26d. Bijlage bij Aanbieding 2e bestuursrapportage SOW
Tekst van het document
Begrotingswijziging 2020 - juli Stroomopwaarts MVS Hierop is zienswijze van toepassing
Geachte dames en heren, Inleiding Voor u ligt de begrotingswijzing juli 2020. In de begrotingswijziging worden onderwerpen uitgewerkt die invloed hebben op de begroting van Stroomopwaarts met gevolgen voor de deelnemersbijdrage. De gemeenten hebben in hun zienswijze ingestemd. Onderwerpen in deze begrotingswijziging: • Financiële verwerking vastgesteld beleid Armoede en Schulden • COVID-19 gerelateerde lasten en baten: - TOZO – Tijdelijke Overbruggingsregeling zelfstandig ondernemers - Omzetdaling als gevolg van beperkte mogelijkheden detachering en Interne Arbeidsparticipatie Het beleid Armoede en Schulden is door de raden van de deelnemende gemeenten vastgesteld in 2019, ruim na vaststelling van de begroting Stroomopwaarts 2020. De begrotingswijziging betreft de financiële uitwerking van deze raadsbesluiten in de begroting van Stroomopwaarts 2020. Zienswijze op dit onderwerp is daarom niet aan de orde. Normaal gesproken bieden wij u in de loop van het jaar een prognose van de uitkeringen Inkomensvoorziening aan. Dat er een stijging verwacht wordt onder invloed van het COVID-19-virus is evident. De kwantificering hiervan komt op dit moment echter neer op een grove schatting op basis van landelijke verwachtingen. Om schijnzekerheid te voorkomen wordt er op dit moment geen begrotingswijziging voorgesteld.
Door de gemeenten maandelijks te blijven informeren en in de 2e bestuursrapportage een prognose op te nemen, verwachten we u toch voldoende te informeren. Op basis daarvan kunt u de gevolgen voor uw gemeentelijke begroting inschatten. In de tabellen zijn de cijfermatige verwerking in de programmabegroting en de gevolgen voor de deelnemersbijdrage uitgewerkt. Hoogachtend, Het dagelijks bestuur van Stroomopwaarts MVS de secretaris de voorzitter
D.J.N.M. Curfs MBA
A.F. de Leede
Leeswijzer De bedragen in de begrotingswijzing zijn weergegeven in € 1.000 tenzij anders aangegeven. Wanneer bij bedragen in een tabel een –teken wordt gebruikt is sprake van een nadeel, namelijk een hogere last of een lagere baat. Door afrondingen kunnen kleine verschillen ontstaan.
2
A. Begrotingswijziging Financiële verwerking vastgesteld beleid Armoede en Schulden In 2019 hebben de raden van Maassluis, Vlaardingen en Schiedam het nieuwe beleid Armoede en Schulden vastgesteld. De begrotingswijziging betreft de financiële uitwerking van deze raadsbesluiten in de begroting van Stroomopwaarts. Programma: Inkomensvoorziening en Dekkingsmiddelen Incidenteel: 2020 en verder (in de begroting 2021 al verwerkt) Hoogte van de wijzing: € 1.276 (hogere lasten en hogere baten) Gevolgen gemeentelijke bijdrage
M
V
S
Totaal
Bi jdra ge armoedevoorzi eni ng
61
405
164
630
Bi jdra ge al gemene di ens tverl eni ng
104
251
292
646
Totaal
165
656
456
1.276
De verwerking via de verdeelsleutel Algemene Dienstverlening leidt tot verschillen per gemeente ten opzichte van de bedragen in de beleidsnotitie.
Tijdelijke overbruggingsregeling zelfstandig ondernemers TOZO-1 en TOZO-2 Stroomopwaarts voert voor Maassluis, Vlaardingen en Schiedam de TOZO-regeling uit. De begrotingswijziging is gebaseerd op de tot nu toe (22/6/2020) bekende bevoorschotting van het Rijk. Uiteindelijke afrekening vindt plaats op basis van werkelijke realisatie van uitkeringslasten en uitvoeringskosten. Dit geldt zowel voor Stroomopwaarts met de deelnemende gemeenten als voor de gemeenten met het Rijk. Stroomopwaarts rapporteert maandelijks over de aantallen. In de bestuursrapportage rapporteren wij over zowel de realisatie van uitkeringen als de uitvoeringslasten aan de gemeenten. Programma: Inkomensvoorziening en Dekkingsmiddelen Incidenteel: 2020 Hoogte van de wijzing: € 20.548 (hogere lasten en hogere baten) Gevolgen gemeentelijke bijdrage
M
V
S
Totaal
Bi jdra ge i nkomens voorzi eni ng ui tkeri ngen
3.556
7.508
9.484
20.548
Totaal
3.556
7.508
9.484
20.548
Omzetderving detachering en Interne Arbeidsparticipatie Zowel de detacheringsactiviteiten als de werkzaamheden binnen Interne Arbeidsparticipatie hebben de afgelopen maanden deels stil gelegen of zijn op beperktere schaal uitgevoerd. Door de gevolgen van het COVID-19-virus is de geprognotiseerde omzet fors lager dan in 2020. Inmiddels zijn de Ontwikkelwerkbedrijven weer gedeeltelijk geopend, wordt de productie kleinschalig weer opgestart en is ongeveer 65% van de SW-medewerkers en Beschut Werkers weer (parttime) werkzaam. Veel medewerkers behoren tot de risicogroep en kunnen pas aan de slag als de COVID-19-virus dreiging geweken is. Verder hebben wij de werkleerbedrijven RIVM-proof moeten inrichten wat ten koste gaat van veel beschikbare werkplekken en productiecapaciteit. Tenslotte is het aanbod van productiewerk in korte tijd dramatisch teruggelopen.
3
In het compensatiepakket coronacrisis medeoverheden komt de Rijksoverheid gemeenten tegemoet voor de gederfde omzet en extra lasten. Voor de periode maart t/m mei is deze compensatie opgenomen in de Meicirculaire. Voor de periode daarna is Cedris in gesprek met de betreffende Ministeries. Programma: Ontwikkel-werkbedrijf en Dekkingsmiddelen Incidenteel: 2020 Hoogte van de wijzing: € 1.630 Gevolgen gemeentelijke bijdrage
M
V
S
Totaal
Bi jdra ge al gemene di ens tverl eni ng
128
310
361
800
Bi jdra ge Werkl eerbedri jf
133
322
375
830
Totaal
262
632
736
1.630
B. Risico’s Nog niet alle gevolgen van het COVID-19-VIRUS -19 virus zijn concreet in deze begrotingswijziging op te nemen. In een impactanalyse worden de gevolgen gekwantificeerd, gemonitord en beheersmaatregelen benoemd. Dit beeld komt terug in de tweede bestuursrapportage. Ten aanzien van hierboven genoemde onderwerpen bestaan risico’s van gevolgen op termijn. Zo zullen de werkzaamheden aan TOZO langer voortduren dan de regeling zelf omdat er controlevoorschriften nageleefd moeten worden, bestaat er een risico ten aanzien van de aflossing van bedrijfskredieten en vrezen wij voor een faillissement van enkele grote klanten.
4
C. Cijfermatige tabellen In de onderstaande tabellen vindt u de cijfermatige verwerking van de bovenstaande wijzigingen. Programma Totaal
Begroting 2020 na BW#2, mz Baten
Lasten
Begrotingswijz. juli mz
Saldo
Baten
Intake en preventi e
287
-6.662
-6.375
Inkomens voorzi eni ng
3.068
-88.969
-85.901
14
-7.455
-7.441
-
Ontwi kkel -werkbedri jf
13.352
-36.551
-23.199
Dekki ngs mi ddel en
136.889
-
136.889
Ontwi kkel en na a r arbei d
Lasten
Stand na begrotingswijziging Saldo
Baten
Lasten
Saldo
-154
-990
-1.144
133
-7.652
-7.518
41
-20.717
-20.676
3.110
-109.687
-106.577
-
-
14
-7.455
-7.441
-1.630
-
-1.630
11.722
-36.551
-24.829
23.455
-
23.455
160.344
-
160.344
-5
503
Overhead
503
-10.998
-10.495
-
-11.004
-10.501
Vennoots cha ps bel a s ti ng
-
-0
-0
-
-
-
-
-0
-0
Onvoorzi en
-
-425
-425
-
-
-
-
-425
-425
Ta a ks tel l i ng
-
-
-
-
-
-
-
-
-
154.114
-151.060
3.053
21.713
-21.713
175.826
-172.773
3.053
664
-3.717
-3.053
-
-
664
-3.717
-3.053
154.778
-154.778
0
21.713
-21.713
176.490
-176.490
0
Totaal baten en lasten: Res ervemuta ti es Geraamd resultaat:
5
-5
-0 -0
Verloop Reserves Algemene reserve Saldo 31 december 2019 Gerealiseerd resultaat 2019 Saldo 1 januari 2019 Toevoegingen Extra Inzet 2020 capaciteit Beleid Extra Inzet 2020 capaciteit Terugvloeien bijdrage MVS resultaat 2019 Primaire begroting 2020 storting resultaat
Begroting 2020 -1.132 211
-75 -136 -211 3.717
Onttrekkingen Saldo 31 december 2020 Reserve transitie Stroomopwaarts Saldo 31 december 2019
2.586 Begroting 2020 454
Toevoegingen Onttrekkingen Harmonisatie ICT systemen en communicatie Kennis en vaardigheden
Saldo 31 december 2020
-150 -92 -242 211
NB De €211 in de Algemene Reserve en de Reserve Transitie Stroomopwaarts komen toevallig overeen. Er is geen verband tussen deze bedragen.
6
Gevolgen gemeentelijke bijdrage Gevolgen gemeentelijke bijdrage Bijdrage inkomensvoorziening uitkeringen
Primaire Begroting 2020 74.592
Begroting Begrotings2020 na BW wijziging juli juni zz mz 74.592
Stand na begrotingswijziging
20.548
95.141
Ma a s s l ui s
7.841
7.841
3.556
11.397
Vl a a rdi ngen
32.600
32.600
7.508
40.108
Schi eda m
34.152
34.152
9.484
43.636
5.710
5.710
-
5.710
Bijdrage inkomensvoorziening LKS Ma a s s l ui s
3.441
3.441
-
3.441
Vl a a rdi ngen
1.070
1.070
-
1.070
Schi eda m
1.199
1.199
-
1.199
Bijdrage armoedevoorziening
6.304
6.304
630
6.934
Ma a s s l ui s
1.055
1.055
61
1.116
Vl a a rdi ngen
2.699
2.699
405
3.104
Schi eda m
2.550
2.550
164
2.714
23.621
23.424
1.446
24.870
Bijdrage algemene dienstverlening Ma a s s l ui s
3.794
3.762
232
3.994
Vl a a rdi ngen
9.163
9.086
561
9.647
Schi eda m
10.665
10.576
653
11.229
16.925
16.925
830
17.755
Bijdrage Werkleerbedrijf Ma a s s l ui s
2.718
2.718
133
2.851
Vl a a rdi ngen
6.565
6.565
322
6.887
Schi eda m
7.642
7.642
375
8.016
9.731
9.834
-
9.834
Bijdrage overhead
Totaal
Ma a s s l ui s
1.563
1.579
-
1.579
Vl a a rdi ngen
3.775
3.814
-
3.814
Schi eda m
4.393
4.440
-
4.440
136.883
136.789
23.455
160.244
7