Bijlage 2 Edisonstraat blad 2_240314
Tekst van het document
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
K
K
9
K
11 K
Deel 2.2
Deel 2.1
ZONE
Deel 2.1
K 216
A
ZONE
K
K
K
Deel 1.2
K
K
K
K
14
K
K 57 6 K
K 57
K
K
K
7
41 35
K
K
K
B
K
ZONE
K
K
Marconistraat
K
K
37
13
K
13
K
K
K
K
Snelliusstraat
K
A
Marconistraat
E01_30zb op bestaande lichtmast
12
K
K
Deel 2.3 Deel 2.1
K
K
0
K
K ZONE
K
K 217
K
B
K
K
K
K
K
K K K
K
39
K
7.70
R=
0 .00
K 714
K 715
2
TB20 7 77.75
7.84
.87 .76 7.82
8
Ploegweg
7
9
8.57
11 13
K 720
Copernicus
straat
15A
8
K d
Klaverpa
K 225
IB20
9
K 797
Zesweg
d rpa ave
4.1
174A
162
K 895
K 894
4A
K 541
4
K 893
30
6
K 510
eg esw
K 398
K 559 K 526
K 506
K 237
K 580
5
at
K 1294
5-5A
tra iuss Cels
K 973
6
t
Quercus palustris Ø0,50m
K 695
Celsiusstraa
8.20
I
K 588
2-4
Quercus palustris Ø0,54m
K 692
K 700
K 696
W
7
10-10A
K 899
Quercus palustris Ø0,53m
7A
9
12 11
7
K 698
K 898
Quercus palustris Ø0,50m
K 1927
K 579
7.99
K 697
I
K 2159 K 590
K 504
K 2160
8
K 1335 K 545 K 1114
weg
K 1457
18
K 2161 K 1456 K 525
K 1460
K 1458
K 1113
Koolbergs
20
140
146A
K
K 497 K 513
K 524 K 505
146B
1
K
20A
K
K
K
Koo l
K
K 1508
17
K 256
K 514
K 255 K 741
K 574
13 ZONE
21
K 1238
K 1236
K 1237
K 1077
30
K 2169
12A
41
7.74
Quercus palustris Ø0,36m
14
28
Quercus palustris Ø0,53m
W
7.94
BR
Quercus palustris Ø0,43m
13
K 576 RP
K 778
K 705
39
33A
Quercus palustris Ø0,53m
Edisonstraat
002
K 2170
Tc
26A/001-26A/
K 1186
Quercus palustris Ø0,34m
BR
K 553
Prunus Ø0,22m
37
Quercus palustris Ø0,40m
K 547 31
K 703
2.1
Quercus palustris Ø0,42m
K 704
WW
at stra dison
33A
ZONE
K 777
Betula Nigra Ø0,37m
33
22
19
Quercus palustris Ø0,44m
Quercus palustris Ø0,34m
Type niet bekend Ø0,32m
25A
ZONE
Ka
K 548 33
Gtfi
26A/003-26F
K 327
24
K 1411 K 606
K
22A
Tc Betula BR Nigra Ø0,32m
7.87
Betula nigra Ø0,39m
I
31-31A
K 2126
Betula Nigra Ø0,41m
B 2451
K 821
K 600
K 702
Betula Nigra Ø0,41m
E
K 2127
K 2124
B 2645
Betula Nigra Ø0,39m
7.76
K 779
Betula Nigra Ø0,42m
7.78
Betula Nigra Ø0,38m
7.82
27
I
7.88
K 701
Ø0,44m Quercus palustris
K 1185 22 Quercus palustris Ø0,38m
7.79
7.87 data kist onder gronds
Uh 12
7.87
7A Betula Nigra Ø0,34m
BR BR 7.90 Betula Nigra Ø0,35m
K 502
K 604
21 G
22A
25
K 690
20 Betula Nigra Ø0,27m
K 380
K 2125
7.85 Betula Nigra Ø0,36m
8A
bk
Kasta
st
K 516
K 1826
32
K 577
K 2148
K 1350
23
K 1078
29
K 1349
K 1509
12
Quercus Robur Ø0,06m
Quercus palustris Ø0,37m
3
K 1407
K 972
Quercus palustris Ø0,43m
Quercus palustris Ø0,47m
11
35
1.3
K 794
K 1334
12
7.81
K 501
G
K 1043 K 1044
I
K 1406
K 1119
2.3
34
W
K 589
K 575
ZONE
K 512
23-23A
25
Quercus palustris Ø0,39m
W
47A
K 578
K 2149
K 523
K 780
2.2
14
9
eweg
ber gs e
K 776
K 775
K 557
K 511
146D
10
Z
K 236
K 118
K 1825
47
K 544 K 2162
Zesweg
K 1652
Op hoogte stellen brandkraan
njepad
Betula Nigra Ø0,36m
K 549
K 876
K
30/KPN
Uh
K 793
Tilia Ø0,42m Quercus palustris Ø0,44m
K 900 Tilia Ø0,39m
K 879
nseweg
K 1412
K
9
14B
Quercus palustris Ø0,32m
BR
RP Tilia Ø0,33m
K 598
13
W
K
Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m
K 596 Tilia Ø0,36m
Quercus palustris Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,53m
K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi
8.18
K 878
Tilia Ø0,41m
K 822 7
K 597
Tilia Ø0,43m 1-1B
29
Quercus palustris Ø0,51m
B 3531
Tilia Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,40m
Beuk Ø0,39m
14-14A
Tilia Ø0,52m
K
B 2550
F
B 2447
K 520
3
W 8.18
I
K
Quercus palustris Ø0,45m 8.28
Uh
8.27
10 Quercus palustris Ø0,46m
K 1535 Tilia Ø0,32m
8.13
8
8.26
I
Quercus palustris Ø0,49m 8.57
Quercus Robur Ø0,33m
B 2408
K 595 Edisonstraat
Quercus Robur Ø0,42m
8.23
8.19 Quercus Robur Ø0,68m
ZONE
F
BR
20
K
1.1
K 599 18
I
eg ew ns lve ge Ga
Gagelve
ZONE
K 518 ZONE
K
K
K
K 519
PnsN
Betula Nigra Ø0,26m
Betula Nigra Ø0,35m
K 791 K 901 9
ad
14-16
1.2
Betula Nigra Ø0,25m
Betula Nigra Ø0,33m
K 1348
27
B 3533
Betula Nigra Ø0,28m
11
jep
K
K 515
Betula Nigra Ø0,43m
8.05
5-7
I
K 517
K 731
K
an
6
11
K 572
E
K 1295
Quercus palustris Ø0,48m
BR
K 1459
K 496
K 14
Quercus palustris Ø0,39m
131
129
K
ZONE
6A
K 558
K 804 144
142
K
K 509 K 1680
K 2150
16
8-8A
ZONE
K
K 897 K 543 14B
148B
K 1454
K 1455
8.22
I
K
K 1735
K 1866
146
K 238
I
3
K 694
ZONE
K
150A
K 2222
1
at
K
4
4A
148
K 2072 3
K 564
K 896
14-14A
Quercus palustris Ø0,48m
8.26
Einsteinstra
K
77.96 .98
K 542
K 2225
K 1283
K 1282
t
K
7.9767.92 .96 K
K 533
K 2099
6
K 581 K 2073
196-196A
Snelliusstraat
K
7.9 5 7.976.927
K 1736
K 531
K 532
1
7
K 585 K 583
traa
K
RP
15
K 693
6
t
K
7.95
K 530
Marconistraa
K
7.95
K 561
152
K
1A
K 570 2
K 529 156
Quercus palustris Ø0,47m
194
liuss
11
K K 2100
aat nistr
K
K
88.0.00 0
7.92
K 568
1B
K 569
30
.85
78.9.070 K
16
192
158
135
K 764
2
160
150
K 848
8
K 1284
154
4.2
K 707
Quercus palustris Ø0,42m
K 567
K 475
139
K 239
Quercus palustris Ø0,43m
8.34
BR
K 910
K 2021
3.1 W W
166A
166
141
137
ZONE
TB20 7
7.95 7.99
7.95 7.9 .8538 Tc 7.98 8 .00 77.9.93 3
K 658
Quercus palustris Ø0,43m
154A
7.970.93 7 7.97.9 3 3 7.9.934
ZONE
30
K 1790
200
K 17613
12
K 1293
14A
14
K 688
1
8.04 8.12 Que Ø0,4rcus pa lust 3m ris 8.03
12A
K 2171
Quercus palustris Ø0,40m
176-178
K 1285
K 1337
Quercus palustris Ø0,38m
K 2172
174
K 540
K 1338
K 1673
9
170
K 233
7.90
K 1292
K 708
Snel
Kl
K 1336
143
K 845 10
Quercus palustris Ø0,38m
K 1789
ad
K 1674
Quercus palustris Ø0,39m
11
K 687
145
18A
10A
K 1936
K 1791
ZONE
30
K 912
Klaverp
8.1 8.121 Que Ø0,3rcus pa lus 4m 7.95 tris
193
K 657
180
K 609
K 474
K 962
14
K 847
I
K 1760
Zesweg
8.06 8.13 Que Ø0,4rcus pa lustr 0m is 7.9 K 9
ZONE
30
Zesweg
147
.91
9 8.09.28 8.06 7.95 7.93 7.88 Q 7Ø .701uercus ,53 palus TB20 tris 7.87m 7.93
we
s Ze
4.5
K 2064
K 830
K 846
K 844
ZONE
7.7 .890
K 1678
ZONE
7.78
146C
Inrit of parkeerplaatsen? Afstemmen met gebruiker
g
K 2061
K 2063
K 1677
K 842
K 709
Quercus palustris Ø0,42m
13
K 1934
K 1935
K 2062
7.90
8.03 8.11 7.98 Que 7.97.9 63 Ø0,4rcus pa lu7s.9 2m tr2is 7.93 K K
184A
26
o Marc
5.50
7.84
77.8.885
184
K 913
K 911
K
K
7.83
IB20 7
K 224
K 228
K 914
12
Quercus palustris Ø0,39m
K 1548
155
149-149A
OB12
7K.85 7.89
.76
7.84
7.9077.91 .89 7.97.9 2 0 0 7.9
Gtfi
7.81
22
K 1933
Ploegweg
BR
2.50
TB20
7.777
K 1658
K
K 829
gweg
I
IB20
7.77
7.80
7.78 7.8.8857.79.8 7 8.991 77.8 7.90
7.77 7.871.77
K 828
Ploe
20
BR
7.82
7.70
7.79 7.76
16
ZONE
7 4 7.7.79.7 7
7.777.7 7
7.91
eg
K 755 Quercus palustris Ø0,34m
Zeswe
Kla
7
7.75 7.71
7.76
K 843
ve
11
12
188
d rpa
K 1462
19
14
ZONE
7.65
7.72 7.75
10
157
Quercus palustris Ø0,34m
30
7.73
17
K 841
K 839
K 827
Einsteinstraat
7 4 7.7.757.7 5
7.63
OB12
K
K
K
K
K
7.70
OB12
77.77 K .78
Quercus palustris Ø0,30m
8.68
raat einst Einst
K 1076
OB12
K
K
K
77.8.82 77.8 .8227
K 721 9
aat
4
Quercus palustris Ø0,34m
Ploegweg
OB12
7.98
I
D
15
K 788
sst r
16-16B
K 2208
OB12
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
77.8.992
8.00
Quercus palustris Ø0,31m
K 754
Plo
egw
OB12
K
7.93
rnic u
K 840
Quercus palustris Ø0,54m
K 1558
I
OB12
K
ris
77.7.89 0 7.778.9K 2
K 838
K 1561
7
K 1560
OB12
.54
K
lust
7.96
Tc
7.76
3.2
K 1562 K 1563 K 1559
Cop e
Quercus palustris Ø0,45m
K 1513
7.74 7.76 7.76 7.76 7.77 7.90 7.97.9 11
OB12
K
8.06 Ø0 Que,r44m cus pa
OB12 OB12
TB20 7.948
OB12
7.79
7.91
7.90 7.95 Que Ø0,3rcus pa lust 8m ris 7.97
5
K 1512
7.6 7.79 1 7.76
7.78
K 719
K 773 7A
Quercus palustris Ø0,48m
6
IB20
IB20
K 1050
ZONE
157A
7.70
7.72
K 718
K 772
K 1109
ZONE
7.71
K 787 7
5
30
7.76
TB20
IB20
7.81 7.83 7.84
7.71
K 1049
10
9
IB20
7.66
7.70
Quercus palustris Ø0,43m
K 638
K
7.71
TB20
E
7.69
7.71
K 1110
g
K
4
7.76
7.71
628A
K 490
K 752
Quercus palustris Ø0,52m
K 2207
eg
10
K 1461
7.67
Einsteins
626
K 713
K
7.667 .6
628
K 1449
Quercus palustris Ø0,49m
Quercus palustris Ø0,51m
3
7.71 7.67
624 622
23
7.86
K 70 7.68 7.68
at
K 751
Edisonstraat
7.67 7.70 7.63
K 750 618
20A
Quercus palustris K 712 Ø0,59m
18
E01 op verplaatste lichtmast
7.72
K
Einsteinstra Mulderskamp
K 1448
25
K 214
K 637
6
7.74
601
K 652
aat
448
K 216
7.81 7.75
7.70 7 .7 7.81 77.6.7 .7903 0
K 710
ZONE
TB20
7.75
20
K 1062
estr
K 304
Quercus palustris Ø0,43m
30
7.72
7.71 7.72
7.69
595
ziks
K 711
eg
77.8.85 1
7.72 7.72
7.89
gsew
TB20 7.70
7.67
W
Woe
Quercus palustris Ø0,51m
1
7.84
7.77
K
452
10 .0
Komvormig afwerken
4.3
ZONE
30 herhaling
traat
7.73
7.74
5
Lichtmast verplaatsen
4.6
K 2220
Koolbergsew
.73
I
7.74
K 1263 593
K 833
456
lber
7.72 7.6 IB20 8 7.63 7.68
K 1452
Koo
IB20 7.76 7
7.77
591
K 796 496
492
R=
7.73
589
raat
bk
.677.7 4
Woeziksestraat
K 809
V
Woeziksest
ZONE
IB20 7.771
K
K
K
K W
ZONE
7.76
7.84
7.87
t sestraa Woezik
30
7.79
7.80 BR 7.72 7.876
K
493 491
ZONE
TB20
7.89
K
573
540
495
30
7.72 7 7.73 .72
7.85
K
ZONE
30 herhaling
497
481
473
1
7.6 7.74 8
77.7 .77 77.8.71 4TB20 7.77
7.78
4.4
507
501
499 465
457
ZONE
7.879.8 5 7
K
I
W
TB15
K
K
K
571
467
8.26
ZONE
7.72
K
K
K 836
569
Typ 8.16 Ø0,3e niet b 2m eken d
454
7.78 7.75
.80 77.7 8
7.86 Komvormig afwerken
K
K
K
OB12
7.69 7.71
K
K
K
K
K
7.90
30
K
K
K
7.90
557
BR
K
8.03 7.88
7.91
ZONE
K
8.0 7 4 K .92
7.92
7.85
7.91 7.89
30
K
C 545
1
K
77.9.913 K
7 7.74.68
0 0.0 1 R=
K
TB20
K
K
7.99
OB12
5 .79
K
7.97.9 21
7.91
77.9.91 0
OB12
20 7.7 7 TB
K
7.95
7.95 7.92
1.50
K 7.75
7.87
OB12
7.74
7.747.73
7.72 7.727 .857 7.73 7.77 7.75
IB207.75
7.76
K
SCHAAL 1 : 200 519
OB12
7.71
7.68
I
7.95
517
OB12
TB20 7.71
7.74 7 3 7.7.7 8
7.81 I
7.81
7.73 7.72 7.72 7.74
K
0
0
7.73
K
.0 10
8.06 8.06 Bet Ø0,3ula Nigr 7m a
7.9 7.892 Bet 7.72 la Ø0,3uBR 2m Nigra
K
7.92
TB20
7.85 7.88
7.87
K
K
K
8.02 7.88
7.71
R=
D
7.9K6
K
OB12
TB20
K7.99
K
OB12
7.85 7.84 7.82
7 7.97 7 .88 7.91 7.8.824 Bet Ø0,3ula nigr 9m a 77.8 .865 7.74 IB20 7.64 7.75 7.77
Bet Ø0,4ula Nigr 1m a
7.875.82
OB12
OB12
7.87
4
Deel 2.1 Deel 2.3
K
1
K
7.975.96 K
K
K
7.770.7
Op hoogte stellen brandkraan
7.9 7 7K.90 7.8.898 0
7.678.7
Deel 2.3
7.874.8 K
C
K
K
K
TB20
TB20
K
Pru Ø0,2nus 2m
8.37 8.20 data kist onder gronds
PnsN 6-6A
8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m
ZONE
Tc
K 593
K
K
K 1536 Betula Pendula Ø0,34m
Quercus Robur Ø0,48m
4
K
K 806 26
K 594
8A
B 3094
K
K
K
K
B 3174
K K 820
K 805
Kelvinstraat
K
20 24
Legenda
Deel 2.2
K
K
K
K
0
Deel 2.1
K
22A
K 60
22
Ondergrond - BGT 08-03-2023 Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023
K
Deel 2.1
OB12
Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug
TB15
Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
TB20
Trottoirband 180/200x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
K
K
Deel 1.2
K
K
26A/003-26F K
SCHAAL 1 : 200
IB20
Inritband 200x130 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
RWS K
Einsteinstraat
K
K
K
K
8.12
IB20
K
K
K
K
K
Deel 3.1 Deel 2.2
8.381 .32
8
Goot 1 strek betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
8.13
Parkeervakscheiding, BSS KF, kleur wit
is
Uitstroom richting verlaagde berm: - Uitstroomband 600x250 mm, leverancier Struyk Verwo - stenen gesteld in beton K
K
8.10
K
8.05 K K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
8.18 8.10 8.08
8.28 8.20
K
K
K
Lengtemarkering van thermoplast 8.17
K
8.21
K
8.22
K
K
K
8.23
J
Taludmarkering van thermoplast, lengte 1.90 m. t.b.v schijndrempels
K
K
K
K
J
Goot 5 strekken straatbakstenen keiformaat, kleur rood, gesteld in beton
K
8.10
8.03 8.12 8.15 8.20 88.2.250
K
K
K
K
K
K
7
Deel 3.1 Deel 2.2
8.358.35 Que Ø0,5rcus pa lust 0m r
.1 OB12 8.205 8.20
K
K 69 8
H
Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
I
K 69
Goot 5 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
K
H
Goottegel 150x300 mm gesteld in beton
8.18 8.24
8.19
Markering figuren van thermoplast
ZONE
K
9
RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld in beton
8.07
K
K
11
G
Ondergrond - Inmeting 14-03-2023
K
Deel 2.1
K
K
G
Vlakmarkering van thermoplast Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband
OB12
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband
K
Deel 2.2
K 59
K
K
ZONE
K K
8.087.9
8
8.15
8.09 7.97
8.45
K
K
K
K
K
K
K
88.3.20 8
88.17 .01 K
K
K
K
8.09 8.00
8.05
K
8.01
8.04
I
R= 1
K
K
8.34 8.32
K
8.06
7.87
K
K
K
K
K
K
TB20
7.77
IB20
7.79
7.89
7.83
7.88
7.89
7.91 8.22
7.78 7.87
7.81 8.7 2
7.99 88.0.051 TB20
7.85 7.90
K
K
88.0.115
8.182.10
8.11
G
87.0 .926
77.8.98 7.9 7.826 5
7.93 7.88
7.94 TB20
8.04
77.9.957 8.01 8.00 7.857 .88
7.85
8.02
7.98
I
8.068.0
9
7.99
8.03 7.96
7.91
7.99
7.86 7.87 7.85
7.85 7.85
7.87 7.94
IB20
7.85
7.78
7.86
7.85
7.86
IB20
7.77 7.82
7.83
7.87 7.9 7.956
7.88
7.98
7.92
7.86 7.93
IB20
7.91
7.93
7.96
8.07
K
K
K
K
K
K
9.67K
K
bk
Op hoogte stellen brandkraan
K
K
K
K
5.50
5.50
K
K
K
Bestaande te handhaven boom
8.10
K
88.1.195 K
OB
12
8.02
8.12
7.87
.180 8.1883.2
K K
K
Bestaande situatie: 45 parkeervakken
K
Nieuwe situatie: 83 parkeervakken
K
K
8.35
8.0 8.026
K
K
K
K
8.60 8.20 Que Ø0,3rcus pa lust 9m ris
8.05
8.23 Que Ø0,4rcus pa lust 3m 8 ris 8.0.097
8 8.14 8 8.1.003 .03 K
K
K
88.09 .10
K
K K K
K
Getekend door:
Projectnummer:
Tekeningnummer:
Blad:
K. Laurenssen
RI23014
501
2
Gecontroleerd door:
Versie:
Status:
Datum uitgifte:
B. Visser
03
Concept
14-03-2024
Schaal:
Opdrachtgever:
1:200
K 107
K 107
K
K
K
K
7
8 K
K
Documenttype:
A0
Tekening
K
K
K
K
K
26A/001-26A/002
Deel 2.2
K
Bezoek adres Postadres
K
Deel 2.1
K
32
K
30
K
28 K
SCHAAL 1 : 200
Telefoon E-mail
1
2
3
4
5
Project:
Parkeervoorzieningen Edisonstraat en Einsteinstraat R
Omschrijving:
K
K
Deel 2.2
Q
Werkorganisatie Druten Wijchen
Formaat:
34
R
P
K
K
K
K
K 118 6
Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg - Boomsoorten gewijzigd - 30 km zone toegevoegd
K
Bestaande camerapaal handhaven
8.19 8.18 Que Ø0,4rcus pa lu8str 7m .07 is 8.02 8.03
TB20
K
8.01
8.17
K
K
7.95 7.98
OB12
K
8.06
7.93
7.92 7.96
8.15
8.10
8.02 8 8.04 .14
Nieuw te planten boom, stamomtrek 20-25 cm: Tc - Tilia cordata (Winterlinde) PnsN - Pinus nigra subsp. Nigra (Oostenrijkse Den) UH - Ulmus 'Homestead' (Iep) RP - Robinia Pseudoacacia (Acacia) Gtfi - Gleditsia triacanthos f. inermis (Valse Christusdoorn)
Tc
8.14 8.07
7.9743.9 0
OB12
K
8.0 8.078
IB20
7.96 77.96 .93
N
Te kappen boom
8.08 8.07 8 8 7.96 .0.176
K
K
TB20
8.07 Que Ø0,0rcus Ro 6m bur
7.84
OB12
K
is
87.0.917
8.25 8.25 Que Ø0,4rcus pa 4m 7.9lustr 8.047 is
OB12
K
810.0.291 Que Ø0,3rcus pa lustr 4m
7.99
2.50
77.9.921
OB12
7.98
K
8.22 8.20 Que Ø0,3rcus pa lust 7m ris
OB12
K
88.0.01 5
2.50
OB12
K
TB20
8.11 8.08 Que Ø0,3rcus pa lu 6m 7 5 stris 8.0.9 3
OB12
Q
K
8.15 8.14 Que Ø0,5rcus pa lust 3m ris 8.07
7.99
OB12
K
77.96 .98
7.94
OB12
K
7.9767.92 .96
7BR .943 8.04 8.12 Que Ø0,4rcus pa lustr 3m is 8.03
OB12
K
RP
OB12
Tc
OB12
8.00 77.9.93 3
7.95
7.9 5 7.976.927
7.9 7.93 0
7.90
7.86 7.92
Te verplaatsen lichtmast
12
IB20
7.85
7.81
7.7 .890
K
7.78
M
ZONE
Que Ø0,5rcus pa 0m lust ris
8.05 .08 88.0 1
7.937.91
7.99 7.94
Komvormig afwerken
7.93 7W .87 W
IB20
7.94
K
8.11
7.96
7.92
ZONE
OB
7.81 7.81
7.79
7.83TB20 6 7.87
7.78 7.74
K
8.10
7.99
K
7.82
7.70
7.80
K
8.33
Komvormig afwerken
7.90 8.06 7.95 7.93 7.88 Q 7Ø .701uercus ,53 palus TB20 tris 7.87m 7.9 K 3 K
Op hoogte brengen straatpot
Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal
K
7.80 7.84
9 8.09.28
W
Op hoogte brengen brandkraan
Borden parkeerzone
K
.87 .76 7.82
8.34
OB12
7.89 .846 7.7 77.8 9
TB20 7 77.75
K
K
K
7.9
7.84
8.11
8.00 7.97 7.99
8.17
OB12
8.0 7.970
8.09
3 Komvormig afwerken
7.86
0.0 0
88.0.055
8.138.17
1.50
7.87
8.26
P 77.8.885
Op hoogte brengen putafdekking
Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast
8.20
Edisonstraat 7.78 7 7.7 7 8 77.9.80.885 9.8 .991 .8
Betonstraatstenen keiformaat vervangen door asfalt.
I BR
7 8.0.987 88.1.122
Goot van 5 naar 4 strekken
7.77 7.871.77
8.09
K
K
K
Typ 8.16 Ø0,3e niet b 2m eken dK 7.89
.00
Gewijzigd: Inrit
9
OB12
7.81 7.75
R= 10
8.06 8.04
8.26 8.28
K 58
OB12
7.84
7.70 7 .7 7.81 77.6.7 .7903 0
K
I
W
K
K
Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1
8.2 8.048.1 2 5
8.05
47A
L
RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90
8.087.99
K
K
4
Que Ø0,5rcus pa 3m lust ris
7.99
K
K
TB20
TB20
K
K
7.84 7.74 7.74 7.73
K
K
K
K
7.78
Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm
TB20
K
K
K
47
7.85 K
Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm
8.078.06
7.95
7.91 7.89
Komvormig afwerken
K
K
8.25
K
7.85 7.88
K
7.99 7W .96 8.06 8.11
8.03 8.132
K 133
8.08
0
7.874.8 1
N
7.98
K
K
Deel 2.1
K
K
M
7 8 .97 8.08.02 8.08 88.1.197
K 133 5
Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm
OB12
K
K
K
13
ZONE
K
K
Snelliusstraat
8.27
TB20
8.01 8.10
8.00
K
Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm
K
K
ZONE
K
L
7.77
Parkeerplaatsen van dubbelkeiformaat, 210x210x80mm, kleur antraciet, halfsteensverband
IB20
K
K
Middengeleider van beton met straatwerk print
Celsiusstraat
K
K
K
K
K
K
8.09
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl
21
Voorlopig ontwerp Edisonstraat Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.
22
23
24