Bijlage IX Rivierkundig onderzoek klein
Tekst van het document
project code: 103185
page size: A0 landscape
heggen
0
scale: 1:3828
Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:
drawing no: 0
lanen
Verkenning Meanderende Maas
250
500
750 m
III BIJLAGE: BODEMHOOGTE REFERENTIEMODEL YY2
Witteveen+Bos | 130938_23-013.147 | Bijlage III | Definitief
´
G
189
G
188
G
187
G
186
G
185
G
G
rivierkilometer kades_routes
Witteveen+Bos
kribben_routes
Bodemhoogte Elevation
Esri Nederland, Community Map Contributors
4 - 4,5
4,9 - 5,5
hoogteverschillijnen_routes
1 - 1,5
5,5 - 6
bandijken_routes
1,5 - 2
6 - 6,5
2 - 2,5
6,5 - 7
2,5 - 3
7 - 7,5
3 - 3,5
> 7,5
3,5 - 4
drawn: ing. H.E.J. Nieuwland
4,5 - 4,9
<1
D:\BASELINE\130938\beno175v2_yy2\Beno_mm__VKA_bodem_103.mxd 1/16/2023 2:51:18 PM
184
verified: S.J.H.A. Gradussen MSc
approved: ir. L. Straatsma version: definitief 1
date: 21-08-2020
project: Verkenning Meanderende Maas
project code: 103185
page size: A0 landscape 0
Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:
drawing no: 0
scale: 1:3828
Verkenning Meanderende Maas
250
500
750 m
IV BIJLAGE: VEGETATIERUWHEID REFERENTIEMODEL YY2
Witteveen+Bos | 130938_23-013.147 | Bijlage IV | Definitief
´
G
189
G
188
G
187
G
186
G
185
G
184
Esri Nederland, Community Map Contributors
G
rivierkilometer
l
ruwheid punten
drawn: ing. H.E.J. Nieuwland
verified: S.J.H.A. Gradussen MSc
ruwheid lijnen hoogwatervrij vlakken
l
approved: ir. L. Straatsma
bomen
version: definitief 1
lanen
date: 21-08-2020
heggen
ecotopen_ruwheid Bebouwing/hoogwatervrij terrein
Witteveen+Bos
Steenbekleding Vaste lagen Zomerbed Diepe bedding Ondiepe bedding
D:\BASELINE\130938\beno175v2_yy2\Beno_mm__VKA_ruwheid_103.mxd 1/19/2023 11:50:47 AM
Plas/haven/slikkige oever Nevengeul Meer
project: Verkenning Meanderende Maas
project code: 103185
page size: A0 landscape
Bebouwd/verhard terrein
0
scale: 1:3828
Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:
drawing no: 0
RUWHEIDSCODE
Verkenning Meanderende Maas
250
500
750 m
V BIJLAGE BODEMHOOGTE VARIANT ZZ4
Witteveen+Bos | 130938/23-014.243 | Bijlage V | Definitief
7.12 8.278.25 8.22 7.12 8.24 7.15 8.279.577.2 7.11 8.29 8.3 6.6 7.25 6.85 8.31 6.52 6.51 7.45 7 8.217.8 6.65 6.327.447.3 7.51 7.08 7.827.84 8.6 6.356.087.09 7.89 7.04 6.355.92 7.11 7.86 7.92 7.216.9 6.2 6.9 6.27 9.98 6.43 7.21 10.3 6.766.3 6.6 6.78 6.73 6.68 6.7 7.26 6.88 6.78 7.29 6.74 7.3 7.28 7.31 7.56 7.28 7.28 7.28 7.347.277.2 7.68 7.38 7.28 7.31 7.22 7.1 7.387.36 7.24 7.32 7.36 7.2 7.449 9.4 9.73 7.09 6.7 6.47 6.96 6.9 10.2 7.18 7.3 7.357.2 7 7.18 7.08 7.116.67 7.07 7.14 6.5 6.52 7.26 7.29 7.3 7.3 10.05 6.35 6.54 7.3 7.37.3 6.396.4 7.066.58 7.3 7.46 7.3 6.23 7.33 6.856.88 6.6 6.16 6.65 7.3 6.23 6.18 6.17 6.25 6.1 6 7.3 7.3 7.3 7.517.557.45 6.2 6.92 6.57 6.76 6.84 6.03 6 5.456.216.32 6 6.18 5.93 6.21 6.516.59 7.3 6.03 7.326.96 7.3 6.85 6.88 5.97 7.3 7.37 6.94 5.91 5.82 5.95 7.3 7.3 7.037.097.03 5.97 7.3 7.12 7.48 7.21 6.845.82 5.82 7.3 6.84 7.3 7.016.97 5.84 7.35.97 7.3 7.47 6.85 6.77 6.85 6.74 6.01 7.37.3 7.3 6.86 5.9 7.49 6.85 7.3 6.836.86 7.3 7.3 7.52 7.166.87 5.94 7.3 6.04 6.21 6.94 7.64 7.3 6.88 6.02 7.3 6.27 6.99 6.17 7.55 7.3 8.01 7.3 6.14 7.3 6.896.936.94 7.017.07 7.11 6.176.2 7.3 7.01 7.15 7.3 7.13 7.3 10.1 6.96 6.016.036.446.16 7.12 6.32 6.3 7.3 7.3 7.21 6.53 7.3 7.3 7.07 7.056.076.06 6.41 7.13 7.14 6.21 7.37.3 7.15 7.19 6.04 6.146.62 7.3 7.09 6.576.1 6.89 7.07 7.18 7.02 7.3 7.37.3 6.03 6.01 7.07 6.11 5.99 7.1 7.3 7.14 7.1 5.97 6.886.25 7.3 7.37.3 7.15 4.9 5.5
7.13 7.22 5.96 5.99 6.72 7.3 4.5 4.5 7.14 7.17 7.08 6.08 6.536.62 7.3 7.3 7.3 7.17 7.11 7.3 6.95 4.5 6.66 7.3 7.2 5.5 6.076.16 6.68 7.3 5.87 7.06 7.03 7.17 6.55 5.75 6.78 4.5 7.3 5.86 7.18 5.75 6.63 6.9 4.5 7.3 7.21 10.49 6.6 6.48 4.5 7.3 6.56 6.6 7.3 6.1 5.23 6.89 5.275.14 7.2 7.3 6.5 7.37.3 6.25 6.25 6.25 7.15 10.4 6.61 6.5 7 5.25 6.8 6.25 6.537.3 7.3 7.3 6.5 6.82 6.25 5.93 5.97 7 7.13 6.55 6.5 6.49 6.35 7.3 10.37 5.25 5.25 5.33 5.445.636.25 5.81 6.256.25 7.3 6.05 7.1 6.25 7.01 6.46 5.62 7.3 7.3 6.29 5.846.166.256.25 7.06 6.4 7.08 7.52 7.54 7.5 7.5 6.5 6.4 6.89 7.14 7.49 7.54 6.25 6.37 6.86 7.3 7.3 5.35 5.79 5.9 5.966.25 7.57.5 7.51 7.45 7.46 7.537.55 7.55 9.68 7.3 5.77 6.33 4.94.9 6.97 6.87 7.147 6.9 6.44 6.2 7.437.43 7.3 7.32 7.34 7.36 6.25 6.256.25 6.5 7.57 7.57 7.06 5.7 6.5 7.1 6.11 7.11 4.9 4.94.9 4.94.9 6.6 5.82 7.58 6.5 7.387.4 6.5 7.3 4.9 6.5 6.5 6.84 6.8 6.56.5 6.5 6.256.256.25 6.15 6 7.41 7.33 5.85.5 6.15 6.33 7.4 5.8 4.94.9 7.13 7.07 4.9 4.94.9 4.9 4.9 6.92 5.8 6.446.5 6.5 5.5 5.5 6.5 6.5 6 6.25 6.1 6.5 5.64 5.82 5.88 5.94 5.5 7.4 5.5 5.8 5.7 6.02 7.587.6 7.4 6 4.9 4.9 6.5 6.7 6.7 6.7 6.5 5.55.5 5.2 5.2 5.5 6.25 6.256.25 5.5 5.7 5.5 6.3 6.3 6.866.5 6.5 6.55.8 7.6 6.7 7.4 5.7 5.85.8 6.01 5.99 6.8 6.3 6.5 6.5 5.7 5.5 5.8 6.5 6.5 5.5 5.5 5.55555 55 5 5 5.2 6.3 4.9 4.9 6.7 5.8 6.7 7.61 5 5.75.7 6.25 6.25 6.5 6.8 6.5 6.5 6.3 6.3 4.9 5.8 6.027.6 7.6 55 5 5.7 6.5 6.5 6.5
5.65 5.8 5.85 5.9 5.955.99 5 5 5.8 5.7 5.5 5.5 6.3 7.61 7.63 6.8 6.5 5.5 5.5 5 6.25 6.25 6.25 5.8 4.94.9 4.9 6.5 5.25.2 5.2 5.7 6 6.5 6.5 5.5 5.5 5.5 5.8 6.03 6.3 5.85.8 5.8 5.5 6.5 6.86.5 7.62 7.63 5.5 5.8 5.54 5.2 5.8 5.8 6.25 6.81 6.5 5.8 5.5 5.8 6.25 6.25 6.5 6.5 5.5 5.85.8 6.5 6.56.5 4.94.9 4.9 6.5 5.5 5.5 5.8 5.8 6.5 5.46 5.76 5.81 5.86 5.915.96 5.8 5.8 6.82 6.25 5.8 6.56.7 6.5 6.7 6.25 6.5 7.647.65 6.25 5.8 6.5 5.8 5.5 5.8 5.85.8 5.8 5.8 5.8 5.8 5.8 6.5 6.5 6.5 6.7 6.09 4.9 4.94.9 6.2 5.5 5.85.5 5.8 5.8 7.66 5.8 6.5 6.7 5.5 6.7 6.5 6.1 6.256.256.25 5.5 6.7 6.7 5.56 6.5 6.5 6.7 5.5 5.5 5.8 5.8 5.8 6.5 5.8 5.8 5.69 4.9 6.25 6 5.2 5.34 5.56 5.78 5.82 5.87 5.92 7.63 7.667.68 8.57 6.25 6.5 5.99 5.2 5.6 6.56.5 6.5 6.5 6.5 5.2 4.9 5.55.5 4.94.9 5.8 6.09 6.5 6.5 5.8 5.8 4.8 4.9 5.5 5.8 5.1 6.256.256.25 7.69 5.8 3.85 5.8 5.5 2 6.5 6.5 5.8 6.5 4.3 5.8 2 4.94.9 5.24.9 4.9 4.8 4.8 5.5 7.77.7 6.55.8 5.8 6.256.25 5.8 5.8 6.1 7.73 7.76 3.773.7 3.7 5.2 5.8 5.8 2 5.5 4.9 2 2 2 4.96 5.31 5.55 5.77 5.81 5.87 5.91 5.97 5.3 5.5 5.7 4 5.3 6.25 7.7 5.3 6.14 4.9 4.8 6.25 5.2 7.8 7.8 7.8 2 2 5.2 3.7 5.5 5.2 7.72 3.7 3.6 4.9 4.9 5.5 5.8 6.12 7.8 7.8 5.5 7.757.797.8 4 4 4 5.8 6.25 6.25 4.9 4.9 4.9 4.9 7.7 5.5 4.94.94.9 4.9 4.9 4.8 4.9 4.9 6.18 4 2 22 2 2 3.6 7.8 5.5 6.25 6.25 6.6 4.8 4.8 5.5 4.9 6.2 7.8 7.8 7.8 5.2 4.8 4.9 4.9 4 6.16 4 5.2 4.9 4.8 7.7 7.8 4 4.9 4.9 6.25 3.58 5.2 5.2 5.2 44 4 4.9
4.9 4.9 4.7 7.8 5.33 5.75 5.81 5.87 5.93 2 22 2 4.9 4.9 6.25 4.54.8 4.8 4.8 4.8 6.23 6.247.7 4.6 4.6 4.8 5.5 3.5 7.87.8 7.8 7.8 4 4.8 5.6 7.8 5.5 4 4.9 6.25 3.5 4.9 4 4 3.5 6.25 4.7 4.9 4 4 44 4 4 7.8 7.8 5.99 2 4.5 4.5 7.8 7.8 4.6 4.65.2 4 4.5 4 5.6 4.7 6.24 6.24 7.637.62 6.256.25 6.25 4.74.9 4.84 4 4 3.5 3.5 4.94.9 4.9 4.9 5.5 4.9 6.24 3.59 4.8 7.69 4 4.9 5.6 5.6 4 4.9 7.8 3.533.7 4.8 5.2 5.5 4.9 4.9 4.94.9 3.5 3.5 4 6.15 5.33 5.76 5.83 5.89 5.95 6.25 5.5 6.25 4.9 7.71 7.62 4.9 5.2 6.13 6.25 4 6.25 7.8 7.8 8.1 8.73 7.78 5.5 4.8 5.6 4.7 4.9 4.9 4.9 4.9 4 4 3.5 4 3.5 4 4.84.9 5.6 6.24 3.35 3.7 4.8 6.25 6.64 2.52.5 4 6.27 6.34 7.7 6.06 5.6 6.34 4 5.2 5.2 5.2 3.943.8 7.87.8 7.8 4.8 4 3.8 4 4.5 4.8 1.9 4.94.9 4.9 5.2 4.9 4.8 4.2 5.6 5.4 5.5 5.8 4.9 5.6 7.8 6.34 6.34 7.63 7.68 5.6 4.8 4.8 4.9 5.54 5.79 5.85 5.9 5.956.256.25 2.5 5.7 5.6 4 4.9 4.9 5.6 4.9 44 5.2 4.84.94.9 7.8 5.4 5.5 5.5 7.55 4.9 4.9 6.252.5 2.5 2.1 2.6 6.64 3.7 5.2 4.8 6.72 3.9 5.6 5.7 6.01 4.5 3.65 4.4 4.9 7.8 5.6 5.6 4.9 4.9 4.94.9 4.9 5.5 7.8 5.2 5.1 6.38 7.56 2.52.5 2.26 3.01 4.8 5.4 5.8 5.4 5.8 5.1 4.9 5.7 4.9 4.9 4.9 6.72 3.8 5.03 7.8 5.5 4.9 7.56 7.56 4.94.9 5.4 4.9 4.8 4.8 3.9 4.8 4.9 5.6 5.6 5.6 5.6 5.6 7.8 4.9 4.94.9 4.9 4.94.9 4.9 4.9 5.28 5.76 5.81 5.85 5.91 5.2 3.8 5.6 4.9 4.8 4.9 4.9 5.7 4.9 5.8 2.5 7.48 4.9 4.94.9 4.9 7.22 4 5.6 5.6 7.8 7.8 7.8 4.9 5.6 4.9 3.9 4.94.9 4.9 4.9 5.4 5.4 6.69 5.6 6.69 4.8
5.6 7.27 4.95 4.9 6.69 7.8 4.9 4.9 4.9 3.95 2.5 6.253.64 5.7 6.2 6.2 5.7 5.6 5.2 7.23 7.22 4.9 4.9 7.48 3 33 3 3.9 7.26 4.9 4.8 5.8 5.6 5.6 4.84.8 4.8 4.8 4.94.9 4.9 7 2.5 4.9 3.33.4 7.5 7.8 7.8 7.87.87.8 3 5.1 4.9 6.2 4.9 5.8 3 5.2 3.48 3 2.5 2.5 4.9 4.9 5.7 7.46 4.9 4.8 5.31 5.4 5.75 5.78 5.7 6.75 4.9 4.9 4.7 3 5.8 5.8 4.9 7 3.136.25 7.257.27 4.94.9 4.9 4.9 4.9 4.9 5.6 5.2 4.4 3 3 4.9 4.8 4.9 7.49 4.4 3.323.6 4.235.7 6.2 6.2 5.7 4.4 5.1 7.8 7.8 7.8 4.9 4.9 5.8 7.51 4.9 3 4.1 4.14.14.8 4.9 6.25 74.73 4.71 5.6 5.4 4.4 4.4 4.4 7.51 7.1 3.8 4.8 4.9 7.21 5.2 4.9 3.82 4.9 4.9 4.8 4.8 4.94.9 4.1 5.8 5.1 4.1 4.9 4.8 7.44 7.8 7.8 7.8 7.8 4.9 5.2 6.75 6.2 5.2 4.1 5.4 7.257.24 6.89 4.9 3.7 6.2 7.42 3.7 5.2 5.6 7.8 2.5 4.94.9 6.25 5.7 5.2 4.8 5.4 6.69 7.8 4.9 4.1 7.28 4.8 5.55 7.47 7.03 4.9 4.3 5.6 7.8 7.98 7.8 7.8 4.9 6.25 7 4.45 4.17 5.2 5.2 5.95.9 5.9 5.9 5.95.9 5.9 4.94.9 4.1 4.1 4.84.8 5.7 4.9 4.94.9 6 4.9 6 6 6 6 6 6 6 6 6 4.84.8 4.8 7.42 4.94.9 4.9 4.9 5.8 5.2 3.8 7.8 7.45 7.29 4.9 4.9 5.6 7.5 6 5.4 4.1 5.7 4.9 6 6 5.2 6.67 6.89 6.99 4.9 6 6 3.7 7.44 5.9 7.8 7.997.8 7.87.8 4.26 6 6 7.8 7.25 6.25 6 6 66 6 6 66 2.5 4.8 6 4.9 4.8 7.5 4.9 6.3 4.9 5.7 5.2 5.4 2.5 4.9 4.9 4 6.3 4.9 4.8 7.57 4 7.8 5.6 4.9 6 6 6 66 7 7.8 4.2 7.8 7.317.4 5.6 5.9 7.6 5.6 7.17 4.1 4.84.9 4.9 4.9 4.9 4.4 4.9 4.9 5.6 7.8 6 66 66 4.9 5.7 4.8 4.4 6.3 6.36.3 9.1 4.91 7.63 3.663.2 4.2 5.65.7 5.6 5.6 4.94.8 3.8
6.25 6.92 5.4 5.4 4.9 5.2 7.29 7.256.88 6 6 6 6 7.54 44 4 4.84.8 4.9 5.9 7.21 4.9 4 6 5.6 7.87.8 7.58 7.27 7.489.9 6.25 4 4.9 6 6.64 5.6 6.3 4.8 7.1 7.05 6.3 6.3 6.62 7.8 7.8 8.16 7.254.9 4.9 7.8 4.9 4.9 6 6 4.9 6.25 7.8 6 5.8 4.9 5.2 4 9.54 7.32 4.91 6.62 5.8 4.9 7 4.9 4.9 3.2 5.8 6.88 7.09 7.13 5.2 4 4 44 4.8 4.94.8 4.9 4.9 5.6 5.6 5.9 6.3 8.19 7.8 7.8 7.64 3.25 9.83 10.31 6.25 6.3 4.2 5 4.9 4.9 5.9 4.9 5.9 7.16 7 5.8 4 7.21 4.9 4.9 7.22 8.85 6.3 7.8 7.8 8.04 4.9 4 8.53 4.9 4.9 6.3 3.4 5.6 5.8 2.5 4.9 4.9 5.6 5.2 5.7 4.9 5.7 5.7 7.5 6.99 7.67 4 5.6 5.95.9 4.8 4 4.94.9 4.9 7.17 8.178.29 6.25 6.25 6.3 6.3 5.8 55 5 5 6.63 4.9 3.83.8 7.49 6 6 6 6 6 6 6 4.9 2.5 3.443.5 4.9 4.8 7.8 7.8 7.8 4.9 4.9 443.6 4 7.52 6.62 7.23 2.5 4.8 8 5.8 4.9 4.9 5.6 6.3 4.2 6.62 4.9 3.8 5 5.9 5.65.6 4.9 3.53.5 5 5 5.9 7.1 7.16 4.4 4.9 8.29 4 4.9 5.9 5 4.9 6.25 6.3 5.9 7.54 4.9 7.8 7.95 4.94.94.9 6.256.25 66 4.9 5.9 8.29 8.258.3 6.6 4.9 4.4 55 5.1 5 4.9 4 4 4.8 3.743.593.7 5.7 4.94.9 3.5 7 5.7 5.8 5.8 5.75.8 6.3 6.3 5.8 5.9 5.7 4.9 3.6 7.04 5.7 5.36 4 8.17 4 5.9 7.8 7.48 4.9 7.8 7.8 4.7 3.5 66 76.25 5.7 2.5 4.9 5.9 5.7 4.84.8 4.8 5.65.7 4.94.9 4.9 7.22 4.9 7.42 5 4.4 4.84.8 5.8 6.6 5.25 5.6 5.2 4.9 4.7 4.9 4.84.9 3.5 2.5 6.25 6 6 6 6 6 6 5.446.25 5 5 5.1 4.9 5 4.9 4 7.8 7.8 3.683.7 5.7 5.7 8.3 8.3 7.8 4.9 4.8 5.7 5.8 5.7 4.9 6 5.6 4.9 7.46 5.8 5.8 5.2 5.8 4.9 5 4 5.7 4.8 8.337.8 5.7 6 4 4.9 4.5 7.04
4.9 7.22 4.9 4.9 5 6 4.2 6.25 4.8 7 6 2.5 4.8 5 4.5 6.3 5.25 7.8 7.8 5.25 4.8 5.8 4.9 2.5 4.7 5.8 5.7 5 5 3.91 4.9 4 4.9 5 5 5.8 4.9 6.59 5.7 7.41 6.25 4.9 5.5 4.9 4 6.59 5.25 6 4.9 4.9 5.9 5.25 5.9 4.8 4.8 7.22 4.9 4.9 5.8 6.3 6.3 33 3 8.378.43 6 76.25 555 5.2 8.188.238.38.3 7.8 4.9 4.94.9 6 4.2 5.7 7.8 5.255.2 4.8 4.8 4.5 4.9 4.8 3.8 4.9 4 5.7 5 5.8 4.9 4.9 3.9 5.6 6.57 7.38 6.256.25 55 5.8 4.8 6.97 6 6 6 6 66 5.476.25 3.7 4.9 2.5 5.27 4.8 3.8 5 7.287.23 7.224.9 4.9 4.9 8.31 8.51 6 4.94.9 5.5 4.9 4.7 33 3 5.6 6.3 6.3 5.7 8.3 5.25 4.5 5.7 4.9 4.9 4.8 4.9 3.8 6.3 5.7 8 3 3 5 5 4.9 3.83.8 3.3 3.3 6 3.84 3.4 4.84.8 5.7 5.8 5.2 5.6 6.54 7.8 7.34 4.9 6.25 8.24 5.8 5.8 5.8 7 7.87.8 7.8 5.2 4.9 4.9 8.29 7.8 6.25 5.7 5 6.15 3 6 5.7 5.8 5.7 3.6 8.15 7.24 3 5.25 4.9 4.9 3 5.2 3.3 2.5 2.5 8.25 4.8 4.9 9.22 4.9 4.9 5.6 5.6 5.6 5.5 4.9 4.7 3 3 7.8 7.8 7.59 7.39 6.35.8 6.538.05 4.9 6 3.8 3.8 4.7 4.7 8.24 5.8 5.8 5.85.8 5.8 7.8 7.237.8 5.8 3 7.8 3.34.2 4.9 4.9 6.25 7.82 5.5 2.5 4.94.9 5.31 6.25 6.25 8.21 8.24 5.8 5.8 5.7 4.9 4.8 5.7 5.2 5.2 3 3 4.7 8.08 4.9 4.19 5.8 7.26 6 6 6 6 5.8 3 4.9 7 8.84 4.7 5.6 3.3 4.9 8.05 7.8 7.8 8.32 6 5.8 4.7 4.9 5.7 5.6 5.33 66 3 4.9 6.25 6.25 6.04 4.8 4.9 4.9 4.9 5.75.7 5.7 7.8 5.8 5.8 8.4 7.8 7.637.67.39 4.9 4.9 4.9 4.94.9 2.963 4.39 5.53 5.8 5.6 4.9 5.7 5.7 5.8 7.8 4.9 4.9 4.94.8 4.9 4.8 3.2 6.5 8.11 8.3 4.8 4.9 4.9 4.9 5.7 5.7 6 6 4.9 7.437.39 4.3 7.8 7.84
7.274.9 4.9 2.5 4.9 3.2 5.275.2 5.2 6.25 5.5 4.9 4.9 4.9 4.75.2 5.2 6.25 7.87.8 8.15 4.2 5.25.2 5.2 4.9 4.9 7 6.25 5.8 5.7 5.8 4.9 5.8 4.94.9 5.2 8.57 4.2 2.5 7.82 5.2 4.94.9 5.9 4.24.24.2 4.9 4.9 5.9 8.63 4.9 5.5 4.94.9 5.32 5.5 5.2 3.7 5.7 5.8 5.8 5.9 5.9 7.45 3.29 8.15 8.3 5.2 6.25 3.2 3.2 3.2 5 4.9 4.9 6 6 6 6 5.82 5.2 5.25 7.387.8 5.8 4.8 5.75.7 7.8 7.8 7.8 4.9 5.2 5.9 5.2 5.5 7 6.25 5.7 4.9 7.28 5.2 4.9 6.47 5.2 7.3 4.9 4.9 4.9 5.06 4.94.9 4.9 4.94.9 5.2 5.2 5.2 3.83 3.5 5.5 5.9 4.9 7.3 6 6.25 5.9 6 4.9 3.5 4 8.46 8.74 8.13 5.7 8.43 8.43 4.94.9 3.5 3.5 8.15 3.2 5.7 4.2 7.96 5.25.2 5.2 5.6 5.85.8 6.25 5.5 5.5 2.5 4.9 7.47 7.2 7.85 7.79 4.9 4.9 5.25.9 4.8 4.9 5.7 5.6 6.45 7.78 3.493.5 3.5 4.9 3.23.2 5.2 66 4.94.9 4.9 5.5 9.19 7.96 4.9 5.7 5.75.7 5.7 8.47 7.767.3 7.247.24 5.7 5.7 5.8 8.38 7 6.25 6.25 5.5 6.25 4.9 4.9 3.5 3.5 4.9 4.9 6 5.21 5.2 5.2 5.8 5.9 2.5 8.1 7.76 4.9 5.8 5.4 4 4.8 4.9 6.458.21 8.48 7.32 5.19 6 6 6 5.46 4.9 3.5 3.5 6 4.9 6.25 5.2 5.25.9 7.64 5.8 5.4 2.5 3.194.23.1 4 3.5 7.187.087.06 7.67 7.24 5.165.16 4.9 4.94.9 4.9 8.478.47 8.558.37 76.25 8 5.9 4.9 5.9 4 4 4 4.9 6.47 8.38 3.1 5.65.6 5.8 5.75.75.7 4.9 4.9 4.7 3.5 4.8 7.79 5.56 6 6 4.92.52.5 5.5 7.24 5.03 5.826.25 6.25 5.5 5.5 4.8 5.4 4.9 2.5 4 4.9 5.9 7.02 5.6 5.8 3.03 4.8 8.21 8.47 4.94.9 4.9 4.9 7.6 8.28 4.9 7.33 5.9 4.7 7.19 5.99 8.5 4.8 6 8.6 8.16 3.4 5.7 6.97 6 5.5 4.9 5.5 8.37 5.7 8.28 7.5
7.627.61 76.25 9.97 5.7 6.25 4.9 4.9 5.9 2.5 4.9 5.3 5.3 5.3 4.9 5.4 66 4.9 5.134.9 6 6 6.96 4.9 4.9 5.375.49 5.5 5.2 5.2 5.9 5.9 5.9 5.8 7.28 6.25 7.69 8.85 8.97 7.397.6 6 6 6.94 6 4.94.9 5.7 6 5.5 6 6 8.36 8.24 7.89 6.25 3.42 2.6 5.65.6 5.5 10.56 5.95.9 5.9 4.95.3 5.3 4.94.94.9 66 7.1 7 2.5 2.5 6 7.61 6 9.47 6 5.4 4.9 6 5.8 6 5.44 4.9 6 6.25 5.7 7.32 7.31 6.25 5.2 5.2 7.71 66 6 3.1 5.5 7.94 4.9 5.6 7.81 5.9 8.39 3.9 6 5.8 5.5 6 6 7.08 4.9 6 4.9 4.9 6 6 10.12 9.89 6 6 6 6 4.9 4.9 4.9 4.75 4.9 2.4 4.9 4.9 4.9 8.53 5.8 8.37 4.9 2.5 5.5 5.55.5 3 4.9 6 6 4.9 7.89 9.13 7.77 4.9 4.94 4.9 7.89 8.32 7 6.25 5.25.2 5.2 7.3 5.8 5.5 7.35 7.33 6.98 7.11 3 5.25 5.15 5.016 5.39 6 6 5.48666 4.9 2.5 5.38 6.25 5.8 10.47 10.12 4 4 4 2.5 4.9 2.41 4.9 6 3.2 4.9 3 6 5.4 8.3 3 7.86 5.5 4 4 3 6.25 8.3 4.2 5.6 4 4 5.5 3 5.6 7.78 3 2.6 8.28 4.9 4 3.2 5.5 4.9 5.2 4 4 7.63 7.8 7 4 4 3 3 7.34 7.26 7.06 66 8.43 2.5 5.8 8.01 8.18 3.5 4.9 7.69 5.44 5.476.25 7.337.36 3.5 3.23.2 4 4.9 4 4 4 4 4.94.9 3.2 4 4 4 4 8.26 8.27 2.5 7 6.25 7.03 7.66 4 4 5.5 3.193.2 3.11 5.6 5.8 4 4.934 4 5.8 8.13 9.49 4.94.9 3.5 7.13 4 4.9 2.5 2.52.5 7.74 5.5 4.9 4.854 4 3.2 8.41 4 4 6.25 3.7 3.2 7.38 7.38 4 3.5 4 6.25 4 3.5 7.03 5.8 5.19 5.75 5.45 5.47 4.89 5.35 7.38 4 3.12.7 44 4 4.9 4.9 8.46 8.116.71 4 3.2 3.2 4.9 5.6 4.9 2.5 2.5 2.5 2.5 7.126.96 5.8 4 4 4 5.8 3.2 4 4 5.44.9 9.318.748.748.8 2.5 4 3.9 3.9 7.38 8.11 8.4 76.25 5.1
4.7 4.7 5.6 5.6 5.7 5.5 4.9 4.9 4.9 4 4.9 4 7.07 7.03 44 2.4 7.257.3 4.9 4.9 4.9 4 4 4 4.7 7.91 4 8.2 6.925.12 2.5 2.5 4.9 3.7 5.8 4.9 8.39 4 4 6.25 7.01 7 4 2.9 5.6 4.9 4.9 4.7 4.7 4 7.73 4.9 8.54 7.437.41 7.37 7.38 7.72 4.7 4.7 4 4 4 4 5.4 5.95.8 5.7 5.5 2.5 4.9 4.94.9 4.7 7.59 6.25 7.02 7.01 7.86 4.9 4.9 4.9 2.3 4 4.9 4.94.9 4 4.94.9 4.9 5.8 8.38 7.25 4.9 4.9 2.5 2.5 7.37 3.9 4 3.7 4 4.9 5.4 10.67 9.33 7.75 7.37.5 5.12 4.9 7.94 8.1 7.42 7.34 4.2 3.9 7.38 8.18 4.7 4 3.7 4 5.8 5.95.9 4.74.7 4.7 6.247.2 8.5 4 4 7.3 4.7 7.33 7.08 7.89 2.5 3.1 8.38 7.12 4.9 4.9 2.5 2.52.5 2.5 3.7 4 5.2 4.9 4.9 5.4 7.22 5.9 4.9 4.9 4.9 4.7 7.38 7.39 4.9 4.9 4.9 4 4.7 7.37 4.9 7 8.02 3.9 5.8 5.6 6.56.5 4.7 5.2 4.9 4 4.9 7.05 2.5 8.11 7.27 5.7 5.5 4.9 4 4 4.9 4.7 7.38 5.12 3.7 6.3 7.37 4 5.4 8.38 444 7.26 4.9 4.9 4.9 4.9 7.13 2.5 2.5 5.2 5.2 4.9 4.9 4.7 4.9 4.94.9 2.5 5.9 4 5.6 4.7 6.3 9.94 2.68 7.4 7.37 6.04 7.08 2.9 4.9 4.7 5.6 7.1 7.08 6.5 4.94 2.88 8.04 4.9 7.38 5.6 4 4.9 4.9 8.28 7.347.34 2.52.5 2.5 5.4 7.76 4 5.56 4 5.2 4.9 7.41 7.29 7.29 5.2 5.2 4 8.38 4.9 5.8 4 4 4.7 7.99 4 4.7 6.5 4.8 5.8 7.37 4 5.6 7.37 6.3 5.7 4.9 2.5 2.5 8.31 4.7 5.9 4.9 7.3 4.8 4 7.05 7 7.09 4.95.2 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.7 4.8 4 3.63.6 3.74 4 4 5.4 6.08 5.99 5.5 5.5 4.9 4 4 4.7 4.9 4.7 3.643.264.1 6.4 8.22 7.32 8.585.12 8.12 6.5 7.39 7.37 7.37 8.15 7.06 4.9 4.7 4.9 4.8 4 4.9 4.9 4.7 5.9 4 7 2.5 2.5 2.52.5 2.5 5.25.5
4.95.2 8.16 1.5 5.12 3.2 4.9 5.5 5.5 7.02 8.13 4.9 8.11 4.9 8.16 9.1 9.8 8.24 7.29 4 4.9 9.67 8.12 4.9 7.03 4 4 3.53.5 5.8 7.4 5.9 7.38 5.5 5.2 4.9 5.2 5.9 4.9 7.02 8.29 7.08 5.2 7.08 4.9 4.9 4.9 5.56 2.9 2.5 2.5 6.46 5.9 6.5 8.6 9.57 5.12 8.31 3.13 4.9 6.066.73 5.5 5.2 5.4 4.9 5.5 5.5 5.5 4.9 7.057.07 7.36 7.4 5.2 4.7 4.9 4.8 4.9 4 3.2 3.5 4.9 7.81 8.498.58 7.02 7.027 7.01 7.03 7.18 7.264.9 4.9 3.5 4.9 7.457.569.91 2.7 4.9 4.9 4.9 5.9 6.5 6.5 6.5 4.9 7.016.94 8.2 8.25 3 5.5 5.2 9.02 6 44 5.5 7.4 5.5 5.55.5 5.5 7.1 7.12 7.33 3.2 8.56 8.59 4.9 7.39 7.04 6.91 4.9 4.9 6.95 6.85 6.9 6.5 6.9 2.9 7.94 7.22 5.5 5.5 4.9 5.4 8.24 5.5 5.5 5.5 7.33 7.27 7.33 7.447.42 2.7 7.33 7 7.23 8.95 3.2 4 6 5.9 4.9 5.9 5.5 5.2 4.9 4 7.1 5.5 6.99 2.9 5.9 5.9 7.23 4 4 3.2 8.15 5.55 7.337.357 6.9 7 6.87 6 66 6 6 7.497.55 7.357.33 5.2 3.89 7.38 8.05 7.23 7.156.81 7.04 6.95 7.05 8.11 5.9 6.5 6.5 5.55.5 5.9 44 4.9 5.4 4.54.5 5.9 4.9 3.07 5.9 5.9 6 5.9 4 5.2 7.88 2.9 5.9 5.5 5.9 8.02 7.31 4 6.5 7.54 7.37 6.96 3.5 4.9 7.36 7.35 5.9 4 7 7.33 6.95 6.98 5.9 6 6 7 6.29 5.12 7.31 6 6.5 4.5 3.1 4 3.2 4.2 6 5.2 6 5.9 6.5 4.9 5.9 4 4.9 4.9 7.96 5.5 7.28 7.1 5.9 6.5 5.4 5.4 6 5.9 7.27 6.5 7.45 7.37 7.41 8.12 6 6.99 7.1 5.9 5.9 5.9 4.9 4.9 7.317.38 5.184.25 5.4 6 5.12 7 7.11 3.333.3 3.5 6.2 4.5 6.05 5.12 5.9 6.2 6.5 4.9 7.9 6.8 6 6.2 7.34 5.9 4.9 7.38 5.9 6.5 8.05 6 6.5 6.13 4.9 8.2 7.07 7.15 6.2 6.5 5.9 4.9 6.94
7.36 66 7 6.8 4.15 7 3.53.1 7.79 6 6 6.2 6.5 6.5 6 6.2 6.8 6.86.8 5.12 6 5.12 7.12 5.9 5.9 5.9 7.36 7.52 5.4 6.8 7.097.08 7.117.17 7.95 6.8 6.8 6.8 6.93 2.22.5 4.04 6.5 5.4 4.94.9 6 5.12 7.37 6 7.37 7 5.4 6.8 6 3.97 6.77 6.02 6.2 6 2.32 7 7 7 6 7.237.19 7.27 7.6 6 6.5 7 6.8 7 7 7 7 7.38 5.9 4.54 7 6.8 7 6.8 5.9 6.15.9 6.5 7 6 7.15 6.2 6.92 2.3 3.13 7 5.12 7.21 6.8 6 6.8 3.9 3.93 6 7.64 6 7 7 7 7 6.8 3.9 6.8 7 7 6 5.4 6 7 7 7.15 2.6 7.127.1 7.2 7.25 777 7 3.1 6.8 6.28 6.8 6.86.8 7 6.2 6.2 6.5 7.15 7.15 7.15 5.9 5.9 5.9 6.8 7 76.8 7 7 7.28 7.21 6.93 6.8 3.1 2.84.2 7 7 6.536.4 4.22 6.24 3.91.41.7 7.15 6 7 6.2 6.8 7.13 7.14 6.5 7.25 6.5 2.7 5 5 7.31 7.15 7.2 5 5.9 7.34 7 7 6.2 4.61 5.9 55 5 7 5 7.15 7.15 5.9 6 6 6 7 3.2 4.13 2.61.3 6.41 5 5 5 5 5555 7 7 2.672.7 2.7 7 8.267.71 6 6.2 6 6.2 7.24 7.7 6.95 55 5 5 55 55 5 5 5 55 5 5 55 5 3 2.5 5 5 5 5 3.4 3.4 3.1 3.2 5 5 5 5 3.1 5 7.26 5 6 5 7.25 5 7.36 5 5 5 5 3.7 6.02 6.2 5 55 55 5 5 55 5 5 5 5 5 5 55 6 5 5 5 555 5 8.15 7.35 3.1 4.1 4 3.3 5 5 5 5 5 55 55 5 5 5 7.95 7.21 6.93 2.8 2.9 3.77 3.85 5 3.44 3.6 3.43 6.94 2 6 2.7 4.554.6 4.66 6.5 8.658.98 5 55 5 5 55 5 5 5 5 5 5 5 55 555 5 5 3.77 3.773.773.77 3.51 2.7 1.8 3.822.722.97 2.5 3 555 5 7.15 7.167.39 6.92 3.77 3.77 3.77 3.77 4.1 3.773.77 3.773.77 3.77 3.77 3.77 3.77 55 5 5 2.47 2.82 2.59 7.187.01 3.77 3.77 7.27 3.77 1.5 1.9 3.77 3.77 3.77 3.77 3.773.77 7.047.43 8.2 7.06 8.15
7.167.177.17 8.07 7.987.91 8.25 7.16 8.31 7.09 8.16 7.18 7.94 7.11 8.18 7.81 8.42 8.137.21 7.28 7.14 8.21 7.15 8.53 8.08 7.18 7.88 8.05 7.2 7.08 7.097.05 8.248 8.18 7.04 8.1 4.09 8.4 7.21 4.83 7.92 7.14 4.89 5.26 5.16 7.7 7.7 7.02 3.93 8.13 7.23 5.71 4.89 7.7 7.7 6.11 5.3 7.88 7.06 7.24 7.7 7.7 7.7 7.7 7.03 8.418.16 8.24 5.11 7.7 7.5 7.74.9 33 7.7 7.08 7.08 7.27 4.9 4.99 3 8 7.7 3 3 7.7 3 3 6.63 7.7 33 3 3 3 4.64 7.7 3 3 7.12 3 3 7.7 4.9 7.07 3 3 4.8 4.9 7.97 7.7 3 3 33 8.067.987.29 7.31 7.77.7 7.06 8.27 3 3 33 33 3 4.9 3 3 33 3 3 7.7 7.77.7 5.1 4.665.27.7 33 8.03 7.347.36 7.08 5.25 7.26 4.7 7.7 8.34 3 3 7.05 5.25 7.01 6.99 5.25 3 3 7.7 7.7 7.7 3 4.9 33 8.2 4.334.514.88 5.48 8.05 8.06 7.38 5.25 7.7 3 7.07 4 8.33 7.7 4.01 4.5 4.71 4.7 4.9 4.5 6.88 4.5 3.86 4.884.98 4.8 4.484.5 7.14 7.19 4.25 4.9 7.7 7.7 4.5 8.09 7.17 5.255.25 5.25 4.5 4.5 4.7 7.7 7.7 7.7 7.36 7.7 7.77.7 4.7 8.21 8.148.3 3 7.07 5.25 4.9 8.19 8.16 8.06 7.95 4.9 4.714.734.42 4.914.494.83 4.89 4.9 4.9 4.5 5.25 4.9 8.077.36 7.35 8.07 4.5 4.5 4.9 4.5 5.25 4.5 8.31 8.28 8.26 7.09 7.29 4.94.5 4.5 4.9 4.5 3 3 7.167.1 7.23 7.17.25 4.5 5.25 4.94.5 4.9 4.9 4.9 8.5 8.188.027.58 8.14 7.3 7.294.9 4.5 4.9 4.5 3 5.25 5.25 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.5 4.5 7.63 7.26 7.1 4.5 7.3 7.3 4.9 3 3 8.14 4.9 4.9 7.3 8.45 4.9 4.9 4.9 4.9 4.5 4.9 7.13 7.53 4.9 4.9 4.9 3 4.5 4.9 4.9 8.35 7.29 7.33 4.9 4.5 4.9 4.5 4.9 7.41 8.178.3 7.11
7.127.15 7.14 7.2 5.25 3 4.9 8.56 3 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.94.9 5.25 4.9 4.9 4.9 7.39 7.34 5.34 7.42 8.54 8.7 8.3 7.897.15 7.2 4.94.9 4.9 4.9 7.52 4.94.9 4.9 4.9 7.4 3 8.08 8.52 7.32 8.36 7.33 8.13 7.33 33 7.64 7.51 9.849.84 5.41 5.37 5.36 5.37 5.31 5 5.08 4.9 8.2 7.32 7.367.38 33 4.9 7.94 8.39 8.15 8.12 8.289.899.89 4.9 33 7.53 7.92 7.8 7.76 8.16 7.35 7.497.5 7.6 3 7.64 8.04 8.51 33 3 5.48 5.39 5.27 5.06 4.9 4.9 4.94.9 7.48 7.52 7.48 8.23 8.47 7.81 4.9 3 7.417.33 3 4.9 7.51 7.51 7.58 7.53 7.52 8.39 8.41 3 7.5 7.51 4.9 7.61 8.03 3 3 7.56 4.9 7.51 8.05 4.9 6.94 6.23 5.51 Esri Nederland, Community Map Contributors 3 10.38 4.9 8.14 10.24 4.9 4.9 4.9 4.9 8.07 7.49
´
!
!
!
zomerbedhoogtes winterbedhoogtes
bodemhoogte (m+NAP)
kades_events kades_routes
!
hoogteverschillijnen_events hoogteverschillijnen_routes
Witteveen+Bos
!
breuklijnen_events breuklijnen_routes bandijken_routes
D:\PROJECTS\130938_Lymen\Baseline\beno175yy2_a6\beno175yy2_a6.mxd 21-7-2023 17:18:35
7,61 - 92,61 7,51 - 7,61 7,29 - 7,51 7,1 - 7,29 7,05 - 7,1 6,79 - 7,05
6,59 - 6,79
5,15 - 5,38
6,42 - 6,59
4,5 - 5,15
6,2 - 6,42
2,43 - 4,5
5,71 - 6,2
0 - 2,43
5,67 - 5,71
-0,8 - 0
5,6 - 5,67
-1,81 - -0,8
5,38 - 5,6
-39,08 - -1,81
drawn: ing. H.E.J. Nieuwland
verified: S.J.H.A. Gradussen MSc
approved:
version: definitief 1
date: 21-07-2023
drawing no: 1
page size: A1 landscape 0
scale: 1:3000
40
80
120 m
De Lymen
variant: beno175yy2_a6 maatregel: ma_DeLym_a6 client:
project: De Lymen
project code: 130938
VI BIJLAGE: VEGETATIERUWHEID VARIANT ZZ4
Witteveen+Bos | 130938/23-014.243 | Bijlage VI | Definitief
´
1201
1201
121
1984
121 1982 1983 1982
1202
1212 1801
1982 1984
105
121 1982 121 1231
1981
1981
1996
1245 1202 1245
1996
1201 1202 1201
1996 1202
1231 1245 201 201
1981
201 1981
121 1202
1202 102
201
102
1981 202
201
1984
2021202
1996
201 1982
1984
1983 1996
202
102
1996
1202
1997
1202
201 201
1201
1984
1981
729
1996
1996
1201
201
1998
1202
201
1998
1981
102
1981 1202
1996
202
121
201
1981
102 202
202
1804
201
1 1 1
1244 1244
1 1984 1981 1984 1 1 114
1981
1212
1981
1
1981
1996
1202 1982
202
1984
114 1
1 202 1 202 1983 1202 1 1984
1201
1996
1202
1981
1996
1211201
1202
1981
102
1212 1231
102
102
1202
202
1804
102
1996
201
19821202 121
Witteveen+Bos
l
ruwheid_punten
RUWHEIDSCODE
Ondiepe bedding
Akker
Ooibos
Natte vegetatie met 25% water
Vegetatielegger, mengklasse 90/10
ruwheid_lijnen
Bebouwing/hoogwatervrij terrein
Plas/haven/slikkige oever
Productiegrasland
Heggen
Vegetatielegger, water
Vegetatielegger, mengklasse 70/30
hoogwatervrij_lijnen
Bebouwd/verhard terrein
Nevengeul
Natuurlijk grasland/hooiland
Struweel/griend
Vegetatielegger, verhard
Vegetatielegger, mengklasse 50/50
Steenbekleding
Meer
Verruigd grasland
Pioniersvegetatie
Vegetatielegger, gras en akker
Niet gecodeerd
Vaste lagen
Strang
Boomgaard
Riet
Vegetatielegger, riet en ruigte
Niet gedefinieerd
Zomerbed
Kribvakstrand/zandplaat/grindplaat
Bomen
Ruigte
Vegetatielegger, bos
Diepe bedding
Ruwe oever
Productiebos
Natte vegetatie homogeen
Vegetatielegger, struweel
D:\PROJECTS\130938_Lymen\Baseline\beno175yy2_a6\beno175yy2_a6.mxd 21-7-2023 17:20:27
1981
201
121 1244
106
1981
1202
1981
121
202
201
1982
102
1
1983
1
1983
1996
1804
1981202 114 1 1 1 1 1
1983 1 1 1
1981
114 1202
1996
drawn: ing. H.E.J. Nieuwland
verified: S.J.H.A. Gradussen MSc
approved:
version: definitief 1
date: 21-07-2023
drawing no: 2
page size: A1 landscape 0
scale: 1:3000
40
80
120 m
De Lymen
Esri Nederland, Community Map Contributors
variant: beno175yy2_a6 maatregel: ma_DeLym_a6 client:
project: De Lymen
project code: 130938
www.witteveenbos.com