Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -3-
Tekst van het document
7.62
7.71
7.57
11.59
7.73
11.30 11.43 6 1 11.3 11.3811.2
7.89
1 16 11.2 11.511.5
8.05
11.58 11.86 6 5 11.8 11.8 4 411.54 11.811.8 49 11.511.3 11.53 11.52 11.499 11.4 7.73
7.82
8.05
11.07
0 00 11.011.1 11.1
10.88
10.93 10. 5
10.93 11.022 11.0
g We 8.29
10.83
11.09
11.11 11.09
10.86 2 10.9
11.04 11.01 2 11.0 10.99 10.94
10.97 10.95 6 4 10.910.9 10.9 3 4 10.9 vb11.06
910.897 10.710.8
r naa
10.90 10.90
10.75
10.58
10.47
ons
rst
Voo
10.71
10.84 10.90 10.8 43 10.8
10.88 10.90
10.84 10.7 96 10.7
10.7810.7 10.82 3
9 10.4 4 8 10.310.4
9.89
10.48
10.56
10.6 31 10.6
10.31
10.39
10.16
8.74
10.4 53 10.4
10.19 10.3 10.49 5
7.63
9.62
6.05
7.86
9.90
10.0 43 10.0
9.95
10.02 0 9.9
9a 7b 7a
7 5a5
5.92
8.00
9.66
5.96
8.04
9.60
9.85 vb9.90
9.87
89 9.89.8
9.63
9.76
9.85
9.78
5.77
5.71
5.82
9.80
8.54
8.11
6.05
9.80
9.75
9b 9.36
9.377 9.3
9.454 9.4
9.58 9.44
9.58 9.44
6.02
6.30
6.38
6.79
5.70 5.71 5.71 5.69
5.88 5.86
5.71 5.73 5.71
5.86 5.87
6.08 6.09 6.08 6.07
6.36 6.34 2 6.3 0 2 5 6.3 6.34 6.36.3
6.66 6.66 6.66 6.63
7.16 7.14
9.84
9.85
9.68
9.59
9.84
9.53
9.54
9.60
9.61
9.49
9.6 9.562
9.53
9.54
9.59
9.74
9.68
9.45
9.51
9.53
9.43
8.08
9.72
9.70
9.64
9.50
6.64 7.11
7.14 7.14
9.23
9.73
7.13
7.17 7.22 7.27
6.67 7.14 6.237 6.61
1 20 6.66.2
7.18
7.23
6.11 6.18
7.37
6.62
7.22
7.17
7.14
7.15 6.67 7.14
6.66 7.12
7.15
7.17
7.28
7.87
8
6.21
1 7.5
7.64 7.6
9 7.42 7.3 7.42
7.25 7.35
7.64
7.76
7.92 7.92
8.06 8.14 8.12
8.12
8.27
8.11
8.89 8.83 8.80
9.109.08
9.20 9.27
6.08
7.24
5.92
5.87 5.91
6.28
7.60
7.54
6.18
7.10
7.51
5.96
7.54
7.48
7.48
6.85
6.12
7.40
6.04
7.41
6.02
5.79 5.83 5.83
6.84
7.19
6.01
5.91
5.86
5.81
7.46
7.39
6.10
66
7
5
3
4
1
80
6.20
5.85
5.86
6.09
6.08
7.63
5.91
5.99
5.94
5.98
5.94
7.63
7.63
7.77
7.72
7.74 7.77
7.42
7.40
7.30
7.16
6.79
7.88 7.72
7.86
7.90
7.87
7.98
6.88
6.36
D02ro_ BB22
7.59
6.99
6.95
6.88
8.00
8.02
8.01
8.64 8.588.54
8.568.52
8.48 8.45
2 8.47 8.49 8.3
8.26
8.19
8.21 8.21
8.32
74 8.28 8.28.2
8.39 8.37
8.31
8.53 8.50
8.95
8.98 8.93 8.88 8.87
9.01
9.39 9.36 9.35
9.26 9.25 9.24
9.10 9.03 9.04
9.23
9.53
9.45 9.39 8 9.53 9.4
9.46 9.47
9.53
9.51
9.54
7.93
7.81
8.848.79
8.708.65 8.90 8.84 8.77 8.76
2 8.71 8.67 8.788.7
8.678.63 8.68
9 8.58 8.63 8.5 8.66
5 5 8.58 8.5 8.608.6
8.64 8.58 8.54 8.55
8.52 8.49 8.588.57
8.64
8.49 8.45 0 7 8.68.5
8.47 8.48 8.40 8.52 8.54
9.82
9.81
9.76
9.73
00 9.79.7
9.53
9.59
9.60
9.64
9.59
9.65
9.69
9.008.96
9.08 8.98 8.96 8.93 9.82 9.01 9.04 9.329.168.9 8 8.97 8.96 8.88
9.82
8.37
8.35
8.46 8.42 8.39 8.50
8.42
9.72
8.19
7.95
9.85
9.74
9.68
9.54 9.64
9.58
9.62
8.21
9.41
9.16 9.16
9.15
9.14 9.11
9.14 9.17 9.16
9.06
9.01
5
9.0
9.14
G
9.12
9.08
8.98
9.00
9.22
9.20
9.15
9.10
9.13
9.32 9.19
9.17
9.69 02 9.89.6
9.32 9.21
9.45
9.61 9.81
9.29 9.17
9.69
22 9.6 9.69 9.8
9.13
W9.15
9.06
9.12
7 vb10.0
9.06
9.78
9.93
9.88
G
9.26
9.22
22 9.89.6
9.15 9.15
9.45
6060a
3,1 m
45
84b 86 9.31
9.39
9.81
9.3 9 33 9.39.3
6.97
9.92
2
9.40
6.69
6.90
9.78
9.16
9.20 9.15
9.81
6.84
6.75
9.91
9.11
9.16
8.98
9.65 9.32
78 9.79.5
9.87
9.05
c 119
30
2 9.09.01
9.04
9.15
9.13
7.98
9.24
9.16
9.95
6.69
9.04 9.03
9.14
9.17 9.27
9.86
6.60
9.17
9.24
9.09
9.11
9.09
6.65
9.91
9.62
9.35
9.10 7 9.0 9.08 9.06 9.07
9.38
ZON
E
B06
G11
64
74
80 82
86
47b 51
90
53
100 a 102
104
106 108
9.41 9.44 9.40
9.08
9.04
9.08
9.21
6.57
9.87
9.34
vb9.42
9.26
9.07
8.91
0
8.11
9.00
6.68
9.91
9.84
6.63 6.65
9.06 9.06 9.05
9.04
44 9.09.0 9.01
8.96
9.03
9.22 9.32 9.14
9.04 9.04 9.03 9.023 9.09.04
6 8.8 8.87 8.989
8.87
9.45
9.34
8.47
9.01
9.35
9.13
8.84 9.0 30 9.0 9.0 9.090 9.04 8.9
114
9.51
8.94
6.82
8.82
9.57
8.95
9.30
9.93
8.75
6.86 6.85
8.99
8.91
124 8.56
7.05
8.66
8.58
9.81
6.94
8.03
8.44
7.96
9.88
8.91
48 8.408.5 8.5 8.43
8.788.73
8.70
6.62
9.34
8.73 8.68
8.69
8.80
8.74
8.74
6.25
6.27 6.24vb
9.72
8.89
9.64
9.27
6.24
9.86
6.32
6.29
8.89
11
13 15 15a
17 19
21
64a
72
47a
96
30
ZONE
47
94
A0230ze
55
92 6.04
76
49
78
5.71
Wilg ∅ 0.4
Wilg ∅ 0.4
5.71
78a
5.66
5.84 Wilg ∅ 0.4
5.88
5.70
9.23
9.83
5.64
5.97
Wilg ∅ 0.4
5.66
9.25
9.009.11
9.10 9.16
9.12 9.15
8.91
8.89
8.89
8.87
9.49
9.29
8.99
8.969.04
8.88
8.87
9.93
9.07 9.14
8.79
9.04
9.31
8.74
8.83
8.778.78
8.73
8.74
8.68
9.00
Wilg ∅ 0.5
Wilg ∅ 0.5
9.80
9.18
9.04 9.10
5.83
82
5.76
9.41
5 9.039.11 9.2
9.62
6.39
6.98
9.88
8.92
9.24
9.45
8.89
9.099.11
8.60
9 7 8.58.5 8.61
8.54
8.67
8.56
9.04
9.35
9.43
9.82
9.85
9.13 9.20
9.08
8.70
68 6 8.7 8.7 8.7 8.76 8.74 86.75 8.73 8.71
8.76
8.81
8.778.74
8.5798.67 8.5
3 8.6 9 8.58.61
9.90
9.77
6.05
Wilg ∅ 0.4
Wilg
2 8.91 8.9
8.91
8.90
8.99 8.91 8.91
8.90
8.90
8.90
8.88
8.94
8.79
8.77
8.82
8 9 8.78.7
8.75 8.7 8.76
8.93
8.84
9.62
9.80
8.43 8.45
7.72
7.45
8.90
9.27
8.77
8.87
8.93
9.069.19
9.38
8.89
8.79
5 223 8.94 8.9 8.9 5 8.9 8.9 8.9
3 8.9 8.94 55 8.9 8.9 8.94
1 8.9 8.80
8.948.95 8.84
8.78 8.96 8.95
8.95 1
8.68
5 8.75 8.84 8.74
8.38
8.62
W8.9
8.81 8.71
8.87 8.86 BR
37 8.6 8.6 8.71 8.74 8.74
8.60
8.49
8.42
8.19
8.72 8.70
20 8.68.6
8.48
0 8 8.48.4
9
9.38
9.73
9.88
9.12
8.56
9.51
9.20
8.43
8.44
8.43
9.45
8.47
8.38
9 5 8.38.4
8.2 8.27
8.17
8.81 8.80 9 W8.7 8.74 G
8.9 2338 8.9 8.9 91 8.8 8.9 8.938.8 8.968.938 9.0 8.91
8.45
76 7 8.2 8.28.2
2 08 8.38.3 8.2 7 8 8.28.2
36 8.28.2
8.24 8.32
8.21
9.84
9.11
9.39
9.299.32
9.13
8.33
8.36
9 8.31 8.31 8.2 3 8.3 09 8.3 8.2 8.31
8.52 8.58
8.91 2 93 8.9 7 8.9 8.8 8.9 8.93 cai
5 9.15 8.9 9.21 8.95 9.14 8.95 9.21 8.94 8.94 8.958 8.9
8.77
8.77
9.19 9.14
9.41
8.11
8.79
9.31
6 9.29.18
05 9.08.9
8.977 8.9
8.93 8.979.14 8.95 9.00
8.40
8.35
8.11 8.17 8.16 5 8.0 8.17
9.21
9.79
9.07
9.39
8.14
8.13
8.24
8.13 8.21
8.06
9.16
9.50
9.38
9.84
9.23
9.28
8.92
8.96
8.478.48 8.41 8.43
122 8.55
8.35
8.52 8.65 8.51 8.54 8.67 8.48
8.33
9.07
O 9.92
8.27
8.14 2 8.03 8.28.14 8.05
8.15 8.19
8.35
8.49
8.14
8.10 8.15 8.14 8.15 8.17
9.47
8.95
9.02
8.97
9.27
120 8.13
9.36
8.36 8.44
8.47
118 8.26
8.42
8.37
8.09
8.12
9.44 0 9.5
9.19
7.90
8.14
8.11 8.11 8.12 8.12 8.0 8.118 09 8.0 227.9 8.0 8.0 8.13 8.05 8.04
9.43
9.35
vb9.17
9.439.44 9.46
9.40
7.83
7.96
8.05 8.04 8.05
8.11
8.0 8.0668.06 8.05
8.06 8.07
8.07 987 7.9 7.9 7.97 8.04 7.94 7.93 7.93 7.87
7.84
9.40
7.70 7.68
9.40
9.429.40
9.39
8.94 8.94 0 79.08 8 9.08.9 8.9 8.98
9.29
9.03 3 9.0 8.91
8.837 9.089.21 8.88.8 9 23 9.34 9.17 8.9 8.9 9.077 9.0 8.91 9.05 9.39 8.93 8.91 8.89 9.065 9.18 9.0 9.052 8.88 9.039.0 8.86 9.022 8.86 9.0
7.80
7.94 7.94
7.999 7.97.9 6
8.11
7.84
7.74
7.62
9.18 9.22
9.30
9.32
9.01 9.03 8.87 9.0 9.03 9.012 9.08 9.01 9.05
9.08
9.08
9.07
9.07
9.35
9.99
9.19
9.20
9.20
9.03
9.039.0
8.11
8.12
8.14 8.04 8.17 8.17
9 7.98.12 8.16
8.10
7.97
3 7.6 7.64
8.10 8.1178.12 7.8
8.11
7.96
7.98
7.72 7.743 7.7
9.36
9.09
7.71
7.54
7 7.75 7.6 7.67 7.66 7.65 7.61
7.58
vb7.63
9.05
9.20 8 9.2
7.47
vb9.17
9.11
7.85
7.56
7.55
110
8.11
7.38
7.59
8.11 8.128.11
8.00 8.01
121
8.213 8.2 8.19 8.19 8.13
0 8.03 8.118.11 7.4
8.10
7.86
7.40
7.47
7.44 7.4008.11 7.3
8.07 8.10
7.63
9.44
9.05
9.11 9.259.479.56 9.41 42 9.4 9.6 9.61
90 9.69.5
8.34
8.94
9.07 9.06
9.10
9.16
9.16
9.07 8.98 9.05 9.13BR
9.14
7 0 9.29.5
91 9.69.5
9.23
9.16
25 9.79.5
9.04
9.35
7.21
8.11
8.10
8.06 8.0 8.033
8.19 8.17
9.35
9.00 9.12 9.07
9.12
6.67
9.15 9.16 9.15
9.13
8.11
7.19
7.267.26
7.21 7.22 77.23
7.1
7.62
7.33
7.54
7.32 7.46
1 8.12 5 8.11 7.3 8.0 8.11 7.21
8.10 8.00 7.3 8.087 098.08 8.11 8.12 8.0 7.4 8.0 55 8.0 8.01 7.3 8.0678.06
7.34
7.19
0
7.21
W7.2
7.15 7.14 7.12
7.32
7.47
7.55 7.48
7.23
7.26
1 0 7.27.2
7.23
7.31
7.52
7.44
7.31 7.40
3 7 7.37.2 7.28 7.307.37
7.63
vb8.89
9.04
116
A02 30ze
7.15
9.13 9.14 9.15 9.15 9.15 9.15 9.14
9.212 9.2 9.31 9.21 9.30 9.21 9.20 9.34 9.33 9.18 9.19
9.37
8 9 8.98.9 8.98
7.35
2 7.27
7.14 7.17 7.17
7.24
7.43
7.29
7.37
7.60
0 2 7.57.6 7.5 1 29 7.5 7.4 7.52
7.46
7.45 vb7.64
7.43
vb7.57
7.52
8.03
7.51
7.49
7.21 22 7.27.3 7.35 2 8 7.41 7.37.2
7.40
9 3 7.37.4
7.47
7.50 7.45 7 2 7.37.4 7.36
7.43
7.30 7.34
7.40
7.40
7.34
7.42 7.37
7.44
7.40
7.43
7.58 7.45 17.486 5 7.57.4 7.4
7.42 vb7.57 7.43
7.50 7.51 7.457.43
7.50
7.45
7.35 7.24
7.15
7.16
7.487.41 1 7.49 7.3 7.30 7.47
7.42
7.36
6.95
7.34
7.43
7.10
6.75
7.37
7.32 7.34
7.38 7.35
7.39
7.32
7.21
7.34 7.3 7.33
7.27
9.22
9.43
9.14 9.16
9.22
9.22
9.69 9.38
_BB2
9.26
9.26
78 9.79.5
9.14
9.11 9.05
9.129.17
9.13 9.189.04
9.12
9.13
5
9.6 9.40 9.24
9.18 9.18
9.28
7.17
7.53
117
7.35
7.35
7.16 7.16
7.09
7.36
7.29
7.15 7.15 7.18
7.33 7.31
7.29
7.49
7.35 7.33 7.35
7.32 7.41 7.33
7.39
9.41
9.30 9.24 9.14 9.24 9.24 9.15 9.12 9.24 9.13
9.12
9.16 9.16 9.13
9.18 9.27 9.18 9.19 9.18
9.23
7.30 7.30
7.19
7.17 7.18
7.26
7.33 0 7.2
9.36
9.35
9.17 9.15 9.31 9.17
7.35
7.34
7.11 7.12 7.12 7.2 7.200 7.17
7.19 7.19 7.19 7.30
9.86
o D02r
9.89
9.05
9.24
9.61 9 9.659.7 37 9.29.3
9.14
9.38
7.37
7.18
7.23
7.35
7.26
7.37
7.27 7.33
6.38
6.25
112
G11 7.54
7.31 BR 7.34
7.32 7.15 7.31 7.18
5 9.39.3 9.34
1 9.09.3 0 9.14 29.30 9.31 9.3
9.08
9.64 2 8 9.29.3
9.63 9.84
9.22
9.87
39 9.29.3
2 9.89.64 9.74
9 9.2 9.21 9.27
9.19
9.02 9.32
89 9.10 9.2 9.2 9.30 9.2
9.09
9.67
9.15 9.14
9.05
9.12 9.21
9.09
9.22
9.28 9.2 9.266
9.19
9.19
9.25
9.34 9.18
9.64 3 9.709.8
9.25
9.19
9.15
9.23
9.34 2 9.2 9.20
9.25
9.069.06 6 9.0 9.10 9.05 9.0 009 9.2 9.29.10 9.18 9.06 cai 9.24
9.19 9.109 9.0 9.08
9.02 9.17 9.04 9.13 9.04 9.11 9.04 9.093 8.9
9.27
9.03 9.17 9.18 9.27
9.21
9.04 9.15 BR
9.14
9.159.34
9.62 9.81
9.60
9.619 9.7
9.54
9.23
9.24
8.98
6 88.98 8.9 8.9 8.96 8.9 8.976 9.15
9.24
W9.17
9.04
9.13
9.16
9.17 0 9.159.3 9.16
9.29 9.16
9.07 W9.18
9.60
9.13
9.05
9.65
23 9.6 9.759.8
9.80
3 9.72 9.89.64
9.47
9.01
9.12
9.18
7 9.179.3
W
9.12
9.23
9.14
9.10
9.17 9.23 9.16 9.03
9.21
W9.19
9.05
9.15 9.34
9.19
9.18 9.2W0
9.16
9.15 9.15 9.01 9.16
9.14 9.159.12
9.34
9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16
8.99
1 9.18 9.29.18
9.16 9.19 9.21
9.18 9.18 59.17 9.2 9.28
9.13 9.15 9.17 9.16 9.12 9.189.16
9.18
9.24
9.25 9.30
9.28 9.33 9.26
9.15
9.14
9.14 9.11
9.15
9.41
8.51
8.50
8.50
9.14
9.17 9.19
9.34
9.34
9.11
9.09
9.24
9.35
9.239.22
9.22
9.26 8.91 8.84
8.99 9.38
9.35
9.00
8.97
9.431 9.4
7.34
7.19
7.210 7.2 7.29 7.29
1 9 7.37.2
20 7.37.3
9 8 7.27.2
7.24 5 7.2
7.47
7.46
100
9.49
9.69 9.71
9.65
9.52
9.57
9.59
9.56
9.62 vb9.65
9.64 4 9.6 9.71 9.48 9.65
9.62
9.49
9.41
9.43
9.40
9.69 9.69
9.05
8.29 6.40
6.24
60a
9.33
9.29
6.62 6.626.64 7.10 7.12
7.00
7.14 7.11
9.78
22
7.14
2 7.030 7.04 7.03
0 6.80 6.84 6.85 6.8
6.96
9.81 9.79
9.91 9.91
9.76
9.59
_BB
ro D02
9.92
9.92 9.92
9.88 9.88
9.77
9.87
23 9.59.8
9.51
9.6 85 9.4 9.61
9.50
9.50
2 vb9.7 9.67 9.52
9.37 9.34
9.33 9.31
9.37
9.58
9.70
9.27
9.26
9.29
9.26
9.24
9.75 9.64
8.43
6.42
6.32
6
9.44 9.4
9.62 9.58
9.57 9.40
9.61
9.63
9.62
9.539.50
9.49
9.48
9.36
9.233 9.2 9.22
9.26
9.19
9.19 9.17
9.19 9.18
9.26
9.28
9.66
9.62
6.54
6.47
94
7.42
7.38
7 7.307.2 7.307.25 7.18
7.30 7.23
7.26
7.18 7.16 7.16
om Loofbo ∅ 0.2
6 5 7.37.3
b 100
9.36
9.58
9.52
9.42
9.40 9.50 9.61 vb 9.59 9.54 9.40 9.49VL 9.44
9.47
9.26 9.349.2 98 9.2
9.28
9 2 1 9.2 9.299 3 9.3 9.39.3 9.2
9.27
vb9.479.31 9.53
vb9.54 vb9.55 9.45 9.41 9.38
9.43
L 9.36
9.21
9.32
9.63
8.21
6.68 6.57
2
9
9.74
9.8 9.76
9.77
9.78
Nieuwe hoogte
8.00
±6.95+
8.00
Dwarshelling verharding
8.15
Wegvaknummer
6.76
90
9.73 9.77
9.73
9.74
9.74
9.74
9.69 9.69
9.64
A 6.84
88
9.68
9.74+
9.70
4 09.7 9.79.84 5 vb9.89.71 9.71 03 9.79.7
2 9.6 9.64
9.67
9.69
9.839.69
9.68 9.66 9.66 9.68
9.66
9.82
9.86 9.67
9.82
01 9.59.8
33 9.59.8
90 9.49.8
9.8 90 9.4 9.8 9.6065 9.68 9.7
89 9.49.7
9.433 9.4
87 9.49.7
9.64 9.66 9.61 66 5 9.49.7 9.6529.6 9.7 9.79
6 69.65 9.49.7
9.71
9.37
9.42
9.55
9.36
9.36
9 0 6 79.39.4 9.3 9.3 9.41 9.35vb 9.54
16 9.89.6 9.51
9.37
9.69 9.51
9.62 2 9.6
9.65
R
9.43
70 9.59.6 9.54
9.62
9.78
7.71
9.52 4 8 9.59.5 9.5 9.5 376 9.5
9.43
9.52
9.66 9.54 9.6 9.51 9.64 9.64
9.59
9.82 6 10.2 10.14
10.2 62 10.2
10.14
9.90
8.69
2
9.31
9.28
9.16
9.26
9.24
9.355 9.3
9.35
9.44
9.39
9.31
9.27
9.25
9.34
9.71
9.59
6.83
84a
9.99 9.86
9.8 9.7329 9.8 9.8 9.71
9.56
9.34 9.4
9.61 9.4 9.6 11 7 9.6 5 9.308 8 9.3 9.2 9.29.3
9.40
9.57 9.41 19.506 9.79.7 9.53 9.12 9.12 9.39
9.70
10.45 8 5 10.5 10.6 10.40
10.29
9.69 9.81
10.10
10.05
9.96 8.86 9.91 9.885 10.0 10.05
10.08
10.18 10.00
8.71
8.76
8.85
8.98
9.31
23 9.4 vb9.4
9.42 9.42
9.26
9.23 8 9.359.3
9.38
9.22 9.08
9.13
9.17
9.25
9.57 VL
9.38
9.35 9.44 9.35 7 9.3 9.419.43
9.47
9.41
9.58
9.58
9.33
9.32 9.33
9.30
9.35
1
8.30
6.86
7.01
7.02
7.00
9.33 8.89 9.25
84
10.39
10.27
dijk
10.38 10.50
8.56 10.28 10.2 10.4 8 9 10.4
8.67
8.79 9.23
9.41
9.31
9.33
9.35
9.37
9.38
9.39
cai
9.389.39 9.41
9.37 9.38
9.31
9.27
9.30
9.35
9.28
9.08
9.26
45 9.39.3 9.41 9.34 9.42 9.43 9.34 9.55 9.42 9.35 vb 1 6 9.34 9.3 9.409.49.43
9.42
9.43
9.34
9.36 9.32
9.15
7.16
7.10
9.67
9.36 9.21
B01
9.60
8.52
8.10 7.18
9.18 9.36 9.34 9.39
9.44
9.33
9.40
82
8.40
10.79
1 8 11.0 910.8 10.8
Kan
8.51
1 10.6 10.8 6 6410.6 10.8 10.60
7 0 10.710.6
10.89
Visue l e d remp el 5 10.9 10.93
8.15
0 0.9 3 11.11.14
8.29
8.37
8.56
8.89
8.64
8.72 8.701 8.7 7 8 8.71 8.6 W58.6 8.6 8.63
9.06
9.12
9.13
9.20
9.27
9.40 0 9.3
9.33
5 9.39.34
9.349.45
9.37
9.33 9.42 fbo6om Loo9.3 ∅ 0.2 9.32
9.33
9.34
fbo4om Loo9.3 ∅ 0.2
9.33
om Loofbo ∅ 0.2
9.31
9.34
vb9.26
9.11
9.26
9.34
9.42
9.42
9.50 9.38
vb9.38
9.25
9.63
9.71
8.78
8.84
8.90
8.53
9.30 9.26
9.36 9.40
9.27
9.37 9.33
8.53
7.09
VR09-0
9.45 9.4 5 2 59.4 9.4vb
9.41 9.60 VL 9.42
vb9.59 9.56 9.411 VL 9.4 9.429.40
9.39
9.41
9.45 VL
9.379.395
9.39
9.410 9.4
9.39
9.33 9.23
9.14
9.63
9.59
9.62
9.45
9.49
9.39
9.33
8.87
8.83
6.52
6.28 6.23
78a
7.84
7.98
8.07
8.15
8.20
7
8.47 W8.4 W
8.52 8.53
8.44
3 8.74 8.7
8.82 5 31 8.88.8 8.8
9 8.9 8.99
9.07
22 _BB
7.43
W7.54
7.71
7.99 7.9
5 5 W8.0 W8.0 8.06 BR 8.0328.07 8.0
8.12 8.12
3 8.08.11 8.118.118.15 8.178.18 8.158.17
W8.19 8.18 8.25
W
8.31 8.2 8.3 8.3272 3 2 3 8.38.3 8.3 8.34
8.60 8.60
8.69 0 8.5
8.82
2a-2c 8.96
8.86
8.92
9.11
9.15
9.16
9.33
2ro D0
7.52
7.56
7.68
8.0 32 8.0
7.94 7.945 7.937.9
53 8.08.0
4 W7.7 7.7 67 7.767.7 42 7.8 7.8 7.81 7.8 7.90
8.15
8.15
8.01
8 7.9 7.988 7.977.9
4 8.80
8.868.74
8 8.798.6 8.84 8.81 vb 8.8111 8.8 98.8 8.78.81
3 8.8
8.84
8.9 8.956 8.97
8.99 9.00
89.000 9.09.0
9.11
9.00
9.23
9.44
02 9.49.4
9.34
9.33
9.28
9.30
9.34
4 9.2 7 9.0
9.06
9.22
9.32
9.37
87 9.39.3
9.43
9.35
9 7 9.29.2
9.33
9.28 9.73
9.71
9.53
8.88
8.61
Meerstammige boom te planten
Banden t.p.v. deze oversteek NIET verlagen
9.81
9.27
9.27
9.43
9.58
9.90
6.01
6.16
9.90
9.63
9.38
9.63
27
6.15
9.79
9.88
9.51
9.58 3 9.6
9.78
9.69 9.67
9.80
9.81
5.62
9.81
9.66
6.07
9.77
6.40
9.20
5.60
5.93
6.03
6.00
Herinrichting De Hoven 5.9g4 Wil ∅ 0.4
9.78
5.90
5.85
Wilg ∅ 0.4
9.79
5.94
6.09
9.87
6.01
N 9.89
9.92 9.86 7 9.79.8 9.723
9.65
9.68
9.62
Wilg ∅ 0.6
9.85
9.90
9.81
9.76
9.69
9 9.71 9.66 9.6
9.65
9.65
9.67 9.65
9.65
9.39
9.92
9.80
Wilg ∅ 0.4
5.97
5.86
5.90
5.97 Wilg ∅ 0.4
5.90
6.15
Wilg ∅ 0.4
6.00
9.39
9.66
9.63
9.91
9.64
9.49
9.34
9.80
6.13
Wilg ∅ 0.4
5.93 5.67
5.66
5.75
5.54
5.59
Wilg ∅ 0.4
Wilg ∅ 0.4
5.72
6.07
Wilg ∅ 0.3
5.70
5.67
5.52
Wilg ∅ 0.4
Wilg 5.8 ∅ 0.4
5.47
Wilg ∅ 0.4
Wilg ∅ 0.4
5.64
5.63
5.86
5.85
5.75
6.07
Herten 5.92
5.85
5.81
5.93
Onderdeel 5.75
5.78
5.77
5.85
5.97
5.94
5.76
5.80
5.92
5.68
5.80
5.87
5.84
5.87
5.78
's-Hertogenbosch 5.76
Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch 5.59
Opdrachtgever 5.73
5.70
5.62
5.65
Gemeente Zutphen 5.64
Projectnummer
Definitief ontwerp
ZUT001-0001 Formaat
Tekeningnummer
A0
2020-0663 Schaal
Behorende bij doc. nr.
088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Fase
50 40 30 20 10 m
Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond
Definitief ontwerp blad -3-
1: 500
-+L0RST+-+R0KHE+-+C0RJO+-
Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum
-+L1RST+-
RST RST -+R1KHE+-
KHE KHE -+C1RJO+-
RJO RJO 21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020 1 0
5.90+
P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0663 DO blad -3-.dwg 9 7.5 7.56
7.62
6 8.628.71
8.678.80
98 8.6 8.78.81 8.7658.7
2 8.9138.81 8.9 vb8.918.908.82
8.85
8.79 8.67 8.73
8.77 8.85
8.84 8.89
9.11
8.99
93 3 8.88.9 8.9 65 8.9 8.9
vb8.83 8.92 8.94 8.88
2
9.00
W9.0
9.14
9.29
1 6 9.49.3
9.41
9.40
9.43 9.37 9.39.36
9.30 9 9.2
9.28 9.27
9.32
0 9.3
9.29 9.29
9.2 9.235
9.27
B01
7.54
7.53
7.55 7.53
7.59
7.589 7.5
7.61
7.58 7.60
K
8 545 8.5 8.5 8.5 56 8.558.58.5
20 8.68.6
8.90
8.94 8.88
8.95
8.98
8.95
9.04 9.04 9.03 9.02 9.10 9.13 9.13 9.03
9.32 2 9.3
9.24
9.28
om Loofbo ∅ 0.2
om Loofbo 0.24 ∅ 9.2
9.15
9.20 vb9.19 9.14 9.14 69.128.99 9.0VL 32 9.09.0
9.20 9.23 9.24 9.42 2 9.25 vb9.4 9.2 6 9.26 9.26
9.28
9.30
7 8 9.39.3
9.34 9.35
9.35 9.33 9.37
9.38
9.64
9.80
9.68
9.74
9.80
9.80
vb9.79 9.71
9.71
9.78
9.84
9.71
9.44
9.57
9.58
9.43
9.71
9.62
8.91
8.78
8.71 8.51
8.01
6.28
7.49
7.48
7.37
4 7.2
7.09
7.13
7.32
7.20
7.297.15 7.33 7.22 7.21 7.317.19 7.18 4 7.2
7.23
7.17
9.28
9.0 9.026 6
9.10
9.12
9.20
9.26
4 vb9.3 9.34 9.34
9.20
9.27
9.27
9.23
9.21
9.23
9.18
9.11
9.05
6 3 9.01 9.09.0 9.04 0 9.139.0 8.989 9.000 8.9 77 9.08.98.98.9 9.00
9.13
9.17 9.17 9.17
9.41
9.24
9.18
9.32
9.16
9.80
9.58
B01 6.48
J15
6.32
100m OB 401-100
6.30
7.53
7.36
7.21 7.34
7.25
7.21 7.31
6.06 6.04
7.36 7.25
3 7.3 om Loofbo ∅ 0.2
7.11
7.22
2
3 9.1
9.06
9.24
9.21 9.23 9.21 9.2 3 vb9.36
0 9.2 9.29.3 8 2
5 vb9.3 0 9.2 0 9.2 9.20
9.14
9.189.15
9.16 2 9.2 9.24
9.16 9.18
9.12 9.13
9.21
9.26
9.19
9.244 9.29.24
9.35
2 9.39.21
9.31
9.26 9.22 1 9.29.21 9.21
9.21 9.20
9.29 VL 9.30
9.30 9.22
9.72
9.54
9.31
9.32
9.28
vb9.29
9.36
9.24
9.29
9.32
9.35
9.30 9.30
9.32 9.16
9.28
9.29
6 9.39.24 9.30
9.22
9.37
9.68
6.42
7.11
7.33
7.21 24 347.2 7.27.2 7.25 7.2 77.2 97 7.27.2
7.23
6.79 6.79 66.80 5.716.81 5.7 5.79 5.88 5.89
9.32
6
9.0 cai
9.19 9.09 9.15
9.17 9.179.17
8.98 8.96 om Loofbo ∅ 0.2
6 9.3
9.34
9.47
9.48
9.14 9.14 9.15 9.14 9.14
9.37
9.20 9.31 vb9.33
9.30
9.19
9.13
9.13
9.189.18 9.16 9.16 9.17 9.29 9.30 VL 9.23 9.09vb 9.29
9.20 9.21 9.21
9.28
22 9.2 9.2 9.21
9.16
9.16
9.04
9.04
9.10 9.15
8.97
9.13
9.02
9.22 9.31
9.13 9.17
9.26
9.31
9.24 VL
9.26 9.71
6.46
22-2 4
7.18 7.20
7.27
7.29
5.79 5.78 6.86
4
9.06
9.07
9.11 9.21
9.15
9.15 9.13 9.31
9.03
8.93 9.11
9.26 9.28
9.32
9.30+ 9.26+ 9.17+
9.599.62 9.59 9.63 2 9.67 9.60 9.5 9 6 9.65 9.57 3 9.61 9.6 07 9.69.5 0 3 9.69.6 9.619.5 9.682
9.09
9.38
7.71
9.28
9.26 8 9.29.18
9.18
9.31
9.45
9.36
vb9.26
9.46
9.65
8.97
6.61
5.80 5.79
6.57
18
S
9.10
9.09
2 9.11 9.17 9.29.10
9.149.14
9.17 9.17
9.239.19
9.12
9.14
vb9.29 9.13 9.12 9.13
9.12
8.94 vb9.10 3∅ om 8.9fbo 0.2 8.97Loo 9.11 9.19
9.25
9.31
9.20
9.21
9.29
9.15
7.39
9.10 9.25
9.28
0 9.39.19
9.28
vb9.33
9.80
9.82
C16
C14
6.45
26
6.68
6.61
6.99
10
He2rs t aans raten luitin g
9.17 BR 9.13
3 9.2
9.19
9.11
8.90
6 8 8.9 9.039.0 9.08 9.11 9.11 9.11 9.10
9.15
9.10
9.09 3 8.99.0 om Loo9fbo ∅ 0.2 9.109.11
9.10
9.06
9.19
9.16
9.25
9.20
9.18 9.17 9.17 9.17
8.94 9.28 9.09 9.34 9.30 om Loofbo ∅ 0.2 9.10 9.10 9.17 9.12 9.10 9.20 9.25 9.12 8.95 9.10 9.10 9.06 om Loofbo ∅ 0.2 9.13 9.08 .17 8.919.10 9 9.12 9.14 cai 9.11 9.13 9.01 7 9.11 9.119.0 9.16 9.14 9.13 8.97 9.13 9.129.13 9.12 0 9.12 9.0 9.12 80 8.9.0 8.96 8.94
9.17
9.16 9.169.15
9.15 vb9.33 9.17
9.19
9.23 9.26
9.24
9.14
9.15
9.20 9.30 + +
10
5
9.14
9.09 9.18 9.15
9.17
9.14
9.14 9.16 9.13
9.15
9.24
9.18
9.26
9.23 9.21 om Loofbo ∅ 0.3 9.289.23
9.15
9.25 9.19
+
12
5a
9.07
6 9.09.04 9.08 9.04
9.09 9.17
9.20
9.16 2 vb9.3 9.16 9.14 9.16 9.16
9.20 9.17
9.30
9.25
9.20 9.21
9.10
9.32
7
9.28
8.99
9.10
9.22
9.24 3 9.2 9.24
9.22
9.23
9.23 9.3 9.356 9.23
9.33 9.29
9.29
kruin 8 hoogte 129.26
9.07 9.10 9.10
9.12
9.20 9.17
9.01
8.62
8.15
9.18
9.28 79.30 9.2vb l fietsbeuge
9.17
9.30 9.20 + +
12a
9
9.06 9.03
0
9.069 9.0 vb9.08 9.27
9.09
9.26
9.26
9.27
9.26
4 89.2 9.3 9.38
9.38 9.38 9.27
9.37
vb9.38
9.13
9.00
9.03
9.06
9.18
9.25 9.15++ 9.07+
14
11
8
8.6
8.588.67
8.67
9.24
9.39
vb9.45
vb9.43
9.38
9.35
9.15
kruin 8 hoogte 12 9.21
9.31 9.30
vb9.11 9.09 7 9.0 9.04 9.04 9.03 8.99
9.04
9.03
9.17
8.99
6.66
7.32
7.34
7.18
9.12
9.29
vb9.29
9.34 9.3120 9.3
9.39
9.27 9.2 9.319
3 9.2 31 9.39.3 4 vb9.2
9.119.26 9.19
D02r o_BB 22
13
6 8 8.28.2
8.75
8.83
8.8 8 9 8.8 . 0 4 + 8.55 8.61 8.678.71 8.97 8.75 + 8.92 8.92 + 8.51 8 8.48 8.4 8.43
k 8.59 (portie 12 8.28.2 70 8.3 8.4
8.48
8.24 in 8 8.21 kru hoogte 12 8.99
8.19 8.15 8.18
9.26
9.13
9.19
vb9.39
9.30
9.40
9.17
9.09
vb9.12 9.14 9.06 kruin 8 hoogte 129.04 8.26
9.27 9.33
9.37
9.31
9.38
9.35
9.32 9.37
9.22
9.15
6.74 6.91
6.93
9.17 9.14
9.21
6.66 6.77
6.68
6.65
6.57
6.66
8.37
9.22 9.24 3 cai 9.29.26 9.18 8 9.23 kruin 9.19 hoogte 129.24 9.12 9.19 9.11
6.49
6.67
9.22
9.12
9.11
9.02
8.96
6.706.83
6.45
6.45
6.25
6.25
6.34
6.42
9 9 6.76.9
6.91
7.45
9.19
9.41
9.34
9.29 9.35
9.349.37
9.46
9.45
9.21
9.45
9.76
5
Boom te rooien
8.85+
16
15
8.20
8.20 8.16
8.12 8.14 8.14 8.14
9.30
9.21
9.25
9.23 9.21 9.18 9.14 9.13 9.13
8.97
9.10
8.42
kruin 8 hoogte 12 9.10
6.21
6.57
6.77
7.43 7.13 7.26
9.11 9.15
9.33
9.50
9.459.44
9.11
9.04
7.35 7.28
6.69
6.75
B01
17
8.65
8.14
56 8.0 8.0 8.17 8.14 8.04
8.02
8.06
8.08
8.06 7.96
7.95
8.37
7.99 kruin 8 hoogte 12 8.51 8.04
9.27
3 9.1
9.07
0 9.29.2 9.26 6
8.32 vb 9.27
9.16 9.18
9.21 9.13 9.12 9.00
vb9.07
8.43
6.29
8.23
6.32
6.74
6.70
6.72 6.67
9.08
9.25
6.68
9.12
9.509.49
9.52 9.30
9.23
9.22 9.18
9.26
9.85
30
28
6.57
6.55
6.57
8 7.22
7.04
6.28 9.39
9.93
D02ro_BB22
19
8.057.91
9.26+
21
14
8.18
8.19
8.23
P 7.97
8.00
9.16 9.07
9.18
9.25
9.17
8 kruin 12 gte 7.88 hoo 8.43
8.25 9.26
7.84
7.95
9.11
9.06
C14
23
13 15
8.36 8.14 8.05 8.11 8.16 3 8.0 8.09
7.96
7.90
8.27
9.20
kruin 8 hoogte 12 8.41 7.94 7.93 1 9 7.87.9
9.07 9.08 9.16 9.08 9.02
9.04
8.95
9.01 90 8.89.0 8.97
8.51
6.04
6.25
6.97
6.72
6.78
6.94
9.16
9.47
9.50
9.37
9.49
9.53
9.25
9.34
6.60
38
36
34 32
7
8.138.04 7.84 9 8.08.04 8.148.07 7.87
8.078.02 7.83 7.85 7.9 7.9777 7.83 7.9
7.93 58 7.87.8 7.85
8.95
C16
25
12
8.00
8
7.966 7.9
7.90
8.25
7.977 7.9
7.90 7.81 7.82
7.8
8.198.93 32 8.98.9
8.23 8 8.9 9.10 8.07 8.23 kruin 8 hoogte 12 8.32 8.94
8.12 8.92
9.04
8.95
6.20
7.19
9.11
9.30
9.55
9.22 9.18
6.70
6.71
9
16
19
7.956 7.9
8.14
7.75
7.77 7.75
8.96 9.04 8.91
6.23
6.04
6.17
6.10
6.14
6.14
6.27
20 9.59.5
9.77
6.88
6.92
6.95
11
Boom bestaand
Inritbanden t.b.v. rolstoel
27
11
20
7.93
7.897.84 7.86
7.75 7.787.74
7.79 7.80 7.74
8.21
7.81
7.81
7.80
9.01
6.28
6.18
6.12
6.14
6.27
6.98
6.89
7.29
7.07
6.89
6.88
6.81
6.76
6.67
6.67
7.23
9.20
9.26 9.37
9.59
9.56 9.58
9.56 9.57
9.54
9.40
9.20
9.36
0 6.276.2 6.13
9.16
9.34
9.31
9.61 9.12
9.88
6.98
6.97
1
7.77 7.74 7.74
8.9 82 8.0
8.24 8.90
6.33
6.29 6.12
7.38
7.61
9.23
9.21
7.41
7.20
9.19
6 1 7.27.4
9.26
9.16
9.81
M
8.94
7.05
6.95 6.88
4
kruin 8 hoogte 12 8.17
8.48
8.36
7.48
8.98
9.15
9.61
9.47
9.22 9.20 9.31
9.25
9.77
9.76
9.77
7.99
7.00
10
Boom te planten
27
12
Haag
Hoogteportaal
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering 9.10 9.18
9.17
126
8.90
3
7.56
9.10 9.10
9.12
9.36 9.35 9.54
9.64
9.13
9.83
9.81
9.87
9.76
9.78
6.69
6.75
130-13 4
9.03
8.8 8.85
7.49
7.49
7.56
8.91
98 9.09.0
9.269.25
9.34 5 9.4
9.66
9.62 9.78 9.643
35 9.89.6
35 9.89.6
9.16 9.13 9.18
9.16 9.10 9.11
9.48
9.82
9.88
7 vb10.0
9.87
6.97
6.90
Inritzakbanden 130/150mm
7.73
9.03 8.86
8.99 8.88
7.68
9.20
7
9.239.21 9.30
9.42
9.4 9.5980 9.6
9.80
57 9.81 9.89.6
9.84 9.82
9.44
9.08
9.14
9.13 9.12 9.13
9.06
9.16 9.12 9.13
9.06
9.12 9.12 9.21
9.93
9.81
16
7.77 8.35 5 7.86 7.9 7 7.93 8.02 0 8.95 vb7.7.84 8.9 8.93 8.00 7.84 7.98 8.94 7.68 8.95
9.02
7.75 9.00
9.20
9.17 9.18 9.20
9.19 9.19
9.3 9.35
9.31 9.33 9.38
9.56
9.65
9.82
9.75
67 9.89.6
68 9.73 9.89.6
9.72
57 9.6 9.74 9.8
67 9.89.6
9.45
9.05
9.88
3
7.73
9.11
9.13
9.10
8.01
9.20
9.18
9.04
66 9.29.2
9.22
69 9.39.4
9.55
9.49
76 6 9.3 9.3 9.3 9.3 9.486 6 8 9.3 9.3
9.33
2 7 9.39.4
9 5 9.29.4
9.67
5 9 9.29.3
3 7 9.29.3 9.23 9.23 9.37
9.76
9.74
3 9.72 9.89.64
9.80
23 9.6 9.759.8
02 9.89.6
9.62 9.81
9.22
2
7.648 7.7 7.67
8.98 8.98 8.98 7 8.94 9.0
5 9.09.10 9.05
8.94
9.08
8.85
9.18
9.03
9.19
vb9.34
9.36 66 9.39.3 9.35
9.29
9.22
9.27
9.14
9.18
9.16
9.15 9.34
9.47
7 9.179.3
9.69
9.60
9.65
9.32 9.21
9.15 9.14
14
Prairie beplanting
9.74+
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125 Uitstroomvoorziening IT riool
HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting 6.40 ∅500 6.40
IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
Nieuwe hoogte wadi
Wadi in te zaaien B06
k sdij n o Kan 9.42
dijk
21
8 8.8 8.88 8.9 27 9.0
9.03 9.07 9.04 65 8.9.0 8.95 9.07
9.18
9.20
9.15
59.2 9.29.2 57
9.25
9.12
9.08
9.02
8.98
9.05
9.06
9.14 9.16 9.14
9.37
9.27
9.12 9.10 9.11 9.12 9.11
9.10 8 9.0 9.07 9.09
9.06 5 9.0
9.12
9.15
9.32 9.19
9.17
9.619 9.7
6
22
8.84
9.04
9.04
9.03
8.95
9.18
9.16
9.06
9.13
9.15
9.2.2 00 3 9.19 9.2 9.08 9.38 9.19 9.20
9.06
9.13
1 9.09.0 9.0 1 9.01
8.99
9.0890 8.9 8.9 0 9.0 9.0 9.035
9.00
8.99
9.03 9.01
9.03
9.05
8.93
9.14 9.11 9.15
9.08
9.18
9.12
9.54
9.60
Kanons
128
Traptreden 160mm hoog
1G/4 1G/5 1G/6
1
9.00
9.10
8 8.8 8.86
36 9.08.9
vb9.17 9.03 9.069.13
9.16
9.02 9.03
9.06
8.97
8.96
8.99
8.95
8.97
9.14
9.15
9.01
9.10
9.05 9.29 9.16
9.17 0 9.159.3 9.16
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
9.09
9.05
9.05
9.00
7 8.95 8.9 9.14 8.94
8.88
8.90
9.00
8.87
8.92 1
9.0 9.01
8.92
9.01
8.91
8.92 8.92
9.09 9.09
9.00 8.95 9.08 9.24 9.24
9.11 9.13
9.13
9.16
9.12 0 9.29.13
9.13 9.16
9.15
9.14 9.11
9.117 9.0 9.10 9.13 9.12 9.10 9.13 9.13 9.149.13 9.15 9.12
9.12
9.16 9.16
9.14 9.17 9.16
9.13
9.14 G
9.00
8.98
9.14 9.159.12
9.19
9.18 9.2W0
9.16
9.15 9.15 9.01 9.16
9.22
9.27 8.9 8.966 9.27 9.259.16 9.20
8.99
1 9.18 9.29.18
9.16 9.19 9.21
9.18 9.18 59.17 9.2 9.28
9.17 9.16 9.12 9.189.16
9.15
9.25 9.30
9.28 9.33 9.26
9.24 9.18
9.34
W9.19
12
14
4
1a
9.15
9.07
9.07
8.71
8.88
9.00 9.01 9.15 9.00 9.02
9 8.8 8.95
8.97 8.9 6 939 8.98.8 8.8 8.68
9.02 9.013 9.0
8.24
8.25
9.34
2
9.0 cai
9.05
9.10
9.17 9.13
0 8.9 8.91
9.0 9.055
4 8.48 9.0 9.2 9.24 9.0
9.10
9.09
9.10 9.10
8.98
9.00
8.91
9.03
9.00
8.95
0 9.209.2 9.17 9.12 9.20 9.11 9.19
9.19
9.25
8.61 8.56
8.30
8.31
9.16 9.15 9.16 9.15 9.17
9.27
9.40
9.29
9.41
9.41
8.51
8.50
8.50
9.14
9.17 9.19
9.34
3
Inritbanden t.b.v. rolstoel
Bloemrijk grasland B06
B09
9.65+
9.22+ 9.32+
9.27+ 9.37+
B10
B11
B10 G11 9.13+
9.29+
Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)
E
B12
9.17+
ZON
5.35
Houten hekwerk 1,00 m 9.35+ 9.37+
9.34+ 9.44+
2x Zitbank B12
Kunstwerk "lopende man" 0zb
A01 3
30 te 7. 0m
leng
B09
9.59+
Kantlaag van goottegel 150x300x60mm
B07 G11
9.38+ 9.28+
Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat 9.10+ 9.10+
9.25+ 9.20+ 9.28+
8.75+
B08
9.20 9.15 + + 8.94 + 9.15 9.20 + +
Tussen wegvaknummer L en R: RWS-banden iedere 5m¹ onderbreken (0.50m¹) t.b.v. afwatering
9.43+ 9.33+
Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat
B08
rst
Voo
9.38+ 9.48+ 9.44+ 9.51+ 9.61+ 9.73+ 9.63+ 9.69+ 9.79+
Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs +
B06
+
+ 7.70 5+ 6 . 7 3+ 7.7 + + 1 7.65 0+ 7.8 7 . 7 +
1
B07
9.06
aar
9.10
gn We
9.23
+
9.14 +
B07
8.83+
9.37+ 9.31+
9.44+
Opsluitband 200x250mm 9.52+ 9.46+ 9.46+
9.47+
Opsluitband 100x200mm 5+ 8.2 0+ . 82 + 8.28 0+ 2 8. 5+ 8.2
B09
9.36+
Bushalteband 1c B06
nsdi jk
9.04
9.2 9.30 0+ +
3a
1a
7c 9.26 + 9.18+ 9.13+
9.14 +
9 ZONE
dijk
Trottoirband 130/150x250mm
+
Kano
Oude A0130zb
9.50+
RWS-band 110/220x250mm + 7.76 + 7.70 5+ 7.6 3+ 7.7 + 7.65 0+ 7.7
8.22 8. + 8.2817+ 8.21++
+ 8.20 9.0 9.05 0+ +
Herstraten aansluiting
∅315
Geleideband 50/200x250mm
5
6.65
Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm 9.08
9.32+ 9.22+
Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel 1 9.05 9.00 + +
Herstraten aansluiting
13G/3 13G/2 13G/1 44
1a
9.20+
Strook van betonprint minimaal 500mm breed
46
3-3a
Kanons
Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs
9.65+ 9.59+
9.35+
Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)
9.65+
B06
10
Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood
9.75+ 9.65+
50
12
46a
17 18 20
50a
Inritten van betonstraatstenen 48 7 11T
Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger) 22
52
Rijbaan van grasbetontegels
24
25 26 28
Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger) 54
Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint
2
Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger) 26 56
Deklaag vervangen kleur rood 23
Fietspad van asfaltverharding kleur rood 30
Deklaag vervangen
34
9 7 6 5
4 3
3
Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband
30
2a
Verklaring 8
5
Rijbaan van asfaltverharding 36
2
1
7
10
1
8
62a
64a 64
66 68
70 70a
72 74 76a
80
84 84a
76