2025-276 2 Verkorte versie Jaarrekening 2024 Avri Realisatie BV
Tekst van het document
Avri Realisatie BV
Jaarrekening 2024 cA~-
Datum: KvK-nummer Statutaire vestigingsplaats: Adres:
11045824 Geldermalsen Meersteeg 15 4191 NK Geldermalsen
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
U 3 AM 2025
FSV
ACCOUNTANTS. ADVISEURS
Avri Realisatie BV
Inhoudsopgave Jaarstukken Leeswijzer
3
Geconsolideerde balans per 31 december
4
Geconsolideerde winst- en verliesrekening
5
Algemene toelichting geconsolideerd
6
Toelichting op de geconsolideerde balans
9
Toelichting op de geconsolideerde winst- en verliesrekening
11
Overige gegevens
13
Enkelvoudige balans per 31 december
14
Enkelvoudige winst- en verliesrekening
15
Algemene toelichting enkelvoudig
16
Toelichting op de enkelvoudige balans
18
Toelichting op de enkelvoudige winst- en verliesrekening
20
VOORWAARMERK BIJ VERKLARINGD.D. 1l { JUNI2025 FJ UNC V ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
2
Avri Realisatie BV
Leeswijzer De jaarrekening 2024 van Avri Realisatie BV bestaat uit een geconsolideerde balans , een winst- en verliesrekening, een algemene toelichting en de grondslagen. Dit alles, waar nodig, aangevuld met een toelichting. De consolidatie bestaat uit Avri Realisatie BV en Avri Solar BV. Als onderdeel van de geconsolideerde jaarrekening vindt u de enkelvoudige jaarrekening 2024 van Avri Realisatie BV. De enkelvoudige jaarrekening bestaande uit balans , een winsten verliesrekening, een algemene toelichting en de grondslagen.
rmalsen
Datum:
Z /6 ' /2, s'—
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
(13 jwdl 2025
FSV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
3
Avri Rcnlisnlic IN
Avri Realisatie B,V. Geconsolideerde balans per 31 december (voorwinstverdeling)
Activa
31-12-2024
€
€
31-12-2023
Vaste activa Immateriële vaste activa Ontwikkeling Solarpark
_
360.686 360.686
397.834 397.834
Materiele vaste activa Ontwikkeling Solarpark Terreininrichting
Tolaal vaste activa
_
5.758.886 421.936 _ 6.180.822 6.541.508
_
6.351.998 482.206 6.834.204 7.232.038
Vlottende activa Vorderineen Debiteuren Overige vorderingen Belastingen Vennootschapsbelasling Vooruitbetaalde kosten
48.364 915.610 12.767 26.450 1.003.190
455.937 2.713 32.837 170.262 661.749
Rabobank Rabobank Inlernelspaarrekening Trlodos Bank Trlodos Bank spaarrekening
58.345 730.000 429.474 665.920 1.883.739
111.447 600.000 418,000 603.156 1.732.603
Totaalactiva
9.428.437
9.626.390
Passiva
31-12-2024
31-12-2023 €
€
Liqulde middelen
Eigen vermogen Aandelenkapitaal Algemene reserve Wettelijke reserve Resultaat boekjaar
74.874 2.641.731 360.687 512.696 3.589.988
74.874 2.312.672 397.834 291.911 3,077.292
60.606 60.606
51.948 51.948
4.297.649 490.747 4.788.396
5.038.623 556.622 5.695.245
658.653 8.066 262.352 60.376 989.447
655.459 13.693 218.346 14.407 901.905
9.428.437
9.626.390
Voorzieningen Voorziening ontmanteling PV Systeem Langlopende schulden Lening Triodos Lening Greencrowd Kortlopende schulden
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
{
r
ACCOUNTANTS+ADVISEURS
:.
;v
Totaal passiva
u
Leningen kortlopend deel Crediteuren Overlopende passiva Belastingen
Avri Realisatie BV
Avri Realisatie B.V. Geconsolideerde winst- en verliesrekening 2023 Werkelijk
2024 Werkelijk Bedrijfsopbrengsten Opbrengst terreinverhuur: Terrein verhuur Energie Som der bedrijfsopbrengsten
285.728 258.398 1.649.168 1.622.731 1.934.896 1.881.129 ...............................................................................
Bedrijfskosten Advieskosten Onderhoud terreinvoorziening Afschrijving investeringen Kosten levering energie Exploitatiekosten zonnepark Inhuur personeel Algemene kosten Gebruikersvergoeding
32.321 8.639 690.531 23.980 261.255 56.692 36.020 55.000
37.311 14.131 690.531 88.789 425.947 46.624 28.701 54.000
Bedrijfsresultaat
1.164.437 1.386.034 ......................... ................................ 770.459 495.095
Rentebaten/ lasten en soortgelijke posten
-103.986
-127.108
Resultaat voor belasting
666.473
367.987
Vennootschapsbelasting
153.776
76.074
Resultaat na belasting
512.697
291.913
Som der bedrijfskosten
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
U 3 JUNI 2025
F,SV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
5
Avri Realisatie BV
Algemene toelichting geconsolideerd Algemeen Avri Realisatie B.V. (voorheen genaamd Avri Ontwikkeling B.V.) is op 26 augustus 1999 opgericht als een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid. Statutair directeur van de vennootschap is de heer W. Brouwer, Op 3 juli 2024 heeft de AVA de jaarrekening 2023 vastgesteld. Hel resultaat Is overeenkomstig het voorstel ten gunste gebracht van de algemene reserve. De huidige jaarrekening is opgesteld voorde voorgestelde resultaatsbestemming. De vennootschap heeft ten doel hel benutten van het afvalveiwerkingsterrein Meersteeg door de huidige bedrijfsuitoefening op de lokatie Meersteeg te verbreden en te optimaliseren, het bevorderen van een rendabele exploitatie van hel afvalverwerkingslerrein en al hetgeen daarmee verband houdt. Dil alles in de meest ruime zin. Schattingen Om de grondslagen en regels voor het opstellen van de jaarrekening te kunnen toepassen, Is het nodig dat het bestuur van Avri Realisatie B.V. zich over verschillende zaken een oordeel vormt, en dal het bestuur schattingen maakt die essentieel kunnen zijn voor de in de jaarrekening opgenomen bedragen. Indien het voor het geven van het in artikel 2:362 lid 1 BW vereiste Inzicht noodzakelijk Is, is de aard van deze oordelen en schattingen inclusief de bijbehorende veronderstellingen opgenomen bij de toelichting op de betreffende jaarrekeningposten.
Personeel Ultimo het boekjaar was er geen personeel in dienst. Grondslaqen voor consolidatie In de geconsolideerde jaarrekening worden opgenomen de financiële gegevens van de vennootschap Avri Realisatie B.V. en haar groepsmaatschappijen per 31 december van het boekjaar. Groepsmaatschappijen zijn rechtspersonen en vennootschappen waarin beslissende zeggenschap wordt uitgeoefend. Avri Solar B.V. is 100% dochter van Avri Realisatie B.V. De feitelijke vestigingsplaats van de onderneming is Geldermalsen.
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
01 ZUNI 7.07.5 t.,
FSV
ACCOUNTANTS+ADVISEURS
Avri Rcnlisntic BV
Enkelvoudige jaarrekening 2024
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
0 3 JUNI 2.02;
V -SV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
13
Avri ttealtsatic BV
Avri Realisatie BV Enkelvoudige balans per 31 december (voorwinstverdeling)
31-12-2023
31-12-2024 €
€
Activa Vaste Activa Materiële vaste activa
421.936 421.936
Terrelninrichling
_
482.206 482.206
Financiële vaste activa Deelneming Solar BV
2.353.075
1.910.157
2.353.075
1.910.157
2.775.011
2.392.363
46.767 1 94 10.045
1 2.713 5.329
56.906
8.043
Rabobank Rabobank Internelspaarrekening
58.345 730.000 788.345
600.000 711.447
Totaal vlottende activa
845.251
719.490
Tolaal activa
3.620.262
3.111.853
Passiva
31-12-2024
31-12-2023
Totaal vaste activa Vlottende activa Vorderinqen Debiteuren Rekening-courant Solar BV Belastingen Overige vorderingen
Liquide middelen
€
€
111.447
Eigen vermogen
Aandelenkapitaal Algemene reserve Wettelijke reserve Resultaat boekjaar
_
74.874 2.641.731 360.687 512.696 3.589.988
74.874 2.312.672 397.834 291.911 3.077.292
1.901 17.101 11.272
5.826 20.279 8.456
30.274
34.561
3.620.262
3.111.853
Kortlopende schulden Crediteuren Overlopende passiva/ nog te betalen Belastingen
Totaalpassiva
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
juw 2025 F✓
03
Y ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
14
Avri Rcalisalic BV
Avri Realisatie BV Enkelvoudige winst- en verliesrekening
€
€
2023 Werkelijk
2024 Werkelijk Bedrijfsopbrengsten Opbrengst terreinverhuur: Reterra NV Grondbankcombinatie Aanleg acculaadplein Overige opbrengsten Som der bedrijfsopbrengsten
137.862 140.566 7.300 285.728 ..............................
133.579 108.769 16.050 258.398 ...........1................
Bedrijfskosten Advieskosten Onderhoud terreinvoorziening Afschrijving investeringen Inhuur personeel Algemene kosten Gebruikersvergoeding
9.455 8,639 60.271 56.692 19.110 55.000
11.107 14.131 60.271 46.624 17.484 54.000
Som der bedrijfskosten
209.166 .................. 76.562
203.617 ................................... 54.781
Rentebaten/ lasten en soortgelijke posten
9.585
9.569
Resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening
86,147
64.350
Resultaat deelneming Solar B.V.
442.917
238.901
Resultaat deelnemingen
442.917
238.901
Resultaat
629.064
303.251
Vennootschapsbelasting
16.368
11.340
Resultaat na belasting
512.696
291.911
Bedrijfsresultaat
Deelnemingen
i,
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D. [,I :S
. ulfl
15 ,( 2i
FJ Y
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
Avri Realisntle li1'
Algemene toelichting enkelvoudig Algemeen Avri Realisatie B.V. (voorheen genaamd Avri Ontwikkeling B.V.) Is op 26 augustus 1999 opgericht als een besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid. Stalulair directeur van de vennootschap is de heer W. Brouwer Op 3 juli 2023 heeft de AVA de jaarrekening 2023 vastgesteld. Hel resultaat is overeenkomstig het voorstel ten gunste gebracht van de algemene reserve. De huidige jaarrekening is opgesteld voor de voorgestelde resullaatsbestemming De vennootschap heeft ten doel het benutten van hel afvalverwerkingsterrein Meersteeg door de huidige bedrijfsuitoefening op de lokatie Meersteeg te verbreden en te optimaliseren, hel bevorderen van een rendabele exploitatie van hel afvaivenverkingslerreln en al hetgeen daarmee verband houdt. Dit alles in de meest ruime Grondslagen voor de waardering Algemeen De jaarrekening is opgesteld volgens de wettelijke bepalingen van Titel 9 Boek 2 Burgerlijk welboek. Voor de grondslagen voor de waardering van activa en passiva en de bepaling van het resultaat wordt verwezen naar de toelichting op de geconsolideerde jaarrekening, voorzover hierna niet anders wordt vermeld. Materiële vaste activa De materiële vaste activa worden gewaardeerd op verkrijgingsprijs, verminderd met de cumulatieve afschrijvingen en indien van toepassing met bijzondere waardeverminderingen.
De afschrijvingen worden gebaseerd op de geschatte economische levensduur en worden berekend op basis van een vast percentage van de verkrijgingsprijs, rekening houdend met een eventuele residuwaarde. Er wordt afgeschreven vanaf het moment van ingebruikneming. De terreininrichting wordt afgeschreven In 20 jaar. Over de grond wordt niet afgeschreven. Financiële vaste activa Deelnemingen waarin invloed van betekenis kan worden uitgeoefend, worden gewaardeerd op nettovermogenswaarde. De nettovermogenswaarde is berekend door de activa, voorzieningen en schulden te waarderen en het resultaat te berekenen volgens de grondslagen die gelden voor deze jaarrekening. Financiële instrumenten Algemeen: De in deze toelichting opgenomen gegevens verschaffen informatie die behulpzaam is bij het schallen van de omvang van risico's die verbonden zijn aan zowel de in de balans opgenomen als de niet in de balans opgenomen financiële instrumenten. De primaire financiële instrumenten dienen ter financiering van de operationele activiteiten of vloeien direct uit deze activiteiten voort. Hel beleid is om niet te handelen in financiële instrumenten. De belangrijkste risico's uil hoofde van de financiële instrumenten zijn het kredietrisico, het liquiditeitsrisico, hel kasstroomrisico en het prijsrisico bestaande uit het valuta-rente- en marktrisico.
Voor de risico's wordt verwezen naar de toelichting op de geconsolideerde jaarrekening.
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D. U 3 JUNI W11
FsV
ACCOUNTANTS.r ADVISEURS
16
ASV
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
() 3 1[411 2025 L~1~
ACCO
EURS
CONTROLEVERKLARING VAN DE ONAFHANKELIJKE ACCOUNTANT Aan: de aandeelhouders van AVRI Realisatie B.V.
A. Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen jaarrekening 2024 Ons oordeel Wij hebben de jaarrekening 2024 van AVRI Realisatie B.V. te Geldermalsen gecontroleerd. Naar ons oordeel geeft de in dit jaarverslag opgenomen jaarrekening een getrouw beeld van de grootte en de samenstelling van het vermogen van AVRI Realisatie B.V. op 31 december 2024 en van het resultaat over 2024 in overeenstemming met Titel 9 Boek 2 BW. De jaarrekening bestaat uit: 1. 2. 3.
de geconsolideerde en enkelvoudige balans per 31 december 2024; de geconsolideerde en enkelvoudige winst- en verliesrekening over 2024; en de toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving en andere toelichtingen.
De basis voor ons oordeel Wij hebben onze controle uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de Nederlandse controlestandaarden vallen. Onze verantwoordelijkheden op grond hiervan zijn beschreven in de sectie 'Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening'. Wij zijn onafhankelijk van AVRI Realisatie B.V, zoals vereist in de Verordening inzake de onafhankelijkheid van accountants bij assurance-opdrachten (ViO) en andere voor de opdracht relevante onafhankelijkheidsregels in Nederland. Verder hebben wij voldaan aan de Verordening gedrags- en beroepsregels accountants (VGBA). Wij vinden dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel.
B. Beschrijving van verantwoordelijkheden met betrekking tot de jaarrekening Verantwoordelijkheden van het bestuur voor de jaarrekening Het bestuur is verantwoordelijk voor het opmaken en getrouw weergeven van de jaarrekening in overeenstemming met Titel 9 Boek 2 BW.
FSV Accountants + Adviseurs B.V. Hogeweg 43 Postbus 128 5300 AC ZALTBOMMEL
Telefoon: 088 900 5301 E-mail. info@fsv.nl Internet: www.fsv.nl
Handelsregisternummer 11020683 Lid van de vereniging SRA Member ofNexia International
ASV In dit kader is het bestuur verantwoordelijk voor een zodanige interne beheersing die het bestuur noodzakelijk acht om het opmaken van de jaarrekening mogelijk te maken zonder afwijkingen van materieel belang als gevolg van fouten of fraude. Bij het opmaken van de jaarrekening moet het bestuur afwegen of de onderneming in staat is om haar werkzaamheden in continuïteit voort te zetten. Op grond van genoemd verslaggevingsstelsel moet het bestuurde jaarrekening opmaken op basis van de continuiteitsveronderstelling, tenzij het bestuur het voornemen heeft om de vennootschap te liquideren of de bedrijfsactiviteiten te beëindigen of als beëindiging het enige realistische alternatief is. Het bestuur moet gebeurtenissen en omstandigheden waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuiteit kan voortzetten, toelichten in de jaarrekening.
Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening Onze verantwoordelijkheid is het zodanig plannen en uitvoeren van een controleopdracht dat wij daarmee voldoende en geschikte controle-informatie verkrijgen voor het door ons af te geven oordeel. Onze controle is uitgevoerd met een hoge mate maar geen absolute mate van zekerheid waardoor het mogelijk is dat wij tijdens onze controle niet alle materiële fouten en fraude ontdekken. Afwijkingen kunnen ontstaan als gevolg van fraude of fouten en zijn materieel indien redelijkerwijs kan worden verwacht dat deze, afzonderlijk of gezamenlijk, van invloed kunnen zijn op de economische beslissingen die gebruikers op basis van deze jaarrekening nemen. De materialiteit beïnvloedt de aard, timing en omvang van onze controlewerkzaamheden en de evaluatie van het effect van onderkende afwijkingen op ons oordeel. Wij hebben deze accountantscontrole professioneel kritisch uitgevoerd en hebben waar relevant professionele oordeelsvorming toegepast in overeenstemming met de Nederlandse controlestandaarden, ethische voorschriften en de onafhankelijkheidseisen.
Onze controle bestond onder andere uit: het identificeren en inschatten van de risico's dat de jaarrekening afwijkingen van materieel belang bevat als gevolg van fouten of fraude, het in reactie op deze risico's bepalen en uitvoeren van controlewerkzaamheden en het verkrijgen van controle-informatie die voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Bij fraude is het risico dat een afwijking van materieel belang niet ontdekt wordt groter dan bij fouten. Bij fraude kan sprake zijn van samenspanning, valsheid in geschrifte, het opzettelijk nalaten transacties vast te leggen, het opzettelijk verkeerd voorstellen van zaken of het doorbreken van de interne beheersing; V CA")n WAARMERK BIJ VERKLARING D.D.
U 3 JUNI 2025
FSV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS
ASV het verkrijgen van inzicht in de interne beheersing die relevant is voor de controle met als doel controlewerkzaamheden te selecteren die passend zijn in de omstandigheden. Deze werkzaamheden hebben niet als doel om een oordeel uit te spreken over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit; •
het evalueren van de geschiktheid van de gebruikte grondslagen voor financiële verslaggeving en het evalueren van de redelijkheid van schattingen door het bestuur en de toelichtingen die daarover in de jaarrekening staan;
•
het vaststellen dat de door het bestuur gehanteerde continu'iteitsveronderstelling aanvaardbaar is. Tevens het op basis van de verkregen controle-informatie vaststellen of er gebeurtenissen en omstandigheden zijn waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten. Als wij concluderen dat er een onzekerheid van materieel belang bestaat, zijn wij verplicht om aandacht in onze controleverklaring te vestigen op de relevante gerelateerde toelichtingen in de jaarrekening. Als de toelichtingen inadequaat zijn, moeten wij onze verklaring aanpassen. Onze conclusies zijn gebaseerd op de controle-informatie die verkregen is tot de datum van onze controleverklaring. Toekomstige gebeurtenissen of omstandigheden kunnen er echter toe lelden dat een onderneming haar continuïteit niet langer kan handhaven;
•
het evalueren van de presentatie, structuur en inhoud van de jaarrekening en de daarin opgenomen toelichtingen; en
•
het evalueren of de jaarrekening een getrouw beeld geeft van de onderliggende transacties en gebeurtenissen.
Wij communiceren met het bestuur onder andere over de geplande reikwijdte en timing van de controle en over de significante bevindingen die uit onze controle naar voren zijn gekomen, waaronder eventuele significante tekortkomingen in de interne beheersing.
Zaltbommel, 3 juni 2025 FSV Accountants + Adviseurs B.V.
was getekend Y.G.P.M. Viguurs AA
VOOR WAARMERK BIJ VERKLARING D.D. U 3 JUNI 102`.1
F_SV
ACCOUNTANTS+ ADVISEURS