20250424 Concept jaarstukken NRIJ 2024 .pdf
Tekst van het document
0,00
0,00
96.419,00
86.587,87
28.506,00
0,00
109.032,00
51.319,93
Saldo van Baten en Lasten
3.472.791,00
3.769.799,00
3.955.077,00
4.005.759,35
3.774.399,00
3.856.547,00
4.105.518,00
4.001.788,50
-301.608,00
-86.748,00
-150.441,00
3.970,85
Totaal Mutatie reserves
433.948,00
367.450,00
689.975,00
689.975,00
374.207,00
280.702,00
539.534,00
488.701,10
59.741,00
86.748,00
150.441,00
201.273,90
Gerealiseerd resultaat
3.906.739,00
4.137.249,00
4.645.052,00
4.695.734,35
-4.148.606,00
-4.137.249,00
-4.645.052,00
-4.490.489,60
-241.867,00
0,00
0,00
205.244,75
Algem ene m iddelen Saldo gew one bedrijfsvoering Totaal Kredieten
30
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Het overzicht van lasten en baten is als volgt opgebouwd: Reguliere lasten en baten gewone bedrijfsvoering Dit onderdeel betreft de exploitatielasten en –baten van de structurele activiteiten. Dit zijn de jaarlijks min of meer in dezelfde vorm terugkerende activiteiten. Op basis van deze informatie kunnen meerjarige trends en ontwikkelingen worden geschetst. Kredieten De kredieten hebben betrekking op uitgaven gerelateerd aan activiteiten die zorgen voor veranderingen in de natuur- en recreatiegebieden, zoals investeringen met maatschappelijk nut in de openbare ruimte. Deze uitgaven worden gedekt vanuit bijdragen derden (subsidies, bijdragen) en/of onttrekkingen aan de algemene of bestemmingsreserves. Toevoegingen en onttrekkingen (mutaties) aan reserves Dit onderdeel omvat alle mutaties (stortingen en onttrekkingen) in de reserves.
31
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
5.3
Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling
Inleiding De jaarrekening is opgesteld met inachtneming van de voorschriften, die het Besluit begroting en verantwoording (BBV) daarvoor geeft. Voor zover niet anders vermeld, worden de activa en passiva gepresenteerd in afgeronde bedragen van € 1. Algemene grondslagen voor het opstellen van de jaarrekening De waardering van de activa en passiva en de bepaling van het resultaat vindt plaats op basis van historische kosten. Tenzij bij het desbetreffende balanshoofd anders is vermeld, worden de activa en passiva opgenomen tegen nominale waarden. Het bestuur heeft een onderzoek laten uitvoeren naar mogelijke toekomstscenario’s voor het recreatieschap. Een nadere uitwerking van een voorkeursscenario(‘s) moet nog plaatsvinden en de uitkomst daarvan is mede bepalend voor de toekomst van het schap. De huidige waarderingsgrondslagen zijn voor 2024 gehandhaafd. De baten en lasten worden toegerekend aan het jaar waarop zij betrekking hebben. Baten worden slechts genomen voor zover zij op de balansdatum zijn gerealiseerd. Verliezen en risico’s die hun oorsprong vinden voor het einde van het begrotingsjaar, worden in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden. Baten en lasten worden verantwoord tot hun brutobedrag. Verder worden de uitgangspunten van de financiële verordening van het schap gehanteerd.
Daarnaast wordt een activeringsgrens gehanteerd van 25.000 euro.
Balans Materiële vaste activa De materiële vaste activa zijn gewaardeerd tegen de verkrijgings- of vervaardigingsprijs, verminderd met de daarop verrichte lineaire afschrijvingen. Specifieke investeringsbijdragen van derden worden op de desbetreffende investering in mindering gebracht. De afschrijvingen geschieden op basis van de verkrijgings- of aanschaffingsprijs en de geschatte economische levensduur. Eventuele duurzame waardeverminderingen worden onafhankelijk van het resultaat in ogenschouw genomen. De volgende uitgangspunten zijn grotendeels gehanteerd voor de afschrijvingstermijnen: - gronden en terreinen geen afschrijving - bedrijfsgebouwen 30 jaar - grond- weg- en waterbouwkundige werken 35 jaar - machines, apparaten en installaties 10 jaar - overige materiële vaste activa 30 jaar Uitzettingen met een rentetypische looptijd < 1 jaar De vorderingen worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Voor verwachte oninbaarheid is een voorziening in mindering gebracht. De voorziening wordt statisch bepaald op basis van de geschatte inningskansen.
32
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Liquide middelen De banksaldi worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Overlopende activa De overlopende activa (nog te ontvangen bedragen en vooruitbetaalde bedragen) worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Eigen vermogen Dit betreft de Algemene Reserve, de bestemmingsreserves en het gerealiseerde resultaat. Voorzieningen De onderhoudsegalisatievoorzieningen zijn gebaseerd op een meerjarenraming van het uit te voeren grootonderhoud aan de kapitaalgoederen, waarin rekening is gehouden met de kwaliteitseisen die ter zake geformuleerd zijn. In de paragraaf onderhoud kapitaalgoederen die is opgenomen in het jaarverslag is het beleid ter zake nader uiteengezet. De voorzieningen worden gewaardeerd op nominale waarde. Vaste schulden met een rentetypische looptijd van één jaar of langer, de netto vlottende schulden met een rentetypische looptijd korter dan één jaar en de overlopende passiva Deze posten worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Netto-vlottende schulden met een rentetypische looptijd korter dan één jaar De netto-vlottende schulden met een rentetypische looptijd korter dan één jaar zijn gewaardeerd tegen nominale waarde.
33
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
5.4
Toelichting op de balans
Vaste activa Materiële vaste activa Investeringen in de openbare ruimte met een economisch nut De boekwaarde van de investeringen in de openbare ruimte met een economisch nut had het volgende verloop: Investeringen met een economisch nut
Gronden en Terreinen Bedrijfsgebouwen
Boekwaarde 1-1-2024
Investeringen
Extra afschrijvingen
Afschrijvingen
Bijdrage van derden
Afwaarderingen
Boekwaarde 31-12-2024
1.916.993
-
-
-
-
-
1.916.993
136.233
-
-
8.933
-
-
127.299
2.053.226
0
0
8.933
0
0
2.044.292
De bedrijfsgebouwen worden lineair afgeschreven in 25,30 of 35 jaar, i.c. is dat € 8.933 per jaar. Investeringen in de openbare ruimte met een maatschappelijk nut De boekwaarde van de investeringen in de openbare ruimte met een maatschappelijk nut had het volgende verloop: Investeringen in de openbare ruimte met een maatschappelijk nut
Grond- weg- en waterbouwkundige werken Overige materiële activa Investeringen na 2017: Grond- weg- en waterbouwkundige werken Overige materiële activa activa in bewerking: Grond- weg- en waterbouwkundige werken
Boekwaarde 1-1-2024
Investeringen
Extra afschrijvingen
Afschrijvingen
Bijdrage van derden
Afwaarderingen
Boekwaarde 31-12-2024
172.682
0
0
24.430
0
0
148.252
159
0
0
138
0
0
21
285.737 53.377
0 0
0 0
9.386 2.426
0 0
0 0
276.350 50.950
109.094
11.880
0
0
0
0
120.974
621.048
11.880
0
36.380
0
0
596.548
Van de investeringen met maatschappelijk nut heeft 148.273 euro (per eind 2024) betrekking op investeringen van voor 2017. Van de gronden die in eigendom zijn, zijn enkele gronden uitgegeven in erfpacht, welke leiden tot erfpachtopbrengsten. Activa in bewerking waarvan de bewerking is afgerond en welke in gebruik wordt genomen wordt gepresenteerd naar de categorie Grond-, weg- en waterbouwkundige werken en overige activa. In 2024 zijn er geen activa gereed gekomen en derhalve is de kolom “afgeronde activa” niet opgenomen.
34
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Vlottende activa Uitzettingen met een rentetypische looptijd korter dan een jaar Vorderingen op openbare lichamen 2024 334.654 334.654
Debiteuren Totaal
2023 162.159 162.159
Uitzettingen in ’s Rijks schatkist met een rentetypische looptijd korter dan 1 jaar 2024 4.564.732 4.564.732
Uitzettingen in 's Rijks schatkist < 1 jaar
2023 4.690.174 4.690.174
Sinds 2014 is het schatkistbankieren van toepassing. Hieronder zijn de bedragen weergegeven die op kwartaalbasis in de schatkist zijn aangehouden en de drempel die van toepassing was. De drempel is in 2024 niet overschreden. Berekening benutting drempelbedrag schatkistbankieren (bedragen x € 1000) Verslagjaar (1)
Drempelbedrag
1000 Kwartaal 1
Kwartaal 2
Kwartaal 3
Kwartaal 4
98
124
132
110
(3a) = (1) > (2)
Kwartaalcijfer op dagbasis buiten 's Rijks schatkist aangehouden middelen Ruimte onder het drempelbedrag
902
876
868
890
(3b) = (2) > (1)
Overschrijding van het drempelbedrag
-
-
-
-
(2)
(1) Berekening drempelbedrag Verslagjaar (4a) (4b) (4c)
Begrotingstotaal verslagjaar Het deel van het begrotingstotaal dat kleiner of gelijk is aan € 500 miljoen Het deel van het begrotingstotaal dat de € 500 miljoen te boven gaat
4.137 4.137
(1) = (4b)*0,02 + (4c)*0,002 met een minimum van €1.000.000 als het begrotingstotaal kleiner of gelijk is aan 500 mln. En als begrotingstotaal groter dan € 500 miljoen is is het Drempelbedrag drempelbedrag gelijk aan € 10 miljoen, vermeerderd met 0,2% van het deel van het begrotingstotaal dat de € 500 miljoen te boven gaat. (2) Berekening kwartaalcijfer op dagbasis buiten 's Rijks schatkist aangehouden middelen
1000
Kwartaal 1 (5a) (5b) (2) - (5a) / (5b)
Som van de per dag buiten 's Rijks schatkist aangehouden middelen (negatieve bedragen tellen als nihil) Dagen in het kwartaal Kwartaalcijfer op dagbasis buiten 's Rijks schatkist aangehouden middelen
Kwartaal 2 8.946
Kwartaal 3
11.252
Kwartaal 4
12.112
10.097
91
91
92
92
98
124
132
110
35
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Overige vorderingen Debiteuren Vooziening dubieuze debiteuren Per saldo
2024 110.284 12.584 97.700
2023 147.239 66.594 80.645
2024 101.355 101.355
2023 120.110 120.110
Liquide middelen Banksaldi Rekening-courant bank
Overlopende activa Van Europese en Nederlandse overheidslichamen nog te ontvangen voorschotbedragen die ontstaan door voorfinanciering op uitkering met een specifiek bestedingsdoel Project Rijksbijdrage SNL Natuurbeheer subsidie Overige Nederlandse overheidslichamen Provincie Zuid-Holland - boekjaarsubsidie Totaal
Saldo 1-1-2024
Toevoegingen
Ontvangen bedragen
Saldo 31-12-2024
103.880
110.631
104.148
110.363
0
29.027
0
29.027
103.880
139.658
104.148
139.390
Overige nog te ontvangen bedragen en vooruitbetaalde bedragen die ten laste van volgende begrotingsjaren komen Nog te ontvangen bedragen Compensabele BTW Vooruitontvangen facturen - huren Vooruitontvangen facturen - verzekering
2024 80.876 132.447 39.247 4.029 256.598
2023 66.949 13.158 0 4.421 84.528
De door te berekenen compensabele BTW (BCF) aan de deelnemende gemeenten is eind 2024 hoger dan het voorgaande jaar i.v.m. met enkele van Staatsbosbeheer ontvangen facturen i.r.t. de dienstverlening en doordat enkele facturen later zijn verwerkt in de BCF doorbelasting.
36
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Vaste passiva Eigen vermogen Het verloop van de reserves wordt in het hierna volgende overzicht weergegeven. Stand per 01-01-2024
Bestemming Resultaat 2023
Toevoegingen in 2024
Onttrekkingen in 2024
Stand per 31-12-2024
Algemene Reserve
666.842
241.867
117.500
179.586
846.623
Totaal Algemene Reserve
666.842
241.867
117.500
179.586
846.623
Investeringsreserve Reserve herinrichting Zuidelijk Randpark Reserve voorfinanciering Johannapolder I Reserve voorfinanciering Johannapolder II Reserve vervangingsinvesteringen Reserve Pendrechtse Molen Afschrijvingsreserve Reserve besparingen Egalisatiereserve Groot Onderhoud
1.513.171 460.306 0 0 7.001 240.032 339.113 714.530 522.405
0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 27.700 0 339.750 205.025
0 0 0 0 0 15.000 11.812 21.100 261.202
1.513.171 460.306 0 0 7.001 252.732 327.301 1.033.180 466.228
Totaal bestemmingsreserves
3.796.558
-
572.475
309.114
4.059.919
Totaal
4.463.400
241.867
689.975
488.700
4.906.542
Bestemmingsreserves
In de Algemene Reserve zijn de volgende bedragen toe te rekenen aan de provinciale subsidie en derhalve daarvoor gereserveerd: Bestemming resultaat Stand per 31-12-2023 2023 mutatie 2024 Stand per 31-12-2024 T.b.v. Egalisatiereserve 81.725 6.772 -88.497 T.bv. Reserve besparingen 69.043 14.634 83.677 T.b.v. Onderhoud 34.206 35.398 -61.303 8.301 Totaal: 184.974 56.804 -149.800 91.978
ALGEMENE RESERVE De algemene reserve heeft als belangrijkste functie het vormen van een buffer voor financiële tegenvallers. Saldo 1 januari Bij: resultaatbestemming Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december Specificatie toevoegingen: - toevoeging conform najaarsrapportage
Specificatie onttrekkingen: - onttrekking conform najaarsrapportage - Dekkingen kredieten Totaal onttrekkingen
2024 666.842 241.867 117.500 179.587 846.623
2023 531.131 98.068 103.787 66.144 666.842
117.500 117.500
149.800 29.787 179.587
37
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
BESTEMMINGSRESERVES a) Investeringsreserve Het doel van de investeringsreserve is het dekken van de kosten van nieuwe investeringen. Saldo 1 januari Bij: bestemming resultaat Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 1.513.171 0 0 0 1.513.171
2023 1.521.205 0 0 8.034 1.513.171
b) Reserve Bestemmingsreserve herinrichting Zuidelijk Randpark De Reserve Herinrichting Zuidelijk Randpark is bestemd voor het gelijknamige recreatiegebied op de grens van de gemeenten Barendrecht en Rotterdam. Het park ligt pal ten noorden van de A15/Betuwespoorlijn en bestaat uit verschillende deelgebieden. Met deze reserve worden de kosten gedekt die nodig zijn om het Zuidelijk Randpark opnieuw in te richten als recreatiegebied. Deze herinrichting is het gevolg van de aanleg van de Betuwelijn en Tramplus. Het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde heeft geld ontvangen voor de verkoop van gronden aan de Nederlandse Spoorwegen voor de aanleg van de Betuweroute. Met deze middelen is geherinvesteerd in het park om de gevolgen van de aanleg van de Betuweroute te compenseren (kwaliteitsimpuls). Met het overgebleven geld is deze reserve gevormd. De kosten voor de aanleg van de Blauwe Verbinding deeltracé Zuidelijk Randpark worden deels ten laste van deze reserve gebracht. Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 460.306 0 0 460.306
2023 460.306 0 0 460.306
c) Reserve vervangingsinvesteringen Het doel van deze reserve is het dekken van de kosten van vervangingsinvesteringen. Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 7.001 0 0 7.001
2023 150.434 75.961 219.394 7.001
38
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
d) Reserve Pendrechtse Molen Het doel van deze reserve is het dekken van de onderhoudskosten van de Pendrechtse Molen. Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 240.032 27.700 15.000 252.732
Specificatie toevoegingen: - toevoeging conform programma begroting Totaal toevoegingen
27.700 27.700
Specificatie onttrekkingen: - onttrekking conform programma begroting Totaal onttrekkingen
15.000 15.000
e)
2023 227.332 27.700 15.000 240.032
Reserve afschrijvingen
Het doel van deze reserve is het dekken van de afschrijvingslasten van projecten die geactiveerd zijn conform nieuwe BBV regelgeving Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 339.113 0 11.813 327.300
Specificatie onttrekkingen: - conform afschrijvingstaat Totaal onttrekkingen
11.813 11.813
2023 124.219 219.394 4.500 339.113
f) Reserve besparingen De reserve besparingen heeft als doel het financieren van investeringen die leiden tot een afname in de onderhoudskosten. Saldo 1 januari Bij: bestemming resultaat Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 714.530 0 339.750 21.100 1.033.180
Specificatie toevoegingen: - toevoeging conform begroting Totaal toevoegingen
339.750 339.750
Specificatie onttrekkingen: - Windturbines Vaanplein Totaal onttrekkingen
21.100 21.100
2023 507.357 0 226.500 19.327 714.530
39
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
g)
Egalisatiereserve groot onderhoud
De reserve heeft ten doel om tot en met 2025 het tekort op de voorziening groot onderhoud te egaliseren. Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Onttrekkingen Saldo 31 december
2024 522.405 205.025 261.202 466.228
Specificatie toevoegingen: - toevoeging vanuit najaarsrapportage Totaal toevoegingen
205.025 205.025
Specificatie onttrekkingen: - extra dotatie voorziening groot onderhoud Totaal onttrekkingen
261.202 261.202
2023 783.607 0 261.202 522.405
h) Provinciale reserve Vanuit de boekjaarsubsidie is vanuit PZH vastgesteld dat van het positieve resultaat een deel naar de reserve Provinciale gelden gaat. Welke ingezet kunnen worden voor beheer, om onderhoud en ontwikkeling van de in beheer zijnde gebieden. GEREALISEERD RESULTAAT 2024 -205.245 -205.245
Gerealiseerd resultaat
2023 241.867 241.867
Voorzieningen Het verloop van de voorzieningen wordt in het hierna volgende overzicht weergegeven. Stand per 01-01-2024
Toevoegingen in 2024
Onttrekkingen in 2024
Stand per 31-12-2024
Onderhoudsegalisatievoorziening
2.531.794
921.802
580.639
2.872.957
Totaal
2.531.794
921.802
580.639
2.872.957
ONDERHOUDSEGALISATIEVOORZIENINGEN a) Voorziening groot onderhoud Het doel van deze voorziening is het gelijkmatig verdelen van de lasten van groot onderhoud over de jaren. Hiertoe wordt jaarlijks een gelijkblijvende dotatie ten laste van de exploitatie gebracht. De werkelijke grootonderhoudskosten worden direct ten laste van de voorziening verantwoord.
40
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Saldo 1 januari Bij: toevoegingen Af: Aanwendingen Saldo 31 december
2024 2.531.793 921.802 580.639 2.872.956
2023 2.216.876 882.202 567.285 2.531.793
Specificatie toevoegingen: - toevoeging conform primaire begroting Totaal toevoegingen
921.802 921.802
Specificatie aanwendingen: - uitgevoerde werkzaamheden groot onderhoud Totaal aanwendingen
580.639 580.639
Vaste schulden met een rente typische looptijd van één jaar of langer Onderhandse leningen van binnenlandse banken en overige financiële instellingen Saldo 1 januari Af: aflossing Saldo per 31 december
2024 226.890 45.378 181.512
2023 272.268 45.378 226.890
2024 3.650 6.000 3.000 6.650
2023 1.650 2.000 0 3.650
De rentelasten voor het boekjaar bedragen € 9.828.
Waarborgsommen Boekwaarde 1 januari Vermeerderingen Aflossingen Saldo per 31 december
Vlottende passiva Netto-vlottende schulden met een rente typische looptijd korter dan één jaar Overige schulden Crediteuren Totaal
2024 42.516 42.516
2023 79.100 79.100
Overlopende passiva Verplichtingen die in het begrotingsjaar zijn opgebouwd en die in een volgend begrotingsjaar tot betaling komen, met uitzondering van jaarlijks terugkerende arbeidskosten gerelateerde verplichtingen van vergelijkbaar volume
41
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
2024 711 156.790 157.500
Nog te betalen rente Nog te ontvangen facturen Totaal
2023 888 191.778 192.666
De van de Europese en Nederlandse overheidslichamen ontvangen voorschotbedragen voor uitkeringen met een specifiek bestedingsdoel die dienen ter dekking van lasten van volgende begrotingsjaren De specificatie van deze balanspost is als volgt: Project
Saldo
Ontvangen
1-1-2024
bedragen
Vrijgevallen, bestede of terugbetaalde bedragen
Saldo 31-12-2024
Overige Nederlandse overheidslichamen Wevershoek Pendrechtse molen Zwerfafval PZH subsidie optimalisatie
16.789 4.117 0 155.190
0 8.600 131.364 0
16.789 1.888 124.440 4.836
0 10.829 6.924 150.354
Totaal
176.096
139.964
147.953
168.107
Overige vooruit ontvangen bedragen die ten bate van volgende begrotingsjaren komen Vergunningen, ontheffingen en toestemmingen Totaal
2024 4.997 4.997
2023 306 306
Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen Langlopende verplichtingen De meerjarige contracten zijn geïnventariseerd. De belangrijkste resterende verplichting (> € 100.000) per eind 2024 voor dit schap zijn: •
Samenwerkingsovereenkomst Recreatieschap en Staatsbosbeheer € 1.743.466
Rechtmatigheidsverantwoording Alhoewel de rechtmatigheidscontrole nog niet volledig afgerond is, laat de controle tot nu toe geen significante onrechtmatigheden zien.
Gebeurtenissen na balansdatum Niet van toepassing.
42
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
5.5
Toelichting op het overzicht van baten en lasten 2024
Programma Instandhouding en ontwikkeling gebieden Baten
Lasten Product
Prim aire begroting 2024
Realisatie 2023
Begroting na w ijziging 2024
Realisatie 2024
Prim aire begroting 2024
Realisatie 2023
Saldo
Begroting na w ijziging 2024
Realisatie 2024
Prim aire begroting 2024
Realisatie 2023
Begroting na w ijziging 2024
Realisatie 2024
Personeel
680.480,00
908.824,00
766.300,00
817.625,96
0,00
0,00
0,00
0,00
680.480,00
908.824,00
766.300,00
817.625,96
Materieel
2.400.870,00
2.375.175,00
2.602.098,00
2.649.483,50
883.390,00
953.975,00
845.500,00
853.533,21
1.517.480,00
1.421.200,00
1.756.598,00
1.795.950,29
3.081.350,00
3.283.999,00
3.368.398,00
3.467.109,46
883.390,00
953.975,00
845.500,00
853.533,21
2.197.960,00
2.330.024,00
2.522.898,00
2.613.576,25
31.808,00
45.900,00
29.000,00
28.867,50
0,00
0,00
0,00
0,00
31.808,00
45.900,00
29.000,00
28.867,50
31.808,00
45.900,00
29.000,00
28.867,50
0,00
0,00
0,00
0,00
31.808,00
45.900,00
29.000,00
28.867,50
14.388,00
34.800,00
12.000,00
14.388,00
34.800,00
12.000,00
10.474,50
Gebiedsbeheer Personeel Maatschappelijke betrokkenheid Personeel
10.474,50
0,00
0,00
0,00
0,00
Materieel
0,00
0,00
0,00
58,95
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
58,95
Plannen m aken
14.388,00
34.800,00
12.000,00
10.533,45
0,00
0,00
0,00
0,00
14.388,00
34.800,00
12.000,00
10.533,45
Personeel
86.272,00
54.000,00
102.000,00
113.455,50
0,00
0,00
0,00
0,00
86.272,00
54.000,00
102.000,00
113.455,50
Materieel
-409,00
90.900,00
2.900,00
927,22
0,00
0,00
0,00
0,00
-409,00
90.900,00
2.900,00
927,22
85.863,00
144.900,00
104.900,00
114.382,72
0,00
0,00
0,00
0,00
85.863,00
144.900,00
104.900,00
114.382,72
Personeel
160.411,00
158.000,00
158.000,00
161.732,00
0,00
0,00
0,00
0,00
160.411,00
158.000,00
158.000,00
161.732,00
Materieel
46.784,00
30.500,00
42.500,00
56.462,84
0,00
40.500,00
0,00
795,03
46.784,00
-10.000,00
42.500,00
55.667,81
Financiële diensten
207.195,00
188.500,00
200.500,00
218.194,84
0,00
40.500,00
0,00
795,03
207.195,00
148.000,00
200.500,00
217.399,81
Personeel
23.681,00
18.200,00
25.000,00
23.681,00
18.200,00
25.000,00
18.831,75
Bestuurlijke diensten
18.831,75
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
3.500,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
3.500,00
0,00
0,00
23.681,00
21.700,00
25.000,00
18.831,75
0,00
0,00
0,00
0,00
23.681,00
21.700,00
25.000,00
18.831,75
316.739,00
355.100,00
330.400,00
351.409,31
0,00
40.500,00
0,00
795,03
316.739,00
314.600,00
330.400,00
350.614,28
Onvoorzien
0,00
50.000,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
50.000,00
0,00
0,00
Rentekosten
0,00
0,00
9.828,00
9.931,83
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
9.828,00
9.931,83
Rentebaten
0,00
0,00
0,00
0,00
157.084,00
0,00
272.500,00
169.773,59
-157.084,00
0,00
-272.500,00
-169.773,59
Overige jaarlijkse vergoedingen
0,00
0,00
0,00
0,00
1.208.361,00
1.208.361,00
1.237.388,00
1.237.387,80
-1.208.361,00
-1.208.361,00
-1.237.388,00
-1.237.387,80
Deelnemersbijdragen
0,00
0,00
0,00
0,00
1.525.564,00
1.653.711,00
1.653.711,00
1.653.711,00
-1.525.564,00
-1.653.711,00
-1.653.711,00
-1.653.711,00
0,00
50.000,00
9.828,00
9.931,83
2.891.009,00
2.862.072,00
3.163.599,00
3.060.872,39
-2.891.009,00
-2.812.072,00
-3.153.771,00
-3.050.940,56
3.444.285,00
3.769.799,00
3.749.626,00
3.867.851,55
3.774.399,00
3.856.547,00
4.009.099,00
3.915.200,63
-330.114,00
-86.748,00
-259.473,00
-47.349,08
28.506,00
0,00
205.451,00
137.907,80
0,00
0,00
96.419,00
86.587,87
28.506,00
0,00
109.032,00
51.319,93
Saldo van Baten en Lasten
3.472.791,00
3.769.799,00
3.955.077,00
4.005.759,35
3.774.399,00
3.856.547,00
4.105.518,00
4.001.788,50
-301.608,00
-86.748,00
-150.441,00
3.970,85
Totaal Mutatie reserves
433.948,00
367.450,00
689.975,00
689.975,00
374.207,00
280.702,00
539.534,00
488.701,10
59.741,00
86.748,00
150.441,00
201.273,90
Gerealiseerd resultaat
3.906.739,00
4.137.249,00
4.645.052,00
4.695.734,35
-4.148.606,00
-4.137.249,00
-4.645.052,00
-4.490.489,60
-241.867,00
0,00
0,00
205.244,75
Materieel Juridische diensten Overhead
Algem ene m iddelen Saldo gew one bedrijfsvoering Totaal Kredieten
43
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Voor de toelichting op de baten en lasten worden afwijkingen tussen de bijgestelde begroting (najaarsrapportage) en de werkelijke baten en lasten van meer of minder dan 10.000 euro én meer dan 10% toegelicht op productniveau. Product Gebiedsbeheer Maatschappelijke betrokkenheid Plannen maken Overhead Bestuurlijke diensten Financiële diensten Juridische diensten Algemene middelen Saldo gewone bedrijfsvoering Afwijking kredieten Afwijking dekking kredieten / mutatie reserves
Bedrag % -90.678 133 1.467 -9.483 -16.900 6.168 -102.830 -212.124 57.712 -50.833 -205.245
Voordelig / Toelichting Nadelig 97% Nadelig nvt 100% Voordelig nvt 114% Voordelig nvt 92% Nadelig nvt 92% Nadelig nvt 133% Voordelig nvt Er zijn minder rentebaten gerealiseerd 103% Nadelig dan was voorzien. Nadelig Er zijn minder kosten gemaakt voor 212% Voordelig projecten die gedekt worden uit de 75% Nadelig reserves. Nadelig
44
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Overzicht structureel resultaat en overzicht van de structurele toevoegingen en onttrekkingen aan reserves Structureel resultaat 2024 Lasten 4.005.759 Baten (4.001.789) Totaal saldo baten en lasten 3.971 689.975
Stortingen reserves Onttrekkingen reserves Totaal saldo mutaties reserves
(488.701)
Rekening resultaat
205.245
Af: incidentele baten en lasten (incl. reserves) Incidentele lasten Incidentele baten Totaal saldo incidentele baten en lasten Structureel rekening resultaat
201.274
689.975 (476.889) 213.086 (7.842)
Reserve mutaties Stortingen Onttrekkingen
2024 689.975 (488.701) 201.274
Incidentele reserves Stortingen Onttrekkingen
689.975 (476.889) 213.086
Structurele reserves Stortingen Onttrekkingen
(11.813) (11.813)
45
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
De incidentele lasten bestaan uit: Storting in de Algemene Reserve Storting in de Reserve Besparingen Storting in de Reserve Pendrechtse Molen Storting in de Egalisatiereserve GO Totaal
117.500 339.750 27.700 205.025
De incidentele baten bestaan uit: Onttrekking aan de Algemene Reserve Onttrekking aan de Egalisatiereserve GO Onttrekking aan de Reserve Pendrechtse Molen Onttrekking aan de reserve besparingen Totaal
(179.587) (261.202) (15.000) (21.100)
689.975
(476.889)
De structurele onttrekking aan de reserves betreft de dekking van de kapitaallasten (afschrijvingen) van de activa die geactiveerd zijn. Het verschil tussen mutatie op de reserves in de balans en de mutaties in de reserves op de rekening van baten en lasten betreft het jaarresultaat van de jaarrekening 2023 (241.868).
46
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector (WNT) Per 1 januari 2013 is de Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector (WNT) ingegaan. De WNT is van toepassing op het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde. Het voor het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde toepasselijke bezoldigingsmaximum is in 2024 € 233.000. Dhr. S Thijsen, directeur van Staatsbosbeheer (SBB), dient op grond van de mandaatregeling aangemerkt te worden als topfunctionaris. Over de vergoeding in het kader van zijn functie als topfunctionaris zijn geen nadere afspraken tussen het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde en Staatsbosbeheer gemaakt. Er worden geen rechtstreekse vergoedingen aan dhr. Thijsen door Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde verstrekt. Dhr. Thijsen ontvangt zijn bezoldiging via Staatsbosbeheer en deze organisatie verantwoordt zijn bezoldiging via haar eigen jaarrekening. Aangaande de doorbelasting van de kosten die SBB maakt voor haar dienstverlening zijn afspraken gemaakt, waarbij indirect de kosten die gemaakt worden door SBB in het kader van de functie van Dhr. Thijsen versleuteld zitten in de afspraken en in de overhead van de tarieven die door SBB worden doorbelast.
Ten aanzien van de door te belasten directe kosten is voor de heer Thijsen geen tijdsregistratie aanwezig op basis waarvan de werkelijke omvang van het dienstverband kan worden bepaald. Hierdoor is de vergoeding die betaald wordt voor de inhuur van de topfunctionaris niet te herleiden. Op basis van de inschatting van het bestuur is de werkelijke tijdsbesteding van dhr. Thijssen aan het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde verwaarloosbaar ten opzichte van zaken als directeur van Staatsbosbeheer en bedraagt daarmee minder dan € 2.100. In het verleden werd in de jaarrekening om praktische redenen voor deze topfunctionaris de volledige bezoldiging zoals hij die ontvangt bij Staatsbosbeheer verantwoord. Feitelijk werd de WNT-verantwoording voor deze topfunctionaris zoals die door Staatsbosbeheer is opgenomen in haar jaarrekening ook opgenomen in de jaarrekening van het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde. Het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft op 1 november 2022 de toelichting op de Uitvoeringsregeling WNT 2023 de openbaarmakingsverplichting voor WNT-instellingen die deel uitmaken van een groep verduidelijkt. In de relatie tussen de organisatie en Staatsbosbeheer is weliswaar geen sprake van een groep, maar de problematiek inzake de intra-groep detachering is in deze casus vergelijkbaar.
De individuele bezoldiging van de directie en toezichthouders, die ook dient als verantwoording in het kader van de WNT, zijn in onderstaande tabellen gespecificeerd:
47
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
1d. Topfunctionarissen met een totale bezoldiging van € 2.100 of minder: Gegevens 2024 NAAM TOPFUNCTIONARIS Ir. S. Thijsssen
FUNCTIE Directeur
Behalve de heer S. Thijsen zijn er geen topfunctionarissen conform de WNT met dienstbetrekking in 2024 en die een bezoldiging boven het individuele WNT-maximum hebben ontvangen. In 2024 zijn geen ontslaguitkeringen betaald aan overige functionarissen die op grond van de WNT dienen te worden vermeld, of die in eerdere jaren op grond van de WOPT (Wetopenbaarmaking uit publieke middelen gefinancierde topinkomens) of de WNT vermeld zijn of hadden moeten worden. Topfunctionarissen met een bezoldiging van € 2.100 of minder: In de kolom "van - tot" is de duur van het bestuurslidmaat van het Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde vermeld. De bestuursleden hebben over 2024 geen vergoeding ontvangen.
Tabel Topfunctionarissen met een bezoldiging van €1.900 of minder
Waar niet anders vermeld, betreft het dienstverband het gehele jaar 2024.
48
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
5.6
Overige gegevens
Samenstelling van het bestuur in het verslagjaar Onderstaande tabellen geven inzicht in de leden van het Dagelijks Bestuur en de leden van het Algemeen bestuur van het natuur- en recreatieschap IJsselmonde op 31 december 2024.
49
Jaarstukken 2024 |Jaarrekening
5.7
Bijlage taakvelden
Verdeling taakvelden 0.4 - Overhead 0.5 - Treasury 0.10 - Mutaties reserves 5.7 - Openbaar groen en (openlucht) recreatie Totaaltelling lasten en baten
Lasten 2024 Baten 2024 Saldo 2024 351.409 795 -350.614 9.932 169.774 159.842 689.975 488.701 -201.274 3.644.418 3.831.220 186.802 4.695.734
4.490.490
-205.245
50