CConstaterende datZutphen
Koppel je AI →
Document · PDF

Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -3-

Raadsvergadering 25 januari 2021, gemeente ZutphenBij agendapunt: Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven10.247 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

7.62

7.71

7.57

11.59

7.73

11.30 11.43 6 1 11.3 11.3811.2

7.89

1 16 11.2 11.511.5

8.05

11.58 11.86 6 5 11.8 11.8 4 411.54 11.811.8 49 11.511.3 11.53 11.52 11.499 11.4 7.73

7.82

8.05

11.07

0 00 11.011.1 11.1

10.88

10.93 10. 5

10.93 11.022 11.0

g We 8.29

10.83

11.09

11.11 11.09

10.86 2 10.9

11.04 11.01 2 11.0 10.99 10.94

10.97 10.95 6 4 10.910.9 10.9 3 4 10.9 vb11.06

910.897 10.710.8

r naa

10.90 10.90

10.75

10.58

10.47

ons

rst

Voo

10.71

10.84 10.90 10.8 43 10.8

10.88 10.90

10.84 10.7 96 10.7

10.7810.7 10.82 3

9 10.4 4 8 10.310.4

9.89

10.48

10.56

10.6 31 10.6

10.31

10.39

10.16

8.74

10.4 53 10.4

10.19 10.3 10.49 5

7.63

9.62

6.05

7.86

9.90

10.0 43 10.0

9.95

10.02 0 9.9

9a 7b 7a

7 5a5

5.92

8.00

9.66

5.96

8.04

9.60

9.85 vb9.90

9.87

89 9.89.8

9.63

9.76

9.85

9.78

5.77

5.71

5.82

9.80

8.54

8.11

6.05

9.80

9.75

9b 9.36

9.377 9.3

9.454 9.4

9.58 9.44

9.58 9.44

6.02

6.30

6.38

6.79

5.70 5.71 5.71 5.69

5.88 5.86

5.71 5.73 5.71

5.86 5.87

6.08 6.09 6.08 6.07

6.36 6.34 2 6.3 0 2 5 6.3 6.34 6.36.3

6.66 6.66 6.66 6.63

7.16 7.14

9.84

9.85

9.68

9.59

9.84

9.53

9.54

9.60

9.61

9.49

9.6 9.562

9.53

9.54

9.59

9.74

9.68

9.45

9.51

9.53

9.43

8.08

9.72

9.70

9.64

9.50

6.64 7.11

7.14 7.14

9.23

9.73

7.13

7.17 7.22 7.27

6.67 7.14 6.237 6.61

1 20 6.66.2

7.18

7.23

6.11 6.18

7.37

6.62

7.22

7.17

7.14

7.15 6.67 7.14

6.66 7.12

7.15

7.17

7.28

7.87

8

6.21

1 7.5

7.64 7.6

9 7.42 7.3 7.42

7.25 7.35

7.64

7.76

7.92 7.92

8.06 8.14 8.12

8.12

8.27

8.11

8.89 8.83 8.80

9.109.08

9.20 9.27

6.08

7.24

5.92

5.87 5.91

6.28

7.60

7.54

6.18

7.10

7.51

5.96

7.54

7.48

7.48

6.85

6.12

7.40

6.04

7.41

6.02

5.79 5.83 5.83

6.84

7.19

6.01

5.91

5.86

5.81

7.46

7.39

6.10

66

7

5

3

4

1

80

6.20

5.85

5.86

6.09

6.08

7.63

5.91

5.99

5.94

5.98

5.94

7.63

7.63

7.77

7.72

7.74 7.77

7.42

7.40

7.30

7.16

6.79

7.88 7.72

7.86

7.90

7.87

7.98

6.88

6.36

D02ro_ BB22

7.59

6.99

6.95

6.88

8.00

8.02

8.01

8.64 8.588.54

8.568.52

8.48 8.45

2 8.47 8.49 8.3

8.26

8.19

8.21 8.21

8.32

74 8.28 8.28.2

8.39 8.37

8.31

8.53 8.50

8.95

8.98 8.93 8.88 8.87

9.01

9.39 9.36 9.35

9.26 9.25 9.24

9.10 9.03 9.04

9.23

9.53

9.45 9.39 8 9.53 9.4

9.46 9.47

9.53

9.51

9.54

7.93

7.81

8.848.79

8.708.65 8.90 8.84 8.77 8.76

2 8.71 8.67 8.788.7

8.678.63 8.68

9 8.58 8.63 8.5 8.66

5 5 8.58 8.5 8.608.6

8.64 8.58 8.54 8.55

8.52 8.49 8.588.57

8.64

8.49 8.45 0 7 8.68.5

8.47 8.48 8.40 8.52 8.54

9.82

9.81

9.76

9.73

00 9.79.7

9.53

9.59

9.60

9.64

9.59

9.65

9.69

9.008.96

9.08 8.98 8.96 8.93 9.82 9.01 9.04 9.329.168.9 8 8.97 8.96 8.88

9.82

8.37

8.35

8.46 8.42 8.39 8.50

8.42

9.72

8.19

7.95

9.85

9.74

9.68

9.54 9.64

9.58

9.62

8.21

9.41

9.16 9.16

9.15

9.14 9.11

9.14 9.17 9.16

9.06

9.01

5

9.0

9.14

G

9.12

9.08

8.98

9.00

9.22

9.20

9.15

9.10

9.13

9.32 9.19

9.17

9.69 02 9.89.6

9.32 9.21

9.45

9.61 9.81

9.29 9.17

9.69

22 9.6 9.69 9.8

9.13

W9.15

9.06

9.12

7 vb10.0

9.06

9.78

9.93

9.88

G

9.26

9.22

22 9.89.6

9.15 9.15

9.45

6060a

3,1 m

45

84b 86 9.31

9.39

9.81

9.3 9 33 9.39.3

6.97

9.92

2

9.40

6.69

6.90

9.78

9.16

9.20 9.15

9.81

6.84

6.75

9.91

9.11

9.16

8.98

9.65 9.32

78 9.79.5

9.87

9.05

c 119

30

2 9.09.01

9.04

9.15

9.13

7.98

9.24

9.16

9.95

6.69

9.04 9.03

9.14

9.17 9.27

9.86

6.60

9.17

9.24

9.09

9.11

9.09

6.65

9.91

9.62

9.35

9.10 7 9.0 9.08 9.06 9.07

9.38

ZON

E

B06

G11

64

74

80 82

86

47b 51

90

53

100 a 102

104

106 108

9.41 9.44 9.40

9.08

9.04

9.08

9.21

6.57

9.87

9.34

vb9.42

9.26

9.07

8.91

0

8.11

9.00

6.68

9.91

9.84

6.63 6.65

9.06 9.06 9.05

9.04

44 9.09.0 9.01

8.96

9.03

9.22 9.32 9.14

9.04 9.04 9.03 9.023 9.09.04

6 8.8 8.87 8.989

8.87

9.45

9.34

8.47

9.01

9.35

9.13

8.84 9.0 30 9.0 9.0 9.090 9.04 8.9

114

9.51

8.94

6.82

8.82

9.57

8.95

9.30

9.93

8.75

6.86 6.85

8.99

8.91

124 8.56

7.05

8.66

8.58

9.81

6.94

8.03

8.44

7.96

9.88

8.91

48 8.408.5 8.5 8.43

8.788.73

8.70

6.62

9.34

8.73 8.68

8.69

8.80

8.74

8.74

6.25

6.27 6.24vb

9.72

8.89

9.64

9.27

6.24

9.86

6.32

6.29

8.89

11

13 15 15a

17 19

21

64a

72

47a

96

30

ZONE

47

94

A0230ze

55

92 6.04

76

49

78

5.71

Wilg ∅ 0.4

Wilg ∅ 0.4

5.71

78a

5.66

5.84 Wilg ∅ 0.4

5.88

5.70

9.23

9.83

5.64

5.97

Wilg ∅ 0.4

5.66

9.25

9.009.11

9.10 9.16

9.12 9.15

8.91

8.89

8.89

8.87

9.49

9.29

8.99

8.969.04

8.88

8.87

9.93

9.07 9.14

8.79

9.04

9.31

8.74

8.83

8.778.78

8.73

8.74

8.68

9.00

Wilg ∅ 0.5

Wilg ∅ 0.5

9.80

9.18

9.04 9.10

5.83

82

5.76

9.41

5 9.039.11 9.2

9.62

6.39

6.98

9.88

8.92

9.24

9.45

8.89

9.099.11

8.60

9 7 8.58.5 8.61

8.54

8.67

8.56

9.04

9.35

9.43

9.82

9.85

9.13 9.20

9.08

8.70

68 6 8.7 8.7 8.7 8.76 8.74 86.75 8.73 8.71

8.76

8.81

8.778.74

8.5798.67 8.5

3 8.6 9 8.58.61

9.90

9.77

6.05

Wilg ∅ 0.4

Wilg

2 8.91 8.9

8.91

8.90

8.99 8.91 8.91

8.90

8.90

8.90

8.88

8.94

8.79

8.77

8.82

8 9 8.78.7

8.75 8.7 8.76

8.93

8.84

9.62

9.80

8.43 8.45

7.72

7.45

8.90

9.27

8.77

8.87

8.93

9.069.19

9.38

8.89

8.79

5 223 8.94 8.9 8.9 5 8.9 8.9 8.9

3 8.9 8.94 55 8.9 8.9 8.94

1 8.9 8.80

8.948.95 8.84

8.78 8.96 8.95

8.95 1

8.68

5 8.75 8.84 8.74

8.38

8.62

W8.9

8.81 8.71

8.87 8.86 BR

37 8.6 8.6 8.71 8.74 8.74

8.60

8.49

8.42

8.19

8.72 8.70

20 8.68.6

8.48

0 8 8.48.4

9

9.38

9.73

9.88

9.12

8.56

9.51

9.20

8.43

8.44

8.43

9.45

8.47

8.38

9 5 8.38.4

8.2 8.27

8.17

8.81 8.80 9 W8.7 8.74 G

8.9 2338 8.9 8.9 91 8.8 8.9 8.938.8 8.968.938 9.0 8.91

8.45

76 7 8.2 8.28.2

2 08 8.38.3 8.2 7 8 8.28.2

36 8.28.2

8.24 8.32

8.21

9.84

9.11

9.39

9.299.32

9.13

8.33

8.36

9 8.31 8.31 8.2 3 8.3 09 8.3 8.2 8.31

8.52 8.58

8.91 2 93 8.9 7 8.9 8.8 8.9 8.93 cai

5 9.15 8.9 9.21 8.95 9.14 8.95 9.21 8.94 8.94 8.958 8.9

8.77

8.77

9.19 9.14

9.41

8.11

8.79

9.31

6 9.29.18

05 9.08.9

8.977 8.9

8.93 8.979.14 8.95 9.00

8.40

8.35

8.11 8.17 8.16 5 8.0 8.17

9.21

9.79

9.07

9.39

8.14

8.13

8.24

8.13 8.21

8.06

9.16

9.50

9.38

9.84

9.23

9.28

8.92

8.96

8.478.48 8.41 8.43

122 8.55

8.35

8.52 8.65 8.51 8.54 8.67 8.48

8.33

9.07

O 9.92

8.27

8.14 2 8.03 8.28.14 8.05

8.15 8.19

8.35

8.49

8.14

8.10 8.15 8.14 8.15 8.17

9.47

8.95

9.02

8.97

9.27

120 8.13

9.36

8.36 8.44

8.47

118 8.26

8.42

8.37

8.09

8.12

9.44 0 9.5

9.19

7.90

8.14

8.11 8.11 8.12 8.12 8.0 8.118 09 8.0 227.9 8.0 8.0 8.13 8.05 8.04

9.43

9.35

vb9.17

9.439.44 9.46

9.40

7.83

7.96

8.05 8.04 8.05

8.11

8.0 8.0668.06 8.05

8.06 8.07

8.07 987 7.9 7.9 7.97 8.04 7.94 7.93 7.93 7.87

7.84

9.40

7.70 7.68

9.40

9.429.40

9.39

8.94 8.94 0 79.08 8 9.08.9 8.9 8.98

9.29

9.03 3 9.0 8.91

8.837 9.089.21 8.88.8 9 23 9.34 9.17 8.9 8.9 9.077 9.0 8.91 9.05 9.39 8.93 8.91 8.89 9.065 9.18 9.0 9.052 8.88 9.039.0 8.86 9.022 8.86 9.0

7.80

7.94 7.94

7.999 7.97.9 6

8.11

7.84

7.74

7.62

9.18 9.22

9.30

9.32

9.01 9.03 8.87 9.0 9.03 9.012 9.08 9.01 9.05

9.08

9.08

9.07

9.07

9.35

9.99

9.19

9.20

9.20

9.03

9.039.0

8.11

8.12

8.14 8.04 8.17 8.17

9 7.98.12 8.16

8.10

7.97

3 7.6 7.64

8.10 8.1178.12 7.8

8.11

7.96

7.98

7.72 7.743 7.7

9.36

9.09

7.71

7.54

7 7.75 7.6 7.67 7.66 7.65 7.61

7.58

vb7.63

9.05

9.20 8 9.2

7.47

vb9.17

9.11

7.85

7.56

7.55

110

8.11

7.38

7.59

8.11 8.128.11

8.00 8.01

121

8.213 8.2 8.19 8.19 8.13

0 8.03 8.118.11 7.4

8.10

7.86

7.40

7.47

7.44 7.4008.11 7.3

8.07 8.10

7.63

9.44

9.05

9.11 9.259.479.56 9.41 42 9.4 9.6 9.61

90 9.69.5

8.34

8.94

9.07 9.06

9.10

9.16

9.16

9.07 8.98 9.05 9.13BR

9.14

7 0 9.29.5

91 9.69.5

9.23

9.16

25 9.79.5

9.04

9.35

7.21

8.11

8.10

8.06 8.0 8.033

8.19 8.17

9.35

9.00 9.12 9.07

9.12

6.67

9.15 9.16 9.15

9.13

8.11

7.19

7.267.26

7.21 7.22 77.23

7.1

7.62

7.33

7.54

7.32 7.46

1 8.12 5 8.11 7.3 8.0 8.11 7.21

8.10 8.00 7.3 8.087 098.08 8.11 8.12 8.0 7.4 8.0 55 8.0 8.01 7.3 8.0678.06

7.34

7.19

0

7.21

W7.2

7.15 7.14 7.12

7.32

7.47

7.55 7.48

7.23

7.26

1 0 7.27.2

7.23

7.31

7.52

7.44

7.31 7.40

3 7 7.37.2 7.28 7.307.37

7.63

vb8.89

9.04

116

A02 30ze

7.15

9.13 9.14 9.15 9.15 9.15 9.15 9.14

9.212 9.2 9.31 9.21 9.30 9.21 9.20 9.34 9.33 9.18 9.19

9.37

8 9 8.98.9 8.98

7.35

2 7.27

7.14 7.17 7.17

7.24

7.43

7.29

7.37

7.60

0 2 7.57.6 7.5 1 29 7.5 7.4 7.52

7.46

7.45 vb7.64

7.43

vb7.57

7.52

8.03

7.51

7.49

7.21 22 7.27.3 7.35 2 8 7.41 7.37.2

7.40

9 3 7.37.4

7.47

7.50 7.45 7 2 7.37.4 7.36

7.43

7.30 7.34

7.40

7.40

7.34

7.42 7.37

7.44

7.40

7.43

7.58 7.45 17.486 5 7.57.4 7.4

7.42 vb7.57 7.43

7.50 7.51 7.457.43

7.50

7.45

7.35 7.24

7.15

7.16

7.487.41 1 7.49 7.3 7.30 7.47

7.42

7.36

6.95

7.34

7.43

7.10

6.75

7.37

7.32 7.34

7.38 7.35

7.39

7.32

7.21

7.34 7.3 7.33

7.27

9.22

9.43

9.14 9.16

9.22

9.22

9.69 9.38

_BB2

9.26

9.26

78 9.79.5

9.14

9.11 9.05

9.129.17

9.13 9.189.04

9.12

9.13

5

9.6 9.40 9.24

9.18 9.18

9.28

7.17

7.53

117

7.35

7.35

7.16 7.16

7.09

7.36

7.29

7.15 7.15 7.18

7.33 7.31

7.29

7.49

7.35 7.33 7.35

7.32 7.41 7.33

7.39

9.41

9.30 9.24 9.14 9.24 9.24 9.15 9.12 9.24 9.13

9.12

9.16 9.16 9.13

9.18 9.27 9.18 9.19 9.18

9.23

7.30 7.30

7.19

7.17 7.18

7.26

7.33 0 7.2

9.36

9.35

9.17 9.15 9.31 9.17

7.35

7.34

7.11 7.12 7.12 7.2 7.200 7.17

7.19 7.19 7.19 7.30

9.86

o D02r

9.89

9.05

9.24

9.61 9 9.659.7 37 9.29.3

9.14

9.38

7.37

7.18

7.23

7.35

7.26

7.37

7.27 7.33

6.38

6.25

112

G11 7.54

7.31 BR 7.34

7.32 7.15 7.31 7.18

5 9.39.3 9.34

1 9.09.3 0 9.14 29.30 9.31 9.3

9.08

9.64 2 8 9.29.3

9.63 9.84

9.22

9.87

39 9.29.3

2 9.89.64 9.74

9 9.2 9.21 9.27

9.19

9.02 9.32

89 9.10 9.2 9.2 9.30 9.2

9.09

9.67

9.15 9.14

9.05

9.12 9.21

9.09

9.22

9.28 9.2 9.266

9.19

9.19

9.25

9.34 9.18

9.64 3 9.709.8

9.25

9.19

9.15

9.23

9.34 2 9.2 9.20

9.25

9.069.06 6 9.0 9.10 9.05 9.0 009 9.2 9.29.10 9.18 9.06 cai 9.24

9.19 9.109 9.0 9.08

9.02 9.17 9.04 9.13 9.04 9.11 9.04 9.093 8.9

9.27

9.03 9.17 9.18 9.27

9.21

9.04 9.15 BR

9.14

9.159.34

9.62 9.81

9.60

9.619 9.7

9.54

9.23

9.24

8.98

6 88.98 8.9 8.9 8.96 8.9 8.976 9.15

9.24

W9.17

9.04

9.13

9.16

9.17 0 9.159.3 9.16

9.29 9.16

9.07 W9.18

9.60

9.13

9.05

9.65

23 9.6 9.759.8

9.80

3 9.72 9.89.64

9.47

9.01

9.12

9.18

7 9.179.3

W

9.12

9.23

9.14

9.10

9.17 9.23 9.16 9.03

9.21

W9.19

9.05

9.15 9.34

9.19

9.18 9.2W0

9.16

9.15 9.15 9.01 9.16

9.14 9.159.12

9.34

9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16

8.99

1 9.18 9.29.18

9.16 9.19 9.21

9.18 9.18 59.17 9.2 9.28

9.13 9.15 9.17 9.16 9.12 9.189.16

9.18

9.24

9.25 9.30

9.28 9.33 9.26

9.15

9.14

9.14 9.11

9.15

9.41

8.51

8.50

8.50

9.14

9.17 9.19

9.34

9.34

9.11

9.09

9.24

9.35

9.239.22

9.22

9.26 8.91 8.84

8.99 9.38

9.35

9.00

8.97

9.431 9.4

7.34

7.19

7.210 7.2 7.29 7.29

1 9 7.37.2

20 7.37.3

9 8 7.27.2

7.24 5 7.2

7.47

7.46

100

9.49

9.69 9.71

9.65

9.52

9.57

9.59

9.56

9.62 vb9.65

9.64 4 9.6 9.71 9.48 9.65

9.62

9.49

9.41

9.43

9.40

9.69 9.69

9.05

8.29 6.40

6.24

60a

9.33

9.29

6.62 6.626.64 7.10 7.12

7.00

7.14 7.11

9.78

22

7.14

2 7.030 7.04 7.03

0 6.80 6.84 6.85 6.8

6.96

9.81 9.79

9.91 9.91

9.76

9.59

_BB

ro D02

9.92

9.92 9.92

9.88 9.88

9.77

9.87

23 9.59.8

9.51

9.6 85 9.4 9.61

9.50

9.50

2 vb9.7 9.67 9.52

9.37 9.34

9.33 9.31

9.37

9.58

9.70

9.27

9.26

9.29

9.26

9.24

9.75 9.64

8.43

6.42

6.32

6

9.44 9.4

9.62 9.58

9.57 9.40

9.61

9.63

9.62

9.539.50

9.49

9.48

9.36

9.233 9.2 9.22

9.26

9.19

9.19 9.17

9.19 9.18

9.26

9.28

9.66

9.62

6.54

6.47

94

7.42

7.38

7 7.307.2 7.307.25 7.18

7.30 7.23

7.26

7.18 7.16 7.16

om Loofbo ∅ 0.2

6 5 7.37.3

b 100

9.36

9.58

9.52

9.42

9.40 9.50 9.61 vb 9.59 9.54 9.40 9.49VL 9.44

9.47

9.26 9.349.2 98 9.2

9.28

9 2 1 9.2 9.299 3 9.3 9.39.3 9.2

9.27

vb9.479.31 9.53

vb9.54 vb9.55 9.45 9.41 9.38

9.43

L 9.36

9.21

9.32

9.63

8.21

6.68 6.57

2

9

9.74

9.8 9.76

9.77

9.78

Nieuwe hoogte

8.00

±6.95+

8.00

Dwarshelling verharding

8.15

Wegvaknummer

6.76

90

9.73 9.77

9.73

9.74

9.74

9.74

9.69 9.69

9.64

A 6.84

88

9.68

9.74+

9.70

4 09.7 9.79.84 5 vb9.89.71 9.71 03 9.79.7

2 9.6 9.64

9.67

9.69

9.839.69

9.68 9.66 9.66 9.68

9.66

9.82

9.86 9.67

9.82

01 9.59.8

33 9.59.8

90 9.49.8

9.8 90 9.4 9.8 9.6065 9.68 9.7

89 9.49.7

9.433 9.4

87 9.49.7

9.64 9.66 9.61 66 5 9.49.7 9.6529.6 9.7 9.79

6 69.65 9.49.7

9.71

9.37

9.42

9.55

9.36

9.36

9 0 6 79.39.4 9.3 9.3 9.41 9.35vb 9.54

16 9.89.6 9.51

9.37

9.69 9.51

9.62 2 9.6

9.65

R

9.43

70 9.59.6 9.54

9.62

9.78

7.71

9.52 4 8 9.59.5 9.5 9.5 376 9.5

9.43

9.52

9.66 9.54 9.6 9.51 9.64 9.64

9.59

9.82 6 10.2 10.14

10.2 62 10.2

10.14

9.90

8.69

2

9.31

9.28

9.16

9.26

9.24

9.355 9.3

9.35

9.44

9.39

9.31

9.27

9.25

9.34

9.71

9.59

6.83

84a

9.99 9.86

9.8 9.7329 9.8 9.8 9.71

9.56

9.34 9.4

9.61 9.4 9.6 11 7 9.6 5 9.308 8 9.3 9.2 9.29.3

9.40

9.57 9.41 19.506 9.79.7 9.53 9.12 9.12 9.39

9.70

10.45 8 5 10.5 10.6 10.40

10.29

9.69 9.81

10.10

10.05

9.96 8.86 9.91 9.885 10.0 10.05

10.08

10.18 10.00

8.71

8.76

8.85

8.98

9.31

23 9.4 vb9.4

9.42 9.42

9.26

9.23 8 9.359.3

9.38

9.22 9.08

9.13

9.17

9.25

9.57 VL

9.38

9.35 9.44 9.35 7 9.3 9.419.43

9.47

9.41

9.58

9.58

9.33

9.32 9.33

9.30

9.35

1

8.30

6.86

7.01

7.02

7.00

9.33 8.89 9.25

84

10.39

10.27

dijk

10.38 10.50

8.56 10.28 10.2 10.4 8 9 10.4

8.67

8.79 9.23

9.41

9.31

9.33

9.35

9.37

9.38

9.39

cai

9.389.39 9.41

9.37 9.38

9.31

9.27

9.30

9.35

9.28

9.08

9.26

45 9.39.3 9.41 9.34 9.42 9.43 9.34 9.55 9.42 9.35 vb 1 6 9.34 9.3 9.409.49.43

9.42

9.43

9.34

9.36 9.32

9.15

7.16

7.10

9.67

9.36 9.21

B01

9.60

8.52

8.10 7.18

9.18 9.36 9.34 9.39

9.44

9.33

9.40

82

8.40

10.79

1 8 11.0 910.8 10.8

Kan

8.51

1 10.6 10.8 6 6410.6 10.8 10.60

7 0 10.710.6

10.89

Visue l e d remp el 5 10.9 10.93

8.15

0 0.9 3 11.11.14

8.29

8.37

8.56

8.89

8.64

8.72 8.701 8.7 7 8 8.71 8.6 W58.6 8.6 8.63

9.06

9.12

9.13

9.20

9.27

9.40 0 9.3

9.33

5 9.39.34

9.349.45

9.37

9.33 9.42 fbo6om Loo9.3 ∅ 0.2 9.32

9.33

9.34

fbo4om Loo9.3 ∅ 0.2

9.33

om Loofbo ∅ 0.2

9.31

9.34

vb9.26

9.11

9.26

9.34

9.42

9.42

9.50 9.38

vb9.38

9.25

9.63

9.71

8.78

8.84

8.90

8.53

9.30 9.26

9.36 9.40

9.27

9.37 9.33

8.53

7.09

VR09-0

9.45 9.4 5 2 59.4 9.4vb

9.41 9.60 VL 9.42

vb9.59 9.56 9.411 VL 9.4 9.429.40

9.39

9.41

9.45 VL

9.379.395

9.39

9.410 9.4

9.39

9.33 9.23

9.14

9.63

9.59

9.62

9.45

9.49

9.39

9.33

8.87

8.83

6.52

6.28 6.23

78a

7.84

7.98

8.07

8.15

8.20

7

8.47 W8.4 W

8.52 8.53

8.44

3 8.74 8.7

8.82 5 31 8.88.8 8.8

9 8.9 8.99

9.07

22 _BB

7.43

W7.54

7.71

7.99 7.9

5 5 W8.0 W8.0 8.06 BR 8.0328.07 8.0

8.12 8.12

3 8.08.11 8.118.118.15 8.178.18 8.158.17

W8.19 8.18 8.25

W

8.31 8.2 8.3 8.3272 3 2 3 8.38.3 8.3 8.34

8.60 8.60

8.69 0 8.5

8.82

2a-2c 8.96

8.86

8.92

9.11

9.15

9.16

9.33

2ro D0

7.52

7.56

7.68

8.0 32 8.0

7.94 7.945 7.937.9

53 8.08.0

4 W7.7 7.7 67 7.767.7 42 7.8 7.8 7.81 7.8 7.90

8.15

8.15

8.01

8 7.9 7.988 7.977.9

4 8.80

8.868.74

8 8.798.6 8.84 8.81 vb 8.8111 8.8 98.8 8.78.81

3 8.8

8.84

8.9 8.956 8.97

8.99 9.00

89.000 9.09.0

9.11

9.00

9.23

9.44

02 9.49.4

9.34

9.33

9.28

9.30

9.34

4 9.2 7 9.0

9.06

9.22

9.32

9.37

87 9.39.3

9.43

9.35

9 7 9.29.2

9.33

9.28 9.73

9.71

9.53

8.88

8.61

Meerstammige boom te planten

Banden t.p.v. deze oversteek NIET verlagen

9.81

9.27

9.27

9.43

9.58

9.90

6.01

6.16

9.90

9.63

9.38

9.63

27

6.15

9.79

9.88

9.51

9.58 3 9.6

9.78

9.69 9.67

9.80

9.81

5.62

9.81

9.66

6.07

9.77

6.40

9.20

5.60

5.93

6.03

6.00

Herinrichting De Hoven 5.9g4 Wil ∅ 0.4

9.78

5.90

5.85

Wilg ∅ 0.4

9.79

5.94

6.09

9.87

6.01

N 9.89

9.92 9.86 7 9.79.8 9.723

9.65

9.68

9.62

Wilg ∅ 0.6

9.85

9.90

9.81

9.76

9.69

9 9.71 9.66 9.6

9.65

9.65

9.67 9.65

9.65

9.39

9.92

9.80

Wilg ∅ 0.4

5.97

5.86

5.90

5.97 Wilg ∅ 0.4

5.90

6.15

Wilg ∅ 0.4

6.00

9.39

9.66

9.63

9.91

9.64

9.49

9.34

9.80

6.13

Wilg ∅ 0.4

5.93 5.67

5.66

5.75

5.54

5.59

Wilg ∅ 0.4

Wilg ∅ 0.4

5.72

6.07

Wilg ∅ 0.3

5.70

5.67

5.52

Wilg ∅ 0.4

Wilg 5.8 ∅ 0.4

5.47

Wilg ∅ 0.4

Wilg ∅ 0.4

5.64

5.63

5.86

5.85

5.75

6.07

Herten 5.92

5.85

5.81

5.93

Onderdeel 5.75

5.78

5.77

5.85

5.97

5.94

5.76

5.80

5.92

5.68

5.80

5.87

5.84

5.87

5.78

's-Hertogenbosch 5.76

Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch 5.59

Opdrachtgever 5.73

5.70

5.62

5.65

Gemeente Zutphen 5.64

Projectnummer

Definitief ontwerp

ZUT001-0001 Formaat

Tekeningnummer

A0

2020-0663 Schaal

Behorende bij doc. nr.

088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Fase

50 40 30 20 10 m

Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond

Definitief ontwerp blad -3-

1: 500

-+L0RST+-+R0KHE+-+C0RJO+-

Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum

-+L1RST+-

RST RST -+R1KHE+-

KHE KHE -+C1RJO+-

RJO RJO 21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020 1 0

5.90+

P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0663 DO blad -3-.dwg 9 7.5 7.56

7.62

6 8.628.71

8.678.80

98 8.6 8.78.81 8.7658.7

2 8.9138.81 8.9 vb8.918.908.82

8.85

8.79 8.67 8.73

8.77 8.85

8.84 8.89

9.11

8.99

93 3 8.88.9 8.9 65 8.9 8.9

vb8.83 8.92 8.94 8.88

2

9.00

W9.0

9.14

9.29

1 6 9.49.3

9.41

9.40

9.43 9.37 9.39.36

9.30 9 9.2

9.28 9.27

9.32

0 9.3

9.29 9.29

9.2 9.235

9.27

B01

7.54

7.53

7.55 7.53

7.59

7.589 7.5

7.61

7.58 7.60

K

8 545 8.5 8.5 8.5 56 8.558.58.5

20 8.68.6

8.90

8.94 8.88

8.95

8.98

8.95

9.04 9.04 9.03 9.02 9.10 9.13 9.13 9.03

9.32 2 9.3

9.24

9.28

om Loofbo ∅ 0.2

om Loofbo 0.24 ∅ 9.2

9.15

9.20 vb9.19 9.14 9.14 69.128.99 9.0VL 32 9.09.0

9.20 9.23 9.24 9.42 2 9.25 vb9.4 9.2 6 9.26 9.26

9.28

9.30

7 8 9.39.3

9.34 9.35

9.35 9.33 9.37

9.38

9.64

9.80

9.68

9.74

9.80

9.80

vb9.79 9.71

9.71

9.78

9.84

9.71

9.44

9.57

9.58

9.43

9.71

9.62

8.91

8.78

8.71 8.51

8.01

6.28

7.49

7.48

7.37

4 7.2

7.09

7.13

7.32

7.20

7.297.15 7.33 7.22 7.21 7.317.19 7.18 4 7.2

7.23

7.17

9.28

9.0 9.026 6

9.10

9.12

9.20

9.26

4 vb9.3 9.34 9.34

9.20

9.27

9.27

9.23

9.21

9.23

9.18

9.11

9.05

6 3 9.01 9.09.0 9.04 0 9.139.0 8.989 9.000 8.9 77 9.08.98.98.9 9.00

9.13

9.17 9.17 9.17

9.41

9.24

9.18

9.32

9.16

9.80

9.58

B01 6.48

J15

6.32

100m OB 401-100

6.30

7.53

7.36

7.21 7.34

7.25

7.21 7.31

6.06 6.04

7.36 7.25

3 7.3 om Loofbo ∅ 0.2

7.11

7.22

2

3 9.1

9.06

9.24

9.21 9.23 9.21 9.2 3 vb9.36

0 9.2 9.29.3 8 2

5 vb9.3 0 9.2 0 9.2 9.20

9.14

9.189.15

9.16 2 9.2 9.24

9.16 9.18

9.12 9.13

9.21

9.26

9.19

9.244 9.29.24

9.35

2 9.39.21

9.31

9.26 9.22 1 9.29.21 9.21

9.21 9.20

9.29 VL 9.30

9.30 9.22

9.72

9.54

9.31

9.32

9.28

vb9.29

9.36

9.24

9.29

9.32

9.35

9.30 9.30

9.32 9.16

9.28

9.29

6 9.39.24 9.30

9.22

9.37

9.68

6.42

7.11

7.33

7.21 24 347.2 7.27.2 7.25 7.2 77.2 97 7.27.2

7.23

6.79 6.79 66.80 5.716.81 5.7 5.79 5.88 5.89

9.32

6

9.0 cai

9.19 9.09 9.15

9.17 9.179.17

8.98 8.96 om Loofbo ∅ 0.2

6 9.3

9.34

9.47

9.48

9.14 9.14 9.15 9.14 9.14

9.37

9.20 9.31 vb9.33

9.30

9.19

9.13

9.13

9.189.18 9.16 9.16 9.17 9.29 9.30 VL 9.23 9.09vb 9.29

9.20 9.21 9.21

9.28

22 9.2 9.2 9.21

9.16

9.16

9.04

9.04

9.10 9.15

8.97

9.13

9.02

9.22 9.31

9.13 9.17

9.26

9.31

9.24 VL

9.26 9.71

6.46

22-2 4

7.18 7.20

7.27

7.29

5.79 5.78 6.86

4

9.06

9.07

9.11 9.21

9.15

9.15 9.13 9.31

9.03

8.93 9.11

9.26 9.28

9.32

9.30+ 9.26+ 9.17+

9.599.62 9.59 9.63 2 9.67 9.60 9.5 9 6 9.65 9.57 3 9.61 9.6 07 9.69.5 0 3 9.69.6 9.619.5 9.682

9.09

9.38

7.71

9.28

9.26 8 9.29.18

9.18

9.31

9.45

9.36

vb9.26

9.46

9.65

8.97

6.61

5.80 5.79

6.57

18

S

9.10

9.09

2 9.11 9.17 9.29.10

9.149.14

9.17 9.17

9.239.19

9.12

9.14

vb9.29 9.13 9.12 9.13

9.12

8.94 vb9.10 3∅ om 8.9fbo 0.2 8.97Loo 9.11 9.19

9.25

9.31

9.20

9.21

9.29

9.15

7.39

9.10 9.25

9.28

0 9.39.19

9.28

vb9.33

9.80

9.82

C16

C14

6.45

26

6.68

6.61

6.99

10

He2rs t aans raten luitin g

9.17 BR 9.13

3 9.2

9.19

9.11

8.90

6 8 8.9 9.039.0 9.08 9.11 9.11 9.11 9.10

9.15

9.10

9.09 3 8.99.0 om Loo9fbo ∅ 0.2 9.109.11

9.10

9.06

9.19

9.16

9.25

9.20

9.18 9.17 9.17 9.17

8.94 9.28 9.09 9.34 9.30 om Loofbo ∅ 0.2 9.10 9.10 9.17 9.12 9.10 9.20 9.25 9.12 8.95 9.10 9.10 9.06 om Loofbo ∅ 0.2 9.13 9.08 .17 8.919.10 9 9.12 9.14 cai 9.11 9.13 9.01 7 9.11 9.119.0 9.16 9.14 9.13 8.97 9.13 9.129.13 9.12 0 9.12 9.0 9.12 80 8.9.0 8.96 8.94

9.17

9.16 9.169.15

9.15 vb9.33 9.17

9.19

9.23 9.26

9.24

9.14

9.15

9.20 9.30 + +

10

5

9.14

9.09 9.18 9.15

9.17

9.14

9.14 9.16 9.13

9.15

9.24

9.18

9.26

9.23 9.21 om Loofbo ∅ 0.3 9.289.23

9.15

9.25 9.19

+

12

5a

9.07

6 9.09.04 9.08 9.04

9.09 9.17

9.20

9.16 2 vb9.3 9.16 9.14 9.16 9.16

9.20 9.17

9.30

9.25

9.20 9.21

9.10

9.32

7

9.28

8.99

9.10

9.22

9.24 3 9.2 9.24

9.22

9.23

9.23 9.3 9.356 9.23

9.33 9.29

9.29

kruin 8 hoogte 129.26

9.07 9.10 9.10

9.12

9.20 9.17

9.01

8.62

8.15

9.18

9.28 79.30 9.2vb l fietsbeuge

9.17

9.30 9.20 + +

12a

9

9.06 9.03

0

9.069 9.0 vb9.08 9.27

9.09

9.26

9.26

9.27

9.26

4 89.2 9.3 9.38

9.38 9.38 9.27

9.37

vb9.38

9.13

9.00

9.03

9.06

9.18

9.25 9.15++ 9.07+

14

11

8

8.6

8.588.67

8.67

9.24

9.39

vb9.45

vb9.43

9.38

9.35

9.15

kruin 8 hoogte 12 9.21

9.31 9.30

vb9.11 9.09 7 9.0 9.04 9.04 9.03 8.99

9.04

9.03

9.17

8.99

6.66

7.32

7.34

7.18

9.12

9.29

vb9.29

9.34 9.3120 9.3

9.39

9.27 9.2 9.319

3 9.2 31 9.39.3 4 vb9.2

9.119.26 9.19

D02r o_BB 22

13

6 8 8.28.2

8.75

8.83

8.8 8 9 8.8 . 0 4 + 8.55 8.61 8.678.71 8.97 8.75 + 8.92 8.92 + 8.51 8 8.48 8.4 8.43

k 8.59 (portie 12 8.28.2 70 8.3 8.4

8.48

8.24 in 8 8.21 kru hoogte 12 8.99

8.19 8.15 8.18

9.26

9.13

9.19

vb9.39

9.30

9.40

9.17

9.09

vb9.12 9.14 9.06 kruin 8 hoogte 129.04 8.26

9.27 9.33

9.37

9.31

9.38

9.35

9.32 9.37

9.22

9.15

6.74 6.91

6.93

9.17 9.14

9.21

6.66 6.77

6.68

6.65

6.57

6.66

8.37

9.22 9.24 3 cai 9.29.26 9.18 8 9.23 kruin 9.19 hoogte 129.24 9.12 9.19 9.11

6.49

6.67

9.22

9.12

9.11

9.02

8.96

6.706.83

6.45

6.45

6.25

6.25

6.34

6.42

9 9 6.76.9

6.91

7.45

9.19

9.41

9.34

9.29 9.35

9.349.37

9.46

9.45

9.21

9.45

9.76

5

Boom te rooien

8.85+

16

15

8.20

8.20 8.16

8.12 8.14 8.14 8.14

9.30

9.21

9.25

9.23 9.21 9.18 9.14 9.13 9.13

8.97

9.10

8.42

kruin 8 hoogte 12 9.10

6.21

6.57

6.77

7.43 7.13 7.26

9.11 9.15

9.33

9.50

9.459.44

9.11

9.04

7.35 7.28

6.69

6.75

B01

17

8.65

8.14

56 8.0 8.0 8.17 8.14 8.04

8.02

8.06

8.08

8.06 7.96

7.95

8.37

7.99 kruin 8 hoogte 12 8.51 8.04

9.27

3 9.1

9.07

0 9.29.2 9.26 6

8.32 vb 9.27

9.16 9.18

9.21 9.13 9.12 9.00

vb9.07

8.43

6.29

8.23

6.32

6.74

6.70

6.72 6.67

9.08

9.25

6.68

9.12

9.509.49

9.52 9.30

9.23

9.22 9.18

9.26

9.85

30

28

6.57

6.55

6.57

8 7.22

7.04

6.28 9.39

9.93

D02ro_BB22

19

8.057.91

9.26+

21

14

8.18

8.19

8.23

P 7.97

8.00

9.16 9.07

9.18

9.25

9.17

8 kruin 12 gte 7.88 hoo 8.43

8.25 9.26

7.84

7.95

9.11

9.06

C14

23

13 15

8.36 8.14 8.05 8.11 8.16 3 8.0 8.09

7.96

7.90

8.27

9.20

kruin 8 hoogte 12 8.41 7.94 7.93 1 9 7.87.9

9.07 9.08 9.16 9.08 9.02

9.04

8.95

9.01 90 8.89.0 8.97

8.51

6.04

6.25

6.97

6.72

6.78

6.94

9.16

9.47

9.50

9.37

9.49

9.53

9.25

9.34

6.60

38

36

34 32

7

8.138.04 7.84 9 8.08.04 8.148.07 7.87

8.078.02 7.83 7.85 7.9 7.9777 7.83 7.9

7.93 58 7.87.8 7.85

8.95

C16

25

12

8.00

8

7.966 7.9

7.90

8.25

7.977 7.9

7.90 7.81 7.82

7.8

8.198.93 32 8.98.9

8.23 8 8.9 9.10 8.07 8.23 kruin 8 hoogte 12 8.32 8.94

8.12 8.92

9.04

8.95

6.20

7.19

9.11

9.30

9.55

9.22 9.18

6.70

6.71

9

16

19

7.956 7.9

8.14

7.75

7.77 7.75

8.96 9.04 8.91

6.23

6.04

6.17

6.10

6.14

6.14

6.27

20 9.59.5

9.77

6.88

6.92

6.95

11

Boom bestaand

Inritbanden t.b.v. rolstoel

27

11

20

7.93

7.897.84 7.86

7.75 7.787.74

7.79 7.80 7.74

8.21

7.81

7.81

7.80

9.01

6.28

6.18

6.12

6.14

6.27

6.98

6.89

7.29

7.07

6.89

6.88

6.81

6.76

6.67

6.67

7.23

9.20

9.26 9.37

9.59

9.56 9.58

9.56 9.57

9.54

9.40

9.20

9.36

0 6.276.2 6.13

9.16

9.34

9.31

9.61 9.12

9.88

6.98

6.97

1

7.77 7.74 7.74

8.9 82 8.0

8.24 8.90

6.33

6.29 6.12

7.38

7.61

9.23

9.21

7.41

7.20

9.19

6 1 7.27.4

9.26

9.16

9.81

M

8.94

7.05

6.95 6.88

4

kruin 8 hoogte 12 8.17

8.48

8.36

7.48

8.98

9.15

9.61

9.47

9.22 9.20 9.31

9.25

9.77

9.76

9.77

7.99

7.00

10

Boom te planten

27

12

Haag

Hoogteportaal

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering 9.10 9.18

9.17

126

8.90

3

7.56

9.10 9.10

9.12

9.36 9.35 9.54

9.64

9.13

9.83

9.81

9.87

9.76

9.78

6.69

6.75

130-13 4

9.03

8.8 8.85

7.49

7.49

7.56

8.91

98 9.09.0

9.269.25

9.34 5 9.4

9.66

9.62 9.78 9.643

35 9.89.6

35 9.89.6

9.16 9.13 9.18

9.16 9.10 9.11

9.48

9.82

9.88

7 vb10.0

9.87

6.97

6.90

Inritzakbanden 130/150mm

7.73

9.03 8.86

8.99 8.88

7.68

9.20

7

9.239.21 9.30

9.42

9.4 9.5980 9.6

9.80

57 9.81 9.89.6

9.84 9.82

9.44

9.08

9.14

9.13 9.12 9.13

9.06

9.16 9.12 9.13

9.06

9.12 9.12 9.21

9.93

9.81

16

7.77 8.35 5 7.86 7.9 7 7.93 8.02 0 8.95 vb7.7.84 8.9 8.93 8.00 7.84 7.98 8.94 7.68 8.95

9.02

7.75 9.00

9.20

9.17 9.18 9.20

9.19 9.19

9.3 9.35

9.31 9.33 9.38

9.56

9.65

9.82

9.75

67 9.89.6

68 9.73 9.89.6

9.72

57 9.6 9.74 9.8

67 9.89.6

9.45

9.05

9.88

3

7.73

9.11

9.13

9.10

8.01

9.20

9.18

9.04

66 9.29.2

9.22

69 9.39.4

9.55

9.49

76 6 9.3 9.3 9.3 9.3 9.486 6 8 9.3 9.3

9.33

2 7 9.39.4

9 5 9.29.4

9.67

5 9 9.29.3

3 7 9.29.3 9.23 9.23 9.37

9.76

9.74

3 9.72 9.89.64

9.80

23 9.6 9.759.8

02 9.89.6

9.62 9.81

9.22

2

7.648 7.7 7.67

8.98 8.98 8.98 7 8.94 9.0

5 9.09.10 9.05

8.94

9.08

8.85

9.18

9.03

9.19

vb9.34

9.36 66 9.39.3 9.35

9.29

9.22

9.27

9.14

9.18

9.16

9.15 9.34

9.47

7 9.179.3

9.69

9.60

9.65

9.32 9.21

9.15 9.14

14

Prairie beplanting

9.74+

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125 Uitstroomvoorziening IT riool

HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting 6.40 ∅500 6.40

IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

Nieuwe hoogte wadi

Wadi in te zaaien B06

k sdij n o Kan 9.42

dijk

21

8 8.8 8.88 8.9 27 9.0

9.03 9.07 9.04 65 8.9.0 8.95 9.07

9.18

9.20

9.15

59.2 9.29.2 57

9.25

9.12

9.08

9.02

8.98

9.05

9.06

9.14 9.16 9.14

9.37

9.27

9.12 9.10 9.11 9.12 9.11

9.10 8 9.0 9.07 9.09

9.06 5 9.0

9.12

9.15

9.32 9.19

9.17

9.619 9.7

6

22

8.84

9.04

9.04

9.03

8.95

9.18

9.16

9.06

9.13

9.15

9.2.2 00 3 9.19 9.2 9.08 9.38 9.19 9.20

9.06

9.13

1 9.09.0 9.0 1 9.01

8.99

9.0890 8.9 8.9 0 9.0 9.0 9.035

9.00

8.99

9.03 9.01

9.03

9.05

8.93

9.14 9.11 9.15

9.08

9.18

9.12

9.54

9.60

Kanons

128

Traptreden 160mm hoog

1G/4 1G/5 1G/6

1

9.00

9.10

8 8.8 8.86

36 9.08.9

vb9.17 9.03 9.069.13

9.16

9.02 9.03

9.06

8.97

8.96

8.99

8.95

8.97

9.14

9.15

9.01

9.10

9.05 9.29 9.16

9.17 0 9.159.3 9.16

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

9.09

9.05

9.05

9.00

7 8.95 8.9 9.14 8.94

8.88

8.90

9.00

8.87

8.92 1

9.0 9.01

8.92

9.01

8.91

8.92 8.92

9.09 9.09

9.00 8.95 9.08 9.24 9.24

9.11 9.13

9.13

9.16

9.12 0 9.29.13

9.13 9.16

9.15

9.14 9.11

9.117 9.0 9.10 9.13 9.12 9.10 9.13 9.13 9.149.13 9.15 9.12

9.12

9.16 9.16

9.14 9.17 9.16

9.13

9.14 G

9.00

8.98

9.14 9.159.12

9.19

9.18 9.2W0

9.16

9.15 9.15 9.01 9.16

9.22

9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16 9.20

8.99

1 9.18 9.29.18

9.16 9.19 9.21

9.18 9.18 59.17 9.2 9.28

9.17 9.16 9.12 9.189.16

9.15

9.25 9.30

9.28 9.33 9.26

9.24 9.18

9.34

W9.19

12

14

4

1a

9.15

9.07

9.07

8.71

8.88

9.00 9.01 9.15 9.00 9.02

9 8.8 8.95

8.97 8.9 6 939 8.98.8 8.8 8.68

9.02 9.013 9.0

8.24

8.25

9.34

2

9.0 cai

9.05

9.10

9.17 9.13

0 8.9 8.91

9.0 9.055

4 8.48 9.0 9.2 9.24 9.0

9.10

9.09

9.10 9.10

8.98

9.00

8.91

9.03

9.00

8.95

0 9.209.2 9.17 9.12 9.20 9.11 9.19

9.19

9.25

8.61 8.56

8.30

8.31

9.16 9.15 9.16 9.15 9.17

9.27

9.40

9.29

9.41

9.41

8.51

8.50

8.50

9.14

9.17 9.19

9.34

3

Inritbanden t.b.v. rolstoel

Bloemrijk grasland B06

B09

9.65+

9.22+ 9.32+

9.27+ 9.37+

B10

B11

B10 G11 9.13+

9.29+

Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)

E

B12

9.17+

ZON

5.35

Houten hekwerk 1,00 m 9.35+ 9.37+

9.34+ 9.44+

2x Zitbank B12

Kunstwerk "lopende man" 0zb

A01 3

30 te 7. 0m

leng

B09

9.59+

Kantlaag van goottegel 150x300x60mm

B07 G11

9.38+ 9.28+

Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat 9.10+ 9.10+

9.25+ 9.20+ 9.28+

8.75+

B08

9.20 9.15 + + 8.94 + 9.15 9.20 + +

Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering

9.43+ 9.33+

Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat

B08

rst

Voo

9.38+ 9.48+ 9.44+ 9.51+ 9.61+ 9.73+ 9.63+ 9.69+ 9.79+

Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs +

B06

+

+ 7.70 5+ 6 . 7 3+ 7.7 + + 1 7.65 0+ 7.8 7 . 7 +

1

B07

9.06

aar

9.10

gn We

9.23

+

9.14 +

B07

8.83+

9.37+ 9.31+

9.44+

Opsluitband 200x250mm 9.52+ 9.46+ 9.46+

9.47+

Opsluitband 100x200mm 5+ 8.2 0+ . 82 + 8.28 0+ 2 8. 5+ 8.2

B09

9.36+

Bushalteband 1c B06

nsdi jk

9.04

9.2 9.30 0+ +

3a

1a

7c 9.26 + 9.18+ 9.13+

9.14 +

9 ZONE

dijk

Trottoirband 130/150x250mm

+

Kano

Oude A0130zb

9.50+

RWS-band 110/220x250mm + 7.76 + 7.70 5+ 7.6 3+ 7.7 + 7.65 0+ 7.7

8.22 8. + 8.2817+ 8.21++

+ 8.20 9.0 9.05 0+ +

Herstraten aansluiting

∅315

Geleideband 50/200x250mm

5

6.65

Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm 9.08

9.32+ 9.22+

Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel 1 9.05 9.00 + +

Herstraten aansluiting

13G/3 13G/2 13G/1 44

1a

9.20+

Strook van betonprint minimaal 500mm breed

46

3-3a

Kanons

Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs

9.65+ 9.59+

9.35+

Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)

9.65+

B06

10

Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood

9.75+ 9.65+

50

12

46a

17 18 20

50a

Inritten van betonstraatstenen 48 7 11T

Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger) 22

52

Rijbaan van grasbetontegels

24

25 26 28

Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger) 54

Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint

2

Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger) 26 56

Deklaag vervangen kleur rood 23

Fietspad van asfaltverharding kleur rood 30

Deklaag vervangen

34

9 7 6 5

4 3

3

Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband

30

2a

Verklaring 8

5

Rijbaan van asfaltverharding 36

2

1

7

10

1

8

62a

64a 64

66 68

70 70a

72 74 76a

80

84 84a

76

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Zutphen&id=4e643457-d38e-4913-bbce-66646a1a0b0f