CConstaterende datVeenendaal
Koppel je AI →
Document · PDF

3.a Bijlage a - Factsheets gebouwen 17092925

Gemeenteraad 16 oktober 2025, gemeente VeenendaalBij agendapunt: Integraal Huisvestingsplan Onderwijshuisvesting 2025-204216.043 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1983

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€ 24

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2098

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1966 - 1985

Onderwijsruimte:

1.049

2

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 1.049

9

Aantal speellokalen:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

2

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

2

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

Totale capaciteit:

Aantal lokalen:

m bvo

10

€ 178

Categorie bouwjaar: 2098 Categorie capaciteit: 1966 - 1985

Tijdelijke huisvesting:

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

0

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kwink kinderopvang

115

m² bvo

(enkel)

€1 €1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 16% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Verbruik gas

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

1 0 Gas

Elektra -2

Onbekend

-1

Water 0

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1983

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 33% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

33% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

Binnenkant

4

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

5

-

-

-

Temperatuur

5

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

1.600 1.400 1.200 1.000 800 600

Totaaloordeel

Binnenklimaat

400 200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN De oppervlakte is indicatief (o.b.v. BAG)

3

Totaaloordeel

Veiligheid

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

4

Er is soms sprake van vandalisme

2

De Bron ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Onderwijsgroep Gave

Adres:

Spiesheem 54 3907 NJ VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

13CY00

Denominatie:

Protestants-Christelijk

GEBOUW Juridisch eigendom:

gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2014

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

1.049

2

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 1.049

9

Aantal speellokalen:

1

Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen:

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

2

m bvo

Totale capaciteit:

€ 15 € 24

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)* Categorie bouwjaar: 2098

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Gemiddeld

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€1

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 178

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud 10

Categorie bouwjaar: 2098

Laag

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

1

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kwink kinderopvang

115

m² bvo

(enkel)

€4.000 €3.000 €2.000

Gebruikers overige ruimte:

€1.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 12% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

400

- Verbruik gas in 2023

350

- Verbruik elektra in 2023

28

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

8,8

m³ per m ² bvo per jaar

300

m³ per m ² bvo

- Verbruik warmte

250

Energielabel:

200

GJ per m ² bvo per jaar

50 0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

150

WEii-indicatie:

100

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

= ( kWh/m² per jaar)

2014

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 73% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

84% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

4

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

Binnenkant

4

-

-

-

Installaties

4

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

5

-

-

-

Temperatuur

5

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

-

Totaaloordeel

-

1.000

Binnenklimaat 500

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

2

Patrimoniumschool ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Onderwijsgroep Gave

Adres:

Karel Fabritiusstraat 1 3904 TG VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

13RU00

Denominatie:

Protestants-Christelijk

GEBOUW Juridisch eigendom:

schoolbestuur

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2024

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

Energie + water

€ 11

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Hoog

Categorie bouwjaar: 1432

CAPACITEIT GEBOUW

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Onderwijsruimte:

1.432

2

Aantal lokalen:

m bvo

Aantal speellokalen: Overig:

2

Aantal lokalen overig:

2

Aantal gymzalen:

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo

Inpandige gymzaal:

m bvo

Totale capaciteit:

1.432

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€3

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 41

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud 1

Categorie bouwjaar: 1432

Laag

Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

238

per

01-10-2023 €1

Gebruikers onderwijsruimte:

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 12% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

300 250

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

11

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

6,8

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

200

GJ per m ² bvo per jaar

0 Gas 2021

Energielabel: 150

20

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2024

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 4% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

4% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

Binnenkant

1

-

-

-

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

1

-

-

-

Werkomgeving staf

1

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

1

-

-

-

Toegankelijkheid

1

-

-

-

Speelplein

1

-

-

-

Ventilatie

1

-

-

-

Temperatuur

1

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

1

-

-

-

Functionaliteit

1.600 1.400 1.200 1.000 800 600

Totaaloordeel

Binnenklimaat

400 200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

1

Totaaloordeel

Veiligheid

1

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

1

Verkeersveiligheid

-

Vandalisme

1

1

Rehoboth school ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Onderwijsgroep Gave

Adres:

Koninginnelaan 46 3905 GJ VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

32BR00

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom:

VvE

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1978

Uitbreiding(en):

2013

Renovatie(s):

2013 FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

1.153.220

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

2

3.218

m bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 3.218

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

27

Categorie bouwjaar: 3218

Laag

Categorie capaciteit: 1966 - 1985

Laag

Aantal gymzalen:

2

Totaal aantal lokalen:

2

Tijdelijke huisvesting:

Onvolledige gegevens

26

Aantal lokalen overig:

m bvo

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 1966 - 1985

Aantal speellokalen: 2

m bvo

Totale capaciteit:

Categorie bouwjaar: 3218

Aantal lokalen:

2

m bvo

€9

€ 20

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

449

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Luna

230

m² bvo

(enkel)

€200.000 €150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 6% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

500

- Verbruik gas in 2023

450

- Verbruik elektra in 2023

400

- Verbruik water in 2023

350

- Verbruik warmte

300

Energielabel:

250

CO₂-uitstoot (indicatie):

200

7,1

m³ per m ² bvo kWh per m ² bvo per jaar

7,1

m³ per m ² bvo per jaar GJ per m ² bvo per jaar

Zonnepanelen:

100

0 Gas 2021

Onbekend

WEii-indicatie:

150

10

Elektra 2022

Water 2023

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

50 0 2023

2024

2025

2027

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1978

2013

Geheel algemeen

3

2

-

-

Buitenkant

3

2

-

-

-20% leegstand in 2039

Binnenkant

3

2

-

-

-13% leegstand

Installaties

3

2

-

-

Onderwijsruimten

2

2

-

-

Werkomgeving staf

2

2

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

3

-

-

Toegankelijkheid

2

2

-

-

Speelplein

2

2

-

-

Ventilatie

3

3

-

-

Temperatuur

4

4

-

-

Licht

2

2

-

-

Geluid

2

2

-

-

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Functionaliteit

3.500 3.000 2.500 2.000

3

Totaaloordeel

2

1.500

Binnenklimaat

1.000 500 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN bouwjaar is 1978 of 1985 kan ik niet achterhalen, is vast bekend bij de gemeente totale oppervlakte is: 3218 Bovenverdieping nieuwe gedeelte is erg warm op zomerse dagen.

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

3

Er is soms sprake van vandalisme

2

De Vuurvlinder ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

SKOVV

Adres:

Stormzwaluw 25 3905 RS VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

06MA00

Denominatie:

Rooms-Katholiek

GEBOUW Juridisch eigendom:

VvE

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2019

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

1.619

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1301

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Onderwijsruimte:

2

1.301

Aantal lokalen:

m bvo

Aantal speellokalen: m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 1.301

Onderhoud (o.b.v. MJOP) MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

2

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

Totale capaciteit:

1

Aantal lokalen overig:

2

m bvo

1

€ 40

Categorie bouwjaar: 1301 Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Tijdelijke huisvesting:

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

217

per

01-10-2023 €1

Gebruikers onderwijsruimte:

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte: KInd & Co Ludens

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

1 0 Gas

Elektra 2021

Energielabel:

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2019

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 1% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

1% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

Binnenkant

1

-

-

-

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

4

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

1

-

-

-

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

1.400 1.200 1.000 800

-

Totaaloordeel

-

600

Binnenklimaat

400 200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

-

Verkeersveiligheid

-

Vandalisme

-

#########

Het Perron ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

stg Christelijk onderwijs GrP Vallei en Gelderland- midden

Adres:

Sportlaan 11-13 3905 AD VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

VBO/MAVO/PRO

Brinnummer:

02MF00

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom:

Schoolbestuur

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2010

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

-

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 10981

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Onderwijsruimte:

10.981

2

m bvo

Aantal lokalen:

m 2 bvo

Aantal lokalen overig:

Onderhoud (o.b.v. MJOP) Overig: Inpandige gymzaal:

2

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 10981

2

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

Totale capaciteit:

10.981

m bvo

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Tijdelijke huisvesting:

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

937

per

01-10-2023 €1

Gebruikers onderwijsruimte:

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 5% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

1.200 1.000 800

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 600

1 0 Gas

Elektra 2021

A

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

400

WENG

= (0 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 200

Andere duurzaamheidsaspecten: de energieafrekening staan op totaaloverzichten van onze stichting en niet makkelijk

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2010

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 5% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

5% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

2

-

-

-

Buitenkant

3

-

-

-

Binnenkant

3

-

-

-

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Plein

3

-

-

-

Ventilatie

2

-

-

-

Temperatuur

2

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

14.000 12.000 10.000 8.000

-

Totaaloordeel

-

6.000

Binnenklimaat

4.000 2.000 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

een aantal onderdelen zijn verouderd door slechte kwaliteit (Dak en koelinstallatie zijn aan vervanging toe) zou niet mogen gezien leeftijd. vandaar een aantal x redelijk bij een relatief nieuw gebouw

wij delen de MJOP op dit moment niet omdat dit een aantal jaren heeft stil gelegen en we dit opnieuw aan het opzetten zijn. De ingevulde kosten kunnen dus nog gaan wijzigen of zijn niet compleet

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

3

Ichthus College ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stg CVO op gereform. Grondslag Veenendaal en omgeving

Adres:

Vondellaan 4 3906 EA VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

MAVO/HAVO/VWO

Brinnummer:

06SU00

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom:

schoolbestuur

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1990

Uitbreiding(en):

2007

2012

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

7.434.037

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

12.986

€6

Categorie bouwjaar: 12986

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Onvolledige gegevens

2

Aantal lokalen:

2

Aantal lokalen overig:

2

Aantal gymzalen:

5

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

88

Categorie bouwjaar: 12986

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Gemiddeld

m bvo

83 € 31

Onderhoud (o.b.v. MJOP) Overig:

m bvo

Inpandige gymzaal:

2.409

m bvo

Totale capaciteit:

15.395

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

2.040

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kerk 1

885

m² bvo

(dubbel)

Kerk 2

450

m² bvo

(dubbel)

Koor

450

m² bvo

(dubbel)

Gebruikers overige ruimte:

€1.200.000 €1.000.000 €800.000 €600.000 €400.000

€200.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 6% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

2.500 2.000

- Verbruik gas in 2023

4,7

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

30

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

4,7

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte 1.500

Energielabel:

GJ per m ² bvo per jaar

50 0 Gas 2021

A

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

1.000 500

WEii-indicatie:

Zeer zuinig

Zonnepanelen:

Ja

= (83 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten: sedumdak op bouwdeel D (2012)560 pv panelen op dak A (2007) en op deel dak B e

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1990

2007

2012

(Schaal 1 tot 6)

Geheel algemeen

3

2

2

-

Buitenkant

3

2

2

-

Binnenkant

3

3

2

-

Installaties

2

3

2

-

Onderwijsruimten

2

2

2

-

Werkomgeving staf

2

2

2

-

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 3% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

3% tekort

Totaaloordeel

Functionaliteit

16.000 14.000 12.000

Totaaloordeel

Facilitaire voorzieningen

2

2

2

-

10.000

Toegankelijkheid

2

2

2

-

8.000

Plein

2

2

2

-

Ventilatie

4

4

4

-

Temperatuur

4

4

4

-

Licht

2

2

2

-

Geluid

2

2

2

-

6.000

Binnenklimaat

4.000 2.000 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN De bouwdelen zijn allemaal aan elkaar geschakeld bestaande uit bouwdelen A, B,C en D. Gebouw A is van 2007, gebouw B van 1990, gebouw D van 2012. Gebouw C is de sportaccommodatie. Een deel is van 1990 en een deel is van 2007. De co2 sensoren geven een onderbouwing voor bovenstaand. De luchtbehandelingskasten in de initiele bouw zijn al eens vervangen. Qua capaciteit liepen we tegen de beperkingen op van de grootte van de bestaande luchtkanalen. De temperatuur is wellicht de grootste bottleneck. Te warm in de warmere maanden. Vooral de Dichterslaan is een bottle neck in de verkeersveiligheid en in iets mindere mate de Vondellaan. Het aantal parkeerplekken aan Nijhofflaan is te klein.

3

Totaaloordeel

Veiligheid

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

3

Er is geen sprake van vandalisme

3

Montessorischool Aan de Basis ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Montessorischool Veenendaal

Adres:

Duivenwal-west 300 3905 AV VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

22LJ00

Denominatie:

Algemeen bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom:

gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1989

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

240.776

€ 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1665

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1986 - 2000 2

Onderwijsruimte:

1.665

m bvo

Overig:

230

m 2 bvo

Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:

Aantal speellokalen:

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 28

Aantal lokalen overig: 2

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 36

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

11

2

m bvo 1.895

Aantal lokalen:

14

Categorie bouwjaar: 1665

Laag

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

261

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Dreamzzz Montessori Kinderopvang Johannes Calvijnschool

123

m² bvo

(dubbel)

24

m² bvo

(enkel)

230

m² bvo

€300.000 €250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte: Dreamzzz Montessori Kinderopvang

€100.000

€50.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 8% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

300 250 200

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel: 150

1 0 Gas

Elektra 2021

Onbekend

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1989

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 3

1

-

-

Buitenkant

3

1

-

-

-8% leegstand in 2039

Binnenkant

4

2

-

-

-8% leegstand

Installaties

3

2

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1.800

Functionaliteit

1.600

Onderwijsruimten

3

3

-

-

Werkomgeving staf

4

3

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

2

-

-

Toegankelijkheid

3

2

-

-

Speelplein

4

2

-

-

1.400 1.200 1.000 800

Totaaloordeel

600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

2

2

-

-

200

Temperatuur

3

3

-

-

Licht

3

2

-

-

Geluid

2

2

-

-

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN In 2005 is een dependance aangebouwd, deze is verbonden met de Johannes Calvijnschool.

De wegen rondom de school zijn erg druk. Met gemeente, buurt en andere scholen positieve aanpassingen gedaan, maar blijft druk. Uitgang fietsenstalling rechtstreeks op de weg is onvoldoende veilig, optie voorgelegd uitgang te situeren naar de zijkant (is nu openbaar groen), Uitgang dan niet direct aan de weg.

-

Totaaloordeel

Veiligheid

-

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

3

Rembrandt College ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Openbaar voortgezet onderwijs Veenendaal

Adres:

Rembrandtlaan 2 3904 ZK VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

MAVO/HAVO/VWO

Brinnummer:

19IP00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1998

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

1.717.270

€8

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Laag

Categorie bouwjaar: 8371

CAPACITEIT GEBOUW

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Onderwijsruimte:

8.371

2

Aantal lokalen:

2

Aantal lokalen overig:

2

Aantal gymzalen:

3

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

46

Categorie bouwjaar: 8371

Hoog

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Hoog

m bvo

43 € 40

Onderhoud (o.b.v. MJOP) Overig:

m bvo

Inpandige gymzaal:

1.078

m bvo

Totale capaciteit:

9.449

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

898

per

01-10-2023 €1.000.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€800.000 €600.000

Gebruikers overige ruimte: Sport Service Veenendaal

1078

€400.000

m² bvo

€200.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -1% afname

2024

-

2039 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

6,7

m³ per m ² bvo

900

- Verbruik elektra in 2023

2

kWh per m ² bvo per jaar

800

- Verbruik water in 2023

6,7

m³ per m ² bvo per jaar

700

- Verbruik warmte

600

Energielabel:

500

CO₂-uitstoot (indicatie):

1.000

400 300 200

GJ per m ² bvo per jaar

WEii-indicatie:

Zeer zuinig Ja

0 Gas 2021

Onbekend

Zonnepanelen:

10

Elektra 2022

Water 2023

= (74 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten:

100 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1998

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

5

-

-

-

-28% leegstand in 2039

Binnenkant

3

-

-

-

-28% leegstand

Installaties

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

9.000

Functionaliteit

8.000

Onderwijsruimten

4

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

2

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Plein

2

-

-

-

7.000 6.000 5.000 4.000

Totaaloordeel

3.000

Binnenklimaat

2.000

Ventilatie

5

-

-

-

1.000

Temperatuur

5

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

4

-

-

-

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

3

Totaaloordeel

Veiligheid

4

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

4

Er is geen sprake van vandalisme

3

Christelijk Lyceum Veenendaal ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting voor Christelijk voortgezet onderwijs

Adres:

Kerkewijk 149 3904 JC VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

MAVO/HAVO/VWO

Brinnummer:

02VM00

Denominatie:

Bijzonder

GEBOUW Juridisch eigendom:

schoolbestuur

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2005

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden €

Boekwaarde:

9.385.669

€ 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Gemiddeld

Categorie bouwjaar: 12337

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

12.337

Overig:

2

m bvo

Aantal lokalen:

m 2 bvo

Aantal lokalen overig:

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Hoog

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 22

2

Aantal gymzalen:

2

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

2

Categorie bouwjaar: 12337

Inpandige gymzaal:

837

m bvo

Totale capaciteit:

13.174

m bvo

Laag Gemiddeld

Categorie capaciteit: 2001 - 2015 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

1.962

per

01-10-2023 €700.000 €600.000 €500.000 €400.000 €300.000 €200.000 €100.000 €-

Gebruikers onderwijsruimte:

Gebruikers overige ruimte:

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 4% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

2.500 2.000

- Verbruik gas in 2023

3,4

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

32

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

3,4

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte 1.500

Energielabel:

GJ per m ² bvo per jaar

50 0 Gas 2021

Onbekend

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

1.000

WEii-indicatie:

Zeer zuinig

= (72 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

500

Andere duurzaamheidsaspecten: We hebben een redelijk groen plein en een biologische tuin met vijver.

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2005

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 4% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

4% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

2

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

Binnenkant

2

-

-

-

Installaties

3

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

3

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Plein

2

-

-

-

Ventilatie

3

-

-

-

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

14.000 12.000 10.000 8.000

-

Totaaloordeel

-

6.000

Binnenklimaat

4.000 2.000 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

De vandalisme 'beperkt' zich tot alledaagse zaken in een VO school en is zeker niet extreem. Het terrein is 's nachts volledig afgesloten.

Totaaloordeel

Veiligheid

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

2

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

2

De Pimpelmees ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Wereldkidz

Adres:

Larikslaan 1-B 3904 LA VEENENDAAL

Locatie:

Dislocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

12DF00_04

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

schoolbestuur/gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1998

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 2

Onderwijsruimte:

m bvo

Overig:

m 2 bvo

Aantal lokalen: Aantal speellokalen:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig:

2

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

Categorie bouwjaar: 1998

2

Aantal tijdelijke huisv.

Inpandige gymzaal:

m bvo

Totale capaciteit:

m bvo

Tijdelijke huisvesting:

m bvo

Categorie capaciteit:

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

30

per

01-10-2023 €1

Gebruikers onderwijsruimte:

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte:

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Verbruik gas

-

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra

-

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

1 0 Gas

Elektra -2

Energielabel:

-1

Water 0

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2039 Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

-

-

-

-

Buitenkant

-

-

-

-

Binnenkant

-

-

-

-

Installaties

-

-

-

-

Onderwijsruimten

-

-

-

-

Werkomgeving staf

-

-

-

-

Functionaliteit

160 140 120

Totaaloordeel

Facilitaire voorzieningen

-

-

-

-

100

Toegankelijkheid

-

-

-

-

80

Speelplein

-

-

-

-

Ventilatie

-

-

-

-

Temperatuur

-

-

-

-

Licht

-

-

-

-

Geluid

-

-

-

-

60

Binnenklimaat

40 20 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Gebouw betreft een dislocatie van de vlieger. Gehuisvest in noodlokalen bij De Ceder, behoefte aan permanente huisvesting.

#WAARDE!

Totaaloordeel

Veiligheid

#WAARDE!

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

-

Verkeersveiligheid

-

Vandalisme

#WAARDE!

#WAARDE!

Mozaiek Petenbos ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Wereldkidz

Adres:

Margaretha Turnorlaan 7 3903 WK VEENENDAAL

Locatie:

Dislocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

12DF00_03

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

VvE

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1998

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€ 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 1998

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Onderwijsruimte:

2

1.072

m bvo

Inpandige gymzaal: 1.072

1

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 18

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 74

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal speellokalen: Aantal lokalen overig:

m bvo

Totale capaciteit:

9

2

m 2 bvo

Overig:

Aantal lokalen:

10

Categorie bouwjaar: 1998

Laag

Categorie capaciteit: 1986 - 2000

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

181

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Kind & Co Ludens

(dubbel)

€60.000 €50.000 €40.000 €30.000

Gebruikers overige ruimte:

€20.000

€10.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 5% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

1 0 Gas

Elektra 2021

Energielabel:

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten: nee

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1998

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat 3

-

-

-

Buitenkant

2

-

-

-

-6% leegstand in 2039

Binnenkant

2

-

-

-

-6% leegstand

Installaties

2

-

-

-

Onderwijsruimten

1

-

-

-

Werkomgeving staf

2

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

1

-

-

-

Ventilatie

2

-

-

-

Temperatuur

2

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

3

-

-

-

CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

Geheel algemeen

Functionaliteit

1.200 1.000 800 600 400

Totaaloordeel

Binnenklimaat

200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Technische staat: geheel: sanitair erg verouderd, vloer speellokaal. Functioneel: lokalen zijn uitstekend, maar capaciteit onvoldoende om groei op te vangen voor de komende jaren. Werkomgeving staf: onvoldoende werkplekken voor ondersteuning en onvoldoende spreekkamers. Verkeer: het fietspad is gevaarlijk, ivm veel fietsverkeer en overstekende leerlingen. Te weinig parkeerplekken.

Dit gebouw is in beheer van een VVE, echter hebben wij daardoor geen beschikking over de gegevens van energielabels, energie, warmte en gas.

-

Totaaloordeel

Veiligheid

-

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

3

WereldKidz Achtbaan ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Wereldkidz

Adres:

Boerenzwaluw 19 3905 SG VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

13AN00_1

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

VvE

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2019

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

Energie + water

maanden

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€

Boekwaarde:

-

€ 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

Categorie bouwjaar: 2519

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Onderwijsruimte:

2

849

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: 849

Aantal speellokalen:

1

Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen:

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

7

2

m bvo

Totale capaciteit:

Aantal lokalen:

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€6

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 104

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud 8

Categorie bouwjaar: 2519

Laag

Categorie capaciteit: 2016 en jonger

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

113

per

01-10-2023 €40.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€30.000 €20.000

Gebruikers overige ruimte: KInd & Co Ludens

€10.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 28% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID

250 200 150

- Verbruik gas in 2023

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

1 0 Gas

Elektra 2021

Energielabel:

2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie:

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

50

Andere duurzaamheidsaspecten: zonnepanelen

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2019

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 22% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

22% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

1

-

-

-

Buitenkant

1

-

-

-

Binnenkant

1

-

-

-

Installaties

1

-

-

-

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

4

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

3

-

-

-

Toegankelijkheid

2

-

-

-

Speelplein

2

-

-

-

Ventilatie

1

-

-

-

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

1

-

-

-

Geluid

2

-

-

-

Functionaliteit

1.200 1.000 800 600 400

Totaaloordeel

Binnenklimaat

200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN

Temperatuur boven daar zijn klachten over. Qua functionaliteit van werkomgeving staf is beperkt, te kleine/geen teamkamer, en bepaalde werkplekken hebben geen direct daglicht. Te weinig parkeerplekken, te drukke weg, en niet overzichtelijk, 'verkeersader'.

Verdeling van de lokalen en dit juridisch vastleggen. Qua capaciteit verwachten wij dat het volgend jaar gaat knellen, achtbaan huurt namelijk 3 lokalen al van de Vuurvlinder en beide scholen groeien. Deze school moet binnen zeer korte tijd een leerlingenstop gaan hanteren. Graag de capaciteit herzien voor deze school.

-

Totaaloordeel

Veiligheid

-

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

3

Wereldkidz Balans ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Wereldkidz

Adres:

Spiesheem 54 3907 NJ VEENENDAAL

Locatie:

Dislocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

13AN00_02

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

2014

Uitbreiding(en):

2017

Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

-

2

1.670

m bvo m 2 bvo

Overig: Inpandige gymzaal: Totale capaciteit:

12

Aantal speellokalen:

1

Aantal lokalen overig: Aantal gymzalen:

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

2

m bvo 1.670

€9 € 10

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)* Categorie bouwjaar: 2519

Laag

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€0

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 53

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud 13

Categorie bouwjaar: 2519

Laag

Categorie capaciteit: 2001 - 2015

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

282

per

01-10-2023

Gebruikers onderwijsruimte: Bron Tamim

(enkel)

€1

(enkel)

€1 €1 €0

Gebruikers overige ruimte: Stichting Ontmoetingshuis

€0 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2024

-

2039 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

300 250

m³ per m ² bvo

- Verbruik elektra in 2023

17

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

5,5

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

200

GJ per m ² bvo per jaar

0 Gas 2021

Energielabel: 150

20

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie): WEii-indicatie:

100

= ( kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen: 50

Andere duurzaamheidsaspecten:

0 2023

2024

2025

2027

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

2014

2017

Geheel algemeen

1

1

-

-

Buitenkant

1

1

-

-

-16% leegstand in 2039

Binnenkant

1

1

-

-

-16% leegstand

Installaties

2

1

-

-

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →

Totaaloordeel

1.800

Functionaliteit

1.600

Onderwijsruimten

2

-

-

-

Werkomgeving staf

5

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

4

-

-

-

Toegankelijkheid

5

-

-

-

Speelplein

3

-

-

-

1.400 1.200 1.000 800

Totaaloordeel

600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

4

-

-

-

200

Temperatuur

3

-

-

-

Licht

2

-

-

-

Geluid

1

-

-

-

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN Ontmoetingshuis is totaal gebouw, van meerdere gebruikers. 835 m2 is officieel van Balans, 835 m2 is verhuurd aan Balans extra. Functioneel: Onderwijslokalen zijn goed, maar de leerpleinen kunnen niet optimaal gebruikt worden. Werkomgeving staf: is zeer beperkt. Teamkamer ontbreekt, overlegruimte is er niet, werkplekken zijn weinig maar prima. Zit niet in de school. Toegankelijkheid: geen eigen ingang en via de centrale ingang lopen de kinderen via ruimtes die niet van Balans zijn naar binnen. Speelplein: deel van speelplein kan niet worden gebruikt omdat dit in gebruik is genomen voor het stallen van fietsen. Installaties: ventilatie: bepaalde (lichaams)geuren zijn nadrukkelijk aanwezig. ventilatie is onvoldoende CO2 meting slaat regelmatig rood uit. Temperatuur: bovenste 2 verdiepingen wordt erg warm wanneer het zonniger wordt (aprilseptember).

-

Totaaloordeel

Veiligheid

-

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid

3

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

3

WereldKidz De vlieger ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Wereldkidz

Adres:

De Bongerd 3 3901 KC VEENENDAAL

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer:

12DF00

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

gemeente

Economisch claimrecht:

gemeente

Bouwjaar initieel:

1982

Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn

Huurcontract:

maanden €

Boekwaarde:

23.200

926

2

926

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 24

Aantal lokalen overig:

MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

€ 86

Aantal gymzalen:

Beoordeling benchmark 2024 - Onderhoud

2

Totaal aantal lokalen:

m bvo 2

Tijdelijke huisvesting:

Onvolledige gegevens

2

m bvo

Totale capaciteit:

Onvolledige gegevens

Categorie capaciteit: 1966 - 1985

2

m bvo

Inpandige gymzaal:

Categorie bouwjaar: 1998

Aantal lokalen:

m bvo

Aantal speellokalen: Overig:

€6 € 11

Beoordeling benchmark 2024 - Energie + water

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*

1

1

Categorie bouwjaar: 1998

Laag

Categorie capaciteit: 1966 - 1985

Laag

Aantal tijdelijke huisv.

m bvo

GWL

Onderhoud

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

140

per

01-10-2023 €25.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€20.000 €15.000 €10.000

Gebruikers overige ruimte:

€5.000 €2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 2024

-

2039 DUURZAAMHEID - Verbruik gas in 2023

250

- Verbruik elektra in 2023 200 150

m³ per m ² bvo 18

kWh per m ² bvo per jaar

- Verbruik water in 2023

m³ per m ² bvo per jaar

- Verbruik warmte

GJ per m ² bvo per jaar

20 0 Gas 2021

Energielabel:

Elektra 2022

Water 2023

CO₂-uitstoot (indicatie):

100

WEii-indicatie: Zonnepanelen:

50

= ( kWh/m² per jaar) Nee

Andere duurzaamheidsaspecten: Geen.

0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

Opheffingsnorm

2033

2035

2037

2039

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

1982

(Schaal 1 tot 6)

Leerling aantal

Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 4% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2039

4% tekort

Totaaloordeel

Geheel algemeen

6

6

-

-

Buitenkant

6

6

-

-

Binnenkant

6

6

-

-

Installaties

6

6

-

-

Onderwijsruimten

5

-

-

-

Werkomgeving staf

5

-

-

-

Facilitaire voorzieningen

5

-

-

-

Toegankelijkheid

4

-

-

-

Speelplein

5

-

-

-

Ventilatie

6

-

-

-

Temperatuur

6

-

-

-

Licht

4

-

-

-

Geluid

6

-

-

-

Functionaliteit

1.200 1.000 800 600 400

Totaaloordeel

Binnenklimaat

200 0 2023

2024

2025

2027

2029

2031

2033

2035

2037

2039

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

OPMERKINGEN Aantal m2 per uitbreiding nog niet bekend Techniek: hang en sluitwerk; ramen gaan niet eer dicht, lekkende ramen, te heet en te koud in lokalen, teamkamer te klein en niet functioneel, speeltoestellen zijn zeer verouderd. Lekkage dak. Sanitair is niet meer schoon te krijgen, niet hygienisch meer. Verkeer: geen oversteekplekken, geen goed zicht op verkeersplekken door bosjes, geen verkeerslichten. Geen kiss en ride of parkeerplekken.

Voor de vlieger wordt al tijdje niet meer geinvesteerd omdat IKC Engelenburg elk moment zou gaan starten. dit was de afspraak met de gemeent.

-

Totaaloordeel

Veiligheid

-

Totaaloordeel

Veiligheid in/rond gebouw

4

Verkeersveiligheid

5

Vandalisme

-

Er is soms sprake van vandalisme

5

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16008113/1