Bijlage samenvatting 20240621 Rioolheffing lineair gemeente Tubbergen Versie WRP.pdf
Tekst van het document
Rioolheffingsberekening gemeente Tubbergen
Planperiode 2025-2030
€445
€448
€451
€454
€457
2041
2042
2043
€442
2040
€439
2039
€436
2038
€433
2037
€424
€430
2036
3,00% 2024
€427
2035
€450
2034
Rente Startjaar
0
2033
Aantal heffingseenheden toename/jaar
Verloop rioolheffing €500
€400 €400
€377
€350 €300
€294
€304
€315
€337
€326
€356
€250 €200 €150 €100 €50
Jaar
2024
Inkomsten Rekeneenheden voor kostendekkende rioolheffing Toename aantal aansluitingen Tarief rioolheffing
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2032
2031
2030
2029
2028
2027
2026
2025
2024
€-
2035
2036
2037
2038
2039
2040
2041
2042
2043
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
7.562
€ 293,80
€ 304,08
€ 314,73
€ 325,74
€ 337,14
€ 355,69
€ 377,03
€ 399,65
€ 423,63
€ 426,59
€ 429,58
€ 432,59
€ 435,61
€ 438,66
€ 441,73
€ 444,83
€ 447,94
€ 451,07
€ 454,23
€ 457,41
€ 2.221.725
€ 2.299.485
€ 2.379.967
€ 2.463.266
€ 2.549.481
€ 2.689.702
€ 2.851.084
€ 3.022.149
€ 3.203.478
€ 3.225.902
€ 3.248.484
€ 3.271.223
€ 3.294.122
€ 3.317.181
€ 3.340.401
€ 3.363.784
€ 3.387.330
€ 3.411.041
€ 3.434.919
€ 3.458.963
Totaal kapitaallasten
851.134
854.762
1.140.204
1.283.741
1.406.617
1.486.006
1.565.779
1.626.139
1.674.444
1.717.471
1.740.115
1.767.839
1.793.942
1.833.115
1.862.949
1.889.548
1.842.582
1.857.428
1.870.343
1.881.108
Subtotaal exploitatie
862.900
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
961.659
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
254.000 99.973291.935
Totaal (B)
2.159.996
2.362.356
2.647.798
2.791.335
2.914.211
2.993.600
3.073.373
3.133.733
3.182.038
3.225.065
3.247.709
3.275.433
3.301.536
3.340.709
3.370.543
3.397.142
3.350.176
3.365.022
3.377.937
3.388.702
Inkomsten-Uitgaven (A-B)
61.729
-62.870
-267.831
-328.068
-364.730
-303.898
-222.289
-111.583
21.440
838
775
-4.210
-7.415
-23.529
-30.142
-33.358
37.154
46.020
56.981
70.261
Stand Voorziening Riolering Stand voorziening begin jaar Dotatie/onttrekking voorziening Stand voorziening eind jaar
1.734.000 61.729 1.795.729
1.795.729 62.8701.732.859
1.732.859 267.8311.465.028
1.465.028 328.0681.136.960
1.136.960 364.730772.230
772.230 303.898468.331
468.331 222.289246.042
246.042 111.583134.459
134.459 21.440 155.899
155.899 838 156.737
156.737 775 157.511
157.511 4.210153.301
153.301 7.415145.887
145.887 23.529122.358
122.358 30.14292.216
92.216 33.35858.858
58.858 37.154 96.012
96.012 46.020 142.032
142.032 56.981 199.013
199.013 70.261 269.274
Totaal (A) Uitgaven
Verdere Uitgaven: BTW Rente correctie Overhead