14 N270 Via Venray Luchtkwaliteitsonderzoek
Tekst van het document
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 Luchtkwaliteit berekeningen
projectnummer 0417318.13 definitief revisie 06 15 oktober 2020
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 Luchtkwaliteit berekeningen projectnummer 0417318.13 definitief revisie 06 15 oktober 2020
Auteurs T. Sweerts I.R. Sedee
Opdrachtgever Provincie Limburg – Cluster Wegaanleg Postbus 5700 6202 MA Maastricht
datum vrijgave 30‐11‐2020
beschrijving revisie 06 definitief
goedkeuring K. Keijzers
vrijgave P.F.G.M. Kennes
Inhoudsopgave
Blz.
1
Inleiding
1
1.1 1.2 1.3
Voornemen Luchtkwaliteit en gezondheid Leeswijzer
1 2 2
2
Wettelijk kader
3
2.1 2.2 2.3 2.4
Grenswaarden Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007 Toepasbaarheidsbeginsel en blootstellingscriterium Besluit niet in betekenende mate bijdragen (NIBM)
3 4 4 5
3
Uitgangspunten van het onderzoek
6
3.1 3.2 3.3 3.4 3.5 3.6 3.7
Inpassing N270 Onderzochte situaties en jaren In het onderzoek betrokken wegvakken Verkeersgegevens Weg- en omgevingskenmerken Beoordelingslocaties Rekenprogramma
6 7 8 8 9 10 11
4
Resultaten
12
4.1 4.1.1 4.1.2 4.1.3 4.2
Berekende concentraties en toetsing aan de grenswaarden Stikstofdioxide (NO2) Fijn stof (PM10) Fijn stof (PM2,5) Planeffect
12 12 13 13 14
5
Conclusie
15
5.1 5.2
Toets aan de grenswaarden Projecteffect
15 15
Bijlage 1 Invoergegevens Bijlage 2 Overzicht rekenpunten Bijlage 3 Resultaten
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
1
Inleiding De Provincie Limburg is voornemens de provinciale weg N270 Eindhoven – Well gelegen tussen km 38,3 en km 42,0 binnen de gemeente Venray duurzaam her in te richten. Dit voornemen past grotendeels binnen het vigerende bestemmingsplan, echter is voor delen (< 10%) in het huidige bestemmingsplan niet toegestaan. Voor deze delen wordt te zijner tijd een nieuw bestemmingsplan opgesteld. Voorafgaand aan deze procedure wordt onderzocht of er een MER moet worden opgesteld. In figuur 1.1 is de globale ligging van het plangebied weergegeven.
Figuur 1.1: Globale ligging plangebied (rood) inclusief directe omgeving
1.1
Voornemen Het plan omhelst verschillende aanpassingen aan de bestaande weg tussen km 38.3 en km 42.0 inclusief alle binnen dit wegvak gelegen aansluitingen. De voornaamste aanpassing houdt in dat het wegprofiel wordt aangepast. Daarnaast worden de volgende aspecten gewijzigd: • De huidig viaduct kruising Leunseweg blijft gehandhaafd waarbij een nieuwe afrit wordt aangelegd en diverse andere kleinere infrastructurele wijzigingen (Kruising Leunseweg). • De huidige landbouwroute (Zuivelweg, Molenhofweg, Laagriebroekseweg, De Locht) wordt geoptimaliseerd (Landbouwroute). • Een deel van de huidige Baggerweg wordt verlegd. • De fietstunnel onder de N270 van het Swingerspad wordt meer naar het westen gelegd. • De westelijke afrit A73 wordt verder naar het westen verschoven (Aansluiting A73). • Ten noorden van, en parallel aan de N270 wordt tussen de Oirloseweg en de Msg. Hanssenstraat een fietspad gerealiseerd (Fietsverbindingen).
Blad 1 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
In Figuur 1.2 zijn de beoogde ingrepen op kaart weergegeven.
Figuur 1.2: Overzicht beoogde werkzaamheden
1.2
Luchtkwaliteit en gezondheid De blootstelling aan fijnstof en stikstofdioxide kan nadelige gezondheidseffecten veroorzaken. Het gaat vooral om: het ontstaan en verergeren van luchtweg- en longaandoeningen, inclusief longkanker en het ontstaan en verergeren van aandoeningen aan hart en bloedvaten. De luchtkwaliteit in Nederland is de afgelopen decennia aanzienlijk verbeterd. De concentraties van belangrijke bestanddelen van luchtverontreiniging - fijnstof en stikstofdioxide - zijn teruggedrongen. De concentraties van fijnstof en stikstofdioxide in de lucht zijn de laatste decennia sterk gedaald, zodat nu vrijwel overal in Nederland wordt voldaan aan de Europese grenswaarden voor deze stoffen, met uitzondering van enkele zogenoemde ‘knelpunten’ in de grote steden (stikstofdioxide) en in gebieden met intensieve veehouderij of industrie (fijnstof). Wanneer de luchtkwaliteit voldoet aan de Europese grenswaarden, betekent dit echter niet dat daarmee ook de volksgezondheid volledig wordt beschermd. De Europese grenswaarden zijn minder streng dan de gezondheidskundige advieswaarden van de WHO, behalve voor stikstofdioxide. De verwachting is dat met uitvoeren van het huidige lucht- en energiebeleid de concentraties van fijnstof en stikstofdioxide verder dalen en dat rond 2030 in een groot deel van het land de WHO-advieswaarden kunnen worden bereikt.
1.3
Leeswijzer In dit rapport wordt in hoofdstuk 2 ingegaan op het wettelijk kader dat aan dit onderzoek ten grondslag ligt. Vervolgens zijn de in dit onderzoek gehanteerde uitgangspunten in hoofdstuk 3 opgenomen waarna de resultaten en de conclusie respectievelijk zijn opgenomen in hoofdstuk 4 en hoofdstuk 5.
Blad 2 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
2
Wettelijk kader De belangrijkste wet- en regelgeving voor het milieuaspect luchtkwaliteit is vastgelegd in ‘Titel 5.2 Luchtkwaliteitseisen’ van de Wet milieubeheer (Wm). In artikel 5.16, lid 1 van de Wm is bepaald dat bestuursorganen een besluit, dat gevolgen kan hebben voor de luchtkwaliteit, kunnen nemen wanneer aannemelijk is dat aan één of meer van onderstaande grondslagen wordt voldaan: a. b. c. d.
Er wordt voldaan aan de in bijlage 2 van de Wm opgenomen grenswaarden; Het besluit leidt (per saldo) niet tot een verslechtering van de luchtkwaliteit; Het besluit draagt ‘niet in betekenende mate’ bij aan de jaargemiddelde concentraties stikstofdioxide (NO2) en fijn stof (PM10); Het project is opgenomen in het Nationaal Samenwerkingsprogramma Luchtkwaliteit (ook wel NSL genoemd).
Specifieke uitvoeringsregels zijn vastgelegd in besluiten (AMvB’s) en ministeriële regelingen. Het gaat daarbij onder meer om het Besluit en de Regeling niet in betekenende mate bijdragen, de Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007 en het Besluit gevoelige bestemmingen.
2.1
Grenswaarden In samenhang met Titel 5.2 zijn de (Europese) grenswaarden voor de concentraties van luchtverontreinigende stoffen in de buitenlucht vastgelegd in bijlage 2 van de Wet milieubeheer. Deze grenswaarden zijn gericht op de bescherming van de gezondheid van mensen. In onderstaande tabel zijn de grenswaarden weergegeven. Tabel 2.1: Vastgestelde grenswaarden (concentraties in µg/m3) Stof
Soort Concentratie Aantal overschrijdingen jaargemiddelde 40 Fijn stof (PM10) 24-uursgemiddelde 50 35 Fijn stof (PM2,5) jaargemiddelde 25 jaargemiddelde 40 Stikstofdioxide (NO2) uurgemiddelde* 200 18 Koolmonoxide (CO) 8-uurgemiddelde 10.000 Lood (Pb) jaargemiddelde 0,5 24-uursgemiddelde 125 3 Zwaveldioxide (SO2) uurgemiddelde 350 24 Benzeen (C6H6) jaargemiddelde 5 * grenswaarde van toepassing bij wegen waarvan ten minste 40.000 motorvoertuigen per etmaal gebruik maken
Voor de beoordeling van de luchtkwaliteit zijn de concentraties stikstofdioxide (NO 2) en fijn stof (PM10) maatgevend. Voor deze stoffen is de kans het grootst dat de bijbehorende grenswaarden worden overschreden. Overschrijding van de grenswaarde voor de uurgemiddelde concentratie NO2 (200 µg/m3) is, in relatie tot wegverkeer, redelijkerwijs uitgesloten. Dergelijke hoge concentraties doen zich niet voor langs wegen en uit metingen over een periode van 10 jaar blijkt dat overschrijding van de uurnorm voor NO2 niet meer aan de orde is1. Net als voor de jaargemiddelde concentratie PM 10 is voor de jaargemiddelde concentratie PM2,5 ook een grenswaarde vastgesteld (25 µg/m3). PM2,5 is een deelverzameling van PM10 en de PM10- en PM2,5-concentraties zijn dan ook sterk aan elkaar gerelateerd. Uitgaande van de huidige 1
Ministerie van Infrastructuur en Milieu, Handreiking rekenen aan luchtkwaliteit (actualisatie 2011), juni 2011
Blad 3 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
kennis over emissies en concentraties van PM2,5 en PM10 kan worden gesteld dat, als aan de grenswaarden voor PM10 wordt voldaan, ook aan de grenswaarden voor PM2,5 zal worden voldaan2. Overige luchtverontreinigende stoffen Voor de overige luchtverontreinigende stoffen, waarvoor grens- of richtwaarden zijn opgenomen in de Wm3, zijn de laatste jaren nergens in Nederland overschrijdingen opgetreden van deze waarden en de concentraties vertonen een dalende trend 4. Dit beeld wordt bevestigd door metingen van het Landelijk Meetnet Luchtkwaliteit van het RIVM 5. Het is dan ook aannemelijk dat een overschrijding van de voor deze (overige) stoffen vastgestelde grens- en richtwaarden, als gevolg van een besluit, redelijkerwijs kan worden uitgesloten.
2.2
Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007 De Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007 bevat voorschriften voor het meten en berekenen van de concentraties luchtverontreinigende stoffen. Er is onder andere voorgeschreven waar en hoe de luchtkwaliteit vastgesteld dient te worden en er zijn enkele standaardrekenmethoden voorgeschreven. Daarnaast is benoemd dat voor berekeningen gebruik gemaakt dient te worden van de generieke invoergegevens die jaarlijks worden vastgesteld door het ministerie van Infrastructuur en Milieu. Tot deze gegevens behoren onder andere de emissiefactoren voor het wegverkeer, de grootschalige achtergrondconcentraties en meteorologische gegevens.
2.3
Toepasbaarheidsbeginsel en blootstellingscriterium In artikel 5.19, lid 2 van de Wm is vastgelegd op welke plaatsen geen beoordeling van de luchtkwaliteit plaats hoeft te vinden. Dit zogenaamde toepasbaarheidsbeginsel beschrijft dat de luchtkwaliteit niet beoordeeld hoeft te worden op onder andere locaties die zich bevinden in gebieden waartoe leden van het publiek geen toegang hebben en waar geen vaste bewoning is. Dit geldt ook voor terreinen waarop één of meer inrichtingen zijn gelegen en de rijbaan van wegen. Op locaties waar de luchtkwaliteit wel beoordeeld moet worden, wordt deze beoordeeld op plaatsen waar significante blootstelling van mensen plaatsvindt. Hierbij wordt gekeken naar het zogenaamde blootstellingscriterium, zoals dat is opgenomen in artikel 22 van de Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007. Het gaat om blootstelling gedurende een periode die, in vergelijking met de middelingstijd van de grenswaarde (jaar, etmaal, uur), significant is. Dit betekent bijvoorbeeld dat op een plaats waar een burger langdurig wordt blootgesteld (onder meer bij woningen) getoetst moet worden aan de jaargemiddelde grenswaarden.
2
3
4 5
Velders, G.J.M. et al, Grootschalige concentratie- en depositiekaarten Nederland (rapportage 2016), RIVM-rapport 2016-0068, Bilthoven, Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) en Grootschalige concentratie- en depositiekaarten Nederland (rapportage 2017), RIVM-briefrapport 2017-0117, Bilthoven, RIVM Grenswaarden voor zwaveldioxide, lood, koolmonoxide en benzeen en richtwaarden voor ozon, arseen, cadmium, nikkel en benzo(a)pyreen CBS, PBL en Wageningen UR, Compendium voor de Leefomgeving (http://www.clo.nl/onderwerpen/luchtkwaliteit) Mooiboek, D. et al, Jaaroverzicht luchtkwaliteit 2012, RIVM-rapport 680704023/2013, Bilthoven, RIVM, sept. 2013
Blad 4 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
2.4
Besluit niet in betekenende mate bijdragen (NIBM) In het Besluit niet in betekenende mate bijdragen (luchtkwaliteitseisen) is vastgelegd wanneer een plan/project niet in betekenende mate bijdraagt aan de jaargemiddelde concentraties NO 2 en PM10. Een plan/project draagt niet in betekenende mate bij als de toename van de jaargemiddelde concentraties in de buitenlucht van zowel NO2 als PM10 niet meer bedraagt dan 3% van de grenswaarde voor die stoffen. Dit komt voor beide stoffen overeen met een maximale toename van de jaargemiddelde concentraties met 1,2 µg/m3. Plannen of projecten die niet in betekenende mate bijdragen aan de verslechtering van de luchtkwaliteit hoeven niet getoetst te worden aan de grenswaarden uit de Wet milieubeheer.
Blad 5 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
3
Uitgangspunten van het onderzoek In dit hoofdstuk zijn de uitgangspunten beschreven zoals die zijn gehanteerd in dit onderzoek.
3.1
Inpassing N270 In paragraaf 1.1 is het voornemen voor de N270 toegelicht. De belangrijkste wijzigingen voor het aspect luchtkwaliteit betreffen: 1. Ombouw van het wegprofiel naar 2 losse rijbanen. 2. De aanpassing van de kruising met de Leunseweg en de aansluiting De Brier. 3. De verlegging en aanpassing van de westelijke op –en afrit van de A73. Onderstaand wordt voor de laatste twee locaties de inpassing weergegeven. Kruising Leunseweg en aansluiting De Brier De kruising met de Leunseweg en de aansluiting met De Brier worden aangepast. Het huidige viaduct waarmee de N270 over de Leunseweg heengaat blijft gehandhaafd. In onderstaande figuur wordt de inpassing van het nieuwe ontwerp voor de N270 ter plaatse weergegeven.
Figuur 3.1: Aanpassingen kruising N270/Leunseweg
Blad 6 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
Aansluiting A73 De westelijke op- en afrit van de A73 worden verlegd (richting het westen). In onderstaande figuur wordt de inpassing van het nieuwe ontwerp voor de N270 ter plaatse weergegeven.
Figuur 3.2: Aanpassingen aansluiting N270/A73
3.2
Onderzochte situaties en jaren Om een goed beeld te geven van de luchtkwaliteit en het effect van het plan, zijn de concentraties luchtverontreinigende stoffen in beeld gebracht voor twee situaties. De berekeningen zijn uitgevoerd voor: • 2020 - autonome situatie (exclusief het plan) • 2020 - plansituatie Het jaar 2020 is het eerste jaar waarin besluitvorming over het plan kan worden verwacht. Algemeen wordt aangenomen dat wanneer de concentraties in dat jaar voldoen aan de grenswaarden, deze ook in de hierop volgende jaren voldoen. Dit wordt onder andere veroorzaakt door de dalende grootschalige achtergrondconcentraties (o.a. ten gevolge van klimaatregelingen), terwijl de verkeersaantrekkende werking van de ontwikkelingen in de regel gelijk blijft. Er wordt uitgegaan van de verkeersgegevens voor het jaar 2030 (inclusief volledige planontwikkeling), waarmee er voor de berekening een worst-case situatie ontstaat. Door uit te gaan van de intensiteiten in 2030 voor het rekenjaar 2020 wordt namelijk met meer verkeer gerekend dan dat er daadwerkelijk in 2020 rijdt. De berekeningen zijn uitgevoerd voor stikstofdioxide (NO2) en fijn stof (PM10 en PM2,5). Voor deze stoffen is de kans het grootste dat de bijbehorende grenswaarden worden overschreden en daarmee zijn deze in Nederland het meest kritisch. Voor de overige luchtverontreinigende stoffen wordt verwezen naar hoofdstuk 2.
Blad 7 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
3.3
In het onderzoek betrokken wegvakken In de berekening is rekening gehouden met alle wegen waarop sprake is van een relevante wijziging van het verkeer als gevolg van het plan. Het gaat daarbij logischerwijs om de N270 zelf, maar ook om de direct aansluitende wegvakken. In de grootschalige achtergrondconcentraties, die worden gebruikt voor de berekeningen, wordt ook rekening gehouden met de bijdrage van de drukke wegen in Nederland (waaronder de snelwegen). Als deze wegen ook specifiek in een model worden meegenomen en worden doorgerekend (bijvoorbeeld de N270), is sprake van een zekere mate van dubbeltelling. Om de grootschalige achtergrondconcentraties voor deze dubbeltelling te corrigeren, is door het Ministerie van Infrastructuur en Milieu ook een dubbeltellingcorrectie vastgesteld. Bij gebruik van deze correctie moeten echter ook de SRM2-wegen (Standaard RekenMethode 2 - wegvakken met een grotere intensiteit en verder weggelegen van bebouwing) tot op 5 kilometer van het onderzoeksgebied worden meegenomen zodat een correcte concentratie wordt berekend. Dit bekent dat ook de SRM2-wegen tot op circa 5 kilometer vanaf de rekenpunten zijn meegenomen in het onderzoek. In onderstaande figuur zijn de wegvakken in beeld gebracht die meegenomen zijn in de berekeningen.
Figuur 3.3: Wegvakken die betrokken zijn bij de berekeningen
3.4
Verkeersgegevens De verkeersgegevens zijn aangeleverd door de wegbeheerders voor zowel de plansituatie alsmede de autonome situatie. Het gaat om de intensiteiten op een jaargemiddelde weekdag en de verdeling licht, middelzwaar en zwaar verkeer.
Blad 8 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
In onderstaande tabel is een overzicht gegeven van de etmaalintensiteiten op een aantal wegvakken die betrokken zijn in dit onderzoek. Tabel 3.1: Etmaalintensiteiten (mvt/etmaal) Wegvak N270 (Lemmenweg – Langsstraat) N270 (Langsstraat – Leunseweg) Leunseweg (N270 – Zuidsingel) N270 (Leunseweg – aansluiting A73) A73 (aansluiting N270 richting Noorden) A73 (aansluiting N270 richting Zuiden) N270 (aansluiting A73 – Msg. Hanssenstraat
Autonoom 11.783 12.672 12.859 20.703 62.441 66.381 14.726
Plan 11.369 13.252 14.969 20.786 61.943 66.432 14.117
Delta -414 +580 +2.110 +83 -498 +51 -609
De verkeersgegevens laten zien dat grote verschillen ten gevolge van de aanpassing zich vooral lokaal voordoen.
3.5
Weg- en omgevingskenmerken Naast de verkeersgegevens zijn ook de weg- en omgevingskenmerken van belang voor de berekening. Het gaat daarbij onder meer om de mate van bebouwing en de hoogte van de weg ten opzichte van het omliggende maaiveld, alsmede eventueel aanwezige schermen. Voor de berekeningen wordt onderscheidt gemaakt tussen 2 standaardrekenmethoden (SRM’s). SRM1-wegen betreffen voornamelijk wegen in stedelijke omgeving met aan één of beide zijden bebouwing. SRM2-wegen betreffen voornamelijk wegen in het buitengebied (zonder bebouwing). In de berekeningen is voor de wegvakken nabij de beoordelingslocaties, die vallen binnen het toepassingsbereik van standaardrekenmethode 1 (SRM1), gerekend met het wegtype ‘Canyon’. Voor deze wegvakken is de (kortste) afstand tot de naastgelegen bebouwing ingevoerd, alsmede de hoogte van deze bebouwing en de zogenaamde bomenfactor. Voor de A73 is gerekend met het wegtype ‘Snelweg’ (SRM2). Voor alle overige in het onderzoek betrokken wegvakken is gerekend met het wegtype ‘Normaal’ (SRM2). Voor alle wegen waarvoor uitgegaan is van het wegtype ‘Canyon’ (SRM1) is gerekend met de gemiddelde rijsnelheid op deze weg.
Deze gemiddelde rijsnelheid komt overeen met de snelheidstypen (normaal stadsverkeer, doorstromend stadsverkeer, etc.) zoals die jaarlijks door het ministerie van Infrastructuur en Milieu geactualiseerd en vastgesteld worden voor binnenstedelijke wegen. Voor alle wegen die vallen binnen het toepassingsbereik van SRM2 is de daar geldende maximumsnelheid als uitgangspunt genomen. De schermen/wallen langs de N270 en A73, ter plaatse van de rekenpunten, zorgen voor een verdunning van de emissies. Hoe hoger het scherm/wal hoe groter deze verdunning is. Het rekenen zonder schermen betreft daarom een worst-case benadering van de situatie. Langs de N270 tussen de op- en afritten met de Leunseweg en de op- en afritten met de A73 ligt een wal/scherm. Nabij de aansluiting met de A73 wordt het scherm verlengd en de wal ingekort. Ten behoeve van het in beeld brengen van de effecten zijn deze aanpassingen zeer gering. In ieder geval kan worden gesteld dat, door uit te gaan van de situatie zonder schermen (zoals nu gehanteerd) een worst-case effect van de plansituatie wordt bepaald. Voor de overige (lokale) wegen worden geen specifieke hoogte- of schermgegevens gehanteerd.
Blad 9 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
Een volledig beeld van alle verkeersgegevens en weg- en omgevingskenmerken is opgenomen in bijlage 1 bij dit rapport.
3.6
Beoordelingslocaties Om de concentraties luchtverontreinigende stoffen in beeld te brengen zijn meerdere rekenpunten gelegd aan weerszijden van de in dit onderzoek betrokken wegvakken. Rekenpunten zijn geplaatst op punten waar de concentraties luchtverontreinigende stoffen het hoogste zullen zijn en/of waar sprake kan zijn van een relevante verandering van de concentraties. De rekenpunten zijn, conform de Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007, op locaties gelegd waar sprake is van langdurige blootstelling (zie hoofdstuk 2). Om een duidelijk beeld van het effect van de aanpassingen te krijgen zijn langs de N270 tevens een aantal rekenpunten op locaties neergelegd waar een beoordeling aan de grenswaarden niet aan de orde is (locaties zonder langdurige blootstelling). De concentraties luchtverontreinigende stoffen zijn daarom berekend op meerdere rekenpunten langs de relevante wegen. Deze rekenpunten liggen, overeenkomstig de Regeling beoordeling luchtkwaliteit 2007, aan weerszijden van de weg op (maximaal) 10 meter uit de wegrand. Op die locaties waar de bebouwing op minder dan 10 meter is gelegen is de afstand tot deze bebouwing aangehouden. In bijlage 2 en in onderstaande figuur zijn alle voor dit onderzoek gehanteerde rekenpunten weergegeven. Voor de referentiesituatie en de plansituatie zijn dezelfde rekenpunten gehanteerd zodat een goede vergelijking kan worden gemaakt.
Figuur 3.4: Rekenpunten
Blad 10 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
3.7
Rekenprogramma De berekeningen van de concentraties luchtverontreinigende stoffen in de lucht zijn uitgevoerd met de module STACKS in het programma Geomilieu (versie 2020.0). Het rekengedeelte van dit programma is STACKS+, een door het ministerie van Infrastructuur en Milieu gevalideerd rekenprogramma. Naast de eerder in dit hoofdstuk beschreven uitgangspunten moeten ook een aantal (algemene) rekeninstellingen worden ingevoerd. De in dit onderzoek gehanteerde rekeninstellingen zijn in onderstaande tabel weergegeven. Tabel 3.2: Gehanteerde rekeninstellingen Geomilieu Parameter Rekenjaar GCN referentiepunt Rekenperiode Weekendverkeersverdeling Zeezoutcorrectie Ruwheidslengte Dubbeltellingscorrectie
Gehanteerde invoer 2020 Mid bronnen 2005 – 2014 1 (alle weekenddagen) 0 µg/m3 0,27 meter (op basis van PreSRM en het modelgebied) Ja
Blad 11 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
4
Resultaten Op basis van de in hoofdstuk 3 beschreven uitgangspunten zijn de concentraties stikstofdioxide (NO2) en fijn stof (PM10 en PM2,5) berekend. De resultaten en de daarbij behorende beoordeling zijn uitgewerkt in dit hoofdstuk. Dit hoofdstuk bestaat uit twee paragrafen: In paragraaf 4.1 wordt ingegaan op de hoogst berekende concentraties en de toets aan de grenswaarde en in paragraaf 4.2 is het planeffect in beeld gebracht. Een volledig overzicht van alle rekenresultaten is opgenomen in bijlage 3 bij dit rapport.
4.1
Berekende concentraties en toetsing aan de grenswaarden In deze paragraaf zijn de hoogst berekende concentraties in beeld gebracht en is voor stikstofdioxide (NO2) en fijn stof (PM10 en PM2,5) getoetst aan de grenswaarden.
4.1.1
Stikstofdioxide (NO2) In tabel 4.1 zijn voor beide situaties de hoogst berekende jaargemiddelde concentraties NO2 weergegeven. Dit is gedaan voor de vijf rekenpunten waarvoor de hoogste totale jaargemiddelde concentratie NO2 is berekend. Het nummer van het beoordelingspunt is opgenomen in onderstaande tabel. Tabel 4.1: Hoogst berekende concentraties NO2 2020 2020 autonoom 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 14 – Rijksweg A73 (midden) 88 – Stationsweg 89 – Stationsweg 85 – Rijksweg A73 (Noord)
31,4 28,9 28,1 28,1 28,1
2020 plansituatie 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 14 – Rijksweg A73 (midden) 88 – Stationsweg 89 – Stationsweg 85 – Rijksweg A73 (Noord)
31,2 28,7 28,2 28,1 28,1
Uit de tabel blijkt dat de berekende jaargemiddelde concentraties NO2 in alle situaties ruimschoots onder de grenswaarde voor de jaargemiddelde concentratie liggen (40 µg/m 3). De berekende uurgemiddelde concentratie NO2 mag niet meer dan 18 keer per jaar groter zijn dan 200 µg/m3. Uit de berekeningen blijkt dat de uurgemiddelde concentratie NO2 (op alle rekenpunten) geen enkele keer per jaar de 200 µg/m3 overschrijdt.
Blad 12 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
4.1.2
Fijn stof (PM10) In tabel 4.2 zijn voor beide situaties de hoogst berekende jaargemiddelde concentraties PM10 weergegeven. Dit is gedaan voor de vijf rekenpunten waarop de hoogste totale jaargemiddelde concentratie is berekend. Het nummer van het beoordelingspunt is opgenomen in onderstaande tabel. Tabel 4.2: Hoogst berekende concentraties PM10 2020 2020 autonoom 15 – N270 (West) 16 – N270 (West) 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 60 – Zuidsingel 59 – Zuidsingel
2020 plansituatie 21,8 21,6 20,5 20,2 20,1
15 – N270 (West) 16 – N270 (West) 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 60 – Zuidsingel 59 – Zuidsingel
21,7 21,6 20,4 20,2 20,2
Uit de tabel blijkt dat de berekende jaargemiddelde concentraties PM10 in alle situaties ruimschoots onder de grenswaarde voor de jaargemiddelde concentratie liggen (40 µg/m 3). De berekende 24-uursgemiddelde concentratie PM10 mag niet meer dan 35 keer per jaar groter zijn dan 50 µg/m3. Uit de berekeningen blijkt dat de 24-uursgemiddelde concentratie PM10 op alle rekenpunten minder dan 35 keer per jaar groter is dan 50 µg/m3.
4.1.3
Fijn stof (PM2,5) In tabel 4.3 zijn voor beide situaties de hoogst berekende jaargemiddelde concentraties PM2,5 weergegeven. Dit is gedaan voor de vijf rekenpunten waarop de hoogste totale jaargemiddelde concentratie is berekend. Het nummer van het beoordelingspunt is opgenomen in onderstaande tabel. Tabel 4.3: Hoogst berekende concentraties PM2,5 2020 2020 autonoom 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 60 – Zuidsingel 59 – Zuidsingel 61 – Zuidsingel 20 – Deurneseweg
13,0 12,8 12,7 12,7 12,7
2020 plansituatie 10 – Rijksweg A73 (Zuid) 60 – Zuidsingel 59 – Zuidsingel 61 – Zuidsingel 20 – Deurneseweg
13,0 12,8 12,8 12,7 12,7
Uit de tabel blijkt dat de berekende jaargemiddelde concentraties PM2,5 in alle situaties ruimschoots onder de grenswaarde voor de jaargemiddelde concentratie liggen (25 µg/m3).
Blad 13 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
4.2
Planeffect Om het planeffect in beeld te brengen zijn de concentraties in de referentiesituatie van de concentraties in de plansituatie afgetrokken. Wat overblijft is het planeffect. Dit houdt in het effect van de gewijzigde verkeersintensiteiten ten gevolge van het nieuwe ontwerp en het nieuwe ontwerp van de N270 zelf inclusief aansluitende wegvakken. Onderstaande figuur laat de effecten van het nieuwe ontwerp van de N270 zien.
Figuur 4.1: Planeffect voor het rekenjaar 2020
Uit de rekenresultaten blijkt dat het nieuwe ontwerp in combinatie met de toekomstige verkeerscijfers een maximaal toename van 0,5 µg/m3 op de NO2 concentraties laat zien. Dit maximale effect treedt op ter plaatse van de Noordsingel. Deze toename valt binnen de maximale toename om in aanmerking te komen als ‘niet in betekenende mate’ plan (1,2 µg/m3) en wordt derhalve als gering beschouwd. Ondanks dat langs delen van de N270 een toename in intensiteiten uit de verkeerscijfers blijkt is er toch sprake van een afname in concentraties. Dit komt doordat ondanks de toename in intensiteiten er tevens sprake is van een afname in vrachtverkeer in de plansituatie. Hierdoor kent de plansituatie een lagere emissie dan de referentiesituatie en resulteert dit in een afname in concentraties. Voor PM10 en PM2,5 zijn de effecten hetzelfde als voor NO2 echter veel geringer. Voor de figuren van de effecten op de stoffen PM10 en PM2,5 wordt verwezen naar bijlage 3. Ook bovenstaande figuur is daarin vergroot opgenomen.
Blad 14 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
5
Conclusie In het kader van de bestemmingsplanprocedure voor de herinrichting van de N270 tussen km 38,3 en km 42,0 en omgeving is een onderzoek uitgevoerd naar de concentraties luchtverontreinigende stoffen. Daarbij zijn de concentraties stikstofdioxide (NO 2) en fijn stof (PM10 en PM2,5) uitgerekend langs de wegen in en rond het plangebied.
5.1
Toets aan de grenswaarden Op basis van het uitgevoerde luchtkwaliteitsonderzoek kan worden geconcludeerd dat op de rekenpunten wordt voldaan aan de te toetsen grenswaarden. Hierdoor kan worden gesteld dat op deze locaties de luchtkwaliteit voldoet aan de normen die hiervoor in Nederland zijn gesteld. Het aspect luchtkwaliteit staat verdere besluitvorming rondom het project daarom niet in de weg.
5.2
Projecteffect Het maximale effect op de NO2 concentratie van de aanpassing van de N270 is ter plaatse van de Noordsingel en is 0,5 µg/m3. Dit is minder dan de ‘niet in betekenende mate’ bijdrage die wettelijk is vastgesteld.
Blad 15 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
Bijlagen
Blad 16 van 15
Onderzoek luchtkwaliteit N270 Via Venray fase 1 projectnummer 0417318.13 15 oktober 2020 revisie 06
Bijlage 1 Invoergegevens
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 10471191 582885 536480 536481 536483
Omschr. Gunhoekweg Gunhoekweg Hoensel Klein Oirlo Klein Oirlo
Wegtype Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
V 60 60 60 60 60
Can. H(L) ------
Can. H(R) ------
Can. br 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Fboom 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
Totaal aantal 389,87 403,23 4,17 257,21 375,17
%Int(D) 6,66 6,67 6,67 6,66 6,66
536485 536486 536489 536493 536496
Klein Oirlo Hoensel Klein Oirlo Klein Oirlo Klein Oirlo
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
371,12 2,59 259,91 371,12 257,21
6,66 6,69 6,66 6,66 6,66
536500 536501 536502 536503 536506
Rieversweg Rieversweg Oirloseheide Oirloseheide Boddenbroek
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
4,17 2,59 386,17 427,65 349,86
6,67 6,69 6,65 6,65 6,68
536508 536510 536513 536517 536521
Boddenbroek Boddenbroek Boddenbroek Boddenbroek Boddenbroek
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
740,77 392,95 656,43 392,95 349,86
6,66 6,68 6,66 6,68 6,68
536531 536541 537021 537025 542052
Dwarsweg Dwarsweg Roland Roland Lange Ven
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
351,22 396,75 181,81 310,43 0,00
6,66 6,66 6,65 6,65 --
543532 543536 543613 543617 544695
Oirloseheide Oirloseheide Lange Ven Lange Ven Heesweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
261,25 275,71 0,00 1,10 62,35
6,65 6,65 -6,64 6,66
544696 545122 545124 545126 545129
Heesweg Heesweg Heesweg Heesweg Heesweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
68,35 83,89 77,14 77,14 83,89
6,65 6,66 6,66 6,66 6,66
545246 545250 545254 545257 545264
Roland Roland Oirloseheide Oirloseheide Oirloseheide
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
310,43 181,81 571,55 457,39 571,55
6,65 6,65 6,65 6,65 6,65
545268 548651 548652 548656 548657
Oirloseheide De Kamp De Kamp De Kamp De Kamp
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 70 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
457,39 72,28 66,52 54,58 71,37
6,65 6,74 6,73 6,72 6,74
548664 548668 550067 550068 550075
Kampweg Kampweg Wanssumseweg Wanssumseweg De Kamp
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
54,58 66,52 971,23 914,34 77,47
6,72 6,73 6,72 6,72 6,74
550078 550084 550087 550191 550193
De Kamp De Kamp De Kamp Geijsterseweg Geijsterseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
80,17 72,28 71,37 914,34 971,23
6,74 6,74 6,74 6,72 6,72
550286
Wanssumseweg
Normaal
70
--
--
0,00
1.00
883,63
6,72
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 10471191 582885 536480 536481 536483
%LV(D) 95,31 93,39 91,53 95,53 95,87
%LV(A) 97,24 96,07 94,92 97,36 97,57
%LV(N) 95,35 93,44 91,59 95,56 95,91
%MV(D) 3,21 4,53 5,81 3,07 2,83
%MV(A) 2,09 2,97 3,84 1,99 1,83
%MV(N) 2,84 4,01 5,14 2,71 2,50
%ZV(D) 1,48 2,08 2,67 1,41 1,30
%ZV(A) 0,67 0,96 1,24 0,64 0,59
%ZV(N) 1,81 2,55 3,27 1,73 1,59
536485 536486 536489 536493 536496
95,90 86,42 95,43 95,90 95,53
97,59 91,67 97,31 97,59 97,36
95,93 86,51 95,47 95,93 95,56
2,81 9,31 3,13 2,81 3,07
1,82 6,30 2,04 1,82 1,99
2,49 8,24 2,77 2,49 2,71
1,29 4,28 1,44 1,29 1,41
0,59 2,03 0,66 0,59 0,64
1,58 5,25 1,76 1,58 1,73
536500 536501 536502 536503 536506
91,53 86,42 96,91 96,96 88,63
94,92 91,67 98,19 98,22 93,10
91,59 86,51 96,93 96,98 88,72
5,81 9,31 2,12 2,08 7,79
3,84 6,30 1,37 1,35 5,22
5,14 8,24 1,87 1,84 6,89
2,67 4,28 0,97 0,96 3,58
1,24 2,03 0,44 0,43 1,68
3,27 5,25 1,19 1,17 4,39
536508 536510 536513 536517 536521
93,92 88,90 93,88 88,90 88,63
96,40 93,27 96,37 93,27 93,10
93,97 88,98 93,92 88,98 88,72
4,16 7,60 4,20 7,60 7,79
2,73 5,09 2,75 5,09 5,22
3,68 6,73 3,71 6,73 6,89
1,91 3,50 1,93 3,50 3,58
0,88 1,64 0,89 1,64 1,68
2,35 4,29 2,36 4,29 4,39
536531 536541 537021 537025 542052
95,05 94,27 96,83 96,90 --
97,08 96,61 98,14 98,19 --
95,09 94,32 96,86 96,93 --
3,39 3,92 2,17 2,12 --
2,21 2,56 1,40 1,37 --
3,00 3,47 1,92 1,88 --
1,56 1,80 1,00 0,98 --
0,71 0,83 0,45 0,44 --
1,91 2,21 1,22 1,20 --
543532 543536 543613 543617 544695
97,23 97,79 -100,00 95,51
98,38 98,71 -100,00 97,36
97,25 97,81 -100,00 95,55
1,90 1,51 --3,07
1,23 0,97 --2,00
1,68 1,34 --2,72
0,87 0,69 --1,41
0,40 0,31 --0,64
1,07 0,85 --1,73
544696 545122 545124 545126 545129
97,02 95,19 93,72 93,72 95,19
98,26 97,16 96,27 96,27 97,16
97,04 95,23 93,77 93,77 95,23
2,04 3,30 4,30 4,30 3,30
1,32 2,15 2,82 2,82 2,15
1,81 2,92 3,81 3,81 2,92
0,94 1,52 1,98 1,98 1,52
0,43 0,69 0,91 0,91 0,69
1,15 1,86 2,43 2,43 1,86
545246 545250 545254 545257 545264
96,90 96,83 97,05 97,41 97,05
98,19 98,14 98,27 98,49 98,27
96,93 96,86 97,07 97,43 97,07
2,12 2,17 2,02 1,77 2,02
1,37 1,40 1,31 1,14 1,31
1,88 1,92 1,79 1,57 1,79
0,98 1,00 0,93 0,82 0,93
0,44 0,45 0,42 0,37 0,42
1,20 1,22 1,14 1,00 1,14
545268 548651 548652 548656 548657
97,41 94,04 98,05 98,56 94,32
98,49 96,14 98,76 99,09 96,32
97,43 94,22 98,12 98,61 94,49
1,77 4,54 1,48 1,09 4,33
1,14 3,28 1,05 0,78 3,12
1,57 4,31 1,40 1,04 4,10
0,82 1,42 0,46 0,34 1,36
0,37 0,58 0,19 0,14 0,55
1,00 1,47 0,48 0,35 1,40
548664 548668 550067 550068 550075
98,56 98,05 98,98 98,85 92,91
99,09 98,76 99,35 99,27 95,39
98,61 98,12 99,01 98,89 93,13
1,09 1,48 0,78 0,88 5,40
0,78 1,05 0,55 0,62 3,91
1,04 1,40 0,74 0,83 5,12
0,34 0,46 0,24 0,27 1,69
0,14 0,19 0,10 0,11 0,69
0,35 0,48 0,25 0,28 1,75
550078 550084 550087 550191 550193
92,70 94,04 94,32 98,85 98,98
95,25 96,14 96,32 99,27 99,35
92,92 94,22 94,49 98,89 99,01
5,56 4,54 4,33 0,88 0,78
4,04 3,28 3,12 0,62 0,55
5,27 4,31 4,10 0,83 0,74
1,74 1,42 1,36 0,27 0,24
0,72 0,58 0,55 0,11 0,10
1,80 1,47 1,40 0,28 0,25
550286
99,31
99,56
99,33
0,52
0,37
0,50
0,16
0,07
0,17
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 550289 581435 581436 582910 582911
Omschr. Wanssumseweg Gunhoekweg Gunhoekweg Laagriebroekseweg Laagriebroekseweg
Wegtype Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
V 70 60 60 60 60
Can. H(L) ------
Can. H(R) ------
Can. br 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Fboom 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
Totaal aantal 942,97 418,20 398,65 83,03 91,47
%Int(D) 6,72 6,66 6,66 6,67 6,67
583018 583027 583047 583049 583051
Molenhofweg Molenhofweg Sinnesstraat Hoogriebroekseweg Sinnesstraat
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
40 40 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
27,02 21,86 120,96 58,61 59,71
6,69 6,69 6,65 6,66 6,65
583055 583093 583096 583398 583401
Hoogriebroekseweg Blakterweg Blakterweg De Locht De Locht
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
57,57 153,99 145,60 68,77 99,86
6,66 6,67 6,67 6,67 6,66
583485 583489 583600 583601 583607
Molenhoek Molenhoek Rosakker Rosakker Rosakker
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
303,72 347,12 154,44 90,92 192,12
6,69 6,68 6,66 6,66 6,66
583612 583619 583623 583712 583713
Rosakker Rosakker Rosakker Schadijkerweg Schadijkerweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
263,88 263,88 192,12 739,60 882,97
6,66 6,66 6,66 6,65 6,65
583717 583720 583727 583729 583878
Schadijkerweg Schadijkerweg Meterikseweg Meterikseweg Oosterbosweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
882,97 739,60 739,60 882,97 818,20
6,65 6,65 6,65 6,65 6,65
583880 583883 583887 583992 583995
Lollebeekweg Oosterbosweg Lollebeekweg Laagriebroekseweg Laagriebroekseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
162,61 927,81 158,01 114,86 139,81
6,67 6,65 6,67 6,67 6,67
584005 584006 584073 584075 584077
Veulensewaterweg Veulensewaterweg Veld-oostenrijk Australieweg Veld-oostenrijk
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
260,58 284,62 277,51 158,58 307,78
6,66 6,66 6,69 6,70 6,69
584080 584084 584087 584093 584095
Australieweg Venrayseweg Venrayseweg Horsterweg Horsterweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 80 80 50 50
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
123,39 1934,86 2058,84 1952,93 2078,16
6,71 6,63 6,63 6,80 6,80
584287 584288 584291 584292 584298
Veulensewaterweg Drabbelsweg Drabbelsweg Veulensewaterweg Breevennenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
176,16 112,44 95,60 183,38 87,72
6,66 6,65 6,65 6,67 6,65
584300 584303 584307 584314 584317
Breehei Breevennenweg Breehei Breevennenweg Breevennenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
78,20 78,20 87,72 118,49 106,04
6,65 6,65 6,65 6,65 6,66
584363
Oosterbosweg
Normaal
60
--
--
0,00
1.00
818,20
6,65
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 550289 581435 581436 582910 582911
%LV(D) 99,41 94,34 95,36 91,64 91,21
%LV(A) 99,62 96,65 97,27 94,99 94,73
%LV(N) 99,43 94,38 95,40 91,70 91,28
%MV(D) 0,45 3,88 3,18 5,73 6,02
%MV(A) 0,32 2,54 2,07 3,79 3,99
%MV(N) 0,43 3,43 2,81 5,07 5,33
%ZV(D) 0,14 1,78 1,46 2,63 2,77
%ZV(A) 0,06 0,82 0,67 1,22 1,29
%ZV(N) 0,15 2,19 1,79 3,23 3,39
583018 583027 583047 583049 583051
95,87 94,57 96,84 94,99 98,60
98,11 97,49 98,15 97,04 99,19
95,60 94,23 96,86 95,03 98,62
3,17 4,16 2,17 3,43 0,96
1,47 1,95 1,40 2,24 0,61
3,29 4,32 1,92 3,04 0,85
0,96 1,26 1,00 1,58 0,44
0,42 0,56 0,45 0,72 0,20
1,10 1,45 1,22 1,93 0,54
583055 583093 583096 583398 583401
94,38 91,99 92,01 92,73 94,12
96,67 95,21 95,22 95,66 96,51
94,42 92,05 92,08 92,78 94,16
3,85 5,49 5,47 4,98 4,03
2,52 3,62 3,61 3,28 2,64
3,41 4,86 4,84 4,41 3,56
1,77 2,52 2,51 2,29 1,85
0,81 1,17 1,17 1,06 0,85
2,17 3,09 3,08 2,81 2,27
583485 583489 583600 583601 583607
88,15 89,66 96,06 94,16 96,02
92,79 93,75 97,68 96,54 97,66
88,23 89,74 96,09 94,21 96,05
8,12 7,08 2,70 4,00 2,73
5,45 4,72 1,75 2,62 1,77
7,19 6,27 2,39 3,54 2,41
3,73 3,26 1,24 1,84 1,25
1,76 1,52 0,57 0,84 0,57
4,58 3,99 1,52 2,25 1,54
583612 583619 583623 583712 583713
95,85 95,85 96,02 97,27 97,22
97,56 97,56 97,66 98,40 98,38
95,89 95,89 96,05 97,29 97,24
2,84 2,84 2,73 1,87 1,90
1,84 1,84 1,77 1,21 1,23
2,51 2,51 2,41 1,66 1,68
1,31 1,31 1,25 0,86 0,87
0,60 0,60 0,57 0,39 0,40
1,60 1,60 1,54 1,06 1,07
583717 583720 583727 583729 583878
97,22 97,27 97,27 97,22 96,77
98,38 98,40 98,40 98,38 98,11
97,24 97,29 97,29 97,24 96,79
1,90 1,87 1,87 1,90 2,21
1,23 1,21 1,21 1,23 1,43
1,68 1,66 1,66 1,68 1,96
0,87 0,86 0,86 0,87 1,02
0,40 0,39 0,39 0,40 0,46
1,07 1,06 1,06 1,07 1,25
583880 583883 583887 583992 583995
92,35 96,88 93,61 92,12 92,64
95,43 98,17 96,20 95,29 95,61
92,41 96,91 93,66 92,18 92,70
5,24 2,14 4,38 5,40 5,04
3,45 1,38 2,87 3,56 3,32
4,64 1,89 3,87 4,78 4,46
2,41 0,98 2,01 2,48 2,32
1,11 0,45 0,93 1,15 1,07
2,95 1,20 2,47 3,04 2,84
584005 584006 584073 584075 584077
95,16 94,76 87,36 84,72 87,04
97,14 96,91 92,28 90,56 92,08
95,19 94,81 87,45 84,83 87,13
3,32 3,59 8,66 10,47 8,88
2,16 2,34 5,83 7,14 5,99
2,94 3,17 7,66 9,27 7,86
1,53 1,65 3,98 4,81 4,08
0,70 0,75 1,88 2,30 1,93
1,87 2,02 4,88 5,90 5,01
584080 584084 584087 584093 584095
81,88 90,76 90,83 90,98 91,05
88,66 95,28 95,32 96,32 96,35
82,00 89,79 89,87 90,90 90,97
12,42 5,66 5,61 7,98 7,92
8,58 2,73 2,70 3,22 3,20
11,00 4,93 4,89 7,15 7,09
5,71 3,59 3,56 1,04 1,03
2,77 1,99 1,98 0,46 0,46
7,00 5,28 5,24 1,95 1,93
584287 584288 584291 584292 584298
94,02 97,54 97,50 93,21 97,94
96,45 98,56 98,54 95,96 98,80
94,06 97,56 97,52 93,26 97,96
4,10 1,68 1,71 4,65 1,41
2,68 1,09 1,11 3,05 0,91
3,63 1,49 1,52 4,11 1,25
1,88 0,77 0,79 2,14 0,65
0,87 0,35 0,36 0,99 0,29
2,31 0,95 0,97 2,62 0,80
584300 584303 584307 584314 584317
96,85 96,85 97,94 96,38 95,98
98,16 98,16 98,80 97,88 97,63
96,88 96,88 97,96 96,41 96,01
2,16 2,16 1,41 2,48 2,76
1,39 1,39 0,91 1,61 1,79
1,91 1,91 1,25 2,19 2,44
0,99 0,99 0,65 1,14 1,27
0,45 0,45 0,29 0,52 0,58
1,22 1,22 0,80 1,40 1,55
584363
96,77
98,11
96,79
2,21
1,43
1,96
1,02
0,46
1,25
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 584366 584372 584375 584382 584386
Omschr. Oosterbosweg Vliegert Vliegert Overbroekseweg Overbroekseweg
Wegtype Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
V 60 60 60 60 60
Can. H(L) ------
Can. H(R) ------
Can. br 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Fboom 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
Totaal aantal 927,81 818,20 927,81 1446,40 1323,99
%Int(D) 6,65 6,65 6,65 6,66 6,67
584443 584447 584455 584459 584465
Veulenseweg Veulenseweg Veulenseweg Veulenseweg Veulenseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1644,27 1679,40 1540,10 1519,55 1333,70
6,68 6,68 6,67 6,68 6,67
584472 584604 584611 590067 590071
Veulenseweg Schadijkerweg Schadijkerweg Spurkt Spurkt
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1345,69 919,10 769,27 54,06 49,13
6,68 6,65 6,65 6,79 6,78
590080 590085 590200 590203 590209
Loobeek Loobeek Aijen Aijen Aijenseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
54,06 49,13 100,99 182,14 124,04
6,79 6,78 6,76 6,75 6,73
590212 590218 590222 590243 590247
Aijenseweg Aijenseweg Aijenseweg Zuiderbergweg Zuiderbergweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
215,77 247,13 152,49 39,98 50,75
6,73 6,73 6,73 6,68 6,67
590263 590266 590273 590278 590280
Geysterseweg Geysterseweg Rosmolenweg Rosmolenweg Maasheseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 60 60 80
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
65,05 68,64 31,71 37,49 1251,07
6,66 6,65 6,68 6,67 6,61
590281 590300 590301 590304 590306
Maasheseweg Dorpstraat Dorpstraat Dorpstraat Dorpstraat
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
80 40 40 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1118,65 240,59 240,06 237,99 238,60
6,61 6,78 6,78 6,73 6,73
590313 590315 590384 590391 590432
Doortweg Doortweg Kampweg Kampweg Geysterseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
275,95 277,31 68,54 56,07 65,05
6,73 6,73 6,73 6,72 6,66
590436 590441 590445 590449 590451
Geysterseweg Geysterseweg Geysterseweg Oostrumseweg Oostrumseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
68,64 412,51 383,33 412,51 383,33
6,65 6,66 6,66 6,66 6,66
590483 590484 590487 590490 590549
Lange Ven Lange Ven Oostrumseweg Oostrumseweg Spurkterdijk
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 70 70 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
1,10 0,00 412,51 384,54 594,63
6,64 -6,66 6,66 6,66
590550 590609 590610 590614 590615
Spurkterdijk Rosmolenweg Rosmolenweg Rosmolenweg Rosmolenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 30 60 60 30
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
513,84 31,71 31,71 37,49 37,49
6,66 6,68 6,68 6,67 6,67
590631
Maasheseweg
Normaal
80
--
--
0,00
1.00
1800,97
6,61
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 584366 584372 584375 584382 584386
%LV(D) 96,88 96,77 96,88 94,90 93,60
%LV(A) 98,17 98,11 98,17 96,99 96,20
%LV(N) 96,91 96,79 96,91 94,94 93,64
%MV(D) 2,14 2,21 2,14 3,50 4,39
%MV(A) 1,38 1,43 1,38 2,28 2,88
%MV(N) 1,89 1,96 1,89 3,09 3,88
%ZV(D) 0,98 1,02 0,98 1,61 2,02
%ZV(A) 0,45 0,46 0,45 0,74 0,93
%ZV(N) 1,20 1,25 1,20 1,97 2,47
584443 584447 584455 584459 584465
88,65 90,31 91,38 90,58 91,21
93,11 94,16 94,83 94,33 94,72
88,74 90,39 91,45 90,65 91,27
7,77 6,64 5,91 6,46 6,02
5,21 4,41 3,91 4,29 3,99
6,88 5,87 5,23 5,71 5,33
3,57 3,05 2,71 2,97 2,77
1,68 1,42 1,26 1,38 1,29
4,38 3,74 3,33 3,64 3,40
584472 584604 584611 590067 590071
89,64 97,29 97,27 96,93 97,43
93,74 98,42 98,40 98,34 98,62
89,72 97,31 97,29 96,45 97,03
7,10 1,86 1,87 2,70 2,26
4,73 1,20 1,21 1,42 1,18
6,28 1,64 1,66 3,11 2,60
3,26 0,85 0,86 0,37 0,31
1,53 0,39 0,39 0,24 0,20
4,00 1,05 1,06 0,44 0,37
590080 590085 590200 590203 590209
96,93 97,43 88,38 90,73 97,31
98,34 98,62 92,31 93,92 98,28
96,45 97,03 88,72 91,00 97,40
2,70 2,26 8,85 7,06 2,05
1,42 1,18 6,53 5,16 1,46
3,11 2,60 8,41 6,70 1,94
0,37 0,31 2,77 2,21 0,64
0,24 0,20 1,16 0,92 0,26
0,44 0,37 2,88 2,29 0,66
590212 590218 590222 590243 590247
95,70 95,65 96,94 89,37 92,55
97,23 97,20 98,04 93,56 95,55
95,83 95,78 97,04 89,44 92,60
3,28 3,32 2,33 7,29 5,11
2,35 2,38 1,66 4,87 3,36
3,11 3,14 2,21 6,45 4,52
1,03 1,04 0,73 3,35 2,35
0,42 0,42 0,30 1,57 1,08
1,06 1,07 0,75 4,11 2,88
590263 590266 590273 590278 590280
94,34 96,46 90,54 91,24 95,72
96,65 97,93 94,30 94,74 97,87
94,39 96,49 90,61 91,30 95,25
3,88 2,42 6,48 6,00 2,62
2,53 1,57 4,31 3,98 1,23
3,43 2,14 5,74 5,31 2,29
1,78 1,11 2,98 2,76 1,66
0,82 0,51 1,39 1,28 0,90
2,18 1,36 3,65 3,38 2,46
590281 590300 590301 590304 590306
96,53 97,44 98,07 97,95 97,28
98,28 98,62 98,96 98,69 98,26
96,14 97,04 97,76 98,01 97,37
2,12 2,25 1,70 1,56 2,07
0,99 1,18 0,89 1,11 1,48
1,86 2,59 1,96 1,48 1,96
1,35 0,31 0,23 0,49 0,65
0,73 0,20 0,15 0,20 0,26
2,00 0,37 0,28 0,51 0,67
590313 590315 590384 590391 590432
97,98 98,23 98,17 98,63 94,34
98,71 98,87 98,83 99,13 96,65
98,04 98,29 98,22 98,68 94,39
1,54 1,35 1,40 1,04 3,88
1,10 0,96 0,99 0,74 2,53
1,46 1,27 1,32 0,98 3,43
0,48 0,42 0,44 0,33 1,78
0,19 0,17 0,18 0,13 0,82
0,50 0,44 0,45 0,34 2,18
590436 590441 590445 590449 590451
96,46 93,94 94,24 93,94 94,24
97,93 96,40 96,59 96,40 96,59
96,49 93,98 94,28 93,98 94,28
2,42 4,15 3,95 4,15 3,95
1,57 2,72 2,58 2,72 2,58
2,14 3,68 3,49 3,68 3,49
1,11 1,91 1,82 1,91 1,82
0,51 0,88 0,83 0,88 0,83
1,36 2,34 2,23 2,34 2,23
590483 590484 590487 590490 590549
100,00 -93,94 94,25 95,49
100,00 -96,40 96,59 97,34
100,00 -93,98 94,29 95,52
--4,15 3,94 3,09
--2,72 2,58 2,01
--3,68 3,49 2,74
--1,91 1,81 1,42
--0,88 0,83 0,65
--2,34 2,22 1,74
590550 590609 590610 590614 590615
95,64 90,54 90,54 91,24 91,24
97,43 94,30 94,30 94,74 94,74
95,67 90,61 90,61 91,30 91,30
2,99 6,48 6,48 6,00 6,00
1,94 4,31 4,31 3,98 3,98
2,64 5,74 5,74 5,31 5,31
1,37 2,98 2,98 2,76 2,76
0,63 1,39 1,39 1,28 1,28
1,68 3,65 3,65 3,38 3,38
590631
95,45
97,73
94,95
2,78
1,31
2,44
1,77
0,96
2,62
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 590635 590638 590645 590649 591070
Omschr. St. Jozeflaan St. Jozeflaan St. Jozeflaan St. Jozeflaan Spurkterdijk
Wegtype Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
V 60 60 60 60 60
Can. H(L) ------
Can. H(R) ------
Can. br 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Fboom 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
Totaal aantal 499,97 563,63 563,63 499,97 220,02
%Int(D) 6,66 6,66 6,66 6,66 6,66
591074 591075 592357 592359 592362
Spurkterdijk Spurkterdijk Oostrumseweg Dorpstraat Oostrumseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 40 40 40
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
132,86 129,94 400,23 326,27 429,28
6,65 6,66 6,79 6,79 6,79
592366 593020 593024 603590 603591
Dorpstraat Oostrumseweg Oostrumseweg Ysselsteynseweg Ysselsteynseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
40 40 40 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
291,84 429,28 400,23 127,76 127,71
6,79 6,79 6,79 6,74 6,75
603596 603597 603620 603625 603663
Heidseschoolweg Heidseschoolweg Heidseschoolweg Heidseschoolweg Houbenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
58,63 63,14 137,42 105,88 239,24
6,76 6,78 6,79 6,77 6,68
603664 603668 603669 603679 603682
Steegse Peelweg Steegse Peelweg Houbenweg Ysselsteynseweg Ysselsteynseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
228,33 224,62 200,97 201,34 188,41
6,68 6,68 6,68 6,76 6,76
604093 604094 604097 604098 604517
Steegse Peelweg Steegse Peelweg Steegse Peelweg Steegse Peelweg Steegse Peelweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
88,67 122,66 119,08 80,92 240,63
6,64 6,64 6,65 6,65 6,66
604519 604521 604524 604584 604585
Steegse Peelweg Steegse Peelweg Steegse Peelweg Puttenweg Puttenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 80 80
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
89,49 219,61 81,70 1868,94 1992,91
6,65 6,67 6,65 6,64 6,64
604592 604602 604609 604612 604668
Puttenweg Puttenweg Steegse Peelweg Steegse Peelweg Lorbaan
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
80 80 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
2025,87 1938,73 88,67 80,92 943,32
6,65 6,64 6,64 6,65 6,69
604669 604673 604677 604680 604683
Lorbaan Lorbaan Lorbaan Veulenseweg Veulenseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
922,46 968,14 939,92 557,53 551,13
6,70 6,69 6,70 6,67 6,66
604732 604741 604742 604955 604956
Puttenweg Ontginningsweg Ontginningsweg Houbenweg Houbenweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
80 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
2026,11 42,20 15,40 59,90 56,95
6,65 6,64 6,65 6,74 6,75
604959 604964 605108 605111 605117
Houbenweg Houbenweg Lorbaan Lorbaan Lorbaan
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
182,95 165,35 1137,67 1097,77 1097,77
6,69 6,69 6,76 6,76 6,76
605119
Lorbaan
Normaal
70
--
--
0,00
1.00
1137,67
6,76
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 590635 590638 590645 590649 591070
%LV(D) 95,73 95,50 95,50 95,73 94,96
%LV(A) 97,49 97,35 97,35 97,49 97,02
%LV(N) 95,77 95,54 95,54 95,77 95,00
%MV(D) 2,92 3,08 3,08 2,92 3,46
%MV(A) 1,90 2,00 2,00 1,90 2,25
%MV(N) 2,59 2,73 2,73 2,59 3,06
%ZV(D) 1,34 1,42 1,42 1,34 1,59
%ZV(A) 0,61 0,65 0,65 0,61 0,73
%ZV(N) 1,65 1,74 1,74 1,65 1,95
591074 591075 592357 592359 592362
96,80 94,97 94,60 94,29 94,31
98,13 97,03 97,06 96,88 96,89
96,83 95,01 93,79 93,43 93,45
2,19 3,44 4,75 5,03 5,01
1,42 2,24 2,52 2,67 2,66
1,94 3,05 5,44 5,75 5,73
1,01 1,58 0,65 0,69 0,68
0,46 0,72 0,42 0,45 0,44
1,24 1,94 0,78 0,82 0,82
592366 593020 593024 603590 603591
94,59 94,31 94,60 93,07 92,40
97,05 96,89 97,06 95,49 95,05
93,77 93,45 93,79 93,28 92,63
4,76 5,01 4,75 5,28 5,79
2,53 2,66 2,52 3,83 4,21
5,45 5,73 5,44 5,01 5,49
0,65 0,68 0,65 1,65 1,81
0,42 0,44 0,42 0,68 0,75
0,78 0,82 0,78 1,71 1,88
603596 603597 603620 603625 603663
68,36 64,67 59,68 66,43 89,18
78,90 76,01 71,92 77,39 93,45
68,54 64,86 59,88 66,61 89,26
21,67 24,20 27,62 23,00 7,41
15,96 18,14 21,23 17,09 4,95
19,22 21,47 24,51 20,40 6,56
9,96 11,13 12,70 10,57 3,41
5,15 5,85 6,85 5,51 1,60
12,24 13,67 15,61 12,99 4,18
603664 603668 603669 603679 603682
89,13 90,52 89,39 88,19 89,42
93,42 94,29 93,58 92,18 93,03
89,21 90,59 89,47 88,53 89,74
7,45 6,49 7,27 8,99 8,05
4,98 4,31 4,85 6,64 5,92
6,59 5,75 6,43 8,54 7,65
3,42 2,99 3,34 2,82 2,52
1,61 1,39 1,57 1,18 1,05
4,20 3,66 4,10 2,92 2,62
604093 604094 604097 604098 604517
99,00 99,05 98,54 98,27 94,00
99,42 99,45 99,15 98,99 96,44
99,01 99,05 98,55 98,28 94,05
0,69 0,65 1,00 1,19 4,11
0,44 0,42 0,64 0,76 2,69
0,61 0,58 0,88 1,05 3,64
0,32 0,30 0,46 0,55 1,89
0,14 0,14 0,21 0,25 0,87
0,39 0,37 0,56 0,67 2,32
604519 604521 604524 604584 604585
98,85 92,41 98,11 88,47 88,08
99,33 95,47 98,90 94,04 93,83
98,86 92,47 98,13 87,29 86,87
0,79 5,20 1,29 7,06 7,30
0,50 3,43 0,83 3,44 3,57
0,70 4,60 1,14 6,13 6,34
0,36 2,39 0,59 4,48 4,63
0,16 1,11 0,27 2,52 2,61
0,44 2,93 0,73 6,58 6,79
604592 604602 604609 604612 604668
86,47 87,39 99,00 98,27 86,91
92,93 93,44 99,42 98,99 91,99
85,13 86,12 99,01 98,28 87,00
8,28 7,72 0,69 1,19 8,97
4,08 3,79 0,44 0,76 6,06
7,18 6,70 0,61 1,05 7,94
5,25 4,90 0,32 0,55 4,12
2,98 2,77 0,14 0,25 1,95
7,70 7,18 0,39 0,67 5,06
604669 604673 604677 604680 604683
85,07 87,14 85,35 92,54 94,75
90,79 92,14 90,97 95,55 96,90
85,18 87,23 85,45 92,60 94,79
10,23 8,81 10,04 5,11 3,60
6,96 5,94 6,82 3,37 2,35
9,06 7,80 8,89 4,52 3,18
4,70 4,05 4,61 2,35 1,65
2,25 1,92 2,20 1,09 0,76
5,77 4,97 5,66 2,88 2,03
604732 604741 604742 604955 604956
86,47 99,54 98,73 72,66 70,15
92,93 99,73 99,26 82,14 80,26
85,12 99,54 98,74 72,83 70,33
8,28 0,32 0,87 18,73 20,45
4,09 0,20 0,56 13,50 14,92
7,18 0,28 0,77 16,60 18,13
5,25 0,15 0,40 8,61 9,40
2,99 0,07 0,18 4,36 4,81
7,70 0,18 0,49 10,57 11,55
604959 604964 605108 605111 605117
86,61 87,23 88,48 86,65 86,65
91,80 92,20 92,38 91,11 91,11
86,70 87,32 88,82 87,03 87,03
9,18 8,75 8,77 10,16 10,16
6,20 5,90 6,47 7,55 7,55
8,12 7,74 8,33 9,66 9,66
4,22 4,02 2,75 3,18 3,18
2,00 1,90 1,15 1,34 1,34
5,17 4,93 2,85 3,31 3,31
605119
88,48
92,38
88,82
8,77
6,47
8,33
2,75
1,15
2,85
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 605130 605133 605889 605891 608621
Omschr. Lorbaan Lorbaan Puttenweg Puttenweg Loonsedijk
Wegtype Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
V 70 70 80 80 70
Can. H(L) ------
Can. H(R) ------
Can. br 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Fboom 1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
Totaal aantal 1005,69 1021,23 1927,70 1811,52 458,98
%Int(D) 6,77 6,76 6,64 6,64 6,76
608624 608627 608630 608702 608706
Loonsedijk Loonsedijk Loonsedijk Overloonseweg Overloonseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 80 80
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
458,98 517,49 517,49 1442,44 1492,68
6,76 6,76 6,76 6,61 6,62
609168 609172 610514 610526 610529
Loonsedijk Loonsedijk De Steeg De Steeg Kleindorp
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 60 60 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
506,32 560,84 178,79 123,98 386,21
6,76 6,77 6,65 6,66 6,74
610531 610533 610536 610540 610543
Op De Ries Kleindorp Op De Ries Op De Ries Op De Ries
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 70 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
178,51 310,79 127,53 170,72 180,22
6,66 6,74 6,66 6,66 6,66
610554 610555 611080 611083 611090
Op De Ries Op De Ries Merseloseweg Merseloseweg Merseloseweg
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 70 70 70
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
118,42 131,70 343,91 350,71 331,85
6,65 6,65 6,73 6,73 6,73
611092 611094 611097 611101 611104
Merseloseweg Merseloseweg Merseloseweg Pas Pas
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
70 70 70 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
278,27 336,79 270,40 84,96 83,22
6,73 6,73 6,74 6,68 6,67
611678 611679 611684 611693 611703
Ossendijk Ossendijk Ossendijk Ossendijk Ossendijk
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
42,87 33,57 31,15 38,99 31,15
6,67 6,67 6,67 6,68 6,67
611707 611716 611719 611725 611728
Ossendijk Op De Ries Op De Ries Op De Ries Op De Ries
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
60 60 60 60 60
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
38,99 31,15 38,99 38,99 31,15
6,68 6,67 6,68 6,68 6,67
611826 611828 611830 611834 611838
Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
40 40 40 40 40
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
76,90 65,19 67,14 69,03 64,35
6,70 6,70 6,70 6,70 6,70
611841 611859 611864 611870 611875
Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat Hoenderstraat
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
40 40 40 40 40
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
68,12 68,12 64,35 68,12 64,35
6,70 6,70 6,70 6,70 6,70
611879 611880 611883 611884 612035
Merseloseweg Hoenderstraat Hoenderstraat Merseloseweg Hoenderstraat
Normaal Normaal Normaal Normaal Normaal
50 40 40 50 40
------
------
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1.00 1.00 1.00 1.00 1.00
349,16 64,35 68,12 338,07 63,47
6,77 6,70 6,70 6,76 6,70
612044
Hoenderstraat
Normaal
40
--
--
0,00
1.00
61,08
6,70
Geomilieu V2020.0 Licentiehouder: Antea Nederland B.V. - vestiging Oosterhout
28-8-2020 15:08:07
Antea Group
Invoer wegen ref
Model: Groep:
Kopie van N270 referentiesituatie 2020 (hoofdgroep) Lijst van Wegen, voor rekenmethode Luchtkwaliteit - STACKS
Naam 605130 605133 605889 605891 608621
%LV(D) 85,32 87,13 88,21 88,55 88,84
%LV(A) 90,17 91,44 93,90 94,08 92,63
%LV(N) 85,73 87,49 87,02 87,38 89,16
%MV(D) 11,18 9,80 7,21 7,01 8,50
%MV(A) 8,35 7,27 3,52 3,42 6,26
%MV(N) 10,63 9,32 6,26 6,09 8,07
%ZV(D) 3,50 3,07 4,57 4,44 2,66
%ZV(A) 1,48 1,29 2,57 2,50 1,11
%ZV(N) 3,64 3,19 6,72 6,53 2,76
608624 608627 608630 608702 608706
88,84 87,56 87,56 97,41 93,40
92,63 91,74 91,74 98,72 96,68
89,16 87,91 87,91 97,11 92,69
8,50 9,48 9,48 1,59 4,04
6,26 7,02 7,02 0,74 1,92
8,07 9,01 9,01 1,39 3,53
2,66 2,97 2,97 1,01 2,56
1,11 1,25 1,25 0,54 1,40
2,76 3,08 3,08 1,49 3,78
609168 609172 610514 610526 610529
87,52 86,28 98,23 95,22 93,16
91,72 90,84 98,97 97,18 95,55
87,88 86,67 98,25 95,25 93,36
9,50 10,45 1,21 3,28 5,21
7,04 7,77 0,78 2,13 3,78
9,03 9,93 1,07 2,90 4,94
2,98 3,27 0,56 1,51 1,63
1,25 1,38 0,25 0,69 0,67
3,09 3,40 0,68 1,85 1,69
610531 610533 610536 610540 610543
95,46 92,69 95,50 95,55 95,50
97,32 95,24 97,35 97,38 97,35
95,49 92,91 95,54 95,59 95,54
3,11 5,57 3,08 3,05 3,08
2,02 4,04 2,00 1,98 2,00
2,75 5,28 2,73 2,70 2,73
1,43 1,74 1,42 1,40 1,42
0,65 0,72 0,65 0,64 0,65
1,75 1,81 1,74 1,72 1,74
610554 610555 611080 611083 611090
96,92 96,53 98,12 97,17 97,75
98,20 97,96 98,80 98,19 98,56
96,94 96,56 98,18 97,26 97,82
2,11 2,38 1,43 2,15 1,71
1,36 1,54 1,02 1,54 1,22
1,87 2,10 1,35 2,04 1,62
0,97 1,09 0,45 0,67 0,54
0,44 0,50 0,18 0,27 0,22
1,19 1,34 0,46 0,70 0,56
611092 611094 611097 611101 611104
96,00 97,25 95,46 90,69 92,44
97,43 98,24 97,07 94,40 95,49