Bijlage 2. Inwonerspeiling rapport 2024 Zandvoort
Tekst van het document
Maart 2025 Data, Informatie & Analyse In opdracht van gemeente Zandvoort Gebiedsmanagement Zandvoort (PGM) en Concern Control (CC)
Inwonerspeiling Zandvoort Onderzoeksrapportage 2024
Inhoudsopgave Samenvatting
3
Buurt, sociale contacten en welzijn
6
Gemeente, bestuur en participatie
18
Dienstverlening
23
Veiligheid en handhaving
28
Toerisme
36
Voorzieningen
39
Openbare ruimte, groen en het strand
44
Verkeer
51
Duurzaamheid
55
Sporten
59
Woningen en werk
62
Op wijkniveau: Zandvoort Noord en Zuid in het kort
66
Bijlage – Achtergrond Informatie over aanpak, vragenlijst, steekproeftrekking, respons, weging, presentatie cijfers (significantie e.d.)
76
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
2
Samenvatting (1) De afdeling Data, Informatie en Analyse (DIA) voerde in opdracht van de gemeente Zandvoort in 2024 een vierde inwonerspeiling uit. Dit is een onderzoek onder inwoners van 16 jaar en ouder. Het onderzoek brengt de mening, het gedrag en de gevoelens van Zandvoorters in kaart t.a.v. relevante gemeentelijke thema’s. In totaal zijn in september t/m december 2.001 reacties ontvangen over drie vragenlijsten. Buurt, sociale contacten en welzijn • Zandvoorters zijn tevreden over hun woonomgeving en hun eigen woning. Wel is de tevredenheid over de eigen buurt afgenomen ten opzichte van 2023. Meer inwoners geven dit jaar aan zich verantwoordelijk te voelen voor de leefbaarheid van hun buurt. • Een grote meerderheid vindt dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan. Toch heeft minder dan de helft veel contact met buurtbewoners. Ook het contact tussen Zandvoorters met verschillende achtergronden is volgens inwoners minder dan vorig jaar. • Eén op de tien inwoners beoordeelt zijn of haar gezondheid als slecht of matig. Eén op de zes inwoners beschouwt zichzelf als niet of beperkt redzaam en heeft (af en toe) hulp nodig. Wanneer men hulp of zorg nodig zou hebben, denken inwoners vaker aan het inschakelen van professionele hulp dan in 2023. • Zandvoorters zijn het vaakst bekend met Pluspunt als organisatie voor informatie of hulp op sociaal gebied.
Meer dan een derde van de inwoners is onbekend met het Sociaal wijkteam en Centrum voor Jeugd en Gezin. Gemeente, bestuur en participatie • De informatievoorziening van de gemeente krijgt gemiddeld een voldoende. De meerderheid vindt dat de gemeente begrijpelijke taal gebruikt. Een minderheid vindt dat de gemeente open en transparant communiceert. • Over de participatie-inspanningen van de gemeente heerst verdeeldheid. Hoewel men dit jaar positiever is over de mate waarin de gemeente inwoners betrekt bij haar plannen, blijft men kritisch over de invloed die de gemeente geeft om zelf invloed op de leefomgeving te kunnen uitoefenen. Inwoners weten niet altijd goed waar aan te kloppen met een initiatief en ook de hulp en ondersteuning die de gemeente hierbij biedt kan beter. DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Dienstverlening • De (digitale) dienstverlening van de gemeente beoordelen Zandvoorters gemiddeld met een voldoende. Bij (digitaal) contact ging het dit jaar het vaakst over identiteitsdocumenten. Het toegenomen aandeel van contact met de gemeente hierover is te verklaren; vanaf 2024 zijn de eerste documenten met de nieuwe, 10-jarige, geldigheid verlopen. Het aandeel contact over het onderwerp parkeren is juist afgenomen dit jaar. • Het maken van een melding via de website of app is de meest voorkomende vorm van digitaal contact. De beoordeling voor het doen van een melding ligt lager dan bij het maken van een afspraak of het invullen van een formulier. Voor deze laatste geldt dat de beoordeling hiervoor is verbeterd ten opzichte van 2023. Inwoners beoordelen de vriendelijkheid van de medewerker van de gemeente dit jaar minder positief. Veiligheid en handhaving • De meeste Zandvoorters voelen zich veilig in de gemeente en hun buurt. • Volgens inwoners betrekt de gemeente de buurt dit jaar beter bij de aanpak van leefbaarheid en veiligheid in de buurt. Toch is nog steeds bijna de helft hier kritisch op. Ook zijn inwoners relatief kritisch op de gemeente als het gaat om het informeren van de buurt over de aanpak van leefbaarheid en veiligheid. Men is het positiefst over de bereikbaarheid van de gemeente bij meldingen en klachten over onveiligheid en overlast.
• Inwoners ervaren het vaakst overlast van te hard rijden, meeuwen en hondenpoep. Verkeersproblemen en zwerfafval verdienen volgens inwoners de meeste aandacht vanuit de overheid. Geluidsoverlast van horeca, het circuit, mensen en verkeer rond of in de buurt van de eigen woning is afgenomen. Parkeeroverlast halveert als dit buiten het toeristenseizoen is. 3
Samenvatting (2) • Overlast door jongeren en zwerfafval neemt toe. Daarnaast geeft dit jaar een groter deel aan dat er vanuit de overheid meer aandacht moet zijn voor afval en vuil op straat, scooters en bromfietsen, geluidsoverlast en bedreiging en geweld op straat. Overlast van diefstal van auto’s neemt af en minder mensen geven aan dat er meer aandacht moet zijn voor vuurwerkoverlast. • Het oordeel over de zichtbaarheid van handhavers loopt terug. Vergeleken met vorig jaar vinden minder mensen dat er voldoende handhavers aanwezig zijn in Zandvoort. Verder blijven jongeren- en fietsoverlast aandachtspunten op het gebied van handhaving. De handhaving van parkeeroverlast en overlast van dak- en thuislozen krijgt gemiddeld net aan een voldoende. Toerisme • Een ruime meerderheid ervaarde het afgelopen jaar last door toeristen of bezoekers. Dit aandeel nam toe ten opzichte van vorig jaar. • Tegelijkertijd ziet een ruime meerderheid meer voor- dan nadelen aan toerisme. Ook vinden de meeste Zandvoorters de drukte geen probleem. Verder neemt het deel dat Zandvoort niet te druk vindt toe. Voorzieningen • Voorzieningen in Zandvoort krijgen over het algemeen een voldoende. Het aanbod van cafés en restaurants, evenementen en recreatie voorzieningen worden het best beoordeeld. Uitgaans- en winkelaanbod zijn aandachtspunten volgens inwoners.
Vergeleken met vorig jaar noemen meer Zandvoorters de sporten die er te doen zijn als een van de dingen die ze het prettigst vinden van Zandvoort. • Zandvoorters zijn kritisch op de voorzieningen voor jongeren, specifiek ontmoetingsplekken. Dit was vorig jaar ook zo. • Zandvoorters zijn gematigd tevreden met het culturele aanbod. De voornaamste reden voor Zandvoorters om niet (vaker) gebruik te maken van het culturele aanbod, is dat zij het aanbod in Zandvoort niet interessant of leuk genoeg vinden. Bijna een kwart kent het aanbod onvoldoende. DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Openbare ruimte, groen en het strand • De openbare ruimte beoordelen inwoners gemiddeld met een gemiddeld krappe voldoende. Over het onderhoud ervan is men vaker ontevreden dan over de inrichting. • Over de hoeveelheid openbaar groen is bijna de helft van de inwoners positief. Over het onderhoud en de kwaliteit van het groen is ruim een derde positief. De tevredenheid over het onderhoud is toegenomen vergeleken met vorig jaar. • Van de voorzieningen op het strand zijn inwoners het meest tevreden met de horeca en watersportvoorzieningen. Sanitair op en toegankelijkheid van het strand blijven aandachtspunten. Net als afval. Er ervaren namelijk meer inwoners (veel) overlast van afval op het strand, dan inwoners die hier weinig tot geen overlast van ervaren. Verkeer • De meeste inwoners van Zandvoort zijn goed te spreken over de bereikbaarheid van de gemeente. De bereikbaarheid met het OV scoort beter dan autobereikbaarheid. Inwoners zijn kritisch over de parkeergelegenheid in Zandvoort en in hun buurt. • De fiets is het meest gebruikte vervoermiddel binnen Zandvoort. Inwoners zijn positief over wandel- en fietsvoorzieningen. De fietsparkeerplekken blijven het grootste aandachtspunt. Duurzaamheid • Meer Zandvoorters zijn eigen energie gaan opwekken; vorig jaar was dit een kwart van de inwoners en dit jaar is dat ruim een derde.
De voornaamste manieren waarop men (meer) met duurzaamheid rekening wíl houden, zijn: het opvangen van regenwater, het doen van aanpassingen aan de woning en het kopen van seizoensproducten. Zo min mogelijk consumeren en minder vlees eten zijn de minst populaire duurzaamheidsinitiatieven onder Zandvoorters. • Inwoners zijn het minst tevreden met de manier waarop grof afval weggegooid moet worden. Voor de inzameling van restafval, papier en karton en plastic, blik en drinkpakken is de meeste waardering. 4
Samenvatting (3) Sporten • Zandvoorters zijn meer gaan sporten in vergelijking tot vorig jaar. Er zijn namelijk meer inwoners meerdere keren per week gaan sporten. Ook is het percentage inwoners dat (vrijwel) nooit sport afgenomen. Men sport het vaakst in ongeorganiseerd en individueel verband, gevolgd door sporten bij een sportaanbieder. • Het totaal aan sportaccommodaties in Zandvoort geven inwoners gemiddeld een voldoende, waarvan buitensportaccommodaties een hogere beoordeling krijgen dan binnensportaccommodaties. Een kwart vindt het aantal sportaccommodaties onvoldoende en drie op de tien het aantal gratis toegankelijke sportvoorzieningen in de openbare ruimte. Woningen en werk • Een overgrote meerderheid van de Zandvoorters vindt dat er in de gemeente onvoldoende woningen zijn voor jongeren en starters. Een meerderheid vindt dat dit (ook) geldt voor senioren. • Driekwart van Zandvoorters werkt buiten de gemeente. De auto wordt het meest gebruikt voor woon-werkverkeer. Dit ondanks dat de OVbereikbaarheid van Zandvoort hoger wordt beoordeeld dan de autobereikbaarheid. • De meeste Zandvoorters werken 32 uur of meer. Zij zijn vergeleken met vorig jaar meer uur per week gaan werken, en dat deden zij het afgelopen jaar gemiddeld gezien ook vaker thuis dan het jaar ervoor.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2023
5
Buurt, sociale contacten en welzijn In dit hoofdstuk gaan we in op de woontevredenheid van de inwoners van Zandvoort. Het contact met anderen in de buurt, de eigen ervaren gezondheid en de mate waarin en de manier waarop zij zich inzetten voor anderen komen hier ook aan bod.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2023
6
Zandvoort Zandvoorters zijn trots op Zandvoort • Gemiddeld geeft men een 7,3 voor hoe trots men is op Zandvoort. Bijna de helft geeft een goed rapportcijfer en ongeveer vier op de tien inwoners geven een voldoende.
Kunt u op een schaal van 1 t/m 10 aangeven hoe trots u in het algemeen bent op Zandvoort? (n=734) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
7,3
7,2
2024
2023
Kunt u op een schaal van 1 t/m 10 aangeven hoe trots u in het algemeen bent op Zandvoort? (n=734)
2024
13%
39%
48%
2023
11%
43%
46%
Onvoldoende (1-5)
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
7
Woonomgeving Zandvoorters zijn minder tevreden over hun eigen buurt dan in 2023 • Gemiddeld beoordelen Zandvoorters de eigen buurt met het rapportcijfer 7,1. In 2023 was dit nog een 7,3. • De eigen straat en de gemeente scoren met respectievelijk een 6,9 en een 6,8 minder goed dan de eigen buurt. De eigen woning krijgt het hoogste rapportcijfer (7,8).
Welk rapportcijfer geeft u voor uw …? (n=689-695) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
gemeente: 6,8 2023: 6,9
buurt: 7,1 2023: 7,3
straat: 6,9 2023: 7,1
woning: 7,8 2023: 7,8
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
8
Ontwikkeling buurt Bijna vier op de tien inwoners actief om buurt te verbeteren • Net als vorig jaar zijn ongeveer vier op de tien inwoners actief geweest om de buurt te verbeteren. • Een meerderheid vindt dat de buurt het afgelopen jaar niet vooruit of achteruit is gegaan, maar hetzelfde is gebleven. De groep inwoners die de buurt achteruit ziet gaan is wel aanzienlijk groter dan de groep die vooruitgang ziet. Dit is vergelijkbaar met 2023.
Bent u het afgelopen jaar actief geweest om uw buurt te verbeteren? (% ja) (n=697) 2024
38%
62%
2023
37%
63% Ja
Nee
Vindt u dat de buurt waar u woont het afgelopen jaar vooruit of achteruit is gegaan? (n=678)
2024
11%
59%
30%
2023
10%
62%
28%
Vooruit gegaan
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Gelijk gebleven
Achteruit gegaan
9
Contact buurtbewoners Sociale kwaliteit in de buurt is stabiel • Aan de hand van een aantal stellingen* is de sociale kwaliteit van de buurt gemeten. Hoe hoger de score, hoe hoger de sociale kwaliteit van de buurt. • Net als vorig jaar waarderen Zandvoorters de sociale kwaliteit van de buurt met het kencijfer 6,2. • Er is een grote meerderheid die vindt dat buurtbewoners op een prettige manier met elkaar omgaan. Toch heeft minder dan de helft veel contact met buurtbewoners. • Een op de vijf vindt dat er geen sprake is van saamhorigheid in de buurt. Een kwart vindt dat mensen in de buurt elkaar nauwelijks kennen.
Sociale kwaliteit van de buurt (kencijfer) (n=638) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,2
6,2
2024
2023
In hoeverre bent u het eens of oneens met de volgende uitspraken? % (n=664-689) (helemaal) eens 2023:
De mensen gaan in deze buurt op 8% 22% een prettige manier met elkaar om Ik ben tevreden over de bevolkingssamenstelling in deze buurt
15% 20%
Ik voel mij thuis bij de mensen die 13% in deze buurt wonen
*Dit zijn de volgende stellingen: De mensen in deze buurt gaan op een prettige manier met elkaar om; ik voel mij thuis bij de mensen die in deze buurt wonen; ik woon in een gezellige buurt waar veel saamhorigheid is; de mensen uit deze buurt kennen elkaar nauwelijks.
74%
65%
64%
54%
57%
Ik heb veel contact met andere buurtbewoners
21%
36%
43%
42%
Ik woon in een gezellige buurt waar veel saamhorigheid is
22%
37%
41%
40%
De mensen in deze buurt kennen elkaar nauwelijks DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
33%
70%
(Helemaal) oneens
43%
Niet oneens/ niet eens
33%
24%
23% 10
(Helemaal) eens
Contact buurtbewoners Meer Zandvoorters voelen zich verantwoordelijk voor de buurt • Bijna twee op de drie inwoners voelen zich verantwoordelijk voor de leefbaarheid in de eigen buurt. Dat is meer dan vorig jaar. • Ongeveer driekwart van de inwoners voelt zich gelukkig in de buurt en vindt contacten in de buurt belangrijk. • Men is verdeeld over de mate waarin buurtbewoners zich inzetten voor de buurt. Dertig procent van de inwoners is het eens met de stelling dat buurtbewoners zich vaak inzetten voor de buurt; een vergelijkbare groep is het hier juist mee oneens.
In hoeverre bent u het eens of oneens met de volgende uitspraken? % (n=581-691) Ik vind het belangrijk/ prettig om contacten in mijn buurt te hebben
17%
78%
75%
Ik voel me gelukkig in mijn buurt 8% 19%
74%
76%
Ik voel mij verantwoordelijk voor 12% 23% de leefbaarheid in mijn buurt
65%
58%
Bewoners in mijn buurt zetten zich vaak in voor de buurt (Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
(helemaal) eens 2023:
32%
Niet oneens/ niet eens
38%
30%
28%
(Helemaal) eens
11
Diversiteit Contact tussen Zandvoorters met verschillende achtergronden is afgenomen • Vier op de tien inwoners vinden dat Zandvoorters met verschillende achtergronden contact met elkaar hebben. Vorig jaar was dit nog de helft van de inwoners. • Driekwart vindt het belangrijk dat dit contact tussen Zandvoorters met verschillende achtergronden er is. Het percentage dat dit niet belangrijk vindt, is afgelopen jaar wel toegenomen (van 6% naar 10%). • Bij daadwerkelijk contact geven nu meer inwoners aan dat dit geen plezierig contact is (van 14% naar 21%).
In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n=359-509) Ik vind het belangrijk dat Zandvoorters met 10% 17% verschillende achtergronden contact met elkaar hebben
73%
77%
Zandvoorters met verschillende achtergronden gaan plezierig met elkaar om
21%
36%
43%
48%
Zandvoorters met verschillende achtergronden hebben contact met elkaar
24%
35%
41%
51%
(Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
% (helemaal) eens 2023:
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
12
Welzijn en gezondheid Eén op de zes inwoners is niet/beperkt redzaam • Eén op de zes inwoners heeft (soms) hulp nodig en beschouwt zich daarmee als niet of beperkt redzaam. • Aan deze inwoners is gevraagd waar zij hulp bij nodig hebben. Zij geven aan vooral hulp nodig te hebben bij huishoudelijke taken als schoonmaken, koken en klusjes in en rond het huis. • Inwoners die niet of beperkt redzaam zijn, geven vaker dan vorig jaar aan dat ze volledig zelfredzaam zijn als het gaat om het gebruik van computer, internet of andere digitale middelen en het verplaatsen buitenshuis.
In hoeverre beschouwt u zichzelf als redzaam? (n=534) 2024
17%
83%
2023
14%
86%
Niet redzaam (altijd hulp nodig) Beperkt redzaam (een beetje, of af en toe hulp nodig) Volledig redzaam (geen hulp nodig)
Kunt u zich in het dagelijks leven goed redden als het gaat om …? (n=78-86) Basis: Inwoners die bij eerdere vraag aangeven zichzelf te beschouwen als niet of beperkt redzaam
% volledig redzaam 2023:
Let op: Resultaten zijn indicatief vanwege lage n. De Nederlandse taal
7%
93%
97%
Wassen, aankleden, etc.
8%
92%
87%
Gebruik van digitale middelen
20%
80%
65%
Verplaatsen buitenshuis
23%
73%
50%
Boodschappen doen
26%
72%
60%
Sociale contacten
26%
72%
68%
Administratie
29%
64%
60%
Overige huishoudelijke taken
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
65%
28%
Niet redzaam (altijd hulp nodig) Beperkt redzaam (een beetje, of af en toe hulp nodig) Volledig redzaam (geen hulp nodig)
36%
13
Welzijn en gezondheid Kwart Zandvoorters beperkt door lichamelijke gezondheid • Een kwart van de inwoners voelt zich in het dagelijks leven beperkt door de eigen algemene lichamelijke gezondheid. • Ongeveer één op de vijf ervaart beperkingen door factoren als de eigen financiële situatie en een gevoel van onveiligheid op straat. • De woonsituatie beperkt ongeveer één op de tien Zandvoorters in het dagelijks leven.
In hoeverre wordt u in het dagelijks leven beperkt door …? (n=528-538)
... uw woonsituatie
9%
88%
89%
... uw gevoel 'er niet bij te horen' of 'niet thuis te voelen'
10%
87%
84%
… uw geestelijke gezondheid
15%
82%
82%
... onveiligheid op straat
19%
79%
82%
... uw financiële situatie
18%
79%
81%
... uw algemene lichamelijke gezondheid
22%
75%
78%
Ernstig beperkt
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
% niet beperkt 2023:
Enigszins beperkt
Niet beperkt
14
Welzijn en gezondheid Bij een hulp- of zorgvraag denkt men vaker aan professionele hulp • Dit jaar denken inwoners vaker aan professionele hulpverleners bij een hulpvraag. Ruim een op de drie zou professionele hulp inschakelen. Maar de meeste inwoners kunnen terecht bij familie of vrienden als men hulp of zorg nodig heeft. • Een ruime meerderheid is tevreden met de eigen gezondheid en hun sociale netwerk. • Ruim een kwart zou een groter sociaal netwerk willen hebben met meer contact met andere mensen.
Hoe beoordeelt u over het algemeen uw gezondheid? (n=542) 2024
11%
19%
70%
2023
12%
17%
71%
Slecht tot matig
Redelijk
(Zeer) goed
Vindt u in het algemeen, dat u voldoende contacten met andere mensen hebt?* (n=526) 2024
11%
17%
73%
2023
11%
13%
76%
Nee, ik vind dat ik te weinig contacten heb Ja, maar ik zou wel wat meer willen Ja, zeker
Wanneer u zelf hulp of zorg nodig heeft, wie kunt u dan hiervoor vragen? (n=546). Meerdere antwoorden mogelijk. 79% 80% 64% 60%
Familie Vrienden of kennissen 36% 27%
Professionele hulpverleners Vrijwilligers bij organisaties *Toevoeging: dat wil zeggen buiten werk, school of eigen huishouden.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
8% 7%
2023 34% 34%
Mensen in de buurt Geen van deze
2024
5% 5%
15
Hulp en ondersteuning Bijna helft Zandvoorters doet wel eens vrijwilligerswerk • Bijna de helft van de Zandvoorters geeft aan wel eens vrijwilligerswerk te doen en ruim één op de vijf verleent mantelzorg. • Mantelzorg kan gepaard gaan met overbelasting. Ruim de helft van de mantelzorgers is af en toe tot vaak overbelast. • Qua organisaties voor informatie of hulp op sociaal gebied is Pluspunt de bekendste onder inwoners. Driekwart kent Pluspunt goed. • Ruim één op de drie heeft nog nooit gehoord van het Sociaal wijkteam en Centrum voor Jeugd en Gezin.
Doet u wel eens … / Verleent u …? (n=546) (% ja) 45% 46%
Vrijwilligerswerk
2024
22% 25%
Mantelzorg
2023
Het is mogelijk dat het verlenen van mantelzorg voor overbelasting zorgt. Ervaart u hiervan overbelasting? (n=135) Basis: Inwoners die bij een eerdere vraag aangeven mantelzorg te verlenen
2024
11%
2023
6%
Nooit
34%
39%
32%
17%
42%
(Zeer) weinig
20%
Af en toe (onregelmatig)
(Zeer) vaak
Kent u de volgende organisaties voor informatie, advies, ondersteuning en hulp op sociaal gebied? (n=546)
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
% ja 2023:
Pluspunt
9% 15%
Sociaal wijkteam
33%
20%
47%
26%/45%
Centrum voor Jeugd en Gezin
38%
18%
44%
23%/43%
76%
15%/77%
Nee, nooit van gehoord Ja, wel van gehoord maar ik weet niet waar het voor bedoeld is 16 Ja, en ik weet (ongeveer) waar het voor bedoeld is
Hulp en ondersteuning Eén op vijf Zandvoorters ontevreden over mate waarin gemeente iedereen laat meedoen • Gemiddeld beoordelen de Zandvoorters de moeite die de gemeente neemt om alle inwoners te laten meedoen en meetellen met het rapportcijfer 6,6. Eén op de vijf geven een onvoldoende en drie op de tien geven een acht of hoger. • De meeste inwoners hebben wel eens gehoord van de Zandvoortpas.
Wat vindt u van de moeite die de gemeente neemt om alle inwoners te laten meedoen en meetellen in de gemeente?* (n=432) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,6
6,8
2024
2023
2024
19%
2023
16%
52%
29%
50%
Onvoldoende (1-5)
33%
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
Had u voordat u aan deze vragenlijst begon wel eens van de ZandvoortPas gehoord? Zo ja, wist u waar het voor bedoeld is? (n=546)
*Het gaat hier om mensen met een beperking, of mensen in een moeilijke situatie.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
2024
15%
13%
72%
2023
18%
12%
70%
Nee, nooit van gehoord Ja, wel van gehoord maar ik wist niet waar het voor bedoeld is Ja, en ik wist (ongeveer) waar het voor bedoeld is 17
Gemeente, bestuur en participatie Hoe willen inwoners geïnformeerd worden door de gemeente? Wat vinden ze van participatie en de ruimte die zij krijgen om ideeën en initiatieven voor de eigen straat, buurt of stad te realiseren? En hoe staat het met het vertrouwen in de (lokale) overheid?
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
18
Informatievoorziening gemeente Communicatie gemeente begrijpelijk, maar kan transparanter • Ruim driekwart van de Zandvoorters vindt de informatie van de gemeente begrijpelijk en weet deze goed te vinden. De begrijpelijkheid is verbeterd ten opzichte van 2023; de helft minder inwoners vindt dat de gemeente geen begrijpelijke taal gebruikt (van 12% naar 6%). • De openheid en transparantie van gemeentelijke communicatie beoordelen inwoners het minst goed. Ook is ruim een kwart niet bekend met het feit dat er steeds meer stukken openbaar beschikbaar zijn. • Het algemene rapportcijfer dat men geeft aan de communicatie en informatie vanuit de gemeente is een 6,6.
Welk rapportcijfer geeft u aan de communicatie en informatie vanuit de gemeente? (n=510) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,6
6,6
2024
2023
In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n=431-536)
% (helemaal) eens 2023:
De gemeente gebruikt 6% 17% begrijpelijke taal
77%
72%
Ik weet goed waar ik informatie 9% 15% kan vinden
76%
74%
De informatie is duidelijk 13% 25%
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
62%
58%
Ik weet dat steeds meer interne documenten openbaar zijn
27%
22%
51%
49%
De gemeente geeft op tijd informatie
22%
28%
50%
52%
De gemeente communiceert open en transparant
21%
35%
44%
42%
(Helemaal) oneens
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens 19
Participatie Meer inwoners voelen zich betrokken bij plannen gemeente • De helft van de inwoners voelt zich door de gemeente betrokken bij haar plannen, activiteiten en voorzieningen. Dit zijn meer inwoners dan vorig jaar. Toen waren het er nog vier op de tien. • Inwoners zijn het meest kritisch op de gemeente wat betreft het hebben van invloed op hun eigen leefomgeving. Ruim één op de drie vindt dat de gemeente niet zorgt dat inwoners invloed kunnen uitoefenen tegenover een vergelijkbaar aandeel dat dit wel vindt.
In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n=347-490) % De gemeente …
(helemaal) eens 2023:
... betrekt inwoners voldoende bij haar plannen, activiteiten en voorzieningen
24%
28%
49%
40%
... biedt inwoners voldoende mogelijkheden om via digitale kanalen (internet) samen te werken met de gemeente
22%
36%
42%
37%
... zorgt ervoor, dat (alle) inwoners, als ze dat willen, invloed kunnen hebben op hun leefomgeving
34%
29%
37%
38%
... doet voldoende om speciale doelgroepen te motiveren om mee te praten over lokale kwesties
30%
35%
35%
33%
(Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
20
Participatie Onduidelijkheid waar men bij gemeente moet zijn met een initiatief • Voor vier op de tien Zandvoorters is het onduidelijk waar zij moeten zijn bij de gemeente als zij een initiatief hebben. • De meningen zijn verdeeld over de informatie en steun die men krijgt vanuit de gemeente bij initiatieven. Zo vindt 35 procent dat de gemeente goed omgaat met initiatieven en 28 procent van niet. Verder vindt 28 procent dat zij voldoende hulp van de gemeente krijgen, tegenover 35 procent die dit niet vindt.
In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n=345-412)
Inwoners krijgen voldoende ruimte om ideeën en initiatieven te realiseren
28%
34%
38%
39%
De gemeente gaat goed om met initiatieven uit de stad
28%
37%
35%
38%
Ik weet duidelijk waar ik bij de gemeente moet zijn als ik een initiatief heb
41%
28%
31%
34%
Inwoners die hun omgeving willen verbeteren, krijgen voldoende hulp en ondersteuning van de gemeente
35%
37%
28%
29%
(Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
% (helemaal) eens 2023:
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
21
Participatie Met name in de landelijke regering weinig vertrouwen • Zandvoorters vertrouwen de ambtenaren van de gemeente het meest en de regering het minst. Het percentage inwoners dat (zeer) weinig vertrouwen heeft in de regering is toegenomen vergeleken met vorig jaar (van 44% naar 50%). • Driekwart volgt (af en toe) wat er in de gemeenteraad van Zandvoort gebeurt.
Volgt u wat er in de Zandvoortse gemeenteraad gebeurt? (n=546) 2024
25%
37%
2023
22%
44%
7%
31%
6%
29%
Zelden of nooit Ja, af en toe Ja, maar alleen de zaken die mij direct aangaan Ja, regelmatig % (zeer) veel vertrouwen 2023:
Hoeveel vertrouwen heeft u in …? (n=480-532) De ambtenaren van de gemeente
22%
49%
29%
26%
Burgemeester en Wethouders van Zandvoort
24%
49%
27%
26%
De gemeenteraad van Zandvoort
28%
19%
15%
17%
16%
12%
14%
De Tweede Kamer
41%
De regering
50%
(Zeer) weinig DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Enig vertrouwen
53% 43% 38%
(Zeer) veel 22
Dienstverlening Dit hoofdstuk gaat in op de dienstverlening van de gemeente Zandvoort.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
23
Dienstverlening gemeente Algemene en digitale dienstverlening krijgen gelijke beoordeling • Zowel de algehele dienstverlening van de gemeente als de digitale dienstverlening krijgen eenzelfde beoordeling: een 6,7. Ruim de helft geeft een voldoende en drie op de tien geeft een goed rapportcijfer.
Welk rapportcijfer geeft u - over het algemeen - aan de dienstverlening van uw gemeente? (n=485) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,7
6,9
2024
2023
2024
15%
57%
28%
2023
11%
60%
29%
Onvoldoende (1-5)
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
Welk rapportcijfer geeft u aan de digitale dienstverlening van de gemeente? (n=440) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
6,7
6,8
2024
2023
2024
15%
56%
29%
2023
17%
50%
33%
Onvoldoende (1-5)
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
24
Dienstverlening gemeente Relatief minder contact met gemeente over parkeren, meer over ID/rijbewijs • Het aandeel Zandvoorters dat contact had met de gemeente over parkeren is kleiner dan vorig jaar, terwijl het aandeel Zandvoorters toenam dat contact had over een paspoort, identiteitskaart of een uittreksel persoonsgegevens. • Het toegenomen contact met de gemeente over een paspoort of identiteitskaart is te verklaren. Paspoorten en identiteitskaarten waren in 2014 voor het eerst 10 jaar geldig. Daarvoor was de geldigheidsduur van deze documenten 5 jaar. Tussen 2019 en 2024 waren er weinig aanvragen voor nieuwe documenten. Doordat de eerste paspoorten en identiteitskaarten met een nieuwe geldigheid verliepen in 2024, werd een stijging van het aantal aanvragen verwacht. • De wijze waarop men het afgelopen jaar contact heeft gehad met de gemeente – digitaal of via een medewerker – is vrij gelijk verdeeld en stabiel ten opzichte van vorig jaar.
Heeft u de afgelopen 12 maanden contact gehad met uw gemeente? (n=546) Ja, digitaal
23% 23%
Ja, digitaal en via een medewerker
26% 26%
Ja, via een medewerker
21% 17%
Nee
2023
29% 33%
Over welk(e) onderwerp(en) heeft u contact gehad met de gemeente? (n=359) Basis: Inwoners die bij een eerdere vraag aangeven contact te hebben gehad met de gemeente. Meerdere antwoorden mogelijk.
43% 30% 35% 36% 33% 48%
ID/rijbewijs, uittreksel BRP Melding openbare ruimte Parkeren Huwelijk, geboorte, verhuizing, etc. Bijstandsuitkering, melding WMO Bouwvergunning Subsidie aanvragen Woo-verzoek
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
2024
Anders
7% 6% 6% 9% 4% 6% 2% 4% 1% 0% 13% 13%
2024 2023
25
Dienstverlening gemeente Vriendelijkheid medewerkers minder goed beoordeeld • Er zijn dit jaar minder Zandvoorters die de medewerker van de gemeente als vriendelijk beschouwen en meer Zandvoorters die de medewerker als níet vriendelijk beschouwen. Toch is vriendelijkheid nog steeds het hoogst gewaardeerde aspect vergeleken met de andere uitgevraagde aspecten: houdt zich aan de afspraken, is deskundig, begripvol en oplossingsgericht. • Het aspect dat de medewerker zich houdt aan de afspraken is verbeterd vergeleken met vorig jaar; minder inwoners zijn het hiermee oneens (van 19% naar 10%).
In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n= 224-256) % De medewerker …
(helemaal) eens 2023:
... is vriendelijk 12%
79%
86%
15%
76%
69%
... is deskundig
17% 18%
65%
59%
... kan zich goed inleven (begripvol)
18% 17%
65%
69%
24% 18%
58%
58%
... houdt zich aan de afspraken
... denkt oplossingsgericht mee (Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
26
Dienstverlening gemeente Zandvoorters positiever over invullen online aanvraagformulier • Digitaal contact met de gemeente kan er op verschillende manier uitzien: men kan online een afspraak maken, een aanvraagformulier invullen of een melding doen. Gemiddeld beoordeelt men deze aspecten als voldoende. • Het rapportcijfer voor het invullen van een formulier via de website of app is sterk gestegen ten opzichte van 2023. • Het maken van een melding via de website of app is het meest voorkomende digitale contact; bijna de helft van het online contact bestaat (ook) uit het doen online een melding. De beoordeling voor het doen van een melding ligt met een 6,6 beduidend lager dan bij het maken van een afspraak of het invullen van een formulier.
Heeft u één van de volgende dingen geregeld via de website of app? (n=276) Meerdere antwoorden mogelijk Basis: Inwoners die bij een eerdere vraag aangeven digitaal contact te hebben gehad met de gemeente
46% 40% Melding doen
31% 27%
26% 27%
Afspraak maken
Formulier Klacht invullen indienen 2024 2023
23% 23%
15% 15% Geen van deze
Welk rapportcijfer geeft u … via de website of app? (n= 61-128) Basis: Inwoners die bij een eerdere vraag aangeven één van de volgende rapportcijfer dingen te hebben geregeld via de website of app 2024:
2023:
… het maken van een afspraak 11% 26%
63%
7,5
7,3
… het invullen van een formulier 12% 35%
53%
7,3
6,7
6,6
6,3
… het doen van een melding Onvoldoende (1-5)
24%
Voldoende (6-7)
36%
40%
Goed (8-10)
% In hoeverre bent u het eens met de volgende stellingen? (n=264(helemaal) 273) Basis: Inwoners die bij een eerdere vraag aangeven digitaal
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
contact te hebben gehad met de gemeente Ik vind aanvragen of een vraag 15% 22% stellen eenvoudig Ik kan gemakkelijk vinden wat ik 19% 27% zoek De ontvangen en/of beschikbare 23% 24% informatie is juist en volledig (Helemaal) oneens
Niet oneens/ niet eens
eens 2023:
63%
62%
54%
51%
53%
47% 27
(Helemaal) eens
Veiligheid en handhaving Dit hoofdstuk gaat in op de veiligheidsbeleving van de inwoners van Zandvoort. Overlast en handhaving komen hierin aan bod.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
28
Veiligheid Meeste Zandvoorters voelen zich veilig in de gemeente en hun buurt • Zeven op de tien Zandvoorters vinden Zandvoort een (zeer) veilige gemeente. • Ruim driekwart (77%) voelt zich (zeer) veilig in eigen buurt. • Bijna een vijfde geeft aan ‘s avonds liever thuis te blijven omdat men zich op straat onveilig voelt.
In hoeverre … (n= 753-756)?
...vindt u Zandvoort een veilige gemeente?
6%
% (zeer) veilig 2023:
26%
...voelt u zich in uw 6% 17% eigen buurt veilig? (Zeer) onveilig
71%
68%
77%
Niet onveilig/ niet veilig
77%
(Zeer) veilig
Blijft u ’s avonds liever thuis omdat u zich op straat onveilig voelt? (n= 725)
2024
18%
82%
2023
16%
84% Ja
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Nee 29
Veiligheid en leefbaarheid Gemeente betrekt buurt beter bij aanpak leefbaarheid en veiligheid • Hoewel meer inwoners vinden dat de gemeente de buurt voldoende betrekt, is er nog steeds een grotere groep - bijna de helft - die hier kritisch op is. • Ook zijn inwoners relatief kritisch op de gemeente als het gaat om het informeren van de buurt over de aanpak van leefbaarheid en veiligheid. • Men is het positiefst over de bereikbaarheid van de gemeente bij meldingen en klachten over onveiligheid en overlast.
In hoeverre bent u het eens met de volgende uitspraken? (n=467-600) De gemeente … %
... is bereikbaar voor meldingen en klachten over onveiligheid en overlast in mijn buurt
31%
... reageert op meldingen en klachten over onveiligheid in mijn buurt
34%
34%
33%
30%
... heeft aandacht voor het verbeteren van leefbaarheid en veiligheid in mijn buurt
38%
34%
28%
25%
... informeert de buurt over de aanpak van leefbaarheid en veiligheid in mijn buurt
43%
29%
28%
25%
... betrekt de buurt bij de aanpak van leefbaarheid en veiligheid in mijn buurt
48%
30%
23%
18%
... doet wat ze zegt bij het verbeteren van leefbaarheid en veiligheid in mijn buurt
37%
44%
19%
20%
(Helemaal) oneens DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
(helemaal) eens 2023:
25%
Niet oneens/ niet eens
44%
40%
(Helemaal) eens 30
Overlast Overlast door jongeren en zwerfafval neemt toe; afname in diefstal van auto’s • De meest voorkomende voorvallen/misdrijven in de eigen buurt zijn volgens inwoners: • Te hard rijden • Overlast door meeuwen • Hondenpoep • Vergeleken met vorig jaar geven meer inwoners aan dat rommel op straat en overlast door jongeren vaak voorkomt. • Diefstal uit auto’s komt volgens inwoners minder vaak voor dan vorig jaar (van 5% in 2023 naar 2% in 2024). • Vergeleken met vorig jaar geeft een groter aandeel aan dat bekladding van muren/gebouwen en overlast van herten bijna (nooit) voorkomt, terwijl een kleiner deel dit jaar vindt dat geweld of bedreiging bijna (nooit) voorkomt. • Het oordeel voor buurtverloedering - een gemiddelde op de aspecten rommel op straat, vernieling, bekladde muren op gebouwen en hondenpoep - blijft gelijk. Buurtverloedering (kencijfer)* (hogere score = meer buurtverloedering) (gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10)
4,3
4,3 2023
2024 *Dit is een gemiddeld cijfer op 4 aspecten: rommel op straat, straatmeubilair vernield, bekladde muren op gebouwen, hondenpoep DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Wilt u voor elk voorval/misdrijf aangeven hoe vaak dit naar uw eigen idee voorkomt in uw buurt? (n= 664-749)
% vaak 2023:
Te hard rijden 14% 37% 50% Overlast door meeuwen 24% 27% 49% Hondenpoep 19% 41% 40% Rommel op straat 23% 40% 37% Volle afvalbakken 30% 41% 28% Overlast van jongeren 35% 42% 23% Fout geparkeerde fietsen 43% 34% 23% Fout geparkeerde auto’s 39% 41% 20% Overlast deelvervoer 52% 33% 16% Overlast verhuur woningen 59% 26% 15% Volle afvalcontainers 49% 36% 15% Wateroverlast bij regen 57% 30% 13% Dronken mensen op straat 48% 40% 13% Overlast bezorging met busjes 52% 35% 13% Drugsoverlast 58% 30% 12% Vernieling 45% 44% 12% Fietsendiefstal 46% 44% 11% Overlast door omwonenden 55% 35% 10% Geweld of bedreiging 62% 32% Bekladding muren/gebouwen 64% 29% Overlast van dak- en thuislozen 68% 26% Overlast maaltijd- en flitsbezorgers 76% 20% Inbraak in woningen 62% 35% Diefstal uit auto’s 67% 31% Overlast door herten 88%
44% 48% 39% 32% 25% 18% 25% 23% 15% 13% 16% 10% 12% 13% 10% 10% 13% 12% 4% 7% 7% 5% 3% 5% 2%
(Bijna) nooit
Soms
Vaak
Overlast Geluidsoverlast van horeca is afgenomen • Ten opzichte van 2023 zijn er minder inwoners die vaak geluidsoverlast vanuit de horeca ervaren én meer inwoners die nooit tot weinig overlast ervaren. • Ook voor het circuit, mensen op straat en het verkeer geldt dat dit jaar meer inwoners hier weinig tot geen geluidsoverlast van hebben. • De parkeeroverlast zowel tijdens als buiten het toeristenseizoen is vergelijkbaar gebleven met het jaar ervoor. Tijdens het toeristenseizoen ervaart ongeveer vier op de tien inwoners overlast. Dit aandeel halveert buiten het toeristenseizoen.
Kunt u aangeven hoeveel overlast van parkeren u ervaart in uw eigen % (zeer) buurt? (n=681-683) Tijdens het toeristenseizoen Buiten het toeristenseizoen Nooit tot weinig
veel 2023:
46%
16%
38%
63%
18%
Niet weinig/ niet veel
19%
33%
17%
(Zeer) veel
Hoe vaak ervaart u de volgende typen geluidsoverlast rond of in de % (zeer) buurt van uw woning? (n=681-694) vaak 2023:
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Horeca
82%
Circuit
77%
10% 13%
15%
Uw buren of buurtgenoten
72%
14% 14%
17%
Evenementen
67%
19% 14%
16%
Mensen op straat
59%
Verkeer en openbare weg
52%
Nooit tot weinig
Niet weinig/ niet vaak
12%6% 10%
19% 18%
22% 30%
22% 35%
(Zeer) vaak
32
Handhaving Aandacht gevraagd voor verkeersproblemen en afval op straat • Auto’s en motoren en afval en vuil op straat worden het meest genoemd als problemen waar de overheid (gemeente, politie) meer aandacht aan moet besteden. • Vergeleken met vorig jaar geven ook meer mensen aan dat er meer aandacht moet zijn voor scooters en bromfietsen. Daarnaast wordt er meer aandacht van de overheid gevraagd voor geluidsoverlast en bedreiging en geweld op straat. • Dit jaar geven minder mensen aan dat er meer aandacht moet zijn voor vuurwerkoverlast.
Kies de drie belangrijkste problemen waaraan de overheid, volgens u meer aandacht zou moeten besteden? (n=758) (max. drie antwoorden) Verkeer: auto’s en motoren Afval en vuil op straat
Hondenpoep (niet opruimen) Overlast van groepen jongeren Verkeer: scooters/ bromfietsen Geluidsoverlast Verkeer: fietsers Vuurwerk overlast Bedreiging en geweld op straat
Slecht verlichte plekken Auto’s (fout geparkeerd) Vernieling Digitale veiligheid (cyber crime) Overlast bezorging met busjes Fietsen (fout geparkeerd) Woninginbraken Overlast deelvervoer Fietsendiefstal Overlast maaltijd-/flitsbezorgers Geen van deze problemen DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
35% 33% 34% 29% 29% 27% 24% 21% 24% 19% 18% 14% 17% 19% 14% 22% 13% 9% 12% 16% 11% 15% 8% 7% 6% 7% 6% 6% 5% 4% 5% 5% 4% 5% 3% 4% 1% 1% 4% 4%
2024 2023
33
Handhaving % (ruim) voldoende 2023:
Oordeel zichtbaarheid handhavers loopt terug • Vergeleken met vorig jaar vinden minder mensen dat er voldoende handhavers aanwezig zijn in Zandvoort. Ongeveer vier op tien inwoners vinden dat handhavers voldoende zichtbaar zijn in Zandvoort*. • Meer dan vier op de tien vinden dat de gemeente bereikbaar is bij meldingen of verzoeken tot handhaving. Ongeveer een derde vindt dat dit nog onvoldoende het geval is.
Wat is uw oordeel over de bereikbaarheid van de gemeente als het gaat om een melding of een verzoek tot handhaving? (n=536)
35%
22%
43%
45%
In hoeverre vindt u dat de handhavers van de gemeente zichtbaar aanwezig zijn in de openbare ruimte in Zandvoort? (n=726)
36%
24%
41%
48%
(Ruim) onvoldoende Niet onvoldoende/ niet voldoende (Ruim) voldoende
*Bij deze vraag zat een toelichting over hoe de handhavers te herkennen zijn: “In de openbare ruimte zijn handhavers van de gemeente actief. Deze handhavers letten erop dat regels worden nageleefd, spreken mensen aan, proberen overlast te voorkomen en schrijven waar nodig een bekeuring uit. Het zijn geen politiemensen, maar medewerkers van de gemeente. Zij zijn herkenbaar aan een uniform van de gemeente met daarop de tekst 'handhaving’.”
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
34
Handhaving Jongeren- en fietsoverlast blijven aandachtspunten handhaving • Gemiddeld beoordelen Zandvoorters de handhaving van fietsenoverlast, foutief aanbieden van afval en overlast van jongeren en honden met een onvoldoende. • Handhaving van overlast door jongeren en fietsoverlast krijgen gemiddeld de laagste beoordeling. • De handhaving van parkeeroverlast en overlast van dak- en thuislozen krijgt gemiddeld net aan een voldoende.
Welk rapportcijfer geeft u aan de handhaving ter bestrijding van …? (n=556-691) rapportcijfer 2024: 2023:
parkeeroverlast
39%
32%
29%
5,9
5,8
overlast dak- en thuislozen
45%
30%
25%
5,8
5,7
overlast van honden
51%
29%
20%
5,3
5,5
fietsenoverlast
52%
30%
18%
5,2
5,1
overlast door jongeren
54%
29%
17%
5,1
5,1
foutief aanbieden afval
51%
33%
17%
5,3
5,5
Onvoldoende (1-5)
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
35
Toerisme In dit hoofdstuk komt toerisme aan bod. Hoe druk is het in Zandvoort en wat zijn de ervaringen met toerisme?
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
36
Toerisme Meer Zandvoorters ervaren overlast door toeristen • De meeste Zandvoorters ervaarden het afgelopen jaar last door toeristen of bezoekers. De grootste groep, bijna de helft, ervaarde dit soms. En ongeveer een vijfde ervaarde regelmatig of vaak overlast. • Vergeleken met vorig jaar ervaren meer Zandvoorters soms overlast door toeristen/bezoekers en nam het aandeel dat nooit overlast ervaart af. • Top 3 vormen van overlast waar het meest last van wordt ervaren: 1) het parkeren van auto’s 2) gedrag in het verkeer 3) (zwerf)afval/volle vuilnisbakken • Vergeleken met vorig jaar is parkeeroverlast van fietsen/scooters minder vaak genoemd als vorm waar men het meest last van heeft gehad.
Heeft u zelf in het afgelopen jaar in Zandvoort overlast ervaren door toeristen/bezoekers? (n=748) 2024
31%
47%
12% 10%
2023
36%
38%
14%
Nooit
Soms
Regelmatig
Vaak
Waar heeft u het meest last van? (n=500) (max. drie antwoorden) Basis: Inwoners die soms, regelmatig of vaak overlast ervaren 40% 43%
Parkeeroverlast van auto's Gedrag in het verkeer
35% 32%
(Zwerf)afval/volle vuilnisbakken
33% 28%
Verminderde bereikbaarheid dorp
30% 25%
Geluidsoverlast
29% 25%
Drukte in het dorp
25% 20%
Particuliere vakantieverhuur
20% 21%
Belemmerde doorgang op straat/stoep
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
12%
2024 2023
16% 14%
Parkeeroverlast fietsen e.d.
5% 9%
Anders
9% 9%
37
Toerisme Ruime meerderheid ziet meer voor- dan nadelen aan toerisme • Twee derde van de inwoners vinden aan dat de voordelen van toerisme groter zijn dan de nadelen. • De meeste Zandvoorters vinden Zandvoort druk, maar vinden dat geen probleem. Bijna een één op de tien vindt Zandvoort niet druk. • Vergeleken met vorig jaar vinden meer mensen Zandvoort niet te druk.
In hoeverre bent u het eens met de volgende uitspraak over toerisme in Zandvoort? (n=735) In het algemeen zijn de voordelen van toerisme in Zandvoort groter dan de nadelen 2024
14%
20%
66%
2023
12%
22%
66%
(Helemaal) oneens
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
Met welke van onderstaande uitspraken bent u het meest eens? (n= 758) (max. één antwoord) Zandvoort is druk, maar dat is voor mij geen probleem
67% 69%
17%
Zandvoort is te druk
Zandvoort is niet druk
Geen van bovenstaande
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
16% 9% 6%
2024 2023
7% 9%
38
Voorzieningen In dit hoofdstuk gaan we in op tevredenheid van voorzieningen in Zandvoort en de buurt.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
39
Voorzieningen Voorzieningen voor jongeren blijven aandachtspunt • Inwoners van Zandvoort hebben over het algemeen een kritisch oordeel over voorzieningen voor jongeren. Specifiek ontmoetingsplekken voor jongeren stemt bijna de helft van de inwoners ontevreden. Dit aandeel is ten opzichte van vorig jaar ook toegenomen (van 40% naar 48%). • Ontmoetingsplekken voor ouderen krijgen een positiever oordeel. Bijna zes op de tien inwoners is hierover tevreden. • Het openbaar vervoer krijgt de hoogste waardering van de voorgelegde voorzieningen; ruim driekwart van de inwoners is tevreden.
Hoe tevreden bent u met de volgende voorzieningen in uw buurt? % (zeer) (n=335-686) tevreden 2023:
Openbaar vervoer 11%14%
73%
Ontmoetingsplekken ouderen
15% 27%
58%
55%
Onderhoud van de wegen en fietspaden
27%
51%
55%
Speelmogelijkheden voor kinderen
32%
44%
43%
22%
24%
Voorzieningen voor jongeren
46%
32%
22%
20%
Ontmoetingsplekken jongeren
48%
30%
22%
22%
(Zeer) ontevreden
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
76%
Niet ontevreden/ niet tevreden
(Zeer) tevreden
40
Voorzieningen Voorzieningen scoren voldoende; uitgaans- en winkelaanbod zijn aandachtspunt • Het algemene voorzieningenniveau in de buurt krijgt gemiddeld een voldoende. • De best beoordeelde voorzieningen zijn: • het aanbod van cafés en restaurants • evenementen • recreatievoorzieningen • Het aanbod voor uitgaan en het winkelaanbod in Zandvoort krijgen van ruim één derde van de Zandvoorters een onvoldoende. • Vergeleken met vorig jaar geeft een groter aandeel een goed cijfer (8-10) aan het aanbod aan cafés en restaurants en het winkelaanbod.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2023
Welk rapportcijfer geeft u het voorzieningenniveau bij u in de buurt? (n=745) (gemiddeld cijfer)
6,7
6,6 2023
2024
Welk rapportcijfer geeft u voor … in Zandvoort? (n=400-751) rapportcijfer 2024: 2023:
… het aanbod aan cafés en restaurants
15%
… evenementen
17%
46%
… recreatievoorzieningen
17%
… de zorgvoorzieningen
36%
50%
7,2 6,5
7,1
37%
6,8 6,5
6,9
47%
36%
6,8 6,5
6,9
22%
47%
31%
6,6 6,5
6,7
… de werkgelegenheid
27%
44%
29%
6,4 6,5
6,4
… het winkelaanbod
36%
42%
22%
6,0 6,5
5,8
… het aanbod voor uitgaan
36%
42%
22%
5,9 6,5
5,9
Onvoldoende (1-5)
Voldoende (6-7)
Goed (8-10) 41
Aantrekkelijkheid Zandvoort Ligging bij duin en zee veel gewaardeerd; belang van sport groeit • Negen op de tien inwoners noemen de ligging dicht bij duin en zee als het prettigst aan Zandvoort. • Ook vindt ruim de helft hun eigen huis en buurt het prettigst. • Vergeleken met vorig jaar noemen meer Zandvoorters de sporten die er te doen zijn als een van de dingen die ze het prettigst vinden van Zandvoort. • Bijna zeven op de tien inwoners geven aan dat Zandvoort voor hen ook in de winterperiode aantrekkelijk is.
Welke dingen vindt u het prettigst van Zandvoort? (n=758) (max. drie antwoorden) Ligt aan zee/de duinen 56% 54%
Mijn eigen huis en buurt
De sfeer Altijd wat te doen (evenementen) Sport om te doen Ligt dicht bij Amsterdam Sport/evenementen om te zien Uitgaan Ligt dicht bij Schiphol Gezellig winkelen Cultuur: musea, toneel, etc. Anders
90% 92%
25% 25% 19% 18% 16% 12% 17% 19% 11% 12% 9% 10% 7% 5% 4% 4% 2% 3% 4% 4%
2024 2023
In hoeverre bent u het eens met de volgende uitspraak over de aantrekkelijkheid van Zandvoort (n=748): Ook in de winterperiode is Zandvoort voor mij een aantrekkelijk dorp 2024
16%
16%
68%
2023
14%
19%
67%
(Helemaal) oneens DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens 42
Cultureel aanbod Zandvoorters zijn gematigd tevreden met het culturele aanbod; klein kwart niet bekend met aanbod • Gemiddeld beoordelen zij het aanbod in Zandvoort met het rapportcijfer 6,0. • De voornaamste reden voor Zandvoorters om niet (vaker) gebruik te maken van het culturele aanbod, is dat zij het aanbod in Zandvoort niet interessant of leuk genoeg vinden. Bijna een kwart kent het aanbod onvoldoende. • Vergeleken met vorig jaar zijn fysieke/persoonlijke omstandigheden minder vaak genoemd als belemmering om niet vaker gebruik te maken van culturele mogelijkheden.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Welk rapportcijfer geeft u aan het cultureel aanbod in Zandvoort? (n=625) (gemiddeld cijfer)
6,0
6,0
2023 2024 Waarom maakt u niet vaker gebruik van culturele mogelijkheden in Zandvoort? (n=758) Meerdere antwoorden mogelijk Aanbod is niet interessant/leuk genoeg Ik ken het aanbod onvoldoende Ik ga liever naar een andere plaats Ik heb geen interesse in cultuur Ik heb weinig tijd Ik vind dat ik al vaak genoeg ga Ik vind het te duur Fysieke/persoonlijke omstandigheden Ik kan het niet betalen Ik heb niemand om mee samen te gaan Ik vind het onvoldoende toegankelijk Ik voel mij er niet welkom Ik ben bang besmet te raken (corona/griep) Ik vind het vaak slecht bereikbaar Ik vind het te ver weg Anders
51% 48%
23% 22% 15% 16% 12% 12% 15% 15% 12% 12% 7% 7% 6% 9% 3% 4% 5% 4% 1% 2% 4% 2% 0% 0% 1% 2% 1% 1% 2% 2%
2024 2023
43
Openbare ruimte, groen en het strand Dit hoofdstuk beschrijft de tevredenheid met de openbare ruimte, zoals bestrating, openbare verlichting, straatmeubilair en afvalbakken. Daarnaast komen de beleving van groen en het strand aan bod.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
44
Openbare ruimte Openbare ruimte krijgt krappe voldoende • Gemiddeld geven inwoners de openbare ruimte een krappe voldoende als rapportcijfer, namelijk een 6,2. • Vier op de tien Zandvoorters zijn tevreden met het onderhoud en de inrichting van de openbare ruimte, tegenover ongeveer een derde die hier ontevreden over is. • Over het onderhoud is men vaker ontevreden dan over de inrichting van de openbare ruimte.
Welk rapportcijfer geeft u aan de openbare ruimte in Zandvoort? (n=683) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,2
6,3
2024
2023
2024
29%
51%
20%
2023
26%
51%
23%
Onvoldoende (1-5)
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
Hoe tevreden bent u met de volgende aspecten van de openbare % (zeer) ruimte in uw buurt? (n=676-677) tevreden 2023:
Onderhoud
36%
24%
40%
38%
Inrichting
31%
29%
40%
44%
(Zeer) ontevreden
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet ontevreden/ niet tevreden
(Zeer) tevreden
45
Openbare ruimte Verdeeldheid over begaanbaarheid straten en stoepen • Het percentage inwoners dat vindt dat de straten en stoepen goed begaanbaar zijn, is vergelijkbaar met het percentage inwoners dat de straten en stoepen niet goed begaanbaar vindt. Ten opzichte van vorig jaar is dit niet veranderd.
In hoeverre bent u het eens met de volgende uitspraak? (n=674) Straten en stoepen zijn goed begaanbaar voor iedereen, ook voor inwoners met een beperking of ouders met kinderwagens.
2024
43%
17%
40%
2023
39%
20%
41%
(Helemaal) oneens
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet oneens/ niet eens
(Helemaal) eens
46
Openbaar groen Meer Zandvoorters zijn tevreden over onderhoud groen • Het percentage Zandvoorters dat tevreden is met het onderhoud van het openbaar groen is gestegen ten opzichte van 2023. Ook zijn er minder inwoners ontevreden over, net als over de kwaliteit van het groen. Bij beiden zijn ongeveer vier op de tien Zandvoorters ontevreden. • De mening van de Zandvoorter over de hoeveelheid groen is vergelijkbaar met vorig jaar.
In hoeverre vindt u dat er in uw buurt voldoende groen aanwezig is? (n=692)
2024
38%
14%
48%
2023
38%
15%
47%
(Ruim) onvoldoende
Niet onvoldoende/ niet voldoende
(Ruim) voldoende
Hoe tevreden bent u met de volgende aspecten van het groen in uw buurt? (n=683-691)
% (zeer) tevreden 2023:
Kwaliteit
39%
25%
36%
32%
Onderhoud
38%
23%
39%
33%
(Zeer) ontevreden
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet ontevreden/ niet tevreden
(Zeer) tevreden
47
Openbaar groen Meerderheid maakt ten minste wekelijks gebruik van openbaar groen • Ongeveer zes op de tien inwoners maakt ten minste wekelijks gebruik van het openbaar groen. Ruim één op de vijf doet dit vrijwel nooit.
Hoe vaak maakt u in uw vrije tijd gebruik van het openbaar groen in Zandvoort? (n=654)
2024
23%
7% 12%
37%
21%
2023
23%
6% 12%
38%
22%
(Bijna) nooit Minder dan eens per maand Eén of enkele keren per maand Eén of enkele keren per week Dagelijks
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
48
Strand Sanitair en toegankelijkheid strand blijvende aandachtspunten • Ruim vier op de tien Zandvoorters beoordelen de sanitaire voorzieningen op, en de toegankelijkheid van, het strand als slecht. • Inwoners zijn in grote mate tevreden over de horeca en watersportvoorzieningen. Hoewel voor beide voorzieningen geldt dat in vergelijking met vorig jaar meer inwoners deze als slecht ervaren.
Kunt u voor de volgende punten aangeven hoe u de voorzieningen % (zeer) van het strand ervaart? (n=431-661) goed 2023:
Horeca
10%
84%
88%
Watersportvoorzieningen 7% 13%
80%
85%
Voorzieningen voor 8% 22% overige sporten Voorzieningen voor kinderen
24%
Sanitaire voorzieningen
44%
Toegankelijkheid
47%
(Zeer) slecht
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
16%
71%
74%
61%
26%
Niet slecht/ niet goed
32%
62%
30%
21%
34%
26%
(Zeer) goed
49
Strand Afval verreweg grootste veroorzaker van overlast op strand • Ruim vier op de tien inwoners ervaren overlast van afval. Er zijn hiermee meer inwoners die (veel) overlast ervaren van afval op het strand, dan inwoners die hier zeer weinig tot nooit overlast van ervaren. • Bij de andere bevraagde categorieën is er een overgrote meerderheid die geen overlast ervaart. Met name van sporters ervaart vrijwel niemand (zeer) veel overlast.
In hoeverre ervaart u overlast op het strand van …? (n=607-644) Afval
25%
42%
39%
Honden
60%
17%
23%
21%
Geluidsoverlast
55%
26%
19%
21%
Andere mensen
66%
23%
11%
13%
Overige sporters
82%
15%
4%
Watersporters
80%
17%
5%
Nooit of zeer weing
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
34%
% (zeer) veel 2023:
Niet weinig/ niet veel
(Zeer) veel
50
Verkeer Dit hoofdstuk gaat in op verkeer en bereikbaarheid van Zandvoort. Ook komt hier aan bod hoe Zandvoorters zich verplaatsen.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2023
51
Verkeer Bereikbaarheid OV scoort beter dan autobereikbaarheid; inwoners kritisch over parkeergelegenheid • Bereikbaarheid van Zandvoort met het OV en de auto krijgen een ruim voldoende. • Verkeersveiligheid in Zandvoort beoordeelt men met een voldoende. • Inwoners zijn relatief minder tevreden over de parkeergelegenheid in Zandvoort en de buurt.
Wilt u de volgende aspecten van het verkeer in Zandvoort rapportcijfer beoordelen met een rapportcijfer? (n=711-735) 2024: 2023: Bereikbaarheid OV
14% 23%
Bereikbaarheid auto
15%
Verkeersveiligheid
21%
Parkeergelegenheid Onvoldoende (1-5)
44%
45%
38%
7,6
7,5
41%
7,0
7,1
35%
6,7
6,7
5,9
6,0
63%
36%
Voldoende (6-7)
27% Goed (8-10)
Hoe tevreden bent u met de parkeergelegenheid in uw buurt? (n=731)
2024
28%
23%
49%
2023
27%
20%
53%
(Zeer) ontevreden DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Niet ontevreden/niet tevreden
(Zeer) tevreden 52
Verkeer Zandvoorters positief over wandel- en fietsvoorzieningen; fietsparkeerplekken grootste aandachtspunt • Inwoners zijn het meest tevreden met: • Het aantal fietspaden en routes • De kwaliteit van de fietspaden en routes • De voetgangersvoorzieningen • Het algemene voorzieningenniveau voor fietsers • Vergeleken met vorig jaar geeft een groter aandeel een goed cijfer (8-10) aan het aantal fietspaden en routes. • Relatief het meest ontevreden zijn Zandvoorters met de fietsparkeerplekken, zowel in kwaliteit als het aantal fietsplekken.
Welk rapportcijfer geeft u als voetganger aan Zandvoort / het fietsen in Zandvoort? (n=706-753)
7,0 Als voetganger 2024
7,0
7,2
7,1
2023
Het fietsen 2024
2023
Wilt u de volgende aspecten van het verkeer in Zandvoort beoordelen met een rapportcijfer? (n=654-753) rapportcijfer 2024: 2023:
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Het aantal fietspaden en 15% routes
40%
45%
7,0 6,5
7,0
Kwaliteit fietspaden en 17% routes
43%
40%
6,9
6,9
Voetgangersvoorzieningen
23%
42%
35%
6,7
6,8
Totaal voorzieningenniveau fietsers
19%
50%
32%
6,6
6,6
Aantal parkeerplekken voor fietsen
35%
39%
26%
6,1
6,0
Kwaliteit parkeerplekken fietsen
35%
43%
22%
6,1
5,9
Onvoldoende (1-5)
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
53
Verkeer De fiets is meest gebruikte vervoersmiddel binnen Zandvoort • Ongeveer een derde Zandvoorters gebruikt dagelijks de fiets en een vijfde gebruikt dagelijks de auto. • Vier op de tien personen gebruikt de fiets (incl. e-bike) het meest voor verplaatsingen binnen Zandvoort. Na de fiets verplaatsen Zandvoorters zich binnen Zandvoort het meest te voet. • Ongeveer driekwart van de inwoners geeft aan dat er (ruim) voldoende wandel- en fietspaden zijn in en rondom Zandvoort.
% dagelijks 2023:
Hoe vaak gebruikt u doorgaans ...? (n=758) … de fiets
11%
20%
… de auto
12%
23%
45%
20%
Enkele keer
Regelmatig
Dagelijks
Niet
35%
34%
31% 22%
Welk vervoermiddel gebruikt u doorgaans het vaakst voor verplaatsingen binnen Zandvoort? (n=758) 43% 43%
Fiets inclusief E-bike
36% 35%
Te voet 15% 17%
Auto Bromfiets, snorfiets, scooter, motor
3% 3%
2024
Trein of bus
1% 1%
2023
Anders
1% 1%
In hoeverre vindt u dat er voldoende wandel- en fietspaden zijn in en rondom Zandvoort? (n=739)
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
2024
10% 15%
75%
2023
11% 12%
78%
(Ruim) onvoldoende Niet onvoldoende/ niet voldoende (Ruim) voldoende
54
Duurzaamheid Houden Zandvoorters rekening met duurzaamheid? En hoe doen ze dat? Daarover meer in dit hoofdstuk.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
55
Duurzaamheid Meer Zandvoorters wekken eigen energie op • Vorig jaar gaf ruim een kwart van de inwoners aan eigen energie op te wekken. Dit jaar is dat ruim een derde van de inwoners. • De voornaamste manieren waarop men (meer) met duurzaamheid rekening wíl houden, zijn: het opvangen van regenwater, het doen van aanpassingen aan de woning en het kopen van seizoensproducten. • Zo min mogelijk consumeren en minder vlees eten zijn de minst populaire duurzaamheidsinitiatieven onder Zandvoorters. • Vergeleken met vorig jaar geeft een kleiner aandeel aan tegels in de tuin te hebben vervangen door groen. Het is lastig deze bevinding te interpreteren. Mogelijk hebben mensen juist groen vervangen door tegels. Of mogelijk is er minder sociaal wenselijk geantwoord. Of het kan een toevalsbevinding zijn. Het is interessant om volgend jaar te kijken hoe er geantwoord wordt op deze vraag.
Wilt u van de volgende initiatieven aangeven of u op deze manieren rekening houdt of wilt houden met duurzaamheid? (n=602-690) % doe ik al 2023:
Gedrag en kleine maatregelen
90%
91%
Afvalscheiding
87%
89%
Gebruikte spullen kopen en 13% 14% verkopen
71%
70%
16%
68%
66%
Vooral seizoensproducten kopen 10% 22%
66%
64%
61%
62%
57%
56%
53%
57%
51%
47%
Het afnemen van groene stroom
Duurzaam vervoer 12%13%14% Zo min mogelijk consumeren
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
20%
20%
Minder vlees eten
36%
Aanpassingen woning
21%
24%
Tegels vervangen door groen in de 10% tuin
36%
18%
36%
42%
Opwekken van eigen energie 10%
34%
22%
34%
26%
Regen-/hemelwater opvangen
37%
32%
Niet mogelijk in mijn situatie
Wil ik wel
Wil ik niet
22%
25%
Doe ik al 56
Duurzaamheid Zandvoorters is gevraagd in hoeverre zij vinden dat zij zelf “duurzaam doen” op een schaal van 1 (geheel niet duurzaam) t/m 10 (volledig duurzaam). Hierbij is uitgelegd dat de initiatieven uit de vorige vraag (zie vorige pagina) voorbeelden zijn van “duurzaam doen” en dat er ook vele andere duurzame initiatieven mogelijk zijn. Zandvoorters geven hun duurzame gedrag een 6,9. • Ten opzichte van 2023 is de beoordeling van inwoners over hun eigen duurzame gedrag stabiel gebleven. • De meerderheid geeft zichzelf een cijfer tussen de 6 en 7.
In hoeverre vindt u van uzelf dat u -alles bij elkaar genomen“duurzaam doet” op een schaal van 1 t/m 10? (n=685) Gemiddeld cijfer op een schaal van 1 t/m 10
6,9
7,0
2024
2023
2024
10%
59%
31%
2023
8%
61%
31%
Onvoldoende (1-5)
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Voldoende (6-7)
Goed (8-10)
57
Afval Tevredenheid mogelijkheden weggooien grof afval blijft relatief laag • Bijna drie op de tien Zandvoorters zijn ontevreden over de mogelijkheden om grof afval weg te gooien. In vergelijking met de andere afvalvormen is de ontevredenheid over het ontdoen van grof afval hiermee het hoogst. • Voor de inzameling van restafval, papier en karton en plastic, blik en drinkpakken is de meeste waardering.
Hoe tevreden bent u over de mogelijkheden om de volgende soorten % (zeer) afval weg te gooien? (n=639-690)
tevreden 2023:
Restafval 10%10%
80%
77%
12% 10%
78%
76%
Plastic/blik/drinkpakken 11% 12%
77%
75%
Papier/karton
Glas
17% 14%
70%
71%
Groente, fruit- en tuinafval
18% 13%
69%
69%
Grof afval (Zeer) ontevreden
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
29%
22%
Niet ontevreden/ niet tevreden
49%
50%
(Zeer) tevreden
58
Sporten Dit hoofdstuk gaat in op de sportiviteit van de inwoners van Zandvoort: hoe beoefenen zij sport? En hoe vaak? Ook is er gevraagd naar hun ervaring met sportvoorzieningen.
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
59
Sport Sportfrequentie toegenomen onder Zandvoorters • Het percentage Zandvoorters dat meerdere keren per week sport is dit jaar toegenomen en het percentage dat (vrijwel) nooit sport is afgenomen. • Als inwoners sporten, doet de helft dit ongeorganiseerd en individueel. Bijna een derde van de sportende inwoners is aangesloten bij een sportaanbieder.
Hoe vaak doet u doorgaans aan sport? (n=546) 2024 2023
20%
8%
28%
24% 8%
48% 25%
Ik sport (vrijwel) nooit Eén keer per week
39%
Eén keer per twee weken of minder Meerdere keren per week
Op welke manier doet u aan sport? (n=415) Meerdere antwoorden mogelijk. 51% 51%
Ongeorganiseerd, alleen
DIA - Inwonerspeiling Zandvoort 2024
Georganiseerd, bij een sportaanbieder Georganiseerd, bij een (sport)vereniging Ongeorganiseerd, in groepsverband Georganiseerd, tijdens therapie Georganiseerd, via soc. cultureel werk