CConstaterende datVenray
Koppel je AI →
Document · PDF

07 Omnibuzz-jaarverslag-2021

Gemeenteraad 31 mei 2022, gemeente VenrayBij agendapunt: Zienswijze Omnibuzz gewijzigde begroting 2022, concept begroting 2023 & meerjarenperspectief 2024 – 2026 en jaarverslag 2021.25.410 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 3 van 3

› Minder automatiseringskosten, bijvoorbeeld kosten voor data-analyse en voor het archiveringsproject.

› Beperkt minder portokosten. Denk hierbij aan het versturen van post, facturen en nieuwsbrieven.

› Minder consultancykosten dan begroot, mede

door het activeren van een nieuwe versie van het debiteurenportaal.

tratie als gevolg van de vrijval van een overlopende post.

vacy officer en functionaris gegevensbescherming. pand.

Voorgaande zorgt gezamenlijk voor een onderschrijding op de beheerkosten van € 143.242,–. Kosten Voor Elkaar Pas (VEP) (ad € 280.672,–) Deze post heeft betrekking op de kosten voor het aanmaken van de Voor Elkaar Pas en het vervoer dat hieruit voortvloeit. Omnibuzz draagt zorg voor betaling aan de leverancier en verrekent vervolgens deze kosten met de klant (zie ook ‘Bijdrage VEP’ bij baten). Het betreft hier vervoer-, pas- en servicekosten. Kapitaallasten (ad - € 7.778,–) De kapitaallasten zijn lager dan begroot. Dit is het gevolg van lagere afschrijvingen dubieuze debiteuren dan begroot als gevolg van doelmatig debiteurenbeheer. Vervoerskosten Wmo (ad - € 2.256.569,–) De vervoerskosten zijn € 2.256.569,– lager dan opgenomen in de begroting. Dit komt vooral doordat er minder gereisd is in 2021 als gevolg van de COVID-19 pandemie. De begroting 2021-1 is gebaseerd op het vervoersvolume van 2019, rekening houdend met een afslag van 10%. De kosten van 2021 zijn gebaseerd op de vervoersvraag 2021 inclusief coronacompensatie, flexibel tarief, meerkosten vervoer en het vaccinatievervoer dat Omnibuzz in 2021 heeft verreden. 75

Omnibuzz

Dit afsprakenkader in combinatie met de vervoersvraag leidt tot deze forse daling van de vervoerskosten. Voor een aanvullende specificatie van het gerealiseerde vervoer en de bijbehorende kosten op gemeenteniveau wordt verwezen naar paragraaf 15.1 ‘Bijlage 1: Bijdrage deelnemende gemeenten’ op pagina 88 en paragraaf 15.2 ‘Bijlage 2: Gerealiseerde versus gebudgetteerde zones’ op pagina 96. Daarin wordt ook het vaccinatievervoer per gemeente weergegeven. Bonus-malus (ad - € 26.640,–) De performance van de vervoerders is in het jaarverslag toegelicht bij de ‘Kwaliteitscontroles vervoerders’ op pagina 26. Gezien de COVID-19 pandemie en de bijbehorende afspraken met de vervoerders zijn in 2021 op beperkte schaal bonussen uitgekeerd ten opzichte van begroot en een genormaliseerde situatie, zonder COVID-19 pandemie. Dit heeft geleid tot een verlaging van de kosten voor de bonus-malus van € 26.640,–.

12.4 Toelichting baten Klantbijdrage vervoer Wmo (ad € 28.463,–) De ontvangen klantbijdrage is € 28.463,– hoger dan de begrote klantbijdrage. Dit betreft voornamelijk de commerciële ritten die door Omnibuzz-klanten waarvan het budget overschreden is en enkele pgb-klanten. De reguliere klantbijdragen die Omnibuzz namens de gemeenten ontvangt zijn per kwartaal teruggestort aan de deelnemende gemeenten en worden niet verwerkt in de begroting en jaarrekening van Omnibuzz. Bijdrage Voor Elkaar Pas (VEP) (ad € 259.333,–) Dit betreft de bijdrage van klanten voor de Voor Elkaar Pas; zowel de bijdrage voor de ritten als de bijdrage voor de abonnementskosten. De vaste bijdrage per jaar van de klant is gebaseerd op 1/5e deel van de kostprijs van de kaart plus de kostprijs voor de servicekosten. Het verschil tussen kosten en de lagere opbrengsten ad € 21.339,– komt voort uit de systematiek van afboeking omtrent voortijdige pasopzegging. 76

De programma­rekening

Bijdrage overig (ad € 120.355,–) Als gevolg van de COVID-19 pandemie heeft Omnibuzz besloten om, in overleg met de GGD Zuid-Limburg, een aantal medewerkers van de ritreservering en klantenservice te detacheren naar de GGD Zuid-Limburg. Als gevolg hiervan heeft Omnibuzz een bedrag van € 108.713,– gefactureerd aan de GGD Zuid-Limburg. Daarnaast heeft Omnibuzz 50% van het onderzoek ‘Vervoerssystemen in relatie tot het OV’, dat zij samen met de Provincie Limburg heeft verricht, doorbelast aan de Provincie Limburg. Dit is een bedrag van € 11.642,–. Onttrekking bestemmingsreserve ‘ICT’ ( € 79.664,–) Voor het boekjaar 2021 heeft een onttrekking uit de bestemmingsreserve ‘ICT’ plaatsgevonden ter financiering van hiertoe geoormerkte kosten:

› Realisatie MijnOmnibuzz. › Dekking afschrijvingskosten van investeringen. › Dekking aanbesteding ICT. › Dekking OMA 2.0 (klantsysteem). Hiermee is een bedrag gemoeid van in totaal € 79.664,–. Onttrekking bestemmingsreserve ‘Personeel’ (€ 57.690,–) Daarnaast is aan de bestemmingsreserve ‘Personeel’ een bedrag van € 57.690,– onttrokken voor de afvloeiingsregeling van een oud-medewerker conform besluit van het algemeen bestuur op 8 december 2021. Onttrekking bestemmingsreserve ‘Personeel’ ( € 504,–) Omnibuzz draagt nog het risico van bovenwettelijke WW voor een oud-medewerker en heeft aan deze reserve in 2021 € 504,– onttrokken na besluit van het algemeen bestuur op 8 december 2021, betrekking hebbend op de oud-Omnibuzz gemeenten.

Omnibuzz

De programma­rekening

12.5 Toelichting algemene dekkingsmiddelen De bijgestelde bijdrage van de gemeenten in de eerste begrotingswijziging 2021-1 en de onttrekking uit de bestemmingsreserve ‘ICT’ en ‘Personeel’ blijken meer dan voldoende te zijn voor de dekking van de werkelijke kosten. Gezien de lagere kosten inzake het vervoer, als gevolg van de COVID-19 pandemie, ten opzichte van de begroting 2021-1 en de dekking van de incidentele lasten middels onttrekkingen aan de bestemmingsreserves zijn de middelen door Omnibuzz rechtmatig besteed. Voorgesteld wordt het totale positieve resultaat over 2021 te verdelen conform voorstel resultaatbestemming op bladzijde pagina 80.

77

Omnibuzz

78

De programma­rekening

13 Overige gegevens

79

Omnibuzz

Overigegegevens

13. Overige gegevens 13.1 Voorstel resultaatbestemming 2021 Het dagelijks bestuur stelt voor het resultaat 2021 ad € 2.885.894,– als volgt te bestemmen:

› Terugbetaling aan de deelnemende gemeenten € 2.820.894,–. › Dotatie aan bestemmingsreserve ‘ICT’ € 65.000,–. De onderverdeling van het resultaat naar de individuele gemeenten is terug te vinden in 15.1 ‘Bijlage 1: Bijdrage deelnemende gemeenten’ op pagina 88.

13.2 Bestemmingsreserve ‘Personeel’ (oud-Omnibuzz gemeenten) Met betrekking tot de langdurig zieke werknemer geldt dat deze niet zal terugkeren in de functie en dat het dienstverband beëindigd is. Wel draagt Omnibuzz nog het risico van een WW-uitkering. Bij vorming van de reserve is rekening gehouden met dit risico. Op basis van actuele informatie zal Omnibuzz de resterende € 13.572,– (Zie ‘Tabel staat van reserves’ op pagina 54) aanhouden om het risico voor de komende jaren af te dekken. Dit bedrag is naar verwachting voldoende om dit risico af te dekken. Mocht dit risico zich in de komende jaren niet voordoen, dan zal het bedrag ten gunste van de 10 gemeenten worden uitgekeerd welke deze reserve gevormd hebben. Het algemeen bestuur van Omnibuzz zal hierover op 6 juli 2022 een besluit nemen.

80

14 Controle­verklaring

81

Omnibuzz

Controle­verklaring

14. Controleverklaring van de onafhankelijke accountant Opgesteld door

Koenen en Co, Audit & Assurance Westhoven 16, Postbus 1161, NL-6040 KD Roermond Telefoon: +31 (0)475 35 10 00, Fax: +31 (0)475 32 19 16 Website: www.koenenenco.nl KvK-nummer: 14091110 Aan: het Algemeen Bestuur van de Gemeenschappelijke Regeling Omnibuzz Postbus 99 6160 AB GELEEN A. Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen jaarrekening 2021

Ons oordeel Wij hebben de jaarrekening 2021 van de Gemeenschappelijke Regeling Omnibuzz te Geleen gecontroleerd. Naar ons oordeel geeft de in dit jaarverslag opgenomen jaarrekening een getrouw beeld van de grootte en de samenstelling van het vermogen van de Gemeenschappelijke Regeling Omnibuzz per 31 december 2021 en van het resultaat over 2021 in overeenstemming met het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten. Voorts zijn wij van oordeel dat de in deze jaarrekening verantwoorde baten, lasten en balansmutaties over 2021 in alle van materieel belang zijnde aspecten rechtmatig tot stand zijn gekomen in overeenstemming met de begroting en met de relevante wet- en regelgeving waaronder Verordeningen van de Gemeenschappelijke Regeling. De jaarrekening bestaat uit:

› De balans per 31 december 2021. › De programmarekening van baten en lasten over de periode 2021 en › De toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving en andere toelichtingen.

De basis voor ons oordeel Wij hebben onze controle uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de Nederlandse controlestandaarden vallen. Onze verantwoordelijkheden op grond hiervan zijn beschreven in de sectie ‘Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening’.

82

Omnibuzz

Controle­verklaring

Wij zijn onafhankelijk van de Gemeenschappelijke Regeling Omnibuzz zoals vereist in de Wet toezicht accountantsorganisaties (Wta), de Verordening inzake de onafhankelijkheid van accountants bij assurance-opdrachten (ViO) en andere voor de opdracht relevante onafhankelijkheidsregels in Nederland. Verder hebben wij voldaan aan de Verordening gedrags- en beroepsregels accountants (VGBA). Wij vinden dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Naleving anticumulatiebepaling WNT niet gecontroleerd In overeenstemming met het Controleprotocol WNT 2021 hebben wij de anticumulatiebepaling, bedoeld in artikel 1.6a WNT en artikel 5, lid 1 sub n en o Uitvoeringsregeling WNT, niet gecontroleerd. Dit betekent dat wij niet hebben gecontroleerd of er wel of niet sprake is van een normoverschrijding door een leidinggevende topfunctionaris vanwege eventuele dienstbetrekkingen als leidinggevende topfunctionaris bij andere WNT-plichtige instellingen, alsmede of de in dit kader vereiste toelichting juist en volledig is. B. Verklaring over de in het jaarverslag opgenomen andere informatie

Naast de jaarrekening en onze controleverklaring daarbij, omvat het jaarverslag andere informatie, die bestaat uit:

› De inleiding. › Het jaarverslag. › De algemene verplichte paragrafen conform het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten. › De overige gegevens. › Bijlage 1 tot en met 3. Op grond van onderstaande werkzaamheden zijn wij van mening dat de andere informatie:

› Ingevolge artikel 213, lid 3 onder de Gemeentewet, voor zover wij dat kunnen beoordelen, verenigbaar is met de jaarrekening en geen materiële afwijkingen bevat.

› Alle informatie bevat die op grond van het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten vereist is. Wij hebben de andere informatie gelezen en hebben op basis van onze kennis en ons begrip, verkregen vanuit de jaarrekeningcontrole of anderszins, overwogen of de andere informatie materiële afwijkingen bevat. Met onze werkzaamheden hebben wij voldaan aan de vereisten in het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten en de Nederlandse Standaard 720. Deze werkzaamheden hebben niet dezelfde diepgang als onze controlewerkzaamheden bij de jaarrekening. Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het opstellen van de andere informatie, in overeenstemming met het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten.

83

Omnibuzz

Controle­verklaring

C. Beschrijving van verantwoordelijkheden met betrekking tot de jaarrekening

Verantwoordelijkheden van het Dagelijks Bestuur voor de jaarrekening Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het opmaken en getrouw weergeven van de jaarrekening in overeenstemming met het Besluit Begroting en Verantwoording Provincies en Gemeenten. In dit kader is het Dagelijks Bestuur verantwoordelijk voor een zodanige interne beheersing die het Dagelijks Bestuur noodzakelijk acht om het opmaken van de jaarrekening mogelijk te maken zonder afwijkingen van materieel belang als gevolg van fouten of fraude. Bij het opmaken van de jaarrekening moet het Dagelijks Bestuur afwegen of de entiteit in staat is om haar werkzaamheden in continuïteit voort te zetten. Op grond van genoemd verslaggevingsstelsel moet het Dagelijks Bestuur de jaarrekening opmaken op basis van de continuïteitsveronderstelling, tenzij het Dagelijks Bestuur het voornemen heeft om de Gemeenschappelijke Regeling te ontbinden of de bedrijfsactiviteiten te beëindigen of als beëindiging het enige realistische alternatief is. Het Dagelijks Bestuur moet gebeurtenissen en omstandigheden waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de entiteit haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten, toelichten in de jaarrekening. De met governance belaste personen zijn verantwoordelijk voor het uitoefenen van toezicht op het proces van financiële verslaggeving van de entiteit.

Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening Onze verantwoordelijkheid is het zodanig plannen en uitvoeren van een controleopdracht dat wij daarmee voldoende en geschikte controle-informatie verkrijgen voor het door ons af te geven oordeel. Onze controle is uitgevoerd met een hoge mate maar geen absolute mate van zekerheid waardoor het mogelijk is dat wij tijdens onze controle niet alle materiële fouten en fraude ontdekken. Afwijkingen kunnen ontstaan als gevolg van fraude of fouten en zijn materieel indien redelijkerwijs kan worden verwacht dat deze, afzonderlijk of gezamenlijk, van invloed kunnen zijn op de economische beslissingen die gebruikers op basis van deze jaarrekening nemen. De materialiteit beïnvloedt de aard, timing en omvang van onze controlewerkzaamheden en de evaluatie van het effect van onderkende afwijkingen op ons oordeel. De bij onze controle toegepaste goedkeuringstolerantie bedraagt voor fouten 1% en voor onzekerheden 3% van de totale lasten inclusief toevoegingen aan reserves. Op basis van artikel 2 lid 7 Bado is deze goedkeuringstolerantie door het Algemene Bestuur d.d. 3 juli 2019 vastgesteld. Wij houden ook rekening met afwijkingen en/of mogelijke afwijkingen die naar onze mening voor de gebruikers van de jaarrekening om kwalitatieve redenen materieel zijn.

Daarbij zijn voor de controle van de in de jaarrekening opgenomen WNT-informatie de toleranties gehanteerd zoals vastgelegd in het Controleprotocol WNT. Wij hebben deze accountantscontrole professioneel kritisch uitgevoerd en hebben waar relevant professionele oordeelsvorming toegepast in overeenstemming met de Nederlandse controlestandaarden, het Besluit Accountantscontrole Decentrale Overheden, 84

Omnibuzz

Controle­verklaring

het op 3 juli 2019 door het Algemeen Bestuur vastgestelde controleprotocol en het Controleprotocol WNT, ethische voorschriften en de onafhankelijkheidseisen. Onze controle bestond onder andere uit:

› Het identificeren en inschatten van de risico’s dat de jaarrekening afwijkingen van materieel belang bevat als gevolg van

fouten of fraude, het in reactie op deze risico’s bepalen en uitvoeren van controlewerkzaamheden en het verkrijgen van controle-informatie die voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Bij fraude is het risico dat een afwijking van materieel belang niet ontdekt wordt groter dan bij fouten. Bij fraude kan sprake zijn van samenspanning, valsheid in geschrifte, het opzettelijk nalaten transacties vast te leggen, het opzettelijk verkeerd voorstellen van zaken of het doorbreken van de interne beheersing. › Het verkrijgen van inzicht in de interne beheersing die relevant is voor de controle met als doel controlewerkzaamheden te selecteren die passend zijn in de omstandigheden. Deze werkzaamheden hebben niet als doel om een oordeel uit te spreken over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit. › Het evalueren van de geschiktheid van de gebruikte grondslagen voor financiële verslaggeving en de gebruikte financiële rechtmatigheidscriteria en van de redelijkheid van de door het Dagelijks Bestuur van de Gemeenschappelijke Regeling gemaakte schattingen en de toelichtingen die daarover in de jaarrekening staan. › Het vaststellen dat de door het Dagelijks Bestuur gehanteerde continuïteitsveronderstelling aanvaardbaar is.

Tevens het op basis van de verkregen controle-informatie vaststellen of er gebeurtenissen en omstandigheden zijn waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten. Als wij concluderen dat er een onzekerheid van materieel belang bestaat, zijn wij verplicht om aandacht in onze controleverklaring te vestigen op de relevante gerelateerde toelichtingen in de jaarrekening. Als de toelichtingen inadequaat zijn, moeten wij onze verklaring aanpassen. Onze conclusies zijn gebaseerd op de controle-informatie die verkregen is tot de datum van onze controleverklaring. Toekomstige gebeurtenissen of omstandigheden kunnen er echter toe leiden dat een onderneming haar continuïteit niet langer kan handhaven. › Het evalueren van de presentatie, structuur en inhoud van de jaarrekening en de daarin opgenomen toelichtingen. › Het evalueren of de jaarrekening een getrouw beeld geeft van de onderliggende transacties en gebeurtenissen. Wij communiceren met de met governance belaste personen onder andere over de geplande reikwijdte en timing van de controle en over de significante bevindingen die uit onze controle naar voren zijn gekomen, waaronder eventuele significante tekortkomingen in de interne beheersing. Roermond, 4 april 2022 KOENEN EN CO, Audit & Assurance B.V. H. Urlings MSc RA (w.g.)

85

Omnibuzz

86

Controle­verklaring

15 Bijlagen

87

Omnibuzz

Bijlagen

15. Bijlagen 15.1 Bijlage 1: Bijdrage deelnemende gemeenten Totaal bijdrage deelnemende gemeenten Gemeente

Oorspronkelijke begroting 2021

Begroting 2021-1 Bijdrage gemeenten

Totaal betaalde bijdrage gemeenten inclusief afrekening vervoer

Beek

€

324.303

€

284.916

€

284.916

€

248.734

Beekdaelen

€

751.778

€

661.279

€

661.279

€

595.781

Beesel

€

229.190

€

202.515

€

202.515

€

215.565

Bergen

€

183.382

€

161.042

€

161.043

€

146.903

Brunssum

€

814.278

€

734.443

€

734.443

€

722.076

Echt-Susteren

€

724.012

€

638.076

€

638.075

€

619.615

Eijsden-Margraten

€

561.364

€

493.592

€

493.592

€

511.915

Gennep

€

408.313

€

361.745

€

361.745

€

269.616

Gulpen-Wittem

€

360.880

€

318.135

€

318.135

€

313.349

Heerlen

€

2.548.555

€

2.225.831

€

2.225.831

€

1.940.279

Horst aan de Maas

€

635.732

€

568.748

€

568.748

€

518.779

Kerkrade

€

1.636.308

€

1.491.392

€

1.491.393

€

1.304.452

Landgraaf

€

1.288.082

€

1.116.194

€

1.116.193

€

945.652

Leudal

€

601.506

€

530.715

€

530.715

€

447.448

Maasgouw

€

536.906

€

476.687

€

476.687

€

405.762

Maastricht

€

4.024.589

€

3.635.363

€

3.635.363

€

2.972.196

Meerssen

€

615.407

€

548.859

€

548.859

€

444.366

Nederweert

€

246.111

€

224.064

€

224.065

€

192.057

Peel En Maas

€

649.519

€

568.898

€

568.898

€

548.688

Roerdalen

€

324.726

€

287.851

€

287.851

€

243.106

Roermond

€

1.076.817

€

950.862

€

950.862

€

821.734

Simpelveld

€

211.319

€

182.971

€

182.971

€

163.588

Sittard-Geleen

€

2.452.777

€

2.145.007

€

2.145.006

€

1.948.252

Stein

€

386.055

€

342.180

€

342.180

€

337.058

Vaals

€

233.125

€

212.371

€

212.371

€

212.952

Valkenburg aan de Geul

€

485.962

€

413.411

€

413.412

€

388.130

Venlo

€

1.916.192

€

1.738.855

€

1.738.855

€

1.454.466

Venray

€

588.928

€

520.607

€

520.606

€

455.892

Voerendaal

€

246.869

€

218.422

€

218.421

€

195.424

Weert

€

679.066

€

606.923

€

606.922

€

530.081

TOTAAL

€

25.742.049 €

22.861.952 €

20.113.917

A

88

22.861.952 €

Kosten 2021 B

Omnibuzz

Bijlagen

Onttrekking bestemmingsreserve ICT C

Onttrekking bestemmingsreserve Personeel D

Onttrekking bestemmingsreserve Te bestemmen resultaat 2021 Personeel - Oud Omnibuzz gemeenten E

E = A-(B-C-D-E)

€

1.126

€

815

€

31

€

€

2.465

€

1.785

€

25

€

69.773

€

898

€

650

€

-

€

11.502-

€

786

€

569

€

-

€

15.494

€

2.139

€

1.549

€

-

€

16.055

€

2.229

€

1.614

€

61

€

22.364

€

1.883

€

1.364

€

47

€

15.028-

€

1.299

€

941

€

-

€

94.369

€

1.132

€

820

€

28

€

6.765

€

6.346

€

4.596

€

-

€

296.494

€

2.384

€

1.727

€

-

€

54.081

€

4.124

€

2.987

€

-

€

194.052

€

3.306

€

2.394

€

-

€

176.241

€

2.279

€

1.650

€

-

€

87.195

€

1.693

€

1.226

€

-

€

73.844

€

10.104

€

7.317

€

-

€

680.588

€

1.622

€

1.174

€

37

€

107.325

€

1.056

€

765

€

-

€

33.829

€

2.415

€

1.749

€

-

€

24.372

€

1.175

€

851

€

-

€

46.771

€

4.170

€

3.020

€

-

€

136.318

€

732

€

530

€

-

€

20.645

€

6.928

€

5.017

€

178

€

208.877

€

1.550

€

1.123

€

48

€

7.843

€

826

€

598

€

18

€

861

€

1.157

€

838

€

32

€

27.307

€

7.551

€

5.468

€

-

€

297.410

€

2.296

€

1.663

€

-

€

68.673

€

801

€

580

€

-

€

24.379

€

3.191

€

2.311

€

-

€

82.343

€

79.664 €

504 €

2.885.894

57.690 €

38.155

89

Omnibuzz

Bijlagen

Uitsplitsing vervoersresultaat Begroting 2021-1 Bijdrage gemeenten

Afrekening vervoer Totaal betaalde bijdrage Kosten regulier vervoer 2021 Bijdrage gemeengemeenten 2021 ten

Gemeente

Oorspronkelijke begroting 2021

Beek

€

244.734 €

206.465 €

- €

206.465 €

144.078

Beekdaelen

€

580.488 €

489.513 €

- €

489.513 €

357.107

Beesel

€

165.716 €

139.954 €

- €

139.954 €

128.162

Bergen

€

126.081 €

106.279 €

- €

106.279 €

78.419

Brunssum

€

662.267 €

585.428 €

- €

585.428 €

475.643

Echt-Susteren

€

572.515 €

482.788 €

- €

482.788 €

387.836

Eijsden-Margraten

€

429.599 €

362.384 €

- €

362.384 €

318.436

Gennep

€

321.518 €

271.248 €

- €

271.248 €

153.090

Gulpen-Wittem

€

283.484 €

239.277 €

- €

239.277 €

195.473

Heerlen

€

2.115.760 €

1.783.660 €

- €

1.783.660 €

1.243.967

Horst aan de Maas

€

466.397 €

402.634 €

- €

402.634 €

296.373

Kerkrade

€

1.361.994 €

1.204.030 €

- €

1.204.030 €

840.717

Landgraaf

€

1.050.434 €

885.856 €

- €

885.856 €

594.677

Leudal

€

441.296 €

371.960 €

- €

371.960 €

246.842

Maasgouw

€

405.801 €

358.738 €

- €

358.738 €

240.668

Maastricht

€

3.316.279 €

2.931.402 €

- €

2.931.402 €

1.881.009

Meerssen

€

502.507 €

435.874 €

- €

435.874 €

276.823

Nederweert

€

173.549 €

150.481 €

- €

150.481 €

102.565

Peel en Maas

€

474.763 €

400.655 €

- €

400.655 €

318.292

Roerdalen

€

232.986 €

205.951 €

- €

205.951 €

136.460

Roermond

€

783.368 €

660.316 €

- €

660.316 €

451.574

Simpelveld

€

156.415 €

131.957 €

- €

131.957 €

94.281

Sittard-Geleen

€

1.969.837 €

1.662.318 €

- €

1.662.318 €

1.220.556

Stein

€

277.540 €

234.179 €

- €

234.179 €

194.985

Vaals

€

175.152 €

154.835 €

- €

154.835 €

132.424

Valkenburg aan de Geul

€

391.008 €

332.833 €

- €

332.833 €

255.338

Venlo

€

1.371.875 €

1.212.730 €

- €

1.212.730 €

785.068

Venray

€

427.643 €

360.616 €

- €

360.616 €

251.504

Voerendaal

€

192.821 €

162.582 €

- €

162.582 €

117.404

Weert

€

456.124 €

384.580 €

- €

384.580 €

264.712

TOTAAL

€

20.129.951 €

17.311.522 €

- €

17.311.522 €

12.184.484

A

90

B

C=A-B

D

Omnibuzz

Bijlagen

Meerkosten vervoer

Kosten coronacompensatie 1ste halfjaar

Kosten coronacompensatie 2de halfjaar

Kosten flexibel tarief - vervoerskorting - Nacalculatorisch tarief

F

G

H

E

Saldo vervoersresultaat 2021 I = C-D-E-F-G-H

€

2.188 €

15.181 €

848 €

14.934 €

29.236

€

5.423 €

37.592 €

2.088 €

37.014 €

50.289

€

1.946 €

14.465 €

686 €

13.284 €

18.590-

€

1.191 €

8.745 €

505 €

8.128 €

9.290

€

7.224 €

51.158 €

2.930 €

49.300 €

827-

€

5.890 €

42.000 €

2.153 €

40.199 €

4.710

€

4.836 €

33.982 €

2.065 €

33.006 €

29.941-

€

2.325 €

14.789 €

1.060 €

15.868 €

84.117

€

2.969 €

21.669 €

1.102 €

20.261 €

2.196-

€

18.892 €

137.828 €

7.637 €

128.936 €

246.399

€

4.501 €

33.946 €

1.834 €

30.719 €

35.261

€

12.768 €

96.380 €

5.529 €

87.140 €

161.496

€

9.031 €

66.525 €

3.839 €

61.638 €

150.145

€

3.749 €

25.200 €

1.375 €

25.585 €

69.210

€

3.655 €

27.529 €

1.460 €

24.945 €

60.481

€

28.567 €

214.012 €

12.014 €

194.966 €

600.834

€

4.204 €

29.946 €

1.720 €

28.693 €

94.488

€

1.558 €

9.554 €

680 €

10.631 €

25.492

€

4.834 €

37.427 €

1.800 €

32.991 €

5.312

€

2.072 €

14.989 €

793 €

14.144 €

37.493

€

6.858 €

49.055 €

2.622 €

46.805 €

103.401

€

1.432 €

11.079 €

526 €

9.772 €

14.866

€

18.537 €

135.336 €

7.365 €

126.510 €

154.014

€

2.961 €

19.289 €

1.174 €

20.210 €

4.441-

€

2.011 €

11.674 €

675 €

13.726 €

5.675-

€

3.878 €

27.423 €

1.581 €

26.466 €

18.147

€

11.923 €

91.632 €

4.931 €

81.372 €

237.804

€

3.820 €

27.056 €

1.621 €

26.068 €

50.548

€

1.783 €

12.476 €

697 €

12.169 €

18.053

€

4.020 €

29.635 €

1.622 €

27.437 €

57.154

€

185.047 €

1.347.572 €

74.936 €

1.262.915 €

2.256.568 91

Omnibuzz

Bijlagen

Uitsplitsing kosten regie en planning

Gemeente

Oorspronkelijke begroting 2021

Begroting 2021-1 Bijdrage gemeenten

Kosten regie en planning 2021

Beek

€

28.461

€

28.180

€

27.333

€

847

Beekdaelen

€

61.268

€

61.698

€

59.845

€

1.853

Beesel

€

22.704

€

22.472

€

21.797

€

675

Bergen

€

20.496

€

19.671

€

19.080

€

591

Brunssum

€

54.372

€

53.526

€

51.918

€

1.608

Echt-Susteren

€

54.188

€

55.779

€

54.103

€

1.676

Eijsden-Margraten

€

47.131

€

47.130

€

45.714

€

1.416

Gennep

€

31.045

€

32.507

€

31.530

€

977

Gulpen-Wittem

€

27.684

€

28.326

€

27.475

€

851

Heerlen

€

154.805

€

158.827

€

154.056

€

4.771

Horst aan de Maas

€

60.569

€

59.668

€

57.876

€

1.792

Kerkrade

€

98.119

€

103.220

€

100.120

€

3.101

Landgraaf

€

85.004

€

82.737

€

80.251

€

2.486

Leudal

€

57.305

€

57.024

€

55.311

€

1.713

Maasgouw

€

46.895

€

42.367

€

41.094

€

1.273

Maastricht

€

253.354

€

252.862

€

245.266

€

7.596

Meerssen

€

40.383

€

40.584

€

39.365

€

1.219

Nederweert

€

25.955

€

26.431

€

25.637

€

794

Peel En Maas

€

62.508

€

60.432

€

58.617

€

1.815

Roerdalen

€

32.814

€

29.418

€

28.534

€

884

Roermond

€

104.963

€

104.364

€

101.228

€

3.135

Simpelveld

€

19.639

€

18.324

€

17.774

€

550

Sittard-Geleen

€

172.742

€

173.381

€

168.173

€

5.209

Stein

€

38.814

€

38.794

€

37.628

€

1.165

Vaals

€

20.736

€

20.667

€

20.046

€

621

Valkenburg aan de Geul

€

33.964

€

28.944

€

28.074

€

870

Venlo

€

194.695

€

188.984

€

183.306

€

5.677

Venray

€

57.689

€

57.468

€

55.742

€

1.726

Voerendaal

€

19.332

€

20.057

€

19.455

€

603

Weert

€

79.744

€

79.865

€

77.466

€

2.399

TOTAAL

€

2.007.379 €

1.933.814 €

59.893

A

92

Resultaat kosten regie en planning

B

1.993.707 €

C=A-B

Omnibuzz

Bijlagen

Uitsplitsing bedrijfsvoeringskosten Gemeente

Oorspronkelijke begroting 2021

Begroting 2021-1 Bijdrage gemeenten

Bedrijfsvoeringskosten 2021

A

Resultaat bedrijfsvoeringskosten

B

C=A-B

Beek

€

51.108

€

50.272

€

44.172

€

6.100

Beekdaelen

€

110.022

€

110.068

€

96.712

€

13.356

Beesel

€

40.770

€

40.089

€

35.225

€

4.864

Bergen

€

36.805

€

35.093

€

30.835

€

4.258

Brunssum

€

97.639

€

95.489

€

83.902

€

11.587

Echt-Susteren

€

97.308

€

99.508

€

87.434

€

12.074

Eijsden-Margraten

€

84.635

€

84.078

€

73.876

€

10.202

Gennep

€

55.749

€

57.991

€

50.954

€

7.037

Gulpen-Wittem

€

49.712

€

50.532

€

44.401

€

6.132

Heerlen

€

277.989

€

283.344

€

248.963

€

34.381

Horst aan de Maas

€

108.766

€

106.446

€

93.530

€

12.916

Kerkrade

€

176.195

€

184.143

€

161.799

€

22.344

Landgraaf

€

152.644

€

147.600

€

129.691

€

17.910

Leudal

€

102.905

€

101.730

€

89.386

€

12.344

Maasgouw

€

84.211

€

75.582

€

66.411

€

9.171

Maastricht

€

454.956

€

451.099

€

396.363

€

54.737

Meerssen

€

72.517

€

72.401

€

63.616

€

8.785

Nederweert

€

46.608

€

47.153

€

41.431

€

5.722

Peel En Maas

€

112.248

€

107.810

€

94.728

€

13.082

Roerdalen

€

58.925

€

52.481

€

46.113

€

6.368

Roermond

€

188.486

€

186.182

€

163.591

€

22.591

Simpelveld

€

35.266

€

32.690

€

28.723

€

3.967

Sittard-Geleen

€

310.198

€

309.307

€

271.776

€

37.531

Stein

€

69.700

€

69.207

€

60.810

€

8.398

Vaals

€

37.237

€

36.869

€

32.395

€

4.474

Valkenburg aan de Geul

€

60.990

€

51.635

€

45.370

€

6.265

Venlo

€

349.621

€

337.142

€

296.233

€

40.909

Venray

€

103.595

€

102.522

€

90.082

€

12.440

Voerendaal

€

34.716

€

35.782

€

31.440

€

4.342

Weert

€

143.199

€

142.477

€

125.189

€

17.288

TOTAAL

€

3.604.720 €

3.125.149 €

431.574

3.556.723 €

93

Omnibuzz

Bijlagen

IV3 methodiek uitsplitsing in directe (vervoer) kosten en indirecte (overhead) kosten Gemeente

Verdeelsleutel

Programma Wmo-vervoer 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Programma Wmo-vervoer overige kosten (Overhead, Onvoorzien Treasury)

A

B

Totaal 2021 C=A+B

Beek

1,41%

€

213.646

€

35.088

€

248.734

Beekdaelen

3,09%

€

518.958

€

76.823

€

595.781

Beesel

1,13%

€

187.585

€

27.981

€

215.565

Bergen

0,99%

€

122.410

€

24.493

€

146.903

Brunssum

2,68%

€

655.428

€

66.648

€

722.076

Echt-Susteren

2,80%

€

550.162

€

69.453

€

619.615

Eijsden-Margraten

2,36%

€

453.232

€

58.683

€

511.915

Gennep

1,63%

€

229.140

€

40.475

€

269.616

Gulpen-Wittem

1,42%

€

278.079

€

35.270

€

313.349

Heerlen

7,97%

€

1.742.517

€

197.763

€

1.940.279

Horst aan de Maas

2,99%

€

444.483

€

74.295

€

518.779

Kerkrade

5,18%

€

1.175.928

€

128.524

€

1.304.452

Landgraaf

4,15%

€

842.633

€

103.019

€

945.652

Leudal

2,86%

€

376.444

€

71.004

€

447.448

Maasgouw

2,13%

€

353.009

€

52.753

€

405.762

Maastricht

12,68%

€

2.657.347

€

314.849

€

2.972.196

Meerssen

2,04%

€

393.833

€

50.533

€

444.366

Nederweert

1,33%

€

159.146

€

32.911

€

192.057

Peel En Maas

3,03%

€

473.442

€

75.247

€

548.688

Roerdalen

1,48%

€

206.476

€

36.630

€

243.106

Roermond

5,23%

€

691.786

€

129.948

€

821.734

Simpelveld

0,92%

€

140.772

€

22.816

€

163.588

Sittard-Geleen

8,70%

€

1.732.368

€

215.884

€

1.948.252

Stein

1,95%

€

288.754

€

48.304

€

337.058

Vaals

1,04%

€

187.218

€

25.733

€

212.952

Valkenburg aan de Geul

1,45%

€

352.091

€

36.039

€

388.130

Venlo

9,48%

€

1.219.154

€

235.312

€

1.454.466

Venray

2,88%

€

384.336

€

71.556

€

455.892

Voerendaal

1,01%

€

170.450

€

24.974

€

195.424

Weert

4,01%

€

430.638

€

99.443

€

530.081

2.482.452 €

20.113.917

TOTAAL 94

100,00% €

17.631.464 €

Omnibuzz

Bijlagen

95

Omnibuzz

Bijlagen

15.2 Bijlage 2: Gerealiseerde versus gebudgetteerde zones Vervoerzones BBV 2021-1 Gemeente

Zones

Individueel

Vervoerszones Realisatie 2021 KamerKamer

Toeslag laag

Meereizend OV'er

Persoonlijke Zones overdracht

Individueel

KamerKamer

Beek

44.726

1.822

806

10.302

597

-

27.008

1.356

-

Beekdaelen

106.984

2.321

981

25.681

753

-

67.106

606

301

Beesel

29.534

1.195

2.244

10.704

398

-

23.153

1.290

680

Bergen

23.449

65

92

4.564

203

-

16.245

114

9

Brunssum

126.707

3.970

2.611

34.241

1.353

-

92.615

2.610

1.314

Echt-Susteren

105.594

3.301

183

21.112

1.304

-

70.627

5.174

86

Eijsden-Margraten

78.633

1.490

1.675

20.597

1.009

-

63.598

694

819

Gennep

58.663

358

2.562

17.305

494

-

29.915

1.128

921

Gulpen-Wittem

51.143

2.760

385

18.269

760

-

36.171

1.081

118

Heerlen

392.765

3.617

3.548

64.795

5.016

-

246.780

4.511

2.932

Horst aan de Maas

87.385

1.983

2.285

22.662

757

-

59.414

1.749

817

Kerkrade

263.593

5.760

3.141

55.340

2.121

-

174.061

7.425

1.767

Landgraaf

193.461

3.405

3.413

41.608

2.192

-

121.826

4.054

915

Leudal

82.231

258

491

13.276

819

-

44.473

1.419

-

Maasgouw

78.702

1.160

301

15.863

1.019

-

48.064

504

16

Maastricht

630.931

24.521

12.198

199.202

6.402

-

376.839

21.513

5.002

Meerssen

94.164

4.103

788

27.783

903

-

54.328

1.500

872

Nederweert

33.436

446

230

3.074

267

-

20.038

10

-

Peel En Maas

86.011

2.456

3.069

28.692

775

-

60.918

2.102

1.134

Roerdalen

44.743

452

1.339

12.793

257

-

25.712

543

590

Roermond

145.808

561

219

25.341

1.716

-

86.283

1.753

46

Simpelveld

28.591

701

589

6.011

676

-

17.980

926

70

Sittard-Geleen

357.497

23.262

5.577

93.546

4.055

-

235.441

14.756

3.615

Stein

50.448

1.579

247

17.276

703

-

35.708

1.594

32

Vaals

33.752

771

5

7.837

601

-

21.148

132

8

Valkenburg aan de Geul

72.536

2.382

140

16.524

967

-

49.410

2.226

134

Venlo

262.963

6.301

7.331

64.472

3.114

-

159.658

4.521

3.365

Venray

78.854

1.139

536

18.069

1.017

-

50.262

1.727

10

Voerendaal

35.673

199

904

5.869

494

-

22.630

68

78

Weert

84.394

850

586

16.444

1.224

-

52.719

114

388

3.763.370

103.187

58.475

919.254

41.964

-

2.390.130

87.200

26.039

TOTAAL 96

Omnibuzz

Bijlagen

Afwijking Realisatie t.o.v. BBV 2021-1 Toeslag laag

Meereizend OV’er

Persoonlijke overdracht

Zones

KamerKamer

Individueel

Toeslag laag

Meereizend OV'er

Persoonlijke overdracht

Totaal

6.640

313

-

-17.718

-466

-806

-3.662

-284

-

-22.936

17.209

936

-

-39.878

-1.715

-680

-8.472

183

-

-50.562

7.924

171

-

-6.381

95

-1.564

-2.780

-227

-

-10.857

2.165

101

-

-7.204

49

-83

-2.399

-102

-

-9.739

22.092

947

60

-34.092

-1.360

-1.297

-12.149

-406

60

-49.243

19.565

721

-

-34.967

1.873

-97

-1.547

-583

-

-35.322

15.569

1.015

848

-15.035

-796

-856

-5.028

6

848

-20.861

9.350

1.017

-

-28.748

770

-1.641

-7.955

523

-

-37.052

13.875

566

-

-14.972

-1.679

-267

-4.394

-194

-

-21.506

40.705

3.643

-

-145.985

894

-616

-24.090

-1.373

-

-171.170

13.601

729

98

-27.971

-234

-1.468

-9.061

-28

98

-38.663

36.508

2.768

846

-89.532

1.665

-1.374

-18.832

647

846

-106.580

20.570

1.258

38

-71.635

649

-2.498

-21.038

-934

38

-95.417

10.175

575

30

-37.758

1.161

-491

-3.101

-244

30

-40.404

10.456

467

590

-30.638

-656

-285

-5.407

-552

590

-36.948

117.625

5.673

570

-254.092

-3.008

-7.196

-81.577

-729

570

-346.032

11.942

653

86

-39.836

-2.603

84

-15.841

-250

86

-58.361

4.065

118

-

-13.398

-436

-230

991

-149

-

-13.222

17.388

914

-

-25.093

-354

-1.935

-11.304

139

-

-38.547

6.084

270

1.188

-19.031

91

-749

-6.709

14

1.188

-25.196

14.755

1.122

-

-59.525

1.192

-173

-10.586

-594

-

-69.686

2.855

560

-

-10.611

225

-519

-3.156

-116

-

-14.177

55.808

3.518

12

-122.056

-8.506

-1.962

-37.738

-537

12

-170.788

12.641

497

-

-14.740

15

-215

-4.635

-206

-

-19.779

6.549

528

-

-12.604

-639

4

-1.288

-73

-

-14.601

13.999

817

8

-23.126

-156

-6

-2.525

-150

8

-25.955

37.811

2.076

-

-103.305

-1.780

-3.966

-26.661

-1.038

-

-136.751

12.265

729

-

-28.592

589

-526

-5.804

-288

-

-34.623

4.334

107

-

-13.043

-131

-826

-1.535

-387

-

-15.922

11.890

575

180

-31.675

-736

-198

-4.554

-649

180

-37.631

576.415

33.384

4.554

-1.373.240

-15.987

-32.436

-342.839

-8.580

4.554

-1.768.527 97

Omnibuzz Vervoerzones BBV 2021-1 in euro’s

Bijlagen

Vervoerszones Realisatie 2021 in euro’s

KamerKamer

Toeslag laag

Meereizend OV'er

Persoonlijke Zones overdracht

Individueel

KamerKamer

Gemeente

Zones

Beek

€

201.712 €

2.058 €

911 €

4.636 €

1.360 €

- €

121.806 €

Beekdaelen

€

482.497 €

2.623 €

1.109 €

11.556 €

1.718 €

- €

Beesel

€

133.200 €

1.351 €

2.535 €

4.817 €

907 €

- €

Bergen

€

105.753 €

73 €

104 €

2.054 €

464 €

- €

73.265 €

129 €

10

Brunssum

€

571.446 €

4.486 €

2.950 €

15.409 €

3.084 €

- €

417.694 €

2.949 €

1.485

Echt-Susteren

€

476.230 €

3.730 €

206 €

9.500 €

2.973 €

- €

318.528 €

5.847 €

97

Eijsden-Margraten

€

354.635 €

1.683 €

1.893 €

9.269 €

2.300 €

- €

286.827 €

784 €

925

Gennep

€

264.570 €

405 €

2.895 €

7.787 €

1.127 €

- €

134.917 €

1.275 €

1.041

Gulpen-Wittem

€

230.653 €

3.119 €

435 €

8.221 €

1.732 €

- €

163.131 €

1.222 €

133

Heerlen

€

1.771.372 €

4.087 €

4.009 €

29.158 €

11.436 €

- €

1.112.978 €

5.097 €

3.313

Horst aan de Maas

€

394.105 €

2.240 €

2.582 €

10.198 €

1.726 €

- €

267.957 €

1.976 €

923

Kerkrade

€

1.188.804 €

6.509 €

3.549 €

24.903 €

4.837 €

- €

785.015 €

8.390 €

1.997

Landgraaf

€

872.510 €

3.847 €

3.856 €

18.724 €

4.997 €

- €

549.435 €

4.581 €

1.034

Leudal

€

370.863 €

292 €

555 €

5.974 €

1.867 €

- €

200.573 €

1.603 €

-

Maasgouw

€

354.947 €

1.311 €

340 €

7.139 €

2.323 €

- €

216.769 €

570 €

18

Maastricht

€

2.845.497 €

27.709 €

13.783 €

89.641 €

14.596 €

- €

1.699.544 €

24.310 €

5.652

Meerssen

€

424.681 €

4.637 €

891 €

12.502 €

2.058 €

- €

245.019 €

1.695 €

985

Nederweert

€

150.796 €

503 €

259 €

1.383 €

609 €

- €

90.371 €

11 €

-

Peel En Maas

€

387.911 €

2.775 €

3.468 €

12.911 €

1.767 €

- €

274.740 €

2.375 €

1.281

Roerdalen

€

201.789 €

511 €

1.513 €

5.757 €

585 €

- €

115.961 €

614 €

667

Roermond

€

657.595 €

634 €

247 €

11.404 €

3.913 €

- €

389.136 €

1.981 €

52

Simpelveld

€

128.946 €

792 €

665 €

2.705 €

1.541 €

- €

81.090 €

1.046 €

79

Sittard-Geleen

€

1.612.312 €

26.286 €

6.302 €

42.096 €

9.246 €

- €

1.061.839 €

16.674 €

4.085

Stein

€

227.519 €

1.784 €

279 €

7.774 €

1.603 €

- €

161.043 €

1.801 €

36

Vaals Valkenburg aan de Geul Venlo

€

152.221 €

872 €

5 €

3.527 €

1.371 €

- €

95.377 €

149 €

9

€

327.135 €

2.692 €

159 €

7.436 €

2.204 €

- €

222.839 €

2.515 €

151

€

1.185.963 €

7.120 €

8.284 €

29.013 €

7.100 €

- €

720.058 €

5.109 €

3.802

Venray

€

355.633 €

1.287 €

606 €

8.131 €

2.319 €

- €

226.682 €

1.952 €

11

Voerendaal

€

160.887 €

225 €

1.021 €

2.641 €

1.127 €

- €

102.061 €

77 €

88

Weert

€

380.616 €

960 €

662 €

7.400 €

2.791 €

- €

237.763 €

129 €

438

TOTAAL

€ 16.972.798 €

116.601 €

66.077 €

413.664 €

95.679 €

- € 10.779.486 €

98.536 €

29.424

98

Individueel

1.532 €

-

302.648 €

685 €

340

104.420 €

1.458 €

768

Omnibuzz

Bijlagen Afwijking Realisatie t.o.v. BBV 2021-1 in euro’s

Toeslag laag

Meereizend OV’er

Persoonlijke overdracht

Zones

Individueel

KamerKamer

€

2.988 €

714 €

- €

79.906- €

526- €

€

7.744 €

2.134 €

- €

179.849- €

€

3.566 €

390 €

- €

28.780- €

Toeslag laag

Meereizend OV'er

911- €

1.648- €

1.938- €

768- €

107 €

1.767- €

Persoonlijke overdracht

Totaal

647- €

- €

83.638-

3.812- €

417 €

- €

185.951-

1.251- €

517- €

- €

32.208-

€

974 €

230 €

- €

32.488- €

56 €

94- €

1.080- €

233- €

- €

33.839-

€

9.941 €

2.159 €

54 €

153.753- €

1.537- €

1.465- €

5.467- €

925- €

54 €

163.093-

€

8.804 €

1.644 €

- €

157.703- €

2.116 €

109- €

696- €

1.329- €

- €

157.721-

€

7.006 €

2.314 €

763 €

67.808- €

899- €

967- €

2.263- €

14 €

763 €

71.160-

€

4.208 €

2.319 €

- €

129.653- €

870 €

1.855- €

3.580- €

1.192 €

- €

133.025-

€

6.244 €

1.290 €

- €

67.521- €

1.898- €

302- €

1.977- €

441- €

- €

72.140-

€

18.317 €

8.306 €

- €

658.394- €

1.010 €

696- €

10.840- €

3.130- €

- €

672.050-

€

6.120 €

1.662 €

88 €

126.147- €

264- €

1.659- €

4.077- €

64- €

88 €

132.123-

€

16.429 €

6.311 €

761 €

403.789- €

1.881 €

1.553- €

8.474- €

1.474 €

761 €

409.699-

€

9.257 €

2.868 €

34 €

323.075- €

734 €

2.823- €

9.467- €

2.128- €

34 €

336.725-

€

4.579 €

1.311 €

27 €

170.289- €

1.312 €

555- €

1.395- €

556- €

27 €

171.458-

€

4.705 €

1.065 €

531 €

138.179- €

741- €

322- €

2.433- €

1.258- €

531 €

142.402-

€

52.931 €

12.934 €

513 €

1.145.953- €

3.399- €

8.131- €

36.710- €

1.661- €

513 €

1.195.342-

€

5.374 €

1.489 €

77 €

179.662- €

2.942- €

94 €

7.128- €

569- €

77 €

190.129-

€

1.829 €

269 €

- €

60.425- €

492- €

259- €

446 €

340- €

- €

61.071-

€

7.825 €

2.084 €

- €

113.170- €

400- €

2.187- €

5.087- €

317 €

- €

120.527-

€

2.738 €

616 €

1.069 €

85.828- €

103 €

847- €

3.019- €

31 €

1.069 €

88.490-

€

6.640 €

2.558 €

- €

268.458- €

1.347 €

195- €

4.764- €

1.355- €

- €

273.425-

€

1.285 €

1.277 €

- €

47.857- €

254 €

586- €

1.420- €

264- €

- €

49.873-

€

25.114 €

8.021 €

11 €

550.473- €

9.612- €

2.217- €

16.982- €

1.225- €

11 €

580.499-

€

5.688 €

1.133 €

- €

66.476- €

17 €

242- €

2.086- €

469- €

- €

69.256-

€

2.947 €

1.204 €

- €

56.843- €

722- €

4 €

580- €

167- €

- €

58.308-

€

6.300 €

1.863 €

7 €

104.296- €

177- €

7- €

1.136- €

341- €

7 €

105.950-

€

17.015 €

4.733 €

- €

465.905- €

2.011- €

4.482- €

11.998- €

2.367- €

- €

486.763-

€

5.519 €

1.662 €

- €

128.952- €

665 €

595- €

2.612- €

657- €

- €

132.150-

€

1.950 €

244 €

- €

58.825- €

148- €

933- €

691- €

883- €

- €

61.479-

€

5.351 €

1.311 €

162 €

142.854- €

831- €

224- €

2.049- €

1.480- €

162 €

147.276-

€

259.387 €

76.116 €

4.099 €

6.193.311- €

18.065- €

36.652- €

154.277- €

19.563- €

4.099 € 6.417.771-

99

Omnibuzz

Bijlagen

Vaccinatievervoer 2021

Gemeente

Aantal ritten klanten

Aantal ritten particulieren

Kosten zones

Kosten aankomstgarantie

Kosten bus

Totale kosten

Beek

446

320 €

16.096 €

801 €

140 €

17.038

Beekdaelen

724

1.014 €

41.230 €

2.057 €

268 €

43.556

Beesel

370

315 €

16.475 €

823 €

262 €

17.560

Bergen

108

22 €

3.599 €

180 €

32 €

3.811

Brunssum

975

700 €

39.025 €

1.941 €

395 €

41.361

Echt-Susteren

889

1.087 €

50.124 €

2.501 €

291 €

52.916

Eijsden-Margraten

675

411 €

18.726 €

930 €

161 €

19.816

Gennep

178

166 €

8.826 €

446 €

60 €

9.332

Gulpen-Wittem

417

515 €

22.239 €

1.112 €

102 €

23.452

2.967

1.594 €

90.583 €

4.524 €

848 €

95.955

494

271 €

16.746 €

835 €

65 €

17.645

Kerkrade

1.307

284 €

20.570 €

995 €

248 €

21.814

Landgraaf

1.129

520 €

25.978 €

1.292 €

198 €

27.468

Leudal

830

732 €

36.653 €

1.826 €

270 €

38.748

Maasgouw

380

334 €

16.105 €

804 €

102 €

17.011

Maastricht

4.779

1.412 €

80.386 €

3.983 €

756 €

85.125

Meerssen

750

381 €

21.026 €

1.046 €

111 €

22.183

Nederweert

283

230 €

9.507 €

475 €

103 €

10.084

Peel En Maas

495

680 €

28.323 €

1.414 €

250 €

29.986

Roerdalen

312

241 €

13.999 €

695 €

102 €

14.796

Roermond

1.348

877 €

48.388 €

2.393 €

427 €

51.207

Heerlen Horst aan de Maas

Simpelveld

264

203 €

8.984 €

450 €

70 €

9.505

2.418

1.909 €

99.261 €

4.940 €

612 €

104.812

Stein

544

575 €

23.944 €

1.191 €

149 €

25.283

Vaals Valkenburg aan de Geul Venlo

474

643 €

31.060 €

1.550 €

126 €

32.737

Sittard-Geleen

554

528 €

20.471 €

1.029 €

163 €

21.663

1.599

683 €

32.332 €

1.593 €

426 €

34.351

Venray

544

306 €

14.838 €

741 €

99 €

15.678

Voerendaal

316

207 €

12.258 €

610 €

115 €

12.984

Weert

678

534 €

18.514 €

918 €

128 €

19.559

27.247

17.694 €

886.265 €

44.095 €

7.077 €

937.436

TOTAAL 100

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11444570/1