4. Jaarverslag en jaarrekening 2021 WAA Venlo e.o. def na vaststelling BO dd 24032022
Tekst van het document
verwacht niet dat dit zal leiden tot voor haar onoverkomelijke financiële problemen, aangezien in artikel 33 van de Gemeenschappelijke Regeling Werkvoorzieningschap Venlo en Omstreken is bepaald dat tekorten en overschotten van Werkvoorzieningschap Aanvullende Arbeid Venlo e.o. met de deelnemende gemeenten worden verrekend.
- 47 -
0 0 0
lasten vennootschapsbelasting
lasten onvoorzien
Totaal lasten diverse
- 48 145
Onttrekking aan reserves (excl. mut. eigen vermogen WAA groep nv)
11.919
12.092
0
12.092
-873
-400
13.873
-873
0
0
-873
908
908
0
0
0
908
0
0
0
0
0
-1.781
12.092
13.000
365
217
148
0
192
192
0
0
0
192
0
0
0
0
0
-192
0
13.873 13.873
13.399
-508
217
148
-873
1.100
1.100
0
0
0
1.100
0
0
0
0
0
-1.973
12.092
192 192
Totaal structurele baten Structurele baten - structurele lasten
-400
0
0
-400
1.480
1.480
0
0
0
1.480
0
0
0
0
0
-1.880
11.919
14.065 14.065
waarvan structuincidenreel teel
13.799
245
13.799 13.799
totaal
Gewijzigde begroting 2021
Totaal structurele lasten
-155
100
100
Resultaat
0
-400
145
120
1.600
120
0
0
Saldo van diverse Saldo totale saldo van baten en lasten van programma's en diverse Stortingen in reserves (excl. mut. eigen vermogen WAA groep nv)
0
baten onvoorzien
1.600
0
baten vennootschapsbelasting
0
120
0
0
0
0
0
-120
Totaal baten diverse
0
baten overhead
1.600
0
lasten overhead
baten algemeen dekkingsmiddel
0
lasten algemeen dekkingsmiddel
-2.000
Saldo van baten en lasten programma's
0
0
11.919
11.919
Baten programma Wsw
Totaal baten programma's
120 120
13.919
13.919
waarvan structuincidenreel teel
Lasten programma Wsw
totaal
Primitieve begroting 2021
Totaal lasten programma's
Recapitulatie begrotingsevenwicht (in € 1.000)
Jaarrekening 2021
-200
170
147
-517
1.100
1.397
297
0
0
1.100
297
297
0
0
0
-1.617
11.756
11.756
13.373
13.373
totaal
317
170
147
0
145
442
297
0
0
145
297
297
0
0
0
-145
0
0
145
145
-517
12.711
13.228
-517
0
0
-517
955
955
0
0
0
955
0
0
0
0
0
-1.472
11.756
11.756
13.228
13.228
waarvan structuincidenreel teel
Realisatie 2021
616
296
0
320
1.600
2.533
933
0
0
1.600
933
933
0
0
0
-1.280
12.005
12.005
13.285
13.285
totaal
296
296
0
0
166
1.099
933
0
0
166
933
933
0
0
0
-166
0
0
166
166
320
13.439
13.119
320
0
0
320
1.434
1.434
0
0
0
1.434
0
0
0
0
0
-1.114
12.005
12.005
13.119
13.119
waarvan structuincidenreel teel
Realisatie 2020
3. Bijlagen
3.1 Recapitulatie begrotingsevenwicht
3.2
Sisa Werkvoorzieningschap Aanvullende Arbeid Venlo e.o. Prinsessesingel 10 5911 HT Venlo
Bijlage verantwoordingsinformatie 2021 naar analogie van artikel 3 van de Regeling SZW G1B Wet sociale Hieronder per regel één Het totaal aantal Het totaal aantal werkvoorziening gemeente(code) selecteren gerealiseerde gerealiseerde begeleid (Wsw)_deel en in de kolommen ernaast arbeidsplaatsen voor werkenplekken voor openbaar lichaam de geïndiceerde inwoners geïndiceerde inwoners in 2020 verantwoordingsinformatie in (jaar T), uitgedrukt in (jaar T), uitgedrukt in voor die gemeente invullen arbeidsjaren arbeidsjaren Aard controle n.v.t. Aard controle R Aard controle R Wet sociale Indicatornummer: G1B / 01 Indicatornummer: G1B / 03 Indicatornummer: G1B / 04 werkvoorziening 1 0889 Beesel 39,61 4,78 2 0893 Bergen (L.) 52,18 3,39 3 0983 Venlo 321,17 37,91 4
3.3
Kengetallen
Zoals hierboven al vermeld dient bij elke vergelijking ten opzichte van voorgaande jaren van de kerncijfers, exploitatie e.d. van WAA op totaalniveau over de jaren 2018 en verder, rekening gehouden te worden dat de totale SW-populatie waarvoor WAA vanaf 2018 de Wsw uitvoert, exclusief het beschutte Wsw deel is. 2021
2020
2019
2018
2017
189,32 412,96 602,28 0,0 602,28 603,54
199,37 444,39 643,76 0,0 643,76 652,98
209,44 470,71 680,15 0,0 680,15 686,43
222,62 487,58 710,20 0,0 710,20 719,30
739,74 0,0 739,74 741,68
609,6 650,9 -188,0 -194,9 421,6 456,0
681,1 -208,3 472,8
708,0 -214,3 493,7
739,4 n.v.t. n.v.t.
4,3 0,0 -26,2 399,7 95%
5,0 0,0 -39,4 421,6 95%
12,1 0,0 -28,9 456,0 94%
7,5 0,0 -28,4 472,8
4,1 0,0 - 35,5 708,0
Ziekteverzuim Wsw totaal (incl. beschut) Idem SW-landelijk
18,4% 16,4% nnb 15,1%
15,6% 14,5%
17,5% 13,7%
16,2% 13,3%
Rijkssubsidie: Rijkssubsidie per SE in € Uitvoerings- en plaatsingskosten per SE in € Dekkingsgraad rijkssubsidie / uitv.- en plaats.kosten per SE Subsidieratio (rijkssubsidie minus BW / loonkosten Wsw) Idem SW-landelijk
28.468 27.016 25.905 25.248 31.185 28.712 28.087 25.407 0,92 0,94 0,92 0,99 0,88 0,87 0,88 0,88 nnb 0,86 0,85 0,86
25.240 28.742 0,88 0,90 0,87
Gemeentelijke tekortfinanciering: Gemeentelijke tekortfinanciering per SE in €
2.664
4.303
Aantal Wsw-ers in SE (gemiddeld): Beschut (vanaf 2018 naar deelnemende gemeenten) Niet beschut Subtotaal Af: waarvan aandeel niet-deelnemende gemeenten Resteert aantal deelnemende gemeenten Taakstelling deelnemende gemeenten Verloop Wsw in fte: Beginstand Af: beschutte groep naar deelnemende gemeenten Beginstand excl. beschut Bij: instroom (vanaf 2015 sec a.g.v. verhuizingen en wijzigingen handicapcode) Af: uitstroom naar reguliere arbeid Af: uitstroom overige Eindstand Waarvan duurzaam geplaatst
- 49 -
3.600
2.762
3.271
3.4 Overzicht verdeling reguliere gemeentelijke bijdragen 2021 De gemeentelijke bijdragen worden berekend op basis van de verdeling zoals bepaald door Algemeen Bestuur, d.w.z. voor 25% o.b.v. het aantal inwoners en voor 75% o.b.v. het aantal fulltime equivalenten met een Wsw-dienstbetrekking (fte). Onderstaand de gemeentelijke bijdragen 2021: Gemeente
Inwonerdeel
Fte-deel
Bonusdeel 6.649,18
Totaal
Beesel
29.944,48
85.704,30
108.999,60
Bergen
29.191,69
112.083,66
Venlo
227.208,33
661.245,54
38.728,82
849.725,05
Totaal
286.344,50
859.033,50
45.378,00
1.100.000,00
141.275,35
Evenals voorgaande jaren bedraagt ook in 2021 de bonus resp. korting op de gemeentelijke bijdrage voor díe gemeente die meer dan gemiddeld omzet voor Wsw-activiteiten bij WAA onderbrengt in totaal € 45.378.
3.5 Voorstel resultaatbestemming Zoals in 1.2.4 is vermeld zullen eventuele toekomstige positieve exploitatiesaldi worden toegevoegd aan het vrij beschikbare eigen vermogen van de entiteit WAA in de vorm van algemene reserves en als weerstandvermogen worden gereserveerd, en negatieve exploitatieresultaten worden onttrokken aan het vrij beschikbaar eigen vermogen resp. weerstandsvermogen. Conform dit uitgangspunt wordt voorgesteld het tekort (na bijdragen van de deelnemende gemeenten en de bestemmingsreserve) over 2021 ad € 200.000 te onttrekken aan en te dekken uit de algemene reserve. Na verwerking van de resultaatbestemming 2021 van het Schap en WAA groep nv is de algemene reserve van het Schap € 1.337.000 en van WAA groep nv (volgens voorlopige cijfers) € 7.670.000. Het totaal vrij beschikbare weerstandsvermogen per ultimo 2021 voor de hele entiteit WAA bedraagt dan (volgens voorlopige cijfers) € 9.007.000.
- 50 -
3.6 Controleverklaring
- 51 -
- 52 -
- 53 -