Bijlage 1 Edisonstraat blad 1_240314
Tekst van het document
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
K
K K
K K
K
K
K
K
ZONE
3
K
K 90 0
K
1.50
8.27
K
ZONE
8.0
R=
8.13 8.09
8.14
88.1.175
8.14
8.0 8.08 8.060
TB20 8.08
K
8.30K
K
IB20
7.99
8.07
8.05
K
8.25 8.33
IB20 7.9
8.07 9
TB20
9
8.00
K
K
7.69
K
K
8.04
K
10.75
8.41
K
TB20 7.9
8.64 7 .95
4
7.97
7.96
8.02
8.50
7.97
8.03
8.11 88.09 .07
8.09
K
8.02
10.69 9.06 Que Ø0,4rcus pa lustr 9m is
8 Qu.1e6 Ø0,3rcus pa lust 8m ris
8.35 Que Ø0,5rcus pa lustr 3m is
7.9IB20 9
7.99
K
K
Edisonstraat Edisonstraat
8.083.0 2
87.0 .903
TB20 7.98
8.02
8W .01
8.03
K
K
K
C
7.96
R=
10.
8.04
Op hoogte stellen brandkraan 8.08
8.02
8.038.01
8.22
8.03
TB20
8.04
8.13
8.18
8.182
7.99
11.44 8.3 .207
8.26
8.37 8.34 Que Ø0,5rcus pa lust 1m 8.06 ris BR
8.13
8.0 8.0 37
K
8.04
00
7.98 7.98 7.97
R=
10
.00 7.98 K
0
8.31 8.27 Que Ø0,4rcus pa 8.02 lustr 0m is
K
8.2 6.18 6 8.66
8.25
Tilia Ø0,4 2m
K
8.16
8.17
8.078.13 8.0 9
K
8.30
OB12
8.14
TB20
8.185.14
K
8.29
OB12
TB20
8.14
8.14 8.12
00 10.
K
8.39
I
88.2.20 0
8.11
8 8.12.08
8.24 8.28 Beu Ø0,3k 9m
8.18
R=
K
88.3.33 2
OB12
TB20
8.09
.31K
8 K 8.2.269
OB12
8.18 88.0.079 8.12
IB20
I
8.24 8
8.20 8.18
8.15 8 8.1.187
8.18
8.10
K
OB12
TB20
8.40 8.46 Que Ø0,4rcus pa lust 5m ris
88.23 .18
8.16
K
8 8.13 .14
I
OB 8.09 12 8.108.17
2
K
8.26
OB12
I
8.41 8.25 8.37 Que Ø08,.24r5cus pa lustr 6m is 8.13 88.12 IB20 .12 8.13
K
8.19 W
OB12
K
1 OB
OB12
6 8.2
8.27
8.32 8.28 Que Ø0,4rcus pa lust 9m ris
8.26
8.18K
K
8.28
K
C
K
8.0 8.00 2
Tilia Ø0,3 9m
K
8.346 K 8.27
K
8.28
K
K
K
r
TB15
K 8.27
K
TB20
Que Ø0,4rcus Ro bu 2m
8.27K
8
8.22 8.18
8.17 8.15
88.2.221 8.28
K 87
K
8.11 8.15 8 .16
K
K
K
8K .089.12
K
K
K
K
3
K
Que Ø0,6rcus Ro 8m bur
K
K
K
K
TB20
K
TB20
K
K
K
K
K
K
B
K 79
K
K
K
30/KPN
K
K
K
13
K
K
K
K K
9
A
K
K
K
K
Kastanjepad
K
K
K
K
B
0
Deel 1.2
ZONE
K
K
K
K 52
K
K
Koolbergseweg
1
K
K
7
K
K
K 79
Deel 1.1
K
K
A
8.01 BR
7.95
8.12 8.15 Que Ø0,3rcus pa lustr 2m
7.97
K
8.57
is 88.0.070
7.9 7.974
7.96
K 153
K
5
8.12
7.98
8.10
8.05
IB20
8.15
8.23
r
8.12
8.52
K
8.28
.22
K
K
8.13
88.2.242 8.26 8.258.24
K
88.3.3 .2608
8.25 8.26
K
K
K
K
8T.39 ilia Ø0,5 2
8.289.33
8.29
K
K
m
88.31 .33
K
8.340
K
8.20 8.338.38.3 0 42
K
K
7.98 7.99
Tilia Ø0,4 3
8.38
8TB20 .34 8.36
8.35K
8.25
8.22
K
K
7.96
IB20
8.30 8.27 Tilia ØGtfi 0,29 m
Tilia 8.8 Ø05,4 1m
m
K
7.96
7.9 7.98 8
K
TB20
K
7.86
7.95
8.04 8.18 8.12
9.37
K88.1.0 34
K
7.92
7.94
IB20
8.030 8.032 8.20 9.31
8.09
8.25 8.38 8.42 Tilia Ø0,3 8m
5.49
7.98
K
8.0
K8.107
K
8.14 8.19 Tilia Ø0,3 1m
K
TB20 K
Uh
8.18
7.9 7.979.015
10.0T1il ia Ø0,3 6m 7.99 K
TB20 8.09
K
K
E K
K
K
K
K
K
K
K
K
Op hoogte brengen putafdekking (Wionplus)
K
8.25
8.13 88.2.25 61 8 3 8.27.3 8.27
IB20
2
8.16
8.02 7.96
8.20
K
K
8 2 8.2.3 3
8OB12 .43 8.45 8.49 K 8.51
8.44 8.48.4 687.61 8.55 8 Tilia 8.3.345 Ø0,3 8.3 4 2m 8.44 8K.4 8.5 24
8.47
7.96 10.5 7.95 0 9.6
OB12
8.3 8.41 8
8.14
IB20
7.97
7.98
8.01
OB12
K
IB20
8.13
8.027.98
7.97 8.2 8.089.1 1 8.19 2
OB12
K
8.42 88.4.42 2
8.01
8.11
OB12
8.30 8.41
8.2K7 8.43 8.26 8.24
K
2.50
8.04
OB12
8.38
K
IB20
8.05
8.01
78.98.09.108.02 8
8.00
OB12
8.40
K
8.07 88.18.0 5 86 .0
8.00
OB12
8.26 8.2 8
6
K
8.08
OB12
TB20 K
88.0.085.15 7 8.15
OB12
PnsN 8.24
IB20
8.1 8.0888.0.0 2 8.0 874
8.04
8.1808.1.1 8.1345 8.13 IB20 88.16 .2 8.202
OB12
8.19
8.40
8.11
8 8 8.1 8.16.09 8.18.1.1665 1 8.17 8.23
8.35 8.2 0 Que Ø0,3rcus Ro 3 bur 8.30 m
OB12
8.18
K
IB20
8.14
8.09 8 8.1 .18 4
8.03
OB12
OB12
OB12
K
E
Bet Ø0,3ula Pen dula 4m
Que Ø0,4rcus Ro bur 8m
8.19 8.25
2.50 8.20 8.37 data onde kist r gr onds
8.189.20
Tc
K 153
8.12 8.13
8.18
OB12
8.23 8.31 Que Ø0,3rcus Ro 8m bur
D
11.45
8.17 8.21
5.50
Que Ø0,3rcus Ro 3m bu
2x hoek 135º
8.04 9 8.1
K
ZONE
TB20
8.18
K
8.13 8.03
5.50
D
K K
Gewijzigd: inrit handhaven
K
K K
K
K
8 K
K
K K
F
Deel 1.1
K
Deel 1.1 SCHAAL 1 : 200
Deel 1.2
6-6A
K
F
K
K K
K K
Deel 1.3 Deel 1.2
K
K
K
K K
Legenda
K
G
K
K K
K
Ondergrond - Kadastrale kaart 08-03-2023 K
K
K
K
K
K
K
K
K
Ondergrond - Inmeting 14-03-2023 K
K
K
K
K
K
K 212
K
K
K
K
K
K
6
K 55 K
3
OB12
Opsluitband 120x250 mm , gesteld in beton v.v. steunrug
TB15
Trottoirband 130/150x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
TB20
Trottoirband 180/200x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
K
IB20
K
K
K
K
K
K
Inritband 200x130 mm, gesteld in beton v.v. steunrug
RWS
RWS band 110/220x250 mm, gesteld in beton v.v. steunrug Inritblokkken: 600x300x200mm, gesteld in beton
K
K
K
K
Goot 5 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton Goot 4 strekken betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
K
K
K
Goot 5 strekken straatbakstenen keiformaat, kleur rood, gesteld in beton
K
Goot 1 strek betonstraatstenen keiformaat, kleur grijs, gesteld in beton
K
K
K
K
K 212 7 31-31A
K
K
Parkeervakscheiding, BSS KF, kleur wit K
K
K
K
Uitstroom richting verlaagde berm: - Uitstroomband 600x250 mm, leverancier Struyk Verwo - stenen gesteld in beton
K 77 7
K
K
9
K
J
K
K 54
K
25
K
35
K
Taludmarkering van thermoplast, lengte 1.90 m. t.b.v schijndrempels
K
K
K
K
K
K 212
K
27
Lengtemarkering van thermoplast Markering figuren van thermoplast
K
K K
K 77
Vlakmarkering van thermoplast
K K
K
K
9
K
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, keperverband
7.94
Komvormig afwerken
7.85
77.8.898
TB20
7.877.7 9
IB20
7.86 7.80 7.74 7.80
7.76
7.84
7.93 7.95 Bet Ø0,2ula Nigr 7m a
8.756
IB20
7.78
8.05
K
K
7.87 8.00 Bet Ø0,3ula Nigr 4m a
7.80 G
TB20 7.74
K
K
7.72 7.80
IB20 7.76
7.82
I
7.81
K
7.82
77.7.7057 .66
K
TB20
7.80
7.77
7K.978 .98
77.92K .90
7.77 7.75 7
IB20
7.82
K
77.87 .89
7.93 7.94 Bet Ø0,3ula Nigr 8m a
7.76 BR
7.846
7.90
K
K
K 7.93
K
K
TB15
77.9.910
77.8.865 K
7.81
7.78 7.76 7.80
.84 7.737.82 7.78
7.727.79
77.8 7.9.98 1 7K 4 .94
K
7.75
IB20
8.01 7.98 Bet Ø0,4ula Nigr a 2m
7.75
TB20 7.73
8.02 8.01 Bet Ø0,4ula Nigr a 1m
7.87 7.89 Bet Ø0,3ula Nigr 9m a
7.76 7.8 .707
7.87 7.87 8.04 7.96 Bet Ø0,4ula Nigr a 1m
I
7.86
7.78
TB20
7.79 7.71
7.76
7.81
K
K
IB20
Deklaag van AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm Fietspad van rood asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen, laagdikte 35 mm - AC-22 OL-B, laagdikte gemiddeld 70 mm
7 7.97 7 .88 7.91 7.8.824 Bet Ø0,3ula nigr a 9m .856 77.8 7.74 IB20 7.64 7.77
TB20
77.7.880
7.69
Rijbaan van asfalt, opbouw van boven naar beneden: - AC-11 surf DL-B, laagdikte 35 mm - AC-16 TL-B, laagdikte 50 mm - AC-22-OL-B, laagdikte 70 mm
7.975.96 K
OB12
7.86
7.90
K
OB12
7.90
7.82
2
K
OB12
7.89
7.85 7.82
K 7.9
OB12
7.91
TB15
7.91
K
7.93
Parkeerplaatsen van dubbelkeiformaat, 210x210x80mm, kleur antraciet, halfsteensverband
Gewijzigd: inrit handhaven
OB12
IB20 7.91
8.05 8.00 8.02 Bet Ø0,2ula Nigr 8m a 7.81 TB20 7.81
77.86 K .92
K
K
OB12
7.93
7.90 7.86 7 .89
I
7.94
OB12
IB20
88.01 .02
8.05
8 8.0.120 Bet Ø0,2ula Nigr 5m a
K
K
OB12
7.88 7 7.86.85
8.16 8.18 Bet Ø0,3ula Nigr 3m a78.9 .094
77.9.950
7
.89 K 7.8 7
OB12
9.37
7.88
7.87 7.86
7.9TB20 0
8.16 8.01 Bet Ø0,3ula Nigr 5m a
88.2.060
K
I
7.96
7.91
8.3 K 6
K
K
OB12
L
8.01 BR
8.12 8.15 Que Ø0,3rcus pa lust 2m ris 88.0.070 7.94 7.97
.32
OB12
7.95
8.02 8.18 8.13 Que Ø0,4rcus8.0p8a lust 4m ris
OB12
OB12
7.99
88.36 .18 8.2 8
K
K 8.2845
8.22 K
K
K
K
K
K
K
88.09 .03
Op hoogte stellen brandkraan
Gewijzigd: inrit handhaven 7.90
K
Middengeleider van beton met straatwerk print
K
K
K
K
8.07
K
K
K
K
K
Betonstraatstenen keiformaat, dikte 80 mm, kleur grijs, elleboogverband
K
K
K Op hoogte stellen brandkraan 8.08
J
33
5
8.11 88.09 .07
H
Goottegel 150x300 mm gesteld in beton
Deel 2.1
Deel 1.2
Deel 1.1
K
K
K
K
K 212 4 K
K
K
K
K
Deel 1.2
21
H
G
Ondergrond - BGT 08-03-2023
9.30
Deklaag asfalt rood, AC 11 surf, DL-B, Till Red 3% rode kleurstof, zwarte bitumen laagdikte 35 mm
Lichtmast verplaatsen
Pad van Graustabiel 0/12, opbouw van boven naar beneden: - Graustabiel, laagdikte 60 mm - Menggranulaat 0/31.5, laagdikte 150 mm
Edisonstraat
7.78
L
Bloemenrijk grasmengsel G5, Cruydthoeck
K
8.058.0
1
K
8.082.07
K
K
K
K
K
K
K
8.05 8K.08
8.1 K 8.184
K
K
8.10
TB20 K
8.09
K
8.04TB20 7.98
7.85
77.8.851
I
8.11 8.15 Bet Ø0,4ula Nigr a 3m
8.06 8.08 Bet Ø0,3ula Nigr 6m a
7.95 8.07 Bet Ø0,3ula Nigr 6m a
K
7.90
K
7.90 K
7.91 K
K
K
8.03
K
K
K
7.99
IB20
8.00
K
K
K
K
7.77
7 7.70 .798 7.84 7.93 7.80
7.90 7.85
TB20 77.9.900 K
7.71
.607 .7
8.96Betu Ø0,3 la Nigr 5m a
8.19
8.3K 5
Uh TB20
7.92
K
K
7.86
K
7.71
7.76
IB20
7.789 7.8 .783
7.88 7 7.89 7.87 7.8 7.87 data onde kist r gr onds 7.90
7.79
7.75
7.79
8.82
K
7.757
7.78
77.9.707
K
RWS kolk eendelig, type: TRK-2000 RWS/90
TB20
7.80 7.86
K
7.74
7.76
K
Trottoirkolk, eendelig, type: Q-Line Classic TRK-4716/90 GB1
TB20
7.90 7.95 Que Ø0,3rcus pa lustr 8m is 7.97
K
I BR
Op hoogte brengen putafdekking
W
Op hoogte brengen straatpot
ZONE
TB20 7.948
K
K
ZONE
7.96
.54
M
Op hoogte brengen brandkraan
Borden parkeerzone
K
Op hoogte brengen putafdekking (Wionplus) K
K
K
K
K
K
K
K
N
8.09
8.19
PnsN
7.75
OB12
K
Uh
8.04
7.68
2.50
7.93 8.0 8.105 Bet Ø0,2ula Nigr 6m a
7.82
OB12
TB208.05
7.82 7.82
IB20
7.69
7.75
OB12
K
7.68
OB12
K
7.82 7.85
OB12
88.0.012 8.04
7.74
7.76 7.7 3
7.77
7.95
7.87
7.92
7.73
7.75
OB12
K
7.86
IB20
7.79
7.776 .80
7.84
OB12
88.0.040
IB20
7.88
7.93
OB12
K
RP
7 7.93 .89
OB12
K
IB20
OB12
TB20 8.09
2.50
Tilia Ø0,3 3m
OB12
K
8.03 8.03
7.95
OB12
Tilia Ø0,3 6m
7.86
7.82
Nieuwe te plaatsen verkeersbord incl. flespaal
Deel 2.1
K
8.14 8.19 Tilia Ø0,3 1m
7.85 7.86
7.84 7.76 7.82
8 7.8
IB20 7.96
M
7.88
7.92
7.89
Deel 1.2
7.92
7.95
7.88
5.50
7.86
5.50
7.94
7.91
bk
7.92
Nieuwe locatie te verplaatsen lichtmast
N
Te verplaatsen lichtmast
K 59
14B
6 517
519
545
at
Einsteinstra
K
K
K 836
Mulderskamp
K
K
571
30
K
Te kappen boom
557
569
467
4.4
ZONE
507 ZONE
30 herhaling
501 499
573
540
457
465 497
481
495 473
493 491
Woeziksestraat
K
K 809
V
589
591
BR
K
aat
1
sestr Woezik
20
K 1263
Woeziksestr 593
aat
K 833
Woe
K 796 496
4.6
492
456
K 2220
454
4.3
30 ZONE ZONE
30 herhaling
K 711
601
K 710
K
K
25
K 652
t
K 750
K 214
Tc
stra a
K 304
20
K 1062
K 1448
K
618
K 751
624
20A
K 216
622
Quercus palustris K 712 Ø0,59m
traat
18
595
ziks e
Quercus palustris Ø0,51m
Quercus palustris Ø0,43m
Einsteins
K
K
452
448
Nieuw te planten boom, stamomtrek 20-25 cm: Tc - Tilia cordata (Winterlinde) PnsN - Pinus nigra subsp. Nigra (Oostenrijkse Den) UH - Ulmus 'Homestead' (Iep) RP - Robinia Pseudoacacia (Acacia) Gtfi - Gleditsia triacanthos f. inermis (Valse Christusdoorn)
K 1452 W
628
18
1
K 1449 K 637 626
23
Quercus palustris Ø0,49m
22
K 713
Quercus palustris Ø0,51m
K 714
g
K 715
9
5
3.2
K 1562
K 1563 K 1559
K 838
16-16B
4
K 1558
9
30
6 Quercus palustris Ø0,30m
I
13
K 720
Copernicus
straat
15A
8
K 1513 K 1560 K 1512
17
K 841
K 2208
Plo
14
Quercus palustris Ø0,34m
K 843
16
K 828
ad
Ploe gweg
K 1933
K 1658
155
22
K 224
184 184A
26
Zeswe
K 228
K 2063
K 225 K 2062
9
K 1678
sw Ze
K 797
30
Zesweg
193
14
K 1674
Quercus palustris Ø0,39m
K 845 10
K 1292
ZONE
ZONE
K 658
K 1790
30 ZONE
K 1789
174
K 895
K 894
4A
K 541
K 568
1B
4
K 893 K 569 11
Marc
K 529 156
154A
K 2100 154
1
K 561
K 530 152
30
ZONE
K 542
4
150A
K 2222
6A
6
144
K 510
K 1455
K 559 K 526
t traa iuss s l e C K 1294
3
K 694
Quercus palustris Ø0,48m
BR
5-5A
5
I
K 588
K 973
B. Visser
03
Concept
14-03-2024
Schaal:
Opdrachtgever:
K 692
K 700
K 696
Quercus palustris Ø0,54m
W
7
Quercus palustris Ø0,53m
1:200
7A
9 12 11
7
K 698
K 898
Quercus palustris Ø0,50m
K 1927
K 579
7.99
K 697
I
K 590 K 2160
8
K 1825
47
K 1335
g
K 574
13 ZONE
ewe rgs
K 1238
K 1236
K 1237
K 972
Quercus palustris Ø0,43m
K 589
K 1334
Quercus palustris Ø0,47m
Quercus Robur Ø0,06m
K 1078 K 1826
32 Quercus palustris Ø0,44m
K 1077
K 524 K 505
146B
1
Quercus palustris Ø0,34m
K
17
20A
K 256
K 514
K 255 K 741
Quercus palustris Ø0,37m
41
7.74
Quercus palustris Ø0,36m
28
Quercus palustris Ø0,53m
W
7.94
BR
Quercus palustris Ø0,43m
13
39
002
Tc Quercus palustris Ø0,34m
Quercus palustris Ø0,40m
ZONE
19
Ka
K 548 33
Ediso 31-31A
K 2126
K 703
2.1
Quercus palustris Ø0,42m
K 704
I
26A/003-26F
K 327
24
K 1411 K 606
K
22A
Betula BR Nigra Ø0,32m
7.87
Betula nigra Ø0,39m
Betula Nigra Ø0,41m
B 2451
K 821
K 600
K 702
Betula Nigra Ø0,41m
B 2645
Betula Nigra Ø0,42m
K 701
Ø0,44m Quercus palustris
K 1185 22 Quercus palustris Ø0,38m
7.78
Betula Nigra Ø0,38m
7.82
27
Gtfi
Tc
Betula Nigra Ø0,39m
7.76
K 779
K 2127
K 2124
7.88
7.79
7.87 7.87
data kist onder gronds
Uh 12
7A Betula Nigra Ø0,34m
BR BR 7.90 Betula Nigra Ø0,35m
K 502
K 604
21 G
22A
20
7.85 Betula Nigra Ø0,36m
8A
Kastan jepad
K 549
I
9
Uh
K 793
nseweg
9
K 518
Quercus palustris Ø0,44m
K 1412
K
BR
K 598 W
K
Tilia Ø0,31m Quercus palustris Ø0,49m
K 596 Tilia Ø0,36m
Quercus palustris Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,53m
K 602 Tilia Ø0,29m Gtfi
8.18
ZONE
K 822 K 597
Tilia Ø0,43m Quercus palustris Ø0,51m
BR
20
Tilia Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,40m
Beuk Ø0,39m
14-14A
Tilia Ø0,52m
lve
K 520
3
W 8.18
I
K
Quercus palustris Ø0,45m 8.28
Uh
8.27
10 Quercus palustris Ø0,46m
K 1535 8
8.26
I
Quercus palustris Ø0,49m 8.57
K
K 59
Quercus Robur Ø0,33m
B 2447
B 2408
K 595 Edisonstraat
Quercus Robur Ø0,42m
8.23
ZONE
8.19 Quercus Robur Ø0,68m
B 2550
9
8.37 8.20 data kist onder gronds
PnsN 6-6A
8.40 Quercus Robur Ø0,38m 8.30 Quercus Robur Ø0,33m
ZONE
eg ew
ns
Tilia Ø0,32m
8.13
K
Tilia Ø0,41m
7
1-1B
29
Tc
K 593
Bezoek adres Postadres
K
K
K 1536 Betula Pendula Ø0,34m
Quercus Robur Ø0,48m
4
K 806 26
K 594
K
8A
B 3094 B 3174
K K 820
K 805
K
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
R
Omschrijving:
RP Tilia Ø0,33m
13
I
1.1
K 599 18
14B
Quercus palustris Ø0,32m
K 878
ge
K
K
K
B 3531
Tilia Ø0,42m
Tilia Ø0,39m
K
30/KPN
K 900
ZONE
Ga
Gagelve
K
Deel 1.2 Deel 1.3
PnsN
Betula Nigra Ø0,26m
Betula Nigra Ø0,35m
K 791 K 901
K 879
27
B 3533
1.2
Betula Nigra Ø0,25m
Betula Nigra Ø0,33m
K 876
K
K 519
Betula Nigra Ø0,28m
11
K 1348
ad
14-16
Betula Nigra Ø0,43m
8.05
5-7
jep
K
K
K 515
K 59 8
Betula Nigra Ø0,36m
an
K 517
K 731
K
Telefoon E-mail
3
Parkeervoorzieningen Edisonstraat en Einsteinstraat
Betula Nigra Ø0,27m
K 2125
Kelvinstraat
2
Project:
25
K 690
K 380
bk
st
K
K 516
Betula Nigra Ø0,37m
33
K 1349
K 1509
12
aat nstr K 777
K 1350
K 1407
Tekening
Prunus Ø0,22m
37
W W
33A
ZONE
3
K 1119
23
26A/001-26A/
K 1186
BR
K 553 K 547 31
7.81
K 780
Quercus palustris Ø0,53m
Edisonstraat
K 2170
35
1.3
K 705
RP
I
K 501
K 576
33A
22
K 1406
A0
30 Type niet bekend Ø0,32m
K 2169
14
K 778
K 523
K 794
Documenttype:
K 577
12
25A
29
I
K
K
K 1508
Formaat:
11
K 1043 K 1044
12A
K 2148
K 497
K 513
K
K
Koo lbe
2.3
34 G
K 575
ZONE
K 512
23-23A
25
Quercus palustris Ø0,39m
W
W
47A
K 578
K 2149
eweg
Koolbergs
20
21
10
142
K 496
2.2
14
9
ZONE
146C
K 1113
146A
K 557
K 511
K 525
K 775
1
Werkorganisatie Druten Wijchen
K 544
K 545
18
K 2161
Q
10-10A
K 899
K 2162
146D
140
Deel 1.3 SCHAAL 1 : 200
Datum uitgifte:
6
2-4
K 2159
K 1114
K 776
7
Status:
Celsiusstraa
8.20
K 504
K 1456
K 1458
K
Versie:
t
Quercus palustris Ø0,50m
K 695
K 1459
K 1457
K 1460
K
K 1295
I
K 236 K 1652
K 398
K 506
Gecontroleerd door:
Quercus palustris Ø0,39m
bk
Zesweg
Quercus palustris Ø0,48m
8.22
I
ZONE
eg
sw Ze 131
K 580
t
K
33
K 558
K 804
K 237
1
8.26
t
K 509 K 1680
K 2150
16
K 572
traa
K 897 K 543 14B
148B
129
8-8A
Marconistraa
K
K
K 1735
K 1866
K 1454
501
I
ZONE
4A 148
146
K 238
K 1283
K 1282
6
K 581 K 2073
K 2072 3
K 564
K 896
14-14A
196-196A
Einsteinstraat
K 2099 K 2225
1
7
K 585
K 583
1
aat
30
ZONE
K
K
135
K 533
6
Snelliusstraat
15
K 1736
K 531
K 532
onis
K 239
1A
K 570 2
sstr
K
Zesweg
150
RI23014
16
Quercus palustris Ø0,47m
194
K 693
BR
160
K 475
141
K 911
K. Laurenssen
Quercus palustris Ø0,43m
K 1285
K 2021
K 764
BR
K 540
4.2
8.34
192
158
K 1337
Blad:
2
174A
K 910
139
Tekeningnummer:
K 567
200
137
Projectnummer:
176-178
K 1284
K 233
K
K 848
8
W
K 688 170
166A
166
162
K 17613
K 1338
3.1
K 707
Quercus palustris Ø0,42m
I
K 687
145
Quercus palustris Ø0,43m
BR
7
K 1336
K 1791
4.1
K 912
143
Getekend door: 14
K 609
K 474
d
Klaverpa
14A
9
liu Snel
Q
v Kla
12
K 1293
K 2172 K 708
ZONE
K
K
ad
erp
K 1760
12A
K 2171
Quercus palustris Ø0,40m
K 1936
ZONE
K
K
K 1673
Quercus palustris Ø0,38m
Quercus palustris Ø0,38m
180
30
Zesweg
ZONE
10A
K 847
30
ZONE
30
30
Nieuwe situatie: 83 parkeervakken
K 844
11
K 657
4.5
K 2064
147
K 962
K 709
Quercus palustris Ø0,42m
ZONE
K
K 1677
K 913
K 830
K 846
Quercus palustris Ø0,39m
raat
eg
K 2061
K 914
K 842
13
K 1934
K 1935
K
12
K 1548
Ploegweg
20
d
Klaverpa
g
11
K 755 Quercus palustris Ø0,34m
Einsteinstraat
K
p ver Kla
K 1462
12
188
eg
K 1076
Bestaande situatie: 45 parkeervakken
157
einst Einst
Ko
Ploegweg
19
K 839
K 827
egw
ZONE
K
10
Quercus palustris Ø0,34m
10
K
ol
8.57
Gewijzgd: - E01 borden naar parkeerzone - Voorrangssituatie Klaverpad/Koolbergseweg - Boomsoorten gewijzigd - 30 km zone toegevoegd
11
aat
I
149-149A
Deel 1.2
K 721
K 788
str
K 754
8.68
Bestaande te handhaven boom
15
icus
Quercus palustris Ø0,31m
30
ZONE
Quercus palustris Ø0,54m
7
ern
K 840
157A
K 1461
K
Cop
Quercus palustris Ø0,45m
K 1561
K 638
K 829
K 59
K 719
K 773 7A
Quercus palustris Ø0,48m
Koolbergsew
7
NE
K
K
Deel 1.2
K 1050 1
ZONE
ZONE
be
4
6
K
P
K 718
K 772
K 1109
Koo
5
K
Deel 1.1
K 787 7
5
eg
rg
Ploegweg
K
SCHAAL 1 : 200
Quercus palustris Ø0,43m
K 1049
lber gsew
K
K 1110
ZO
K
eg
we
E N ZO
se
8
K
K
K
14-14A
K 752
Quercus palustris Ø0,52m
K 2207
2
ZONE
K
R
628A
K 490
P
17
18
19
20
: Jan v.d. Heydenstraat 2, Wijchen : Postbus 6 6600 AA Wijchen : 024-64 253 94 : info@RE-infra.nl
21
Voorlopig ontwerp Edisonstraat Maten in meters, tenzij anders aangegeven. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders aangegeven. Diameters in millimeters, tenzij anders aangegeven.
22
23
24