Bijlage 2 F 421 Jaarstukken 2022 Promen en jaarstukken Prowork E23.003088
Tekst van het document
Ziekteverzuim Sturen op het ziekteverzuim is één van de maatregelen om met duurzame inzetbaarheid aan de slag te gaan. Door goede verzuimbegeleiding kan een tijdige en kwalitatief betere terugkeer op de werkplek verzorgd worden. Vanwege de latere beschikbaarheid van de landelijk
29
benchmark gegevens (SBCM), wordt het ziekteverzuim telkens vergeleken met de laatst beschikbare gegevens van het vorige kwartaal. Het verzuim van de doelgroep in vergelijking met de landelijke benchmark en het voorgaande jaar geeft het volgende beeld:
Voortschrijdend verzuim Wsw 35,9 28,8
25,0% 20,0%
17,0 16,6
15,0% 1,77 2,01
10,0% 5,0% 0,0%
dec jan feb mrt apr mei jun jul aug sep okt nov dec
40,0 35,0 30,0 25,0 20,0 15,0 10,0 5,0 0,0
Verzuimverloop Wsw
Wsw vorig jaar Promen 2022-Q4
2022 Q2 SBCM
30
Wsw
Voortschrijdend verzuim niet doelgroep 27,9
30,0 25,0 20,0
16,1
15,0 10,0
8,0
7,5
5,0
1,62 1,06
0,0 Verzuim %
Verzuim duur
Promen 2022-Q4
Meldingsfrequentie
2021 Q4 SBCM
Het Wsw-verzuimpercentage bij Promen is 0,4% hoger dan de landelijke benchmark. Het verzuimpercentage fluctueert normaal gesproken voornamelijk door seizoensinvloeden. Het verzuimpercentage was in het eerste kwartaal van 2022 hoger dan in het eerste kwartaal 2021. Dit is o.a. veroorzaakt door de nieuwe coronavariant. De verzuimduur en meldingsfrequentie zijn bij Promen lager dan bij de landelijke benchmark. De niet-doelgroep bestaat uit ambtenaren en contractanten in dienst bij Promen. Ten opzichte van de benchmark is het verzuimpercentage bij het niet-doelgroep-personeel van Promen iets hoger (8,0% t.o.v. 7,5%). Door de beperkte omvang van het aantal niet-doelgroep-medewerkers verschilt het verzuim per maand. De gemiddelde verzuimduur bij Promen is lager dan de benchmark. De meldingsfrequentie ligt hoger dan de benchmark. In het verzuimpercentage van de niet-doelgroep heeft ca 1,6% betrekking op zwangerschap. Het verzuimpercentage exclusief zwangerschap bedraagt 6,4%. Dit is 1,1% lager dan de landelijke benchmark.
31
Sociaal-maatschappelijk werk Promen heeft twee sociaal-maatschappelijk werkers in dienst. Zij willen de zelfstandigheid, zelfredzaamheid en maatschappelijke participatie van de medewerkers vergroten. In dit kader informeren en adviseren zij over regelingen, procedures en voorzieningen. Ook bieden zij ondersteuning en geven zij trainingen. Zij staan in nauw contact met de sociale teams in de gemeenten en het budget- en bewindvoeringsbureau Finaddienstverlening. In 2022 zijn er 223 verzoeken om ondersteuning gedaan. Dit is vergelijkbaar met het jaar 2021. 33% van de hulpvragen komt van medewerkers die al eerder een verzoek om hulp hebben gedaan. Vorig jaar was dit 50%. Eén van de speerpunten was het meer zichtbaar maken van het sociaal maatschappelijk werk binnen Promen. Vanaf 2021 maakt de kennismaking met nieuwe collega’s onderdeel uit van de introductieprogramma’s. Ook is het contact met de afdelingen geïntensiveerd en vindt er berichtgeving plaats via intranet (Plek) en de narrowcasting (infoschermen in o.a. de bedrijfsrestaurants). In 2022 is er tweemaal een sociale vaardigheidstraining gegeven. Voor de staf en leiding zijn de trainingen ‘Als je begrijpt wat ik bedoel’ (een training over licht verstandelijke beperkingen) en het autisme belevingscircuit (een training over autisme) gegeven. Gezien alle prijsstijgingen is de werkgroep ‘steuntje in de rug’ van start gegaan.
Vanuit deze werkgroep worden de medewerkers geïnformeerd en ondersteund op financieel terrein. Doel is o.a. om ervoor te zorgen dat medewerkers de weg weten te vinden naar lokale initiatieven. Vanuit de staf en leiding is er een toename van adviesvragen over hoe om te gaan met het gedrag van medewerkers. Ook is er een groei van aanmeldingen van het Talentontwikkelbedrijf met betrekking tot de nieuwe instroom vanuit de gemeenten. Vaak blijkt er sprake te zijn van multiproblematiek. Dit is één van de redenen dat Promen in samenwerking met de gemeenten werkt aan de ontwikkeling van nieuwe Talentpleinen, zowel in Gouda als in Capelle aan den IJssel.
Sociale veiligheid Promen wil graag dat iedereen kan werken in een veilige en prettige omgeving. Er kunnen zich desondanks situaties voordoen waarin medewerkers zich niet op een correcte manier behandeld voelen en waardoor zij belemmerd worden in hun functioneren. In eerste instantie is de leidinggevende de aangewezen persoon om voor een oplossing te zorgen. Voor de gevallen waarin de direct leidinggevende geen oplossing kan bieden, kan een medewerker zich wenden tot een onafhankelijke vertrouwenspersoon. In 2022 was er t.o.v. 2021 sprake van een toename van 37 meldingen. Opvallend is de toename van de klachten door leidinggevenden. In 2022 is daarom meer aandacht besteed aan trainingen voor leidinggevenden. Deze lijn zal in 2023 worden voortgezet.
32
Geschillencommissie Promen heeft een klachtenregeling voor de behandeling van klachten van medewerkers. In deze regeling is bepaald dat een geschil kan worden voorgelegd aan de geschillencommissie, indien men er onderling niet uitkomt. De commissie bestaat uit een vertegenwoordiger van de werkgever, een vertegenwoordiger van de OR en een onafhankelijke voorzitter. Er zijn in 2022 geen klachten aan de geschillencommissie voorgelegd. Op dit moment is er een vacature die in 2023 weer zal worden ingevuld.
Kwaliteit en duurzaamheid Promen beschikt over de volgende certificeringen: • VCA (veiligheid) • ISO9001 (procesadministratie), Groen & Schoon en Groepsdetacheringen • ISO22000 (Fssc, voedselveiligheid), Productie binnen • Blik op werk (re-integratiekeurmerk), Talentontwikkelbedrijf • Erkend leerwerkbedrijf (SBB) • ISO14001 (milieu management systeem). • Natureco (inkoop/ verkoop biologisch afbreekbare wegwerpartikelen). • Greendish certificaat Voor deze certificaten vinden periodieke audits plaats. Voor 2022 zijn deze audits met een goed resultaat afgerond. Deze certificeringen geven de focus en aanpak om zo veilig mogelijk te werken en de milieudoelstellingen te realiseren.
33
Hoofdstuk 4 de OR, medezeggenschap bij Promen De ondernemingsraad (OR) is, namens de in de onderneming werkzame personen, iedere maand met de bestuurder in gesprek over ‘het goed functioneren van de onderneming in al haar doelstellingen’. In dit tweede zittingsjaar van de OR heeft er een wisseling plaatsgevonden in het dagelijks bestuur van de OR, er is een nieuwe voorzitter en vicevoorzitter gekozen. Na het aftreden van twee OR-leden, zijn de vacatures snel vervuld, waarmee de OR opnieuw voltallig was.
In dit jaar heeft de OR regelmatig met de heer F. Rossel (algemeen directeur) en zijn adviseur mevrouw C. van den Nieuwendijk (HR-manager) gesproken over ondersteunende processen: het meer overzichtelijk maken van de verlofkaart uitvoering van het wettelijk rookbeleid en plaatsen van rookabri’s, de overgang naar het einde corona tijdperk, de uitvoering van HR-taken door leidinggevenden, wijzigingen in de Personeelsregeling Promen, de voorbereidingen van het Medewerkerstevredenheidsonderzoek te houden in 2023, Nederlands spreken op de werkvloer, aanwijzen van collectief verlof. Aan de onderhandelingstafel • De OR heeft positief geadviseerd over de aansturing van het Talentontwikkelbedrijf, de wijziging van de functie programmamanager Innovatie en Arbeidsontwikkeling naar Bedrijfsmanager Talent Ontwikkelbedrijf Innovatie en Arbeidsontwikkeling. Vanuit hier worden leerlijnen ontwikkeld, worden de beste methoden voor intake en het stellen van diagnoses vorm gegeven, wordt sturing gegeven aan het project Waarderend werken en worden op beide locaties medio 2023 Talentenpleinen ingericht voor de uitvoering van deze activiteiten. • De OR heeft ingestemd met het aangaan van een tijdelijke verlenging van de overeenkomst met de huidige arbodienst.
• De OR heeft éénmalig onderhandeld over - en ingestemd met - het toekennen van een aantal bovenwettelijke verlofuren voor het jaar 2022, aan de medewerkers die vallen onder de cao gemeenten. Omdat dit in 2022 niet in de cao is geregeld. In 2023 verloopt de toekenning van dit verlof weer via de cao. Toekomst Promen Het onderwerp toekomst Promen staat veelvuldig op de agenda. Promen is in transitie van een productiebedrijf naar een excellent mensontwikkelbedrijf. Deze omvangrijke transitie geeft richting aan het nog beter begeleiden en ontwikkelen van doelgroepmedewerkers op een meer methodische wijze met als hoogst haalbare doel zoveel mogelijk mensen te laten participeren op de reguliere arbeidsmarkt.
34
De OR ziet de ambitie van de organisatie maar ziet ook de vraagstukken die hierbij om de hoek komen kijken. Zo is Promen voor de bedrijfsvoering afhankelijk van de instroom vanuit de Participatiewet, zowel in omvang als in het type indicatie. De instroom vanuit de Participatiewet verloopt wat grillig. Dat brengt Promen tot dilemma’s als: het in balans hebben van de hoeveelheid werk ten opzichte van de beschikbare handen, het vinden van geschikte werksoorten, het aangaan van productie verplichtingen, het voorkomen van inhuur van tijdelijk personeel, het tegelijkertijd bieden van ontwikkel- en doorstroom mogelijkheden aan doelgroepmedewerkers. Daar boven op is het op orde hebben en houden van de financiën van belang. Promen heeft een aanvang gemaakt met een samenhangende aanpak om de ambitie van de organisatie concreet vorm te geven. Het traject ‘Waarderend werken’ is hieruit geboren. De uitvoering van dit traject zal zijn beslag krijgen in 2023. De OR volgt de ontwikkelingen op de voet en zet zich in door mee te denken en mee te praten over deze route.
De OR vindt daarvoor onder andere van belang: een breder aanbod van werksoorten, een goede balans tussen de ontwikkeling van mensen en productie, het realiseren van duurzame uitplaatsingen op vacatures of detacheringsplaatsen, goede uitvoering van ondersteunende processen en onderlinge versterking tussen de verschillende afdelingen. Dit zal een bijdrage leveren aan het succes. De OR spreekt de hoop uit dat de organisatie met de ingeslagen weg, stap voor stap, er in slaagt de transitie naar een excellent mensontwikkelbedrijf te maken. De OR ziet een complexe organisatie in beweging en zal daar waar mogelijk mee participeren in visie en zijn invloed uitoefenen.
35
Hoofdstuk 5 Financieel resultaat In deel 2 van de jaarstukken, de jaarrekening, worden de financiële resultaten van Promen verantwoord en toegelicht. Onderstaand worden de belangrijkste financiële resultaten van Promen toegelicht. In het ondernemingsplan (OP) 2022 was een jaarresultaat begroot van nul. Het gerealiseerde resultaat 2022 bedraagt € 461k negatief, volledig bepaald door de vorming van de verplichte voorziening verlofsparen ad. € 493k. Het vormen van een dergelijke voorziening was tot en met 2021 niet toegestaan. Deze verlofuren maakten in voorgaande jaren onderdeel uit van de post niet uit de balans blijkende verplichtingen.
Baten
Resultaten 2022 s = structureel; i = incidenteel
t.o.v. begroting 2022
t.o.v. realisatie 2021
De bijdragen Wsw arbeidsplaatsen zijn € 338k lager dan begroot door het lagere aantal medewerkers: de uitstroom in 2022 was groter dan begroot. Ten opzichte van het vorige jaar zijn de bijdragen lager door de jaarlijkse uitstroom van medewerkers
-338k
i
-1.550k
s
De omzet Individuele detachering is € 74k hoger dan begroot door hogere opbrengsten per medewerker en de doordetacheringen aan het Rijk. De omzet is € 145k lager dan vorig jaar door het lagere aantal gedetacheerde medewerkers en de afname van doordetacheringen aan het Rijk.
74k
i
-145k
i
De omzet Groepsdetachering is € 12k hoger dan begroot door hogere omzet bij diverse opdrachtgevers, en zijn € 5k lager dan vorig jaar.
12k
i
-5k
i
De omzet Groen en Schoon is € 501k hoger dan begroot en € 423k hoger dan vorig jaar, met name door de hogere omzet in het Groen.
501k
i
423k
i
De omzet Productie Binnen is € 92k hoger dan begroot en € 43k hoger dan vorig jaar, door de uitbreidingen van het aantal orders van meerdere (bestaande) opdrachtgevers.
92k
i
43k
i
De overige opbrengsten zijn € 73k lager dan begroot en € 6k lager dan voorgaand jaar door de lagere opbrengsten transport/magazijnen en trainingen.
-73k
i
-6k
i
36
Lasten
Resultaten 2022 s = structureel; i = incidenteel
t.o.v. begroting 2022
t.o.v. realisatie 2021
De kosten Wsw personeel zijn € 52 lager dan begroot, door lagere aantallen medewerkers en de vorming van de voorziening verlofsparen, de hogere ontvangsten vanuit het UWV en een hoger LIV. De kosten zijn € 949k lager dan vorig jaar door de jaarlijkse uitstroom van medewerkers.
-52k
i
-949k
s
De kosten Begeleid Werken zijn € 13k hoger begroot door het hogere aantal geplaatste medewerkers. De kosten zijn € 16k lager dan vorig jaar door de uitstroom van een aantal medewerkers in Begeleid Werken.
13k
i
-16k
s
De kosten niet-doelgroep personeel zijn € 345k hoger dan begroot en € 360k hoger dan vorig jaar, met name door de kosten van de eenmalige uitkering, de kosten van het Promen Regulier personeel en de kosten van inhuur.
345k
i
360k
i
Huisvestingskosten zijn € 9k lager dan begroot door de lagere afschrijvingskosten en € 27k hoger dan vorig jaar door de stijging van energiekosten.
-9k
i
27k
s/i
De overige bedrijfskosten zijn € 429k hoger dan begroot en € 311k hoger dan vorig jaar door verschillende hogere kostenposten zoals onderhoud, energie, kantine en indirecte productiekosten.
429k
s/i
311k
s/i
De incidentele baten en lasten zijn € 90k positiever dan begroot en € 115k positiever dan vorig jaar, met name door de vergoedingen vanuit het UWV voor latere herindicaties en de lagere kosten die gerelateerd waren aan corona (zoals digitaal vergaderen en fruitverstrekking).
-90k
i
-115k
i
De financiële baten en lasten zijn nagenoeg conform begroting en vorig jaar.
6k
s
5k
s
De onttrekkingen aan de reserves zijn € 100k lager dan begroot door de latere oplevering van de luchtbehandelingssystemen. Vorig jaar was nog sprake van een toevoeging aan de reserve luchtbehandelingssystemen ad. € 393k, van toevoegingen aan de reserves was in 2022 geen sprake.
-100k
i
393k
i
Totaal resultaat
-461k
37
-461k
Onderstaand is een totaaloverzicht van de jaarcijfers Promen opgenomen: Resultaten 2022
Realisatie 2022
Begroting 2022
Realisatie 2021
Bijdragen W sw arbeidsplaatsen
24.316
24.654
25.866
-338
-1.550
Omzet Indiv iduele detachering W sw
1.669
1.595
1.814
74
-145
Omzet Groepsdetachering W sw
3.169
3.157
3.174
12
-5
Omzet Groen & Schoon W sw
4.296
3.795
3.873
501
423
Omzet Productie Binnen W sw
895
803
853
92
43
bedragen x €1.000
Ov erige opbrengsten W sw
Verschil
Verschil
OP 2022
v orig jaar
144
217
150
-73
-6
Totaal omzet W sw
10.173
9.567
9.864
606
309
Kosten W sw personeel
23.935
23.987
24.884
-52
-949
Kosten Begeleid werken
1.023
1.010
1.039
13
-16
Kosten niet-doelgroep personeel
6.758
6.413
6.398
345
360
856
865
829
-9
27
2.334
1.905
2.024
429
311
-33
57
82
-90
-115
Totaal bedrijfslasten W sw
34.873
34.237
35.255
636
-383
Financiële baten en lasten
-116
-122
-121
6
5
38
138
-355
-100
393
-461
0
0
-461
-461
Huisv estingskosten Ov erige bedrijfskosten Incidentele baten en lasten
Mutaties reserv es Resultaat
Voor een verdere toelichting op de bovenstaande jaarcijfers 2022 en de bijbehorende balansposten per ultimo 2022, wordt verwezen naar de hiernavolgende jaarrekening Promen 2022.
38
Financiering Promen beschikt over een rekening-courant kredietfaciliteit bij de BNG. De financieringsstructuur is in 2022 ongewijzigd gebleven. Kasgeldlimiet (x €1.000,=)
Omv ang begroting per 1 januari (=grondslag)
2022 Kw1
2022 Kw2
2022 Kw3
2022 Kw4
33.612
33.612
33.612
33.612
In procenten v an de grondslag
8,20%
8,20%
8,20%
8,20%
In een bedrag
2.756
2.756
2.756
2.756
2. Omv ang v lottende korte schuld
1.805
894
656
1.830
3. Vlottende middelen
2.654
1.104
1.040
1.467
4. Totaal netto v lottende schuld (2) - (3)
-849
-210
-384
362
Ruimte (+) c.q. ov erschrijding (-) = (1)-(4)
3.605
2.966
3.140
2.394
1. Toegestane kasgeldlimiet
Het gaat bij de kasgeldlimiet om het beperken van renterisico’s op korte schuld. Korte schuld is bedoeld voor het financieren van lopende uitgaven. De kasgeldlimiet is gekoppeld aan het begrotingstotaal en geeft een objectieve grondslag aan het maximumbedrag dat gefinancierd kan worden met kortlopende leningen. Uit het bovenstaande overzicht blijkt dat er in 2022 geen sprake was van overschrijding van de kasgeldlimiet.
39
Renterisico norm (x €1.000,=)
Stap
Variabele renterisico(norm)
2022
2021
2020
1
Renteherzieningen
-
-
-
2
Aflossingen
244
244
244
3
Renterisico
244
244
244
33.612
38.021
39.023
20%
20%
20%
6.722
7.604
7.805
Berekening renterisiconorm 4a
Begrotingstotaal
4b
Percentageregeling
4=(4ax4b/100) Renterisiconorm 5a
Ruimte onder risiconorm
6.478
7.360
7.561
5b
Ov erschrijding risiconorm
-
-
-
De renterisiconorm betreft de tegenhanger van de kasgeldlimiet. Het deel dat niet kortlopend kan worden gefinancierd dient langlopend te worden gefinancierd. De renterisiconorm benadrukt het belang van een goede spreiding van de leningenportefeuille en van de renterisico’s. De norm is een benadering hiervoor. De berekening van het renterisico is een benadering van het te lopen c.q. het gelopen renterisico. Uit het bovenstaande overzicht blijkt dat Promen in 2022 ver onder de renterisiconorm is gebleven.
40
Weerstandsvermogen en risicobeheersing In 2019 is de nieuwe Nota reserves, risicoanalyse en weerstandsvermogen 2019 vastgesteld door het Algemeen Bestuur. Deze nota maakt een vast onderdeel uit van de P&C-cyclus van Promen. Dit is bedoeld om de omvang van het weerstandvermogen van de Gemeenschappelijke Regeling te bepalen. Onder weerstandsvermogen wordt verstaan: het vermogen van Promen om toekomstige tegenvallers op te vangen, zonder dat een dergelijke tegenvaller directe consequenties heeft voor het huidige beleid en/of daaraan verbonden activiteiten. Het weerstandsvermogen is van belang voor de mate waarin risico’s, waarvoor geen voorzieningen zijn getroffen of waarvoor geen verzekeringen zijn afgesloten, kunnen worden opgevangen. Het weerstandsvermogen bestaat uit de relatie tussen: • De weerstandscapaciteit, zijnde de middelen en mogelijkheden waarover Promen kan beschikken om niet begrote kosten te dekken en; • Alle risico’s waarvoor geen voorzieningen zijn gevormd of die niet tot afwaardering van activa hebben geleid en die van materiele betekenis kunnen zijn in relatie tot het balanstotaal of de financiële positie. In dit kader is een risico-inventarisatie uitgevoerd. Bij Promen zijn dit de risico’s die voortvloeien uit de activiteiten van de vier bedrijfsonderdelen (Productie Binnen, Groepsdetachering, Groen en Schoon en het Talentontwikkelbedrijf).
Deze risico’s worden beïnvloed door enerzijds de klant- en marktrisico’s. Anderzijds worden zij beïnvloed door risico’s als gevolg van wet- en regelgeving. Wettelijke wijzigingen (cao’s, minimumloon, sociale lasten, premies pensioenen, premiekortingen e.d.) zijn niet beïnvloedbaar, maar hebben een grote impact op de kosten. De vorengenoemde risico’s zijn vervolgens overeenkomstig een landelijk voor de SW-sector gehanteerde systematiek gewaardeerd en gekwantificeerd. De berekening van de ondergrens van het benodigd weerstandsvermogen is daarbij becijferd op 2,4 mln. Dit bedrag is tot stand gekomen door het optellen van de reëel geachte schades die de voor het weerstandsvermogen relevante risico’s redelijkerwijs kunnen veroorzaken.
41
Financiële kengetallen (x € 1.000,=)
2022
Begroting
2021
1a. netto schuldquote
11%
12%
6%
1b. netto schuldquote gecorrigeerd voor alle verstrekte leningen
11%
12%
6%
2. solvabiliteitsratio
29%
18%
32%
3. grondexploitatie;
n.v.t.
n.v.t.
n.v.t.
4. structurele exploitatieruimte
-2%
0%
2%
5. belastingcapaciteit
n.v.t.
n.v.t.
n.v.t.
Toelichting kengetallen: • • • •
•
Netto schuldquotes: de netto schuldquote vergelijkt de leningen van Promen (met aftrek van de geldelijke bezittingen) met de totale baten van de begroting. Er is geen wettelijke norm waaraan de schuldquote moet voldoen. De VNG hanteert voor gemeenten een norm van 130%. Solvabiliteitsratio: de solvabiliteit geeft de mate aan waarin de bezittingen van Promen gefinancierd zijn uit eigen middelen (eigen vermogen). Grondexploitatie: dit kengetal is voor Promen niet van toepassing. Structurele exploitatieruimte: dit kengetal geeft aan hoe de structurele vrije ruimte (structurele baten min structurele lasten) zich verhoudt tot de totale begrotingsbaten. Dit laat zien in hoeverre Promen in staat is om structurele tegenvallers op te vangen. Voor het begrotingstoezicht door de Provincie is de structurele begrotingsruimte voldoende wanneer deze groter is dan 0. De Promen voldoet aan deze norm. Belastingcapaciteit: dit kengetal is voor Promen niet van toepassing.
Op basis van de financiële kengetallen kan worden geconcludeerd dat de financiële positie van Promen stabiel is.
Onderhoud kapitaalgoederen
Het beleid van Promen voor ‘kapitaalgoederen’ en ‘infrastructuur’ is deze in stand te houden in een vorm die passend is bij de bedrijfsvoering en medewerkers een veilige en passende werkomgeving te bieden. Promen heeft daartoe op twee locaties gebouwen in gebruik. Het gebouw aan de Zuider IJsseldijk te Gouda en het gebouw aan de Hoofdweg te Capelle aan den IJssel.
42
In 2021 is het meerjarenonderhoudsplan door een externe partij geactualiseerd. De cyclische uitgaven van het onderhoud aan de panden zijn tot en met 2030 in kaart gebracht.
Bedrijfsvoering Het Algemeen Bestuur heeft het geactualiseerde controleprotocol, het normenkader alsmede de bijgestelde Financiële Verordening ex artikel 212 van de gemeentewet in december 2015 vastgesteld. Jaarlijks wordt beoordeeld in hoeverre actualisering van deze kaders aanpassing behoeven wegens relevante wijzigingen in de wet- en regelgeving. In 2017 is het normenkader aangepast door het bestuur. Promen beschikt over een sterke verbijzonderde interne controle (VIC) functie. Op basis van een uitgebreid programma worden periodiek audits uitgevoerd op de kwaliteit van de uitgevoerde interne controles, een systematiek waarop ook door de externe accountant wordt gesteund. De VIC-bevindingen en de bevindingen van de externe accountant worden teruggelegd in de organisatie. Daarna worden de herstelacties gemonitord en het MT en het Bestuur geïnformeerd over de voortgang. Na de herstructurering van de organisatie is de focus bij Promen nu in toenemende mate gericht op het werken aan en het inrichten van efficiëntere, snellere en kwalitatief betere processen. In de informatievoorziening worden voor medewerkers in passende ICT-voorzieningen op de werkplek en een technisch juiste infrastructuur voorzien. Promen maakt voor de informatievoorziening gebruik van bedrijfsbrede systemen, waarvoor op de functie afgestemde toegang wordt verleend.
Er is sprake van de volgende bedrijfsbrede systemen: •
AFAS e-HRM-systeem t.b.v. personeelsinformatie en personeelsbeheer (inclusief salarisverwerking) van zowel de doelgroep (medewerkers en trajectdeelnemers) als de niet-doelgroep-medewerkers;
•
Exact: financiële en bedrijfsadministratieve gegevens.
Per 1-1-2018 heeft outsourcing plaatsgevonden van het serverpark en het systeembeheer. In 2019 is het nieuwe e-HRM-pakket van AFAS aangeschaft en geïmplementeerd. In dit kader zijn in 2019 alle ondersteunende processen onder gebruikmaking van de principes van ‘lean management’ opnieuw ingericht. In 2019 is ter vervanging van het verouderde tijdschrijfpakket Weburen het aan AFAS gekoppeld planningspakket Timetell aangeschaft en geïmplementeerd. Hierdoor worden de bestaande arbeidsintensieve werkzaamheden op het gebied van de planning, werktijden en urenverantwoording sterk vereenvoudigd. Na de vorengenoemde outsourcing van de ICT-Infrastructuur zijn de werkzaamheden binnen de afdeling ICT zich veel meer gaan richten op onder andere het beleid en de inrichting rond de ICT. In 2021 is het nieuwe strategische Beveiligingsbeleid (IB-beleid) opgesteld. In 2022 is dit
43
strategische beleid uitgewerkt in een operationeel IB-beleid. Dit operationele IB-beleid is in beeld gebracht middels de Baseline Informatiebeveiliging Overheid (BIO). Dit is het vastgesteld normenkader dat geldt voor alle overheidsinstanties. Deze operationalisering werken we geleidelijk uit aan de hand van de 35 aandachtsgebieden van de BIO. In 2022 is gestart met de voor Promen belangrijkste 11 aandachtsgebieden. Daar zijn vervolgacties uit voortgekomen die inmiddels zijn opgestart. Zo is een Disaster Recovery-plan gemaakt waarin beschreven staat welke acties er uitgevoerd moeten worden als zich een calamiteit voordoet. 2023 en 2024 worden gebruikt om de overige 24 aandachtsgebieden uit de BIO verder uit te werken. 2023 is ook het jaar waarin we het huidige archiveringsbeleid tegen het licht gaan houden. Dit doen we samen met het Steekarchief MiddenHolland. Een reglement door het digitale archief en het bewaren van digitale gegevens maken hier onderdeel van uit. In 2023 zal tevens de ICT-strategie vanaf 2024 in beeld worden gebracht. Deze nieuwe plannen maken onderdeel uit van het in het in het najaar van 2023 op te stellen Ondernemingsplan Promen 2024. Beleidsindicatoren (x € 1.000,=)
Taakveld
Naam indicator
Eenheid
Bron
Promen
1.
0. Bestuur en ondersteuning
Formatie
Fte per 1.000 inwoners
Eigen gegevens
N.v.t.
2.
0. Bestuur en ondersteuning
Bezetting
Fte per 1.000 inwoners
Eigen gegevens
N.v.t.
3.
0. Bestuur en ondersteuning
Apparaatskosten
Kosten per inwoner
Eigen begroting
N.v.t.
4.
0. Bestuur en ondersteuning
Externe inhuur
Kosten als % van totale loonsom + totale kosten inhuur externen Eigen begroting
1,2%
5.
0. Bestuur en ondersteuning
Overhead
% van totale lasten
25,9%
Eigen begroting
Verbonden partijen Promen is een gemeenschappelijke regeling van deelnemende gemeenten en daarmee een openbaar lichaam. Promen is enig aandeelhouder van Promen Holding BV, die vervolgens enig aandeelhouder is van Sterwork BV (personeels-BV van staf en leiding), ProWork BV en Protalenten BV. ProWork is de naam van de vennootschap die is opgericht om op te treden als formele werkgever van doelgroep-personeel (niet zijnde Wsw). Feitelijk werden t/m 2017 deze doelgroep-medewerkers tegen betaling van de loonkosten gedetacheerd bij de GR Promen. Met ingang van
44
2018 is deze BV in gebruik voor de volledig vraaggestuurde PW-dienstverlening aan de deelnemende gemeenten. De aandelen zijn voor 100% in handen van Promen Holding BV. Er bevindt zich geen vreemd vermogen in deze BV. Het eigen vermogen bedraagt € 18k. In Protalenten vinden geen activiteiten plaats.
Fiscale positie GR Promen en de onderliggende ProWork BV Promen heeft een Convenant horizontaal toezicht gesloten met de Belastingdienst. Met organisaties die participeren in horizontaal toezicht worden afspraken gemaakt over wederzijds vertrouwen, begrip en transparantie en die worden vastgelegd in een convenant. Hierdoor krijgt de Belastingdienst actuele informatie over de fiscale strategie, de fiscale beheersing en de transparantie van Promen. Deze kennis stelt de Belastingdienst in staat zijn toezicht aan te passen en alleen die activiteiten uit te voeren die nodig zijn om de horizontalisering te valideren. Deze samenwerking past uitstekend bij het speerpunt van Promen ten aanzien van de continue verbetering van de primaire en de ondersteunende processen. Als gevolg van het Hoofdlijnenbesluit gemeenten 2017 is de PW-dienstverlening aan de deelnemende gemeenten per 1-1-2018 volledig ondergebracht bij de onder de GR Promen ressorterende ProWork BV. Dit is een wijziging ten opzichte van de situatie tot en met 2017 toen alle activiteiten in de GR Promen waren gesitueerd. Tot 2018 gold een vrijstelling voor de VPB. In 2019 is door Promen ook voor de nieuwe structuur per 1-1-2018 een beroep gedaan op vrijstelling van VPB. De Belastingdienst heeft hier in 2020 een eerste reactie op afgegeven en een standpunt ingenomen.
De vrijstelling geldt onverkort voor de onder de GR Promen ressorterende BV’s. Met betrekking tot Promen zijn wij nog in gesprek met de Belastingdienst.
Openbaarheidsparagraaf De Wet open overheid (Woo) is op 1 mei 2022 in wering getreden en verplicht een bestuursorgaan tot actieve openbaarmaking van informatie. Op grond van artikel 3.5 van de Woo is een bestuursorgaan verplicht om jaarlijks in de begroting en de verantwoording aandacht te besteden aan de beleidsvoornemens en uitvoering van de Woo. In deze paragraaf wordt op hoofdlijnen een kwalitatieve beschrijving gegeven van de activiteiten die worden uitgevoerd op de thema’s actieve en passieve openbaarmaking en verbetering van de informatiehuishouding. Actieve openbaarmaking voor de verplichte categorieën documenten (artikel 3.3.Woo) Onder actieve openbaarmaking verstaan we de activiteiten die vanuit Promen worden ondernomen om de wettelijk verplichte informatie actief openbaar te maken. En daarnaast een inspanningsverplichting om andere informatie (buiten de verplichte categorieën) op eigen initiatief openbaar te maken. Op dit moment worden vanuit de verplichte categorieën de volgende gegevens gepubliceerd: •
Bereikbaarheidsgegevens van Promen op de website
45
•
Stukken van ons algemeen bestuur: vergaderverslagen, begrotingen, ondernemingsplannen en jaarstukken via de website
De inspanningsverplichting tot openbaarmaking voor andere documenten dan de verplichte categorieën (artikel 3.1 Woo) Ten aanzien van de inspanningsverplichting om andere informatie actief openbaar te maken moet eerst helder worden welke ambitie Promen daartoe heeft. Dat zal in afstemming met bestuur en management worden bepaald.
Verplicht platform voor actieve openbaarmaking (artikel 3.3 b Woo) De actieve openbaarmaking geschiedt op dit moment via de website van Promen. Het doel van artikel 3.3b Woo is dat alle bestuursorganen gebruik maken van het landelijk Platform Open Overheidsinformatie (PLOOI). Op deze wijze ontstaat een volledig overzicht van alle verplicht actief openbaar gemaakte documenten. Op dit moment werkt men aan een vervanging van PLOOI. Op het moment dat er een nieuwe toepassing is zullen we dat platform gaan gebruiken.
Passieve openbaarmaking (openbaarmaking op verzoek; hoofdstuk 4 Woo) Onder passieve openbaarmaking verstaan we het openbaar maken van informatie naar aanleiding van een verzoek uit de samenleving. We houden daarmee rekening met het anonimiseren van persoonsgegevens en wettelijke uitzonderingen.
De informatiehuishouding (hoofdstuk 6 Woo) Voor de verbetering van de informatiehuishouding is in 2022 in samenwerking met het Streekarchief een verbetertraject opgestart. In 2023 zal het plan van aanpak worden opgevoerd. De medewerkers zullen worden begeleid in het goed archiveren van informatie in de daarvoor bestemde systemen. In dit kader zullen de medewerkers ook worden geïnformeerd over de Woo, hun rol hierin en de ondersteuning op dit terrein.
Aanstelling en het in dienst hebben van een Woo contactpersoon (artikel 4.7 Woo) De Woo schrijft voor dat ieder bestuursorgaan 1 of meer contactpersonen heeft om vragen van burgers te beantwoorden over de beschikbaarheid van publieke informatie. In 2023 zal bij Promen een Woo- contactpersoon worden aangewezen.
46
Deel 2: Jaarrekening Promen 2022
47
Balans Balans per 31 december 2022 (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
7.336
6.562
18
18
7.354
6.581
177
153
Activa Vaste activa Materiële vaste activa Inv esteringen met een economisch nut Financiële vaste activa Kapitaal v erstrekkingen aan deelnemingen Totaal v aste activ a Vlottende activa Voorraden Grond- en Hulpstoffen Gereed product en handelsgoederen
21
41
Totaal v oorraden
198
194
Uitzettingen m et een rente typische looptijd van één jaar of m inder Vorderingen op openbare lichamen Uitzettingen in ’s Rijks schatkist
439
-
-
1.387
Ov erige v orderingen
2.101
2.742
Subtotaal
2.540
4.129
131
390
Liquide middelen Overlopende activa Vooruitbetaalde bedragen
58
73
Nog te ontv angen bedragen
1.038
177
Subtotaal
1.096
251
Totaal v lottende activ a
3.964
4.963
Totaal activ a
11.318
11.544
48
Balans per 31 december 2022 (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
(x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
3.724
3.968
Passiva
Langlopende schulden met een rente typische looptijd van één jaar of langer
Vaste passiva
Onderhandse leningen v an binnenlandse banken en ov erige financiële instellingen
Eigen vermogen Algemene reserv e
2.271
2.269
42
54
Bestem m ingsreserves Huisv estingsreserv e
98
125
Reserv e luchtbehandelingssystemen
Reserv e resultaat 2015
1.318
1.318
Totaal bestemmingsreserv es
1.459
1.497
Gerealiseerd resultaat
- 461
-
Totaal eigen v ermogen
3.269
3.766
Vlottende passiva Netto vlottende schulden m et een rentetypische looptijd van één jaar of korter Negatiev e banksaldi
1.553
-
Ov erige schulden
2.039
2.638
Subtotaal
3.592
2.638
121
468
-
80
121
548
Overlopende passiva Verplichtingen die in het begrotingsjaar zijn opgebouwd en die in een v olgend begrotingsjaar tot betaling komen
Voorzieningen
Ov erige v ooruit ontv angen bedragen die ten bate v an
Voorzieningen voor verplichtingen, verliezen en risico’s
v olgende begrotingsjaren komen
Voorziening kosten ex werknemers Voorziening VPL premie Sterwork
-
58
Subtotaal Totaal v lottende passiv a
3.713
3.186
Totaal passiva
11.318
11.544
-
136
Voorziening v erlofsparen
493
-
Subtotaal
493
194
Voorziening groot onderhoud
119
430
Totaal v oorzieningen
612
624
Voorzieningen ter egalisering van kosten
Aldus opgemaakt:
Aldus vastgesteld:
Datum: F. Rossel, Algemeen directeur
Datum: R.A. Tetteroo, Voorzitter
F. Rossel Ambtelijk secretaris
49
Overzicht van baten en lasten (x €1.000,=)
Realisatie
Raming
Raming
Realisatie
begrotings-
ondern.plan
begr.jr. 2022
begrotings-
jaar 2022
2022
v óór wijziging
jaar 2021
Baten Bijdragen W sw arbeidsplaatsen
24.316
24.654
24.937
25.866
Omzet door W sw personeel
10.030
9.350
8.468
9.714
Ov erige opbrengsten W sw
144
217
168
150
34.490
34.221
33.573
35.730
Kosten W sw personeel
23.935
23.987
24.346
24.884
Kosten Begeleid W erken
1.023
1.010
1.047
1.039
Totaal baten Lasten
856
865
-
829
Totaal lasten
Huisv estingslasten
25.814
25.862
25.392
26.752
Saldo baten en lasten
8.676
8.359
8.181
8.978
Kosten niet-doelgroep personeel
6.758
6.413
5.420
6.398
Ov erige bedrijfskosten
2.334
1.905
2.627
2.024
Overhead
- 33
57
51
82
Totaal ov erhead
Incidentele baten en lasten
9.059
8.375
8.097
8.503
Subtotaal
- 383
- 16
85
475
Financiële baten en lasten
- 116
- 122
- 122
- 121
Toev oegingen aan reserv es
-
-
-
- 393
Onttrekkingen aan reserv es
38
138
38
38
38
138
38
- 355
- 461
-
-
-
Saldo reserv es Totaal baten en lasten
50
Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling Inleiding De jaarrekening is opgemaakt met inachtneming van de voorschriften die het Besluit begroting en verantwoording provincies en gemeenten daarvoor geeft. Algemene grondslagen voor het opstellen van de jaarrekening De waardering van de activa en passiva en de bepaling van het resultaat vindt plaats op basis van historische kosten. Tenzij bij het desbetreffende balanshoofd anders is vermeld, worden de activa en passiva opgenomen tegen nominale waarden. De baten en lasten worden toegerekend aan het jaar waarop zij betrekking hebben. Baten en winsten worden slechts genomen voor zover zij op balansdatum zijn gerealiseerd. Verliezen en risico's die hun oorsprong vinden voor het einde van het begrotingsjaar, worden in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden. Dividendopbrengsten van deelnemingen worden als bate genomen op het moment waarop het dividend betaalbaar gesteld wordt. Personeelslasten worden in principe toegerekend aan het boekjaar waarop ze betrekking hebben. Als gevolg van het formele verbod op het opnemen van voorzieningen c.q.
schulden uit hoofde van jaarlijks terugkerende arbeidskosten gerelateerde verplichtingen van vergelijkbaar volume, worden sommige personele lasten echter toegerekend aan de periode waarin uitbetaling plaatsvindt; daarbij moet worden gedacht aan componenten zoals ziektekostenpremie ten behoeve van gepensioneerden, overlopende vakantiegeld- en verlofaanspraken en dergelijke. Voor arbeidskosten gerelateerde verplichtingen van een jaarlijks vergelijkbaar volume wordt geen voorziening getroffen of op andere wijze een verplichting opgenomen. De referentieperiode is dezelfde als die van de meerjarenraming, te weten vier jaar. Indien er sprake is van (eenmalige) schokeffecten (bijvoorbeeld reorganisaties) dient wel een verplichting opgenomen te worden.
51
Balans
Vaste activa Immateriële vaste activa De immateriële vaste activa worden gewaardeerd tegen de verkrijging- c.q. vervaardigingprijs verminderd met de afschrijvingen en waardeverminderingen die naar verwachting duurzaam zijn. De kosten van onderzoek en ontwikkeling worden in 5 jaar afgeschreven. De afschrijving van de geactiveerde kosten van onderzoek en ontwikkeling vangt aan bij ingebruikneming van het gerelateerde materiële vaste actief. Afsluitkosten van opgenomen geldleningen worden afgeschreven in de looptijd van de betrokken geldlening. Materiële vaste activa met economisch nut Overige investeringen met economisch nut Deze materiële vaste activa zijn gewaardeerd tegen de verkrijging- of vervaardigingprijs. Slijtende investeringen worden vanaf het moment van ingebruikneming lineair afgeschreven in de verwachte gebruiksduur, waarbij rekening wordt gehouden met een eventuele restwaarde. Op grondbezit met economisch nut wordt niet afgeschreven. Bij de waardering wordt in voorkomende gevallen rekening gehouden met een bijzondere vermindering van de waarde, indien deze naar verwachting duurzaam is. Dergelijke afwaarderingen worden teruggenomen als ze niet langer noodzakelijk blijken. De gehanteerde afschrijvingstermijnen bedragen in jaren: Gronden en terreinen Gebouwen Installaties Vervoermiddelen Machines, apparaten en installaties Inventarissen Automatisering
n.v.t. 40 jaar 15 jaar 7 jaar1 10 jaar 10 jaar 5 jaar
1 waarbij voor tweedehands vervoermiddelen: tot een maximum leeftijd van 10 jaar.
52
Voor de investeringen in het pand aan de Hoofdweg te Capelle aan den IJssel wordt uitgegaan van een maximum afschrijvingstermijn van 15 jaar conform de huidige contractuele maximum huur termijn. De verbouwing van het pand aan de Zuider IJsseldijk Gouda met betrekking tot Groen en Schoon wordt afgeschreven in 10 jaar. Investeringen die dateren van vóór de ingangsdatum van de financiële verordening Promen d.d. 1 januari 2015 worden afgeschreven conform de destijds vastgestelde afschrijvingstermijnen. Financiële vaste activa Participaties in het aandelenkapitaal van BV’s (kapitaalverstrekkingen aan deelnemingen in de zin van het BBV) zijn gewaardeerd tegen de verkrijgingprijs van de aandelen. De actuele waarde is gelijk aan de verkrijgingprijs. Vlottende activa Voorraden De grond- en hulpstoffen worden gewaardeerd tegen inkoopprijs. Voor incourante voorraden vindt een afwaardering plaats naar lagere marktwaarde. Voorraad gereed product wordt gewaardeerd tegen de vervaardigingprijs of tegen de marktwaarde indien de marktwaarde lager is dan de kostprijs. Uitzettingen en overlopende activa De uitzettingen worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Voor verwachte oninbaarheid is een voorziening in mindering gebracht. De voorziening wordt statisch bepaald op basis van de geschatte inningkansen. Liquide middelen Deze activa worden tegen nominale waarde opgenomen.
53
Eigen vermogen Het eigen vermogen bestaat uit: Algemene reserve De algemene reserve dient als algehele buffer om toekomstige tegenvallers te kunnen opvangen. Bestemmingsreserve Onder een bestemmingsreserve wordt verstaan een reserve waaraan door het Bestuur een bepaalde bestemming is gegeven. Het gehele bedrag van de bestemmingsreserve ultimo het jaar is onderbouwd met bestuursbesluiten. Nog te bestemmen resultaat Een nadelig resultaat komt volledig voor rekening van de gemeenten c.q. kan worden onttrokken aan de algemene reserve. Een voordelig resultaat komt ten gunste van de algemene reserve of bestemmingsreserve tenzij het Algemeen Bestuur het besluit neemt tot een andere resultaatbestemming.
Voorzieningen Voorzieningen worden gewaardeerd op het nominale bedrag van de betrokken verplichting c.q. het voorzienbare verlies. Voorziening kosten ex werknemers Promen heeft met enkele medewerkers onderhandelingen gevoerd over een beëindiging van het dienstverband. Promen heeft daarover met verschillende medewerkers een akkoord bereikt. Conform de verslaggevingsregels is hiervoor een voorziening getroffen. In deze voorziening, die de naam voorziening kosten ex werknemers heeft gekregen, zijn de kosten van de te verwachte uitgaven opgenomen. Bij de vaststelling van de kosten is het meest negatieve scenario toegepast. Er is namelijk geen rekening gehouden met het feit, dat de ex personeelsleden mogelijk (eerder) weer elders een dienstbetrekking gaan vervullen. Jaarlijks zal de hoogte van de voorziening opnieuw bekeken worden. Voorziening groot onderhoud De voorziening groot onderhoud is in 2015 gevormd en heeft betrekking op het planmatig onderhoud van de gebouwen en terreinen aan de Zuider IJsseldijk te Gouda en de Hoofdweg te Capelle aan den IJssel. De voorziening is bedoeld om de lasten voor groot onderhoud te egaliseren. Vanaf 2016 wordt een jaarlijkse toevoeging aan de voorziening worden gedaan gebaseerd op het meerjarenonderhoudsplan van Promen dat een periode beslaat van 10 jaar.
Voorziening VPL premies Sterwork Deze voorziening dient ter dekking van de te betalen VPL premies voor het Sterwork personeel. Sterwork medewerkers kunnen geen
54
aanspraak maken op de VPL-regeling, maar Promen is wel verplicht deze te betalen aan het ABP. Voorziening verlofsparen Deze voorziening dient ter dekking van de verplichting verlofsparen. Tot en met 2021 was deze verplichting opgenomen onder de niet uit de balans blijkende verplichtingen. Vaste schulden Vaste schulden worden gewaardeerd tegen de nominale waarde, verminderd met gedane aflossingen. De vaste schulden hebben een rentetypische looptijd van één jaar of langer. Vlottende passiva De vlottende passiva worden gewaardeerd tegen de nominale waarde. Programmarekening In de programmarekening zijn de werkelijke bedragen van de jaren 2022 en 2021 opgenomen. Tevens vindt een vergelijking plaats met de door het bestuur van Promen vastgestelde begroting 2022 d.d. 8 juli 2021 (begroting vóór wijziging) en het ondernemingsplan 2022 d.d. 23 december 2021 (begroting na wijziging). Bijdragen Wsw arbeidsplaatsen Dit betreffen de bijdragen van de gemeenten voor de realisatie van Wsw arbeidsplaatsen.
55
Bruto omzet Bruto omzet is de opbrengst van aan derden geleverde goederen en diensten, exclusief de over de omzet geheven belastingen en onder aftrek van kortingen. Grond- en hulpstoffen De kosten van grond- en hulpstoffen worden berekend op basis van standaard verrekenprijzen. Resultaten op deze post worden in het jaar verantwoord. Loonkosten Wsw en niet-doelgroep Hierop worden de loon- en salariskosten van de medewerkers Wsw, evenals de salariskosten niet-doelgroep verantwoord. Onder loon- en salariskosten wordt verstaan het bruto bedrag van de aan het boekjaar toe te rekenen lonen c.q. salarissen, vermeerderd met de uitbetaalde vakantiegelden. Ontvangen ziekengelden Dit betreft de over het kalenderjaar van de bedrijfsvereniging ontvangen uitkeringen m.b.t. ZW en WAO. Lage inkomensvoordeel De met ingang van 2017 geldende tegemoetkoming voor werkgevers op grond van de Wet tegemoetkomingen loondomein (Wtl) voor werknemers met een laag inkomen. Sociale lasten / Pensioenpremie Dit betreffen de werkgeverslasten inzake de werknemersverzekering en de het werkgeversaandeel in de pensioenvoorziening. Afschrijvingen Dit betreffen de afschrijvingskosten van de vaste activa. De afschrijvingstermijn bedraagt maximaal de economische levensduur.
Overige bedrijfskosten Dit betreft de kosten voor vervoer, de bedrijfsgeneeskundige zorg en overige kosten, zoals opleidingen, sfeer bevorderende maatregelen, Ondernemingsraad e.d. de overige bedrijfskosten worden berekend op basis van historische kosten. Financiële baten en lasten Dit betreft de rentelast van de langlopende geldleningen en kredieten en de te ontvangen rente van banktegoeden.
56
Toelichting op de balans Activa Vaste activa Materiële vaste activa Machines,
Investeringen met een economisch nut (x € 1.000,=)
Boekwaarde per 31 december 2021 Aanschaffingen
Gronden en terreinen
Gebouwen
Verv oer-
apparaten
Hard- en
middelen
en installaties
software
2.007
2.334
417
1.729
76
6.562
8
49
6
306
35
403
965
30
995
Inv esteringen in bewerking Desinv esteringen Subtotaal Afschrijv ingen Boekwaarde per 31 december 2022
Totaal
2.015
2.383
423
3.000
141
-4
- 167
- 140
- 280
- 34
7.960 - 625
2.010
2.216
282
2.720
107
7.335
Op de volgende pagina is een specificatie van de aanschaffingen 2022 opgenomen. De totale investeringen blijven binnen de kaders van het in het ondernemingsplan 2022 opgenomen totaalbedrag. In de onderliggende posten is sprake van een aantal verschuivingen. De investeringen in bewerking hebben betrekking op de nog onderhanden zijnde investeringen in de luchtbehandelingssystemen en het warehousemanagementsysteem. De investeringen in de luchtbehandelingsystemen zijn als ‘pm’ post opgenomen in het ondernemingsplan en zijn in de AB vergadering d.d. 23 september 2021 door het bestuur goedgekeurd.
57
Investeringen 2022
Begroting Realisatie 2022
2022-12
Gebouwen Huisv esting Atlantispark (coronaproof, v erbetering)
25
Verbouwing / update Productiehallen
PM
32
Transportmiddelen Bussen groepsdetachering
80
Machines, apparaten en installaties Machines Groen en Schoon
30
63
Machines magazijn, groepsdeta
41
49
Exo-skelet
60
16
Machines Productie
106
74
Afv alscheidingsstations
20
laadpalen tbv elektrische auto's
15
Voorziening t.b.v . oplaadpunten conform NEN
70
Ov erig
24
Inventaris Gereedschap G&S
70
Meubilair G&S
44
Meubilair productie, groepsdetachering, ov erig
69
Innov atie
10
68
Koelkasten catering
9
Div erse beschermingen Magazijn
17
ICT Hardware
3
Telefonie
15
Totaal investeringen
638
31
403
58
Kapitaal verstrekkingen aan deelnemingen (x € 1.000,=)
2022
2021
Saldo per 1 januari
18
18
Aanschaffingen
-
-
18
18
Afschrijv ingen
Subtotaal
-
-
Duurzame waarde v erminderingen
-
-
18
18
Totaal
De deelneming betreft het aandelenkapitaal van Promen Holding BV.
Voorraden (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
Grond- en Hulpstoffen
189
164
Voorziening incourante v oorraden
- 13
- 11
Subtotaal
177
153
14
39
Gereed product en handelsgoederen Voorraad gereed product Voorraad kantine
7
2
Subtotaal
21
41
Totaal
198
194
De voorraden zijn per categorie weergegeven per balansdatum.
59
Uitzettingen met een rente typische looptijd van één jaar of minder (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
439
-
-
1.387
Ov erige handelsdebiteuren
1.583
1.709
Rekening Courant Prowork B.V.
Vorderingen op openbare lichamen Uitzettingen in ’s Rijks schatkist Overige vorderingen
524
943
Rijks- en gemeentelijke bijdragen
-
-
Voorziening dubieuze v orderingen
- 59
-
2.049
2.652
Fietsenplan en netto lonen
52
91
Totaal ov erige v orderingen
2.101
2.742
Totaal
2.540
4.129
Subtotaal Vorderingen personeel
Uitzettingen in ’s Rijks schatkist Decentrale overheden zijn verplicht hun overtollige middelen in 's Rijks schatkist aan te houden. Het drempelbedrag waarboven de middelen in ‘s Rijks schatkist aangehouden moeten worden bedraagt 0,75% van het begrotingstotaal, met een minimumdrempel van € 1.000k. Rekening Courant ProWork B.V. Vanaf 2018 zijn alle Participatiewet activiteiten ondergebracht bij ProWork B.V. Tussen ProWork B.V. en de GR Promen is sprake van een rekeningcourant overeenkomst.
60
Schatkistbankieren (x €1.000,=)
2022
Begrotingstotaal Promen
33.612
Drempel percentage
0,75%
Drempel bedrag (minimaal € 1.000)
1.000
Gemiddelde (op dagbasis) buiten 's Rijks schatkist aangehouden middelen:
Ov erschrijding
Kwartaal 1
276
-
Kwartaal 2
83
-
Kwartaal 3
61
-
Kwartaal 4
61
-
In het jaar 2022 is geen sprake geweest van overschrijdingen van het drempelbedrag.
Liquide middelen (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
Kas
3
5
Bank
128
384
Totaal
131
390
De liquide middelen betreffen vrij beschikbare middelen. Eind 2022 was er sprake van een negatief saldo op de BNG rekening. Deze is opgenomen onder de netto-vlottende schulden.
61
Overlopende activa (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
58
73
Compensatie transitiev ergoedingen UW V
147
82
Ov erige
890
95
Totaal nog te ontv angen bedragen
1.038
177
Totaal
1.096
251
Vooruitbetaalde bedragen Nog te ontvangen bedragen
De vordering op het UWV heeft betrekking op de nog te ontvangen compensatie van de uitbetaalde transitievergoedingen aan medewerkers die langer dan 2 jaar ziek zijn. De overige vorderingen hebben voor het overgrote deel betrekking op in 2023 verstuurde facturen voor door Promen in 2022 uitgevoerde activiteiten.
62
Passiva Vaste passiva
Algemene reserve (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari
2022
2021
2.269
2.269
Toev oegingen
-
-
Onttrekkingen
-
-
2.269
2.269
Totaal
In 2022 hebben geen mutaties in de algemene reserve plaatsgevonden.
Huisvestingsreserve (x € 1.000,=)
2022
2021
Saldo per 1 januari
54
65
Toev oegingen
-
Onttrekkingen
- 11
- 11
Totaal
42
54
-
Het algemeen bestuur heeft in 2015 besloten om de huisvestingsreserve te bestemmen voor de verhuizing naar de locatie Hoofdweg in Capelle aan den IJssel in 2017. Vanuit deze reserve is de aanschaf van inventaris van het nieuwe pand gefinancierd. Deze inventaris is conform de BBV regels in 2017 geactiveerd. Jaarlijks wordt een bedrag onttrokken uit de reserve (ter grootte van de afschrijvingskosten) ter dekking van de afschrijvingskosten van bovengenoemde investeringen.
63
Reserve resultaat 2015 (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari
2022
2021
125
152
Toev oegingen
-
-
Onttrekkingen
- 27
- 27
Totaal
98
125
Het algemeen bestuur heeft van het resultaat 2015 € 260k bestemd voor de verbouwing van het pand aan de Zuider IJsseldijk ten behoeve van Groen en Schoon. Deze verbouwing is conform de BBV regels in 2016 geactiveerd. Jaarlijks wordt een bedrag onttrokken uit de reserve (ter grootte van de afschrijvingskosten) ter dekking van de afschrijvingskosten van bovengenoemde investeringen.
Reserve luchtbehandelingssystemen (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari Toev oegingen Onttrekkingen Totaal
2022
2021
1.318
925
-
393
-
-
1.318
1.318
Middels de eerste en tweede begrotingswijziging ‘compensatiemiddelen Rijk coronaverliezen SW-bedrijven’ heeft het algemeen bestuur in 2022 besloten tot het vormen van een bestemmingsreserve luchtbehandelingssystemen. Vanuit deze reserve (en de voorziening groot onderhoud) worden de noodzakelijke aanpassingen en uitbreiding van de luchtbehandelingssystemen in zowel Gouda als Capelle gefinancierd. In 2020 is € 925k toegevoegd aan de reserve vanuit de compensatie coronaverliezen. In 2021 is € 393k toegevoegd vanuit het voordelige resultaat van het lopende boekjaar. In 2022 is geen sprake van mutaties in de reserve. De luchtbehandelingssystemen zijn in januari 2023 formeel in gebruik genomen. Vanaf 2023 zal jaarlijks een bedrag worden onttrokken uit de reserve (ter grootte van de afschrijvingskosten) ter dekking van de afschrijvingskosten van bovengenoemde investeringen.
64
Gerealiseerd resultaat (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari Toev oegingen Onttrekkingen Totaal
2022
2021 -
774
- 461
-
-
- 774
- 461
-
Het nog te bestemmen resultaat bedroeg over het jaar 2021 bedroeg € 0k. Voor 2022 bedraagt het nog te bestemmen resultaat € 461k negatief.
65
Voorzieningen De aard en reden van de voorziening is onderstaand per voorziening toegelicht. Op de regel ‘vrijval’ zijn de bedragen opgenomen welke ten gunste van de rekening van baten en lasten zijn vrijgevallen. Alle aanwendingen van de voorzieningen zijn rechtstreeks ten laste van de voorziening gebracht. Jaarlijks wordt de hoogte van de voorziening opnieuw bekeken.
Voorzieningen voor verplichtingen, verliezen en risico’s Voorziening kosten ex werknemers (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari
2022
2021 58
247
Toev oegingen
-
-
Onttrekkingen
- 42
- 134
Vrijv al
- 16
- 55
Totaal
-
58
Dit betreft een voorziening voor de kosten van afvloeiing van medewerkers in de jaren 2007 tot en met 2019. De onttrekkingen hebben betrekking op de (loon)kosten van de ex-werknemers.
66
Voorziening VPL premie Sterwork (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari
2022
2021
136
252
Toev oegingen
-
-
Onttrekkingen
- 136
- 116
-
136
Totaal
De in 2018 gevormde vorming voorziening VPL premie Sterwork houdt verband met de overgang van pensioenfonds PWRI naar ABP. Sterwork medewerkers kunnen geen aanspraak maken op de VPL-regeling, maar Promen is wel verplicht deze te betalen aan het ABP. Op grond van de verslaggevingsregels zijn verwachte te betalen VPL-premies 2019 t/m 2022 in opgenomen in de voorziening. In 2021 en 2022 zijn de VPL premies onttrokken uit de voorziening. Eind 2022 is het saldo van de voorziening nihil aangezien de VPL premie per 01-01-2023 is afgeschaft.
Voorziening verlofsparen (x € 1.000,=)
Saldo per 1 januari
2022
2021 -
-
Toev oegingen
493
-
Onttrekkingen
-
-
493
-
Totaal
Door een recente uitspraak van de commissie BBV is per eind 2022 een voorziening gevormd met betrekking tot de spaarverlof verplichtingen van Promen. Tot en met 2021 was deze verplichting opgenomen onder de niet uit de balans blijkende verplichtingen. De verplichting heeft grotendeels betrekking op verlofsaldi die in voorgaande jaren zijn opgebouwd.
67
Voorzieningen ter egalisatie van kosten Voorziening groot onderhoud (x € 1.000,=)
2022
2021
Saldo per 1 januari
430
332
Toev oegingen
100
100
Onttrekkingen
- 411
-3
Totaal
119
430
In 2015 is de voorziening groot onderhoud gevormd. De voorziening heeft betrekking op het planmatig onderhoud van de gebouwen en terreinen aan de Zuider IJsseldijk te Gouda en de Hoofdweg te Capelle aan den IJssel. De voorziening is bedoeld om de lasten voor groot onderhoud te egaliseren. De toevoeging zijn gebaseerd op het geactualiseerde 10-jaren onderhoudsplan van Promen. In 2022 is € 411k onttrokken uit de voorziening. Dit bedrag heeft grotendeels betrekking op de luchtbehandelingssystemen.
68
Langlopende schulden met een rente typische looptijd van één jaar of langer Rentelast
Onderhandse leningen van binnenlandse banken en overige financiële instellingen (x € 1.000,=)
Saldo per
Nieuwe
01-01-2022
leningen
Saldo per
begrotings-
Aflossingen
31-12-2022
jaar
BNG 2006 - 4,59% BNG 2017 - 1,25% BNG 2019 - 0,54%
2.158
-
- 88
2.071
99
1.247
-
- 113
1.133
15
563
-
- 43
520
3
Totaal
3.968
-
- 244
3.724
116
Per 1 augustus 2006 is een lening afgesloten bij de BNG van € 3.500k ter financiering van het pand aan de Zuider IJsseldijk in Gouda. De looptijd is 20 jaar, de aflossing € 88k per jaar en het rentepercentage bedraagt 4,59%. De schuldrest zal per 1 augustus 2026 nog € 1.750k bedragen. In 2026 zal een nieuwe lening moeten worden aangetrokken om aan deze aflossingsverplichting te kunnen voldoen. Per 15 augustus 2017 is een tweede lening afgesloten bij de BNG van € 1.700k. De looptijd is 15 jaar, de aflossing € 113k per jaar en het rentepercentage bedraagt 1,25%. De lening dient ter financiering van de aankoop van een stuk grond aan de Provincialeweg West te Gouda, de verbouwingen van het pand aan de Hoofdweg in Capelle aan den IJssel en de zonnepanelen op het dak van pand aan de Zuider IJsseldijk te Gouda. In augustus 2019 is een derde lening afgesloten bij de BNG van € 650k met een rente percentage van 0,54% en een looptijd van 15 jaar. De lening dient ter verbetering van de liquiditeitspositie van Promen.
69
Vlottende passiva
Netto vlottende schulden met een rentetypische looptijd van één jaar of korter (x € 1.000,=)
31-12-2022
31-12-2021
1.553
-
Crediteuren
833
1.224
Nog te betalen loonheffing en sociale lasten
642
846
Negatiev e banksaldi Overige schulden
Af te dragen BTW
565
567
Totaal
2.039
2.637
Totaal
3.592
2.637
Eind 2022 was er sprake van een negatief saldo op de BNG rekening. In de post de ‘nog te betalen loonheffing’ zijn tevens de nog te ontvangen gelden met betrekking tot het Lage-inkomensvoordeel opgenomen. Het Lage-inkomensvoordeel wordt nader toegelicht onder de loonkosten Wsw personeel.
70
De per 31-12-2021 nog te betalen loonkosten cao gemeenten hebben betrekking op de verhoging van de cao gemeenten en de éénmalige uitkering per december 2022, deze bedragen zijn in februari 2022 uitbetaald.
71
Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen (x € 1.000,=)
Vakantiegeld ov er jun t/m dec W sw Verloftegoeden W sw
31-12-2022
31-12-2021
853
911
1.104
1.806
Verloftegoeden niet-doelgroep
488
402
Huurcontracten
247
232
Bankgaranties
146
23
Met ingang van 2022 zijn de verloftegoeden m.b.t. het spaarverlof opgenomen in de voorziening verlofsparen. Tot en met 2021 was deze post verplicht onderdeel van de verloftegoeden in de niet in de balans opgenomen verplichtingen. Het vormen van een voorziening was niet toegestaan. Met ingang van 1-1-2022 is de vorming van een voorziening voor spaarverlof door de BBV commissie verplicht gesteld. Per 1 januari 2011 vormen de Gemeenschappelijke regeling Promen, ProWork BV, Sterwork BV en Protalenten BV een fiscale eenheid voor de omzetbelasting.
72
Toelichting op de baten en lasten Bijdragen Wsw arbeidsplaatsen (x €1.000,=)
Bijdragen W sw-budget
Realisatie
Raming
Realisatie
begrotings-
ondern.plan
begrotings-
jaar 2022
2022
jaar 2021
24.294
24.560
25.762
Bijdrage Bodegrav en-Reeuwijk
9
94
95
Ov erige bijdragen W sw
13
-
9
Totaal bijdragen W sw arbeidsplaatsen
24.316
24.654
25.866
Aantal SE
798,4
807,1
859,9
Het aantal arbeidsplaatsen Wsw is 8,7 SE lager dan begroot door de hogere uitstroom van medewerkers. Het aantal Wsw medewerkers in 2022 afgenomen met 7,2% ten opzicht van 2021. In 2021 was de afname van het personeelsbestand 6,4%. De bijdragen Wsw-budget (vanuit de gemeenten) zijn op basis van de werkelijke aantallen arbeidsplaatsen per gemeente, conform de in het Ondernemingsplan 2022 opgenomen integrale kostprijs per Wsw arbeidsplaats. Gemeente Bodegraven-Reeuwijk is sinds 2012 geen onderdeel meer van de Gemeenschappelijke Regeling Promen. Vanaf 2017 geldt de afspraak dat zij het verschil tussen de loonkosten en de Wsw bijdragen per arbeidsplaats (vanuit het Rijk) zullen vergoeden. Doordat de bijdrage per arbeidsplaats vanuit het Rijk hoger is dan verwacht, is de bijdrage vanuit Bodegraven-Reeuwijk in 2022 lager dan begroot.
73
Bijdragen Wsw-budget per gemeente (x €1.000,=)
Realisatie
Raming
begrotings-
ondern.plan
jaar 2022
2022
Nog te v errekenen
Alphen aan den Rijn
831
785
45
Capelle aan den IJssel
5.622
5.666
- 44
Gouda
9.053
9.093
- 40
Krimpen aan den IJssel
2.002
2.069
- 67
Krimpenerwaard
2.964
3.022
- 58
W addinxv een
1.984
2.065
- 81
Zuidplas
1.838
1.860
- 23
Totaal
24.294
24.560
- 266
Gemiddeld bedrag per SE
30.430
30.430
De bijdragen zijn berekend conform de in 2018 door het bestuur vastgestelde verdeling van buitengemeentelijke Wsw medewerkers. Naast de bijdragen voor arbeidsplaatsen binnen Promen is voor een enkele gemeente sprake van tijdelijke bijdragen voor arbeidsplaatsen buiten Promen. Dit zijn bijdragen vanuit het Rijksbudget voor medewerkers die voorheen in dienst waren van Promen, maar na verhuizing in dienst zijn getreden bij een ander SW bedrijf. De post ‘overige’ betreft één medewerkers die naadloos in dienst is gekomen bij Promen vanuit een ander SW bedrijf. Deze bijdragen worden in rekening gebracht bij de desbetreffende SW bedrijven / gemeenten.
74
In onderstaand tabel zijn de werkelijk door Promen gerealiseerde gemiddelde aantallen arbeidsplaatsen (SE’s) opgenomen. De SE’s zijn berekend op basis van de gemiddelde aantallen arbeidsplaatsen per maand. Realisatie SE's
Realisatie
Raming
Realisatie
begrotings-
ondern.plan
begrotings-
jaar 2022
2022
jaar 2021
Alphen aan den Rijn (0484)
27,3
25,8
28,0
Capelle aan den IJssel (0502)
184,9
186,2
199,8
Gouda (0513)
297,5
298,9
315,9
Krimpen aan den IJssel (0542)
65,7
68,0
74,6
Krimpenerwaard (1931)
96,3
99,3
105,9
W addinxv een (0627)
65,3
67,9
69,4
Zuidplas (1892)
61,4
61,2
66,2
Totaal realisatie Promen (SE)
798,4
807,1
859,8
75
Omzet door Wsw personeel (x €1.000,=)
Realisatie
Raming
Realisatie
begrotings-
ondern.plan
begrotings-
jaar 2022
2022
jaar 2021
Omzet Indiv iduele detachering
1.669
1.595
1.814
Omzet Groepsdetachering
3.169
3.157
3.174
Omzet Groen en Schoon
4.296
3.795
3.873
Omzet Productie Binnen
895
803
853
10.030
9.350
9.714
Totaal omzet door W sw personeel
De omzet door Wsw personeel betreft de omzet vanuit de 4 bedrijfsonderdelen. Onderstaand worden de omzetten per bedrijfsonderdeel nader toegelicht. De omzet binnen de bedrijfsonderdelen wordt gerealiseerd met zowel Wsw als Pw-medewerkers. De door Pw-medewerkers gerealiseerde omzet wordt toegerekend aan ProWork BV op basis van het aantal werknemers en de loonwaardemeting van de medewerkers ofwel een gemiddelde opbrengst per medewerker. Per 1-1-2022 is de doelgroep PW regulier vanwege arbeidsrechtelijke redenen in dienst getreden van de GR Promen. Voorheen was deze groep medewerkers in dienst van Prowork BV en werden de loonkosten maandelijks doorberekend aan de GR en als directe kosten, rechtstreeks ten laste van de omzetten van Promen gebracht. In de begroting (OP) was rekening gehouden met een kostenpost voor het Pw reguliere personeel ad. € 539k. Deze post is in de jaarrekening opgenomen onder de kosten niet-doelgroep personeel.
76
Omzet Individuele detachering (x €1.000,=)