CConstaterende datZutphen
Koppel je AI →
Document · PDF

Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -2-

Raadsvergadering 25 januari 2021, gemeente ZutphenBij agendapunt: Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven7.837 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Verklaring

64

66

68

68a

8.24 8.19

8.50 8.50

8.34

8.14

90 100

8.13 8.00

7.97

102

104

8.13+ 8.1 8.11

8.11

9

7.97

8.387

5 8.1

8.37 8.38

88

8.13

8.286.267

8.25

8.28

8.30

8.33

8.34

8.3.379 8

8.27

8.0

8.0

8.06

8.29

6.15

6.62

8.26 8.12

8.03

7.93

6.60

8.33

8.30

8.14

F

6.55

8.1 1

8.53

.98

7 W .97

W7

8.0 8

8.22

6.20

1 8.4.42 8

1

6.20

B06

8.38

8.25

8.35

8.23

∅500

8.3.399 8

B06

B06

8.30

B06

8.31

1 8.1

7.99

8.12

B06

8.32 8.38

8.19

8.09

7.83

7.99

8.02

8.12

.30 v8b 8.09

B01

8

8.25

8.26

B06

B06 8.13

8.22

8.00

8.05

78.99 .98 7.9.9788.9 W7 7.93 7 7.94 2 0 .01 7.92 cai 7.9 7.996 8.00 8.0 8 7.8 7.88 7.75 7.78

4 8.284.28.22

8.31

8.22 8.22

B01

8.10

8.08 8.05 8.04

8.00

8.02

8.14 88.1.10 8.06

8.09

8.06

8.07

8.07

8.06

8 6 8.0 8.0877.0 8.08 8.0

8.17

8.00

8.10 W

5.1747 8.0.1888.0 2 88.10.0

8 .087 88.0.07 8

8.01 1 .9 .098 88.0.02 78 69 887.0.0.845 8.0 .70 7.69 7

8.01

B01

8.06 4

.0 8.0B84R W

8.10 9 .08 87.0 8.091 88.108.1.178.21 8 8.16 8.1

8.00 88.0.022 8.0.00 88.0 78.8.102 7.83

.07

8.05 8

7 .09 8.0 9 838.008 8 .07 8.0 88.0 8.1.184.1 8

8

3 88.1.148.12 8.15

8.03 88.0.091

8.10

8.1

BR 8.03

8.2 3

8.05

2

0

8.4

8.11

8.15

8.12

1 8.2

8.23

3

Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger)

8.11

49

Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger)

Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger)

51

77

79

81

83

85

Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband

Inritten van betonstraatstenen

Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood

Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)

Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs

Strook van betonprint minimaal 500mm breed

Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel

Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm

Geleideband 50/200x250mm

RWS-band 110/220x250mm

Trottoirband 130/150x250mm

Bushalteband

Opsluitband 100x200mm

Opsluitband 200x250mm

Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs

Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat

Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat

Kantlaag van goottegel 150x300x60mm

Houten hekwerk 1,00 m

Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)

87

8.06

89

91

12T

97

.70 7.70

1

7.4

113

7.66

7.90

6.39

8.23+

7.01

6.20+

6.51

1 7.2

8.03

6.19

12 6.48

14

328G/1 /38G/ G 8 4 3 / /358G G/368G 8G/378 3 8 / G 8 /39 G/1308G 28G/3181 38G/31

8.14

6

6.4

6.38 6.50

6.61

16

18

20

6.20+

22

5.90+

24 6.20+

Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie

26

28

pvc ∅125

Opp. boveninsteek: 6.715m² Opp. onderinsteek: 5.836m² Diepte: 0.30m¹ Inhoud: ±1.882m³ GHG: ±5.85m+NAP

Rijbaan van grasbetontegels

88.1.1888.1

cai

8.47

Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint

6

.19 8.24 88.17

73

75

4

8.4

8.62

8.06

B03

.12 .08 9 8W

8.44

8.15

8

8.06

8.17

8.1

W8

.09

.1 B8R

.08 8.08 8

69

71

8.13

Deklaag vervangen kleur rood

8.18

67 88.2.2 8.27 3 88.2.2.233 8.20 8.189

8.17

.05 8.086

Fietspad van asfaltverharding kleur rood

8.13

8.10

W8

∅500

8.12

2 1 88.1.113 8.12 88.1.14

90 7 88.08.1.2 8.0.2979 88.0

88.1.029

W

8.08 8.143

.13

8.33

.28 8.28 8

8.26

om 7 fbo 0 loo ∅0.38.27 8.2 6 8.4 8.19 8.20

8.27

8.19

8.39

.10

om .26 fbo 0 loo .2∅60.3 8.27 8 8 3 8.4 8.25 1 8.22 8.2.234 .2 8 8 8.280.19

W8

88.1.167

8.38

8.24

2 8.285.28.25 2 88.2.1.199 8.20 8.37 8.188

8.28 8.54

8.08 8.16

8.14

8.12 .11

8 W

8.05 .14 4 8

8.01

.11

om fbo 0 loo ∅0.38.28

Deklaag vervangen

107

109

111

8.05

8.16

.09 8.07 8 8.12

4 .181.1.15 12 8.14 8 .183.1.111 8.13 8.1.13 8.14 8 88 8

93

99

101

103

105

.12

8 W

W

8.12

8

8.4

8.47

.09

W8

8.100 8.0

8.00

B01

8.13

1 .23 5 om .2 fbo 8.2808 8.2 .24 loo ∅80.2.32 8 .18 8.34 888.1.1968 5 5 8.18.1 .1 8.2.1.1858 8.14 8 8 8 66 8.18.1 8 .088.0 W8 W 8.06 8.13

8.01 8W.02

W

B01

6.20

6.20

.23 8.2834 8.2 8.21 88.1.1996 4 8.18.1

46 om fbo 0 5 8.288.2.24 loo ∅0.3 8.2 8.2.1279 8.39 88.1 .148.18.13 4 8.14 8

om 1 8.21 fbo 80.2180.2 loo 8∅.1098.3.2 8.39 .19 1 88.1.186 885.184.12 8.12 8.1 .1 8 8.09

8.06+ 8.09 8.09+ .43

3 8.03 8.0

8.38

8.36

8 W

88.1.132

8.30

5 1 0 9.289.38.3 8.38.2 8 8.38

88 8.11 8.1

8.14 8.120 8.1808.1.182.10

8.29

1

8.28

95

8.47 7

.15

8.18

8.185.1546 .1 8.1688.1

8.13

8.09 8.187.15 8.11

.49

8 8.4

8.4

8.84

8.08

8.35

.36

12 .09 88.18.1.14 8.0.084 8 8 8.15

8.01+ 8.05+

.05 W8 8.01 3 3 9 .038.0 8.0777.9.9.955 .07 8 8.07 8 8 77.8.96 7.86 7.82

.04 8.00

W

8.16

W

B01

8.06

8.19 8

8.14

W

8.05

W8

8.21

.05

W8

7 8.057.97

75 7.97.9 4 7.972.9

7.75 1 6.4

8.23

8.09

8.23

6.20

2 .18.12 88.14

8.38

8.38

8 6.20

8.36

8.14+ 8.19+

8.08

8.08.030 +

8.00

∅500

.24 786 8.284.287.288.268.2 8.2

8.25

8.24

8.37 8.27

8.23

8.31 8.328.30

8.27

3 0 om fbo .201 8.2 8.2 loo ∅ 08.3 8.21 8.34 8.13 8.52 7.180 8.13 8.088.0 1 8.180.1 8.06 8.04

8.37

4 58.27 8.285.28.2.2 8 .266 88.28

m boo 0 lo8o.21f6∅0.3 .3 888.2.288 8 8.32 8.2

8.24

8.32+ 4+ 88.218.2 0.281.21.20 8 8.2 88.2.29 2+88.1.1.1421.09 2

∅500

8.37

8.30

8.29

12 88.2 8.2.28.23 1

7 9 89.289.2 88.2.289.2

8.23

8.25

8.17

8.19+ 8.14+ 8.24+

8.32 8.27 8.268.27

8.27

8.12

8.26

7.98

8.17

8.15

8.17

8.20

.20 8.378 8.3

8.18

W

8.20

8.09 .148.13 8 8.18

8.26

8.3.367 8

8.208.248

8.11

B01

8.22

8.12

WW

8.08 8.137 8.1

8.09

8.12

8.05

8.188.22 8.23

8.17

.15

W8

W

8.4

8.39

8.30

8.40

8.19

B01

8.22

88.2.235

.24 m W8fboo 0 7 .29 loo6 ∅0.38.2 8 5 .28.2 8.52 88.267 8.2 8.26 5 8 5 .28 8.28.2 8.2 8.285.26 8

8.36

8.25

8.25

8.30

8.186.280.22 8.23

8.15

8.2

8.3.387 8

8.07

8.30

B06

8.17

8.11

8.36

8.0

8.15

31 7.988.08.0 8.06

.43

6 63 8.48.4 8.4

8.50

om .56 fbo 08 loo ∅ 0.6 8.70

8.55

8.26

8

6 8.4

3 8.4 8.45

8.56

8.53

B06

8.3.491 8

0 8.4 8.41

8.11

.55 66.50

8.13

8.19 8.208.20

8.14

8.34

8.13

7.17 6.45

8 W

.4 ∅5808.410

8.53

8 8.4

8.66

8.47

8.21

7.78

6.55

8.67

8.22

7.90

om fbo 0 loo ∅ 0.6

8.53

8.47

8.20

8.17+ 9 9

om fbo 0 loo ∅ 0.6

9 8.4

8.402 8.4

6.20

6.20

7.86

7.96.08.0 10 8 8.05

W77.98 71.95

8.08

.05

8.181.1.147 8 .34 1 v8b 8.24.24 8.28

8.34

8.13 8.17 2 8.2

0 8.4 8.39

0 8.4 2 8.4

8.3.491 8

8.3.480 8

∅300

7.96

8.08 W

8.13

8.14

88.1.260

.14 88.19

5 8.4

8.42

8.43

1 8.4

0 8.4

8.37 8.36

8.05

8.07

.09

W8

W

B

8.16

8

8.3 8.22+ 8.15+ 8.35

8.086.07 8.08 R

7.96

8.00

8.04

7.94 .94 8.0 6 8.19 8.0

7.96

.967.96 W7 8.003 8.0

5+ 8.0 8.24 8.00+ 9+ 8.3.490 8.0 8 8.00+.38 87 8.0588.3.3+3

8.03

7.97

cai

7.95

7.88

7.89

8.03

8.04

8.03

8.05

8.05

8.00

8.05 8.05

8.02

8.02

8.09

8.07

87.0.917

Weg naar Voorst

7 8.386.3798.3 9 8 .3 8.3 8.51 v8b.4 88.40 00 8.48.4 8.38

7.68

6.54

10 88.0.07.9

8.06

88.1.199

88.3.367

8.15

8.0

8 W

8.25+ 6.20 6.20 .3.387

8.14

8.11+1

2 98.0 8.0 .0v9b

8.11

8.22+ 88.2.25 8.17+8.31

.389.39 8 888.38.3.398 .378 88.3 88.38.36.377

8.28

8.11

8.02

1

8.21

88.2.214

8.23

∅300

.28 Eik.8 8 ∅0

7.67 7.63

6.47

88.2.21 3

8.24

7

.04

.02 v8b 8.01 8.022 .0 v8b

7.99

7.98

7.947.9+8 .

8.02

8.04

8.22

.0 B8R 8.036

8.01

8.20

8.32

8.25

7.89

7.98

8.01

3

7.92

8.02

7.98

7.97.985 +

7.91

7.90

7.88

8.04 8.00

8.09

8.180.06

8.00 7.99 7.98

8.01

7.99

8.048

bielz

116

118

8.31

8.31

∅300 6.20

8.07+ 6 E8ik.8.2 8.12+ ∅0

8.22

8.09 8.0

8.10

8.30

8.30

8.15+

6.20

∅300 6.20

8.285.25

8.284.25

8.22 8.23 ik E .8 0 8.17 ∅ 8.29

8.284.25

8.284.26 Eik.8 ∅0

6.20

8.33

2 88.2.23

8.02

8.01 1

128a

7.93

8.03

126

8.31

7.98

8.082.08 8.14 8.20 .2 8 88.2.244

8.128.17 8.20 8.31 .24 8.233 .2 v8b 8.284 5 8.2

WW

8.04

8.10 8.21

8.04

8 8.18 8.19

8.11 8.16 7 8.1

8.14

1

8.12

8.09+ .12 9.17

8.09 7 8.087.0

8.00

8.10+ 8.05+ 7 8.3 8.3.377 8.37 + 8 6 .14 8.36 8b.5088 .3 8.35 8.35 08.46 v 8.38.35 5 8 .2 6 8.34 8.3.3856.3 5 8.48 4 8 8b.4 .2 .30 9 6 8 5 .3 v 8 .38 8.3 6 5 8.05+ 8 8.38.3 0+ 8.24 8.1 5 .2

8.09 8.15 0 8.2 .23 3 8 8.28.24 6

8.07

8.057.9+9 .05 W8 8.01+

8.00 68.05 8.084.0W

8.12

1 .974.9

8.00

7.99

8.03

7.94

W7

8.00

112

114

77 77.9 .9.99 8.00 7

en

hou .00 .081 .998 0 v7b 8.0

8.012 8.0

8.31

7.92

8.128.1

∅300 6.20

8.32

8.32

8.34

8.26

88.2.246

8.00

7.94

8.13

8.13

8.23

88.2.213

8.12+ 8.07+

.22 88.25

7.96

8.02

7.97

8.13

8.14

8.26

8.34

8.01

7

8.17

8.00+

7.97

7.92

8.1

8.17

.26 88.28

.27 88.30

300

8.05

7.96

124

8.08

8.04

8.03

8.25

8.07 8.07

.08 .08 8.08+ 8

4 8.01 8.0

7.97

8.02

8.08 7.98 7.99

8.12

ten

8.39

8.03

8.05

130

132

8.56

8.62

8.55

144

146

6.15

148

8.11

134

136

136a

138

140

7 8.088.08.09 8.11 6 .0 7 8.08.0 8 5

126a

128

6.15

142

146a

8.00 7.99

8.24 0 8.0 8.19 8.04

4 8.0 8.03

8.03

8.0 1

8.14

120a

122 124a

120

DP1

1 8.12 8.1

108 8.06

8.186.18.154

8.20

8.13

8.28

Voorste Overmarsweg

8.11

8.04

.03 8.05 88.02

110

88.0.088

1 8.0

8.07

8.13

8.12

8.11

8.08

8.08

8.09

8.09

6a

8.03

8.05

8.1 2

8.12

.1 B8R

W

8.07

8.10

8.30

106-10

8.125 8.0 8.09

3

8.18

6 .1881.1 8.1888.2 8.23 7 8.2

8.26

8.187.203 8.2 8.22

.12

8.1 8W W

8.15 .16 8.17 8

8.14

8.14 oWm fbo 0 loo2∅8.109.3 7 8.28.25 88.4 .46 0 .3 8

8.08

8.07

8.07

8.28

8.07

8.10

6

94

96

8.12 8.05 8.06

8.11

8.14

8.15

8.16

B01

8.19

8.1

8.32

8.13

88

8.13+ 88.28.2.2002 8.22+ 8.24+ 8.22

8.15 8.18 W

8.181.11

8.14

8.13

8.16 .18 W8

8.138.13

8.15

.264 88.2

B02

om 8 fbo 0 8 8.2 loo ∅0.3 8.2 8.39 .26 5 8 8.2

W8 W

Rijbaan van asfaltverharding

8.22

3

8.18+ 8.184

.18

8.48

8.16 88.1.121 ca8i.19 8.15

8.15

8.19

8.38 8.38

8.14 .17 B8R

.281.21

W8

8

8.18 8.1

W

8.189.19

8.4

84

86

80

82

82a

8.36 8.36

8.21

om 5.258.356.205 8.288.2 fbo 0 888.2.27 loo ∅.206.3 86 1 8.24 8.2 7 8.4 8.29 8.2 .302 8.30 8 90 180.3 8.2 8.3 8.38.3

8.15 8.16 8.19

88.2.254

W 4

8.21 8.16

8.10

8.18

8.1.111 8

W

8.22

8.2

76

78

8.22 4 .284.2

8.27 8.22 8.22

8.37 8.37 8.38 8.38

8.28 8.30

70

72

72a

om fbo 0 loo ∅0.3

8.23

30

46G/13 /5156G/51 G 6 1 5 / 176G /5186G/5 G/5196G 0 6 2 5 / G 1 6 /52

32 34

/5262G

/5263G 5G/5264G 56G/526

36 40

IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

∅315

6.65

38

6.40

∅500

6.40

42

5.90+

44

48

6.20+

DP1

52

56

Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering

5.35

54

58

Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125

Uitstroomvoorziening IT riool

46

50

HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

60 62

Bloemrijk grasland

Wadi in te zaaien

Prairie beplanting

Haag

Boom te planten

Boom bestaand

Boom te rooien

Meerstammige boom te planten

A

Wegvaknummer

Dwarshelling verharding

±6.95+

Nieuwe hoogte

64

Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie Uitstroom in sloot

66

88

74

72

70

68

76

/2

78

92

90

33G

/3 33G

Nieuwe hoogte wadi

5.90+

96

80

94

9 3-13

11 6

9

12

1a

4

2

4a

7

dijk gen Vlie

1 Herstraten 1G/ aansluiting

2-4

6 8.62

8.63

8.63

8.62

8.65

8.64

+ +

8.71

8.72

1 8.7 .629 88.7

8.82 8.75 8.797 8.7

8.78 8.71

8.74

7

11.8

8.19

8.18

8.14

2 11.8

8.11

.12 v8b 8.09 8.13 8.08

8.09 8.03 8.10

8.18 8.18

2 s

7.50

8.42

8.17

7.29 7 112.5 .5 7.571

7.30

9 7.4 7.50

7.39

7.39 7.41 .43 1 3 7 7.4 77.4.527.44 7.45

22

8

7.4

ond

7.29

iadu

orv

spo

4 11.50 1212.0.0

7.34

S

7.56

.74

.7 7.767 .842 1 77.87.87 .8 7.90

10.5

4 10.8

6

7.86

.7 96 1010.7

9

10.7

9.90

8 .82.73 10.7 1010

5 10.7

6.02

8 10.5

8.05

9

6.05 8.00

7.71

.90 10 11.14 11.13 7 0 10.710.6

7.84

.05 5

7.98

8.15

9

10.2

0

6.30

4

10.1

Versie Datum 0

10.1

6

8.56

8

10.1

7b

23

9.89

.7329 99.8.8 9.71

7a

8.523 8.5

8.71

8.67

25

.91 8.86 9 910.8.085 5 10.0

-7

5a

20

9.69 9.81

8.76

8.56

9.70

5

12 12a

32

22

24 33

14

6 88.9.95

8.85

.83 v8b 8.92 8.94 8.88 983.935 88.8.9.9 6 8.9

8.90

-+R1KHE+-

-+R0KHE+-

RST RST

-+L1RST+-

-+L0RST+-

8.95

9.00

.220 6.661

.67 7.164 .66 7.162

7.17 7.17 7.22 7.27

9.80 9.77

1 99.8.79

9.43

9.75

9.8 9.76 9.74

9.71

9.28

.769.6 9.496

5

7.4

9.8.888 9 9 9.87

8.990 9.0

9.39 9.38 9.41 cai

9.15 9.16

9.33

.00 9.0899.00

9.78

9.00

9.78 7 9.4

5

9.34 9.4

9.31

7.61

7.58

7.92

9.23

9.85

7.87

7.92

7.87

8.00 8.00

8.14

8.15

8.12

8.12

4

8.31

8.28

8.287.2

8 7.63 7.4 7.77

7.90

7.86

6.85

5.85 5.86

8.01 8.02

5.91

ZUT001-0001

Formaat

Tekeningnummer

A0

2020-0662

Schaal

Behorende bij doc. nr.

1: 500

8.27

.37 8.35

8.19

6.88 5.94

8.37

m

9

.42 8.3

9.73

9.84

Projectnummer

Definitief ontwerp

6.79

8.21

8.21

8.39 8

2

.7 89 9.49

Fase

7.72 7.88

7.98

8.11

8.32

9.76

9.74

7.60

7.72

8.19

8.4

9.68 6 9.6.66 9.89 0 9 9.4 .8 06 9 .6.6 9.68 9 .758

7.77

7.19

7.48 7.54

8.00

9

9.74

9.16 9.37

.91 9.91 9

9.74 9.839.6

9.37 9.38

7.74

8.06

9.38

4 9.395.3

9.11

9.37

7.37

7.76

9.69

9.23 9.35

7.39

7.95

9.92

9.72 0 99.3.40

7.42

7.63

088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl

6 7.4

7.51 7.63

7.64

9.64 6 9.6 5 .7 .661 529.6 .6 9.4996.7 9.79

9.26

7.64

9.92 2 9.9

9.77

9.73

9.59

2

7.39

7.54

7.22 7.28

Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch

Gemeente Zutphen

7.40 1 7.4

7.17 7.23

7.25 7.35

's-Hertogenbosch

7.10

Opdrachtgever

9.77

9.67

9.42

6.08

7.24

7.18

Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond

6.84

7.14

8.08

9.39

9.27

6.21

.237 6.61

Herten

Definitief ontwerp blad -25.96

6.62

9.78

4 99.6.62 .66 9.891 1 9.5

2 9.4

Par.

Onderdeel

7.15

9.70

Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie

Herinrichting De Hoven

7.13

9.76

Omschrijving

5.92

6.1.18 6

77.1.144

9.73

.69 9.591

9.31

9.37 9.38

9.71 9.790.73

.62 99.62

8

8.94 8.8

.64 7.161

o_ 2r 0 D

8.97

8.84 8.89

8.77

8.85

4+ 99.79..8097.74.8495.71

3 9b.42 9v.4 9.31

9.11

8.99

16

-+C0RJO+-

KHE KHE

.91 5.87 5

76.1.657 7.14

9.35

9.20

9.07

7.141

22 BB

9.85

9.31

3

8.60 8.62

9.89 9.88

9.65

9.43

9.12

8.92

.81 88.9.91382 .91 0 .82 v8b 8.9 8

8

31

20

8.6

7.14

9.85

v9b

+ 9.10 + 9.10

32a

10

R

9.597.60 9.54

B07

1d

9.62

9.41

8.86

6 77.1.14

0 7.03

5.83

9.68

9.33

0 78.8

S

-+C1RJO+-

5.79 5.83

6.62 6.64 .62 7.160 7.12

9.80

.90 v9b

2 10.09.90

9

9.13

+

8

4

8.84 1 8.7.789.8 .7658 8.6 .67 8.79 8 3 8.7

9.87

76 9.592.5949.5.598.5 9.53

9.06

8.868.7

7.024

7.00

9.62

.40

88.9.999

6.80

9.63

9.95

9.52

8.79

8.75

6

1c

.5456 8.5 88.5.5 8.58 8.55

9.59 9.66.514 .54.64 99.6 99.6 9

8.8

23

30

29

4

8.82

8.80

8.72 .71 8 8.71 .6 88.708W .68 7 8.65 8.82 8.63 .831 8.858.8 8.68 8.79 .8 14 v88b.8 8.811 8.81 .8 9 8 .7 8 8.71 8.62

8.54

.043 1010.0

.41 17 9.35 9.6.6 38 99.619.30.3 99.2.298 9.34 9.4 9.23

8.98

.83+

28

8.96

2 Herstraten aansluiting

9.60

.7.506 9.53 9.7.192129 9.39 99.1

8.85

8.89

1

27

c

2 2a-

6.85

6.84

8.11

9.8210.26 4 10.1

9.56

9.57 9.41

8.64

14

9.82

9.96

8.73 4 8.7

6.80

7.03

8

8.44

RJO RJO

6.63

6.96 10.0

8.60 8.60

6.66

6.66

6.79

9.90

9.99 9.86

0

10.0

8.37

.60 88.59

21a

5 10.0

8.51 .477

9.66

62 .2.2 1010

8

10.2 .29 108.4 10.4

8.3.3.37212 3 8.2 8 8.34823.3 8.3 W

26

7c

8.40

6.66

5 9 10.1 1010.4.39

10.1

8.15 8.19

8.20

21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020

8.04

9

7 10.2 9 10.3

8.29

5 .181.1 8.181 8.178.1.178 8.15 8

1 0

6.38

.453 1010.4

8

st

21

9.78

0 10.4

10.5

1 8.083.1

14

7 10.4

5 8.55 .6 10.41010

10.3

or

.07

.61 0 .846 10 10.6 106.6 10.8

Vo

W8W8.0 .06 B8R 28 88.0 .03

8.29

.489 10104.4 10.3

k dij

7.9.988 77.98 7.97

2

0 .3 .362.3 6 .34 .365 6.366.364 6

ns

.99 77.9

8.05

no

8.15

5 3 7.9.94 7.94 7.9 7 8.032 8.0

Ka

8.15

ar na

2

10.3

1

.63 1010.6

7.89

8 .4 W W8

1b

6.07

6.08

6.09

6.08

9

.95.93 1010

g We

21b

5.96

10.8

7.73

9a

20

1

10.3

910.8.897 10.7 10

7.71

1 8.0

18

1 111.5.26 11.511

8

18

.86

5.82

4 10.8 0 10.9.83 4 1010.8

7.82

7 7W.767

K

19

3 10.9.95 10

8.07

21

8 10.8 0 10.9

.88 9101 11.0 10.8

3

7.68

17

8

.90

10 0 10.9

8

10.8

.25 .18 8

1a

.88 5

7.71

Visuele drempel

86 1 1111.3.3 11.2

W

4

7 5 5.86 5.8

8

10.8

7.62

19

5.92

10.4

6 7 10.9.82 10.9 10 6 10.95.94 10.910 4 .9 6 10 3 10v11.9 b .0

7 11.0

.12 88.12

12

1

10.7

7.56 7.59 7.52 7.54

7.58 7.60

10

8.69

1 4 11.0 2 11.0 11.0.99 10 4 10.9

12T

16

5.71

5.73

5.71

1 11.1 9 11.0

3 10.9 11.0.022 11 0 11.3 3 11.4

7.62

3 7.4

7.61

9-9a

17

6

7.63

7 11.1

0 0 11.01111.1.10

7.57

9b

8

5.71

11.15 10.91 01 1111.2.2

5.69

5.71

5.71

6.05

8

W

12

5.70

11.5

.03 8.085

6

5.77

5.99

8.74

9 11.0

.866 5 4 4 4.39 11.8 11.511 .8114.8 11.5 1111 11.8 3 11.5 2 11.5 9 .49 1111.4 7.73

9 77.5.58

3 11.2

e

.52

7.54

8

1 11.6

6 11.4 9

1

.52 77.52

0

11.18 8 11.01111.1.175

11.5

7.5 7.52

11

74 1111.2.2

11.5 3 11.6 3 11.6

1

11.5

7.36

ct

9 2 11.611.5

6 11.6

7.53

nt rka

9.03 9 11.2 1 1111.3.31 1 11.1

0 11.2

11

7.39

r pijle etseld gem 7.31

7.55 7.53

10

4

11.4

9 211.6 11.711.70 2 11.7 8 6 .6 .6 .511511

7.53

6

ls choo

51

9 11.6 7 11.7 .69 11 2 .619 11.5 12.0 11.0 12 00 77.5.5

7.27

7.4

8.23

7

49

7.39

5

9 11.2 8 1111.3.34

5 11.711.60

5.93

9.12

6 1111.4.48

11.4

2

8.98

4

8.50

8.46 8

.48

8.52

8.54

8.47 8

8

.40

8.26

6.88

5.98

5.81

10

20

30

40

50

P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0662 DO blad -2-.dwg

ant

11.4

H

erk

ond

2 1111.6.58

.49.49 411 11

11.7

5 11.6

m

3 11.6

n reke

45

8.11

69

2

4 .43 7.4 7.547.40 83 7 .4 10.97 2 7.4 .41 1 7

88.1.1888.1

8.10

7.4

iad

3

7.28

5.83

derb

.61 7.675

rv poo

uct

BB

11.5

7.68 7.72

11.3

6

11.6

5.94

9.09

6

10.1

9.03

11.4

4 11.711.61

02 ro _

7.72

5 11.7

5

5

11.7

7.565 7.5

7.40

4

.38 4112 .7.7 1111 6 11.4

9 11.511.57

5.60

5.60

2 9.4

n ande Inritb rolstoel t.b.v.

7.60 7.80 7.76 7.78 7.85

11.7

11.5 7 11.711.62

7.90

.60 5.57 5

4

1

11.8

8.08 8.14

0 11.6 9 11.611.67

6 11.7.61 11

7.69

7.54

7.85 7.88

7.81

5.87

5 115.5 11.5 11.77 7 11.7

al porta e t g oo

7.67

8.69

5

11.8

2 11.6

-4

J

5.81 9

11.5

7.78

6+ 7.7 0+ 7.7 .65+ 7 3+ 7.7 5+ 7.6 .70+ 7

Herstraten aansluiting

6

.78 8 1111 .7 0 11.6 9 11.5

1 11.8

0 11.8

Visuele drempel 7.69

8.21

8.17

5.52

ze .v. de verlagen p . t T en Band teek NIE s r ove

7.84

7.97 7.97

1

.3 v8b

5.53

5.55

11.8

0 11.8

7.97

7.98 7.98 7.92

c

5.53

6 11.8

7.90

4a

8.13

1 11.6

8.00

7.89

15

6 11.8

0

11.7

9

11.6

7.90

83.03 88.0 .02

11-

7 11.8

8

5

8.83

0

11.7

8.17

9.3

8.11

8.23 8.26

17

29

5.51

11

8.25

8.20

8.67

.27 8.228

5.39 5.53

8.25

D

8.3 5

8.6

8.3 4

8.33

8.32

L0 1

7 8.2

8.2 8.2 1+8.21 6 8.38.31 8.3+8.31 0 1+

.38

B8R

.51 5.50 5

5.50

.89

8.34 8.27

40

3 8.2 1 8.2

8.34

2

t traa

4

31

8.25

8.17

71

5.46

0

8.4

8.30

8.4 1 8.4

6

.19 8.24 88.17

8.50

0+ 7.4 1+ 7.3 .41+ + 7 .49 7

.13

W8

B

8.19

8.39

8.23

.17 88.19 88.1.199

8

8.45

8.04

.26 v8b 88.1.176 .15 88.15

8.38

8.39 8.18

G

8.5 8.5 8+ 3+

8.97

8.22

8.13

8R.13

.08 8.08 8

1 8.2

8.26 8.26 8.11 vb

8.45

8.37 7 8.4 8.48

19e

2+

D 02

2 8.285.28.25 2 88.2.1.199 8.20 8.37 8.188

8.28 8.54

8.12

8.19

8.20 8.33

8.17

B03

.12 .089 8W

8.23

8.21

8.25

8.35

8.21

W.2 B8R

8.28

8.15

8.14

8.233

9.66

6 89.2.35 8.2 3

8.14

B02

8.22.25 8

8.18 8.25 .25 8

8.52 8.53

8a

8.7

8.52

8.43

cai

8.61

8.82 8.62

8.56

8.658.64

8.63

8.66

8.58

8.62

22

om .26 fbo 0 loo .2∅60.3 8.27 8 8 3 8.4 8.25 .22 8.2.234 8.21 8 8 8.280.19

8

8.12

8.15

8.95

8.10 8.11

8.32+

33

.24

W8

10

8.72

8.49

7.97

8.148.12

8.90

8.67

8.94 8.91

8.64

8.65

8.55+ 8.60+ 8.65+ 8.59

.62 W8

19a

19d

8.94

ro _B B

8.40

8.27

.2 8.28 8

8.15

8.29 8.22

8.20 8.286.26

B02

8.95

12

8.72

W8

8.25

8.22

8.71

8.64 8.66 8.68

8.93

5

8.28 8.26

8.24 8.19

8.17

8.27

8.17

8.195 8.2 8.26

8.32

8.20 8.35

H

7

8.67

8.72 8.72

8.65

8.52

3 88.6.65

8.76 8.7

23

4

8.30

8.18

67 88.2.2 8.27 3 88.2.2.233 8.20 8.189

8.26

6.20 6.20

2-4

8.24

om 7 fbo 0 loo ∅0.38.27 8.2 6 8.4

6.20

∅500

8.32

8.298.33 8.258.20

.28 8.29 8 .19 8

8.39

B02

8.53

14

8.74

42

8.2

8.38

8.39

8.30

om fbo 0 loo ∅0.38.28

8.4

8.32

8.32 8.30 .24 8.30 8 8.25

88.1.154

.21 8.282

B02

8.30

.27

8.85

8.53

8.63 8.62 88.6 .612

3 8.758.7 8.74 .72 8 8.71 0 8.7

1-

5 05 5.25.3 .2 8.288.2 888.28.267 8.29

.24 88.26

.26

8.25 8

1

.24 m W8fboo 0 7 .29 loo6 ∅0.38.2 8 5 .28.2 8.52 88.267 6 8.2 .2 5 8 5 5 6 8.28 8.288.2 8.28.2 8.2

.37 8.38 7.50 8.3.388.36 88 0 8.4

8.38

8.3871.3.389 8.37 .5 8 81.5.388.3 89 8.37 8

8.33 8.27

1

8.4

8.34 8.25

8.29

8.285.24

8.37 8.31

8.52

8.66

8.75

L0

B02

88.2.254

W

8.25+ 8.20+ 8.29+ 8.20+ .26 8.2.2586 88.224 8.25+.17 .2 888.2.1807.17 W8 8.19+8.23 8.13 8.23+

8.48

8.33 8.34 8.25

88.2.124

8.18 8.17

8.37 9 8.4 8.36

8.36 8.43

288.28.2.22246 .26 8.2838.3.25 28.2 .2 8 8.25 8.258

0 8.4 8.32

8.15+ 8.36 8.20+

8.53

8.67

.75 8.758 8.74

8.70

9+ 7.4 6+ 7.3 1+ 7.3 0+ 7.4

11 .28.2

8.15 8.16 8.19

W

.22 W8

W8

8.1.111 8

m boo 0 8 8.28 loof ∅0.3 8.2 8.39

8.284.278 om .2 .2 .25 fbo 0 88.28 8 loo ∅0.3 8.25 8 .38 8.278 8.37 8 8 .286.2 .2 8 8 .26 8.25 8 8.22

W

.17

W8

8.23 1 .2 88.24 88.2.2665 5 5 8.28.28.2

8.32

∅500

8.86

B05

8.72+ 8.67+

88.7.7010 .79 88.68.69 8.70

m

8.22 8.22

8.37 8.37 8.38 8.38

8.22.24 84 8.2W

8.27

8.12

8.15

B03

8.16

8.13

8.20 8.24

8.33

8.27 8.31

8.51 .61

W8

8.67

19c

19g

8.76 8.77

8.76

8.768.75

40

72a

8.189.19

8.30

70

72

8.28

.23 W8

8.20

8.17

88.2.16 5+8

8.19 8.50 8.50

8.280.18+

8.18

8.30

W

W

8.26 8.31

8.50

8.99

19f

8.78+W

8.84

8.70 8.75

0+

.23 8.24 8

8.14

8.25 8.27

8.287 4 .2 9 888.2.2 8.29

8.22

8.21 .22

W8

B05

8.64

.59

8.60

8.81

8.80 .81 0 8 8.78 8.798.8 88.7.798

.80 88.79

8.62

8.65

8.64

8.80

0+ 7.8 5+ 7.7 3+ 7.8 5+ 7.7 .80+ 7 0+ 7.9

68

68a

8.22

8.37

66

88.1.192

4 8.23 38.2 8.2

8.40

8.38

8.19

8.48

B04

8.785.75 8.732 8.78.70 8.83 .81 8

8.72 8.82

8.69 8.78

7.9

58

8.2.231 8 8.13

8.4

.91

8.18

5

8.29 3 8.3

8.62+

8.74

8.75

9

8.18

8.27 9

8.22 8.25 W 8.30

8.21 8.25

3

8.24 8.26 7 8.2.276 88.2 8.16

8.26

8.21

8.36

8.52

88.6.643

8.67 2

8.628.6

8.57 8

8.46+

B05

1a

54

8.47 8.54

8.50

8.32

.49 687 8.48.4 4 8.46 2 7 8.5 38.4 8.4 81.4 8 .4 86 8.4 8.4 8.37 8.37 8.37 .41 10 8.72 .44 8.34 8.30 8.398 888.3.4 .48 8.38 8 3 .3 8 8.52 9 8.4 .36 5 5 8.388 8.38.384.33 8.34 8.3 .2 0 8 8 8.37 0 .387.3 8.21 8.4 v8b 8.28 8.33 .3 8.377 8.33 v8b 8.29 8.17 11 8.28.2 6 8.3.398 8.37 .2 8 v8b 8.20

8.57

8.62

8.5

8.5.503 W 8

6 88.4 .46

8.58

8.61 8.602 8.63 8.6

1

8.16 8.18 8.21

2 8.24

8.37 2 8.4

8.28.3978+.3 8.22+

8.33 8.36

8.20

6.20

6.20

8.59

8.58

8.77 8 8.7 8.64 8.79 .78 8.77 8.73 8 8.79 28.83 2 .8 3 8.75 8.8 8.8 8.82 8.79 8.77 1 2 .7 8.8 2 8.782 8.8 3 8.83 8.8 8.78 8.84 8.83 8.85 8.79 8 8.75 8.97 8.84 08.789.7 8.76 8.86 .8 8 8.75 8.87 7 8.85 8.79 99 .78 8.81 8.8 7 88 88.7.78.7 8.8 8 8.85 8.8 8.88 9 8.80 9 5 8.8 8.87 7 8.7 8.8 8.8 8.82 8.86 8.87 8.86 8.82 .8 8 3 8.78

8.78

1G/1

8.05 8.05 8.14

8.31

8.59

8.37 8.42

8.43

8.54

8.45

8.6

8.60

8.60

8.59

3

8.46

8.40

8.53

t traa

8.06

64

50

52

8.30 .06 88.07 8.19

W

8.35+ 8.27

8.27

W

0 8.4 4 8.4

8.33

8.37

ss Krui

8.14

9.03

8e 48-4

2

8.29

W8

8

8.4

∅500 8.4

8.40+ .57 5+ 88.4 .53 88

8.48

8

8.4

8.59

8.42 5 8.4

2

8.4

8.11

8.07

8.27

8.287.26 8.28

B03 .31

.38

W8

8.46

8.2 8

8.09

46 44-

B03

8.64

1b

t traa

0 8.4

aans Lijnb

Herstraten aansluiting

5 .38 .34 8.3

B8R 8 8.53

3 8.4 8.43 4 8.4

.89 v8b .76 7.78 7 8 8 8.7 8.79 8.7

8.77 8.77

8 79 8.77 8.788.7.7 8.79 .91 v8b 8.76 8.75 6 .7 8

+ 9.35 7+ 9.3

8.46 9 8.4

8.36

38

88.7.7.7677 6 7.78 8 8.78.78

8.74

7.76 8.89

8.77

8.69 8.70

7.

8.35

2

5 10.1 8.37

8.51

8.52

8.6

36

8.76

8.76

8.81+ 8.78+ 8.7.73 3+ 8.74 8.74 8.75 8.75 6 85.78.75.755 8 8.88.8 288.74 8.73 8.74 2 8.7 8.72 8.7 8.73 8.7.711 .81 .28.803 8.68 8.848.69 8.6988.6988 8 8.69 8.68.6 5+ .6 8 + 7 .5 8 2+ 1 88.5.6 0 8.5 9 8.4 .681R.61 8.58 8 0 B W 8.6 8.62 8.60 W 8.58W.637+ 2

8.64

8.68

7 8.37 8.3

9

1

10.1

8.4

1

32

8.7

8.67 8.67

8.75

8.74

.75 8.75 8

8.70

9 8.67 8.6 8.68 8.69

0+ 7.7 .65+ 7 3+ 7.7 5+ 7.6 .70+ + 7 81

1

8.4

+ 8.40 5 .3 8 + B03 .52+ 8 8.47+

W8 85.83

8.74

8.70

8.67

78.57 77 8.58.5 88.5.599 8.6.50 8.68.611 8.6821

B03

8.54

.80

8.6

8.67

B04

8.50 8.55

.70

8.71

8.77

18

8.66 .64434 .66 .6 888.6 58 8.68.6

28a

8.61

8.61

7.54 8.55

8.708.6+6 W8.68.69 98.67 8 .71 88 .668.7+0 8B 04

8.75

8.88

7.5

3

8.77

8.68

8.73 8.69

9 8.78 8.7

8.64

8.88

8.84

5

8.65

8.72

8.82

8.79

8.9

8.83

8.64

16

28 22a8

8.62 8.67 8.68

5+ 8.2 .20+ 8 8+ 8.2 0+ 8.2 .25+ 8

8.6.633 8.78 888.6.645 8.69

2

8.4

8.70

8.71

8.7 1

1

15G/

8.93

8.67

8.70

8.69

8.70

8.65

2 B2

22

8.66

_B

8.85

o 2r

1

8.65

D0

5

13

3-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Zutphen&id=81be92f5-97bb-4043-bc68-dba616db9c7e