CConstaterende datTerneuzen
Koppel je AI →
Document · PDF

Stikstofberekening BP Axel, Kerkdreef Noordstraat (Passage)

gemeenteraad 15 december 2022, gemeente TerneuzenBij agendapunt: Vaststellen (gewijzigd) bestemmingsplan Axel, Kerkdreef/Noordstraat (de Passage)3.078 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

De Passage, Axel 000202_M01_D03 C. de Gaaij/M. Waterman 7 december 2022

STIKSTOFBEREKENING 1. 2. 3. 4. 5.

INLEIDING NATURA 2000-GEBIEDEN REALISATIEFASE GEBRUIKSFASE CONCLUSIE BIJLAGEN

1.

INLEIDING

Het voornemen is om een appartementencomplex van 38 appartementen te realiseren verdeeld over twee bouwblokken. Daarin zijn twee kleine winkelruimtes voorzien. Daarnaast een groen binnenterrein met de mogelijkheid om te parkeren. Voor dit plan moet, op basis van de Wet natuurbescherming, de uitstoot van stikstof en de neerslag daarvan op Natura 2000-gebieden worden berekend. Dit gebeurt met het rekeninstrument AERIUS. In de calculator moeten alle relevante bronnen die stikstof uitstoten worden ingevoerd. Met de uitkomsten is te beoordelen of op voorhand significant negatieve effecten op Natura 2000-gebieden vanwege stikstofdepositie zijn uitgesloten. Er is onderscheid gemaakt tussen de realisatiefase en de gebruiksfase. 2.

NATURA 2000-GEBIEDEN

Op ruime afstand van het plangebied zijn diverse Natura 2000-gebieden gelegen. De dichtstbij gelegen Natura 2000gebieden zijn: • Canisvliet (ca. 7,5 km). • Westerschelde & Seaftinghe (ca. 8,5 km); • Vogelkreek (ca. 9,5 km). 3.

REALISATIEFASE

De realisatiefase levert gedurende de looptijd van de bouwwerkzaamheden een tijdelijke bijdrage aan de stikstofdepositie. De start van de realisatiefase zal in het jaar 2023 plaatsvinden en heeft een doorlooptijd van ongeveer 350 dagen. Uitgaande van 200 werkbare dagen per jaar komt dit uit op 1,75 jaar. Het eerste jaar van de realisatiefase (jaar 2023) is maatgevend en leidend omdat dit een vol jaar betreft. Uitsluitend dit eerste jaar is daarom doorgerekend. Deze fase bestaat uit de sloop van de huidige bebouwing, het bouwrijp maken en de bouw van de appartementen en een commerciële ruimte op de locatie zelf door middel van mobiele werktuigen en de aanvoer van bouwmaterialen (zwaar vrachtverkeer). Ook is in deze fase licht verkeer opgenomen door verkeersbewegingen van personenauto’s en bestelauto’s. Hierna zijn per emissiebron de invoergegevens weergegeven.

1

Mobiele werktuigen realisatiefase (emissiebron 1) In de realisatiefase is zoveel mogelijk rekening gehouden met het gebruik van moderne mobiele werktuigen. De uren per mobiele werktuig uit onderstaande tabel zijn gebaseerd op expert judgement en grotendeels ingeschat op basis van GWWkosten. MOBIEL WERKTUIG

STAGEKLASSE

BRANDSTOFVERBRUIK (l/j)

DRAAIUREN

Hijskraan

Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel Benzine, 4takt

3.554

80

2.354

120

444

44

381

61

628

32

2.354

120

10

1

57

7

1.141

53

373

37

Stageklasse IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel

70

Graafmachine (groot) Graafmachine (midden) Graafmachine (klein) Betonstorter Kiepbakken Bulldozer Dumpers (klein) Dumpers (groot) Laadschoppen Trilplaten Compactors

3 7

Voor de sloop van de huidige bebouwing en bouwrijp maken wordt met name een hijskraan, bulldozer, dumper, graafmachine, trilplaat en compactor ingezet. De inschatting is dat voor de sloop van de bestaande bebouwing 8 dagen nodig is en 4 dagen voor het ontgraven van de fundering. Hiervoor wordt een hijskraan en graafmachine ingezet. Andere werkzaamheden zijn onder andere grond ontgraven t.b.v. de nieuwe fundering en aanbrengen rijbaan en parkeerplaatsen. Ook hiervoor wordt met name de graafmachine ingezet. Dumpers en laadschoppen worden ingezet om onder andere grond te vervoeren en te verwerken binnen het werkterrein. Om het terrein af te werken wordt een bulldozer ingezet. Tijdens de bouwfase wordt een grote en een kleine graafmachine ingezet. De grote graafmachine zal naar verwachting 15 werkdagen (120 uur) in bedrijf zijn en de kleine graafmachine 8 werkdagen (64 uur). Daarnaast wordt een machine gebruikt om gaten te boren voor de funderingspalen. Hiervoor is in de berekening als referentie een hijskraan van 450 kW opgenomen. Verder is er 4 dagen een betonpomp/betonstorter aanwezig en 15 dagen (120 uur) kiepbakken (vrachtwagen). Ten slotte wordt er een elektrische torenkraan ingezet. Deze heeft geen stikstofuitstoot en is daarom niet meegenomen in de berekening. Een kleine graafmachine wordt ingezet om het binnenterrein te voorzien van groenelementen.

Voor de bouwfase is naast de inzet van mobiele werktuigen ook sprake van verkeersbewegingen van en naar de bouwlocatie (mensen, materiaal en materieel). De verkeersbewegingen zijn te onderscheiden in licht verkeer (personenauto’s en bestelauto’s) en (middel)zwaar vrachtverkeer. De bouwroute kan op twee manieren lopen: (1) Vanaf de N62, Buthdijk en de Zuidsingel naar de Kerkdreef. (2) Vanaf de N258 via de Kinderdijk naar de Kerkdreef. Vanaf de N62 of N258 gaat het bouwverkeer op in het heersende verkeersbeeld. Emissiebron bouwverkeer Zuidsingel (emissiebron 2) Ten behoeve van de realisatie van het project vindt er aan- en afvoer plaats van bouwmaterialen door vrachtverkeer. Deze ritten zijn ingevoerd als zwaar vrachtverkeer. In totaal gaat het om 48 ritten in de sloopfase en 237 ritten in de bouwfase. In totaal 285 ritten in de realisatiefase. Dit aantal is verspreid over 1,75 jaar. Per jaar betekent dit (285/350x200) afgerond 163 ritten. Omdat een rit zowel de heenweg als terugweg bevat, is dit aantal maal twee gedaan en is uitgegaan van een totaal van 326 zware verkeersbewegingen per jaar.

2

Tijdens de realisatiefase zullen gemiddeld 15 personen per dag op de bouw aanwezig zijn. Gemiddeld gaan er 3 personen per auto dus zijn er 5 auto’s per werkdag die heen en weer gaan. Het aantal lichte ritten gedurende de bouwtijd is daarmee 1.750. Dit is verspreid over 1,75 jaar. Per jaar betekent dit 1000 ritten. Dit zijn 2000 verkeersbewegingen (heen en terug). Van het totaal aantal motorvoertuigen per jaar is rekening gehouden met 50% (163 zware verkeersbewegingen en 1000 lichte verkeersbewegingen) dat via de Zuidsingel richting de N62 beweegt. Emissiebron bouwverkeer Zuidsingel (emissiebron 3) Van het totaal aantal motorvoertuigen per jaar is rekening gehouden met 50% (163 zware verkeersbewegingen en 1000 lichte verkeersbewegingen) dat via de Kinderdijk richting de N258 beweegt. 4.

GEBRUIKSFASE

De gebruiksfase start in 2024 en bestaat uit het gebruik van de appartementen en de commerciële ruimte. De gebouwen worden gasloos. Hierdoor is de emissiefactor 0 (nul). De gebouwen zijn daarom niet meegenomen in de berekening. In de gebruiksfase is alleen de verkeersaantrekkende werking van de appartementen en commerciële ruimte meegenomen. Aan de hand van de CROW-publicatie 381 is de verkeersgeneratie in beeld gebracht. Voor een appartement (koop, midden) is de minimale verkeersgeneratie 5,4 motorvoertuigbewegingen per etmaal en maximaal 6,2. Uitgaande van het gemiddelde, net als bij de parkeerkencijfers, betekent dit 5,8 motorvoertuigbewegingen per etmaal. In totaal voor de appartementen is er een verkeersgeneratie van afgerond 221 motorvoertuigbewegingen per etmaal te verwachten. Voor de commerciële (winkel)ruimte wordt aangesloten bij de verkeersgeneratie dat valt onder 'binnenstad of hoofdwinkel(stads)centrum 20.000-30.000 inwoners'. Hiervoor geldt een gemiddelde verkeersgeneratie van 32,8 motorvoertuigbewegingen per etmaal per 100 m³. Met de realisatie van 130 m² aan winkelruimte is de verkeersgeneratie afgerond 43 motorvoertuigenbewegingen per etmaal. Met de gewenste ontwikkeling is er een verkeersgeneratie van in totaal 264 motorvoertuigbewegingen per etmaal. Hierbij is uitgegaan van 100% licht verkeer.

Emissiebron licht verkeer (emissiebron 1) Vervolgens is er een inschatting gemaakt van de verkeersdeling over de ontsluitingswegen van het projectgebied tot aan de hoofdontsluitingswegen. Conform de ‘Instructie gegevensinvoer AERIUS Calculator’ van BIJ12 dient het verkeer meegenomen te worden totdat het opgaat in het heersende verkeersbeeld. Dit is het moment dat het verkeer zich qua rij- en stopgedrag niet meer onderscheidend maakt aan het overige verkeer. Voor de projectlocatie is ervan uitgegaan dat 100% van het verkeer via de Kerkdreef naar het kruispunt Zuidsingel/Kinderdijk rijdt. Dit is anders ten opzichte van het bouwverkeer, omdat verwacht wordt dat personenauto’s eerder opgaan in het heersende verkeersbeeld. 5.

CONCLUSIE

Op basis van de voorgaande gegevens is een AERIUS-berekening uitgevoerd voor zowel de realisatie als de gebruiksfase. De uitkomst is dat er geen rekenresultaten hoger dan 0,00 mol/ha/j zijn. Het project heeft daarmee geen negatief effect op de instandhoudingsdoelstellingen van de Natura 2000-gebieden. Er is geen vergunning op grond van de Wet natuurbescherming nodig, er geldt ook geen ‘aanhaakplicht’ in het kader van het verlenen van een omgevingsvergunning. Op 25 november 2022 heeft de Minister voor Natuur en Stikstof het Wijzigingsbesluit Habitatrichtlijngebieden vanwege aanwezige waarden vastgesteld. Hiermee zijn de aanwijzingsbesluiten van 101 Natura 2000-gebieden gewijzigd. De betreffende habitattypen, leefgebieden en grenzen moeten direct nadat het wijzigingsbesluit is genomen worden betrokken bij toestemmingverlening. In de huidige versie van AERIUS Calculator, versie 2021, zijn deze wijzigingen nog niet verwerkt. Deze handreiking biedt een tussentijdse oplossing om rekening te houden met de nieuwe habitatkartering, gebruik makend van AERIUS Calculator versie 2021 en in afwachting van de actualisatie naar AERIUS Calculator versie 2022. In AERIUS Calculator 2022 zijn de wijzigingen als gevolg van het wijzigingsbesluit verwerkt. Het bijbehorende GML-bestand met daarin 1245 ‘’eigen rekenpunten’’ is meegenomen in de berekening.

Echter vallen in dit geval de rekenpunten buiten de 25 km-grens. Alleen rekenpunten binnen de 25 km-grens worden doorgerekend in de pdf- en gml-bestanden.

3

BIJLAGEN: 1. AERIUS-berekening realisatiefase (2023) 2. AERIUS-berekening gebruiksfase (2024)

4

Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:

www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Juust bv. Kerkdreef 16, 4571 GJ Axel

Omschrijving Toelichting

De Passage Axel Stikstofberekening de Passage

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

RuYvCdf71sAf 08 december 2022, 09:42 Wnb-rekengrid

Berekening

Totale emissie

Realisatiefase 2023 - Beoogd

Resultaten

Realisatiefase 2023 - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

Rekenjaar

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

Hoogste depositie

Hexagon

Gebied

2023 -

2,8 kg/j

118,9 kg/j

2/9

Projectberekening

Realisatiefase 2023 (Beoogd), rekenjaar 2023 Emissiebronnen 1 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Mobiele werktuigen realisatiefase 2023  Verkeersnetwerk

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

2,7 kg/j 116,2 kg/j 93,5 g/j 2,8 kg/j

3/9

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie

De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

4/9

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Realisatiefase 2023" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)

Totaal

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

-

Hoogste totale Met toename (ha Grootste toename Met afname (ha Grootste afname depositie (mol gekarteerd) (mol N/ha/jr) gekarteerd) (mol N/ha/jr) N/ha/jr)

-

-

-

-

-

5/9

Projectberekening

Realisatiefase 2023, Rekenjaar 2023

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

6/9

Projectberekening

1

Naam

Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning

Naam

Hijskraan

Mobiele werktuigen realisatiefase 2023 Stageklasse

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

NOₓ NH₃

BrandstofverbruikDraaiurenAdBlue verbruik

3554 l/j

2354 l/j

Graafmachine (Midden)

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

444 l/j

2014-2018, 75-560 kW, diesel, Graafmachine (Klein) Stage-IV, SCR: ja

381 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

628 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

2354 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

10 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

57 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

1141 l/j

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

373 l/j

Kiepbakken

Bulldozer

Dumpers (Klein)

Dumpers (Groot)

Laadschoppen

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

80 u/j 178 l/j

Stof Emissie

NOₓ 35,8 kg/j NH₃ 0,9 kg/j

2014-2018, 75-560 kW, diesel, Graafmachine (groot) Stage-IV, SCR: ja

Betonstorter

116,2 kg/j 2,7 kg/j

120 u/j 118 l/j

NOₓ 24,0 kg/j NH₃ 0,6 kg/j

44 u/j 22 l/j

NOₓ 4,8 kg/j NH₃ 0,1 kg/j

61 u/j 19 l/j

NOₓ 4,1 kg/j

NH₃ 91,4 g/j 32 u/j 31 l/j

NOₓ 6,6 kg/j NH₃ 0,2 kg/j

120 u/j 118 l/j

NOₓ 24,0 kg/j NH₃ 0,6 kg/j

1 u/j

0 l/j

NOₓ 0,3 kg/j NH₃ 2,4 g/j

7 u/j

3 l/j

NOₓ 0,5 kg/j

NH₃ 13,7 g/j 53 u/j 57 l/j

NOₓ 11,7 kg/j NH₃ 0,3 kg/j

37 u/j 19 l/j

NOₓ 3,8 kg/j

NH₃ 89,5 g/j 7/9

Projectberekening

Naam

Stageklasse

BrandstofverbruikDraaiurenAdBlue verbruik

Trilplaten

alle werktuigen op benzine, 4takt

3 l/j

Compactors

Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, SCR: ja

70 l/j

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

3 Wegverkeer | Weg Naam Bouwverkeer Kinderdijk Wegtype Binnen bebouwde kom (doorstromend) Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogte ligging Normaal Weghoogte 0m Beschrijving Voertuigtype/euroklasse

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

NOₓ 12,0 g/j NH₃ 0,0 kg/j

2 Wegverkeer | Weg Naam Bouwverkeer Zuidsingel Wegtype Binnen bebouwde kom (doorstromend) Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogte ligging Normaal Weghoogte 0m Beschrijving Voertuigtype/euroklasse

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

Stof Emissie

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

7 u/j

4 l/j

NOₓ 0,5 kg/j

NH₃ 16,8 g/j Links Rechts NOₓ 1,4 kg/j Type scherm - NO₂ 0,1 kg/j Hoogte - NH₃ 46,5 g/j Afstand tot de weg - Voertuigen

1000 p/jaar 0 p/jaar 163 p/jaar 0 p/jaar

In file

0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %

Links Rechts NOₓ 1,4 kg/j Type scherm - NO₂ 0,1 kg/j Hoogte - NH₃ 46,9 g/j Afstand tot de weg - Voertuigen

1000 p/jaar 0 p/jaar 163 p/jaar 0 p/jaar

In file

0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden.

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

8/9

Projectberekening

Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2021.2_20221004_3d4bf05159 Database versie 2021.2_3d4bf05159 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

RuYvCdf71sAf (08 december 2022)

9/9

Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.

Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:

www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers

Projectberekening

Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie

Activiteit

Juust bv. Kerkdreef 16, 4571 GJ Axel

Omschrijving Toelichting

De Passage Axel Stikstofberekening de Passage

AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie

RiLw8hV6QQvy 08 december 2022, 09:42 Wnb-rekengrid

Berekening

Totale emissie

Gebruiksfase 2024 - Beoogd

Resultaten

Gebruiksfase 2024 - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie

RiLw8hV6QQvy (08 december 2022)

Rekenjaar

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

Hoogste depositie

Hexagon

Gebied

2024 -

0,7 kg/j

9,4 kg/j

2/6

Projectberekening

Gebruiksfase 2024 (Beoogd), rekenjaar 2024 Emissiebronnen  Verkeersnetwerk

RiLw8hV6QQvy (08 december 2022)

Emissie NH₃

Emissie NOₓ

0,7 kg/j

9,4 kg/j

3/6

Projectberekening

Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.

500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald

Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie

De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. RiLw8hV6QQvy (08 december 2022)

4/6

Projectberekening

Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Gebruiksfase 2024" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)

Totaal

RiLw8hV6QQvy (08 december 2022)

-

Hoogste totale Met toename (ha Grootste toename Met afname (ha Grootste afname depositie (mol gekarteerd) (mol N/ha/jr) gekarteerd) (mol N/ha/jr) N/ha/jr)

-

-

-

-

-

5/6

Projectberekening

Gebruiksfase 2024, Rekenjaar 2024

1 Wegverkeer | Weg Naam Licht verkeer - gebruiksfase Wegtype Binnen bebouwde kom (doorstromend) Rijrichting Beide richtingen Tunnelfactor 1 Type hoogte ligging Normaal Weghoogte 0m Beschrijving Voertuigtype/euroklasse

Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren

Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer

Links Rechts NOₓ 9,4 kg/j Type scherm - NO₂ 1,9 kg/j Hoogte - NH₃ 0,7 kg/j Afstand tot de weg - Voertuigen

264 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal 0 p/etmaal

In file

0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %

Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2021.2_20221004_3d4bf05159 Database versie 2021.2_3d4bf05159 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/

RiLw8hV6QQvy (08 december 2022)

6/6

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12177002/1