2021-18-BD-Bijlage-4-Definitief-Ontwerp-Bajonetaansluiting.pdf
Tekst van het document
21.440
21.815
21.440
21.726 21.365 21.361
21.360
21.646 21.363
21.545 21.346
21.813 21.352
21.761
21.561
21.678
22.077
22.080
21.836
21.992 22.014 21.964 21.819
21.811
22.28 22.29
22.38
22.45
22.39
21.838
Foto 6
Foto 7+8 21.766
21.773
21.711
Foto 1
21.810
21.776
21.701
21.734 21.771
21.760
21.720
Foto 2
22.48
21.592
21.625
21.606 21.578
21.214 21.794
21.633
21.597
21.438
22.069
22.057 22.049
21.808
21.579
21.586
21.732
21.512
21.601
21.246
22.054 22.031
22.042
21.707 21.456
21.240
21.220
21.208
21.702
Foto 3
B03
22.4242.43
22.42
22 22.4922.55 22.48 .50 22.4522.47
.203 ck 22.3
22.36
5060
Foto 4
21.872 22.005 21.946
21.850 21.855
21.744 21.760 21.699 21.577
21.713
21.207
21.711
21.829 21.860 21.897 21.905 21.901 21.313 21.49621.307 21.980 22.037 21.842 21.851
21.799 21.918
21.914 21.928 21.914 21.890 21.467 21.315
21.757 21.570
21.742 21.734
21.654
21.292
22.46 22.45
22.52 22.52 22.51
22.50
21.289 21.311
21.718
22.52
22.4292.5232.5 3
22.49
22.49
25
22.50 22.48 22.51 22.51
22.49 22.42 22.49
22.45
22.50
22.48
22.32
1
OB54
22.50
22.51
22.50 22.49
uitgez
3
onderd
22.36
ck
2 2 2 .4 22.36
2a2f2s
24
1a
sk
5
Wollenbergstraat
L08
21.879
R=6 .
21.725
21.528 21.807
21.872
21.747
21.528 21.781
21.869 21.871
Foto 11
Foto 10
21.817
21.501 21.928 21.672 21.886
21.968 21.949 21.723 21.521
21.582
21.502
21.67921.912 21.912
21.820 21.498
21.982 21.961 21.563 21.731
21.834 21.842 21.555
21.789 21.785 21.778
21.741 21.728 21.838
21.711 21.774
21.598
21.770
22.007 22.041 22.005 21.971 21.828 21.844
22.077
21.512 21.543 21.701
21.816
21.440
21.620
21.560
Foto 6
Foto 7+8
21.815
21.440
21.361
21.726 21.365
21.561
21.545
21.836
21.992 22.014 21.964 21.819
21.761
21.360
21.678
21.646 21.363
21.811
21.346
21.813 21.352
22.080
Foto 9
21.208
21.220
22.5922.61
5a
22.71
b -25
25a
afs
22.19
22.45
27a
afs
22 22.37 .38 22 22.38 .39
22.3 22.35 5
22.32
22.46 22.40
27-
4943
22.30
22.71
222.47 2.40 22.45 22.36 22.32 afs 2222.2.17
aan usl
2222.12.1.2 878
Traverse Zuid te Waalre 28
22.31 222.27 2.20
Behorende bij doc. nr.
1: 200
2020-WAL091-B-01
afs
2222.2.280 22.2292.29
22.35
22.46 22.46
30
2883
2241
2552
32
1a
Schaal
3 31-
2020-1442
222 222.129.228.1.288 22.30 22.34 22.26 22.30 22.29 22.29
22.31
22.38 22.33 22.25 a 22.29 fs 222.2.196
22.19
3128
3
Tekeningnummer
A0
-+L1KHE+-+R1KHE+-+C1RJO+-
2222.3.37622.38 22.37 222.38 .38 afs 222.4 0 22.39 22.41
ord
22.49
26
Onderdeel
3489
Formaat
-+L0KHE+-+R0KHE+-+C0RJO+-
3601
3602
sk
WAL091-0005
-+L2KHE+-+R2KHE+-+C2RJO+-
sk
2887
1877
's-Hertogenbosch
1878
Projectnummer
Bestek
-+L3KHE+-
2501
Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch
Gemeente Waalre
-+R4KHE+-
KHE KHE KHE KHE KHE -+R3KHE+-+C3RJO+-
KHE KHE KHE KHE KHE -+C4RJO+-
libr
22.28
22.38
Wil
22.49 22.47 2.40 22.36 2222.4 23.38 22.35
0+ 22.30
2+ 22.2 2222.2 .321
3490
22.43
22.30
22.3
2 .202 22.3.222+.3
22.19 22.32 afs 22.37
7
2 22.63 2.64
22.46
22.48
22.54
22.58
22.57
22.64
22.52
226.47 .4 2222.4 22 .4 7 22.497 22.422.4 22.4292.48 6 2 2 3 .4 9 22.46 22.44
222.4 2.4 2 11 22.421 2.4
Herstraten betontegels 300x300mm 22.60
22.57
22.54
22.512 2.54
G12a
22.5
22.48
22.47
2 22 .51
22.55 22.54
22.5222.54 222.522.57 229.53 22.4
2 22.46 2.49
af5s
D06r
22.52
22.54
22.50
22.51 22.5 221.53 22.51
22.52
22.54
22.4262.50
22.48 2222.5.428
22.49 22.3252.37 1.80 22.258
2222.2 .222.3 22.3697 9
22.22592.35 22.36
2222.2.267 22.3 .39 22226.4 0 22 22.3 .38 22.2586
22.3226.37 22.4242.47 2222.2 .256
2222.2.32662.37
22.24
3600
22.2 2.31 2 22.3 22.30 22.353 2.22 222.2 2 .38 2 2 22.2 .31 .3 2212.33 22.3 7 22.39 22.4022.39
G
22.42
222.4 2.4 54
222.4 2.4 84 22.42
22.49
22.47
22.48
22.44
00
100 20
22.41
22.268 22.39 22.36
22.34
Oversteek mindervalide GRIND2T2.45 22.53 EGEL 22.49 22.5262.56 2 2 2 .5 6 2.61 22.522.55 222.6.622 22.6 5 2 2 4 .6 2 22.64
22.25 22.36 22.48 2 22.3 2.52 2222.2.2698
00
100 20
2222.2.38922.42 22.4 22.39 220.42
F
uitgezonderd 22.48 2222.2.4 22.41OB5 4 0 8 1.80 22.3 22.5322.56 22.40229.41
22.46
22.29
200 40 00
2222.3 .3 22.4042 2 2222.3.40222.43 2.46 22 1 22.422.4 2.42 22.4
22.41
22.32
44+ 22.43 222. 2.44 22.4 22.39 0 22.37 22.3 22.3 22.3 29+ 6 2 . 8 8 2 .3 k 2 7 c 2 22.31 222.34 2 2.19+ 2 2.2 .159 .129.197 22.2272.31 222.227.2 222.12.2 2.18 9 9 22.17
222.429.48
22.49 22.4 9 G11
22.48 22.46 22.53
22.2 .31
22.34
2222.2 .391
2222.3.41 22.44 22.46 2 2 22.4222.424.44 222.4 00230 2222.3 .303 00
22.27 22.42
00
200 30
22 .3 22.2.4820 22.44 22.43 2 2 .4 0 22 3 22.42 2222.2.480.4
4000
22.45
22.37 22.22 1.80 22.40
2222.2.330 2 22.25 2.23
22.26 222222.2.32.2 .32.24344 22.2 2 .3 6 22222.2.3 2.3 32.2 32.268
2 2222.2.3342.34 2222.2.31 3 2.20
2 22.32.3262.35 2222.2.2262
22.34 22.238 22.34
20
22.40
0 4000
+
22.24 2 2222.2.368 2.41 22.4 .39222.41 2222.3 8 2222.2 .30601 .35
22.37
22 6 .3 22.33
22.36
22
2222.2.356 22.40 22.37 22.3622.40
Foto 5 22.29
22.27
22.35
22.33
22.31
220.39 22.45 22.4 2222.3 .228
22.36
22.35
22.35
22.34 22.33
22 262522.4 .34 2 2 2.3.4 2.4 3 22.3.3746
2222.38 22.3 .477 2222.3.4 272.4 226.4 6.366
22.35
22.35
5.80
22.243 22 22.3222.3.232 22.32 2222.2.253
27
21.472
Foto 9 22.4212.3 20
21.635
21.711
22.36
22.37 22.1.292 222222.1.278 .19 2.2.23 222.23 22222.3 04 2.2 2 2.190 2.2 222222.122.2 .3 990 2a2f.2 s10 8.2.2 .1 2 8 2 .2 1 2 2.36 22.2 .302
22.17 2222.1.293
2222.2.301 2222.1.294
22.39 22.36
200 40 00
22.26
22.30
22.39
22.32
22.26
22.40 2222 .2 22.205 22.36 22.1.31 9 2 2222.2.303 2.38 22.4 22.34 221.38
22.32 0 22.2 15 22.27
0
250 40
2222.2.302 22.39 22.37 22.3322.37
22.25
22.312222.3.221
2222.3.22 4 2 2 .2411 2222.3.2 2222.2 .262
2222.2.25 222.3.2311
.30 2222.2 .251
22.322 2 22.30
22.33
22.322922.3.298
22.328 222.3.275
22.24
e 30z 2222.3.243
A02
22.57 700
22.44 10000
22.41
af 22.47
22.45 af 22.44 22.4220.39 22.3 .218 22.4422.43
.00
22.44
6 R=
21.769 21.225
00
2222.3.129 22.24 22.30
2222.2.2 22.3 22.3130 220.3 2
22.36
E ZON
30 1.50
22.42 22.44 22.45
22.43
22.46 22.44
22.45
22.48 22.53
5.80
2 2 .4 9 22.50
22.43
22.56
22.42 af 222.4220.39 afs2.40 af 22.46
22.50
22.28
2222.3 .3 22.53 22.46 22.4 22.4352 22.51 22.5s2k
22.49
22.51 22.48
22.54
1.50
22.3 227.37 2222.2.295
22.25
22202.4.208 22.4
2222.3 .238 22.55 22.51 22.45 22.3229.4 0
F
22.44
22.47 22.44
22.49
22.53 22.50
22 .285 22.46 22.3282.36
22.38
22.328 222.3a.34f6s
2
32825.37
222.4223.42.4 56
22.43
22.322 2222.2.2486.38 22.43 22.51 22.4522.50
2222.2.2582.37 22.36
.2.3242.3 22.4232.42 222222.2 56 8
Herten
Situatietekening 2 van 2
-+L4KHE+-
P:\prj100\WAL\091\UitwOpdr\1_Werk\Verkeerskundig ontwerper\WAL091-0005 Ontwerp civiel\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-1442 Situatietekening 2 van 2.dwg 21.816
21.620
ck
22.007 22.041 22.005 21.971 21.828 21.844
21.560
ck
21.741 21.728
22.37
200 30
22.18 22.312222.3.270 22.32 22.382222.3.129
22.34
22.43
2222.3.205 22.3252.37
B06
800 80 00
22.56 22.51 22.522.5 22.4522.55 5 9
22.45 22.38
22.50
0
22.51 22.50
22.54
22.45 22.37
8
22.52
3100
22.50
22.56
22.36
22.36
2222.3.27 0 222.37 22.40 22.40 22.3222722.3.2.277 9
22.4 0 22.38 22.3 .218
2222.3.2 22.53 22.48 22.4212.2755 22.40
22.53 22.5 9 1.50 22.57 22.54
22.60
22.36
22.39
2 22.222.31
ck2.20.32
222.22.2 60 0 .3
22 222.1.1.2 789 .28
22.35
22.57
ck
22.37
222222.3.1.1199 22.29 2222.3.220 22 2.3.207.28 22222.3 2 2 2 .2 2 2 2 5 .2 .32.3 4.2 210 2222.2.3 32 2.3.3 2.2 2222222.2 .2 331 0
2222.2 .294 2222.2 .189
22.40 22.34 2222.3.211
22.38
22 .3 8 2222.3 22.26 22 .201 22.25 .25 2.3 222.3 6 8 2222.3 22 .201 .4 0 22.2 22.324 22k.37 22.201 1 2 c .3 2 250 40 22.3 4+22.3 0 00 .19 22.3 3+ 2 222222.1.2 .1578 22.3 5+ 22.2
22.57
2 2.3 .212
5+ 222..33 7
ck
R=6.0
22.36
afs
22.27
22.37
R=10.00
5143
23
22.34
30
21.834 21.842 21.555
22.30 22.27 2222.1.2 66
22.29
5036
28
22.30
22.22
22.31 22.18
af 22.34 22.37 af 22.34 af 22.39 af 22.47 22.43 22.4 2 22.44 a f 222.4 222.4214.40 13 2.4
1.80
22.48 2 2.45 22.45 22.44 2 2.45
22.42 22.48
22.48 22.47
22.47
B06
5+ 22.2 2 2 .1 22 .198 .22102.1.390 9 .1.28022.2 2 22.3 2 .1 9 22.291 .2 2222.1.1.2 677 9 22.35 22.3 2 2 2 22.3 222.3226.2sk .32 2222.3.211 2 22.327 2.34 9 2.25 22.3 af 22.31 22.36 22.34 af 22.31 22.32 af 22.26 22 .3 2 2 2 .25 22.3 228.37 2222.3224.3.221 2.24 22222.2 .325 af 2 22.33 22.3 22.26 2.222262.2.3 31 22.32529.38
b
22.26 22.24 22.2.133
22.10
22.1.267 af 22.20 22.26 af 22.35 22.22 a f 22.24 22.27
30z
22.31
ck 22.11
22.29 22.28
22.24
A01
afs
22.35 22.34 22.33 22.2 + 22.267 22.26.28 22.228 2.23+ 2 223.2+ 22.1 .131 22.12
22.252222.2.237+
2.13+ 2222.1.2322 3+ 22.2 22.29
22.24
22.37
22.45
E
5144
21
3+
22.1
25+ ±22. 22.26
22.17
22.35
22.45
G
22.48
222.2 .36.2 66 2.3.2 .3
22.23222 .2.2 1 .3 71
222.128.2 .3.3 12 2222.2.2 1 222102.12.18.288 .2 02.3 2.1292.29 22.27
22.41 22.41
3099
2
22.23
4
22.482 2 222.624.49 22.4 8 .50 22.4922.51
222.2 2 2 1 2 .2 .3 .2 22.32 .3023 a2f 22.42
22.30 22.36
22 22.1.144
ZON
21.701
22.0 2.167 22.18 22.22 22.26
22.37
22.52
22.32 22.30
1 1338
22.5
22.39
2 222.32.322.32 2 .28202.2922.32 22.22.2 55 222.125.27
22.19
afs
22.1 2.2 63 22.23 22.2 8 22.30
54 OB
4782
n
22.26 22.21 22.1 22.1252.102+2.098
22.31
Wegvaknummer
22.32
22 22.23.2522.19 afs 22.12.0 98
22.25
P
22.38 22.49
22.45
22.37 22.33 22 .3 2 22.30 22.35 22.33 22.31 22.34 22.2 5 2 2.2 66 22.1.210 2 2.2 2.2 2.11 22.23 22.03
22 22.1.019
22.28 22.30 22.29
22.27 22.28
erd
22.1.066
Dwarshelling verharding
slaa
rdu 22b.2ro Willi 3
22.28
22.11 22.02 222.12.03 223.16 s 2 22.222.21ksk 2.19 22.20
22.19
Particuliere inrit Blokve nlaan
22.11 22 22.0.08622.04
22.17 22.17
22.33
22.2 .1222.07 22.2 2 22.252 .15322.16 .23 afs 22 22.28 .28 22.28
22.35 22.46
6
ond
22.62
2222.5.43 5
4
4a
3302
ez uitg
21.770
Beukenlaan
21.512 21.543
0
21.598
R= 6.0
21.711 21.774
22.56
22.41
22.34
2 .35 222.3 7
22.41
22.40 22.4 .343
Bestaande lichtmast BGP381 1xGRN40/830 WSO 2145
3303
3301
4a
3597
l
2501
22.40
22.46
2544
2545
3622
3596
D06
5a
9
22.60 2 8 22.60 2 .5 22.54 22.4 .513 22.52 .52022.4 2222.4 .490 400 8000
22.3 .413 400 60 00
22.49
3506
Nieuwe lichtmast BDP794 MK-WH FG T25 1 xLED31-4S/730 DS50
2495
Nieuwe lichtmast BDP794 MK-WH FG T25 1 xLED31-4S/730 DW50
2363
Bestaande hoogte 3235
3621
laan
22.4
22.48
22.47
G
RINDTE 5 GEL
7
ck 22.43 22.49
11
13
15
17
19
21
Blokven
22.51
22.53
22.54
22.58
22.57
22.64
2.49 22.5262.56 2 2 2 .5 6 2.61 22.5225.55 2222.6.622 22.6 2 4 .6 2 22.64
2
22.25 22.36 22.48 2 22.3 2.52 2222.2.2698
2222.2 .2 22.39 22.3686
22.41
22.52
22.54
22.4262.50
22.48 2222.5.428
22.49 22.3522.37 1.80 2222.2 .258
2222.2 .222.3 22.3697 9
22.24
2222.2.32662.37
22.52
22.48
22.46
2 22.63 2.64 22.60
22.54
22.57
22.4 226.47 22.4 22.4 7 7 2 2.49 22.4232.46 2222.4292.48 .4 9 22.46 22.44
22.3226.37 22.4242.47 2222.2.256
2222.2.267 22.3 .39 22226.4 0 22 22.36.38 2222.2 .258
222.4 2.4 21 22.421 2.4 1
2
2.2 22.32922.4 .2 808
22.4 22.42725.39 22.39
22 22.4 .4 3 .32 22 .291sk 22.4223222.4 .4 .3 02012.4 .32.321.3 .34
22.44
22.53
2.5122 .54 2 2.5922.61
22.42
22.45
22.38
22.4212 .44
22.62 22.62
22.63
22.4282.48
22.52
22.57
22.57 22.58
22.60
EGEL
ck
22.35
22.35
22.35
5.80
2 2 .3877 2222.3 .4 2222.3.4 272.4 226.4 .3 6 66 2222.422522.4 .334 .3 226.4 22.3.3746
22.34 22.33
22.22592.35 22.36
22.322 2222.2.2486.38 22.43 22.51 22.4522.50
222.4223.42.4 56
22.43
2222.2.2582.37 22.36
22.4242.44
.2.3242.3 22.4232.42 222222.2 56 8
2222.2.3 2626.39
22.23
af0s
22.37
2222.2.322.37 22.43 2222.2.24575 22.36 2222.4 .49 22.4 7 22.35
22.22452.3 5 22.39
22.38 2
s .467k 22 2222.4 .4 5 22.46
2.4022.4 afs 1
22.55
E22.44
22.46 22.43
22.45 22.46
22.56 22.55
222.5.531
22.63
22.66 22.67
22.69 22.6 22.677 GRINDT EGEL
22.57
22.60 22.60 22.59
22.59
22.59 22.57 22.57 22.57 GRINDT
21 22.34
22.2 traat 5 Gildes 22.28
ck
22.25
22.3 227.37 2222.2.295
00
22.328 222.3a.34f6s
22.34
5.80
.323 2222.4 2222.4 22222.3.4 2.333 322.4 22.44
22.45
2222.3.4232322.4.344 2222.4 3 22.3 .325
2222.35 .333 22.4 2222.3.4223222.4 .333
22.45
22.44 23220.4 22222.3.4222.4 .322 .433 222222.3.3 4
22 22.3.333
22.34
22.34 2 2.22462.37
22.269 2222.2.3 225272.4 .411
22.40 22.51 222222.2.328892.43 22.47 .2 22.41
22.51
22.5 0 22.53 1.46 22.50
22.5322.56 22.5222.56 22.55
222.2.37282.43 22.4822.51 2222.2 .371
2222.2.31 2222.2.388922.39
2222.2.49022.45 0 2222.2.429202.4 2.4 4 200 40 00
1.38
2222.3.400 22.45 22.49
22.46
22.52 22.5 22.52 1
22.54
22.53
Drempel van betonstraatstenen keiformaat kleur zwart en wit 222.59839
22.33
19 22.35
22.32 2 2.2 .189
22.29
222.42 22.43 2.42
22.50
5.80
ck
22.44
22.285 22.46 22.3282.36
22.38
2222.3.207 .37 2222.3 22.3 22722.2.2797
22.40 22.38 22.3 .218
2222.3.2 22.53 22.48 22.4212.2755 22.40
22.40 22.40
22.36
22.36
2222.2 .24 22 3 22.3222.3.232 22.32 2222.2.253
22.322522.2 .2 2222.3.25744
22272.3.255 22.40 22.3 2222.2 .285 22.42
22.43 3286
22.42
2222.2.296 22.4222.40 22.322922.3.276
22.40
2 2 .4 22202.3.267 22.297
22.4 .37 2222.3 22263.4 2.42525.4 .356 22.4 2222.3.45252225.4.365 .465 .3 2222.3 6
5.80
222.37 2.3 .468 2222.3.4262922.4 .398 22.49
22.48
2.462.47.376 222222.32.4 262.3 .467 2222.3 8
22.36
22.38
5.80
3283 22.38 22.28
2
2222.3.4 22.45 2 1 2 8 2222.3.42322.42.4 5
22.53
22.52
22.55
00 0 5 22.52 2222.3.42242020.4 2222.3 1.46 .314
2222.3 .32522.46
.45
2222.3.3 222.3.4225322
22.30 2222.3.42322.47 1.80 22.52 22 2222.3.4242.426.51 22.54 200 40 00
2 2222.3.4 2224.4228.48 22.51 2.52
22.50 22.52 2222.3.43522.47 2222.3.432522.426.4 22.50 8 200 40 00
22.50
22.54 22.59
22.63 22.62
Nieuwe putrand
3236 22.37
22.41
sk
22.50
22.49
22.53
22.36
22.39
22.59 22.53 1.50 22.57 22.54
22.60
22.56
22.50
22.35 2 2222.1.1.2 789 .28
222.22.2 60 0 .3
22 22.3
2 2 .2 1 ck2.220.32
2
22.41.80 2
22.23
22.40 22.322272.3.265
22.43 22.41
22.38
32825.37
22.46
22.41 22.41
2222.2.2 22272.3.25744 22.3
22.46 22.42
22.42 22.41
22.23
2222.3.265 22.4232.42 22.3282.285
1.80 22.49 22.44 22.47 22.42 22.50
22.43
22.49
22.49
22.49
22.48
22.50
222.42 22.43 2.42
22.55
22.55
22.44
22.43
22.44
22.43 22.43
22.46
22.45 22.42 1.80 22.44
22.39
22.2 2222.3.24655
22.322292.3.288 2222.3.228
22.422212.3.286
22.25
22.322622.3 .2 2222.3.28066
22.421 2.40 22.322272.3.255 22.285
22.42 22.39
22.4232.41
3287
E
22.50
22.47
22.45
22.49
22.53
22.41
22.41
.217 22.44 22.422022.3
22.49
22.422122.3.208 2222.3.286 22.26
22.44 22.4 22222.4.330
22.40
22.39
22.39 22.39
Molgoot van 5 straatbakstenen keiformaat kleur Terra Rossa rood 206x102x80mm
.5 22 2938
22.53 22.53 222.52
22.50
222.3.43322.47 22222.3 .336
22.347 22.47
22.54
D
2364 22.2 .32 22.34
22.38 22.3222522.2.274 222.3.254
2222.3 .423 2222.4 22222.3.4 .333 3222.4 22.44
22.45
9
088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Fase
20 16 12 8 4
2179
m
Wortelscherm
Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum
Nieuwe straatkolk / combinatiekolk ck sk
Bomengranulaat
RJO RJO RJO RJO RJO 03-11-2020 Behorende bij bestek 03-11-2020 30-09-2020 Behorende bij bestek 30-09-2020 07-09-2020 Behorende bij bestek 07-09-2020 24-08-2020 Concept DO 10-07-2020 4 3 2 1 0
Blokvenlaan
2
ck
4
22.23
6
6a
6b
21.789 21.785 21.778
22.2
t r aat 5
22.37 22.41
6c
6d
6e
6f
3288
8
22.45
22.47
22.50 22.46
22.53 22.55
22.56
22.56 22.48
22.50
22.46
22.42 22.4 22232.4.321
22.30
22.4 22212.4.310 2222.3.341
22 .343 22.49 22 222222.4.3 .45 .343
22.41
22.53
23
22.39
6
22.43 22.41
22.40 22.322272.3.265 22.41.80 2 22.41
ck
22.34
Gi2l2d.28es
3214
10
12
14 22.4 1.80 5
22.48
22.4 7 22.45
22.5422.47
22.54
22.58
22.58
22.4922.4 22.52 6 22.422122.3 .331 22.52 22.49 22.53 22.49 22.50
22.53
22.62 22.78
22.4 22242.4.332
2 .30 22.4 222222.4.2 19
22.47
22.5252.51 22.68 22.5 229.5282.5 3
22.58
22.46
22.6 2.5 0282.55
22.61 EGEL
2222.3 .3 2222.3.4558622 .47
22.33 2222.3.4462 22.4 2.50 22.54 2222.3 .456226.51 200 40 00
22.55
3
3276
00
3301
4a
3597
22.35
22.32 22.2 .189
22.29
22.2 .32 22.34 22.39
3276
3277
3278
3279
3280
3281
3282
2491
2661
2662
16
D GRINDT
22.4 22272.4.344 2222.3 .363
2222.3.466 22.5220.49 22.53 222.523.5
3275
22.46
R=6 .
3596
3344
3345
3269
Rijweg: Straatbakstenen keiformaat Terra Rossa rood 206x102x80mm 2494
18
22.52
22.43
5.80
22.52
Plantvak Invulling conform beplantingsplan
25
6a 22.48 22.49
22.41
22.23
R Herstraten betontegels 300x300mm
Opdrachtgever
Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband
3 B0
Huisnr. 1: Haag over trottoirband hangend Nieuwe trottoirband aanbrengen vóór bestaande trottoirband
H 3277
22.55
22.46
Oversteek mindervalide
Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond
G12a
22.4
0
Rijweg: Asfaltverharding / rode deklaag 2663
22.56
22.6422.5 4 22.75 2 2.70 22.6322.5 5
22.57
22.5 5 22.75 22.70 22 22.362 22.55 .52 22.4 22262.4.3 32 22.6 9 22.69 2 2.56
22.53
3274
22.49 22.49
22.53+
3268
2664
20
22.57 2222.3.44622 .51 2222.3.425622.49 2.51 200 40 00
2668
1
22.55
22.42
22.48+
T
22.45+
Nieuwe locatie electrakast 22.45+
3267
3334
2665
22.42
22 22 .33 2 2 .4 .3 5 4 2222.3.3 58 22.49 22 .53 22.51
22.64 22.66
6b
22.40+
22.35+
Electrakast en lichtmast (locatie) indicatief
5+
ck ck 22.40+
ck
Wollenbergstraat
22.42+
sk sk
22.35+
sk
22.68 22.5282 .55 22.52 22.4 .341 2222622.4.3 1 1.50
22.5 22.500
22.66
22.49+
Herstraten straatbakstenen dikformaat in halfsteensverband 6.0
22.35+ 22.40+
Oversteek mindervalide 9+
R=
0 3.0
L 22.40+
R= 22.35+ 22.40+ ck
sk
.00
ck 2
7+
K R=6
22.42+
22.42+
22.35+ sk
sk
6.0 0 R=
Oversteek mindervalide R=
C02
22.2
M 22.35+
22.42+
22.47+ 22.42+
ck
N 22.40+ 22.35+
ck ck 22.40+
+ 22.35
Oversteek mindervalide
straat g r e b n e l l Wo 22.47+
H
en Woll
0
1.80 2 + 22.47 22.50+
ck
22.3
ck
aat ck 2+ 22.4
Oversteek mindervalide 8.50
Nieuwe boom Bestaande boom Herstraten straatbakstenen dikformaat in elleboogverband
Nieuwe hoogte 22.25+
Herstraten straatbakstenen dikformaat en keiformaat in halfsteens- en keperverband
Werkgrens Herstraten betontegels
Q
P 48+ ±22.
ck rd
+ 22.35 k + c 22.40 + 22.45
2.42+
O
3
.00
2.40+
OB54
Aanpassing parkeerplaats in overleg met opdrachtgever
2+ 22.3 7+ 22.3 2+ 22.4
onde
uitgez
+ 22.35 + 22.40
22.40+ ck 22.35+
ck 22.45+
Band 5cm zicht
Herstraten betontegels 300x300mm
R=1 0.0
R=2 .00
7+ 22.3 2+ 22.3
Herstraten betontegels 300x300mm
U
22.51+
22.52+
Band 10cm zicht
22.43+
ck
ck 22.40+
ck
str g r e b Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband
22.38+ ck
S
0
ck 22.42+
22.53+ 22.54+
Herstraten straatbakstenen dikformaat in halfsteens- en elleboogverband
6.0 22.37+
22.33+
22.45+
22.46+
R= 22.35+
22.63+
V
Trottoirband 180/200x250mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat
22.45+
22.35+ 22.37+
sk 22.37+
22.42+
Aandacht voor hoogtes opsluitband met zicht herstraten inritten
Trottoirband 180/200x250mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat Naast asfalt: goottegel 150x300x80mm 22.35+ 22.40+
sk
sk 22.45+
22.40+
H
G 22.44+ 22.49+
Trottoir: Betontegels 300x300x80mm kleur grijs
22 22.74 22.72
22.5 222.4.343 22.55 2 22.4227222.3 .363
22.42+
22.35+
Opsluitband 100x200mm sk
J
sk 22.42+
ck ck 22.40+
Wollenbergstraat
22.42+ 22.54+
ergstra at 22.37+
22.47+ 22.57+
22.51+
Wollenb
22.42+
22.40+
22.57+ 22.47+ 22.49+
22.44+
22.35+
sk 22.35+ sk
22.38+ ck 22.33+
ck
ck 22.40+
ck 22.37+
22.43+
Fietspad: Betontegels 300x300x80mm kleur rood 22.60
k
22.35+
Opsluitband 200x200mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat sk ck 22.42+
22.48+
22.49+
F
ck
22.45+
sk
22.37+ 22.35+ 22.37+
L
Geleideband 50/200x200mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat 22.35+
K .00 R=6
22.42+
22.42+
22.35+ sk
ck ck 22.40+
22.42+
22.37+
U
Parkeerplaats: Tonn Grasstenen 22.45+
22.55+ 22.52+ 22.62+ 22.42+ c
Rijweg pleinen en kruispunten: Straatbakstenen keiformaat Ardèche 206x102x80mm Herstraten betontegels 300x300mm Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband
Parkeerplaats: Straatbakstenen keiformaat Terra Scura zwart 206x102x80mm K&L verplaatsen ten gunste van nieuwe boom 22.58+
Verklaring
2181