ber. ll.prognose o.b.v. werkelijke deelnamepercentage
Tekst van het document
jaar basisgeneratie 4-12 jaar Velsen
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
2040
2041
2042
2043
2044
2045
5.914 5.923 5.894 5.904 5.909 5.901 5.902 5.922 5.950 6.000 6.070 6.149 6.228 6.300 6.364 6.447 6.514 6.569 6.609 6.641 6.655 6.670 6.674 6.675 6.669
belangst.percentage Zeist 4,93% verwacht aantal leerlingen islamitische basisschool Velsen 4,93% x 95% x 5.914
277
277
276
276
277
276
276
277
278
281
284
288
291
295
298
302
305
307
309
311
311
312
312
312
312
toepassing art. 78 WPO, in mindering leerlingen die elders naar islamitische basisschool gaan
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
resultaat
265
265
264
264
265
264
264
265
266
269
272
276
279
283
286
290
293
295
297
299
299
300
300
300
300
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2038
2039
2040
2041
2042
2043
2044
2045
Toepassen lager, reëel deelnamepercentage van 86,2 % in Velsen, 5100/5914x100%= 86,24% jaar basisgeneratie 4-12 jaar
5.914 5.923 5.894 5.904 5.909 5.901 5.902 5.922 5.950 6.000 6.070 6.149 6.228 6.300 6.364 6.447 6.514 6.569 6.609 6.641 6.655 6.670 6.674 6.675 6.669
deelnamepercentage van 86,24% van 4,93 belangstellingspercentage = 4,25%
5.100
verwacht aantal leerlingen islamitische basisschool Velsen
251
251
250
250
251
250
250
251
252
254
257
261
264
267
270
273
276
279
280
282
282
283
283
283
283
toepassing art. 78 WPO, in mindering leerlingen die elders naar islamitische basisschool gaan
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
239
239
238
238
239
238
238
239
240
242
245
249
252
255
258
261
264
267
268
270
270
271
271
271
271
resultaat