Monitor Sociaal Domein Venray
Tekst van het document
Monitor Kadernota Sociaal Domein Gemeente Venray
2025 t/m K2 Dashboard Kadernota Sociaal Domein
Bouwsteen 1: de omgeving
Dit dashboard bevat de rapportage voor de gemeenteraad met betrekking tot de Kadernota Sociaal Domein. De gegevens worden elk kwartaal geupdate. De inhoudelijke toelich ng op de cijfers hal aarlijks. De gegevens in het dashboard zijn bijgewerkt tot en met 30-06-2025.
peiljaar 2025
Bouwsteen 2: vangnet
Bouwsteen 3: houding en gedrag
Bouwsteen 4: communica e
link naar kadernota: h ps://www.arrangementenmonitor.nl/wp-content/uploads/Kadernota-sociaal-domein_okt_15102019.pdf
Bouwsteen 5: financiën
Instruc e De monitor bestaat uit meerdere sheets. Naviga e naar een volgende sheet kan door middel van: - tabbladen bovenaan het scherm - groene en rode pijlen rechtsboven in dashboard. Filters aan de rechterzijde kunnen gebruikt worden om in te zoomen op bepaalde onderwerpen. Inzoomen op een specifieke wijk of kern kan door het betreffende gebied in het kaartje aan te klikken. Rechtsbeneden in het scherm is een download knop voor a eelding, PDF of PowerPoint. Indien het dashboard niet geheel op het scherm past kan dit met uitzoomen in de internetbrowser het beeld verkleind worden, zodat dit wel in zijn geheel op het scherm past.
Colofon Gemeente Venray i.s.m. Sofie verbindt
Monitor Sociaal Domein Begro ng 2025 Indicatoren sociaal domein
Omgeving
In de kadernota sociaal domein is een aantal indicatoren benoemd per bouwsteen. Per bouwsteen zijn in de begro ng ook ambi es genoemd. Hiernaast staat een overzicht van de indicatoren van de begro ng en jaarrekening. Voor een inhoudelijke toelich ng wordt verwezen naar de volgende sheets in de raadsmonitor sociaal domein.
Vangnet
Houding en gedrag
Communica e
Financiën
Monitor Sociaal Domein Samenva ng % leefdomeinen zelfredzaam
2025 t/m K2
% ondersteuning eigen kracht en sociaal netwerk
% algemene voorziening
aantal leefzorgplannen
peildatum 30-06-2025
incl./excl. TOZO excl. TOZO
49%
58%
10,8%
475
% scores zelfredzaam
% scores eigen kracht/sociaal netwerk
% scores algemene voorziening
aantal LZP
ontwikkeling jaar op jaar
ontwikkeling jaar op jaar
ontwikkeling jaar op jaar
ontwikkeling jaar op jaar
17,3% aantal clienten met maatwerkvoorziening sociaal domein totaal 2025
8,0% Jeugd
Wmo
5.389
899
aantal inwoners met maatwerkvoorziening
aantal cliënten
ontwikkeling jaar op jaar
1,4%
-26,5%
aantal clienten per pijler
Par cipa e/ Schuldhulp
2.855 1.869 aantal cliënten
aantal cliënten
ontwikkeling jaar op jaar
-0,7%
2,3%
0,0%
Stapeling: % huishoudens met ondersteuning op 4+ leefdomeinen
-20,1% aantal meldingen loket
2,3%
2.141
% huishoudens met stapeling
aantal meldingen
ontwikkeling jaar op jaar
ontwikkeling jaar op jaar
11,6%
incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
-17,2%
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Zelfredzaamheid Zelfredzaamheidsscores 2025 9,3%
Ontwikkeling % scores voldoende en volledig zelfredzaam in leefzorgplannen per maand
% scores zelfredzaam in Leefzorgplan per wijk
1,1% 15,5%
Regeling Jeugdwet Overige Wmo
40%
aantal clienten met LZP 469 40,8%
peiljaar 2025
20%
33,3%
gemeente 0% 2018
% Volledig zelfredzaam
% Niet zelfredzaam
% Voldoende zelfredzaam
% Acute problema ek
Van 2017 K4
2019
2020
2021
2022
2023
2024
49%
2025
0,0%
68,0%
% Beperkt zelfredzaam
Zelfredzaamheid In de Toegang wordt bij elke nieuwe aanvraag jdens de vraagverheldering, samen met de cliënt, een zogenoemde zelfredzaamheidsscore (ZRM) bepaald, verdeeld over 10 leefdomeinen. In de zelfredzaamheidsscore wordt per leefdomein gekeken of iemand volledig zelfredzaam, voldoende zelfredzaam, beperkt zelfredzaam, niet zelfredzaam is of dat er sprake is van acute problema ek. 469 cliënten met een nieuw leefzorgplan in de eerste hel van 2025 tezamen scoorden op 49 % van de leefdomeinen zelfredzaam (voldoende of volledig zelfredzaam) en dus 51 % niet- of beperkt zelfredzaam. We zien opnieuw een lichte s jging ten opzichte van de vorige rapportages. Omdat de zelfredzaamheidsmatrix alleen wordt ingevuld bij nieuwe aanvragen en niet wordt geëvalueerd kunnen we niet de voortgang op cliëntniveau meten. Link naar meer informa e over leefzorgplan, leefdomeinen en zelfredzaamheidsscores: h ps://www.arrangementenmonitor.nl/wp-content/uploads/InfoLeefzorgplanVenray.pdf
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Ondersteuningsarrangementen Eigen kracht, Sociaal netwerk, Algemene voorzieningen en Maatwerkvoorzieningen (ESAM) Verdeling ESAM -scores 2025
Ontwikkeling % verdeling ESAM-scores
30,7% 35,8% aantal clienten met LZP 469
% scores eigen kracht en sociaal netwerk in leefzorgplannen per wijk
40%
Regeling Jeugdwet Overige Wmo
36,3% 31,0%
20%
peiljaar 2025
22,1% 10,6%
0%
10,8%
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
22,6% % Eigen kracht
% Algemene voorziening
% Sociaal netwerk
% Maatwerkvoorziening
Van 2017 K1
2025
gemeente
58%
Ondersteuningsarrangementen In de Toegang wordt samen met de cliënt een ondersteuningsarrangement samengesteld. Hierbij wordt aangegeven op welk leefdomein de ondersteuning betrekking hee én welk type ondersteuningsvorm wordt ingezet. De zogenaamde ESAM-score. Hierbij wordt aangegeven of de ondersteuning bestaat uit: een eigen kracht oplossing (E), ondersteuning vanuit het sociaal netwerk (S), inzet van een algemene voorziening (A), maatwerkvoorziening/ geïndiceerde ondersteuning (M). Een cliënt hee vaak meerdere verschillende ondersteuningsvormen binnen zijn/haar arrangement. In de eerste hel van 2025 betre 31% van de ondersteuningsonderdelen een maatwerkvoorziening, 11 % een algemene voorziening, 23 % een sociaal netwerkoplossing en 36 % een eigen krachtoplossing. Ten opzichte van 2024 zien we dat de scores nagenoeg gelijk zijn gebleven. We zien een lichte daling van het aantal maatwerkvoorzieningen en een lichte s jging van het aantal algemene voorzieningen. Ook de oplossingen op eigen kracht en in het sociaal netwerk zijn iets toegenomen ten opzichte van 2024. Link naar meer informa e over ESAM-scores: h ps://www.arrangementenmonitor.nl/wp-content/uploads/InfoLeefzorgplanVenray.pdf
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Algemene voorzieningen en preven e Ontwikkeling aandeel algemene voorzieningen in leefzorgplannen
Aantal uren GGZ-preven e
% Algemene voorziening
20%
15%
Wmo 11%
10%
Jeugdwet 3%
5%
% scores algemene voorzieningen in leefzorgplannen per wijk
2018
t/m Q4
Basis GGZ preven e 1.374
Familieleden & Innova e 16
Verslavingspreven e 706
2019
t/m Q4
1.317
0
943
2.260
2020
t/m Q4
1.237
494
1.731
2021
t/m Q4
1.314
768
2.082
2022
t/m Q4
784
640
1.424
2023
t/m Q4
685
484
1.169
2024
t/m Q4
1.082
1.162
2.244
2025
t/m Q2
407
435
842
peiljaar 2025
Totaal 2.096
Regeling Jeugdwet Wmo
0% 2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
gemeente Regeling Jeugdwet
Van 2017 K4 Wmo
10,8%
Algemene voorzieningen In het leefzorgplan in de Toegang wordt ook vastgelegd of cliënten gebruik maken van algemene voorzieningen. Het aandeel van algemene voorzieningen binnen de totale ondersteuning (ESAM) vertoonde tot eind vorig jaar een s jgende trend. Over 2024 zien we echter een daling van het aantal algemene voorzieningen. Ook in de eerste hel van 2025 zien we een daling ten opzich e van 2024. N.a.v. analyse van deze cijfers wordt geconcludeerd dat de casussen steeds complexer worden. Vaak is er door inwoners reeds een beroep gedaan op de voorzieningen uit het voorliggende veld. Hierbij moeten we benadrukken dat (door frequente personeelswisselingen) de vastlegging in onze systemen niet al jd conform de gemaakte afspraken plaatsvindt. Hierdoor bestaat de mogelijkheid dat de gepresenteerde cijfers een vertekend beeld geven van de werkelijkheid. GGZ-preven e Door Vincent van Gogh Ins tuut worden preven etaken uitgevoerd, bestaande uit GGZ-Preven e en Verslavingspreven e. Daarnaast voert de organisa e regionale ac viteiten uit die gemeente-overs jgend worden ingezet. Naast deze regulier preven e-inzet hee gemeente Venray in 2025 ingezet op de inkoop van extra uren. De beschikbare uren bleken namelijk niet voldoende te zijn in rela e tot de toenemende alcohol- en drugsproblema ek. Voor algemene voorzieningen is de website wijkac viteiten Venray beschikbaar.
h ps://wijkac viteitenvenray.nl/
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Algemene voorzieningen en preven e
2022 K4
75
2023 K1
29
2023 K1
34
2020
275
2023 K2
21
2023 K2
40
2021
302
2023 K3 2023 K4
18 18
2023 K3
40
2023 K4
44
2022
300
2024 K1
23
2024 K1
51
2024 K2
11
2024 K2
51
2024 K3
19
2024 K3
54
2024 K4
17
2024 K4
51
2025 K1
16
2025 K1
48
2025 K2
15
2025 K2
36
2023
285
2024
307
2025
232
60
40
20
0 2025 K2
57
28
2025 K1
2022 K3
2022 K4
2024 K4
24
252
2024 K3
2022 K3
2019
2024 K2
305
2024 K1
2018
80
2023 K4
46
2023 K3
2022 K2
2023 K2
22
2023 K1
2022 K2
2022 K4
62
2022 K3
2022 K1
2022 K1
2022 K2
222
Intakes AMW per kwartaal
11
2022 K1
2017
Intakes casussen AMW
Deelnemers Join us
aantal
Aantal casussen gezinscoach
Algemene voorzieningen Synthese Gezinscoaches In de eerste hel van 2025 zien we dat voor 232 gezinnen de ondersteuningsvragen voorliggend in de eigen omgeving opgepakt. Dat is een flinke s jging ten opzichte van het aantal in de eerste hel van 2024 (202 casussen). De s jging is te verklaren doordat ouders/gezinnen hen beter weten te vinden, maar ook middels het voeren van ac ef wachtlijstbeheer door de gemeentelijke toegang. Hierdoor worden casussen op de wachtlijst, waarvan de inscha ng is dat de gezinscoaches hierin kunnen ondersteunen, naar hen verwezen. Algemeen Maatschappelijk Werk (AMW) In de eerste hel van 2025 zien we een fluctua e van het aantal casussen t.o.v. 2024. Navraag bij Synthese leert dat de casuïs ek complexer en langduriger wordt. Join Us Sinds 2022 hee S ch ng Join Us een samenwerking met Gemeente Venray. Join Us richt zich op jongeren van 12 t/m 25 jaar die zich langere jd en in sterke mate eenzaam voelen. De methodiek hee als doel jongeren voldoende sociaal redzaam te maken, zodat zij hun eigen netwerk kunnen opbouwen en behouden. Tijdens de bijeenkomsten hebben de jongeren plezier, leren ze van elkaar en organiseren ze ac viteiten, onder begeleiding van jeugdprofessionals van Synthese en Vincent van Gogh. Het aantal deelnemers vertoont een stabiel beeld.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Early warnings Jeugdbescherming/jeugdreclassering
Aantal clienten per jaar 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025
145 134 148 138 125 118 115 95
WW-uitkeringen UWV
ontwikkeling JB& JR per kwartaal 100
50
0 2018
2020
2022
2024
Aantal inwoners met WW-uitkering UWV 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025
890 897 962 781 536 550 667 706
aantal WW-uitkeringen per kwartaal 1000
500
0 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Voor jdig schoolverlaters
Aantal voor jdig aantal voor jdig schoolverlaters per kwartaal schoolverlaters per jaar 90 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025
143 159 198 178 247 251 229 168
80 70 60 50 40 30 20 10 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025
Early warnings Jeugdbescherming Ten opzichte van 2020 zien we een afname van het aantal jeugdigen met een jeugdbeschermingsmaatregel (ondertoezichtstellingen en voogdijmaatregelen). In 2025 zien wij dat deze trend doorzet. Dit valt onder andere te verklaren doordat we hebben geïnvesteerd aan de voorkant, waardoor een Jeugdbeschermings- of reclasseringsmaatregel niet al jd nodig is. Verder versterken we regionaal de samenwerking met de Gecer ficeerde Instellingen (GI), de Raad voor de Kinderbescherming, de kinderrechter, Veilig Thuis en zorgaanbieders. Regionaal zijn we met de GI's en andere partners nog steeds bezig om het aantal jeugdigen met een maatregel zo laag mogelijk te laten zijn. WW Vanaf 2023 zien we een s jgende lijn in het aantal WW-uitkeringen. Landelijk is het beeld ook dat het aantal WW-uitkeringen toeneemt. De s jgende lijn is bovenal te verklaren door de mismatch tussen werkgevers en werkzoekenden en een toename van het aantal faillissementen. Op dit moment staan er nog steeds meer vacatures open dan dat er mensen beschikbaar zijn. We zien een daling van het aantal openstaande en nieuwe banen in de regio Noord-Limburg. De spanning op de arbeidsmarkt blij echter onverminderd hoog. De aanhoudende personeelstekorten belemmeren de groei van bedrijven. Daarnaast zijn bedrijven ook terughoudend als gevolg van het onzekere economische klimaat.
Door vergrijzing en de mismatch tussen werkgevers en werkzoekenden, blij de krapte op de arbeidsmarkt voorlopig bestaan. Tegelijker jd is het voor mensen soms niet mogelijk om aan het werk te komen of om meer uren te werken, terwijl zij dat wel willen. VSV De cijfers betreffen het aantal meldingen voor jdige schoolverlaters. Dit zijn jongeren die gedurende het schooljaar uitvallen. Het aantal jongeren dat daadwekelijk het onderwijs verlaat en een jaar later geen schoolinschrijving hee (= we elijke defini e vsv) ligt lager, dit is het resultaat van de inzet van de doorstroomcoaches (DSP). De doorstroomcoaches begeleiden hen terug naar school of zoeken naar een andere passende oplossing. In het tweede kwartaal zien we een s jging van het aantal VSV’ers. We zien dat de s jging vooral te wijten is aan de instroom van arbeidsmigranten, vluchtelingen en statushouders. Hier is dus geen sprake van reguliere uitval uit onderwijs, maar andere oorzaken.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Early warnings Overlast meldingen personen met verward gedrag (E-33 meldingen)
Aantal overlast meldingen personen met verward gedrag per jaar 2021 2022 2023 2024 2025
458 524 516 484 227
Vroegsignalering
Ontwikkeling meldingen overlast verward gedrag per maand
Aantal vroegsignaleringen per jaar
Ontwikkeling vroegsignaleringen per maand 150
60
2021
1.297
40
2022
1.131
100
20
2023
1.550
50
0
2024
1.530
0
2025
798
2021
2022
2023
2024
2025
2021
2022
2023
2024
2025
Early warnings Verwarde personen Dit betreffen de E-33 meldingen van de poli e. Sinds 2024 zien we een daling van het aantal E33-meldingen ten opzichte van de jaren ervoor. Deze daling lijkt zich door te ze en. Er waren 227 meldingen in de 1e hel van 2025. De code E-33 is een verzamelcode in het werk van de poli e. Niet al deze meldingen gaan daadwerkelijk over unieke personen. Ook zegt de melding niets over de zwaarte van de problema ek. E-33 meldingen betreffen meldingen over personen met uiteenlopende vraagstukken, zoals GGZ-problema ek, geriatrische problema ek, gedragsproblema ek, een licht verstandelijke beperking of verslavingsproblema ek. Maar het kan ook gaan om een inwoner, die door een omstandigheid (bijvoorbeeld verlies, financiële problemen, stress, etc.) jdelijk uit balans is en hierdoor in beeld komt. Daarnaast kan niet uitgesloten worden dat de daling ook te verklaren is door een gewijzigd meldingsproces binnen de na onale poli e. Dit nieuwe proces, waarbij de poli emelding integraal gescreend wordt binnen het Zorg- en Veiligheidshuis om vervolgens ‘warm’ over te dragen naar een passende par j, leidt tot een betere opvolging. Programma Wonen Plus In 2024 is het programma Wonen Plus gestart. Dit project biedt een passend ondersteuningsaanbod voor een specifieke doelgroep van zorgwekkende zorgmijders met complexe problema ek.
Het doel van het programma is onrust en overlast in de wijk te verminderen. In 2024 zijn 12 inwoners behorend tot deze doelgroep geplaatst in het programma, tot tevredenheid van de poli e. Er is een mogelijkheid dat deze aanpak hee bijgedragen aan het verminderde aantal E33-meldingen. Vroegsignalering Vanaf 2021 ontvangt de gemeente Venray signalen van betalingsachterstanden van leveranciers vaste lasten. Gelijk aan het landelijk beeld, leveren zorgverzekeraars de meeste vroegsignalen. In Venray zien we in het eerste hal aar van 2025 een vrij stabiel beeld. In aantallen ongeveer gelijk aan dezelfde periode in 2024 (809 signaleringen).
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 1: Omgeving Early warnings Instroom bemoeizorg
Instroom cases bemoeizorg per jaar
Ontwikkeling instroom bemoeizorg per kwartaal
2020
104
30
2021
80
20
2022
91
2023
100
2024
107
2025
65
Kindregelingen
Aantal unieke kinderen dat gebruik maakt van kindregeling
10
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Meedoenbudget
218
354
425
372
363
421
429
367
Leergeld
594
710
667
643
602
603
627
557
JFS&C
370
312
278
266
289
298
315
0
0 2020
2021
2022
2023
2024
2025
Early warnings Instroom casus bemoeizorg Het aantal inwoners dat instroomt bij de bemoeizorg is in de eerste hel van 2025 licht toegenomen ten opzichte van de eerste hel 2024. De meest voorkomende redenen van instroom zijn verward gedrag, woonproblema ek, middelengebruik en gezinssysteemproblema ek. Kindregelingen Vanuit ons armoedebeleid hebben we kindregelingen. Deze regelingen zijn bedoeld voor de doelgroep gezinnen met een laag inkomen en maken het mogelijk dat deze kinderen kunnen meedoen in de samenleving. De cijfers betreffen het aantal unieke kinderen. We zien dat S ch ng Leergeld en het Meedoenbudget de afgelopen jaren een rela ef hoog bereik onder de doelgroep kennen. Voor alle kindregelingen geldt een dip in de coronajaren. Het Meedoenbudget kinderen vertoont vanaf 2023 een s jging van het aantal unieke kinderen als gevolg van onder meer de herijking van het armoedebeleid, waardoor 1) aan bijstandsklanten en hun kinderen het meedoenbudget ambtshalve is toegekend en 2) de inkomensgrens om in aanmerking te komen voor het meedoenbudget is opgehoogd van 110 % naar 130 % van de bijstandsnorm. De aantallen van het meedoenbudget en S ch ng Leergeld liggen voor de eerste hel van 2025 hoog, dit komt doordat de ambtshalve betaling van het meedoenbudget in het eerste kwartaal hee plaatsgevonden en S ch ng Leergeld collec eve ac es (zoals kledingbonnen) hee uitgevoerd.
Vanaf 1 januari 2025 is de samenwerking met het Jeugdfonds Sport & Cultuur beëindigd, vandaar 0.
Toelich g op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Toegang: aantal inwoners met Leefzorgplan Overzicht afgegeven Leefzorgplannen (LZP) 2025 aantal unieke clienten
aantal LZP
469 475
Cliënten met leefzorgplan per lee ijdscategorie 2025 0 t/m 3
aantal LZP bestaande clienten
222
38
12 t/m 17
40
23 t/m 44
aantal betrokken huishoudens
253
67 t/m 74
128
22
94 51 90
85+
2019
45 115
75 t/m 84
456
peiljaar 2025 Regeling Alle
45 t/m 66 aantal LZP nieuwe clienten
% inwoners met Leefzorgplan 2025
9
4 t/m 11
18 t/m 23
Ontwikkeling bestaande en nieuwe clienten met Leefzorgplan
59
bestaande clienten
2021
2023
2025
Van 2017 K4
gemeente
1,1%
nieuwe clienten
Leefzorgplannen toegang Jeugd en Wmo In 2025 zijn 475 leefzorgplannen (LZP) afgegeven in de toegang voor 469 unieke personen/cliënten. In het eerste hal aar 2024 werden 604 LZP voor 569 unieke cliënten afgegeven. 222 LZP zijn afgegeven aan bestaande cliënten, in totaal werden 253 plannen opgesteld voor nieuwe cliënten, die nog niet eerder een LZP hadden gehad. De lee ijdscategorie 75 t/m 84 hee (rela ef) het vaakst een leefzorgplan (115 cliënten). Dit is een daling ten opzichte van het eerste hal aar 2024 (133 cliënten). In 2025 hee 1,1 % van alle inwoners van de gemeente Venray een leefzorgplan gekregen. Dit is nagenoeg gelijk aan het eerste hal aar 2024 (1,3 %). Daarbij moet worden opgemerkt dat bij jeugd sprake is van een grote wachtlijst waar op dit moment een inhaalslag op plaatsvindt. Per kern/wijk is dit verschillend, maar door geringe aantallen kan bij kleine kernen wel een vertekening ontstaan.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Early warnings Wachtlijsten
2024
2025
Jeugd
Wmo
juli
19
11
augustus
15
10
september
11
11
oktober
5
9
november
9
9
december
14
9
januari
19
12
februari
23
12
maart
27
12
april
29
13
mei
30
15
juni
29
16
30
Jeugd 25
20
Wmo
15
10
5 Jeugd Wmo 0 juni 2024
juli 2024
augustus 2024 september 2024 oktober 2024
november 2024 december 2024
januari 2025
februari 2025
maart 2025
april 2025
mei 2025
juni 2025
Early warnings vangnet Wachtlijsten Jeugd en Wmo Ondanks de inzet op het terugdringen van de wachtlijsten, zijn deze toch opgelopen in de eerste hel van 2025. Er is recent een Raadsinforma ebrief (RIB) verstuurd aan de Raad over de -met spoed- ingeze e taskforce Wachtlijsten.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Maatwerkvoorzieningen: aantal inwoners met ondersteuning sociaal domein Aantal clienten sociaal domein 2025
afgelopen jaar t.o.v. jaar eerder
% ontwikkeling aantal clienten per beleidspijler per kwartaal Jeugd
Jeugd
899
Wmo
2.855
2,3%
Wmo
Par cipa e
1.733
0,3%
Par cipa e
Schuldhulp
215
1,3%
Schuldhulp
Leerlingvervoer
242
11,1%
Leerlingvervoer
Totaal
5.389
-0,7%
peildatum 30-06-2025
% inwoners met ondersteuning per wijk 2025
incl./excl. TOZO excl. TOZO incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
1,4% Totaal Van 2017 K4 en null-waarden
gemeente -30,5%
20,3%
12,1%
Maatwerkvoorzieningen Sociaal domein In de eerste hel van 2025 hadden 5.389 personen één of meer voorzieningen in het sociaal domein. Het betre unieke personen, die in meerdere pijlers voorzieningen kunnen hebben. Vanuit de Wmo hebben de meeste inwoners een maatwerkvoorziening (2.855). Ten opzichte van een jaar eerder is het aantal cliënten Sociaal Domein afgenomen gestegen met 1,4 %. Leerlingenvervoer laat procentueel de grootste s jging zien over 4 kwartalen (+ 11,1 %). De lijngrafiek in het midden laat per pijler de ontwikkeling van het aantal cliënten zien. De kleur gee de ontwikkeling weer ten opzichte van het voorgaand kwartaal (blauw is daling, oranje is s jging). De ontwikkeling van het aantal cliënten door de jd laat zien dat er in 2019 een s jging was, met name veroorzaakt door een s jging van het aantal cliënten Wmo. Vanaf 2020 is een geleidelijke daling zichtbaar. Dit geldt met name voor Jeugdhulp en Par cipa ewet. Het aantal klanten binnen schulddienstverlening blij redelijk stabiel. Er is een lichte s jging van 1,3 % t.o.v. het jaar daarvoor. Wmo is na de s jging in 2019 licht gedaald in 2020 en 2021 en is nu weer licht s jgend. Het aantal cliënten met leerlingenvervoer s jgt in de eerste hel van 2025. We zien vooral een toename in leerlingenvervoer naar het VSO.
Dit komt omdat aan steeds meer leerlingen een toelaatbaarheidsverklaring (TLV) voor het voortgezet speciaal onderwijs afgegeven wordt. Deze leerlingen kunnen momenteel enkel terecht in Venlo of Stevensbeek, wat ook de toename in het leerlingenvervoer verklaart. Vanaf schooljaar 25-26 worden er in samenwerking tussen Raayland College en de Wijnberg verschillende VSO-arrangementen aangeboden. Hierdoor zullen leerlingen die eerder buiten Venray naar school moesten, een plek krijgen in Venray. Naar alle waarschijnlijkheid zien we dit terug in de 2e hel van 2025. In de eerste hel van 2025 had 12,1 % van de inwoners van Venray ondersteuning uit het Sociaal Domein. In de eerste hel van 2024 was dit 12,3 %. Het percentage inwoners met ondersteuning verschilt per wijk/kern. De gegevens kunnen incl. of exclusief de jdelijke regelingen Tozo en Energietoeslag getoond worden.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Stapeling ondersteuning Sociaal Domein per huishouden Ontwikkeling huishoudens met stapeling ondersteuning op 4 of meer leefdomeinen
Aantal huishoudens met ondersteuning op één of meer leefdomeinen 30-06-2025 stapeling leefdomeinen 1
aantal huishoudens
2.423
percentage huishoudens
% huishoudens met ondersteuning op 30-06-2025
3,0%
peildatum 30-06-2025
kies type huishouden Totaal 2,3%
57,2% 2,0%
2
1.297
30,6%
3
418
9,9%
4+
97
2,3%
incl./excl. TOZO excl. TOZO 1,0%
incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
0,0%
Totaal
4.235
100,0%
gemeente 2018 K4
2019 K4
2020 K4
2021 K4
2022 K4
2023 K4
2024 K4
21,2% Van 2018 K1
Huishoudens met ondersteuning In de eerste hel van 2025 hadden 4.235 huishoudens één of meer voorzieningen in het sociaal domein. Het betre een of meerdere personen, die op hetzelfde adres wonen. Adressen met 10 of meer cliënten (woonzorgcomplexen) zijn hierin niet meegenomen. Meerdere personen binnen één huishouden kunnen een of meerdere maatwerkvoorzieningen ontvangen: stapeling van ondersteuning. De stapeling van ondersteuning op leefdomeinen gee weer of er sprake is van enkelvoudige problema ek (één leefdomein) of meervoudige problema ek (meerdere leefdomeinen). 57,2 % van de huishoudens met ondersteuning hee ondersteuning op één leefdomein (vaak ook maar een cliënt). Bij 30,6 % is ondersteuning op twee meestal met elkaar samenhangende leefdomeinen (zoals Financiën en Werk/Opleiding of ADL/huishouden en Mobiliteit). 9,9 % hee op 3 leefdomeinen ondersteuning. En bij 2,3 % is er sprake van ondersteuning op 4 of meer leefdomeinen. In deze huishoudens hebben vaker twee of meer gezinsleden ondersteuning. Ten opzichte van 2024 zie we een afname van cliënten met één voorziening en een toename van het aantal cliënten met 2 of meer voorzieningen. Dit hangt samen met de toename van complexere problema ek.
Het aandeel van de huishoudens met ondersteuning op 4 of meer leefdomeinen is voor de verschillende type huishoudens (huishoudens bestaande uit jeugd en/of volwassenen en huishoudens bestaande uit ouderen) verschillend. Bij de huishoudens jeugd/volwassenen is dat 3,3 % en bij ouderen is dit 0,9 %. In 2024 waren deze percentages nagenoeg gelijk, respec evelijk 3,1 % en 0,7 %. In de eerste hel van 2025 had 21,2 % van de huishoudens van Venray ondersteuning uit het Sociaal Domein. Dit is nagenoeg gelijk aan 2024 (21,4 %). Het percentage inwoners met ondersteuning verschilt per wijk/kern.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet In- en uitstroom cliënten Sociaal Domein In/uitstroom cliënten in jaar voorafgaand aan 30-06-2025 instroom
13,3%
< 1 jaar
1,9%
gelijkgebleven
Saldo in-/uitstroom per lee ijdsgroep
Jeugd 0 t/m 17
Volwassenen 18 t/m 66
Totaal
-8
-10
13,6% Totaal
peildatum 30-06-2025
300
lee ijdsgroep Alle
200
incl./excl. TOZO excl. TOZO
100
incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag gemeente
0 2019
100,0%
Saldo in- en uitstroom clienten Sociaal domein in jaar voor 30-06-2025
-8
71,2% Ouderen 67+
uitstroom
Instroom aantal nieuwe cliënten per kwartaal
-20
Van 2017 K4
2021
2023
-20
2025
saldo in-/uitstroom -85
70
In- en uitstroom cliënten Sociaal Domein In het jaar voorafgaand aan 2025 zijn minder cliënten ingestroomd (13,3 % van alle cliënten) dan uitgestroomd (13,6 %). 71,2 % van de cliënten is gelijk gebleven. 1,9 % is in het jaar ingestroomd en ook weer uitgestroomd. Per saldo waren er in 2025 in de gemeente Venray 20 minder dan het jaar ervoor. Het saldo van in- en uitstroom verschilt per wijk/kern. In sommige wijken/kernen is het aantal cliënten per saldo gedaald (kleur blauw) in andere gestegen (oranje).
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Maatwerkvoorzieningen: aantal jeugdigen met jeugdhulp afgelopen jaar t.o.v. jaar eerder
Aantal cliënten met Jeugdhulp 2025
% ontwikkeling aantal clienten jeugdhulp per kwartaal
1 Verblijf
11
-11,1%
1 Verblijf
2 Wonen
62
0,0%
2 Wonen
3 Dagbesteding
126
6,4%
3 Dagbesteding
4 Amb. hulp duurzaam
129
-1,2%
4 Amb. hulp duurzaam
4 Amb. hulp perspec ef 1
189
-8,0%
4 Amb. hulp perspec ef..
4 Amb. hulp perspec ef 2
166
9,0%
4 Amb. hulp perspec ef..
4 Dyslexie
134
33,1%
4 Dyslexie
4 GGZ
367
-9,2%
4 GGZ
JB & JR
95
0,0%
JB & JR
Jeugd crisis
7
71,4%
Jeugd crisis
Overig
54
12,2%
Overig
Vervoer
73
7,4%
Vervoer
Totaal
899
-0,7%
Totaal
% inwoners 0 t/m 17 jaar met jeugdhulp per wijk
peiljaar 2025 peildatum 30-06-2025
gemeente
9,1% 17 K4
18 K4
19 K4
20 K4
21 K4
22 K4
23 K4
24 K4
Maatwerkvoorzieningen Jeugdhulp In de eerste hel van 2025 hadden 899 personen één of meer voorzieningen Jeugdhulp. Het betre unieke personen, die een of meerdere arrangementen jeugdhulp kunnen hebben. Segment 4 (Ambulante hulp) komt het meest voor. Ten opzichte van vorig jaar is het aantal cliënten met Jeugdhulp met ca. 0,7 % afgenomen. Met name in segmenten 1. Verblijf, 4. Perspec ef 1 en 4. GGZ zien we een sterke procentuele daling. De lijngrafiek in het midden laat per hoofdarrangement de ontwikkeling van het aantal cliënten zien. De kleur gee de ontwikkeling weer ten opzichte van het voorgaand kwartaal (blauw is daling, oranje is s jging). In het eerste hal aar 2025 had 9,1% van de inwoners van 0 t/m 17 jaar in Venray ondersteuning uit het Sociaal Domein. Het percentage 0 t/m 17- jarigen met Jeugdhulp verschilt per wijk/kern. We zien dat binnen (product)segment 3. Dagbesteding en segment 4. Ambulante hulp perspec ef 2 het aantal cliënten procentueel s jgt. Wij concluderen hieruit dat de gewenste ontwikkeling van Segment 1. Verblijf naar Ambulante zorg of Zorg met gezinsgericht verblijf in gang is gezet. Dit sluit aan bij de ambi e om zoveel mogelijk kinderen thuis te laten opgroeien en ondersteuning te bieden in de eigen omgeving. Het vervoer naar jeugdhulp neemt ook in 2025 weer toe.
Waarschijnlijk neemt met de beweging van verblijf naar ambulant de vraag naar ondersteuning bij vervoer toe.
Toelich ng segmenten Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Toelich ng segmenten jeugdhulp Toelich ng segmenten Jeugdhulp Segment 1 Het gaat om jeugdigen en hun gezinnen waarbij sprake is van zeer complexe problema ek op meerdere domeinen van hun leven (gezin, school, welzijn, etc.), met daarin kindfactoren en (belemmerende) omgevingsfactoren. Dit drukt op de ontwikkeling, het perspec ef en de par cipa e van de jeugdige in de samenleving. Voor de benodigde inzet van jeugdhulp, passend bij de hulpvraag van deze jeugdigen, gaat het om intensieve en langdurige trajecten, zoals intramurale behandeling, intensieve ambulante (systeem)behandeling en meervoudige, gelijk jdige inzet van specialis sche jeugdhulp. Het betre jeugdigen waarvoor wordt gedacht aan behandeling met verblijf of waarvan wordt verwacht dat behandeling met verblijf op korte termijn noodzakelijk zal zijn. Soms is er sprake van een onveilige gezinssitua e. Het kan gaan om hulp in zowel het vrijwillig kader als hulp die wordt ingezet vanuit een maatregel in het gedwongen kader. Segment 2 De regio Noord-Limburg wil dat jeugdigen in de regio zo thuis mogelijk geholpen worden. Wanneer de thuissitua e van een jeugdige geen veilige of passende woonomgeving vormt, moet er worden gezocht naar een alterna eve woonoplossing die zoveel als mogelijk op een thuis (gezinssitua e) lijkt.
De hulp die geboden wordt binnen het segment wonen bestaat uit duurzame woonvormen (m.u.v. het product logeren), die zoveel als mogelijk en zolang als nodig op een thuissitua e lijken. Hierbij blij het perspec ef om terug naar huis te gaan leidend. De woonvormen zijn deels gezinsgericht en deels niet-gezinsgericht. Het gaat dus om jeugdigen die formeel ( jdelijk of deel jd) niet meer thuis wonen en/of slapen in het eigen gezin. Het kan hierbij gaan om wonen in een pleeggezin, gezinshuis, kleinschalige woonleefgroep, maar ook de zelfstandig wonen training en logeren maken deel uit van het segment wonen. Segment 3 Ieder kind hee het recht op onderwijs. Sommige kinderen lukt het niet of niet volledig om naar school te gaan. In de regio Noord-Limburg willen we hier extra op inze en. Bij het segment dagbesteding en dagbehandeling is er al jd een raakvlak met (vormen van) onderwijs, buitenschoolse opvang of kinderopvang. De jeugdigen die gebruik maken van de jeugdhulp in dit segment kunnen ( jdelijk) niet mee in deze reguliere basisvoorzieningen, bijvoorbeeld door een erns ge meervoudige beperking, een brede ontwikkelingsachterstand of signalen van psychische problema ek en maken ter vervanging gebruik van maatwerkvoorzieningen voor jeugdhulp zoals dagbesteding of dagbehandeling.
Segment 4 Alle jeugdigen en gezinnen die een hulpvraag hebben, die ambulant opgepakt/opgelost kunnen worden. Ambulant wil zeggen: Zonder verblijf, dus of in de thuissitua e, in de omgeving van het gezin of op loca e van de aanbieder. Vaak ligt de focus op het verbeteren van –of ondersteunen bij problema sche opvoedingssitua es. Het gaat hier onder meer om GGZ-behandelingen, individuele begeleiding, ambulante gezinsondersteuning. De problema ek binnen segment 4 loopt van licht tot zeer complex. Verblijf (met behandeling) is bij deze doelgroep niet in zicht of aan de orde.
Bouwsteen 2: Vangnet In- en uitstroom cliënten Jeugdhulp In/uitstroom cliënten jeugdhulp in jaar voorafgaand aan 30-06-2025
22,2%
instroom
< 1 jaar
Instroom aantal nieuwe cliënten jeugdhulp per kwartaal
peildatum 30-06-2025
Saldo in- en uitstroom cliënten jeugdhulp in jaar voor 30-06-2025
100
2,1% 50
50,5%
gelijkgebleven
0 2018
uitstroom
25,2%
Van 2017 K4
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
gemeente
-32
In- en uitstroom cliënten Jeugdhulp Binnen de jeugdhulp vinden in een jaar jd veel muta es plaats. Meer dan de hel van de cliënten (50,5 %) hee ondersteuning jeugdhulp gehouden. Over het gehele jaar zien we dat het aantal cliënten dat uitstroomt (25,2 %) hoger ligt dan het aantal dat instroomt (22,2 %). 2,1 % is in het jaar ingestroomd en ook weer uitgestroomd. Per saldo waren er op 30 juni 2025 in de gemeente Venray 32 cliënten minder met Jeugdhulp ten opzichte van het jaar ervoor. Het saldo van in- en uitstroom verschilt per wijk/kern. In sommige wijken/kernen is het aantal cliënten per saldo gedaald (kleur blauw) in andere gestegen (oranje).
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Maatwerkvoorzieningen: aantal inwoners met Wmo afgelopen jaar t.o.v. jaar eerder
Aantal inwoners met Wmo
2025
% ontwikkeling aantal clienten Wmo vanaf 2018
774
1,3%
Begeleiding en dagbesteding
Hulp bij huishouden
1.564
2,6%
Hulp bij huishouden
Beschermd wonen
57
0,0%
Beschermd wonen
Vervoer dagbesteding
200
0,9%
Vervoer dagbesteding
Collec ef vervoer
769
4,4%
Collec ef vervoer
Vervoervoorziening
889
5,2%
Vervoervoorziening
Woonvoorziening
451
-1,2%
Woonvoorziening
7
50,0%
Logeren
Begeleiding en dagbesteding
Logeren Totaal
2.855
2,3%
peildatum 30-06-2025
% inwoners 18+ met Wmo per wijk 2025
kies lee ijdsgroep Totaal
gemeente % clienten Wmo 18 +
Totaal
% clienten Wmo 18 t/m 66 17 K4
18 K4
19 K4
20 K4
21 K4
22 K4
23 K4
24 K4
% clienten Wmo 67+
7,0% 3,0% 19,3%
Maatwerkvoorzieningen Wmo In de eerste hel van 2025 hadden 2.855 personen één of meer Wmo-voorzieningen. Ten opzichte van vorig jaar is het aantal cliënten met Wmo licht gestegen met 2,3 %. De grootste procentuele s jgingen zijn vooral zichtbaar bij vervoersvoorzieningen (5,2 %) en logeren (50 %). De laatste s jging lijkt procentueel groot, maar het gaat hier om hele kleine aantallen unieke inwoners. Met het filter aan de rechterzijde kan ingezoomd worden op de lee ijdsgroepen. Er zijn minimale verschillen ten opzichte van 2024. De lijngrafiek in het midden laat per hoofdarrangement de ontwikkeling van het aantal cliënten zien. De kleur gee de ontwikkeling weer ten opzichte van het voorgaand kwartaal (blauw is daling, oranje is s jging). De ontwikkeling van aantal cliënten door de jd laat zien dat er in 2019 een aanzienlijke s jging was van het aantal cliënten met Wmo. Vanaf 2020 was er sprake van een lichte daling en stabilisa e maar inmiddels is er alleen nog maar sprake van een licht s jgende lijn op een groot deel van de segmenten hetgeen ook overeenkomt met het landelijke beeld. In de eerste hel van 2025 had 7 % van de inwoners van 18 jaar en ouder in Venray Wmo-ondersteuning. Van de lee ijdsgroep 18 t/m 66 jaar had 3 % Wmo-ondersteuning, van de ouderen (67+) 19,3 %. Het aantal inwoners van 0-18 jaar met Wmo is zeer gering.
Het percentage inwoners van 18+ met Wmo verschilt per wijk/kern. Het aantal cliënten Beschermd Wonen is in de eerste hel van 2025 gelijk aan 2024.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet In- en uitstroom cliënten Wmo In/uitstroom cliënten Wmo in jaar voorafgaand aan 30-06-2025
Instroom aantal nieuwe cliënten Wmo per kwartaal
peildatum 30-06-2025
Saldo in- en uitstroom cliënten Wmo in jaar voor 30-06-2025
100 instroom
< 1 jaar
12,0%
lee ijdsgroep Alle
0,7%
50
lee ijdsgroep Jeugd 0 t/m 17 Volwassenen 18 t/m .. Ouderen 67+
74,7%
gelijkgebleven
0 2018
uitstroom
12,6%
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
gemeente
-19 Van 2017 K4
In- en uitstroom cliënten Wmo Binnen de Wmo vinden rela ef weinig muta es binnen een jaar jd plaats. 74,7 % hee ondersteuning Wmo gehouden. De instroom in de eerste hel van 2025 is iets gedaald t.o.v. de eerste hel 2024 (13,3 %). Het aantal wat is uitgestroomd is iets gestegen (12,6 % ten opzichte van 10,2 % in de eerste hel van 2024). 0,7 % is in het jaar ingestroomd en ook weer uitgestroomd. Het saldo van in- en uitstroom verschilt per wijk/kern. In sommige wijken/kernen is het aantal cliënten per saldo gedaald (kleur blauw) in andere gestegen (oranje).
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Maatwerkvoorzieningen: aantal inwoners met Par cipa ewet en Schuldhulpverlening Aantal inwoners met Par cipa e en Schuldhulp 2025
ontwikkeling t.o.v. jaar eerder
1.038
1,3%
IOAWZ
24
-26,8%
IOAWZ
Eenmalige bijz. bijstand
718
-4,7%
Periodieke bijz. bijstand
537
-2,0%
Eenmalige bijz. bijstand Periodieke bijz. bijstand
Par cipa etraject
661
183,1%
Par cipa et..
WSW
368
-4,7%
WSW
Schuldhulpverlening
215
1,3%
Schuldhulpv..
1.869
0,0%
Totaal
Bijstandsuitkering
Totaal
% ontwikkeling aantal clienten Par cipa ewet en schuldhulp per kwartaal
% inwoners 18 t/m 66 jaar met Par cipa e en/of Schuldhulp per wijk 2025
peildatum 30-06-2025
Bijstandsuitk.. pijler Alle incl./excl. TOZO excl. TOZO incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
gemeente
18 K2
19 K2
20 K2
21 K2
22 K2
23 K2
24 K2
25 K2
6,4%
Voorzieningen Par cipa ewet en Schuldhulpverlening In de eerste hel van 2025 hadden 1.869 personen één of meer voorzieningen uit de Par cipa ewet en/of Schuldhulpverlening. Ten opzichte van de eerste hel van 2024 is dit gelijk gebleven. Bijstandsuitkeringen zijn de meest voorkomende voorziening (1.038 in de eerste hel van 2025). De lijngrafiek in het middelste overzicht laat per voorziening de ontwikkeling van het aantal cliënten zien. De kleur gee de ontwikkeling weer ten opzichte van het voorgaand kwartaal (blauw is daling, oranje is s jging). De piek van het aantal cliënten met eenmalige bijzondere bijstand, die zichtbaar is in het eerste kwartaal van 2025, is het gevolg van de ambtshalve verstrekking van de individuele inkomenstoeslag en het Meedoenbudget aan bijstandscliënten. Het aantal cliënten met Schuldhulpverlening is nagenoeg gelijk gebleven. Het aantal cliënten met IOAW/Z en WSW daalt langzaam verder. Bij deze regelingen is weinig tot geen instroom meer (ster uisconstruc e). De par cipa etrajecten zijn in 2025 flink gestegen. Dit hee te maken met de wijze van registra e. En er wordt verder geïnvesteerd in de ontwikkelkansen van onze inwoners. In de eerste hel van 2025 had ca. 6,4 % van de inwoners van 18 t/m 66 jaar in Venray ondersteuning vanuit Par cipa ewet en/of Schuldhulpverlening.
Het percentage inwoners met ondersteuning vanuit Par cipa ewet en/of Schuldhulpverlening verschilt per wijk/kern.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Maatwerkvoorzieningen: aantal inwoners met Bijstandsuitkering Aantal inwoners met bijstandsuitkering
aantal bijstandsuitkeringen per maand
K1 IOAWZ Bijstandsuitkering Totaal
% inwoners 18 t/m 66 jaar met bijstand per wijk
1200
2025 K2
24 982 1.004
23 999 1.020
peiljaar 2025 client/partner bijstand Alle
1000
800
incl./excl. TOZO excl. TOZO
600
400
200
gemeente
202002 202004 202006 202008 202010 202101 202103 202105 202107 202109 202111 202201 202203 202205 202207 202209 202211 202301 202304 202306 202308 202310 202312 202402 202404 202406 202408 202410 202412 202502 202504 202506
0
2,7%
Van 2019 K4
Bijstandsuitkeringen Het aantal inwoners (cliënt en partner) met een uitkering is licht gestegen. In de eerste hel van 2025 had 2,7 % van de inwoners van 18 t/m 66 jaar in Venray een Bijstandsuitkering Het percentage inwoners met een bijstandsuitkering verschilt per wijk/kern.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet In- en uitstroom cliënten Par cipa ewet en Schuldhulp In/uitstroom cliënten Par cipa e en Schuldhulp in jaar voorafgaand aan 30-06-2025
instroom
Instroom aantal nieuwe cliënten Par cipa ewet en Schuldhulp per kwartaal
peildatum 30-06-2025
Saldo in- en uitstroom cliënten Par cipa e en Schuldhulp in jaar voor 30-06-2025
beleidspijler Alle
12,2% 100
kies voorziening Alle < 1 jaar
4,2% 50
incl./excl. TOZO excl. TOZO
72,6%
gelijkgebleven
incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
0 2018 K1 2019 K1
uitstroom
10,9%
2020 K1
2021 K1
2022 K1
2023 K1
2024 K1
2025 K1
Van 2017 K4
gemeente
27
In- en uitstroom cliënten Par cipa ewet en Schuldhulpverlening Binnen de Par cipa ewet en Schuldhulpverlening hee 72,6 % van de cliënten ondersteuning gehouden. In het jaar voorafgaand zijn meer cliënten ingestroomd (12,2 %), dan uitgestroomd (10,9 %). 4,2 % is binnen het jaar weer uitgestroomd. De instroom van nieuwe cliënten met Par cipa ewet en Schuldhulpverlening (die dus eerder nog geen ondersteuning hebben gehad) s jgt licht in 2025. Per saldo zijn er 27 cliënten Par cipa ewet en Schuldhulpverlening meer dan in 2024. Het saldo van in- en uitstroom verschilt per wijk/kern.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 2: Vangnet Early warnings Bezwaren en klachten 2020
2021
2022
2023
2024
2025
Bezwaren Jeugd
3
0
1
1
3
3
1
Wmo
7
17
5
12
5
8
2
Par cipa e
53
53
47
85
45
44
23
Overige
5
9
0
3
2
0
0
Totaal
68
79
53
101
55
55
Totaal
11
13
13
19
23
Totaal
11
13
13
19
23
79
92
66
120
78
Klachten
Totaal
peildatum 30-06-2025
Aantal terugkerende cliënten (recidive) binnen 2 kwartalen in jaar voorafgaand aan 30-06-2025 2019
Jeugd
23
Leerlingvervoer
0
Par cipa e
27
26
Schuldhulp
12
27
8
Wmo
14
27
8
82
34
Totaal
76
incl./excl. TOZO excl. TOZO incl./excl energietoeslag excl. energietoeslag
Early warnings vangnet Aantal bezwaren en beroep Het aantal bezwaren in de eerste hel van 2025 ligt in lijn met het totaal van voorgaand jaar. Het grootste aantal bezwaren treffen de Par cipa ewet. Er wordt steeds vaker in een vroeg jdig stadium in overleg getreden met de inwoner. Het aantal klachten in de eerste hel van 2025 is een daling ten opzichte van 2024. Terugkerende cliënten (recidive) Het aantal recidive, d.w.z. aantal cliënten dat na uitstroom binnen een half jaar terugkeert voor ondersteuning, bedraagt in de eerste hel van 2025, 76 cliënten. De meeste recidives waren cliënten met Par cipa e (27) en Jeugdhulp (23). Hiervoor zijn verschillende verklaringen mogelijk: Jeugdhulp: - verkeerde zorg ingezet; - doelen onvoldoende behaald waardoor jeugdige en gezin op eigen kracht onvoldoende versterkt is; - kinderen in nieuwe levensfase waardoor een andere/nieuwe hulpvraag ontstaat; - stapeling van problema eken in gezin waardoor jeugdigen opnieuw een zorgvraag ontwikkelen; - Wachtlijsten. WMO: - Cliënten hebben zich niet jdig gemeld voor verlenging; Par cipa e: - Inwoners die het recht op een uitkering hebben verloren maar weer terugkeren; - Inwoners die gestart zijn met werken met bijvoorbeeld een jdelijk contract en waarbij het contract niet is verlengd.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 3: Houding E-health en Schuldhulproute Aantal gebruikers E-health per jaar
2019
Aantal gebruikers Evie 294
2020
169
2021
205
2022
43
2023
209
Schuldhulproute bedrijven
Schuldhulproute inwoners
2024 23
2025
Aantal gebruikers E-health per jaar 300
200
100 23
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
0
E-health/Evie Per 1 januari 2023 is Evie een regionaal product geworden wat wordt aangeboden door Provico (ondersteuningsorganisa e GGZ voor huisartsen). Zij zijn samen met Minddistrict een nieuwe website aan het bouwen wat inhoudt dat over het jaar 2024 geen cijfers voor specifiek het gebruik in Venray aangeleverd kunnen worden. Vanwege het niet ( jdig) toekennen van de regionaal beschikbare financiële middelen voor 2025 zijn er geen promo onele en communica eac viteiten opgestart. Om die reden is het aantal aanmeldingen van nieuwe accounts significant lager. Nederlandse Schuldhulproute Sinds 2022 zijn we aangesloten bij de Nederlandse Schuldhulproute. Periodiek blijven we inwoners hierover informeren, onder andere in de communica e binnen Vroegsignalering en op de website.
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 4: Communica e Meldingen loket Aantal meldingen 2025 Opvolging
Aanvulling bestaand lzp
Doorverwijzing
Verdeling soort melders 2025 # melders meldingen # % per meldingen meldingen melder
636
1,3
854
40%
225
1,1
242
11%
350
1,0
365
17%
Zorgaanbieder Burger
22,6%
Familie (van burger)
17,0%
Consulent
13,8%
Gemeente
5,8%
WLZ-Signaal
6,0%
Welzijn
3,9%
Veilig Thuis 3,0% Opstellen leefzorgplan Opstellen nieuw leefzorgplan Vraag beantwoord
Verdeling opvolging afgesloten meldingen 2025
1500
399
1,1 1,1
234 446
11%
Huisarts 1,0% Sociaal wijkteam 0,5%
21%
School 0,1%
1.550
1,4
2.141
100%
Zorg- en Veiligheid.. 0,1% StUF melding 5,2%
21% 182
40% 509
39% 345
17% 220
16% 145 12% 110
2025 K1
2025 K2
Doorverwijzing
Opstellen leefzo..
Vraag beantwo..
Opstellen nieu..
Opvolging Meerdere waarden
500
Sociaal netwerk 0,6%
217
21% 264
peildatum 30-06-2025
1000
Poli e 0,6%
Woningbouw 0,3% Totaal
Aantal meldingen per kwartaal 38,2%
0 2020
Van 2019 K1
2022
2024
Aanvulling best..
Meldingen gemeentelijk loket In de eerste hel van 2025 zijn 2.141 meldingen gedaan bij het gemeentelijk loket door ca. 1.550 melders. Het aantal opgevolgde meldingen in de eerste hel 2025 is fors gedaald t.o.v. eerste hel 2024 (2.891 meldingen door 2.065 melders). Van de afgesloten meldingen had gemiddeld 68 % betrekking op een leefzorgplan. 32 % van de meldingen is beantwoord door het loket (21 %) of doorverwezen naar elders (11 %).
Toelich ng op cijfers
Bouwsteen 4: Communica e Cliëntervaringsonderzoek Cliëntervaringsonderzoek
jaar Alle
Cliëntervaringsonderzoek
domein
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Jeugd
7,8
7,9
7,7
8,4
8,4
8,6
7,5
7,4
2025
10 9
Wmo 8,7
8
Par cipa e
7,2
7,7
8,1
7,8
7,0
8,1
8,1
7,8
7
6 Wmo
7,8
8,0
7,9
7,8
8,4
8,2
8,5
Par cipa e 7,8 Jeugd 7,4
domein Jeugd Par cipa e
8,7
Wmo 5 2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cliëntervaringsonderzoek De scores voor het cliëntervaringsonderzoek over 2025 betreffen tussen jdse resultaten. Vanaf 2022 is er een con nu-me ng ingevoerd en daardoor kunnen we ook gedurende het jaar de scores zien voor de verschillende onderdelen. De respons is voor de meeste onderdelen van het onderzoek laag. De score voor par cipa e is licht gedaald, dit betre alleen de minimaregelingen. Bij Wmo is er sprake van een s jging in de tevredenheid van cliënten. De scores van jeugd betreffen de scores gegeven door de ouders van de jeugdigen. Deze zijn sinds 2022 gedaald. Een verklaring hiervoor zijn de langere wach jden.
Toelich ng op cijfers
Financiën
Bouwsteen 5: Financiën Financiën omgeving en vangnet
Gerealiseerde kosten 2022, 2023 en 2024 en Begro ng 2025 Bouwsteen Onderwerp
Omgeving 1. Jeugdzorg 2. Wmo
Vangnet
4. Onderwijs (incl. huisves ng) 5. Sociaal maatschappelijk 6. Gezondheidszorg en sport 7. Kunst en cultuur Subtotaal 1. Jeugdzorg 2. Wmo 3. Par cipa e Subtotaal
Totaal
Bouwsteen Omgeving
Verdeling kosten bouwstenen
Rekening 2022
Rekening 2023
Rekening 2024
Begro ng 2025 (primair)
Begro ng 2025 (na 1e Berap)
1.101.202 2.274.746 4.651.290 1.964.913 5.396.797 3.216.487
1.161.272 3.053.430 5.180.732 2.125.315 6.373.169 3.911.689
1.309.762 3.905.254 5.889.258 2.682.337 8.242.408 4.353.205
2.127.237 3.836.301 5.808.260 2.889.834 7.734.593 4.102.260
2.074.144 4.288.821 6.027.227 3.871.501 7.545.361 4.404.195
18.605.437 14.745.973 12.221.755 29.469.907 56.437.636 75.043.072
21.805.607 16.278.168 12.700.447 31.896.216 60.874.831 82.680.438
26.382.226 19.611.366 13.000.390 33.976.212 66.587.968 92.970.193
26.498.485 17.580.689 14.506.029 35.072.285 67.159.003 93.657.488
28.211.249 18.982.597 14.567.232 36.455.198 70.005.027 98.216.276
Vangnet 24,8%
26,4%
28,4%
28,3%
28,7%
75,2%
73,6%
71,6%
71,7%
71,3%
Rekening 2022
Rekening 2023
Rekening 2024
Begro ng 2025 (primair)
Begro ng 2025 (na 1e Berap)
Financiën Sociaal domein In dit overzicht zijn de incidentele uitgaven en ontvangsten in het kader van Oekraïne en de energietoeslag buiten beschouwing gelaten om een vertekend beeld te voorkomen. Bij de 1ste Berap was er voor het sociaal domein per saldo sprake van een nadeel van € 1.015.000,-. Jeugd: 1.277.000,- per saldo een nadeel , WMO: 78.000,- per saldo een nadeel , Par cipa e: 340.000,- voordeel. Belangrijkste wijzigingen: Jeugd: Segment 4 ambulant perspec ef 1 en 2, hulp duurzaam en GGZ. WMO: Wmo Maatwerkvoorziening, correc e ten onrechte verantwoorde kosten voor hulpmiddelen bij vervoer op de investeringen in plaats van in de exploita e. Par cipa e: verschillende posten (eenmalige subsidies, overige bijzondere bijstand, meedoenbudget en schuldhulpverlening) en bijstelling BUIG. Bij de 2de Berap is er voor het sociaal domein per saldo sprake van een voordeel van € 814.000. ..
Jeugd (per saldo een nadeel € 1.202.000) . De grootste afwijking bij Jeugd zit in segment 4. Zowel bij ambulante hulp duurzaam als bij ambulante hulp perspec ef 2 is een s jging te zien van het aantal casussen, waaronder ook enkele complexe (dure) casussen. Daarnaast maken meer jeugdigen gebruik van ambulante hulp perspec ef en eerstelijnsvoorzieningen. Daarnaast is er sprake van een s jging van de kosten voor LTA (Landelijke Transi e Arrangementen). Dit komt o.a. door een dure casus en zorgt voor een nadeel. Wmo (per saldo een voordeel € 342.000) . Op woonvoorzieningen ontstaat nog een voordeel van € 33.000, waarbij al rekening is gehouden met drie lopende grotere woningaanpassingen. Nieuwe taken WMO: De segmenten 2A (langdurige ondersteuning) en 2B (ouderdom gerelateerde ondersteuning) laten een afwijking die deels wordt veroorzaakt door een groei van het aantal cliënten en deels omdat veel complexe casuïs ek uit segment 1A1 de maximale duur hee bereikt die bij dit segment ingezet mag worden en daardoor verlengd wordt via segment 2A. Hierdoor ontstaat een nadeel. Daartegenover staat een voordeel bij het surplus beschermd wonen. Het overschot van het Surplus beschermd wonen wordt dit jaar niet meer ingezet en kan vrijvallen ten gunste van het begro ngsresultaat.
Par cipa e (per saldo een voordeel € 1.674.000) .Doordat volop wordt ingezet op de opdracht ‘iedereen doet mee’ worden vanwege herprioritering minder trajecten ingekocht en worden niet alle projecten opgestart. Mensen worden wel op een andere manier geholpen. Hierdoor ontstaat een voordeel op het budget re-integra e. Het overgrote deel van het voordeel wordt veroorzaakt door een meevaller bij de BUIG. Op 30 september 2025 is de defini eve BUIG 2025 vastgesteld. Ten opzichte van de nader voorlopige BUIG levert dit een voordeel op van bijna € 850.000,-. De gemeentelijke bijdrage aan de sociale werkvoorziening valt lager uit als gevolg van minder SW-ers, waardoor het budget naar beneden bijgesteld kan worden. Daarnaast was het tekort van NLW NV in 2024 lager dan verwacht waardoor we een terugbetaling ontvangen.
Toelich ng op cijfers