CConstaterende datwijchen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage IX Rivierkundig onderzoek klein

Raad openbaar Wijchen 25 april 2024, gemeente wijchenBij agendapunt: 136450 Beslisnota Vaststellen bestemmingsplan "De Lymen" Batenburg18.861 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

project code: 103185

page size: A0 landscape

heggen

0

scale: 1:3828

Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:

drawing no: 0

lanen

Verkenning Meanderende Maas

250

500

750 m

III BIJLAGE: BODEMHOOGTE REFERENTIEMODEL YY2

Witteveen+Bos | 130938_23-013.147 | Bijlage III | Definitief

´

G

189

G

188

G

187

G

186

G

185

G

G

rivierkilometer kades_routes

Witteveen+Bos

kribben_routes

Bodemhoogte Elevation

Esri Nederland, Community Map Contributors

4 - 4,5

4,9 - 5,5

hoogteverschillijnen_routes

1 - 1,5

5,5 - 6

bandijken_routes

1,5 - 2

6 - 6,5

2 - 2,5

6,5 - 7

2,5 - 3

7 - 7,5

3 - 3,5

> 7,5

3,5 - 4

drawn: ing. H.E.J. Nieuwland

4,5 - 4,9

<1

D:\BASELINE\130938\beno175v2_yy2\Beno_mm__VKA_bodem_103.mxd 1/16/2023 2:51:18 PM

184

verified: S.J.H.A. Gradussen MSc

approved: ir. L. Straatsma version: definitief 1

date: 21-08-2020

project: Verkenning Meanderende Maas

project code: 103185

page size: A0 landscape 0

Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:

drawing no: 0

scale: 1:3828

Verkenning Meanderende Maas

250

500

750 m

IV BIJLAGE: VEGETATIERUWHEID REFERENTIEMODEL YY2

Witteveen+Bos | 130938_23-013.147 | Bijlage IV | Definitief

´

G

189

G

188

G

187

G

186

G

185

G

184

Esri Nederland, Community Map Contributors

G

rivierkilometer

l

ruwheid punten

drawn: ing. H.E.J. Nieuwland

verified: S.J.H.A. Gradussen MSc

ruwheid lijnen hoogwatervrij vlakken

l

approved: ir. L. Straatsma

bomen

version: definitief 1

lanen

date: 21-08-2020

heggen

ecotopen_ruwheid Bebouwing/hoogwatervrij terrein

Witteveen+Bos

Steenbekleding Vaste lagen Zomerbed Diepe bedding Ondiepe bedding

D:\BASELINE\130938\beno175v2_yy2\Beno_mm__VKA_ruwheid_103.mxd 1/19/2023 11:50:47 AM

Plas/haven/slikkige oever Nevengeul Meer

project: Verkenning Meanderende Maas

project code: 103185

page size: A0 landscape

Bebouwd/verhard terrein

0

scale: 1:3828

Beno_mm_VKA Bodemhoogte client:

drawing no: 0

RUWHEIDSCODE

Verkenning Meanderende Maas

250

500

750 m

V BIJLAGE BODEMHOOGTE VARIANT ZZ4

Witteveen+Bos | 130938/23-014.243 | Bijlage V | Definitief

7.12 8.278.25 8.22 7.12 8.24 7.15 8.279.577.2 7.11 8.29 8.3 6.6 7.25 6.85 8.31 6.52 6.51 7.45 7 8.217.8 6.65 6.327.447.3 7.51 7.08 7.827.84 8.6 6.356.087.09 7.89 7.04 6.355.92 7.11 7.86 7.92 7.216.9 6.2 6.9 6.27 9.98 6.43 7.21 10.3 6.766.3 6.6 6.78 6.73 6.68 6.7 7.26 6.88 6.78 7.29 6.74 7.3 7.28 7.31 7.56 7.28 7.28 7.28 7.347.277.2 7.68 7.38 7.28 7.31 7.22 7.1 7.387.36 7.24 7.32 7.36 7.2 7.449 9.4 9.73 7.09 6.7 6.47 6.96 6.9 10.2 7.18 7.3 7.357.2 7 7.18 7.08 7.116.67 7.07 7.14 6.5 6.52 7.26 7.29 7.3 7.3 10.05 6.35 6.54 7.3 7.37.3 6.396.4 7.066.58 7.3 7.46 7.3 6.23 7.33 6.856.88 6.6 6.16 6.65 7.3 6.23 6.18 6.17 6.25 6.1 6 7.3 7.3 7.3 7.517.557.45 6.2 6.92 6.57 6.76 6.84 6.03 6 5.456.216.32 6 6.18 5.93 6.21 6.516.59 7.3 6.03 7.326.96 7.3 6.85 6.88 5.97 7.3 7.37 6.94 5.91 5.82 5.95 7.3 7.3 7.037.097.03 5.97 7.3 7.12 7.48 7.21 6.845.82 5.82 7.3 6.84 7.3 7.016.97 5.84 7.35.97 7.3 7.47 6.85 6.77 6.85 6.74 6.01 7.37.3 7.3 6.86 5.9 7.49 6.85 7.3 6.836.86 7.3 7.3 7.52 7.166.87 5.94 7.3 6.04 6.21 6.94 7.64 7.3 6.88 6.02 7.3 6.27 6.99 6.17 7.55 7.3 8.01 7.3 6.14 7.3 6.896.936.94 7.017.07 7.11 6.176.2 7.3 7.01 7.15 7.3 7.13 7.3 10.1 6.96 6.016.036.446.16 7.12 6.32 6.3 7.3 7.3 7.21 6.53 7.3 7.3 7.07 7.056.076.06 6.41 7.13 7.14 6.21 7.37.3 7.15 7.19 6.04 6.146.62 7.3 7.09 6.576.1 6.89 7.07 7.18 7.02 7.3 7.37.3 6.03 6.01 7.07 6.11 5.99 7.1 7.3 7.14 7.1 5.97 6.886.25 7.3 7.37.3 7.15 4.9 5.5

7.13 7.22 5.96 5.99 6.72 7.3 4.5 4.5 7.14 7.17 7.08 6.08 6.536.62 7.3 7.3 7.3 7.17 7.11 7.3 6.95 4.5 6.66 7.3 7.2 5.5 6.076.16 6.68 7.3 5.87 7.06 7.03 7.17 6.55 5.75 6.78 4.5 7.3 5.86 7.18 5.75 6.63 6.9 4.5 7.3 7.21 10.49 6.6 6.48 4.5 7.3 6.56 6.6 7.3 6.1 5.23 6.89 5.275.14 7.2 7.3 6.5 7.37.3 6.25 6.25 6.25 7.15 10.4 6.61 6.5 7 5.25 6.8 6.25 6.537.3 7.3 7.3 6.5 6.82 6.25 5.93 5.97 7 7.13 6.55 6.5 6.49 6.35 7.3 10.37 5.25 5.25 5.33 5.445.636.25 5.81 6.256.25 7.3 6.05 7.1 6.25 7.01 6.46 5.62 7.3 7.3 6.29 5.846.166.256.25 7.06 6.4 7.08 7.52 7.54 7.5 7.5 6.5 6.4 6.89 7.14 7.49 7.54 6.25 6.37 6.86 7.3 7.3 5.35 5.79 5.9 5.966.25 7.57.5 7.51 7.45 7.46 7.537.55 7.55 9.68 7.3 5.77 6.33 4.94.9 6.97 6.87 7.147 6.9 6.44 6.2 7.437.43 7.3 7.32 7.34 7.36 6.25 6.256.25 6.5 7.57 7.57 7.06 5.7 6.5 7.1 6.11 7.11 4.9 4.94.9 4.94.9 6.6 5.82 7.58 6.5 7.387.4 6.5 7.3 4.9 6.5 6.5 6.84 6.8 6.56.5 6.5 6.256.256.25 6.15 6 7.41 7.33 5.85.5 6.15 6.33 7.4 5.8 4.94.9 7.13 7.07 4.9 4.94.9 4.9 4.9 6.92 5.8 6.446.5 6.5 5.5 5.5 6.5 6.5 6 6.25 6.1 6.5 5.64 5.82 5.88 5.94 5.5 7.4 5.5 5.8 5.7 6.02 7.587.6 7.4 6 4.9 4.9 6.5 6.7 6.7 6.7 6.5 5.55.5 5.2 5.2 5.5 6.25 6.256.25 5.5 5.7 5.5 6.3 6.3 6.866.5 6.5 6.55.8 7.6 6.7 7.4 5.7 5.85.8 6.01 5.99 6.8 6.3 6.5 6.5 5.7 5.5 5.8 6.5 6.5 5.5 5.5 5.55555 55 5 5 5.2 6.3 4.9 4.9 6.7 5.8 6.7 7.61 5 5.75.7 6.25 6.25 6.5 6.8 6.5 6.5 6.3 6.3 4.9 5.8 6.027.6 7.6 55 5 5.7 6.5 6.5 6.5

5.65 5.8 5.85 5.9 5.955.99 5 5 5.8 5.7 5.5 5.5 6.3 7.61 7.63 6.8 6.5 5.5 5.5 5 6.25 6.25 6.25 5.8 4.94.9 4.9 6.5 5.25.2 5.2 5.7 6 6.5 6.5 5.5 5.5 5.5 5.8 6.03 6.3 5.85.8 5.8 5.5 6.5 6.86.5 7.62 7.63 5.5 5.8 5.54 5.2 5.8 5.8 6.25 6.81 6.5 5.8 5.5 5.8 6.25 6.25 6.5 6.5 5.5 5.85.8 6.5 6.56.5 4.94.9 4.9 6.5 5.5 5.5 5.8 5.8 6.5 5.46 5.76 5.81 5.86 5.915.96 5.8 5.8 6.82 6.25 5.8 6.56.7 6.5 6.7 6.25 6.5 7.647.65 6.25 5.8 6.5 5.8 5.5 5.8 5.85.8 5.8 5.8 5.8 5.8 5.8 6.5 6.5 6.5 6.7 6.09 4.9 4.94.9 6.2 5.5 5.85.5 5.8 5.8 7.66 5.8 6.5 6.7 5.5 6.7 6.5 6.1 6.256.256.25 5.5 6.7 6.7 5.56 6.5 6.5 6.7 5.5 5.5 5.8 5.8 5.8 6.5 5.8 5.8 5.69 4.9 6.25 6 5.2 5.34 5.56 5.78 5.82 5.87 5.92 7.63 7.667.68 8.57 6.25 6.5 5.99 5.2 5.6 6.56.5 6.5 6.5 6.5 5.2 4.9 5.55.5 4.94.9 5.8 6.09 6.5 6.5 5.8 5.8 4.8 4.9 5.5 5.8 5.1 6.256.256.25 7.69 5.8 3.85 5.8 5.5 2 6.5 6.5 5.8 6.5 4.3 5.8 2 4.94.9 5.24.9 4.9 4.8 4.8 5.5 7.77.7 6.55.8 5.8 6.256.25 5.8 5.8 6.1 7.73 7.76 3.773.7 3.7 5.2 5.8 5.8 2 5.5 4.9 2 2 2 4.96 5.31 5.55 5.77 5.81 5.87 5.91 5.97 5.3 5.5 5.7 4 5.3 6.25 7.7 5.3 6.14 4.9 4.8 6.25 5.2 7.8 7.8 7.8 2 2 5.2 3.7 5.5 5.2 7.72 3.7 3.6 4.9 4.9 5.5 5.8 6.12 7.8 7.8 5.5 7.757.797.8 4 4 4 5.8 6.25 6.25 4.9 4.9 4.9 4.9 7.7 5.5 4.94.94.9 4.9 4.9 4.8 4.9 4.9 6.18 4 2 22 2 2 3.6 7.8 5.5 6.25 6.25 6.6 4.8 4.8 5.5 4.9 6.2 7.8 7.8 7.8 5.2 4.8 4.9 4.9 4 6.16 4 5.2 4.9 4.8 7.7 7.8 4 4.9 4.9 6.25 3.58 5.2 5.2 5.2 44 4 4.9

4.9 4.9 4.7 7.8 5.33 5.75 5.81 5.87 5.93 2 22 2 4.9 4.9 6.25 4.54.8 4.8 4.8 4.8 6.23 6.247.7 4.6 4.6 4.8 5.5 3.5 7.87.8 7.8 7.8 4 4.8 5.6 7.8 5.5 4 4.9 6.25 3.5 4.9 4 4 3.5 6.25 4.7 4.9 4 4 44 4 4 7.8 7.8 5.99 2 4.5 4.5 7.8 7.8 4.6 4.65.2 4 4.5 4 5.6 4.7 6.24 6.24 7.637.62 6.256.25 6.25 4.74.9 4.84 4 4 3.5 3.5 4.94.9 4.9 4.9 5.5 4.9 6.24 3.59 4.8 7.69 4 4.9 5.6 5.6 4 4.9 7.8 3.533.7 4.8 5.2 5.5 4.9 4.9 4.94.9 3.5 3.5 4 6.15 5.33 5.76 5.83 5.89 5.95 6.25 5.5 6.25 4.9 7.71 7.62 4.9 5.2 6.13 6.25 4 6.25 7.8 7.8 8.1 8.73 7.78 5.5 4.8 5.6 4.7 4.9 4.9 4.9 4.9 4 4 3.5 4 3.5 4 4.84.9 5.6 6.24 3.35 3.7 4.8 6.25 6.64 2.52.5 4 6.27 6.34 7.7 6.06 5.6 6.34 4 5.2 5.2 5.2 3.943.8 7.87.8 7.8 4.8 4 3.8 4 4.5 4.8 1.9 4.94.9 4.9 5.2 4.9 4.8 4.2 5.6 5.4 5.5 5.8 4.9 5.6 7.8 6.34 6.34 7.63 7.68 5.6 4.8 4.8 4.9 5.54 5.79 5.85 5.9 5.956.256.25 2.5 5.7 5.6 4 4.9 4.9 5.6 4.9 44 5.2 4.84.94.9 7.8 5.4 5.5 5.5 7.55 4.9 4.9 6.252.5 2.5 2.1 2.6 6.64 3.7 5.2 4.8 6.72 3.9 5.6 5.7 6.01 4.5 3.65 4.4 4.9 7.8 5.6 5.6 4.9 4.9 4.94.9 4.9 5.5 7.8 5.2 5.1 6.38 7.56 2.52.5 2.26 3.01 4.8 5.4 5.8 5.4 5.8 5.1 4.9 5.7 4.9 4.9 4.9 6.72 3.8 5.03 7.8 5.5 4.9 7.56 7.56 4.94.9 5.4 4.9 4.8 4.8 3.9 4.8 4.9 5.6 5.6 5.6 5.6 5.6 7.8 4.9 4.94.9 4.9 4.94.9 4.9 4.9 5.28 5.76 5.81 5.85 5.91 5.2 3.8 5.6 4.9 4.8 4.9 4.9 5.7 4.9 5.8 2.5 7.48 4.9 4.94.9 4.9 7.22 4 5.6 5.6 7.8 7.8 7.8 4.9 5.6 4.9 3.9 4.94.9 4.9 4.9 5.4 5.4 6.69 5.6 6.69 4.8

5.6 7.27 4.95 4.9 6.69 7.8 4.9 4.9 4.9 3.95 2.5 6.253.64 5.7 6.2 6.2 5.7 5.6 5.2 7.23 7.22 4.9 4.9 7.48 3 33 3 3.9 7.26 4.9 4.8 5.8 5.6 5.6 4.84.8 4.8 4.8 4.94.9 4.9 7 2.5 4.9 3.33.4 7.5 7.8 7.8 7.87.87.8 3 5.1 4.9 6.2 4.9 5.8 3 5.2 3.48 3 2.5 2.5 4.9 4.9 5.7 7.46 4.9 4.8 5.31 5.4 5.75 5.78 5.7 6.75 4.9 4.9 4.7 3 5.8 5.8 4.9 7 3.136.25 7.257.27 4.94.9 4.9 4.9 4.9 4.9 5.6 5.2 4.4 3 3 4.9 4.8 4.9 7.49 4.4 3.323.6 4.235.7 6.2 6.2 5.7 4.4 5.1 7.8 7.8 7.8 4.9 4.9 5.8 7.51 4.9 3 4.1 4.14.14.8 4.9 6.25 74.73 4.71 5.6 5.4 4.4 4.4 4.4 7.51 7.1 3.8 4.8 4.9 7.21 5.2 4.9 3.82 4.9 4.9 4.8 4.8 4.94.9 4.1 5.8 5.1 4.1 4.9 4.8 7.44 7.8 7.8 7.8 7.8 4.9 5.2 6.75 6.2 5.2 4.1 5.4 7.257.24 6.89 4.9 3.7 6.2 7.42 3.7 5.2 5.6 7.8 2.5 4.94.9 6.25 5.7 5.2 4.8 5.4 6.69 7.8 4.9 4.1 7.28 4.8 5.55 7.47 7.03 4.9 4.3 5.6 7.8 7.98 7.8 7.8 4.9 6.25 7 4.45 4.17 5.2 5.2 5.95.9 5.9 5.9 5.95.9 5.9 4.94.9 4.1 4.1 4.84.8 5.7 4.9 4.94.9 6 4.9 6 6 6 6 6 6 6 6 6 4.84.8 4.8 7.42 4.94.9 4.9 4.9 5.8 5.2 3.8 7.8 7.45 7.29 4.9 4.9 5.6 7.5 6 5.4 4.1 5.7 4.9 6 6 5.2 6.67 6.89 6.99 4.9 6 6 3.7 7.44 5.9 7.8 7.997.8 7.87.8 4.26 6 6 7.8 7.25 6.25 6 6 66 6 6 66 2.5 4.8 6 4.9 4.8 7.5 4.9 6.3 4.9 5.7 5.2 5.4 2.5 4.9 4.9 4 6.3 4.9 4.8 7.57 4 7.8 5.6 4.9 6 6 6 66 7 7.8 4.2 7.8 7.317.4 5.6 5.9 7.6 5.6 7.17 4.1 4.84.9 4.9 4.9 4.9 4.4 4.9 4.9 5.6 7.8 6 66 66 4.9 5.7 4.8 4.4 6.3 6.36.3 9.1 4.91 7.63 3.663.2 4.2 5.65.7 5.6 5.6 4.94.8 3.8

6.25 6.92 5.4 5.4 4.9 5.2 7.29 7.256.88 6 6 6 6 7.54 44 4 4.84.8 4.9 5.9 7.21 4.9 4 6 5.6 7.87.8 7.58 7.27 7.489.9 6.25 4 4.9 6 6.64 5.6 6.3 4.8 7.1 7.05 6.3 6.3 6.62 7.8 7.8 8.16 7.254.9 4.9 7.8 4.9 4.9 6 6 4.9 6.25 7.8 6 5.8 4.9 5.2 4 9.54 7.32 4.91 6.62 5.8 4.9 7 4.9 4.9 3.2 5.8 6.88 7.09 7.13 5.2 4 4 44 4.8 4.94.8 4.9 4.9 5.6 5.6 5.9 6.3 8.19 7.8 7.8 7.64 3.25 9.83 10.31 6.25 6.3 4.2 5 4.9 4.9 5.9 4.9 5.9 7.16 7 5.8 4 7.21 4.9 4.9 7.22 8.85 6.3 7.8 7.8 8.04 4.9 4 8.53 4.9 4.9 6.3 3.4 5.6 5.8 2.5 4.9 4.9 5.6 5.2 5.7 4.9 5.7 5.7 7.5 6.99 7.67 4 5.6 5.95.9 4.8 4 4.94.9 4.9 7.17 8.178.29 6.25 6.25 6.3 6.3 5.8 55 5 5 6.63 4.9 3.83.8 7.49 6 6 6 6 6 6 6 4.9 2.5 3.443.5 4.9 4.8 7.8 7.8 7.8 4.9 4.9 443.6 4 7.52 6.62 7.23 2.5 4.8 8 5.8 4.9 4.9 5.6 6.3 4.2 6.62 4.9 3.8 5 5.9 5.65.6 4.9 3.53.5 5 5 5.9 7.1 7.16 4.4 4.9 8.29 4 4.9 5.9 5 4.9 6.25 6.3 5.9 7.54 4.9 7.8 7.95 4.94.94.9 6.256.25 66 4.9 5.9 8.29 8.258.3 6.6 4.9 4.4 55 5.1 5 4.9 4 4 4.8 3.743.593.7 5.7 4.94.9 3.5 7 5.7 5.8 5.8 5.75.8 6.3 6.3 5.8 5.9 5.7 4.9 3.6 7.04 5.7 5.36 4 8.17 4 5.9 7.8 7.48 4.9 7.8 7.8 4.7 3.5 66 76.25 5.7 2.5 4.9 5.9 5.7 4.84.8 4.8 5.65.7 4.94.9 4.9 7.22 4.9 7.42 5 4.4 4.84.8 5.8 6.6 5.25 5.6 5.2 4.9 4.7 4.9 4.84.9 3.5 2.5 6.25 6 6 6 6 6 6 5.446.25 5 5 5.1 4.9 5 4.9 4 7.8 7.8 3.683.7 5.7 5.7 8.3 8.3 7.8 4.9 4.8 5.7 5.8 5.7 4.9 6 5.6 4.9 7.46 5.8 5.8 5.2 5.8 4.9 5 4 5.7 4.8 8.337.8 5.7 6 4 4.9 4.5 7.04

4.9 7.22 4.9 4.9 5 6 4.2 6.25 4.8 7 6 2.5 4.8 5 4.5 6.3 5.25 7.8 7.8 5.25 4.8 5.8 4.9 2.5 4.7 5.8 5.7 5 5 3.91 4.9 4 4.9 5 5 5.8 4.9 6.59 5.7 7.41 6.25 4.9 5.5 4.9 4 6.59 5.25 6 4.9 4.9 5.9 5.25 5.9 4.8 4.8 7.22 4.9 4.9 5.8 6.3 6.3 33 3 8.378.43 6 76.25 555 5.2 8.188.238.38.3 7.8 4.9 4.94.9 6 4.2 5.7 7.8 5.255.2 4.8 4.8 4.5 4.9 4.8 3.8 4.9 4 5.7 5 5.8 4.9 4.9 3.9 5.6 6.57 7.38 6.256.25 55 5.8 4.8 6.97 6 6 6 6 66 5.476.25 3.7 4.9 2.5 5.27 4.8 3.8 5 7.287.23 7.224.9 4.9 4.9 8.31 8.51 6 4.94.9 5.5 4.9 4.7 33 3 5.6 6.3 6.3 5.7 8.3 5.25 4.5 5.7 4.9 4.9 4.8 4.9 3.8 6.3 5.7 8 3 3 5 5 4.9 3.83.8 3.3 3.3 6 3.84 3.4 4.84.8 5.7 5.8 5.2 5.6 6.54 7.8 7.34 4.9 6.25 8.24 5.8 5.8 5.8 7 7.87.8 7.8 5.2 4.9 4.9 8.29 7.8 6.25 5.7 5 6.15 3 6 5.7 5.8 5.7 3.6 8.15 7.24 3 5.25 4.9 4.9 3 5.2 3.3 2.5 2.5 8.25 4.8 4.9 9.22 4.9 4.9 5.6 5.6 5.6 5.5 4.9 4.7 3 3 7.8 7.8 7.59 7.39 6.35.8 6.538.05 4.9 6 3.8 3.8 4.7 4.7 8.24 5.8 5.8 5.85.8 5.8 7.8 7.237.8 5.8 3 7.8 3.34.2 4.9 4.9 6.25 7.82 5.5 2.5 4.94.9 5.31 6.25 6.25 8.21 8.24 5.8 5.8 5.7 4.9 4.8 5.7 5.2 5.2 3 3 4.7 8.08 4.9 4.19 5.8 7.26 6 6 6 6 5.8 3 4.9 7 8.84 4.7 5.6 3.3 4.9 8.05 7.8 7.8 8.32 6 5.8 4.7 4.9 5.7 5.6 5.33 66 3 4.9 6.25 6.25 6.04 4.8 4.9 4.9 4.9 5.75.7 5.7 7.8 5.8 5.8 8.4 7.8 7.637.67.39 4.9 4.9 4.9 4.94.9 2.963 4.39 5.53 5.8 5.6 4.9 5.7 5.7 5.8 7.8 4.9 4.9 4.94.8 4.9 4.8 3.2 6.5 8.11 8.3 4.8 4.9 4.9 4.9 5.7 5.7 6 6 4.9 7.437.39 4.3 7.8 7.84

7.274.9 4.9 2.5 4.9 3.2 5.275.2 5.2 6.25 5.5 4.9 4.9 4.9 4.75.2 5.2 6.25 7.87.8 8.15 4.2 5.25.2 5.2 4.9 4.9 7 6.25 5.8 5.7 5.8 4.9 5.8 4.94.9 5.2 8.57 4.2 2.5 7.82 5.2 4.94.9 5.9 4.24.24.2 4.9 4.9 5.9 8.63 4.9 5.5 4.94.9 5.32 5.5 5.2 3.7 5.7 5.8 5.8 5.9 5.9 7.45 3.29 8.15 8.3 5.2 6.25 3.2 3.2 3.2 5 4.9 4.9 6 6 6 6 5.82 5.2 5.25 7.387.8 5.8 4.8 5.75.7 7.8 7.8 7.8 4.9 5.2 5.9 5.2 5.5 7 6.25 5.7 4.9 7.28 5.2 4.9 6.47 5.2 7.3 4.9 4.9 4.9 5.06 4.94.9 4.9 4.94.9 5.2 5.2 5.2 3.83 3.5 5.5 5.9 4.9 7.3 6 6.25 5.9 6 4.9 3.5 4 8.46 8.74 8.13 5.7 8.43 8.43 4.94.9 3.5 3.5 8.15 3.2 5.7 4.2 7.96 5.25.2 5.2 5.6 5.85.8 6.25 5.5 5.5 2.5 4.9 7.47 7.2 7.85 7.79 4.9 4.9 5.25.9 4.8 4.9 5.7 5.6 6.45 7.78 3.493.5 3.5 4.9 3.23.2 5.2 66 4.94.9 4.9 5.5 9.19 7.96 4.9 5.7 5.75.7 5.7 8.47 7.767.3 7.247.24 5.7 5.7 5.8 8.38 7 6.25 6.25 5.5 6.25 4.9 4.9 3.5 3.5 4.9 4.9 6 5.21 5.2 5.2 5.8 5.9 2.5 8.1 7.76 4.9 5.8 5.4 4 4.8 4.9 6.458.21 8.48 7.32 5.19 6 6 6 5.46 4.9 3.5 3.5 6 4.9 6.25 5.2 5.25.9 7.64 5.8 5.4 2.5 3.194.23.1 4 3.5 7.187.087.06 7.67 7.24 5.165.16 4.9 4.94.9 4.9 8.478.47 8.558.37 76.25 8 5.9 4.9 5.9 4 4 4 4.9 6.47 8.38 3.1 5.65.6 5.8 5.75.75.7 4.9 4.9 4.7 3.5 4.8 7.79 5.56 6 6 4.92.52.5 5.5 7.24 5.03 5.826.25 6.25 5.5 5.5 4.8 5.4 4.9 2.5 4 4.9 5.9 7.02 5.6 5.8 3.03 4.8 8.21 8.47 4.94.9 4.9 4.9 7.6 8.28 4.9 7.33 5.9 4.7 7.19 5.99 8.5 4.8 6 8.6 8.16 3.4 5.7 6.97 6 5.5 4.9 5.5 8.37 5.7 8.28 7.5

7.627.61 76.25 9.97 5.7 6.25 4.9 4.9 5.9 2.5 4.9 5.3 5.3 5.3 4.9 5.4 66 4.9 5.134.9 6 6 6.96 4.9 4.9 5.375.49 5.5 5.2 5.2 5.9 5.9 5.9 5.8 7.28 6.25 7.69 8.85 8.97 7.397.6 6 6 6.94 6 4.94.9 5.7 6 5.5 6 6 8.36 8.24 7.89 6.25 3.42 2.6 5.65.6 5.5 10.56 5.95.9 5.9 4.95.3 5.3 4.94.94.9 66 7.1 7 2.5 2.5 6 7.61 6 9.47 6 5.4 4.9 6 5.8 6 5.44 4.9 6 6.25 5.7 7.32 7.31 6.25 5.2 5.2 7.71 66 6 3.1 5.5 7.94 4.9 5.6 7.81 5.9 8.39 3.9 6 5.8 5.5 6 6 7.08 4.9 6 4.9 4.9 6 6 10.12 9.89 6 6 6 6 4.9 4.9 4.9 4.75 4.9 2.4 4.9 4.9 4.9 8.53 5.8 8.37 4.9 2.5 5.5 5.55.5 3 4.9 6 6 4.9 7.89 9.13 7.77 4.9 4.94 4.9 7.89 8.32 7 6.25 5.25.2 5.2 7.3 5.8 5.5 7.35 7.33 6.98 7.11 3 5.25 5.15 5.016 5.39 6 6 5.48666 4.9 2.5 5.38 6.25 5.8 10.47 10.12 4 4 4 2.5 4.9 2.41 4.9 6 3.2 4.9 3 6 5.4 8.3 3 7.86 5.5 4 4 3 6.25 8.3 4.2 5.6 4 4 5.5 3 5.6 7.78 3 2.6 8.28 4.9 4 3.2 5.5 4.9 5.2 4 4 7.63 7.8 7 4 4 3 3 7.34 7.26 7.06 66 8.43 2.5 5.8 8.01 8.18 3.5 4.9 7.69 5.44 5.476.25 7.337.36 3.5 3.23.2 4 4.9 4 4 4 4 4.94.9 3.2 4 4 4 4 8.26 8.27 2.5 7 6.25 7.03 7.66 4 4 5.5 3.193.2 3.11 5.6 5.8 4 4.934 4 5.8 8.13 9.49 4.94.9 3.5 7.13 4 4.9 2.5 2.52.5 7.74 5.5 4.9 4.854 4 3.2 8.41 4 4 6.25 3.7 3.2 7.38 7.38 4 3.5 4 6.25 4 3.5 7.03 5.8 5.19 5.75 5.45 5.47 4.89 5.35 7.38 4 3.12.7 44 4 4.9 4.9 8.46 8.116.71 4 3.2 3.2 4.9 5.6 4.9 2.5 2.5 2.5 2.5 7.126.96 5.8 4 4 4 5.8 3.2 4 4 5.44.9 9.318.748.748.8 2.5 4 3.9 3.9 7.38 8.11 8.4 76.25 5.1

4.7 4.7 5.6 5.6 5.7 5.5 4.9 4.9 4.9 4 4.9 4 7.07 7.03 44 2.4 7.257.3 4.9 4.9 4.9 4 4 4 4.7 7.91 4 8.2 6.925.12 2.5 2.5 4.9 3.7 5.8 4.9 8.39 4 4 6.25 7.01 7 4 2.9 5.6 4.9 4.9 4.7 4.7 4 7.73 4.9 8.54 7.437.41 7.37 7.38 7.72 4.7 4.7 4 4 4 4 5.4 5.95.8 5.7 5.5 2.5 4.9 4.94.9 4.7 7.59 6.25 7.02 7.01 7.86 4.9 4.9 4.9 2.3 4 4.9 4.94.9 4 4.94.9 4.9 5.8 8.38 7.25 4.9 4.9 2.5 2.5 7.37 3.9 4 3.7 4 4.9 5.4 10.67 9.33 7.75 7.37.5 5.12 4.9 7.94 8.1 7.42 7.34 4.2 3.9 7.38 8.18 4.7 4 3.7 4 5.8 5.95.9 4.74.7 4.7 6.247.2 8.5 4 4 7.3 4.7 7.33 7.08 7.89 2.5 3.1 8.38 7.12 4.9 4.9 2.5 2.52.5 2.5 3.7 4 5.2 4.9 4.9 5.4 7.22 5.9 4.9 4.9 4.9 4.7 7.38 7.39 4.9 4.9 4.9 4 4.7 7.37 4.9 7 8.02 3.9 5.8 5.6 6.56.5 4.7 5.2 4.9 4 4.9 7.05 2.5 8.11 7.27 5.7 5.5 4.9 4 4 4.9 4.7 7.38 5.12 3.7 6.3 7.37 4 5.4 8.38 444 7.26 4.9 4.9 4.9 4.9 7.13 2.5 2.5 5.2 5.2 4.9 4.9 4.7 4.9 4.94.9 2.5 5.9 4 5.6 4.7 6.3 9.94 2.68 7.4 7.37 6.04 7.08 2.9 4.9 4.7 5.6 7.1 7.08 6.5 4.94 2.88 8.04 4.9 7.38 5.6 4 4.9 4.9 8.28 7.347.34 2.52.5 2.5 5.4 7.76 4 5.56 4 5.2 4.9 7.41 7.29 7.29 5.2 5.2 4 8.38 4.9 5.8 4 4 4.7 7.99 4 4.7 6.5 4.8 5.8 7.37 4 5.6 7.37 6.3 5.7 4.9 2.5 2.5 8.31 4.7 5.9 4.9 7.3 4.8 4 7.05 7 7.09 4.95.2 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.7 4.8 4 3.63.6 3.74 4 4 5.4 6.08 5.99 5.5 5.5 4.9 4 4 4.7 4.9 4.7 3.643.264.1 6.4 8.22 7.32 8.585.12 8.12 6.5 7.39 7.37 7.37 8.15 7.06 4.9 4.7 4.9 4.8 4 4.9 4.9 4.7 5.9 4 7 2.5 2.5 2.52.5 2.5 5.25.5

4.95.2 8.16 1.5 5.12 3.2 4.9 5.5 5.5 7.02 8.13 4.9 8.11 4.9 8.16 9.1 9.8 8.24 7.29 4 4.9 9.67 8.12 4.9 7.03 4 4 3.53.5 5.8 7.4 5.9 7.38 5.5 5.2 4.9 5.2 5.9 4.9 7.02 8.29 7.08 5.2 7.08 4.9 4.9 4.9 5.56 2.9 2.5 2.5 6.46 5.9 6.5 8.6 9.57 5.12 8.31 3.13 4.9 6.066.73 5.5 5.2 5.4 4.9 5.5 5.5 5.5 4.9 7.057.07 7.36 7.4 5.2 4.7 4.9 4.8 4.9 4 3.2 3.5 4.9 7.81 8.498.58 7.02 7.027 7.01 7.03 7.18 7.264.9 4.9 3.5 4.9 7.457.569.91 2.7 4.9 4.9 4.9 5.9 6.5 6.5 6.5 4.9 7.016.94 8.2 8.25 3 5.5 5.2 9.02 6 44 5.5 7.4 5.5 5.55.5 5.5 7.1 7.12 7.33 3.2 8.56 8.59 4.9 7.39 7.04 6.91 4.9 4.9 6.95 6.85 6.9 6.5 6.9 2.9 7.94 7.22 5.5 5.5 4.9 5.4 8.24 5.5 5.5 5.5 7.33 7.27 7.33 7.447.42 2.7 7.33 7 7.23 8.95 3.2 4 6 5.9 4.9 5.9 5.5 5.2 4.9 4 7.1 5.5 6.99 2.9 5.9 5.9 7.23 4 4 3.2 8.15 5.55 7.337.357 6.9 7 6.87 6 66 6 6 7.497.55 7.357.33 5.2 3.89 7.38 8.05 7.23 7.156.81 7.04 6.95 7.05 8.11 5.9 6.5 6.5 5.55.5 5.9 44 4.9 5.4 4.54.5 5.9 4.9 3.07 5.9 5.9 6 5.9 4 5.2 7.88 2.9 5.9 5.5 5.9 8.02 7.31 4 6.5 7.54 7.37 6.96 3.5 4.9 7.36 7.35 5.9 4 7 7.33 6.95 6.98 5.9 6 6 7 6.29 5.12 7.31 6 6.5 4.5 3.1 4 3.2 4.2 6 5.2 6 5.9 6.5 4.9 5.9 4 4.9 4.9 7.96 5.5 7.28 7.1 5.9 6.5 5.4 5.4 6 5.9 7.27 6.5 7.45 7.37 7.41 8.12 6 6.99 7.1 5.9 5.9 5.9 4.9 4.9 7.317.38 5.184.25 5.4 6 5.12 7 7.11 3.333.3 3.5 6.2 4.5 6.05 5.12 5.9 6.2 6.5 4.9 7.9 6.8 6 6.2 7.34 5.9 4.9 7.38 5.9 6.5 8.05 6 6.5 6.13 4.9 8.2 7.07 7.15 6.2 6.5 5.9 4.9 6.94

7.36 66 7 6.8 4.15 7 3.53.1 7.79 6 6 6.2 6.5 6.5 6 6.2 6.8 6.86.8 5.12 6 5.12 7.12 5.9 5.9 5.9 7.36 7.52 5.4 6.8 7.097.08 7.117.17 7.95 6.8 6.8 6.8 6.93 2.22.5 4.04 6.5 5.4 4.94.9 6 5.12 7.37 6 7.37 7 5.4 6.8 6 3.97 6.77 6.02 6.2 6 2.32 7 7 7 6 7.237.19 7.27 7.6 6 6.5 7 6.8 7 7 7 7 7.38 5.9 4.54 7 6.8 7 6.8 5.9 6.15.9 6.5 7 6 7.15 6.2 6.92 2.3 3.13 7 5.12 7.21 6.8 6 6.8 3.9 3.93 6 7.64 6 7 7 7 7 6.8 3.9 6.8 7 7 6 5.4 6 7 7 7.15 2.6 7.127.1 7.2 7.25 777 7 3.1 6.8 6.28 6.8 6.86.8 7 6.2 6.2 6.5 7.15 7.15 7.15 5.9 5.9 5.9 6.8 7 76.8 7 7 7.28 7.21 6.93 6.8 3.1 2.84.2 7 7 6.536.4 4.22 6.24 3.91.41.7 7.15 6 7 6.2 6.8 7.13 7.14 6.5 7.25 6.5 2.7 5 5 7.31 7.15 7.2 5 5.9 7.34 7 7 6.2 4.61 5.9 55 5 7 5 7.15 7.15 5.9 6 6 6 7 3.2 4.13 2.61.3 6.41 5 5 5 5 5555 7 7 2.672.7 2.7 7 8.267.71 6 6.2 6 6.2 7.24 7.7 6.95 55 5 5 55 55 5 5 5 55 5 5 55 5 3 2.5 5 5 5 5 3.4 3.4 3.1 3.2 5 5 5 5 3.1 5 7.26 5 6 5 7.25 5 7.36 5 5 5 5 3.7 6.02 6.2 5 55 55 5 5 55 5 5 5 5 5 5 55 6 5 5 5 555 5 8.15 7.35 3.1 4.1 4 3.3 5 5 5 5 5 55 55 5 5 5 7.95 7.21 6.93 2.8 2.9 3.77 3.85 5 3.44 3.6 3.43 6.94 2 6 2.7 4.554.6 4.66 6.5 8.658.98 5 55 5 5 55 5 5 5 5 5 5 5 55 555 5 5 3.77 3.773.773.77 3.51 2.7 1.8 3.822.722.97 2.5 3 555 5 7.15 7.167.39 6.92 3.77 3.77 3.77 3.77 4.1 3.773.77 3.773.77 3.77 3.77 3.77 3.77 55 5 5 2.47 2.82 2.59 7.187.01 3.77 3.77 7.27 3.77 1.5 1.9 3.77 3.77 3.77 3.77 3.773.77 7.047.43 8.2 7.06 8.15

7.167.177.17 8.07 7.987.91 8.25 7.16 8.31 7.09 8.16 7.18 7.94 7.11 8.18 7.81 8.42 8.137.21 7.28 7.14 8.21 7.15 8.53 8.08 7.18 7.88 8.05 7.2 7.08 7.097.05 8.248 8.18 7.04 8.1 4.09 8.4 7.21 4.83 7.92 7.14 4.89 5.26 5.16 7.7 7.7 7.02 3.93 8.13 7.23 5.71 4.89 7.7 7.7 6.11 5.3 7.88 7.06 7.24 7.7 7.7 7.7 7.7 7.03 8.418.16 8.24 5.11 7.7 7.5 7.74.9 33 7.7 7.08 7.08 7.27 4.9 4.99 3 8 7.7 3 3 7.7 3 3 6.63 7.7 33 3 3 3 4.64 7.7 3 3 7.12 3 3 7.7 4.9 7.07 3 3 4.8 4.9 7.97 7.7 3 3 33 8.067.987.29 7.31 7.77.7 7.06 8.27 3 3 33 33 3 4.9 3 3 33 3 3 7.7 7.77.7 5.1 4.665.27.7 33 8.03 7.347.36 7.08 5.25 7.26 4.7 7.7 8.34 3 3 7.05 5.25 7.01 6.99 5.25 3 3 7.7 7.7 7.7 3 4.9 33 8.2 4.334.514.88 5.48 8.05 8.06 7.38 5.25 7.7 3 7.07 4 8.33 7.7 4.01 4.5 4.71 4.7 4.9 4.5 6.88 4.5 3.86 4.884.98 4.8 4.484.5 7.14 7.19 4.25 4.9 7.7 7.7 4.5 8.09 7.17 5.255.25 5.25 4.5 4.5 4.7 7.7 7.7 7.7 7.36 7.7 7.77.7 4.7 8.21 8.148.3 3 7.07 5.25 4.9 8.19 8.16 8.06 7.95 4.9 4.714.734.42 4.914.494.83 4.89 4.9 4.9 4.5 5.25 4.9 8.077.36 7.35 8.07 4.5 4.5 4.9 4.5 5.25 4.5 8.31 8.28 8.26 7.09 7.29 4.94.5 4.5 4.9 4.5 3 3 7.167.1 7.23 7.17.25 4.5 5.25 4.94.5 4.9 4.9 4.9 8.5 8.188.027.58 8.14 7.3 7.294.9 4.5 4.9 4.5 3 5.25 5.25 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.5 4.5 7.63 7.26 7.1 4.5 7.3 7.3 4.9 3 3 8.14 4.9 4.9 7.3 8.45 4.9 4.9 4.9 4.9 4.5 4.9 7.13 7.53 4.9 4.9 4.9 3 4.5 4.9 4.9 8.35 7.29 7.33 4.9 4.5 4.9 4.5 4.9 7.41 8.178.3 7.11

7.127.15 7.14 7.2 5.25 3 4.9 8.56 3 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.94.9 5.25 4.9 4.9 4.9 7.39 7.34 5.34 7.42 8.54 8.7 8.3 7.897.15 7.2 4.94.9 4.9 4.9 7.52 4.94.9 4.9 4.9 7.4 3 8.08 8.52 7.32 8.36 7.33 8.13 7.33 33 7.64 7.51 9.849.84 5.41 5.37 5.36 5.37 5.31 5 5.08 4.9 8.2 7.32 7.367.38 33 4.9 7.94 8.39 8.15 8.12 8.289.899.89 4.9 33 7.53 7.92 7.8 7.76 8.16 7.35 7.497.5 7.6 3 7.64 8.04 8.51 33 3 5.48 5.39 5.27 5.06 4.9 4.9 4.94.9 7.48 7.52 7.48 8.23 8.47 7.81 4.9 3 7.417.33 3 4.9 7.51 7.51 7.58 7.53 7.52 8.39 8.41 3 7.5 7.51 4.9 7.61 8.03 3 3 7.56 4.9 7.51 8.05 4.9 6.94 6.23 5.51 Esri Nederland, Community Map Contributors 3 10.38 4.9 8.14 10.24 4.9 4.9 4.9 4.9 8.07 7.49

´

!

!

!

zomerbedhoogtes winterbedhoogtes

bodemhoogte (m+NAP)

kades_events kades_routes

!

hoogteverschillijnen_events hoogteverschillijnen_routes

Witteveen+Bos

!

breuklijnen_events breuklijnen_routes bandijken_routes

D:\PROJECTS\130938_Lymen\Baseline\beno175yy2_a6\beno175yy2_a6.mxd 21-7-2023 17:18:35

7,61 - 92,61 7,51 - 7,61 7,29 - 7,51 7,1 - 7,29 7,05 - 7,1 6,79 - 7,05

6,59 - 6,79

5,15 - 5,38

6,42 - 6,59

4,5 - 5,15

6,2 - 6,42

2,43 - 4,5

5,71 - 6,2

0 - 2,43

5,67 - 5,71

-0,8 - 0

5,6 - 5,67

-1,81 - -0,8

5,38 - 5,6

-39,08 - -1,81

drawn: ing. H.E.J. Nieuwland

verified: S.J.H.A. Gradussen MSc

approved:

version: definitief 1

date: 21-07-2023

drawing no: 1

page size: A1 landscape 0

scale: 1:3000

40

80

120 m

De Lymen

variant: beno175yy2_a6 maatregel: ma_DeLym_a6 client:

project: De Lymen

project code: 130938

VI BIJLAGE: VEGETATIERUWHEID VARIANT ZZ4

Witteveen+Bos | 130938/23-014.243 | Bijlage VI | Definitief

´

1201

1201

121

1984

121 1982 1983 1982

1202

1212 1801

1982 1984

105

121 1982 121 1231

1981

1981

1996

1245 1202 1245

1996

1201 1202 1201

1996 1202

1231 1245 201 201

1981

201 1981

121 1202

1202 102

201

102

1981 202

201

1984

2021202

1996

201 1982

1984

1983 1996

202

102

1996

1202

1997

1202

201 201

1201

1984

1981

729

1996

1996

1201

201

1998

1202

201

1998

1981

102

1981 1202

1996

202

121

201

1981

102 202

202

1804

201

1 1 1

1244 1244

1 1984 1981 1984 1 1 114

1981

1212

1981

1

1981

1996

1202 1982

202

1984

114 1

1 202 1 202 1983 1202 1 1984

1201

1996

1202

1981

1996

1211201

1202

1981

102

1212 1231

102

102

1202

202

1804

102

1996

201

19821202 121

Witteveen+Bos

l

ruwheid_punten

RUWHEIDSCODE

Ondiepe bedding

Akker

Ooibos

Natte vegetatie met 25% water

Vegetatielegger, mengklasse 90/10

ruwheid_lijnen

Bebouwing/hoogwatervrij terrein

Plas/haven/slikkige oever

Productiegrasland

Heggen

Vegetatielegger, water

Vegetatielegger, mengklasse 70/30

hoogwatervrij_lijnen

Bebouwd/verhard terrein

Nevengeul

Natuurlijk grasland/hooiland

Struweel/griend

Vegetatielegger, verhard

Vegetatielegger, mengklasse 50/50

Steenbekleding

Meer

Verruigd grasland

Pioniersvegetatie

Vegetatielegger, gras en akker

Niet gecodeerd

Vaste lagen

Strang

Boomgaard

Riet

Vegetatielegger, riet en ruigte

Niet gedefinieerd

Zomerbed

Kribvakstrand/zandplaat/grindplaat

Bomen

Ruigte

Vegetatielegger, bos

Diepe bedding

Ruwe oever

Productiebos

Natte vegetatie homogeen

Vegetatielegger, struweel

D:\PROJECTS\130938_Lymen\Baseline\beno175yy2_a6\beno175yy2_a6.mxd 21-7-2023 17:20:27

1981

201

121 1244

106

1981

1202

1981

121

202

201

1982

102

1

1983

1

1983

1996

1804

1981202 114 1 1 1 1 1

1983 1 1 1

1981

114 1202

1996

drawn: ing. H.E.J. Nieuwland

verified: S.J.H.A. Gradussen MSc

approved:

version: definitief 1

date: 21-07-2023

drawing no: 2

page size: A1 landscape 0

scale: 1:3000

40

80

120 m

De Lymen

Esri Nederland, Community Map Contributors

variant: beno175yy2_a6 maatregel: ma_DeLym_a6 client:

project: De Lymen

project code: 130938

www.witteveenbos.com

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=wdw&id=214d5eaf-cf8d-418a-91dd-cd7e888011f2