CConstaterende datTubbergen
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage samenvatting 20240621 Rioolheffing lineair gemeente Tubbergen Versie WRP.pdf

Gemeenteraad Tubbergen 22 oktober 2024, gemeente TubbergenBij agendapunt: 10: Gemeente Tubbergen - Water- en rioleringsprogramma 2025-2030683 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Rioolheffingsberekening gemeente Tubbergen

Planperiode 2025-2030

€445

€448

€451

€454

€457

2041

2042

2043

€442

2040

€439

2039

€436

2038

€433

2037

€424

€430

2036

3,00% 2024

€427

2035

€450

2034

Rente Startjaar

0

2033

Aantal heffingseenheden toename/jaar

Verloop rioolheffing €500

€400 €400

€377

€350 €300

€294

€304

€315

€337

€326

€356

€250 €200 €150 €100 €50

Jaar

2024

Inkomsten Rekeneenheden voor kostendekkende rioolheffing Toename aantal aansluitingen Tarief rioolheffing

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

€-

2035

2036

2037

2038

2039

2040

2041

2042

2043

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

7.562

€ 293,80

€ 304,08

€ 314,73

€ 325,74

€ 337,14

€ 355,69

€ 377,03

€ 399,65

€ 423,63

€ 426,59

€ 429,58

€ 432,59

€ 435,61

€ 438,66

€ 441,73

€ 444,83

€ 447,94

€ 451,07

€ 454,23

€ 457,41

€ 2.221.725

€ 2.299.485

€ 2.379.967

€ 2.463.266

€ 2.549.481

€ 2.689.702

€ 2.851.084

€ 3.022.149

€ 3.203.478

€ 3.225.902

€ 3.248.484

€ 3.271.223

€ 3.294.122

€ 3.317.181

€ 3.340.401

€ 3.363.784

€ 3.387.330

€ 3.411.041

€ 3.434.919

€ 3.458.963

Totaal kapitaallasten

851.134

854.762

1.140.204

1.283.741

1.406.617

1.486.006

1.565.779

1.626.139

1.674.444

1.717.471

1.740.115

1.767.839

1.793.942

1.833.115

1.862.949

1.889.548

1.842.582

1.857.428

1.870.343

1.881.108

Subtotaal exploitatie

862.900

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

961.659

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

254.000 99.973291.935

Totaal (B)

2.159.996

2.362.356

2.647.798

2.791.335

2.914.211

2.993.600

3.073.373

3.133.733

3.182.038

3.225.065

3.247.709

3.275.433

3.301.536

3.340.709

3.370.543

3.397.142

3.350.176

3.365.022

3.377.937

3.388.702

Inkomsten-Uitgaven (A-B)

61.729

-62.870

-267.831

-328.068

-364.730

-303.898

-222.289

-111.583

21.440

838

775

-4.210

-7.415

-23.529

-30.142

-33.358

37.154

46.020

56.981

70.261

Stand Voorziening Riolering Stand voorziening begin jaar Dotatie/onttrekking voorziening Stand voorziening eind jaar

1.734.000 61.729 1.795.729

1.795.729 62.8701.732.859

1.732.859 267.8311.465.028

1.465.028 328.0681.136.960

1.136.960 364.730772.230

772.230 303.898468.331

468.331 222.289246.042

246.042 111.583134.459

134.459 21.440 155.899

155.899 838 156.737

156.737 775 157.511

157.511 4.210153.301

153.301 7.415145.887

145.887 23.529122.358

122.358 30.14292.216

92.216 33.35858.858

58.858 37.154 96.012

96.012 46.020 142.032

142.032 56.981 199.013

199.013 70.261 269.274

Totaal (A) Uitgaven

Verdere Uitgaven: BTW Rente correctie Overhead

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://bestuur.tubbergen.nl/api/v1/meetings/1142/documents/24746