CConstaterende datWaddinxveen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1a Eindrapport Uitwerking nieuwbouwscenario’s Gouwebad De Sniep openbaar

Besluitvormende raadsvergadering 21 juni 2023, gemeente WaddinxveenBij agendapunt: Voorkeursscenario nieuwbouw Gouwebad de Sniep2.923 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Uitwerking nieuwbouwscenario’s Gouwebad De Sniep

Gemeente Waddinxveen Eindrapportage

Arnhem, 16 mei 2023

Opdrachtgever

Gemeente Waddinxveen Dhr. M. Cenin

Aan m.cenin@waddinxveen.nl CC e.arnold@waddinxveen.nl w.romeijn@waddinxveen.nl

Auteur

Joop Scherpenzeel

Project

Uitwerking nieuwbouwscenario’s Gouwebad De Sniep

Betreft

Eindrapportage

Ons kenmerk

2023-002-jsc/tjo

Contact

Tien organisatieadvies Utrechtseweg 70 6812 AH Arnhem jscherpenzeel@tienorganisatieadvies.nl

Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd en/of openbaar worden gemaakt zonder uitdrukkelijke toestemming van de rechthebbende. © 2023 Tien organisatieadvies

Inhoud

1. Inleiding ........................................................................................................... 4 1.1 Context ........................................................................................................................................4 1.2 Ondersteuningsvraag .....................................................................................................................4 1.3 Leeswijzer .....................................................................................................................................4

2. Inventarisatie en analyse .................................................................................... 5 2.1 Inleiding .......................................................................................................................................5 2.2 Scenario’s vooronderzoek .............................................................................................................5 2.3 Voorkeurslocatie ..........................................................................................................................5 2.4 Actualisaties .................................................................................................................................6 3. Stichtingskostenraming ...................................................................................... 9 3.1 Inleiding .......................................................................................................................................9 3.2 Uitgangspunten .............................................................................................................................9 3.3 Ruimtestaat en kostenraming .........................................................................................................9 4. Exploitatieprognose ........................................ Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd.

4.1 Inleiding ............................................................................... Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. 4.2 Uitgangspunten .................................................................... Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. 4.3 Baten ................................................................................... Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. 4.4 Lasten .................................................................................. Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. 4.5 Meerjarenoverzicht .............................................................. Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. Bijlage ............................................................. Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd. Vaste inrichting ........................................................................... Fout! Bladwijzer niet gedefinieerd.

2023-002-jsc/tjo

3 / 19

1.

Inleiding

1.1

Context

Gouwebad De Sniep in Waddinxveen is een gemeentelijke zwemaccommodatie die in zijn huidige vorm in 1973 is gebouwd, in 1990 en 2011 is gerenoveerd en in 2018 klimaatneutraal is gemaakt. Destijds zijn de exploitatie en het beheer via een artikel 83 procedure Gemeentewet op afstand gezet; inmiddels zijn deze taken weer opgegaan in de gemeentelijke lijnorganisatie. Gezien de leeftijd, boekwaarde, onderhoudskosten en het verbruik van het bad heeft de gemeente een onderzoek op hoofdlijnen laten verrichten naar vervangende nieuwbouw in drie scenario’s. Hierop heeft de gemeenteraad op 26 januari 2022 besloten dat er een nieuw zwembad gebouwd moet worden in een nadere uitwerkingsvariant van scenario 1 en 2. De nadere uitwerking behelst vooral locatie, personeel, planning, stichtingskosten, exploitatiebaten en -lasten en de financiering. Hierbij dient aandacht te worden besteed aan wedstrijd-, doelgroepen- en recreatiebaden en aan de groei van de gemeente. Ten aanzien van locatiemogelijkheden geldt dat sportpark De Sniep op zich voldoende ruimte maar nog geen geschikt bouwvlak biedt waardoor er een uitgebreide procedure nodig is om het zwembad planologisch mogelijk te maken. 1.2

Ondersteuningsvraag

Voor de uitwerking is ondersteuning gevraagd aan Tien organisatieadvies waarmee de gemeente verder heeft samen gewerkt om te komen tot de uitwerking van de scenario’s. Tien organisatieadvies heeft hiervoor de volgende stukken opgesteld en/of besprekingen gevoerd. Onderwerp Plan van aanpak

Voorkeurslocatie

Stukken

Bespreking

Concept plan

22 november

Definitief plan

24 november

Vlekkenplan

1 februari

23 november

23 januari 31 januari

Startgesprek Ruimtestaat en stichtingskostenraming

13 maart Tussenrapportage 1. 6 april

6 april

Tussenrapportage 2. 11 april Meerjaren exploitatieprognose

Tussenrapportage 3. 19 april

Eindrapportage

Concept

24 april

Eindrapportage

Definitief

2 mei

20 april

Tabel 1. Productie Tien organisatieadvies

1.3

Leeswijzer

Deze rapportage bevat in hoofdstuk 2 uitgangs- en aandachtspunten die vanuit de huidige situatie en vooronderzoeken van belang zijn voor de twee nieuwbouwscenario’s. In hoofdstuk 3 zijn deze scenario’s nader uitgewerkt in een ruimtestaat en stichtingskostenraming. In hoofdstuk 4 volgt een exploitatieprognose.

2023-002-jsc/tjo

4 / 14

2.

Inventarisatie en analyse

2.1

Inleiding

Dit hoofdstuk bevat de uitgangs- en aandachtspunten die vanuit de huidige situatie en vooronderzoeken van belang zijn voor de twee nieuwbouwscenario’s. Ook is in dit hoofdstuk nagegaan of en zo ja, hoe de informatie die aan de basis van de rapportage van 7 oktober 2021 stond, kon worden geactualiseerd en/of aangevuld. 2.2

Scenario’s vooronderzoek

Gevraagd is een nadere uitwerkingsvariant van scenario 1 en 2 uit de eindrapportage “Toekomst Gouwebad De Sniep” Synarchis, 7 oktober 2021. Deze scenario’s zijn als volgt samengevat. Kenmerk

Scenario 1

Hoofdbestanddelen

Scenario 2

W-bad 25 x 15,4 (6 banen) DG-bad 20 x 10 2x beweegbare bodem Peuterbad 25 m² Glijbaan Whirlpool Tribune bij W-bad Horecavoorziening Verenigingsruimte Spraypark 100 m² buiten

Als scenario 1 plus Recreatiebad 250 m²

3.976 m2

5.060 m2

163.000

198.000

Stichtingskostenraming

€ 16.969.000

€ 20.040.000

Exploitatietekort per jaar2

€ 1.161.400

€ 1.385.600

Footprint Prognose bezoekaantal per jaar 1

Tabel 2. Samenvatting scenario 1 en 2. Bron: Synarchis, 7 oktober 2021

In het voorstel aan de gemeenteraad van 26 januari 2022 is opgenomen dat voor een eventuele inpassing op sportpark De Sniep voorlopig kan worden uitgegaan van het grootste ruimtebeslag van de scenario's en dat is 5.060 m2 bij scenario 2. Dit betekent impliciet dat:  het uiteindelijke voorkeursscenario een ruimtebeslag heeft van 5.060 m2 of minder.  2.3

naast sportpark De Sniep ook andere locaties in aanmerking kunnen komen. Voorkeurslocatie

Ten behoeve van de nieuwbouwscenario’s zijn op maandag 23 januari en woensdag 31 januari in Gouwebad De Sniep twee werksessies gehouden om de optimale locatie van het nieuwe zwembad te bepalen en daarbij rekening te houden met de overige ruimtelijke opgaven die voor Waddinxveen in het algemeen en de gemeentelijke sportaccommodaties in het bijzonder (gaan) spelen. Aan deze werksessies is deelgenomen door een vertegenwoordiging van de betrokken ambtelijke afdelingen, Topos architecten en ingenieurs, Adviesbureau B.A.S. (Begeleiding en Advies Sportterreinen) en Tien organisatieadvies. In totaal betrof dit negen personen. Naar aanleiding van deze sessies is een aantal vlekkenplannen opgesteld, uitgebreid en aangepast op basis waarvan de locatie direct naast het huidige Tenniscentrum Waddinxveen op sportpark De Sniep als voorkeurslocatie van het nieuwe zwembad is benoemd. Rekening houdend met de footprint van scenario 1 is deze locatie visueel als volgt weergegeven.

1 2

De stichtingskostenraming is exclusief btw. Op dit exploitatietekort is een bijdrage vanuit SPUK Sport in mindering gebracht. 2023-002-jsc/tjo

5 / 14

Afbeelding 1. Voorkeurslocatie nieuw zwembad scenario 1

Een eerste inventarisatie levert het volgende hoofdlijnenoverzicht van voor- en nadelen op. Voordelen

Nadelen

+

Oude zwembad hoeft pas te worden gesloopt als nieuwe zwembad is geopend

-

Bouwmassa ter hoogte van de Sniepweg neemt toe

+

Aansluitingen tbv nieuwe zwembad/sporthal zijn vanuit de oude situatie al zeer nabij

-

Veel ondergronds leidingwerk dat verplaatst moet worden

+

Herbestemming tenniscentrum maakt integratie met zwembad mogelijk met voordelen voor de inpassing, stichtingskosten en exploitatielasten

-

Vervallende parkeervoorzieningen moeten elders binnen plangebied gecompenseerd worden hetgeen, afhankelijk van de locatie, tot een tijdelijk tekort kan leiden

+

Oude zwembadlocatie kan voor iets anders worden gebruikt

+

Opstallen dansschool, korfbalvereniging, Den Edel en voetbalvereniging blijven gehandhaafd

+

Eventueel toekomstige capaciteitsuitbreiding korfbal en voetbal mogelijk

Tabel 3. Voorlopige voor- en nadelen voorkeurslocatie nieuw zwembad

2.4

Actualisaties

2.4.1 Bezoekaantallen Vanwege de Coronacrisis waren de bezoekaantallen in de jaren 2020 en 2021 erg laag; deze zijn daarom niet in de navolgende tabel opgenomen. Ook in het begin van 2022 stonden de bezoekaantallen nog onder druk door een kabelbreuk in de beweegbare bodem en de naweeën van 2023-002-jsc/tjo

6 / 14

de Coronacrisis. De bezoekaantallen van 2018 en 2019 worden daarom als het meest representatief beoordeeld. Bezoeken

2018

2019

2022

Recreatief

74.868

100.355

Doelgroepen

14.270

9.708

Leszwemmen

26.406

24.239

Verenigingen/verhuur Totaal bezoek

Q1-2023

84.632

27.968

17.956

5.356

46.871

45.385

38.898

13.332

162.415

179.687

141.486

46.656

Tabel 4. Bezoekaantallen

Bij een inwonertal van ruim 28.000 bedroeg aantal zwembadbezoeken in 2019 gemiddeld 6,3 per inwoner. Overigens bedroeg het bezoekaantal in 1998 ruim 290.000 dat bij het toenmalige bevolkingsaantal van ruim 24.000 een animocijfer (aantal zwembadbezoeken per inwoner gemiddeld) 12,0 opleverde3. Dit werd destijds als hoog beoordeeld en verklaard vanuit de hoge zwemparticipatie van de lokale bevolking inclusief schoolzwemmen en de aantrekkingskracht op de regionale bevolking van vooral Boskoop, Moerkapelle, Hazerswoude en Gouda. De regionale aantrekkingskracht is afgenomen door wijzigingen die zich in de loop der jaren hebben voorgedaan in het aanbod van naburige zwembaden. De afnemende zwemparticipatie van de lokale bevolking is een nationale trend. 2.4.2 Personeelsinzet Over de huidige personeelsinzet is het volgende bekend. Uren Regulier per week (45) Zomer per week (7)

Bassins 247

Kassa

Schoonmaak 78

44

Techniek

Administratie

20

91

292

61

40

20

82

13.169

3.926

2.245

1.040

4.643

Totaal per jaar

13.169

3.926

2.245

1.040

4.058

Formatieplaatsen

8,61

2,57

1,47

0,68

2,65

Subtotaal per jaar Correctie binnensport

-585

Tabel 5. Personeelsinzet 2023

Voor de benadering van het aantal formatieplaatsen is uitgegaan van een netto aantal arbeidsuren van circa 1.530 per jaar4. Het huidige aantal formatieplaatsen bedraagt dan in totaal 15,98 fte. 2.4.3 Baten en lasten Over de baten en lasten in de afgelopen jaren is door de gemeente een overzicht opgesteld waarvan kennis is genomen en rekening mee is gehouden voor het opstellen van de exploitatieprognose.

3 4

Bron: Hopman•Andres Consultants, 5 december 2022, R02-103.422. Het aantal arbeidsuren bij een volledige 36-urige werkweek bedraagt bruto circa 1.830 per jaar. Na aftrek van circa 300 uur voor feestdagen, vakantiedagen, wettelijke en bovenwettelijke vakantie-uren regulier en bij onregelmatig werken, overleguren, opleidingsdagen, ziekteverlof resteert een netto aantal arbeidsuren van circa 1.530 per jaar. 2023-002-jsc/tjo

7 / 14

2.4.4 Bevolkingsontwikkeling Voor de rapportage van 7 oktober 2021 werd uitgegaan van de toenmalige CBS prognose waarin Waddinxveen in 2030 bijna 32.000 inwoners zou tellen en in 2050 bijna 34.000. Inmiddels is er een fors hogere prognose beschikbaar van ABF – Primos die voor 2030 uitkomt op ruim 37.000 en voor 2050 op ruim 51.000.

Bevolkingsprognose

2030

2040

2050

0-14 jaar

.

.

10.550

14-65 jaar

.

.

31.060

65+

.

.

9.620

37.100

44.760

51.230

Totaal

Tabel 6. Bevolkingsprognose. Bron: ABF – Primos via Waddinxveen.incijfers.nl

Bij de tabel wordt opgemerkt dat voor de tussenliggende jaren is uitgegaan van een lineaire toename. Omdat voor het jaar 2051 en verder geen prognose is afgegeven, is voor de bezoekaantallen uitgegaan van stabilisatie. 2.4.5 Verenigingszwemmen Uit de ledentalrapportages van NOC*NSF blijkt dat de Koninklijke Nederlandse Zwem Bond in 2021 circa 116.000 leden had; dat is gelijk aan 0,66% van alle Nederlanders. In 2010 was dit 140.618 en 0,85%.

2023-002-jsc/tjo

8 / 14

3.

Stichtingskostenraming

3.1

Inleiding

Voor het actualiseren van de stichtingskosten is in dit hoofdstuk eerst een ruimtestaat en vervolgens een nieuwe stichtingskostenraming opgesteld. 3.2

Uitgangspunten

Voor de stichtingskostenraming zijn dezelfde uitgangspunten aangehouden als in de rapportage van 7 oktober 2021 met de volgende wijzigingen en aanvullingen. 

Alle bedragen zijn op duizendtallen afgerond, exclusief btw en prijspeil voorjaar 2023.

Kapitaalrente: 2,5%.

Totale netto bouwtijd project: 24 maanden in scenario 1, 27 maanden in scenario 2.

Materiaalkeuzes en onvoorziene omstandigheden kunnen wijzigingen met zich meebrengen.

Stelposten en bijkomende kosten zijn indicatief en situatieafhankelijk.

Als uitgangspunt geldt vooralsnog dat vanuit wet- en regelgeving geen belemmeringen gelden voor de realisatie. Uitkomende grond kan elders worden gebruikt, zonder dat daar aanvullende kosten aan zijn verbonden (gesloten grondbalans).

Afhankelijk van de diverse factoren die tijdens de verdere planvoorbereiding, ontwerp-, bestek- en uitvoeringsfase nader dienen te worden uitgezocht, dienen de genoemde stichtingskosten te worden beschouwd met een onzekerheidsmarge.

Niet inbegrepen zijn: 

inflatiecorrectie stichtingskosten van raming tot start voorbereidingen en realisatie;

een drenkelingendetectiesysteem;

sloopkosten huidige zwembad en tennishal;

de gemeentelijke interne kosten die gemoeid zijn met de ambtelijke inzet bij de voorbereidingen en realisatie; de kosten voor te realiseren en/of aan te passen extern infrastructurele voorzieningen behoudens de aansluitingen;

nutsvoorzieningen buiten de perceelsgrens (bijv. leidingtracés en/of verzwaringen van aansluitingen in het openbare elektriciteits-/rioolnet); bijzondere bouwplaatskosten (zoals aanleggen bouwweg buiten perceelsgrens, tijdelijke bruggen, et cetera).

 

3.3

Ruimtestaat en kostenraming

Ruimtenummer en omschrijving Begane grond

Scenario 1

Scenario 2

m

m2

2

1 Entreesluis (tourniquet diameter 4,20 meter)

14

14

2 Entreehal

160

200

3 Toiletgroep dames (2 toiletten) inclusief voorgedeelte

6

6

4 Toiletgroep heren (1 toilet + 2 urinoirs) inclusief voorgedeelte

6

6

5 Mindervalidetoilet

5

5

6 Kassa/Receptie

8

10

7 Back-office

12

15 2023-002-jsc/tjo

9 / 14

8 Trappenhuis naar verdieping

25

25

Subtotaal centrale entree

236

281

Scenario 1

Scenario 2

260

300

10 Toiletgroep dames (2 toiletten) inclusief voorgedeelte

6

6

11 Toiletgroep heren (1 toilet + 2 urinoirs) inclusief voorgedeelte

6

6

12 Keuken

25

30

13 Magazijn (koelcel, vriescel en opslag)

40

50

14 Ruimte (inpandig) t.b.v. vuilcontainers

12

16

15 Kleedruimte horecapersoneel inclusief toilet

10

10

16 Werkkast

10

10

17 Entreesluis

12

12

381

440

18 Kantoren manager en administratie (2 ruimten)

30

30

19 Vergaderruimte

25

25

20 Serverruimte

6

6

61

61

21 Personeelskleedruimte dames inclusief toilet en doucheruimte

16

20

22 Personeelskleedruimte heren inclusief toilet en doucheruimte

16

20

23 Personeelsruimte

40

40

Ruimtenummer en omschrijving 9 Horecagedeelte inclusief bar/uitgifte en af te zonderen ontmoetingsruimte

Subtotaal horecagedeelte

Subtotaal kantoren

24 Was- en bergruimte

15

15

87

95

25 Kleedzone met schoenengang, groepskleedkamers, kleedcabines, gezinscabines, ruimte voor vakken kledingkasten (hoogte 90 cm: 264 kledingkasten) en blote-voeten-gang5

300

380

26 Mindervalide-unit met douche + toilet (2 locaties)

14

14

27 Make-up hoek inclusief haardrogers

10

10

28 Werkkast (2 locaties)

20

20

29 Toiletgroep dames inclusief voorgedeelte6

10

15

30 Toiletgroep heren inclusief voorgedeelte

10

15

31 Doucheruimte met wand- en plafonddouches (2 locaties)

40

40

404

494

32 Zwemzaal 1 met wedstrijdbassin 25 x 15,4 meter (6-baans conform richtlijn KNZB), diepte 2,0 - 3,5 meter, beweegbare bodem 10 x 15,4 meter (diepte instelbaar 0,0 - 2,0 meter), startperron 5,0 meter, keerpuntperron 3,5 meter, één langsperron ca. 2,5 meter, één langsperron ca. 5,0 meter

767

767

33 Zwemzaal 2 met doelgroepenbassin 10 x 20 meter, geheel beweegbare bodem (instelbaar van 0,0 - 2,0 meter), perrons rondom 2,5 meter

375

375

Subtotaal personeelsruimten

7

Subtotaal kleedaccommodatie

Scenario 1: 3 groepskleedkamers, 25 kleedcabines, 3 gezinscabines en ruimte voor 75 kledingkastvakken. Scenario 2: 4 groepskleedkamers, 34 kleedcabines, 4 gezinscabines en ruimte voor 100 kledingkastvakken. 6 Scenario 1: 3 toiletten, scenario 2: 4 toiletten. 7 Scenario 1: 2 toiletten en 2 urinoirs, scenario 2: 3 toiletten en 2 urinoirs. 5

2023-002-jsc/tjo

10 / 14

34 Zwemzaal 3 met een peuter-/kleuterbassin (wateroppervlak ca. 25 m2 diepte 0,1 tot 0,4 meter), whirlpool (wateroppervlak ca. 10 m2 - diepte 1,3 meter) en een waterglijbaan met een lengte van 45 meter met skim-out

200

200

n.v.t.

440

35 Horecaterras bij zwemzaal 3

30

50

36 Badmeesterpost (tussen zwemzaal 2 en 3)

14

14

37 Ruimte wedstrijdleiding bij zwemzaal 1

14

14

Zwemzaal 3 met een recreatiebassin (wateroppervlak ca. 250 m2 - diepte 1,3 meter)

38 EHBO-ruimte

15

15

39 Bergingen (5 locaties)

100

125

40 Werkkasten (3 locaties)

30

30

Subtotaal zwemzalen

1.545

2.030

Scenario 1

Scenario 2

41 Entreesluis

8

8

42 Buitenberging

40

40

48

48

43 Ruimte centrale verwarming

25

30

44 Werkplaats

15

20

45 Fietsenstalling personeel

20

25

46 Trappenhuis naar filterkelder en luchtunitruimte

16

16

47 Transformatorruimte

15

15

48 Laagspanningsruimte

10

10

49 Trappenhuis vanuit filterkelder en vanuit luchtunitruimte (vluchttrap) gecombineerd met de vluchttrap voor de toeschouwersruimte op verdieping

20

20

121

136

2.883

3.585

577

717

3.331

3.460

Ruimtenummer en omschrijving

Subtotaal voorzieningen tbv buitenaccommodatie

Subtotaal technische ruimten Subtotaal netto Toeslag netto-bruto: 20% BVO begane grond

Verdieping

m2

m2

1 Trappenhuis naar verdieping

25

25

2 Toeschouwersruimte zwemzaal 1 (tribunecapaciteit 200 personen)

250

250

275

275

3 Luchtunitruimte

280

300

4 Trappenhuis naar luchtunitruimte

16

16

5 Trappenhuis naar begane grond (vluchttrap)

20

20

316

336

Subtotaal toeschouwersgedeelte

Subtotaal technische ruimten

2023-002-jsc/tjo

11 / 14

Subtotaal netto

591

Toeslag netto-bruto: 15% BVO verdieping

Kelder

611

89

92

680

703

m2

m2

1 Trappenhuis naar kelder

16

16

2 Filterkelder (inclusief ruimte voor aandrijving beweegbare bodems)

230

250

3 Bufferkelder waterbehandeling systeem 1 (wedstrijdbassin zwemzaal 1)

30

30

4 Bufferkelder waterbehandeling systeem 2 (doelgroepenbassin zwemzaal 2)

30

30

5 Bufferkelder waterbehandeling systeem 3 (recreatiebassin, peuter/kleuterbassin, whirlpool en glijbaan met skim-out zwemzaal 3)

20

40

6 Bufferkelder waterbehandeling systeem 4 (spraypark)

12

12

7 Reinwaterkelder (spoelwaterhergebruik)

25

30

8 Vuilwaterkelder

25

30

9 Bufferkelder regenwater

20

20

10 Ruimte zoutelektrolyse (inclusief bulkvat) en UV behandeling

25

30

11 Opslagruimte chemicaliën

20

20

12 Trappenhuis naar begane grond (vluchttrap)

20

20

13 Installatieschacht

10

10

Subtotaal netto

483

538

Toeslag netto-bruto: 15%

72

81

555

619

Scenario 1

Scenario 2

m2

m2

BVO kelder

Ruimtenummer en omschrijving Buitenruimte 1 Spraypark

100

100

2 Pompenkelder

16

16

3 Verhardingen perrons en terrassen

140

140

4 Ligweide

200

200

5 Hekwerken en groenvoorzieningen

150

150

606

606

Subtotaal netto Toeslag netto-bruto: 10%

61

61

Totaal buitenaccommodatie

667

667

Samenvatting Bruto vloeroppervlak BG

m2

m2

3.460

4.302

Bruto vloeroppervlak verdieping

680

703

Bruto vloeroppervlak kelder

555

619 2023-002-jsc/tjo

12 / 14

Bruto vloeroppervlak totaal binnenruimten

4.695

5.623

Footprint binnenruimten

3.460

4.302

667

667

4.126

4.969

Footprint buitenruimte exclusief parkeren, kiss-n-ride, opstelplaats hulpdiensten Footprint totaal Tabel 7. Ruimtestaat

De ruimtestaat en indeling in bouwlagen zijn vooralsnog indicatief. Een en ander dient in het programma van eisen nader te worden uitgewerkt met de mogelijkheid om hier in het ontwerpproces nog gemotiveerd van af te kunnen wijken. De definitieve ruimtestaat en indeling zijn daarmee uiteindelijk door de architect te bepalen.

2023-002-jsc/tjo

13 / 14

2023-002-jsc/tjo

14 / 14

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12849526/3