CConstaterende datWaalre
Koppel je AI →
Document · PDF

2021-18-BD-Bijlage-4-Definitief-Ontwerp-Bajonetaansluiting.pdf

Raadsvergadering (besluitvormend) 13 april 2021, gemeente WaalreBij agendapunt: B-voorstel tot toekomstige invulling ‘Driehoek’ Waalre5.375 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

21.440

21.815

21.440

21.726 21.365 21.361

21.360

21.646 21.363

21.545 21.346

21.813 21.352

21.761

21.561

21.678

22.077

22.080

21.836

21.992 22.014 21.964 21.819

21.811

22.28 22.29

22.38

22.45

22.39

21.838

Foto 6

Foto 7+8 21.766

21.773

21.711

Foto 1

21.810

21.776

21.701

21.734 21.771

21.760

21.720

Foto 2

22.48

21.592

21.625

21.606 21.578

21.214 21.794

21.633

21.597

21.438

22.069

22.057 22.049

21.808

21.579

21.586

21.732

21.512

21.601

21.246

22.054 22.031

22.042

21.707 21.456

21.240

21.220

21.208

21.702

Foto 3

B03

22.4242.43

22.42

22 22.4922.55 22.48 .50 22.4522.47

.203 ck 22.3

22.36

5060

Foto 4

21.872 22.005 21.946

21.850 21.855

21.744 21.760 21.699 21.577

21.713

21.207

21.711

21.829 21.860 21.897 21.905 21.901 21.313 21.49621.307 21.980 22.037 21.842 21.851

21.799 21.918

21.914 21.928 21.914 21.890 21.467 21.315

21.757 21.570

21.742 21.734

21.654

21.292

22.46 22.45

22.52 22.52 22.51

22.50

21.289 21.311

21.718

22.52

22.4292.5232.5 3

22.49

22.49

25

22.50 22.48 22.51 22.51

22.49 22.42 22.49

22.45

22.50

22.48

22.32

1

OB54

22.50

22.51

22.50 22.49

uitgez

3

onderd

22.36

ck

2 2 2 .4 22.36

2a2f2s

24

1a

sk

5

Wollenbergstraat

L08

21.879

R=6 .

21.725

21.528 21.807

21.872

21.747

21.528 21.781

21.869 21.871

Foto 11

Foto 10

21.817

21.501 21.928 21.672 21.886

21.968 21.949 21.723 21.521

21.582

21.502

21.67921.912 21.912

21.820 21.498

21.982 21.961 21.563 21.731

21.834 21.842 21.555

21.789 21.785 21.778

21.741 21.728 21.838

21.711 21.774

21.598

21.770

22.007 22.041 22.005 21.971 21.828 21.844

22.077

21.512 21.543 21.701

21.816

21.440

21.620

21.560

Foto 6

Foto 7+8

21.815

21.440

21.361

21.726 21.365

21.561

21.545

21.836

21.992 22.014 21.964 21.819

21.761

21.360

21.678

21.646 21.363

21.811

21.346

21.813 21.352

22.080

Foto 9

21.208

21.220

22.5922.61

5a

22.71

b -25

25a

afs

22.19

22.45

27a

afs

22 22.37 .38 22 22.38 .39

22.3 22.35 5

22.32

22.46 22.40

27-

4943

22.30

22.71

222.47 2.40 22.45 22.36 22.32 afs 2222.2.17

aan usl

2222.12.1.2 878

Traverse Zuid te Waalre 28

22.31 222.27 2.20

Behorende bij doc. nr.

1: 200

2020-WAL091-B-01

afs

2222.2.280 22.2292.29

22.35

22.46 22.46

30

2883

2241

2552

32

1a

Schaal

3 31-

2020-1442

222 222.129.228.1.288 22.30 22.34 22.26 22.30 22.29 22.29

22.31

22.38 22.33 22.25 a 22.29 fs 222.2.196

22.19

3128

3

Tekeningnummer

A0

-+L1KHE+-+R1KHE+-+C1RJO+-

2222.3.37622.38 22.37 222.38 .38 afs 222.4 0 22.39 22.41

ord

22.49

26

Onderdeel

3489

Formaat

-+L0KHE+-+R0KHE+-+C0RJO+-

3601

3602

sk

WAL091-0005

-+L2KHE+-+R2KHE+-+C2RJO+-

sk

2887

1877

's-Hertogenbosch

1878

Projectnummer

Bestek

-+L3KHE+-

2501

Hambakenwetering 5-J, 5231 DD 's-Hertogenbosch Postbus 2309, 5202 CH 's-Hertogenbosch

Gemeente Waalre

-+R4KHE+-

KHE KHE KHE KHE KHE -+R3KHE+-+C3RJO+-

KHE KHE KHE KHE KHE -+C4RJO+-

libr

22.28

22.38

Wil

22.49 22.47 2.40 22.36 2222.4 23.38 22.35

0+ 22.30

2+ 22.2 2222.2 .321

3490

22.43

22.30

22.3

2 .202 22.3.222+.3

22.19 22.32 afs 22.37

7

2 22.63 2.64

22.46

22.48

22.54

22.58

22.57

22.64

22.52

226.47 .4 2222.4 22 .4 7 22.497 22.422.4 22.4292.48 6 2 2 3 .4 9 22.46 22.44

222.4 2.4 2 11 22.421 2.4

Herstraten betontegels 300x300mm 22.60

22.57

22.54

22.512 2.54

G12a

22.5

22.48

22.47

2 22 .51

22.55 22.54

22.5222.54 222.522.57 229.53 22.4

2 22.46 2.49

af5s

D06r

22.52

22.54

22.50

22.51 22.5 221.53 22.51

22.52

22.54

22.4262.50

22.48 2222.5.428

22.49 22.3252.37 1.80 22.258

2222.2 .222.3 22.3697 9

22.22592.35 22.36

2222.2.267 22.3 .39 22226.4 0 22 22.3 .38 22.2586

22.3226.37 22.4242.47 2222.2 .256

2222.2.32662.37

22.24

3600

22.2 2.31 2 22.3 22.30 22.353 2.22 222.2 2 .38 2 2 22.2 .31 .3 2212.33 22.3 7 22.39 22.4022.39

G

22.42

222.4 2.4 54

222.4 2.4 84 22.42

22.49

22.47

22.48

22.44

00

100 20

22.41

22.268 22.39 22.36

22.34

Oversteek mindervalide GRIND2T2.45 22.53 EGEL 22.49 22.5262.56 2 2 2 .5 6 2.61 22.522.55 222.6.622 22.6 5 2 2 4 .6 2 22.64

22.25 22.36 22.48 2 22.3 2.52 2222.2.2698

00

100 20

2222.2.38922.42 22.4 22.39 220.42

F

uitgezonderd 22.48 2222.2.4 22.41OB5 4 0 8 1.80 22.3 22.5322.56 22.40229.41

22.46

22.29

200 40 00

2222.3 .3 22.4042 2 2222.3.40222.43 2.46 22 1 22.422.4 2.42 22.4

22.41

22.32

44+ 22.43 222. 2.44 22.4 22.39 0 22.37 22.3 22.3 22.3 29+ 6 2 . 8 8 2 .3 k 2 7 c 2 22.31 222.34 2 2.19+ 2 2.2 .159 .129.197 22.2272.31 222.227.2 222.12.2 2.18 9 9 22.17

222.429.48

22.49 22.4 9 G11

22.48 22.46 22.53

22.2 .31

22.34

2222.2 .391

2222.3.41 22.44 22.46 2 2 22.4222.424.44 222.4 00230 2222.3 .303 00

22.27 22.42

00

200 30

22 .3 22.2.4820 22.44 22.43 2 2 .4 0 22 3 22.42 2222.2.480.4

4000

22.45

22.37 22.22 1.80 22.40

2222.2.330 2 22.25 2.23

22.26 222222.2.32.2 .32.24344 22.2 2 .3 6 22222.2.3 2.3 32.2 32.268

2 2222.2.3342.34 2222.2.31 3 2.20

2 22.32.3262.35 2222.2.2262

22.34 22.238 22.34

20

22.40

0 4000

+

22.24 2 2222.2.368 2.41 22.4 .39222.41 2222.3 8 2222.2 .30601 .35

22.37

22 6 .3 22.33

22.36

22

2222.2.356 22.40 22.37 22.3622.40

Foto 5 22.29

22.27

22.35

22.33

22.31

220.39 22.45 22.4 2222.3 .228

22.36

22.35

22.35

22.34 22.33

22 262522.4 .34 2 2 2.3.4 2.4 3 22.3.3746

2222.38 22.3 .477 2222.3.4 272.4 226.4 6.366

22.35

22.35

5.80

22.243 22 22.3222.3.232 22.32 2222.2.253

27

21.472

Foto 9 22.4212.3 20

21.635

21.711

22.36

22.37 22.1.292 222222.1.278 .19 2.2.23 222.23 22222.3 04 2.2 2 2.190 2.2 222222.122.2 .3 990 2a2f.2 s10 8.2.2 .1 2 8 2 .2 1 2 2.36 22.2 .302

22.17 2222.1.293

2222.2.301 2222.1.294

22.39 22.36

200 40 00

22.26

22.30

22.39

22.32

22.26

22.40 2222 .2 22.205 22.36 22.1.31 9 2 2222.2.303 2.38 22.4 22.34 221.38

22.32 0 22.2 15 22.27

0

250 40

2222.2.302 22.39 22.37 22.3322.37

22.25

22.312222.3.221

2222.3.22 4 2 2 .2411 2222.3.2 2222.2 .262

2222.2.25 222.3.2311

.30 2222.2 .251

22.322 2 22.30

22.33

22.322922.3.298

22.328 222.3.275

22.24

e 30z 2222.3.243

A02

22.57 700

22.44 10000

22.41

af 22.47

22.45 af 22.44 22.4220.39 22.3 .218 22.4422.43

.00

22.44

6 R=

21.769 21.225

00

2222.3.129 22.24 22.30

2222.2.2 22.3 22.3130 220.3 2

22.36

E ZON

30 1.50

22.42 22.44 22.45

22.43

22.46 22.44

22.45

22.48 22.53

5.80

2 2 .4 9 22.50

22.43

22.56

22.42 af 222.4220.39 afs2.40 af 22.46

22.50

22.28

2222.3 .3 22.53 22.46 22.4 22.4352 22.51 22.5s2k

22.49

22.51 22.48

22.54

1.50

22.3 227.37 2222.2.295

22.25

22202.4.208 22.4

2222.3 .238 22.55 22.51 22.45 22.3229.4 0

F

22.44

22.47 22.44

22.49

22.53 22.50

22 .285 22.46 22.3282.36

22.38

22.328 222.3a.34f6s

2

32825.37

222.4223.42.4 56

22.43

22.322 2222.2.2486.38 22.43 22.51 22.4522.50

2222.2.2582.37 22.36

.2.3242.3 22.4232.42 222222.2 56 8

Herten

Situatietekening 2 van 2

-+L4KHE+-

P:\prj100\WAL\091\UitwOpdr\1_Werk\Verkeerskundig ontwerper\WAL091-0005 Ontwerp civiel\Tekeningen\01-Plottekeningen\2020-1442 Situatietekening 2 van 2.dwg 21.816

21.620

ck

22.007 22.041 22.005 21.971 21.828 21.844

21.560

ck

21.741 21.728

22.37

200 30

22.18 22.312222.3.270 22.32 22.382222.3.129

22.34

22.43

2222.3.205 22.3252.37

B06

800 80 00

22.56 22.51 22.522.5 22.4522.55 5 9

22.45 22.38

22.50

0

22.51 22.50

22.54

22.45 22.37

8

22.52

3100

22.50

22.56

22.36

22.36

2222.3.27 0 222.37 22.40 22.40 22.3222722.3.2.277 9

22.4 0 22.38 22.3 .218

2222.3.2 22.53 22.48 22.4212.2755 22.40

22.53 22.5 9 1.50 22.57 22.54

22.60

22.36

22.39

2 22.222.31

ck2.20.32

222.22.2 60 0 .3

22 222.1.1.2 789 .28

22.35

22.57

ck

22.37

222222.3.1.1199 22.29 2222.3.220 22 2.3.207.28 22222.3 2 2 2 .2 2 2 2 5 .2 .32.3 4.2 210 2222.2.3 32 2.3.3 2.2 2222222.2 .2 331 0

2222.2 .294 2222.2 .189

22.40 22.34 2222.3.211

22.38

22 .3 8 2222.3 22.26 22 .201 22.25 .25 2.3 222.3 6 8 2222.3 22 .201 .4 0 22.2 22.324 22k.37 22.201 1 2 c .3 2 250 40 22.3 4+22.3 0 00 .19 22.3 3+ 2 222222.1.2 .1578 22.3 5+ 22.2

22.57

2 2.3 .212

5+ 222..33 7

ck

R=6.0

22.36

afs

22.27

22.37

R=10.00

5143

23

22.34

30

21.834 21.842 21.555

22.30 22.27 2222.1.2 66

22.29

5036

28

22.30

22.22

22.31 22.18

af 22.34 22.37 af 22.34 af 22.39 af 22.47 22.43 22.4 2 22.44 a f 222.4 222.4214.40 13 2.4

1.80

22.48 2 2.45 22.45 22.44 2 2.45

22.42 22.48

22.48 22.47

22.47

B06

5+ 22.2 2 2 .1 22 .198 .22102.1.390 9 .1.28022.2 2 22.3 2 .1 9 22.291 .2 2222.1.1.2 677 9 22.35 22.3 2 2 2 22.3 222.3226.2sk .32 2222.3.211 2 22.327 2.34 9 2.25 22.3 af 22.31 22.36 22.34 af 22.31 22.32 af 22.26 22 .3 2 2 2 .25 22.3 228.37 2222.3224.3.221 2.24 22222.2 .325 af 2 22.33 22.3 22.26 2.222262.2.3 31 22.32529.38

b

22.26 22.24 22.2.133

22.10

22.1.267 af 22.20 22.26 af 22.35 22.22 a f 22.24 22.27

30z

22.31

ck 22.11

22.29 22.28

22.24

A01

afs

22.35 22.34 22.33 22.2 + 22.267 22.26.28 22.228 2.23+ 2 223.2+ 22.1 .131 22.12

22.252222.2.237+

2.13+ 2222.1.2322 3+ 22.2 22.29

22.24

22.37

22.45

E

5144

21

3+

22.1

25+ ±22. 22.26

22.17

22.35

22.45

G

22.48

222.2 .36.2 66 2.3.2 .3

22.23222 .2.2 1 .3 71

222.128.2 .3.3 12 2222.2.2 1 222102.12.18.288 .2 02.3 2.1292.29 22.27

22.41 22.41

3099

2

22.23

4

22.482 2 222.624.49 22.4 8 .50 22.4922.51

222.2 2 2 1 2 .2 .3 .2 22.32 .3023 a2f 22.42

22.30 22.36

22 22.1.144

ZON

21.701

22.0 2.167 22.18 22.22 22.26

22.37

22.52

22.32 22.30

1 1338

22.5

22.39

2 222.32.322.32 2 .28202.2922.32 22.22.2 55 222.125.27

22.19

afs

22.1 2.2 63 22.23 22.2 8 22.30

54 OB

4782

n

22.26 22.21 22.1 22.1252.102+2.098

22.31

Wegvaknummer

22.32

22 22.23.2522.19 afs 22.12.0 98

22.25

P

22.38 22.49

22.45

22.37 22.33 22 .3 2 22.30 22.35 22.33 22.31 22.34 22.2 5 2 2.2 66 22.1.210 2 2.2 2.2 2.11 22.23 22.03

22 22.1.019

22.28 22.30 22.29

22.27 22.28

erd

22.1.066

Dwarshelling verharding

slaa

rdu 22b.2ro Willi 3

22.28

22.11 22.02 222.12.03 223.16 s 2 22.222.21ksk 2.19 22.20

22.19

Particuliere inrit Blokve nlaan

22.11 22 22.0.08622.04

22.17 22.17

22.33

22.2 .1222.07 22.2 2 22.252 .15322.16 .23 afs 22 22.28 .28 22.28

22.35 22.46

6

ond

22.62

2222.5.43 5

4

4a

3302

ez uitg

21.770

Beukenlaan

21.512 21.543

0

21.598

R= 6.0

21.711 21.774

22.56

22.41

22.34

2 .35 222.3 7

22.41

22.40 22.4 .343

Bestaande lichtmast BGP381 1xGRN40/830 WSO 2145

3303

3301

4a

3597

l

2501

22.40

22.46

2544

2545

3622

3596

D06

5a

9

22.60 2 8 22.60 2 .5 22.54 22.4 .513 22.52 .52022.4 2222.4 .490 400 8000

22.3 .413 400 60 00

22.49

3506

Nieuwe lichtmast BDP794 MK-WH FG T25 1 xLED31-4S/730 DS50

2495

Nieuwe lichtmast BDP794 MK-WH FG T25 1 xLED31-4S/730 DW50

2363

Bestaande hoogte 3235

3621

laan

22.4

22.48

22.47

G

RINDTE 5 GEL

7

ck 22.43 22.49

11

13

15

17

19

21

Blokven

22.51

22.53

22.54

22.58

22.57

22.64

2.49 22.5262.56 2 2 2 .5 6 2.61 22.5225.55 2222.6.622 22.6 2 4 .6 2 22.64

2

22.25 22.36 22.48 2 22.3 2.52 2222.2.2698

2222.2 .2 22.39 22.3686

22.41

22.52

22.54

22.4262.50

22.48 2222.5.428

22.49 22.3522.37 1.80 2222.2 .258

2222.2 .222.3 22.3697 9

22.24

2222.2.32662.37

22.52

22.48

22.46

2 22.63 2.64 22.60

22.54

22.57

22.4 226.47 22.4 22.4 7 7 2 2.49 22.4232.46 2222.4292.48 .4 9 22.46 22.44

22.3226.37 22.4242.47 2222.2.256

2222.2.267 22.3 .39 22226.4 0 22 22.36.38 2222.2 .258

222.4 2.4 21 22.421 2.4 1

2

2.2 22.32922.4 .2 808

22.4 22.42725.39 22.39

22 22.4 .4 3 .32 22 .291sk 22.4223222.4 .4 .3 02012.4 .32.321.3 .34

22.44

22.53

2.5122 .54 2 2.5922.61

22.42

22.45

22.38

22.4212 .44

22.62 22.62

22.63

22.4282.48

22.52

22.57

22.57 22.58

22.60

EGEL

ck

22.35

22.35

22.35

5.80

2 2 .3877 2222.3 .4 2222.3.4 272.4 226.4 .3 6 66 2222.422522.4 .334 .3 226.4 22.3.3746

22.34 22.33

22.22592.35 22.36

22.322 2222.2.2486.38 22.43 22.51 22.4522.50

222.4223.42.4 56

22.43

2222.2.2582.37 22.36

22.4242.44

.2.3242.3 22.4232.42 222222.2 56 8

2222.2.3 2626.39

22.23

af0s

22.37

2222.2.322.37 22.43 2222.2.24575 22.36 2222.4 .49 22.4 7 22.35

22.22452.3 5 22.39

22.38 2

s .467k 22 2222.4 .4 5 22.46

2.4022.4 afs 1

22.55

E22.44

22.46 22.43

22.45 22.46

22.56 22.55

222.5.531

22.63

22.66 22.67

22.69 22.6 22.677 GRINDT EGEL

22.57

22.60 22.60 22.59

22.59

22.59 22.57 22.57 22.57 GRINDT

21 22.34

22.2 traat 5 Gildes 22.28

ck

22.25

22.3 227.37 2222.2.295

00

22.328 222.3a.34f6s

22.34

5.80

.323 2222.4 2222.4 22222.3.4 2.333 322.4 22.44

22.45

2222.3.4232322.4.344 2222.4 3 22.3 .325

2222.35 .333 22.4 2222.3.4223222.4 .333

22.45

22.44 23220.4 22222.3.4222.4 .322 .433 222222.3.3 4

22 22.3.333

22.34

22.34 2 2.22462.37

22.269 2222.2.3 225272.4 .411

22.40 22.51 222222.2.328892.43 22.47 .2 22.41

22.51

22.5 0 22.53 1.46 22.50

22.5322.56 22.5222.56 22.55

222.2.37282.43 22.4822.51 2222.2 .371

2222.2.31 2222.2.388922.39

2222.2.49022.45 0 2222.2.429202.4 2.4 4 200 40 00

1.38

2222.3.400 22.45 22.49

22.46

22.52 22.5 22.52 1

22.54

22.53

Drempel van betonstraatstenen keiformaat kleur zwart en wit 222.59839

22.33

19 22.35

22.32 2 2.2 .189

22.29

222.42 22.43 2.42

22.50

5.80

ck

22.44

22.285 22.46 22.3282.36

22.38

2222.3.207 .37 2222.3 22.3 22722.2.2797

22.40 22.38 22.3 .218

2222.3.2 22.53 22.48 22.4212.2755 22.40

22.40 22.40

22.36

22.36

2222.2 .24 22 3 22.3222.3.232 22.32 2222.2.253

22.322522.2 .2 2222.3.25744

22272.3.255 22.40 22.3 2222.2 .285 22.42

22.43 3286

22.42

2222.2.296 22.4222.40 22.322922.3.276

22.40

2 2 .4 22202.3.267 22.297

22.4 .37 2222.3 22263.4 2.42525.4 .356 22.4 2222.3.45252225.4.365 .465 .3 2222.3 6

5.80

222.37 2.3 .468 2222.3.4262922.4 .398 22.49

22.48

2.462.47.376 222222.32.4 262.3 .467 2222.3 8

22.36

22.38

5.80

3283 22.38 22.28

2

2222.3.4 22.45 2 1 2 8 2222.3.42322.42.4 5

22.53

22.52

22.55

00 0 5 22.52 2222.3.42242020.4 2222.3 1.46 .314

2222.3 .32522.46

.45

2222.3.3 222.3.4225322

22.30 2222.3.42322.47 1.80 22.52 22 2222.3.4242.426.51 22.54 200 40 00

2 2222.3.4 2224.4228.48 22.51 2.52

22.50 22.52 2222.3.43522.47 2222.3.432522.426.4 22.50 8 200 40 00

22.50

22.54 22.59

22.63 22.62

Nieuwe putrand

3236 22.37

22.41

sk

22.50

22.49

22.53

22.36

22.39

22.59 22.53 1.50 22.57 22.54

22.60

22.56

22.50

22.35 2 2222.1.1.2 789 .28

222.22.2 60 0 .3

22 22.3

2 2 .2 1 ck2.220.32

2

22.41.80 2

22.23

22.40 22.322272.3.265

22.43 22.41

22.38

32825.37

22.46

22.41 22.41

2222.2.2 22272.3.25744 22.3

22.46 22.42

22.42 22.41

22.23

2222.3.265 22.4232.42 22.3282.285

1.80 22.49 22.44 22.47 22.42 22.50

22.43

22.49

22.49

22.49

22.48

22.50

222.42 22.43 2.42

22.55

22.55

22.44

22.43

22.44

22.43 22.43

22.46

22.45 22.42 1.80 22.44

22.39

22.2 2222.3.24655

22.322292.3.288 2222.3.228

22.422212.3.286

22.25

22.322622.3 .2 2222.3.28066

22.421 2.40 22.322272.3.255 22.285

22.42 22.39

22.4232.41

3287

E

22.50

22.47

22.45

22.49

22.53

22.41

22.41

.217 22.44 22.422022.3

22.49

22.422122.3.208 2222.3.286 22.26

22.44 22.4 22222.4.330

22.40

22.39

22.39 22.39

Molgoot van 5 straatbakstenen keiformaat kleur Terra Rossa rood 206x102x80mm

.5 22 2938

22.53 22.53 222.52

22.50

222.3.43322.47 22222.3 .336

22.347 22.47

22.54

D

2364 22.2 .32 22.34

22.38 22.3222522.2.274 222.3.254

2222.3 .423 2222.4 22222.3.4 .333 3222.4 22.44

22.45

9

088 - 3366333 info@kragten.nl www.kragten.nl Fase

20 16 12 8 4

2179

m

Wortelscherm

Par. Opsteller Par. Verificatie Par. Validatie Omschrijving Versie Datum

Nieuwe straatkolk / combinatiekolk ck sk

Bomengranulaat

RJO RJO RJO RJO RJO 03-11-2020 Behorende bij bestek 03-11-2020 30-09-2020 Behorende bij bestek 30-09-2020 07-09-2020 Behorende bij bestek 07-09-2020 24-08-2020 Concept DO 10-07-2020 4 3 2 1 0

Blokvenlaan

2

ck

4

22.23

6

6a

6b

21.789 21.785 21.778

22.2

t r aat 5

22.37 22.41

6c

6d

6e

6f

3288

8

22.45

22.47

22.50 22.46

22.53 22.55

22.56

22.56 22.48

22.50

22.46

22.42 22.4 22232.4.321

22.30

22.4 22212.4.310 2222.3.341

22 .343 22.49 22 222222.4.3 .45 .343

22.41

22.53

23

22.39

6

22.43 22.41

22.40 22.322272.3.265 22.41.80 2 22.41

ck

22.34

Gi2l2d.28es

3214

10

12

14 22.4 1.80 5

22.48

22.4 7 22.45

22.5422.47

22.54

22.58

22.58

22.4922.4 22.52 6 22.422122.3 .331 22.52 22.49 22.53 22.49 22.50

22.53

22.62 22.78

22.4 22242.4.332

2 .30 22.4 222222.4.2 19

22.47

22.5252.51 22.68 22.5 229.5282.5 3

22.58

22.46

22.6 2.5 0282.55

22.61 EGEL

2222.3 .3 2222.3.4558622 .47

22.33 2222.3.4462 22.4 2.50 22.54 2222.3 .456226.51 200 40 00

22.55

3

3276

00

3301

4a

3597

22.35

22.32 22.2 .189

22.29

22.2 .32 22.34 22.39

3276

3277

3278

3279

3280

3281

3282

2491

2661

2662

16

D GRINDT

22.4 22272.4.344 2222.3 .363

2222.3.466 22.5220.49 22.53 222.523.5

3275

22.46

R=6 .

3596

3344

3345

3269

Rijweg: Straatbakstenen keiformaat Terra Rossa rood 206x102x80mm 2494

18

22.52

22.43

5.80

22.52

Plantvak Invulling conform beplantingsplan

25

6a 22.48 22.49

22.41

22.23

R Herstraten betontegels 300x300mm

Opdrachtgever

Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband

3 B0

Huisnr. 1: Haag over trottoirband hangend Nieuwe trottoirband aanbrengen vóór bestaande trottoirband

H 3277

22.55

22.46

Oversteek mindervalide

Schoolstraat 8, 6049 BN Herten Postbus 14, 6040 AA Roermond

G12a

22.4

0

Rijweg: Asfaltverharding / rode deklaag 2663

22.56

22.6422.5 4 22.75 2 2.70 22.6322.5 5

22.57

22.5 5 22.75 22.70 22 22.362 22.55 .52 22.4 22262.4.3 32 22.6 9 22.69 2 2.56

22.53

3274

22.49 22.49

22.53+

3268

2664

20

22.57 2222.3.44622 .51 2222.3.425622.49 2.51 200 40 00

2668

1

22.55

22.42

22.48+

T

22.45+

Nieuwe locatie electrakast 22.45+

3267

3334

2665

22.42

22 22 .33 2 2 .4 .3 5 4 2222.3.3 58 22.49 22 .53 22.51

22.64 22.66

6b

22.40+

22.35+

Electrakast en lichtmast (locatie) indicatief

5+

ck ck 22.40+

ck

Wollenbergstraat

22.42+

sk sk

22.35+

sk

22.68 22.5282 .55 22.52 22.4 .341 2222622.4.3 1 1.50

22.5 22.500

22.66

22.49+

Herstraten straatbakstenen dikformaat in halfsteensverband 6.0

22.35+ 22.40+

Oversteek mindervalide 9+

R=

0 3.0

L 22.40+

R= 22.35+ 22.40+ ck

sk

.00

ck 2

7+

K R=6

22.42+

22.42+

22.35+ sk

sk

6.0 0 R=

Oversteek mindervalide R=

C02

22.2

M 22.35+

22.42+

22.47+ 22.42+

ck

N 22.40+ 22.35+

ck ck 22.40+

+ 22.35

Oversteek mindervalide

straat g r e b n e l l Wo 22.47+

H

en Woll

0

1.80 2 + 22.47 22.50+

ck

22.3

ck

aat ck 2+ 22.4

Oversteek mindervalide 8.50

Nieuwe boom Bestaande boom Herstraten straatbakstenen dikformaat in elleboogverband

Nieuwe hoogte 22.25+

Herstraten straatbakstenen dikformaat en keiformaat in halfsteens- en keperverband

Werkgrens Herstraten betontegels

Q

P 48+ ±22.

ck rd

+ 22.35 k + c 22.40 + 22.45

2.42+

O

3

.00

2.40+

OB54

Aanpassing parkeerplaats in overleg met opdrachtgever

2+ 22.3 7+ 22.3 2+ 22.4

onde

uitgez

+ 22.35 + 22.40

22.40+ ck 22.35+

ck 22.45+

Band 5cm zicht

Herstraten betontegels 300x300mm

R=1 0.0

R=2 .00

7+ 22.3 2+ 22.3

Herstraten betontegels 300x300mm

U

22.51+

22.52+

Band 10cm zicht

22.43+

ck

ck 22.40+

ck

str g r e b Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband

22.38+ ck

S

0

ck 22.42+

22.53+ 22.54+

Herstraten straatbakstenen dikformaat in halfsteens- en elleboogverband

6.0 22.37+

22.33+

22.45+

22.46+

R= 22.35+

22.63+

V

Trottoirband 180/200x250mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat

22.45+

22.35+ 22.37+

sk 22.37+

22.42+

Aandacht voor hoogtes opsluitband met zicht herstraten inritten

Trottoirband 180/200x250mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat Naast asfalt: goottegel 150x300x80mm 22.35+ 22.40+

sk

sk 22.45+

22.40+

H

G 22.44+ 22.49+

Trottoir: Betontegels 300x300x80mm kleur grijs

22 22.74 22.72

22.5 222.4.343 22.55 2 22.4227222.3 .363

22.42+

22.35+

Opsluitband 100x200mm sk

J

sk 22.42+

ck ck 22.40+

Wollenbergstraat

22.42+ 22.54+

ergstra at 22.37+

22.47+ 22.57+

22.51+

Wollenb

22.42+

22.40+

22.57+ 22.47+ 22.49+

22.44+

22.35+

sk 22.35+ sk

22.38+ ck 22.33+

ck

ck 22.40+

ck 22.37+

22.43+

Fietspad: Betontegels 300x300x80mm kleur rood 22.60

k

22.35+

Opsluitband 200x200mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat sk ck 22.42+

22.48+

22.49+

F

ck

22.45+

sk

22.37+ 22.35+ 22.37+

L

Geleideband 50/200x200mm Kantopsluiting van 2 straatbakstenen keiformaat 22.35+

K .00 R=6

22.42+

22.42+

22.35+ sk

ck ck 22.40+

22.42+

22.37+

U

Parkeerplaats: Tonn Grasstenen 22.45+

22.55+ 22.52+ 22.62+ 22.42+ c

Rijweg pleinen en kruispunten: Straatbakstenen keiformaat Ardèche 206x102x80mm Herstraten betontegels 300x300mm Herstraten straatbakstenen dikformaat in keperverband

Parkeerplaats: Straatbakstenen keiformaat Terra Scura zwart 206x102x80mm K&L verplaatsen ten gunste van nieuwe boom 22.58+

Verklaring

2181

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Waalre&id=b1ca1759-61a0-4e37-ad1c-eca03d2f5f31