RV2022-131-Financieel perspectief Routekaart 2022-2045-v3.pdf
Tekst van het document
Investringsraming Maatwerkadviezen 2022 - 2050 Versie 1.0 ; 23 september 2022
2022
2023
2024
2025
1 Klokhuis
3.741.037,48
103.518,96
36,14
-
-
-
-
2 De Pluk 3 Burcht van Haeften
8.592.241,37 4.814.186,12
232.222,74 137.548,20
37,00 35,00
-
-
-
-
-
-
4 Gymzaal Herwijnen 5 Dorpshuis Opijnen
1.447.367,20
38.111,94
37,98
-
227.261,10
-
-
-
-
6 Gymzaal Meteren 7 Dorpshuis Spijk
976.545,73
24.390,12
40,04
-
430.905,20
-
-
-
-
-
438.084,90 1.167.194,16 250.522,80 2.513.968,16
-
21%
Investering inclusief Btw
527.933,31 3.041.901,47 70%
Uitgaande van 30% subsidie van de provincie:
70% 2.129.331,03 15
15
Maatwerkadviezen
prijspeil 2022
8 Gymzaal Waardenburg 9 Gymzaal Vuren 10 Gymzaal Leliestraat 11 Dorpshuis Est
765.472,25
27.338,28
63.387,36
28,00
3.961,68
16,00
Btw 21%
Afschrijvingstermijn in jaren Jaarlijks afschrijving Rente 2% Structurele jaarlijkse lasten
2%
2026
2027
389.360,11
-
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
81.895,00 81.895,00
648.264,10 -
-
22.651,20 22.651,20
389.360,11
-
344.350,60 992.614,70
-
4.756,75 27.407,95
81.765,62 471.125,74
-
208.449,09 1.201.063,79
-
70% 15.855,84
70% 272.552,08
-
70% 694.830,29
15
15
70%
15
15
493.928,60 105.323,90 -
-
-
-
-
-
-
17.197,95 99.092,95
125.843,03 725.095,53
-
70% 57.326,50
70% 419.476,75
70%
-
70% -
15
70% -
15
15
-
-
2035
2036
2037
2038
-
-
-
-
-
-
-
70.169,00 -
-
-
-
-
179.549,83 -
2039
2040
-
-
93.923,50 107.125,21
2045
2046
2047
2048
2049
-
-
-
-
-
-
-
-
-
513.425,00 -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17.206,20 17.206,20
201.048,71
-
76.855,90 272.294,00
-
386.968,53
-
513.425,00
-
-
-
-
-
57.181,74 329.475,74
-
81.263,39 468.231,92
-
107.819,25 621.244,25
-
70% 190.605,80
-
70% 270.877,97
-
70% 359.397,50
-
14.735,49 84.904,49
57.927,90 333.775,03
-
3.613,30 20.819,50
42.220,23 243.268,93
-
70% 49.118,30
70% 193.092,99
-
70% 12.044,34
70% 140.734,09
15
-
-
96.297,30 275.847,13
15
-
386.968,53
-
599.252,50
15
2044
-
-
15
2043
-
-
70.169,00
15
2042
-
-
-
70%
2041 195.438,10
-
70%
15
15
15
70%
15
15
70%
15
15
70%
15
-
1.057,06
18.170,14
-
46.322,02
-
-
-
3.821,77
27.965,12
-
3.274,55
12.872,87
-
802,96
9.382,27
-
12.707,05
-
18.058,53
-
23.959,83
42.586,62 184.542,02
-
317,12 1.374,17
5.451,04 23.621,18
-
13.896,61 60.218,63
-
-
-
1.146,53 4.968,30
8.389,54 36.354,65
-
982,37 4.256,92
3.861,86 16.734,73
-
240,89 1.043,84
2.814,68 12.196,95
-
3.812,12 16.519,17
-
5.417,56 23.476,09
-
7.187,95 31.147,78
184.542,02
185.916,20
totaal investeringen t/m 2026
2.925.979,47
Cumulatief structurele lasten
184.542,02
209.537,38
209.537,38
269.756,00
269.756,00
269.756,00
269.756,00
274.724,30
311.078,95
311.078,95
315.335,87
332.070,59
332.070,59
333.114,44
345.311,39
345.311,39
361.830,56
361.830,56
385.306,65
2032 74.450,00 74.450,00
2033 449.026,00 95.749,00 -
2034 -
2035 63.790,00 63.790,00
2036 163.227,12 -
2037 -
2038 15.642,00 15.642,00
2039 85.385,00 97.386,55 182.771,55
2040 -
2041 177.671,00 69.869,00 247.540,00
2042 -
2043 351.789,57 351.789,57
2044 -
2045 466.750,00 466.750,00
2046 -
2047 -
2048 -
2049 -
385.306,65
416.454,44
* investeringsbedragen incl. 10% uitvoeringskosten.
Investringsraming Maatwerkadviezen 2022 - 2050 Versie 1.0 ; 23 september 2022 Maatwerkadviezen 1 Klokhuis 2 De Pluk 3 Burcht van Haeften 4 Gymzaal Herwijnen 5 Dorpshuis Opijnen 6 Gymzaal Meteren 7 Dorpshuis Spijk 8 Gymzaal Waardenburg 9 Gymzaal Vuren 10 Gymzaal Leliestraat 11 Dorpshuis Est
prijspeil 2022
2.022,00 -
2026 353.963,74 353.963,74
2027 -
2028 589.331,00 313.046,00 902.377,00
2029 -
2030 -
-
-
-
2031 -
544.775,00
87.543,00 250.770,12
-
6.336.700,24
7.667.407,29
15
141.955,40
2050 totaal 584.798,21 1.325.781,60 988.022,33 179.549,83 227.261,10 105.323,90 430.905,20 542.631,10 1.167.194,16 534.710,00 250.522,80
2050 totaal 531.634,74 1.205.256,00 898.202,12 163.227,12 206.601,00 95.749,00 391.732,00 493.301,00 1.061.085,60 486.100,00 227.748,00 5.760.636,58