogbouw zijn de volgende kosten opgenomen in de begroting: Inzet van buurt- / afvalcoaches en diverse externe adviezen +€149.000 Communicatiekosten (drukwerk, porti, social media) +€35.000 e. Overige - De indirecte personeelskosten stijgen door een (hoge) cao TLN indexering van 7,5% per 1-12023. In de begroting 2023 is rekening gehouden met 5,25%. Vanwege de huidige wereldeconomie en de hoge inflatie in het economisch verkeer is voor 2024 een aanvullende indexering van 5,0% opgenomen. Een stijging van in totaal +€405.000; - Stijging van de kapitaallasten (incl. verhoogde rente) van de bouw voor de opslagloods ten behoeve van CMS door stijging van de bouwkosten van 1,3 naar 1,9 mio en nieuw te investeren bedrijfsinventarissen (+€279.000); - Organisatieontwikkeling: invulling van Hoofd Facilitair Beheer en uitbreiding IT-kosten (+€183.000); - 5,0% Indexering over de overige indirecte kosten (+€94.000).
Ontwerpbegroting 2024
|22
f. Post onvoorzien, buitengewone resultaten en vennootschapsbelasting De post onvoorzien is voor het eerst in begroting 2017 opgenomen omdat GR Cure vanwege de kostprijsconstructie voortdurend budgetrisico loopt voor wat betreft externe factoren (zoals bijvoorbeeld marktprijsontwikkelingen, onvoorziene kosten). De hoogte van deze post wijkt niet veel af van de opgenomen post in de begroting 2023. De post onvoorzien mag uitsluitend aangewend worden na goedkeuring van het Bestuur. 2.4.2 Inzicht (niet) beïnvloedbare mutaties begroting 2023 en begroting 2024
Mutaties begroting 2023 versus begroting 2024 (x €1.000) Beinvloedbaar, incidenteel Uitbreiding dienstverlening incidenteel (extra inzet ivm nieuw afvalbeleid)
Cure 179
Beinvloedbaar, structureel
Uitbreiding dienstverlening (wassen van containers, overname papierroutes verenigingen) Doorontwikkeling organisatie (IT applicaties, facilitair, interne opleider) Route-optimalisaties
397 328 -35
Niet-beinvloedbaar, structureel CAO-stijging Investeringen 2024 in voertuigen, inzamelmiddelen, loods, inventarissen (kapitaallasten) Investering in elekrische voertuigen incl laadstations (kapitaallasten) Afname fossiele brandstoffen door vervanging conventionele voertuigen Prijsindexeringen Verwerkingskosten Ontwikkelingen arbeidsmarkt (aanpassing salarisschalen, aandacht HR 'binden en boeien') Diversen (werkzaamheden buiten werkorders om, inzet Senzer) Onvoorzien
921 835 612 -220 485 332 295 130 -33
179
690
Totale mutaties
Ontwerpbegroting 2024
3.356 4.225
|23
+€179.000 uitbreiding uren (beïnvloedbaar; incidenteel) Er is de afgelopen jaren een wildgroei ontstaan van de hoeveelheid mini-containers binnen de gemeente Eindhoven. Cure gaat de hoeveelheid mini-containers per huisaansluiting inventariseren conform beleid Eindhoven. Door de wijziging binnen de papier-inzameling verwacht Cure in 2024 nog extra inzamelrondes te moeten rijden om alle het papier op te halen. Naar verwachting neemt dit in 2025 af. +€397.000 uitbreiding uren (beïnvloedbaar; structureel) De vergoedingen die gemeenten betalen aan verenigingen nemen door de overname van papierroutes van verenigingen af. Dit resultaat valt direct binnen de gemeentelijike exploitatie. Door uitbreiding van mini-containers en ondergrondse papiercontainers nemen de uren voor het beheer van deze inzamelmiddelen toe. Daarnaast heeft de Gemeente Eindhoven besloten om buurtcoaches in te zetten om inwoners van Eindhoven beter te gaan informeren over de inzamelwijzigingen en informatie te geven over het beter scheiden van afval. +€328.000 Doorontwikkeling organisatie Cure (beïnvloedbaar; structureel) De functie van Hoofd facilitair beheer is medio 2022 nieuw binnen Cure. Gezien de huidige arbeidsmarkt wil Cure zich blijven profileren als aantrekkelijke werkgever. Daarvoor worden gespecialiseerde wervingsbureaus ingezet en zullen medewerkers in hogere salarisschalen in dienst gaan treden.
Cure gaat aandacht geven aan een interne opleiding voor de chauffeurs. Dit moet leiden tot afname van schades en uiteindelijk tot lagere verzekeringspremies. -€35.000 route-optimalisaties (beïnvloedbaar; structureel) Met de investering van een route-navigatiesysteem heeft Cure steeds meer inzicht in de inzamelroutes. Het verder optimaliseren van de routes is hierdoor mogelijk, waardoor efficiency behaald kan worden. +€921.000 CAO-stijging (niet-beïnvloedbaar; structureel) Voor de CAO TLN is rekening gehouden met een indexering per 1/1/2023 van 7,5% en een verwachte indexering 2024 van 5,0%. De totale indexering over 2 jaren is 12,88%. +€835.000 kapitaallasten investeringen in voertuigen, inzamelmiddelen, loodsen en inventaris (niet-beïnvloedbaar; structureel) De laatste jaren is er weinig geinvesteerd in voertuigen en boven- en ondergrondse containers. Een groot aantal afgeschreven conventionele voertuigen (21st) staat op de planning om vervangen te worden in 2023-2024. De investeringswaarden van conventionele voertuigen is sterk gestegen met 25% tot 40%. Ook in de situatie dat Cure haar huidige wagenpark zou vervangen voor nieuwe conventionele voertuigen (in plaats van elektrische) zouden de kapitaallasten dus stijgen.
Ontwerpbegroting 2024
|24
De piek voor het vervangen van afgeschreven onder- en bovengrondse containers ligt in 2024. In 2024 staan er 90 verzamelcontainers papier op de planning om te investeringen. Dit betreft de papier-inzameling voor de hoogbouw. Er liggen inmiddels concrete plannen om een opslagloods te bouwen (investeringswaarde 1,9 mio) op het terrein in Acht. Deze investeringen leiden tot een stijging van de afschrijvingskosten. Daarnaast wordt rekening gehouden met een rente van 3,0% (actuele rentestand eind 2022). Deze is aanzienlijk hoger dan eind 2021 die als basis gold voor de begroting 2023. +€612.000 kapitaallasten door verduurzaming wagenpark (niet-beïnvloedbaar; structureel) Van de 21 conventionele inzamelvoertuigen die op de planning staan om vervangen te worden zullen er 19 voertuigen vervangen worden door elektrische voertuigen. Deze voertuigen hebben in de huidige markt een tweemaal hogere investeringswaarde, omdat prijzen conventioneel stijgen en omdat elektrisch duurder is dan conventioneel. Ook wordt er geïnvesteerd in een nieuw laadplein. -€220.000 afname fossiele brandstoffen (niet-beinvloedbaar; structureel) Vervanging van conventionele naar elektrische voertuigen leidt tot afname van brandstofkosten.
+€485.000 overige prijsindexeringen (niet-beïnvloedbaar; structureel) Er is gerekend met een prijsindexering van 5,0% ten opzichte van begroting 2023 over variabele kosten van voertuigen, inzamelmiddelen, inhuur en inkoop. Per begin 2023 is het uitzendwerk gegund aan Uitzendbureau Olympia. De nieuwe aanbesteding heeft wel geleid tot een hogere omrekenfactor. Deze stijgt met 8,0% ten opzichte van de omrekenfactor van Actief Werkt. +€332.000 Verwerkingskosten (niet-beïnvloedbaar; structureel) Het saldo van ongunstige prijsontwikkelingen en tariefsverwachtingen bij rest- en gft-afval, papier en dakleer leidt tot een stijging van de verwerkingskosten. Door beleidsaanpassingen in de gemeenten wil men het volume restafval terugbrengen. Deze ontwikkeling zal een deel van de ongunstige tariefsverwachtingen kunnen drukken. In het jaar 2022 ziet Cure overall een afname van de volumes, zowel in de Huis-aan-huis-inzameling als op de milieustraten. Dit is een landelijke trend. De begroting 2024 is om deze reden naar beneden bijgesteld ten opzichte van begroting 2023. Afvalstroom Restafval GFT Papier Glas Textiel Plastic Hout B Dakleer Puin BSA Milieustraat Totaal
Ontwerpbegroting 2024
2023 2023 Volume Tarief 55.600 € 100,55 24.000 € 74,34 13.850 € -90,00 6.685 € -15,27 1.795 € -90,00 6.255 € -193,50 11.050 € 42,01 380 € 235,00 11.950 € 5,00 2.675 € 175,00 19.346 153.586
2024 2024 Looptijd contract Volume Tarief 53.925 € 111,85 31-1-2025 23.500 € 84,03 31-12-2024 12.650 € -75,00 31-12-2023 6.485 € -14,00 31-12-2023 1.765 € -150,00 31-12-2023 6.065 € -218,00 31-12-2023 9.600 € 35,00 31-12-2023 345 € 400,00 31-12-2023 9.650 € 10,00 31-12-2023 2.650 € 175,00 31-12-2023 16.496 0 143.131
|25
+€295.000 Ontwikkelingen arbeidsmarkt (niet beïnvloedbaar; structureel) Cure moet zich, in de huidige krappe arbeidsmarkt, blijven profileren als aantrekkelijke werkgever. Diverse functies zijn gewaardeerd in hogere salarisschalen en er wordt steeds meer aandacht gegeven aan HR-management om medewerkers te ‘binden en boeien’. +€130.000 overigen (niet-beinvloedbaar; structureel) De begroting 2024 houdt rekening met werkzaamheden buiten de werkorders om. Dit blijft continue aandacht krijgen van het management van Cure. Het bemensen van de demontagehal door medewerkers met afstand tot de arbeidsmarkt wordt in de toekomst steeds lastiger. De verwachting is dat een deel van de gevraagde personele capaciteit ingevuld zal moeten worden door mensen uit de reguliere arbeidsmarkt. De UPV-vergoeding voor verwerking- en transportkosten van matrassen is verhoogd van 15% naar 60%. -€33.000 onvoorzien (niet-beinvloedbaar; structureel) Verdeeld naar de Cure-gemeenten ziet deze stijging er als volgt uit: Gemeente Eindhoven €3.418.000 +16,5% zie pag. 43 t/m 46 voor een toelichting Gemeente Geldrop-Mierlo € 417.000 +11,7% zie pag. 47 t/m 50 voor een toelichting Gemeente Valkenswaard € 390.000 +11,5% zie pag. 51 t/m 53 voor een toelichting
Ontwerpbegroting 2024
|26
2.4.3 Begroting 2024 Producten GR Cure Algemeen De productbegroting geeft inzicht in de verschillende soorten afvalstromen binnen de Gemeenschappelijke regeling Cure. GR Cure (totaal) Uitgesplitst per product / soort afval Bedragen x € 1.000
Verschil Verschil begroting begroting Realisatie Begroting Begroting 2024 vs. 2024 vs. 2022 2023 2024 realisatie Begroting 2022 2023
1. HVOD a) Restafval b) Bijzet c) Grof huisvuil d) GFT 2. Papier Lasten Baten 3. Kunststof / PMD Lasten Baten 4. Luiers 5. Glas Lasten Baten 6. Textiel Lasten Baten 7. Milieustraten Lasten Baten 8. Containerbeheer 9. Klantenservice 10. Overige 11. Omzet buiten begroting
15.348 11.444 401 112 3.390 1.003 2.586 -1.584 11 877 -866 71 7 365 -358 -27 424 -450 7.491 8.319 -828 729 401 95 -182
16.126 11.600 398 140 3.987 1.504 2.779 -1.275 -203 973 -1.176 70 25 396 -371 56 218 -162 8.503 9.154 -651 1.040 341 85 -292
17.822 12.881 508 130 4.303 3.240 4.215 -975 -326 996 -1.322 78 74 443 -369 34 775 -741 9.008 9.652 -644 1.292 494 115 -321
2.474 1.437 107 18 912 2.237 1.628 609 -336 120 -456 7 67 78 -11 60 351 -291 1.517 1.333 184 563 93 20 -139
1.697 1.282 110 -10 315 1.735 1.435 300 -122 24 -146 7 50 48 2 -22 557 -579 505 498 7 252 153 30 -29
Saldo lasten - baten
24.948
27.255
31.511
6.563
4.256 -33
4.225
Onvoorzien Buitengewone lasten Vennootschapsbelasting Bijdrage gemeenten
Ontwerpbegroting 2024
390
357
-67 4
3
4
357 67 0
24.885
27.647
31.872
6.987
2
|27
Toelichting per product De begroting voor 2024 is €4.225.000 hoger dan de begroting 2023. In de programmabegroting zijn de grootste verschillen per kostensoort uiteengezet. Deze verklaringen zijn ook van toepassing op de product-specifieke verschillen. Hieronder staan de voornaamste verschillen per product. HVOD De huisvuil ophaaldienst stijgt met €1.697.000 ten opzichte van de begroting 2023. Hiervan wordt €1.282.000 veroorzaakt door restafval. De personeels- en tractiekosten stijgen door indexeringen, verduurzaming van het wagenpark en de grootschalige vervangingen van boven- en ondergrondse containers. Ondanks dat de ingezamelde tonnages restafval afnemen, stijgen de verwerkingskosten door verhoging van het tarief. De gft-inzameling kent dezelfde redenen voor de verhogingen met uitzondering van de stijgende kapitaallasten van onder- en bovengrondse containers. Papier De totale kosten voor de papier-inzameling stijgen met €1.435.000. De inzamelkosten stijgen door de vervangingen in 2024 van conventionele achterladers door elektrische achterladers. Ook wordt er in 2023 geïnvesteerd in mini-containers papier en zullen er in de periode 2024 t/m 2027 90 ondergrondse papiercontainers per jaar aangeschaft worden. In de begroting 2023 is rekening gehouden met een papierprijs van €90,- per ton. De papierprijs laat in 2022 een dalende trend zien.
De begroting 2024 houdt rekening met €75,- per ton. Kunststof/PMD De totale baten voor kunststof/PMD stijgen met €146.000 ten opzichte van de begroting 2023. De begroting 2024 houdt rekening met beperkt of geen afkeur van het PMD-afval. Het opbrengsttarief stijgt hierdoor met €25,- per ton. Onlangs heeft Eindhoven besloten om over te gaan op nascheiding van PBD. De (financiële) effecten zijn niet opgenomen in deze begroting. Luiers De lasten voor luiers stijgen met €7.000 als gevolg van prijsindexatie. De luiers worden van oudsher ingezameld door een derde partij. Glas De lasten voor glas stijgen met €50.000 ten opzichte van begroting 2023. De inzamelkosten stijgen met €48.000 door vervanging in 2024 van conventionele voertuigen door elektrische voertuigen. Textiel Voor 2024 ontvangt Cure een tarief voor transport en sortering van textiel (€270,- per ton) en een opbrengst van €420,- per ton. In tegenstelling tot de begroting 2023 waarin gecalculeerd is met een all-in opbrengsttarief van €90,- per ton. Het nieuwe contract leidt dus tot een positief resultaat voor textiel.
Ontwerpbegroting 2024
|28
Milieustraten De lasten voor milieustraten stijgen met €505.000. De aangeboden volumes op de milieustraten nemen af. Uitgangspunt voor de begroting 2024 is de realisatie boekjaar 2022 + 10% verhoging. Dit leidt tot een positief volumeverschil. De verwachting is dat de tarieven van verwerking en transport verder zullen oplopen. Gesaldeerd leidt dit tot een kostenverhoging van €332.000. Het manuur tarief voor het beheer van de milieustraat stijgt door onder andere de CAO indexering (+€173.000). Containerbeheer Uitbreiding van de uren voor containerbeheer. Er zijn meer uren begroot voor het wassen van containers. Door de uitzet van mini-containers papier zal ook het beheer van de mini-containers toenemen. Klantenservice De lasten voor Klantenservice stijgen door uitbreiding van 0,5 fte en indexering. Overige De overige lasten stijgen met €30.000 als gevolg van verhoogde manuur- en tractietarieven, door hoge inflaties en stijgende kapitaallasten. Cure heeft in 2022 kosten gemaakt voor handhaving. Deze zijn ook opgenomen in de begroting 2024 (+€20.000). Omzet buiten begroting Deze neemt toe tot €321.000. Hiervan is €190.000 opgenomen voor de niet-Cure gemeenten op basis van het jaar 2022. Dit betreft de kosten voor het beheer van onder- en bovengrondse containers. Post onvoorzien, buitengewone resultaten en vennootschapsbelasting Zie hiervoor punt f.
van de Toelichting op de programmabegroting.
2.4.4 Totale baten en lasten 2024 GR Cure Onderstaande tabel geeft de totale lasten en baten van Cure per deelnemende gemeente. GR Cure
Totaal
Eindhoven
Geldrop-Mierlo
Valkenswaard
Niet Cure
Lasten Baten Onvoorz., bijz., VpB
35.883 -4.372 361
26.933 -3.080 267
4.693 -770 58
4.059 -325 36
198 -198 0
Bijdragen gemeenten
31.872
24.120
3.982
3.771
0
Ontwerpbegroting 2024
|29
2.4.5 Inzicht (niet) beïnvloedbare mutaties realisatie 2022 en begroting 2024 Begroting 2024 versus realisatie 2022 (twee boekjaren): een stijging van €6.987.000
Beinvloedbaar, incidenteel
Uitbreiding uren (terughalen mini-containers nav uitvoeringsbesluit Eindhoven)
85
Beinvloedbaar, structureel
Route-optimalisaties Uitbreiding van uren (wassen van containers, overname inzamelroutes papier van verenigingen) Doorontwikkeling organisatie (IT applicaties, facilitair, verhoogde opleidings- en wervingskosten)
-88 463 330
85
705 Niet-beinvloedbaar, incidenteel Uitbreiding van uren (overname inzamelroutes papier van verenigingen)
144
Niet-beinvloedbaar, structureel CAO-stijging Investering in voertuigen, inzamelmiddelen, loods, inventarissen (kapitaallasten incl. rente) Investering in elekrische voertuigen incl laadstations tvv conventionele voertuigen (kapitaallasten incl. rente) Afname fossiele brandstoffen door vervanging conventionele voertuigen Prijsindexeringen Verwerkingskosten Onvoorzien
1.338 1.969 814 -335 420 1.606 357
Overigen / niet gecategoriseerd
-115
144
6.168
Mutatie realisatie 2022 naar begroting 2024
Ontwerpbegroting 2024
-115 6.987
|30
+€692.000 uitbreiding van uren (niet-beïnvloedbaar; structureel en deel incidenteel) - Extra ureninzet voor het terughalen van mini-containers naar aanleiding van het uitvoeringsbesluit van Eindhoven (+€88.000) - Overname van papierroutes van verenigingen. Medio 2024-2025 zullen door routeoptimalisatie de uren van de papier-routes afnemen. Uitbreiding van de hoeveelheid papiercontainers (zowel mini als ondergronds) leidt tot toename van beheerskosten (+€463.000) - Door beleidswijzigingen zullen in de eerste fase nog extra inzamelroutes papier gereden worden om al het papier van de straat te halen (+€144.000) -€88.000 Efficiency ureninzet (beïnvloedbaar; structureel) Per 2023 wordt er binnen Cure ingezameld op basis van routenavigatie. Daarmee kunnen routeoptimalisaties behaald worden binnen de huis-aan-huis-inzameling. Zo zijn de routes voor de restinzameling veranderd, waardoor men efficiency verwacht binnen de inzameling. +€330.000 Doorontwikkeling organisatie Cure (beïnvloedbaar; structureel en deels incidenteel) Doorontwikkeling van het IT-landschap van Cure moet uiteindelijk leiden tot afname van de licentiekosten van de huidige applicaties (incidenteel). De functie van Hoofd faciliair beheer is medio 2022 nieuw binnen Cure. Gezien de huidige arbeidsmarkt wil Cure zich blijven profileren als aantrekkelijke werkgever.
Daarvoor worden gespecialiseerde wervingsbureaus ingezet en zullen medewerkers in hogere salarisschalen in dienst gaan treden. +€1.338.000 CAO-stijging (niet-beïnvloedbaar; structureel) CAO TLN indexering per 1/1/2023 7,5% + verwachte indexering 2024 van 5,0%. Totale indexering over 2 jaren is 12,88%. +€1.969.000 kapitaallasten investeringen in voertuigen, inzamelmiddelen, loodsen en inventaris (niet-beïnvloedbaar; structureel) De laatste jaren is er weinig geïnvesteerd in voertuigen en boven- en ondergrondse containers. Een groot aantal afgeschreven conventionele voertuigen (21st) staat op de planning om vervangen te worden in 2023-2024. De investeringswaarden van conventionele voertuigen is sterk gestegen met 25% tot 40%. Ook in de situatie dat Cure haar huidige wagenpark zou vervangen voor nieuwe conventionele voertuigen (in plaats van elektrische) zouden de kapitaallasten dus stijgen.
Ontwerpbegroting 2024
|31
In deze toename is ook de investering opgenomen van de nieuwe E-waswagen. Met de keuze om in een eigen E-waswagen te investeren heeft Cure de regie over deze dienst, zodat er minder afstemmingsproblemen verwacht worden, voorrij-uren containers vervallen, meer eigen mensen op de weg en er is op dit moment nog een overcapaciteit waardoor er in de toekomst nog meer containers gewassen kunnen worden en de kwaliteit verder omhoog gaat. De piek voor het vervangen van afgeschreven onder- en bovengrondse containers ligt in 2024. Door de wijzigingen in de papier-inzameling is een groot aantal mini-containers geïnvesteerd en er in de periode van 2024 t/m 2027 360 verzamelcontainers verzamelcontainers geplaats in de hoogbouw. Er liggen inmiddels concrete plannen om een opslagloods te bouwen (investeringswaarde 1,9 mio) op het terrein in Acht. Deze investeringen leiden tot een stijging van de afschrijvingskosten. Daarnaast wordt rekening gehouden met een rente van 3,0% (actuele rentestand eind 2022). Deze is aanzienlijk hoger dan eind 2021. +€814.000 kapitaallasten door verduurzaming wagenpark (niet-beïnvloedbaar; structureel) Van de 21 conventionele inzamelvoertuigen die op de planning staan om vervangen te worden zullen er 19 voertuigen vervangen worden door electrische voertuigen. Deze voertuigen hebben in de huidige markt een tweemaal hogere investeringswaarde.
Ook is er geïnvesteerd in een nieuw laadplein. -€335.000 afname fossiele brandstoffen (niet-beïnvloedbaar; structureel) Vervanging van conventionele naar elektrische voertuigen leidt tot afname van brandstofkosten. +€420.000 overige prijsindexeringen (niet-beïnvloedbaar; structureel) Prijsindexering over 2 jaren over variabele kosten van voertuigen, inzamelmiddelen, inhuur en inkoop van 10,0% +€1.606.000 Verwerkingskosten (niet-beïnvloedbaar; structureel) Het saldo van ongunstige prijsontwikkelingen en tariefsverwachtingen bij rest- en gft-afval, papier, dakleer leidt tot een stijging van de verwerkingskosten. Door beleidsaanpassingen in de gemeenten wil men het volume restafval terugbrengen. Deze ontwikkeling zal een deel van de ongunstige tariefsverwachtingen kunnen drukken.
Ontwerpbegroting 2024
|32
Afvalstroom Restafval GFT Papier Glas Textiel Plastic Hout B Dakleer Puin BSA Milieustraat Totaal
2022 2022 Volume Tarief 59.078 € 99,19 17.307 € 78,97 10.825 € -90,00 5.935 € -4,12 898 € -90,00 1.618 € -193,50 8.864 € 42,01 311 € 211,57 8.778 € 5,00 2.468 € 79,14 14.744 130.826
2024 2024 Volume Tarief 53.925 € 111,85 23.500 € 84,03 12.650 € -75,00 6.485 € -14,00 1.765 € -150,00 4.200 € -218,00 9.600 € 35,00 345 € 400,00 9.650 € 10,00 2.650 € 175,00 16.496 141.266
Looptijd contract 31-1-2025 31-12-2024 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023 31-12-2023