Bijlage 3 Einsteinstraat_240314
Tekst van het document
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OB12
K
t
K
a a r t
K K
K
K
K
K
13
Ein
K
OB12 K
IB20
K
ris
K
K 110
K
K
K
Komvormig afwerken
K
TB20
2.50
K
K
K
9
K
B
K
K
K
5.50
Deel 4.3
K
K
K K
K
K
10 K
K
K
K
K
K
C
K
IB20
8.738.77 Que Ø0,3rcus pa lust 8m ris
NE ZO
C
K
TB20
K
K
K
K
K
IB20
K 519
K
545
557
Einsteinstra
K
K
at
K
A
Deel 3.2
8.92 9.01 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris
K
K
K
K
K
K
K
K
9.07 9.02 Que Ø0,5rcus pa lustr 2m is
K
K
K
TB20
8.782.67 Que Ø0,3rcus pa 9m lust
K
Deel 3.1
K
K
K
K
K
K
K
24
K
K
K
K
K
K
23
K
K
K
Deel 3.2
B
s n i e st
K
K
Deel 3.2 Deel 3.1
22
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
A
21
K
2
einstraat
1
K 836
K
Mulderskamp
569
571
467
4.4
ZONE
K
30 507 ZONE
30 herhaling
501 499
457
497
481
495 473
493
K
t sestraa Woezik
591
BR
K 1452
K 833
K
456
30 ZONE
30 herhaling
IB2
K 751 622
K 714
K 715
eg sew Koolbergsew
eg
30
ZONE
K K
I
BR
Quercus palustris Ø0,53m
7A
9 12 11
7
K 698
K 898
Quercus palustris Ø0,50m
K 1927
K 579
7.99
K 697
I
K 1825
47
K 1335
ewe g
K 557
K 574
K 511
K 525
rgs
K 1113
21
K 1238
K 1236
K 1237
1
20A
K 514
K 2169
K
K 2148 25A
28
7.94
BR
Quercus palustris Ø0,43m
K 576 K 705
RP 39
Quercus palustris Ø0,53m
Edisonstraat
002
Tc
26A/001-26A/
K 1186
Quercus palustris Ø0,34m
BR Prunus Ø0,22m
37
Quercus palustris Ø0,40m
K 547
K 703
2.1
31
Quercus palustris Ø0,42m
K 704
W
aat
33A
ZONE
K 777 33
22
19
K 516
Quercus palustris Ø0,36m
Quercus palustris Ø0,53m
W
13
K 2170
K 553
nstr Ediso
K 548 33
31-31A
K 2126
K 779
K 1350
23
7.74
14
K 778 33A
K 2127
3
K 1349 K 2124
Betula Nigra Ø0,37m
26A/003-26F
K 327
24
K 1411 K 606
K
22A
Tc Betula BR Nigra Ø0,32m
7.87
Betula nigra Ø0,39m
Betula Nigra Ø0,41m
B 2451
K 821
K 600
K 702
B 2645 Betula Nigra Ø0,39m
7.76
Betula Nigra Ø0,42m
I
Gtfi
Betula Nigra Ø0,41m
K 701
Ø0,44m Quercus palustris
K 1185 22 Quercus palustris Ø0,38m
7.78
Betula Nigra Ø0,38m
7.82
27
7.88
7.79
7.87 7.87
data kist onder gronds
Uh 12
7A Betula Nigra Ø0,34m
K 1509
BR BR 7.90 Betula Nigra Ø0,35m
K 502
K 604
21 G
25
22A
12
30 Type niet bekend Ø0,32m
I
1.3
K 1077
K 577
29
7.81
K 501
K 1826
32
41
I
K 1406
K 1078
Quercus palustris Ø0,34m
11
12
K 523
K 780
Quercus palustris Ø0,47m
Quercus Robur Ø0,06m
Quercus palustris Ø0,44m
Quercus palustris Ø0,37m
eweg
Koo lbe
146B
K 256
K 972
Quercus palustris Ø0,43m
K 589
K 1334
K 1043 K 1044
12A
K 497
K 524 K 1508
2.3
34 G
K 575
ZONE
K 512
23-23A
25
Quercus palustris Ø0,39m
W W
47A
K 578
K 2149
Koolbergs
20
146A
K 513
2.2
13 ZONE
K
142
K 1456
14
9
10
K 2161
140
TB2 0
ZONE
I
BR
10-10A
K 899
K 544
K 545
18
146D
K 775
K 690
20 Betula Nigra Ø0,27m
K 380
K 2125
7.85 Betula Nigra Ø0,36m
8A
Kastan
K 517
K 731
jepad
K 515
8.72
14-16
Betula Nigra Ø0,36m
K 549
K 519
8.66
Betula Nigra Ø0,28m
1.2
11
Betula Nigra Ø0,25m
Betula Nigra Ø0,33m
K 1348 K 876
PnsN
K 1412
K
Betula Nigra Ø0,26m
Betula Nigra Ø0,35m
K 791 K 901 30/KPN
Uh
9
K 793
Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m
K 900 Tilia Ø0,39m
K 879
9
1.1
K 599 18
14B
Quercus palustris Ø0,32m
BR
ZONE
K 518
K K
RP Tilia Ø0,33m
K 598
13
W
Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m
K 596 Tilia Ø0,36m
Quercus palustris Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,53m
K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi
8.18
K 878
Tilia Ø0,41m
K 822 7
K 597
Tilia Ø0,43m 1-1B
Quercus palustris Ø0,51m
BR
20
K
B 3531
Betula Nigra Ø0,43m
8.05
5-7
27
29
Tilia Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,40m
Beuk Ø0,39m
14-14A
Tilia Ø0,52m
F
K
B 2550
B 2447
K 520
3
W 8.18
I
K
Quercus palustris Ø0,45m 8.28
Uh
8.27
10 Quercus palustris Ø0,46m
K 1535 Tilia Ø0,32m
8.13
8
8.26
I
Quercus palustris Ø0,49m 8.57
Quercus Robur Ø0,33m
B 2408
K 595 Edisonstraat
Quercus Robur Ø0,42m
8.23 8.37 8.20 data kist onder gronds
8.19 Quercus Robur Ø0,68m
PnsN 6-6A
8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m
Tc
K
K 1536 Betula Pendula Ø0,34m
K 593 Quercus Robur Ø0,48m
4
K 806 26
K
K 594
8A
B 3094 B 3174
stra
K
8.75 8.77 Que Ø0,3rcus pa lust 1m r
at 8.70
K K 820
K
K 805
Kelvinstraat
B 3097
K
is
K
Legenda
tein
K
Ondergrond - BGT 08-03-2023 K
Eins
Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023 88.7.765
OB12
Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug
TB15
Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
TB20
K
Trottoirband 180/200x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
IB20
K Inritband 200x130 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
RWS
RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug K in beton Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld
K
TB20
K
K
8.68
G
K
Ondergrond - Inmeting 14-03-2023
K
R=5.00
Quercus palustris Ø0,54m
W
7
K 2162
K 1114
ZONE
ZON E
30
K 696
8
K 1457
ZONE
R=10.00
K 700
K 590 K 2160
bk
00
2-4
K 2159
K 1458
8.61
K
7
1
6
6
Celsiusstraa
8.20
I
K 588
K 504
ZONE
R=6.
30
ZONE
K 692
K 973
t
Quercus palustris Ø0,50m
K 695
K
5
ZONE
TB20
6A
K 558
K 559
traa iuss Cels
Quercus palustris Ø0,48m
BR
5-5A
I
IB20
K 580
K 1459
K 1460
K
8-8A
K 572
bk
Zesweg
K 581 K 2073
K 2072
t
K 1294
ZONE
Goottegel 150x300 mm gesteld in beton
16-1
H
6B K kleur grijs, gesteld in beton Goot 5 strekken betonstraatstenen keiformaat, K
IB20
Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
8.75
K 84 keiformaat, kleur rood, gesteld in beton Goot 5 strekken straatbakstenen K 0 K
OB12 8.81
Goot 1 strek betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton Parkeervakscheiding, BSS KF, kleur wit
IB20
8.56
K
IB20
K ZONE
K
K 510
K 1295
K
BR
Koo
9
30 K 509
K 804
K 526
Quercus palustris Ø0,39m
K
K
ZONE
14B
K 2150
8.22
K 694
ZONE
K 1735
I
3
6
3
E
7
Quercus palustris Ø0,48m
8.26
Einsteinstraat
K
30
ZONE
4A 150A
K 1282 1
K
ZONE
raat
4
K 398
1
K 564
K 896
144
sw Ze
16
Quercus palustris Ø0,47m
6
K 1283
aat
K 542 14-14A
K 1455
K 237
Quercus palustris Ø0,43m
196-196A
Snelliusstraat
15
K 1736
K 531
K 532
K 533
K 897
K
K 764
K 585
K 583
sstr
K 561
K 530 152
K 506
1A
K 570 2
K 543
eg
liu Snel
K 569 11
K 529
aat
K
K
Uitstroom richting verlaagde berm: - Uitstroomband 600x250 mm, leverancier Struyk Verwo - stenen gesteld in beton
K
K
K 893
K
K 2225
8.698.57
K
K
E01 op bestaande lichtmast
K 568
4
156
K 1866
131
8.34
200
K 2099
K 2222
K 848
8
194
K 693
t
8
8.356 88.2 8.200 .19 8.30
8.43
192
1B
148
K 707
Quercus palustris Ø0,42m
BR
2
K 2100
K
3.1
Quercus palustris Ø0,43m
1
176-178
174A
Marconistraa
8.64
14
K 567
146
K
8.57 8.48 8.49
1.50
9
174
4A
150
14A
K 1936
K 658
K 1284
K 895
tr onis
K
8.21 BR
8.53
K
Bestaande kast handhaven (nog in te meten)
K 2172
K 708 Quercus palustris Ø0,38m
180
W
166A
166
K 894
Marc
K K
10
12
K 1293
ZONE
K 541
K
K 1673
12A
K 2171
Quercus palustris Ø0,40m
30
162
I
K
Op hoogte stellen 8.39 brandkraan
K 1292
Quercus palustris Ø0,38m
11
K 1790
160
K 475
154
4.2
K 1407
8.58
8.56
193
K 657
I
K
8.32 8.24
K 845 10
K 688
141
K 911
8.65 6 8.558.6
8.70
K 1674
Quercus palustris Ø0,39m
170
154A
135
is
8W .28
K
4.1
145
10A
ZONE
K
14
K 847
K 1789
K 912
K 963
18A
K 844
K 1791
158
8.7 .886.7 0.883 Que Ø0,3rcus pa lust 0m r
K
K 962
K 709
Quercus palustris Ø0,42m
K 687
143
K 846
Quercus palustris Ø0,39m
K 609
K 17613
d pa
K
K 797
ZONE
30
Zesweg
K 474
139
8
sw Ze
4.5
Zesweg
ZONE
K 1285
je an
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K 1935
K 1677
K 540
K 1119
8.680.70 8.688.69
K
H
8.588OB12 .44 Que K Ø0,4rcus pa lustr 2m is
Zeswe
eg
K 2061
K 2063
K 910
K 83
K 842
13
K 1934
K 228
K 233
8.668.66
K
I
K
184A
g
30
ver d
8.67
8.57
184
26
147
pad
Klaverpa
Kla
K 239
K 730
12
einst
K 1760
K 1337
21A
K 1548
155
K 224
K 913
K 1336
30
8.57 I
K 1933
Ploegweg
K 2064
8.66
8.784.75 8.71
I
gweg
22
K
K
K 830
8.64
8.75
K
Ploe
K 1658
K 225
6
8.348.308.34 8.27 K
8.75 8.66
ZON E
K
20
d
K 1678
8.57
8.71
K
Ze
30
K
ZONE
8.2 8.314
8.7 8.67 3
8.62 K 8.62
eg w s
K
K 828
K 2062
K 1338
19
12
16
149-149A
t
10
14
K 914
K 505
8.79
8.68
K 841
157
K 755
Klaverpa
K 1461
st Ka
8 8.67 8.71
15A
K 839
K 827
t
11
K
8.71 8.6
8.71
t
Quercus palustris Ø0,34m
ad erp lav
K 1462
K 829
nseweg
8.84
19A
K 720
K 843
K
ss tr aa
eg ew ns lve ge Ga
K
I
K
K
8.338.2
8.82
13
17
Einsteinstraa
K
Gagelve
K
OB12
K
8 8 B32132 .75 88.66.7O8.7 8K.64 8.6 1.679 88.6.6 8 88.62 .65 8.80 8.71 88.6.791 8.69 8.68 8 8.56 .64 8.687.6 8.68K 8.63 53 8.68 8.68 8.6 8.6 2 02 8.59 OB1
K
11
8
Einst
TB20
I
nic u
ZONE
K
K
8.74
K 722
straat
8.57
g
K 1076
K
K
.84 8.80
8.73 8.80
8.618.50 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris
8.84 8.83
8.778
K
8.73 8.6 8.77 68.6K 7
9
Copernicus
Quercus palustris Ø0,34m
K 1680
8.73
ZONE
K
K
K
Zesweg
G
K
K
K
K
K
K 721
Quercus palustris Ø0,30m
8.68
35
K
K
K
Zonemarkering van betonstraatstenen keiformaat, kleur wit
K 754
10
K
K
K
Gewijzigd: fietspad naar rijbaan & 30 km zone
4
30
TB20
6
pe r
8.73
9.03 8.62 9.01 Quer 8.69 8.60 Ø0K,5 cus pa lustr 4m is 8.69 8.66 8.6 2 1 7 OB 8.73 8.67 8.70 8.77 8.69
15
K 788
uss t
raa
16-16B
Quercus palustris Ø0,34m
K 255
K
Quercus palustris Ø0,31m
188
16
8.76
ern ic
K 840
Quercus palustris Ø0,54m
7
Ploegweg
K 741
K
1.50
K 1561
148B
8.67
K 838
K 2208
8.56
K
3.2
K 1562 K 1563 K 1559
Cop
Quercus palustris Ø0,45m
K 1558
Plo egw e
K 496
8.56
5
6
K
8.63
K 719
K 773 7A
Quercus palustris Ø0,48m
I
146C
A01-030zb op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)
K 1050 1
ZONE
K 1560
K 776
is
K 718
K 772
K 1109
157A
K 1454
8.72
K 787 7
5
K 1513
K 238
K
D
K 1049
K 1512
K 794
K
9
Quercus palustris Ø0,43m
K 638
8.6 8.6802.74
8.74 K
K
TB20
5
Co
K
K
K
IB20
Ploegweg
7
K
K
K 1110
lber g
K
Zesweg
.62
K 752
Quercus palustris Ø0,52m
K 2207
2
137
8.778
K
628A
K 490
K
K
K
K
8.73 8.60
8.75
K
K
8.568.57 Que Ø0,3rcus pa lustr 8m
8.70
traat
626
8.90 8.84 Que Ø0,4rcus pa lust 5m ris
K
628
K 1449
K 713
Quercus palustris Ø0,51m
K
K
K
K
Einsteins
18
Quercus palustris Ø0,49m
K
8.758.6 3 8.62 8 8.73 .60
Quercus palustris K 712 Ø0,59m
23
K
K
624
20A
K 216
K 637
K
K
603
1
K
1
K 750
ZONE
NE ZO
25
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K 652
K 1448
448
K
K 156
K 710
618
K
K
20
601
estr aat
K 304
Quercus palustris Ø0,43m
K 1062
30
K
K
K
K 711
K 214
0
8.90 8.86 Que Ø0,4rcus pa lust 8m ris
595
ziks
Quercus palustris Ø0,51m
ZONE
K
K
2
K
452
4
OB12
F
4.6
K 2220
4.3
ZONE
K
K
K
8.648.77 Que Ø0,4rcus pa lustr 0m is
Woe
K 796
454
K 156
K 1263 593
raat
ZONE
TB20
589
Woeziksest
496
K
Indeling afstemmen met gebruiker
9
K 809
V
W
492
K
E
K
1
K
K
K
K
11
D
491
Woeziksestraat
573
540
465
K
OB12
K
TB20
K
K K
K
Komvormig afwerken
8.34
K
K
K
Vlakmarkering van thermoplast
K
OB12
K
8.23
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband K
K
Middengeleider van beton met straatwerk print
K
OB12
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
OB12
K
8.782.74 2 Quer Ø0,3 cus pa lust 4m ris
K
K
754
Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm
K
K
K K
K
K
8.35
8.44
K
Parkeerplaatsen van dubbelkeiformaat, 210x210x80mm, kleur antraciet, halfsteensverband K
K
IB20
188
K
Markering figuren van thermoplast
K
5
8.52 8.5 3 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris K
K
K 58
Lengtemarkering van thermoplast K
8.49
K
K
4
K
200
J
Taludmarkering van thermoplast, lengte 1.90 m. t.b.v schijndrempels
K
J
OB12
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
Op hoogte brengen putafdekking
W
Op hoogte brengen straatpot
K
ZONE
Op hoogte brengen brandkraan K
M
ZONE
Borden parkeerzone
K
8.848.74 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m K
8.22
I BR
K
9
RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90 Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1
K
IB20
K
IB20
K 83
1
K
K
TB20
K
K
I
14
I
K
8.22
8.51 8.31 Que Ø0,4rcus pa lustr 8m is
8.17
K 84
K
8.26
I
Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck
K
8.42 8.26
K
8.38
K
8 8.38 8.4.421
K
Einsteinstraat
OB12
K
M
8.20 8.13 8.3 8.30 1 8.31 8.348.27 .30 88.3 8.3 01 8.16
6 K
K
8.480.46
Einsteinstraat
8.16
L
Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm
K
K
Komvormig afwerken
K
TB20
K
6
K
K
Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm
K
K
K
8.828.74 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m is
K
K
K
OB12
8.4 .337
K
K
K
L
88.3.3824.34 8.37 8.37 8.2 8.2 8.285.22 5
K
OB12
K
8.428.46 Que Ø0,4rcus pa lustr 7m is
IB20
K
8.20
is K
OB12
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K K
K
K
TB20
K
K
Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal
K
K
K
Indeling afstemmen met gebruiker K
Nieuw te planten boom, stamomtrek 20-25 cm: Tc - Tilia cordata (Winterlinde) PnsN - Pinus nigra subsp. Nigra (Oostenrijkse Den) UH - Ulmus 'Homestead' (Iep) RP - Robinia Pseudoacacia (Acacia) Gtfi - Gleditsia triacanthos f. inermis (Valse Christusdoorn) K
IB20
TB20
K
K
Bestaande te handhaven boom
K
OB12
K
OB12
5
K
8
Einsteinstraat
IB20
K
8.69 8.75 Que Ø0,3rcus pa lustr 9m
Bestaande situatie: 45 parkeervakken K
is
K
Nieuwe situatie: 83 parkeervakken
K
OB12
Versie:
B. Visser
03
K
K
K
K
K
K
K
K
Deel 3.1 K
Opdrachtgever:
1:200 K
K
K
K
K
K
K
K Formaat:
A0
Documenttype:
Tekening
K
K
OB12 8.22
K
Deel 3.1 Deel 2.2
8.07
13
Bezoek adres Postadres
SCHAAL 1 : 200
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl K
2
Concept
14-03-2024
Q
K
K
Project:
K 84 Parkeervoorzieningen Edisonstraat 2 en Einsteinstraat
R
Voorlopig ontwerp Einsteinstraat K
IB20
IB20
K
K
Deel 3.2
Telefoon E-mail
1
Datum uitgifte:
Omschrijving:
OB12
K
K
SCHAAL 1 : 200
8.18 8.24 K
Deel 3.1
Einsteinstraat
8.12
Status:
K
8.4 8.3 72
K
Deel 3.1 Deel 2.2
R
3
Werkorganisatie Druten Wijchen K
K
K 70 9
501
K
Gecontroleerd door:
K
Blad:
K
RI23014
Tekeningnummer:
K
K. Laurenssen
K
IB20
K
IB20
TB20
BR
is
OB12
8.188.1.18 4 8.30 8.09
Projectnummer:
Schaal: Deel 3.2
K
K
8.28 BR
K
Deel 3.1
K
Getekend door:
K
Deel 3.2
8.638.63 Que Ø0,4rcus pa lust 2m r K
is
K
K
K
8.35 8.3 7 Quer Ø0,4 cus pa lust 8m r
Einsteinstraat
8.0 88.2.21085.10 8.189 .04
K
Op hoogte stellen brandkraan
K 129 5
K
K
8.43
K
K
8.32 8.3 8.2 19
Komvormig afwerken
K
Q
K
K
8.41
P
Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg K 84 gewijzigd - Boomsoorten 3 - 30 km zone toegevoegd
K
OB12
K
K
88.2.288 8.3 0 8.183.13
8 8.33 8.3.322
K 75
K
K 154
K
IB20
12
K
K
Tc
8.17 8.20 88.2.28855.23 .26
8.485.49
K
Te kappen boom
K
TB20
N
8.27
3
P
K
8.418.40 Que Ø0,3rcus pa 9m lust ris
8.14
OB12
Verharding handhaven
K
8.23
Te verplaatsen lichtmast
K
8.487.41
K
88.2.389.124 8.30
K
N
K
Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast 8.40 8.389.3 3
21
Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.
22
23
24