CConstaterende datVeenendaal
Koppel je AI →
Document · PDF

6.1 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost - Jaarrekening 2021 techn.vraag 4

Gemeenteraad 3 november 2022, gemeente VeenendaalBij agendapunt: Programmabegroting 2023 en meerjarenraming 2024-20263.078 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Financieel verslag 2021 van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

INHOUDSOPGAVE Pagina ACCOUNTANTSRAPPORT Opdracht Financiële positie

3 4

JAARREKENING Balans per 31 december 2021 Staat van baten en lasten 2021 Kasstroomoverzicht 2021 Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling Toelichting op de balans per 31 december 2021 Toelichting op de staat van baten en lasten 2021 OVERIGE GEGEVENS

5 7 8 9 12 16

Veenendaal, 16 september 2022 Aan het bestuur van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost Spiesheem 54 3907 NJ Veenendaal Geachte bestuursleden, Hierbij brengen wij verslag uit over boekjaar 2021 met betrekking tot uw Stichting. OPDRACHT

Ingevolge uw opdracht hebben wij de jaarrekening 2021 van de stichting, waarin begrepen de balans met tellingen van € 706.319 en de winst-en-verliesrekening sluitende met een resultaat van € -, gecontroleerd. Voor de controleverklaring verwijzen wij u naar het hoofdstuk "Overige gegevens" op pagina 17 van dit rapport.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ FINANCIËLE POSITIE

Uit de balans is de volgende financieringsstructuur af te leiden: 31-12-2021 €

31-12-2020 €

€

€

Beschikbaar op lange termijn: Voorzieningen

525.252

497.568

8.726

7.434

516.526

490.134

Waarvan vastgelegd op lange termijn: Materiële vaste activa Werkkapitaal Dit bedrag is als volgt aangewend: Vorderingen Liquide middelen

121.391 576.202

181.998 442.018 697.593

624.016

Af: kortlopende schulden

181.067

133.882

Werkkapitaal

516.526

490.134

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 4

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Balans per 31 december 2021 (voor resultaatbestemming) 31 december 2021 €

€

31 december 2020 €

€

ACTIVA VASTE ACTIVA Materiële vaste activa

(1)

Bedrijfsgebouwen en -terreinen Huurdersinvesteringen

4.270 4.456

7.434 8.726

7.434

VLOTTENDE ACTIVA Vorderingen

(2)

Handelsdebiteuren Omzetbelasting Overige vorderingen en overlopende activa Liquide middelen

(3)

99.270 3.020

99.747 4.627

19.101

77.624 121.391

181.998

576.202

442.018

706.319

631.450

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________

31 december 2021 €

31 december 2020

€

€

€

PASSIVA STICHTINGSKAPITAAL VOORZIENINGEN

-

-

(4)

Reservering herinvestering inventaris Reservering gebruikersonderhoud

217.042 308.210

184.561 313.007 525.252

KORTLOPENDE SCHULDEN

497.568

(5)

Schulden aan leveranciers en handelskredieten Overige schulden en overlopende passiva

37.753

28.409

143.314

105.473 181.067

133.882

706.319

631.450

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 5

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Ondertekening van de jaarrekening Veenendaal, 16 september 2022

J. van Leeuwen, voorzitter

M. de Jong, penningmeester

A. Kuivenhoven, secretaris

M.A. Okker, bestuurder

T.F. Quaars, bestuurder

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 6

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Staat van baten en lasten 2021

2021 €

Huuropbrengsten / bijdragen

(6)

2020 €

€

1.156.242

€

1.117.444

Kosten Afschrijvingen materiële vaste activa Facilitaire kosten Kosten beheerder Kosten programmamanager Beheerskosten

(7) (8) (9) (10) (11)

Bedrijfsresultaat Rentelasten en soortgelijke kosten Resultaat Bijdrage exploitatietekort Resultaat

(12)

3.732 1.224.159 125 -44.510 39.662

2.978 1.229.871 -2.291 -46.303 45.600 1.223.168

1.229.855

-66.926

-112.411

-563

-163

-67.489 67.489

-112.574 112.574

-

-

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 7

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Kasstroomoverzicht 2021 Het kasstroomoverzicht is opgesteld volgens de indirecte methode. 2021 €

€

Kasstroom uit operationele activiteiten Bedrijfsresultaat Aanpassingen voor: Afschrijvingen Mutatie voorzieningen Veranderingen in het werkkapitaal: Mutatie vorderingen Mutatie kortlopende schulden (exclusief kortlopende schulden aan kredietinstellingen)

-66.926 3.732 27.684 60.607 47.185

Kasstroom uit bedrijfsoperaties Rentelasten Bijdrage exploitatietekort

72.282 -563 67.489 66.926

Kasstroom uit operationele activiteiten

139.208

Kasstroom uit investeringsactiviteiten Investeringen in materiële vaste activa

-5.024 134.184

Samenstelling geldmiddelen 2021 €

€

Geldmiddelen per 1 januari

442.018

Mutatie liquide middelen

134.184

Geldmiddelen per 31 december

576.202

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 8

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling ALGEMEEN ACTIVITEITEN

De activiteiten van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost (geregistreerd onder KvKnummer 60972831), statutair gevestigd te Veenendaal, bestaan voornamelijk uit: Het verhuren van het pand Het Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal. ALGEMENE GRONDSLAGEN VOOR DE OPSTELLING VAN DE JAARREKENING De jaarrekening is opgesteld op basis van de door de stichting gekozen grondslagen. De jaarrekening is opgemaakt op basis van historische kostprijs. De waardering van activa en passiva geschiedt, voor zover niet anders is vermeld, tegen nominale waarde. Baten worden toegerekend aan de periode waarin ze zijn gerealiseerd. Lasten worden verantwoord in het jaar waarin ze voorzienbaar zijn. De enige afwijkingen hiervan zijn dat vernieuwingen en investeringen van beperkte omvang niet geactiveerd worden, maar direct in de kosten verantwoord worden. Baten en lasten worden toegerekend aan het jaar waarop ze betrekking hebben. Winsten worden slechts opgenomen voor zover zij op balansdatum zijn gerealiseerd. Verplichtingen en mogelijke verliezen die hun oorsprong vinden voor het einde van het verslagjaar, worden in acht genomen indien zij voor het opmaken van de jaarrekening bekend zijn geworden. GRONDSLAGEN VOOR DE WAARDERING VAN ACTIVA EN PASSIVA MATERIËLE VASTE ACTIVA

De materiële vaste activa worden gewaardeerd op verkrijgingsprijs, verminderd met de cumulatieve afschrijvingen en indien van toepassing met bijzondere waardeverminderingen. De afschrijvingen worden gebaseerd op de geschatte economische levensduur en worden berekend op basis van een vast percentage van de verkrijgsprijs, rekening houdend met een eventuele residuwaarde. Er wordt afgeschreven vanaf het moment van ingebruikneming. VORDERINGEN

De vorderingen worden bij eerste verwerking opgenomen tegen de reële waarde en vervolgens gewaardeerd tegen de geamortiseerde kostprijs. De reële waarde en geamortiseerde kostprijs zijn gelijk aan de nominale waarde. Noodzakelijk geachte voorzieningen voor het risico van oninbaarheid worden in mindering gebracht. Deze voorzieningen worden bepaald op basis van individuele beoordeling van de vorderingen.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 9

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ LIQUIDE MIDDELEN

Liquide middelen bestaan uit kas, banktegoeden en deposito's met een looptijd korter dan twaalf maanden. Rekening-courantschulden bij banken zijn opgenomen onder schulden aan kredietinstellingen onder kortlopende schulden. Liquide middelen worden gewaardeerd tegen nominale waarde. VOORZIENINGEN

Algemeen Voorzieningen worden gevormd voor in rechte afdwingbare of feitelijke verplichtingen die op de balansdatum bestaan, waarbij het waarschijnlijk is dat een uitstroom van middelen noodzakelijk is en waarvan de omvang op betrouwbare wijze is te schatten. De voorzieningen worden gewaardeerd tegen de beste schatting van de bedragen die noodzakelijk zijn om de verplichtingen per balansdatum af te wikkelen. De voorzieningen hebben een overwegend langlopend karakter. LANGLOPENDE EN KORTLOPENDE SCHULDEN

Opgenomen rentedragende leningen en schulden worden gewaardeerd tegen de geamortiseerde kostprijs. GRONDSLAGEN VOOR DE BEPALING VAN HET RESULTAAT OPBRENGSTVERANTWOORDING

Algemeen Netto-omzet omvat de opbrengsten uit levering van goederen en diensten en gerealiseerde projectopbrengsten uit hoofde van onderhanden projecten onder aftrek van kortingen en dergelijke en van over de omzet geheven belastingen. Verlenen van diensten Verantwoording van opbrengsten uit de levering van diensten geschiedt naar rato van de geleverde prestaties, gebaseerd op de verrichte diensten tot aan de balansdatum in verhouding tot de in totaal te verrichten diensten. KOSTEN

De kosten worden bepaald op historische basis en toegerekend aan het verslagjaar waarop zij betrekking hebben.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 10

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ AFSCHRIJVINGEN

De afschrijvingen op de materiële vaste activa zijn berekend door middel van vaste percentages van de aanschaffingswaarde, op basis van de verwachte economische levensduur. Boekwinsten en -verliezen bij verkoop van materiële vaste activa zijn begrepen onder de afschrijvingen, boekwinsten echter alleen voor zover de boekwinsten niet in mindering zijn gebracht op vervangende investeringen. FINANCIËLE BATEN EN LASTEN

Rentebaten en rentelasten De rentebaten en -lasten betreffen de op de verslagperiode betrekking hebbende renteopbrengsten en -lasten. GRONDSLAGEN VOOR DE OPSTELLING VAN HET KASSTROOMOVERZICHT Het kasstroomoverzicht is opgesteld volgens de indirecte methode. De geldmiddelen in het kasstroomoverzicht bestaan uit de liquide middelen.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 11

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Toelichting op de balans per 31 december 2021

ACTIVA

VASTE ACTIVA 1. Materiële vaste activa

Boekwaarde per 1 januari 2021 Aanschaffingswaarde Cumulatieve afschrijvingen en waardeverminderingen

Mutaties Investeringen Afschrijvingen

Boekwaarde per 31 december 2021 Aanschaffingswaarde Cumulatieve afschrijvingen en waardeverminderingen Boekwaarde per 31 december 2021

Bedrijfsgebouwen en terreinen

Huurdersinvesteringen

Totaal

€

€

€

-

14.891

14.891

-

-7.457

-7.457

-

7.434

7.434

5.024 -754

-2.978

5.024 -3.732

4.270

-2.978

1.292

5.024

14.891

19.915

-754

-10.435

-11.189

4.270

4.456

8.726

Afschrijvingspercentages % Bedrijfsgebouwen en -terreinen Huurdersinvesteringen

20 20

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 12

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ VLOTTENDE ACTIVA 2. Vorderingen

31-12-2021 31-12-2020 €

€

100.470 -1.200

106.747 -7.000

99.270

99.747

3.020

4.627

-

64.358

19.101 -

12.704 562

19.101

13.266

576.202

442.018

Handelsdebiteuren Debiteuren Voorziening dubieuze debiteuren

Omzetbelasting Omzetbelasting Overige vorderingen Rekening-courant Gem Veenendaal Overlopende activa Nog te vorderen energiekosten Vooruitbetaalde kosten

3. Liquide middelen

Rabobank De liquide middelen staan ter vrije beschikking.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 13

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ PASSIVA 4. Voorzieningen

2021

2020

€

€

Stand per 1 januari Dotatie Onttrekking

184.561 32.481 -

158.315 36.996 -10.750

Stand per 31 december

217.042

184.561

Stand per 1 januari Dotatie Onttrekking

313.007 43.600 -48.397

250.214 62.793 -

Stand per 31 december

308.210

313.007

Reservering herinvestering inventaris

Reservering gebruikersonderhoud

5. Kortlopende schulden

31-12-2021 31-12-2020 €

€

37.753

28.409

16.642

-

Schulden aan leveranciers en handelskredieten Crediteuren Overige schulden Rekening-courant Gem Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 14

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 31-12-2021 31-12-2020 €

€

2.807 4.528 97.675 21.662

2.807 4.528 91.619 6.519

126.672

105.473

Overlopende passiva Accountantskosten Waarborgsommen Vooruitgefactureerde huur Nog te betalen overige kosten

NIET IN DE BALANS OPGENOMEN ACTIVA EN VERPLICHTINGEN Meerjarige financiële verplichtingen Huurverplichtingen onroerende zaken De stichting is een meerjarige financiële verplichting aangegaan met de Gemeente Veenendaal tot en met 31 augustus 2027 terzake van huur van de bedrijfsruimte, gelegen te Veenendaal aan het Spiesheem 54, 3907 NJ. De jaarlijkse verplichting bedraagt circa € 891.100 en wordt jaarlijks aangepast. De stichting verbindt zich tot verpanding aan de Gemeente Veenendaal van de vordering op de onderhuurders terzake van huur. Deze verpanding strekt tot zekerheid van de voldoening door de stichting aan de Gemeente Veenendaal van het geen de stichting uit hoofde van deze huurverplichting aan de Gemeente Veenendaal verschuldigd is of zal worden. Inleenverplichting De stichting is een verplichting aangegaan terzake van het inlenen van de beheerder voor Het Ontmoetingshuis. Deze verplichting heeft een looptijdvan 1 mei 2021 tot 1 mei 2022. Er is sprake van een maandelijkse vergoeding van € 3.850.

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 15

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ Toelichting op de staat van baten en lasten 2021 2021

2020

€

€

130.411 921.133 13.776 32.937

119.252 895.041 13.610 29.994

1.098.257 57.985

1.057.897 59.547

1.156.242

1.117.444

6. Huuropbrengsten / bijdragen

Huur kinderopvangruimte Huur huisvesting onderwijs (incl. vergoeding leegstand) Huur bedrijfsruimte Veens Welzijn Huur eet- en sportcafe Overige omzet

Personeelsleden Bij de stichting waren in 2021 geen werknemers werkzaam (2020: -). 7. Afschrijvingen materiële vaste activa

Bedrijfsgebouwen en -terreinen Huurdersinvesteringen

754 2.978

2.978

3.732

2.978

877.936 75.707 7.827 24.057 95.700 3.126 62.650 1.075 32.481 43.600

864.962 60.099 11.201 25.918 101.390 2.859 59.826 3.824 36.996 62.796

1.224.159

1.229.871

Overige bedrijfskosten 8. Facilitaire kosten

Huur onroerende zaak Energiekosten Onderhoud onroerende zaak Onroerendezaakbelasting Schoonmaakkosten Bewakingskosten Niet verrekenbare btw Onderhoud en kleine aanschaffingen Mutatie reservering herinvestering inventaris Mutatie reservering gebruikersonderhoud

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 16

Jaarrekening 2021 Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal - Oost te Veenendaal

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 2021

2020

€

€

54.207 -54.082

50.992 -53.283

125

-2.291

18.427 12.779 -75.716

23.586 4.708 -74.597

-44.510

-46.303

8.144 1.200 4.701 8.500 5.706 10.677 734

7.673 7.000 4.700 8.500 2.883 12.475 2.369

39.662

45.600

-563

-163

9. Kosten beheerder

Kosten beheerder Bijdrage gemeente voor kosten beheerder

10. Kosten programmamanager

Kosten programmamanagement Activiteiten programmamanagement Bijdrage gemeente programmamanager

11. Beheerskosten

Accountants- en administratiekosten Afschrijving dubieuze debiteuren Administratiekosten/vrijwilligers vergoeding Bestuursvergoedingen Kantoorbenodigdheden en secretariaatskosten Communicatiekosten Overige algemene kosten

Financiële baten en lasten 12. Rentelasten en soortgelijke kosten

Rentelasten

_____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________ 17

CONTROLEVERKLARING VAN DE ONAFHANKELIJKE ACCOUNTANT Aan: het bestuur van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost A. Verklaring over de in het rapport opgenomen jaarrekening 2021 Ons oordeel Wij hebben de jaarrekening 2021 van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost te Veenendaal gecontroleerd. Naar ons oordeel geeft de in dit rapport opgenomen jaarrekening een getrouw beeld van de grootte en de samenstelling van het vermogen van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost per 31 december 2021 en van het resultaat over 2021 in overeenstemming met de door de stichting gekozen en beschreven grondslagen, zoals uiteengezet in het hoofdstuk “Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling”. De jaarrekening bestaat uit:   

de balans per 31 december 2021; de staat van baten en lasten over 2021; en de toelichting met een overzicht van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving en andere toelichtingen.

De basis voor ons oordeel Wij hebben onze controle uitgevoerd volgens het Nederlands recht, waaronder ook de Nederlandse controlestandaarden vallen. Onze verantwoordelijkheden op grond hiervan zijn beschreven in de sectie 'Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening'. Wij zijn onafhankelijk van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost zoals vereist in de Wet toezicht accountantsorganisaties (Wta), de Verordening inzake de onafhankelijkheid van accountants bij assurance-opdrachten (ViO) en andere voor de opdracht relevante onafhankelijkheidsregels in Nederland. Verder hebben wij voldaan aan de Verordening gedrags- en beroepsregels accountants (VGBA). Wij vinden dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Basis voor financiële verslaggeving en beperking in gebruik en verspreidingskring Wij vestigen de aandacht op het hoofdstuk “Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling” waarin de basis voor financiële verslaggeving uiteen is gezet. De jaarrekening van Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost is opgesteld voor de gemeente Veenendaal met als doel Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost in staat te stellen te voldoen aan haar financiële verantwoordingsplicht zoals opgenomen in de Algemene Subsidieverordening gemeente Veenendaal (2012).

Hierdoor is de jaarrekening mogelijk niet geschikt voor andere doeleinden. Onze controleverklaring is derhalve uitsluitend bestemd voor Stichting Ontmoetingshuis Veenendaal-oost en de gemeente Veenendaal en dient niet te worden verspreid aan of te worden gebruikt door anderen. Deze situatie doet geen afbreuk aan ons oordeel.

B. Beschrijving van verantwoordelijkheden met betrekking tot de jaarrekening Verantwoordelijkheid van het bestuur voor de jaarrekening Het bestuur is verantwoordelijk voor het opmaken en getrouw weergeven van de jaarrekening in overeenstemming met de door de stichting gekozen en beschreven grondslagen, zoals uiteengezet in het hoofdstuk “Grondslagen voor waardering en resultaatbepaling”. In dit kader is het bestuur verantwoordelijk voor een zodanige interne beheersing die het bestuur noodzakelijk acht om het opmaken van de jaarrekening mogelijk te maken zonder afwijkingen van materieel belang als gevolg van fouten of fraude. Bij het opmaken van de jaarrekening moet het bestuur afwegen of de onderneming in staat is om haar werkzaamheden in continuïteit voort te zetten. Op grond van genoemd verslaggevingsstelsel moet het bestuur de jaarrekening opmaken op basis van de continuïteitsveronderstelling, tenzij het bestuur het voornemen heeft om de vennootschap te liquideren of de bedrijfsactiviteiten te beëindigen of als beëindiging het enige realistische alternatief is. Het bestuur moet gebeurtenissen en omstandigheden waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten, toelichten in de jaarrekening.

Onze verantwoordelijkheden voor de controle van de jaarrekening Onze verantwoordelijkheid is het zodanig plannen en uitvoeren van een controleopdracht dat wij daarmee voldoende en geschikte controle-informatie verkrijgen voor het door ons af te geven oordeel. Onze controle is uitgevoerd met een hoge mate maar geen absolute mate van zekerheid waardoor het mogelijk is dat wij tijdens onze controle niet alle materiële fouten en fraude ontdekken. Afwijkingen kunnen ontstaan als gevolg van fraude of fouten en zijn materieel indien redelijkerwijs kan worden verwacht dat deze, afzonderlijk of gezamenlijk, van invloed kunnen zijn op de economische beslissingen die gebruikers op basis van deze jaarrekening nemen. De materialiteit beïnvloedt de aard, timing en omvang van onze controlewerkzaamheden en de evaluatie van het effect van onderkende afwijkingen op ons oordeel. Wij hebben deze accountantscontrole professioneel kritisch uitgevoerd en hebben waar relevant professionele oordeelsvorming toegepast in overeenstemming met de Nederlandse controlestandaarden, ethische voorschriften en de onafhankelijkheidseisen. Onze controle bestond onder andere uit: 

 

2/3

het identificeren en inschatten van de risico’s dat de jaarrekening afwijkingen van materieel belang bevat als gevolg van fouten of fraude, het in reactie op deze risico’s bepalen en uitvoeren van controlewerkzaamheden en het verkrijgen van controle-informatie die voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Bij fraude is het risico dat een afwijking van materieel belang niet ontdekt wordt groter dan bij fouten. Bij fraude kan sprake zijn van samenspanning, valsheid in geschrifte, het opzettelijk nalaten transacties vast te leggen, het opzettelijk verkeerd voorstellen van zaken of het doorbreken van de interne beheersing; het verkrijgen van inzicht in de interne beheersing die relevant is voor de controle met als doel controlewerkzaamheden te selecteren die passend zijn in de omstandigheden. Deze werkzaamheden hebben niet als doel om een oordeel uit te spreken over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit; het evalueren van de geschiktheid van de gebruikte grondslagen voor financiële verslaggeving en het evalueren van de redelijkheid van schattingen door het bestuur en de toelichtingen die daarover in de jaarrekening staan; het vaststellen dat de door het bestuur gehanteerde continuïteitsveronderstelling aanvaardbaar is.

Tevens het op basis van de verkregen controle-informatie vaststellen of er gebeurtenissen en omstandigheden zijn waardoor gerede twijfel zou kunnen bestaan of de onderneming haar bedrijfsactiviteiten in continuïteit kan voortzetten. Als wij concluderen dat er een onzekerheid van materieel belang bestaat, zijn wij verplicht om aandacht in onze controleverklaring te vestigen op de relevante gerelateerde toelichtingen in de jaarrekening. Als de toelichtingen inadequaat zijn, moeten wij onze verklaring aanpassen. Onze conclusies zijn gebaseerd op de controle-informatie die verkregen is tot de datum van onze controleverklaring. Toekomstige gebeurtenissen of omstandigheden kunnen er echter toe leiden dat een onderneming haar continuïteit niet langer kan handhaven;

 

het evalueren van de presentatie, structuur en inhoud van de jaarrekening en de daarin opgenomen toelichtingen; het evalueren of de jaarrekening een getrouw beeld geeft van de onderliggende transacties en gebeurtenissen.

Wij communiceren met het bestuur onder andere over de geplande reikwijdte en timing van de controle en over de significante bevindingen die uit onze controle naar voren zijn gekomen, waaronder eventuele significante tekortkomingen in de interne beheersing. Veenendaal, 16 september 2022

Coöperatie ConFirm U.A. T. Schoeman MSc RA

3/3

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11969811/1