CConstaterende datwijchen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 3 Einsteinstraat_240314

Raad openbaar Wijchen 4 juli 2024, gemeente wijchenBij agendapunt: Achtergrondinformatie: 135157 Beslisnota Uitvoering maatregelen Edisonstraat-Einsteinstraat3.698 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

OB12

K

t

K

a a r t

K K

K

K

K

K

13

Ein

K

OB12 K

IB20

K

ris

K

K 110

K

K

K

Komvormig afwerken

K

TB20

2.50

K

K

K

9

K

B

K

K

K

5.50

Deel 4.3

K

K

K K

K

K

10 K

K

K

K

K

K

C

K

IB20

8.738.77 Que Ø0,3rcus pa lust 8m ris

NE ZO

C

K

TB20

K

K

K

K

K

IB20

K 519

K

545

557

Einsteinstra

K

K

at

K

A

Deel 3.2

8.92 9.01 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris

K

K

K

K

K

K

K

K

9.07 9.02 Que Ø0,5rcus pa lustr 2m is

K

K

K

TB20

8.782.67 Que Ø0,3rcus pa 9m lust

K

Deel 3.1

K

K

K

K

K

K

K

24

K

K

K

K

K

K

23

K

K

K

Deel 3.2

B

s n i e st

K

K

Deel 3.2 Deel 3.1

22

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

A

21

K

2

einstraat

1

K 836

K

Mulderskamp

569

571

467

4.4

ZONE

K

30 507 ZONE

30 herhaling

501 499

457

497

481

495 473

493

K

t sestraa Woezik

591

BR

K 1452

K 833

K

456

30 ZONE

30 herhaling

IB2

K 751 622

K 714

K 715

eg sew Koolbergsew

eg

30

ZONE

K K

I

BR

Quercus palustris Ø0,53m

7A

9 12 11

7

K 698

K 898

Quercus palustris Ø0,50m

K 1927

K 579

7.99

K 697

I

K 1825

47

K 1335

ewe g

K 557

K 574

K 511

K 525

rgs

K 1113

21

K 1238

K 1236

K 1237

1

20A

K 514

K 2169

K

K 2148 25A

28

7.94

BR

Quercus palustris Ø0,43m

K 576 K 705

RP 39

Quercus palustris Ø0,53m

Edisonstraat

002

Tc

26A/001-26A/

K 1186

Quercus palustris Ø0,34m

BR Prunus Ø0,22m

37

Quercus palustris Ø0,40m

K 547

K 703

2.1

31

Quercus palustris Ø0,42m

K 704

W

aat

33A

ZONE

K 777 33

22

19

K 516

Quercus palustris Ø0,36m

Quercus palustris Ø0,53m

W

13

K 2170

K 553

nstr Ediso

K 548 33

31-31A

K 2126

K 779

K 1350

23

7.74

14

K 778 33A

K 2127

3

K 1349 K 2124

Betula Nigra Ø0,37m

26A/003-26F

K 327

24

K 1411 K 606

K

22A

Tc Betula BR Nigra Ø0,32m

7.87

Betula nigra Ø0,39m

Betula Nigra Ø0,41m

B 2451

K 821

K 600

K 702

B 2645 Betula Nigra Ø0,39m

7.76

Betula Nigra Ø0,42m

I

Gtfi

Betula Nigra Ø0,41m

K 701

Ø0,44m Quercus palustris

K 1185 22 Quercus palustris Ø0,38m

7.78

Betula Nigra Ø0,38m

7.82

27

7.88

7.79

7.87 7.87

data kist onder gronds

Uh 12

7A Betula Nigra Ø0,34m

K 1509

BR BR 7.90 Betula Nigra Ø0,35m

K 502

K 604

21 G

25

22A

12

30 Type niet bekend Ø0,32m

I

1.3

K 1077

K 577

29

7.81

K 501

K 1826

32

41

I

K 1406

K 1078

Quercus palustris Ø0,34m

11

12

K 523

K 780

Quercus palustris Ø0,47m

Quercus Robur Ø0,06m

Quercus palustris Ø0,44m

Quercus palustris Ø0,37m

eweg

Koo lbe

146B

K 256

K 972

Quercus palustris Ø0,43m

K 589

K 1334

K 1043 K 1044

12A

K 497

K 524 K 1508

2.3

34 G

K 575

ZONE

K 512

23-23A

25

Quercus palustris Ø0,39m

W W

47A

K 578

K 2149

Koolbergs

20

146A

K 513

2.2

13 ZONE

K

142

K 1456

14

9

10

K 2161

140

TB2 0

ZONE

I

BR

10-10A

K 899

K 544

K 545

18

146D

K 775

K 690

20 Betula Nigra Ø0,27m

K 380

K 2125

7.85 Betula Nigra Ø0,36m

8A

Kastan

K 517

K 731

jepad

K 515

8.72

14-16

Betula Nigra Ø0,36m

K 549

K 519

8.66

Betula Nigra Ø0,28m

1.2

11

Betula Nigra Ø0,25m

Betula Nigra Ø0,33m

K 1348 K 876

PnsN

K 1412

K

Betula Nigra Ø0,26m

Betula Nigra Ø0,35m

K 791 K 901 30/KPN

Uh

9

K 793

Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m

K 900 Tilia Ø0,39m

K 879

9

1.1

K 599 18

14B

Quercus palustris Ø0,32m

BR

ZONE

K 518

K K

RP Tilia Ø0,33m

K 598

13

W

Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m

K 596 Tilia Ø0,36m

Quercus palustris Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,53m

K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi

8.18

K 878

Tilia Ø0,41m

K 822 7

K 597

Tilia Ø0,43m 1-1B

Quercus palustris Ø0,51m

BR

20

K

B 3531

Betula Nigra Ø0,43m

8.05

5-7

27

29

Tilia Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,40m

Beuk Ø0,39m

14-14A

Tilia Ø0,52m

F

K

B 2550

B 2447

K 520

3

W 8.18

I

K

Quercus palustris Ø0,45m 8.28

Uh

8.27

10 Quercus palustris Ø0,46m

K 1535 Tilia Ø0,32m

8.13

8

8.26

I

Quercus palustris Ø0,49m 8.57

Quercus Robur Ø0,33m

B 2408

K 595 Edisonstraat

Quercus Robur Ø0,42m

8.23 8.37 8.20 data kist onder gronds

8.19 Quercus Robur Ø0,68m

PnsN 6-6A

8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m

Tc

K

K 1536 Betula Pendula Ø0,34m

K 593 Quercus Robur Ø0,48m

4

K 806 26

K

K 594

8A

B 3094 B 3174

stra

K

8.75 8.77 Que Ø0,3rcus pa lust 1m r

at 8.70

K K 820

K

K 805

Kelvinstraat

B 3097

K

is

K

Legenda

tein

K

Ondergrond - BGT 08-03-2023 K

Eins

Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023 88.7.765

OB12

Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug

TB15

Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

TB20

K

Trottoirband 180/200x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

IB20

K Inritband 200x130 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

RWS

RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug K in beton Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld

K

TB20

K

K

8.68

G

K

Ondergrond - Inmeting 14-03-2023

K

R=5.00

Quercus palustris Ø0,54m

W

7

K 2162

K 1114

ZONE

ZON E

30

K 696

8

K 1457

ZONE

R=10.00

K 700

K 590 K 2160

bk

00

2-4

K 2159

K 1458

8.61

K

7

1

6

6

Celsiusstraa

8.20

I

K 588

K 504

ZONE

R=6.

30

ZONE

K 692

K 973

t

Quercus palustris Ø0,50m

K 695

K

5

ZONE

TB20

6A

K 558

K 559

traa iuss Cels

Quercus palustris Ø0,48m

BR

5-5A

I

IB20

K 580

K 1459

K 1460

K

8-8A

K 572

bk

Zesweg

K 581 K 2073

K 2072

t

K 1294

ZONE

Goottegel 150x300 mm gesteld in beton

16-1

H

6B K kleur grijs, gesteld in beton Goot 5 strekken betonstraatstenen keiformaat, K

IB20

Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton

8.75

K 84 keiformaat, kleur rood, gesteld in beton Goot 5 strekken straatbakstenen K 0 K

OB12 8.81

Goot 1 strek betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton Parkeervakscheiding, BSS KF, kleur wit

IB20

8.56

K

IB20

K ZONE

K

K 510

K 1295

K

BR

Koo

9

30 K 509

K 804

K 526

Quercus palustris Ø0,39m

K

K

ZONE

14B

K 2150

8.22

K 694

ZONE

K 1735

I

3

6

3

E

7

Quercus palustris Ø0,48m

8.26

Einsteinstraat

K

30

ZONE

4A 150A

K 1282 1

K

ZONE

raat

4

K 398

1

K 564

K 896

144

sw Ze

16

Quercus palustris Ø0,47m

6

K 1283

aat

K 542 14-14A

K 1455

K 237

Quercus palustris Ø0,43m

196-196A

Snelliusstraat

15

K 1736

K 531

K 532

K 533

K 897

K

K 764

K 585

K 583

sstr

K 561

K 530 152

K 506

1A

K 570 2

K 543

eg

liu Snel

K 569 11

K 529

aat

K

K

Uitstroom richting verlaagde berm: - Uitstroomband 600x250 mm, leverancier Struyk Verwo - stenen gesteld in beton

K

K

K 893

K

K 2225

8.698.57

K

K

E01 op bestaande lichtmast

K 568

4

156

K 1866

131

8.34

200

K 2099

K 2222

K 848

8

194

K 693

t

8

8.356 88.2 8.200 .19 8.30

8.43

192

1B

148

K 707

Quercus palustris Ø0,42m

BR

2

K 2100

K

3.1

Quercus palustris Ø0,43m

1

176-178

174A

Marconistraa

8.64

14

K 567

146

K

8.57 8.48 8.49

1.50

9

174

4A

150

14A

K 1936

K 658

K 1284

K 895

tr onis

K

8.21 BR

8.53

K

Bestaande kast handhaven (nog in te meten)

K 2172

K 708 Quercus palustris Ø0,38m

180

W

166A

166

K 894

Marc

K K

10

12

K 1293

ZONE

K 541

K

K 1673

12A

K 2171

Quercus palustris Ø0,40m

30

162

I

K

Op hoogte stellen 8.39 brandkraan

K 1292

Quercus palustris Ø0,38m

11

K 1790

160

K 475

154

4.2

K 1407

8.58

8.56

193

K 657

I

K

8.32 8.24

K 845 10

K 688

141

K 911

8.65 6 8.558.6

8.70

K 1674

Quercus palustris Ø0,39m

170

154A

135

is

8W .28

K

4.1

145

10A

ZONE

K

14

K 847

K 1789

K 912

K 963

18A

K 844

K 1791

158

8.7 .886.7 0.883 Que Ø0,3rcus pa lust 0m r

K

K 962

K 709

Quercus palustris Ø0,42m

K 687

143

K 846

Quercus palustris Ø0,39m

K 609

K 17613

d pa

K

K 797

ZONE

30

Zesweg

K 474

139

8

sw Ze

4.5

Zesweg

ZONE

K 1285

je an

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K 1935

K 1677

K 540

K 1119

8.680.70 8.688.69

K

H

8.588OB12 .44 Que K Ø0,4rcus pa lustr 2m is

Zeswe

eg

K 2061

K 2063

K 910

K 83

K 842

13

K 1934

K 228

K 233

8.668.66

K

I

K

184A

g

30

ver d

8.67

8.57

184

26

147

pad

Klaverpa

Kla

K 239

K 730

12

einst

K 1760

K 1337

21A

K 1548

155

K 224

K 913

K 1336

30

8.57 I

K 1933

Ploegweg

K 2064

8.66

8.784.75 8.71

I

gweg

22

K

K

K 830

8.64

8.75

K

Ploe

K 1658

K 225

6

8.348.308.34 8.27 K

8.75 8.66

ZON E

K

20

d

K 1678

8.57

8.71

K

Ze

30

K

ZONE

8.2 8.314

8.7 8.67 3

8.62 K 8.62

eg w s

K

K 828

K 2062

K 1338

19

12

16

149-149A

t

10

14

K 914

K 505

8.79

8.68

K 841

157

K 755

Klaverpa

K 1461

st Ka

8 8.67 8.71

15A

K 839

K 827

t

11

K

8.71 8.6

8.71

t

Quercus palustris Ø0,34m

ad erp lav

K 1462

K 829

nseweg

8.84

19A

K 720

K 843

K

ss tr aa

eg ew ns lve ge Ga

K

I

K

K

8.338.2

8.82

13

17

Einsteinstraa

K

Gagelve

K

OB12

K

8 8 B32132 .75 88.66.7O8.7 8K.64 8.6 1.679 88.6.6 8 88.62 .65 8.80 8.71 88.6.791 8.69 8.68 8 8.56 .64 8.687.6 8.68K 8.63 53 8.68 8.68 8.6 8.6 2 02 8.59 OB1

K

11

8

Einst

TB20

I

nic u

ZONE

K

K

8.74

K 722

straat

8.57

g

K 1076

K

K

.84 8.80

8.73 8.80

8.618.50 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris

8.84 8.83

8.778

K

8.73 8.6 8.77 68.6K 7

9

Copernicus

Quercus palustris Ø0,34m

K 1680

8.73

ZONE

K

K

K

Zesweg

G

K

K

K

K

K

K 721

Quercus palustris Ø0,30m

8.68

35

K

K

K

Zonemarkering van betonstraatstenen keiformaat, kleur wit

K 754

10

K

K

K

Gewijzigd: fietspad naar rijbaan & 30 km zone

4

30

TB20

6

pe r

8.73

9.03 8.62 9.01 Quer 8.69 8.60 Ø0K,5 cus pa lustr 4m is 8.69 8.66 8.6 2 1 7 OB 8.73 8.67 8.70 8.77 8.69

15

K 788

uss t

raa

16-16B

Quercus palustris Ø0,34m

K 255

K

Quercus palustris Ø0,31m

188

16

8.76

ern ic

K 840

Quercus palustris Ø0,54m

7

Ploegweg

K 741

K

1.50

K 1561

148B

8.67

K 838

K 2208

8.56

K

3.2

K 1562 K 1563 K 1559

Cop

Quercus palustris Ø0,45m

K 1558

Plo egw e

K 496

8.56

5

6

K

8.63

K 719

K 773 7A

Quercus palustris Ø0,48m

I

146C

A01-030zb op flespaal (mogelijk met inrijverbod tijdens spits)

K 1050 1

ZONE

K 1560

K 776

is

K 718

K 772

K 1109

157A

K 1454

8.72

K 787 7

5

K 1513

K 238

K

D

K 1049

K 1512

K 794

K

9

Quercus palustris Ø0,43m

K 638

8.6 8.6802.74

8.74 K

K

TB20

5

Co

K

K

K

IB20

Ploegweg

7

K

K

K 1110

lber g

K

Zesweg

.62

K 752

Quercus palustris Ø0,52m

K 2207

2

137

8.778

K

628A

K 490

K

K

K

K

8.73 8.60

8.75

K

K

8.568.57 Que Ø0,3rcus pa lustr 8m

8.70

traat

626

8.90 8.84 Que Ø0,4rcus pa lust 5m ris

K

628

K 1449

K 713

Quercus palustris Ø0,51m

K

K

K

K

Einsteins

18

Quercus palustris Ø0,49m

K

8.758.6 3 8.62 8 8.73 .60

Quercus palustris K 712 Ø0,59m

23

K

K

624

20A

K 216

K 637

K

K

603

1

K

1

K 750

ZONE

NE ZO

25

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K 652

K 1448

448

K

K 156

K 710

618

K

K

20

601

estr aat

K 304

Quercus palustris Ø0,43m

K 1062

30

K

K

K

K 711

K 214

0

8.90 8.86 Que Ø0,4rcus pa lust 8m ris

595

ziks

Quercus palustris Ø0,51m

ZONE

K

K

2

K

452

4

OB12

F

4.6

K 2220

4.3

ZONE

K

K

K

8.648.77 Que Ø0,4rcus pa lustr 0m is

Woe

K 796

454

K 156

K 1263 593

raat

ZONE

TB20

589

Woeziksest

496

K

Indeling afstemmen met gebruiker

9

K 809

V

W

492

K

E

K

1

K

K

K

K

11

D

491

Woeziksestraat

573

540

465

K

OB12

K

TB20

K

K K

K

Komvormig afwerken

8.34

K

K

K

Vlakmarkering van thermoplast

K

OB12

K

8.23

Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband K

K

Middengeleider van beton met straatwerk print

K

OB12

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

OB12

K

8.782.74 2 Quer Ø0,3 cus pa lust 4m ris

K

K

754

Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm

K

K

K K

K

K

8.35

8.44

K

Parkeerplaatsen van dubbelkeiformaat, 210x210x80mm, kleur antraciet, halfsteensverband K

K

IB20

188

K

Markering figuren van thermoplast

K

5

8.52 8.5 3 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris K

K

K 58

Lengtemarkering van thermoplast K

8.49

K

K

4

K

200

J

Taludmarkering van thermoplast, lengte 1.90 m. t.b.v schijndrempels

K

J

OB12

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

Op hoogte brengen putafdekking

W

Op hoogte brengen straatpot

K

ZONE

Op hoogte brengen brandkraan K

M

ZONE

Borden parkeerzone

K

8.848.74 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m K

8.22

I BR

K

9

RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90 Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1

K

IB20

K

IB20

K 83

1

K

K

TB20

K

K

I

14

I

K

8.22

8.51 8.31 Que Ø0,4rcus pa lustr 8m is

8.17

K 84

K

8.26

I

Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck

K

8.42 8.26

K

8.38

K

8 8.38 8.4.421

K

Einsteinstraat

OB12

K

M

8.20 8.13 8.3 8.30 1 8.31 8.348.27 .30 88.3 8.3 01 8.16

6 K

K

8.480.46

Einsteinstraat

8.16

L

Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm

K

K

Komvormig afwerken

K

TB20

K

6

K

K

Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm

K

K

K

8.828.74 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m is

K

K

K

OB12

8.4 .337

K

K

K

L

88.3.3824.34 8.37 8.37 8.2 8.2 8.285.22 5

K

OB12

K

8.428.46 Que Ø0,4rcus pa lustr 7m is

IB20

K

8.20

is K

OB12

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K K

K

K

TB20

K

K

Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal

K

K

K

Indeling afstemmen met gebruiker K

Nieuw te planten boom, stamomtrek 20-25 cm: Tc - Tilia cordata (Winterlinde) PnsN - Pinus nigra subsp. Nigra (Oostenrijkse Den) UH - Ulmus 'Homestead' (Iep) RP - Robinia Pseudoacacia (Acacia) Gtfi - Gleditsia triacanthos f. inermis (Valse Christusdoorn) K

IB20

TB20

K

K

Bestaande te handhaven boom

K

OB12

K

OB12

5

K

8

Einsteinstraat

IB20

K

8.69 8.75 Que Ø0,3rcus pa lustr 9m

Bestaande situatie: 45 parkeervakken K

is

K

Nieuwe situatie: 83 parkeervakken

K

OB12

Versie:

B. Visser

03

K

K

K

K

K

K

K

K

Deel 3.1 K

Opdrachtgever:

1:200 K

K

K

K

K

K

K

K Formaat:

A0

Documenttype:

Tekening

K

K

OB12 8.22

K

Deel 3.1 Deel 2.2

8.07

13

Bezoek adres Postadres

SCHAAL 1 : 200

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl K

2

Concept

14-03-2024

Q

K

K

Project:

K 84 Parkeervoorzieningen Edisonstraat 2 en Einsteinstraat

R

Voorlopig ontwerp Einsteinstraat K

IB20

IB20

K

K

Deel 3.2

Telefoon E-mail

1

Datum uitgifte:

Omschrijving:

OB12

K

K

SCHAAL 1 : 200

8.18 8.24 K

Deel 3.1

Einsteinstraat

8.12

Status:

K

8.4 8.3 72

K

Deel 3.1 Deel 2.2

R

3

Werkorganisatie Druten Wijchen K

K

K 70 9

501

K

Gecontroleerd door:

K

Blad:

K

RI23014

Tekeningnummer:

K

K. Laurenssen

K

IB20

K

IB20

TB20

BR

is

OB12

8.188.1.18 4 8.30 8.09

Projectnummer:

Schaal: Deel 3.2

K

K

8.28 BR

K

Deel 3.1

K

Getekend door:

K

Deel 3.2

8.638.63 Que Ø0,4rcus pa lust 2m r K

is

K

K

K

8.35 8.3 7 Quer Ø0,4 cus pa lust 8m r

Einsteinstraat

8.0 88.2.21085.10 8.189 .04

K

Op hoogte stellen brandkraan

K 129 5

K

K

8.43

K

K

8.32 8.3 8.2 19

Komvormig afwerken

K

Q

K

K

8.41

P

Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg K 84 gewijzigd - Boomsoorten 3 - 30 km zone toegevoegd

K

OB12

K

K

88.2.288 8.3 0 8.183.13

8 8.33 8.3.322

K 75

K

K 154

K

IB20

12

K

K

Tc

8.17 8.20 88.2.28855.23 .26

8.485.49

K

Te kappen boom

K

TB20

N

8.27

3

P

K

8.418.40 Que Ø0,3rcus pa 9m lust ris

8.14

OB12

Verharding handhaven

K

8.23

Te verplaatsen lichtmast

K

8.487.41

K

88.2.389.124 8.30

K

N

K

Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast 8.40 8.389.3 3

21

Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.

22

23

24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=wdw&id=2154990a-c928-418a-ba62-f3645cf4fca7