CConstaterende datwijchen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 2 Edisonstraat blad 2_240314

Raad openbaar Wijchen 4 juli 2024, gemeente wijchenBij agendapunt: Achtergrondinformatie: 135157 Beslisnota Uitvoering maatregelen Edisonstraat-Einsteinstraat4.603 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

K

K

9

K

11 K

Deel 2.2

Deel 2.1

ZONE

Deel 2.1

K 216

A

ZONE

K

K

K

Deel 1.2

K

K

K

K

14

K

K 57 6 K

K 57

K

K

K

7

41 35

K

K

K

B

K

ZONE

K

K

Marconistraat

K

K

37

13

K

13

K

K

K

K

Snelliusstraat

K

A

Marconistraat

E01_30zb op bestaande lichtmast

12

K

K

Deel 2.3 Deel 2.1

K

K

0

K

K ZONE

K

K 217

K

B

K

K

K

K

K

K K K

K

39

K

7.70

R=

0 .00

K 714

K 715

2

TB20 7 77.75

7.84

.87 .76 7.82

8

Ploegweg

7

9

8.57

11 13

K 720

Copernicus

straat

15A

8

K d

Klaverpa

K 225

IB20

9

K 797

Zesweg

d rpa ave

4.1

174A

162

K 895

K 894

4A

K 541

4

K 893

30

6

K 510

eg esw

K 398

K 559 K 526

K 506

K 237

K 580

5

at

K 1294

5-5A

tra iuss Cels

K 973

6

t

Quercus palustris Ø0,50m

K 695

Celsiusstraa

8.20

I

K 588

2-4

Quercus palustris Ø0,54m

K 692

K 700

K 696

W

7

10-10A

K 899

Quercus palustris Ø0,53m

7A

9

12 11

7

K 698

K 898

Quercus palustris Ø0,50m

K 1927

K 579

7.99

K 697

I

K 2159 K 590

K 504

K 2160

8

K 1335 K 545 K 1114

weg

K 1457

18

K 2161 K 1456 K 525

K 1460

K 1458

K 1113

Koolbergs

20

140

146A

K

K 497 K 513

K 524 K 505

146B

1

K

20A

K

K

K

Koo l

K

K 1508

17

K 256

K 514

K 255 K 741

K 574

13 ZONE

21

K 1238

K 1236

K 1237

K 1077

30

K 2169

12A

41

7.74

Quercus palustris Ø0,36m

14

28

Quercus palustris Ø0,53m

W

7.94

BR

Quercus palustris Ø0,43m

13

K 576 RP

K 778

K 705

39

33A

Quercus palustris Ø0,53m

Edisonstraat

002

K 2170

Tc

26A/001-26A/

K 1186

Quercus palustris Ø0,34m

BR

K 553

Prunus Ø0,22m

37

Quercus palustris Ø0,40m

K 547 31

K 703

2.1

Quercus palustris Ø0,42m

K 704

WW

at stra dison

33A

ZONE

K 777

Betula Nigra Ø0,37m

33

22

19

Quercus palustris Ø0,44m

Quercus palustris Ø0,34m

Type niet bekend Ø0,32m

25A

ZONE

Ka

K 548 33

Gtfi

26A/003-26F

K 327

24

K 1411 K 606

K

22A

Tc Betula BR Nigra Ø0,32m

7.87

Betula nigra Ø0,39m

I

31-31A

K 2126

Betula Nigra Ø0,41m

B 2451

K 821

K 600

K 702

Betula Nigra Ø0,41m

E

K 2127

K 2124

B 2645

Betula Nigra Ø0,39m

7.76

K 779

Betula Nigra Ø0,42m

7.78

Betula Nigra Ø0,38m

7.82

27

I

7.88

K 701

Ø0,44m Quercus palustris

K 1185 22 Quercus palustris Ø0,38m

7.79

7.87 data kist onder gronds

Uh 12

7.87

7A Betula Nigra Ø0,34m

BR BR 7.90 Betula Nigra Ø0,35m

K 502

K 604

21 G

22A

25

K 690

20 Betula Nigra Ø0,27m

K 380

K 2125

7.85 Betula Nigra Ø0,36m

8A

bk

Kasta

st

K 516

K 1826

32

K 577

K 2148

K 1350

23

K 1078

29

K 1349

K 1509

12

Quercus Robur Ø0,06m

Quercus palustris Ø0,37m

3

K 1407

K 972

Quercus palustris Ø0,43m

Quercus palustris Ø0,47m

11

35

1.3

K 794

K 1334

12

7.81

K 501

G

K 1043 K 1044

I

K 1406

K 1119

2.3

34

W

K 589

K 575

ZONE

K 512

23-23A

25

Quercus palustris Ø0,39m

W

47A

K 578

K 2149

K 523

K 780

2.2

14

9

eweg

ber gs e

K 776

K 775

K 557

K 511

146D

10

Z

K 236

K 118

K 1825

47

K 544 K 2162

Zesweg

K 1652

Op hoogte stellen brandkraan

njepad

Betula Nigra Ø0,36m

K 549

K 876

K

30/KPN

Uh

K 793

Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m

K 900 Tilia Ø0,39m

K 879

nseweg

K 1412

K

9

14B

Quercus palustris Ø0,32m

BR

RP Tilia Ø0,33m

K 598

13

W

K

Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m

K 596 Tilia Ø0,36m

Quercus palustris Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,53m

K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi

8.18

K 878

Tilia Ø0,41m

K 822 7

K 597

Tilia Ø0,43m 1-1B

29

Quercus palustris Ø0,51m

B 3531

Tilia Ø0,38m

Quercus palustris Ø0,40m

Beuk Ø0,39m

14-14A

Tilia Ø0,52m

K

B 2550

F

B 2447

K 520

3

W 8.18

I

K

Quercus palustris Ø0,45m 8.28

Uh

8.27

10 Quercus palustris Ø0,46m

K 1535 Tilia Ø0,32m

8.13

8

8.26

I

Quercus palustris Ø0,49m 8.57

Quercus Robur Ø0,33m

B 2408

K 595 Edisonstraat

Quercus Robur Ø0,42m

8.23

8.19 Quercus Robur Ø0,68m

ZONE

F

BR

20

K

1.1

K 599 18

I

eg ew ns lve ge Ga

Gagelve

ZONE

K 518 ZONE

K

K

K

K 519

PnsN

Betula Nigra Ø0,26m

Betula Nigra Ø0,35m

K 791 K 901 9

ad

14-16

1.2

Betula Nigra Ø0,25m

Betula Nigra Ø0,33m

K 1348

27

B 3533

Betula Nigra Ø0,28m

11

jep

K

K 515

Betula Nigra Ø0,43m

8.05

5-7

I

K 517

K 731

K

an

6

11

K 572

E

K 1295

Quercus palustris Ø0,48m

BR

K 1459

K 496

K 14

Quercus palustris Ø0,39m

131

129

K

ZONE

6A

K 558

K 804 144

142

K

K 509 K 1680

K 2150

16

8-8A

ZONE

K

K 897 K 543 14B

148B

K 1454

K 1455

8.22

I

K

K 1735

K 1866

146

K 238

I

3

K 694

ZONE

K

150A

K 2222

1

at

K

4

4A

148

K 2072 3

K 564

K 896

14-14A

Quercus palustris Ø0,48m

8.26

Einsteinstra

K

77.96 .98

K 542

K 2225

K 1283

K 1282

t

K

7.9767.92 .96 K

K 533

K 2099

6

K 581 K 2073

196-196A

Snelliusstraat

K

7.9 5 7.976.927

K 1736

K 531

K 532

1

7

K 585 K 583

traa

K

RP

15

K 693

6

t

K

7.95

K 530

Marconistraa

K

7.95

K 561

152

K

1A

K 570 2

K 529 156

Quercus palustris Ø0,47m

194

liuss

11

K K 2100

aat nistr

K

K

88.0.00 0

7.92

K 568

1B

K 569

30

.85

78.9.070 K

16

192

158

135

K 764

2

160

150

K 848

8

K 1284

154

4.2

K 707

Quercus palustris Ø0,42m

K 567

K 475

139

K 239

Quercus palustris Ø0,43m

8.34

BR

K 910

K 2021

3.1 W W

166A

166

141

137

ZONE

TB20 7

7.95 7.99

7.95 7.9 .8538 Tc 7.98 8 .00 77.9.93 3

K 658

Quercus palustris Ø0,43m

154A

7.970.93 7 7.97.9 3 3 7.9.934

ZONE

30

K 1790

200

K 17613

12

K 1293

14A

14

K 688

1

8.04 8.12 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris 8.03

12A

K 2171

Quercus palustris Ø0,40m

176-178

K 1285

K 1337

Quercus palustris Ø0,38m

K 2172

174

K 540

K 1338

K 1673

9

170

K 233

7.90

K 1292

K 708

Snel

Kl

K 1336

143

K 845 10

Quercus palustris Ø0,38m

K 1789

ad

K 1674

Quercus palustris Ø0,39m

11

K 687

145

18A

10A

K 1936

K 1791

ZONE

30

K 912

Klaverp

8.1 8.121 Que Ø0,3rcus pa lus 4m 7.95 tris

193

K 657

180

K 609

K 474

K 962

14

K 847

I

K 1760

Zesweg

8.06 8.13 Que Ø0,4rcus pa lustr 0m is 7.9 K 9

ZONE

30

Zesweg

147

.91

9 8.09.28 8.06 7.95 7.93 7.88 Q 7Ø .701uercus ,53 palus TB20 tris 7.87m 7.93

we

s Ze

4.5

K 2064

K 830

K 846

K 844

ZONE

7.7 .890

K 1678

ZONE

7.78

146C

Inrit of parkeerplaatsen? Afstemmen met gebruiker

g

K 2061

K 2063

K 1677

K 842

K 709

Quercus palustris Ø0,42m

13

K 1934

K 1935

K 2062

7.90

8.03 8.11 7.98 Que 7.97.9 63 Ø0,4rcus pa lu7s.9 2m tr2is 7.93 K K

184A

26

o Marc

5.50

7.84

77.8.885

184

K 913

K 911

K

K

7.83

IB20 7

K 224

K 228

K 914

12

Quercus palustris Ø0,39m

K 1548

155

149-149A

OB12

7K.85 7.89

.76

7.84

7.9077.91 .89 7.97.9 2 0 0 7.9

Gtfi

7.81

22

K 1933

Ploegweg

BR

2.50

TB20

7.777

K 1658

K

K 829

gweg

I

IB20

7.77

7.80

7.78 7.8.8857.79.8 7 8.991 77.8 7.90

7.77 7.871.77

K 828

Ploe

20

BR

7.82

7.70

7.79 7.76

16

ZONE

7 4 7.7.79.7 7

7.777.7 7

7.91

eg

K 755 Quercus palustris Ø0,34m

Zeswe

Kla

7

7.75 7.71

7.76

K 843

ve

11

12

188

d rpa

K 1462

19

14

ZONE

7.65

7.72 7.75

10

157

Quercus palustris Ø0,34m

30

7.73

17

K 841

K 839

K 827

Einsteinstraat

7 4 7.7.757.7 5

7.63

OB12

K

K

K

K

K

7.70

OB12

77.77 K .78

Quercus palustris Ø0,30m

8.68

raat einst Einst

K 1076

OB12

K

K

K

77.8.82 77.8 .8227

K 721 9

aat

4

Quercus palustris Ø0,34m

Ploegweg

OB12

7.98

I

D

15

K 788

sst r

16-16B

K 2208

OB12

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

77.8.992

8.00

Quercus palustris Ø0,31m

K 754

Plo

egw

OB12

K

7.93

rnic u

K 840

Quercus palustris Ø0,54m

K 1558

I

OB12

K

ris

77.7.89 0 7.778.9K 2

K 838

K 1561

7

K 1560

OB12

.54

K

lust

7.96

Tc

7.76

3.2

K 1562 K 1563 K 1559

Cop e

Quercus palustris Ø0,45m

K 1513

7.74 7.76 7.76 7.76 7.77 7.90 7.97.9 11

OB12

K

8.06 Ø0 Que,r44m cus pa

OB12 OB12

TB20 7.948

OB12

7.79

7.91

7.90 7.95 Que Ø0,3rcus pa lust 8m ris 7.97

5

K 1512

7.6 7.79 1 7.76

7.78

K 719

K 773 7A

Quercus palustris Ø0,48m

6

IB20

IB20

K 1050

ZONE

157A

7.70

7.72

K 718

K 772

K 1109

ZONE

7.71

K 787 7

5

30

7.76

TB20

IB20

7.81 7.83 7.84

7.71

K 1049

10

9

IB20

7.66

7.70

Quercus palustris Ø0,43m

K 638

K

7.71

TB20

E

7.69

7.71

K 1110

g

K

4

7.76

7.71

628A

K 490

K 752

Quercus palustris Ø0,52m

K 2207

eg

10

K 1461

7.67

Einsteins

626

K 713

K

7.667 .6

628

K 1449

Quercus palustris Ø0,49m

Quercus palustris Ø0,51m

3

7.71 7.67

624 622

23

7.86

K 70 7.68 7.68

at

K 751

Edisonstraat

7.67 7.70 7.63

K 750 618

20A

Quercus palustris K 712 Ø0,59m

18

E01 op verplaatste lichtmast

7.72

K

Einsteinstra Mulderskamp

K 1448

25

K 214

K 637

6

7.74

601

K 652

aat

448

K 216

7.81 7.75

7.70 7 .7 7.81 77.6.7 .7903 0

K 710

ZONE

TB20

7.75

20

K 1062

estr

K 304

Quercus palustris Ø0,43m

30

7.72

7.71 7.72

7.69

595

ziks

K 711

eg

77.8.85 1

7.72 7.72

7.89

gsew

TB20 7.70

7.67

W

Woe

Quercus palustris Ø0,51m

1

7.84

7.77

K

452

10 .0

Komvormig afwerken

4.3

ZONE

30 herhaling

traat

7.73

7.74

5

Lichtmast verplaatsen

4.6

K 2220

Koolbergsew

.73

I

7.74

K 1263 593

K 833

456

lber

7.72 7.6 IB20 8 7.63 7.68

K 1452

Koo

IB20 7.76 7

7.77

591

K 796 496

492

R=

7.73

589

raat

bk

.677.7 4

Woeziksestraat

K 809

V

Woeziksest

ZONE

IB20 7.771

K

K

K

K W

ZONE

7.76

7.84

7.87

t sestraa Woezik

30

7.79

7.80 BR 7.72 7.876

K

493 491

ZONE

TB20

7.89

K

573

540

495

30

7.72 7 7.73 .72

7.85

K

ZONE

30 herhaling

497

481

473

1

7.6 7.74 8

77.7 .77 77.8.71 4TB20 7.77

7.78

4.4

507

501

499 465

457

ZONE

7.879.8 5 7

K

I

W

TB15

K

K

K

571

467

8.26

ZONE

7.72

K

K

K 836

569

Typ 8.16 Ø0,3e niet b 2m eken d

454

7.78 7.75

.80 77.7 8

7.86 Komvormig afwerken

K

K

K

OB12

7.69 7.71

K

K

K

K

K

7.90

30

K

K

K

7.90

557

BR

K

8.03 7.88

7.91

ZONE

K

8.0 7 4 K .92

7.92

7.85

7.91 7.89

30

K

C 545

1

K

77.9.913 K

7 7.74.68

0 0.0 1 R=

K

TB20

K

K

7.99

OB12

5 .79

K

7.97.9 21

7.91

77.9.91 0

OB12

20 7.7 7 TB

K

7.95

7.95 7.92

1.50

K 7.75

7.87

OB12

7.74

7.747.73

7.72 7.727 .857 7.73 7.77 7.75

IB207.75

7.76

K

SCHAAL 1 : 200 519

OB12

7.71

7.68

I

7.95

517

OB12

TB20 7.71

7.74 7 3 7.7.7 8

7.81 I

7.81

7.73 7.72 7.72 7.74

K

0

0

7.73

K

.0 10

8.06 8.06 Bet Ø0,3ula Nigr 7m a

7.9 7.892 Bet 7.72 la Ø0,3uBR 2m Nigra

K

7.92

TB20

7.85 7.88

7.87

K

K

K

8.02 7.88

7.71

R=

D

7.9K6

K

OB12

TB20

K7.99

K

OB12

7.85 7.84 7.82

7 7.97 7 .88 7.91 7.8.824 Bet Ø0,3ula nigr 9m a 77.8 .865 7.74 IB20 7.64 7.75 7.77

Bet Ø0,4ula Nigr 1m a

7.875.82

OB12

OB12

7.87

4

Deel 2.1 Deel 2.3

K

1

K

7.975.96 K

K

K

7.770.7

Op hoogte stellen brandkraan

7.9 7 7K.90 7.8.898 0

7.678.7

Deel 2.3

7.874.8 K

C

K

K

K

TB20

TB20

K

Pru Ø0,2nus 2m

8.37 8.20 data kist onder gronds

PnsN 6-6A

8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m

ZONE

Tc

K 593

K

K

K 1536 Betula Pendula Ø0,34m

Quercus Robur Ø0,48m

4

K

K 806 26

K 594

8A

B 3094

K

K

K

K

B 3174

K K 820

K 805

Kelvinstraat

K

20 24

Legenda

Deel 2.2

K

K

K

K

0

Deel 2.1

K

22A

K 60

22

Ondergrond - BGT 08-03-2023 Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023

K

Deel 2.1

OB12

Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug

TB15

Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

TB20

Trottoirband 180/200x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

K

K

Deel 1.2

K

K

26A/003-26F K

SCHAAL 1 : 200

IB20

Inritband 200x130 mm, gesteld in beton v.v. steunrug

RWS K

Einsteinstraat

K

K

K

K

8.12

IB20

K

K

K

K

K

Deel 3.1 Deel 2.2

8.381 .32

8

Goot 1 strek betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton

8.13

Parkeervakscheiding, BSS KF, kleur wit

is

Uitstroom richting verlaagde berm: - Uitstroomband 600x250 mm, leverancier Struyk Verwo - stenen gesteld in beton K

K

8.10

K

8.05 K K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

8.18 8.10 8.08

8.28 8.20

K

K

K

Lengtemarkering van thermoplast 8.17

K

8.21

K

8.22

K

K

K

8.23

J

Taludmarkering van thermoplast, lengte 1.90 m. t.b.v schijndrempels

K

K

K

K

J

Goot 5 strekken straatbakstenen keiformaat, kleur rood, gesteld in beton

K

8.10

8.03 8.12 8.15 8.20 88.2.250

K

K

K

K

K

K

7

Deel 3.1 Deel 2.2

8.358.35 Que Ø0,5rcus pa lust 0m r

.1 OB12 8.205 8.20

K

K 69 8

H

Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton

I

K 69

Goot 5 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton

K

H

Goottegel 150x300 mm gesteld in beton

8.18 8.24

8.19

Markering figuren van thermoplast

ZONE

K

9

RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld in beton

8.07

K

K

11

G

Ondergrond - Inmeting 14-03-2023

K

Deel 2.1

K

K

G

Vlakmarkering van thermoplast Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband

OB12

Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband

K

Deel 2.2

K 59

K

K

ZONE

K K

8.087.9

8

8.15

8.09 7.97

8.45

K

K

K

K

K

K

K

88.3.20 8

88.17 .01 K

K

K

K

8.09 8.00

8.05

K

8.01

8.04

I

R= 1

K

K

8.34 8.32

K

8.06

7.87

K

K

K

K

K

K

TB20

7.77

IB20

7.79

7.89

7.83

7.88

7.89

7.91 8.22

7.78 7.87

7.81 8.7 2

7.99 88.0.051 TB20

7.85 7.90

K

K

88.0.115

8.182.10

8.11

G

87.0 .926

77.8.98 7.9 7.826 5

7.93 7.88

7.94 TB20

8.04

77.9.957 8.01 8.00 7.857 .88

7.85

8.02

7.98

I

8.068.0

9

7.99

8.03 7.96

7.91

7.99

7.86 7.87 7.85

7.85 7.85

7.87 7.94

IB20

7.85

7.78

7.86

7.85

7.86

IB20

7.77 7.82

7.83

7.87 7.9 7.956

7.88

7.98

7.92

7.86 7.93

IB20

7.91

7.93

7.96

8.07

K

K

K

K

K

K

9.67K

K

bk

Op hoogte stellen brandkraan

K

K

K

K

5.50

5.50

K

K

K

Bestaande te handhaven boom

8.10

K

88.1.195 K

OB

12

8.02

8.12

7.87

.180 8.1883.2

K K

K

Bestaande situatie: 45 parkeervakken

K

Nieuwe situatie: 83 parkeervakken

K

K

8.35

8.0 8.026

K

K

K

K

8.60 8.20 Que Ø0,3rcus pa lust 9m ris

8.05

8.23 Que Ø0,4rcus pa lust 3m 8 ris 8.0.097

8 8.14 8 8.1.003 .03 K

K

K

88.09 .10

K

K K K

K

Getekend door:

Projectnummer:

Tekeningnummer:

Blad:

K. Laurenssen

RI23014

501

2

Gecontroleerd door:

Versie:

Status:

Datum uitgifte:

B. Visser

03

Concept

14-03-2024

Schaal:

Opdrachtgever:

1:200

K 107

K 107

K

K

K

K

7

8 K

K

Documenttype:

A0

Tekening

K

K

K

K

K

26A/001-26A/002

Deel 2.2

K

Bezoek adres Postadres

K

Deel 2.1

K

32

K

30

K

28 K

SCHAAL 1 : 200

Telefoon E-mail

1

2

3

4

5

Project:

Parkeervoorzieningen Edisonstraat en Einsteinstraat R

Omschrijving:

K

K

Deel 2.2

Q

Werkorganisatie Druten Wijchen

Formaat:

34

R

P

K

K

K

K

K 118 6

Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg - Boomsoorten gewijzigd - 30 km zone toegevoegd

K

Bestaande camerapaal handhaven

8.19 8.18 Que Ø0,4rcus pa lu8str 7m .07 is 8.02 8.03

TB20

K

8.01

8.17

K

K

7.95 7.98

OB12

K

8.06

7.93

7.92 7.96

8.15

8.10

8.02 8 8.04 .14

Nieuw te planten boom, stamomtrek 20-25 cm: Tc - Tilia cordata (Winterlinde) PnsN - Pinus nigra subsp. Nigra (Oostenrijkse Den) UH - Ulmus 'Homestead' (Iep) RP - Robinia Pseudoacacia (Acacia) Gtfi - Gleditsia triacanthos f. inermis (Valse Christusdoorn)

Tc

8.14 8.07

7.9743.9 0

OB12

K

8.0 8.078

IB20

7.96 77.96 .93

N

Te kappen boom

8.08 8.07 8 8 7.96 .0.176

K

K

TB20

8.07 Que Ø0,0rcus Ro 6m bur

7.84

OB12

K

is

87.0.917

8.25 8.25 Que Ø0,4rcus pa 4m 7.9lustr 8.047 is

OB12

K

810.0.291 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m

7.99

2.50

77.9.921

OB12

7.98

K

8.22 8.20 Que Ø0,3rcus pa lust 7m ris

OB12

K

88.0.01 5

2.50

OB12

K

TB20

8.11 8.08 Que Ø0,3rcus pa lu 6m 7 5 stris 8.0.9 3

OB12

Q

K

8.15 8.14 Que Ø0,5rcus pa lust 3m ris 8.07

7.99

OB12

K

77.96 .98

7.94

OB12

K

7.9767.92 .96

7BR .943 8.04 8.12 Que Ø0,4rcus pa lustr 3m is 8.03

OB12

K

RP

OB12

Tc

OB12

8.00 77.9.93 3

7.95

7.9 5 7.976.927

7.9 7.93 0

7.90

7.86 7.92

Te verplaatsen lichtmast

12

IB20

7.85

7.81

7.7 .890

K

7.78

M

ZONE

Que Ø0,5rcus pa 0m lust ris

8.05 .08 88.0 1

7.937.91

7.99 7.94

Komvormig afwerken

7.93 7W .87 W

IB20

7.94

K

8.11

7.96

7.92

ZONE

OB

7.81 7.81

7.79

7.83TB20 6 7.87

7.78 7.74

K

8.10

7.99

K

7.82

7.70

7.80

K

8.33

Komvormig afwerken

7.90 8.06 7.95 7.93 7.88 Q 7Ø .701uercus ,53 palus TB20 tris 7.87m 7.9 K 3 K

Op hoogte brengen straatpot

Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal

K

7.80 7.84

9 8.09.28

W

Op hoogte brengen brandkraan

Borden parkeerzone

K

.87 .76 7.82

8.34

OB12

7.89 .846 7.7 77.8 9

TB20 7 77.75

K

K

K

7.9

7.84

8.11

8.00 7.97 7.99

8.17

OB12

8.0 7.970

8.09

3 Komvormig afwerken

7.86

0.0 0

88.0.055

8.138.17

1.50

7.87

8.26

P 77.8.885

Op hoogte brengen putafdekking

Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast

8.20

Edisonstraat 7.78 7 7.7 7 8 77.9.80.885 9.8 .991 .8

Betonstraatstenen keiformaat vervangen door asfalt.

I BR

7 8.0.987 88.1.122

Goot van 5 naar 4 strekken

7.77 7.871.77

8.09

K

K

K

Typ 8.16 Ø0,3e niet b 2m eken dK 7.89

.00

Gewijzigd: Inrit

9

OB12

7.81 7.75

R= 10

8.06 8.04

8.26 8.28

K 58

OB12

7.84

7.70 7 .7 7.81 77.6.7 .7903 0

K

I

W

K

K

Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1

8.2 8.048.1 2 5

8.05

47A

L

RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90

8.087.99

K

K

4

Que Ø0,5rcus pa 3m lust ris

7.99

K

K

TB20

TB20

K

K

7.84 7.74 7.74 7.73

K

K

K

K

7.78

Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm

TB20

K

K

K

47

7.85 K

Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm

8.078.06

7.95

7.91 7.89

Komvormig afwerken

K

K

8.25

K

7.85 7.88

K

7.99 7W .96 8.06 8.11

8.03 8.132

K 133

8.08

0

7.874.8 1

N

7.98

K

K

Deel 2.1

K

K

M

7 8 .97 8.08.02 8.08 88.1.197

K 133 5

Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm

OB12

K

K

K

13

ZONE

K

K

Snelliusstraat

8.27

TB20

8.01 8.10

8.00

K

Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm

K

K

ZONE

K

L

7.77

Parkeerplaatsen van dubbelkeiformaat, 210x210x80mm, kleur antraciet, halfsteensverband

IB20

K

K

Middengeleider van beton met straatwerk print

Celsiusstraat

K

K

K

K

K

K

8.09

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl

21

Voorlopig ontwerp Edisonstraat Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.

22

23

24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=wdw&id=32ca3834-123c-499c-aa45-3ae716b33ba0