03 Bijlage 1 Rapport Leerlingenprognoses en effecten BO 2024 Venray 240327
Tekst van het document
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 Gemeente Venray
In opdracht van de gemeente Venray, maart 2024
© 2024 xxllnc Sociaal - Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden overgenomen, verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar worden gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de uitgever en bronvermelding. Aan deze uitgave is uiterste zorg besteed, desondanks kan niet worden ingestaan voor de feitelijke juistheid of volledigheid van de opgenomen gegevens. In geen geval kan er een juridische basis aan worden ontleend.
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Inhoudsopgave 1.
Samenvatting ........................................................................................................ 1
2.
Inleiding ................................................................................................................ 2
2.1 2.2
Doelstelling en werkwijze ......................................................................................... 2 Totstandkoming en opzet rapportage ......................................................................... 2
3.
Beschrijving van de gevolgde werkwijze ..................................................................... 3
3.1 3.2 3.3 3.4
Werkwijze binnen G4PRO ......................................................................................... 3 GBPRO: prognosemethodiek ..................................................................................... 3 G4PRO : de uitsplitsing naar herkomstgebieden .......................................................... 4 Uitgangspunten voor de gemeente Venray ................................................................. 5
4.
De prognose van de basisgeneratie ........................................................................... 6
4.1
Weergave van de basisgeneratieprognose .................................................................. 6
5.
De leerlingenprognoses ........................................................................................... 7
5.1 5.2
Gehanteerde methodieken ....................................................................................... 7 Prognoseresultaten in tabelvorm ............................................................................... 7
Bijlagen Bijlage 1 Bijlage 2 Bijlage 3 Bijlage 4 Bijlage 5
Begrippen en afkortingen Tabel bevolkingsprognose en woningvoorraad Tabellen ruimtebehoefte (les en gym) Tabellen leerlingenprognose Scenario verplaatsing De Keg
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
1.
Samenvatting
Ten behoeve van het onderwijsbeleid op gemeentelijk niveau is voor de gemeente Venray een prognose opgesteld van leerlingenaantallen voor de periode 2024 tot en met 2044. In de ramingen van leerlingenaantallen zijn twee ontwikkelingen verwerkt. Dit zijn de trends in de omvang van de basisgeneratie in de afzonderlijke gebieden van de gemeente Venray en de schoolkeuze. Bij de opzet van de prognoses zijn cijfers verwerkt met een uitsplitsing van leerlingen naar herkomstgebied. Bij de berekeningen voor de periode 2024-2044 is gebruik gemaakt van het softwarepakket G4PRO. Dit programma voldoet aan het “Programma voor het opstellen van leerlingenprognoses” van de VNG. De onderstaande tabellen geven een samenvatting van de belangrijkste resultaten. In de overzichten zijn de leerlingenaantallen van peildatum 1 oktober 2023 weergegeven onder 2024.
Plaats Blitterswijck Leunen Merselo Oirlo Oostrum Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Wanssum Ysselsteyn
Instnr 03QF 05DW 07DE 03RV 06WF 03VK 06KC 08MK 10AG 10XR 11GX 11MO 21OZ 30AL00 05EJ 07DF
Plaats Venray
Instnr 00SQ
Naam St. Anna De Meent De Lier Basisschool Eigenwijs De Meulebeek De Hommel De Bongerd Krokodaris De Klimboom St. Petrus Banden De Keg Coninxhof De Kruudwis Montessorischool Venray De Peddepoel St. Oda Totaal
2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2034 2039 2044 76 82 84 86 82 82 82 83 78 77 244 243 233 229 227 223 225 233 243 227 91 80 77 76 80 80 83 94 106 102 91 100 100 101 100 104 107 111 112 104 148 145 143 148 160 159 161 181 192 183 333 325 328 335 336 338 336 346 365 362 134 136 134 131 129 129 127 128 133 133 154 163 162 162 160 161 158 165 180 183 167 181 187 194 198 197 195 190 191 186 448 456 464 470 470 470 465 472 483 467 191 188 186 184 185 184 184 186 190 184 197 206 209 211 211 208 209 216 225 218 262 246 240 238 235 229 227 226 230 224 186 174 182 187 189 189 189 192 197 191 133 140 150 154 155 157 163 165 165 158 177 170 173 176 171 170 171 176 177 166 3032 3035 3052 3082 3088 3080 3082 3164 3267 3165
Speciaal basisondewijs Naam Focus
2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2034 2039 2044 67 74 75 76 76 75 75 76 79 77
Scenario verplaatsing Keg Instnr Naam 03VK De Hommel 10AG De Klimboom 10XR St. Petrus Banden 11GX De Keg 11MO Coninxhof Totaal
2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2034 2039 2044 333 325 328 329 325 320 313 314 334 331 167 181 187 194 196 193 190 180 182 177 448 456 464 447 424 402 378 341 350 338 191 188 186 211 236 259 280 321 320 312 197 206 209 219 227 232 240 267 281 273 1336 1356 1374 1400 1408 1406 1401 1423 1467 1431
Het aantal leerlingen dat naar basisscholen in de gemeente Venray gaat, is 3.035 op 1-10-2023. Ten opzichte van de 1 oktobertelling in 2022, is het aantal leerlingen gestegen met 3. In de prognose periode zal het aantal leerlingen in het basisonderwijs gaan toenemen. Het aantal leerlingen in het speciaal basisonderwijs neemt licht toe. De uitleg over het scenario verplaatsing Keg staat verder in bijlage 5.
xxllnc Sociaal | maart 2024
1
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
2.
Inleiding
2.1
Doelstelling en werkwijze
Ten behoeve van het onderwijsbeleid op gemeentelijk niveau is voor de gemeente Venray een prognose opgesteld van leerlingenaantallen. Deze langetermijnprognose beslaat de periode 2024 tot en met 2044 en heeft betrekking op 16 basisscholen en 1 instelling voor speciaal basisonderwijs. Deze scholen betrekken leerlingen uit 23 bestaande gebieden, wijken of kernen in de gemeente Venray. In de resultaten van de langetermijnprognose zijn ongewogen leerlingaantallen verwerkt. Het doel van de prognoses is het verkrijgen van inzicht in het toekomstig verloop van het aantal leerlingen. Dit dient onder andere ter onderbouwing van beslissingen ten aanzien van de formatie en het Integraal Accommodatieplan (IAP).
2.2
Totstandkoming en opzet rapportage
De prognose is totstandgekomen in samenwerking met de opdrachtgever. De gemeente Venray leverde de gegevens van leerlingenaantallen in de voorafgaande periode en het woningbouwprogramma voor de komende jaren. Daarnaast komen bevolkingsgegevens en woningvoorraadgegevens van de gemeente Venray. Tevens is gebruik gemaakt van informatie die te verkrijgen is via het Centraal Bureau voor de Statistiek. De cijfers van de leerlingen zijn uitgesplitst naar herkomstgebied. De opbouw van het rapport is als volgt. Hoofdstuk 3 beschrijft in het kort de gehanteerde methodiek. De resultaten van de prognose van de basisgeneraties zijn weergegeven in hoofdstuk 4 en de uitkomsten van de leerlingenprognose in hoofdstuk 5. Bijlage 1 bevat een overzicht van begrippen en afkortingen die in dit rapport voorkomen. Bijlage 2 bevat de tabel van de prognose van de basisgeneraties, woningen en totale bevolking per gebiedsdeel Bijlage 3 geeft per school de ontwikkeling van de ruimtebehoefte les en gym weer t/m 204 4 Bijlage 4 toont per school de ontwikkeling van de leerlingenaantallen gedurende de prognoseperiode
xxllnc Sociaal | maart 2024
2
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
3.
Beschrijving van de gevolgde werkwijze
3.1
Werkwijze binnen G4PRO
Bij de berekeningen is gebruik gemaakt van het softwarepakket G4PRO. Dit programma voldoet aan het “Programma voor het opstellen van leerlingenprognoses” van de VNG. Het berekenen van toekomstige aantallen leerlingen gebeurt binnen G4PRO in de drie hieronder beschreven stappen.
3.1.1
Herkomstgebieden
De eerste stap is het definiëren van de herkomstgebieden waaruit een school leerlingen betrekt. In de praktijk wordt voor afbakening van herkomstgebieden veelal de CBS wijk- en buurtindeling gevolgd. Per school wordt het voedingsgebied berekend. Het voedingsgebied is “die verzameling herkomstgebieden (wijken) van waaruit minimaal 70% van de leerlingen afkomstig is”. Elke school heeft dus een eigen berekend voedingsgebied op basis van de waargenomen herkomst van de leerlingen.
3.1.2
Basisgeneratie
De omvang van de basisgeneratie is vastgesteld op de 4 tot en met 11-jarigen plus 30 procent van de 12-jarigen. Het overige deel van de 12-jarigen stroomt door naar een school voor voortgezet onderwijs. De prognose van de basisgeneratie vloeit voort uit de demografische ontwikkelingen die zich in het verleden voordeden en de aannames over de trends hierin. Meer hierover leest u hieronder in paragraaf 3.2 GBPRO: prognosemethodiek.
3.1.3
Deelname en belangstelling
Vervolgens wordt het aantal leerlingen per school geprognosticeerd. De leerlingenprognose is gebaseerd op de herkomst van leerlingen. Voor elk herkomstgebied wordt de belangstelling voor de school berekend. Op deze wijze ontstaat in de prognose inzicht in de toestroom van leerlingen per herkomstgebied. Tenslotte wordt gecontroleerd op de deelname aan het basisonderwijs vanuit elk gebiedsdeel; deze zal in de praktijk rond de 95% liggen (5% naar het speciaal onderwijs).
3.2
GBPRO: prognosemethodiek
Het GBPRO model is een cohort-componentenmodel en een cohort-survivalmodel 0-99 jarigen. Voor de gemeente als geheel wordt volgens de cohort-componenten methode gerekend. Hierbij worden de aantallen vestigers en vertrekkers, het aantal overledenen en het aantal geboorten berekend. Dit gebeurt door middel van de aangenomen kansen naar leeftijd en geslacht voor de hele gemeente. Deze berekende aantallen worden van de beginbevolking afgetrokken of erbij opgeteld. De vestigers worden toebedeeld op basis van de aanwezige ruimte op de woningmarkt. Na de prognose voor de gemeente als geheel wordt de prognose per gebiedsdeel opgesteld. Deze prognose wordt gemaakt met de cohort-survival methode. Er wordt per leeftijd geanalyseerd wat het aantal inwoners is op 1-1 van een bepaald jaar. Deze worden vergeleken met de aantallen van de leeftijd plus 1 van het jaar daarop. De verkregen factor is de mutatiefactor. Op basis van de mutatiefactoren wordt vervolgens een aanname voor de toekomst gemaakt. De verdeling over de verschillende gebiedsdelen is afhankelijk van het aantal geboorten per gebiedsdeel en de woningvoorraad per gebiedsdeel. Na afronding van de prognose per gebiedsdeel worden beide prognoses naast elkaar gelegd en worden de prognoses van de gebiedsdelen gecorrigeerd naar de aantallen van de prognose voor de gemeente als geheel.
Vervolgens wordt per gebiedsdeel de prognose van de kinderen van 0 t/m 19 jaar ingevoerd in het G4pro leerlingenprognosemodel waar de 0 t/m 19 jarigen worden omgezet in basisgeneraties zijnde doelgroepen voor het basisonderwijs en het voortgezet onderwijs. In hoofdstuk 4 is de prognose van de basisgeneratie 4-12 jarigen grafisch in beeld gebracht. In bijlage 2 is per gebiedsdeel de prognose van de basisgeneratie in een tabel weergegeven.
xxllnc Sociaal | maart 2024
3
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
3.3
G4PRO : de uitsplitsing naar herkomstgebieden
3.3.1
Inzicht in de specifieke situatie
Wanneer prognoses voor meerdere scholen gewenst zijn ontstaat er behoefte aan een overzicht van de ontwikkelingen per deelgebied. Dit overzicht kan worden verstoord doordat voedingsgebieden elkaar deels overlappen. Dit probleem wordt ondervangen door prognoses van de basisgeneratie te maken voor afzonderlijke wijken of herkomstgebieden. Zo is een totaaloverzicht mogelijk waarin de uitkomsten per deelgebied optelbaar zijn, zonder dat er dubbeltellingen optreden. Een ander voordeel is dat de opslagfactor voor leerlingen die niet uit de gemeente zelf komen overbodig, of hooguit gering zal zijn. Als voorwaarde om wijken of gebieden (herkomstgebieden) binnen het voedingsgebied van een school te laten vallen, geldt dat minimaal 70 procent van de leerlingen van een school hieruit afkomstig is. Bijvoorbeeld: als van een school 25 procent van de leerlingen afkomstig is uit buurt A, 30 procent uit buurt B, en 20 procent uit buurt C, vormen de drie gebieden gezamenlijk het voedingsgebied van deze school.
3.3.2
Leerlingenprognoses en gebiedgerelateerde belangstelling
De volgende stap is het prognosticeren van afzonderlijke leerlingenaantallen. De prognose van de basisgeneratie van de relevante herkomstgebieden van een school worden hierbij gekoppeld aan de waargenomen belangstelling voor de school vanuit de herkomstgebieden. Cijfers uit het recente verleden dienen hierbij als referentiemateriaal. In de analyse van de belangstelling voor een school van de 4 tot en met 12-jarigen kan ook de belangstelling van de 4- en 5-jarigen meegenomen worden indien deze gegevens aanwezig zijn. Zo kan een nauwkeurigere onderbouwing worden gegeven van de belangstelling voor de toekomst.
xxllnc Sociaal | maart 2024
4
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
3.4
Uitgangspunten voor de gemeente Venray
De gemeente Venray is ten behoeve van de leerlingenprognoses verdeeld in onderstaande gebieden:
Gebiedsindeling gemeente Venray B2001 Heide B2002 Ysselsteyn B2003 Merselo B2004 Vredepeel B2005 Smakt B2006 Oostrum B2007 Oirlo B2008 C astenray B2009 Veulen B2010 Leunen B1011 C entrum B1012 Oost B1013 West B1014 Vlakwater B1015 Veltum B1016 Brukske B1017 Landweert B1018 Smakterheide B1019 Brabander B1020 Sint Antoniusveld B2022 Geijsteren B2021 Wanssum B2023 Blitterswijck
Voor alle basisscholen in de gemeente Venray is de belangstelling en deelname berekend en geanalyseerd. De meest recente teldatum-gegevens, die van 1 oktober 2023 vormen de basis voor de uiteindelijke leerlingenprognose. In de volgende twee hoofdstukken worden de prognoses toegelicht.
xxllnc Sociaal | maart 2024
5
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
4.
De prognose van de basisgeneratie
In dit hoofdstuk worden de prognoses van de basisgeneratie van de gebieden gepresenteerd. De prognose van de basisgeneratie i s het uitgangspunt voor de in hoofdstuk 5 beschreven leerlingenprognoses.
4.1
Weergave van de basisgeneratieprognose
In de onderstaande tabel zijn de resultaten te zien van de prognose van de basisgeneratie (aantal 4- 12 jarigen) voor de verschillende gebieden. Doelgroep per wijk Wijknr Wijknaam B1011 C entrum B1012 Oost B1013 West B1014 Vlakwater B1015 Veltum B1016 Brukske B1017 Landweert B1018 Smakterheide B1019 Brabander B1020 Sint Antoniusveld Kern Venray Wijknr B2001 B2002 B2003 B2004 B2005 B2006 B2007 B2008 B2009 B2010 B2021 B2022 B2023
Wijknaam Heide Ysselsteyn Merselo Vredepeel Smakt Oostrum Oirlo C astenray Veulen Leunen Wanssum Geijsteren Blitterswijck Dorpen
2023 72 193 163 45 274 479 510 86 306 116 2244
2024 76 176 182 56 290 488 494 79 304 123 2268
2025 77 181 178 60 304 476 493 80 307 121 2277
2026 77 175 177 64 309 472 491 78 309 131 2283
2027 73 171 179 66 313 460 484 76 305 136 2263
2028 69 169 186 68 308 461 462 80 297 141 2241
2029 69 167 186 67 314 446 458 79 288 149 2223
2030 69 165 184 66 317 439 447 84 285 151 2207
2031 68 166 183 71 320 445 441 82 285 159 2220
2032 66 170 180 74 321 447 445 78 280 166 2227
2033 68 169 182 81 318 453 444 81 274 172 2242
2034 69 168 181 86 320 460 441 81 267 175 2248
2035 68 167 184 90 323 468 437 83 265 180 2265
2036 69 170 185 94 329 481 441 85 264 191 2309
2037 71 169 187 100 329 489 444 85 260 192 2326
2038 73 167 187 102 327 493 440 83 255 197 2324
2039 71 166 184 106 325 501 439 82 251 200 2325
2040 70 166 184 107 321 504 437 82 251 198 2320
2041 71 163 184 108 319 513 434 80 249 197 2318
2042 71 162 184 106 318 517 432 79 245 197 2311
2043 72 162 185 104 316 518 430 79 245 195 2306
2044 71 160 180 104 313 519 427 77 243 192 2286
2023 33 180 92 25 16 165 74 54 55 221 137 17 94 1163
2024 31 176 86 25 14 163 70 58 43 228 144 19 100 1157
2025 33 182 83 22 12 160 64 63 33 223 151 24 103 1153
2026 38 185 81 21 11 165 70 58 32 216 157 20 105 1159
2027 36 178 85 20 10 177 68 57 29 218 157 21 101 1157
2028 36 176 86 18 12 177 70 60 28 213 156 23 101 1156
2029 34 177 90 18 10 179 74 60 29 217 162 24 101 1175
2030 39 181 93 18 9 186 75 61 29 217 162 24 101 1195
2031 40 183 94 20 8 188 76 59 31 214 163 24 103 1203
2032 44 181 98 22 7 194 79 60 33 212 163 23 101 1217
2033 44 181 104 20 7 196 78 58 36 212 164 23 103 1226
2034 44 181 103 21 5 203 79 60 35 215 165 23 102 1236
2035 46 183 108 22 4 204 79 62 37 219 166 23 100 1253
2036 46 184 111 23 3 209 78 61 39 223 169 23 101 1270
2037 46 185 115 23 6 214 78 62 38 222 168 23 99 1279
2038 48 183 115 23 6 217 80 62 38 222 167 23 96 1280
2039 46 181 117 23 5 216 79 62 39 222 165 23 95 1273
2040 45 181 118 23 6 214 78 60 39 221 163 23 94 1265
2041 47 179 114 23 6 211 78 60 38 218 162 23 93 1252
2042 47 176 114 24 6 208 73 60 38 215 160 23 94 1238
2043 42 170 113 23 5 207 74 60 37 213 158 23 94 1219
2044 40 170 112 23 5 206 71 59 36 210 157 23 94 1206
Het aantal kinderen in de doelgroep voor het basisonderwijs in de kern Venray blijft in de prognoseperiode redelijks stabiel rond de 2.250 kinderen. De toevoeging van ruim 1.400 woningen zorgt voor stabiliteit en op termijn een heel lichte groei. In de dorpen groeit de doelgroep op termijn eveneens licht. Hier neemt de woningvoorraad met bijna 900 woningen toe. Een over zicht van de ze getallen staat in bijlage 2.
xxllnc Sociaal | maart 2024
6
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
5.
De leerlingenprognoses
In dit hoofdstuk worden de leerlingenprognoses van de verschillende scholen gepresenteerd en besproken. Een uitdraai van de tabellen behorende bij de leerlingenprognoses is te vinden in bijlage 3.
5.1
Gehanteerde methodieken
Bij het opstellen van de leerlingenprognose is gebruik gemaakt van herkomstgegevens naar voedingsgebied. Het belangstellingspercentage wordt gedefinieerd als “het percentage van de basisgeneratie uit een herkomstgebied dat naar een bepaalde school gaat”. De belangstellingspercentages zijn gebaseerd op de leerlingentellingen van 1-10-2023. Naast de leerlingenprognose lange termijn is er ook rekening gehouden met de resultaten uit de korte termijnprognose. De korte termijnprognose kijkt naar de interne ontwikkeling binnen een school; de bevolkingsontwikkeling speelt een minder grote rol.
5.2
Prognoseresultaten in tabelvorm
Een totaaloverzicht van de waargenomen en het berekende aantal leerlingen per school is te vinden in tabel op de volgende pagina.
xxllnc Sociaal | maart 2024
7
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Waargenomen en geschatte aantallen leerlingen per school De tellingen van 1 oktober 2023 zijn weergegeven onder 2024 Plaats Blitterswijck Leunen Merselo Oirlo Oostrum Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Wanssum Ysselsteyn
Instnr 03QF 05DW 07DE 03RV 06WF 03VK 06KC 08MK 10AG 10XR 11GX 11MO 21OZ 30AL00 05EJ 07DF
Plaats Venray
Instnr 00SQ
Naam St. Anna De Meent De Lier Basisschool Eigenwijs De Meulebeek De Hommel De Bongerd Krokodaris De Klimboom St. Petrus Banden De Keg C oninxhof De Kruudwis Montessorischool Venray De Peddepoel St. Oda Totaal
2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 76 82 84 86 82 82 82 82 84 83 84 83 82 83 81 79 78 77 76 77 77 77 244 243 233 229 227 223 225 228 228 230 232 233 239 244 242 244 243 241 240 238 232 227 91 80 77 76 80 80 83 86 87 90 95 94 99 101 105 105 106 107 104 104 103 102 91 100 100 101 100 104 107 108 108 111 108 111 112 111 111 113 112 110 110 106 107 104 148 145 143 148 160 159 161 167 168 174 175 181 182 186 191 193 192 190 188 185 184 183 333 325 328 335 336 338 336 333 337 340 344 346 350 359 362 363 365 365 365 365 364 362 134 136 134 131 129 129 127 125 126 126 127 128 129 131 133 133 133 133 134 134 134 133 154 163 162 162 160 161 158 156 159 161 163 165 168 173 176 177 180 180 182 183 183 183 167 181 187 194 198 197 195 191 190 191 191 190 189 191 193 191 191 190 189 188 188 186 448 456 464 470 470 470 465 465 468 468 473 472 475 484 486 484 483 482 479 474 473 467 191 188 186 184 185 184 184 184 185 185 185 186 188 190 192 191 190 189 189 187 187 184 197 206 209 211 211 208 209 209 212 212 214 216 219 223 225 225 225 224 223 222 221 218 262 246 240 238 235 229 227 224 223 225 226 226 226 229 231 230 230 229 227 227 226 224 186 174 182 187 189 189 189 188 189 190 191 192 193 196 197 197 197 196 196 194 193 191 133 140 150 154 155 157 163 163 164 163 164 165 166 169 168 167 165 163 163 161 159 158 177
170 173 176 171 170 171 175 177 176 176 176 179 180 181 179 177 177 175 172 167 166 3032 3035 3052 3082 3088 3080 3082 3084 3105 3125 3148 3164 3196 3250 3274 3271 3267 3253 3240 3217 3198 3165
Speciaal basisondewijs Naam Focus
2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 67 74 75 76 76 75 75 75 75 76 76 76 77 78 79 79 79 79 79 78 78 77
xxllnx Sociaal | maart 2024
8
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Bijlage 1
Begrippen en afkortingen
Begrippen- en afkortingenlijst voor de leerlingenoverzichten Afkorting
Toelichting
bl%
Belangstellingspercentage per wijk
#bg
Aantal kinderen in de betreffende basisgeneratie in die wijk, of het aantal 4 en 5 jarigen, BG_0405, of het aantal 4 tot en met 11 jarigen plus 30% van de 12 jarigen
#ll
Het aantal leerlingen uit de wijk
ZZ-BRT
Optelling van de buurten die niet tot het directe voedingsgebied van de school behoren.
Opslag
Opslagpercentage voor leerlingen waarvan geen herkomstgegevens beschikbaar waren en/of afkomstig uit gemeenten die niet in de prognose van de basisgeneraties zijn meegenomen
Totaal BG_0405
Aantal 4 en 5 jarigen op de instelling
Totaal BG_0412
Totaal aantal kinderen op de instelling
xxllnc Sociaal | maart 2024
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Bijlage 2
Tabel bevolkingsprognose en woningvoorraad
Totale bevolking Wijknr Wijknaam B1011 C entrum B1012 Oost B1013 West B1014 Vlakwater B1015 Veltum B1016 Brukske B1017 Landweert B1018 Smakterheide B1019 Brabander B1020 Sint Antoniusveld Kern Venray Wijknr B2001 B2002 B2003 B2004 B2005 B2006 B2007 B2008 B2009 B2010 B2021 B2022 B2023
Wijknaam Heide Ysselsteyn Merselo Vredepeel Smakt Oostrum Oirlo C astenray Veulen Leunen Wanssum Geijsteren Blitterswijck Dorpen
xxllnc Sociaal | maart 2024
2023 2561 2483 3405 740 3806 4821 6037 1141 2499 1921 29414
2024 2644 2469 3307 731 3819 4794 5978 1129 2514 2009 29394
2025 2784 2453 3298 758 3929 4777 5944 1122 2511 2001 29577
2026 2791 2449 3285 775 3929 4735 5878 1170 2496 2128 29636
2027 2804 2462 3308 820 3946 4701 5831 1202 2472 2262 29808
2028 2828 2458 3322 850 3972 4687 5796 1261 2466 2385 30025
2029 2864 2469 3315 876 3987 4650 5775 1296 2456 2522 30210
2030 2900 2479 3315 913 4015 4616 5733 1344 2448 2623 30386
2031 2900 2475 3316 987 4022 4750 5738 1344 2451 2635 30618
2032 2883 2479 3307 1066 4012 4862 5724 1326 2446 2630 30735
2033 2877 2466 3304 1140 4013 4971 5712 1317 2432 2619 30851
2034 2864 2463 3291 1214 4015 5089 5688 1318 2412 2618 30972
2035 2855 2456 3296 1276 3999 5192 5668 1315 2416 2615 31088
2036 2852 2449 3289 1298 4002 5295 5658 1311 2404 2619 31177
2037 2857 2437 3283 1305 4002 5290 5662 1310 2389 2614 31149
2038 2842 2449 3272 1289 4001 5292 5652 1300 2396 2618 31111
2039 2847 2451 3279 1281 3991 5285 5654 1299 2380 2622 31089
2040 2832 2442 3262 1281 3976 5283 5640 1294 2379 2627 31016
2041 2835 2442 3264 1275 3978 5282 5623 1291 2368 2617 30975
2042 2832 2439 3264 1266 3965 5275 5623 1278 2367 2623 30932
2043 2836 2437 3256 1268 3969 5269 5618 1278 2367 2612 30910
2044 2834 2435 3253 1263 3962 5284 5609 1267 2360 2626 30893
2023 509 2311 1093 235 204 2481 1258 824 570 2249 1898 405 1188 15225
2024 513 2361 1086 251 210 2529 1236 859 548 2236 1881 409 1216 15335
2025 528 2449 1085 237 229 2539 1238 864 532 2226 1879 412 1228 15446
2026 557 2435 1145 249 217 2659 1264 875 536 2258 1892 409 1233 15729
2027 580 2426 1208 244 206 2783 1273 899 549 2307 1913 409 1227 16024
2028 609 2432 1271 237 202 2898 1292 913 549 2326 1905 406 1234 16274
2029 640 2431 1323 244 199 3025 1320 927 547 2351 1933 398 1222 16560
2030 667 2449 1368 243 197 3124 1326 947 563 2378 1949 395 1222 16828
2031 672 2446 1379 243 191 3112 1332 956 556 2382 1943 395 1221 16828
2032 665 2429 1373 246 189 3108 1333 937 554 2379 1938 399 1228 16778
2033 668 2434 1377 243 187 3096 1330 939 556 2365 1938 393 1218 16744
2034 672 2429 1368 242 187 3095 1321 933 547 2359 1936 393 1218 16700
2035 652 2428 1377 241 186 3089 1314 936 553 2364 1930 394 1215 16679
2036 656 2417 1362 249 189 3078 1313 931 556 2355 1934 394 1211 16645
2037 665 2417 1373 252 196 3083 1312 934 551 2353 1924 397 1205 16662
2038 660 2407 1369 251 191 3076 1316 939 549 2345 1923 394 1208 16628
2039 653 2408 1374 251 194 3082 1316 925 551 2338 1912 395 1188 16587
2040 661 2409 1374 251 200 3074 1316 920 556 2340 1902 397 1196 16596
2041 658 2408 1366 249 196 3068 1318 915 545 2324 1909 393 1203 16552
2042 658 2393 1368 250 193 3064 1311 929 550 2318 1892 390 1202 16518
2043 653 2386 1366 246 190 3049 1313 920 547 2320 1887 399 1203 16479
2044 650 2382 1367 245 192 3065 1297 915 549 2309 1884 390 1201 16446
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Wonignen Wijknr Wijknaam B1011 C entrum B1012 Oost B1013 West B1014 Vlakwater B1015 Veltum B1016 Brukske B1017 Landweert B1018 Smakterheide B1019 Brabander B1020 Sint Antoniusveld Kern Venray Wijknr B2001 B2002 B2003 B2004 B2005 B2006 B2007 B2008 B2009 B2010 B2021 B2022 B2023
Wijknaam Heide Ysselsteyn Merselo Vredepeel Smakt Oostrum Oirlo C astenray Veulen Leunen Wanssum Geijsteren Blitterswijck Dorpen
xxllnc Sociaal | maart 2024
2023 1381 1254 1984 375 1799 1965 2640 444 952 730 13524
2024 1400 1269 1986 376 1817 1965 2640 465 956 733 13607
2025 1471 1274 1986 379 1867 1965 2640 466 960 733 13741
2026 1493 1283 2001 395 1882 1965 2643 487 963 783 13895
2027 1514 1292 2016 411 1897 1965 2646 508 966 833 14048
2028 1535 1301 2031 427 1912 1965 2649 529 969 883 14201
2029 1556 1311 2043 443 1926 1965 2652 549 971 933 14349
2030 1577 1320 2053 458 1940 1965 2654 569 973 976 14485
2031 1577 1320 2054 493 1940 2015 2654 569 973 976 14571
2032 1577 1320 2055 528 1940 2065 2654 569 973 976 14657
2033 1577 1320 2056 563 1940 2115 2654 569 973 976 14743
2034 1577 1320 2057 598 1940 2165 2654 569 973 976 14829
2035 1577 1320 2057 633 1940 2215 2654 569 973 976 14914
2036 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2037 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2038 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2039 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2040 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2041 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2042 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2043 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2044 1577 1320 2057 652 1940 2264 2654 569 973 976 14982
2023 214 927 429 95 79 930 525 338 218 883 817 189 589 6233
2024 216 957 431 95 86 944 525 345 220 883 823 189 593 6307
2025 220 991 433 95 93 953 530 348 220 884 824 190 602 6383
2026 233 1001 458 97 94 1003 545 358 225 904 834 190 607 6549
2027 245 1009 483 98 94 1053 555 368 230 924 844 190 609 6702
2028 257 1017 508 99 94 1103 565 378 235 939 853 190 611 6849
2029 269 1023 532 100 94 1153 577 388 239 954 862 190 613 6994
2030 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2031 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2032 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2033 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2034 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2035 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2036 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2037 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2038 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2039 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2040 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2041 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2042 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2043 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
2044 281 1028 556 101 94 1192 587 398 242 966 871 190 615 7121
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Bijlage 3
Tabellen ruimtebehoefte (les en gym)
Vierkante Meters Plaats Blitterswijck Leunen Merselo Oirlo Oostrum Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Wanssum Ysselsteyn
Ruimtebehoefte vierkante meters Instnr Naam 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 03QF St. Anna 612 623 633 612 612 612 612 623 617 623 617 612 617 607 597 592 587 582 587 587 587 05DW De Meent 1422 1372 1352 1342 1322 1332 1347 1347 1357 1367 1372 1402 1427 1417 1427 1422 1412 1407 1397 1367 1342 07DE De Lier 602 587 582 602 602 617 633 638 653 678 673 698 708 728 728 733 738 723 723 718 713 03RV Basisschool Eigenwijs 703 703 708 703 723 738 743 743 758 743 758 763 758 758 768 763 753 753 733 738 723 06WF De Meulebeek 929 919 944 1005 1000 1010 1040 1045 1075 1080 1110 1115 1136 1161 1171 1166 1156 1146 1131 1126 1120 03VK De Hommel 1850 1867 1902 1907 1917 1907 1892 1912 1927 1947 1957 1978 2024 2039 2044 2054 2054 2054 2054 2049 2039 06KC De Bongerd 902 891 876 866 866 856 846 851 851 856 861 866 876 886 886 886 886 891 891 891 886 08MK Krokodaris 1065 1060 1060 1048 1055 1038 1028 1043 1055 1065 1075 1091 1118 1134 1139 1154 1154 1165 1170 1170 1170 10AG De Klimboom 1110 1141 1176 1196 1191 1181 1161 1156 1161 1161 1156 1151 1161 1171 1161 1161 1156 1151 1146 1146 1136 10XR St.
Petrus Banden 2494 2534 2564 2564 2564 2539 2539 2554 2554 2579 2574 2589 2635 2645 2635 2629 2624 2609 2584 2579 2549 11GX De Keg 1146 1136 1126 1131 1126 1126 1126 1131 1131 1131 1136 1146 1156 1166 1161 1156 1151 1151 1141 1141 1126 11MO C oninxhof 1240 1255 1265 1265 1250 1255 1255 1270 1270 1280 1290 1306 1326 1336 1336 1336 1331 1326 1321 1316 1301 21OZ De Kruudwis 1437 1407 1397 1382 1352 1342 1327 1322 1332 1337 1337 1337 1352 1362 1357 1357 1352 1342 1342 1337 1327 30AL00 Montessorischool Venray 1075 1115 1141 1151 1151 1151 1146 1151 1156 1161 1166 1171 1186 1191 1191 1191 1186 1186 1176 1171 1161 05EJ De Peddepoel 904 955 975 980 990 1020 1020 1025 1020 1025 1030 1035 1050 1045 1040 1030 1020 1020 1010 1000 995 07DF St. Oda 1055 1070 1085 1060 1055 1060 1080 1090 1085 1085 1085 1100 1105 1110 1100 1090 1090 1080 1065 1040 1035 Totaal 18546 18635 18786 18814 18776 18784 18795 18901 19002 19118 19197 19360 19635 19756 19741 19720 19650 19586 19471 19376 19210
Plaats Venray
Instnr 00SQ
xxllnc Sociaal | maart 2024
Naam Focus
2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 794 801 809 809 801 801 801 801 809 809 809 816 823 831 831 831 831 831 823 823 816
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Groepen Permanent Plaats Blitterswijck Leunen Merselo Oirlo Oostrum Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Wanssum Ysselsteyn
Groepen permanent Instnr Naam 03QF St. Anna 05DW De Meent 07DE De Lier 03RV Basisschool Eigenwijs 06WF De Meulebeek 03VK De Hommel 06KC De Bongerd 08MK Krokodaris 10AG De Klimboom 10XR St. Petrus Banden 11GX De Keg 11MO C oninxhof 21OZ De Kruudwis 30AL00 Montessorischool Venray 05EJ De Peddepoel 07DF St. Oda Totaal
2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 10 10 10 10 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 14 14 14 15 15 15 14 14 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 6 6 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 19 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 21 21 21 20 20 20 20 20 20 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 7 7 7 7 8 7 7 7 8 8 8 8 7 7 7 7 7 7 130 133 134 135 134 134 132 133 133 134 136 138 139 140 140 139 138 138 138 138 137
Plaats Venray
Instnr 00SQ
2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6
xxllnc Sociaal | maart 2024
Naam Focus
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Gymbehoefte Plaats Blitterswijck Leunen Merselo Oirlo Oostrum Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Wanssum Ysselsteyn
Klokuren Gym Instnr Naam 03QF St. Anna 05DW De Meent 07DE De Lier 03RV Basisschool Eigenwijs 06WF De Meulebeek 03VK De Hommel 06KC De Bongerd 08MK Krokodaris 10AG De Klimboom 10XR St. Petrus Banden 11GX De Keg 11MO C oninxhof 21OZ De Kruudwis 30AL00 Montessorischool Venray 05EJ De Peddepoel 07DF St. Oda Totaal
2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 10,5 10,5 10,5 10,5 9 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 4,5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 13,5 13,5 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 9 9 9 9 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 19,5 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 9 9 9 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 9 9 9 9 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 10,5 9 6 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 7,5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7,5 6 6 6 6 7,5 6 6 6 7,5 7,5 7,5 7,5 6 6 6 6 6 6 124,5 127,5 132,0 130,5 129,0 129,0 127,5 129,0 127,5 129,0 132,0 135,0 136,5 138,0 138,0 136,5 136,5 136,5 135,0 135,0 133,5
Plaats Venray
Instnr 00SQ
2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032 2033 2034 2035 2036 2037 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 12,75 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0 15,0
xxllnc Sociaal | maart 2024
Naam Focus
Leerlingenprognose en ruimtebehoefte (speciaal) basisonderwijs 2024 | Gemeente Venray
Bijlage 4
Tabellen leerlingenprognose
Basisonderwijs
xxllnc Sociaal | maart 2024
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
1
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
03QF
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
St. Anna Plein, 2 5863 AT Blitterswijck
Buurt
B2023
Generatiecode Blitterswijck
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
80,5 25 20,1 79,1 100 79,1
80,5 29 23,3 79,1 103 81,5
80,5 29 23,3 79,1 105 83,1
80,5 25 20,1 79,1 101 79,9
80,5 23 18,5 79,1 101 79,9
80,5 26 20,9 79,1 101 79,9
80,5 27 21,7 79,1 101 79,9
80,5 27 21,7 79,1 103 81,5
80,5 27 21,7 79,1 101 79,9
80,5 27 21,7 79,1 103 81,5
80,5 26 20,9 79,1 102 80,7
80,5 25 20,1 79,1 100 79,1
80,5 23 18,5 79,1 101 79,9
80,5 23 18,5 79,1 99 78,3
80,5 23 18,5 79,1 96 76,0
80,5 23 18,5 79,1 95 75,2
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
2,1 43 0,9 0,6 144 0,9
2,1 43 0,9 0,6 151 1,0
2,1 46 1,0 0,6 157 1,0
2,1 37 0,8 0,6 157 1,0
2,1 36 0,8 0,6 156 1,0
2,1 43 0,9 0,6 162 1,0
2,1 44 1,0 0,6 162 1,0
2,1 45 1,0 0,6 163 1,1
2,1 45 1,0 0,6 163 1,1
2,1 45 1,0 0,6 164 1,1
2,1 44 1,0 0,6 165 1,1
2,1 44 1,0 0,6 166 1,1
2,1 44 1,0 0,6 169 1,1
2,1 44 1,0 0,6 168 1,1
2,1 43 0,9 0,6 167 1,1
2,1 42 0,9 0,6 165 1,1
21,0 80,0
24,2 82,5
24,3 84,1
20,9 80,9
19,3 80,9
21,8 80,9
22,7 80,9
22,7 82,6
22,7 81,0
22,7 82,6
21,9 81,8
21,1 80,2
19,5 81,0
19,5 79,4
19,4 77,1
19,4 76,3
% #ll % #ll
4,00 0,9 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 2,0
4,00 0,9 2,00 1,9
4,00 0,8 2,00 1,9
4,00 0,9 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 1,9
4,00 1,0 2,00 1,9
4,00 0,9 2,00 1,9
4,00 0,9 2,00 1,9
4,00 0,8 2,00 1,9
4,00 0,8 2,00 1,9
4,00 0,8 2,00 1,8
4,00 0,8 2,00 1,8
0%)
21,9 81,9 81,0
25,2 84,4 84,0
25,3 86,1 86,0
21,8 82,8 82,0
20,1 82,8 82,0
22,7 82,8 82,0
23,7 82,8 82,0
23,7 84,5 84,0
23,7 82,9 82,0
23,7 84,5 84,0
22,8 83,7 83,0
22,0 82,1 82,0
20,3 82,9 82,0
20,3 81,3 81,0
20,2 78,9 78,0
20,2 78,1 78,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
2
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
03RV
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
Basisschool Eigenwijs Hoofdstraat, 28 5808 AV Oirlo
Buurt
B2007
Generatiecode Oirlo
BG_0405
BG_0412
B2008
Castenray
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
109,8 15 16,5 71,3 70 50,0
80,0 14 11,2 72,5 64 46,5
80,0 20 16,0 73,7 70 51,7
80,0 22 17,6 75,0 68 51,0
80,0 16 12,8 75,0 70 52,5
80,0 20 16,0 75,0 74 55,5
80,0 21 16,8 75,0 75 56,3
80,0 21 16,8 75,0 76 57,0
80,0 21 16,8 75,0 79 59,3
80,0 21 16,8 75,0 78 58,5
80,0 21 16,8 75,0 79 59,3
80,0 21 16,8 75,0 79 59,3
80,0 20 16,0 75,0 78 58,5
80,0 20 16,0 75,0 78 58,5
80,0 20 16,0 75,0 80 60,0
80,0 20 16,0 75,0 79 59,3
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
68,6 21 14,4 80,8 58 46,9
68,6 22 15,1 80,8 63 51,0
68,6 13 8,9 80,8 58 46,9
68,6 11 7,5 80,8 57 46,1
68,6 16 11,0 80,8 60 48,5
68,6 18 12,4 80,8 60 48,5
68,6 18 12,4 80,8 61 49,3
68,6 18 12,4 80,8 59 47,7
68,6 18 12,4 80,8 60 48,5
68,6 18 12,4 80,8 58 46,9
68,6 18 12,4 80,8 60 48,5
68,6 18 12,4 80,8 62 50,1
68,6 18 12,4 80,8 61 49,3
68,6 18 12,4 80,8 62 50,1
68,6 18 12,4 80,8 62 50,1
68,6 17 11,7 80,8 62 50,1
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
4,2 25 1,1 1,0 100 1,1
4,2 29 1,2 1,0 103 1,1
4,2 29 1,2 1,0 105 1,1
4,2 25 1,1 1,0 101 1,1
4,2 23 1,0 1,0 101 1,1
4,2 26 1,1 1,0 101 1,1
4,2 27 1,1 1,0 101 1,1
4,2 27 1,1 1,0 103 1,1
4,2 27 1,1 1,0 101 1,1
4,2 27 1,1 1,0 103 1,1
4,2 26 1,1 1,0 102 1,1
4,2 25 1,1 1,0 100 1,1
4,2 23 1,0 1,0 101 1,1
4,2 23 1,0 1,0 99 1,0
4,2 23 1,0 1,0 96 1,0
4,2 23 1,0 1,0 95 1,0
32,0 98,0
27,5 98,6
26,1 99,7
26,2 98,2
24,8 102,1
29,5 105,1
30,3 106,7
30,3 105,8
30,3 108,9
30,3 106,5
30,3 108,9
30,3 110,5
29,4 108,9
29,4 109,6
29,4 111,1
28,7 110,4
% #ll % #ll
6,00 2,0 2,00 2,0
6,00 1,7 2,00 2,0
6,00 1,6 2,00 2,0
6,00 1,6 2,00 2,0
6,00 1,5 2,00 2,1
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,2
6,00 1,9 2,00 2,3
6,00 1,8 2,00 2,2
6,00 1,8 2,00 2,3
6,00 1,8 2,00 2,3
6,00 1,8 2,00 2,3
0%)
34,0 100,0 100,0
29,2 100,6 100,0
27,7 101,7 101,0
27,8 100,2 100,0
26,3 104,2 104,0
31,4 107,3 107,0
32,2 108,9 108,0
32,2 108,0 108,0
32,2 111,1 111,0
32,2 108,7 108,0
32,2 111,1 111,0
32,2 112,8 112,0
31,2 111,1 111,0
31,2 111,9 111,0
31,2 113,4 113,0
30,5 112,7 112,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
3
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
03VK
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Hommel Oostsingel, 39 5802 AM Venray
Buurt
B1012
Generatiecode Oost
BG_0405
BG_0412
B1013
West
BG_0405
BG_0412
B1015
Veltum
BG_0405
BG_0412
B1016
Brukske
BG_0405
BG_0412
B1017
Landweert
BG_0405
BG_0412
B1019
Brabander
BG_0405
BG_0412
B1020
Sint Antoniusveld
BG_0405
BG_0412
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
23,0 26 6,0 13,0 176 23,0
15,0 31 4,7 14,3 181 25,9
15,0 40 6,0 15,5 175 27,2
15,0 32 4,8 16,8 171 28,8
15,0 28 4,2 18,0 169 30,5
15,0 31 4,7 18,0 167 30,2
15,0 35 5,3 18,0 165 29,8
15,0 35 5,3 18,0 166 30,0
15,0 35 5,3 18,0 170 30,7
15,0 35 5,3 18,0 169 30,5
15,0 34 5,1 18,0 168 30,4
15,0 33 5,0 18,0 167 30,2
15,0 33 5,0 18,0 170 30,7
15,0 33 5,0 18,0 169 30,5
15,0 32 4,8 18,0 167 30,2
15,0 31 4,7 18,0 166 30,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
7,0 57 4,0 10,4 182 19,0
5,1 49 2,5 10,6 178 19,0
4,5 43 1,9 10,8 177 19,2
4,3 42 1,8 10,8 179 19,5
4,3 46 2,0 10,8 186 20,3
4,3 49 2,1 10,8 186 20,3
4,3 49 2,1 10,8 184 20,0
4,3 50 2,2 10,8 183 19,9
4,3 50 2,2 10,8 180 19,6
4,3 50 2,2 10,8 182 19,8
4,3 49 2,1 10,8 181 19,7
4,3 48 2,1 10,8 184 20,0
4,3 48 2,1 10,8 185 20,2
4,3 48 2,1 10,8 187 20,4
4,3 48 2,1 10,8 187 20,4
4,3 48 2,1 10,8 184 20,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
6,6 75 5,0 5,8 290 17,0
7,1 83 5,9 6,6 304 20,3
7,4 73 5,4 7,0 309 21,8
7,4 70 5,2 7,1 313 22,4
7,5 70 5,3 7,1 308 22,0
7,5 72 5,4 7,1 314 22,5
7,5 77 5,8 7,1 317 22,7
7,5 77 5,8 7,1 320 22,9
7,5 78 5,9 7,1 321 23,0
7,5 77 5,8 7,1 318 22,8
7,5 77 5,8 7,1 320 22,9
7,5 77 5,8 7,1 323 23,1
7,5 77 5,8 7,1 329 23,6
7,5 76 5,7 7,1 329 23,6
7,5 75 5,6 7,1 327 23,4
7,5 74 5,6 7,1 325 23,3
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
31,3 115 36,0 27,4 488 134,0
32,2 109 35,1 27,3 476 130,0
31,4 106 33,4 27,1 472 128,2
31,4 102 32,1 27,1 460 124,9
31,4 94 29,6 27,1 461 125,1
31,4 98 30,8 27,1 446 121,1
31,4 101 31,8 27,1 439 119,2
31,4 102 32,1 27,1 445 120,8
31,4 104 32,7 27,1 447 121,3
31,4 105 33,0 27,1 453 123,0
31,4 108 34,0 27,1 460 124,9
31,4 109 34,3 27,1 468 127,0
31,4 113 35,5 27,1 481 130,6
31,4 117 36,8 27,1 489 132,7
31,4 117 36,8 27,1 493 133,8
31,4 120 37,7 27,1 501 136,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
8,3 108 9,0 7,4 494 37,0
6,5 108 7,1 7,6 493 37,5
6,5 127 8,3 7,7 491 37,9
6,5 129 8,4 7,7 484 37,4
6,5 106 6,9 7,7 462 35,7
6,5 102 6,7 7,7 458 35,4
6,5 114 7,4 7,7 447 34,5
6,5 113 7,4 7,7 441 34,1
6,5 113 7,4 7,7 445 34,4
6,5 112 7,3 7,7 444 34,3
6,5 112 7,3 7,7 441 34,1
6,5 111 7,3 7,7 437 33,8
6,5 111 7,3 7,7 441 34,1
6,5 109 7,1 7,7 444 34,3
6,5 109 7,1 7,7 440 34,0
6,5 108 7,1 7,7 439 33,9
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
9,7 72 7,0 9,8 304 30,0
9,3 78 7,3 10,0 307 30,8
8,6 76 6,6 9,9 309 30,8
8,5 76 6,5 9,9 305 30,4
8,5 67 5,7 9,9 297 29,6
8,5 62 5,3 9,9 288 28,7
8,5 66 5,7 9,9 285 28,4
8,5 65 5,6 9,9 285 28,4
8,5 63 5,4 9,9 280 27,9
8,5 61 5,2 9,9 274 27,3
8,5 59 5,1 9,9 267 26,6
8,5 59 5,1 9,9 265 26,4
8,5 58 5,0 9,9 264 26,3
8,5 57 4,9 9,9 260 25,9
8,5 55 4,7 9,9 255 25,4
8,5 55 4,7 9,9 251 25,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
47,3 19 9,0 30,0 123 37,0
32,0 20 6,4 31,0 121 37,6
32,0 31 9,9 32,0 131 42,0
32,0 37 11,8 33,0 136 44,9
32,0 30 9,6 33,0 141 46,5
32,0 34 10,9 33,0 149 49,2
32,0 40 12,8 33,0 151 49,8
32,0 43 13,8 33,0 159 52,5
32,0 45 14,4 33,0 166 54,8
32,0 47 15,0 33,0 172 56,8
32,0 49 15,7 33,0 175 57,8
32,0 51 16,3 33,0 180 59,4
32,0 52 16,6 33,0 191 63,0
32,0 51 16,3 33,0 192 63,4
32,0 50 16,0 33,0 197 65,0
32,0 50 16,0 33,0 200 66,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
4
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
03VK
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Hommel Oostsingel, 39 5802 AM Venray
Buurt
ZZ-BRT
Generatiecode Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
5,4 185 10,0 2,6 860 23,0
5,4 177 9,6 2,6 850 22,7
5,4 179 9,7 2,6 855 22,9
5,4 186 10,1 2,6 864 23,1
5,4 168 9,1 2,6 863 23,1
5,4 179 9,7 2,6 880 23,5
5,4 202 10,9 2,6 895 23,9
5,4 204 11,0 2,6 893 23,9
5,4 210 11,4 2,6 897 24,0
5,4 213 11,5 2,6 910 24,3
5,4 216 11,7 2,6 920 24,6
5,4 217 11,7 2,6 931 24,9
5,4 213 11,5 2,6 947 25,3
5,4 211 11,4 2,6 959 25,6
5,4 211 11,4 2,6 963 25,8
5,4 208 11,2 2,6 957 25,6
86,0 320,0
78,6 323,8
81,2 330,0
80,7 331,4
72,4 332,8
75,6 330,9
81,8 328,3
83,2 332,5
84,7 335,7
85,3 338,8
86,8 341,0
87,6 344,8
88,8 353,8
89,3 356,4
88,5 358,0
89,1 359,8
% #ll % #ll
1,00 0,9 2,00 4,9
1,00 0,9 2,00 5,0
1,00 0,9 2,00 5,1
1,00 0,9 2,00 5,1
1,00 0,8 2,00 5,1
1,00 0,8 2,00 5,1
1,00 0,9 2,00 5,1
1,00 0,9 2,00 5,1
1,00 0,9 2,00 5,2
1,00 0,9 2,00 5,2
1,00 1,0 2,00 5,3
1,00 1,0 2,00 5,3
1,00 1,0 2,00 5,5
1,00 1,0 2,00 5,5
1,00 1,0 2,00 5,5
1,00 1,0 2,00 5,6
0%)
86,9 324,9 324,0
79,5 328,8 328,0
82,1 335,1 335,0
81,6 336,5 336,0
73,2 337,9 337,0
76,4 336,0 336,0
82,7 333,4 333,0
84,1 337,6 337,0
85,6 340,9 340,0
86,2 344,0 344,0
87,8 346,3 346,0
88,6 350,1 350,0
89,8 359,3 359,0
90,3 361,9 361,0
89,5 363,5 363,0
90,1 365,4 365,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
5
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
05DW
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Meent Kapelweg, 3 5809 AJ Leunen
Buurt
B2001
Generatiecode Heide
BG_0405
BG_0412
B2009
Veulen
BG_0405
BG_0412
B2010
Leunen
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
150,0 4 6,0 70,9 31 22,0
95,0 7 6,7 70,9 33 23,4
95,0 9 8,6 70,9 38 27,0
95,0 7 6,7 70,9 36 25,5
95,0 4 3,8 70,9 36 25,5
95,0 6 5,7 70,9 34 24,1
95,0 8 7,6 70,9 39 27,7
95,0 9 8,6 70,9 40 28,4
95,0 9 8,6 70,9 44 31,2
95,0 10 9,5 70,9 44 31,2
95,0 10 9,5 70,9 44 31,2
95,0 10 9,5 70,9 46 32,6
95,0 10 9,5 70,9 46 32,6
95,0 10 9,5 70,9 46 32,6
95,0 10 9,5 70,9 48 34,1
95,0 9 8,6 70,9 46 32,6
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
71,4 7 5,0 48,8 43 21,0
65,0 4 2,6 48,8 33 16,1
65,0 3 2,0 48,8 32 15,6
65,0 3 2,0 48,8 29 14,2
65,0 3 2,0 48,8 28 13,7
65,0 5 3,3 48,8 29 14,2
65,0 7 4,6 48,8 29 14,2
65,0 8 5,2 48,8 31 15,1
65,0 8 5,2 48,8 33 16,1
65,0 8 5,2 48,8 36 17,6
65,0 8 5,2 48,8 35 17,1
65,0 8 5,2 48,8 37 18,1
65,0 8 5,2 48,8 39 19,0
65,0 8 5,2 48,8 38 18,6
65,0 8 5,2 48,8 38 18,6
65,0 9 5,9 48,8 39 19,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
79,3 58 46,0 79,8 228 182,0
77,2 52 40,2 78,9 223 176,0
74,6 43 32,1 78,1 216 168,8
74,3 42 31,2 78,0 218 170,1
74,2 41 30,5 78,0 213 166,2
74,2 44 32,7 78,0 217 169,3
74,2 49 36,4 78,0 217 169,3
74,2 49 36,4 78,0 214 166,9
74,2 49 36,4 78,0 212 165,4
74,2 49 36,4 78,0 212 165,4
74,2 50 37,1 78,0 215 167,7
74,2 50 37,1 78,0 219 170,8
74,2 51 37,9 78,0 223 174,0
74,2 49 36,4 78,0 222 173,2
74,2 49 36,4 78,0 222 173,2
74,2 48 35,7 78,0 222 173,2
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
2,1 93 2,0 1,1 1481 17,0
2,1 100 2,2 1,1 1495 17,2
2,1 89 1,9 1,1 1492 17,1
2,1 87 1,9 1,1 1474 16,9
2,1 83 1,8 1,1 1468 16,9
2,1 80 1,7 1,1 1454 16,7
2,1 84 1,8 1,1 1460 16,8
2,1 83 1,8 1,1 1468 16,9
2,1 81 1,7 1,1 1465 16,8
2,1 79 1,7 1,1 1469 16,9
2,1 77 1,7 1,1 1472 16,9
2,1 77 1,7 1,1 1492 17,1
2,1 76 1,6 1,1 1515 17,4
2,1 75 1,6 1,1 1525 17,5
2,1 73 1,6 1,1 1518 17,4
2,1 72 1,5 1,1 1519 17,4
59,0 242,0
51,7 232,7
44,6 228,5
41,8 226,7
38,1 222,3
43,4 224,3
50,4 228,0
52,0 227,3
51,9 229,5
52,8 231,1
53,5 232,9
53,5 238,6
54,2 243,0
52,7 241,9
52,7 243,3
51,7 242,2
% #ll % #ll
0,00 0,0 0,00 1,0
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 0,9
0,00 0,0 0,00 1,0
0,00 0,0 0,00 1,0
0,00 0,0 0,00 1,0
0,00 0,0 0,00 1,0
0%)
59,0 243,0 243,0
51,7 233,6 233,0
44,6 229,4 229,0
41,8 227,6 227,0
38,1 223,2 223,0
43,4 225,2 225,0
50,4 228,9 228,0
52,0 228,2 228,0
51,9 230,4 230,0
52,8 232,0 232,0
53,5 233,8 233,0
53,5 239,5 239,0
54,2 244,0 244,0
52,7 242,9 242,0
52,7 244,3 244,0
51,7 243,2 243,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
6
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
05EJ
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Peddepoel Gouverneur Houbenstraat, 55 5861 CC Wanssum
Buurt
B2021
Generatiecode Wanssum
BG_0405
BG_0412
B2022
Geijsteren
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
88,3 43 38,0 83,3 144 120,0
86,1 43 37,1 83,9 151 126,8
88,5 46 40,7 84,5 157 132,8
88,5 37 32,8 85,2 157 133,8
88,6 36 31,9 85,8 156 133,9
88,6 43 38,1 85,8 162 139,1
88,6 44 39,0 85,8 162 139,1
88,6 45 39,9 85,8 163 139,9
88,6 45 39,9 85,8 163 139,9
88,6 45 39,9 85,8 164 140,8
88,6 44 39,0 85,8 165 141,7
88,6 44 39,0 85,8 166 142,5
88,6 44 39,0 85,8 169 145,1
88,6 44 39,0 85,8 168 144,2
88,6 43 38,1 85,8 167 143,4
88,6 42 37,2 85,8 165 141,7
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
57,1 7 4,0 78,9 19 15,0
57,1 9 5,1 78,9 24 18,9
57,1 6 3,4 78,9 20 15,8
57,1 6 3,4 78,9 21 16,6
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 24 18,9
57,1 6 3,4 78,9 24 18,9
57,1 6 3,4 78,9 24 18,9
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
57,1 6 3,4 78,9 23 18,2
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
6,6 15 1,0 1,4 70 1,0
6,6 14 0,9 1,4 64 0,9
6,6 20 1,3 1,4 70 1,0
6,6 22 1,5 1,4 68 1,0
6,6 16 1,1 1,4 70 1,0
6,6 20 1,3 1,4 74 1,1
6,6 21 1,4 1,4 75 1,1
6,6 21 1,4 1,4 76 1,1
6,6 21 1,4 1,4 79 1,1
6,6 21 1,4 1,4 78 1,1
6,6 21 1,4 1,4 79 1,1
6,6 21 1,4 1,4 79 1,1
6,6 20 1,3 1,4 78 1,1
6,6 20 1,3 1,4 78 1,1
6,6 20 1,3 1,4 80 1,1
6,6 20 1,3 1,4 79 1,1
43,0 136,0
43,1 146,6
45,4 149,6
37,7 151,4
36,4 153,1
42,8 159,1
43,8 159,1
44,7 159,9
44,7 159,2
44,7 160,1
43,8 161,0
43,8 161,8
43,7 164,4
43,7 163,5
42,8 162,7
41,9 161,0
% #ll % #ll
5,00 2,0 3,00 3,9
5,00 2,0 3,00 4,3
5,00 2,1 3,00 4,3
5,00 1,7 3,00 4,4
5,00 1,6 3,00 4,5
5,00 1,9 3,00 4,6
5,00 2,0 3,00 4,6
5,00 2,0 3,00 4,7
5,00 2,0 3,00 4,6
5,00 2,0 3,00 4,7
5,00 2,0 3,00 4,7
5,00 2,0 3,00 4,7
5,00 2,0 3,00 4,8
5,00 2,0 3,00 4,8
5,00 1,9 3,00 4,7
5,00 1,9 3,00 4,7
0%)
45,0 139,9 139,0
45,1 150,9 150,0
47,5 153,9 153,0
39,4 155,8 155,0
38,0 157,6 157,0
44,7 163,7 163,0
45,8 163,7 163,0
46,7 164,6 164,0
46,7 163,8 163,0
46,7 164,8 164,0
45,8 165,7 165,0
45,8 166,5 166,0
45,7 169,2 169,0
45,7 168,3 168,0
44,7 167,4 167,0
43,8 165,7 165,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
7
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
06KC
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Bongerd Eikenlaan, 1 5802 CS Venray
Buurt
B1011
Generatiecode Centrum
BG_0405
BG_0412
B1012
Oost
BG_0405
BG_0412
B1013
West
BG_0405
BG_0412
B1016
Brukske
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
10,5 19 2,0 9,2 76 7,0
10,5 15 1,6 9,2 77 7,1
10,5 14 1,5 9,2 77 7,1
10,5 16 1,7 9,2 73 6,8
10,5 11 1,2 9,2 69 6,4
10,5 14 1,5 9,2 69 6,4
10,5 19 2,0 9,2 69 6,4
10,5 18 1,9 9,2 68 6,3
10,5 19 2,0 9,2 66 6,1
10,5 20 2,1 9,2 68 6,3
10,5 20 2,1 9,2 69 6,4
10,5 19 2,0 9,2 68 6,3
10,5 17 1,8 9,2 69 6,4
10,5 17 1,8 9,2 71 6,6
10,5 18 1,9 9,2 73 6,8
10,5 18 1,9 9,2 71 6,6
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
26,9 26 7,0 18,2 176 32,1
16,0 31 5,0 18,2 181 33,0
16,0 40 6,4 18,2 175 31,9
16,0 32 5,1 18,2 171 31,2
16,0 28 4,5 18,2 169 30,9
16,0 31 5,0 18,2 167 30,5
16,0 35 5,6 18,2 165 30,1
16,0 35 5,6 18,2 166 30,3
16,0 35 5,6 18,2 170 31,0
16,0 35 5,6 18,2 169 30,9
16,0 34 5,4 18,2 168 30,7
16,0 33 5,3 18,2 167 30,5
16,0 33 5,3 18,2 170 31,0
16,0 33 5,3 18,2 169 30,9
16,0 32 5,1 18,2 167 30,5
16,0 31 5,0 18,2 166 30,3
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
5,2 57 3,0 9,9 182 18,1
4,7 49 2,3 10,3 178 18,4
3,8 43 1,7 10,5 177 18,6
3,7 42 1,6 10,5 179 18,9
3,7 46 1,7 10,5 186 19,6
3,7 49 1,8 10,5 186 19,6
3,7 49 1,8 10,5 184 19,4
3,7 50 1,9 10,5 183 19,3
3,7 50 1,9 10,5 180 19,0
3,7 50 1,9 10,5 182 19,2
3,7 49 1,8 10,5 181 19,1
3,7 48 1,8 10,5 184 19,4
3,7 48 1,8 10,5 185 19,5
3,7 48 1,8 10,5 187 19,7
3,7 48 1,8 10,5 187 19,7
3,7 48 1,8 10,5 184 19,4
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
9,5 115 11,0 11,7 488 57,4
8,6 109 9,4 11,3 476 54,1
8,1 106 8,6 11,2 472 52,9
8,0 102 8,2 11,1 460 51,4
8,0 94 7,5 11,1 461 51,5
8,0 98 7,9 11,1 446 49,8
8,0 101 8,1 11,1 439 49,0
8,0 102 8,2 11,1 445 49,7
8,0 104 8,3 11,1 447 49,9
8,0 105 8,4 11,1 453 50,6
8,0 108 8,7 11,1 460 51,4
8,0 109 8,7 11,1 468 52,3
8,0 113 9,1 11,1 481 53,7
8,0 117 9,4 11,1 489 54,6
8,0 117 9,4 11,1 493 55,1
8,0 120 9,6 11,1 501 56,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
2,6 75 2,0 0,8 1532 12,3
2,6 83 2,2 0,8 1558 12,5
2,6 73 1,9 0,8 1567 12,5
2,6 70 1,9 0,8 1569 12,6
2,6 70 1,9 0,8 1540 12,3
2,6 72 1,9 0,8 1540 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1542 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1538 12,3
2,6 78 2,1 0,8 1541 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1535 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1537 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1540 12,3
2,6 77 2,1 0,8 1558 12,5
2,6 76 2,0 0,8 1562 12,5
2,6 75 2,0 0,8 1551 12,4
2,6 74 2,0 0,8 1540 12,3
25,0 126,9
20,5 125,1
20,1 123,0
18,5 120,9
16,8 120,7
18,1 118,6
19,6 117,2
19,7 117,9
19,9 118,3
20,1 119,3
20,1 119,9
19,9 120,8
20,1 123,1
20,3 124,3
20,2 124,5
20,3 124,6
% #ll % #ll
4,00 1,0 7,00 9,0
4,00 0,8 7,00 8,9
4,00 0,8 7,00 8,7
4,00 0,7 7,00 8,6
4,00 0,6 7,00 8,5
4,00 0,7 7,00 8,4
4,00 0,7 7,00 8,3
4,00 0,7 7,00 8,3
4,00 0,7 7,00 8,4
4,00 0,8 7,00 8,4
4,00 0,8 7,00 8,5
4,00 0,7 7,00 8,6
4,00 0,8 7,00 8,7
4,00 0,8 7,00 8,8
4,00 0,8 7,00 8,8
4,00 0,8 7,00 8,8
0%)
26,0 135,9 135,0
21,3 134,0 134,0
20,9 131,7 131,0
19,2 129,5 129,0
17,4 129,2 129,0
18,8 127,0 127,0
20,3 125,5 125,0
20,4 126,2 126,0
20,6 126,7 126,0
20,9 127,7 127,0
20,9 128,4 128,0
20,6 129,4 129,0
20,9 131,8 131,0
21,1 133,1 133,0
21,0 133,3 133,0
21,1 133,4 133,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
8
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
06WF
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Meulebeek Watermolenstraat, 3 5807 BJ Oostrum
Buurt
B2006
Generatiecode Oostrum
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
94,4 36 34,0 81,7 163 133,3
92,0 38 35,0 82,4 160 131,9
92,0 39 35,9 83,1 165 137,2
92,0 47 43,2 83,7 177 148,3
92,0 41 37,7 83,7 177 148,3
92,0 37 34,0 83,7 179 150,0
92,0 48 44,2 83,7 186 155,9
92,0 49 45,1 83,7 188 157,5
92,0 52 47,8 83,7 194 162,6
92,0 53 48,8 83,7 196 164,2
92,0 56 51,5 83,7 203 170,1
92,0 56 51,5 83,7 204 170,9
92,0 55 50,6 83,7 209 175,1
92,0 55 50,6 83,7 214 179,3
92,0 55 50,6 83,7 217 181,8
92,0 54 49,7 83,7 216 181,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
1,8 108 2,0 1,2 753 9,8
1,8 108 2,0 1,2 758 9,8
1,8 127 2,4 1,2 746 9,7
1,8 129 2,4 1,2 741 9,6
1,8 106 2,0 1,2 731 9,5
1,8 102 1,9 1,2 728 9,4
1,8 114 2,1 1,2 716 9,3
1,8 113 2,1 1,2 707 9,2
1,8 113 2,1 1,2 708 9,2
1,8 112 2,1 1,2 707 9,2
1,8 112 2,1 1,2 705 9,1
1,8 111 2,1 1,2 706 9,1
1,8 111 2,1 1,2 710 9,2
1,8 109 2,0 1,2 716 9,3
1,8 109 2,0 1,2 712 9,2
1,8 108 2,0 1,2 708 9,2
36,0 143,1
37,0 141,7
38,3 146,9
45,6 157,9
39,7 157,8
35,9 159,4
46,3 165,2
47,2 166,7
49,9 171,8
50,9 173,4
53,6 179,2
53,6 180,0
52,7 184,3
52,6 188,6
52,6 191,0
51,7 190,2
% #ll % #ll
0,00 0,0 1,00 1,9
0,00 0,0 1,00 1,9
0,00 0,0 1,00 1,9
0,00 0,0 1,00 2,1
0,00 0,0 1,00 2,1
0,00 0,0 1,00 2,1
0,00 0,0 1,00 2,2
0,00 0,0 1,00 2,2
0,00 0,0 1,00 2,3
0,00 0,0 1,00 2,3
0,00 0,0 1,00 2,4
0,00 0,0 1,00 2,4
0,00 0,0 1,00 2,4
0,00 0,0 1,00 2,5
0,00 0,0 1,00 2,5
0,00 0,0 1,00 2,5
0%)
36,0 145,0 145,0
37,0 143,6 143,0
38,3 148,8 148,0
45,6 160,0 160,0
39,7 159,9 159,0
35,9 161,5 161,0
46,3 167,4 167,0
47,2 168,9 168,0
49,9 174,1 174,0
50,9 175,7 175,0
53,6 181,6 181,0
53,6 182,4 182,0
52,7 186,7 186,0
52,6 191,1 191,0
52,6 193,5 193,0
51,7 192,7 192,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
9
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
07DE
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
De Lier Coppelenberg, 3 5815 AJ Merselo
Buurt
B2003
Generatiecode Merselo
BG_0405
BG_0412
B2004
Vredepeel
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
85,1 12 10,2 72,7 86 62,5
85,2 15 12,8 73,4 83 61,0
85,2 16 13,6 74,2 81 60,1
85,2 20 17,1 75,0 85 63,8
85,2 19 16,2 75,0 86 64,5
85,2 18 15,3 75,0 90 67,5
85,2 21 17,9 75,0 93 69,8
85,2 22 18,8 75,0 94 70,5
85,2 24 20,5 75,0 98 73,5
85,2 25 21,3 75,0 104 78,0
85,2 25 21,3 75,0 103 77,3
85,2 27 23,0 75,0 108 81,0
85,2 26 22,2 75,0 111 83,3
85,2 26 22,2 75,0 115 86,3
85,2 26 22,2 75,0 115 86,3
85,2 26 22,2 75,0 117 87,8
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
20,0 5 1,0 16,0 25 4,0
20,0 9 1,8 16,0 22 3,5
20,0 6 1,2 16,0 21 3,4
20,0 5 1,0 16,0 20 3,2
20,0 5 1,0 16,0 18 2,9
20,0 5 1,0 16,0 18 2,9
20,0 6 1,2 16,0 18 2,9
20,0 7 1,4 16,0 20 3,2
20,0 7 1,4 16,0 22 3,5
20,0 7 1,4 16,0 20 3,2
20,0 7 1,4 16,0 21 3,4
20,0 7 1,4 16,0 22 3,5
20,0 7 1,4 16,0 23 3,7
20,0 7 1,4 16,0 23 3,7
20,0 7 1,4 16,0 23 3,7
20,0 7 1,4 16,0 23 3,7
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
1,1 75 0,9 0,6 1428 8,7
1,1 83 1,0 0,6 1436 8,7
1,1 73 0,9 0,6 1441 8,7
1,1 70 0,8 0,6 1424 8,6
1,1 70 0,8 0,6 1400 8,5
1,1 72 0,9 0,6 1386 8,4
1,1 77 0,9 0,6 1370 8,3
1,1 77 0,9 0,6 1380 8,4
1,1 78 0,9 0,6 1388 8,4
1,1 77 0,9 0,6 1399 8,5
1,1 77 0,9 0,6 1409 8,5
1,1 77 0,9 0,6 1418 8,6
1,1 77 0,9 0,6 1446 8,8
1,1 76 0,9 0,6 1461 8,9
1,1 75 0,9 0,6 1458 8,8
1,1 74 0,9 0,6 1466 8,9
12,1 75,2
15,6 73,2
15,7 72,2
18,9 75,6
18,0 75,9
17,2 78,8
20,0 81,0
21,1 82,1
22,8 85,4
23,6 89,7
23,6 89,2
25,3 93,1
24,5 95,8
24,5 98,9
24,5 98,8
24,5 100,4
% #ll % #ll
7,00 0,8 6,00 4,8
7,00 1,1 6,00 4,6
7,00 1,1 6,00 4,6
7,00 1,3 6,00 4,8
7,00 1,3 6,00 4,8
7,00 1,2 6,00 5,0
7,00 1,4 6,00 5,1
7,00 1,5 6,00 5,2
7,00 1,6 6,00 5,4
7,00 1,7 6,00 5,7
7,00 1,7 6,00 5,7
7,00 1,8 6,00 5,9
7,00 1,7 6,00 6,1
7,00 1,7 6,00 6,3
7,00 1,7 6,00 6,3
7,00 1,7 6,00 6,4
0%)
12,9 80,0 80,0
16,7 77,8 77,0
16,8 76,8 76,0
20,2 80,4 80,0
19,3 80,7 80,0
18,4 83,8 83,0
21,4 86,1 86,0
22,6 87,3 87,0
24,4 90,8 90,0
25,3 95,4 95,0
25,3 94,9 94,0
27,1 99,0 99,0
26,2 101,9 101,0
26,2 105,2 105,0
26,2 105,1 105,0
26,2 106,8 106,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
10
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
07DF
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
St. Oda Pater Tulpstraat, 1 5813 CD Ysselsteyn
Buurt
B2002
Generatiecode Ysselsteyn
BG_0405
BG_0412
B2009
Veulen
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
90,4 42 38,0 84,0 176 148,0
89,8 45 40,4 84,8 182 154,5
89,9 54 48,6 85,6 185 158,5
89,9 43 38,7 86,4 178 153,9
89,9 35 31,5 87,2 176 153,6
89,9 43 38,7 87,2 177 154,5
89,9 48 43,2 87,2 181 158,0
89,9 49 44,1 87,2 183 159,7
89,9 48 43,2 87,2 181 158,0
89,9 47 42,3 87,2 181 158,0
89,9 47 42,3 87,2 181 158,0
89,9 47 42,3 87,2 183 159,7
89,9 47 42,3 87,2 184 160,6
89,9 45 40,5 87,2 185 161,5
89,9 43 38,7 87,2 183 159,7
89,9 43 38,7 87,2 181 158,0
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
28,5 7 2,0 25,5 43 11,0
28,5 4 1,1 22,6 33 7,5
28,5 3 0,9 21,7 32 7,0
28,5 3 0,9 21,5 29 6,3
28,5 3 0,9 21,5 28 6,0
28,5 5 1,4 21,5 29 6,2
28,5 7 2,0 21,5 29 6,2
28,5 8 2,3 21,5 31 6,7
28,5 8 2,3 21,5 33 7,1
28,5 8 2,3 21,5 36 7,7
28,5 8 2,3 21,5 35 7,5
28,5 8 2,3 21,5 37 8,0
28,5 8 2,3 21,5 39 8,4
28,5 8 2,3 21,5 38 8,2
28,5 8 2,3 21,5 38 8,2
28,5 9 2,6 21,5 39 8,4
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
0,9 108 1,0 0,6 611 4,0
0,9 108 1,0 0,6 609 4,0
0,9 127 1,2 0,6 610 4,0
0,9 129 1,2 0,6 605 4,0
0,9 106 1,0 0,6 584 3,8
0,9 102 0,9 0,6 582 3,8
0,9 114 1,1 0,6 579 3,8
0,9 113 1,0 0,6 575 3,8
0,9 113 1,0 0,6 587 3,8
0,9 112 1,0 0,6 592 3,9
0,9 112 1,0 0,6 588 3,9
0,9 111 1,0 0,6 591 3,9
0,9 111 1,0 0,6 598 3,9
0,9 109 1,0 0,6 605 4,0
0,9 109 1,0 0,6 603 3,9
0,9 108 1,0 0,6 602 3,9
41,0 163,0
42,5 166,0
50,7 169,5
40,8 164,2
33,4 163,4
41,0 164,5
46,3 168,0
47,4 170,2
46,5 168,9
45,6 169,6
45,6 169,4
45,6 171,6
45,6 172,9
43,8 173,7
42,0 171,8
42,3 170,3
% #ll % #ll
5,00 2,0 4,00 7,0
5,00 2,0 4,00 7,1
5,00 2,4 4,00 7,2
5,00 1,9 4,00 7,0
5,00 1,6 4,00 7,0
5,00 2,0 4,00 7,0
5,00 2,2 4,00 7,2
5,00 2,3 4,00 7,3
5,00 2,2 4,00 7,2
5,00 2,2 4,00 7,2
5,00 2,2 4,00 7,2
5,00 2,2 4,00 7,3
5,00 2,2 4,00 7,4
5,00 2,1 4,00 7,4
5,00 2,0 4,00 7,3
5,00 2,0 4,00 7,3
0%)
43,0 170,0 170,0
44,5 173,1 173,0
53,1 176,7 176,0
42,7 171,2 171,0
35,0 170,4 170,0
43,0 171,5 171,0
48,5 175,2 175,0
49,7 177,5 177,0
48,7 176,1 176,0
47,8 176,8 176,0
47,8 176,6 176,0
47,8 178,9 178,0
47,8 180,3 180,0
45,9 181,1 181,0
44,0 179,1 179,0
44,3 177,6 177,0
17.02.2024
Pagina:
19:27:38
11
Prognose - Lange Termijn - BO
Aannamecode:
08MK
PO_2024
Afvlakkende belangstelling, laatste 3 jr
Krokodaris Kiosk, 13 5802 NP Venray
Buurt
B1016
Generatiecode Brukske
BG_0405
BG_0412
B1020
Sint Antoniusveld
BG_0405
BG_0412
ZZ-BRT
Dynamische Buurten
BG_0405
BG_0412
Subtotaal
BG_0405 BG_0412
Opslag
BG_0405 BG_0412
Totaal
BG_0405 BG_0412 (+opslag
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
bl% #bg #ll bl% #bg #ll
22,6 115 26,0 25,4 488 124,0
22,3 109 24,4 26,0 476 123,8
22,2 106 23,6 26,0 472 122,9
22,2 102 22,7 26,0 460 120,0
22,2 94 20,9 26,0 461 120,3
22,2 98 21,8 26,0 446 116,4
22,2 101 22,4 26,0 439 114,5
22,2 102 22,7 26,0 445 116,1
22,2 104 23,1 26,0 447 116,6
22,2 105 23,3 26,0 453 118,2
22,2 108 24,0 26,0 460 120,0