Bijlage 4- Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026 - Deel 1B - Ondersteunende eenheden
Tekst van het document
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
49
Werkdruk op basis van alarmeringsfrequentie Werkdruk heeft een rechtstreekse relatie met het aantal keer per jaar dat een brandweereenheid wordt gealarmeerd in verband met een incident. Om hier inzicht in te kunnen krijgen dient hier de alarmeringsfrequentie te worden beschreven. De definitie van alarmeringsfrequentie is daarmee: ‘het totaal aantal alarmeringen (van alle incidenttypen) van iedere brandweereenheid op jaarbasis’. Werkdruk is dus de belasting van een eenheid. Dit wordt (mede) bepaald via het jaarlijkse aantal incidenten waar een eenheid voor wordt gealarmeerd. Dit getal bestaat uit alle alarmeringen die een eenheid op jaarbasis verwerkt, ongeacht om welk type het gaat; de prioriteit; loos of echt; eigen regio of bijstand; eerstelijns of opschaling. Het aantal alarmeringen van een voertuig is één van de factoren die management en bestuur inzicht geeft in de haalbaarheid en kosteneffectiviteit van de huidige wijze waarop de repressieve organisatie is ingericht. Werkdruk is zodoende bepalend voor de organisatievorm van de brandweerzorg. Het bepaalt mede de keus voor de plaatsing van een vrijwilligers- of juist een beroepskazerne in een bepaald gebied. Werkdruk en gelijktijdigheid hebben een sterke correlatie. Naarmate er meer incidenten zijn is de kans dat er gelijktijdig iets gebeurt hoger.
De dompelpompwagen en slangenwagen wordt voornamelijk ingezet bij grote branden. De geschatte werkdruk voor deze voertuigen op ongeveer 10 keer per jaar.
2.8 Tankautospuit natuurbrand Snelheid Het berekenen van de snelheid van een tankautospuit voor natuurbrand (TST) kan niet als bij de basisbrandweereenheid (TS6) met behulp van de objecten in gebieden. Dit komt omdat de inzet van een TST niet object gebonden is, maar weggebonden. Daarom is op basis van het wegenbestand van de veiligheidsregio Kennemerland een berekening gemaakt hoe snel een TST op welke locatie kan zijn binnen het natuurgebied. Snelheid beschrijft de best geschatte tijd waarmee een 1e tankautospuit voor natuurbrand ter plaatse kan zijn. Het gebied waar een tankautospuit voor natuurbrand het snelst kan zijn ten opzichte van andere tankautospuit voor natuurbrand wordt het verzorgingsgebied van die eenheid genoemd.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
50
DAG
ANW
Opkomsttijd 1ste TST binnen natuurgebied VRK
S-curve opkomst 1ste TST DAG binnen natuurgebied VRK
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
51
S-curve opkomst 1ste TST ANW binnen natuurgebied VRK Capaciteit Voor de capaciteit (mensen en materieel) kijken we voornamelijk naar de slagkracht. Dit wil zeggen binnen welke tijd 3 eenheden ter plaatse kunnen zijn bij opschaling. Slagkracht Slagkracht is het vermogen om bij opschaling snel meerdere eenheden ter plaatse te krijgen. DAG
ANW
Aantal TST-en dat binnen 15 minuten aanwezig kan zijn binnen natuurgebied VRK
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
52
DAG
ANW
Opkomsttijd 3x TST binnen natuurgebied VRK
S-curve slagkracht TST DAG binnen natuurgebied VRK
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
53
S-curve slagkracht TST ANW binnen natuurgebied VRK Paraatheid In deze paragraaf wordt de paraatheid beschreven. Paraatheid bestaat uit de volgende onderdelen: Beschikbaarheid Sinds begin 2022 lukt het om de periode dat een eenheid niet beschikbaar was op grove basis vanuit het meldkamersysteem (GMS) op te vragen. Op basis van de geregistreerde buitendienst stellingen van eenheden en de geregistreerde reden is een inschatting gemaakt hoeveel procent een eenheid niet beschikbaar is. De verwachte beschikbaarheid van een brandweerkazerne is uitgedrukt in een percentage per jaar. Omdat voor deze voertuigen geen reserve voertuigen beschikbaar zijn, houdt dit in dat deze ten tijde van onderhoud niet voor deze rol beschikbaar zijn. Onderstaande tabel geeft de verwachte beschikbaarheid aan. Kazerne
Verwachte beschikbaarheid per jaar
Beverwijk-Oost
> 95 %
Heemstede
> 95 %
IJmuiden
90-95 %
Zandvoort Linnaeusstraat
> 95 %
Gelijktijdigheid Bij gelijktijdigheid is er sprake van meerdere meldingen die voor een specifieke brandweereenheid bestemd zijn. Er is sprake van gelijktijdigheid als er tijdens een inzet van een kazerne zich gelijktijdig een nieuw incident voordoet in het verzorgingsgebied van die kazerne. Voor de tankautospuit natuurbrand geldt dat deze eenheid ook de tankautospuit voor ‘regulier’ brandweeroptreden is. De kans dat de eenheid bij een ‘reguliere’ inzet staat en dat dan een natuurbrand uitbreekt is zeer klein en daarmee verwaarloosbaar. Voor natuurbranden geldt wel dat de kans hierop groter is bij (langdurig) warm en droog weer. In deze periodes is de kans op meerdere natuurbranden gelijktijdig groter dan normaal. De klimaatveranderingen met langere periodes van droogte en warm weer spelen hierbij ook een belangrijke factor.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
54
Restdekking De Algemeen Commandant Brandweer heeft als rol om in samenspraak met de operationeel leidinggevende ter plaatse en de meldkamer te bekijken hoe met eenheden in de regio geschoven kan worden om een zo optimale brandweerzorg voor de overige incidenten in de regio te kunnen waarborgen. Werkdruk op basis van alarmeringsfrequentie Werkdruk heeft een rechtstreekse relatie met het aantal keer per jaar dat een brandweereenheid wordt gealarmeerd in verband met een incident. Om hier inzicht in te kunnen krijgen dient hier de alarmeringsfrequentie te worden beschreven. De definitie van alarmeringsfrequentie is daarmee: ‘het totaal aantal alarmeringen (van alle incidenttypen) van iedere brandweereenheid op jaarbasis’. Werkdruk is dus de belasting van een eenheid. Dit wordt (mede) bepaald via het jaarlijkse aantal incidenten waar een eenheid voor wordt gealarmeerd. Dit getal bestaat uit alle alarmeringen die een eenheid op jaarbasis verwerkt, ongeacht om welk type het gaat; de prioriteit; loos of echt; eigen regio of bijstand; eerstelijns of opschaling. Het aantal alarmeringen van een voertuig is één van de factoren die management en bestuur inzicht geeft in de haalbaarheid en kosteneffectiviteit van de huidige wijze waarop de repressieve organisatie is ingericht. Werkdruk is zodoende bepalend voor de organisatievorm van de brandweerzorg.
Het bepaalt mede de keus voor de plaatsing van een vrijwilligers- of juist een beroepskazerne in een bepaald gebied. Werkdruk en gelijktijdigheid hebben een sterke correlatie. Naarmate er meer incidenten zijn is de kans dat er gelijktijdig iets gebeurt hoger. Daar het landelijk ontbreekt aan een norm en het dekkingsplan (slechts) de repressieve prestatie weergeeft wordt dit gegeven in dit document niet verder uitgewerkt. De weergegeven werkdruk is het totaal aantal incidenten de kazernes die een tankautospuit voor natuurbrand hebben. Kazerne
Gemiddelde inzetfrequentie per jaar DAG
ANW
Beverwijk-Oost
186
94
Heemstede
125
90
IJmuiden
16
71
Zandvoort Linnaeusstraat
57
62
De werkdruk (het aantal alarmeringen) voor specifiek een natuurbrand is laag. Dit is gemiddeld gezien over de laatste jaren 2 keer per jaar voor elke kazerne.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
55
3 Dekking beoordelen (Processtap 3) 3.1 Doel Hier wordt een beoordeling van de verwachte repressieve dekking beschreven. Op basis van de factor snelheid kan ten opzichte van een norm worden beoordeeld of de prestatie goed, voldoende of onvoldoende is. Naast de factor snelheid wordt ook de beoordeling beschreven op basis van de factoren capaciteit, paraatheid en werkdruk. Op basis van de totale beoordeling van deze factoren kan de brandweer constateren in hoeverre deze verwachte repressieve dekking past binnen het wettelijk kader en bij de bestuurlijke wensen van de brandweerregio.
3.2 Beoordeling Redvoertuig Het bestuur van de veiligheidsregio kan vaststellen voor welke objecten een redvoertuig altijd noodzakelijk is voor het redden en blussen op hoogte. Indien het bestuur dit doet, dan geldt voor die objecten dezelfde opkomsttijd als voor de tankautospuit. Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland heeft het bestuur geen objecten vastgesteld, waarmee de maximale opkomsttijd van het redvoertuig 18 minuten is. De beoordeling voor de opkomst van het redvoertuig is daarom als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 18 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 18 minuten
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste RV
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
56
Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland worden zowel tijdens de DAG-situatie als tijdens de ANW-situatie alle 410 gebieden binnen de eigen norm van 18 minuten bereikt. Capaciteit Met de vijf eigen redvoertuigen van Brandweer Kennemerland en door inzet van redvoertuigen vanuit omliggende regio’s lukt het om in 90% van de gebieden in 20 minuten drie redvoertuigen ter plaatse te kunnen hebben. Dit is vooral van meerwaarde bij grote branden in industriegebouwen en dichte binnensteden, waar blussen op hoogte van buitenaf een goede en veilige techniek van brandbestrijding is. Paraatheid De beschikbaarheid van de redvoertuigen binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de redvoertuigen ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn. Binnen brandweer Kennemerland is geen reserve redvoertuig aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een redvoertuig het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) binnen het primaire verzorgingsgebied van een kazerne met een redvoertuig komt binnen de Veiligheidsregio Kennemerland weinig voor. Om bij uitval of langdurige inzet van een of meerdere redvoertuigen de dekking zo optimaal mogelijk te houden beschikt de Algemeen Commandant Brandweer (ACB) over een verschuivingsmodel.
Op basis van dit model kan de ACB in samenspraak met de meldkamer bekijken welke eenheden verplaatst dienen te worden. Werkdruk De werkdruk voor inzet van redvoertuigen lijkt binnen de Veiligheidsregio Kennemerland relatief ‘normaal’. Te zien is dat de meeste inzetten plaatsvinden door de drie beroepskazernes met een redvoertuig (150-170 inzetten per kazerne per jaar) Hulpverleningsvoertuig Voor hulpverleningsvoertuigen is maximale opkomsttijd 18 minuten volgens het Besluit veiligheidsregio’s. In lijn met de landelijke visie op hulpverlening vormt de tankautospuit (TS) de basis voor het brandweeroptreden, ook bij hulpverleningen. Aanvullend op dit optreden kunnen specialistische eenheden gealarmeerd worden. Bij ongevallen met beknellingen (ook voor zware en complexe beknellingen) treedt de TS op in samenwerking met andere hulpdiensten waaronder de ambulancedienst. Bij zware/complexe beknellingen komt aanvullend een hulpverleningsvoertuig ter plaatse met bijzonder materiaal, extra kennis en een specialistisch team. Omdat voor een hulpverleningsvoertuig een beoordeling van de opkomst op de CBS buurten onlogisch is, is op basis van het wegennetwerk weergegeven waar de eenheid binnen de norm kan zijn en waar niet. Deze beoordeling is als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 18 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 18 minuten
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
57
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste HV Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland wordt net iets meer dan 80% van het wegennetwerk binnen de normtijd van 18 minuten bereikt. Capaciteit Brandweer Kennemerland heeft de beschikking over twee hulpverleningsvoertuigen. Hiermee kan voldaan worden aan het kunnen leveren van een peloton RTHV15 ten behoeve van bijstand. Paraatheid De beschikbaarheid van de hulpverleningsvoertuigen binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de voertuigen ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn. Binnen brandweer Kennemerland is geen reserve voertuig aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een hulpverleningsvoertuig het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. Ook kan in die gevallen niet meer zelfstandig aan de leveringsplicht van het peloton HV worden voldaan voor bijstand. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) van een hulpverleningsvoertuig in verwaarloosbaar. In het geval van uitval of langdurige inzet van een of beide hulpverleningsvoertuigen is er geen mogelijkheid tot schuiven. In die gevallen zal voor inzet een beroep op de eenheden van de omliggende regio’s moeten worden gedaan. Werkdruk De werkdruk voor inzet van hulpverleningsvoertuig is laag.
15
Bestaat uit 2x HV, 2X ondersteunde TS en 1x pelotonscommandant
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
58
Waterongevallenvoertuig Voor waterongevallenvoertuigen is geen wettelijke norm voor de opkomsttijd. In het risicoprofiel WO van brandweer Kennemerland is beschreven wat de verwachte effectiviteit is bij een oppervlakteredding en bij een duikredding. Voor de beoordeling van de effectiviteit van de waterongevallenvoertuigen wordt in dit dekkingsplan uitgegaan van de duikredding. Onder een duikredding wordt verstaan: ‘Een duikactiviteit naar een onder water verdwenen persoon, waarbij de verwachting is dat er een reële kans op levensredding bestaat’. Bij een duikredding wordt uitgegaan dat het moment van alarmeren van de brandweer het moment is dat het slachtoffer onder water verdwijnt. Omdat voor een waterongevallenvoertuig een beoordeling van de opkomst op de CBS buurten onlogisch is, is voor deze eenheid op basis van het wegennetwerk weergegeven wat de mate van effectiviteit van de eenheid is. Een waterongevallen voertuig zal zich immers altijd over de weg richting het incident verplaatsen en zo proberen zo dicht mogelijk bij het slachtoffer te komen, om vandaar uit de inzet te doen. Op basis van de normen voor een duikredding uit het risicoprofiel WO beoordeelt brandweer Kennemerland de opkomst van het waterongevallenvoertuig voor een duikredding daarom als volgt: Effectieve duikredding
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 9 minuten
Beperkt effectieve duikredding
De opkomsttijd is hoger dan 9 minuten, maar lager of gelijk aan 15 minuten
Zeer beperkte effectieve duikredding
De opkomsttijd is hoger dan 15 minuten
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste WO Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland geldt dat een waterongevallenvoertuig tot 96% van de regio beperkt effectief kan optreden. Voor bijna 40% kan het zelfs effectief, dus binnen 9 minuten.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
59
Capaciteit In het geval bij een inzet 2 duikers te water moeten om een zoekslag te maken, dan moet de 2de WO op het incident aanwezig zijn. Dit omdat bij de inzet van duikers altijd een veiligheidsduiker stand-by aanwezig moet zijn op de kant. Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland lukt dit binnen 15 minuten in 27%-33% van de gevallen. In 90% van de gevallen duurt dit tot 23 minuten. Paraatheid De beschikbaarheid van de drie waterongevallenvoertuigen binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de waterongevallenvoertuigen ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn. Binnen brandweer Kennemerland is geen reserve waterongevallenvoertuig aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een waterongevallenvoertuig het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) van WO-incidenten is erg klein. Bij uitval of langdurige inzet van een waterongevallenvoertuig dan wel de TS van een WO-kazerne beschikt de Algemeen Commandant Brandweer (ACB) over een verschuivingsmodel. Op basis van dit model kan de ACB in samenspraak met de meldkamer bekijken welke eenheden verplaatst dienen te worden om de dekking te verbeteren. Werkdruk De werkdruk voor inzet van waterongevallenvoertuigen lijkt binnen de Veiligheidsregio Kennemerland relatief ‘normaal’.
Het aantal inzetten is ongeveer 36-48 keer per kazerne per jaar. Specialistische eenheid gevaarlijke stoffen Voor de specialistische eenheid gevaarlijke stoffen is maximale opkomsttijd 30 minuten volgens het Besluit veiligheidsregio’s. In lijn met de landelijke visie op incidentbestrijding gevaarlijke stoffen (IBGS) vormt de tankautospuit (TS) de basis voor het brandweeroptreden. Aanvullend op dit optreden kunnen specialistische eenheden gealarmeerd worden. Omdat voor een specialistische eenheid gevaarlijke stoffen een beoordeling van de opkomst op de CBS buurten onlogisch is, is op basis van het wegennetwerk weergegeven waar de eenheid binnen de norm kan zijn en waar niet. Deze beoordeling is als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 30 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 30 minuten
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
60
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste GS-S Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland wordt met een eerste GS-S bijna het hele wegennetwerk binnen de normtijd van 30 minuten bereikt. Capaciteit Binnen de veiligheidsregio’s NW4 is voor het specialistische IBGS-peloton afgesproken dat elke regio één eenheid GS-S levert. Daarmee kunnen in NW4 gezamenlijk 2 pelotons op straat gebracht worden. Er zijn binnen NW4 geen vervangende GS-S voertuigen. Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland kan een peloton in 98% van de gevallen binnen de norm van 30 minuten aanwezig zijn. Paraatheid De beschikbaarheid van de specialistische eenheid gevaarlijke stoffen (GS-S) binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de voertuigen ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn. Er is geen reserve GS-S aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) van een specialistische eenheid gevaarlijke stoffen in verwaarloosbaar. Werkdruk De werkdruk voor inzet van specialistische eenheid gevaarlijke stoffen is laag.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
61
Watertankwagen Voor watertankwagens is geen wettelijke norm voor de opkomsttijd. Het doel van de watertankwagen binnen brandweer Kennemerland is het voorzien van de tankautospuit in de primaire bluswatervoorziening. Dit omdat sinds januari 2022 in Kennemerland geen gebruik meer wordt gemaakt van de brandkraan. Voor de eigen norm wordt gerekend dat na aankomst van de TS er 3 minuten nodig zijn voor het verzamelen van informatie (uithoren omstanders en verkenning), waarna een straal water ingezet wordt. Uitgaande van een tankinhoud van 2.000 liter en inzet 1 straal van 500 ltr/min is er dan maximaal 4 minuten blustijd vanaf de tank. Opgeteld dient de watertankwagen dus 3+4 = 7 minuten na aankomst tankautospuit ter plaatse te zijn. Brandweer Kennemerland beoordeeld de opkomst van de watertankwagen daarom als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 7 minuten na aankomst TS
Voldoende
De opkomsttijd is hoger dan 7 minuten, maar lager of gelijk aan 10 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 10 minuten
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste WT na 1ste TS Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland kan overal een watertankwagen binnen maximaal 7 minuten na aankomst van de tankautospuit ter plaatse zijn. Op objectniveau blijkt uit de analyse dat in de DAG-situatie in 90% van de objecten binnen 10 minuten een eerste watertankwagen aanwezig is. In de ANW-situatie is dit in 85% van de gevallen. In 99% van de objecten kan de watertankwagen binnen maximaal 7 minuten na aankomst van de tankautospuit ter plaatse zijn. In ruim 99% lukt het ook op objectniveau om maximaal 7 minuten na aankomst van de TS aanwezig te zijn. Capaciteit Met de plaatsing van de acht watertankwagens op de vijf beroepskazernes, twee combikazernes en een vrijwillige kazerne kunnen overal binnen de Veiligheidsregio Kennemerland snel een of meerdere
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
62
watertankwagens ter plaatse komen voor de waterlevering bij branden. Bij bijna 93% van de objecten kan binnen 15 minuten een 2de watertankwagen zijn. In bijna 60% van de objecten staat er binnen 15 minuten overal een 3de watertankwagen.
Paraatheid De beschikbaarheid van de watertankwagens binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de watertankwagens ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn. Binnen brandweer Kennemerland is geen reserve watertankwagen aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een watertankwagen het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) binnen het primaire verzorgingsgebied van een kazerne met een watertankwagen is nog niet bekend. Dit komt omdat pas dit jaar (2022) gestart is met het regionaal werken met watertankwagens als primaire bluswatervoorziening. Op basis van de incidenten waarbij de inzet van deze watertankwagens ook echt nodig is (voornamelijk gebouwbranden), is de verwachting dat gelijktijdigheid weinig voor zal komen. De komende jaren zal dit gemonitord worden. Om bij uitval of langdurige inzet van een of meerdere watertankwagens de dekking zo optimaal mogelijk te houden beschikt de Algemeen Commandant Brandweer (ACB) over een verschuivingsmodel. Op basis van dit model kan de ACB in samenspraak met de meldkamer bekijken welke eenheden verplaatst dienen te worden. Werkdruk De werkdruk voor inzet van watertankwagens lijkt binnen de Veiligheidsregio Kennemerland relatief mee te vallen. De inzet zal vooral zijn bij gebouwbranden.
De verwachte inzet per kazerne lijkt door het relatief aantal gebouwbranden in relatie tot het aantal watertankwagens beperkt. Samenstel dompelpompwagen en slangenwagen Voor de dompelpompwagens en slangenwagens is geen wettelijke norm voor de opkomsttijd. Het doel van de combinatie van deze voertuigen binnen brandweer Kennemerland is het voorzien van tankautospuiten van een continu waterlevering vanaf secundaire waterwinning bij branden waarbij de inhoud van een watertankwagen ontoereikend is. Brandweer Kennemerland beoordeelt de opkomst van deze combinatie daarom als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 20 minuten
Voldoende
De opkomsttijd is hoger dan 20 minuten, maar lager of gelijk aan 23 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 23 minuten
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
63
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste DP & SL Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland kan in het overgrote deel van de regio een combinatie van een dompelpompwagen en een slangenwagen binnen 20 minuten na alarmering aanwezig zijn. In de DAG-situatie lukt dit in 11 gebieden niet, maar wel binnen de 23 minuten. In de ANW-situatie lukt het in 39 gebieden niet binnen de 20 minuten, maar wel binnen de 23 minuten. Er zijn dan 2 gebieden (zuidelijke kustlijn Zandvoort), waar het net iets langer dan 23 minuten duurt. Capaciteit Brandweer Kennemerland beschikt over 4 dompelpompwagens en 4 slangenwagens. Hiermee kunnen 2 pelotons grootschalig watervoorziening samengesteld worden. Binnen de eigen regio lukt het om binnen de landelijke norm van 30 minuten 1 peloton op het incident te hebben. In het kader van bijstand aan andere regio’s in geval van grootschalig brandweer optreden kan Brandweer Kennemerland conform de landelijke afspraken 1 peloton grootschalige watervoorziening leveren. Doordat Kennemerland 2 pelotons heeft, is in die gevallen ook nog voldoende potentieel in de eigen regio aanwezig voor een incident. Paraatheid De beschikbaarheid van de dompelpompwagens en slangenwagens binnen de Veiligheidsregio Kennemerland is goed. Brandweer Kennemerland streeft ernaar dat de voertuigen ten minste 90% van de tijd inzetbaar zijn.
Binnen brandweer Kennemerland zijn geen reserve dompelpompwagens en slangenwagens aanwezig. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een voertuig het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) binnen het primaire verzorgingsgebied van een kazerne lijkt voor dompelpompwagens en slangenwagens zeer klein. Dit omdat deze voertuigen voornamelijk vanaf het
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
64
niveau ‘grote brand’ ingezet zullen worden. De praktijk in Kennemerland leert dat de kans op meerdere grote branden (en dan ook nog in hetzelfde verzorgingsgebied van een eenheid) verwaarloosbaar is. Werkdruk De werkdruk voor inzet van dompelpompwagens en slangenwagens lijkt binnen de Veiligheidsregio Kennemerland relatief mee te vallen. De inzet zal vooral zijn vanaf het niveau ‘grote brand’. Dit komt naar verwachting 15 keer per jaar voor. Tankautospuit natuurbrand Voor natuurbrandbestrijding en de daarvoor specifieke 4x4 aangedreven tankautospuiten die brandweer Kennemerland heeft is geen wettelijke norm voor de opkomsttijd. Het doel van deze 4x4 aangedreven tankautospuiten is op te kunnen treden in de natuurgebieden (duinen), waar een normale tankautospuit niet kan komen. In de Handreiking Landelijke Risico Index Natuurbranden is een indexering opgenomen voor de opkomsttijd van een eerste 4x4 aangedreven tankautospuit van minder dan 10 minuten, 10-15 minuten en meer dan 15 minuten. Omdat voor een deze eenheden een beoordeling van de opkomst op de CBS buurten onlogisch is, is op basis van het wegennetwerk weergegeven waar de eenheid binnen de norm kan zijn en waar niet. Deze beoordeling is als volgt: Goed
De opkomsttijd is lager of gelijk aan 10 minuten
Voldoende
De opkomsttijd is hoger dan 10 minuten, maar lager of gelijk aan 15 minuten
Onvoldoende
De opkomsttijd is hoger dan 15 minuten
Snelheid DAG
ANW
Opkomst 1ste Tankautospuit natuurbrand Het overgrote deel (82%) van de natuurgebieden in Kennemerland kan in de DAG binnen 15 minuten met een eerste 4x4 aangedreven tankautospuit bereikt worden. In de ANW ligt dit lager op 66%. Dit laat zich verklaren doordat de rijtijden door natuurgebieden relatief lang zijn.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
65
Capaciteit Brandweer Kennemerland heeft de beschikking over 4 terreinvaardige tankautospuiten. Hiermee kan 1 peloton gevormd worden voor inzet in de eigen regio. De voertuigen van brandweer Kennemerland zijn niet conform de landelijke norm voor terreinvaardige tankautospuiten voor natuurbrand16. Paraatheid De beschikbaarheid van de tankautospuit natuurbrand is goed. Binnen brandweer Kennemerland zijn geen reserve tankautospuiten voor natuurbrand beschikbaar. Dit houdt in dat bij onderhoud of storing aan een voertuig het voertuig uit de sterkte is en er een verminderde dekking is. Ditzelfde is ook het geval bij trainingen waarbij deze voertuigen gebruikt worden. De kans op meerdere meldingen (gelijktijdigheid) binnen de natuurgebieden komt weinig voor. Werkdruk De werkdruk voor de tankautospuiten natuurbrand is klein. Deze tankautospuiten worden ook voor de reguliere inzetten gebruikt. Ook die werkdruk lijkt binnen Brandweer Kennemerland ‘normaal’.
3.3 Conclusie en aanbevelingen Redvoertuigen Conclusie Met de huidige spreiding en aantallen redvoertuigen kan brandweer Kennemerland snel en adequaat hulp bieden. Overal binnen de regio kan een eerste redvoertuig binnen de maximale norm van 18 minuten aanwezig zijn. In een groot deel van de regio (bijna 70%) kan een eerste voertuig zelfs binnen 10 minuten aanwezig zijn. Aanbevelingen Behoud het aantal redvoertuigen op de huidige locaties om effectieve inzet te houden op het huidige niveau. Hulpverleningsvoertuig Conclusie Met de huidige spreiding van de twee hulpverleningsvoertuigen kan 80% van de regio binnen de normtijd van 18 minuten bereikt worden. Tot juni 2021 stond de HV Haarlem-Oost op kazerne Velsen, wat een betere dekking (95% binnen 18 minuten) opleverde. In het kader van minder belastende specialisaties op kazernes (geen HV op een kazerne met een duiktaak) en betere mogelijkheden tot uitwisseling van personeel over kazernes is gekozen de HV’s te stationeren op Haarlem-Oost en Hoofddorp. Landelijk is afgesproken dat elke regio een peloton ‘redding en technische hulpverlening’ moet kunnen leveren voor bijstand. Als beide voertuigen van Brandweer Kennemerland operationeel zijn, dan kan hieraan voldaan worden. Er is dan echter geen capaciteit meer beschikbaar als restdekking in de eigen regio en bij een inzet dient dan beroep op de buurregio’s gedaan te worden.
Ongeveer 2-3 weken per jaar is door onderhoud (of storingen) één van de eigen HV’s uit de sterkte en dan kan niet aan de landelijke afspraak voor bijstand voldaan worden. Aanbevelingen Onderzoek in NW4 verband of en welke mogelijkheden er zijn in gezamenlijkheid een reserve HV te hebben, die kan zorgen dat elke regio bij onderhoud (of storingen) toch aan de minimale beschikbaarheid van 2 HV’s kan voldoen.
16
Een tankautospuit natuurbrand conform het landelijke model zou onder ander ook rijdend moeten kunnen blussen, een hogere bodemvrijheid hebben en ook waterkanonnen op de bumper en dak moeten hebben.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
66
Behoud de huidige standplaatsen Haarlem-Oost en Hoofdorp, ondanks de mogelijkheid tot dekkingsverbetering.
Waterongevallenvoertuig Conclusie De algemene conclusie uit het waterrisicoprofiel is dat de regio Kennemerland tot de categorie veiligheidsregio’s met de hoogste risico’s op waterongevallen in Nederland behoort, maar dat de organisatie van de waterongevallenbestrijding voor het grootste deel effectief is ingericht. Het MT Brandweer maar ook het bestuur van de VRK heeft ingestemd met de methodiek en uitkomsten van het risicoprofiel waterongevallenbestrijding. Het is van belang dat de kazernes met een WO-taak zo dicht mogelijk bij de gebieden zitten waar de meeste uitrukken te verwachten zijn. De duikredding kent scherpe opkomsttijden om een effectieve of beperkt effectieve inzet te kunnen doen. Er zijn vier hotspots17, dit zijn gebieden waar de meeste incidenten plaatsvinden, te benoemen in de regio Kennemerland. Voor deze gebieden en het overgrote deel van de regio kan vanuit de huidige kazernes met een WO-taak een (beperkt) effectieve duikredding uitgevoerd worden. Binnen de gehele regio kan een oppervlakteredding effectief18 worden uitgevoerd. (De hotspotgebieden vallen niet in de rood gearceerde delen van de regio).
Opkomst 1ste WO 17 18
Kaartje rechts: Heatmap medlingen waterongevallen, uit Risicoprofiel waterongevallenbestrijding brandweer Kennemerland, 2020 Binnen tijdvak 0-18 minuten is oppervlakteredding effectief.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
67
Ten tijde van het opstellen van het waterongevallenprofiel werden de drie verschillende type reddingen binnen Kennemerland gecombineerd uitgevoerd. Inmiddels is de aanbeveling overgenomen om de grijpredding in het takenpakket van de basisbrandweereenheden op te nemen. Binnen Kennemerland is de oppervlakteredding en duikredding een gecombineerde taak (uitgevoerd met het waterongevallenvoertuig). Dit biedt de meeste flexibiliteit bij de uitruk om in te spelen op de ontwikkelingen tijdens een incident. Voor inzet van twee WO-voertuigen (middel-incident) geldt dat de hulpverlening effectief is wanneer deze binnen 9 minuten aanwezig. Dit soort meldingen komt vooral voor bij type ‘zwemwater’. Een groot deel van het zwemwater valt voor het 1e WO-voertuig niet binnen het effectieve gebied en wordt niet voldoende snel bereikt (0-9 minuten). Wanneer er vervolgens naar het ‘beperkt effectieve’ gebied (in tijdvak 9-15 min) wordt gekeken, valt al het officiële zwemwater en ook bijna al het overige water hierbinnen. Afhankelijk van de locatie valt het 2e WO-voertuig in beperkt effectief of zeer beperkt effectief gebied. Aanbevelingen Behoud het huidige plaatsingsmodel en de aantallen voertuigen. Specialistische eenheid gevaarlijke stoffen Conclusie Sinds 2014 organiseren de veiligheidsregio’s in NW4 verband gezamenlijk het peloton specialistische IBGS.
In het convenant dat daartoe is afgesloten is de afspraak gemaakt dat elke regio één specialistische eenheid levert. Zowel een eerste specialistische eenheid gevaarlijke stoffen als het peloton kan binnen de Veiligheidsregio Kennemerland bijna altijd binnen 30 minuten aanwezig zijn. Daarmee wordt aan de norm uit het besluit veiligheidsregio’s voldaan. Aanbevelingen Behoud de huidige wijze van samenwerken op het gebied van incidentbestrijding gevaarlijke stoffen in NW4 verband. Watertankwagen Conclusie De watertankwagen is voor brandweer Kennemerland belangrijk als primaire bluswatervoorziening sinds het niet meer gebruik maken van brandkranen. Met de acht watertankwagens lukt het om in alle buurten gemiddeld met maximaal 7 minuten na aankomst van de eerste tankautospuit ter plaatse te zijn. Hiermee is de dekking goed te noemen. Ook is het met de plaatsing en spreiding van de acht watertankwagens mogelijk te voorzien in water bij gelijktijdige incidenten of om in voldoende water te voorzien bij grotere branden tot het moment dat de watervoorziening is geregeld met het samenstel van dompelpompwagen en slangenwagen (grootschalige watervoorziening). Aanbevelingen Behoud het huidige plaatsingsmodel en de aantallen voertuigen.
Samenstel dompelpompwagen en slangenwagen Conclusie Het samenstel van dompelpompwagen en slangenwagen vormt de basis voor het grootschalige watertransport bij de grotere branden. In het overgrote deel van de Veiligheidsregio Kennemerland kan het systeem binnen 20 minuten ter plaatse zijn. In een beperkt deel duurt het enkele minuten langer. Slechts in twee buurten duurt het net langer dan 23 minuten, waardoor daar de beoordeling onvoldoende is. Algemeen is de dekking en opkomst goed te noemen.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
68
Landelijk is afgesproken dat elke veiligheidsregio een peloton grootschalige watervoorziening voor bijstand aan een andere regio moet kunnen leveren. Brandweer Kennemerland beschikt over twee pelotons, zodat in die situatie altijd nog één systeem beschikbaar blijft voor de eigen regio. Aanbevelingen Behoud het huidige plaatsingsmodel en de aantallen voertuigen. Tankautospuit natuurbrand Conclusie De opkomst van een tankautospuit natuurbrand is in de DAG situatie beter dan in de ANW-situatie. Dit heeft als oorzaak dat drie van de vier kazernes waar deze eenheden staan in de DAG-situatie bemenst zijn met dagdienstpersoneel. Dat zorgt voor een snellere uitruktijd wat direct in de opkomsttijd terug te zien is. Hoewel de kans op een natuurbrand gelijk blijft, is te zien dat door klimaatverandering de kans op snelle uitbreiding groter is geworden. Het snel ter plaatse hebben van specialistische voertuigen wordt daarom steeds belangrijker. Of het huidige aantal natuurbrandbestrijdingsvoertuigen hiervoor voldoende is, is de vraag. Het plaatsen van natuurbrandbestrijdingsvoertuigen bij beroepskazernes kan leiden tot een verbeterde opkomsttijd in de ANWsituatie, maar dit is zeer beperkt. Wel is te zien dat wanneer een van de huidige voertuigen niet beschikbaar is, er een groot gat in de dekking ontstaat. Er zijn geen reserve voertuigen.
Aanbevelingen Er is een visie natuurbrand in ontwikkeling voor de VRK. Werk hierin, gelet op de klimaatverandering en bijkomende uitdagingen de volgende punten uit: Is de huidige dekking van natuurbrandbestrijdingsvoertuigen voldoende, wat betreft: Het huidige aantal De stallingslocatie versus de opkomsttijden
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
69
Bronvermelding 1. 2. 3. 4. 5.
Handreiking landelijk uniforme systematiek voor dekkingsplannen, Brandweer Nederland, versie 3.0 Format rapport Landelijke uniforme systematiek voor Dekkingsplannen, Brandweer Nederland, juli 2021 Visie 2.0 Grootschalig brandweeroptreden, Brandweer Nederland, september 2018 Risicoprofiel waterongevallenbestrijding brandweer Kennemerland. Brandweer Kennemerland, 2020 Handreiking Landelijke Risico Index Natuurbranden, Brandweer Nederland, mei 2018
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
70
Bijlage 1 – Bepaling meldkamertijd De meldkamertijd is de tijd die een meldkamer nodig heeft om een incidentmelding aan te nemen, triage te plegen en passende eenheden te alarmeren. De meldkamertijd is voor het gehele werkingsgebied van de meldkamer hetzelfde. Bepaal de meldkamertijd op basis van waarnemingen van een heel jaar, met een minimum van vijftig waarnemingen. Maak hierbij gebruik van de mediaan. Dit is de middelste waarde van alle waarden, nadat zij zijn gesorteerd van klein naar groot. Gebruik hierbij ook altijd je gezond verstand. Zijn er bijvoorbeeld wijzingen geweest die substantiële invloed hebben op de meldkamertijd? Denk bijvoorbeeld aan de samenvoeging van meldkamers of wijzing van het uitvraagprotocol. In dat geval kan het nodig zijn om de meldkamertijd bij te stellen. Richt je bij de bepaling van de meldkamertijd op gebouwbranden. Om een representatieve tijd te bepalen voor het meldkamerproces, selecteer je alleen de volledige prio 1 ritten naar daadwerkelijke branden. Gebruik het volgende specifieke filter: Telefonische meldingen. Daadwerkelijke gebouwbranden: Let op de afsluitcode (volgens lokale meldkamerafspraken). Alarmeringsclassificatie gebouwbrand GMS-niveau 2. Volledige prio 1 ritten Expliciet niet meenemen in de berekening: test/oef/info.
Minimaal 50 meldingen Voor dit dekkingsplan is de meldkamer tijd bepaald over de bovenstaande specifieke filters met daaraan toegevoegd dat: Het incident plaats heeft gevonden binnen de Veiligheidsregio Kennemerland Het een incident betrof met de inzet van een TS Geen incidenten aangemaakt door de meldkamer Tata Steel Voor het bepalen van de meldkamertijd heeft brandweer Kennemerland gebruik gemaakt van de incidentdata die maandelijks vanuit de meldkamer wordt verkregen (dump uit GMS van alle incidentrecords). Het resultaat is een mediaan meldkamertijd over de periode januari 2021 t/m december 2021 van 1.08 minuut over 276 incidenten. De mediaantijd in de DAG situatie is 01.06 minuut over 70 incidenten. In de ANW is de mediaantijd 01.10 minuut over 206 incidenten.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
71
Bijlage 2 – Bepaling uitruktijd eenheden brandweer Kennemerland De uitruktijd is de tijd tussen de alarmering (status opdracht) van een eenheid en de uitruk naar een incident (status uitruk/ GPS beweging / stop stilstand). Gebruik het volgende specifieke filter om de uitruktijd te bepalen: Prio-1-ritten. De uitruktijd is anders dan bij prio-2-incidenten. Eerste golf alarmeringen. Neem alleen alarmeringen mee binnen de eerste twintig minuten vanaf start incident. Later gealarmeerde eenheden rijden regelmatig met een lagere prioriteit. Volledige prio-1-ritten. Bepaal met de gefilterde gegevens set de uitruktijd. Deze is specifiek voor typen eenheden en de organisatie van die eenheden. Optioneel kan je ook een schatting maken naar tijdstip op de dag, datum en eventuele actuele situaties (zoals tijdelijke kazernering). De uitruktijd bepaal je altijd op basis van recente hele jaren en minimaal vijftig waarnemingen. Dit is onder andere belangrijk om seizoen effecten op te heffen. Bij een aantal van vijftig waarnemingen is bovendien de onzekerheidsmarge kleiner dan tien seconden. Bij veel vrijwillige kazernes is dit aantal niet altijd haalbaar. In dat geval neem je meerdere jaren mee in de berekening. Weeg daarbij wel af of de situatie van enkele jaren terug nog steeds representatief is voor de hedendaagse kazerne.
Het kan bijvoorbeeld zijn dat de kazerne is verplaatst, er een nieuw paaltje in de weg staat of de vrijwilligers inmiddels verder weg wonen van de kazerne. Dit zijn factoren die de uitruktijd beïnvloeden en waar je gedegen rekening mee moet houden. Zijn er vervolgens nog steeds minder dan vijftig waarnemingen of kan je geen goede tijd bepalen, gebruik dan je gezonde verstand. Voor een aantal kazernes wordt ook over een periode van 4 jaar niet het minimale aantal van 50 prio 1 incidenten gehaald. Omwille van de nauwkeurigheid van de data is niet verder dan 4 jaar teruggegaan en in die gevallen de tijd die dan gerealiseerd is over die 4 jaar gebruikt. De volgende tabellen geven per voertuigsoort aan wat de mediaan uitruktijd is. Per kazerne/kazerne is aangegeven over welke periode deze is bepaald en het aantal incidenten dat het betreft. Voor de RV, HV en WO-voertuigen zijn vanuit het GMS exacte gegevens bekend. Voor de overige voertuigen zijn de tijden gebruikt van de TS. Aangenomen wordt dat dit voldoende representatief is op dit moment.
Redvoertuigen Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Haarlem-Oost
DAG
01.33
Januari 2020 – december 2021
101
ANW
01.49
Januari 2021 – december 2021
94
DAG
03.29
Januari 2018 – december 2021
47
ANW
04.07
Januari 2020 – december 2021
96
DAG
01.29
Januari 2020 – december 2021
107
ANW
01.39
Januari 2021 – december 2021
91
Heemskerk
Hoofddorp
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
72
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Velsen
DAG
01.22
Januari 2020 – december 2021
89
ANW
01.28
Januari 2021 – december 2021
86
DAG
04.36
Januari 2018 – december 2021
16
ANW
05.14
Januari 2018 – december 2021
32
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Haarlem-Oost19
DAG
01.46
Januari 2021 – december 2021
10
ANW
01.54
Januari 2021 – december 2021
18
DAG
01.28
Januari 2019 – december 2021
68
ANW
02.03
Januari 2020 – december 2021
75
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Haarlem-West
DAG
01.20
Januari 2018 – december 2021
44
ANW
01.57
Januari 2019 – december 2021
56
DAG
01.08
Januari 2018 – december 2021
53
ANW
01.03
Januari 2020 – december 2021
74
DAG
01.23
Januari 2018 – december 2021
58
ANW
01.27
Januari 2020 – december 2021
52
Zandvoort Linnaeusstraat
Hulpverleningsvoertuigen
Hoofddorp
Waterongevallenvoertuigen
Nieuw-Vennep
Velsen
De onderstaande tijden zijn gebaseerd op de uitruktijden van de TS van deze kazernes. Specialistische eenheid gevaarlijke stoffen Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Haarlem-Oost
DAG
01.22
Januari 2021 – december 2021
83
ANW
01.37
Januari 2021 – december 2021
176
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Badhoevedorp
DAG
03.44
Januari 2020 – december 2021
61
ANW
03.07
Januari 2021 – december 2021
89
DAG
01.13
Januari 2021 – december 2021
57
ANW
03.33
Januari 2021 – december 2021
53
DAG
01.22
Januari 2021 – december 2021
83
ANW
01.37
Januari 2021 – december 2021
176
Watertankwagens
Beverwijk Oost
Haarlem-Oost
19
Sinds juni 2021 staat de HV pas op Haarlem-Oost. Hierdoor is voor dit voertuig nog geen tijd over minimaal 50 incidenten te verkrijgen. Kijkend naar de tijd van de RV op Haarlem-Oost lijken deze tijden wel reëel.
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
73
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Haarlem-West
DAG
01.14
Januari 2021 – december 2021
100
ANW
01.32
Januari 2021 – december 2021
182
DAG
01.19
Januari 2021 – december 2021
77
ANW
01.36
Januari 2021 – december 2021
117
DAG
01.06
Januari 2020 – december 2021
127
ANW
01.15
Januari 2021 – december 2021
63
DAG
01.12
Januari 2021 – december 2021
63
ANW
01.19
Januari 2021 – december 2021
127
DAG
01.27
Januari 2020 – december 2021
69
ANW
04.54
Januari 2020 – december 2021
62
Hoofddorp
Nieuw-Vennep
Velsen
Zandvoort Linnaeusstraat
Pompwagens en slangenwagens Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Bennebroek
DAG
03.5620
-
-
ANW
03.56
Januari 2020 – december 2021
62
DAG
04.14
Januari 2018 – december 2021
46
ANW
08.56
Januari 2019 – december 2021
53
DAG
04.45
Januari 2018 – december 2021
56
ANW
03.54
Januari 2020 – december 2021
75
DAG
03.52
Januari 2020 – december 2021
53
ANW
04.28
Januari 2020 – december 2021
77
DAG
03.38
Januari 2018 – december 2021
31
ANW
03.16
Januari 2018 – december 2021
60
DAG
04.00
Januari 2018 – december 2021
48
ANW
03.25
Januari 2019 – december 2021
63
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
Periode
Aantal waarnemingen
Beverwijk Oost
DAG
01.13
Januari 2021 – december 2021
57
ANW
03.33
Januari 2021 – december 2021
53
DAG
01.01
Januari 2020 – december 2021
168
ANW
03.55
Januari 2020 – december 2021
113
DAG
04.01
Januari 2020 – december 2021
20
ANW
03.42
Januari 2020 – december 2021
65
DAG
01.27
Januari 2020 – december 2021
69
ANW
04.54
Januari 2020 – december 2021
62
Haarlem-West logistiek21
Halfweg-Zwanenburg
Heemskerk
Lisserbroek
Rijsenhout
Tankautospuit natuurbrand
Heemstede
IJmuiden
Zandvoort Linnaeusstraat
20 21
Geen uitruktijd overdag bekend, omdat kazerne voor de TS dan buiten dienst staat. Daarom de tijd van de ANW overgenomen. Bepaald aan de hand van uitrukgegevens waterwagen Haarlem-West logistiek
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
74
Bijlage 3 – Uitruktijd eenheden omliggende veiligheidsregio’s Van de eenheden van omliggende regio’s beschikt brandweer Kennemerland niet over de data om hiervan zelf de uitruktijd te kunnen bepalen. Voor deze eenheden wordt dan ook aan de omliggende regio’s gevraagd de uitruktijd aan te leveren. Dit wordt door de omliggende regio’s, waar het kan en zij er al mee werken, gebaseerd op de GGO. De onderstaande uitruktijden zijn verkregen van de omliggende regio’s: Redvoertuigen Kazerne
Situatie
Uitruktijd
10 Alkmaar vrijwillig
DAG
05.45
ANW
06.00
DAG
04.15
ANW
04.30
DAG
01.30
ANW
05.00
DAG
01.45
ANW
04.15
DAG
01.54
ANW
02.05
DAG
01.50
ANW
02.05
DAG
01.44
ANW
02.02
DAG
01.41
ANW
02.01
DAG
03.29
ANW
03.29
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
10 Alkmaar vrijwillig
DAG
05.15
ANW
05.30
DAG
03.00
ANW
04.00
DAG
01.56
ANW
02.18
DAG
01.52
ANW
02.05
10 Heerhugowaard 2
11 Wormerveer
11 Zaandam Botermakerstraat
13 Amstelveen beroeps
13 Amsterdam Anton
13 Amsterdam Pieter
13 Amsterdam Teunis
16 Lisse
Hulpverleningsvoertuigen
11 Zaandijk
13 Amstelveen beroeps
13 Amsterdam Teunis
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
75
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
16 Roelofarendsveen
DAG
03.30
ANW
03.30
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
10 Heerhugowaard 2
DAG
04.45
ANW
06.15
DAG
01.15
ANW
07.30
DAG
01.35
ANW
01.49
DAG
01.15
ANW
01.15
DAG
03.38
ANW
03.38
Waterongevallenvoertuigen
11 Zaandam Prins Bernardplein
13 Amstelveen
16 Leiden Noord
16 Ter Aar
Specialistische eenheid gevaarlijke stoffen Kazerne
Situatie
Uitruktijd
10 Hippolytushoef
DAG
04.30
ANW
04.30
DAG
03.00
ANW
03.15
DAG
01.39
ANW
01.57
Kazerne
Situatie
Uitruktijd
10 Bergen
DAG
04.15
ANW
04.30
DAG
04.45
ANW
04.30
DAG
05.15
ANW
04.45
DAG
03.15
ANW
03.15
11 Assendelf
13 Amsterdam Pieter
Tankautospuit natuurbrand
10 Castricum
10 Egmond aan Zee
10 Schoorl
Voorlopig Dekkingsplan 2023-2026
deel 1B: Ondersteunende eenheden Augustus 2022
76