ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011-Dwarsprofielen_EnergieNet
Tekst van het document
0.20
0.06 1.75
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
Opsluitband 60x200 mm 3.69-
Opsluitband 200x200 mm
0.50
1.75
3.79-
2.5%
0.06
0.44
0.06
1.94
140 mm Solidrain Connect 80 mm SBS LF Openingen vullen met 50 mm straatlaag Substrado Grastegelsubstraat BRL 350 mm menggranulaat 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.723.733.751.0% 2.5%
Molgoot in stelspecie 3.75-
1.5%
2.00
2.00
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm
3.69-
3.70-
3.74-
3.77-
0.20 2.00
0.50
1.5%
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
4.78-
2:1
2:1
Dwarsprofiel 1
Dwarsprofiel 1.1
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
0.06
3.75-
5.56-
2:1
0.50
2.00
1.00
0.06 5.70
0.50
2.50
0.50
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
Molgoot in stelspecie
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
2.50
3.81-
1.94
3.81-
1.94
3.70-
3.75-
3.70-
3.75-
1.00
3.78-
2.50
1.5%
2.50
0.50
3.804.26-
2.5%
140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed
4.26-
2.5%
Haag 3.80-
3.81-
3.78-
1.5%
3.75-
3.70-
4.21-
1.0%
2:1
5.906.10-
0.84
1.00
Dwarsprofiel 1.2
Dwarsprofiel 1.4
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand
Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
5.906.10-
5.70-
Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand
2:1
5.555.77-
2:1
2:1
5.55-
7.00m NAP
1.00
0.50
0.20 3.00
3.00 0.06
0.06 0.44
1.94 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.703.82-
Opsluitband 60x200 mm 3.68-
3.82-
2.5%
0.20 5.00
Opsluitband 60x200 mm
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
3.70-
3.75-
2.5%
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
0.20
Haag 3.70-
3.71-
1.5%
6.00
140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed
4.05-
2.00
5.54
0.50
2.5%
4.25-
80 mm Graustabiel 200 mm menggranulaat 200 mm zand in zandbed
1:6,6 5.13-
0.62
0.55
0.35
0.76
1:2
Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand
0.35
1.00
2.25
0.07
0.20
2:1
0.31
5.17-
1.5%
5.80-
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1 0.60
1.42
4.29-
5.18-
5.906.10-
0.50
Opsluitband 200x200 mm
4.10-
1.0%
4.68-
5.55-
1.50
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
4.80-
1.50
Opsluitband 60x200 mm
5.24-
7.00m NAP
0.20
2.00
4.84-
5.24-
1.00
0.06 1.94 80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
4.93-
0.66
0.06
Opsluitband 60x200 mm
Molgoot in stelspecie 4.20-
0.20 0.44
5.00
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
Molgoot in stelspecie
4.26-
2.5%
Opsluitband 60x200 mm 3.77-
0.50
Opsluitband 60x200 mm
3.81-
1.5%
2.00
0.20 0.50
5.44
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
Opsluitband 60x200 mm
Opsluitband 60x200 mm 3.78-
0.50
0.06
2.01
Molgoot in stelspecie Opsluitband 200x200 mm 3.84-
5.906.10-
8.0%
4.20-
2.5%
1.5%
0.50
0.06 2.00
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
Molgoot in stelspecie
8.0%
4.26-
5.70
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
5.31-
2:1
0.44
4.24
4.78-
2:1
2:1
2:1
1.00
7.00m NAP
3.70-
2.5%
5.906.10-
7.00m NAP
Opsluitband 60x200 mm 3.781.5%
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
3.633.75-
0.06
0.50
2:1
2 :1
5.30-
0.50
1.94
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.63-
2.5%
5.906.10-
2.01
3.50
3.75-
3.84-
0.20
4.60
4.70-
5.20-
0.20
3.50
140 mm Solidrain Connect Molgoot in stelspecie Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.803.821.0%
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm
1.5%
0.06 0.44
1.94
2:1
4.24
2:1
0.06
5.705.90-
2.70
1.00
2.30
0.06
7.00m NAP
7.00m NAP
Dwarsprofiel 1.3-4
Dwarsprofiel 1.3
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
Legenda
Toekomstige situatie (indicatief)
Opsluitband 60x200 mm
1.5%
0.20
3.50
6.87
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
1.50
0.20
5.41
80 mm Graustabiel 200 mm menggranulaat 200 mm zand in zandbed 3.523.541.5%
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.63-
Molgoot in stelspecie 3.84-
16.62
4.50 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.50-
Molgoot in stelspecie
3.62-
3.74-
2.5%
3.75-
2.5%
0.50
0.06 4.24
Opsluitband 200x200 mm 3.74-
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
1.5%
Leiding 1.1 Calpex DUO - DN65 + DN65 Leiding 1.2 Calpex DUO - DN65 + DN65
Opsluitband 60x200 mm 3.67-
Leiding 1.3 Calpex DUO - DN65 + DN65 Leiding 1.4 Calpex DUO - DN65 + DN65
4.66-
4.77-
5.17-
5.25-
2:1 2:1
2:1
2:1
2:1
5.25-
5.906.10-
Leiding 1.5 Calpex DUO - DN65 + DN65
2:1
0.50
2.00
140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.803.821.0%
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed
3.77-
0.20
0.06 0.44
1.94
2:1
0.06
Leiding 1 Calpex UNO - DN110 (warm) + DN140 (koud)
Leiding 1.6 Calpex DUO - DN65 + DN65
5.906.10-
Aanleghoogte in m t.o.v. NAP (indicatief)
0.00+ 2.40
1.00
0.75
1.00
2.75
0.10
*
Tracés 1m breed ingetekend. Betreffen dubbele leidingen. Dekking 800 mm boven leidingen. ** Leidingtracés onder voorbehoud op locatie ingetekend. Bij detaillering ondergrondse infra kan exacte leidingtracé wijzigen. *** Voor uitgangspunten leidingen, zie DO rapportage Volantis
7.00m NAP
Dwarsprofiel 1.4-5 SCHAAL 1 : 50
Versie
Omschrijving: Datum:
Get.:
Versie
Omschrijving: Concept DO
V1
Datum: 05-04-2024 Get.: R.M. Wilken
Con.:
Vrij.:
Con.: T.R.F. Wijnen (Volantis)
Vrij.: T. Priester (Volantis)
Contact
Opdrachtgever 0.16
0.16
1.99
1.75
0.50
1.75
1.48
0.06 0.30
0.06 3.50
80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
Dubbele streklaag SBS LF Molgoot in stelspecie 3.77-
1.5%
3.80-
3.84-
2.5%
3.80-
2.5%
0.06 2.94
Opsluitband 60x200 mm
1.5%
3.77-
3.70-
3.73-
3.78-
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed 1.5%
0.20 3.24
Opsluitband 60x200 mm
3.82-
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
0.20 5.00 140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed
3.823.94-
1.0%
0.50
2.50
3.00 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed
80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 200x200 mm 3.85-
Molgoot in stelspecie 3.99-
2.5%
2.5%
4.79-
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
5.34-
2:1 2:1
2:1
2:1
5.906.100.29
1.00
2.00
1.00
Advies- en Ingenieursorganisatie
2.50
Dwarsprofiel 1.5
Dwarsprofiel 1.6
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
P. de Groot
Projectnummer : 30207500 Fase : Definitief Ontwerp Onderwerp
:
Security Category: AS2 - Internal
Dwarsprofielen EnergieNet "De Akkers" :
7.00m NAP
Contact
Bouwteam Energienet Urk
0.19 7.00m NAP
Architect
3.79-
5.27-
5.555.906.10-
1.5%
Opsluitband 60x200 mm
Project
4.935.24-
0.06 4.24
Schaal : 1:50 Contractnummer :
Bladformaat : A0 (841x1470 mm) Bladnummer : 01 van 01
Status :
Concept
Tekeningnummer:
Versie:
ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011
V1
C:\Users\wilkenr\DC\ACCDocs\Arcadis\ANL-30129949-Urk_ZHW_Fase-2\Project Files\0100\02_WIP\CAD\09.Overig\9011_Dwarsprofielen_EnergieNet\ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011-Dwarsprofielen_EnergieNet.dwg
DocId:
0.06 0.80
T.R.F. Wijnen (Volantis)