CConstaterende datwijchen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 4 Zesweg en Kruising Woeziksestraat_240314

Raad openbaar Wijchen 4 juli 2024, gemeente wijchenBij agendapunt: Achtergrondinformatie: 135157 Beslisnota Uitvoering maatregelen Edisonstraat-Einsteinstraat4.542 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

K

1

K K

K

K

Woeziks

1

K

K

K

K

Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd

A

K

145

K

K

K

A

K

K

Ko olb er gs ew eg

K

K

K

K

K

147

64

ZO N

K

9

K

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

K

K

K

K

K

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

K K

K

K

TB15

K

K

K

K

K

K

K

K

TB15

IB15

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

TB15

K

ZON

E

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

TB15

K

K

K

K

K

K

K

K

12. 00

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

0 12.0

K

K

K

K

ZeZsesw weg eg

TB15

R=

R=

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

10 .00

K

C

SCHAAL 1 : 200

K

K

K

R=

Deel 4.3

ad

K

K

K

K

K

K

E ZON

K

K

30

K

K

K

K

K

K

12 R=

K

TB15

.00

rp e v a Kl

K

K

K

C

K K

K

K

K

K

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits) K

TB15

aling

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

herh

K

K

K

TB15 K

30

Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd

K

Zesweg K

B

gwe g

K

30

K

E ZON

K

K

K

K

Ploe

B

ZON E

K

K

30

NE

30

K

ZO

K

K 20

K

30 E

K 60

K

Gewijzigd: Koolbergseweg uit voorrang

estraat

K

K

K

K

K

K K

K K

K

D

K

TB15

TB15

K

Gewijzigd: Klaverpad uit voorrang

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

Woe

K

K

ziks

estr aat

K

TB15

K

K

TB15

K

K

K

K K

Marconi -straat

K

K

K

K

K

E

K

K

K

K

K

K

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

K

K K

K

K K 836

Mulderskamp

7

507

501

499

495

493 491

K

8.59

8.64

8.60 K

3. 8.6202 8.67

K 751

K 714

K 715

g K

K 65

8

K

135

K 533 K 542 K 2225

4

4A 148

150A

K 2222

K 1735

K 1866

K 897

K 543 14B

K 238

K 509 K 1680 148B

K 1454

K 2150 6A 16

K 558 6

K 804 144

K 1455

eg esw

131

K 237

K 510 K 398

K 559 K 526

K 506

K 1456 142

K 525

K

K 776

146C

K 496

K 1113

K 775

Koolbergs

20

K 497

K 524

17

20A

K 256

K 514

K 255

K 741

1.3

K 794 19

K

K 1407

BR

BR

11

K 698 Quercus palustris Ø0,50m

K 1927

7.99

K 697

I

K 1825

47

K 574

2.3

21

K 1238

K 1236 10

K 1237

34

W

K 972

Quercus palustris Ø0,43m

47A

K 589

K 578

K 1334

Quercus palustris Ø0,47m

Quercus Robur Ø0,06m

K 1078

K 1826

32 Quercus palustris Ø0,44m

K 1077

K 575 Quercus palustris Ø0,34m

K 577

11

K 512

23-23A

25

Quercus palustris Ø0,39m

W

30

K 1043 Type niet bekend Ø0,32m

12

K 1044

Quercus palustris Ø0,37m

K 2169

12A

41

7.74

Quercus palustris Ø0,36m

14

28 Quercus palustris Ø0,53m

K 2148 W

7.94

BR

25A

Quercus palustris Ø0,43m

13

K 576

29

K 778

K 705

RP 39

33A

Quercus palustris Ø0,53m

Edisonstraat

/002

K 2170

Tc

K 1186

26A/001-26A

Quercus palustris Ø0,34m

BR

K 553

Prunus Ø0,22m

37

Quercus palustris Ø0,40m

K 547

K 703

2.1

31

Quercus palustris Ø0,42m

K 704

W

aat

33A

K 777

nstr Ediso 33

K 548 33

31-31A

K 2126

K 779

K 2127

26A/003-26F

K 327

24

K 1411 K 606

K

22A

Tc Betula BR Nigra Ø0,32m

I

7.87

Betula nigra Ø0,39m

Betula Nigra Ø0,41m

B 2451

K 821

K 600

K 702

Betula Nigra Ø0,41m

B 2645 Betula Nigra Ø0,39m

7.76

K 701

Betula Nigra Ø0,42m

Ø0,44m Quercus palustris

K 1185

I

7.88

22

Quercus palustris Ø0,38m

7.78

Betula Nigra Ø0,38m

7.82

27

K 2124

Betula Nigra Ø0,37m

Gtfi

7.79

7.87 data kist onder gronds

Uh 12

7.87

7A Betula Nigra Ø0,34m

BR Betula Nigra Ø0,35m

K 502

7.90

K 604

21

12 23

K 516

2.2

14

13

K 1349

K 1509

K 517

K 731

K 515

G

22A

25 20

K 690 Betula Nigra Ø0,27m

K 380

14-16

K 519

59

K 2125

7.85

Betula Nigra Ø0,36m

B 3531

Betula Nigra Ø0,28m

Betula Nigra Ø0,25m

Betula Nigra Ø0,33m

K 876

1.2

PnsN

K 1412

K

Betula Nigra Ø0,26m

Betula Nigra Ø0,35m

K 791 K 901 30/KPN

Uh

9

K 793

Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m

K 900 Tilia Ø0,39m

K 879

9

K 518

1.1

K 599 18

14B

Quercus palustris Ø0,32m

BR

RP Tilia Ø0,33m

K 598

13

W

K

Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m

K 596 Tilia Ø0,36m

Quercus palustris Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,53m

K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi

8.18

K 878

Tilia Ø0,41m

K 822

K 597

7

B 3533

Betula Nigra Ø0,43m

8.05

11

K 1348

Tilia Ø0,43m

1-1B

K

Betula Nigra Ø0,36m

K 549

5-7

27

24

1

29

Quercus palustris Ø0,51m

20

BR

Tilia Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,40m

14-14A

K

B 2550

Tilia Ø0,52m

Beuk Ø0,39m

J

B 2447

K 520

3

W 8.18

I

K

Quercus palustris Ø0,45m 8.28

Uh 10

8.27 Quercus palustris Ø0,46m

K 1535 Tilia Ø0,32m

8.13

8

I

8.26 Quercus palustris Ø0,49m 8.57

Quercus Robur Ø0,33m

B 2408

K 595 Edisonstraat

Quercus Robur Ø0,42m

8.23 8.19

8.37 8.20 data kist onder gronds

Quercus Robur Ø0,68m

PnsN 6-6A

8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m

Tc

K

K 1536 Betula Pendula Ø0,34m

K 593 Quercus Robur Ø0,48m

4

K 806 26

K

K 594

8A

B 3094

B 3174

K

RW

K

Legenda

K K

Ondergrond - BGT 08-03-2023

ca .5 .40

Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023 Ondergrond - Inmeting 14-03-2023

0

K

K

1.2

K

OB12

Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug

TB15

Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

RWS K

Wo

Goottegel 150x300 mm gesteld in beton

ez iks es

K

K

Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton

tra at

K

K

RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld in beton

K

Lengtemarkering van thermoplast Markering figuren van thermoplast

K

Vlakmarkering van thermoplast K

L

Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband

K

Middengeleider van beton met straatwerk print K

Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm

K

20 K

K

Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm

K K

K

M

Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm

K

K

Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck

K

K

RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90 Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1

K

K

ZONE

Zoneborden parkeerzone

K 712K

Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast

K

OB

K

18

20

12

K

N

Op hoogte brengen putafdekking

I

K

K

K

A

Te verplaatsen lichtmast

P

K

K

Bestaande te handhaven boom K K

Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg - Boomsoorten gewijzigd - 30 km zone toegevoegd

K

OB

K

K

K

K

K K

K

Nieuwe situatie: 83 parkeervakken

K

9.15 9.23 Que Ø0,4rcus pa lustr 9m is

K

0

618

K

12

Snelliusstraat

K

K

Bestaande situatie: 45 parkeervakken

K 75

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

cus

palu

stris

Deel 4.3

K

K

Getekend door:

Projectnummer:

Tekeningnummer:

Blad:

K. Laurenssen

RI23014

501

4

Gecontroleerd door:

Versie:

Status:

Datum uitgifte:

B. Visser

03

Concept

04-03-2024

Schaal:

Opdrachtgever:

1:200

K

Quer

K

K 75

K

Deel 3.2

1

Werkorganisatie Druten Wijchen

K

Documenttype:

A0

Tekening

K

K

Formaat:

K

K K

K

K

K

K

K

Bezoek adres Postadres

K

K

K

8

9

K

10

11

12

Project:

Parkeervoorzieningen Edisonstraat en Einsteinstraat

13

14

R

Omschrijving:

K

Deel 4.6 7

Q

K

K 713

K

6

Quercus palustris Ø0,53m

9

12

K 579

9

K 1350

K 1119

K

K

5

10-10A

K 898

K 557

22

K 501

K

192

4

W

7A

7

7.81

K 780

Telefoon E-mail

3

K 696

K 899

I

K 1406

K

SCHAAL 1 : 200

2

6

Quercus palustris Ø0,54m

K 700

7

K 523

K

K

SCHAAL 1 : 200

1

K 692

35

K

K 69 3

Deel 4.5

H

K 973

2-4

K 2149

lbe

146A

146B

K 505

1

K

K

K

t

Celsiusstraa

8.20

I

K 588

K 1335

K 1508

K

K

K

K

K

traa

iuss

Cels

Quercus palustris Ø0,50m

K 695

K

9.26 9.28 Que Ø0,5rcus pa lustr 9m is

K

K

K

5

K 511

K 2161

ZONE

K

8

K

5-5A

K 544

K 545

18

146D

K 1460

K

Ein

K

K

K

K 580

K 2162

K 1114

K 1458

K

R

8-8A

K 572

t

K 1294

8

K 1457

K

K

K 56

4A

K 1295

Quercus palustris Ø0,48m

BR

K 590 K 2160

K

K

K

Q

Quercus palustris Ø0,39m

K 2159

K 513

K 711

t aa tr

s ein st

K

Zes weg

K

8.22

I

3

K 694

K

K

K

K K

8.26

G

Z

K 236 K 1652

S

K

K

K

K

K

I

K 504

140

K

K

K

K K

Quercus palustris Ø0,48m

K 1282

K 1459

K

K

K 1283

2

K

K

K

K

K

7

196-196A

Zesweg

129

58 9

K 2072

K 564

K 896

14-14A

146

RW

2.0

I

K 532

150

K 2099

6

K 585 K 583

6

K 581 K 2073

3

S

RW

g 15

K 1736

K 531

S

RW S

1

K 561

152

1 OB

K K

K

Zeswe

K 569

1A

K 570

2

K 529 156

K 530

K

K

P

K 893

11

K

Quercus palustris Ø0,47m

194

K 693

Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband

9.05 8.98 Que Ø0,4rcus pa lustr 3m is

K

K

K

K

4

K 2100

K

K

K

K 568

1B

158

K

K

2

16

192

154A

K

N

Quercus palustris Ø0,43m

2

174A

K

K

K

BR

176-178

K 567

154

4.2

K 764

200

Zesweg

K

K

174

4A

139

K 2021

K 848

8

K 1284

K 895

K 894 K 541

1

K 239

14

3.1

K 707

Quercus palustris Ø0,42m

8.34

166A

166

162 160

137

14A

Quercus palustris Ø0,43m

W W

K 1285

K 1337

K 2172

K 688

K 475

K 17613

K 1673

K 1293

K 708

170

141

K 911

K 1292

12A

K 2171

Quercus palustris Ø0,40m

K

K

K

K

K

4.1

145

K 845 10

Quercus palustris Ø0,38m

9

K 1789

K 912

Quercus palustris Ø0,39m

K 1936

K 658

K 687

143

K 1674

11

K 657

K 609

K 474

K 540

K 1338

193

180

K 1790

K 910

RW

K

K 797

10A

K 847

Quercus palustris Ø0,38m

4.5

Zesweg

K 233

K

K K

K

Bestaande trottoirbanden handhaven

s Ze

14

1

7

ad

Klaverp

Kla

K

12 OB

iE ns

K

d rpa

K 962

K 1791

ve

K 1760

K 1336

S

0

NE

K

K 68 8

K 1678

Zesweg

RW

K

K 1677

K 2064

S

ZO

M

K 914

K 846

K 844

13

K 1934

K 1935

g we

K 2061

K 2063

147

K

RW S

K

30

K

8.7 8.748 8 8.76.74 8.78.7 39 K 8.77 8 .7 8.77 9 8.80 8.78 8.86

26

K 228

K 830

RW S

RW S

K

in e t

K

r st

184A

149-149A

K

ZO NE

K

9

184

K 913

K

8.7 8.8 8.821 8

K

K 224

K 225

Koo

K

K K K

K

K

30

K

K

22

K 842

K 709

Quercus palustris Ø0,42m

K

K 178

K

K 1658

12

Quercus palustris Ø0,39m

K 1548

155

K

K

d

Klaverpa

K 1933

Ploegweg

K 2062

Bestaande bord G12 en E01 handhaven

t aa

K

gweg

at

K

8.87

v

Kla

Ploe

Einsteinstra

K

K

K 828

20

K

K 1461 K 829

K

8.88

eg

16

ad erp

K 1462

11

K 755 Quercus palustris Ø0,34m

raat einst

K

K

8.98

K

K 1076

19

12

at

K

8.98

17

10

K 843

K

K

8.73

8.78

8

K 841

K 839

14

aat

25

K

K

8.8 8.82 2

15A

Quercus palustris Ø0,34m

at

Gewijzigd: inrit gewijzigd naar inritblokken K

K

at

188

Snelliusstra

K

8.79 8 1 88.8.8.8 28 8.87 8 8.87 .83 8.8 8.77 5 8.888.7 5 88.78.72.76 88.8.80 8.87 8 3 8.75 8.88 K

K 720

157

sstr

K 179 0

K

8.842 8.84

8.84

8.57

Einsteinstra

K

egw Ploegweg

K 8.6 99 8.8 8.7

K

K

K

8.77 8.884.74

Quercus palustris Ø0,30m

8.68

K 827

aat

K

13

t

30

K

11

straat

I

Marconistraa

NE

Copernicus

Quercus palustris Ø0,34m

I

L

ZO

G

K 721 9

str a

K 754

K 1560

K

8.82 8.79

4

I

K

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

K

16-16B

K 1513

ad

K

K

K 65 7

180

Quercus palustris Ø0,31m

K 2208

jep

K

icus

K 840

Quercus palustris Ø0,54m

15

K 1558

Plo

an

K

K

K

K 1561

7

K 788

K 1512

9

njepad

Zonemarkering van betonstraatstenen keiformaat, kleur wit

30 K

K

K 838

Kasta

K

ZO NE

K

K

K

0

Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd

2.0

K

K

K

7

sew e

K 80

st

K 79

Cop ern

Quercus palustris Ø0,45m

6

Ka

K

K

3.2

K 1562 K 1563 K 1559

I

3

A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

9

K 719

K 773 7A

5

157A

g

K

1

Quercus palustris Ø0,48m

K 638

we se

K

K

K 718

K 772

K 1109

eg

7

2.00

K

K 787 7

5

Koolbergsew

5

6

en

K

Quercus palustris Ø0,43m

K 1049

Koo

Ploegweg

elv

K

K 1110

lber g

8

nseweg

K

TB15

Z

K

eg w s e

K 752

Quercus palustris Ø0,52m

K 2207

2

g Ga

K

K

628A

K 490

888.6.6 .64443 8.75

Einst

K

K 713

Quercus palustris Ø0,51m

K

K

K 1449

Quercus palustris Ø0,49m

Gagelve

J

Einsteins

traat

OB505 toevoegen onder bestaande bord

00

K

624

622

18

3. R=

K

K 750 618

20A

Quercus palustris K 712 Ø0,59m

23

K

K

K

25

K 216

tr onis Marc

K

K 652

aat

K 637

K

K

K 710

1

g

8.72

20

601

estr

K 304

Quercus palustris Ø0,43m

K 1062

448

ewe

8.73

595

ziks

K 711

K 214

8.8 88.80.80 0

K

K

K

Woe

Quercus palustris Ø0,51m

K 1448

eweg

RWS 88.6.684

K

452

0

K

4.6

454

4.3

8.0

5

K 833

K 2220

9

.87 888.9 .7857.7 88.7 7.90 8.821 8.9 888.9 0.9.8101 8.85 8.78 8.7 .890 8.789.82

R=

8

R=0.50

K 22

K 1452

K 1263 593

aat

456

5 TB1

K

591

Woeziksestr

rgs

99.1.035

K

K

589

W

K 796

K

H

weg

K 809

V

1

liu Snel

K

Zes

K

at

496

K

K

sestra

K

492

K

K

Woezik

Woeziksestraat

K

K

573

540

497

481

473

10

K

K

4.4

467

465

457

4

K

571

8.65

8.67

8.883.8 1 8.81 8.94 8.81 8.808.82 8.882.8 8.82 8.81 4 88.8.811 K

K

K

Ko

K

K

0

F 569

K

8

RW8.7.748.6 S2 7

K

K

88.9.98 8.7 7 9

K

BW08lb op flespaal

8.72

2.0

RW

8.66 8.76 8.76 88.6.799

RW 0 S 8.8

K

8.57

15

K

K

8.79

2.5

S

8.76 8.72 8.79 8 8.7888.7 4.7.7200.78 8.69 8.7 1 8.700 8.6883.6821 888.78.7 K8 8 3 .6 .6 .6 .6 .7 8 .6 8 0 0.612 8.70 07 88.7.7822.7880.708.738.78.68.6581.688.6 8.711.73.6 1 25 8 8.7 8.7.755 1

8.63 8.75

olb e we rgse g -

K

K K

K

15

5

8.738.77 8.880.77 2.00

3.2 0

8.782.69 8.76

8.50

8.61 9 8.7

TB

K

K

K

8.74 8.79

8.7 .629

15 TB

G

V

8.75

SCHAAL 1 : 200

Lichtmast verplaatsen naar middengeleider

8.84

8.77 8 88.7.730 88.788.8 4 R 5 .74 .7 8.72.710.76W S K 8 R=1.50 8 .7 .7 44 8.81 88.7 Bestaande camerapaal handhaven 0 .749 8 8 0 .7 8 .7 . 8.83 8.748.7 .70 8.7 8.70 1 88.78.7.7 87.7 2 8.823 8.754 0 2 1 6 2 8 . 8.70 .76 88.7.70 8.96 3 8 9 .7 8.83 8.78 0 8.6 3 8 8.7 8.67 8.6 883 23 .7827 8.7.73 8.81 K 88.7.7.7.7 33 8.754 8 R=8.0808.67 R = .78 6 .0 8.988.7 2 3 .6 8 0 .00 8.69K7 88.6.71 8.766 .00 8 8.7.628 9 .7 88.76 8 8 8 8 6 .7 .7 .7 8 86.783.713 8 .7.629 3 8.85 Bestaande trottoirkolk handhaven 8.6.796 R=3.00.73 88.6.68 K 8.71 88.69.6 888.6.6 .7871.67 9 8 8 .7 8 .7 8 8 .72 8.79 5 R=6.00 33 8.7 .6 .8 8.72 88.7.7930 7 8.83 3 88.78.70.701 8.682.71 8 .7 8 8W 8 8 .78 8.77.82 8.7 .7.7 8.784 32 87.68 8.84 8.72 .71 8.7 8.83 6 8.8828.8.864 88.7.731 8.84.83 8.87 21.83 8.80 8.8.8848.8.8 8 8.82 .7 K 8 3 8 8 8 0 .8 .7 8 5 .91 8.89 3 .822.0 19 8.82 8.84 88.7.6 8 8 5 .7 8 .8 8 .8 8 6 7 3 8.76 84.734 8.70.88.82.7 88.7.881 8.85 8.788.8 88.74 Bestaande lichtmast handhaven 8.72 8 2 8.8 8.76 8.7564 8.88.83.802 .81 8.81 88.7.884.835 8.838.7 88.7.767 8 9 K .7 1 3.7 8.76 8 8 88.81 .7 8.71 8.8K7 64 8.786.7 585.7 8.8.8.7 88.77 45 3.7 5 .81 8.81 Bord op lichtmast (bestaande 8.88 8.78 8 .8 8 stopbord verwijderen) 8.77 6 .828.75 8.87 8.76 8 .78 K 8.73 88.8.821 8.82 8.844 8.81 88.8.801 8.82 88.8.8 8 8 .7 8 .7 9 K .7 4 98 88.79 8.883.79 8.87 8.75 88.8.85.7 8.79 .79 K 8.7 39 88.74 8 8.784.74 888.7.7.78578.76

RW 8.77 7 8 8 .7 .8 8 9 8 5 .78858.768.7 8.782.75.89.83.721 .75 6 9.0.027 8.84 S .8.835 7 8.844 Trottoirkolk herplaatsen 8 8.8384.8 8 K .7 8.78 88.7.747 88.8 .8 83.88 7 8.8 8.7 .88.84.867 4 8 8.85 88.7.747 2.5 8.88 8 8 .8 .7 8.784.855 8.778.744 0 8 8.78 8.8 8.756 88.8.7688 8.7.86 1 888.7.7 .7856.7 58.743 .84 8 8 .7 2 .7 8.6922 8.85 R=0.50 .00 88.8.781.8 RW 88.8 1 K 8.8 K 8.89 8.77 2 3.8 S 8.8 .8 8.72 6 K 2 .8 .8 6 4 8 8.80 88.79 2 .8 S 8 8 .7 W 8 .8 R 8 .7 8 8 1 8.7.8 8 .8 .8 Bestaande trottoirkolk handhaven 6 1 8 8 .7 .8 0 5 .8 8.83 8.80 3 0 8.75 65 8.79 8.84 8.76 8.80 K 8.81 8.76R 8.77 K WS 8 8.87 R=15 0 .5 0 8.89 = .00 R K K .7 8 RW 45 0 8.78.7 8.81 S 3.698 8.79 8.76 8.81 8 K .7 8 8 .762 .74 8.85 K 8.83 8.78 K RWS Wo K K 8.75 8.75 8.87 K ez 8.82 8.76 8.73 3.0 iks 8.86 2 8 e .72 8.83.7 2.00 8.77 st 8.8 ra 4 at 8.878 4 8 8 .8 .7 1 .75 1 8.74 8.81 K 8.92 8.81 888.7 K 8.81 8.83 .7 7 8.80 88.8.6.6 04851 8.76 K 8.74 .6 8 8.75 8.71 8.80 8.83 8 8 Komvormig afwer K 8.79 88.8.80.90 .96 8.85 88.7.766 K ken 3 8.80 3.8 8.8 8.748.78 8.74 0 8.908 6 8.81 8.85K 8 8.83 8.8.71 9 8.77 8.781.69 .79 8.87 8.84 8.68 8.7888.8 .8 0 8 1 .8 .8 K 88.773 8.7.83128.71 3 .76 8.84 8.74 Bestaande bord B03 handhaven K 9.03 8.73 Bestaande lichtmast handhaven 8.89 8.95 K 8.81 8.7 Quer 8.82 4 8.72 Ø0,5 cus pa lust 1m 88.8.878 ris R K 8.78 =15.0 8.79 8 8 .77 0 8.84 .7 8.71 K 8.83 88.9.94 8 18.8 .74 K 6 8.79

8.8.7 31 K

K

K

4

15

0 R=2.0

K

Bestaande stopbord verwijderen

K

K 128

0 5.0 R=

BR

K

8.688.67

8.64

K

8.86

K

8.77

K

K

8.81 28 .68 TB 8.6115

TB

TB

8 8.8

.709 K .7088.7

6.2

K

K

8.72 8.7

9 8.82

Deel 4.4

8.86

0

8.68.6 58 28 .71.67 88.7.87 85.7

8.40 8.44

K

K

K

K

K

8.39

g

bk

K

11

t

8.69

Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd

8.49

8.65 8.77

Bestaande trottoirkolk verplaatsen

R=1.50 00 R=3.

raa

K

8 8.7.711 8.7 2

K

est

K

K 89 4

K

iks

K

K

8.62

K

lin

I

K

K

1

Bestaande bord B03 handhaven

(b ov rom er )fie ste ts ke ers n

K

K 54

Wo ez

K

K K

he rha

8.36

8.52 8.62

BR

K

K 54 0

30 E

8.94

K

K 167

N

K

K

TB15

SCHAAL 1 : 200

K

ZO

K

K

30 E

K

K

Deel 4.2

ZO

K

SCHAAL 1 : 200

K

170

N

Deel 4.1

F

162

166A

K

K

K 52 9

K

Koolbergseweg

K

E

160

K

K

166

bk

158

Zesweg

K

K

D

15

16

17

18

19

20

: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl

21

Voorlopig ontwerp Zesweg en kruising Woeziksestraat Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.

22

23

24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=wdw&id=095c2c31-8429-492e-8d50-29906a2a6d21