Erratum bij het jaarverslag en de jaarrekening 2021
Tekst van het document
Erratum bij het jaarverslag en de jaarrekening 2021. Inleiding. Op 17 mei 2022 heeft het college het jaarverslag en de jaarrekening 2021 (hierna vermeld als jaarrekening 2021) besproken en verder in het besluitvormingsproces richting de raad van 30 juni 2022 gebracht. Hierin legt het college van B&W verantwoording af aan de raad over het gevoerde beleid. De accountant heeft op 15 juni 2022 middels het accountantsverslag de controle van de jaarrekening 2021 toegelicht aan de auditcommissie. De accountant heeft aangegeven dat het controledossier nog niet gesloten was. De (goedkeurende) accountantsverklaring is afgegeven op basis van een gewijzigde jaarrekening 2021. De wijzigingen betreffen een aantal doorrekenfouten en tekstuele aanpassingen c.q. aanvullingen. Van deze wijzigingen is een erratum opgesteld. Het gaat hierbij, volgens de accountant, niet om wezenlijke (belangrijke) verschillen waardoor het beeld van de jaarrekening 2021 anders wordt. Het resultaat van de jaarrekening 2021 blijft immers gelijk. De verschillen tussen de jaarrekening 2021, collegeversie van 17 mei 2022 en de definitieve jaarrekening 2021 met accountantsverklaring van 20 juni 2022, zijn middels dit erratum inzichtelijk gemaakt. Hierdoor is direct inzichtelijk welke wijzigingen hebben plaatsgevonden.
De wijzigingen worden eerst afzonderlijk toegelicht met een verwijzing naar de pagina van de jaarrekening 2021 (gedateerd 17 mei 2022). Daarna wordt op volgorde van de pagina aanpassingen de gehele pagina weergegeven. De wijzigingen ten opzichte van de versie van 17 mei 2022 zijn met de kleur groen/groen inzichtelijk gemaakt. Toelichtingen aanpassingen. Pagina 152, tabel verwachte winstnemingen / verliezen grondexploitaties. Het project “de Blakt” is niet opgenomen in de vergelijkende cijfers met de jaarrekening 2020. Het project “de Blakt” is per 31-12-2020 afgesloten. Voor het inzicht in de vergelijkende cijfers is de tabel verwachte winstnemingen / verliezen grondexploitaties daarop aangepast en een voetnoot is toegevoegd. Pagina 171, waarderingsgrondslagen. In de toelichting van “In erfpacht uitgegeven gronden” ontbrak een toelichting over de waarderingsgrondslag van de afkoopsommen. Opgenomen is dat de afkoopsommen in het jaar van ontstaan worden verantwoord. Pagina 176, stand voorraden. Binnen de voorraden zijn 2 categorieën weergegeven, namelijk categorie 1; onderhanden werk gronden in exploitatie en categorie 2; gereed product en handelsgoederen. In categorie 1, onderhanden werk gronden in exploitatie, is de boekwaarde per 31-12-2020 en ook de boekwaarde per 1-1-2021 aangepast.
Pagina 177, uitzettingen met een rentetypische looptijd korter dan één jaar. In de toelichting staat vermeld “uitzettingen leningen <-1 jaar “. In de balans op pagina 168 is deze echter opgenomen als “uitzettingen met een rentetypische looptijd korter dan één jaar”. De toelichting op de balans is hierop aangepast. Pagina 177, overige vorderingen. De overige vorderingen zoals vermeld in de toelichting sluiten financieel niet aan met de balans op pagina 168. De toelichting op de balans is aangepast. Pagina 187, publieke en Semipublieke sector. In de WNT tabel staat bij de vergelijkende cijfers “Gegevens 2019” vermeld. Dit is aangepast naar “Gegevens 2020”. Pagina 189, overzicht lasten en baten inclusief reserve (cf programma raad). Het overzicht lasten en baten inclusief reserves conform raad is niet rekenkundig juist voor de onderdelen begroting 2021 na wijziging (Lasten en Baten) en werkelijk 2021 (Lasten en Baten). De tabel is hierop aangepast. Pagina 190, overzicht lasten en baten inclusief reserves. Het overzicht lasten en baten inclusief reserves is niet rekenkundig juist voor de onderdelen begroting 2021 na wijziging (Lasten en Baten) en werkelijk 2021 (Lasten en Baten). De tabel is hierop aangepast. Pagina 217, Sisa bijlage C43-C62. In de Sisa bijlage is per abuis 2x de C43 regeling weergegeven waardoor de C63 ontbreekt. Dit is aangepast.
Pagina 249, lijst met restantinvesteringen. In de lijst met de restant investeringen is de kolom restant uitgaven van de investering “Rec. Witte Venneweg 2021” per abuis niet ingevuld. Dit is aangepast. Pagina 253, lijst met restantinvesteringen. Door de constatering van bovengenoemde (pagina 249) is de totaaltelling van de restant uitgaven niet correct. De totaaltelling is hierop aangepast.
Verwachte winstnemingen / verliezen grondexploitaties verwacht resultaat op eindwaarde
bedragen x € 1.000
exploitatie afsluiten
jaarrekening 2021
jaarrekening 2020
verschil
Woningbouw Aan den Heuvel (1)
2023
2.122
1.905
217
Ysselsteyn fase II
2022
3.946
3.986
-40
Veulen Brugpas
2024
232
155
77
Oirlo zuid-oost (Kerkhoek)
2022
-234
-320
86
't Brukske
2021
129
139
-10
Heide
2021
-291
-314
23
Blitterswijck, Molenhof
2021
-34
-211
177
Castenray
2024
197
211
-15
6.066
5.551
515
0
2.434
-2.434
0
2.434
-2.434
Aan den Heuvel (1)
-52
-52
0
Ysselsteyn fase II
-55
-55
0
Veulen Brugpas
-29
-29
0
Castenray
-120
-105
-15
0
-233
-233
Totaal fondsafdrachten
-257
-475
-248
Totaal ná resultaatbestemming
5.809
7.511
-2.167
Totaal woningbouw Bedrijventerrein De blakt (2) Totaal Bedrijventerrein
2020
Resultaatbestemming fondsafdrachten
De Blakt (2)
(1) In het kader van de overeengekomen PPS-overeenkomst bedraagt het aandeel van de gemeente Venray 50% van het totale exploitatieresultaat. In het bovenstaande overzicht is het aandeel van de gemeente Venray van 50% gepresenteerd. Dit geldt ook voor de resultaatbestemming aan de fondsen Ruimtelijke Ontwikkeling en Bovenwijkse Voorzieningen vanuit dit project. Voor de verliesgevende exploitaties zijn verliesvoorzieningen gevormd ter hoogte van de contante waarde van het geprognosticeerde verlies waarbij een verplichte disconteringsvoet van 2% wordt gehanteerd. Bij elke jaarrekening wordt de verliesvoorziening naar boven of beneden bijgesteld tot de juiste contante waarde. Hierdoor bedraagt de verliesvoorziening op het einde van de looptijd het gewenste bedrag om het tekort van de grondexploitatie te kunnen dekken. Daarnaast dient nog te worden opgemerkt dat gewijzigde omstandigheden kunnen leiden tot afwijkingen die mogelijk van materiële invloed zijn op de tussentijdse winstnemingen en verliezen van de exploitaties. (2) Project ‘de Blakt’ is per 31-12-2020 afgesloten, daarom staan in de kolom 2021 geen gegevens en ontstaan de verschillen (totaal 2.201 netto).
152
Bijdragen aan activa in eigendom van derden Bijdragen aan activa van derden worden geactiveerd. Dergelijke geactiveerde bijdragen zijn gewaardeerd op het bedrag van de verstrekte bijdragen, verminderd met afschrijvingen. De verleende bijdragen worden afgeschreven in de periode waarin het betrokken actief van de derde op basis van de door de gemeente gestelde voorwaarden moet bijdragen aan de publieke taak. Materiële vaste activa Investeringen met economisch nut Deze materiële vaste activa zijn gewaardeerd tegen de verkrijgings- of vervaardigingsprijs. Specifieke investeringsbijdragen van derden worden op de desbetreffende investering in mindering gebracht. In erfpacht uitgegeven gronden De in erfpacht uitgegeven gronden zijn gewaardeerd tegen uitgifteprijs. Gronden waarvan de erfpacht eeuwigdurend is afgekocht, zijn tegen een geringe registratiewaarde opgenomen. Afkoopsommen worden in het jaar van ontstaan verantwoord. Investeringen met economisch nut Deze materiële vaste activa zijn gewaardeerd tegen de verkrijgings- of vervaardigingsprijs. Specifieke investeringsbijdragen van derden worden op de desbetreffende investering in mindering gebracht; in die gevallen wordt over het saldo afgeschreven. Slijtende investeringen worden vanaf het eerstvolgende begrotingsjaar, na het moment van ingebruikneming, lineair afgeschreven op basis van de verwachte gebruiksduur.
Op grondbezit met economisch nut wordt niet afgeschreven. Bij de waardering wordt in voorkomende gevallen rekening gehouden met een bijzondere vermindering van de waarde, indien deze naar verwachting duurzaam is. In de verordening ex artikel 212 Gemeentewet zijn de navolgende afschrijvingstermijnen opgenomen: AfschrijvingsTermijn Immateriële vaste activa Kosten van onderzoek en ontwikkeling (max. termijn BBV) Agio en disagio
5 Looptijd
Materiële vaste activa a
Gronden en terreinen
b-c
Woonruimten en bedrijfsgebouwen * * * *
d
Nieuwbouw gebouwen (permanent) Renovatie, restauratie en verbouw Tijdelijke gebouwen (bijv. noodlokalen) Voorzieningen aan gebouwen
Grond-, weg- en waterbouwkundige werken * Riolering aanleg en vervanging vrijverval riolen en hemelwaterafvoer * Riolering aanleg en vervanging persleidingen * Riolering aanleg en vervanging gemalen civiel * Wegen, straten, pleinen, rotondes, trottoirs (binnen bebouwde kom) * Wegen, straten, pleinen, rotondes, trottoirs (buiten bebouwde kom) * Openbare verlichting aanleg en vervanging * Brug * Parkeervoorzieningen: - Parkeergarage - Parkeerplaatsen * Haven aanleg en reconstructie * Damwand
0
40 25 10 10
80 60 60 25 40 20 60 40 20 50 50 171
176
177
Publieke en Semipublieke sector (WNT) De WNT is van toepassing op Gemeente Venray. Het toepasselijke bezoldigingsmaximum is in 2021 € 209.000, het algemeen bezoldigingsmaximum. 1. Bezoldiging topfunctionarissen 1a. Leidinggevende topfunctionarissen met dienstbetrekking en leidinggevende topfunctionarissen zonder dienstbetrekking vanaf de 13e maand van de functievervulling
bedragen x € 1
EGJ Voorn
KGMC Joosten
SA Boere
TMT van der Giessen-van den Heuvel*
Functiegegevens
Gemeentesecretaris / algemeen directeur
Gemeentesecretaris / algemeen directeur
Griffier
Afdelingsmanager
Aanvang en einde functievervulling
01-01-21 t/m 31-12-21
01-01-21 t/m 31-12-21
01-01-21 t/m 31-12-21
1,00
1,00
0,00
ja
ja
ja
Beloning + belastbare onkostenvergoedingen
€ 120.431
€ 97.469
€ 107.342
Beloning betaalbaar op termijn
€ 21.676
€ 18.370
€ 20.530
Subtotaal
€ 142.108
€ 115.839
€ 127.871
Individueeel toepasselijke bezoldigingsmaximum
€ 209.000
€ 209.000
€ 209.000
Deeltijdfactor in fte (Fictieve) Dienstbetrekking Bezoldiging
-/- Onverschuldigd betaald en nog niet terugontvangen bedrag Totale bezoldiging Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan Toelichting op de vordering wegens onverschuldigde betaling
nvt
nvt
nvt
€ 142.108
€ 115.839
€ 127.871
nvt
nvt
nvt
nvt
nvt
nvt
Gegevens 2020 bedragen x € 1
KGMC Joosten
SA Boere
TMT van der Giessen-van den Heuvel*
Functiegegevens
Gemeentesecretaris / algemeen directeur
Griffier
Afdelingsmanager
Aanvang en einde functievervulling Deeltijdfactor in fte (Fictieve) Dienstbetrekking
01-09-20 t/m 31-12-20 1,00 ja
01-01-20 t/m 30-04-20 1,00
01-01-20 t/m 31-12-20 1,00
ja
01-01-20 t/m 31-12-20 1,00
ja
ja
187
Programma's
Begroting 2021 Begroting 2021 na wijziging Werkelijk 2021 Lasten Baten Saldo Lasten Baten Saldo Lasten Baten Saldo 74.108 28.758 -45.350 82.949 32.171 -50.778 79.405 32.592 -46.813
CP01
LEVEN
CP02
WONEN
17.139
8.056
-9.083
19.139
8.733
-10.405
18.314
9.169
-9.145
CP03
WERKEN
15.349
5.902
-9.447
14.876
6.621
-8.254
13.830
6.927
-6.902
CP04
BESTUREN
23.932
85.154
61.222
26.718
89.936
63.218
24.611
91.198
66.587
130.528
127.869
-2.659
143.681
137.462
-6.220
136.160
139.887
3.727
1.139
3.821
2.683
5.856
12.099
6.243
3.332
6.776
3.444
131.667
131.691
24
149.537
149.561
24
139.492
146.663
7.170
Totaal saldo van baten en lasten Toevoegingen en onttrekkingen reserves Gerealiseerd resultaat
189
OVERZICHT LASTEN EN BATEN INCLUSIEF RESERVES (CF. BBV INDELING, PROGRAMMA'S ZIJN EXCL. OVERHEAD/ONVOORZIEN/VPB/ALGEMENE DEKKINGSMIDDELEN Begroting 2021
Lasten
54.225
51.425
20.939 -30.486
18.314
9.169
-9.145
13.830
6.927
-6.902
6.854
3.306
-3.548
Programma's
Lasten
Baten
CP01
LEVEN
48.255
17.552
CP02
WONEN
17.139
30.703 8.056 -9.083
CP03
WERKEN
15.349
5.902 -9.447
14.876
33.533 8.733 10.405 6.621 -8.254
CP04
BESTUREN
6.221
3.561 -2.661
8.092
3.091 -5.001
OVERHEAD onvoorziene uitgaven VENNOOTSCHAPSBELASTING (VPB) Algemene dekkingsmiddelen Totaal saldo van baten en lasten Toevoegingen en onttrekkingen reserves Gerealiseerd resultaat
16.924 131
Saldo
Begroting 2021 na wijziging Lasten Baten Saldo
19.139
326
16.598 0 -131
0
0
786
95.322 94.535
17.769
0
20.691
269
9
17.500 0 -9
40
0
-40
907 100.319 99.412
Werkelijk 2021 Baten
16.872
367 -16.505
0
2
2
52
0
-52
932 101.496 100.564
130.528 127.869 -2.659 143.681 137.462 -6.220 136.160 139.887 1.139
3.821
131.667 131.691
2.683
5.856
12.099
6.243
24 149.537 149.561
Saldo
3.332
3.727
6.776
3.444
24 139.492 146.663
7.170
Overzicht algemene dekkingsmiddelen Op grond van artikel 8 van het Besluit Begroting en Verantwoording (BBV) dienen gemeenten een overzicht algemene dekkingsmiddelen op te stellen. bedragen x € 1.000
Begroting Primair
Begroting na wijziging
Rekening
Saldo
Lasten algemene dekkingsmiddelen Lokale heffingen - OZB
622
716
722
-6
- Toeristenbelasting
9
9
19
-10
Gemeentefonds
64
0
1
-1
Dividend Financieringsfunctie Totaal lasten algemene dekkingsmid.
91
182
190
-8
786
907
932
-25
14.860
14.860
14.917
57
Baten algemene dekkingsmiddelen Lokale heffingen - OZB - Toeristenbelasting Gemeentefonds Dividend Financieringsfunctie
467
467
567
100
76.811
82.309
83.100
792
304
334
335
1
2.879
2.350
2.577
227
Totaal baten algemene dekkingsmid.
95.322
100.319
101.496
1.177
Totaal algemene dekkingsmiddelen
94.535
99.412
100.564
1.152
Lokale heffingen Onder de lokale heffingen zijn heffingen opgenomen die niet gebonden zijn. Dit betreft de OZB en de toeristenbelasting. Voor een nadere toelichting verwijzen wij naar paragraaf A. Lokale heffingen. Gemeentefonds De gemeentefondsuitkering bestaat uit de algemene uitkering en de integratie- / decentralisatieuitkeringen. 190
BZK
C41B
Definitief SiSa bijlage verantwoordingsinformatie 2021 op grond van artikel 3 van de Regeling informatieverstrekking sisa - d.d. 28 februari 2022 Regeling specifieke uitkering flexibele Hieronder per regel één Besteding (jaar T) aan Cumulatieve besteding Cumulatieve cofinanciering Aantal projecten inzet woningbouw provincie(code) selecteren en flexibele ondersteuning, (t/m jaar T) aan flexibele (t/m jaar T) dat (in jaar T) is in de kolommen ernaast de capaciteit en expertise ondersteuning capaciteit geholpen met verantwoordingsinformatie en expertise middelen voor die provincie invullen
Aantal projecten dat cumulatief (t/m jaar T) is geholpen met middelen
SiSa tussen medeoverheden
1
1
BZK
C43
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/01 030011 Provincie Limburg Kopie provinciecode
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/07 030011 Provincie Limburg
Aard controle R Indicator: C41B/02 € 7.132 Cumulatief aantal (t/m jaar T) woningen dat in deze projecten wordt gerealiseerd
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/03 € 7.132 Eindverantwoording (Ja/Nee)
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/08 284
Aard controle R Indicator: C41B/04 € 3.566
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/05 5
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/06 5
Aard controle n.v.t. Indicator: C41B/09 Nee
Definitief SiSa bijlage verantwoordingsinformatie 2021 op grond van artikel 3 van de Regeling informatieverstrekking sisa - d.d. 28 februari 2022 Regeling reductie energiegebruik Beschikkingsnummer/naam Besteding (jaar T) Cumulatieve besteding Aantal bereikte woningen Toelichting woningen (t/m jaar T)
Eindverantwoording (Ja/Nee)
Gemeenten Aard controle n.v.t. Indicator: C43/01 RREW2020-00449448
BZK
C62
Aard controle R Indicator: C43/02 € 20.078
Aard controle n.v.t. Indicator: C43/03 € 20.078
Aard controle n.v.t. Indicator: C43/04
Aard controle n.v.t. Indicator: C43/05
648
Aard controle n.v.t. Indicator: C43/06 Nee
Definitief SiSa bijlage verantwoordingsinformatie 2021 op grond van artikel 3 van de Regeling informatieverstrekking sisa - d.d. 28 februari 2022 Specifieke uitkering aan gemeenten Aantal gedupeerden (artikel Berekening bedrag Gederfde opbrengsten Eindverantwoording voor de bekostiging van de 1, lid 2) uitvoeringskosten (jaar T) die voortvloeien (Ja/Nee) kwijtschelding van gemeentelijke uit het kwijtschelden van belastingen van gemeentelijke belastingen gedupeerden door de toeslagenaffaire
Aard controle R Indicator: C62/01 16
Aard controle R Indicator: C62/02 € 2.400
Aard controle R Indicator: C62/03 € 11.528
Aard controle n.v.t. Indicator: C62/04 Nee
Definitief SiSa bijlage verantwoordingsinformatie 2021 op grond van artikel 3 van de Regeling informatieverstrekking sisa - d.d. 28 februari 2022
217
72164
2019
Nee
72169
Inv wegen Blitterswijck 2019 40 jaar Herinrichting wegen 2021 - 25 jaar
410.034
0
15.500
-15.500
2021
Nee
384.000
72170
Herinrichting wegen 2021 - 40 jaar
2021
Nee
2.438.000
0
384.000
0
0
0
384.000
43.115
2.394.885
0
0
0
2.394.885
72179
Meeliftbudget ip2020
2020
Nee
230.444
72181
Meeliftbudget ip2021
2021
Nee
192.070
154.348
76.096
0
28.856
-28.856
104.952
137.494
54.576
0
66.437
-66.437
72185
Reconstructie Stayerhofweg 2021
2021
Nee
121.013
1.579.200
81.879
1.497.321
0
0
0
1.497.321
72186
Reconstructie Overloonsweg 2021
2021
72189
Rec. Witte Venneweg 2021
2021
Nee
820.000
48.419
771.581
0
0
0
771.581
Nee
1.590.000
11.970
1.578.030
0
0
0
1.578.030
72295
Verv verl Ien de Nej Erf eo 2018
2018
Nee
72299
Verv openbare verlichting ip2020
2020
Ja
78.301
78.301
0
0
0
0
0
449.843
449.843
0
0
0
0
0
72300
Verv markt en evenementenkasten ip2021 Verv/uitbr openbare verlichting ip2021 Bijdrage werk N270 - Heen-enweerweg
2021
Nee
45.000
26.699
18.301
0
0
0
18.301
2021
Nee
326.000
247.666
78.334
0
11.213
-11.213
89.547
2010
Nee
X
600.000
0
600.000
275.000
0
275.000
325.000
72466
Bijdrage werk N270 - P&R
2013
Nee
X
220.983
0
220.983
0
0
0
220.983
72477
Verkeer Via Venray ip2017
2017
72478
Verkeer Gebiedsontwikkeling ip2017 Schoolfietsroutes ip2017
2017
Ja
0
0
0
0
0
0
0
Ja
0
0
0
0
0
0
0
72481
Centrumplan Brukske maatr.HDstraat 2016
2017
Ja
131.467
131.467
0
20.000
20.000
0
0
2016
Ja
114.180
107.939
6.241
16.880
16.880
0
6.241
72483 72485
Oostverbinding Venray 2016
2016
Nee
6.500.000
752.704
5.747.296
1.150.000
752.704
397.296
5.350.000
Verkeer Via Venray ip2018
2018
Ja
136.500
136.500
0
0
0
0
0
72488
Nieuwlandsestraat ip2018
2018
Ja
0
0
0
0
0
0
0
72489
Fietsverkeer ip2018
2018
Ja
0
0
0
0
0
0
0
72490
Verk overstappunten openbaar verv ip2018
2018
Nee
450.000
472.027
-22.027
225.000
0
225.000
-247.027
72494
Verk. Maatregelen ip2019
2019
Ja
0
0
0
0
0
0
0
72495
Verkeer Via Venray ip2019
2019
Nee
246.706
0
246.706
0
0
0
246.706
72496
Verkeer Gebiedsontwikkeling 25 j ip2019
2019
Ja
0
0
0
0
0
0
0
72497
Verkeer Gebiedsontwikkeling 40 j ip2019
2019
Ja
360.000
360.000
0
0
0
0
0
72498
Laadpalen trendsportal ip2018
2018
Nee
67.500
46.607
20.893
0
0
0
20.893
72301 72464
72479
2.410.200
X
X
X
X
2.000.166
425.534
Middelen worden ingezet in 2022.
Projecten N270 hebben vertraging opgelopen, looptijd naar verwachting tot medio 2025 Projecten N270 hebben vertraging opgelopen, looptijd naar verwachting tot medio 2025
Project loopt tot eind 2024
Afwikkeling in 2022
Project is in uitvoering, inspectieronde moet nog plaatsvinden.
249
75398
Inv GRP afkop LeunsewegZuidsingel 2020
2020
Nee
50.000
12.038
37.962
0
0
0
37.962
75399
Inv GRP afkop Overloonseweg 2021
2021
Nee
325.000
0
325.000
0
0
0
325.000
75401
GRP 22-25: Antoniusveldweg
2021
Nee
100.000
0
100.000
0
0
0
100.000
75507
Maasgaard
R201329
2013
Nee
419.063
170.107
248.956
419.063
170.107
248.956
0
75399
Inv GRP afkop Overloonseweg 2021
2021
Nee
325.000
0
325.000
0
0
0
325.000
75400
Inv. GRP Stayerhofweg 2021
2021
Nee
340.000
0
340.000
0
0
0
340.000
75401
GRP 22-25: Antoniusveldweg
2021
Nee
100.000
0
100.000
0
0
0
100.000
75402
Inv. GRP 22-25 Stationsomgeving Oostrum
2021
Nee
250.000
0
250.000
0
0
0
250.000
75403
Inv. GRP 22-25 Renovatie riool Leunseweg
2021
Nee
175.000
0
175.000
0
0
0
175.000
75404
Inv. GRP 22-25 Wanssum Brugstr/Venraysew
2021
Nee
375.000
0
375.000
0
0
0
375.000
75405
Inv. GRP 22-25 SOK Loob- buffer De Hiept
2021
Nee
360.000
0
360.000
0
0
0
360.000
75508
2014
Ja
197.400
121.343
76.057
37.358
37.358
0
76.057
75510
Herinr openb ruimte Hulst I R201423 Herinr Mgr Goumansplein R201424
2014
Ja
1.049.737
1.050.581
-844
989.894
989.894
0
-844
75511
Project Wusterveld 2015
2015
Nee
1.175.480
689.224
486.257
1.175.480
689.224
486.257
0
75512
Peelraamlinie en Paardekop (proj A3+A4)
2015
Ja
63.014
63.014
0
63.014
63.014
0
0
75516
Ecologisch verb.zone WanssumGeijsteren
2021
Nee
449.000
4.326
444.674
449.000
4.326
444.674
0
75517
Oostrumsche Heide
2021
Nee
Totaal rapport
X
X
330.000
13.747
316.253
0
13.747
-13.747
330.000
103.057.496
43.743.478
59.314.018
20.559.615
12.199.571
8.360.044
50.953.974
Projecten lopen nog, zie ook voortgangsrapportage.
Project kan nog niet afgesloten worden vanwege mogelijk uitstel van verantwoording provinciale subsidie tot 2022/2023
253