CConstaterende datUrk
Koppel je AI →
Document · PDF

BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911_DWP_EnergieNet

Gemeenteraad 4 juli 2024, gemeente UrkBij agendapunt: Go-/ no go besluit Energienet Urk1.632 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

0.10 4.00

5.69

0.80

1.20

4.00

1.86

4.00

1.20

3.94

4.86

3.75

3.75

13.86

3.914.08-

1.15

3.15

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed 3.80-

3.89-

3.95-

1.03

0.20

0.10

1.45 80 mm tegel 300x300 mm, kleur rood 500 mm zand in zandbed 3.89-

3.92-

80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm

Opsluitband 100x200 mm

3.91-

3.98-

2.0%

4.04-

4.05-

4.11-

1.5% 4.07-

4.28-

0.15 3.35

1.89

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed

Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton Goottegel 150x300 mm in stelspecie 4.19-

0.20

3.35

4.07-

4.10-

2.5%

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.19-

2.5%

4.114.37-

5.70-

2:1

Gestuurde boring

2 :1

1.00

1:20

0.15

0.90

Opsluitband 100x200 mm

1:20

4.13-

1.50

3.00

2.5%

2.5%

Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf 2.50

0.10

5.70-

1.00

5.90-

5.906.10-

2 :1

5.90-

6.10Persleiding PE ∅250 mm

6.28-

2:1

Persleiding PE ∅450 mm

Bestaande verharding en fundering

1.50

Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

HWA-riolering, beton ∅600 mm 6.90-

2 :1

7.16VWA-riolering, PP ∅300 mm

8.00m NAP

8.00m NAP

Dwarsprofiel 1

Dwarsprofiel 3

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

0.10 0.50

4.00

5.69

4.80

14.98

8.26

3.78

3.75

3.75

3.69-

3.784.05-

3.15

3.95-

3.97-

4.08-

1.50

2.76

Opsluitband 100x200 mm

80 mm tegel 300x300 mm, kleur rood 500 mm zand in zandbed 3.912.0%

3.78-

2.5%

2.5%

0.10

3.39

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed

24.58

3.86-

2.50

1:20

Opsluitband 100x200 mm 3.974.12-

4.28-

1:20

2:1

2:1

5.65-

5.70-

Wortelscherm Persleiding PE ∅450 mm 2.02

2:1

2:1

5.70-

5.245.40-

Persleiding PE ∅250 mm

5.821.70

0.50 Bestaande verharding en fundering

6.90-

6.90-

8.00m NAP

Dwarsprofiel 2 SCHAAL 1 : 50

0.15 0.50

4.00

5.69

4.80

15.00

4.80

2.00

2.73

1.00

3.75

3.91-

3.914.05-

3.954.08-

4.114.28-

1:20

4.36-

4.24-

2.30

1.50

3.50

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

1.00

2.50

3.00 1.45

4.07-

2.0%

3.91-

0.15

0.15

3.91-

4.11-

3.35

2.5%

45 mm AC 16 DL-C Trottoirband 180/200x250 mm 60 mm AC 22 bin TL-C in stelspecie en voorzien van 70 mm AC 22 base OL-C steunrug van schraal beton 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hyd. menggranulaat Goottegel 150x300 mm Bestaand zandbed in stelspecie 4.104.192.5%

4.07-

4.11-

4.19-

0.20

3.35

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

Wortelgeleidingsscherm toepassen

4.00-

0.20

2.30

Wortelgeleidingsscherm toepassen

4.19-

2.5%

2.5%

1.00

35 mm AC 11 surf DL-A 75 mm AC 22 base OL-A 350 mm menggranulaat Bestaand zandbed

4.07-

4.10-

4.19-

0.20

3.60

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed

24.60

Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf

0.10 0.90

2.50

80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm 4.07- 1.5%

4.05-

3.914.11-

1:20

1:6 1.00

4.70-

2:1

2:1

2:1

5.30-

2:1

6.05-

5.906.10-

0.50 2:1

6.90-

2:1

VWA-riolering, PP ∅300 mm

HWA-riolering, beton ∅500 mm Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

5.906.10-

5.92-

2:1

1.70

5.98-

2:1

Persleiding PE ∅250 mm

Persleiding PE ∅450 mm

2:1

Wortelscherm 2.03

2:1

2:1

5.65-

5.70-

2:1

5.70-

2:1

5.44-

6.54-

6.90-

0.85

5.82-

Legenda HWA-riolering, PP ∅400 mm

Ontwerpprofiel

Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

Leiding C1.2.1 - HPDE 2x Ø110 mm Leidingtracé

VWA-riolering, PP ∅300 mm

Leiding C1.2.2 - HPDE 2x Ø450 mm Leidingtracé 8.00m NAP

8.00m NAP

Dwarsprofiel 4

Dwarsprofiel 5

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

Leiding C1.2.6 - HPDE 2x Ø450 mm Leidingtracé Leiding C1.2.9 - HPDE 2x Ø110 mm Leidingtracé Aanleghoogte in m t.o.v. NAP (indicatief)

0.00+

*

Tracés 3m breed ingetekend. Betreffen dubbele leidingen. Dekking 800/1000 mm boven leidingen. ** Leidingtracés onder voorbehoud op locatie ingetekend. Bij detaillering ondergrondse infra kan exacte leidingtracé wijzigen. *** Voor uitgangspunten leidingen, zie DO rapportage Volantis Versie

Omschrijving: Datum:

3.86-

0.20

0.15

0.15 3.35

3.35

2.5%

45 mm AC 16 DL-C Trottoirband 180/200x250 mm 60 mm AC 22 bin TL-C in stelspecie en voorzien van 70 mm AC 22 base OL-C steunrug van schraal beton 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hyd. menggranulaat Goottegel 150x300 mm Bestaand zandbed in stelspecie 4.104.192.5%

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.06-

Datum: 08-04-2024 Get.: R.M. Wilken

Con.: T.R.F. Wijnen (Volantis)

Vrij.: T. Priester (Volantis)

7.51

2.30

2.58

Omschrijving: Concept DO

V1

Vrij.:

4.074.19-

0.20

Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf

0.10 0.90

2.50

3.00

4.07- 1.5%

4.05-

3.86-

3.91-

4.06-

0.15

2.30 2.56

80 mm tegels Bestaand zandbed Opsluitband 100x200 mm

5.00 0.20

0.15 3.35

4.11-

4.30

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat Bestaand zandbed

4.074.19-

2.5%

3.50

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton 4.07-

4.10-

4.19-

2.5%

3.00

3.75

3.75

1.51

1.51

45 mm AC 16 DL-C 60 mm AC 22 bin TL-C 70 mm AC 22 base OL-C 80 mm AC 22 base OL-C 300 mm hydraulisch menggranulaat 500 mm zand in zandbed

35 mm AC 11 surf DL-A 75 mm AC 22 base OL-A 350 mm menggranulaat Bestaand zandbed 4.07-

4.032.0%

4.00-

3.88-

3.91-

3.92-

3.954.094.19-

4.11-

2.5%

2.5%

Warmtenet aanbrengen in sleuf onder toekomstige verharding Verharding nog onbekend

1.00

4.34-

1:2

Contact

Project 5.906.10-

6.27-

Bouwteam Energienet Urk

Bestaande kabel RWE op basis inmeting

2:1

2:1

2:1

2.71

3.00

2:1

Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

P. de Groot

5.70-

2:1

1.70

Architect

4.19-

2:1

2:1

2:1

T.R.F. Wijnen (Volantis)

Advies- en Ingenieursorganisatie 4.10-

Bestaande kabel RWE op basis van KLIC

Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

4.80

2.50

1:20

5.906.10-

2.71

0.20

3.35

Goottegel 150x300 mm in stelspecie Trottoirband 180/200x250 mm in stelspecie en voorzien van steunrug van schraal beton

3.50

Contact

Opdrachtgever

6.40-

HWA-riolering, beton ∅500 mm

Projectnummer : 30207500 Fase : Definitief Ontwerp

1:4

6.77-

2:1

HWA-riolering, beton ∅600 mm Cunetdrainage, PVC ∅100 mm

Onderwerp

:

2:1

7.27-

6.90-

Security Category: AS2-Internal

Dwarsprofielen Energienet Binnendijks bedrijventerrein (PoU)

7.57-

VWA-riolering, PP ∅300 mm 8.00m NAP

Dwarsprofiel 6

Dwarsprofiel 7

SCHAAL 1 : 50

SCHAAL 1 : 50

HWA-riolering, beton ∅700 mm

2:1

8.00m NAP

8.00m NAP

8.05VWA-riolering, PP ∅400 mm

Dwarsprofiel A-A SCHAAL 1 : 50

M00026509 : 1

3.00

Versie

Con.:

8.17VWA-riolering, PP ∅300 mm

Schaal : 1:50 Contractnummer : -

Bladformaat : A0 (841x2100) Bladnummer : 1 van 1

Status :

Concept

Tekeningnummer:

Versie:

BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911

V1

C:\Users\wilkenr\DC\ACCDocs\Arcadis\ANL-30074328-VBL&BRM_BDBT\Project Files\0100\2_WIP\CAD\01.Kader\9000\9911_DWP_EnergieNet\BDBT-ARC-DP-BR-DR-CE-DO-9911_DWP_EnergieNet.dwg

DocId:

Voorziene strook t.b.v. lassen en gereedmaken warmtenetleidingen, naast sleuf

Get.:

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Urk&id=0b456c76-13f7-47c6-96d3-6f80da9a9977