Definitief ontwerp WegenPleinen De Hoven blad -1-
Tekst van het document
Q
Verklaring 11a
Rijbaan van asfaltverharding
Deklaag vervangen
Fietspad van asfaltverharding kleur rood
Deklaag vervangen kleur rood
Rijbaan met deklaag voorzien van streetprint
Rijbaan van grasbetontegels
16
Rijbaan van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Ravenna (Wienerberger)
15
Plateau van straatklinkers keiformaat in keperverband kleur: Mastiek (Wienerberger) Parkeervakken van straatklinkers keiformaat in elleboogverband kleuren: Ravenna (rand) en Mastiek (vak) (Wienerberger)
Rabatstrook van straatklinkers keiformaat in halfsteensverband kleur: Mastiek (Wienerberger)
18
Trottoir van betontegels afm. 300x300x60mm in halfsteensverband
Inritten van betonstraatstenen
Fietspad van betonstraatstenen keiformaat rood
Loopstrook GEOCOLOR 160 edelgrijs (met een vleugje bruin/geel)
Rijweg van betonstraatstenen keiformaat grijs
Strook van betonprint minimaal 500mm breed
Plateau (30 km/h): Drempel / visuele drempel
Inritconstructie van inritbanden 650x300x200mm
Geleideband 50/200x250mm
RWS-band 110/220x250mm
Trottoirband 130/150x250mm
Bushalteband
Opsluitband 100x200mm
Opsluitband 200x250mm
Molgoot van 5 betonstraatstenen keiformaat grijs
Kantlaag van 2 betonstraatstenen keiformaat
Kantlaag van 2 straatbakstenen keiformaat
Kantlaag van goottegel 150x300x60mm
Houten hekwerk 1,00 m
Bestaande riolering, indicatief (Bron: KLIC-melding)
17
eg nw
e ban
a Spr
20
a Spr ban eg
enw 0.8
0 0 4.5
0 0.8
60
8.72
8.16
9.25
8.90
8.63
9.10
9.27
9.28 9.22 VL
9.38
8.69
8.99
9.42
9.48
9.47 9.47
9.47
9.33 9.37 9.38
8.41
9.48
8.85
9.15
8.54
8.99
9.23
9.45
9.41
9.33 VL
9.24
9.47 9.48
9.45
9.21 8.96
8.73 8.55
8.91
9.32
9.23
8.78
8.68
8.03
8.49
8.47+
6.59 6.67
6.66
6.75
6.90
6.90
6.50
6.38
7.19
7.94
0 1 8.58.5 98 8.48.4
8.48
8.47
8.499 0 8.58.4
8.46
8.37 2 1 8.38.3
8.33
8.32
8.35
8.167
454 8.18.1 8.1
8.153
7.86
6.27
6.34
6.35
6.45
5 66 8.2 8.28.2
8.288 8.2
6.07
2.00
8.38 8.37
887 8.2 8.2 8.2
8.278 8.2
8.29
8.25+
7.95
7.97
B06
7.85
7.87
7.96
7.96
7.96
7.97
8
8.01
7.97 7.9
Haag
Boom te planten
Boom bestaand
Boom te rooien
Meerstammige boom te planten
8.36 8.34
6.95
A
Wegvaknummer
Dwarshelling verharding
±6.95+
Nieuwe hoogte
8.38
8.257 5 8.2 8.2 5 8.2 8.21 8.178 8.1
01 0 8.4 8.4 8.4
8.35 8.34
8.37 8.36
8.2 8.276
8.25
88 27 8.8.2 8.2
8.15
8.046 8.0 8.071 7.9 65 4 7.97.9 7.9
7.96
B06
7.89
7.87
7.80
7.67
7.64 7.52
6.02
B06
beuk 8.23 ∅ 0.8
8.18
8.36 8.36
7.88
7.53
6.07
beuk ∅ 0.8
8.22
7 7 8.3 37 8.8.3
7.97+ 7.86
7.58
7.58
8.36+ 8.46+ 8.42+ 8.32+
8.39 8.36
8.28
beuk ∅ 0.8
8.18
77 7 8.3 8.3 8.3
8.17
7.83
Prairie beplanting
8.02
8.17
8.29
00 0 8.4 8.4 8.4
8.389 8.3
8.245
8.19
8.29+
8.08
7.80
7.70
7.64
3 8.4 8.44
8.40 8.39
7.94
7.93 7.82
7.66
8.466 8.4
8.1 8.197
677 8.18.1 8.1
8.164
7.92
7.87
7 8.4 8.48
8.221
8.201
8.178
B06
8.21
8.45 4 8.44 8.4 8.41 8.518.41 vb 8.36 8.35
8.53
0 0 8.48.4
8.476
Wadi in te zaaien
7.50
8.08
8.14
8.38
8.42
7.93
7.93+
7.87
7.59
B
3 42 8.2 8.2 8.2
8.53
8.56
8.33
8.2 9
7.95
7.93
8.42
8.53
8.46
Bloemrijk grasland
6.05
6.06
6.93
7.90
8.04
7.62
6.60
6.87
7.85
7.63
8.44
8.19
7.87
7.56
7.66
6.83
7.67
7.78
7.89
7.78
7.13
7.66
7.73
7.78
8.15
8.28
6.95 6.99
8.75 8.75
6.94
7.02
9.47
9.47
9.28
219
9.09
8.89
8.81
9.42
9.15
9.47
9.36
9.13
9.05
9.17
8.00
8.06
8.54
8.83
7.97
8.12
8.61
9.32
9.18
8.81
9.40
9.44
9.18
8.98
9.47
8.98
8.11
8.32 8.21
7.91
7.82 9 7.7
8 09 8.3 8.2 8.2
8.08
4 4 7.97.9
7.87
7.87
7.85
7.60
7.90
7.95 7.95
7.64
7.87
8.02
8.02 8.04
7.81
7.85
7.99
7.99
7.96
7.85
7.97
8.05
8.01
8.16 8.31
linde ∅ 0.7
8.3 8.219
8.38
9.09
9.37
9.45 9.48 9.48
linde ∅ 0.7
8.27
8.49
8.36
8.44
8.45
9.14
A
9.43
1 8.51 8.5 8.44 VL
8.67
7.95
7.97
B04
9.35
8.69
8.17 7.99
7.93
7.91
7.96
8.16
8.10
8.06 8.19
8.11
linde ∅ 0.7
8.33
linde ∅ 0.7
0 linde8.2 ∅ 0.7
8.31
9.26
9.33 VL
9.38
8.30
8.29
9.14
9.29 9.24
linde ∅ 0.7
linde ∅ 0.7
8.17
8.09
8.11
8.29
linde ∅ 0.7
linde ∅ 0.7
8.19
8.29 8.29
9.00
9.21
9.46
8.29
8.12
linde ∅ 0.7
8.17
8.30
8.30
8.85
9.10
8.26 8.28
8.09
8.04
8.04 7.97 7.95
8.55
8.59
8.48
8.17
beuk ∅ 0.6 8.27
8.26
8.31 8.346 8.38.36
8.40
8.57
8.578.57 4 4 8.58.5
8.35+
8.28
8.21
8.24 vb
8.20
8.21
Straatkolk / trottoirkolk / combinatiekolk / RWS-kolk kolkleiding PVC ∅125
7.97
8.07+
8.25
8.35
7.54
D02ro_BB22
7
9.489.4 VL 9.42
9.35 9 9.3
9.28
9.15
4 9.19.18
9.47
9.44 9.17
9.28
9.39
9.479.40
9.42
9.30
8.81
8.92
9.22
9.21
8.54
6.90
7.25
8.84
8.42
8.26
8.27
8.37
t Weg naar Voors
8.32 8.41 VL
8.61
9.02
0 89 8.98.
8.24 8.24
8.26
8.45
8.92
8.81
7.61
8.25
8.53+
5.07
8.19
8.27
8.25
8.26 8.26
8.29 8.22
8.18
8.55
8.80
8.29
8.12
8.13
8.37 8.54
8.68
8.12
8.09 8.11
8.21
8.30
8.26
8.3 8.302
8.50
8.61
8.58
8.61
8.60
7.65
8.05
8.28
8.56
1 8.588.6 8.67 8.54 vb 8.50 9 8.4
7.84
7.48
8.37
8.64
8.69
8.678.70
8.62+ 8.49
91 9 8.3 8.2 8.2
8.289
8.2 8.27 8.276
2.00
7.82 8.04
8.19
8.32
4.95
7.19
7.24
6.97
8.06
8.50 8.43
8.38
8.05
5 8.6 8.65
4 8.6 8.63
8.632 8.6
8.49
8.48
8.49
8.47
8.02
8.04
7.80
8.08
8.01
8.04
7.77 7.74
8.57
2.00
7.68
7.12
7.11 7.12 7.19
7.79
8.612 8.6
8.61
8.60
8.41 vb 8.54
8.15
G11
7.19
0 8.6 8.61
8.38
8.42
7.40
8.14
8.29
8.42+
8.68
8.18
7.96
8.60
7.33
8.31
8.48 7 8.4 8.53
8.46
8.51
8.60
8.58
8.14 8.26
8.28
8.31
8.72
8.59
8.61
8.23
8.00
7.81
8.53
8.53
C
7.37
8.11
8.32
8.45 8.45
8.45
8.55 vb
8.31
8.07
7.73
7.16
8.40 8.37
8.34
8.01
8.06 8.38
8.35
8.468.47
8.25
8.23
8.18 8.11
7.22
7.19
7.90
7.75 7.86
7.46
5.00
B06 7.15 7.19 7.69
7.19
8.33
7.44
7.37
8.31
98 1 8.3 8.48.3 8.44
8.26
7.93
7.99
8.17 8.15
8.32 vb
8.26 vb
7.34 962 7.7.3
8.22
3.03 3.50 3.00 3.50
Trapfrezen aansluiting
7.38
HWA riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
Drainageleiding ∅80mm met b.o.b. Lavakoffer 1,0x0.5m¹ met doorspuitputje ∅315mm Doorspuitputje afdekken met deksel en betontegel 300x300mm ter markering
5.35
±2.00
8.02
2.00
8.05+
gem. Zutp
De Hoven H2 hen G11
7.41 7.91
8.22 0 8.18 8.2
2 vb8.2
Indien noodzakelijk, ter bevordering afwatering: - bermen verlagen - opnieuw inzaaien
7.97
8.08
7.94 8.16
A0130zb
B05
A0160zb
ZONE 8.01
8.02
7.21
7.13
6.40
Uitstroomvoorziening IT riool
4.80
30
7.46
Indien noodzakelijk, ter bevordering afwatering: - bermen verlagen - opnieuw inzaaien
∅500
ZONE
8.16
7.17 7.79
6.40
6.10
De Hoven H1 gem. Zutphen
7.90
7.17
IT riool met put, putnummer, diameter, bob en stroomrichting
∅315
6.65
Nieuwe hoogte wadi
5.90+
8.39 7.85
7.84
7.70
184a 160
8.17
B06 1
8.2
80.40 0 8.4 8.4
8.387 8.3
8.25
7 88.2 .285.255 8.2 1 8.1.28 88.17
8.01
7.97
7.86 7.53
88.2 .276
7.90
7.88
7.87
7.78
7.77
3 7.941 7.9
77.9.809 .808 7.88 7.9 1
7.81 7.8
7.64 7.58
3 7.4
6.24
6.41 6.24
6.236.2
4 8.13
8.12
8.04
4 4 .94 .94 .95 7.96 7.96 7.97 7.9 3 5 4 5 7.96 7.9 7.9 7.9 7.9 7 77.92 7 7.9 7.93
7.89
7.87 7.81
7.83
7.52
7.71+ 7.81
7.38
6.35
8.32
8.14
8.00
Eik.7 ∅.150 8
8.05
7.4
6.21
5
7.98
8.17+ 8.22+ 8.148.15
8.300 8.3
∅300 8.178.18
8E.1ik6 .4 ∅0
8.22
9.91
8.04 8.00
7.98
7.99+ 7.46
6.27
8 7.4
6.17
∅
Eik.8 8 0
8.1 4
8.18 8.13
45 88.158.15.1ik 88.1.15E0.8 ∅
8.05 8.04
6.20 8.17
8.16
8.04
7.96
7.94
7.57
7.57
6.21
6.17
8.30 81.32 1 8.30.3 8.3 88.301 .428.43 8.3 88.3.2.20v988b89 888.2.2 8.27
6.20
8.17 8.17
8.16
8.28 8.27
8.15
8.14
8.05
8.05
8.16
B06
7.51
0 8.3 8.30
8.15
8.16
8.18
8.17
7.64
6.06 7.67 6.05
8.16
8.30+ 8.17
8.22+ 8.22+
Weg naar Voorst
8.19
∅
Eik.8 0
8.21
8.198.20 Eik.8 ∅0
8.24 8.04
8.05+
7.93
7.93
7.93
7.65
7.62
7.56
8.300 8.3
0 8.3 8.29
8.310 8.3
8.308 8.2
∅300
8.20 .21 8
8.27
3 88.2 .27
6.20 8.21
Eik0.8 8.2 ∅0
8.21
0 8.2
8.188.18
8.20
8.16
6.19
6.20+
8.28
8.3343 8.3
8.322 8.3
8.20
1
8.281 .2
Eik.5 ∅0
8.09 8.06
8.06
7.95
7.99
7.72
E
8.26 8.28
8.28
8.323 8.3
∅300
8.332 8.3
Eik.8 8∅.120
8.17
8.19
8.15+ 8.10+
8.18+
8.332 8.3
5 8.3 8.332
8.10+ 8.15+
8.283.23
Eik.8 ∅0
8.19
8.19
8.283.2
Eik.8 ∅0
8.22
8.09
6.14
6.20
7.07 8.088.08
7.48
6.31
6.20+
6.63
.27 88.31
8.34
8.24
8.22 Eik.8 ∅0
7.70 7.67
7.96
.27 88.30
.207 88.3
8.34
8.18+ 8.10+ 8.15+
8.19
Eik.8 ∅8.20 0
8.25
8.26
8.38
8.22 8.23 ik E .8 0 8.17 ∅ 8.29
8.284.25
9
8.09 8.0
7.97
7.96
7.67 7.66
7.57
8.284.25
8.10
8.07
8.05+
8.32
8.32
8.34
8.284.26 Eik.8 ∅0
88.2.246
8.26
.26 88.28
8.34
∅300
8.21 8.10
8.17
8.17
8.19
8.15+ 8.10+
8.05
7.98 7.99
8.03
8.05+
7.97
7.57 7.70
8.18
8.08
8.2 0
8.19
7 7.94576.9 7.9
8.07.90 7
7.94
7.66
6.18
8.23 8.24E0ik.8 8.17 ∅ 8.12 8 8.0 88.0.07.07 7 6 .07 8 8.0 8
8.21 8 8.1 5 8.1
8.02
8.18
8.34
8.33
6.20
8.01
8.31
88.2.289
8.30
.3444 888.3 .3
4
7.63
7.59
7.98 7.95
8.28
144 8.39
8.11
8.04
8.04
8.05+ 7.95
8.01
7.98
8.30
8.05
8.07
8.05 8.03
88.2.289
8.21
8.23 Eik.8 ∅0 8.19
8.05
7.52
6.08
6.17
5 88.2 .28
8.28
.26 88.28
2 8.3 8.31
1 8.3 8.30
6.20
.12 B8R
8.18
8.17
8.18
9
8.17
.23 88.26
.264 88.2
88.2.246
8.05
8.04
7.63
6.47
6.54
6.54
7.53
6.53
6.85 7.53
6.20+
5.90+
5.90+
5.90+
6.20+
5.90+
Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie
6.19
6.22
6.20
7.52
8.18
8.15
7.98
8.05+
9
7.9 ca8i.02
7.99
146a
146
8.01
8.02
7.99
7.92.90 7
148
150
152
154
6.24
7.53
7.80
8.22+ 8.22+
8.24
88.3.383.3282.32 12 .3.3 .438 8 v8b 889.3.3800 8.2 8.2
8.30
8.03
8.07 .978.99 7
8.16
8.16
B
2 88.2 .25
.23 88.25
.252 88.2
.263 88.2
2 8.3 8.31
1 8.3 8.30
8.02
7.91
7.88
.25 88.28
8.322 8.3
1 8.3 8.31
.20
Eik.8 ∅0
8.26
.25 88.28
8.07+
7.99
8.1
1.84 8.28
8.14
8R.07
8.14
8.16
8 8.1
8.29
8.25+
8.128.12 Eik .7 ∅0 9.92
8.13
9.95
8.22+ 8.17+ 8.290 8.3
2 8.3 8.32
8.300 8.3
7.97
7.88
8.28
.29 88.31
2.20
8.31
8.28
8.28
8.17
6.20
8.33
8.33 8.30
6.20
6.20 8.15
.16 52 8E.1ik4 8 8.1 8.14 .7 8.10 ∅0
8.34
8.25
5.80
8.334 8.3
8.35+ 8.27+ 8.22+
6.20
8.3 8
8.13
.131 8.11 88.1
8.35
.39 88.41
8.42
8.17
8.20
8.01
7.92
7.89 7.87
8.01
8.02
7.93
7.93
∅300 6.20
88.1.120
8.11
6.30
7.65
7.54
.109 88.0
8.10
∅300
8.43
6
7.9 cai
8.00
8.08
8.00
7.93
6.15
8.03
8 .07 8.0
57 8.3 8.35
.4.4324 88.4 8
7.95
8.04
7.98
8.04
∅300
7 8 .05 8.04
0 09 98 8.4 88.4.3.4 8.38 8.3086 8.52 988.3.365 8.48 v8b.4 8.3.3124 0 .209 88.388.30.3 8.3
8.33
7.54
7.81
5 8.488.4.4.45442 8
8.02
4.11
.117 8.06 88.0
e lind0.3 ∅
7.78
162
8.2 2
G11
A0160 ZONE
60
7.89+
7.53
7.79
7.78
7.81
6.17
7.87 7.88
88.1.176
85 8.18.158.1
3
zb
6.02
7.96
7.80
7.80 8.00
9 88.1.16
8.39 7 9.39.39 9 88.3 888.4.38891 8.3.38848.5.407 .47 8.3 8 88.3 .3v5b 8.382.30 8.29
6.20
8.10 8.06 8.23
8.34
8.36
8.06+
8.09
8.05
156
158
8.40
7.51
8.15 .06 88.04 8.0.917 77.96.95 7.94 7
7.87
7.89
7.90
7.89
7.98
7.97+
±2.00
7.97
88 88.2.287.2
k beu0.7 ∅
2 8.4 8.39
Weg naar Voorst
8 8.3 8.37
8.470 8.3
7.87
7.88
A0130
7.96
7.96
8.354 8.3
88.1.130
8.30+ 8.21
8.41 8.39
1 8.0 8.01
8.00
8.01
8.12
8.43+ 8.38+
8.46
.4.47689 888.4 8.48
.49 88.61
8.45
8.07
7.89
.4187 888.4 8.5.51
1 88.5 .52 8.51
.5832.512 88.6 8.5
Opp. boveninsteek: 5.794m² Opp. onderinsteek: 5.007m² Diepte: 0.30m¹ Inhoud: ±1.620m³ GHG: ±5.85m+NAP
ge
B06 7.96
8.287.28 8 8.2
9 8.2 88.28 8.2 8.364 8.3
8 8.07 6 83.00 88.0.0
8.53 88.5.5.55543 88.5
8.03
8.28 7 .068 8.1 888.0 .05 7.82 8.03
ZONE
8.29
8.17
8.376 8.3
87 88.0.087.0
8.27
8.27
8.386 8.3
97 8.18.178.1
8.39
8.37
8.14
8.01
8.15 8.14 8.05
8.11
8.16 8.15
8.19 8.17
8.27
9
8.4
8.52
e lind0.3 ∅
4 .23188.2.21 8.2488.2 88.2.119 8.19 .2 8 2
30
5.90+
6.20+
5.90+ 5.90+
5.90+ 6.20+
6.20+
2
_BB2
D02ro
6.20+
Hoogte kolk 5.90m+ Rondom kolk 1m² betonspecie Uitstroom in sloot
1 0
21-04-2020 Concept tekeningen naar OG 16-04-2020
Versie Datum
RJO RJO
Omschrijving
-+C1RJO+-
-+C0RJO+-
KHE KHE
-+R1KHE+-
-+R0KHE+-
RST RST
Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie
-+L1RST+-
-+L0RST+-
Par.
Herinrichting De Hoven Onderdeel Herten
Definitief ontwerp blad -1-
Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond
's-Hertogenbosch
Opdrachtgever
Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch
Gemeente Zutphen Fase
Projectnummer
Definitief ontwerp
ZUT001-0001
Formaat
Tekeningnummer
A0
2020-0661
Schaal
Behorende bij doc. nr.
088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl
1: 500 m
10
20
30
40
50
P:\prj100\ZUT\001\UitwOpdr\1_Werk\Definitief Ontwerp\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-0661 DO blad -1-.dwg
DP2
88.2.288
0 8.4 8 8.3
8.40+ 8.3.397 8
10 80.4 8.4 8.4
8.366 8.3
8.40+ 8.25
8.29
7 7 8.3 8.38.37
3 8.4 1 8.4
8.25+
0 88.2 .18
08 88.1.298.1 1 88.2 .19
ven H1 De mH. Zuotphen
8.287
87 8.288.2 8.2
.288 88.2
3 3 8.4 88.4.43
87.37 7 8.3 8.3
8.29+ 8.36+ 8.46+ 8.42+ 8.32+ 8.25+
2 8.4 0 8.4
7 87.47 8.4 8.4
8.40+
5 8.4 1 8.4
8.48+
8.38
8.18
8.22
k beu0.8 ∅
8.30+
8.431 8.4
8.44
8.43
8.4
8.44 2 8.4
G12
8.3.396 8
k beu0.8 ∅
8.431 8.4
8
164 8.45
.42
±6.95+
8.19
5.00
8.14
0 3.50 .50 3.0 3 3 .0 3
8.07+
8 7.4
k beu0.8 8.23 ∅
8.17
8.43
pvc ∅125
7.97
2
1 .5 8.5 8.58 1
2 8.4 8.39 8.4.420 8 5 8.4 0 8.4
166
168
168a
170
172
174
192
DP2
2.00
8.08
7.65
7.84
8.58
3
3
8.4
4
8.60+ 8.4.329 8
88.2.278
8.32
3 8.4
8.53
8.59
5.55 8.588.5
8.21
8.21
8.60
8.41
8.28
8.27
.190 8.2
8.07
8.18
8.17
8.4
8.48
8.42
8.43
8.22
8.18
176
8.43
6.15
8.02 7.54
8.44+
8.44
6
8.4
9 .589 88.5 .59 88.5 8.47
8.40
184
188
190
8.44
2.00
k beu0.8 ∅
198
.41
∅300
8.15
200
8.02
8.42
8.40
8.36
8.34
8.33 k beu0.8 ∅
8
202
194
8.29
8.58
8.28
8
8.26
8.21
8.40
8.15
8.26
8.21
.40
7.52
8.22
3
7.96
204
7.98
7.75
7.56
7.4
7.50
206
6.15
D02ro
D
7.50
8.06
7.98
208
7.66
7.47
8 7.4
196 210
7.57
ge
_BB22
ven H2 De mH. Zoutphen
zb
er elijk, t g: k a z d o no erin Indien ering afwat d n r e bevo en verlag - berm uw inzaaien - opnie