BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911_DWP_EnergieNet
Tekst van het document
0.10 4.00
5.69
0.80
1.20
4.00
1.86
4.00
1.20
3.94
4.86
3.75
3.75
13.86
3.914.08-
1.15
3.15
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed 3.80-
3.89-
3.95-
1.03
0.20
0.10
1.45 80 mm tegel 300x300 mm, kleur rood 500 mm zand in zandbed 3.89-
3.92-
80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm
Opsluitband 100x200 mm
3.91-
3.98-
2.0%
4.04-
4.05-
4.11-
1.5% 4.07-
4.28-
0.15 3.35
1.89
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed
Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton Goottegel 150x300 mm in stelspecie 4.19-
0.20
3.35
4.07-
4.10-
2.5%
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.19-
2.5%
4.114.37-
5.70-
2:1
Gestuurde boring
2 :1
1.00
1:20
0.15
0.90
Opsluitband 100x200 mm
1:20
4.13-
1.50
3.00
2.5%
2.5%
Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf 2.50
0.10
5.70-
1.00
5.90-
5.906.10-
2 :1
5.90-
6.10Persleiding PE ∅250 mm
6.28-
2:1
Persleiding PE ∅450 mm
Bestaande verharding en fundering
1.50
Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
HWA-riolering, beton ∅600 mm 6.90-
2 :1
7.16VWA-riolering, PP ∅300 mm
8.00m NAP
8.00m NAP
Dwarsprofiel 1
Dwarsprofiel 3
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
0.10 0.50
4.00
5.69
4.80
14.98
8.26
3.78
3.75
3.75
3.69-
3.784.05-
3.15
3.95-
3.97-
4.08-
1.50
2.76
Opsluitband 100x200 mm
80 mm tegel 300x300 mm, kleur rood 500 mm zand in zandbed 3.912.0%
3.78-
2.5%
2.5%
0.10
3.39
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed
24.58
3.86-
2.50
1:20
Opsluitband 100x200 mm 3.974.12-
4.28-
1:20
2:1
2:1
5.65-
5.70-
Wortelscherm Persleiding PE ∅450 mm 2.02
2:1
2:1
5.70-
5.245.40-
Persleiding PE ∅250 mm
5.821.70
0.50 Bestaande verharding en fundering
6.90-
6.90-
8.00m NAP
Dwarsprofiel 2 SCHAAL 1 : 50
0.15 0.50
4.00
5.69
4.80
15.00
4.80
2.00
2.73
1.00
3.75
3.91-
3.914.05-
3.954.08-
4.114.28-
1:20
4.36-
4.24-
2.30
1.50
3.50
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
1.00
2.50
3.00 1.45
4.07-
2.0%
3.91-
0.15
0.15
3.91-
4.11-
3.35
2.5%
45 mm AC 16 DL-C Trottoirband 180/200x250 mm 60 mm AC 22 bin TL-C in stelspecie en voorzien van 70 mm AC 22 base OL-C steunrug van schraal beton 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hyd. menggranulaat Goottegel 150x300 mm Bestaand zandbed in stelspecie 4.104.192.5%
4.07-
4.11-
4.19-
0.20
3.35
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
Wortelgeleidingsscherm toepassen
4.00-
0.20
2.30
Wortelgeleidingsscherm toepassen
4.19-
2.5%
2.5%
1.00
35 mm AC 11 surf DL-A 75 mm AC 22 base OL-A 350 mm menggranulaat Bestaand zandbed
4.07-
4.10-
4.19-
0.20
3.60
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed
24.60
Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf
0.10 0.90
2.50
80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm 4.07- 1.5%
4.05-
3.914.11-
1:20
1:6 1.00
4.70-
2:1
2:1
2:1
5.30-
2:1
6.05-
5.906.10-
0.50 2:1
6.90-
2:1
VWA-riolering, PP ∅300 mm
HWA-riolering, beton ∅500 mm Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
5.906.10-
5.92-
2:1
1.70
5.98-
2:1
Persleiding PE ∅250 mm
Persleiding PE ∅450 mm
2:1
Wortelscherm 2.03
2:1
2:1
5.65-
5.70-
2:1
5.70-
2:1
5.44-
6.54-
6.90-
0.85
5.82-
Legenda HWA-riolering, PP ∅400 mm
Ontwerpprofiel
Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
Leiding C1.2.1 - HPDE 2x Ø110 mm Leidingtracé
VWA-riolering, PP ∅300 mm
Leiding C1.2.2 - HPDE 2x Ø450 mm Leidingtracé 8.00m NAP
8.00m NAP
Dwarsprofiel 4
Dwarsprofiel 5
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
Leiding C1.2.6 - HPDE 2x Ø450 mm Leidingtracé Leiding C1.2.9 - HPDE 2x Ø110 mm Leidingtracé Aanleghoogte in m t.o.v. NAP (indicatief)
0.00+
*
Tracés 3m breed ingetekend. Betreffen dubbele leidingen. Dekking 800/1000 mm boven leidingen. ** Leidingtracés onder voorbehoud op locatie ingetekend. Bij detaillering ondergrondse infra kan exacte leidingtracé wijzigen. *** Voor uitgangspunten leidingen, zie DO rapportage Volantis Versie
Omschrijving: Datum:
3.86-
0.20
0.15
0.15 3.35
3.35
2.5%
45 mm AC 16 DL-C Trottoirband 180/200x250 mm 60 mm AC 22 bin TL-C in stelspecie en voorzien van 70 mm AC 22 base OL-C steunrug van schraal beton 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hyd. menggranulaat Goottegel 150x300 mm Bestaand zandbed in stelspecie 4.104.192.5%
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.06-
Datum: 08-04-2024 Get.: R.M. Wilken
Con.: T.R.F. Wijnen (Volantis)
Vrij.: T. Priester (Volantis)
7.51
2.30
2.58
Omschrijving: Concept DO
V1
Vrij.:
4.074.19-
0.20
Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf
0.10 0.90
2.50
3.00
4.07- 1.5%
4.05-
3.86-
3.91-
4.06-
0.15
2.30 2.56
80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm
5.00 0.20
0.15 3.35
4.11-
4.30
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed
4.074.19-
2.5%
3.50
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.07-
4.10-
4.19-
2.5%
3.00
3.75
3.75
1.51
1.51
45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed
35 mm AC 11 surf DL-A 75 mm AC 22 base OL-A 350 mm menggranulaat Bestaand zandbed 4.07-
4.032.0%
4.00-
3.88-
3.91-
3.92-
3.954.094.19-
4.11-
2.5%
2.5%
Warmtenet aanbrengen in sleuf onder toekomstige verharding Verharding nog onbekend
1.00
4.34-
1:2
Contact
Project 5.906.10-
6.27-
Bouwteam Energienet Urk
Bestaande kabel RWE op basis inmeting
2:1
2:1
2:1
2.71
3.00
2:1
Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
P. de Groot
5.70-
2:1
1.70
Architect
4.19-
2:1
2:1
2:1
T.R.F. Wijnen (Volantis)
Advies- en Ingenieursorganisatie 4.10-
Bestaande kabel RWE op basis van KLIC
Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
4.80
2.50
1:20
5.906.10-
2.71
0.20
3.35
Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton
3.50
Contact
Opdrachtgever
6.40-
HWA-riolering, beton ∅500 mm
Projectnummer : 30207500 Fase : Definitief Ontwerp
1:4
6.77-
2:1
HWA-riolering, beton ∅600 mm Cunetdrainage, PVC ∅100 mm
Onderwerp
:
2:1
7.27-
6.90-
Security Category: AS2-Internal
Dwarsprofielen Energienet Binnendijks bedrijventerrein (PoU)
7.57-
VWA-riolering, PP ∅300 mm 8.00m NAP
Dwarsprofiel 6
Dwarsprofiel 7
SCHAAL 1 : 50
SCHAAL 1 : 50
HWA-riolering, beton ∅700 mm
2:1
8.00m NAP
8.00m NAP
8.05VWA-riolering, PP ∅400 mm
Dwarsprofiel A-A SCHAAL 1 : 50
M00026509 : 1
3.00
Versie
Con.:
8.17VWA-riolering, PP ∅300 mm
Schaal : 1:50 Contractnummer : -
Bladformaat : A0 (841x2100) Bladnummer : 1 van 1
Status :
Concept
Tekeningnummer:
Versie:
BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911
V1
C:\Users\wilkenr\DC\ACCDocs\Arcadis\ANL-30074328-VBL&BRM_BDBT\Project Files\0100\2_WIP\CAD\01.Kader\9000\9911_DWP_EnergieNet\BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911_DWP_EnergieNet.dwg
DocId:
Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf
Get.: