CConstaterende datZutphen
Koppel je AI →
Document · PDF

Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -1-

Raadsvergadering 25 januari 2021, gemeente ZutphenBij agendapunt: Definitief Ontwerp wegen en pleinen De Hoven4.136 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Q

Verklaring 11a

Rijbaan van asfaltverharding

Deklaag vervangen

Fietspad van asfaltverharding kleur rood

Deklaag vervangen kleur rood

Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint

Rijbaan van grasbetontegels

16

Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger)

15

Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger)

Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger)

18

Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband

Inritten van betonstraatstenen

Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood

Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)

Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs

Strook van betonprint minimaal 500mm breed

Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel

Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm

Geleideband 50/200x250mm

RWS-band 110/220x250mm

Trottoirband 130/150x250mm

Bushalteband

Opsluitband 100x200mm

Opsluitband 200x250mm

Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs

Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat

Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat

Kantlaag van goottegel 150x300x60mm

Houten hekwerk 1,00 m

Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)

17

eg nw

e ban

a Spr

20

a Spr ban eg

enw 0.8

0 0 4.5

0 0.8

60

8.72

8.16

9.25

8.90

8.63

9.10

9.27

9.28 9.22 VL

9.38

8.69

8.99

9.42

9.48

9.47 9.47

9.47

9.33 9.37 9.38

8.41

9.48

8.85

9.15

8.54

8.99

9.23

9.45

9.41

9.33 VL

9.24

9.47 9.48

9.45

9.21 8.96

8.73 8.55

8.91

9.32

9.23

8.78

8.68

8.03

8.49

8.47+

6.59 6.67

6.66

6.75

6.90

6.90

6.50

6.38

7.19

7.94

0 1 8.58.5 98 8.48.4

8.48

8.47

8.499 0 8.58.4

8.46

8.37 2 1 8.38.3

8.33

8.32

8.35

8.167

454 8.18.1 8.1

8.153

7.86

6.27

6.34

6.35

6.45

5 66 8.2 8.28.2

8.288 8.2

6.07

2.00

8.38 8.37

887 8.2 8.2 8.2

8.278 8.2

8.29

8.25+

7.95

7.97

B06

7.85

7.87

7.96

7.96

7.96

7.97

8

8.01

7.97 7.9

Haag

Boom te planten

Boom bestaand

Boom te rooien

Meerstammige boom te planten

8.36 8.34

6.95

A

Wegvaknummer

Dwarshelling verharding

±6.95+

Nieuwe hoogte

8.38

8.257 5 8.2 8.2 5 8.2 8.21 8.178 8.1

01 0 8.4 8.4 8.4

8.35 8.34

8.37 8.36

8.2 8.276

8.25

88 27 8.8.2 8.2

8.15

8.046 8.0 8.071 7.9 65 4 7.97.9 7.9

7.96

B06

7.89

7.87

7.80

7.67

7.64 7.52

6.02

B06

beuk 8.23 ∅ 0.8

8.18

8.36 8.36

7.88

7.53

6.07

beuk ∅ 0.8

8.22

7 7 8.3 37 8.8.3

7.97+ 7.86

7.58

7.58

8.36+ 8.46+ 8.42+ 8.32+

8.39 8.36

8.28

beuk ∅ 0.8

8.18

77 7 8.3 8.3 8.3

8.17

7.83

Prairie beplanting

8.02

8.17

8.29

00 0 8.4 8.4 8.4

8.389 8.3

8.245

8.19

8.29+

8.08

7.80

7.70

7.64

3 8.4 8.44

8.40 8.39

7.94

7.93 7.82

7.66

8.466 8.4

8.1 8.197

677 8.18.1 8.1

8.164

7.92

7.87

7 8.4 8.48

8.221

8.201

8.178

B06

8.21

8.45 4 8.44 8.4 8.41 8.518.41 vb 8.36 8.35

8.53

0 0 8.48.4

8.476

Wadi in te zaaien

7.50

8.08

8.14

8.38

8.42

7.93

7.93+

7.87

7.59

B

3 42 8.2 8.2 8.2

8.53

8.56

8.33

8.2 9

7.95

7.93

8.42

8.53

8.46

Bloemrijk grasland

6.05

6.06

6.93

7.90

8.04

7.62

6.60

6.87

7.85

7.63

8.44

8.19

7.87

7.56

7.66

6.83

7.67

7.78

7.89

7.78

7.13

7.66

7.73

7.78

8.15

8.28

6.95 6.99

8.75 8.75

6.94

7.02

9.47

9.47

9.28

219

9.09

8.89

8.81

9.42

9.15

9.47

9.36

9.13

9.05

9.17

8.00

8.06

8.54

8.83

7.97

8.12

8.61

9.32

9.18

8.81

9.40

9.44

9.18

8.98

9.47

8.98

8.11

8.32 8.21

7.91

7.82 9 7.7

8 09 8.3 8.2 8.2

8.08

4 4 7.97.9

7.87

7.87

7.85

7.60

7.90

7.95 7.95

7.64

7.87

8.02

8.02 8.04

7.81

7.85

7.99

7.99

7.96

7.85

7.97

8.05

8.01

8.16 8.31

linde ∅ 0.7

8.3 8.219

8.38

9.09

9.37

9.45 9.48 9.48

linde ∅ 0.7

8.27

8.49

8.36

8.44

8.45

9.14

A

9.43

1 8.51 8.5 8.44 VL

8.67

7.95

7.97

B04

9.35

8.69

8.17 7.99

7.93

7.91

7.96

8.16

8.10

8.06 8.19

8.11

linde ∅ 0.7

8.33

linde ∅ 0.7

0 linde8.2 ∅ 0.7

8.31

9.26

9.33 VL

9.38

8.30

8.29

9.14

9.29 9.24

linde ∅ 0.7

linde ∅ 0.7

8.17

8.09

8.11

8.29

linde ∅ 0.7

linde ∅ 0.7

8.19

8.29 8.29

9.00

9.21

9.46

8.29

8.12

linde ∅ 0.7

8.17

8.30

8.30

8.85

9.10

8.26 8.28

8.09

8.04

8.04 7.97 7.95

8.55

8.59

8.48

8.17

beuk ∅ 0.6 8.27

8.26

8.31 8.346 8.38.36

8.40

8.57

8.578.57 4 4 8.58.5

8.35+

8.28

8.21

8.24 vb

8.20

8.21

Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125

7.97

8.07+

8.25

8.35

7.54

D02ro_BB22

7

9.489.4 VL 9.42

9.35 9 9.3

9.28

9.15

4 9.19.18

9.47

9.44 9.17

9.28

9.39

9.479.40

9.42

9.30

8.81

8.92

9.22

9.21

8.54

6.90

7.25

8.84

8.42

8.26

8.27

8.37

t Weg naar Voors

8.32 8.41 VL

8.61

9.02

0 89 8.98.

8.24 8.24

8.26

8.45

8.92

8.81

7.61

8.25

8.53+

5.07

8.19

8.27

8.25

8.26 8.26

8.29 8.22

8.18

8.55

8.80

8.29

8.12

8.13

8.37 8.54

8.68

8.12

8.09 8.11

8.21

8.30

8.26

8.3 8.302

8.50

8.61

8.58

8.61

8.60

7.65

8.05

8.28

8.56

1 8.588.6 8.67 8.54 vb 8.50 9 8.4

7.84

7.48

8.37

8.64

8.69

8.678.70

8.62+ 8.49

91 9 8.3 8.2 8.2

8.289

8.2 8.27 8.276

2.00

7.82 8.04

8.19

8.32

4.95

7.19

7.24

6.97

8.06

8.50 8.43

8.38

8.05

5 8.6 8.65

4 8.6 8.63

8.632 8.6

8.49

8.48

8.49

8.47

8.02

8.04

7.80

8.08

8.01

8.04

7.77 7.74

8.57

2.00

7.68

7.12

7.11 7.12 7.19

7.79

8.612 8.6

8.61

8.60

8.41 vb 8.54

8.15

G11

7.19

0 8.6 8.61

8.38

8.42

7.40

8.14

8.29

8.42+

8.68

8.18

7.96

8.60

7.33

8.31

8.48 7 8.4 8.53

8.46

8.51

8.60

8.58

8.14 8.26

8.28

8.31

8.72

8.59

8.61

8.23

8.00

7.81

8.53

8.53

C

7.37

8.11

8.32

8.45 8.45

8.45

8.55 vb

8.31

8.07

7.73

7.16

8.40 8.37

8.34

8.01

8.06 8.38

8.35

8.468.47

8.25

8.23

8.18 8.11

7.22

7.19

7.90

7.75 7.86

7.46

5.00

B06 7.15 7.19 7.69

7.19

8.33

7.44

7.37

8.31

98 1 8.3 8.48.3 8.44

8.26

7.93

7.99

8.17 8.15

8.32 vb

8.26 vb

7.34 962 7.7.3

8.22

3.03 3.50 3.00 3.50

Trapfrezen aansluiting

7.38

HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering

5.35

±2.00

8.02

2.00

8.05+

gem. Zutp

De Hoven H2 hen G11

7.41 7.91

8.22 0 8.18 8.2

2 vb8.2

Indien noodzakelijk, ter bevordering afwatering: - bermen verlagen - opnieuw inzaaien

7.97

8.08

7.94 8.16

A0130zb

B05

A0160zb

ZONE 8.01

8.02

7.21

7.13

6.40

Uitstroomvoorziening IT riool

4.80

30

7.46

Indien noodzakelijk, ter bevordering afwatering: - bermen verlagen - opnieuw inzaaien

∅500

ZONE

8.16

7.17 7.79

6.40

6.10

De Hoven H1 gem. Zutphen

7.90

7.17

IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting

∅315

6.65

Nieuwe hoogte wadi

5.90+

8.39 7.85

7.84

7.70

184a 160

8.17

B06 1

8.2

80.40 0 8.4 8.4

8.387 8.3

8.25

7 88.2 .285.255 8.2 1 8.1.28 88.17

8.01

7.97

7.86 7.53

88.2 .276

7.90

7.88

7.87

7.78

7.77

3 7.941 7.9

77.9.809 .808 7.88 7.9 1

7.81 7.8

7.64 7.58

3 7.4

6.24

6.41 6.24

6.236.2

4 8.13

8.12

8.04

4 4 .94 .94 .95 7.96 7.96 7.97 7.9 3 5 4 5 7.96 7.9 7.9 7.9 7.9 7 77.92 7 7.9 7.93

7.89

7.87 7.81

7.83

7.52

7.71+ 7.81

7.38

6.35

8.32

8.14

8.00

Eik.7 ∅.150 8

8.05

7.4

6.21

5

7.98

8.17+ 8.22+ 8.148.15

8.300 8.3

∅300 8.178.18

8E.1ik6 .4 ∅0

8.22

9.91

8.04 8.00

7.98

7.99+ 7.46

6.27

8 7.4

6.17

∅

Eik.8 8 0

8.1 4

8.18 8.13

45 88.158.15.1ik 88.1.15E0.8 ∅

8.05 8.04

6.20 8.17

8.16

8.04

7.96

7.94

7.57

7.57

6.21

6.17

8.30 81.32 1 8.30.3 8.3 88.301 .428.43 8.3 88.3.2.20v988b89 888.2.2 8.27

6.20

8.17 8.17

8.16

8.28 8.27

8.15

8.14

8.05

8.05

8.16

B06

7.51

0 8.3 8.30

8.15

8.16

8.18

8.17

7.64

6.06 7.67 6.05

8.16

8.30+ 8.17

8.22+ 8.22+

Weg naar Voorst

8.19

∅

Eik.8 0

8.21

8.198.20 Eik.8 ∅0

8.24 8.04

8.05+

7.93

7.93

7.93

7.65

7.62

7.56

8.300 8.3

0 8.3 8.29

8.310 8.3

8.308 8.2

∅300

8.20 .21 8

8.27

3 88.2 .27

6.20 8.21

Eik0.8 8.2 ∅0

8.21

0 8.2

8.188.18

8.20

8.16

6.19

6.20+

8.28

8.3343 8.3

8.322 8.3

8.20

1

8.281 .2

Eik.5 ∅0

8.09 8.06

8.06

7.95

7.99

7.72

E

8.26 8.28

8.28

8.323 8.3

∅300

8.332 8.3

Eik.8 8∅.120

8.17

8.19

8.15+ 8.10+

8.18+

8.332 8.3

5 8.3 8.332

8.10+ 8.15+

8.283.23

Eik.8 ∅0

8.19

8.19

8.283.2

Eik.8 ∅0

8.22

8.09

6.14

6.20

7.07 8.088.08

7.48

6.31

6.20+

6.63

.27 88.31

8.34

8.24

8.22 Eik.8 ∅0

7.70 7.67

7.96

.27 88.30

.207 88.3

8.34

8.18+ 8.10+ 8.15+

8.19

Eik.8 ∅8.20 0

8.25

8.26

8.38

8.22 8.23 ik E .8 0 8.17 ∅ 8.29

8.284.25

9

8.09 8.0

7.97

7.96

7.67 7.66

7.57

8.284.25

8.10

8.07

8.05+

8.32

8.32

8.34

8.284.26 Eik.8 ∅0

88.2.246

8.26

.26 88.28

8.34

∅300

8.21 8.10

8.17

8.17

8.19

8.15+ 8.10+

8.05

7.98 7.99

8.03

8.05+

7.97

7.57 7.70

8.18

8.08

8.2 0

8.19

7 7.94576.9 7.9

8.07.90 7

7.94

7.66

6.18

8.23 8.24E0ik.8 8.17 ∅ 8.12 8 8.0 88.0.07.07 7 6 .07 8 8.0 8

8.21 8 8.1 5 8.1

8.02

8.18

8.34

8.33

6.20

8.01

8.31

88.2.289

8.30

.3444 888.3 .3

4

7.63

7.59

7.98 7.95

8.28

144 8.39

8.11

8.04

8.04

8.05+ 7.95

8.01

7.98

8.30

8.05

8.07

8.05 8.03

88.2.289

8.21

8.23 Eik.8 ∅0 8.19

8.05

7.52

6.08

6.17

5 88.2 .28

8.28

.26 88.28

2 8.3 8.31

1 8.3 8.30

6.20

.12 B8R

8.18

8.17

8.18

9

8.17

.23 88.26

.264 88.2

88.2.246

8.05

8.04

7.63

6.47

6.54

6.54

7.53

6.53

6.85 7.53

6.20+

5.90+

5.90+

5.90+

6.20+

5.90+

Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie

6.19

6.22

6.20

7.52

8.18

8.15

7.98

8.05+

9

7.9 ca8i.02

7.99

146a

146

8.01

8.02

7.99

7.92.90 7

148

150

152

154

6.24

7.53

7.80

8.22+ 8.22+

8.24

88.3.383.3282.32 12 .3.3 .438 8 v8b 889.3.3800 8.2 8.2

8.30

8.03

8.07 .978.99 7

8.16

8.16

B

2 88.2 .25

.23 88.25

.252 88.2

.263 88.2

2 8.3 8.31

1 8.3 8.30

8.02

7.91

7.88

.25 88.28

8.322 8.3

1 8.3 8.31

.20

Eik.8 ∅0

8.26

.25 88.28

8.07+

7.99

8.1

1.84 8.28

8.14

8R.07

8.14

8.16

8 8.1

8.29

8.25+

8.128.12 Eik .7 ∅0 9.92

8.13

9.95

8.22+ 8.17+ 8.290 8.3

2 8.3 8.32

8.300 8.3

7.97

7.88

8.28

.29 88.31

2.20

8.31

8.28

8.28

8.17

6.20

8.33

8.33 8.30

6.20

6.20 8.15

.16 52 8E.1ik4 8 8.1 8.14 .7 8.10 ∅0

8.34

8.25

5.80

8.334 8.3

8.35+ 8.27+ 8.22+

6.20

8.3 8

8.13

.131 8.11 88.1

8.35

.39 88.41

8.42

8.17

8.20

8.01

7.92

7.89 7.87

8.01

8.02

7.93

7.93

∅300 6.20

88.1.120

8.11

6.30

7.65

7.54

.109 88.0

8.10

∅300

8.43

6

7.9 cai

8.00

8.08

8.00

7.93

6.15

8.03

8 .07 8.0

57 8.3 8.35

.4.4324 88.4 8

7.95

8.04

7.98

8.04

∅300

7 8 .05 8.04

0 09 98 8.4 88.4.3.4 8.38 8.3086 8.52 988.3.365 8.48 v8b.4 8.3.3124 0 .209 88.388.30.3 8.3

8.33

7.54

7.81

5 8.488.4.4.45442 8

8.02

4.11

.117 8.06 88.0

e lind0.3 ∅

7.78

162

8.2 2

G11

A0160 ZONE

60

7.89+

7.53

7.79

7.78

7.81

6.17

7.87 7.88

88.1.176

85 8.18.158.1

3

zb

6.02

7.96

7.80

7.80 8.00

9 88.1.16

8.39 7 9.39.39 9 88.3 888.4.38891 8.3.38848.5.407 .47 8.3 8 88.3 .3v5b 8.382.30 8.29

6.20

8.10 8.06 8.23

8.34

8.36

8.06+

8.09

8.05

156

158

8.40

7.51

8.15 .06 88.04 8.0.917 77.96.95 7.94 7

7.87

7.89

7.90

7.89

7.98

7.97+

±2.00

7.97

88 88.2.287.2

k beu0.7 ∅

2 8.4 8.39

Weg naar Voorst

8 8.3 8.37

8.470 8.3

7.87

7.88

A0130

7.96

7.96

8.354 8.3

88.1.130

8.30+ 8.21

8.41 8.39

1 8.0 8.01

8.00

8.01

8.12

8.43+ 8.38+

8.46

.4.47689 888.4 8.48

.49 88.61

8.45

8.07

7.89

.4187 888.4 8.5.51

1 88.5 .52 8.51

.5832.512 88.6 8.5

Opp. boveninsteek: 5.794m² Opp. onderinsteek: 5.007m² Diepte: 0.30m¹ Inhoud: ±1.620m³ GHG: ±5.85m+NAP

ge

B06 7.96

8.287.28 8 8.2

9 8.2 88.28 8.2 8.364 8.3

8 8.07 6 83.00 88.0.0

8.53 88.5.5.55543 88.5

8.03

8.28 7 .068 8.1 888.0 .05 7.82 8.03

ZONE

8.29

8.17

8.376 8.3

87 88.0.087.0

8.27

8.27

8.386 8.3

97 8.18.178.1

8.39

8.37

8.14

8.01

8.15 8.14 8.05

8.11

8.16 8.15

8.19 8.17

8.27

9

8.4

8.52

e lind0.3 ∅

4 .23188.2.21 8.2488.2 88.2.119 8.19 .2 8 2

30

5.90+

6.20+

5.90+ 5.90+

5.90+ 6.20+

6.20+

2

_BB2

D02ro

6.20+

Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie Uitstroom in sloot

1 0

21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020

Versie Datum

RJO RJO

Omschrijving

-+C1RJO+-

-+C0RJO+-

KHE KHE

-+R1KHE+-

-+R0KHE+-

RST RST

Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie

-+L1RST+-

-+L0RST+-

Par.

Herinrichting De Hoven Onderdeel Herten

Definitief ontwerp blad -1-

Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond

's-Hertogenbosch

Opdrachtgever

Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch

Gemeente Zutphen Fase

Projectnummer

Definitief ontwerp

ZUT001-0001

Formaat

Tekeningnummer

A0

2020-0661

Schaal

Behorende bij doc. nr.

088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl

1: 500 m

10

20

30

40

50

P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0661 DO blad -1-.dwg

DP2

88.2.288

0 8.4 8 8.3

8.40+ 8.3.397 8

10 80.4 8.4 8.4

8.366 8.3

8.40+ 8.25

8.29

7 7 8.3 8.38.37

3 8.4 1 8.4

8.25+

0 88.2 .18

08 88.1.298.1 1 88.2 .19

ven H1 De mH. Zuotphen

8.287

87 8.288.2 8.2

.288 88.2

3 3 8.4 88.4.43

87.37 7 8.3 8.3

8.29+ 8.36+ 8.46+ 8.42+ 8.32+ 8.25+

2 8.4 0 8.4

7 87.47 8.4 8.4

8.40+

5 8.4 1 8.4

8.48+

8.38

8.18

8.22

k beu0.8 ∅

8.30+

8.431 8.4

8.44

8.43

8.4

8.44 2 8.4

G12

8.3.396 8

k beu0.8 ∅

8.431 8.4

8

164 8.45

.42

±6.95+

8.19

5.00

8.14

0 3.50 .50 3.0 3 3 .0 3

8.07+

8 7.4

k beu0.8 8.23 ∅

8.17

8.43

pvc ∅125

7.97

2

1 .5 8.5 8.58 1

2 8.4 8.39 8.4.420 8 5 8.4 0 8.4

166

168

168a

170

172

174

192

DP2

2.00

8.08

7.65

7.84

8.58

3

3

8.4

4

8.60+ 8.4.329 8

88.2.278

8.32

3 8.4

8.53

8.59

5.55 8.588.5

8.21

8.21

8.60

8.41

8.28

8.27

.190 8.2

8.07

8.18

8.17

8.4

8.48

8.42

8.43

8.22

8.18

176

8.43

6.15

8.02 7.54

8.44+

8.44

6

8.4

9 .589 88.5 .59 88.5 8.47

8.40

184

188

190

8.44

2.00

k beu0.8 ∅

198

.41

∅300

8.15

200

8.02

8.42

8.40

8.36

8.34

8.33 k beu0.8 ∅

8

202

194

8.29

8.58

8.28

8

8.26

8.21

8.40

8.15

8.26

8.21

.40

7.52

8.22

3

7.96

204

7.98

7.75

7.56

7.4

7.50

206

6.15

D02ro

D

7.50

8.06

7.98

208

7.66

7.47

8 7.4

196 210

7.57

ge

_BB22

ven H2 De mH. Zoutphen

zb

er elijk, t g: k a z d o no erin Indien ering afwat d n r e bevo en verlag - berm uw inzaaien - opnie

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Zutphen&id=270b90e8-8887-4a78-80d4-80b4d04cf0c0