verkorte versie JR 2024 Avri Realisatie BV (geanonimiseerd)
Tekst van het document
Avri Realisatie BV
Jaarrekening 2024 cA~-
Datum: KvK-nummer
Statutaire vestigingsplaats: Adres:
11045824
Geldermalsen Meersteeg 15 4191 NK Geldermalsen
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
U 3 AM 2025
FSV
ACCOUNTANTS. ADVISEURS
Avri Realisatie BV
Inhoudsopgave Jaarstukken
Leeswijzer
3
Geconsolideerde balans per 31 december
4
Geconsolideerde winst- en verliesrekening
5
Algemene toelichting geconsolideerd
6
Toelichting op de geconsolideerde balans
9
Toelichting op de geconsolideerde winst- en verliesrekening
11
Overige gegevens
13
Enkelvoudige balans per 31 december
14
Enkelvoudige winst- en verliesrekening
15
Algemene toelichting enkelvoudig
16
Toelichting op de enkelvoudige balans
18
Toelichting op de enkelvoudige winst- en verliesrekening
20
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARINGD D. 1l { JUN2I 025 FJUNC V ACCOUNTANTS+ ADVISEURS .
2
Avri Realisatie BV
Leeswijzer De jaarrekening 2024 van Avri Realisatie BV bestaat uit een geconsolideerde balans , een winst- en verliesrekening , een algemene toelichting en de grondslagen. Dit alles , waar nodig , aangevuld met een toelichting. De consolidatie bestaat uit Avri Realisatie BV en Avri Solar BV. Als onderdeel van de geconsolideerde jaarrekening vindt u de enkelvoudige jaarrekening 2024 van Avri Realisatie BV. De enkelvoudige jaarrekening bestaande uit balans , een winsten verliesrekening , een algemene toelichting en de grondslagen.
rmalsen
Datum:
Z /6 '/2 , s'—
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
(13 jwdl 2025
FS V
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
3
Avri Rcnlisnlic IN
Avri Realisatie BV. ,
Geconsolideerde balans per 31 december (voorwinstverdeling) Activa
31-12-2024
31-12-2023
€ €
Vaste activa Immateriële vaste activa
Ontwikkeling Solarpark
_
Materiele vaste activa
Ontwikkeling Solarpark Terreininrichting Tolaal vaste activa
_
360. 686 360. 686 5. 758. 886 421. 936 _ 6. 180. 822 6. 541. 508
397. 834 397. 834
_
6. 351. 998 482. 206 6. 834. 204 7. 232. 038
Vlottende activa Vorderineen Debiteuren
Overige vorderingen Belastingen Vennootschapsbelasling
48. 364 915. 610 12. 767 26. 450 1. 003. 190
455. 937 2. 713 32. 837 170. 262 661. 749
Rabobank Rabobank Inlernelspaarrekening Trlodos Bank Trlodos Bank spaarrekening
58. 345 730. 000 429. 474 665. 920 1. 883. 739
111. 447 600. 000 418000 , 603. 156 1. 732. 603
Totaalactiva
9. 428. 437
9. 626. 390
Passiva
31-12-2024
31-12-2023
€ €
Vooruitbetaalde kosten
-
Liqulde middelen
Eigen vermogen Aandelenkapitaal Algemene reserve
74. 874 2. 641. 731 360. 687 512. 696 3. 589. 988
74. 874 2. 312. 672 397. 834 291. 911 3077.292 ,
60. 606 60. 606
51. 948 51. 948
4. 297. 649 490. 747 4. 788. 396
5. 038. 623 556. 622 5. 695. 245
Leningen kortlopend deel Crediteuren Overlopende passiva Belastingen
658. 653 8. 066 262. 352 60. 376 989. 447
655. 459 13. 693 218. 346 14. 407 901. 905
Totaal passiva
9. 428. 437
9. 626. 390
Wettelijke reserve Resultaat boekjaar Voorzieningen Voorziening ontmanteling PV Systeem Langlopende schulden Lening Triodos Lening Greencrowd Kortlopende schulden
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
r
{
ACCOUNTANTS+ADVISEURS u
;v
:.
Avri Realisatie BV
Avri Realisatie B. V. Geconsolideerde winst- en verliesrekening 2024
2023
Werkelijk
Werkelijk
285. 728 1. 649. 168 1. 934. 896
258. 398 1. 622. 731 1. 881. 129
32. 321 8. 639 690. 531 23. 980 261. 255 56. 692 36. 020 55. 000
37. 311 14. 131 690. 531 88. 789 425. 947 46. 624 28. 701 54. 000
Bedrijfsopbrengsten Opbrengst terreinverhuur: Terrein verhuur
Energie Som der bedrijfsopbrengsten
. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .
Bedrijfskosten Advieskosten
Onderhoud terreinvoorziening Afschrijving investeringen Kosten levering energie Exploitatiekosten zonnepark Inhuur personeel Algemene kosten Gebruikersvergoeding Som der bedrijfskosten
1. 164. 437
1. 386. 034
. . .. . . .. . . .. . . . .. . . .. . . ..
. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . . .. . .. . . ..
Bedrijfsresultaat
770. 459
495. 095
Rentebaten/ lasten en soortgelijke posten
-103. 986
-127. 108
Resultaat voor belasting
666. 473
367. 987
Vennootschapsbelasting
153. 776
76. 074
Resultaat na belasting
512. 697
291. 913
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
U 3 JUNI 2025
F S, V
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
5
Avri Realisatie BV
Algemene toelichting geconsolideerd Algemeen Avri Realisatie B. V. (voorheen genaamd Avri Ontwikkeling B. V. ) is op 26 augustus 1999 opgericht als een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid. Statutair directeur van de vennootschap is de heer W. Brouwer , Op 3 juli 2024 heeft de AVA de jaarrekening 2023 vastgesteld. Hel resultaat Is overeenkomstig het voorstel ten gunste gebracht van de algemene reserve. De huidige jaarrekening is opgesteld voorde voorgestelde resultaatsbestemming. De vennootschap heeft ten doel hel benutten van het afvalveiwerkingsterrein Meersteeg door de huidige bedrijfsuitoefening op de lokatie Meersteeg te verbreden en te optimaliseren , het bevorderen van een rendabele exploitatie van hel afvalverwerkingslerrein en al hetgeen daarmee verband houdt. Dil alles in de meest ruime zin. Schattingen Om de grondslagen en regels voor het opstellen van de jaarrekening te kunnen toepassen , Is het nodig dat het bestuur van Avri Realisatie B. V. zich over verschillende zaken een oordeel vormt , en dal het bestuur schattingen maakt die essentieel kunnen zijn voor de in de jaarrekening opgenomen bedragen. Indien het voor het geven van het in artikel 2:362 lid 1 BW vereiste Inzicht noodzakelijk Is , is de aard van deze oordelen en schattingen inclusief de bijbehorende veronderstellingen opgenomen bij de toelichting op de betreffende
jaarrekeningposten.
Personeel Ultimo het boekjaar was er geen personeel in dienst. Grondslaqen voor consolidatie In de geconsolideerde jaarrekening worden opgenomen de financiële gegevens van de vennootschap Avri Realisatie B. V. en haar groepsmaatschappijen per 31 december van het boekjaar. Groepsmaatschappijen zijn rechtspersonen en vennootschappen waarin beslissende zeggenschap wordt uitgeoefend. Avri Solar B. V. is 100% dochter van Avri Realisatie B. V. De feitelijke vestigingsplaats van de onderneming is Geldermalsen.
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
01 ZUNI 7. 07. 5 t. ,
FSV
ACCOUNTANTS+ADVISEURS
Avri Rcnlisntic BV
Enkelvoudige jaarrekening 2024
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
0 3 JUNI 2. 02;
V-SV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
13
Avri ttealtsatic BV
Avri Realisatie BV Enkelvoudige balans per 31 december (voorwinstverdeling) Activa
31-12-2024
31-12-2023
€
€
Vaste Activa Materiële vaste activa 421. 936 421. 936
Terrelninrichling Financiële vaste activa Deelneming Solar BV
_
482. 206 482. 206
2. 353. 075 2. 353. 075
1. 910. 157 1. 910. 157
2. 775. 011
2. 392. 363
46. 767 1 94 10. 045 56. 906
1 2. 713 5. 329 8. 043
Rabobank Rabobank Internelspaarrekening
58. 345 730. 000 788. 345
111. 447 600. 000 711. 447
Totaal vlottende activa
845. 251
719. 490
Tolaal activa
3. 620. 262
3. 111. 853
Passiva
31-12-2024
Totaal vaste activa Vlottende activa Vorderinqen Debiteuren Rekening-courant Solar BV Belastingen Overige vorderingen
Liquide middelen
€
31-12-2023 €
Eigen vermogen Aandelenkapitaal Algemene reserve
Wettelijke reserve
Resultaat boekjaar
_
74. 874 2. 641. 731 360. 687 512. 696 3. 589. 988
74. 874 2. 312. 672 397. 834 291. 911 3. 077. 292
1. 901 17. 101 11. 272 30. 274
5. 826 20. 279 8. 456 34. 561
3. 620. 262
3. 111. 853
Kortlopende schulden Crediteuren Overlopende passiva/ nog te betalen Belastingen
Totaalpassiva
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D.
03
juw 2025
F~
Y ACCOUNTANT S+ ADVI SEURS
14
Avri Rcalisalic BV
Avri Realisatie BV
Enkelvoudige winst- en verliesrekening 2023
2024
Werkelijk Bedrijfsopbrengsten Opbrengst terreinverhuur: Reterra NV Grondbankcombinatie Aanleg acculaadplein Overige opbrengsten Som der bedrijfsopbrengsten
Werkelijk €
€
137. 862 140. 566 -
7. 300 285. 728
. ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..
133. 579 108. 769 16. 050 258. 398 . . . . . . . . 1. . . . . . . . . . . .
Bedrijfskosten Advieskosten Onderhoud terreinvoorziening Afschrijving investeringen Inhuur personeel Algemene kosten Gebruikersvergoeding Som der bedrijfskosten
9. 455 , 8639 60. 271 56. 692 19. 110 55. 000 209. 166 . ... ... ... ... ... ..
Bedrijfsresultaat
11. 107 14. 131 60. 271 46. 624 17. 484 54. 000 203. 617 ... ... ... ... ... ... ... .... ... ... ... .
Rentebaten/ lasten en soortgelijke posten Resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening
76. 562 9. 585 86147 ,
54. 781 9. 569 64. 350
Deelnemingen Resultaat deelneming Solar B. V.
442. 917
238. 901
Resultaat deelnemingen
442. 917
238. 901
Resultaat
629. 064
303. 251
Vennootschapsbelasting
16. 368
11. 340
Resultaat na belasting
512. 696
291. 911
i,
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D. [I, :S
.
ulfl
2(i
,
FJ Y
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
15
Avri Realisntle li1'
Algemene toelichting enkelvoudig Algemeen Avri Realisatie B. V. (voorheen genaamd Avri Ontwikkeling B. V. ) Is op 26 augustus 1999 opgericht als een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid. Stalulair directeur van de vennootschap is de heer W. Brouwer Op 3 juli 2023 heeft de AVA de jaarrekening 2023 vastgesteld. Hel resultaat is overeenkomstig het voorstel ten gunste gebracht van de algemene reserve. De huidige jaarrekening is opgesteld voor de voorgestelde resullaatsbestemming De vennootschap heeft ten doel het benutten van hel afvalverwerkingsterrein Meersteeg door de huidige bedrijfsuitoefening op de lokatie Meersteeg te verbreden en te optimaliseren , hel bevorderen van een rendabele exploitatie van hel afvaivenverkingslerreln en al hetgeen daarmee verband houdt. Dit alles in de meest ruime Grondslagen voor de waardering Algemeen De jaarrekening is opgesteld volgens de wettelijke bepalingen van Titel 9 Boek 2 Burgerlijk welboek. Voor de grondslagen voor de waardering van activa en passiva en de bepaling van het resultaat wordt verwezen naar de toelichting op de geconsolideerde jaarrekening , voorzover hierna niet anders wordt vermeld. Materiële vaste activa De materiële vaste activa worden gewaardeerd op verkrijgingsprijs , verminderd met de cumulatieve afschrijvingen en indien van toepassing met bijzondere waardeverminderingen.
De afschrijvingen worden gebaseerd op de geschatte economische levensduur en worden berekend op basis van een vast percentage van de verkrijgingsprijs , rekening houdend met een eventuele residuwaarde. Er wordt afgeschreven vanaf het moment van ingebruikneming. De terreininrichting wordt afgeschreven In 20 jaar. Over de grond wordt niet afgeschreven. Financiële vaste activa Deelnemingen waarin invloed van betekenis kan worden uitgeoefend , worden gewaardeerd op nettovermogenswaarde. De nettovermogenswaarde is berekend door de activa , voorzieningen en schulden te waarderen en het resultaat te berekenen volgens de grondslagen die gelden voor deze jaarrekening. Financiële instrumenten Algemeen: De in deze toelichting opgenomen gegevens verschaffen informatie die behulpzaam is bij het schallen van de omvang van risico's die verbonden zijn aan zowel de in de balans opgenomen als de niet in de balans opgenomen financiële instrumenten. De primaire financiële instrumenten dienen ter financiering van de operationele activiteiten of vloeien direct uit deze activiteiten voort. Hel beleid is om niet te handelen in financiële instrumenten. De belangrijkste risico's uil hoofde van de financiële instrumenten zijn het kredietrisico , het liquiditeitsrisico , hel kasstroomrisico en het prijsrisico bestaande uit het valuta-rente- en marktrisico.
Voor de risico's wordt verwezen naar de toelichting op de geconsolideerde jaarrekening.
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D. D. U 3 JUNI
16 W11
FsV
ACCOUNTANTS. r ADVISEURS
en
VOOR
BIJ
WAARMERK
VERKLARING
03
D.D.
2025
Junr
ESV +
ACCOUNTANTS ADVISEURS
CONTROLEVERKLARING
VAN
Aan: de aandeelhouders
Realisatie B.V.
A.
Verklaring over
van
AVRI
DE
ONAFHANKELIJKE
de in het jaarverslag opgenomen
ACCOUNTANT
jaarrekening 2024
Ons oordeel
Wij hebben Naar de
ons
jaarrekening
oordeel
geeft de
samenstelling
van
2024
jaarrekening
Realisatie B.V. te Geldermalsen
in dit jaarverslag opgenomen
het vermogen
van
AVRI
jaarrekening
gecontroleerd.
getrouw beeld
een
Realisatie B.V. op 31 december 2024
en
van
de grootte
van
het resultaat
bestaat uit:
geconsolideerde en enkelvoudige balans per 31 december 2024; geconsolideerde en enkelvoudige winst- en verliesrekening over 2024; en de toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving andere toelichtingen. de
3,
De basis
voor
Wij hebben ‘Onze
onze
controle
uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de
verantwoordelijkheden
voor
Wij zijn onafhankelijk van AVRI accountants
verantwoordelijkheden de controle
Realisatie B.V.
in Nederland.
accountants
de
van
op
grond
en
andere
Verder hebben
hiervan
Nederlandse
zijn beschreven
in de sectie
jaarrekening’.
zoals vereist in de
bij assurance-opdrachten (ViO)
onafhankelijkheidsregels beroepsregels
en
oordeel
ons
controlestandaarden vallen. Onze
voor
Verordening
de
wij voldaan
opdracht aan
de
inzake de
onafhankelijkheid
relevante
Verordening gedrags-
en
(VGBA).
Wij vinden dat de door ons verkregen
controle-informatie voldoende
en
geschikt is als basis voor ons
oordeel.
B.
en
de
1. 2.
van
AVRI
van
2024 in overeenstemming met Titel 9 Boek 2 BW.
over
De
de
Beschrijving van verantwoordelijkheden Verantwoordelijkheden
van
het bestuur
Het bestuur is verantwoordelijk
overeenstemming
voor
het
voor
met
betrekking tot de jaarrekening
de jaarrekening
opmaken
en
getrouw weergeven
van
de jaarrekening
in
met Titel 9 Boek 2 BW.
FSV Accountants + Adviseurs B.V. Hogeweg 43 Postbus 128 5300 AC ZALTBOMMEL
Telefoon: 08) (geanonimiseerd) E-mail: Internet:
_info@fsv.nl www.fsv.nl
Handelsregisternummer: 11020683 Lid van de vereniging SRA Member of Nexia International
ASV In dit kader is het bestuur verantwoordelijk voor een zodanige interne beheersing die het bestuur noodzakelijk acht om het opmaken van de jaarrekening mogelijk te maken zonder afwijkingen van materieel belang als gevolg van fouten of fraude.
Bij het opmaken van de jaarrekening moet het bestuur afwegen of de onderneming in staat is om haar werkzaamheden in continuïteit voort te zetten. Op grond van genoemd verslaggevingsstelsel moet het bestuurde jaarrekening opmaken op basis van de continuiteitsveronderstelling , tenzij het bestuur het voornemen
heeft om de vennootschap te liquideren of de bedrijfsactiviteiten te beëindigen of als
beëindiging het enige realistische alternatief is. Het bestuur moet gebeurtenissen en omstandigheden waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuiteit kan voortzetten , toelichten in de jaarrekening.
Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening Onze verantwoordelijkheid is het zodanig plannen en uitvoeren van een controleopdracht dat wij daarmee voldoende en geschikte controle-informatie verkrijgen voor het door ons af te geven oordeel. Onze controle is uitgevoerd met een hoge mate maar geen absolute mate van zekerheid waardoor het mogelijk is dat wij tijdens onze controle niet alle materiële fouten en fraude ontdekken.
Afwijkingen kunnen ontstaan als gevolg van fraude of fouten en zijn materieel indien redelijkerwijs kan worden verwacht dat deze , afzonderlijk of gezamenlijk , van invloed kunnen zijn op de economische beslissingen die gebruikers op basis van deze jaarrekening nemen. De materialiteit beïnvloedt de aard , timing en omvang van onze controlewerkzaamheden en de evaluatie van het effect van onderkende afwijkingen op ons oordeel.
Wij hebben deze accountantscontrole professioneel kritisch uitgevoerd en hebben waar relevant professionele oordeelsvorming toegepast in overeenstemming met de Nederlandse controlestandaarden , ethische voorschriften en de onafhankelijkheidseisen. Onze controle bestond onder andere uit: het identificeren en inschatten van de risico's dat de jaarrekening afwijkingen van materieel belang bevat als gevolg van fouten of fraude , het in reactie op deze risico's bepalen en uitvoeren van controlewerkzaamheden en het verkrijgen van controle-informatie die voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Bij fraude is het risico dat een afwijking van materieel belang niet ontdekt wordt groter dan bij fouten. Bij fraude kan sprake zijn van samenspanning , valsheid in geschrifte , het
opzettelijk nalaten transacties vast te leggen , het opzettelijk verkeerd voorstellen van zaken of het doorbreken van de interne beheersing; V CA)n " WAARMERK VERKLARING D. D. BIJ
U 3 JUNI 2025
FSV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
verkrijgen van inzicht
het
in de interne
beheersing
controlewerkzaamheden te selecteren die hebben
niet als doel
om
die relevant is voor de controle met als doel
passend zijn in de omstandigheden.
Deze werkzaamheden
te spreken over de effectiviteit van de interne beheersing van
oordeel uit
een
de entiteit; *
__het evalueren
van
de
evalueren
de
redelijkheid van schattingen
van
geschiktheid
van
de
gebruikte grondslagen door het bestuur
voor
de
en
financiële
verslaggeving
het
en
toelichtingen die daarover in de
jaarrekening staan; *
__het vaststellen dat de door het bestuur
gehanteerde continuïteitsveronderstelling aanvaardbaar is.
Tevens het op basis
controle-informatie vaststellen of er gebeurtenissen
de
van
verkregen
omstandigheden zijn waardoor gerede twijfel zou haar
bedrijfsactiviteiten
kunnen bestaan
in continuïteit kan voortzetten. Als
wij
of de
onderneming
concluderen
dat er
een
onzekerheid
van
materieel
belang bestaat, zijn wij verplicht om
relevante
gerelateerde toelichtingen in de jaarrekening. Als de toelichtingen inadequaat zijn, moeten
wij onze verklaring aanpassen. verkregen
is tot de datum
omstandigheden
kunnen
van er
aandacht in onze
en
Onze conclusies onze
zijn gebaseerd
controleverklaring te vestigen op de op de controle-informatie die
controleverklaring. Toekomstige gebeurtenissen
echter toe leiden dat
een
onderneming
of
haar continuïteit niet
langer kan
handhaven; *
het evalueren
van
toelichtingen;
en
de
presentatie,
het evalueren of de jaarrekening
*
structuur
een
van
de
jaarrekening
getrouw beeld geeft
van
de
en
inhoud
en
de daarin opgenomen
onderliggende
transacties
en
gebeurtenissen.
Wij communiceren over
de
met het
significante bevindingen
significante tekortkomingen
Zaltbommel,
over
die uit onze controle
in de interne
de naar
geplande reikwijdte voren
en
zijn gekomen,
timing van de controle en waaronder eventuele
beheersing.
3 juni 2025
FSV Accountants
was
bestuur onder andere
+
Adviseurs
B.V.
getekend VOOR
(geanonimiseerd) |
BIJ
WAARMERK
VERKLARING U3
JUNI
D.D.
2025
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS