CConstaterende datUrk
Koppel je AI →
Document · PDF

ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011-Dwarsprofielen_EnergieNet

Gemeenteraad 4 juli 2024, gemeente UrkBij agendapunt: Go-/ no go besluit Energienet Urk1.704 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

0.20

0.06 1.75

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

Opsluitband 60x200 mm 3.69-

Opsluitband 200x200 mm

0.50

1.75

3.79-

2.5%

0.06

0.44

0.06

1.94

140 mm Solidrain Connect 80 mm SBS LF Openingen vullen met 50 mm straatlaag Substrado Grastegelsubstraat BRL 350 mm menggranulaat 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.723.733.751.0% 2.5%

Molgoot in stelspecie 3.75-

1.5%

2.00

2.00

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm

3.69-

3.70-

3.74-

3.77-

0.20 2.00

0.50

1.5%

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

4.78-

2:1

2:1

Dwarsprofiel 1

Dwarsprofiel 1.1

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

0.06

3.75-

5.56-

2:1

0.50

2.00

1.00

0.06 5.70

0.50

2.50

0.50

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

Molgoot in stelspecie

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

2.50

3.81-

1.94

3.81-

1.94

3.70-

3.75-

3.70-

3.75-

1.00

3.78-

2.50

1.5%

2.50

0.50

3.804.26-

2.5%

140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed

4.26-

2.5%

Haag 3.80-

3.81-

3.78-

1.5%

3.75-

3.70-

4.21-

1.0%

2:1

5.906.10-

0.84

1.00

Dwarsprofiel 1.2

Dwarsprofiel 1.4

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand

Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand

2:1

2:1

2:1

2:1

2:1

5.906.10-

5.70-

Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand

2:1

5.555.77-

2:1

2:1

5.55-

7.00m NAP

1.00

0.50

0.20 3.00

3.00 0.06

0.06 0.44

1.94 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.703.82-

Opsluitband 60x200 mm 3.68-

3.82-

2.5%

0.20 5.00

Opsluitband 60x200 mm

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

3.70-

3.75-

2.5%

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

0.20

Haag 3.70-

3.71-

1.5%

6.00

140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed

4.05-

2.00

5.54

0.50

2.5%

4.25-

80 mm Graustabiel 200 mm menggranulaat 200 mm zand in zandbed

1:6,6 5.13-

0.62

0.55

0.35

0.76

1:2

Steens muur 200 mm betonfundering 200 mm stabilisatiezand

0.35

1.00

2.25

0.07

0.20

2:1

0.31

5.17-

1.5%

5.80-

2:1

2:1

2:1

2:1

2:1 0.60

1.42

4.29-

5.18-

5.906.10-

0.50

Opsluitband 200x200 mm

4.10-

1.0%

4.68-

5.55-

1.50

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

4.80-

1.50

Opsluitband 60x200 mm

5.24-

7.00m NAP

0.20

2.00

4.84-

5.24-

1.00

0.06 1.94 80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

4.93-

0.66

0.06

Opsluitband 60x200 mm

Molgoot in stelspecie 4.20-

0.20 0.44

5.00

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

Molgoot in stelspecie

4.26-

2.5%

Opsluitband 60x200 mm 3.77-

0.50

Opsluitband 60x200 mm

3.81-

1.5%

2.00

0.20 0.50

5.44

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

Opsluitband 60x200 mm

Opsluitband 60x200 mm 3.78-

0.50

0.06

2.01

Molgoot in stelspecie Opsluitband 200x200 mm 3.84-

5.906.10-

8.0%

4.20-

2.5%

1.5%

0.50

0.06 2.00

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

Molgoot in stelspecie

8.0%

4.26-

5.70

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

5.31-

2:1

0.44

4.24

4.78-

2:1

2:1

2:1

1.00

7.00m NAP

3.70-

2.5%

5.906.10-

7.00m NAP

Opsluitband 60x200 mm 3.781.5%

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

3.633.75-

0.06

0.50

2:1

2 :1

5.30-

0.50

1.94

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.63-

2.5%

5.906.10-

2.01

3.50

3.75-

3.84-

0.20

4.60

4.70-

5.20-

0.20

3.50

140 mm Solidrain Connect Molgoot in stelspecie Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.803.821.0%

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm

1.5%

0.06 0.44

1.94

2:1

4.24

2:1

0.06

5.705.90-

2.70

1.00

2.30

0.06

7.00m NAP

7.00m NAP

Dwarsprofiel 1.3-4

Dwarsprofiel 1.3

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

Legenda

Toekomstige situatie (indicatief)

Opsluitband 60x200 mm

1.5%

0.20

3.50

6.87

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

1.50

0.20

5.41

80 mm Graustabiel 200 mm menggranulaat 200 mm zand in zandbed 3.523.541.5%

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.63-

Molgoot in stelspecie 3.84-

16.62

4.50 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 3.50-

Molgoot in stelspecie

3.62-

3.74-

2.5%

3.75-

2.5%

0.50

0.06 4.24

Opsluitband 200x200 mm 3.74-

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

1.5%

Leiding 1.1 Calpex DUO - DN65 + DN65 Leiding 1.2 Calpex DUO - DN65 + DN65

Opsluitband 60x200 mm 3.67-

Leiding 1.3 Calpex DUO - DN65 + DN65 Leiding 1.4 Calpex DUO - DN65 + DN65

4.66-

4.77-

5.17-

5.25-

2:1 2:1

2:1

2:1

2:1

5.25-

5.906.10-

Leiding 1.5 Calpex DUO - DN65 + DN65

2:1

0.50

2.00

140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed Opsluitband 60x200 mm 3.803.821.0%

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed

3.77-

0.20

0.06 0.44

1.94

2:1

0.06

Leiding 1 Calpex UNO - DN110 (warm) + DN140 (koud)

Leiding 1.6 Calpex DUO - DN65 + DN65

5.906.10-

Aanleghoogte in m t.o.v. NAP (indicatief)

0.00+ 2.40

1.00

0.75

1.00

2.75

0.10

*

Tracés 1m breed ingetekend. Betreffen dubbele leidingen. Dekking 800 mm boven leidingen. ** Leidingtracés onder voorbehoud op locatie ingetekend. Bij detaillering ondergrondse infra kan exacte leidingtracé wijzigen. *** Voor uitgangspunten leidingen, zie DO rapportage Volantis

7.00m NAP

Dwarsprofiel 1.4-5 SCHAAL 1 : 50

Versie

Omschrijving: Datum:

Get.:

Versie

Omschrijving: Concept DO

V1

Datum: 05-04-2024 Get.: R.M. Wilken

Con.:

Vrij.:

Con.: T.R.F. Wijnen (Volantis)

Vrij.: T. Priester (Volantis)

Contact

Opdrachtgever 0.16

0.16

1.99

1.75

0.50

1.75

1.48

0.06 0.30

0.06 3.50

80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

Dubbele streklaag SBS LF Molgoot in stelspecie 3.77-

1.5%

3.80-

3.84-

2.5%

3.80-

2.5%

0.06 2.94

Opsluitband 60x200 mm

1.5%

3.77-

3.70-

3.73-

3.78-

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed 1.5%

0.20 3.24

Opsluitband 60x200 mm

3.82-

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

0.20 5.00 140 mm Solidrain Connect Openingen vullen met Substrado Grastegelsubstraat BRL 340 mm Substrado tussensubstraat BRL 600 mm zand in zandbed

3.823.94-

1.0%

0.50

2.50

3.00 80 mm SBS LF 50 mm straatlaag 350 mm menggranulaat 600 mm zand in zandbed

80 mm SBS LF 600 mm zand in zandbed Opsluitband 200x200 mm 3.85-

Molgoot in stelspecie 3.99-

2.5%

2.5%

4.79-

2:1

2:1

2:1

2:1

2:1

5.34-

2:1 2:1

2:1

2:1

5.906.100.29

1.00

2.00

1.00

Advies- en Ingenieursorganisatie

2.50

Dwarsprofiel 1.5

Dwarsprofiel 1.6

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

P. de Groot

Projectnummer : 30207500 Fase : Definitief Ontwerp Onderwerp

:

Security Category: AS2 - Internal

Dwarsprofielen EnergieNet "De Akkers" :

7.00m NAP

Contact

Bouwteam Energienet Urk

0.19 7.00m NAP

Architect

3.79-

5.27-

5.555.906.10-

1.5%

Opsluitband 60x200 mm

Project

4.935.24-

0.06 4.24

Schaal : 1:50 Contractnummer :

Bladformaat : A0 (841x1470 mm) Bladnummer : 01 van 01

Status :

Concept

Tekeningnummer:

Versie:

ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011

V1

C:\Users\wilkenr\DC\ACCDocs\Arcadis\ANL-30129949-Urk_ZHW_Fase-2\Project Files\0100\02_WIP\CAD\09.Overig\9011_Dwarsprofielen_EnergieNet\ZHW-ARC-DP-00-DR-CE-DO-9011-Dwarsprofielen_EnergieNet.dwg

DocId:

0.06 0.80

T.R.F. Wijnen (Volantis)

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Urk&id=e8942869-65db-46cb-ad21-68bb51fff7cd