Bijlage 2 definitief ontwerp (21.106079).PDF
Tekst van het document
<2,5%
Rijbaan 6.00 2,5%>
Fietspad/inrit var. (3.99) var. 1,9%>
Goot 0.50
0.00 Berm
Dwarsprofiel B-B Dwarsprofiel E-E
Schaal 1:50 Schaal 1:50
Goot 0.50 Berm Bestaand fietspad
Dwarsprofiel C-C Principeprofiel Komgrenzen
Schaal 1:50 Schaal 1:50
Rijbaan 3.80
<2,5%
Rijbaan 6.00
var. 2,1%>
Groen var.
Groen var.
2,5%>
Rijbaan 6.00
RWS-band 340/450x250
0.00 Rijbaan 3.80
Goottegel
<2,5%
RWS-band 340/450x250
Groen
Goottegel
Schaal 1:50 Goottegel
RWSband 115/225x250
Opsluitband 100x200
BSS d.f.
Goottegel Geleideband 50x200
Asfalt refl. white
Asfalt rood
Asfalt refl. white
Goottegel
Geleideband 50x200
BSS d.f.
Opsluitband 100x200
2,0%>
Groen 1.50
Bestaand fietspad
Dongjum
Doanjum
gem. Waadhoeke
Fietspad var. (3.52)
Opsluitband 100x200
BSS d.f.
BSS d.f.
Geleideband 50x200
RWSband 115/225x250
Goottegel
Asfalt refl. white
Asfalt rood
RWSband 115/225x250
BSS d.f. HS
RWSband 115/225x250
Asfalt rood
Asfalt refl. white
2,0%>
Asfalt refl. white
Dwarsprofiel A-A E 205
E5
vb vb
E 15
E2
E 1063
EE 968
0,250
0,225
0,286 0,164
0,159
0,321
0,226
0,143
0,294
0,247
0,226
0,133
0,303
0,180
E 16
E1
0,037 0,038 0,081
0,032 0,020
0,037
0,265
0,047
E 1089
r
0,296
0,174
0,254
0,135
E4
0,271
0,120
0,260
0,075
E 1061
0,088
0,187
0,223
0,191
0,296
0,193
0,245 0,220
0,279
0,259
r
23
0,273 0,256
0,304
0,249
0,191
r
0,249
0,306
0,204
17
r
0,129
0,097 0,048 0,043 0,048
11
9A
15
0,350 0,312
0,094
0,333
0,123
0,123
0,076 0,136
0,080
0,035
0,320 0,397
0,345
0,258
0,224
0,358 0,311
0,403
0,247
9
0,401
2
1
0,431
0,266
Opdrachtgever:
Project:
Omschrijving:
<2,5%
Vestiging: Postadres: Telefoon: Internet:
Status:
0,350
0,346
0,318
0,310
0,323
0,312
0,301
0,314
r
0,306
0,295
0,416
vb
0,315
0,384
0,412
0,513
0,533
0,555
0,553
0,476
0,544
0,556
0,600
0,542
0,613
E 965 0,542
gem. Waadhoeke
0,470
r
0,238
r
0,251
0,237
0,220
0,175
0,160 0,150
0,161 0,148
0,320
0,201
0,315 0,337
0,287
0,335
0,334
0,289 0,311
0,331
0,301
0,330
5
3
0,334
0,396
0,409 0,361
0,457 0,433
0,322
0,323
0,295
k
0,394 0,413
0,513
0,554
0,407
k 0,572
0,262
4
0,439
0,536
0,462
0,499
0,405
0,439
E 1445
0,438
0,462
0,425
0,403 0,396
0,438
vb
r
E 1447
E 1446
0,402
k
0,466
0,446 0,442
0,468
0,541
9
E 47
E 1021
0,454 0,452
0,497
BB15-1
0,213
0,304
0,304
E 1052
A
0,173
0,286
0,579
0,572
0,477
0,434
0,355
0,476
0,450
0,4530,487
E 344
0,218
0,177
0,188
0,217
0,512 0,473
0,508
0,612
0,449
0,466 0,455 0,345
E 933
E 45
E 44
E 24
r
E 946
E 1259
E 43
5
E 23
E 1020
2
E 42
0,467
0,614
E 964
0,185
0,283
0,303
0,233
r
0,380
0,327
0,336
0,370
0,455
0,516
0,557
0,476 0,516
0,367
0,453
4
3
E 1258
vb
0,414 0,370
k
0,408 0,383 0,392
k
0,412
0,469
0,291
0,417
0,408
0,364 0,371
0,612
0,443
0,481
0,439
0,522
0,5260,513
0,513 0,499
0,516 0,493
0,531 0,501
0,503
0,480
0,475
0,529
r
Doanjum
0,603
0,575
0,590
0,574
0,585
0,553
0,578
0,578
0,549
0,524
0,536
0,542
0,476
0,529
0,541
0,409 0,394 0,317
0,417
r
0,494
r r 0,527
0,514
0,470
0,445
0,350
0,402 0,277
0,479 0,524 0,502
0,535
0,536
0,443
0,439
6
2A
E 39
8
B
0,358
0,395 0,273
0,541
0,462
0,520
0,620
0,604
Dongjum
0,612
0,609
0,603
0,609
0,594
0,610
0,613
0,616
0,606
0,603
0,607
0,610
0,590
0,608
0,612
0,618
0,639
0,641
0,632
0,628
0,566
0,562
0,540
kr
0,630
0,595
0,533
0,466
k
Doanjum
0,560
0,532
0,529
0,525
0,526
0,530
0,522
0,519
0,533
0,517
0,500
0,515
0,518
0,493
0,540
0,558
0,558
0,545 0,537 0,562 0,547 0,565
0,544
0,539
0,543 0,530 0,574
0,515
0,509
0,505 0,473
0,530
0,461
0,434 0,428
0,456
0,458 0,473 0,469
0,430
0,416
0,410
0,450
0,493 0,520 0,496 0,479
0,483
0,335
0,297
0,423
E 971
0,524
0,454
0,306
r
0,286 0,389
0,397
0,375
0,353 0,351
0,411
0,369
0,285
0,277
0,291
0,282
gem. Waadhoeke
Dongjum
0,384
0,373
0,358
0,362
0,400
0,406
0,346
0,366
0,374
0,374
0,401
0,347
0,413
0,405
0,376
0,318
0,360
0,354
0,352
0,360
0,501
0,256
0,416
0,474
0,491
0,356
0,358
0,364
0,371
0,346 0,465
0,307
0,300
0,401
0,596
0,619
0,655
0,599
0,548
0,377
0,289
C 0,420
0,403
0,296
0,313
0,320
0,410 0,418 0,297
r
0,393 0,321
0,3740,336 0,390
0,513
0,458
0,544
0,642 0,541
0,542
0,517
0,511 0,553
0,501
0,454 0,407 0,4320,460 0,431 0,414 0,442 0,432
0,484
0,561 0,482
0,546
r
0,488
0,476
0,296
0,368
0,399
0,342
0,323
0,363
A
0,441
0,493
0,440
0,369
0,258 0,229
0,231
0,287
0,554
0,534 0,589 0,616
0,444
0,440
0,475 0,563 0,583
0,418 0,505 0,520
0,503
0,488 0,503 0,377
0,431
0,389 0,344
0,279
E 973
0,351
0,291
0,285
0,306
0,273
0,267
0,267
0,251
0,414 0,370 0,265
0,378
0,328 0,372 0,3760,372
0,329
0,442
0,381
0,258
0,382 0,377
0,362
E 956
E 1264
E 1263
E 20
E 38
14
E 25
0,2530,339 0,258
0,240
0,342
0,135 0,243
0,178
0,276
r
0,373 0,407 0,426
0,291 0,291
1
0,194 0,089
0,346
0,370 0,339
E 972
E 963
0,310
0,280
0,270
0,286 0,272
0,287
vb
0,311
0,266 0,271 0,211 0,219 0,275
0,445
0,391 0,363
0,286 0,281
r r 0,295
0,213
0,247
0,217
0,233
0,177 0,151
0,245 0,200
0,168
E 823
0,404
0,468
0,429
0,094
0,372 0,346
0,439
0,245 0,191 0,227 0,186
0,170
0,332 0,229
0,298 0,346 0,379 0,368
0,232 0,174
0,182
0,218
0,232
0,233
0,251
0,188
0,132 0,156
0,237 0,219 0,214 0,213
0,234
0,237
0,195
0,211
0,252
0,246 0,263
0,249 0,289 0,258 0,247 0,257
0,265
0,382 0,366
0,367
0,336
0,168
0,176
vb
0,232 0,109
0,268
0,306 0,222
0,318
0,264
E 11 B
E 19
vb
0,332
0,195 0,312 0,327
0,292 0,199
0,393 0,367
0,241
C
0,273
r
0,231 0,178 0,157 0,208
0,276 0,247 0,249 0,272
0,232 0,262 0,260
0,340 0,349
0,326 0,332
0,419
0,377 0,422
0,278
0,299 0,201
0,173
0,176
0,242 0,135
0,267
16
0,345 0,3380,352
0,326 0,332
0,268
0,247
0,226 0,218
0,209
0,128
0,176
0,123 0,193
18
0,200 0,192
0,340
0,403
0,248 0,225
0,230
0,393 0,379
0,400
0,228
0,233
0,286 0,225 0,229 0,262
0,183 0,203 0,171
0,193
0,365 0,338
0,397
0,251
0,194
0,214
r
0,199
0,208 0,200
0,276 0,291
r
0,186
0,141
0,129 0,134 0,158
0,110
0,219
0,250 0,286
0,241 0,271
0,242
0,217
0,111
0,160 0,119 0,110
0,074 0,077
0,209
0,078
0,397
0,234
0,192
0,148
0,166 0,107
0,129 0,132 0,121 0,156
0,299
0,391
0,101
0,171
20
0,165 0,143
0,122
0,225
0,084
0,074 0,062 0,131
0,042 0,051
0,055
24
0,096
0,104 0,089
0,099 0,059
0,295 0,298
0,166
r
0,017
0,275
0,078 0,111 0,103 0,139
E 1042
13
E 12
19
0,249
0,310
0,253
26
0,142
0,145 0,123
0,101
0,115 0,153 0,110
0,146
D 0,098
0,206
0,065
0,085 0,072 0,124
0,037
0,033
0,068
0,044 0,033 0,042
0,064
28
0,082
0,110 0,126 0,152
0,201
0,081
0,063
E 966
0,207
0,220
0,095
0,036 0,054 0,086 0,063 0,036
0,053 0,004
0,024
0,183
0,011 0,018
0,071
0,107
rr
0,046
0,069 0,063 0,105 0,102
0,234
E3
0,307
0,303
0,252
0,055
E 944
0,177
E 1041
0,240
0,300
0,043 0,064 0,060 0,104
0,184
0,044
E 1059
0,232
0,175
0,016
E 967
0,247
0,126
0,107
-0,012
-0,009
E
0,199
0,165
0,297
0,165
0,147
0,131
0,145
0,211
0,186
0,196
0,182
D
0,246
E 1060
0,213
0,245
0,275
0,219
0,252
0,236
0,266
0,274
0,288
0,260
0,131
0,290
0,299
eg
Asfalt refl. white
Fietspad var. (2.89) RWS-band 340/450x250 Goottegel
Opsluitband 100x200
BSS d.f.
BSS d.f.
Goottegel Geleideband 50x200
Asfalt refl. white
Asfalt rood
Asfalt refl. white
Geleideband 50x200 Goottegel
Geleideband 50x200
BSS d.f.
Berm var.
Tzummarumerw
Goottegel
Groen
RWS-band 340/450x250
0.00
Opsluitband 100x200
2,5%>
BSS d.f.
Rijbaan 6.00
BSS d.f.
Geleideband 50x200
Goottegel
Asfalt refl. white
Asfalt rood
Asfalt refl. white
Goottegel
Opsluitband 200x200
BSS d.f.
BSS d.f.
BSS d.f.
0.00 vb
7
1
r
9
SPT
E 1049
E 1050
E 1051
r
11
r
12
10
E 1409
k
E 1421 14
E 1411
E 1410
k
7
E 1094
8
13
r
r
k
E1A994
6
15
r r
r
r
2
r
k
k
r
r
k
11
trji
vb
vb
vb
2
E 346
27
k
k
8
k
1
6
7
E 1407
E 1352
9
2
4
r
r
2
8
k
10
E 1016
6
r
E 1054
k
12
k
30
r
k
k
31
E 1055
E 998
E 997
E 996
E 1350
11
E 1357
E 873
8
E 999
29
E 872
E 871
E 50
3
28
E 874
E 1286
E 948
E 869
26
E 870
E 1337
5
6
9
E 55
10
tte
25
E 1358
pes s
E 1408
r
r
k
r
r
r
r
k
E 1095
4
E 1316
4
Forp
E 1315
E 1313E 1314
E 1379Wytse
E 1262
E 947
Er919
E 1312
E 1311
r
at erstra Nroord r
13
21
E 902
2
5
12
SPT
E 1442
1
14
E 1444
E 1443
k
E 1448
E 1353
k
3
E 1261
E 1309
3
SPT
E 1310
E 1441
15
E 901
E 41
5
E 1260
7
E 1380
20
SPT
SPT
Go
Franekerweg
<2,5% Voetpad 1.00
Van
Franekerweg
Oprit var. Rijbaan 6.00
aat str 4
Groen var. 2,5%>
ga slin
6
eke
Voetpad/ oprit 1.00
rweg
r
r
E 1015
aat
e
Waadho
Doan
gem.
jum Dong jum
Particulier terrein <2,5%
arume
str nema
Jorrit Biermastrjitt
eke Waadho
Doanj
gem.
jum Dong um
<2,0%
m Tzum
en A Mart
0.00 2,0%>
Bestaand fietspad Goot 0.50
Dwarsprofiel D-D Schaal 1:50
2,5%>
0.00
Berm
Dongjum
gem. Waadhoeke
Doanjum
Provincie Fryslan herinrichting N384 Dongjum
Schetsontwerp Overzicht en dwarsprofielen
0.00
BAM Infra Regionaal Oost Den Hulst 102 7711 GS Nieuwleusen Postbus 700 8000 AS Zwolle 088 - 712 37 50 www.baminfra.nl / infraregio.noordoost@bam.com
Concept
Schaal: Opgesteld: Paraaf:
1:500 1:50 J. Wind Datum: 04-02-2021
Gecontroleerd: Paraaf:
Berm © copyright
0 Datum: ...
Formaat: Vrijgegeven: Paraaf:
A0
Tekeningnummer:
... Datum: ...
...
Versie:
D Datum:
d:\bam\n384_n393 dongjum - tzummarum\dp4\200204_dp4 so impressie rc.dwg
04-02-2021