CConstaterende datBaarn
Koppel je AI →
Document · PDF

924859 Jaarverslag 2023, begrotingswijziging 2024.1 en ontwerpbegroting 2025 RMN bijlage 4 Ontwerp Begrotingswijzing 2024.1 RMN

Besluit in de Raad 3 juli 2024, gemeente BaarnBij agendapunt: Jaarverslag 2023, begrotingswijziging 2024.1 en ontwerpbegroting 2025 RMN17.124 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Specifiek wat betreft de onkruidbestrijding is RMN in de eerste maanden van 2024 in gesprek met alle gemeenten over de uitvoering van de taak onkruidbestrijding (op basis van beeldkwaliteit of op basis van planning) en de bijbehorende kosten. Vanaf de begroting 2024.1 zijn bovendien diverse producten (o.a. zwerfafval, prullenbakken legen) apart zichtbaar gemaakt. Voorheen waren deze integraal onderdeel van het product straatreiniging. Voor de beeld kwaliteitsbewaking is een apart product monitoring opgenomen. Om deze redenen kan (ogenschijnlijk) sprake zijn van een daling van de kosten van sommige producten ten opzichte van 2024.0 en de realisatie 2023. Begrotingswijziging 2024.1 blz 29

Kolkenreiniging In de gemeente IJsselstein wordt de kolkenreiniging tweemaal per jaar machinaal uitgevoerd door een externe partij. Op basis van een recente aanbesteding is dit bedrag aangepast naar circa voor een bedrag van 105.000 euro, wat leidt tot een begrotingswijziging 2024.1 van circa 55.000 euro ten opzichte van de begroting 2024.0. Handkolken, lijngoten doorspoelen en minikolken alsmede calamiteiteninzet wordt door eigen inzet personeel en materieel van RMN uitgevoerd.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 30

Inzet RMN versus AVU en overige Voor het begrotingsjaar 2024.1 is de inzet RMN zijnde met name het verzorgen van de inzamelroutes met personeel en tractie per tractie als volgt te specificeren:

Gemeente IJsselstein

RMN

AVU overig

totaal

Inzameling restafval

470.011

868.643

1.338.653

Inzameling GFT Afval

417.876

283.529

701.405

Inzameling papier

212.618

-93.889

118.730

Inzameling grof afval

146.823

139.872

286.695

Inzameling kerstbomen

8.799

inzameling glas

61.003

8.799 -30.085

30.918

Inzameling Luiers

-

21.721

21.721

Inzameling PMD

334.453

-125.272

209.181

Inzameling Metalen

15.978

15.978

Inzameling AEEA

32.432

32.432

Inzameling Textiel

-

489

489

Distributie minicontainers

51.542

51.542

Recyclingstation exploitatie

576.617

576.617

Recyclingstation Afval Inzameling Klein Chemisch Afval

-

256.375

-

13.490

256.375 13.490

Recyclingstation Transport

208.684

208.684

Beheer inzamelmiddelen:

607.542

607.542

Voorlichting:

-

-

straatreiniging

185.783

185.783

Zwerfafval verwijderen

114.064

114.064

Ledigen prullenbakken

77.700

77.700

Bladruimen

173.794

173.794

Onkruidbestrijding

352.980

352.980

Hondenuitlaatstroken

57.760

57.760

Monitoring

19.950

19.950

Gladheidsbestrijding

137.309

kolkenreiniging

136.768

136.768

Plaagdieren

24.695

24.695

Huis- en bedrijfsontruimingen

3.574

3.574

Totaal gemeente IJsselstein

4.428.754

10.664

1.345.537

147.972

5.774.291

Begrotingswijziging 2024.1 blz 31

3.4.4 Exploitatie gemeente Nieuwegein Basistaken Gemeente Nieuwegein

Geraamd 2024.1

Geraamd Mutatie

Geraamd 2024

Rekening 2023

Inzameling restafval Inzameling GFT Afval Inzameling papier Inzameling snoeihout Inzameling grof afval Inzameling kerstbomen inzameling glas Inzameling PMD Inzameling Metalen Inzameling AEEA Distributie minicontainers Recyclingstation exploitatie Recyclingstation Afval Inzameling Klein Chemisch Afval Recyclingstation Transport Beheer inzamelmiddelen: Voorlichting: straatreiniging

3.066.017 1.101.848 225.290 841.155 10.251 53.573 195.30450.254 51.864 25.127 565.145 385.244 23.493 323.116 887.050 -

-139.016

3.205.033

2.988.718

-105.812

1.207.660

996.875

Totaal gemeente Nieuwegein

7.414.121

29.335

195.955

155.285

-46.274

46.274

45.288

176.814

664.341

638.013

118

10.133

9.895

12.437

41.136

19.968

-102.574

-92.730

-152.376

50.254 51.864 -23.289

48.415

47.192

-279.783

844.928

862.487

-139.092

524.336

321.693

-29.824

53.317

48.682

271.156

615.894

524.460

-11.025

11.025

-15.145

15.145

14.724

23.260

7.390.861

6.520.902

323.116

Stijging 2024.1 ten opzichte van 2024.0 De basistaken voor Nieuwegein zijn in 2024.1 met 24.000 euro gestegen ten opzichte van 2024.0. Van deze stijging is 44.000 euro gerelateerd aan het deel van de begroting van RMN, terwijl de verwerkingskosten vanuit de AVU is afgenomen met 20.000 euro. In hoofdlijn is deze stijging te verklaren door de volgende ontwikkelingen: CAO en Inzet personeel Prijsontwikkeling en Inzet tractiemiddelen Kapitaallasten containers Onderhoudskosten ondergrondse containers Diverse overige

€ 301.000 € 208.000 € 14.000 € 121.000 € 30.000

V N V N N

De aan RMN gerelateerde kostenstijgingen in de begroting 2024.1 ten opzichte van de begroting 2024.0 –exclusief de aan de AVU toe te schrijven verwerkingskosten - voor de gemeente Nieuwegein zijn daarmee voor het grootste deel te verklaren door een stijging van de kosten voor de tractiemiddelen (o.a. herberekening beschikbare ureninzet voertuigen, brandstof, kapitaalslasten nieuwe voertuigen, hogere verzekeringspremie etc.) en door kostenstijgingen voor het onderhoud van ondergrondse containers door areaaluitbreidingen. Een daling van de kosten wordt juist veroorzaakt door verminderde inzet van personeel en doordat er minder ondergronds containers geplaatst in 2023 dan gepland, waardoor de doorbelaste kapitaalslasten afnemen. Volgens planning worden deze Begrotingswijziging 2024.1 blz 32

containers alsnog in 2024 geplaatst, waarmee de betreffende kapitaalslasten zijn opgenomen in de begroting 2025. In 2024.1 wordt rekening gehouden met aanpassingen voor de inzamelroutes Restafval/ GFT/snoeihout/ grof afval, distributie minicontainers en de nieuwe inzamelroutes Metalen, AEEA Bedrijfsvoering RMN tractie Bij de vlootschouw, inspectie en analyse van voertuigen en gladheidsmaterieel is geconstateerd dat de inzetbaarheid van diverse inzamelvoertuigen niet optimaal is. Enerzijds zijn er diverse voertuigen die hogere onderhoudslasten met zich meebrengen dan vooraf was ingeschat. Anderzijds is het aantal beschikbare uren fors lager. In het verleden is er gerekend met 1770 uur inzet, zowel uit de benchmark als uit onze eigen gegevens is 1440 uur inzet per voertuig per jaar reëel. Hierbij wordt rekening gehouden met geplande reparaties, onderhoud en niet geplande onderhoud. Door het verouderde wagenpark met meer uitval en het niet juist opnemen van inzetbare uren is de inhuur van diverse voertuigen in 2023 hoger uitgevallen. Met de wijziging 2024.1 is dan ook de inzetcapaciteit van voertuigen en het inhuurbudget aangepast. Inzameling Restafval De vermindering van inzet uren personeel van 11.850 uur (2024.0) naar 9.173 uur (2024.1) en inzet tractie van 7.507 uur (2024.0) naar 5.824 uur (2024.1) heeft te maken met het feit dat de huishoudelijke routes zijn geoptimaliseerd.

De inzet van personeel daalt van circa 700.000 euro (2024.0) naar circa 426.000 euro (2024.1) en de inzet van tractie daalt van circa 482.0000 euro (2024.0) naar 408.000 euro (2024.1). De uren van de rolverzamelcontainer activiteiten zijn aan het wijzigen i.v.m. het project Grip op Grondstoffen, waarbij de rolverzamelcontainers worden vervangen door ondergrondse verzamelcontainers. De gemeente heeft RMN de opdracht gegeven om locaties van ondergrondse verzamelcontainers meermaals per week te ledigen indien de container snel volloopt. Inzameling GFT Zowel inzet uren personeel als inzet materieel zijn afgenomen. De reden hiervoor is het beëindigen van de zomerinzameling. De uren voor inzet personeel zijn gedaald van 7.644 uur (2024.0) naar 6.115 uur (2024.1) en de uren materieel zijn gedaald van 4.816 uur (2024.0) naar 3.744 uur (2024.1). In euro’s uitgedrukt dalen de uren inzet personeel van circa 452.000 euro (2024.0) naar 284.000 euro (2024.1) en de uren inzet tractie van circa 324.000 euro (2024.0) naar 262.000 euro (2024.1). Inzameling Grof Huishoudelijk Afval Conform afspraak zet RMN structureel in op de hotspots Grof Huisvuil Afval in 2024. Hierdoor zijn extra uren inzet personeel 874 en extra uren inzet materieel 832 in de begrotingswijziging 2024.1 opgenomen.

In euro’s uitgedrukt komt aan extra inzet personeel van 49.000 bij en extra uren inzet materieel 18.087 bij in 2024.1. In euro’s nemen de tractiekosten toe van € 138.000 (2024.0) naar € 199.000 (2024.1).

Begrotingswijziging 2024.1 blz 33

Inzameling Metalen & AEEA (Afgedankte Electrische en Elektronische Apparaten) Met ingang van begrotingswijziging 2024.1 worden deze uren niet meer onder restafval of grof afval verantwoord maar als apart product, conform de afspraken in de herziene dienstverleningsovereenkomst Inzameling PMD De daling van 103.000 euro is conform de gewijzigde begroting van de AVU. Exploitatie en transport Recyclingstation Met ingang van begrotingswijziging 2024.1 worden de exploitatiekosten recyclingstation van 565.000 euro apart vermeld van de kosten recycling station transport (circa 323.000 euro). In de begroting 2024.0 waren de twee posten nog samengevoegd voor een totaal bedrag van 845.000 euro dat in zijn geheel is meegenomen onder de exploitatiekosten recyclingstation. De totale kosten stijgen van circa 845.000 euro (2024.0) naar 888.000 euro (2024.1). Deze stijging is met name toe te rekenen aan de prijsontwikkeling van tractie zoals eerder vermeld. Ze zijn gestegen van € 125.000 euro (2024.0) naar 179.000 euro (2024.1). Recyclingstation afval De verwerkingskosten zijn gedaald van 524.336 euro (2024.0) naar 385.244 euro (2024.1) conform begroting AVU. Kapitaallast ondergrondse containers Nieuwe ondergrondse containers en inzamelcontainers op het recyclingstation worden door RMN gekocht en op de balans geactiveerd.

De kapitaallast wordt in de begroting opgenomen in het jaar nadat de ondergrondse containers zijn geplaats. Bij gemeente Bunnik brengen we per container een kapitaallast in rekening. Ter indicatie: een volledig nieuwe (te vervangen) ondergrondse container kost met prijspeil 2024 en dito rentestand gemiddeld zo’n 12.600 euro per stuk inclusief hardware (zoals toegangscontrole en vulgraadsensoren). Dit komt neer op circa 1.632 euro aan jaarlijkse kapitaalslasten (rente en afschrijving) voor elke nieuwe of vervangen ondergrondse container, exclusief onderhoudskosten. Voor ondergrondse containers geldt conform de financiële verordening een afschrijftermijn van 10 jaar en voor hardware geldt een afschrijftermijn van 5 jaar. Sinds 2019 is RMN verantwoordelijk voor de plaatsing en vervanging van ondergrondse containers, voor 2019 was dit een verantwoordelijkheid van de gemeente zelf en maakte onderdeel uit van de gemeentelijke begroting. Om deze reden komen ondergrondse containers die wegens het einde van hun technische levensduur worden vervangen nieuw op de begroting en balans van RMN, ongeacht dat dit een reeds bestaande containerlocatie is. Beheer inzamelmiddelen Door de toename van het aantal geplaatste ondergrondse containers de afgelopen jaren stijgen de beheer- en onderhoudskosten van de inzamelmiddelen.

Onder beheer en onderhoud wordt onder meer verstaan het periodiek reinigen van de ondergrondse containers, het verrichten van een Begrotingswijziging 2024.1 blz 34

periodieke (veiligheids)keuring, het verhelpen van storingen (bijvoorbeeld aan de toegangscontrole of het verhelpen van door verkeerd gebruik veroorzaakte verklemmingen van de inwerptrommel) en de afgifte en registratie van nieuwe of verloren toegangspasjes. De onderhoudskosten voor ondergrondse containers stijgen met circa 71.000 euro van circa 186.000 euro (2024.0) naar 307.000 euro (2024.1) en de kosten voor aanschaf van minicontainers en verzamelcontainers zijn toegenomen met circa 12.000 euro. Inzet RMN versus AVU en overige Voor het begrotingsjaar 2024.1 is de inzet RMN zijnde met name het verzorgen van de inzamelroutes met personeel en tractie per tractie als volgt te specificeren:

Gemeente Nieuwegein

RMN

AVU overig

totaal

Inzameling restafval

1.006.135

2.059.881

3.066.017

Inzameling GFT Afval

658.832

443.016

1.101.848

Inzameling papier

425.153

-199.863

225.290

Inzameling grof afval

559.887

281.268

841.155

Inzameling kerstbomen

10.251

inzameling glas

99.130

-45.557

53.573

-

-195.304

-195.304

Inzameling PMD

10.251

Inzameling Metalen

50.254

50.254

Inzameling AEEA

51.864

51.864

Distributie minicontainers

25.127

25.127

Recyclingstation exploitatie

565.145

565.145

Recyclingstation Afval

-

385.244

385.244

Inzameling Klein Chemisch Afval

-

23.493

23.493

Recyclingstation Transport

323.116

323.116

Beheer inzamelmiddelen:

887.050

887.050

Voorlichting:

-

-

straatreiniging

-

-

Totaal gemeente Nieuwegein

4.661.943

2.752.178

7.414.121

Begrotingswijziging 2024.1 blz 35

3.4.5 Exploitatie gemeente Soest Basistaken Gemeente Soest

Geraamd 2024.1

Inzameling restafval Inzameling GFT Afval Inzameling papier Inzameling snoeihout Inzameling grof afval Inzameling kerstbomen inzameling glas Inzameling Luiers Inzameling PMD Inzameling Metalen Inzameling AEEA Inzameling Textiel Distributie minicontainers Recyclingstation exploitatie Recyclingstation Afval Inzameling Klein Chemisch Afval Kringloopcentrum Recyclingstation Transport Beheer inzamelmiddelen: Voorlichting: straatreiniging Zwerfafval verwijderen Ledigen prullenbakken Bladruimen Marktmeester Onkruidbestrijding Monitoring Gladheidsbestrijding kolkenreiniging Plaagdieren Huis- en bedrijfsontruimingen Klachten en meldingen

1.477.924 1.216.475 276.426 226.121 14.351 18.06433.138 148.825 16.751 17.718 419 36.724 684.217 430.477 18.770 129.061 225.572 844.887 237.474 149.795 60.815 157.045 44.100 240.727 19.950 244.715 133.461 27.783 -

Totaal gemeente Soest

7.095.657

Geraamd Mutatie

Geraamd 2024

Rekening 2023

48.068

1.429.857

1.439.125

-148.565

1.365.041

1.098.438

145.160

131.266

102.758

-6.121

6.121

5.991

150.800

75.321

61.173

2.192

12.159

11.874

-23.476

5.412

-1.858

122

33.016

8.577

30.025

118.800

209.364

0

419

0

-19.258

55.981

54.691

94.386

589.830

606.299

-135.382

565.859

316.314

-21.942

40.712

44.282

53.961

75.100

79.952

17.402

208.170

204.576

107.512

737.375

556.295

-11.025

11.025

-70.327

307.801

286.571

7.310

142.485

138.658

16.751 17.718

4.110

56.705

55.225

3.966

153.078

163.013

1.696

42.404

41.128

-6.761

247.488

240.974

-24.096

268.811

242.814

7.261

126.200

138.450

2.462

25.320

25.564

19.950

-5.231

258.667

5.231

5.142

16.597

16.178

6.853.587

6.151.568

Stijging 2024.1 ten opzichte van 2024.0 De basistaken voor Soest zijn in 2024.1 met 259.000 euro gestegen ten opzichte van 2024.0. Van deze stijging is 224.000 euro gerelateerd aan het deel van de begroting van RMN, terwijl de verwerkingskosten van de AVU zijn toegenomen met 35.000 euro.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 36

In hoofdlijn is deze stijging te verklaren door de volgende ontwikkelingen: CAO en Inzet personeel Prijsontwikkeling en Inzet tractiemiddelen Kapitaallasten containers Onderhoudskosten ondergrondse containers Monitoring Beeldkwaliteit Diverse overige

€ 36.000 € 293.000 € 88.000 € 71.000 € 20.000 € 32.000

V N V N N V

De aan RMN gerelateerde kostenstijgingen in de begroting 2024.1 ten opzichte van de begroting 2024.0 – exclusief de aan de AVU toe te schrijven verwerkingskosten - voor de gemeente Soest zijn daarmee voor het grootste deel te verklaren door een stijging van de kosten voor de tractiemiddelen (o.a. herberekening beschikbare ureninzet voertuigen, brandstof, kapitaalslasten nieuwe voertuigen, hogere verzekeringspremie etc.) en door kostenstijgingen voor het onderhoud van ondergrondse containers door areaaluitbreidingen. Een daling van de kosten wordt juist veroorzaakt door verminderde inzet van personeel en doordat er minder ondergronds containers geplaatst in 2023 dan gepland, waardoor de doorbelaste kapitaalslasten afnemen. Volgens planning worden deze containers alsnog in 2024 geplaatst, waarmee de betreffende kapitaalslasten zijn opgenomen in de begroting 2025. Daarnaast is de nieuwe activiteit om de kwaliteit van de openbare ruimte door een extern bedrijf te laten monitoren toegevoegd. In 2024.1 wordt rekening gehouden met aanpassingen voor de inzamelroutes GFT/ Papier/glas/grofafval /PMD/ distributie minicontainers en de nieuwe inzamelroutes Metalen, AEEA.

In 2024.1 wordt rekening gehouden met verlagingen frequentie aanpassingen voor de inzamelroutes GFT /Glas Bedrijfsvoering RMN tractie Bij de vlootschouw, inspectie en analyse van voertuigen en gladheidsmaterieel is geconstateerd dat de inzetbaarheid van diverse inzamelvoertuigen niet optimaal is. Enerzijds zijn er diverse voertuigen die hogere onderhoudslasten met zich meebrengen dan vooraf was ingeschat. Anderzijds is het aantal beschikbare uren fors lager. In het verleden is er gerekend met 1770 uur inzet, zowel uit de benchmark als uit onze eigen gegevens is 1440 uur inzet per voertuig per jaar reëel. Hierbij wordt rekening gehouden met geplande reparaties, onderhoud en niet geplande onderhoud. Door het verouderde wagenpark met meer uitval en het niet juist opnemen van inzetbare uren is de inhuur van diverse voertuigen in 2023 hoger uitgevallen. Met de wijziging 2024.1 is dan ook de inzetcapaciteit van voertuigen en het inhuurbudget aangepast. Inzameling GFT Als gevolg van het beëindigen van de zomerinzameling is de ureninzet personeel afgenomen van 6.303 uur (2024.0) naar 4.368 uur (2024.1) en zijn de tractie-uren zijn afgenomen van 4.784 uur (2024.0) naar 3.328 uur (2024.1). Dit betekent een daling in inzet personeel van circa 373.000 euro (2024.0) naar circa 245.000 euro (2024.1) en de materieelkosten dalen van circa 322.000 euro (2024.0) naar 285.000 euro(2024.1).

Begrotingswijziging 2024.1 blz 37

Inzameling Papier De stijging van uren is het gevolg van bijplaatsingen en/volmeldingen die zijn ontvangen door zowel gemeente, RMN als BOA’s door inwoners. Dit heeft ook geleid tot meerwerk opdrachten van de gemeente Soest om bijplaatsingen/dumpingen in te zamelen. Hierdoor is een duidelijke toename in de begroting 2024.1 te zien van uren inzet personeel van 2.482 uur (2024.0) naar 3.276 uur (2024.1). Dit betekent een stijging van inzet personeel van circa 114.000 euro (2024.0) naar circa 183.000 euro (2024.1). Ook de uren inzet materiaal zijn gestegen van 1.948 uur (2024.0) naar 2.704 uur (2024.1). Dit betekent een stijging van circa 102.000 euro (2024.0) naar 234.000 euro (2024.1). Inzameling PMD Conform het oorspronkelijke projectplan VANG zou de hoogbouw voor de inzameling van PMD worden voorzien van ondergrondse containers. In de begroting 2024.1 is dit nu veranderd door inzameling via een achterlader. Inzameling Grof Afval Er is bij de opmaak van de begroting rekening gehouden met een wekelijkse inzet. Wegens het aantal klachten rondom hotspotlocaties en meldingen vanuit inwoners Is er vanaf 2023 een stijgende trend te zien in het aantal uren inzet personeel en inzet materieel. In de begroting 2024.1 is aan inzet personeel 874 uur en aan inzet materieel 832 uur extra begroot.

Dit betekent voor uren inzet personeel een toename van circa 48.917 euro en de kosten voor uren inzet materieel stijgt met circa 18.000 euro. Inzameling Metalen & AEEA (Afgedankte Electrische en Elektronische Apparaten) Met ingang van 2024 worden deze uren niet meer onder restafval of grof afval verantwoord maar als apart product, conform de afspraken in de herziene dienstverleningsovereenkomst. Recyclingstation afval De daling van 135.382 euro is volledig toe te rekenen en conform de AVU begroting. Recyclingstation exploitatie De toename van circa 94.000 euro is met name toe te rekenen aan een toename in uren inzet personeel van 6.863 uur naar 8.442 uur. Dit betekent een toename van circa 436.000 euro naar 471.000 euro en een stijging van de huurprijs terreinen en materialen van 76.000 euro naar 95.000 euro. Kapitaallast ondergrondse containers Nieuwe ondergrondse containers en inzamelcontainers op het recyclingstation worden door RMN gekocht en op de balans geactiveerd. De kapitaallast wordt in de begroting opgenomen in het jaar nadat de ondergrondse containers zijn geplaats. Bij gemeente Bunnik brengen we per container een kapitaallast in rekening.

Ter indicatie: een volledig nieuwe (te vervangen) ondergrondse container kost met prijspeil 2024 en dito rentestand gemiddeld zo’n 12.600 euro per stuk inclusief hardware (zoals toegangscontrole en Begrotingswijziging 2024.1 blz 38

vulgraadsensoren). Dit komt neer op circa 1.632 euro aan jaarlijkse kapitaalslasten (rente en afschrijving) voor elke nieuwe of vervangen ondergrondse container, exclusief onderhoudskosten. Voor ondergrondse containers geldt conform de financiële verordening een afschrijftermijn van 10 jaar en voor hardware geldt een afschrijftermijn van 5 jaar. Sinds 2019 is RMN verantwoordelijk voor de plaatsing en vervanging van ondergrondse containers, voor 2019 was dit een verantwoordelijkheid van de gemeente zelf en maakte onderdeel uit van de gemeentelijke begroting. Om deze reden komen ondergrondse containers die wegens het einde van hun technische levensduur worden vervangen nieuw op de begroting en balans van RMN, ongeacht dat dit een reeds bestaande containerlocatie is. Beheer inzamelmiddelen Door de toename van het aantal geplaatste ondergrondse containers de afgelopen jaren stijgen de beheer- en onderhoudskosten van de inzamelmiddelen. Onder beheer en onderhoud wordt onder meer verstaan het periodiek reinigen van de ondergrondse containers, het verrichten van een periodieke (veiligheids)keuring, het verhelpen van storingen (bijvoorbeeld aan de toegangscontrole of het verhelpen van door verkeerd gebruik veroorzaakte verklemmingen van de inwerptrommel) en de afgifte en registratie van nieuwe of verloren toegangspasjes.

Beheer Openbare ruimte De producten van het beheer van de openbare ruimte (zoals straatreiniging, ledigen prullenbakken, bladruimen, onkruidbestrijding, zwerfvuil en kolkenreiniging) zijn bij gebrek aan specifieke areaalgegevens gebaseerd op aannames en historische kennis van het te beheren areaal. RMN is momenteel in gesprek met de gemeenten over het uitwisselen van areaalgegevens en het borgen van dit proces. Daarnaast ontwikkelt RMN in samenwerking met onze softwarepartner 21South een planningsmodule voor de beheertaken in de openbare ruimte. De verwachting is dat deze maatregelen er toe leiden dat (vanaf 2026) RMN ook voor de taken op het gebied van beheer openbare ruimte een solide begroting heeft, in lijn met de daadwerkelijke uit te voeren activiteiten en urenplanning en op basis van actuele areaalgegevens. Specifiek wat betreft de onkruidbestrijding is RMN in de eerste maanden van 2024 in gesprek met alle gemeenten over de uitvoering van de taak onkruidbestrijding (op basis van beeldkwaliteit of op basis van planning) en de bijbehorende kosten. Vanaf de begroting 2024.1 zijn bovendien diverse producten (o.a. zwerfafval, prullenbakken legen) apart zichtbaar gemaakt. Voorheen waren deze integraal onderdeel van het product straatreiniging. Voor de beeld kwaliteitsbewaking is een apart product monitoring opgenomen.

Om deze redenen kan (ogenschijnlijk) sprake zijn van een daling van de kosten van sommige producten ten opzichte van 2024.0 en de realisatie 2023.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 39

Inzet RMN versus AVU en overige Voor het begrotingsjaar 2024.1 is de inzet RMN zijnde met name het verzorgen van de inzamelroutes met personeel en tractie per tractie als volgt te specificeren:

Gemeente Soest

RMN

AVU overig

Inzameling restafval

491.551

986.374

1.477.924

Inzameling GFT Afval

529.043

687.433

1.216.475

Inzameling papier

417.029

-140.603

276.426

Inzameling snoeihout

-

Inzameling grof afval

108.078

Inzameling kerstbomen

14.351

inzameling glas

totaal

118.043

226.121 14.351

30.502

-48.566

-18.064

Inzameling Luiers

-

33.138

33.138

Inzameling PMD

513.792

-364.967

148.825

Inzameling Metalen

16.751

16.751

Inzameling AEEA

17.718

17.718

Inzameling Textiel

419

419

Distributie minicontainers

36.305

Recyclingstation exploitatie

684.217

419

36.724 684.217

Recyclingstation Afval

-

430.477

430.477

Inzameling Klein Chemisch Afval

-

18.770

18.770

Kringloopcentrum

-

129.061

129.061

Recyclingstation Transport

225.572

225.572

Beheer inzamelmiddelen:

844.887

844.887

Voorlichting:

-

-

straatreiniging

237.474

237.474

Zwerfafval verwijderen

149.795

149.795

Ledigen prullenbakken

60.815

60.815

Bladruimen

157.045

157.045

Marktmeester

44.100

44.100

Onkruidbestrijding

240.727

240.727

Monitoring

19.950

19.950

Gladheidsbestrijding

244.715

244.715

kolkenreiniging

133.461

133.461

Plaagdieren

27.783

27.783

Huis- en bedrijfsontruimingen

-

-

Klachten en meldingen

-

-

Totaal gemeente Soest

5.246.078

1.849.579

7.095.657

Begrotingswijziging 2024.1 blz 40

3.4.6 Exploitatie gemeente Zeist Basistaken Gemeente Zeist

Geraamd 2024.1

Inzameling restafval Inzameling GFT Afval Inzameling papier Inzameling snoeihout Inzameling grof afval Inzameling kerstbomen inzameling glas Inzameling Luiers Inzameling PMD Inzameling Metalen Inzameling AEEA Distributie minicontainers Recyclingstation exploitatie Recyclingstation Afval Inzameling Klein Chemisch Afval Kringloopcentrum Recyclingstation Transport Beheer inzamelmiddelen: Voorlichting: straatreiniging Zwerfafval verwijderen Ledigen prullenbakken markt vegen Onkruidbestrijding Hondenuitlaatstroken parkeergarages vegen Monitoring werkervaringplekken Gladheidsbestrijding kolkenreiniging Plaagdieren Klachten en meldingen

2.547.281 1.374.098 479.381 430.028 18.451 42.574 29.036 507.175 33.502 33.502 95.353 677.766 492.586 20.316 133.343 244.989 850.701 479.921 151.725 281.619 28.967 369.340 45.688 72.924 19.950 13.044 350.370 207.319 27.783 -

Totaal gemeente Zeist

10.058.730

Geraamd Mutatie

Geraamd 2024

Rekening 2023

22.806

2.524.475

2.329.558

-144.616

1.518.714

1.234.037

177.379

302.002

240.261

-6.621

6.621

6.491

-143.729

573.756

456.023

2.039

16.412

16.032

19.052

23.522

8.409

142

28.894

14.378

83.233

423.942

414.315

43.439

51.914

50.589

223.383

454.383

531.879

-43.241

535.827

370.678

-169.133

189.449

188.264

55.593

77.749

116.469

46.480

198.509

195.014

196.406

654.295

574.828

33.502 33.502

-11.025

11.025

-77.795

557.716

555.613

8.505

143.220

142.775

10.908

270.711

263.330

6.884

22.083

21.573

-4.013

373.352

366.784

1.668

44.021

42.970

28.538

44.386

43.251

-34.750

47.794

47.576

88.420

261.950

223.833

4.662

202.657

181.602

19.950

2.462

25.320

33.171

-1.053

1.053

1.026

472.978

9.585.752

8.670.728

Stijging 2024.1 ten opzichte van 2024.0 De basistaken voor Zeist zijn in 2024.1 met 473.000 euro gestegen ten opzichte van 2024.0. Van deze stijging is 697.000 euro gerelateerd aan het deel van de begroting van RMN, terwijl de verwerkingskosten van de AVU zijn afgenomen met 224.000 euro. In hoofdlijn is deze stijging te verklaren door de volgende ontwikkelingen:

Begrotingswijziging 2024.1 blz 41

CAO en inzet personeel € Prijsontwikkeling en Inzet tractiemiddelen € Kapitaallasten containers € Onderhoudskosten ondergrondse containers/recyclingstation € Aankoop materialen € Monitoring Beeldkwaliteit € Diverse overige €

7.000 431.000 20.000 152.000 45.000 20.000 69.000

N N V N N N N

De aan RMN gerelateerde kostenstijgingen in de begroting 2024.1 ten opzichte van de begroting 2024.0 –exclusief de aan de AVU toe te schrijven verwerkingskosten - voor de gemeente Zeist zijn daarmee voor het grootste deel te verklaren door een stijging van de kosten voor de tractiemiddelen (o.a. herberekening beschikbare ureninzet voertuigen, brandstof, kapitaalslasten nieuwe voertuigen, hogere verzekeringspremie etc.) en door kostenstijgingen voor het onderhoud van ondergrondse containers door areaaluitbreidingen. Een kleine daling van de kosten wordt juist veroorzaakt doordat er minder ondergronds containers geplaatst in 2023 dan gepland, waardoor de doorbelaste kapitaalslasten afnemen. Volgens planning worden deze containers alsnog in 2024 geplaatst, waarmee de betreffende kapitaalslasten zijn opgenomen in de begroting 2025. Daarnaast is de nieuwe activiteit om de kwaliteit van de openbare ruimte door een extern bedrijf te laten monitoren toegevoegd. In 2024.1 wordt rekening gehouden met aanpassingen voor de diverse inzamelroutes, nieuwe routes Metalen, AEEA en distributie minicontainers Bedrijfsvoering RMN tractie Bij de vlootschouw, inspectie en analyse van voertuigen en gladheidsmaterieel is geconstateerd dat de inzetbaarheid van diverse inzamelvoertuigen niet optimaal is.

Enerzijds zijn er diverse voertuigen die hogere onderhoudslasten met zich meebrengen dan vooraf was ingeschat. Anderzijds is het aantal beschikbare uren fors lager. In het verleden is er gerekend met 1770 uur inzet, zowel uit de benchmark als uit onze eigen gegevens is 1440 uur inzet per voertuig per jaar reëel. Hierbij wordt rekening gehouden met geplande reparaties, onderhoud en niet geplande onderhoud. Door het verouderde wagenpark met meer uitval en het niet juist opnemen van inzetbare uren is de inhuur van diverse voertuigen in 2023 hoger uitgevallen. Met de wijziging 2024.1 is dan ook de inzetcapaciteit van voertuigen en het inhuurbudget aangepast. Inzameling GFT Als gevolg van het beëindigen van de zomerinzameling zijn de uren inzet personeel afgenomen van 8.266 uur (2024.0) naar 6.989 uur (2024.1) en de tractie-uren van 4.944 uur (2024.0) naar 3.640 uur (2024.1). Dit betekent een daling in inzet personeel van circa 488.000 euro (2024.0) naar circa 391.000 euro (2024.1) en de materieelkosten dalen van circa 333.000 euro (2024.0) naar 304.000 euro (2024.1). Begrotingswijziging 2024.1 blz 42

Inzameling Papier / PMD De uren inzet personeel en uren inzet materieel zijn voor inzameling papier gestegen. De reden hiervoor is het effect van bijplaatsingen en/volmeldingen die zijn ontvangen door zowel gemeente, RMN als BOA’s door inwoners. Dit heeft geleid tot meerwerk opdrachten om bijplaatsingen/dumpingen in te zamelen. Daarnaast heeft de gemeente Zeist extra opdrachten gegeven om op bepaalde locaties structureel containers meermaals te ledigen in 2024. Voor papier inzameling zijn de uren inzet personeel gestegen van 4.306 uur (2024.0) naar 5.460 uur (2024.1). Dit betekent een stijging van circa 261.000 euro naar 312.000 euro. Uren inzet materieel zijn gestegen van 2.732 uur (2024.0) naar 3.744 uur (2024.1), dit betekent een stijging van circa 185.000 euro (2024.0) naar 319.000 euro (2024.1). Inzameling PMD Conform het oorspronkelijke projectplan VANG zou de hoogbouw voor de inzameling van PMD worden voorzien van ondergrondse containers. In de begroting 2024.1 is dit deels veranderd door inzameling via een achterlader. Doordat een achterlader meer bemensing nodig heeft dan een zijlader is er een stijging te zien van uren inzet personeel van 7.337 uur (2024.0) naar 8.081 uur (2024.1). Dit betekent een kostenaanpassing van circa 337.000 euro naar circa 453.000 euro. Ook zijn de tractiekosten gestegen van 213.000 euro naar 367.000 euro.

Inzameling Grof Huishoudelijk Afval Er is bij de opmaak van de begroting 2024.0 rekening gehouden met een wekelijkse inzet van twee activiteiten voor het Grof Huishoudelijk Afval. Vanwege het aantal klachten rondom hotspotlocaties en meldingen vanuit inwoners is er vanaf 2023 een stijgende tendens geweest voor inzet personeel en tractie. Echter omdat de inzamelmethode voor hotspotlocaties in 2024 gaat wijzigen van handmatig inzamelen naar machinaal inzamelen zijn de uren voor zowel inzet personeel als inzet materieel verlaagd naar 2 dagen op aanmelding van inwoners en 3 dagen voor hotspot locaties en meldingen. De ureninzet van personeel is verlaagd van 4.368 uur (2024.0) naar 2.621 uur (2024.1), dit betekent ene verlaging van circa 258.00 euro (2024.0) naar 147.000 euro (2024.1). De uren inzet tractie zijn verlaagd van 2.912 uur (2024.0) naar 1.664 uur (2024.1), een daling van circa 105.000 euro (2024.0) naar 84.000 euro (2024.1). Inzameling Metalen & AEEA (Afgedankte Electrische en Elektronische Apparaten) Met ingang van 2024 worden deze uren niet meer onder restafval of grof afval verantwoord maar als apart product, conform de afspraken in de herziene dienstverleningsovereenkomst.

Recyclingstations exploitatie/ klein chemisch afval De toename van de exploitatiekosten van circa € 223.383 is met name toe te rekenen aan een stijging in de uren inzet personeel van 5.715 uur (2024.0) naar 9.298 uur (2024.1), wat een stijging betekent van circa 316.000 euro (2024.0) naar 477.000 euro (2024.1). Daar staat tegenover dat de in de begroting 2024.0 opgenomen ureninzet van 2.544 uur (€ 137.000) is komen te vervallen. Het KCAdepot maakt immers onlosmakelijk onderdeel uit van het recyclingstation. zijn alleen de verwerkingskosten opgenomen. Bij klein chemisch afval zijn nu alleen de verwerkingskosten apart Begrotingswijziging 2024.1 blz 43

opgenomen. Daarnaast zijn de onderhoudskosten voor het recyclingstation gestegen van circa 85.000 euro (2024.0) naar 110.000 euro (2024.1). Kapitaallast ondergrondse containers Nieuwe ondergrondse containers en inzamelcontainers op het recyclingstation worden door RMN gekocht en op de balans geactiveerd. De kapitaallast wordt in de begroting opgenomen in het jaar nadat de ondergrondse containers zijn geplaats. Bij gemeente Bunnik brengen we per container een kapitaallast in rekening. Ter indicatie: een volledig nieuwe (te vervangen) ondergrondse container kost met prijspeil 2024 en dito rentestand gemiddeld zo’n 12.600 euro per stuk inclusief hardware (zoals toegangscontrole en vulgraadsensoren). Dit komt neer op circa 1.632 euro aan jaarlijkse kapitaalslasten (rente en afschrijving) voor elke nieuwe of vervangen ondergrondse container, exclusief onderhoudskosten. Voor ondergrondse containers geldt conform de financiële verordening een afschrijftermijn van 10 jaar en voor hardware geldt een afschrijftermijn van 5 jaar. Sinds 2019 is RMN verantwoordelijk voor de plaatsing en vervanging van ondergrondse containers, voor 2019 was dit een verantwoordelijkheid van de gemeente zelf en maakte onderdeel uit van de gemeentelijke begroting.

Om deze reden komen ondergrondse containers die wegens het einde van hun technische levensduur worden vervangen nieuw op de begroting en balans van RMN, ongeacht dat dit een reeds bestaande containerlocatie is. Beheer inzamelmiddelen Door de toename van het aantal geplaatste ondergrondse containers de afgelopen jaren stijgen de beheer- en onderhoudskosten van de inzamelmiddelen. Onder beheer en onderhoud wordt onder meer verstaan het periodiek reinigen van de ondergrondse containers, het verrichten van een periodieke (veiligheids)keuring, het verhelpen van storingen (bijvoorbeeld aan de toegangscontrole of het verhelpen van door verkeerd gebruik veroorzaakte verklemmingen van de inwerptrommel) en de afgifte en registratie van nieuwe of verloren toegangspasjes. De toename van circa 196.4000 euro bij beheer inzamelmiddelen is met name toe te rekenen aan de verwachting dat er meer verzamelcontainers en minicontainers worden aangeschaft in 2024 dan gepland - een stijging van circa daarom is er een stijging te zien van 47.000 euro (2024.0) naar 79.000 euro (2024.1), een stijging van het onderhoud aan containers van circa 165.000 euro (2024.0) naar 273.000 euro (2024.1), met een kleine daling van de kapitaallasten van ondergrondse containers.

Beheer Openbare ruimte De producten van het beheer van de openbare ruimte (zoals straatreiniging, ledigen prullenbakken, bladruimen, onkruidbestrijding, zwerfvuil en kolkenreiniging) zijn bij gebrek aan specifieke areaalgegevens gebaseerd op aannames en historische kennis van het te beheren areaal. RMN is momenteel in gesprek met de gemeenten over het uitwisselen van areaalgegevens en het borgen van dit proces. Daarnaast ontwikkelt RMN in samenwerking met onze softwarepartner 21South een planningsmodule voor de beheertaken in de openbare ruimte. De verwachting is dat deze maatregelen er toe leiden dat (vanaf 2026) RMN ook voor de taken op het gebied van beheer openbare ruimte een Begrotingswijziging 2024.1 blz 44

solide begroting heeft, in lijn met de daadwerkelijke uit te voeren activiteiten en urenplanning en op basis van actuele areaalgegevens. Specifiek wat betreft de onkruidbestrijding is RMN in de eerste maanden van 2024 in gesprek met alle gemeenten over de uitvoering van de taak onkruidbestrijding (op basis van beeldkwaliteit of op basis van planning) en de bijbehorende kosten. Vanaf de begroting 2024.1 zijn bovendien diverse producten (o.a. zwerfafval, prullenbakken legen) apart zichtbaar gemaakt. Voorheen waren deze integraal onderdeel van het product straatreiniging. Voor de beeld kwaliteitsbewaking is een apart product monitoring opgenomen. Om deze redenen kan (ogenschijnlijk) sprake zijn van een daling van de kosten van sommige producten ten opzichte van 2024.0 en de realisatie 2023. Gladheidsbestrijding De toename van circa € 88.000 is met name toe te rekenen aan de toename inzet personeel van € 132.000 (2024.0) naar € 147.000 (2024.1) en de toename inzet tractie van € 104.000 (2024.0) naar € 148.000 (2024.1). De begrote cijfers zijn gebaseerd op ervaringscijfers van 2023 met een indexatie in de begroting 2024.1. In de begroting 2024.0 was ten onrechte de huur van terreinen en materialen ad. circa € 17.000 niet meegenomen.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 45

Inzet RMN versus AVU en overige Voor het begrotingsjaar 2024.1 is de inzet RMN zijnde met name het verzorgen van de inzamelroutes met personeel en tractie per tractie als volgt te specificeren:

RMN

2024.1 AVU overig

Inzameling restafval

970.761

1.576.520

2.547.281

Inzameling GFT Afval

694.852

679.246

1.374.098

Inzameling papier

633.106

-153.725

479.381

198.729

430.028

Gemeente Zeist

Inzameling snoeihout

-

Inzameling grof afval

231.299

Inzameling kerstbomen

18.451

inzameling glas

110.480

totaal

18.451 -67.906

42.574

Inzameling Luiers

-

29.036

29.036

Inzameling PMD

819.122

-311.948

507.175

Inzameling Metalen

33.502

33.502

Inzameling AEEA

33.502

33.502

Distributie minicontainers

95.353

95.353

Recyclingstation exploitatie

677.766

677.766

Recyclingstation Afval

-

492.586

492.586

Inzameling Klein Chemisch Afval

-

20.316

20.316

-

133.343

133.343

Kringloopcentrum Recyclingstation Transport

244.989

244.989

Beheer inzamelmiddelen:

850.701

850.701

Voorlichting:

-

-

straatreiniging

479.921

479.921

Zwerfafval verwijderen

151.725

151.725

Ledigen prullenbakken

281.619

281.619

markt vegen

28.967

28.967

Onkruidbestrijding

369.340

369.340

Hondenuitlaatstroken

45.688

45.688

parkeergarages vegen

72.924

72.924

Monitoring

19.950

19.950

werkervaringplekken

13.044

13.044

Gladheidsbestrijding

350.370

350.370

kolkenreiniging

207.319

207.319

Plaagdieren

27.783

27.783

Klachten en meldingen

-

-

Totaal gemeente Zeist

7.462.534

2.596.196

10.058.730

Begrotingswijziging 2024.1 blz 46

3.4.7 Exploitatie overig Aanvullende taken en separate afrekeningen Geraamd 2024.1 Aanvullende taken en separate afrekeningen Afrekening 2021 Desintegratie vergoeding Financiële baten en lasten Betaalde en ontvangen rente Aandeel additionele taken

Geraamd Mutatie

Geraamd 2024

Rekening 2023

176.693

-3.907

180.600

625.444

224.564 401.257

0 -3.907

224.564 405.164

280.984 906.428

-8400 -4 -8.404

0

0

0

Naast indexering zijn er geen bijzondere afwijkingen

3.5 Investeringsoverzicht 2024.1 Gemeente

vervanging

Soort

Aantal

Bedrag 2024

Baarn

div locaties

Ondergrondse Containers 2024

11

138.600

Bunnik

div locaties

Ondergrondse Containers 2024

3

37.800

Nieuwegein

div locaties

Ondergrondse Containers 2024

40

504.000

Nieuwegein

uitbreiding

Ondergrondse Containers 2024

70

882.000

Soest

div locaties

Ondergrondse Containers 2024

2

25.200

Zeist

div locaties

Ondergrondse Containers 2024

107

2.129.400

233

3.717.000

Baarn

RS

Vervanging div inzamelcontainers

126.254

Bunnik

RS

Vervanging div inzamelcontainers

126.254

IJsselstein

RS

Vervanging div inzamelcontainers

431.629

Nieuwegein

RS

Vervanging div inzamelcontainers

329.030

Soest

RS

Vervanging div inzamelcontainers

126.254

Zeist

RS

Vervanging div inzamelcontainers

126.254 1.265.675

Vervanging en uitbreiding

Inzamelvoertuigen

14

3.671.950

Vervanging en uitbreiding

Poolvoertuigen

1

35.500

Vervanging en uitbreiding

BOR materieel

18

1.686.149

Vervanging en uitbreiding

Transport

4

635.945 6.029.544 11.012.219

In de primaire begroting 2024.0 was al rekening gehouden met 3.190.470 euro aan investeringen voor vervanging en uitbreiding van voertuigen en 1.600.200 euro aan investeringen in ondergrondse containers In bovenstaand overzicht zijn de voorgenomen investeringen opgenomen volgens het geactualiseerde vervangings- en uitbreidingsplannen ondergrondse containers, voertuigen en recycling stations. In de investeringsplanning van 2024.1 zijn ook de nog niet gerealiseerde investeringen 2023 opgenomen.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 47

3.6 Overhead 2024.1 Omschrijving

Geraamd

Geraamd

2024.1

Directie en algemeen beheer Personeelskosten Administratiekosten

Geraamd

Rekening

2024

2023

Mutatie

3.850.300 1.541.500 5.391.800

163.300 329.795 493.095

3.687.000 1.229.060 4.916.060

3.759.620 1.476.330 5.235.950

830.408 830.408

145.708 145.708

684.700 684.700

980.852 980.852

962.036

126.036

836.000

618.098

Totale overhead

7.184.244

764.839

6.436.760

6.834.900

Totale lasten

38.044.100

36.552.800

33.604.894

18,9%

17,6%

20,3%

Huisvestingskosten Huisvestingskosten

Buitendienst Overige directe kosten

Overhead percentage

De overhead wordt bepaald volgens de afspraken uit het kostenallocatiemodel. Dit kostenallocatiemodel wordt medio 2024 herzien zodat deze gereed is bij de Kaderbrief 2026. De herziening is gekoppeld aan de definitieve uitkomst inzake de ontvlechting van de additionele taken gemeente IJsselstein. Ter dekking van de overhead worden de directe man- en tractie-uren opgehoogd met 20,6 % en de verwerkingskosten en overige directe kosten met 5%. Gemiddeld bedraagt het gehanteerde percentage overhead 18,9%.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 48

4. Financiering Financieringsbehoefte en leningenportefeuille De investeringen in (ondergrondse) containers en groot materieel worden gefinancierd door het afsluiten van langlopende geldleningen. Daarnaast worden de investeringen gefinancierd uit de afschrijvingen uit eigen vermogen. Tenslotte kan gebruik worden gemaakt van het kredietarrangement met de Bank Nederlandse Gemeenten. Daarbij is een kredietlimiet vastgesteld van 800.000 euro met een intra-dag limiet van 2.200.000 euro. In aanvulling op het "krediet in rekening-courant" wordt in onderling overleg daggeld of kasgeld verstrekt. In het overzicht financieringsbehoefte wordt bepaald wat de omvang is van de nog aan te trekken lange termijnfinanciering voor 2024. Overzicht financieringsbehoefte Tabel financieringsbehoefte (bedragen x € ).

Boekjaar 2024

Totaal boekwaarde activa begin 2024 Af: Afschrijvingen 2024 Bij: Investeringen 2024 Prognose Boekwaarde eind 2024

23.232.000 3.594.000 11.012.000 30.651.000

Financiering Totaal opgenomen begin 2024 Af Aflossingen Prognose opgenomen leningen Max Eigen financieringsmiddelen (kort) Beschikbaar Totaal financieringsmiddelen

19.250.000 1.400.000 17.850.000 3.000.000 20.850.000

Geraamd financieringstekort tekort

9.801.000

Als alle investeringen 2024 worden gerealiseerd dient een aanvullende lange termijn financiering te worden aangetrokken ter hoogte van 9.800.000 euro.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 49

5. Weerstandsvermogen en Risico 5.1

Weerstandsvermogen en risicobeheersing Het weerstandsvermogen is gedefinieerd als het vermogen van de gemeenschappelijke regeling Reinigingsbedrijf Midden Nederland om niet structurele financiële risico’s op te kunnen vangen teneinde haar taken te kunnen voortzetten. Het weerstandsvermogen wordt bepaald door de verhouding tussen weerstandscapaciteit en ongedekte risico’s en is van belang voor het bepalen van de gezondheid van de financiële positie van RMN voor het verslagjaar maar ook voor de meerjarenraming. 5.2. Weerstandscapaciteit De weerstandscapaciteit wordt berekend uit de posten: algemene reserve, bestemmingsreserve, de stille reserves en het gerealiseerde resultaat en bedraagt ultimo 2023 € 239.000 Het bestuur van RMN heeft bepaald dat volledige verrekening van de kosten plaatsvindt met de deelnemende gemeenten met uitzondering van benoemde kosten die ten laste van de bestemmingsreserve worden gebracht. Positieve resultaten worden bij resultaatbestemming door het bestuur aan de algemene reserve toegevoegd of aan de deelnemende gemeenten uitgekeerd. Negatieve resultaten worden verrekend met de deelnemende gemeenten voor zover deze niet ten laste gebracht kunnen worden van de algemene reserve. 5.3.

Risicomanagement RMN Toelichting op de methode en tot stand komen van het resultaat van de risicoanalyse In januari 2024 zijn de risico’s voor RMN in kaart gebracht waarbij gebruik is gemaakt van de Methode MAPGOOD. Voor de nieuwe versie van normen van het managementsysteem ISO 14001 is het een vereiste om de risico’s in kaart te brengen waarbij MAPGOOD, een veelgebruikte methode is. Het staat voor Mensen, Apparatuur, Programmatuur, Gegevens, Organisatie, Omgeving en Diensten. Dit zijn de verschillende invalshoeken om naar bedreigingen en risico's te kijken. De geïdentificeerde risico’s krijgen een kans-score op een schaal van 1-5 en een impact-score op een schaal van 1-5. Naar gelang de risicowaarde (kans * impact) dienen passende maatregelen te worden genomen. Accepteren of mitigeren. Om een zo compleet mogelijk inzicht te krijgen in alle risico’s die er heersen bij RMN als organisatie, zijn interviews geweest met de directeur, managers, teamleiders, assistent teamleiders en senior medewerkers. Resultaten risicoanalyse Er zijn in totaal 68 risico’s geïdentificeerd, waarvan 41 risico’s een risicowaarde hebben die in categorie “laag” vallen, 24 risico’s vallen in de categorie “middel” en 3 risico’s vallen in de categorie “hoog”. De risico’s die in de categorie “laag” vallen zijn acceptabel omdat er al maatregelen zijn genomen waardoor de kans op de risico verkleind is.

Naar verwachting zal de risicowaarde van de ongewenste (categorie: middel) en onacceptabele (categorie: hoog) risico’s lager uitvallen bij het nemen van mitigerende maatregelen. Zie onderstaande tabel voor een verdere toelichting naar invalshoek:

Begrotingswijziging 2024.1 blz 50

invalshoeken Mens Apparatuur Programmatuur Gegevens Omgeving Organisatie Diensten Eindtotaal

aantallen

laag acceptabel 29 16 6 6 4 2 9 7 8 3 7 5 5 2 68 41

Risicowaarde middel hoog ongewenst onacceptabel 10 3 2 2 5 2 3 24

3

In 2024 zal naar aanleiding van de risicoanalyse resultaten, een plan van aanpak worden opgesteld die zal leiden tot interne beleidsaanpassing of nieuw intern beleid daar waar nodig. Ook zullen mitigerende maatregelen leiden tot verbeteringen in processen, systemen en werkwijze. RMN kan de gevolgen van de risico’s in euro’s uitdrukken maar in eerste instantie is er bewust voor gekozen om een plan van aanpak op te stellen en zo veel mogelijk mitigerende maatregelen te nemen gedurende 2024. De verwachting is dat deze maatregelen voldoende zullen zijn om deze risico’s te beheersen. En bovendien heeft RMN een post onvoorzien van 200.000 euro per jaar opgenomen in de begroting om eventuele tegenvallers te kunnen opvangen. In het vervolg zal de risicoanalyse jaarlijks plaatsvinden en worden gecommuniceerd aan de belanghebbenden. Hier volgt een tabel met toelichting op de eerste 10 risico’s met de hoogste risicowaarden: Waarbij de dreiging en de risico worden beschreven. De Risicowaarde is kans * impact. Bij de risico aanpak staan mitigerende maatregelen die nog genomen moeten worden en maatregelen die al genomen zijn in aparte kolommen. Toelichting op onderstaande tabel: Bij hogere brandstofprijzen wordt de risico dat de brandstofprijzen blijven stijgen en tot financiële consequentie leidt geaccepteerd omdat deze risico niet valt te mitigeren.

Voor het onzorgvuldig omgang met wachtwoorden zijn al maatregelen getroffen maar de risico is nog steeds ongewenst. Echter het wordt geaccepteerd wegens de maatregelen die in 2023 zijn getroffen.

Begrotingswijziging 2024.1 blz 51

Begrotingswijziging 2024.1 blz 52

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14201058/1