Bijlage 4 Zesweg en Kruising Woeziksestraat_240314
Tekst van het document
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
K
1
K K
K
K
Woeziks
1
K
K
K
K
Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd
A
K
145
K
K
K
A
K
K
Ko olb er gs ew eg
K
K
K
K
K
147
64
ZO N
K
9
K
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
K
K
K
K
K
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
K K
K
K
TB15
K
K
K
K
K
K
K
K
TB15
IB15
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
TB15
K
ZON
E
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
TB15
K
K
K
K
K
K
K
K
12. 00
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0 12.0
K
K
K
K
ZeZsesw weg eg
TB15
R=
R=
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
10 .00
K
C
SCHAAL 1 : 200
K
K
K
R=
Deel 4.3
ad
K
K
K
K
K
K
E ZON
K
K
30
K
K
K
K
K
K
12 R=
K
TB15
.00
rp e v a Kl
K
K
K
C
K K
K
K
K
K
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits) K
TB15
aling
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
herh
K
K
K
TB15 K
30
Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd
K
Zesweg K
B
gwe g
K
30
K
E ZON
K
K
K
K
Ploe
B
ZON E
K
K
30
NE
30
K
ZO
K
K 20
K
30 E
K 60
K
Gewijzigd: Koolbergseweg uit voorrang
estraat
K
K
K
K
K
K K
K K
K
D
K
TB15
TB15
K
Gewijzigd: Klaverpad uit voorrang
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
Woe
K
K
ziks
estr aat
K
TB15
K
K
TB15
K
K
K
K K
Marconi -straat
K
K
K
K
K
E
K
K
K
K
K
K
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
K
K K
K
K K 836
Mulderskamp
7
507
501
499
495
493 491
K
8.59
8.64
8.60 K
3. 8.6202 8.67
K 751
K 714
K 715
g K
K 65
8
K
135
K 533 K 542 K 2225
4
4A 148
150A
K 2222
K 1735
K 1866
K 897
K 543 14B
K 238
K 509 K 1680 148B
K 1454
K 2150 6A 16
K 558 6
K 804 144
K 1455
eg esw
131
K 237
K 510 K 398
K 559 K 526
K 506
K 1456 142
K 525
K
K 776
146C
K 496
K 1113
K 775
Koolbergs
20
K 497
K 524
17
20A
K 256
K 514
K 255
K 741
1.3
K 794 19
K
K 1407
BR
BR
11
K 698 Quercus palustris Ø0,50m
K 1927
7.99
K 697
I
K 1825
47
K 574
2.3
21
K 1238
K 1236 10
K 1237
34
W
K 972
Quercus palustris Ø0,43m
47A
K 589
K 578
K 1334
Quercus palustris Ø0,47m
Quercus Robur Ø0,06m
K 1078
K 1826
32 Quercus palustris Ø0,44m
K 1077
K 575 Quercus palustris Ø0,34m
K 577
11
K 512
23-23A
25
Quercus palustris Ø0,39m
W
30
K 1043 Type niet bekend Ø0,32m
12
K 1044
Quercus palustris Ø0,37m
K 2169
12A
41
7.74
Quercus palustris Ø0,36m
14
28 Quercus palustris Ø0,53m
K 2148 W
7.94
BR
25A
Quercus palustris Ø0,43m
13
K 576
29
K 778
K 705
RP 39
33A
Quercus palustris Ø0,53m
Edisonstraat
/002
K 2170
Tc
K 1186
26A/001-26A
Quercus palustris Ø0,34m
BR
K 553
Prunus Ø0,22m
37
Quercus palustris Ø0,40m
K 547
K 703
2.1
31
Quercus palustris Ø0,42m
K 704
W
aat
33A
K 777
nstr Ediso 33
K 548 33
31-31A
K 2126
K 779
K 2127
26A/003-26F
K 327
24
K 1411 K 606
K
22A
Tc Betula BR Nigra Ø0,32m
I
7.87
Betula nigra Ø0,39m
Betula Nigra Ø0,41m
B 2451
K 821
K 600
K 702
Betula Nigra Ø0,41m
B 2645 Betula Nigra Ø0,39m
7.76
K 701
Betula Nigra Ø0,42m
Ø0,44m Quercus palustris
K 1185
I
7.88
22
Quercus palustris Ø0,38m
7.78
Betula Nigra Ø0,38m
7.82
27
K 2124
Betula Nigra Ø0,37m
Gtfi
7.79
7.87 data kist onder gronds
Uh 12
7.87
7A Betula Nigra Ø0,34m
BR Betula Nigra Ø0,35m
K 502
7.90
K 604
21
12 23
K 516
2.2
14
13
K 1349
K 1509
K 517
K 731
K 515
G
22A
25 20
K 690 Betula Nigra Ø0,27m
K 380
14-16
K 519
59
K 2125
7.85
Betula Nigra Ø0,36m
B 3531
Betula Nigra Ø0,28m
Betula Nigra Ø0,25m
Betula Nigra Ø0,33m
K 876
1.2
PnsN
K 1412
K
Betula Nigra Ø0,26m
Betula Nigra Ø0,35m
K 791 K 901 30/KPN
Uh
9
K 793
Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m
K 900 Tilia Ø0,39m
K 879
9
K 518
1.1
K 599 18
14B
Quercus palustris Ø0,32m
BR
RP Tilia Ø0,33m
K 598
13
W
K
Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m
K 596 Tilia Ø0,36m
Quercus palustris Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,53m
K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi
8.18
K 878
Tilia Ø0,41m
K 822
K 597
7
B 3533
Betula Nigra Ø0,43m
8.05
11
K 1348
Tilia Ø0,43m
1-1B
K
Betula Nigra Ø0,36m
K 549
5-7
27
24
1
29
Quercus palustris Ø0,51m
20
BR
Tilia Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,40m
14-14A
K
B 2550
Tilia Ø0,52m
Beuk Ø0,39m
J
B 2447
K 520
3
W 8.18
I
K
Quercus palustris Ø0,45m 8.28
Uh 10
8.27 Quercus palustris Ø0,46m
K 1535 Tilia Ø0,32m
8.13
8
I
8.26 Quercus palustris Ø0,49m 8.57
Quercus Robur Ø0,33m
B 2408
K 595 Edisonstraat
Quercus Robur Ø0,42m
8.23 8.19
8.37 8.20 data kist onder gronds
Quercus Robur Ø0,68m
PnsN 6-6A
8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m
Tc
K
K 1536 Betula Pendula Ø0,34m
K 593 Quercus Robur Ø0,48m
4
K 806 26
K
K 594
8A
B 3094
B 3174
K
RW
K
Legenda
K K
Ondergrond - BGT 08-03-2023
ca .5 .40
Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023 Ondergrond - Inmeting 14-03-2023
0
K
K
1.2
K
OB12
Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug
TB15
Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
RWS K
Wo
Goottegel 150x300 mm gesteld in beton
ez iks es
K
K
Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
tra at
K
K
RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld in beton
K
Lengtemarkering van thermoplast Markering figuren van thermoplast
K
Vlakmarkering van thermoplast K
L
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband
K
Middengeleider van beton met straatwerk print K
Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm
K
20 K
K
Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm
K K
K
M
Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm
K
K
Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck
K
K
RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90 Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1
K
K
ZONE
Zoneborden parkeerzone
K 712K
Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast
K
OB
K
18
20
12
K
N
Op hoogte brengen putafdekking
I
K
K
K
A
Te verplaatsen lichtmast
P
K
K
Bestaande te handhaven boom K K
Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg - Boomsoorten gewijzigd - 30 km zone toegevoegd
K
OB
K
K
K
K
K K
K
Nieuwe situatie: 83 parkeervakken
K
9.15 9.23 Que Ø0,4rcus pa lustr 9m is
K
0
618
K
12
Snelliusstraat
K
K
Bestaande situatie: 45 parkeervakken
K 75
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
cus
palu
stris
Deel 4.3
K
K
Getekend door:
Projectnummer:
Tekeningnummer:
Blad:
K. Laurenssen
RI23014
501
4
Gecontroleerd door:
Versie:
Status:
Datum uitgifte:
B. Visser
03
Concept
04-03-2024
Schaal:
Opdrachtgever:
1:200
K
Quer
K
K 75
K
Deel 3.2
1
Werkorganisatie Druten Wijchen
K
Documenttype:
A0
Tekening
K
K
Formaat:
K
K K
K
K
K
K
K
Bezoek adres Postadres
K
K
K
8
9
K
10
11
12
Project:
Parkeervoorzieningen Edisonstraat en Einsteinstraat
13
14
R
Omschrijving:
K
Deel 4.6 7
Q
K
K 713
K
6
Quercus palustris Ø0,53m
9
12
K 579
9
K 1350
K 1119
K
K
5
10-10A
K 898
K 557
22
K 501
K
192
4
W
7A
7
7.81
K 780
Telefoon E-mail
3
K 696
K 899
I
K 1406
K
SCHAAL 1 : 200
2
6
Quercus palustris Ø0,54m
K 700
7
K 523
K
K
SCHAAL 1 : 200
1
K 692
35
K
K 69 3
Deel 4.5
H
K 973
2-4
K 2149
lbe
146A
146B
K 505
1
K
K
K
t
Celsiusstraa
8.20
I
K 588
K 1335
K 1508
K
K
K
K
K
traa
iuss
Cels
Quercus palustris Ø0,50m
K 695
K
9.26 9.28 Que Ø0,5rcus pa lustr 9m is
K
K
K
5
K 511
K 2161
ZONE
K
8
K
5-5A
K 544
K 545
18
146D
K 1460
K
Ein
K
K
K
K 580
K 2162
K 1114
K 1458
K
R
8-8A
K 572
t
K 1294
8
K 1457
K
K
K 56
4A
K 1295
Quercus palustris Ø0,48m
BR
K 590 K 2160
K
K
K
Q
Quercus palustris Ø0,39m
K 2159
K 513
K 711
t aa tr
s ein st
K
Zes weg
K
8.22
I
3
K 694
K
K
K
K K
8.26
G
Z
K 236 K 1652
S
K
K
K
K
K
I
K 504
140
K
K
K
K K
Quercus palustris Ø0,48m
K 1282
K 1459
K
K
K 1283
2
K
K
K
K
K
7
196-196A
Zesweg
129
58 9
K 2072
K 564
K 896
14-14A
146
RW
2.0
I
K 532
150
K 2099
6
K 585 K 583
6
K 581 K 2073
3
S
RW
g 15
K 1736
K 531
S
RW S
1
K 561
152
1 OB
K K
K
Zeswe
K 569
1A
K 570
2
K 529 156
K 530
K
K
P
K 893
11
K
Quercus palustris Ø0,47m
194
K 693
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband
9.05 8.98 Que Ø0,4rcus pa lustr 3m is
K
K
K
K
4
K 2100
K
K
K
K 568
1B
158
K
K
2
16
192
154A
K
N
Quercus palustris Ø0,43m
2
174A
K
K
K
BR
176-178
K 567
154
4.2
K 764
200
Zesweg
K
K
174
4A
139
K 2021
K 848
8
K 1284
K 895
K 894 K 541
1
K 239
14
3.1
K 707
Quercus palustris Ø0,42m
8.34
166A
166
162 160
137
14A
Quercus palustris Ø0,43m
W W
K 1285
K 1337
K 2172
K 688
K 475
K 17613
K 1673
K 1293
K 708
170
141
K 911
K 1292
12A
K 2171
Quercus palustris Ø0,40m
K
K
K
K
K
4.1
145
K 845 10
Quercus palustris Ø0,38m
9
K 1789
K 912
Quercus palustris Ø0,39m
K 1936
K 658
K 687
143
K 1674
11
K 657
K 609
K 474
K 540
K 1338
193
180
K 1790
K 910
RW
K
K 797
10A
K 847
Quercus palustris Ø0,38m
4.5
Zesweg
K 233
K
K K
K
Bestaande trottoirbanden handhaven
s Ze
14
1
7
ad
Klaverp
Kla
K
12 OB
iE ns
K
d rpa
K 962
K 1791
ve
K 1760
K 1336
S
0
NE
K
K 68 8
K 1678
Zesweg
RW
K
K 1677
K 2064
S
ZO
M
K 914
K 846
K 844
13
K 1934
K 1935
g we
K 2061
K 2063
147
K
RW S
K
30
K
8.7 8.748 8 8.76.74 8.78.7 39 K 8.77 8 .7 8.77 9 8.80 8.78 8.86
26
K 228
K 830
RW S
RW S
K
in e t
K
r st
184A
149-149A
K
ZO NE
K
9
184
K 913
K
8.7 8.8 8.821 8
K
K 224
K 225
Koo
K
K K K
K
K
30
K
K
22
K 842
K 709
Quercus palustris Ø0,42m
K
K 178
K
K 1658
12
Quercus palustris Ø0,39m
K 1548
155
K
K
d
Klaverpa
K 1933
Ploegweg
K 2062
Bestaande bord G12 en E01 handhaven
t aa
K
gweg
at
K
8.87
v
Kla
Ploe
Einsteinstra
K
K
K 828
20
K
K 1461 K 829
K
8.88
eg
16
ad erp
K 1462
11
K 755 Quercus palustris Ø0,34m
raat einst
K
K
8.98
K
K 1076
19
12
at
K
8.98
17
10
K 843
K
K
8.73
8.78
8
K 841
K 839
14
aat
25
K
K
8.8 8.82 2
15A
Quercus palustris Ø0,34m
at
Gewijzigd: inrit gewijzigd naar inritblokken K
K
at
188
Snelliusstra
K
8.79 8 1 88.8.8.8 28 8.87 8 8.87 .83 8.8 8.77 5 8.888.7 5 88.78.72.76 88.8.80 8.87 8 3 8.75 8.88 K
K 720
157
sstr
K 179 0
K
8.842 8.84
8.84
8.57
Einsteinstra
K
egw Ploegweg
K 8.6 99 8.8 8.7
K
K
K
8.77 8.884.74
Quercus palustris Ø0,30m
8.68
K 827
aat
K
13
t
30
K
11
straat
I
Marconistraa
NE
Copernicus
Quercus palustris Ø0,34m
I
L
ZO
G
K 721 9
str a
K 754
K 1560
K
8.82 8.79
4
I
K
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
K
16-16B
K 1513
ad
K
K
K 65 7
180
Quercus palustris Ø0,31m
K 2208
jep
K
icus
K 840
Quercus palustris Ø0,54m
15
K 1558
Plo
an
K
K
K
K 1561
7
K 788
K 1512
9
njepad
Zonemarkering van betonstraatstenen keiformaat, kleur wit
30 K
K
K 838
Kasta
K
ZO NE
K
K
K
0
Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd
2.0
K
K
K
7
sew e
K 80
st
K 79
Cop ern
Quercus palustris Ø0,45m
6
Ka
K
K
3.2
K 1562 K 1563 K 1559
I
3
A01-030zb & A0230ze op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
9
K 719
K 773 7A
5
157A
g
K
1
Quercus palustris Ø0,48m
K 638
we se
K
K
K 718
K 772
K 1109
eg
7
2.00
K
K 787 7
5
Koolbergsew
5
6
en
K
Quercus palustris Ø0,43m
K 1049
Koo
Ploegweg
elv
K
K 1110
lber g
8
nseweg
K
TB15
Z
K
eg w s e
K 752
Quercus palustris Ø0,52m
K 2207
2
g Ga
K
K
628A
K 490
888.6.6 .64443 8.75
Einst
K
K 713
Quercus palustris Ø0,51m
K
K
K 1449
Quercus palustris Ø0,49m
Gagelve
J
Einsteins
traat
OB505 toevoegen onder bestaande bord
00
K
624
622
18
3. R=
K
K 750 618
20A
Quercus palustris K 712 Ø0,59m
23
K
K
K
25
K 216
tr onis Marc
K
K 652
aat
K 637
K
K
K 710
1
g
8.72
20
601
estr
K 304
Quercus palustris Ø0,43m
K 1062
448
ewe
8.73
595
ziks
K 711
K 214
8.8 88.80.80 0
K
K
K
Woe
Quercus palustris Ø0,51m
K 1448
eweg
RWS 88.6.684
K
452
0
K
4.6
454
4.3
8.0
5
K 833
K 2220
9
.87 888.9 .7857.7 88.7 7.90 8.821 8.9 888.9 0.9.8101 8.85 8.78 8.7 .890 8.789.82
R=
8
R=0.50
K 22
K 1452
K 1263 593
aat
456
5 TB1
K
591
Woeziksestr
rgs
99.1.035
K
K
589
W
K 796
K
H
weg
K 809
V
1
liu Snel
K
Zes
K
at
496
K
K
sestra
K
492
K
K
Woezik
Woeziksestraat
K
K
573
540
497
481
473
10
K
K
4.4
467
465
457
4
K
571
8.65
8.67
8.883.8 1 8.81 8.94 8.81 8.808.82 8.882.8 8.82 8.81 4 88.8.811 K
K
K
Ko
K
K
0
F 569
K
8
RW8.7.748.6 S2 7
K
K
88.9.98 8.7 7 9
K
BW08lb op flespaal
8.72
2.0
RW
8.66 8.76 8.76 88.6.799
RW 0 S 8.8
K
8.57
15
K
K
8.79
2.5
S
8.76 8.72 8.79 8 8.7888.7 4.7.7200.78 8.69 8.7 1 8.700 8.6883.6821 888.78.7 K8 8 3 .6 .6 .6 .6 .7 8 .6 8 0 0.612 8.70 07 88.7.7822.7880.708.738.78.68.6581.688.6 8.711.73.6 1 25 8 8.7 8.7.755 1
8.63 8.75
olb e we rgse g -
K
K K
K
15
5
8.738.77 8.880.77 2.00
3.2 0
8.782.69 8.76
8.50
8.61 9 8.7
TB
K
K
K
8.74 8.79
8.7 .629
15 TB
G
V
8.75
SCHAAL 1 : 200
Lichtmast verplaatsen naar middengeleider
8.84
8.77 8 88.7.730 88.788.8 4 R 5 .74 .7 8.72.710.76W S K 8 R=1.50 8 .7 .7 44 8.81 88.7 Bestaande camerapaal handhaven 0 .749 8 8 0 .7 8 .7 . 8.83 8.748.7 .70 8.7 8.70 1 88.78.7.7 87.7 2 8.823 8.754 0 2 1 6 2 8 . 8.70 .76 88.7.70 8.96 3 8 9 .7 8.83 8.78 0 8.6 3 8 8.7 8.67 8.6 883 23 .7827 8.7.73 8.81 K 88.7.7.7.7 33 8.754 8 R=8.0808.67 R = .78 6 .0 8.988.7 2 3 .6 8 0 .00 8.69K7 88.6.71 8.766 .00 8 8.7.628 9 .7 88.76 8 8 8 8 6 .7 .7 .7 8 86.783.713 8 .7.629 3 8.85 Bestaande trottoirkolk handhaven 8.6.796 R=3.00.73 88.6.68 K 8.71 88.69.6 888.6.6 .7871.67 9 8 8 .7 8 .7 8 8 .72 8.79 5 R=6.00 33 8.7 .6 .8 8.72 88.7.7930 7 8.83 3 88.78.70.701 8.682.71 8 .7 8 8W 8 8 .78 8.77.82 8.7 .7.7 8.784 32 87.68 8.84 8.72 .71 8.7 8.83 6 8.8828.8.864 88.7.731 8.84.83 8.87 21.83 8.80 8.8.8848.8.8 8 8.82 .7 K 8 3 8 8 8 0 .8 .7 8 5 .91 8.89 3 .822.0 19 8.82 8.84 88.7.6 8 8 5 .7 8 .8 8 .8 8 6 7 3 8.76 84.734 8.70.88.82.7 88.7.881 8.85 8.788.8 88.74 Bestaande lichtmast handhaven 8.72 8 2 8.8 8.76 8.7564 8.88.83.802 .81 8.81 88.7.884.835 8.838.7 88.7.767 8 9 K .7 1 3.7 8.76 8 8 88.81 .7 8.71 8.8K7 64 8.786.7 585.7 8.8.8.7 88.77 45 3.7 5 .81 8.81 Bord op lichtmast (bestaande 8.88 8.78 8 .8 8 stopbord verwijderen) 8.77 6 .828.75 8.87 8.76 8 .78 K 8.73 88.8.821 8.82 8.844 8.81 88.8.801 8.82 88.8.8 8 8 .7 8 .7 9 K .7 4 98 88.79 8.883.79 8.87 8.75 88.8.85.7 8.79 .79 K 8.7 39 88.74 8 8.784.74 888.7.7.78578.76
RW 8.77 7 8 8 .7 .8 8 9 8 5 .78858.768.7 8.782.75.89.83.721 .75 6 9.0.027 8.84 S .8.835 7 8.844 Trottoirkolk herplaatsen 8 8.8384.8 8 K .7 8.78 88.7.747 88.8 .8 83.88 7 8.8 8.7 .88.84.867 4 8 8.85 88.7.747 2.5 8.88 8 8 .8 .7 8.784.855 8.778.744 0 8 8.78 8.8 8.756 88.8.7688 8.7.86 1 888.7.7 .7856.7 58.743 .84 8 8 .7 2 .7 8.6922 8.85 R=0.50 .00 88.8.781.8 RW 88.8 1 K 8.8 K 8.89 8.77 2 3.8 S 8.8 .8 8.72 6 K 2 .8 .8 6 4 8 8.80 88.79 2 .8 S 8 8 .7 W 8 .8 R 8 .7 8 8 1 8.7.8 8 .8 .8 Bestaande trottoirkolk handhaven 6 1 8 8 .7 .8 0 5 .8 8.83 8.80 3 0 8.75 65 8.79 8.84 8.76 8.80 K 8.81 8.76R 8.77 K WS 8 8.87 R=15 0 .5 0 8.89 = .00 R K K .7 8 RW 45 0 8.78.7 8.81 S 3.698 8.79 8.76 8.81 8 K .7 8 8 .762 .74 8.85 K 8.83 8.78 K RWS Wo K K 8.75 8.75 8.87 K ez 8.82 8.76 8.73 3.0 iks 8.86 2 8 e .72 8.83.7 2.00 8.77 st 8.8 ra 4 at 8.878 4 8 8 .8 .7 1 .75 1 8.74 8.81 K 8.92 8.81 888.7 K 8.81 8.83 .7 7 8.80 88.8.6.6 04851 8.76 K 8.74 .6 8 8.75 8.71 8.80 8.83 8 8 Komvormig afwer K 8.79 88.8.80.90 .96 8.85 88.7.766 K ken 3 8.80 3.8 8.8 8.748.78 8.74 0 8.908 6 8.81 8.85K 8 8.83 8.8.71 9 8.77 8.781.69 .79 8.87 8.84 8.68 8.7888.8 .8 0 8 1 .8 .8 K 88.773 8.7.83128.71 3 .76 8.84 8.74 Bestaande bord B03 handhaven K 9.03 8.73 Bestaande lichtmast handhaven 8.89 8.95 K 8.81 8.7 Quer 8.82 4 8.72 Ø0,5 cus pa lust 1m 88.8.878 ris R K 8.78 =15.0 8.79 8 8 .77 0 8.84 .7 8.71 K 8.83 88.9.94 8 18.8 .74 K 6 8.79
8.8.7 31 K
K
K
4
15
0 R=2.0
K
Bestaande stopbord verwijderen
K
K 128
0 5.0 R=
BR
K
8.688.67
8.64
K
8.86
K
8.77
K
K
8.81 28 .68 TB 8.6115
TB
TB
8 8.8
.709 K .7088.7
6.2
K
K
8.72 8.7
9 8.82
Deel 4.4
8.86
0
8.68.6 58 28 .71.67 88.7.87 85.7
8.40 8.44
K
K
K
K
K
8.39
g
bk
K
11
t
8.69
Gewijzigd: 30 km zone toegevoegd
8.49
8.65 8.77
Bestaande trottoirkolk verplaatsen
R=1.50 00 R=3.
raa
K
8 8.7.711 8.7 2
K
est
K
K 89 4
K
iks
K
K
8.62
K
lin
I
K
K
1
Bestaande bord B03 handhaven
(b ov rom er )fie ste ts ke ers n
K
K 54
Wo ez
K
K K
he rha
8.36
8.52 8.62
BR
K
K 54 0
30 E
8.94
K
K 167
N
K
K
TB15
SCHAAL 1 : 200
K
ZO
K
K
30 E
K
K
Deel 4.2
ZO
K
SCHAAL 1 : 200
K
170
N
Deel 4.1
F
162
166A
K
K
K 52 9
K
Koolbergseweg
K
E
160
K
K
166
bk
158
Zesweg
K
K
D
15
16
17
18
19
20
: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl
21
Voorlopig ontwerp Zesweg en kruising Woeziksestraat Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.
22
23
24