Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -2-
Tekst van het document
Verklaring
64
66
68
68a
8.24 8.19
8.50 8.50
8.34
8.14
90 100
8.13 8.00
7.97
102
104
8.13+ 8.1 8.11
8.11
9
7.97
8.387
5 8.1
8.37 8.38
88
8.13
8.286.267
8.25
8.28
8.30
8.33
8.34
8.3.379 8
8.27
8.0
8.0
8.06
8.29
6.15
6.62
8.26 8.12
8.03
7.93
6.60
8.33
8.30
8.14
F
6.55
8.1 1
8.53
.98
7 W .97
W7
8.0 8
8.22
6.20
1 8.4.42 8
1
6.20
B06
8.38
8.25
8.35
8.23
∅500
8.3.399 8
B06
B06
8.30
B06
8.31
1 8.1
7.99
8.12
B06
8.32 8.38
8.19
8.09
7.83
7.99
8.02
8.12
.30 v8b 8.09
B01
8
8.25
8.26
B06
B06 8.13
8.22
8.00
8.05
78.99 .98 7.9.9788.9 W7 7.93 7 7.94 2 0 .01 7.92 cai 7.9 7.996 8.00 8.0 8 7.8 7.88 7.75 7.78
4 8.284.28.22
8.31
8.22 8.22
B01
8.10
8.08 8.05 8.04
8.00
8.02
8.14 88.1.10 8.06
8.09
8.06
8.07
8.07
8.06
8 6 8.0 8.0877.0 8.08 8.0
8.17
8.00
8.10 W
5.1747 8.0.1888.0 2 88.10.0
8 .087 88.0.07 8
8.01 1 .9 .098 88.0.02 78 69 887.0.0.845 8.0 .70 7.69 7
8.01
B01
8.06 4
.0 8.0B84R W
8.10 9 .08 87.0 8.091 88.108.1.178.21 8 8.16 8.1
8.00 88.0.022 8.0.00 88.0 78.8.102 7.83
.07
8.05 8
7 .09 8.0 9 838.008 8 .07 8.0 88.0 8.1.184.1 8
8
3 88.1.148.12 8.15
8.03 88.0.091
8.10
8.1
BR 8.03
8.2 3
8.05
2
0
8.4
8.11
8.15
8.12
1 8.2
8.23
3
Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger)
8.11
49
Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger)
Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger)
51
77
79
81
83
85
Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband
Inritten van betonstraatstenen
Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood
Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)
Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs
Strook van betonprint minimaal 500mm breed
Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel
Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm
Geleideband 50/200x250mm
RWS-band 110/220x250mm
Trottoirband 130/150x250mm
Bushalteband
Opsluitband 100x200mm
Opsluitband 200x250mm
Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs
Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat
Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat
Kantlaag van goottegel 150x300x60mm
Houten hekwerk 1,00 m
Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)
87
8.06
89
91
12T
97
.70 7.70
1
7.4
113
7.66
7.90
6.39
8.23+
7.01
6.20+
6.51
1 7.2
8.03
6.19
12 6.48
14
328G/1 /38G/ G 8 4 3 / /358G G/368G 8G/378 3 8 / G 8 /39 G/1308G 28G/3181 38G/31
8.14
6
6.4
6.38 6.50
6.61
16
18
20
6.20+
22
5.90+
24 6.20+
Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie
26
28
pvc ∅125
Opp. boveninsteek: 6.715m² Opp. onderinsteek: 5.836m² Diepte: 0.30m¹ Inhoud: ±1.882m³ GHG: ±5.85m+NAP
Rijbaan van grasbetontegels
88.1.1888.1
cai
8.47
Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint
6
.19 8.24 88.17
73
75
4
8.4
8.62
8.06
B03
.12 .08 9 8W
8.44
8.15
8
8.06
8.17
8.1
W8
.09
.1 B8R
.08 8.08 8
69
71
8.13
Deklaag vervangen kleur rood
8.18
67 88.2.2 8.27 3 88.2.2.233 8.20 8.189
8.17
.05 8.086
Fietspad van asfaltverharding kleur rood
8.13
8.10
W8
∅500
8.12
2 1 88.1.113 8.12 88.1.14
90 7 88.08.1.2 8.0.2979 88.0
88.1.029
W
8.08 8.143
.13
8.33
.28 8.28 8
8.26
om 7 fbo 0 loo ∅0.38.27 8.2 6 8.4 8.19 8.20
8.27
8.19
8.39
.10
om .26 fbo 0 loo .2∅60.3 8.27 8 8 3 8.4 8.25 1 8.22 8.2.234 .2 8 8 8.280.19
W8
88.1.167
8.38
8.24
2 8.285.28.25 2 88.2.1.199 8.20 8.37 8.188
8.28 8.54
8.08 8.16
8.14
8.12 .11
8 W
8.05 .14 4 8
8.01
.11
om fbo 0 loo ∅0.38.28
Deklaag vervangen
107
109
111
8.05
8.16
.09 8.07 8 8.12
4 .181.1.15 12 8.14 8 .183.1.111 8.13 8.1.13 8.14 8 88 8
93
99
101
103
105
.12
8 W
W
8.12
8
8.4
8.47
.09
W8
8.100 8.0
8.00
B01
8.13
1 .23 5 om .2 fbo 8.2808 8.2 .24 loo ∅80.2.32 8 .18 8.34 888.1.1968 5 5 8.18.1 .1 8.2.1.1858 8.14 8 8 8 66 8.18.1 8 .088.0 W8 W 8.06 8.13
8.01 8W.02
W
B01
6.20
6.20
.23 8.2834 8.2 8.21 88.1.1996 4 8.18.1
46 om fbo 0 5 8.288.2.24 loo ∅0.3 8.2 8.2.1279 8.39 88.1 .148.18.13 4 8.14 8
om 1 8.21 fbo 80.2180.2 loo 8∅.1098.3.2 8.39 .19 1 88.1.186 885.184.12 8.12 8.1 .1 8 8.09
8.06+ 8.09 8.09+ .43
3 8.03 8.0
8.38
8.36
8 W
88.1.132
8.30
5 1 0 9.289.38.3 8.38.2 8 8.38
88 8.11 8.1
8.14 8.120 8.1808.1.182.10
8.29
1
8.28
95
8.47 7
.15
8.18
8.185.1546 .1 8.1688.1
8.13
8.09 8.187.15 8.11
.49
8 8.4
8.4
8.84
8.08
8.35
.36
12 .09 88.18.1.14 8.0.084 8 8 8.15
8.01+ 8.05+
.05 W8 8.01 3 3 9 .038.0 8.0777.9.9.955 .07 8 8.07 8 8 77.8.96 7.86 7.82
.04 8.00
W
8.16
W
B01
8.06
8.19 8
8.14
W
8.05
W8
8.21
.05
W8
7 8.057.97
75 7.97.9 4 7.972.9
7.75 1 6.4
8.23
8.09
8.23
6.20
2 .18.12 88.14
8.38
8.38
8 6.20
8.36
8.14+ 8.19+
8.08
8.08.030 +
8.00
∅500
.24 786 8.284.287.288.268.2 8.2
8.25
8.24
8.37 8.27
8.23
8.31 8.328.30
8.27
3 0 om fbo .201 8.2 8.2 loo ∅ 08.3 8.21 8.34 8.13 8.52 7.180 8.13 8.088.0 1 8.180.1 8.06 8.04
8.37
4 58.27 8.285.28.2.2 8 .266 88.28
m boo 0 lo8o.21f6∅0.3 .3 888.2.288 8 8.32 8.2
8.24
8.32+ 4+ 88.218.2 0.281.21.20 8 8.2 88.2.29 2+88.1.1.1421.09 2
∅500
8.37
8.30
8.29
12 88.2 8.2.28.23 1
7 9 89.289.2 88.2.289.2
8.23
8.25
8.17
8.19+ 8.14+ 8.24+
8.32 8.27 8.268.27
8.27
8.12
8.26
7.98
8.17
8.15
8.17
8.20
.20 8.378 8.3
8.18
W
8.20
8.09 .148.13 8 8.18
8.26
8.3.367 8
8.208.248
8.11
B01
8.22
8.12
WW
8.08 8.137 8.1
8.09
8.12
8.05
8.188.22 8.23
8.17
.15
W8
W
8.4
8.39
8.30
8.40
8.19
B01
8.22
88.2.235
.24 m W8fboo 0 7 .29 loo6 ∅0.38.2 8 5 .28.2 8.52 88.267 8.2 8.26 5 8 5 .28 8.28.2 8.2 8.285.26 8
8.36
8.25
8.25
8.30
8.186.280.22 8.23
8.15
8.2
8.3.387 8
8.07
8.30
B06
8.17
8.11
8.36
8.0
8.15
31 7.988.08.0 8.06
.43
6 63 8.48.4 8.4
8.50
om .56 fbo 08 loo ∅ 0.6 8.70
8.55
8.26
8
6 8.4
3 8.4 8.45
8.56
8.53
B06
8.3.491 8
0 8.4 8.41
8.11
.55 66.50
8.13
8.19 8.208.20
8.14
8.34
8.13
7.17 6.45
8 W
.4 ∅5808.410
8.53
8 8.4
8.66
8.47
8.21
7.78
6.55
8.67
8.22
7.90
om fbo 0 loo ∅ 0.6
8.53
8.47
8.20
8.17+ 9 9
om fbo 0 loo ∅ 0.6
9 8.4
8.402 8.4
6.20
6.20
7.86
7.96.08.0 10 8 8.05
W77.98 71.95
8.08
.05
8.181.1.147 8 .34 1 v8b 8.24.24 8.28
8.34
8.13 8.17 2 8.2
0 8.4 8.39
0 8.4 2 8.4
8.3.491 8
8.3.480 8
∅300
7.96
8.08 W
8.13
8.14
88.1.260
.14 88.19
5 8.4
8.42
8.43
1 8.4
0 8.4
8.37 8.36
8.05
8.07
.09
W8
W
B
8.16
8
8.3 8.22+ 8.15+ 8.35
8.086.07 8.08 R
7.96
8.00
8.04
7.94 .94 8.0 6 8.19 8.0
7.96
.967.96 W7 8.003 8.0
5+ 8.0 8.24 8.00+ 9+ 8.3.490 8.0 8 8.00+.38 87 8.0588.3.3+3
8.03
7.97
cai
7.95
7.88
7.89
8.03
8.04
8.03
8.05
8.05
8.00
8.05 8.05
8.02
8.02
8.09
8.07
87.0.917
Weg naar Voorst
7 8.386.3798.3 9 8 .3 8.3 8.51 v8b.4 88.40 00 8.48.4 8.38
7.68
6.54
10 88.0.07.9
8.06
88.1.199
88.3.367
8.15
8.0
8 W
8.25+ 6.20 6.20 .3.387
8.14
8.11+1
2 98.0 8.0 .0v9b
8.11
8.22+ 88.2.25 8.17+8.31
.389.39 8 888.38.3.398 .378 88.3 88.38.36.377
8.28
8.11
8.02
1
8.21
88.2.214
8.23
∅300
.28 Eik.8 8 ∅0
7.67 7.63
6.47
88.2.21 3
8.24
7
.04
.02 v8b 8.01 8.022 .0 v8b
7.99
7.98
7.947.9+8 .
8.02
8.04
8.22
.0 B8R 8.036
8.01
8.20
8.32
8.25
7.89
7.98
8.01
3
7.92
8.02
7.98
7.97.985 +
7.91
7.90
7.88
8.04 8.00
8.09
8.180.06
8.00 7.99 7.98
8.01
7.99
8.048
bielz
116
118
8.31
8.31
∅300 6.20
8.07+ 6 E8ik.8.2 8.12+ ∅0
8.22
8.09 8.0
8.10
8.30
8.30
8.15+
6.20
∅300 6.20
8.285.25
8.284.25
8.22 8.23 ik E .8 0 8.17 ∅ 8.29
8.284.25
8.284.26 Eik.8 ∅0
6.20
8.33
2 88.2.23
8.02
8.01 1
128a
7.93
8.03
126
8.31
7.98
8.082.08 8.14 8.20 .2 8 88.2.244
8.128.17 8.20 8.31 .24 8.233 .2 v8b 8.284 5 8.2
WW
8.04
8.10 8.21
8.04
8 8.18 8.19
8.11 8.16 7 8.1
8.14
1
8.12
8.09+ .12 9.17
8.09 7 8.087.0
8.00
8.10+ 8.05+ 7 8.3 8.3.377 8.37 + 8 6 .14 8.36 8b.5088 .3 8.35 8.35 08.46 v 8.38.35 5 8 .2 6 8.34 8.3.3856.3 5 8.48 4 8 8b.4 .2 .30 9 6 8 5 .3 v 8 .38 8.3 6 5 8.05+ 8 8.38.3 0+ 8.24 8.1 5 .2
8.09 8.15 0 8.2 .23 3 8 8.28.24 6
8.07
8.057.9+9 .05 W8 8.01+
8.00 68.05 8.084.0W
8.12
1 .974.9
8.00
7.99
8.03
7.94
W7
8.00
112
114
77 77.9 .9.99 8.00 7
en
hou .00 .081 .998 0 v7b 8.0
8.012 8.0
8.31
7.92
8.128.1
∅300 6.20
8.32
8.32
8.34
8.26
88.2.246
8.00
7.94
8.13
8.13
8.23
88.2.213
8.12+ 8.07+
.22 88.25
7.96
8.02
7.97
8.13
8.14
8.26
8.34
8.01
7
8.17
8.00+
7.97
7.92
8.1
8.17
.26 88.28
.27 88.30
300
8.05
7.96
124
8.08
8.04
8.03
8.25
8.07 8.07
.08 .08 8.08+ 8
4 8.01 8.0
7.97
8.02
8.08 7.98 7.99
8.12
ten
8.39
8.03
8.05
130
132
8.56
8.62
8.55
144
146
6.15
148
8.11
134
136
136a
138
140
7 8.088.08.09 8.11 6 .0 7 8.08.0 8 5
126a
128
6.15
142
146a
8.00 7.99
8.24 0 8.0 8.19 8.04
4 8.0 8.03
8.03
8.0 1
8.14
120a
122 124a
120
DP1
1 8.12 8.1
108 8.06
8.186.18.154
8.20
8.13
8.28
Voorste Overmarsweg
8.11
8.04
.03 8.05 88.02
110
88.0.088
1 8.0
8.07
8.13
8.12
8.11
8.08
8.08
8.09
8.09
6a
8.03
8.05
8.1 2
8.12
.1 B8R
W
8.07
8.10
8.30
106-10
8.125 8.0 8.09
3
8.18
6 .1881.1 8.1888.2 8.23 7 8.2
8.26
8.187.203 8.2 8.22
.12
8.1 8W W
8.15 .16 8.17 8
8.14
8.14 oWm fbo 0 loo2∅8.109.3 7 8.28.25 88.4 .46 0 .3 8
8.08
8.07
8.07
8.28
8.07
8.10
6
94
96
8.12 8.05 8.06
8.11
8.14
8.15
8.16
B01
8.19
8.1
8.32
8.13
88
8.13+ 88.28.2.2002 8.22+ 8.24+ 8.22
8.15 8.18 W
8.181.11
8.14
8.13
8.16 .18 W8
8.138.13
8.15
.264 88.2
B02
om 8 fbo 0 8 8.2 loo ∅0.3 8.2 8.39 .26 5 8 8.2
W8 W
Rijbaan van asfaltverharding
8.22
3
8.18+ 8.184
.18
8.48
8.16 88.1.121 ca8i.19 8.15
8.15
8.19
8.38 8.38
8.14 .17 B8R
.281.21
W8
8
8.18 8.1
W
8.189.19
8.4
84
86
80
82
82a
8.36 8.36
8.21
om 5.258.356.205 8.288.2 fbo 0 888.2.27 loo ∅.206.3 86 1 8.24 8.2 7 8.4 8.29 8.2 .302 8.30 8 90 180.3 8.2 8.3 8.38.3
8.15 8.16 8.19
88.2.254
W 4
8.21 8.16
8.10
8.18
8.1.111 8
W
8.22
8.2
76
78
8.22 4 .284.2
8.27 8.22 8.22
8.37 8.37 8.38 8.38
8.28 8.30
70
72
72a
om fbo 0 loo ∅0.3
8.23
30
46G/13 /5156G/51 G 6 1 5 / 176G /5186G/5 G/5196G 0 6 2 5 / G 1 6 /52
32 34
/5262G
/5263G 5G/5264G 56G/526
36 40
IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
∅315
6.65
38
6.40
∅500
6.40
42
5.90+
44
48
6.20+
DP1
52
56
Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering
5.35
54
58
Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125
Uitstroomvoorziening IT riool
46
50
HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
60 62
Bloemrijk grasland
Wadi in te zaaien
Prairie beplanting
Haag
Boom te planten
Boom bestaand
Boom te rooien
Meerstammige boom te planten
A
Wegvaknummer
Dwarshelling verharding
±6.95+
Nieuwe hoogte
64
Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie Uitstroom in sloot
66
88
74
72
70
68
76
/2
78
92
90
33G
/3 33G
Nieuwe hoogte wadi
5.90+
96
80
94
9 3-13
11 6
9
12
1a
4
2
4a
7
dijk gen Vlie
1 Herstraten 1G/ aansluiting
2-4
6 8.62
8.63
8.63
8.62
8.65
8.64
+ +
8.71
8.72
1 8.7 .629 88.7
8.82 8.75 8.797 8.7
8.78 8.71
8.74
7
11.8
8.19
8.18
8.14
2 11.8
8.11
.12 v8b 8.09 8.13 8.08
8.09 8.03 8.10
8.18 8.18
2 s
7.50
8.42
8.17
7.29 7 112.5 .5 7.571
7.30
9 7.4 7.50
7.39
7.39 7.41 .43 1 3 7 7.4 77.4.527.44 7.45
22
8
7.4
ond
7.29
iadu
orv
spo
4 11.50 1212.0.0
7.34
S
7.56
.74
.7 7.767 .842 1 77.87.87 .8 7.90
10.5
4 10.8
6
7.86
.7 96 1010.7
9
10.7
9.90
8 .82.73 10.7 1010
5 10.7
6.02
8 10.5
8.05
9
6.05 8.00
7.71
.90 10 11.14 11.13 7 0 10.710.6
7.84
.05 5
7.98
8.15
9
10.2
0
6.30
4
10.1
Versie Datum 0
10.1
6
8.56
8
10.1
7b
23
9.89
.7329 99.8.8 9.71
7a
8.523 8.5
8.71
8.67
25
.91 8.86 9 910.8.085 5 10.0
-7
5a
20
9.69 9.81
8.76
8.56
9.70
5
12 12a
32
22
24 33
14
6 88.9.95
8.85
.83 v8b 8.92 8.94 8.88 983.935 88.8.9.9 6 8.9
8.90
-+R1KHE+-
-+R0KHE+-
RST RST
-+L1RST+-
-+L0RST+-
8.95
9.00
.220 6.661
.67 7.164 .66 7.162
7.17 7.17 7.22 7.27
9.80 9.77
1 99.8.79
9.43
9.75
9.8 9.76 9.74
9.71
9.28
.769.6 9.496
5
7.4
9.8.888 9 9 9.87
8.990 9.0
9.39 9.38 9.41 cai
9.15 9.16
9.33
.00 9.0899.00
9.78
9.00
9.78 7 9.4
5
9.34 9.4
9.31
7.61
7.58
7.92
9.23
9.85
7.87
7.92
7.87
8.00 8.00
8.14
8.15
8.12
8.12
4
8.31
8.28
8.287.2
8 7.63 7.4 7.77
7.90
7.86
6.85
5.85 5.86
8.01 8.02
5.91
ZUT001-0001
Formaat
Tekeningnummer
A0
2020-0662
Schaal
Behorende bij doc. nr.
1: 500
8.27
.37 8.35
8.19
6.88 5.94
8.37
m
9
.42 8.3
9.73
9.84
Projectnummer
Definitief ontwerp
6.79
8.21
8.21
8.39 8
2
.7 89 9.49
Fase
7.72 7.88
7.98
8.11
8.32
9.76
9.74
7.60
7.72
8.19
8.4
9.68 6 9.6.66 9.89 0 9 9.4 .8 06 9 .6.6 9.68 9 .758
7.77
7.19
7.48 7.54
8.00
9
9.74
9.16 9.37
.91 9.91 9
9.74 9.839.6
9.37 9.38
7.74
8.06
9.38
4 9.395.3
9.11
9.37
7.37
7.76
9.69
9.23 9.35
7.39
7.95
9.92
9.72 0 99.3.40
7.42
7.63
088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl
6 7.4
7.51 7.63
7.64
9.64 6 9.6 5 .7 .661 529.6 .6 9.4996.7 9.79
9.26
7.64
9.92 2 9.9
9.77
9.73
9.59
2
7.39
7.54
7.22 7.28
Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch
Gemeente Zutphen
7.40 1 7.4
7.17 7.23
7.25 7.35
's-Hertogenbosch
7.10
Opdrachtgever
9.77
9.67
9.42
6.08
7.24
7.18
Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond
6.84
7.14
8.08
9.39
9.27
6.21
.237 6.61
Herten
Definitief ontwerp blad -25.96
6.62
9.78
4 99.6.62 .66 9.891 1 9.5
2 9.4
Par.
Onderdeel
7.15
9.70
Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie
Herinrichting De Hoven
7.13
9.76
Omschrijving
5.92
6.1.18 6
77.1.144
9.73
.69 9.591
9.31
9.37 9.38
9.71 9.790.73
.62 99.62
8
8.94 8.8
.64 7.161
o_ 2r 0 D
8.97
8.84 8.89
8.77
8.85
4+ 99.79..8097.74.8495.71
3 9b.42 9v.4 9.31
9.11
8.99
16
-+C0RJO+-
KHE KHE
.91 5.87 5
76.1.657 7.14
9.35
9.20
9.07
7.141
22 BB
9.85
9.31
3
8.60 8.62
9.89 9.88
9.65
9.43
9.12
8.92
.81 88.9.91382 .91 0 .82 v8b 8.9 8
8
31
20
8.6
7.14
9.85
v9b
+ 9.10 + 9.10
32a
10
R
9.597.60 9.54
B07
1d
9.62
9.41
8.86
6 77.1.14
0 7.03
5.83
9.68
9.33
0 78.8
S
-+C1RJO+-
5.79 5.83
6.62 6.64 .62 7.160 7.12
9.80
.90 v9b
2 10.09.90
9
9.13
+
8
4
8.84 1 8.7.789.8 .7658 8.6 .67 8.79 8 3 8.7
9.87
76 9.592.5949.5.598.5 9.53
9.06
8.868.7
7.024
7.00
9.62
.40
88.9.999
6.80
9.63
9.95
9.52
8.79
8.75
6
1c
.5456 8.5 88.5.5 8.58 8.55
9.59 9.66.514 .54.64 99.6 99.6 9
8.8
23
30
29
4
8.82
8.80
8.72 .71 8 8.71 .6 88.708W .68 7 8.65 8.82 8.63 .831 8.858.8 8.68 8.79 .8 14 v88b.8 8.811 8.81 .8 9 8 .7 8 8.71 8.62
8.54
.043 1010.0
.41 17 9.35 9.6.6 38 99.619.30.3 99.2.298 9.34 9.4 9.23
8.98
.83+
28
8.96
2 Herstraten aansluiting
9.60
.7.506 9.53 9.7.192129 9.39 99.1
8.85
8.89
1
27
c
2 2a-
6.85
6.84
8.11
9.8210.26 4 10.1
9.56
9.57 9.41
8.64
14
9.82
9.96
8.73 4 8.7
6.80
7.03
8
8.44
RJO RJO
6.63
6.96 10.0
8.60 8.60
6.66
6.66
6.79
9.90
9.99 9.86
0
10.0
8.37
.60 88.59
21a
5 10.0
8.51 .477
9.66
62 .2.2 1010
8
10.2 .29 108.4 10.4
8.3.3.37212 3 8.2 8 8.34823.3 8.3 W
26
7c
8.40
6.66
5 9 10.1 1010.4.39
10.1
8.15 8.19
8.20
21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020
8.04
9
7 10.2 9 10.3
8.29
5 .181.1 8.181 8.178.1.178 8.15 8
1 0
6.38
.453 1010.4
8
st
21
9.78
0 10.4
10.5
1 8.083.1
14
7 10.4
5 8.55 .6 10.41010
10.3
or
.07
.61 0 .846 10 10.6 106.6 10.8
Vo
W8W8.0 .06 B8R 28 88.0 .03
8.29
.489 10104.4 10.3
k dij
7.9.988 77.98 7.97
2
0 .3 .362.3 6 .34 .365 6.366.364 6
ns
.99 77.9
8.05
no
8.15
5 3 7.9.94 7.94 7.9 7 8.032 8.0
Ka
8.15
ar na
2
10.3
1
.63 1010.6
7.89
8 .4 W W8
1b
6.07
6.08
6.09
6.08
9
.95.93 1010
g We
21b
5.96
10.8
7.73
9a
20
1
10.3
910.8.897 10.7 10
7.71
1 8.0
18
1 111.5.26 11.511
8
18
.86
5.82
4 10.8 0 10.9.83 4 1010.8
7.82
7 7W.767
K
19
3 10.9.95 10
8.07
21
8 10.8 0 10.9
.88 9101 11.0 10.8
3
7.68
17
8
.90
10 0 10.9
8
10.8
.25 .18 8
1a
.88 5
7.71
Visuele drempel
86 1 1111.3.3 11.2
W
4
7 5 5.86 5.8
8
10.8
7.62
19
5.92
10.4
6 7 10.9.82 10.9 10 6 10.95.94 10.910 4 .9 6 10 3 10v11.9 b .0
7 11.0
.12 88.12
12
1
10.7
7.56 7.59 7.52 7.54
7.58 7.60
10
8.69
1 4 11.0 2 11.0 11.0.99 10 4 10.9
12T
16
5.71
5.73
5.71
1 11.1 9 11.0
3 10.9 11.0.022 11 0 11.3 3 11.4
7.62
3 7.4
7.61
9-9a
17
6
7.63
7 11.1
0 0 11.01111.1.10
7.57
9b
8
5.71
11.15 10.91 01 1111.2.2
5.69
5.71
5.71
6.05
8
W
12
5.70
11.5
.03 8.085
6
5.77
5.99
8.74
9 11.0
.866 5 4 4 4.39 11.8 11.511 .8114.8 11.5 1111 11.8 3 11.5 2 11.5 9 .49 1111.4 7.73
9 77.5.58
3 11.2
e
.52
7.54
8
1 11.6
6 11.4 9
1
.52 77.52
0
11.18 8 11.01111.1.175
11.5
7.5 7.52
11
74 1111.2.2
11.5 3 11.6 3 11.6
1
11.5
7.36
ct
9 2 11.611.5
6 11.6
7.53
nt rka
9.03 9 11.2 1 1111.3.31 1 11.1
0 11.2
11
7.39
r pijle etseld gem 7.31
7.55 7.53
10
4
11.4
9 211.6 11.711.70 2 11.7 8 6 .6 .6 .511511
7.53
6
ls choo
51
9 11.6 7 11.7 .69 11 2 .619 11.5 12.0 11.0 12 00 77.5.5
7.27
7.4
8.23
7
49
7.39
5
9 11.2 8 1111.3.34
5 11.711.60
5.93
9.12
6 1111.4.48
11.4
2
8.98
4
8.50
8.46 8
.48
8.52
8.54
8.47 8
8
.40
8.26
6.88
5.98
5.81
10
20
30
40
50
P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0662 DO blad -2-.dwg
ant
11.4
H
erk
ond
2 1111.6.58
.49.49 411 11
11.7
5 11.6
m
3 11.6
n reke
45
8.11
69
2
4 .43 7.4 7.547.40 83 7 .4 10.97 2 7.4 .41 1 7
88.1.1888.1
8.10
7.4
iad
3
7.28
5.83
derb
.61 7.675
rv poo
uct
BB
11.5
7.68 7.72
11.3
6
11.6
5.94
9.09
6
10.1
9.03
11.4
4 11.711.61
02 ro _
7.72
5 11.7
5
5
11.7
7.565 7.5
7.40
4
.38 4112 .7.7 1111 6 11.4
9 11.511.57
5.60
5.60
2 9.4
n ande Inritb rolstoel t.b.v.
7.60 7.80 7.76 7.78 7.85
11.7
11.5 7 11.711.62
7.90
.60 5.57 5
4
1
11.8
8.08 8.14
0 11.6 9 11.611.67
6 11.7.61 11
7.69
7.54
7.85 7.88
7.81
5.87
5 115.5 11.5 11.77 7 11.7
al porta e t g oo
7.67
8.69
5
11.8
2 11.6
-4
J
5.81 9
11.5
7.78
6+ 7.7 0+ 7.7 .65+ 7 3+ 7.7 5+ 7.6 .70+ 7
Herstraten aansluiting
6
.78 8 1111 .7 0 11.6 9 11.5
1 11.8
0 11.8
Visuele drempel 7.69
8.21
8.17
5.52
ze .v. de verlagen p . t T en Band teek NIE s r ove
7.84
7.97 7.97
1
.3 v8b
5.53
5.55
11.8
0 11.8
7.97
7.98 7.98 7.92
c
5.53
6 11.8
7.90
4a
8.13
1 11.6
8.00
7.89
15
6 11.8
0
11.7
9
11.6
7.90
83.03 88.0 .02
11-
7 11.8
8
5
8.83
0
11.7
8.17
9.3
8.11
8.23 8.26
17
29
5.51
11
8.25
8.20
8.67
.27 8.228
5.39 5.53
8.25
D
8.3 5
8.6
8.3 4
8.33
8.32
L0 1
7 8.2
8.2 8.2 1+8.21 6 8.38.31 8.3+8.31 0 1+
.38
B8R
.51 5.50 5
5.50
.89
8.34 8.27
40
3 8.2 1 8.2
8.34
2
t traa
4
31
8.25
8.17
71
5.46
0
8.4
8.30
8.4 1 8.4
6
.19 8.24 88.17
8.50
0+ 7.4 1+ 7.3 .41+ + 7 .49 7
.13
W8
B
8.19
8.39
8.23
.17 88.19 88.1.199
8
8.45
8.04
.26 v8b 88.1.176 .15 88.15
8.38
8.39 8.18
G
8.5 8.5 8+ 3+
8.97
8.22
8.13
8R.13
.08 8.08 8
1 8.2
8.26 8.26 8.11 vb
8.45
8.37 7 8.4 8.48
19e
2+
D 02
2 8.285.28.25 2 88.2.1.199 8.20 8.37 8.188
8.28 8.54
8.12
8.19
8.20 8.33
8.17
B03
.12 .089 8W
8.23
8.21
8.25
8.35
8.21
W.2 B8R
8.28
8.15
8.14
8.233
9.66
6 89.2.35 8.2 3
8.14
B02
8.22.25 8
8.18 8.25 .25 8
8.52 8.53
8a
8.7
8.52
8.43
cai
8.61
8.82 8.62
8.56
8.658.64
8.63
8.66
8.58
8.62
22
om .26 fbo 0 loo .2∅60.3 8.27 8 8 3 8.4 8.25 .22 8.2.234 8.21 8 8 8.280.19
8
8.12
8.15
8.95
8.10 8.11
8.32+
33
.24
W8
10
8.72
8.49
7.97
8.148.12
8.90
8.67
8.94 8.91
8.64
8.65
8.55+ 8.60+ 8.65+ 8.59
.62 W8
19a
19d
8.94
ro _B B
8.40
8.27
.2 8.28 8
8.15
8.29 8.22
8.20 8.286.26
B02
8.95
12
8.72
W8
8.25
8.22
8.71
8.64 8.66 8.68
8.93
5
8.28 8.26
8.24 8.19
8.17
8.27
8.17
8.195 8.2 8.26
8.32
8.20 8.35
H
7
8.67
8.72 8.72
8.65
8.52
3 88.6.65
8.76 8.7
23
4
8.30
8.18
67 88.2.2 8.27 3 88.2.2.233 8.20 8.189
8.26
6.20 6.20
2-4
8.24
om 7 fbo 0 loo ∅0.38.27 8.2 6 8.4
6.20
∅500
8.32
8.298.33 8.258.20
.28 8.29 8 .19 8
8.39
B02
8.53
14
8.74
42
8.2
8.38
8.39
8.30
om fbo 0 loo ∅0.38.28
8.4
8.32
8.32 8.30 .24 8.30 8 8.25
88.1.154
.21 8.282
B02
8.30
.27
8.85
8.53
8.63 8.62 88.6 .612
3 8.758.7 8.74 .72 8 8.71 0 8.7
1-
5 05 5.25.3 .2 8.288.2 888.28.267 8.29
.24 88.26
.26
8.25 8
1
.24 m W8fboo 0 7 .29 loo6 ∅0.38.2 8 5 .28.2 8.52 88.267 6 8.2 .2 5 8 5 5 6 8.28 8.288.2 8.28.2 8.2
.37 8.38 7.50 8.3.388.36 88 0 8.4
8.38
8.3871.3.389 8.37 .5 8 81.5.388.3 89 8.37 8
8.33 8.27
1
8.4
8.34 8.25
8.29
8.285.24
8.37 8.31
8.52
8.66
8.75
L0
B02
88.2.254
W
8.25+ 8.20+ 8.29+ 8.20+ .26 8.2.2586 88.224 8.25+.17 .2 888.2.1807.17 W8 8.19+8.23 8.13 8.23+
8.48
8.33 8.34 8.25
88.2.124
8.18 8.17
8.37 9 8.4 8.36
8.36 8.43
288.28.2.22246 .26 8.2838.3.25 28.2 .2 8 8.25 8.258
0 8.4 8.32
8.15+ 8.36 8.20+
8.53
8.67
.75 8.758 8.74
8.70
9+ 7.4 6+ 7.3 1+ 7.3 0+ 7.4
11 .28.2
8.15 8.16 8.19
W
.22 W8
W8
8.1.111 8
m boo 0 8 8.28 loof ∅0.3 8.2 8.39
8.284.278 om .2 .2 .25 fbo 0 88.28 8 loo ∅0.3 8.25 8 .38 8.278 8.37 8 8 .286.2 .2 8 8 .26 8.25 8 8.22
W
.17
W8
8.23 1 .2 88.24 88.2.2665 5 5 8.28.28.2
8.32
∅500
8.86
B05
8.72+ 8.67+
88.7.7010 .79 88.68.69 8.70
m
8.22 8.22
8.37 8.37 8.38 8.38
8.22.24 84 8.2W
8.27
8.12
8.15
B03
8.16
8.13
8.20 8.24
8.33
8.27 8.31
8.51 .61
W8
8.67
19c
19g
8.76 8.77
8.76
8.768.75
40
72a
8.189.19
8.30
70
72
8.28
.23 W8
8.20
8.17
88.2.16 5+8
8.19 8.50 8.50
8.280.18+
8.18
8.30
W
W
8.26 8.31
8.50
8.99
19f
8.78+W
8.84
8.70 8.75
0+
.23 8.24 8
8.14
8.25 8.27
8.287 4 .2 9 888.2.2 8.29
8.22
8.21 .22
W8
B05
8.64
.59
8.60
8.81
8.80 .81 0 8 8.78 8.798.8 88.7.798
.80 88.79
8.62
8.65
8.64
8.80
0+ 7.8 5+ 7.7 3+ 7.8 5+ 7.7 .80+ 7 0+ 7.9
68
68a
8.22
8.37
66
88.1.192
4 8.23 38.2 8.2
8.40
8.38
8.19
8.48
B04
8.785.75 8.732 8.78.70 8.83 .81 8
8.72 8.82
8.69 8.78
7.9
58
8.2.231 8 8.13
8.4
.91
8.18
5
8.29 3 8.3
8.62+
8.74
8.75
9
8.18
8.27 9
8.22 8.25 W 8.30
8.21 8.25
3
8.24 8.26 7 8.2.276 88.2 8.16
8.26
8.21
8.36
8.52
88.6.643
8.67 2
8.628.6
8.57 8
8.46+
B05
1a
54
8.47 8.54
8.50
8.32
.49 687 8.48.4 4 8.46 2 7 8.5 38.4 8.4 81.4 8 .4 86 8.4 8.4 8.37 8.37 8.37 .41 10 8.72 .44 8.34 8.30 8.398 888.3.4 .48 8.38 8 3 .3 8 8.52 9 8.4 .36 5 5 8.388 8.38.384.33 8.34 8.3 .2 0 8 8 8.37 0 .387.3 8.21 8.4 v8b 8.28 8.33 .3 8.377 8.33 v8b 8.29 8.17 11 8.28.2 6 8.3.398 8.37 .2 8 v8b 8.20
8.57
8.62
8.5
8.5.503 W 8
6 88.4 .46
8.58
8.61 8.602 8.63 8.6
1
8.16 8.18 8.21
2 8.24
8.37 2 8.4
8.28.3978+.3 8.22+
8.33 8.36
8.20
6.20
6.20
8.59
8.58
8.77 8 8.7 8.64 8.79 .78 8.77 8.73 8 8.79 28.83 2 .8 3 8.75 8.8 8.8 8.82 8.79 8.77 1 2 .7 8.8 2 8.782 8.8 3 8.83 8.8 8.78 8.84 8.83 8.85 8.79 8 8.75 8.97 8.84 08.789.7 8.76 8.86 .8 8 8.75 8.87 7 8.85 8.79 99 .78 8.81 8.8 7 88 88.7.78.7 8.8 8 8.85 8.8 8.88 9 8.80 9 5 8.8 8.87 7 8.7 8.8 8.8 8.82 8.86 8.87 8.86 8.82 .8 8 3 8.78
8.78
1G/1
8.05 8.05 8.14
8.31
8.59
8.37 8.42
8.43
8.54
8.45
8.6
8.60
8.60
8.59
3
8.46
8.40
8.53
t traa
8.06
64
50
52
8.30 .06 88.07 8.19
W
8.35+ 8.27
8.27
W
0 8.4 4 8.4
8.33
8.37
ss Krui
8.14
9.03
8e 48-4
2
8.29
W8
8
8.4
∅500 8.4
8.40+ .57 5+ 88.4 .53 88
8.48
8
8.4
8.59
8.42 5 8.4
2
8.4
8.11
8.07
8.27
8.287.26 8.28
B03 .31
.38
W8
8.46
8.2 8
8.09
46 44-
B03
8.64
1b
t traa
0 8.4
aans Lijnb
Herstraten aansluiting
5 .38 .34 8.3
B8R 8 8.53
3 8.4 8.43 4 8.4
.89 v8b .76 7.78 7 8 8 8.7 8.79 8.7
8.77 8.77
8 79 8.77 8.788.7.7 8.79 .91 v8b 8.76 8.75 6 .7 8
+ 9.35 7+ 9.3
8.46 9 8.4
8.36
38
88.7.7.7677 6 7.78 8 8.78.78
8.74
7.76 8.89
8.77
8.69 8.70
7.
8.35
2
5 10.1 8.37
8.51
8.52
8.6
36
8.76
8.76
8.81+ 8.78+ 8.7.73 3+ 8.74 8.74 8.75 8.75 6 85.78.75.755 8 8.88.8 288.74 8.73 8.74 2 8.7 8.72 8.7 8.73 8.7.711 .81 .28.803 8.68 8.848.69 8.6988.6988 8 8.69 8.68.6 5+ .6 8 + 7 .5 8 2+ 1 88.5.6 0 8.5 9 8.4 .681R.61 8.58 8 0 B W 8.6 8.62 8.60 W 8.58W.637+ 2
8.64
8.68
7 8.37 8.3
9
1
10.1
8.4
1
32
8.7
8.67 8.67
8.75
8.74
.75 8.75 8
8.70
9 8.67 8.6 8.68 8.69
0+ 7.7 .65+ 7 3+ 7.7 5+ 7.6 .70+ + 7 81
1
8.4
+ 8.40 5 .3 8 + B03 .52+ 8 8.47+
W8 85.83
8.74
8.70
8.67
78.57 77 8.58.5 88.5.599 8.6.50 8.68.611 8.6821
B03
8.54
.80
8.6
8.67
B04
8.50 8.55
.70
8.71
8.77
18
8.66 .64434 .66 .6 888.6 58 8.68.6
28a
8.61
8.61
7.54 8.55
8.708.6+6 W8.68.69 98.67 8 .71 88 .668.7+0 8B 04
8.75
8.88
7.5
3
8.77
8.68
8.73 8.69
9 8.78 8.7
8.64
8.88
8.84
5
8.65
8.72
8.82
8.79
8.9
8.83
8.64
16
28 22a8
8.62 8.67 8.68
5+ 8.2 .20+ 8 8+ 8.2 0+ 8.2 .25+ 8
8.6.633 8.78 888.6.645 8.69
2
8.4
8.70
8.71
8.7 1
1
15G/
8.93
8.67
8.70
8.69
8.70
8.65
2 B2
22
8.66
_B
8.85
o 2r
1
8.65
D0
5
13
3-